Diskuze k článku

Hlásenie z Nemecka

Příspěvků 14

7.11.2016 4:47

Velke sprisahanie...

Pali Bacsi 99.?.?.?

Nemecko je 70 rokov okupovanou krajinou (t.c. je tam asi 110 americkych vojenskych zakladni, letisk, skladov, vojenskych nemocnic, skol atd.)Nemecko doteraz nema ustavu ( nacrt ustavy napisal americky general na zdrap papiera a tak to ostalo ). Nominaciu nemeckeho kancelara schvaluje tajne U.S. nomenklatura. po vojne cast americkej vlady vazne uvazovala o k o n e c n ej likvidacii nemeckeho naroda. Tato cast (90% zidi) navrhovali nasilnu kastraciu a masove chirurgicke zakroky na obavatelstve a vyvezenie zvysku Nemcov do inych koncin sveta. ( Tieto vazne myslene navrhy v r. 1943/44 nepresli ).Cely sucastny stav je planovany prakticky 100 rokov (I.svet.vojna).Jedna sa o tisic rokov trvajucu a stale zijucu pomstu zidov. Zidi a Nemci zili vzdy v "parazitickej
symbioze". ( Pokracovanie )

353152

7.11.2016 5:28

Velke sprisahanie...

Pali Bacsi 99.?.?.?

(Pokracovanie). V historii vzniklo v Nemecku (aj) vela dobreho, no Europa nikdy nezabudne, ze tam vznikla aj Reformacia (Martin Luther ,XVI. storocie ), aj podhubie pre tzv. Francuzsku revoluciu (1789), aj myslienky socializmu,komu-nizmu aj fasizmu (nacizmu), myslienka globalizacie ( najprv Paneuropa ) a idea
Noveho Svetoveho Poriadku (NWO). Toto sa vsetko dialo na uzemi Nemecka, nemeckej sfere vplyvu atd. Divadlo bolo v Nemecku, aj na podiu boli (obcas) Nemci , ale kulisari,nasepkavaci a "podporni herci" boli vzdy zidi. Toto fungovalo storocia (alebo nefungovalo). Teraz nastal cas, ked "hostitel" zistuje , ze ten koho tak dlho hostil nepotrebuje symbiozu k prezitiu, ale moze ho samotneho "hostitela" znicit. Dokonano jest ! Pomsta je sladka...
( Americke a britske bombarovanie Nemecka v r.1943/45, obete z radov civilneho obyvatelstva : 2 miliony , 90% z radov starcov,zien a deti . Americky general U.S. letectva povedal. (Cit.) : " Modlim sa aby sme tuto vojnu vyhrali.
Ak nie, budu nas sudit ako v o j n o v y c h z l o c i n c o v ".)

353153

7.11.2016 9:52

Muslimové jsou jenom nástroj.

Karlos1 80.?.?.?

Muslimové jsou jenom nástroj. Hlavním nebezpečím jsou organizátoři této islámské invaze do Evropy, které nazývám ISLAMIZÁTOŘI. Muslimové sami do Evropy moc nechtěli a tak bylo ISLAMIZÁTORY zařízeno, aby začali chtít:

