Diskuze k článku

Trump a finančníci

Příspěvků 16

24.2.2017 18:57

=====

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Jako naprosté OT k článku bych poznamenal, že pan Stwora by mohl třeba pod tím, kolik vybral na kávu, umístit tabulku s úrovní alfa, beta a gama pozadí radioaktivity, které naměřil svým měřičem, který před časem inzeroval, a samozřejmě místo, a čas kdy to naměřil. Pokud by tam byly uvedeny i hodnoty třeba včera, a hodnota před týdnem, mohlo by to ještě dále zdvihnout zájem o Zvědavce.

356003

24.2.2017 20:58

RE: =====

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 356003

Ano a melo by to byt notarsky overene s otiskem palce. Tady se nekdo zblaznil, ze?

356011

24.2.2017 21:34

Kdo to proboha psal?

hestroy 77.?.?.?

>stimulace ekonomiky dalšími emisemi musí být v důsledku jejich požadavků podstatně snížena, což znamená velký ekonomický pokles v celém světě

Tohle je naprostá hovadina, protože ty peníze se přesouvají jen na burzu, ne k lidem, a jelikož nedochází k žádnému oživení ekonomiky (kromě nesmyslně rostoucí burzy), máme tu další krásnou bublinu. Pokud ovšem autor považuje rostoucí burzu, kterou táhnou hlavně banky a podniky, které se na výplatu dividend musí zadlužovat, za ekonomický růst, inu...

Vzhledem k této krávovině nemá článek žádnou hodnotu.

356013

24.2.2017 23:11

RE: Kdo to proboha psal?

ID 217.?.?.?

Reakce na 356013

Nejsem ekonom, domnívám se ale že tvrzení " peníze se přesouvají jen na burzu, ne k lidem" nemusí být celá pravda. Když emisní banka (FED) uvaří novou várku peněz, část z nich (domnívám se, že značnou část) převede - půjčí - komerčním bankám. Ty z nich nadělají své produkty. A tak si Vonáskovi vezmou hypotéku na nové bydlo, Jouda si vezme spotřební úvěr na chytrej telefon nebo ještě chytřejší TV. Lidi i fabriky si otevřou kontokorent, prachy jsou levný. A může se vyrábět, prodávat, nakupovat. Pokud se sníží množství nově "tištěných" peněz, stoupnou úroky, bude se míň půjčovat a to povede ke snížení nesmyslných nákupů. Navíc se leckteré půjčky vyplatí splatit a zbavit se úroků. To vede k šetření - lidi si půjčili "vzduch" ale splácet musí reálnou hodnotou. Šetření znamená zase méně nákupů, méně výroby - čili "velký ekonomický pokles v celém světě".

356019

25.2.2017 9:49

Zatím zde deal eual, běžní lidé monetárního systému

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 356019

http://img24.cz/images/36723548929452976757.png

356026

25.2.2017 20:11

RE: Kdo to proboha psal?

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 356019

Tomuhle se říká oběh peněz - skvěle (i mnoho dalšího) to popisuje Jim Rickards, 35let na Wall Street, poradce CIA a Pentagonu, v úvodu rozhovoru v US TV, s mnoha grafy, které dovysvětlují (příklad s taxikářem...).
Odkaz, směřující přesně na danou pasáž, jen malý předstih (doporučím vrátit se na začátek jeho rozhovoru, anglicky) - https://youtu.be/9lcNrJVIgb8?t=382

Jak se hromadí peníze na akciových trzích popisuje docela zajímavě další video, s velmi konkrétními ciframi (v druhé části expozice pěti největších US bank v pouze "poptávkou krytých" finančních derivátech, v porovnání s tvrdými aktivy, ta páka souhrnně je asi 252bil usd vs 8bil usd realných aktiv) - https://youtu.be/Q4ZiFSoP_lM?t=804

Co se týče "elit", úplně nesouhlasím s dělením(tradicionalisté-konzervativci vs. globalisté-demokrati),tak to podle mě není. Kniha, která velmi dobře popisuje, jak tohle funguje, je od Carrolla Quigley a jmenuje se Anglo-Americký estbališment - na příkladu Británie, Milnerovy skupiny z All Soul koleje v Oxfordu, s jejich vnějším kruhem "Kirdengaten" - mladí, co pomáhali Rhodesovi v Africe, s jejich časopisem Round Table, způsobem jednání v 1. a 2. válce, velmi inspirující pochopit, jak třeba dělili Indii a snažili se vytvořit Federaci Britské Indie a okolních oblastí - http://www.carrollquigley.net/pdf/the_anglo-american_establishment.pdf

A samozřejmě doporučím poznat stručný životopis Montagu Normena, v kap.4 knihy Conjuring Hitler - a tamní vynikající popis, kdo způsobil krizi v r.1920-22, proč a jak se libra snažila vrátit ke krytí zlatem a paritě k dolaru 4.7 za usd.
- cnqzu.com - dejte do vyhledávače "conjuring hitler" (pdf)

356060

25.2.2017 20:52

RE: Kdo to proboha psal?

