Diskuze k článku

Sobotka netuší, kde se tady ten Afghánec vzal...

Příspěvků 26

11.11.2016 6:53

To bych rád věděl, kdo snižuje známku tohoto článku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

opus -i. že se nestydíš!

353287

11.11.2016 7:56

Super nadpis článku

Moiry 82.?.?.?

Takhle od srdce a hned po ránu jsem se už dlouho nezasmála. [chechtot]

353288

11.11.2016 7:58

konec pana Vajíkčka

Pacholíček 93.?.?.?

Konec pana Vajíčka se blíží.

Nic to ovšem nezmění neboť loutkáři vytáhnou z klobouku kádrových rezerv dalšího zaprodaného psa, který bude pokračovat v započatém díle rozvratu.

Rozvrat si rozvracet nedáme !!

353289

12.11.2016 17:19

RE: konec pana Vajíkčka

Annna 90.?.?.?

Reakce na 353289

Slizopleš lže, lže a lže. Nic jiného neumí, zaprodanec.[bliji]

353337

13.11.2016 10:53

RE: konec pana Vajíkčka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 353337

Já bych Sobotku až tak nezatracoval. Dělá tam teď pěknou čistku ve vládě. Že popravil šmejda Dienstbiera a zrušil Ministerstvo pro židovská práva, tím udělal velký dobrý skutek.
A chtěl by vyhodit esenbáka Ťoka z ministerstva dopravy, který schválil likvidační desetitisícové pokuty za banální dopravní přestupky. Tohle se ale asi sobotkovi nepovede, protože je to babišův ministr.

My nemůžeme vědět, co se děje v zákulisí, čím na Sobotku tlačí, čím ho vydírají. Nemusí to být jen jeho zbabělost a servilnost. Skoro to vypadá, že s vítězstvím Trumpa řada lidí dostala odvahu vypořádat se s tím, co sem cpe americká ambasáda a američtí židé.

353344

11.11.2016 8:40

premiér - národ sobě

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

ignoranti sobě a žel bohu všem ostatním též

353291

11.11.2016 9:36

Okamurova DEMAGOGIE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

To je typická Okamurova Demagogie.

Do ČR každým rokem přichází kolem 1500 migrantů, kteří požádají v ČR o Azyl. Přicházeli i před migrační krizí. ČR na základě zákonů vždy přijímala migranty, jen vláda odmítá kvóty. Kolem 70% migrantů jsou lidé z Ukrajiny, ale i mnoha jiných zemí.

Okamura chce Sobotkovi vnutit postoj, že ČR snad tajně přijímá nějaké migranty na základě kvót, ale takto to není. Prostě ČR přijímá migranty neustále už 20 let, nejvíce jich bylo v období balkánské války v bývalé Jugoslávii. ČR tak činí na základě zákonů a dobrovolně.

!!!Okamura je prostě prolhaný Demagog, kterého bych nikdy nevolil!

Zvědavec, když otiskuje takové články, tak dělá Okamurovi jen užitečného idiota.

353292

11.11.2016 10:36

RE: Okamurova DEMAGOGIE

WAZARI 195.?.?.?

Reakce na 353292

Možná je Okamura demagog, ale proč mu S_albotka takhle neodpověděl?

353293

11.11.2016 10:59

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 353292

Hm, taková poučka v praxi: Když dojdou argumenty, obviňte oponenta z: demagogie, z populismu, z rasizmu, z xenofobie či netolerance nebo neznalosti apod. Já článek četl pozorně. Jasnou, srozumitelnou, krátkou, logickou odpověď jsem od Sobotky zde neviděl - jen jakési vykrucování a mlžení. Jde o premiéra, co má kolem sebe houf poradců, úředníků, má přístup k informacím od BISky apod. Musel vědět, jako zkušený politik, že to bude tvrdě rozviřované téma opozicí a tak se na to mohl připravit. Za 14 dní mohl před diskusí s Okamurou mít v rukou krátkou jasnou zprávu o události, kterou mohl, pokud by bylo vše v pořádku, uzemnit Okamuru pár větami. To se očividně nestalo a tak podezření jen vzrostlo. O kvótách tam nepadlo ani slovo, ale mluvilo se o jakýchsi programech. Co to je za programy?