1) Byly vybombardovány a rozvráceny jejich země (Avganistán, Irák, Lýbie, Sýrie).
2) Byl demokraticky zavražděn Kaddáfí, který bránil jejich naloďování na lodě.
3) Samozvaný Evropský soud pro lidská práva rozhodl v roce 2012, že Itálie
nesmí vracet migranty zpět do Lýbie. To znamená, že jakmile vyplují na moře,
jsou automaticky Evropany. Tím de fakto zrušil suverenitu všech 27 členských
zemí EU včetně ČR. Od té doby Italové vozí Afričany do Evropy. Nikdo z
vládnoucích politiků těchto 27 členských zemí se proti tomu neozval.
4) Anděla smrti Merkel bez souhlasu německého parlamentu pozvala Imigranty
do Německa.
5) Imingranti dostávají celoživotně zdarma bydlení, jídlo, ošacení a sociální dávky
bez povinnosti pracovat, které jsou vyšší než platy ve východních zemích EU
nebo v zemích, ze kterých odešli. Byl pro ně v zásadě vytvořen KOMUNIZMUS,
který je placen z daní původních Evropanů, kteří žijí v nelítostném
KAPITALISMU, a kterým jsou z tohoto důvodu neustále zvyšovány daně.
Toto přerozdělování se nedá nazvat jinak než rasovým MARXISMEM.
5) Jsou prosazovány kvóty přerozdělovaní imigrantů (rozuměj kvóty ISLAMIZACE)
do všech členských zemí EU, tak aby zde vznikla v podstatě EURO-ARÁBIE.
Proti nim se alespoň ohradily země Visegrádské čtyřky.
6) Zajímavé je, že prvotním cílem této ISLAMIZACE jsou především bohaté
protestantské země, jako je Švédsko, Německo, Velká Británie a Francie,
které mají být rozvráceny a ISLAMIZOVÁNY jako první.

353156

7.11.2016 10:27

Mimo článek

Nobody 84.?.?.?

Pane Stwora, bolej mě klouby. Chtěl jsem se podívat na Váš reklamní bannérek, co mám udělat proti bolesti kloubům. Jenomže celý ten obrázek s reklamou máte bez vložených odkazů, takže na nic. Akorát to vyplňuje prostor na stránce. Díky za možnou opravu.
Vladimír

353157

7.11.2016 19:50

RE: Mimo článek

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 353157

Už to funguje. Zkuste teď.

353166

8.11.2016 1:02

RE: Mimo článek

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 353157

tuhle radu jak se zbavit bolesti kloubu mam vod stary baby korenarky ktera me jeste za komancu v ceskym krateru po nekolika zachvatech zlucniku zbavila zlucnikovejch kamenu tak ze jsem nemusel do nemocnice na operaci zlucniku a doktori na to jak ty sutry ze zlucniku najednou zmizely cumeli jak (_!_) z rosti . ( By the way, za u babou rostlinarkou ktera pomohla pod Kerkonosema v kraji hodne lidem na vesnickou chalupu kde mela ruzny lektvary, roztoky ,ruzny ususeny rostliny a dalsi prirodni lsajrajty z rybniku, rek , potoku I bazin aby jim pomohla vod ruznejch neduhu jezdili zazobany papalasove ve Volhach a v Tatrach 603 a 613 az z Praglu.) Tak ze , s mladym suchym brezovym listi trochu navlhceny slabe slanou vodou si vobkladej na noc postizeny klouby , ,muzes ho nasypat na prosteradlo a cely bolavy telo do toho listi zabalit a aspon 2 hodiny se v tom listi potit a pak vyparit v tak horky vode jakou sneses a to aspon 2x do tejdne . Mymu dedovy kdyz mu vrzalo v kolenach a v bolavejch zadech ty zabaly do brezovyho listi a ty horky koupele v saune kde pokazdy sezral kus uzenyho nebo slaniny a vrazil do sebe tak deci domaci slivovice aby klouby promazal tak jak mu kazala ta baba vzdycky pomohly .

353171

7.11.2016 11:35

Šaria

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Jsou i pozitivní aspkety zavedení práva Šaria.

Likvidace ukamenováním všech feministek, sociálních jeziněk, justyněk a státních zas-tupkyněk, znalkyň ...

Obecně, všech účastníků "rozvodového průmyslu", těch co kradou děti, rozvrací rodinné vztahy, pronásledují, vydírají, kriminalizují otce a ponižují je před jejich dětmi - a to v obrovském rozsahu desítek tisíc otců ročně!

Existují dvě hlavní sociální tabu - vlastní domov a vlastní děti, a tyhle hyeny nám je berou a nestydí se na nich vydělávat.

Po rozvodu 40% žen pěstuje takzvaný "Syndrom zavrženého otce" - brání v kontaktu dětí s otcem a trestají jej za něj, štvou (programují) děti proti jejich otci. A otec je justičními jeziňkami a obchodnicemi s dětmi donucen jim za to platit ...

