Diskuze k článku

Berlín - další falešná vlajka

Příspěvků 36

2.1.2017 1:56

Je úplně jedno jaké máte informace,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

když nejste schopni žádné "společné akce". Než přijdou volby, vznikne dalších deset stran k těm devadesáti registrovaným. Nejste sto dorazit ani na jednu demonstraci společně, ani ten centrální státní svátek oslavit důstojně a společně. Pod vlajkami svobody názoru a svobody slova se generuje nezvládnutelný chaos, není zapotřebí žádných False Flag akcí, to je spíše setrvačnost, či způsob jak vykázat zdání řízení toho chaosu, a zajistit si postup v pyramidě konzumu.

354499

2.1.2017 11:32

RE: Je úplně jedno jaké máte informace,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 354499

Samozřejmě že to není jedno, jen se tu snažíš natlouct lidem do hlav bezmoc. Tak to ale není, jde o vědomí a svědomí, o to že mocným parazitům už lidé vidí pod ruce a začínají chápat průběh a cíle jejich špinavé hry. Už to samotné parazitům svazuje ruce, protože pokud by dále nerespektovali, akce (které se bojí) by přišla velmi záhy a cílila by tentokrát velmi správně na ně, původce všeho zla.

Proto se mocní snaží zasívat mezi lidi zášť a svár (migrace do toho také zapadá), aby se lidé žrali sami sebou a mocní měli klid na špinavosti - ale tohle dnes už lidé chápou a nehodlají se této "hry" už dále účastnit.

Tentokrát parazit umře, a nebo změní svou podstatu - ať už chce, nebo ne.

354511

6.1.2017 19:00

RE: Je úplně jedno jaké máte informace,

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 354499

Vložený obrázek


Pokud dosud nevíte, co byly 1 i 2 sv války - právě genocid bílého obyvatelstva, dokonce za povýku o árijské rase atd, a tvrdím že čirý satanismus k tomu.

https://www.youtube.com/watch?v=zkf68CEUHrM

354697

2.1.2017 14:14

Teória o vyparovaní čiernych dier a faktor nekonečnosti ľudskej hlúposti.

Lubosmat 212.?.?.?

Keď sa „veľké“ hviezdy po vyčerpaní zdrojov energie zrútia do seba, dôjde k tzv. gravitačnému kolapsu a zrodu čiernej diery.

Veľkosť čiernej diery je teoretickým ekvivalentom svojej hmoty pred vlastným kolapsom a hmoty, ktorú dokázala pohltiť vo svojom „bezprostrednom“ okolí.

Keď už čierna diera nemá čo „jesť“ dochádza pravdepodobne ku gravitačnému deficitu a postupnému energetickému vypareniu, ako dlho tento proces môže trvať nevieme.

Alebo:

Keď sa nadnárodné finančné elity po vyčerpaní všetkých možných zdrojov rastu uzavrú do seba, dôjde ku kríze.

Veľkosť krízy je teoretickým ekvivalentom pažravosti finančných elít pred uzatvorením sa a množstve vojen, ktoré dokážu pri svojom kolapse vyvolať vo svojich sférach vplyvu.

Keď finančné elity už nemajú koho požierať prípadne anihilovať, dôjde pravdepodobne k finančnému deficitu a postupnému rozpadu, ako dlho tento proces môže trvať vieme:

1) Do nekonečna pokiaľ budú finančné elity fungovať na princípoch ľudskej hlúposti,

2) Krátko od okamžiku, keď začnú finančné elity fungovať na jednoduchých princípoch kvantovej fyziky.

