Diskuze k článku

Sociální a ekonomická žumpa Západu

Příspěvků 42

27.8.2016 12:41

Hroutí se i Rusko.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vylidňují se ✓esnice. Rusové přežívají pouze v težařských centrech a velkých finančních centrech. Spotřební věci se dováží jako v Americe. Slovanských Rusů proto prudce ubývá. Množí se Asiaté, Kavkazani a další ruské minority.
Primitivní Češi ani netuší, že ruský nejen vojenský high tech je koncentrován v Tatarstánu.
Přestaňme si pravicujícně lhát ! A nalijme si i v případě Ruska KOSHER vina!

351562

27.8.2016 13:52

RE: Hroutí se i Rusko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 351562

Mou,tento vývoj již stagnuje. Je výsledkem období Jelcina a práce páté kolony pod vedením velkého bratra. Po systémové změně zemědělské politiky za vlády Putina, se pomalu začíná obnovovat i ruská vesnice. Mám dřív obavy o vývoj u nás.

351563

27.8.2016 13:53

RE: Naopak,

Sirea 31.?.?.?

Reakce na 351562

Rusko investuje do poľnohospodárstva a obnovuje ho. To znamená, budú ľudia pribúdať aj na vidieku. Iná vec je, že niektoré oblasti sú neúrodné, tam sa bude ťažiť a spracovávať. Úbytok obyvateľstva sa zastavil, s výnimkou "sankčného obdobia." značným detským prídavkom na tretie dieťa. Predĺžil sa aj priemerný vek., pravdepodobne aj naďalej, lebo RF zakázala potraviny s GMO a škodlivé pesticídy. Zvyk jesť pohánku nielen zlacňuje stravu, ale obmedzuje srdcovo-cievne choroby... Samozrejme je to dlhodobý vývin, ale pokračuje... Košer víno si nenalejeme, lebo košer znamená o. i. utrpenie zvierat! Je jedno, kde je sústredený high tech, je RUSKÝ! Rusi tvoria takmer polovicu obyvateľstva a sú prevažne v mestách, kdežto Tatári na dedinách. A ešte sú tam aj nejakí Ukrajinci. Takže to oni tvoria priemysel. Znamená to, že títo Tatári dobrí a spoľahliví občania RF![chechtot]

351564

27.8.2016 14:44

RE: Naopak,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 351564

Tataři (i další Turkité) jsou dobří a spolehliví oVčané Ruska jen do té doby, dokud se jim soužití s Rusy vyplatí. A Khazaři usilovně pracují na tom, aby Rusko bylo roztrháno a ovládnuto jako někdejší Jugoslávie nebo Československo.
Pokud by Turikté či Tataři byli "jen sedláci", nevládla by Rusům turkitská Guvernérka centrální banky, nebyl by nejbohatším Rusem multimiliardář Turkit Alisher Usmanov atd. atd. Pokušení shodit Rusy je mezi Turkity, Kavkazany a Asiaty v Rusku obrovské.
Zvlášť, když Rusku ztrácí vedle Číňanů, Turků a dalších někdejších outsiderů.
Prakticky v současné době drží Rusy civilizačně a geostrategicky nad vodou jen Peršané, kteří jsou ruskými přirozenými spojenci a společně zadržují vliv Zionistů, Turkitů, Kavkazanů, Číňanů na své lišící se civilizace.
Rusové sice "investují" do zemědělství, ale to nikde na světě nezneosídlilo venkov, protože dnes obří traktory řídí počítače a satelity. Kde bylo dřív potřeba 1.000.000 rukou a svalů, postačí dnes pár programátorů a dispečerů.
Ruská města vymírají, obnovují se jen díky přistěhovalcům z venkova a zejm. z porodnosti neruských etnik. Ruský venkov má sice zvýšenou natalitu, ale jen díky neruským etnikům, které stejně ve středním věku migrují do ruských měst.
Vybydlené Rusko se stává o to lákavějším bonbónkem pro přelidněnou Čínu a Turkity.
Opravdu je dobré si včas nalít KOSHER vina, nežli upírat oči k neexistujícím nadějím. Žádný vymírající národ ještě nespasil svět. Natož chátrající EuroAtlatismus, vyssávaný do poslední kapky Khazary.

351565

27.8.2016 17:21

RE: Naopak,

Boris 176.?.?.?

Reakce na 351564

Rusi tvoria 80 % obyvateĺstva

351568

28.8.2016 13:18

RE: Naopak,

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 351568

Je třeba sledovat trendy a to znamená hlavně počty nově narozených dětí - a v Rusku to je stejně špatné, jako na Západě. Bílé evropské holky nechtějí rodit děti a jejich mužští protějšci nechtějí na sebe vzít zodpovědnost za rodinu. Všichni si chtějí jen užívat života - tak, jak to viděli v halivúdských bracích... Státy svou legislativou podvodně tyto trendy zesílily - tedy prorodinné stimuly tlumí a protirodinné posilují - ale jen u bílých Evropanů, protože okolo ostatních etnik se rozjel slušný lidsko-prvně-etnický byznys, který chrání mocní lobbisté. Pro mladé dnes pořídit si děti v době, kdy to z biologického hlediska jde, znamená: téměř znemožnit si možnost kariéry; díky hrdému (bohužel své děti naše kultura vede k hrdosti na nesprávném místě, zatímco jiné kultury své děti vedou k hrdosti na dělání dětí, a že se nemají stydět za parazitismus... = jde tedy o kulturní problém v prvé řadě) odmítání pomoci od starších a rodičů (kteří ani moc mladým pomáhat nechtějí...), jde o život na hranici chudoby; společnost si tak nějak rodin s dětmi stejně neváží - nedává to dost najevo; mladý pár s dětmi zpravidla ani nemá své bydlení - pokud si jej pořídí na hypotéku, pak musí sebrat ohromnou odvahu, když si na to půjčují třeba 2-3 miliony korun...; když takový mladý člověk začne více pracovat a vydělávat, je více zdaněn (peníze se i přerozdělují na "hodnědětné" rodiny nezaměstnaných) a má méně času na své děti = je jak otrok. A když se podíváte na současnou politiku, která je celkově o řád horší, než tomu bylo před desítkami let (nepotrestané tunely a zlodějny, tutlané či přehlížené vlastizrady), zdá se Vám, že na naše děti nečeká žádná budoucnost... Nevypsal jsem zde všechno, ale nedivím se, že lidi děti nechtějí.

351581

28.8.2016 0:26

Z židootroctví do židootroctví?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Co to je evropská kultura? Ty vysoké budovy se zvonicí, kde poskoci židovstva, knězi, vymývali lidem mozky hlásáním debilit druhu; „Důvěřuj Hospodinu celým srdcem, na svoji rozumnost nespoléhej“(Př3,5). „Kdo tě uhodí do pravé tváře, nastav mu i druhou“(Mt5,39)? Další blábol duševních mrzáků; „Nemějte tedy starost a neříkejte: co budeme jíst? Co budeme pít? Co si budeme oblékat?(Mt6,31).“
Podle klimbajícího knížepána; „křesťansko-židovská kultura“ v Evropě. Evropa byla zaplevelena loupeživým židovstvem už na počátku tohoto letopočtu. Celá kultura pod správou židovstva až do devatenáctého století spočívala převážně v negramotnosti většiny a povinného vymývání mozku, debilizace, v kostele nebo synagoze všech lidí. Nyní sem žido-chazarské asociální zrůdy pašují vypatlance dalším žido-psychopatickým vynálezem, islámem a slibem ráje- nároku na sociální dávky, byt, snad i na tupě oddanou mladou Evropanku a auto. Vše bezpracně? Merkel!!! Nárok!!! Svoboda!!!
Evropská civilizace spočívá také na desateru (zase z židovské debilizace)? Tuší lidé o čem desatero je?
„Já jsem Hospodin, tvůj Bůh; já jsem tě vyvedl z Egyptské země, z domu otroctví (jakoby židy, chudáky mučedníky).
1. Nebudeš mít jiného boha mimo mne.
2. Nezobrazíš si boha zpodobením ničeho…
3. Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit. Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, Bůh žárlivě milující. Stíhám vinu otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení…
4. Nezneužiješ jména Hospodina, svého Boha. Hospodin nenechá bez trestu…“ (Ex20,1-17)
Jak údajný neviditelný židovský bůh trestá tupě neposlušné? To židovští farizejové popsali v psychopatickém výlevu v Třetí knize Mojžíšově, ve Zlořečení. Je to k poblití.
A „Nezabiješ,“ „Nepokradeš,“ pokračování desatera? Nařízení vztahující se na bližního! Bližní není gój, jak osvětluje talmud- další výplod psychopatů.
Zásadní dotaz, pane Lhotáku; v Rusku je u MOCi kdo, pokud ne žido-Chazaři?
(Naprostá většina revolucionářů v roce 1905 a u dokonání v roce 1917 byla z žido-chazarské sekty, podporované bankstery z Evropy a USA. Že by od té doby namísto svého neutuchajícího slintání po růstu moci a zdrojů židé ustoupili? Moc a zdroje přenechali gójům?)