353295

11.11.2016 12:06

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353295

Proč by si měl Sobotka opatřovat už dopředu informace o trestné činnosti všech lidí v ČR? To je absolutní nesmysl. Od toho je tady policie, aby řešila trestnou činnost.

Okamura je demagog a chtěl Sobotkovi vnutit, že vláda přijímá uprchlíky na základě nějakých tajných programů a že na to vyhradili 500 miliónů korun a mají přijmout 6000 uprchlíků. Sobotka už mnohem dříve Okamurovu vysvětlil, že je to zcela jinak, ale Okamura to nechce slyšet a dále mele nesmysly.

Opět mu tedy Sobotka v odpovědi na interpelaci odpověděl, že ty finaace ani nebudou vyčerpány, protože takový příchod migrantů se do ČR v letošním roce nekonal ani nebyl nikdy plánován ani se v příštím roce konat nebude a že ty peníze jsou pro migranty obecně, tedy především z Ruska a z Kuby a z Ukrajiny.

Kdo má jen trochu rozumu v hlavě, tak už musel dávno pochopit, že Okamura jen lže a rozehrává populismus.

Já jsem si ty interpelace přečetl a stojím si za tím co jsem napsal.

!!! Okamura je lhář a populista!

A Zvědavec dělá Okamurovi užitečného idiota. Potažmo Zvědavec se podílí na odstranění Bohuslava Sobotky a tímto se otevře cesta k Islamizaci ČR, což je právě to, proti čemu vlastně Zvědavec horuje. To je absurdní!

Je vidět, jak jste všichni mediálně zfetovaní a vůbec ničemu nerozumíte, protože si neověřujete fakta nejste schopni použít kritické myšlení. Bez kritického myšlení se z vás staly jen pouhé mediální ovce, které Okamura oblbuje jeho populismem a lhaním.

https://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/050schuz/...

353301

11.11.2016 20:57

RE: Okamurova DEMAGOGIE

cx 89.?.?.?

Reakce na 353301

S tím, že je Okamura populista souhlasím. Kde jste ale přišel na to, že odstranění Sobotky otevře cestu k islamizaci ČR? Osobně považuji ČSSD za nejškodlivější stranu v ČR, dokonce u mě poráží i kalouskovce.

353320

12.11.2016 2:41

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353320

Když byla Merkelová v ČR na návštěvě, tak se mimo jiné také zeptala na kvóty.

A bylo jí právě Sobotkou jasně řečeno, že kvóty NE!!!

Od té doby vyvíjí česká média nebývalý dehonestační tlak na ČSSD a především na Sobotku, aby jej co nejvíce mediálně poškodili a tak nejlépe odstranili zcela z politiky.

Souběžně Evropská komise zvýšeně tlačí opět na kvóty, avšak Chovanec to jasně odmítá, viz tento článek. http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/chovanec-slova-e...

Dále vidíme, že Babiš se dává dohromady s Hermanem a Gazdíkem, přičemž u obou víme, že to jsou tak zvaní sluníčkáři. Nedej bože, aby místo prezidenta ještě obsadil Horáček!

Elity Babiše kdykoliv zlomí, protože je to korporátčík, který má mnoho korupčního másla na hlavě a nebude vzdorovat.

A v Krajských volbách lidé celkem dost preferovali jak KDÚ tak Babiše.

Situace je tedy jasná. Až se Babiš společně s KDÚ a Gazdíkem ujmou moci, tak je cesta pro kvóty otevřená.

Sobotka nikdy nebyl prosazovatelem Islamizace a kvót.