354514

2.1.2017 14:24

Špičkový článek a špičkový překlad!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velice precizní a logický článek! A skvělý překlad.
Nesuďme lidi ale an block. Němci jsou cílem tvrdé des informační kampaně.
Svět je v obrovském přerodu leadershipu i globálních hodnot.
V žádném případě ale nedojde k žádnému předání moci na nižších stupních. Stádo totiž na to nemá a nikdy na žádnou „Přímou demokracii" mít nebude.
Švýcarsko je útvar SUI GENERIS, speciálně zkonstruovaný proto, aby kryl lup na naloupaný na 99% globálních oVcí. Přímá demokracie ve Švýcarsku je jen kouřová clona k zachování statusu quo v Aladinově pokladně.
Pro oVce, ty schopnější entity a regiony, je předurčen osud podobný Singapuru = v podstatě osvícená přísná diktatura s donamíchaným etniky.
Ostatní budou skomírat se životní úrovní mezi Bangladéžem a zbídačenou Havlující Gottlinou. V podstatě to vidíme ✓ přímém přenosu v Číně a Rusku.
Rozdíl mezi nejbohatším regionem Ruska je stejný, jako mezi Norskem a Albáníí či Bhútánem - a nikomu to žíly netrhá a nůžky se dále rozevírají.
EU i USA je v koherezi regionů, kast a sociálních tříd, daleko méně zničující, nežli Čína nebo Rusko.
EU je proto rožštípávána na třísky a již nikdy z ní odolný špalek nebude. Nemůžeš-li cokoliv strávit v celku, rožžvýkej to na žvejky.
Včera jsem slyšel v mainstreamu trefnou definici: Česko je hrdá INDUSTRIÁLNÍ velmoc, a aby jako INDUSTRIÁLNÍ velmoc obstála, musí mít vždy NIŽŠÍ mzdy, nežli země neindustriální.
Takže proto Česku osud blahobytného Singapůru nehrozí: hulí se a krade zde na daních jak v Bangladéši. Proto ani Mossadem vyslaní střelci v Havlující Gottlině do Čechů střílet nebudou.
Hraje se o přežvýkání Němců, Turků a dalších národů, které mají vyšší mzdy a poslání, nežli levně montující Češi. Proto neměřme ani Němce ani Turky podle sebe - montovali jsme levně za CísařPána i PanTatíčka, budeme levně montovat a jen přežívat i za Číňana nebo kapitalistů bohatýrů z Ruska.
Dobře už 40 let bylo. A už nikdá lépe nebude. Leda v počtu texasek, bannánů a vložek s křidélky.

354515

2.1.2017 15:11

Fotogenický černý kamion

Andrew Siddur 77.?.?.?

Byla mi divná „hrůzu nahánějící“ fotogeničnost kamionu - tahač celý v černé barvě, pouze nahoře na kabině nepatrný nápis Ariel Zurawski. Ariel, jako někde v Izraeli. Divná jména si dávají ti dnešní Poláci…

354516

2.1.2017 15:30

RE: Fotogenický černý kamion

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 354516

To se dá vysvětlit jedině tak,že:buď to byla reklama na prací prášek anebo to značí,že ten Polák nebyl Polák,ale Jewrej....(pozn."Jewrej NIKDY nemůže být Polák,ani nikdo jiný,protože už je Jewrej...."[mrknutí jedním okem]

354518

2.1.2017 15:49

RE: Fotogenický černý kamion

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 354516

Samozřejmě, že majitelem kamionu je polský žid (resp. Ariel Zurawski, Jewish Supporter of Israel with Israeli ambassador to Poland, Shevah Weiss
), který je vroucím podporovatelem Židovského státu Izrael!
Navíc je to i ex-"přítel" ambassadora Židovského státu Szewacha Weisse Ph.D. (a.k.a. שבח וייס‎)...

Tak proč by svého slovanského řidiče a Shabesgoye nevyslal na jistou smrt???

http://www.targetfreedomusa.com/berlin-attack-truc...

Vložený obrázek

354519

2.1.2017 16:13

RE: ___Holokaust 6.mil___ Wasserkaust 4. mil

Robin 109.?.?.?

Reakce na 354516

NUEVA ERA destrukcion
NUEVA ERA desolacion
NUEVA ERA deformacion
Racionale Inventare

- tradicni __ ZIDOVSKO-MUSLIMSKA___kultura
- Romelova Afrika-korps vyvrazdila vsechna miminka cernouskum
- RUSKY Car vyvrazdil vsechny Afro-Americany na Aljasce
- Rakousko-Uhersko skutecne okupovalo stredozemni more
- ve stredozemnim mori skutecne zahynulo 4 000 000 muslimu

Tak vole zpytuj svoje svedomi a zaplat
bereme kazdou menu

Shalom Alejkum Rahmatula Abaraketa

354521

3.1.2017 18:56

RE: ___Holokaust 6.mil___ Wasserkaust 4. mil

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354521

Ale fuj. Ten smrad z tech nesmyslnych lzi!