351572

28.8.2016 1:45

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Carlos IV 80.?.?.?

Reakce na 351572

Pata - skvela charakteristika, plne souhlasim. Plus velke dilema pro Putina - a asi nejen neho. A Cinanovi prachy nesmrdi o nic vice nez Chazarovi. Vkladat nadeje do Ciny je obrovsky omyl. Obavam se ze v kriticke chvili se bude muset Rusko spolehat (opet) jen samo na sebe. Stejne skepticky jsem k BRICSu - ten ma mene spolecnych bodu nez tech protikladanych. Coz ovsem neoconi velmi dobre vedi a kalkuluji s tim.

351573

28.8.2016 2:56

Velka komunisticka ekonomicko-komicka revoluce

favela 125.?.?.?

Reakce na 351572

kapitalismu nastala 2008. Nechteli komuniste odstranit penize? Tak zmizely triliony ! Nechteli bolsevici znicit kapitalismus ? Zdarilo se opravdu odpornymi ksefty s dluhy. Upadek je zadrzovan obrovskymi dluhy ,ale s kterymi nelze kseftovat !!Duraz na doraz ekonomiky stale pokracuje dodnes..Uspesnym krachem ktery trva dodnes. Jestli pomuze vyhrana valka Usamy bin Ladena,ktery vyhrava i po smrti zalozenim Chalifatu na uzemi Iraku okupovanem USA/ a ktery je velmi dobre vyzbrojeny a silny i ekonomicky/ se nevi. V EU se jiz 9/11 uchytil natrvalo..
Strategie odprumyslneni zapadniho prumyslu /pomoci jako vzdy ve vsem celou radou laureatu/ a rychly trzni globalni ODSUN do Ciny byl jiz skoncen. Bude se zavadet nahrazenim prumyslu ideologii "Knowledge Money"/nevim o co jde , ale jiste o nejake vydirani a sproste spekulace/.
Protoze USA tak musi dovazet vetsinu vyrobku z Ciny a nema na zaplaceni tak si pujcuje .Ty pujcky se stale zvysuji. Dluh cini okolo 20 trilionu a z toho polovina je zahranicni. Z te poloviny pak Cina vlastni polovinu asi 5 trilionu. Rocni uroky z toho jsou okolo 100 bilionu a z toho Cina , ktera se citi ohrozena zbroji okolo 76 bilionu , takze jeste lecos zbyde na jine zalezitosti.. Tedy zbrojeni z uroku placenych kazdy rok USA. Cina ma nejpocetnejsi armadu na svete. Proc vsak je ohrozovana . Cina ze svych uroku nekupuje zbrane a jine vyrobky v Usa jak, je ocekavano ! Ale vyviji sve zbrane a kupuje jinde !! Zlocin. Tak je nebezpecna USA. Velmi kuriozni svoji schvalnosti je fakt , ze kdyz /pravdepodobne/vypukne valka s Cinou , za lidska prava ostruvku ,vetsinou pod hladinou oceanu a Cina take ohrozuje bezpecnost USA a sveta jiz u samych Cinskych brehu, ,tato bude financovana s obou stran zapujcovaci "ekonomikou" /Knowledge money/, USA!!! Ovsem kdyby velmi nizky urok /drzeny pevne Res.Bank a vladou USA se zvysil tak se ani celej zapadni kapitalismus nedoplati. Mozna na chvilku pomuze pujcka rozvojovym zemim....

351574

28.8.2016 8:13

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 351572

Židé jsou všude a za vším: "Své" židy má za zády Putin, "své" židy mají za zády i Peršané. Své židy si pěstují i Číňané. Přesto jsou viditelné rozdíly mezi nimi a zionisty, ovládajícími Izrael a Západ. Jsou chvíle, kdy netáhnou za jeden provaz.
Zřetelně je to vidět i v Matičce Praze, kde se sváří satanističtí havloidní zionisté s židy napojené na Putina a Číňany ( Halíķ x Kmoníček ).
Proto nemá cenu si ani nic nalhávat o Rusku. U pokladny Ruska je jedna parta židů, která vytvořila Putina a kterou se snaží pumpnout židé odjinud. Opírá se o orthodoxní církev naprosto stejně jako za Zlého Bolševíííka o marxism-leninism [mrknutí jedním okem]
Rusko se dnes dělí na oblasti bohatší, nežli např. Norsko, i chudší nežli Albánie.
Pokud ve Zlé EU pláčeme nad "línými" Řeky, co potom v Rusku, kde rozdíly mezi GRP jsou až 20x (DVACETI!!!) násobné???!!! Kapišto???!!!
Přitom Putin si nesmí natisknout rubl, dokud se Rusko nezadluží u další party židů v nákupu USD do rezerv!!!
Putin (a jeho židé) jsou jen jednou partou globálních gubernátorů, tolerovanými Globálním Predictorem.
Někomu to došlo během Kubánské krize, někomu v 1968, někomu v 1989, někomu v 11/9, někomu to nedojde NIKDY...

351576

28.8.2016 23:57

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 351576

NE, tuhle kytici bych tak krásně neuvázal. Bajajo.

351588

28.8.2016 13:53

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Radim Lhoták radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 351572

Můj postoj k židokřesťanství je dostatečně znám. Putin spolupracuje s ruskou pravoslavnou církví. Z jejího středu vychází následující obrat ve finančně ekonomickém směřování Ruska:

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/263...

Nemohu samozřejmě vidět do zákulisí Kremlu. Nicméně Rusko jde svojí třetí cestou, což jsem předpovídal již před mnoha lety ve svém článku "Ruská třetí cesta". V současnosti neexistuje dostatečně silná duchovní protiváha pravoslavné církvi. Rád bych ji našel v obrození védské tradice Slovanů. To ovšem předpokládá zjevení pravdy o původu a dějinách Slovanů, čehož se asi brzy nedočkáme. Jak napsal Dostojevskij: Rusko je národ bohotvorný. Ruský patriarchát nepodléhá židovské moci a do značné míry odráží velikost ruské duše. Já věřím, že nakonec Rusko obnoví kontakt s pravými bohy a praotci Slovanů, byť se to v této chvíli může jevit jen jako zbožné přání. Nikdo jiný než Rusko však Slovany nespasí. Tak doufejme.

351582

29.8.2016 7:38

RE: Z židootroctví do židootroctví?

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351582

Mne ten link nefungoval. Až po odstranení prílepku zde:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/263...

351590

31.8.2016 7:06

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Reakce na 351582

Pane Lhotak,
To vase "zidokrestanstvi" je neco podobneho jako vyraz krasnoskareda zenska, teplostudena polevka, rychlopomaly fotbalista, hloupochytry clovek, tlustohubena divka, a podobne.
Pisete hezke clanky, ale ke sve vlastni skode jste v tomto naletel Satanove Synagoze (SS).
Je Vasi vlastni volbou ve svem presvedceni pokracovat. Ale jednu vec Vam reknu: judaiste (tzv. zide, kteri s potomky 12 kmenu Jakoba-Israele Stareho Zakona nemaji nic spolecneho) se rehtaji, mnou si obrizky ve spodkach radosti, jak dokazali svymi lzemi zmast gojimy ..
Satanova Synagoga, SS. Posledni odkaz na termin "zid" v Bibli, Zjeveni Sv. Jana, 2;9, a aby i tem natvrdlym to doslo (ale ono to jak je videt stejne nepomaha), hned vzapeti v 3:9:
"A ti co tvrdi ze jsou Zide (spravne Judaite, tj. je potomci 4-syna Jakoba-Israela Judaha) jimi nejsou, lzou, a jsou Satanova Synagoga." Slova Jezise Krista, Syna Boziho, na strane matky a otcima z kmene Judah (ale ne zadny "zid"[mrknutí jedním okem].
Uceny US rabin Michael Rodkinson (puvodem rusky ztalmudizovany chazar Frumkin) v predmluve sve knihy "Babylonsky Talmud" vyjimecne jako zid-judaista-talmudista prozradil pravdu: "Moderni zid je produkt Talmudu".

Zakladem bolsevicke (tj. zidu) propagandy byl ATEISMUS, tj. ztrata viry v co verili nasi predci, v KRISTA.
Je smutne videt, ze ta zlocina doktrina Satanovy Synagogy byla uspesna ..
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, na veky veku, amen.

351635

1.9.2016 11:39

RE: Z židootroctví do židootroctví?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351635

Nevidím žádný rozdíl mezi pomatencem, který věří ve starý zákon, nebo mezi pomatencem, který věří v nový zákon. Obojí je bohapustá hovadina.

Naši předci věřili v nějakého krista z donucení, předtím věřili úplně v něco jiného.

Což znamená, že výraz "židokřesťanský" dává smysl, protože tyto sektářské pomatence přirozeně spojuje. Neboť tzv. nový zákon by bez starého nemohl existovat.

Někteří bambulové dodnes nepochopili, že je to jedna a tatáž hovadina a nedochází jim, že ačkoliv nenávidí židy, řídí se jejich učením.

351653

2.9.2016 6:11

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Reakce na 351653

Hestroy,
vase inteligentcni nadrazenost a arogance je znama. Jen ten vas vyraz "bohapusty" mluvi sam za sebe.

