Diskuze k článku

Evropští vlastizrádci šílí

Příspěvků 36

25.11.2016 2:36

Globalisté a Čulík chtějí zlikvidovat národní státy ...

Tom 142.?.?.?

Omylem jsem kliknul na Blicí listy, kde Julda Čulda Běsná Lež táhne svoji káru hnoje močálem černým, kolem holých skal a nastojte:

“Nemá-li Česká republika hospodářsky zkrachovat, potřebuje příliv imigrantů. Jak to ale udělat, když Češi imigranty ve své zemi nechtějí?”

Nejprve jsem chtěl Čuldu slušně poslat do prdele, ale raději jsem mu nakladl nekorektní otázku:

”Jak to ale udělat, když imigranti ani ve své zemi pracovat nechtějí?”

Neodpověděl.

353576

25.11.2016 9:19

podle mě

martin bares 85.?.?.?

EU se nám před očima rychle mění v totalitní strukturu.

Podle mého názoru takovéto imperialistické kolosy jako je EU mají opravdovou totalitu danou u samého zrodu.
Přemýšlím, jak tenhle pro mne jednoznačný pocit, rozumně slovy doložit.

Teď mě nic nenapadá, nechám to na ostatních. Jsem o tom ale přesvědčený.

Snad jenom to, že kapitalismus jsou jen a jen peníze. Zní to jako otřepaná fráze, ale poslouchám lidi kolem sebe a dívám se. Lidé zkrátka chtějí, aby to takhle bylo.

Další "drobnosti" jako viza pro občany fašistické Ukrajiny, přijetí TTIP či CETA, přisouvání vojáků a techniky NATO k Ruským hranicím, atd., půjdou jaksi samy v podání EU.

Všechny ty Zemanovy řeči o vyvážení vlivu západu investicemi z Číny, jak by nám bylo hrozně bez dotací z EU, že je potřeba přijmout Euro, atd., jen zakrývají podle mne následující:
- že peníze ze státních zakázek, jako nejsnadnější zdroj obohacování, rozkrádání, přes různé politiky, úředníky, lobisty, manipulátory a další ovlivňovatele vyschly či vysýchají. A tak pramenem obživy pro naše hladové a potřebné musí být peníze zvenku "Evropské dotace", "zakázky" a nově asi i peníze čínské.

Jiné vysvětlení nemám. A ke zmíněnému Zemanovi za mě jenom tolik:
Je naše hanba, že tento člověk je pro nás určitá jistota před mnohem horšími ekzoty.
Ani přísloví "Mezi slepými jednooký králem" mi moc nesedí. Je to mnohem horší.

353581

25.11.2016 10:57

RE: podle mě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 353581

" A ke zmíněnému Zemanovi za mě jenom tolik:
Je naše hanba, že tento člověk je pro nás určitá jistota před mnohem horšími ekzoty.
Ani přísloví "Mezi slepými jednooký králem" mi moc nesedí. Je to mnohem horší."

Pan Petr Robejšek sídlící v Hamburgu pravil, že zde založí novou stranu a sežene lepšího prezidenta - nechme se tedy překvapit. A když už jsme u těch kritik, co říkáte našemu premiérovi? To je nářez.......

353586

25.11.2016 12:08

RE: podle mě

martin bares 85.?.?.?

Reakce na 353586

to je obyčejnej, hloupej a nebezpečnej vůl. [oči v sloup]

353590

25.11.2016 22:43

RE: podle mě

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 353590

ANO, žije v cizině, čímž je to principiálně dané.

353618

26.11.2016 0:23

RE: podle mě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 353590

Petr Robejšek

353625

26.11.2016 11:40

RE: podle mě

hank 91.?.?.?

Reakce na 353590

... a ještě k tomu vychcanej. A loutka v rukách Dospivy a Šmídy.

Komické je, že ten Institut 2080 si dal do svých dokumentů tuto krásnou větu: "Vznik INSTITUTU 2080 je naplněním pocitu společenské odpovědnosti jeho zakladatelů a spolupracovníků, které spojuje potřeba těmto hrozbám čelit a pomoci tak zemi, v níž žijí, pracují a vychovávají své děti." Takže pseudointelektuál-plagiátor Robejšek z Hamburku a nadnárodní bankéř t.č. v ruském žoldu Šmída z Pitěru podle vlastních slov zřejmě chtějí prospívat zemím, kde žijí a pracují - Německu a Rusku...
No a podpora nové partaje Pentou patří do kategorie přesně těch informací, o kterých kdysi Winston Churchill prohlásil toto: "Nevěřím žádné zprávě, dokud ji někdo nedementuje." Jestli chce Dospiva někomu vysvětlovat, že ta nová partaj je jeho osobní projekt a Penta s tím nemá vůbec, ale vůbec nic společného, tak nás má za mnohem větší blbce, než ve skutečnosti jsme. Ono to šídlo z pytle vždycky někudy vyleze - už začínáte chápat, proč Dospiva koupil Vltava Labe Press?

353637

25.11.2016 15:21

Jen aby...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 353586

Doufám, že Robejšek nenápadně nekopíruje Beneše v Londýně, a neodstrčí pak Plátýnka od lizu, a nebude chtít sám prezidentovat.[velký smích]

353601

25.11.2016 15:41

RE: podle mě

el 85.?.?.?