Vy mohamedani zpytujte svoje svedomi, mate-li jake, o tom, jak jste kolonizovali Spanelsko a Balkan, jak jste mordovali i nase predky na Morave, Vsak oni na vas evropane jeste vyzrajou. A vase odporne zotrocovani jednotlivcu i narodu -- po staleti i do dneska -- vam jednou prijde zatracene draho. Kdyby nebyli Francouzi zavreli veliky trh otroku v Alzirsku, s pomoci Americanu, tak by tam jeste dnes byl.

Islam je prospikovany nenavisti. A podle toho to tak v islamskych zemich dopada. Doporucuju si precist Koran, ci hadisy, ci zivot Mohameda.
[bliji]

354563

2.1.2017 16:47

ale blbost...

vvv 184.?.?.?

"To ony se řídí rozkazy démonizovat muslimskou víru a společnost."

Jo jo. To vidime, jak nemecka vlada demonizuje muslimy. Pousti je tam ilegalne po milionech! Haha.

Co demonizuje muslimy je jejich vlastni chovani, a jejich "svata kniha" plna zasti. Je to manual na vrazdy. Nehlede k tomu, ze ISIS sama nedavno podporovala a podnecovala vrazdy nevercu pomoci jak noze tak kamionu.

Probudte se a prectete si Koran. Prokouknete okamzite, to vam zarucuju.

354523

3.1.2017 11:02

RE: ale blbost...

Sugar 94.?.?.?

Reakce na 354523

Garantuji vám, že většina migrantů nikdy korán nečetla a řídí se pouze tím, co jim nějaký fanatický imám řekne při bouchání hlavou do koberečku.

354547

3.1.2017 16:14

RE: ale blbost...

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354547

To mate pravdu. Ale ti imamove ten Koran cetli, respektive se ho naucili na zpamet. A podle toho "navodu" jedou uz 14 set let.

354560

4.1.2017 17:13

RE: ale blbost...

Sugar 94.?.?.?

Reakce na 354560

Jak chápete VVV informace, které byly skrz proroky předány lidstvu?
Achnaton, Mojžíš, Ježíš, Mohamed atd...

Je to podobné jako s čímkoliv se setkáte kolem sebe. Pokud nejste schopen určit míru i ta nejskvělejší věc, může být převrácena do zrůdnosti:
Nůž můžete buďto použít na namazání másla, nebo jej někomu bodnout do břicha.

Dost těžko může být Mohamed vinný za psychiku lidí, kteří si korán (připomenutí) zvrátili do pravého opaku. Přitom víme, že proroci nic sami nepsali právě z tohoto důvodu.

To máte to samé jako s křesťanstvím. Někdo žije dle blahé zvěsti Ježíše a někdo pořádá křížové výpravy na nevěřící psy do Palestiny a oba si říkají křesťané.

354588

4.1.2017 20:30

RE: ale blbost...

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354588

Sugar, Bible uci neco velmi duleziteho. Podle ovoce jejich poznate je. Tedy vsecky lidi, myslim, ale zvlaste proroky.

Mohamed by morder ktery nechaval zabit lidi, kteri ho pouze kritizovali. Znasilnoval zeny. Okradal karavany. Jeden den se svymi zenami sedel a koukal, jak nekolika stovkam zajatcu jeho lide usekli hlavy. Tak, asi ho to bavilo. Jejich zeny pak rozdal svym jako otrokyne. Byl to pederast -- ozenil se s 6ti letou holcickou. A tak dale. Zda se vam to byt dobre ovoce?

Jak vy rozeznate opravdoveho proroka od cloveka, ktery se jen dela?

Co se krizovych vyprav dotejce, tak ty byly proto, aby se snazily navratit nektere byvale krestanske zeme krestanum. Mohamedani byli ti puvodni agresori. Nakonec se to nepodarilo, ale bez toho mozna by byla Evropa padla Islamu uz davno. Nebylo od toho daleko.

354592

8.1.2017 20:05

RE: ale blbost...