351664

2.9.2016 23:30

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 351664

Zrovna voni kážou o aroganci?

Zkažené učení talmudského žida.
I. O bližním.

Bližním žida jest jenom žid. ― Ostatní lidé jsou jen zvířata v lidské podobě. ― Oni jsou jen osly, psy a prasaty. ― Máme se jich štítiti, ale nedávati toho najevo.

― Theorie dovoleného pochlebnictví.
Israelité, praví talmud, jsou Bohu milejší než andělé. Kdo vsadí Israelitovi políček, činí totéž, jako by dal políček božskému Majestátu, praví talmud opětně, ostatní rabínové to opakují, jak jsme nahoře ukázali, slovy, že žid je ze substance boží, jako syn z bytosti svého otce.

Proto jest goj, který žida udeří, podle talmudu hoden smrti.

Kdyby nebylo židů, nebylo by, jak talmud praví, žádného požehnání na zemi, ani jasu slunečního, ani deště, proto by národy na světě nemohly býti, kdyby židů nebylo.

Jako lidé stojí nad zvířaty, tak stojí židé nad všemi národy světa. Vždyť praví
talmud, semeno hovada jest semeno cizince, který není židem. (Tr. Jebam. 94. 2. Toš.)

zdroj; Talmud - výplod židů (samovyvolené lupičské sekty, ve které souvěří v židismus převážně Chazaři a několik procent Židů);

Tr. Chullin. 91. 2.
Tr. Sanh. 58. 2.
Tr. Jebam. 63. 1.
Bechai v Pent. P. 34. f. 153. 3.
Zeror. h. 107. 2.

351671

3.9.2016 7:19

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Reakce na 351671

Talmudsky zid NENI a nikdy nebyl Israelita. V dobe formace nepratel Krista v provincii Judah, vetsina Israelitu (10+ kmenu) na uzemi jiz 700 let nezila, ti se nikdy nenavratili ze zajeti v Assyrii, ale "zmizeli" kamsi na sever, do Zakavkazi. Pozdeji vetsina evropskych narodu, vcetne Germanu (Skytijci), Slovane, atd., prisli do Evropy z Asie .. Tzv. "bilym" lidem se rika tez Caucasian, protoze maji spolecny puvod ze Zakavkazi. Jedne doby VSECHNY evropske narody, lid jedne rasy, tzv. "bili" prijali Krista za sveho Mesiase, byli krestany. To co rekl Sv. Pavel v Novem Zakone, kapitola Hebrews 8 (uboze a lzive prelozeno do Bible Kralicke coby "Zidum" - je videt ze politruci Satana, rabini, uz i v te dobe obetave "pomahali" s prekladem), o spojeni Domu Israel (10 kmenu) a Domu Judah (2 kmeny), pod NOVOU SMLOUVOU a Mesiasem Kristem, se naplnilo.

Kdyby jste radne studoval, i z rabinskych zdroju, tak by jste k tomu dospel tez. Rabini nejsou a nikdy nebyli Israelity. Jsou to politruci Satana. V dobe Krista vetsina Israelitu nezila na uzemi Judei, ci vseobecne na uzemi Israele krale Davida. Kral David neby zadny "Z/zid", ale byl z kmene Judah, Judahita. Podobne jako tzv. "hispanics" nejsou Spanele, ale jsou to mestizove, tj. misenci indianu, negru, a tzv. bilych kolonalistu.
Talmudsky zid je Satanova Synagoga. Viz posledni odkaz na termin "Zid" (spravne Judahita/Judaita) v Bibli, Zjeveni Sv. Jana, 2;9. a hned vzapeti v 3:9, to zrejme aby to doslo i tem natvrdlym, ale jak je videt, nepomaha to. Slova Krista, "A ti co rikaji ze jsou Zide (tj. Judahite, potomci kmene Judah) jimi nejsou, lzou, a jsou Satanova Synagoga.
Zadne vase "procento Zidu" nikdy neexistovalo, tim jste se nechal nachytat od talmudistickych rabinu. Ano, vetsina dnesniho zidstva jsou chazarskeho puvodu smichanych s jednotlivci jinych narodu, kteri bud nasilim ci dobrovolne se spolcili se Satanovou Synagogou.

Jezis Kristus, Syn Supersily (Boha) je na strane matky a otcima z kmene Judah, proto ti kteri vladli v Judei, kteri tento israeliticky puvod nemeli (jako Herod - Edomita, Hillel - Babylonan, Cananite, Assyrani, Egyptani, etc., viz NZ), Ho nenavideli, a zabili. On je ale prelstil, vstal z mrtvych, a odesel nekam cemu ja ani vy, ani jini smrtelnici nerozumime. Napr. i Von Daniken je nazoru, ze to co nazyvame BUH, je supersila, civilizace - my ale nemuzeme rozumet co to je. Presto JE, BYLA, a BUDE.

Kristus odsoudil to co NE-israeliticka havet kolem nej nasledovala, tzv. "Traditions of Elders", ktere ucinily zakony Mojzise neplatnymi. Tak je to psano v Novem Zakone. Tato snuska nenavisti perversi, zla, arogance, a lzi nema nic spolecneho se Starym Zakonem, ani s Israelity. Sam Josephus Flavius pise, ze to byla doktrina ktera neposla s hory Zion (Desatero Mojzisovi), ale je puvodu od predku tech co vladli v dobe Krista Jerusalemu. Tyto ustne predavane perverze, "Traditions of Elders" byly sepsany v Babylonu 500 let pozdeji po zavrazdeni Krista v Talmud. Zde si tato satanska chatra, aby oblbli tzv. gojimy (v hebrejstine "goyim" znamena "narody", latinsky ekvivalent byl "gentile"[mrknutí jedním okem]...Automaticky kráceno

351674

3.9.2016 7:21

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Reakce na 351671

(Dokonceni)
Kristus odsoudil to co NE-israeliticka havet kolem nej nasledovala, tzv. "Traditions of Elders", ktere ucinily zakony Mojzise neplatnymi. Tak je to psano v Novem Zakone. Tato snuska nenavisti perversi, zla, arogance, a lzi nema nic spolecneho se Starym Zakonem, ani s Israelity. Sam Josephus Flavius pise, ze to byla doktrina ktera neposla s hory Zion (Desatero Mojzisovi), ale je puvodu od predku tech co vladli v dobe Krista Jerusalemu. Tyto ustne predavane perverze, "Traditions of Elders" byly sepsany v Babylonu 500 let pozdeji po zavrazdeni Krista v Talmud. Zde si tato satanska chatra, aby oblbli tzv. gojimy (v hebrejstine "goyim" znamena "narody", latinsky ekvivalent byl "gentile"[mrknutí jedním okem] si vepsali do Talmudu ze jsou Israelity. Matka vsech lzi. Podobne jako cikani co emigrovali do Anglie by Britum lhali, a oni to delaji,a delali, ze jsou Cechy ..

Dokud si budete plest Stary Zakon s Talmudem, tak rabini, tj. politruci Satanovy Synagogy se chechtaji, mnou si vzajemne obrizky ve spodkach, a blahoreci svemu patriarachu dablovi (viz John 8:40-44) jak s gojimem vyjebali, a jak jim gojim sam skocil na lep.
Nebyl to nikdo jiny, nez uceny vyznamny US rabin Michael Rodkinson (rodily rusky chazar Frumkin), ktery v predmluve sve knihy "Babylonsky Talmud" vyjimecne rekl pravdu kdyz prohlasil: "Moderni zid je produkt Talmudu". Presne. Kdyby nebylo Talmudu, nikdy by nebylo zadnych zidu. Israelite byli, a je vice jak mozne, ze vy, ja, ci miliony tech kteri kdysi meli predky cticiho Krista za sveho Mesiase, jsou sami praveho israelitickeho puvodu ..

Ty vysplechy, ktere jste vypsal nepochazi ze Stareho Zakona, ale z Magny Charty samotneho Satana, Babylonskeho Talmudu.
Chcete-li do Satanovy kuchyne sam nahlednout, a umite-li anglicky, toto je dobry zdroj pohledu do prekladu originalu do moderni anglictiny:
http://come-and-hear.com/dilling/
Come and hear. Ale nejsem si jist jestli Vam to pomuze. Neb Kristus opakoval nescetnekrat: "Necht ten co ma usi k naslouchani, necht at nasloucha", davaje jasne na vedomi, ze ne vsichni co maji usi, jsou schopni rozumet.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus.
Amen

351675

4.9.2016 12:06

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 351675

„>Jedne doby VSECHNY evropske narody, lid jedne rasy, tzv. "bili" prijali Krista za sveho Mesiase, byli krestany.“

Za Mesiáše prohlásil doktor židozvrácenosti Josef ben Matouš ( Josefus Flávius) i Vespasiána.

„Jedna doba,“ zavedení v Evropě povinné vymývárny mozků, debilizace, s krycím názvem křesťanství, trvala židovské vrchnosti (pod cizí vlajkou a bez účasti Chazarů) několik set let.

