Diskuze k článku

Ideologické zbraně globalismu. Feminismus

Příspěvků 10

28.10.2016 0:41

Radikálny feminizmus v boji proti tradičnej rodine

pozorovateľ 217.?.?.?

z článku: https://diskuter.wordpress.com/2015/04/11/radikaln...

"Štúdia sa venuje pozadiu vzostupu feministického a genderového hnutia a popisuje procesy, pomocou ktorých sa feministkám darí zavádzať metódy policajného štátu a získavať silný vplyv v krajine. Významnú pozornosť venuje deštruktívnemu vplyvu rozvodovosti na spoločnosť a ničeniu role otcov rodín."

A citát zo záveru článku:

Ďalekosiahle dôsledky genderovej politiky:

– žiadna civilizácia dlhodobo neprežije masívnu a plošnú kriminalizáciu mužskej časti svojej populácie
– oslabenie vojenskej sily krajiny násilným začleňovaním žien do armády
– oslabenie ochoty mužov slúžiť v armáde, ak vedia, že v ich neprítomnosti sa s nimi môže ich žena kedykoľvek rozviesť a po návrate zo zahraničia ešte budú trestne stíhaní za neplatenie výživného, o ktorom bolo rozhodnuté v ich neprítomnosti
– pokles pôrodnosti, ktorý vedie k otvoreniu krajiny masovej imigrácii
– kvôli zavedeniu dôchodkového systému sa ešte viac zredukovali dôvody na zakladanie veľkých rodín, ktoré mali slúžiť ako poistka na starobu.
– zavedenie antikoncepcie a potratu presunuli rozhodovanie o potomstve z rodiny čisto iba na ženu.
– rozvody môžu byť nielen rozbíjačom rodín, ale aj dôvodom strachu a neochoty mužov k vstupu do manželstva. (toto už mám potvrdené z viacerých zdrojov priamo z môjho okolia)

…posledná podkapitola poukazuje na to, že aj staré antické civilizácie Grécko a Rím pred svojím zánikom prechádzali procesom zrieknutia sa rodinného života. A zdôrazňuje, že nikdy v minulosti, ani v starej antike, nebola kampaň proti rodine tak militantná, ako v súčasnosti.

352934

28.10.2016 9:18

Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.

jan26 195.?.?.?

Článok veľmi presne vystihuje realitu. Avšak mám jednu výhradu. Feminizmus nie je marxizmus. Požičiava si od neho niektoré nástroje, militantné chovanie a nenávisť. No marxizmus má za cieľ odstrániť vykorisťovanie pracujúcich a zbaviť moci gaunerov, ktorí držaia kapitál. Feminizmus však týmto gaunerom slúži. v tom je dosť podstatný rozdiel. Iste, možno namietať, že marxizmus môže byť tiež skryte ovládaný nadnárodným kapitálom, tak ako ISIL deklaruje nenávisť voči Amerike, no v skutočnosti je zástupnou armádou USA...

352937

28.10.2016 9:55

RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 352937

mam jen 2 technické poznamky :
- marxismus možná navenek chce zbavit moci gaunery, kteří drží kapitál, ovšem tuto moc pohotově dává do rukou gaunerům kteří drží v rukou Kapitál a kalašnikov

- článek se k realitě pouze blíží, realita je mnohem úděsnější : chemický koktejl žláz s vnitřní sekrecí v craniu samice je motorem tzv. pocitů , jinými slovy majitelka této Boody Mary není schopna racionální úvahy s výjimkou, kdy racio jest prostředkem realizace módních zvrhlých pocitů. Nicméně samice jsou mistry imitace racia.
Heterosexuální samec má od jisté historické doby vždy 2 základní hendikepy : je svým testosteronem nucen velkoryse přehlížet reálné chování samice, aby se mohl rozmnožit, což mu následně přinese obvykle životní prohru. Dále je svým historickým loveckým původem nucen uplatňovat logiku ve vztazích, aby byl úspěšný, což ho v této době staví do neřešitelného postavení vůči pocity nadopované samici.
Pro upřesnění : homosexuál není samec, spíše exaltovaná samice.

Ostatně před časem to na tomto webu jeden pisatel prezentoval jasně a stručně : muži si nevšimli , že jim obřezanci přeprogramovali ženy.