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 354592

1. "Podle ovoce poznáte strom." Neříká bible, ale je to citát Ježíše. Autoři bible to jen převzali. Jen škoda, že toho nepřevzali více, mohla to být použitelná příučka pro spravdlivý život. Ale to pravděpodobně nebylo cílem...

2. Odkud jste čerpal informace o Mohammedovi? Nenašel jste je v kapesní příručce ÚV Sionistické Strany Izraele? Nemůžete věřit všemu, co si kde přečtete, aniž byste měl nějaký konkrétní rámec ověřitelných informací.

3. Kde myslíte, že původem negramotný pastevec získal informace o dějiných procesech, kterých se nemohl za svého života účastnit, protože se odehrály v úplně jiných epochách?

4. Váš postulát o křížových výpravách – to už snad ani nemůžete myslet vážně. Buďto jste zaslepený katolík, nebo jste chyběl na hodinách dějepisu základní školy.

Palestina byla původně baštou bílých křesťanů, kterou "osvobozovala" lidumilná Svatá říše římská? Nebyl Ježíš náhodou Judejec, když už jsme u toho...
I my ve Střední Evropě jsme byli "demokratizováni" (pokřteni) ohněm a mečem, tak byste úlohu církve mohl pochopit alespoň na zkušenostech našich předků.

354787

8.1.2017 21:57

RE: ale blbost...

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354787

1) Bible neni prirucka. Ale Jezisovo nabadani k tomu, milovat Boha celym srdcem a dusi, a milovat blizni sve jako sama sebe, je navodem, jak zit spravedlivy zivot. Skoda, ze nic takoveho jako ono "zlate pravidlo" v Koranu neni.

2) Moje informace o Mohamedovi a jeho hnusnem chovani jsou z Koranu, hadisu, a siry. A vase?

3) Kde ziskal Mohamed informace? Ze svych cest (vsak to byl cestujici kupec, za mlada), a od zidovskych a jinych sousedu.

4) A kde vy berete sve historicke informace? Od predpojatych Mohamedanu? Poprete, ze islam kolonizoval Indy, Persany, jakozto i Egypt, Spanelsko, svatou zem, a pozdej i Carihrad a kus Balkanu? Ano, svata zem byla nekolik staleti bastou krestanu, po tom, co zidi byli vyhanani Rimem. Nebo vam nekdo lhal? Nedejte se opit rohlikem.

A nemate odvahu odpovedet na muj dotaz? Ptam se znovu: Jak vy rozpoznate, kdo je opravdovy prorok, a kdo se jen jako prorok dela?

354790

9.1.2017 11:37

RE: ale blbost...

Sugar 94.?.?.?

Reakce na 354790

vvv,
Těžko se vymanit ze zavirovaného software, jakým Bible bezpochyby je. Bible má máloco společného s Ježíšem, stejně tak církev. Konec jakýchkoliv souznění byl učiněn rokem 325 - prohlášením Člověka za Boha.

Přes toto se doufám, většina současné společnosti posunula. U nás asi snadněji díky špatným historickým zkušenostem s křížovými výpravami na naše území a husitským povstáním. Ne nadarmo jsme nejméně katoličtí v Evropě.

Ad prorok...
1. Prorok má informace, ke kterým se ostatní jedinci nejsou schopni dostat. Můžeme to chápat tak, že bůh neobdaří vyššími informacemi někoho, jehož mravnost není v souznění s bohem. Viz. např. historické informace v Koránu, které nemohl získat od současníků.
2. Myšlenky proroka jsou exponenciálně rozšiřovány samotnými lidmi a dané myšlenky posouvají společnost po evoluční spirále dále než je v současnosti. Viz. raketový rozvoj arabských krajin po přijetí islámu v té době.
atd... Jak to chápete vy VVV?

Již jsme to spolu diskutovali nejednou...
Nemůžete přeci v žádném případě dávat rovnítko historicky sformovaných náboženství a myšlenek proroků. Je to absolutní nepochopení řízení sociálních systémů přes ideologie. Nebo myslíte, že náboženství přesně k tomu neslouží?

354808

9.1.2017 16:19

RE: ale blbost...

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354808

Sugar pise: "Prorok má informace, ke kterým se ostatní jedinci nejsou schopni dostat. Viz. např. historické informace v Koránu, které nemohl získat od současníků."

Jako napriklad?

