Diskuze k článku

Západ je krásný

Příspěvků 28

15.8.2016 5:22

To jsem se nasmál. skvěle napsáno!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Maně vzpomínám na scénku Miloslava Šimka, konec dluhu, někde to mám na LP desce. Jo, Balouni jsme asi všichni do jednoho z milosti strýčka Sama.

V Pondělí se probudím do nového nicnedělacího dne a udělám v policích s pomeranči trochu místa a potom se uvidí, kterou z praček dám do kupy abych měl na nájem nebo na žvanec, geneticky zaprasenej ze Samovy kuchyně TOPTIP vymoženosti.

I když bez práce, tu nám ukradli, nebo snad spadla do kanálu? musím něco dělat abych neumřel hlady. Podpora soc. je jen 3.410.-kč a nájem je 4000.- kč. Ale kde seženu ten zbytek, to vládu už nezajímá.
Tak se musím snažit.

Jenom doufám že ke mně nevleze nějakej opravdovej Baloun na návštěvu, obrat se už nenechám. Posledně jsem dojel na pakt s cigošem. Oholil mne důkladně.

351272

15.8.2016 5:42

RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 351272

>Podpora soc. je jen 3.410.-kč a nájem je 4000.- kč. Ale kde seženu ten zbytek, to vládu už nezajímá.

No penize se taky daji ziskat praci.

351273

15.8.2016 9:26

To jsem se nasmál, má to systémový lapsus. A už to tady na zvědavci editor měl ve zkratce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 351273

a tam je zřejmá čertovina, pro osvěžení jak to funguje či přehlédnutí to sem zkopíruji. A je to likvidační jak kultuře tak civilizaci a dokonce to možňuje jak vidno zhloupnutí nepostižených systémkem.

-11 # Ing. Miloslav Dědek 2016-08-14 10:01
Např. při zavedení jednotné globální mněny bude stanoven limit na výměnu peněz. Odpovědět
Tak zareaguji jako projev dobré vůle i když to je asi mrhání časem ale jako zábava se to může jevit. Za prvé, starou osvědčenou pravdou je že cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. Za druhé, peníze jsou prostředky chudých. I když pofidérní tak přeci jenom nechají jednotlivcům trochu volby a suverenity. Mocenské zpravidla státní složky mají své mustry i když dnes je to prokmotrované korupcí a arogancí moci převracením se k plutokracii oligarchie na místech kde by měli převažovat zájmy většinové společnosti, dnes je ale na prvním místě zpravidla služba kapitálu, mnohdy za obulusy zahraničnímu a evropsky politicky kalegriádě. Což zase kontruje s úhelným postojem tohoto systému dluhového otroctví a detroitizace s jeho pilířovým efektem.

Ke kořenům funkčně nevzdělaní (torturu kacířům tržíčku)
Našel jsem něco na zvědavci co by se dalo tesat do kamene aby se to užití měli kde v paměti osvěžit.

není všechno jenom a pouze „o lidech“ (sprosťák Vítek | 10.08.16 18:55)
Řekněme si to narovinu. Kapitalismus je první ekonomicko-spol ečenský systém který nepociťuje nedostatek lidí, coby zdroje pracovní síly. Všechny předchozí systémy tím či oním způsobem nedostatkem lidí trpěly. V antice byl trvalý a citelný nedostatek otroků. I ve středověku se vládnoucí třída snažila počet lidí zvýšit, například rozšiřováním obdělávané půdy z úrodných nížin do vyšších podhorských či horských poloh. Mnohdy neúspěšně, brzdilo je technologicky primitivní zemědělství. Snažila se působit ideologicky, k tomu sloužil například ideál Svaté rodiny. „Hle, Josef si vzal Marii a přijal jejího nemanželského syna za vlastního. Toť tvůj vzor, smrtelníče.“ Relativní nedostatek pracovní síly ve středověku se projevil trvalým růstem síly a vlivu řemeslníků a obchodníků ve městech. Dnes kapitalista, následník středověkých měšťáků tento problém neřeší. Jemu je u prdele, jestli hostitelská komunita roste nebo vymírá. On vytvořil strukturální nezaměstnanost. On vytvořil velkou skupinu lidí, která je ekonomicky nadbytečná a proto nemá potřebu se, coby samozvaný společenský správce, starat o to, co my vnímáme jako důležité. Naopak, lidí je příliš mnoho, aby je mohl ovládat a rozhodně se s nimi nechce dělit o svůj „chlebíček“. To že se spodina nemnoží on jedině vítá. Zasponzoruje všechno, co povede ke kýženému cíli. Chcete s tím něco udělat, chcete přispět k uzdravení společnosti? V tom případě musíte postihnout příčinu.