Reakce na 353581

EU byl totalitní projekt od samého počátku. Ale, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají (ona už ta osobní historie otců zakladatelů je všeříkající). Svou definitivně pravou tvář ukázala EU v "Lisabonské smlouvě".

Jak tyto skutečnosti doložit, než několika tvrzeními?

- Evropská komise je nevolený subjekt s absolutními rozhodovacími pravomocemi
- Založení neziskovek na podporu svých plánů (kdyby to plány byly alespoň zčásti normální pro lidi, nemuseli by zakládat neziskovky, které je mají prosazovat)
- Stále permanentnější zásahy do soukromí jednotlivce (od kotlů po cenzuru internetu). Za jakým účelem - nejspíše mají strach z lidí, což ovšem svědčí o jediném, že jejich ideologie není asi to pravé ořechové
- Zfalšované průzkumy veřejného mínění za účelem prosazení svých zájmů.
- "Politici" pracující pro zájmy lobistů nikoliv voličů. Zákony vycházející z dílny EK prostřednictvím jejich závazných směrnic směrem do vnitrostátních právních řádů nám ukládají prakticky již jenom povinnosti.

Klidně můžu pokračovat nebo kdokoliv jiný. Jedna věc se však jeví stále jasnější, v současné ekonomické krizi a krizi kapitalismu obecně, někomu musí v ruce zůstat Černý Petr. Celou dobu jsem si myslel, že to bude Amerika, ale v této chvíli to vypadá na EU. Nelze naplňovat rozpočtové složky, přenášením rozličných daňových zátěží na produktivní obyvatelstvo a rozdělovat nikoliv podle míry zásluhovosti, ale na bázi ideologického sociálního inženýrství.

Nějak se v tom bruselském schizmatu přestává dát normálně žít.

353602

25.11.2016 22:39

RE: podle mě

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 353581

Ještě horší. Nevíme co se prognostici učili po škole a co se museli poVINĚ naučit při doučování. Evropa je jen o zradě. Zradili všichni, pro peníze!

353617

30.11.2016 21:43

RE: i podle mě, tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 353617

http://pravyprostor.cz/utopie-ale-krasna/

353743

25.11.2016 12:31

Zrada?

Ilumihnát 37.?.?.?

Zrada to snad může být jen z pohledu národovce, či vlastence. Z pohledu globálního evangelisty však konáte dobro.
https://www.youtube.com/watch?v=RgSsM3MGLuk
Pro ty, co nerozumí:
Ve videu je sestřich některých výroků globálního papaláše Petra Sutterlanda.
Stručně shrnuto a jeho slovy: "národovectví je zlo", "Švédsko budiž pochváleno". Nemá cenu to rozmazávat, říká, že vše, co globální agenda prosazuje, je dobro, kdo je proti, je zlo.
Asi je dobré si říci, kdo je pan Petr S. Výčet funkcí, kterými prošel, je nedostižný, tak jen něco. Mimo jiné řídil:
Spojené irské banky, Goldman Sachs, British Petrol, Royal Bank of Scotland, nebo švýcarskou skupinu ABB. To je co stýká "podnikání". Co se týká "politiky", krom eurokomisařství byl ve vedení Světové obchodní organizace, Trilaterární komise, skupiny Bilderberg a Kulatého stolu. Z řečeného vyplývá, že ten člověk není živnostník, ale dozorující koordinátor. Všechny výše jmenované organizace jsou na globálním ringu v té nejvyšší hře.
To nejzajímavější teprve přijde.
Pan Petr Sutterland je v současnosti prezidentem ICMC. Tato organizace působí při OSN (její ekonomické a sociální rady) a zabývá se přímo migrací. ICMC sídlící ve Švýcarsku, je však zřízena a řízena Vatikánem. Dá se říci, že tato organizace je plně kompetentí v otázkách přesunů skupin obyvatel na globální úrovni a je patronem pašeráků a kšeftařů s lidskými osudy. Odtud pocházejí příručky, kterými se řídí BBC, ČT, pan Dienstbier, pan Čulík, prostě dosaďme si. Mimochodem, Zeman je "EU federalista" ve smyslu "švédský model", což se doslechl šumem právě nejspíš někde z výše zmíněných kuloárů. Podivně otočil až v prezidentských volbách a vztyčení EU praporu na Hradě.

353592

25.11.2016 15:50

ICMC

Ilumihnát 37.?.?.?

Následující "desatero" je ze stránek ICMC, což je ona organizace pro rozvoj globálního stěhování, jíž prezidentem je Petr Sutherland. Tato organizace se staví do role generálního patrona globálního bezdomovectví ve jménu humanity .