354824

3.1.2017 21:13

RE: ale blbost...

Daniel Poisel 93.?.?.?

Reakce na 354523

Tak si přečtěte Starý a Nový zákon a porovnejte počet násilnických výzev s Koránem. Budete překvapen. Bible vede na plné čáře.
Tohle není střet náboženství, ale střet civilizační, střet kulturních okruhů a jeho původ je v kolonozační historii anglosaských národů, která se vlastně stále opakuje.
Zastoupení sociopatů nebo psychopatů v křesťanské, muslimské či židovské komunitě je stejné. "Nenormalitu" obecně generuje spíše frustrace ne náboženství. To může být katalyzátorem nikoliv příčinou.

Po Královtsví nebeském volali také jen ultraortodoxní husité a těch byl zlomek. Sami umírnění husité (a těch byla většina) je exkomunikovali. Příčina? Sociální nerovnost a frustrace.

354565

3.1.2017 23:36

RE: ale blbost...

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354565

Nesmysl, pane Poisel. Ukazte mi odkaz na tu Bibli. Novy zakon nevyrvava o tom, jak zamordovat vsecky co nejsou pro Krista, jak jim useknout hlavy, prsty, a o tom jak zidi jsou potomci opic a psu, jak krestane ci zide se mohou zachranit tim, ze budou platit vysokou dan svym islamskym panum, jsou-li ochotni se nechat stale ponizovat a sve nabozenstvi tutlat -- ale pohany nutno zabit bez cavyku... atd atd. Cetl jste to svinstvo?

Za druhe, ani krestane, ani zidi dnes ten stary zakon neberou jako recept na dnesek. Miliony mohamedanu to ale tak berou.

A za treti: je-li puvod v anglosaske kolonizaci, tak jaktoze Islam valci proti vsem od sveho pocatku, uz 1400 let? Kolik milionu zabil Islam v Indii, napriklad? Cim mohamedanum ublizili Madari ci Moravane ci Polaci? Vite, ze po staleti Islam terorizoval stredozemni more a odvlekal evropany do otroctvi? Az i z Anglie a z Islandu. A na vychod zase prevalcovali Persany, Indy, budhisty, i do Ciny se cpali.

Jakapak anglosaska kolonizace. To je jen vymluva. Islam kolonizoval a kolonizuje vsecky, kteri maji to nestesti se mu dostat to drapu. Egypt, Syrie, svata zem, Turecko, Balkan, to vsecko byly krestanske zeme. Kolonizoval je Islam, a brutalne. Jenom ze Spanelska a z Balkanu je evropane po mnoha staletich vyhnali.

Je smutne, ze v nasich skolach tuto historii zanedbali.

354568

4.1.2017 8:30

RE: ale blbost...

Daniel Poisel 93.?.?.?

Reakce na 354568

Takže ten nesmysl např. zde:

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/bo...

Cituji: "Killing and destruction are referenced slightly more often in the New Testament (2.8%) than in the Quran (2.1%), but the Old Testament clearly leads—more than twice that of the Quran—in mentions of destruction and killing (5.3%)."

ad 2) Většina muslimů četla Korán asi tak jako většina křesťanů Bibli. Většina muslimů totiž nenavštěvuje náboženské školy, ale školy sekulárně strukturované.

ad 3) Zjistěte si, kolik mrtvých za sebou nechaly války ve znaku kříže a kolik půlměsíce.

354573

4.1.2017 10:35

RE: ale blbost...

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 354573

Ano,toť otázka a důvod "chytit se za nos" všem těm ukňouraným křesťanům,vždyť jen strůjci Britského impéria za posledních 500 let vyprodukovali dle odhadů Stokholmského institutu pro výzkum míru okolo 500 milionů mrtvol na všech kontinentech vyjma Antarktídy,kam nepřišli nic rozdávat,ani dokonce to,co by nic nestálo,tedy víru,ale rabovat a v podstatě doposud z toho žijí a jak je vidět velmi dobře,když z toho můžou živit i miliony imigrantů a vyvádět při tom ještě i jiné skoPičiny....

354574

4.1.2017 15:34

RE: ale blbost...