/mněny/ to topra če...Automaticky kráceno

351279

15.8.2016 10:44

RE: To jsem se nasmál, má to systémový lapsus. A už to tady na zvědavci editor měl ve zkratce

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 351279

Právě, to jen euroMajdan hopsači se domnívali, že západní Evropa se nemůže dočkat vstupu Ukrajiny do EU. Ukrajinci by jim jen zabírali pracovní místa. Možná by ale páni banderovci mohli posloužit jako oddaný protiruský kanonenfutter.

351282

15.8.2016 10:15

=====RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 351273

Už mně tady, soudruhu podnikateli, chybí jen Váš termín "nemakačenko", který tak rád používal továrník Baťa a jeho mistři ve fabrice když lidé odmítali dělat otrockou práci. Baťa jim ale ještě platil, což se dneska, kdy láska a pravda zvítězila nad lží a nenávistí, již v mnoha případech již nestává...[velký smích]

351280

15.8.2016 10:48

RE: =====RE: Je, to jsem se nasmál. Skvěle napsáno!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 351280

Sekat jako továrník cvičky zadara, to je dobrý pro začátek, pak už je dobrý spíš sekat třeba kanady pro wermacht. A žádný nemakačenka, děti továrníků chtějí plná konta. A že to byla spolupráce s nepřítelem, na to sere pes, protože to ty jejich děti zdědily, a mají to už teda legálně !!![velký smích]

351284

15.8.2016 10:53

===== Je, to sem se nasmál......

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 351280

Přijede ráno syn podnikatele do firmy, a všichni dělníci obdivují jeho nové auto. Kdybyste vy nemakačenkové den dělali místo deseti šestnáct hodin denně, a v sobotu i v neděli, říká synek podnikatele dělníkům, tak jsem si mohl koupit místo tohohle krámu ferrari...[velký smích]

351285

15.8.2016 15:24

RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 351273

Vážený soudruhu, víte kam máte jít, že? Práci nemám protože není a ta co je není placena tak, abych dokázal zaplatit nejenom nájem ale i zvýšené náklady na přesun z a do práce, jídlo, které člověk při té dřině potřebuje mnohem více než když leží na otomanu. Můj zdravotní stav je dosti zbídačený právě tou tvrdou nelidskou prací, která mi zničila páteř a dnes mě kopou do prdele všechny existující instituce které mají podporovat potřebné. Cigáni, které osobně znám jsou silní a zdraví chlapi ale stát jim platí celé bydlení a též tučné složenky s podporou, to řve do nebes.

Tak mi tady nekafrejte blbiny že existuje práce. To vím i bez vás, proto se snažím poctivě uživit a spravuji pračky. To jste nečetl? Ale už toho mám plný krofky a nedokážu s tím hexenšusem dělat zázrak. Z nemocnice jsem se vrátil před měsícem a bylo to peklo.

Tak až budete zase kecat o práci tak vytáhněte tu svou komoušskou prdel z křesla a jděte se podívat na sociálku, kdo je tam většina a potom si zavzpomínejte kam se poděly naše fabriky, naše zlato, komu to tady patří a nezapomeňte se stavit pro mávátko v papírnictví na vítání hrdlořezů. Vy budete přesně ten užitečný i... co ho naše garnitura potřebuje.