Vztah k (bilologickým) dětem je v člověku zakódován bioologicky, hormonálně. V okamžiku kdy vám je někdo vezme a Vaše děti poštve proti Vám a vydírá vás pomocí nich, zažíváte neuvěřitelné deprese, stavy totální beznaděje, nezájmu o cokoli, ... A tyhle lidské svin. toho využívají a vydělávají na tom!

Trest ukamenováním je adekvátní.

353159

7.11.2016 13:51

Oběšenej syřan co ho chytli ty dva jiní

Roman 194.?.?.?

Jsem nedávno jel do Saské Kamenice (Chemnitzu) a v nemeckým rádiu hlásili, že se syřan oběsil. Vedle toho jak mají špatné bezpečnostní opatření. No němci jsou přesní za všech okolností, kór východní dederoni a co neslyším, oběsil se na topení na T-shirtu (bavlněném tričku)? Kdyby to byla košile, pevná, plátěná, ale tričko s měkkou strukturou? Chapcova smrt krapet pokřivila fyzikální zákony. No ale když tam mají ty co je chrání před nima samotnejma tak hold sami nezmůžou nic... Tak aspoň řeknou pravdu, kde je každýmu jasný že je vše jinak... Inside job. Díky bohu za to že to jsou Oessi...

353162

7.11.2016 18:50

úprava kompozice

ctrl xyz 46.?.?.?

Upravíme vetičku takto: "hlavne vysoko kvalifikovaní Nemci potichu odchádzajú z krajiny, väčšinou do Austrálie, na Nový Zéland, prípadne do Kanady či Ruska, všade inde len aby utiekli pred touto zmenou." - teraz je to presné.
Ešte by som poprosil autora, prípadne redakciu o zdroj k tvrdeniu, že CIA predikovala "KEDYSI",že do roku 2020 budú v Európe občianske nepokoje.
Tak potom tie kurvy vyjebané americké zvládli slušne prelúskať pár pasáží z Nostradama, čo učencom trvá skoro celý život. Zaujímalo by ma, ako presne tí skurvysyni v CIA pokročili v spoznávaní stránok z Akaše. Našli tam aj svoj koniec v občianskych nepokojoch západ versus východ v USA, alebo si len honili ego nad krvavou Veľkou Talianskou revolúciou (r. 2019), a nepokojmi v západoeurópskych krajinách. Poznať budúcnosť nie je nič pre špinavcov z tajných služieb...

353165

7.11.2016 20:15

ako sa chrániť ???

libertarian 31.?.?.?

Podľa článku je zrejmé, že spoločná ochrana pred votrelcami nie je možná. Nemci ako národ zlihali, zdegenerovali. Malá štáty sa na štátnej urovni chrániť nemôžu, lebo sa dobrovolne podriadili Nemecku.
A tak pre jednotlivcov ostala iba jediná ochrana - Chrániť svoje rodiny v dobre ohradených domoch, s vysokým múrom, nakúpiť zásoby potravín, liekov, energií, zbraní a nábojov, ..... a dúfať, že to prehrmí a znova začne normálny život. Ale asi nezačne.

353167

7.11.2016 21:16

Odpoveď je reformácia!

rfrfr 185.?.?.?

Nie reformy, ale reformácia !

353168

7.11.2016 22:23

R

R 90.?.?.?

Němci si zvolili dobrovolně ty co jim berou svobodu a i poté co poznali co se stalo, tak v letošních volbách koaliční strany zvolii opět. Takže není pravda, že Němci jsou z toho neštastni. To by je nevolili.