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354573

Ten clanek, ke kteremu poukazujete, mluvi o velice povrchni -- "I must also reemphasize that the analysis is superficial" -- analyze jakehosi inzenyra, ktera pocita instance, kde se vseobecne mluvi o nasili a niceni. Nepocita specificky vyzvy ci allahovy prikazy k nasili. Kterych je Islam plny.

Co se tyce zabitych Islamem, tak tady ctu odhad 270 milionu. Jak se to srovna s vasim odhadem?

https://www.politicalislam.com/tears-of-jihad/

A 30 tisic mrtvych jen od 9/11. A pogromy krestanu v islamskych zemich, ted skoro na dennim poradku.

A co nam povite o islamske nenavisti proti jak zidum, tak i krestanum, hm? To je kapitola sama pro sebe. Podivejme se, co nam Koran kaze skrze “andela Gabriela”, napr. Koran 98:7: “Neverici “lide knihy” [tedy Bible] a pohane budou navzdy upalovani v ohni pekel. Jsou nejhnusnejsi ze vsech stvoreni.”

No, nedivim se, ze mohamedani obdivovali Hitlera (i casto dnes) a ze Hitler obdivoval Islam. Takove reci se hodily nacismu do kramu, zejo. Islam über alles.

Vy jste mohamedan, ze se je snazite pozitivne propagovat?

354585

2.1.2017 22:42

Mě se to nezdá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Ať přemýšlím jak přemýšlím, podle mě to nemá logiku. Estabilishment potřebuje aby migranti nedělali bordel, aby se jich sem dalo natahat co nejvíc. Cui bono? Podle mě ten kamion v berlíně nikomu neposloužil. Falešná vlajka to není.

354532

2.1.2017 22:57

RE: Mě se to nezdá

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 354532

Položil jsem si stejnou otázku a došel ke stejnému závěru. Na první pohled. Eurohujerům to opravdu nepomohlo, ale eurohujerové jsou jen užiteční idioti, kteří často ani nevědí, komu slouží, natož, že slouží.

Existuje někdo, komu ten kamion moc posloužil. Nebudu je jmenovat. Jsou to dvě velké (a provázané) entity. Přemýšlejte, náznaky tady ve Zvědavci byly.

354534

2.1.2017 23:21

RE: Mě se to nezdá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 354532

Někdo možná potřebuje migranty, někdo další, aby ten první měl s migranty problémy. A za tím vším ještě někdo, kdo má úplně jinou představu o tom, jak má vypadat člověk, lidstvo a jeho civilizace, než je status quo. Na rozdíl od všech ostatních má nekonečně času a všechny možnosti. Může si hrát.

My sice nevíme přesně, jak máme vypadat my a naše civilizace, ale už také tušíme nebo víme, že takhle ne. Takže je tu jistá shoda [smích] .

354536

2.1.2017 23:32

RE: Mě se to nezdá

dub 85.?.?.?

Reakce na 354532

musíte se zeptat kdo jsou loutkovodiči, kterým poblitici slouží, čí je koncept střetu civilizací a kdo chce poštvat mohamedány proti bílým, a možná začnete mít jasno.

eretz ...

354539

3.1.2017 2:31

RE: Mě se to nezdá

vvv 184.?.?.?

Reakce na 354539

Mohamedany stve proti Europe samotny Koran. Ani nepotrebuji dalsi stvace. Myslim, ze to falesna vlajka neni, ale co na tom bylo divne, byl ten pas, co se "najednou" objevil. Se mi zda, ze se Nemcum ten pachatel vyparil, a tak tam nastrcili toho magora, na ktereho uz meli pifku. Zabili tak dve mouchy jednou ranou.

354541

3.1.2017 10:37

Je to pitomost.

Pacholíček 93.?.?.?

Kdyby chtěli migranty na práci tak je jich plná Ukrajina a Polsko a Česko atd.

Tihle Afričani a Arabové jsou nepoužitelní k čemukoliv kromě dělání bordelu.(tím myslím v Evropských podmínkách) .

A na to jsou sem přiváženi. Ta pravá legrace teprve vypukne. Je naplánovaná Satanem BuBuBu!!! a prováděna Našimi pátými kolonami ( jeho odvěkými poskoky) s krycím názvem "kavárníci"

Jinak mnoho úspěchů v tomto přelomovém roce.