1. Větší rozvoj země vede k nižší emigraci
2. Neregulovaná migrace může být redukována pomocí v zemích původu
3. Největší migrace je z chudých zemí do bohatých
4. Migrace brzdí v rozvoji země původu
5. Z migrace těží pouze migranti
6. Cílové země z migrace neprofitují
7. V konkurenci globální ekonomie Evropa potřebuje jen šikovné migranty
8. Příliv migrantů podkopává Evropskou identitu a vede ke kulturnímu střetu
9. EU čelí migrační invazi kvůli velkoryse vstřícným opatřením
10. Evropa již nemůže akceptovat více migrantů

Těchto deset bodů označila ICMC za "deset mýtů" a vydala k tomu argumentační manuál.
https://www.icmc.net/resources/publications/debunk...
V tomto dokumentu je oněch deset bodů nasvíceno z pohledu globálního zájmu, a jak je třeba na toto "populistické zpátečnictví nacionalistů a izolacionistů" nahlížet. V podstatě se jedná o manuál, jak tento "mýtus" bořit.
To navazuje na již dříve Sutherlandem vyřčené cíle, že národnostně uspořádanou Evropu je potřeba rozložit a vytvořit federalizovaný multikulturní superstrát, dle "evropských otců zakladatelů", čímž myslí strůjce Evropského svazu (anglicky EU).
Důležité je vědět, že hlavní argument směrem k veřejnosti je, že "národnost a vlastenectví popírá rovnost mezi lidmi a je v rozporu s humanitou".
Co to znamená?
Podle neúprosné logiky věci to znamená, že odpůrci míchání kultur jsou rasisté=nacionalisté=antisemité=populisté. Aby to bylo možné mediálně prokázat, je potřeba počítat s tím, že národovci musí být trvale vystaveni diskreditaci, tudíž, budou se na ně napojovat elementi hlásající „bílou nadřazenost, antisemitismus, islamofobii, nesnášenlivost“ apod.. Nezáleží na tom, že mnozí to budou myslet upřímně, záleží na tom, že se stanou předmětem zájmu pro účel diskreditace kulturně národních aspektů společnosti (nelze nevzpomenout např. operaci Breivik)
Uvedl jsem, co je zřizovatelem této organizace, a že ji předsedá člověk, který velel korporacím, jako je BP, tedy subjektům, které výrazně narýsovaly současný kolapsový stav Blízkého východu, uvedl jsem, že v pozici spásného humanisty je člověk, který označil existenci národů za zlo. Uvedl jsem to proto, že z tohoto srovnání musí jasně vyplout na povrch obsah slova "humanismus" v novořeči globalistů, proč ho používají a co to znamená.

Pozn.:
těch deset "mýtických" bodů je vysvětleno opačným populistickým pohledem zde (opatřeno cz titulky)
https://www.youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4

353603

25.11.2016 17:11

RE: ICMC

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 353603

Neznám člověka, kterého by nešlo kopnout za jeho chamtivostí motivované zločiny proti lidstvu definitivně do pr.ele (myšleno obrazně). Stačí jen hodně chtít a provést to. A to platí o všech chazarských světovládcích současného světa, kteří se za vydatného přispění pasivních a naivních otroků povýšili na bohy Západu i zbytku světa rozhodující o celých státech a národech bez ohledu na jejich utrpení. Několik desítek či stovek neposlušných otroků můžou zavřít nebo dokonce zastřelit, ale milióny a stamilióny ždímaných a nas.aných otroků nikoliv. Na to je těch světovládců a jejich servilních poskoků v politice, justici, médiích atd. příliš málo. Navíc jsou to zbabělci zalezlí ve svých rezidencích a vilách, kteří spoléhají především své na lži, intriky a podvody.

353606

25.11.2016 17:38

Robejšek a

Croix 178.?.?.?

Padl zde v diskuzi příspěvek o tom, jaké je možné mít očekávání od Robejška resp. tedy potom od "Realistů." Přidávám pár poznámek:

1) existuje spojení Robejška s Pentou a miliardářem Dospivou, který ho hodlá podporovat (chce mít Dospiva nastrčené vlastní "ANO" ?)

2) Na stránkách realiste.cz přímo : Po rozkliknutí CV p. Robejška, je členem v německé sekci Římského klubu, v Rotary klubu, dole: http://www.realiste.cz/WP_MEDAILONEK_ROBEJSEK?Open...

a jediná zmínka o Rusku v Kodexu Realistů je v této souvislosti:

http://www.realiste.cz/WP_PAGESTATIC?OpenDocument&...

- "Vstup do Evropské unie budil ve většině občanů naděje, že by mohl napomoci rozvoji české společnosti a působit, vedle NATO, jako protiváha ruských zájmů ve Střední Evropě. Ve stavu, ve kterém se EU dnes nachází, již tento optimistický předpoklad neplatí bezezbytku. Evropští vůdci dnes musí dohánět to, co desetiletí zanedbávali."

353607

25.11.2016 23:55

RE: Robejšek a

temnahmota 88.?.?.?

Reakce na 353607

Realisté jsou jen další "slušná" naděje na změnu pro hlupáčky.

Stačí se podívat na volbu presidenta 2013 v ČR a její kandidáty. Kolik koňů nasadili v dostihu mocní za oponou. V té době se zdálo, že každý z nich bojuje za svou stáj, ale čas a jejich názorové vyprofilování ukázal, že velmi mnoho z nich vlastně patří do stáje jedné. Co taky protektorovi zbývá? Přece nenechá ČR vlatnímu osudu, když staré loutky plebs nenávidí a jejich dresy odporně páchnou. Je potřeba přijít s novou, svěží a měkkou alternativou. Plebs má někde uvnitř i přes veškerou kritiku zakódováno, že extrémisté jsou fuj. Hodně rybiček se chytí...