„Amen, amen, pravím vám, že každý, kdo hřeší, je otrokem hříchu.“ (J 8,34)

Hřích je starat se o jídlo, hřích je zajistit si pití, hřích je starat se o oblečení (Mt 6,31), hřích je starat se přístřeší. Hřích je i pomyšlení na kopulaci (Mt 5,28), snad i porod, protože děti prý nosí čáp, jinde vrána a někde porodní bába z dubčí.

Podle židomrzáckých zvráceností, debilizace křesťanské, je hřích nejen myslet, ale dokonce se i napít a najíst!!!

351692

31.8.2016 1:13

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 70.?.?.?

Reakce na 351572

Mate to hezky popletene kdyz zamenujete Israelity Stareho Zakona za nejake zidy, tj. judaisty, kult nasledujici doktrinu Satana, sepsanou kolem 500 AD v Babylonu v Babylonsky Talmud. Je skoda ze Israelite Stareho Zakona rebelovali proti supersile zname Buh, a tu havet kolem sebe nevyhubili, protoze by zadnych zidu-judaistu nebylo. A tim by nebylo ani Talmudu pro v 8.stoleti ztalmudizovane Chazary, jejichz potomci smiseni s cim se dalo dnes tvori vic jak 90% moderniho zidstva.
A bez krestanstvi by NIKDY neexistovala Zapadni kultura, ani evropske narody, vcetne Ceskeho.
Takze jen pokracujte, dnesni zide-judaiste (majici s Israelity SZ asi tolik spolecneho co US negros s evropskymi emigranty do Noveho Sveta), vcetne rabinu, se jen chechtaji jak jeden gojim (a krome nej miliony jinych gojimu) jim jejich lzi basti i s navijakem ..

351631

1.9.2016 10:27

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 351631

Jedinci ze samovyvolené sekty oblbují i na Zvědavci.

žid bude, jak řekl Disraeli, proti vám ve všem
a všude pracovati, jen v nejnutnějším případě vás zavraždí, avšak on bude házeti do vaší cesty kamení, abyste upadl, on vás zaplete do sítě svých intrik. On jest absolutním pánem tisku, ve fakultách, ve veřejných správách (Talmudský žid)

V Římě bylo 100 000 originál Židů, samozřejmě v ghetu, již za císaře Nera. Popea byla Židovka. "Ministrem financí" byl syn Židovky. (Lion Feuchtwanger, Židovská válka)

Starý zákon je soupis evoluční strategie židovstva, talmud je jeho pokračování.
Mocenská genocidní strategie židovstva.

351651

3.9.2016 20:54

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Reakce na 351651

Jestli rozumite anglicky, tak ve sve vlastni volbe si prectete knihu od Shlomo Sand "
http://solargeneral.org/wp-content/uploads/library/the-invention-of-the-jewish-people-by-shlomo-sand.pdf

Pan Sand je hrdina. Profesor Emeritus historie na Tel Avivske universite, sam chazarskeho puvodu, ale to z jednoho, kdo ma dobre srdce nedela zlocincem. Pan Sand mel dost lzi, a napsal toto veledilo, ktere by melo byt povinou cetbou tak jak kdysi jsme museli cist v tzv. "komunistickem" CSSR Tom Sawyer a Huckleberry Fin, dnes zakazane multikulturni inkvizici s hlavni stolici v USA ... Pan Sand dokazal, ze dobrou vuli lze pretnou Satanovo pouto lzi - pred vice jak rokem prohlasil svetu, ze prestal bytem ZIDEM !! Aleluja, pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Podobne, jako kdyz ti co v naivite byli vtazeni do sparu komunismu (produkt judaistu-talmudistu-"zidu"[mrknutí jedním okem] prilsli na to, co je to za lumparnu, ze strany vystoupili, prestali byt komunisty.

Pan Sand ve svem veledile dokazuje, ze zadni "Z/zide" nebyli vyhnani Rimany z Jerusalema, ale ze to byla doktrina internacionalnich Farizeju vladnouci Jerusalemu v dobe Krista, ktera vyputovala do zahranici a dokazala zachvatit nejruznejsi kmeny a jednotlivce narodu (pocinaje od Rimanu, pak v Jemenu, Arabii, Severni Africe, pak nase slavne a oblibene Chazary, ale i rada Cechu po porazce na Bile Hore nez aby se stali katoliky tak vsoupili do Satanovy Synagogy, prijali Talmud za sve "nabozenstvi", stali se zidy, spravne JUDAISTY). Tuto doktrinu odsoudil Kristus coby "Traditions of Elders, ktera ucinila zakony Mojzise neplatnymi".
Zadny termin "Zide" v Novem Zakone neexistuje. Bylo to recky termin "Ioudaios", neznamenajici nic jineho nez obyvatele provincie Judea (Judsko), bez ohledu na rasu, etnicitu, ci nabozenstvi, cesky by se to mohlo prelozit coby Judejci, ci Judeanci. Pan Sand dokazuje, ze dnesni Palestinci jsou potomky techto Judejcu, ale nejsou to zadni "Zide" neb jejich predci odmitli nasledovat "Traditions of Elders" Farizeju, kolem 500 AD v Babylonu sepsane v Talmud, a nestali se JUDAISTY, prelozene coby "Zide"... Termin "Z/zid" je dnes urcen tem, nejruznejsi rasove a etnicke mozaice, kteri a) nasleduji tyto kdysi ustne predavane tradice (ustne, aby se dali prekrucovat podle potreby), kolem 500 AD sepsane v Talmud, ci na zaklade rabinskych lzi ze nasledovani Talmudu predku se premeni v jakysi DNA charakter .. Je to stejna lez, jako kdyby jeden jehoz babicka a dedecek byli v KSC uveril ze on/ona, a jeho potomstvo je provzdy genetickym komunistou, ci nemecti pravnuci SS oficiru by uverili ze navzdy musi byt Nacisty, ze za to nemuzou, ze se tak narodili. Vse lzi Satanovy Synagogy.

V Rime byli ti, Rimane, kteri prevzali doktrinu z Jerusalemu, viru v Jednoho Boha (v dobe kdy Talmud jeste neexistoval), presto s Judeanci nic nemeli spolecneho, jejich predci z Judei neprisli. Byli to proselyte. I Kristus ve svych argumentech napadl Farizeje, ze za to aby ziskali jednoho proselytu na jejich doktriny jsou schopni obejit cely svet, a takovy proselyta bude pak horsi jak oni sami ..
Prave Popea byla jednou z techto JU...Automaticky kráceno

351683

4.9.2016 11:27

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 351683

Prostupnost judaismu ((Petr Bakalář, Tabu v sociálních vědách)
• Jak obtížná je konverze k judaismu (v porovnání s konverzí k jiným náboženstvím)?
• Počet proselytů (a jejich charakteristiky).

Židovský spis zvaný bible, Nehemjáš 10,31; „Nebudete dávat své dcery národům země a jejich dcery nebudete brát pro své syny.“

Lstí a klamem si podrobit „pronárody“ je činnost jiná než přibírat cizí skupiny do své sekty s lupičskou ideologií, prozrazovat jim svou zločineckou ideologii, své fígle. Se šířením židismu nevandrovali jako křesťanští misionáři (poskoci židů), protože svůj židismus považovali za tajný. Pokud někoho přijali do své sekty, tak výjimečně, aby si podmanili nějaký „pronárod“. Běžně si podmaňovali cizí davy skrze židovku, v Římě bláznivá Popea, pak Titova milenka, židovská princezna Berenike (Lion Feuchtwanger, Židovská válka, Synové). Stejné kopulační podmanění vrchní loutky o několik století později ve Španělsku - Židovka z Toleda. Židi si „pronárody“ si podrobovali a šířením toho, co obhajujete a já to nazývám židovskou křesťanskou debilizací a zmocnění se zdrojů.

Jinde opruzovali s islámem vyvinutým pro zotročení arabských kmenů a válečné štvaní. Vždy vymývání mozků pod „dohledem neviditelného boha Hospodina“ (Alláha, JHVH, Jahveho, Jehovu …), který si, dle židovské bible, vyvolil Izraelce jako svatý lid k vyhubení pronárodů. Souhrnem, židi ovládali a ovládají davy - lstí a klamem.

>„…ci na zaklade rabinskych lzi ze nasledovani Talmudu predku se premeni v jakysi DNA charakter .. Je to stejna lez…“

Dědičnost a prostředí.

Židovská zrůdnost se částečně dědí, staletí vymývání mozků zvrácenostmi zanechává své následky. Výchova v prostředí lsti a klamu se významně podílí na chování. Jsou mezi židy i vzácné výjimky.

Israel Shahak (žid, který jako chlapec putoval z válkou zničeného Polska do založeného Židovska), napsal Historie a náboženství židů;

Lžou z patriotismu, neboť věří tomu, že je jejich povinností lhát ve jménu toho, co považují za židovský zájem. Mnoho zbabělců neprotestuje proti zlu páchanému Židy, ale aktivně podporuje „svaté lži“. …fenomén slepé podpory jakéhokoliv zla, pokud je tedy „židovské“, sílí zvláště od roku 1945, kdy byla odhalena pravda o vyhlazení evropských Židů (týrání a okradení mnoha evropských židů a mrzácké donucení k převandrování do Židácka, dle scénáře korporátních fašistů, banksterů, vrchnosti chazarské).