354546

3.1.2017 13:24

Svět je plný paradoxů?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Pouze konstatování: Pokud se podíváme na níže v diskuzi uvedenou fotografii kamionu, tak prostě první slovo na mysteriozně černém kamionu, je křestní jméno Ariel. Výklad jména Ariel dle Wikipedie
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ariel_(jméno)
Lev boží, nebo také boží oheň.
Tolik je skutečná realita.
Spekulativní filozofickou otázkou pouze zůstává, o kterého boha se jedná a co chtěl říci... Přeci jenom máme těch bohů více s různým etnickým původem a nebo pouze boha jednoho, který podle polohy zdrojů pravidelně migruje a mění tak podle potřeby svůj "etnický původ" a "vlastní životopis"? Možná by kromě teroristů mohli na místě činu nechávat doklad totožnosti i zúčastnění bohové (ono to tak v podstatě možná i je)...

354554

3.1.2017 14:51

RE: Svět je plný paradoxů?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 354554

Sorosující média v havlující Gottlině patrně dostaly příkaz mlčet, tak sledujte - budete pravicujícně čučet:

Nada Čižmár, 34, pracovala pro logistickou společnosti v Berlíně, ale její sen byl otevřít internetový obchod prodávající českou přízi a Německu. "Nada se naučila plést jako samouk," řekl její manžel, Petr Čižmár, který uvedl, že se naučila řemeslo ze čtení knih a internetových stránek.

Pan Čižmár, softwarový vývojář(!!!), žije v německém Braunschweigu, městu asi 145 mil západně od Berlína, který je také známý jako Brunswick. On a jeho žena žili v Germantown, Md., šest let, a vychovali 5-letého syna, který se narodil v Rockville, Md., a tudíž je americký občan.

"Oba jsme cestovali k sobě navzájem," vysvětlil pan Čižmár v e-mailu. "Chystala se do Brunswick, kde jsme také plánovali strávit letošní Vánoce."


Pravicující zdroj: http://www.nytimes.com/2016/12/22/world/europe/ber...

Takže už tu máme, kromě zionisujícího majitele polské kamionky, českou logistku z Německa, která má malého syna Emeričana a s manželem žili v Germantownu ve státě Maryland.

Kdo texaskoval a kocáboval delší dobu v D.C. a okolí, tak ví, že v Marylandu a zvlášť v okolí Germantownu je největší koncentrace zaměstnanců NSA ( do Fort Meade je jen 60 km) a dalších "zionulibých" ážáns v okolí D.C.
Btw. i např. do Langley, sídla americké pobočky Mossadu = C.I.A. je to slabá půlhodinka (i v peaku) přes Potomac.

Nějak moc "náhod" najednou: Zlý Lebanonec, Zlý Tunisan, Hodný "polský" logistující Zionista, Hodní "čeští" logistici resp. expati z okolí sídel N.S.A. a Mossadu (C.I.A.)

Co pan Čižmár v Marylandu "programoval" se asi nedozvíme. A i kdyby, kdo vyloučí, že jde o krycí historku...

Btw. manželka zionisujícího "echt" Poláka Ariela se jmenuje Judith, na "Polku" trochu neslovanské jméno, nicht wahr?!

Vložený obrázek

354558

3.1.2017 21:27

RE: Svět je plný paradoxů?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 354558

Stačí hledat, jeho profil na linkedin: https://www.linkedin.com/in/pcizmar

Rozhodně je to kapacita. Ano, dělal pro NIST, ale ten má obrovský záběr, ne jen vyšetřování podle zadání vlády. Poslední zaměstnavatel International Trade Union Confederation (což by mu mělo být ke cti https://en.wikipedia.org/wiki/International_Trade_Union_Confederation). Všechno to jako my ajťáci na sebe píše na linkedinu.

Upřímnou soustrast.