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 356060

Abych přidal i svůj názor, co se dnes děje, tak jsou tu dvě skupiny problémů, ale jinak dělené.

Prvně je tu fakt, že USA jsou velmi zadlužené, to i vnitřně (dluhy domácností, bank, vysoká skrytá nezaměstnanost kolem 24%), na což musí reagovat obě skupiny z článku. Problém je, že politická reprezentace je koupená jinými lidmi a jejich zájmy a nabízí se dvě řešení, protože ani tisknout dollary nelze donekonečna, má to strop a ten USA už dosáhly.

Takže první skupina se snaží trochu omezit ty války, začaté podle PNAC US neokonzervativců po konci studené války, protože hrozí totální kolaps, který jim nevyhovuje. Války vedly k ziskům malé skupiny lidí, ale peníze neprotekly do ekonomiky ani k lidem, ti strádají. Tahle skupina to chce trochu upravit (asi jako když komunista Dubček podporoval "komunistickou společnost s lidskou tváří - je to nesmysl a časem to může dojít pouze k plnému konfliktu).

Druhá skupina jede podle starého receptu - rozděl, poštvi proti sobě a panuj. Jen stručně - jediný, kdo je v USA dokázal porazit, je Andrew Jackson v r.1835, když zakázal druhou banku Ameriky - soukromou central banku - zmizely dluhy).
Historické příklady jsou jasné - reakcí na Jacksona byla podpora dělení Unie (Sever proti Jihu, Lincoln ale zavedl státní měnu greenbacks a válku vyhrál). Pak druhým příkladem bylo dělení Arábie (Sykes-Picot) a vznik Izraele (Balfourova deklarace) - to řešíme dodnes, dělení Evropy (podpora války Německo-Rusko, stejný scénář jako v r.1863 v USA), dalším příkladem je dělení Indie v r.1947, na Pákistán (muslimské bratrstvo) a Indii (hinduisti) - opět britská práce, stejných lidí, opět to řešíme dodnes (války o Kašmír a hlavně jaderné zbraně Pákistánu, moc se o tom nemluví).

ZLOMEM byla druhá válka, neboť mezi lety 1940-1950 se u nich zadlužili všechny hlavní země (USA, Británie, Francie, Japonsko a Německo se staly prakticky kolonií). Zadlužení stouplo asi o 600% a reforma Fed, Bank of England (obě skrytě soukromé instituce) je zapovězena. Následuje po druhé válce start dvou hlavních projektů - převody pravomocí na OSN, posílení Mezinárodního soudu, oslabování států (globalistická agenda), a zadruhé - tvorba Evropské unie, jako zárodku budoucí světové říše, ovládané nikoliv "marxismem", ale korporacemi.

Tento projekt dnes vrcholí. Hraje se o oslabení Ruska (zlobí, jsou tam zdroje), proto ta maškaráda s Ukrajinou a Gruzií. A současně podpora masové migrace do Evropy, aby zárodek budoucí říše ztratil vazbu na národní státy. Pak odstartují velký ekonomický krach, aby je lidé prosili, aby je zachránili (stejně vznikl Fed, viz panika v r.1907 - jdeme vám na pomoc). Oni milostivě vyhoví - vznikne nadnárodní centrum, které bude lifrovat přistěhovalce bez rozhodování národních vlád, podle jejich konceptu "lidských práv uprchlíků". USA rozdrobí také, válkou s Čínou, stejně jako Evropu v r.1914.

356063

25.2.2017 21:10

RE: Kdo to proboha psal?

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 356063

Dokončení:

Koncem tohoto století by tak chtěli, aby se Čína a USA zničily vzájemně stejně, jako Evropa začátkem dvacátého století

A z Evropy (už ovládnuté) tam pak rozšíří své globalistické -korporacemi řízené - království. To Rusko je relativně slabé, takže se ho pokusí rozložit mnoha způsoby. Problematická je Čína, ale zamyslete se, kdo ji vyzbrojil .-) . Sutton o tom mluví už v 70.letech (jeho videa o "Skull&Bones" a "Peníze koupí i toho největšího nepřítele" jsou na netu s cz titulky), Sutton citace:"...stejně dnes začínají vyzbrojovat Čínu (jako dříve Hitlera i Rusko současně), takže po r.2000 bude připravená na velkou válku..."