351690

3.9.2016 20:58

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Reakce na 351651

(dokonceni)

Prave Popea byla jednou z techto JUDAISTU, ackoliv nepochazela z Judei, byla to Rimanka. Pan Sand se zminuje, ze prave pro zeny tato vira v Jednoho Boha byla pritazliva, a aniz by si byly vedomy ze je to pasti pro ne same, jejich potomstvo (politruci Satanovy Synagogy prisli se lzi, ze kdyz matka je "Z/zidovka", tj. Judaistka, tak jeji deti automaticky tez; Otec muze byt kdokoliv tuto zenu je schopen oplodnit, treba negro, asiat, kozel, ci samotny Lucifer!) A prave to ze rada Rimanu prevzala tento trend, stvalai se judaisty, ci tzv. "zidy", rozlitilo Cesara, bal se o ztratu sve moci, a prave to zapricinilo ze Rimane obsadili Jerusalem, odkud tato nova vira (v dobe kdy jeste zadny Babylonsky Talmud neexistoval) vychazela. O tom v detailech se pan Sand zminuje ve sve knize.

Pan Jezis Kristus, prohlasil v knize Jana 8:32: "A potom poznas Pravdu, a pravda Te osvobodi". Tj. dokud clovek bude ve sparech Lzi, nikdy nebude svoboden. Je otrokem Lzi.
Vase volba je na Vas, "Kniho Pata Mojzisova".
Ps.: Co bych doporucil k porozumeni terminu puvodni Bible (SZ v hebrejstine a aramejstine, a NZ v rectine) je studium,
a) KJV 1611, http://quod.lib.umich.edu/k/kjv/browse.html
b) Strong's Concordance (klic v prekladu originalnich vyrazu do moderni anglictiny), http://www.eliyah.com/lexicon.html

A nebo verite jen Bibli Kralicke (na jejimz "prekladu" pracovali rabini, agenti Satanovy Synagogy)? Genesis BK rika -
20. I dal Adam jména všechněm hovadům, i ptactvu nebeskému, a všeliké zvěři polní; Adamovi pak není nalezena pomoc, kteráž by při něm byla.)
21. Protož uvedl Hospodin Bůh tvrdý sen na Adama, i usnul; a vyňal jedno z žeber jeho, a to místo vyplnil tělem.
22. A z toho žebra, kteréž vyňal z Adama, vzdělal Hospodin Bůh ženu, a přivedl ji k Adamovi.
23. I řekl Adam: Teď tato jest kost z kostí mých a tělo z těla mého; tato slouti bude mužatka, nebo z muže vzata jest.

Kdyby toto bylo pravdou, a feministky a lezby by se to dozvedely, tak udelaji svetovou revoluci ze ta PRVNI nebyla zadna zenska, ale ze to byla MUZATKA !!!
[překvapení]
Samozrejme original, ani KJV 1611 nic takoveho nerika, Eva byla zena, majici stejny DNA jako Adam (Aw-dam, hebr. "ukazovat krev v tvari, rudnout, brunatnet", Strong's 119 +120 hebrew. Napr. cikani, arabi-muslimove, arabi-judaiste, Obama a stovky milionu dnesnim svetove populace NEJSOU aw-dam!!)

351684

4.9.2016 11:22

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 351684

Oblbujete?

> „Pan Jezis Kristus, prohlasil v knize Jana 8:32: "A potom poznas Pravdu, a pravda Te osvobodi". Tj. dokud clovek bude ve sparech Lzi, nikdy nebude svoboden. Je otrokem Lzi.
Vase volba je na Vas, "Kniho Pata Mojzisova".

„Ježíš řekl Židům, kteří mu uvěřili; zůstanete-li v mém slovu, jste opravdu mými učedníky. Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.“ Odpověděli mu: „Jsme potomci Abrahámovi a nikdy jsme nikomu neotročili. Jak můžeš říkat; „stanete se svobodnými?“ Ježíš jim odpověděl: „Amen, amen, pravím vám, že každý, kdo hřeší, je otrokem hříchu.“ (J 8,31-34)

Hřích je starat se o jídlo, hřích je zajistit si pití, hřích je starat se o oblečení (Mt 6,31), hřích je starat se přístřeší. Hřích je i pomyšlení na kopulaci (Mt 5,28), snad i porod, protože děti prý nosí čáp, jinde vrána a někde porodní bába z dubčí.

Podle židomrzáckých zvráceností je hřích nejen myslet, ale dokonce se i napít a najíst!!!

Svoboda je otroctví, jak napsal Orwell, ten zvrácené židy znal.

351689

28.8.2016 12:43

Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pro zinkající, texaskující, pod tureckou minimálku v Gottlině robotující a jinak neznalé:

Vkládám tabulku, ze které je nad slunce jasnější, jak je Rusko Khazary a mediální propagandou a telenovelami a'la Melrose Place etc. snadno rozlomitelné na střípky.
Pokud havlující Češi lamentují nad "línými" Řeky nebo Bulhary a Portugalci (přitom sami Češi robotují za nižší minimálky nežli Turci v Turecku (sic)) a touží Češi ihned rozmontovávavat Zlou EU, proč by to samé neměli a nesměli chtít národy Ruské federace???

Vložený obrázek

351579

28.8.2016 16:16

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 351579

Srovnávání HDP, byť i na hlavu, je nesmysl na n-tou. Nechte si to od někoho rozumného, informovaného a trpělivého vystvětlit.
[oči v sloup]

351586

29.8.2016 13:16

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 351586

Vás nenaučili na ZŠ číst?

Russia =  Poland $18 869,00

Tyumen =  Norway $57 175,00
Sakhalin =  Hong Kong $43 462,00
Moscow =  Netherlands $40 805,00
Chukotka =  Australia $39 220,00
Saint_Peterburg =  South Korea $25 277,00
Tatarstan =  Slovakia $23 290,00
Komi =  Saudi Arabia $22 335,00
Leningrad-obl. =  Saudi Arabia $21 549,00
Sakha =  Saudi Arabia $21 159,00
Krasnoyarsk =  Hungary $20 779,00
Belgorod =  Estonia $19 569,00
Orenburg =  Estonia $19 507,00
Arkhangelsk =  Croatia $19 310,00
Tomsk =  Croatia $19 064,00
Kemerovo =  Poland $18 721,00
Lipetsk =  Lithuania $17 902,00
Moscow =  Lithuania $17 255,00
Magadan =  Lithuania $16 748,00
Perm =  Lithuania $16 642,00
Novgorod =  Latvia $16 397,00
Omsk =  Latvia $16 213,00
Irkutsk =  Latvia $15 987,00
Sverdlovsk =  Latvia $15 811,00
Bashkortostan =  Latvia $15 797,00
Murmansk =  Chile $15 555,00
Udmurtia =  Chile $15 290,00
Chelyabinsk =  Chile $15 098,00
Yaroslavl =  Argentina $14 760,00
Nizhny =  Argentina $14 709,00
Samara =  Argentina $14 520,00
Kaluga =  Argentina $14 500,00
Vologda =  Turkey $14 327,00
Kaliningrad =  Malaysia $14 136,00
Krasnodar =  Mexico $13 899,00
Khakassia =  Bulgaria $13 680,00
Novosibirsk =  Panama $13 383,00
Volgograd =  Panama $13 200,00
Amur =  Lebanon $13 115,00
Karelia =  Uruguay $12 931,00
Kamchatka =  Uruguay $12 931,00
Kursk =  Uruguay $12 860,00
Saratov =  Montenegro $12 812,00
Tula =  Belarus $12 671,00
Astrakhan =  Venezuela $12 610,00
Primorsky =  Venezuela $12 574,00
Khabarovsk =  Venezuela $12 320,00
Tver =  Venezuela $12 228,00
Zabaykalsky =  Venezuela $11 926,00
Smolensk =  Iran $11 845,00
Ulyanovsk =  Iran $11 794,00
Vladimir =  Iran $11 666,00
Ryazan =  Iran $11 510,00
Tambov =  Iran $11 469,00
Mordovia =  Kazakhstan $11 394,00
Rostov =  Kazakhstan $11 302,00
Oryol =  Macedonia $11 214,00
Buryatia =  Costa Rica $11 148,00
Voronezh =  Serbia $11 036,00
Chuvashia =  Saint Vincent and the Grenadines $10 971,00
Kostroma =  Saint Vincent and the Grenadines $10 941,00
Kurgan =  Saint Vincent and the Grenadines $10 833,00
Penza =  Brazil $10 764,00
Altai =  Brazil $10 295,00
Mari =  South Africa $10 265,00
Pskov =  Azerbaijan $9 877,00
Jewish =  Azerbaijan $9 849,00
Kirov =  Azerbaijan $9 634,00
Bryansk =  Azerbaijan $9 345,00
North =  Azerbaijan $9 343,00
Dagestan =  Azerbaijan $9 337,00
Stavropol =  Peru $8 725,00
Karachay-Cherkessia =  Dominican Republic $8 669,00
Adygea =  Albania $8 583,00
Kalmykia =  Thailand $8 087,00
Kabardino-Balkaria =  Ecuador $7 666,00
Tuva =  Ecuador $7 578,00
Altai =  Suriname $7 520,00
Ivanovo =  Turkmenistan $7 425,00
Chechnya =  Bhutan $5 023,00
Ingushetia =  Iraq $3 494,00