Pokud máte tento mylný názor, pak jste zcela podlehl mediálním manipulacím, především alternativ, kde protlačil Okamura své demagogické nesmysly. Alternativní média dělají v tomto mainstreamu jen užitečné idoioty.

Je opravdu divné, že alternativa nadává na ČT, že prý od rána do večera lžou, což je pravda, ale když se jedná o Sobotku, tak jim věří všechno co ČT vyblije.

Osobně jsem neshledal jediný důvod pro tvrzení, že ČSSD je škodlivá strana.
Je to přesně naopak. Nastartovali hospodářský růst, nízká nezaměstnanost, rostou platy i minimální mzda a spousta jiných dobrých věcí.

ČSSD splnila přes 80% jejich volebního programu a je tímto nejdůvěryhodnější stranou v Parlamentu.

353322

12.11.2016 11:39

RE: Okamurova DEMAGOGIE

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 353322

Kdybys radši nekecal....ti tví Asociální paDemokrati jsou ulhaní a slizcí,jako lejno.
Laskavě se podívej na návrhy jejich Dienstbiera na zákony o cizincích a imigrantech a prosazování jejich volebního práva i bez občanství a povolení k trvalému pobytu a všechny ty ostatní "sluníčkářský" iniciativy ohledně uprchlíků,nebo o zákoně ohledně obecného referenda...a taky,jak doslova vymrdali se svými voliči hned po nástupu do vlády v případě církevních restitucí....

A taky je opravdu kouzelné,že ten tvůj slizskej hňup Emanuel Moravec II.Sobotka namísto,aby vyhodil zmrda Hermana,posílá obětního beránka min.zdr. Němečka....Je to sráč,ten Sobotka,který tu tvojí milovanou ČSSD úplně dorazí....

Kdyby nebyl Sobotka oportunistický posera a kariéristický vlezdoprdelka EU a nebažil po odměně za podrazy vůči svým spoluobčanům v podobě dobře placeného místa podržtašky v Bruseli,nikdy by vládu nesestavoval dohromady s kurvama,jako je Bělobrádek & Comp.a ten kompilátem pouličních grázlíků a kurev,kteří tvoří ANO....[naštvaný]


..a už laskavě neotravuj...

353325

12.11.2016 17:04

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353325

Jestli sis nevšimnul, tak zrovna Dienstbier byl už odvolán, právě proto, že přicházel s návrhy, které nejsou v souladu s politikou ČSSD.

Žádný zákon o volebním právu pro imigranty, kteří nejsou občany ČR, volit do Parlamentu a tedy ovlivňovat zákony, v ČR nikdy nebyl přijat.

Žádné "další" sluníčkářské aktivity z řad ČSSD se nekonají, jen si tady vymýšlíš, protože nemáš žádné argumenty.

Co se týče církevních restitucí, tak to voliči vykývali sami se sebou, že dali tolik hlasů KDÚ-ČSL, když věděli, že tito jsou proti církevním restitucím,

Jistě mohl Sobotka sestavit vládu s někým jiným, ale moc na výběr nebylo, snad jen s SPD, ale ti se podle předpokladů zanedlouho po vstupu do Parlamentu rozpadli, takže by to jistě nebyla dobrá volba. A Sobotka chtěl kvalitní a stabilní vládu.

Umění politiky je umění kompromisu. A vláda s KDÚ byl rozumný kompromis. Jednak se nemusely opakovat volby a jednak to umožnilo ČSSD splnit drtivou většinu jejich volebního programu.

Tvá rétorika, to je přesně ukázka té hulvátské demagogie, kdy bez jakýchkoliv důkazů oblíváš špínou ČSSD a přesně kvůli takovým jako jsi ty tady jednou bude vládnout ISALÁM, protože odstraněním Sobotky se otevře cesta k Islamizaci ČR.

353336

12.11.2016 12:56

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Zorro 37.?.?.?

Reakce na 353301

!!! Okamura je lhář a populista!???????