353624

26.11.2016 13:37

RE: Robejšek a

martin bares 85.?.?.?

Reakce na 353624

bingo! [vyplazený jazyk]

353639

26.11.2016 10:08

RE: Robejšek a

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 353607

Uvidíme kdo za ním stojí - já myslím, že globalisté a pěstují si jej jako další kádr po Zemanovi, protože ten již reálně přestává mít sílu bojovat...

Tento rok dostal Robejšek od Zemana vyznamenání a zde je i jeho reakce a faktické vymezení oproti vlastizrádné kavárně:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pet...

S Ruskem jsou jeho názory tak 50/50 pokud bereme chápání procesů, které řídí gosudar Vladimir Vladimirovič. Tam a v postojích k Číně se začne projevovat, za jakou stranu kope. Jeho komentáře k Valdaji:
http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3940

Co mi na něm mimořádně vadí: on byl iniciátorem, aby se základny USA z Německa přesunuli do Čech, ale to mohlo být v době, kdy ještě neměl dostatečné vnímání globální politiky a myslel si, že slunce vychází ve Washingtonu.

353633

26.11.2016 10:18

RE: Robejšek a

maru 46.?.?.?

Reakce na 353607

Robejšek také tvrdí, že na referendum není česká společnost zralá.

353634

25.11.2016 22:33

cenzura a rozbití národních států je nutné

r.m. 80.?.?.?

jinak se zase přijde na to, že je to komplet židovský projekt zaštítěný tiskárnou dolarů [velký smích]

353616

25.11.2016 22:52

Než se v místním cenzurovaném a spomalovacím systému myšlení

Sasin 178.?.?.?

něco na obrazovce nového objeví,, stihne režim změnit vládu, odstřelit remcaly a vyhlásit vyjímečný stav. Těhotné názory co potřebují na světlo jsou uměle udržovány v děloze mistra kavárníka, co čeká na zaplacení předem. Čumilům se může ještě zatáhnout roleta. Víc už mě nenapdalo.
Napadlo mě jen tolik. Asi to vyhovuje každému gdo má na to čas. Tož tak.

353621

26.11.2016 1:36

Mlady Klaus se nechal slyset,neodolal jsem to neotisknout.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

KOMENTÁŘ: Zoufalci - Václav Klaus ml.
Na útocích zástupců primitivnější civilizace na náš západní svět není nejstrašnější brutalita nebo počet obětí. Nejstrašnější je zoufalost a bezradnost evropských elit.
Představíte si třeba Winstona Churchilla, že by byl po náletech na Londýn především „otřesen“? A mektal by něco ve smyslu: „Kvůli pár agresivním pilotům nemůžeme soudit celý německý národ. Většina Němců je slušná ... Je věcí Němců, jestli vyznávají nacismus, nebo ne, to my nemůžeme soudit...“
A další by se přidávali: „Největší nebezpečí je teď nárůst xenofobie a protiněmeckých nálad mezi prostými Brity...“ Rektor Oxfordu by varoval: „Hlavně teď nezneužít studentské shromáždění na nějaké patriotické projevy a tupé národovectví...“ Státníky ale nemáme od toho, aby byli otřeseni, ale aby něco dělali.
Vidíme výsledky. Německo má přes 80 miliónů lidí a pozice jeho vůdců za poslední měsíc „Přijmeme každého“; Za týden: „Každého již nezvládneme – bude nutno přerozdělit“;
nově „Budeme všechny vracet do místa vstupu do EU s výjimkou Řecka“.
Názorové kotrmelce o 180 stupňů, ale oni asi nemyslí vážně ani jedno z těch stanovisek. To je jen taková hra, média hrají s nimi, tak se to třeba ještě chvíli nějak zvládne. Evropské špičky se dokážou před kamerami – chráněny policisty – maximálně projít po bulváru. Někteří zástupci Francie – jako Marine Le Pen – však do průvodu nesmějí, protože hlavní nepřítel není islámský radikalismus, ale demokratičtí odpůrci současné podoby Evropské unie. Čeští aktivističtí novináři a komentátoři už jedou tuhle nalejvárnu v plné palbě, „Uprchlíci jsou naši spojenci proti terorismu“, „Hrozí zhnědnutí veřejného prostoru“ a obecně každý s opačným názorem je fašista (tuto větu jsem včera osobně slyšel na ČT!!!) Řada českých politiků a celých stran si myslí to samé. To se střetává s naprosto opačnými názory obyvatelstva. A tak tyhle naše „elity“ lidi prostě radikalizují a ženou je do náruče někoho, kdo skutečně zavelí „Takhle dál ne“. A čím to bude déle trvat, tím to bude menší dobrák. V téhle atmosféře už fakta nejsou důležitá. Že někteří z pařížských vrahů přišli teď do Evropy přes Řecko jako uprchlíci, no a co „Refugee welcome“ a „Hate free“.
Že většina běženců přichází přes Turecko, kde není žádná válka, je tam demokracie a je to země kulturně jim daleko bližší? Tedy jako by v Čechách byla válka, kdežto na Slovensku by byl mír a klid, ale my masově táhli někam na Island. No a co? Že když se díváte na dokumenty o válce (třeba II. svět...Automaticky kráceno