351598

29.8.2016 14:06

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 351598

Chybí mi na vás, věčné děti, trpělivost, MoUdrostraku. Nemám pochopení pro dětské žvatlání starců a nezapojuji se do fantasmagorických komparativních her.
[vyplazený jazyk]

351600

29.8.2016 14:45

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 351600

Vám, Nikdo (originál) chybí (nomen omen) nejen trpělivost :v [velký smích] [velký smích] [velký smích] [oči v sloup]

351602

30.8.2016 22:26

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 351602

Tabulka pro blboNě. Muheeeeeee
http://www.usdebtclock.org/

351627

28.8.2016 17:56

HAHA HA HA RE: Rusko je bohaté (a churavějící),

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Reakce na 351579

Kdepak jste vyhrabal tyhle nesmyslna cisla??? Haha hahaha clovek musi byt skutecne na hlavu aby tomu veril jako ty. To jsou nejaky kouzelnici s cisly delajici z vody vino?? Opet by bylo dobre uvest .kdo to vydal .. UNO ci jine jmeno organisace jako UNO .. CIA USA vlada ..kdokoliv publikoval tyto informace. K jejich prepoctu s mistni meny byly pouzity tyto prevodni metody. Ty musis byt ale absolutne na hlavu , kdyz jsi schopen toto publikovat a bez uvedeni zdroju a metods spojenych . Proc rozsirovat blbost mezi lidi, uzij si ji sam doma pro sebe potrebujes to.

351587

28.8.2016 15:29

nová hrozba od imigrace

te 46.?.?.?

http://www.osel.cz/8978-na-nove-africke-prujmy-se-umira.html

351585

29.8.2016 6:19

Ja bych se tak neobaval o

favela 113.?.?.?

Reakce na 351585

Rusko. Videl jsem malou a nepocetnou demonstraci v CR proti terorismu-Merkel a srovnaval s 89. Lidi ve svy vetsine miluji masakry. Svoje vlastni. V Madridu se bojovalo o Prahu a celej svet. Dnes je to Syrie a propaganda je poucna. Takhle dopadneme brzy,kdyz se budeme branit,a kdyz ne tak jeste hure. Znic ,nebo budes znicen. Maji vsechny prostredky a my nemame nic. Vybrali si pravy moment k utoku. USA chce znicit svet a stihnout to pred svou vlastni zahubou. Byl to hitleruv fasistickej terorismus ,kdyz prohrali,zuriva studena valka a dnes je to merkelismus i s terorem fasismu, ktery nesmi pri takovych akcich chybet..'VY TY TERORISTY MUSITE VZIT DO ZEME"! BEFEHL /Hitler to resil zrovna tak/.! Nemam obavy ze jiz potrebne zbrane vseho druhu skladuji v EU ,az prijde povel.
Vojaci v I. svetove valce vylezli ze zakopu a cekali na povel se seradit. Kulomety strilely. Potom se vydali krokem smerem k nepriteli. U ostnatych dratu se zase zastavili a jeden vytah nuzky a zacal strihat draty. Kulomety porad do nich strilely. Kdyz nekdo zbyl,pak na povel odesel smerem k nepriteli....Pak nasledovala ta komedie ve Versailech..
Komedie dalsi po II.sv valce vzala podobu Norimberskeho soudu, kde odsoudili par nacistu, aby jich pak vzali desitky tisic do USA/vcetne japonskych/, taky nikoho nepoucila.../Ja vim, je ty v tech "genech".../
President a kancelarskej general Eisenhower/ti jsou nejhorsi/ prohlasil."Mir s SSSR ? Radsi svetovou valku"!
Volba Trumpa tohle ma nejak pozastavit. Proto ta monstrozni, iracionalni zurivost placena korporacemi a fasisty...
Spoustu lidi se jim snazi stale neco vysvetlit vetsinou pres internet./Na misto aspon demonstraci/.Jako by to melo nejakej smysl.
Kde to vzniklo a dostalo to tu expresni rychlost..
Kdyz jsem videl zabery z rana 9/11, kdy pres. Bush cetl ve skolce detickam o zviratkach a kuzlatkach a vse probehlo v atmosfere miru, pokoje, nevinnosti, zkratka idylka /zrezirovana hollywoodem/...Melo to pripomenout a vyvolat asociace s Betlemem.... Nekolik dni pred tim,urednik CIA letel az do Texasu informovat presidenta o brzkem utoku na USA./President said:"Now you saved your ass. Good bye"./ A president pracuje na obrane USA, ve skolce. Uplne to samy. Jo a potom ta hruzna vec teroristu jako kontrast za ucelem vyvolat tolik spravedliveho hnevu, vedouciho k utoku na ty zle teroristy, hlavne tam,kde zadnej nebyl!!. Tady to prepiskli. Ale potrebovali zblbnout svet a podarilo se zblbnout celej. Museli rvat smichem, kdyz to videli. Satanskym smichem...

351589

29.8.2016 12:02

aspoň je vidět, kdo v té žumpě skutečně vládne

r.m. 80.?.?.?

Adolf Hitler se “antisemitismu” učil od zakladatelů demokratické kultury
https://makrofagblog.wordpress.com/2016/08/11/adolf-hitler-se-antisemitismu-ucil-od-zakladatelu-demokraticke-kultury/
"Už v osmnáctém století, zakladatel americké demokracie Benjamin Franklin na philadelphském zákonodárném shromáždění roku 1787 mimo jiné pronesl:
„Plně souhlasím s generálem Washingtonem, že musíme chránit tento mladý národ před zákeřným vlivem a hlubokým nebezpečím. Tím nebezpečím, pánové, jsou židé.”
V každé zemi, ve které se židé usadili ve větším množství, snížili její morální stav; znehodnotili její hospodářskou integritu; sami sebe odloučili a neasimilovali; vysmívali se a snažili se podkopávat křesťanské náboženství, na kterém tyto národy byly založeny; vybudovali stát ve státě; a když narazili na odpor, snažili se hostitelské země finančně zardousit jako v případě Španělska a Portugalska.

351595

29.8.2016 13:26

Kto sa nepoučí, tak do Žumpy padne zasa!!!

dyk 185.?.?.?

BIBLIA - scenár, ktorí sa teraz opakuje!!! POUČÍME SA, ALEBO DOPADNEME TAK, AKO IZRAELSKÝ NáROD?!

1 Machabejcov:

12 V tých dňoch povstalo niekoľko izraelských zlosynov a prehovorili
mnohých takýmito rečami: "Poďme a zbratajme sa s (pohanskými) národmi,
ktoré sú okolo nás! Veď odkedy sme sa od nich odlučovali, postihlo nás
všelijaké nešťastie!" - (komentár: U nás napr. Mikloš, Dzurinda, mimovládky, Danko, ......... )

13 Tento návrh sa im pozdával

14 a niektorí z ľudu boli aj ochotní ísť ku kráľovi. Tak dostali plnú moc zavádzať pohanské mravy. 15 V Jeruzaleme postavili telocvičňu podľa pohanských zvyklostí, 16 nahrádzali si predkožky a odpadli od svätej zmluvy. Spriahli sa s pohanmi a zapredali sa za otrokov vierolomníkom. 17 Keď si Antiochus upevnil kráľovstvo, zatúžil rozprestrieť svoju moc aj nad Egypt, (komentár: žeby na Rusko?!)

aby panoval nad obidvoma ríšami. 18 I tiahol na Egypt s ohromným vojskom, s vozmi a slonmi, s jazdcami a s veľkým loďstvom; 19 a viedol vojnu proti egyptskému kráľovi Ptolemeovi. Ptolemeus sa dal pred ním na ústup a utiekol. Aj mnoho zranených padlo. 20 Dobyl tiež opevnené egyptské mestá a odniesol si z Egypta korisť.

Antiochova lúpež v Jeruzalemskom chráme
21 Po porážke Egypta sa Antiochus roku stoštyridsiateho tretieho vrátil a tiahol proti Izraelu 22 a proti Jeruzalemu s ohromným vojskom. 23
Vošiel namyslene do svätyne a vzal zlatý oltár, svietnik so všetkým
príslušenstvom, stôl predkladných chlebov, džbány, misy a zlaté misky,
oponu, vence a zlatú ozdobu na priečelí chrámu a vôbec poodlupoval
všetko. 24 Vzal striebro, zlato a vzácne náradia ako aj ukryté poklady, ktoré našiel. Keď všetko pobral, odtiahol do svojej krajiny. 25 Na jeho rozkaz sa dialo vraždenie a z jeho rečí vyznievala bezočivá namyslenosť. - (komentár: Okradnú národy a všetko odnesú k sebe domov - napr. zlato a nerasty, pôdu, vodu .......)