353169

7.11.2016 23:42

Nu to jsou plody

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Nu to jsou plody předchozí lhostejnosti a nevšímavosti. Jak pravil Papež Jan Pavel II. " žijeme v kultuře smrti". Co je lhostejnějšího ke svému okolí, než-li mrtvola? Takže něco naši kulturu usmrtilo! Evropa se děsivě prudce mění - a lidem je to celkem lhostejné, jak se můžeme každý přesvědčit na účastenství na demonstracích.
Lidé byli původně hodně zaměstnaní televizí, zábavou všeho druhu, taky psychologii (vzpomeňme na všechny ty poradny typu Sally...) - zkrátka lidi byli orientovaní hodně na sebe a směrem pryč od osvědčených vzorů zodpovědnosti a čelení problémům..., = na vše dostali i dostaly (!) psychologické odůvodnění či ospravedlnění. Muž utíkající kdysi od rodiny za milenkou sklidil kdysi pohrdání celým svým okolím, zejména od jiných mužů. Dnes se mu dostává všeobecného pochopení - nejvíce snad dokonce od žen! Nu a pitvat zde feministickou reakci je již vypouštěním sov v Athénách... Jen ukazuji na pár příčin smrti... Faktorů je daleko více a bylo by to na rozsáhlou sociologickou studii... Mrtvola naší kultury je nyní transformována podivnou metamorfózou, jak z hororu o zombie, aby se pak vyhrabala z hrobu a způsobila celosvětovou zombie apokalypsu...

353170

8.11.2016 9:50

RE: Nu to jsou plody

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 353170

Přesně tak a tahle otrava pakultury hnusu,zmaru,mrtvol,násilí a všeho,co k němu patří,se šíří do světa z židy vlastněného a provozovaného HollýÚdu a jeho "národních filiálek" a také zpravodajskými agenturami,majícími stejné majitele....

http://www.nwoo.org/2016/11/06/sest-zidovskych-spolecnosti-ovlada-96-svetovych-medii/#more-62633..v tomto odkazu je náhled do vlastnických vztahů "sdělovadel" a producentů rozkladné infekce Západu v zemi neomezených možností,ale značně omezeného nešťastného obyvatelstva,omezeného naprosto ve všech směrech,jemuž se vehementně snažíme přizpůsobit a připodobnit jak tlakem zhora,tak svojí lhostejností a ignorancí..[bliji]

Je proto velmi dojemné,jak Bartoška-"ukousnutá předkožka" s pár hereckými idioty s porcelánovejma zubama a čubkami,co kdyby neměly 6-ky kozy z gumy,tak by si jich ani nikdo nevšimnul, volají do zbraně a děsí se záplavy "východního vlivu",přitom od rána do rána v TV,ve všech vskutku kanálech a stanicích není nic jiného než košer-hnus,mordy a násilí "made in HollýŮd",jako kdyby na světě,krom toho,nic jiného nebylo.....
Oni chtějí ke všemu tomu zmatku a bordelu,co už je ve světě přidat další a proto je bojkotujme,vyhažme televize a rádia a kašleme na ty sobecké,sebestředné štváče a to jejich jimi produkované umění,ať jsou přinuceni "jít o žebrácké holi",nebo najít si pořádnou práci a ne to trdlování,placené z našich daní někým,jako je Herman,který nám za to všechno ještě pomocí sudeťáků "chčije do polívky"...[naštvaný]

353182

Příspěvků: 14

07.11. 04:47 Pali Bacsi  Velke sprisahanie...
07.11. 05:28 Pali Bacsi  Velke sprisahanie...
07.11. 09:52 Karlos1  Muslimové jsou jenom nástroj.
07.11. 10:27 Nobody  Mimo článek
07.11. 19:50 Vladimír Stwora  RE: Mimo článek
08.11. 01:02 Satanist  RE: Mimo článek
07.11. 11:35  Šaria
07.11. 13:51 Roman  Oběšenej syřan co ho chytli ty dva jiní
07.11. 18:50 ctrl xyz  úprava kompozice
07.11. 20:15 libertarian  ako sa chrániť ???
07.11. 21:16 rfrfr  Odpoveď je reformácia!
07.11. 22:23 R  R
07.11. 23:42 Spektátor Čumilovič Puk  Nu to jsou plody
08.11. 09:50 E.R.  RE: Nu to jsou plody

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 154