353627

26.11.2016 1:38

Mlady Klaus se nechal slyset.-dovetek.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

válce (třeba II. světové), tak uprchlíci jsou většinou starci a stařeny, matky s dětmi na rukou, rodiny s uzlíky majetku, zbídačení vězni z koncentráků, kdežto teď si křepce vykračují mladí, dobře a zdravě vypadající muži s chytrými telefony. No a co, to je fašismus, co tady naznačuješ, komentátore! Že většina uprchlíků není vůbec ze Sýrie. No a co. Ale teď nám budou radit, že se máme uklidnit a jako se tak nějak „semknout“. Ale okolo čeho a koho? Okolo Merkelové, Schulze, Hollanda, Junkera a jejich českých pomahačů? Tedy architektů rozvratu Evropy, zániku demokracie v evropském superstátu a lidí, kteří vidí v masách islámských běženců své nové voliče, protože na staré už není spoleh? NE! Tuhle eurogarnituru je nutno poslat k čertu, protože přináší ryzí brachiální zlo.
Václav Klaus ml.

353628

26.11.2016 3:14

Zahada Rusky propagandy a ...

favela 125.?.?.?

Pohlidnu rychle do Medii a opet jsem ujisten, ze jsem rasista, antisemita, anti-islamista , abych nezapomnel Hoomoophoob, a to uz jsem spolu s ostatnima nejakej patek. A proto se musi odehravat spoustu soudnich liceni, kde se ty krivdy denne projednavaji a hystericky vykrikuji kolem...
Novy je , Ze uz nepatrime mezi pedofily, pac mnozstvi politiku, vyznamenanych medii BBC, slovutni soudci a advokati vsi "Spravedlnosti", vyznamenani ,Cosby , Jackson a td , vatikani proste mocni moci ,mocne moci a nemoci to zakazali..
Za odmenu pak media dostanou co zbylo , na sudetaky ,kteri zase predstiraji, ze to mysli s nami dobre a vse se zlepsi novou okupaci a ubyde tech Dissident-skych president-skych....
Trump byl na tom daleko hure, vyjmenovani vsech nadavek z medii po dobu jeho Kandidatury by zabralo spoustu casu. Cas by usetrilo vyjmenovat ty ktere nebyly jeste pouzity. Tedkonc, ale Trump ma moznost vymachat ty jejich sprosty huby ...
U knezi to bylo jednoduchy ale, pro klasterni jeptisky byly vynalezeny Dilda..
Z kuze, ze dreva ne.
Copak o to , ale kdyz Hilary jmenovala Osobnim sekretarem A.Wienera + "manzelka " Abida,, nastal situace ,jako kdyz do ptaku streli ! Potom si v temnych koutech tise svitorili...Ten je horsi,beda, nez starej..Clinton a to je co rict...
Pak nastalo hloubani o stavu zlaz, jinych skrytych psychickych stavech Kandidatky...
Jeste nezjistenych !
A panika. Ktera dnes je jiz celkem obvyklym jevem...
Volebni jistota splaskla rychle jako preservativ, kterej drogista propichuje spendlikem, mysle pri tom na dalsi generaci novych zakazniku ...
Zacalo svitat na casy. A na CIA. Neco se musi stat.
Zahada sympatii k Rusku je pouze pro slabomyslne.
Co zvani propagande, ktera neni. Jenom lzou a podobne jako lekarnik, Putin pouze nastavi vidle a propaganda je na svete...Akorat to neni propaganda...
Obcan stale upozornovan na tresty pramenici zhusta z toho,ze existuje,,osocovan ze vsech moznych zlocinu s velkou agresivitou policie, tezkodencu,politiku atd.Se nekdy octne ve stavu nepricetnosti a rekne Pravdu. Na to ovsem cekaji bdeli strazci vseho zakonu a poradku,za ucelem spachat chaos. Take zacnou vykrikovat,ze si neumime vladnout aby mohli skoncovat s CR, skutek vysnenej jiz mnoha germany z minulosti...A spachat si tak odveky Rissky sen...
A beda tem, kteri se odvazi se branit. A v te same situaci je i Rusko...
Proto ta shoda propagandistickych sympatii , mezi nami a Ruskem ,
ciste nahodna...
Ani o inch na Vychod,slibovali imperialisti a vytahli tam o tisice kilometru vzapeti...

353629

26.11.2016 8:25

NECHAPU

san 178.?.?.?

Nechapu jak muze tenhle clovek zit sam se sebou.

Nechapu

Nechapu

Nechapu

353630

26.11.2016 9:07

Konspiracia?

JL 85.?.?.?

ak si trocha zakonspirujem, tak celu tu situaciu za posledne roky v EU by som videl asi takto:
Ukrajina, tvrdy medialny antirusizmus v EU, migracna kriza a volby v USA spolu priamo suvisia. Je to jeden projekt.