Proč jim v tom všem pomáhají média? Netuším, ale mají hodně dlouhé páky. A ekonomické krize způsobují oni, to je jisté. Ovládají hlavní měny. Obrana je jasná - ovládnout banky Británie a USA (skrytě dnes soukromé), jít po těch lidech a jejich penězích, držet národní státy, nepředávat pravomoce na nadnárodní celky, omezovat vliv zbrojařů a dalších oligarchů, kteří klidně zničí celé státy (desítky milionů lidí) jen když něco kápne, viz Porošenko a Jaceňuk, Kolomojský na Ukrajině.

Království dluhu - privátní postavení hlavních bank, je základem této "hry", protože to umožňuje snadno nakupovat politiky - jsou to jen otroci, byť velmi bohatí (chrámoví...).

Někdo globalistům říká "trockisti" (podle žida trockého, co přijel od bankéřů přímo z New Yorku dělat jinou revoluci, než chtěli Rusové v únoru, viz dnes Kolomojský a proměna Majdanu, počínající barevná revoluce v USA), někdo jim říká "carnegiovci" (Carnegie - "...bohatí mužové budou přerozdělovat peníze potřebným, lidé budou spokojeně pracovat pro korporace" - takový "baťismus"[mrknutí jedním okem], někdo tomu říká naprosté otroctví (rušení hotových peněz, naprostý převrat a současně zrod království super-mocných, spíš než super-bohatých).

Ti muži mají jména, dají se dopadnout, ale ne s pitomcem Stropnickým. Kdo je Trump uvidíme už za chvíli, musel by být velmi chytrý - a hlavně s nima musí spolupracovat a současně je přelstít, což je podle mě neskutečně těžké, oni tu hru hrají už hodně dlouho. Musel by mít důkazy proti fedu a veřejnost/část mocných na své straně.

356066

26.2.2017 18:28

RE: Kdo to proboha psal?

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 356066

Odkaz na video Suttona (70.léta, cz tit) s danou pasáží "o manažerování konfliktů" vč. Číny: https://youtu.be/92Bi7l3BqPk?t=1512

356120

25.2.2017 3:50

RE: Kdo to proboha psal?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 356013

O autorovi (z http://worldcrisis.ru/crisis/khazin ):

Президент Фонда экономических исследований Михаила Хазина.
Родился в 1962 году. В 1979 году окончил 179 школу г.Москвы и поступил в в Ярославский государственный университет. В 1980 г. перевелся в МГУ, в 1984 году окончил механико-математический факультет (кафедру теории вероятностей). В 1984-88 гг. работал в системе АН СССР (РАН). В 1989 - 1993 - в Институте статистики и экономических исследований Госкомстата СССР/РФ. В 1992 г. - начальник аналитического отдела ЭЛБИМ банка. С 1993 по июнь 1998 г. - на государственной службе. 1993-94 - Рабочий центр экономических реформ при Правительстве РФ, 1994-97 - Министерство экономики РФ, 1997- июнь 98 гг. - Экономическое управление Президента РФ. Действительный государственный советник РФ III класса в отставке.
С 1998 г. - профессиональный консультант.
С осени 2002 года до марта 2015 года - Президент компании экспертного консультирования "Неокон" (специализация: стратегическое прогнозирование и GR). В 2015 году основал http://www.fondkhazin.com/ (Фонд экономических исследований Михаила Хазина). К проекту worldcrisis c лета 2015 года никакого отношения не имеет.

Možná byste napsal lepší článek o financích, tuším že zábavnější, jak Váš komentář naznačuje.

356023

25.2.2017 0:34

me chapani situace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Me chapani techto voleb Trumpa je boj mezi dvema financnimi bloky. Prvni blok mu dal k disposici FOX news. Druhy blok mel MSN, CNN, noviny a magaziny.

Bez dobreho pristupu na FOX Trump by neexistoval.

Ale kdo byly tyto bloky vi nekdo ??? Ja ne!! Jinak by to znamenalo , ze vse je pouze hra.

356021

25.2.2017 14:01

RE: me chapani situace

dub 89.?.?.?

Reakce na 356021

zkuste třeba globální elita versus lokální (americká) elita...