Prosím o konkrétní důkaz o tom, kdy a jak Okamura lže!!! Myslím konkrétní!!!

353329

12.11.2016 19:34

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353329

Například tvrdil, že ČSSD nechtěla přidat důchodcům v roce 2016. To je známý konkrétní příběh, kde Okamura lže a vyžívá demagogie.

Takže Okamura chce demagogicky překrucovatt, že peníze důchodcům vláda nechtěla dát?

Tak jak to tedy ve skutečnosti bylo:

Vláda navrhovala před koncem roku 2015 přidat již v prosinci 2015 důchodcům 600Kč jednorázově! A kdo myslíte, že to zrychlené projednání zablokoval? No přeci opozice!

Následně přišla vláda s tím, že v únoru 2016 zvýší tuto částku o 300Kč tedy na 900Kč.

Do toho zpravodaj Mirolav Opálka (KSČM) navrhnul ještě o 300kč vyšší jednorázovopu výplatu a vládní koalice nebyla proti a kupodivu sněmovna to celkem jednohlasně odhlasovala.

Toto je prostě nehorázné překrucování skutečností, podvod a demagogie! Ale takový je Okamura!

A dále:

Proč tvrdí, že lidé nic nepoznali v peneženkách?

Tak se podívejme na realitu v sektoru stavebnictví:

Průměrná nominální mzda těchto zaměstnanců meziročně vzrostla o 7,3 % a činila 30 336 Kč.

30 336 / 100 * 92,7 = 28 121Kč

Jak vidíme tak v sektoru stavebictví si zaměstnanci v průměru meziročně přilepšili o 2 015 Kč a to i přesto, že v prvním čtvrtletí 2016 stavebnictví zpomalilo.

https://www.czso.cz/csu/czso/sta_cr

http://www.kurzy.cz/zpravy/399317-cr-sta...

Kybych chtěl být populista, tak si vyberu údaj z prosince 2015, kde byly mzdy na 35 000Kč.

Ty mzdy skutečně rostou a ne jak balamutí Okamura, že to nikdo v peněžence nevidí.

----------------

A mohl bych pokračovat, jak si vymýšlí v údajné kauze OKD, kdy tvrdí, že Sobotka prodal OKD Bakalovi, přitom Sobotka Bakalovi nic neprodával, jak si vymýšlí s těmi migranty, že prý vláda má nějaké tajné kvóty apod.

Prostě Okamura je lhář a demagog a je to jasně prokázáno.

353338

11.11.2016 11:20

RE: Okamurova DEMAGOGIE

M.M. 212.?.?.?

Reakce na 353292

Ano, ČR TAJNĚ přijímá migranty už dvacet let, mimo rámec kvót.

Okamura chce prostě vědět, odkud se tu ten bubák vzal a kdo je za jeho přítomnost zde odpovědný. I já to chci vědět. Pořád slyším, že tu "žádní nejsou", ale v centru Prahy je přitom rok od roku větší tma. Proto budu tentokrát volit Okamuru. Demagog nebo ne - máme společného nepřítele, to mi stačí.

Tady žádní Afghánci nemají co pohledávat. Podívejte se na mapu, kde jsme my a kde je Afghánistán...

353296

11.11.2016 12:22

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353296

Opět tady lžete.

Žádné tajné kvóty. ČR zcela oficiálně na základě mazinárodních zákonů a smluv poskytuje azyl lidem z jiných zemí. Nejvíce v době balkánské války na území bývalé Jugoslávie, kdy do ČR přišlo přes 50 tisíc uprchlíků a ČR jim poskytla azyl a pomoc.

Váš příspěvěk, jen dokazuje, že jste mediálně zfetovaná ovce, která nic nechápe.

Sobotku mají média na příkaz ELIT odstranit, protože Sobotka je zábranou kvót a masivní migrace. Nebo jste si naivně myslel, že tou schůzkou s Merkelovou je to vyřízeno, že ji řekl, že kvóty NE a basta? Jak vy jste všichni naivní!