351289

22.8.2016 9:17

RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351289

"hexenšus" a podobná seknutí jsou ve vetšine prípadech lokální mikrokreče ve svalech. Část svalu se natolik stáhne, že když neprijde k deaktivaci, tak se nevratne poškodí spoj nerv-sval. Sám jsem mel chvíli drobné potíže s krkem, tak jsem sledoval, co se to vlastne deje.
Zjistil jsem, že pokud zareaguji na pokus o seknutí brzo, ješte drív, než k nemu dojde, tak je behem pár hodin klid, jinak regenerace trvá týden, nebo i dva.
Obvykle, než dojde ke kreči, tak nejakou sekundu trvá, než se rozvine naplno. Tehdy je treba okamžite uvolnit sval, odpovídající čast tela a nepokoušet se pusobit rozcvičováním, nebo masáží. Je treba s tím zacházet jako s normálním, velkým krečem.
Na celkový kreč končetiny lze efektivne pusobit protipohybem, protisílou (v opačném smeru, než tahá kreč), ale pri lokálním mikrokreči, kde není jasné, kam sval tahá, a není to cítit to není možné. Proto je duležité uvolnit svaly v dotčené oblasti. Současne si pokusit mírne zvýšit tlak (postačí pouhé drobné samonasrání), aby se zlepšilo zásobování oblasti krví. Pak si dát nekolik hodin pozor, a dotčenou oblast nezatežovat, nepretežovat. Problém pak obvykle pomalu odezní behem pár hodin.
Pokud k masivnímu stažení dojde, nebo se človek s tím hotovým už vzbudí, pak nepomuže nic, jenom čekat nejaký týden na regeneraci.
Trpí hlavne svaly, které jsou nuceny držet nejakou polohu hodiny. Možná je to také nejaký virus, který se aktivuje pri chladnejším počasí apod. Masáže jsou obvykle kontraproduktivní, a masti nevím. Rekl bych, že spíše budou pusobit prostredky, nebo bylinky na uvolňování.
Se dost divím, doktorum, že na to "neprišli" už drív a hlavne lidem nic nerekli. Dost pochybuju, že se to nikomu z nich nestalo, a neví o tom.

351415

15.8.2016 22:21

RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!

janaz 78.?.?.?

Reakce na 351273

A tú prácu, koumák?

351296

15.8.2016 9:00

RE: To jsem se nasmál. "dojel na pakt s cigošem" chacha!!

pacholíček 93.?.?.?

Reakce na 351272

Můj kamarád Karel ( ten rasista) říká " každej cigoš se na tebe dívá jen z jednoho úhlu...jestli by to šlo , nebo by to nešlo..."

351276

15.8.2016 7:36

Ach jo,

Kouba 46.?.?.?

je to holt tak.

351274

15.8.2016 8:37

Ať žije havloabsurdistán

J_Pitralon 178.?.?.?

V televizi je tolik pravdy, že už je lepší ji nezapínat. To je jedna nezpochybnitelná pravda za druhou.

Egon Bondy - Zbytky eposu; Hovno vláda, hovno demokracie a hovno svoboda
https://www.youtube.com/watch?v=w8UARDgB1wk

351275

15.8.2016 9:07

Ale no tak

Nikdo (originál) 77.?.?.?

Všichni víme, že ti, co nám všem půjčují, ať už chceme, či nechceme, nám poskytnou maximálně 10% reálných peněz, které už někdo vydělal a podložil prací. Tedy nemůže být žádný morální problém těmto kazisvětům, po zaplacení půjčené částky, nedat už ani ň, když nejméně 90% z poskytnutých finančních prostředků vůbec nikdy nevlastnili. I tak nás takto všechny děsivým způsobem okradli a to nezmiňuji inflaci, vyvádění peněz ze státního rozpočtu na pochybné účely či rovnou zlodějiny, nevýhodný kurs měny, zlodějské daně, všelijaké poplatky atd.
[bliji]

351277

15.8.2016 10:44

OMG

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 351277

Jelikož autor textu věděl, že potrefené naivky zakejhají, tak vám předem odpověděl :

Říkáte si, já ten dluh neudělal, já ho platit nebudu. I budete, nebojte se, zatím každý zaplatil, to se podívejte do učebnice dějepisu.

P.S. autorovi: Ani církev, ani komouši nákupní střediska neměli. - ale měli , kostely a vuml.

351281

15.8.2016 16:38

RE: OMG

Venny 93.?.?.?