352940

28.10.2016 12:40

RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 352937

Pozor, treba rozlišovať tradičný ekonomický marxizmus (ktorý bol boji proti kapitalistom a ochrane utlačovanej robotníckej triede) a takzvaný nový marxizmus, označovaný tiež ako kultúrny marxizmus, resp. neomarxizmus (ktorý bojuje proti národu ako celku a ochraňuje najrôznejšie problémové menšiny).

Klasický marxizmus vychádza z myšlienok Karla Marxa. "Nový" marxizmus vychádza z myšlienok tzv. Franfurtskej školy, ktorá začínala pod názvom "Inštitút marxizmus na univerzite vo Frankfurte". Obe vetvy sa veľmi výrazne od seba líšia.

Veľmi dobré porovnanie je v tomto článku: http://www.white-media.info/stara_vs_nova_levice.h...

Vyberiem len úryvok:

2. REŽIM A ELITY

Stará levice - Diktatura proletariátu
- během revoluce pracující dělnická třída převezme moc, zlikviduje opozici a vybuduje socialistický režim
- proletáři (dělnická a rolnická třída ) se stávají elitou. Ve školství, ve veřejné sféře a při rozdělování státních benefitů jsou zvýhodněni lidé dělnicko-rolnického původu

Nová levice - Diktatura menšin
- menšiny a imigranti jsou systematicky zvýhodňováni a nadřazováni nad bílé občany
- zavedeny kvóty, zvýhodňování menšin ve školách i v zaměstnání, významná část financí ze státního rozpočtu směřuje k menšinám a s tím spojeným neziskovkám, výborům, projektům, sdružením apod.

- prosazeny zákony kriminalizující odpor k imigraci a menšinám
- školství a média podřízeny účelům propagandy, antirasismu a multikulturní výchovy s cílem podlomit obranyschopnost bílého národa proti náporu imigrantů a menšin
- totalitní tendence : zakazovány jsou i konkrétní knihy a hudba, tabuizována je řada témat, cenzura internetu

3. NEPŘÍTEL

Stará levice
- považovala za hlavní nepřátele buržoazii, podnikatele, bohaté sedláky, církev atd.
- umělé vytváření vnitřních nepřátel ( revanšisté, kontrarevolucionáři ), na které lze svalit vinu vždy, když něco nefunguje
- perzekuce míří na lidi "buržoazního" původu a všechny odpůrce režimu

Nová levice
- hlavním nepřítelem je konzervativní většinová společnost, bílá střední třída, etnicky a kulturně jednotný národ, tradiční hodnoty, národní hrdost.
- nálepkování a šikana nepřátel - odpůrci imigrace a neomarxistického režimu jsou označeni jako extremista, nácek, rasista, xenofob, homofob atd. Snaha je vyřadit z politiky a z veřejného diskurzu
- pokud jsou s menšinami problémy, vina je svalena na "rasistickou" většinovou společnost
- perzekuce a kritika namířena hlavně proti bílým. Pokud bílý projevuje rasismus, je tvrdě pronásledován, pokud rasismus projevuje barevný imigrant, neomarxisté ho omlouvají a snaží se to zamést pod koberec.

------------
Ohľadom pôvodu vzniku neomarxizmu, doporučujem tento veľmi dobrý článok: http://romanprazak.blog.idnes.cz/c/95274/ . Popisuje históriu a príčiny vzniky neomarxistick...Automaticky kráceno

352946

28.10.2016 12:49

RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 352946

Pokračovanie:

...a príčiny vzniku neomarxistickej vetvy a dôvody, prečo sa odklonila od pôvodných marxistických myšlienok.

Tiež vysvetľuje dôležité pojmy spojené s neomarxizmom:
- kultúrna revolúcia
- kritická teória
- kultúrny pesimizmus
- represívna tolerancia
- nálepkovanie oponentov pomocou nálepiek typu fašista, nacista, extrémista, homofób, xenofób atď
- diktatúra vo vzdelávaní (multikulti agenda v školách, genderová agenda...)

Je to veľmi užitočné na pochopenie zámerov a mentality súčasných slniečkárov...