1.Ukrajina bol prvy NUTNY krok na rozbitie vztahov medzi EU a Ruskom. Dobre, silne a velke obchodne vztahy treba prerusit, pretoze tie su jednou (ak nie hlavnou) zo silnych zaruk mieru. Povodnych 0,5 biliona € rocne vzajomneho obchodu je silny argument.

2.Po rozvrate na Ukrajine sa rozbehla silna medialna kampan na vytvaranie nenavisti voci Rusku, kde je hlavnym kladivom prave Ukrajina.

3.Medzitym vypukla ORGANIZOVANA migracia z Afriky nevidanych rozmerov, s cielom dostat do Europy co najviac tmavych a jednoduchych mladych muzov.

4.Teraz mali prist na radu americke volby.
Volby, v ktorych sa pocitalo s tym, ze vyhra jednoznacne Clintonova. Ani len sa neuvazovalo nad tym, ze by vyhral niekto iny.
Vsetky predchadzajuce kroky boli realizovane ako predpriprava na prichod Clintonovej, ktora mala realizovat finalnu fazu – spustit priamy konflikt s Ruskom, kde by vykonavatelom bola samozrejme Europa.

V Europe to malo(/ma) vyzerat nasledovne:
– spusti sa konflikt a Ruskom (moznosti je neurekom a obchodnici uz nebudu mat vplyv na to, aby lobovali za mier)
– zacne sa mobilizacia (celoeuropsky medialny antirusizmus ma v obyvateloch zlomit odpor proti vojne voci Rusku)
– povolavacie rozkazy dostanu len registrovani/povodni obyvatelia.
To znamena, ze povodne europske muzske obyvatelstvo sa nazenie do vojny a doma zostanu nase deti a zeny napospas neregistrovanym, teda imigrantom z Afriky, aby vytvorili novu zmiesanu rasu.

Lenze, chyba lavky. Volby vyhral Trump a plan sa bude musiet (asi) zmenit.

Co hovorite, dobra konspiracia, nie?

353631

27.11.2016 7:16

Dobrá konspirace, to jo,

Zorro 37.?.?.?

Reakce na 353631

i dává smysl. Jenže Soros to nevzdává a Trump ještě není prezidentem. A snad ani nakonec nebude. Budou s přepočítávat hlasy v některých státech.
https://www.yahoo.com/gma/clinton-campaign-partici...
To smrdí.

353657

2.12.2016 13:27

RE: Konspiracia?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353631

Smysl to dava, a k podobnym zaverum vede i tato zprava (ci hoax?)
http://www.nwoo.org/2016/11/22/neovereny-plan-na-z...

353788

26.11.2016 11:01

Kazdy politik by mel shlednout toto video,nez zacne uradovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

http://www.miscopy.com/wp-content/uploads/2016/09/...
------------------------------
Je to jen pro silne nervy, ale mnohym politikum sjednocene Evropy je to stejne malo.
Budoucnost pro nase vnoucata a pravnoucata je zajistena jidasskym zoldem politiku.

353635

26.11.2016 13:23

RE: Kazdy politik by mel shlednout toto video,nez zacne uradovat

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 353635

Je to tak otřesné,že se na to nedá dívat,zato v super zpracování,to se musí uznat,dělali to profesionálové na slovo vzatí ...a podívat by se na to až do konce měli i ti zkurvení parchanti z UMPRUMu,co vyvěsili z okna plachtu se srdíčkem znázorňujícím,že "milují islám" i ten jejich pojebanej prófa Smetana !!!![naštvaný]


Jinak k tomu "realistovi" Robejškovi je dobrý článek i zde:


http://aeronet.cz/news/v-cesku-vznikla-nova-politicka-strana-ktera-se-chce-svezt-na-vlne-popularity-donalda-trumpa-tvari-se-jako-alternativa-ale-za-stranou-stoji-globalisticka-penta-mame-se-zacit-bat-rozkladu/

353638

26.11.2016 11:19

Jdou na to systematicky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Není čas, něco dále zastírat.

Tak i věci, o kterých se veřejně mlčelo a diskutovalo pouze v uzavřených kruzích, dnes publikují veřejně v OSN.

http://www.hlavnespravy.sk/osn-zverejnila-spravu-p...

353636

26.11.2016 15:02

Lidskoprávní aktivisté to je cizí ruka šátrající ve vaší kapse!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Z větší části jsou to ale jen užiteční idioti omámení "náboženstvím" lidských práv. Nikdy žádné skutečné hodnoty pro spoluobčany nevytvořili, jsou přisáti na cecík státního rozpočtu, to platí někdy i u neziskovek, viz Josef Provazník: Proklepli jsme si Sorosovu neziskovku Open Society Fund Praha.
Nejspíš všechna ta dnes mnohastránková "Koncepce" vznikla postupně z nadbytku času, prostoru, peněz bruselského "zastupitelstva", kde v podstatě nedělají všichni nic jiného, než odstraňují bariéry pro snazší domluvu a ovládnutí molocha. Zkraje ty konce z toho tolik nečouhali jako dnes. Lidé, kteří ani netuší jak hodnoty vznikají, jsou schopni je celými náručemi rozdávat, stejně jako bankéři půjčkami dluhy. Z toho posledního hlasování je vidět, že ani tak jasná blbina není velké většině dobře placených poslanců jasná.
Inventura se blíží, trump netrump...