354566

3.1.2017 23:48

RE: Svět je plný paradoxů?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 354566

Podle dřivějších projektů pracoval v zaměření nevylučující "dvojí určení".
Odbory jsou samozřejmě odjakživa doménou Kosher Nostry.
Marš řízených ilegálů do Evropy je logistický průhledný zpackaný "majstrštyk", zkousnutelný leda konzumenty Hollywoodu, ale patrně jen TelAviVúdú.
Velice divné je, že se ona courá pár kroků od Ku'dammu, který je pro Berlíňany už tři dekády Old School. Pokud by byla turistka jako ta Izraelitka, tak možná. U residentky z lepší kasty to budí otazníky.
Pořád existuje i verze, že obětovali pouze její existenci, nikoliv źivot. A příp. se manžel a emerický synek záhy zanoří kamsi za ní.
Máme plakající Němce, Poláky, Čechy, Izraelity, Ukrajince = jednou ranou!
A to vše „vinou" Zlého Mussulmanna resp. Mussulmannů :v [velký smích]

354569

3.1.2017 23:54

Naprosty prusvih

Kevin 95.?.?.?

Po teroristickem utoku nebyl nalezen zadny falesny pas...

354570

10.1.2017 10:52

Scania

Pm7 213.?.?.?

Scania teď prý pro poláky vyrábí kamiony s nerozbitným samočistícím krytem před chladičem.Nějaká nanoúprava nebo co.. Prý kvůli srnám... Napálite to takhle padesátkou do stáda srn ,projedete skrz a nic si nepoškodíte , ani krev se na tom neudrží.Je to prý hitovka .Dřív byste to měl na rozbitý kryt a výměnu chladiče.......A to je peněz na opravy.... Tak jak amerikáni prej od roku 2001 nepoužívají kladiva a drahý acetylen.. ale roztloukají a tvarujou traverzy hliníkovýma plechovkama od redbulu na dřevěném topůrku.S tačí to na jednom konci polít petrolejem , zapálit a na druhém konci traverza změkne... Se zjistilo že to je tak snazší.... Pokrok je pokrok....

354860

Příspěvků: 36

02.01. 01:56  Je úplně jedno jaké máte informace,
02.01. 11:32  RE: Je úplně jedno jaké máte informace,
06.01. 19:00 ignorek  RE: Je úplně jedno jaké máte informace,
02.01. 14:14 Lubosmat  Teória o vyparovaní čiernych dier a faktor nekonečnosti ľudskej hlúposti.
02.01. 14:24 MoUdrostrak  Špičkový článek a špičkový překlad!
02.01. 15:11 Andrew Siddur  Fotogenický černý kamion
02.01. 15:30 E.R.  RE: Fotogenický černý kamion
02.01. 15:49 MoUdrostrak  RE: Fotogenický černý kamion
02.01. 16:13 Robin  RE: ___Holokaust 6.mil___ Wasserkaust 4. mil
03.01. 18:56 vvv  RE: ___Holokaust 6.mil___ Wasserkaust 4. mil
02.01. 16:47 vvv  ale blbost...
03.01. 11:02 Sugar  RE: ale blbost...
03.01. 16:14 vvv  RE: ale blbost...
04.01. 17:13 Sugar  RE: ale blbost...
04.01. 20:30 vvv  RE: ale blbost...
08.01. 20:05 Sugar  RE: ale blbost...
08.01. 21:57 vvv  RE: ale blbost...
09.01. 11:37 Sugar  RE: ale blbost...
09.01. 16:19 vvv  RE: ale blbost...
03.01. 21:13 Daniel Poisel  RE: ale blbost...
03.01. 23:36 vvv  RE: ale blbost...
04.01. 08:30 Daniel Poisel  RE: ale blbost...
04.01. 10:35 E.R.  RE: ale blbost...
04.01. 15:34 vvv  RE: ale blbost...
02.01. 22:42  Mě se to nezdá
02.01. 22:57 Vladimír Stwora  RE: Mě se to nezdá
02.01. 23:21  RE: Mě se to nezdá
02.01. 23:32 dub  RE: Mě se to nezdá
03.01. 02:31 vvv  RE: Mě se to nezdá
03.01. 10:37 Pacholíček  Je to pitomost.
03.01. 13:24  Svět je plný paradoxů?
03.01. 14:51 MoUdrostrak  RE: Svět je plný paradoxů?
03.01. 21:27  RE: Svět je plný paradoxů?
03.01. 23:48 MoUdrostrak  RE: Svět je plný paradoxů?
03.01. 23:54 Kevin  Naprosty prusvih
10.01. 10:52 Pm7  Scania

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 309