356037

26.2.2017 21:26

RE: me chapani situace

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 356037

Zkuste si trochu představit, čemu čelí, z krátké ukázky z knihy The Anglo-American Establishment, Carroll Quigley, viz třeba zajímavé období 1929-40, str.228 (v pdf 243):

Tyto (vládní) vlivy (*Milnerovy skupiny) existovaly také v období 1935-1940, s poněkud menším poměrem (ve vládě) v období 1931-1935. V kabinetu, který vznikl na podzim roku 1931, Milner Group vykonávala zvláštní vliv.

Labouristická strana pod Ramsay MacDonald byla v úřadu s menšinovou vládou od roku 1929 do září 1931. Ke konci tohoto období, vláda labouristů zažívala stále větší potíže, kvůli deflační politice Bank of England a odlivem zlata ze země se současně zintenzivňovala deprese, což zvyšovalo míru nezaměstnanosti a nespokojenost veřejnosti, a byl tím také ohrožen zlatý standard (měny).

Fakticky politika Bank of England téměř znemožnila labouristické straně vládnout. Aniž by o tom informoval svůj kabinet, jednal Ramsay MacDonald s Baldwinnem a králem Georgem, v čehož důsledku se MacDonald stal premiérem nové vlády, podporované konzervativními hlasy v parlamentu. Zřejmým účelem těchto intrik bylo rozdělit Labour Party, aby administrativa padla zpět do konzervativních rukou. V této intrice hrála Milnerova skupina zřejmou důležitou, ne-li tajnou roli. Že tato skupina byla schopna takovou roli hrát je jasné.

Zmínili jsme se o tlaku, který bankéři vyvinuli na labouristickou vládu v období 1929-1931. Milnerova skupina byla bez pochyb schopna ovlivnit tento tlak.
E. R. Peacock (Parkinův dlouhodobý spolupracovník) byl v té době ředitelem Bank of England a ředitelem Baring Brothers; Robert Brand, Thomas Henry Brand a Adam Marris (syn sira Williama Marris) byli všichni (v bance) Lazard and Brothers; Robert Brand byl současně také ředitelem Lloyd banky; Lord Selborne byl také ředitel Lloyd banky (POZN.: banky řídily "rady ředitelů" s několika členy, v čele Bank of England pak vždy s Deputy Guvernor); Lord Lugard byl ředitelem Barclayho banky; Major Astor byl ředitelem Hambros banky; a lord Goschen byl ředitelem Westminster Bank.

Doporučím přečíst, http://www.carrollquigley.net/pdf/the_anglo-americ...

...stejně jako knihu Conjuring Hitler (vyhledávač ji najde), kap.4. - o guvernérovi Bank of England (1920-1944 Montagu Normen). Dá to člověku obrázek, velmi kvalitní, jak souvisí krize, kurz měny, pohyby zlata a politika. A jaké byly vabzy mezi Fed a Bank of England v té době. Velmi poučné, zvlášť pro dnešní dobu.

356127

25.2.2017 11:28

Mocný Obama nebo Trump, jo a Hitlera poslouchali banksteři a velkoprůmyslníci

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

> …byla světová elita jednotná, zdrojů bylo dost pro všechny.

Pro bankstery není zdrojů nikdy dost.

„Banka – nestvůra – musí mít zisk bez jakékoliv přestávky. Jakmile nestvůra přestane růst, zemře. Je už taková, že nikdy nemůže zůstat stejně velká – musí pořád růst.“ (Steinbeck, Hrozny hněvu)

Zrůdy neustále slintají po růstu.
Pokud někdo provozuje rabování, těžko bude jednotný s jiným kořistníkem (stejného fašistického vyznání, neustále chorobně slintajícího po růstu zdrojů a moci).
Korporátní paranoidní psychopati pohrdají nejen gojimy.