To najlepšie ešte len začína......:

Nové drancovanie Jeruzalema

30 Po dvoch rokoch poslal kráľ do júdskych miest najvyššieho daňového vyberača. I prišiel do Jeruzalema s mocným vojskom. 31 Hovoril im ľstivo o pokojamilovných zámeroch a uverili mu. 32 Náhle však napadol mesto, spôsobil mu veľkú ranu a pobil mnoho ľudu z Izraela. 33 Keď mesto vyplienil, podpálil ho a pobúral jeho domy i múry dookola. 34 Ženy a deti odviedli do zajatia a dobytok zhabali.

Žalospev nad Jeruzalemom38 Stal sa pascou pre svätyňu, pre Izrael bol ustavične zlým nepriateľom. 39 Vylievali nevinnú krv vôkol chrámu a znesväcovali sväté miesto. 40 Jeruzalemčania sa pre nich rozutekali, stal sa sídlom cudzozemcov; svojim potomkom sa stal cudzinou, jeho deti ho poopúšťali. 41
Jeho svätyňa je pustá ako pustatina, jeho sviatky sa popremieňali na
žiaľ, jeho soboty sa stali na potupu, jeho česť sa premenila na
opovrhnutie. 42 Aká bola voľakedy jeho sláva, taká veľká je teraz jeho hanba, jeho vznešeno...Automaticky kráceno

351599

30.8.2016 2:50

Zatimco general !!De Gaulle utek

favela 125.?.?.?

Reakce na 351599

ze sve vlasti a jiste by prchal jeste daleko dal v pripade invaze germanu do Anglie, aby vedl neohrozeny boj ze zadu /hodne a vzdycky ze zadu/ a stal se tak velmi slavnym...
Poznamky a vylety take do minulosti v souvislosti s dneskem...
Dle vzoru Rima .kde jeden cas zavedli cisare 4, take zapad je dnes mohutny shora./Top heavy/ a stale roste . Zavedenim nove EU armady se tak velmi a uspesne zvysi pocet parasitu na ctverecni kilometr .Vyzbroj pak dodaji korporace , ktere nutne potrebuji zakazky a staty , ktere zase v jejich zajmu vyzdimaji populaci a nazenou ji do dalsich valek,a jejiz energie je tak postupne podkopavana, paralysovana, az podlehne.
Dostojevskij , osvedceny a spolehlivy prorok prohlasil,ze vzdelani na zapade vede k systemu nasili a valek.
Vime, jak po osvobozeni /1918/ nastal obrovsky vyvoj cele ceske splecnosti, po vsech strankach od ekonomiky az po kulturu. ,Organizace,spolecnosti, spolky i jednotlivi budovali stat s velkou obratnosti a energii. /Take SSSR se stalo velmoci v nemoznych podminkach/. Slovane tak plne dokazali svoji zivotaschopnost a tvurci energii naroda a zlepseni v kratkem case ,kdyz nejsou zotrocovani./A i kdyz jsou Brusel 1958/a pokracovani ve vyvoji jiz zapocatem...
Zatimco zapad vzdy oddeloval a isoloval obcany ze spolecnosti ukazala se povaha Slovanu v opacnem smeru. S tim rostlo sebevedomi a moralka velmi uspesneho naroda, a hlavne bez nutnosti parasitickych vydiracich valek..
Velky priklad jsou navzdy nasi generalove/a vysoci dustojnici/, kteri po okupaci ,vstoupili do cela v odboje naroda /jako snad jedinni na svete/ i kdyz bylo jasne ze nepreziji. Prevladal tenkrat nazor,ze fasisti vyhrajou. Dokazali obrovske veci. CEST JEJICH PAMATCE. Srovnej s prchavym De Gaullem s generalni hyenou Pavlem /atd/ a s temi kteri vedli vrazedny boj /odboj#%ˆ&*%$/proti svym spoluobcanum v zajmu USA ,aby pak sklizeli medajle na kila./Masinove atd/.Pokr.

351605

30.8.2016 3:29

Zajimava situace nastala...

favela 125.?.?.?

Reakce na 351599

kdyz se proflakly dalsi tajnosti ,napr. ze kazdy nemec si ma udelat zasoby na DESET dni dopredu. Schazi ted podstatna, dulezita odpoved na otazku ,proc zrovna na deset?? /A proc jini obcane EU nemaji tu moznost delat zasoby/.
Bude trvat , planuje a odhaduje se prevrat, okupace velkych mest v EU a prevzeti , klicovych objektu a uradu /jak to byva/moci islamistu /po pripade ve spolupraci generalu/ prave na tuto dobu...? Bolsevik to zvladl v mensim poctu. Vychodni protestujici staty se proste okupuji, ponevadz se stejne nemohou branit ,ani nemaji cim...
NEBO se planuje valka NATO a celeho zapadu proti Rusku, ktera ma trvat prave tech deset dni ?
V USA vladl dlouho zvyk , nektere nepohodlne svedky a obzalovane proste odstranit. Zacala s tim Mafie a to se rozsiruje po celem svete../Milosevic/.
Po vitezstvi NATO a USA a zmasakrovani stovek milionu rusu v procesu /vcetne vlastnich armad/ jiz davno naplanovanem ,za jak asi dlouho v pripade valky vyhrane , bude Vladimir Putin, nejprve obzalovan ze vsech moznych zlocinu /uz je ted/a pak zase zprosten viny a obzaloby v plnem rozsahu, zapadnimi soudy %&ˆ&ˆ%$#@ ???/napr. za rozpoutani valky zapadem/.
Rasismus nebo antirasismus je dnes novy fasismus. Proti kazdemu kdo a kde se to hodi. Zaminka k rozsireni terorismu po celem svete a jeho zniceni. Hlavni zbran pak jsou antidiskriminace , korektnosti a jine hruzy /i holy prdele/. To vse se nam namlouva nesmi neni povoleno od Ruska dal na vychod a pouze ve specialne vybranych statech. Kamkoliv se dnes podivate i spolu s obrovskymi cernymi dirami v pohledu do oficialni a velmi spinave historie, dela se spatne...EU se stava koncentrakem, kde vladnou novi SS a jejich /afroarabsky /KAPA , kteri maji za ukol udrzet moc za kazdou cenu. A zahajit agrese, kam se jm ukaze/Ukrajina dobry priklad/..
Velky podil na vsech zlocinech maji oficialni media , ktera v roli kmenovych TAM-TAMU, zbesile navadeji ,osocuji,zurive hypnotizuji, neustalym ohlusujicicm revem ,obzalovavaji bez jedineho dukazu, krive napadaji kazdeho a vybizeji k silenemu tanci obecneho nasili a vrazdeni..24 hodin denne bez prestavky.Po vyhrane valce se pak prikroci k ritualnimu krepceni a obradu zbesileho vrazdeni dalsich obeti...

351606

31.8.2016 3:19

Je zajimave,ze se nevi odkud vlastne Slovane

favela 125.?.?.?

Reakce na 351606

prisli. Proste se zjevili na scene a smichali obcas s jinymi spolecnostmi/Normani,Ugrofinove atd./ a maji tendence resit problemy mirovou cestou.../Problem pro anglosaxon a germany a duvod k jejich vyhubeni/.
O to vice je otrestnejsi, kdyz slysime zbesile a zaroven kazdodenni podvodne a zbabele kvileni z Polska, pobaltskych republik,Norska ,Svedska..."Pomoc,Rusko nas chce prepadnout,ted hned"!. Kdyz se to prelozi, tak spravny vyznam zni:" "Navalte nam prachy, nebo se prestaneme trast strachy a bat !" ovsem smerem na zapad, ktery to dohodnute propagandisticke spojenectvi musi platit. Vynika Ukrajina ,nejvice podporovana /a zadny sankce/ , vrana vrane oci nevyklove...tou nepovedenou atrapou Dolfa. BULL-DYKE Merkel.
Jako vedlejsi produkt upadajicich a degenerujicich satanu ze zapadu je rychly vzrust moci Ciny. Cina nema zemedelstvi ani suroviny a bude je muset vymahat stale vic!! /Na ukor jinych narodu/.To je kdyz svet nejak prezije...
Hodne se toho vejde do podpalubi historie.
Treba o tom ze brexit je take nasledek silenych podvodu /Blair,Bush od/2001/. Nebo treba ,ze britove skoncili placeni dluhu USA /z II.sv. valky v 2006/.
O velkem pratelstvi Britannie a nacistickeho Nemecka. Kdyz valci britove snazi se chytre podvadet a klamat celej svet /o tom mnozstvi falesnych publikaci/ az podvedou sami sebe./Nebo pomahaji statum, valky prohrat ve prospech Dolfa/Francie/.Hitler pak pusti 300tisic britu domu, a potom sedale tvaril,ze chce provest Operaci Sea Lion", tedy invazi a okupaci Anglie. Nalety na Nemecko , nemeli zadny vyznam. Vyroba vseho stoupala az do dokonce roku 1944. Tedy, hlavni cil neublizit Dolfovi v boji proti spolecnemu nepriteli...Stalinovi a Rusku. Spionazni organizace Abwehr slouzila a mela zprostredkovat vymenu informaci a instrukci. Prilis mnoho bylo spionu /a po valce propagandy na zakryti vseho/behalo do Londyna a bez problemu jako domu a tvarili se jako "double"....Jeden dokonce odejel do USA /Garbo/. Kdyz oznamil presne dastum a misto prepadeni /P.Harbour/ byl ihned bez ceremonii vykopnut. Jako by to usaci nevedeli sami a lepsi. Chyceni stupidnich agentu /Best a Stevens/, kteri zpivali a znamenalo pohromu pro velkou cast naseho odboje ,vcetne prozrazeni agenta A-54/Rene/, zacal Heydrich zamerne nam presentovany jako velky inteligent do tehle hry postupne videt. Kdyz mel presentovat dukazy v Berline , byl vcas odstranen. Obeti: ceskej narod. Nevidel a nechapal vse ,protoze byl fanatickej nacista. Vyhoda z toho plynula ,ze se potom na nej vsecko svedlo.. Pozdeji Abwehr rozpustili protoze Dulles se usidlil ve Svycarech. Canaris si udajne psal denik/coz maji spioni zakazano/ale to jen svedci o tom,ze mel kryti z nejvyssich mist. Kdyz pratelstvi skoncilo, musel byt take odstranen. Vedel prilis.
Hitler okupoval hodne statu v hodne kratkem case a bez problemu..
Velmi efektivni navrh /General Jodl z generalniho stabu/ na okupaci Gibraltaru /ovladnuti Stredozemniho More a nasledky at si kazdej domysli sam/, ktery jak se experti shoduji mohl polozit Britannii na lopatky byl ovsem zamitnut !! Abwehr sdelil Dolfovi,ze ...Automaticky kráceno