353643

27.11.2016 2:39

Probuh neverte a

favela 125.?.?.?

nase lidske postrehy jsou temer vzdy , za udalostmi.
++Zradci zakryvaji pravy stav veci a tragicke situace , ktere pripravili a probihaji...
V EVROPE JIZ PROBIHA OKUPACNI VALKA. POLICIE PREDSTIRA, ALE NA PRIKAZ USTUPUJE A VYKLIZUJE STALE VETSI UZEMI OKUPANTUM.
/Zakryva se to "ohrozenim" z Ruska ,jeho udajne proagandy, napr. , utoky na presidenta CR/.
V pripade ohrozeni svych obcanu, je povinnost kazde vlady , vyslat neprodlene armadu na obranu obyvatel statu. To se vsak nedeje. Lide uz delsi dobu prohlasuji, ze nemohou v ]e svych obydlich nadale zit.
Jsou ohrozeni na zivotech a denne usmrcovani vcetne deti. Nikdo, nikdo vsak jim neprijde na pomoc !!
Nikdo je neuchrani. Nikdo nezvedne ruku na protest. A jiz brzy bude pozde.
Zaver pak, je jednoznacny.
Je take nabiledni, ze sebevrazedna pasivita , ochromila a ochromuje vetsinu lidi, kteri jen prihlizeji udalostem na misto aby se adaptovali na novou , prekvapivou situaci, rychle orientovali a organizovali obranu svych rodin, sousedu a spoluobcanu, od zkazy.
...Jak to skonci? Kdyz afroarabove vitezi denne nad policii.
/Stovky tisic jsou pak ve vezenich vsude v Evrope, jako zaloha.
++Odehrava se pak predem naplanovana valka jiz 20 let.
+=Oficialni Media pak pomahaji a ridi smer ,kazdodenni nasilnou ,hysterickou vyhruznou kampani , obvinuji nedostatek, soucitu, tolerance, rasismus a pod.
Zakryvaji teroristicke utoky. Vsemozne.
Schvalit Stetinum tisice teroristickych zakonu, proti nevinne populaci tydne, neni problem. To jsou okovy spolu se zradou. Pro vsechny. Pro obeti i ty budouci.. Vlady maji naprostou volnou ruku spachat Cokoliv. I teroristicke utoky.
Lidska slusnost pretrvava.
Take se do sire resi problemy a nedostatky demokracie , ktera jiz davno /20 let/ neexistuje....
A tak jako casto, udalosti zaskoci vsechny....Az nebude cesty zpet...
/A Nahla zmena smeru, progresivni industrialista a volba schopnosti neco udelat, snad pozdeji.../.

353656

27.11.2016 16:44

kdsopk 37.?.?.?

Po všelijakých módních výstřelcích jakými byli Pastafariáni, výzva k ALS,
strašidelní klauni, nebo jakým bylo selfie, přichází v ČR nový fenomén:
"Flusni hajzlovi na sako"
Jedná se o kompenzaci nasranosti národa na všelijaké hajzly,
jako jsou třeba týpci "Pražské kavárny" (viz obrázek níže).
Je to v podstatě prosté.
Když někde potkáš někoho z takových célébrit, flusni jí na záda a vyfoť
si to, natoč to. Kdo má větší odvahu, flusne hajzlovi do ksichtu a kámoš
to vyfotí či natočí (flusanec "vytažený z paty" je lépe na fotce vidět).
Pak s tím honem na youtube a na facebook k získání maxima shlédnutí
a laiků.
http://x2t.com/hajzlove
http://flusni-hajzlovi-na-sako.kvalitne.cz

353670

28.11.2016 9:53

mloci v Brně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Mám jen jednu poznámku k mlokům. Musím souhlasit s autorem, který zpochybnil fotku z Brna. Protože je skutečně cca 300 metrů do Mendelovy univerzity, kde již dříve studovalo hodně afrických studentů.

Poslední rok je v Brně opravdu hodně černochů, jenže tito spolu mluví perfektní angličtinou, takže to nemůžou být "mloci". Je to dané tím, že Brno zařadili do uznávaného zahraničního bedekru, tak zahraniční turisté zjistili, že v ČR existují i jiné města než Praha a Krumlov. K potkání jsou i proslulí průvodci zájezdů co mávají nad hlavou deštníkem jako v Praze, div vám nevyrazí oko. To tu před 2 lety nebylo.

To vše se děje malé radosti Brňáků, protože logicky bude následovat to co v Praze, z centra se stane diznylend s astronomickými cenami kam průměrný čech nepáchne a již tak neúnosné ceny bydlení na území brna (které si nemůže dovolit ani dobře vydělávající vysokoškolák) astronomicky vyletí nahoru, když se sem nahrnou zahraniční spekulanti s nemovitostmi, jak se to stalo v Praze. Tam zkupují novostavby po celých blocích mafiáni z celého světla.