Takže právě odstraněním Sobotky si podepisujete ortel smrti, až tady začnou proudit statisíce teroristů a budou vám řezat hlavy. Pak si vzpomeňte, jak ste byl pro odstranění Sobotky, který vás před tím chránil.

Ale to už bude pozdě a ta klika Herman, Babiš, Horáček a Gazdík se vám jen vyměje do ksichtu, protože si je sami zvolíte.

353302

11.11.2016 14:46

RE: Okamurova DEMAGOGIE

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 353302

Koukám, že náš známý sobotkovec už zde vystupuje anonymně, že Opusi? Pročpak to? Abys tu mohl svou ubohou patetickou propagandu ČSSD šířit dál? Už tě vyhodili z jiných serverů, kde jim tvá tisíckrát opakovaná demagogická propaganda už lezla na mozek, takže ses vrátil otravovat svým prostoduchým blábolením sem?

Blábolíš jako obvykle. Zkus raději tu omletou písničku o tom, jak Sobotka pozvedl naši zemi a konečně se máme dobře. Pak to, jak se platy zvedly o celých 30 korun a pak třeba zas tu o zachránci Sobotkovi, o ČSSD, no prostě pořád dokola, jedna hovadina za druhou.

Doufám, že jsi za to alespoň placený, doufám, že se sebe idiota neděláš zadarmo.

353306

11.11.2016 15:11

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353306

Nerozumím, proč administrátor tvé příspěvky neblokuje, když jsou absolutně mimo téma článku a navíc bezdůvodně urážíš diskutujícího.

Administrátor má zřejmě dvojí standardy.

353309

11.11.2016 19:32

RE: Okamurova DEMAGOGIE

Dunn 92.?.?.?

Reakce na 353296

Řečeno jasně, srozumitelně, Trumpovým jazykem bez korektnosti.A to sere všechny vítací zmrdy!Děkuji, hezký příspěvek.

353318

11.11.2016 11:23

Asi jsi neporozuměl Okamurovu vystoupení, sluničko.

Zorro 37.?.?.?

Reakce na 353292

Demagog? Ale běž, havloide. Okamura je jediný, kdo má konzistentní postoj k imigrantům. Budeš se divit, sluníčko, ale SPD bude ve volbách na 2. místě. To ti říkám jen proto, ať se na to mentálně připravíš a neklepne tě pak pepka.

353297

11.11.2016 12:56

RE: Asi jsi neporozuměl Okamurovu vystoupení, sluničko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 353297

Nemohu jinak, ale tvůj příspěvek je Demagogie. Jediný tvůj argument, že když někdo usvědčuje Okamuru z demagogie, tak je hned sluníčkář? No tak to máš skutečně poruchu myšlení!

Já jsem nepsal nic o postoji Okamury k migrantům!

Já jsem se vyjadřoval o tom, že Okamura podsouvá Sobotkovi něco, co není pravda a že tak činí na základě demagogie.

Já tady také nechci teroristy někde z Islámského Státu.

A proto také nechci, aby média kriminální propagandou odstarňovala Sobotku, který je ve skutečnostio proti kvótám a navíc to prosazuje velmi kvalitní diplomacií. Silou totiž nic nezmůžeme, na to jsme příliš nesuverenní a nemáme na to armádu.

A ten tvůj Okamura si prostě vybral nesprávného nepřítele a chce se zviditelnit demagogií a lhaním. Těch případů je více, ale jsou mimo téma, tak se nebudu rozšiřovat.

353303

11.11.2016 14:48

RE: Asi jsi neporozuměl Okamurovu vystoupení, sluničko.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 353297

To není havloid. To je sobotkovec. Přesvědčený agitátor, co ho už vyhodili z několika serverů, protože tam psal dokola pořád to samé, co mu nařídili ve stranickém sekretariátě.