356030

27.2.2017 4:16

Myslim,ze v podstate nechapete nic,jak je tento svet veden

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Daniel Yergin (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Yergin
(100 Total)
Jews in USA only2% of whole population
PRESIDENT-ELECT TRUMP ESTABLISHES THE PRESIDENT’S STRATEGIC AND POLICY FORUM
http://www.blackstone.com/media/press-releases/article/president-elect-trump-establishes-the-president-s-strategic-and-policy-forum
Stephen Schwarzman (Ashkenazic Jew) – (Forum Chairman) Chairman, CEO, and Co-Founder of Blackstone
Paul Atkins (Ashkenazic Jew) – CEO, Patomak Global Partners, LLC, Former Commissioner of the Securities and Exchange Commission
Mary Barra (North European) – Chairman and CEO, General Motors
Toby Cosgrove (Ashkenazic Jew) – CEO, Cleveland Clinic
Jamie Dimon (Jewish spouse: Judith Kent) – Chairman and CEO, JPMorgan Chase & Co.
Larry Fink (Ashkenazic Jew) – Chairman and CEO, BlackRock
Bob Iger (Ashkenazic Jew) – Chairman and CEO, The Walt Disney Company
Travis Kalanick (Ashkenazic Jew) – Founder and CEO, Uber
Rich Lesser (Ashkenazic Jew) – President and CEO, Boston Consulting Group
Doug McMillon (North European) – President and CEO, Wal-Mart Stores, Inc.
Jim McNerney (Jewish spouse: Haity ——————–) – Former Chairman, President, and CEO, Boeing
Elon Musk (Ashkenazic Jew) – Founder and CEO, SpaceX and Tesla Motors
Indra Nooyi (South Asian) – Chairman and CEO, PepsiCo
Adebayo “Bayo” Ogunlesi (Sub-Saharan African) – Chairman and Managing Partner, Global Infrastructure Partners
Ginni Rometty (South European) – Chairman, President, and CEO, IBM
Kevin Warsh (Ashkenazic Jew) – Shepard Family Distinguished Visiting Fellow in Economics, Hoover Institute, Former Member of the Board of Governors of the Federal Reserve System
Mark Weinberger (Ashkenazic Jew) – Global Chairman and CEO, EY
Jack Welch (Jewish spouse: Suzanne Spring) – Former Chairman and CEO, General Electric
Daniel Yergin (Ashkenazic Jew) – Pulitzer Prize winner, Vice Chairman of IHS Markit
14 / 19 = 74% Jewish or have Jewish spouses
Bez komentare.

356135

1.3.2017 1:45

RE: Myslim,ze v podstate nechapete nic,jak je tento svet veden

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 356135

Chamtivost krestanskych politiku je zkaza sveta,toho,krestanskeho,ovsem.
Chairman:
Thomas Barrack Jr. (Jewish spouse: Rachelle Roxborough)
Finance Co-Chairmen:
Roy Bailey (North European)
Lew Eisenberg (Ashkenazic Jew)
Finance Vice-Chairmen:
Sheldon Adelson (Ashkenazic Jew)
Dr. Miriam Adelson (Ashkenazic Jew)
Brian Ballard (Ashkenazic Jew)
Gentry Beach (North European)
Elliott Broidy (Ashkenazic Jew)
Robert Grand (Jewish spouse: Melody Grand)
Diane Hendricks (North European)
Tom Hicks (Ashkenazic Jew)
Gail Icahn (Ashkenazic Jew)
Woody Johnson (Jewish spouse: Suzanne Ircha)
Laurie Perlmutter (Ashkenazic Jew)
Phil Ruffin (Sephardic Jew)
Anthony Scaramucci (Jewish spouse: Deidre Ball)
Ambassador Mel Sembler (Ashkenazic Jew)
Ray Washburne (Jewish spouse: Heather Hill)
Ambassador Ron Weiser (Ashkenazic Jew)
Steve Wynn (Ashkenazic Jew)
17 / 20 = 85% Jewish or have Jewish spouses

356185

Příspěvků: 16

24.02. 18:57  =====
24.02. 20:58  RE: =====
24.02. 21:34 hestroy  Kdo to proboha psal?
24.02. 23:11 ID  RE: Kdo to proboha psal?
25.02. 09:49  Zatím zde deal eual, běžní lidé monetárního systému
25.02. 20:11 PavelSam  RE: Kdo to proboha psal?
25.02. 20:52 PavelSam  RE: Kdo to proboha psal?
25.02. 21:10 PavelSam  RE: Kdo to proboha psal?
26.02. 18:28 PavelSam  RE: Kdo to proboha psal?
25.02. 03:50  RE: Kdo to proboha psal?
25.02. 00:34  me chapani situace
25.02. 14:01 dub  RE: me chapani situace
26.02. 21:26 PavelSam  RE: me chapani situace
25.02. 11:28 Pátá Mojžíšova 7:24  Mocný Obama nebo Trump, jo a Hitlera poslouchali banksteři a velkoprůmyslníci
27.02. 04:16  Myslim,ze v podstate nechapete nic,jak je tento svet veden
01.03. 01:45  RE: Myslim,ze v podstate nechapete nic,jak je tento svet veden

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 414