Spíš je záhadou, kde se tady vzalo tolik Rusů, ruštinu tu slyšíte skoro stejně často jako Slovenštinu. A je to často mládež, zjevně dost bohatá a bezstarostná. Jeden rus mi říkal, že je tu lepší kvalita života než v Praze. Holt multikulti Praha prolezlá zločinem a verbeží z celého světa už tolik netáhne.

353688

30.11.2016 4:10

Jina, horsi, mimo lidska Dimenze zla

favela 125.?.?.?

Reakce na 353688

se objevila na radaru lidstvi...
Dosud neexistujici...Je to jako ve sci-fi.
Co se vynorilo na nas...
V casopise jedne neziskovek Foreign Affair /od 1926/, obsazene vetsinou mnohodoktoratnimi chazary vysokych reditelskych nejmene funkci vsech moznych zminenych neziskovek...Center atd. Vcetne Fukujama s neexistujici budoucnosti, ktera navzdory ..Pokracuje.
Velmi vlivna a bohaci samozrejme podporovany, protoze si na sebe nevydela...
A vyhrozuje se.
Smlouvu s Iranem okamzite zrusit. A Zatlacit veljkou silou na Iran. Vime jak...
A samozrejme rady spise rozkazy presidentum USA. I tem a hlavne , budoucim.
Leden 2016 jeste nevedeli kdo vyhraje. /Ale vedeli/.
Ale spatne.
Tema Ruska presilovka /Power Play/ a roztahovani ,uz neverohodne a zcela mimo misu..
Dukaz , valka s Gruzii. A dukaz jak Rusko je ochotne zastavit udajne vsemi prostredky sve sousedy od blizsich styku se zapadem !!??
Jak se zminuji casto a neni to ze bych si vymyslel. Oni lzou sami sobe a jak.
Ani zminka o Barbarskem Bombardovani spiciho mesta v Osetii , bez vyhlaseni valky, jako novy projev stale silenejsiho barbarstvi , pokracujici od Hitlera, utoky na bezbranne a deti...
Kdy Rusko zachranilo velky pocet nevinnych a hlavne deti zakerne teroristicky napadenych .
Bez vyhlaseni valky !!
Proste neco co drive neexistovalo. V masovem meritku.
Nemohu pak spat. Myslel jsem si ze dovedu pochopit vse , ale nedovedu. A zurim z toho po nocich a preji si ze vseho nejvic nejhorsi zpusob chcipnuti pro tyto, Plazy , pak obvinuji sam sebe z barbarskych prani...
Vynykaji se vsim. Schopnostmi nelidskymi.
Kazdy rok si opatri nove doktoraty, zrejme tam se jeste vice premenuji v neco odlidsteneho, velmi odcizeneho , od lidske povahy , lidskych moznosti a daleko od zminenych dimenzi, co muzeme a co ne..
Zrejma je take cesta pres penize a horlive slouzeni, cestou vedouci rovnou do sameho stredu Zla...

353720

Příspěvků: 36

25.11. 02:36 Tom  Globalisté a Čulík chtějí zlikvidovat národní státy ...
25.11. 09:19 martin bares  podle mě
25.11. 10:57  RE: podle mě
25.11. 12:08 martin bares  RE: podle mě
25.11. 22:43 Sasin  RE: podle mě
26.11. 00:23  RE: podle mě
26.11. 11:40 hank  RE: podle mě
25.11. 15:21  Jen aby...
25.11. 15:41 el  RE: podle mě
25.11. 22:39 Sasin  RE: podle mě
30.11. 21:43  RE: i podle mě, tak
25.11. 12:31 Ilumihnát  Zrada?
25.11. 15:50 Ilumihnát  ICMC
25.11. 17:11  RE: ICMC
25.11. 17:38 Croix  Robejšek a
25.11. 23:55 temnahmota  RE: Robejšek a
26.11. 13:37 martin bares  RE: Robejšek a
26.11. 10:08 Sugar  RE: Robejšek a
26.11. 10:18 maru  RE: Robejšek a
25.11. 22:33 r.m.  cenzura a rozbití národních států je nutné
25.11. 22:52 Sasin  Než se v místním cenzurovaném a spomalovacím systému myšlení
26.11. 01:36  Mlady Klaus se nechal slyset,neodolal jsem to neotisknout.
26.11. 01:38  Mlady Klaus se nechal slyset.-dovetek.
26.11. 03:14 favela  Zahada Rusky propagandy a ...
26.11. 08:25 san  NECHAPU
26.11. 09:07 JL  Konspiracia?
27.11. 07:16 Zorro  Dobrá konspirace, to jo,
02.12. 13:27  RE: Konspiracia?
26.11. 11:01  Kazdy politik by mel shlednout toto video,nez zacne uradovat
26.11. 13:23 E.R.  RE: Kazdy politik by mel shlednout toto video,nez zacne uradovat
26.11. 11:19  Jdou na to systematicky
26.11. 15:02  Lidskoprávní aktivisté to je cizí ruka šátrající ve vaší kapse!
27.11. 02:39 favela  Probuh neverte a
27.11. 16:44 kdsopk  
28.11. 09:53  mloci v Brně
30.11. 04:10 favela  Jina, horsi, mimo lidska Dimenze zla

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 443