353307

11.11.2016 16:25

RE: Okamurova DEMAGOGIE

JanaJ 78.?.?.?

Reakce na 353292

..no, Okamurovi nevěřím ani pozdrav, a nověji i plešatému, po zjištění publikovaných pravidel jeho poradců, hlásajících pozitivní diskriminaci vůči negroidním a mongoloidním imigrantům (viz sociologie+antropologie)...
jinými slovy pro udržení koryta=znovuzvolení potápějí naši pracovitou generaci do žumpy coby odpad, a je jim putna, že tyto squadry nebudou NIKDY pracovat .....směr banánistán s mnoha NO GO zónami...

353314

12.11.2016 0:47

To co si muslimstvo uz dovoluje

Satanist 154.?.?.?

musi kazdyho nasrat ! A vubec co ten zkurvenej sandnegr ma v ceskym krateru co pohledavat a jak je vubec mozny, ze ten ilegalni afghanskej zmrd dostal bezplatnou lekarskou peci? To fakt nikoho v eraru nezajima ze to prase spinavy muslimsky ilegalni se dopustilo velice zavaznyho trestnyho cimu kdyz znasilnilo zdravotni sestru? Takovej skutek toho hovada zkurvenyho muslimskyho zrovna nesvedci vo tom ze by bylo tak strasne marod a ze by zrovna potrebovalo peci v nemocnici kterou zas ty liny swini zkurveni mohamedandsky caluje ceskej poplatnik dani !Lidi se uz davno meli nasrat a yrazit do ulic a chtit po eraru aby to zkurveny muslimsky hovado kdyz uz ho nechce nechat verejne obesit aby mu na sibenici vod (_!_) vodkap Allah nechal vykastrovat a tuj agresivni pricouzenou tlamu mu vymachal v prasecim hnoji a pak namazanyho veprovym sadlem nechal vyhnat z ceskyho krateru svinskym krokem kdyz uz toho deviantniho zmrda nechce prenechat pribuznrejm ty znasilneny zdravotni sestry ponese nasledky celej zivot naby si to tim prasetem mohamedanskym presne ta kjak to vvyzaduje Sharia law yridili sami !

353321

Příspěvků: 26

11.11. 06:53  To bych rád věděl, kdo snižuje známku tohoto článku
11.11. 07:56 Moiry  Super nadpis článku
11.11. 07:58 Pacholíček  konec pana Vajíkčka
12.11. 17:19 Annna  RE: konec pana Vajíkčka
13.11. 10:53  RE: konec pana Vajíkčka
11.11. 08:40 výjimečné porušení omerty  premiér - národ sobě
11.11. 09:36  Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 10:36 WAZARI  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 10:59 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 12:06  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 20:57 cx  RE: Okamurova DEMAGOGIE
12.11. 02:41  RE: Okamurova DEMAGOGIE
12.11. 11:39 E.R.  RE: Okamurova DEMAGOGIE
12.11. 17:04  RE: Okamurova DEMAGOGIE
12.11. 12:56 Zorro  RE: Okamurova DEMAGOGIE
12.11. 19:34  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 11:20 M.M.  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 12:22  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 14:46 hestroy  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 15:11  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 19:32 Dunn  RE: Okamurova DEMAGOGIE
11.11. 11:23 Zorro  Asi jsi neporozuměl Okamurovu vystoupení, sluničko.
11.11. 12:56  RE: Asi jsi neporozuměl Okamurovu vystoupení, sluničko.
11.11. 14:48 hestroy  RE: Asi jsi neporozuměl Okamurovu vystoupení, sluničko.
11.11. 16:25 JanaJ  RE: Okamurova DEMAGOGIE
12.11. 00:47 Satanist  To co si muslimstvo uz dovoluje

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 0

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 2

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 4

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Měnové kurzy

USD
22,07 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,82 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
24,08 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 418,26 Kč
1 unce stříbra
535,24 Kč
Bitcoin
1 340 717,16 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 153