Zopár citátov:

Kritická teória:

"Například za použití kritické teorie kulturní marxisté neustále opakují, že Západ nese vinu za zločiny genocidy proti každé civilizaci a kultuře na niž narazil.(Má se snad Západ omlouvat za to, že byl silnější, vyspělejší?Chápali vůbec tito „učenci", že život=konkurence?A co kdyby byla Evropa kolonizována asiaty, černochy?Myslíte, že by se omlouvali?)V rámci kritické teorie se neustále opakuje, že západní společnosti jsou v dějinách největšími nositeli rasismu, sexismu, nativismu, xenofobie, homofobie, antisemitismus, fašismu, nacismu a bůhví čeho ještě.V rámci kritické teorie se tvrdí, že zločiny Západu vycházejí z charakteru Západu, jak ho utvářelo křesťanství.Jedním moderním příkladem, je útočná politika, za níž „zástupci", a „lidé určení ke komunikaci s médii" nikdy nebrání vlastního kandidáta, ale neustále útočí na opozici."

Kultúrny pesimizmus:

"Kritická teorie pak ve svém konečném důsledku vyvolává tzv.kulturní pesimismus-pocit odcizení, beznaděje a zoufalství, za něhož lidé, přestože žijí v blahobytu a svobodě, pohlížejí na svou společnost a vlast naprosto absurdně, jako na utlačující a nehodnou loajality a lásky.Noví marxisté pokládají kulturní pesimismus za nutný předpoklad revoluční změny."

Represívna tolerancia:

"V „represivní toleranci"(jak nesmyslný protimluv!)volal po nové „ osvobozující toleranci", která vyžaduje „netoleranci k pravicovým hnutím a toleranci k levicovým hnutím"!!!"

A tiež toto:

"Pro kulturní marxisty nestála žádná věc výše, než zrušení rodiny, kterou pohrdali jako diktaturou a inkubátorem sexismu a sociální nespravedlnosti.Erich Fromm tvrdil, že rozdíly mezi pohlavími nejsou vrozené, ale že jsou funkcí západní kultury(jakoby to byl výmysl západní civilizaceJ)! Vystupování proti tzv pozitivní diskriminaci(produktu kulturního terorismu nových marxistů) se posuzuje tak, že člověk je rasista.Zastáváte-li názor že ve společnosti existují role, které se pro ženy příliš nehodí, jste označen za sexistu.Jste-li přesvědčen o tom, že počet přistěhovalců je příliš vysoký, aby se udržela soudržnost společnosti, jste nativista a xenofob.Jste-li přesvědčen, že homosexualita není přirozená, jste homofob.

Slova jsou zbraně-řekl Orwell.Nazvete-li oponenta rasistou nebo fašistou,...Automaticky kráceno

352947

29.10.2016 17:22

RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 159.?.?.?

Reakce na 352947

""Nový" marxizmus" je správně "nový trockismus". Ale furt stejná židovina.

352972

28.10.2016 12:53

Uplakana u soudu dosahla toho,ze znicila muze,s muzskymi pravniky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Kolik takovych pripadu v socialistickem zrizeni bylo,muj znamy byl tlacen svoji manzelkou k tomu,aby se ji koupil persianovy kozich,takze muj znamy delal "melouchy",aby uspokojil svou zenu,ktera se chtela "blejsknout" pred kamardkama,jelikoz muj znamy sel z jedne prace na druhou,tak si jeho zena vymohla v zalobe ,ze neplnil manzelske povinosti,coz ,coud uznal,dokonce jej u soudu udala ,ze delal ty "melouchy".pro ni,ovsem,ktere mu soud prirknul navic za nezakonnou cinnost a byl tedy souzen ne jenom za spatne manzelstvi,ale ,za nezakonnou cinnost,tedy i rozkradani statniho majetku,jak jinak by mhl delat sve "melouchy",tim padem uz se soudila a rozvadela s kriminalnikem,Dopadlo to tak,ze se rozvedl,za kriminalnicinost,ke ktere ona dala podnet,nebot ji chtel vyhovet,aby mela "persiana",tak dostal podminku,ona ,uplakana vse odvezla z bytu ,uz k milenci do domu a on nasel uprostred svetnice jen kamna,ktera byla pro ni tezka a v dalsim procesu,se muj znamy dozadoval vraceni monterek,ktere mu take odvezla pric.
Nase socialisticke zrizeni,tolik nadrzovalo zenam,ze se stalo masivni rozvodovou akci a tim vic ziskali politici kontrolu nad rodinama,tedy,ty cary ,co zbylo z rodiny jako takove, se asi nikdy nevycisli,kolik muzi ztratili v ramci rovnosti mezi zenami a muzi.
Perlickou je ,ze jedna zena prohlasila verejne,ze ,uznava vedouci posici muze v rodine,odpoved byla okamzita ,vyhruzka na telefonu,ze ji zabiji,takco by clovek chtel od takove militantni spolecnosti,terroristu v suknich,jez si dokazali i otocit pravniky ,kolem prstu,jez se stal trestajici holi na manzelska zada.
Muj pritel se za sest let znova ozenil,par roku navic a rozvadel se podruhe.
Nestastna ,uplakana ,ziskala soucit,placici muz ,byl soudu k smichu.