351633

31.8.2016 6:22

Vydelecny utok medii na celebrity a jejich zivot.

favela 125.?.?.?

Reakce na 351606

Absolvoval jsem dve manzelstvi , bez poruseni mych organu i deti byly /neadoptovane/a nikdo nezautocil na me vnitrnosti, casto velmi odporne pachnouci , nebudu skromnej ,pachnouci furt....Odtajnovani soukromich veci
celebrit je propaganda za ucelem ukazat jak je soukromi spatne a pokrytecke. Musi byt zruseno. Nam vsem bez rozdilu. /Elity vylouceny, nebot maji zodpovednost za cely svet/.
Vyjimkou jsou take a velmi pederasti o nichz se nesmi nic uverejnit nebo kritizovat jejich brzy nastavajici pravdy-laskyplna uzakonena manzelstvi jiste nade vsechny manzelstvi sveta nadrovnopravne uz dnes. Kdo by se neco odvazil uverejnit nebo kritizovat toho stihne spravedlivy a velmi rozhorceny hnev lidu a jeho masmedii .
Propaganda pokulhava, kdyz napr. jeden ma obavy se shybnout v pritomnosti jisteho vyznamneho J. a prchat take ,kdyz si dotycny klekne na kolena. Z jeho cinnosti v mediich take se dozvidame lecos z tech tajemstvi a zminenych utoku na smrdute cile .Nejista je zde budoucnost a vitezstvi v litem souboji s manzelstvim islamskym. Prevahu zda se mit islamista ktereho zivi nejmin 4 manzelky a ma pak moznost venovat cely svuj zivotni cas mimo modleni,na terorismus i ten antipederastni. Tady je velky prostor, velmi zamlzeny a obcan nevi co si ma presne myslet..a na ci strane se tvrde a neuprosne postavit.
A prave ten velky spravedlivy hnev posileny je vedeny spravne vsevedoucimiTAM-TAMY medii 24hodin denne /aby nevznikl omyl/,hraly a hraji vyznamnou vudci ulohu v zivote USA jeho obcanu i sveta. Od kolonizace britu,provokaci Lincolna zlym Jihem i kdyz jeste ne Jihadem, Custerovy utoky za ucelem zmasakrovat indiany a po jehoz masakru se zvedl tez mohutny hnev../dobrej indian, mrtvej indian/.Vybuch na lodi Maine hnev pak obstarali jisti Hearst a Pulitzer/yellow media/ dnes pokracujici Murdochem a spol, az hnev preteka bez ustani. Pak to zase byla lod Luisitania a tisice nevinnych aby hnev mel patricnou silu..Pearl Harb., vietnamske provokace valecne US lodi, s vyjimkou lodi Liberty ovsem, 9/11 hnev preteka jako tsunami dodnes vuci Rusum, Trumpovi a casto ku podivu i proti zavilym pratelum USA !! a snad vsemu...Tezko rict kterej je ten nespravedlivejsi a kdy a kde plnou silou zase vypukne...
Pri napadeni P.Harbour tez byly politici zastizeni tu na koncerte vazne hudby, tu na sportovnim utkani , na vecernim soiree s manzelkami a tak byli necekane prekvapeni ,nikdy necekanymi udalostmi/jenom poslali predtim Japonsku velmi tvrde ultimatum navic mimo sankci a mysleli si ,ze se Japonci zacnou modlit/. Akorat president Roosewelt vobjizdel norskou princeznu Martu v Dome plnem vzdy Bile nevinnosti. I kdyz nikoliv ve stejny cas, kdy k utoku zavelel japonsky TOGO /taky pederast/. Jaky mel nazor na manzelstvi neni znamo.
Takze nic neni ztraceno nepriznivym eventualnim zvolenim/ Trumpa/, hneviva valka na Rusko se da velmi dobre vyprovokovat za jeho zady a spravedlivy trest ..
Tresty musi byt prisne a stale se zprisnujici a v acordu se stale stupnujicicm intenzitou a rozvojem fasismu. Nekdo rek neco na adresu Dolfa; nic. Za tri roky to byl kriminal ,po...Automaticky kráceno

351634

31.8.2016 8:08

take kydy az sa to tazko cita

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Bílej jezdec
Bílá zář
Bílej den
A bílá tvář
Bílej jezdec, bílá zář, bílej den a bílá tvář

351636

Příspěvků: 42

27.08. 12:41 MoUdrostrak  Hroutí se i Rusko.
27.08. 13:52  RE: Hroutí se i Rusko.
27.08. 13:53 Sirea  RE: Naopak,
27.08. 14:44  RE: Naopak,
27.08. 17:21 Boris  RE: Naopak,
28.08. 13:18 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Naopak,
28.08. 00:26 Pátá Mojžíšova 7:24  Z židootroctví do židootroctví?
28.08. 01:45 Carlos IV  RE: Z židootroctví do židootroctví?
28.08. 02:56 favela  Velka komunisticka ekonomicko-komicka revoluce
28.08. 08:13  RE: Z židootroctví do židootroctví?
28.08. 23:57 Sasin  RE: Z židootroctví do židootroctví?
28.08. 13:53 Radim Lhoták  RE: Z židootroctví do židootroctví?
29.08. 07:38 ppppp  RE: Z židootroctví do židootroctví?
31.08. 07:06 Co na tom zalezi  RE: Z židootroctví do židootroctví?
01.09. 11:39 hestroy  RE: Z židootroctví do židootroctví?
02.09. 06:11 Co na tom zalezi  RE: Z židootroctví do židootroctví?
02.09. 23:30 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Z židootroctví do židootroctví?
03.09. 07:19 Co na tom zalezi  RE: Z židootroctví do židootroctví?
03.09. 07:21 Co na tom zalezi  RE: Z židootroctví do židootroctví?
04.09. 12:06 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Z židootroctví do židootroctví?
31.08. 01:13 Co na tom zalezi  RE: Z židootroctví do židootroctví?
01.09. 10:27 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Z židootroctví do židootroctví?
03.09. 20:54 Co na tom zalezi  RE: Z židootroctví do židootroctví?
04.09. 11:27 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Z židootroctví do židootroctví?
03.09. 20:58 Co na tom zalezi  RE: Z židootroctví do židootroctví?
04.09. 11:22 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Z židootroctví do židootroctví?
28.08. 12:43 MoUdrostrak  Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)
28.08. 16:16 Nikdo (originál)  RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)
29.08. 13:16 MoUdrostrak  RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)
29.08. 14:06 Nikdo (originál)  RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)
29.08. 14:45 MoUdrostrak  RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)
30.08. 22:26 Sasin  RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)
28.08. 17:56  HAHA HA HA RE: Rusko je bohaté (a churavějící),
28.08. 15:29 te  nová hrozba od imigrace
29.08. 06:19 favela  Ja bych se tak neobaval o
29.08. 12:02 r.m.  aspoň je vidět, kdo v té žumpě skutečně vládne
29.08. 13:26 dyk  Kto sa nepoučí, tak do Žumpy padne zasa!!!
30.08. 02:50 favela  Zatimco general !!De Gaulle utek
30.08. 03:29 favela  Zajimava situace nastala...
31.08. 03:19 favela  Je zajimave,ze se nevi odkud vlastne Slovane
31.08. 06:22 favela  Vydelecny utok medii na celebrity a jejich zivot.
31.08. 08:08  take kydy az sa to tazko cita

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

82

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 137 čtenářů částkou 28 543 korun, což je 82 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 273,81 Kč
1 unce stříbra
549,71 Kč
Bitcoin
858 900,70 Kč

Poslední aktualizace: 30.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 968