352948

29.10.2016 23:26

brzo narazej

Medák 94.?.?.?

A jak budou feministky řešit narůstající vliv islámu? Těžce machistického islámu, podotýkám.( mnoho imámek nebo ajatolláhek není, což?)
Stejný problém budou mít i další propagátoři multi-kulti, teplouši.

352981

30.10.2016 17:52

Sexmise

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Ve středu opakovali film Seksmisja, česky Sexmise. V mysli mi utkvělo pár mouder.

"Láska je druh omámení, kterým se muži snažili ovládnout duši."

"Nejsi náhodou nemocná? Poslední dobou moc přemýšlíš."
"Zdravý organismus žije a jedná. Pouze nemocný se zamýšlí sám nad sebou."

"Liga vytvořila pilulku měnící sexuální pud na kariérní pud."

A to se psal rok 1983. [mrknutí jedním okem]

353002

3.11.2016 19:47

překlad v ceně 670,- Kč?

Bedřich 194.?.?.?

Dobrý den,

Cením si toho, že překlady zahraničních článků poskytujete čtenářům zdarma. Sám jsem profesionální překladatel, takže vím, o čem mluvím.

Nicméně, když už propagujete hodnotu a cenu svého úsilí tím, že na konci přeložených zahraničních článků uvádíte orientační komerční cenu překladu (in-your-face), trošičku bych očekával, že ty překlady někdo aspoň letmo zkontroluje.

Tím nemyslím nějaké drobné překlepy. Chápu, že to děláte "na koleně", takže s drobnými nedokonalostmi nemám problém.

Ale zásadní věci by vám asi unikat neměly.

V odstavci, kde autor hovoří o anglickém městě Rotherham (nikoli "Rotterheme", jak je nesprávně transliterováno z ruštiny), váš překlad uvádí ... "nepodnikli místní Švédi a ani policie žádnou akci".

Zaprvé, v ruském originále je pouze "místní", nikoli "místní Švédi".

Zadruhé, Rotherham je anglické město, a tato aféra je poměrně dost známá - alespoň tedy těm, kdo se o tuto problematiku (invaze imigrantů atd.) zajímají. Viz např. https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

Zatřetí, hned za touto větou je vyznačena autorova poznámka pod čarou, a to následující odkaz - http://www.bbc.com/news/uk-england-south-yorkshire-28 939 089

Bývalo by tedy postačilo, aby se překladatel podíval alespoň na související poznámku pod čarou a hned by zjistil, že Роттерхэме leží v UK-England-South Yorkshire, nikoli ve Švédsku.

Neberete prosím můj příspěvek ve zlém.

Rád vás čtu, ale když už na konci překladů zahraničních článků uvádíte tu cenu překladu, domnívám se, že ten překlad by měl alespoň trochu "stát za to".

Přeji vše dobré.

Bedřich

353101

Příspěvků: 10

28.10. 00:41 pozorovateľ  Radikálny feminizmus v boji proti tradičnej rodine
28.10. 09:18 jan26  Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.
28.10. 09:55 výjimečné porušení omerty  RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.
28.10. 12:40 pozorovateľ  RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.
28.10. 12:49 pozorovateľ  RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.
29.10. 17:22  RE: Globalizmus - diktatúra deprivantov a psychopatov.
28.10. 12:53  Uplakana u soudu dosahla toho,ze znicila muze,s muzskymi pravniky
29.10. 23:26 Medák  brzo narazej
30.10. 17:52  Sexmise
03.11. 19:47 Bedřich  překlad v ceně 670,- Kč?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,62 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,28 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,25 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 432,00 Kč
1 unce stříbra
567,97 Kč
Bitcoin
1 039 551,46 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 789