Reakce na 351281

Nějaký rozdíl tu přeci jen bude: do VUMLu chodili jen vybraní a nelze říct, zda je tato činnost stoprocentně naplňovala. Ani kostely nebyly pro všechny: odpadlíci, jinověrci a bezvěrci měli vstup zapovězen. I v tomto případě nelze s jistotou říct, že by pravidelné navštěvování kostela v neděli dopoledne a u příležitosti vybraných patronů a církevních svátků všechny klienty beze zbytku uspokojovalo.
Zato v super, hyper a jiných marketech se nikdo neptá, jakého jsi vyznání či politické příslušnosti. Stačí naplnit heslo, které by mělo viset nad všemi vchody: Vítej, kdož chceš utrácet a zadlužovat se. [velký smích]

351290

15.8.2016 20:11

RE: OMG

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 351281

Naučte se lépe česky, ať chápete psaný text a neobviňujete lidi z naivity a podobně nebo raději dodržujte tu omertu.
[vyplazený jazyk]

351294

15.8.2016 11:00

RE: Ale no tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 351277

"Všichni víme, že ti, co nám všem půjčují, ať už chceme, či nechceme, nám poskytnou maximálně 10% reálných peněz, které už někdo vydělal a podložil prací. "

Nebo je pouze vytisknul. Např. v České spořitelně když odmítnete půjčku, tak Vás málem vyhodí - zaměstnanci mají tučné provize.

351286

15.8.2016 11:27

RE: Ale no tak

E:R: 185.?.?.?

Reakce na 351277

Tady přichází na řadu jediné řešení,dosti radikální a pocházející z nepříliš příkladných kruhů a to od italské mafie,které říká:"nejlepší způsob,jak se zbavit dluhů,je zbavit se věřitele..."
Myslím,že to stojí za přemýšlení...[mrknutí jedním okem]

351288

15.8.2016 22:26

RE: Ale no tak

janaz 78.?.?.?

Reakce na 351288

Svätá pravda, tesať do kamenňa!

351297

15.8.2016 11:17

Táto psychóza dlhu

ppppp 178.?.?.?

je len pokusom dostať ľudí do nového otroctva.
Ako správne píše nick "Nikdo" dobre vieme, že banky reálne požičiavajú 10% z toho, čo reálne majú, často aj menej, hovorí sa o 2.5%.

Požičiavajú tak v skutočnosti niečo, čo nie je ich, alebo niečo, čo ešte ani nebolo vyrobené, teda požičiavajú na prísľub, že peniaze budú. Tým ale, že nikdy nekryjú celú časť, tak je to prísľub prísľubu, prísľubu... čiže pyramída. Za 10% a menej sa tvária ako vlastníci 100% a navodzujú infláciu.

Taká pôžička a prísľub je ale klamstvo. Klamstvo je, že požičiavajú ich reálne peniaze. Klamstvo je, že ide o reálnu pôžičku, a nie obchod s dlhom. Ani fondy EU nefungujú ako reálne peniaze, prefinancovávajú to najprv subjekty, ktoré tie peniaze aspoň sčasti reálne majú, teda banky, akciovky, s.r.o.
Fondy EU sú v skutočnosti len správa týchto tokov, pričom si táto správa ponecháva časť z nich. To sa rovná ďalšej dani a marži z obratu. Lacnejšie by preto vyšlo prerozdeliť DPH a ďalšie dane priamo, než sa tváriť, že cez EU fondy je to správne.

Aký problém je neprijať klamstvo? Iba taký, že tento systém, pyramídu niekto udržuje zbraňami, vrátane tých psychologických. Ak vieme odolať týmto zbraniam, tak môžeme nezaplatiť. Podobna, ako sa to pokúsil urobiť východ Ruska po uvalení sankcií na RF. Načo platiť niekomu, o kom sa vie, že klame. Načo platiť zlodejom dane, aby mohli kradnúť a okupovať ešte viac..

Dá sa povedať, že naopak súčasný dlh na osobu dlžia tí, ktorí sa tvária ako veritelia. Iba je problém si to vymôct. Preto sú argumenty formálne a rozhoduje čisto sila. Preto aj dejiny píšu víťazi.

351287

15.8.2016 17:05

A co takhle Colosseum podruhé ?

FERDA ferr (zavináč) volny (tečka) cz 109.?.?.?

Ovšem po pravdě, jaký je rozdíl v tom heslu :
"Chléb a hry" , dnes a tehdy ?
No problém byl v tom, že obyvatelstvo Říma v době stavby
Colossea, bylo po pravdě pěkný mišmaš.

Vlastně to byli svým způsobem rukojmí ze zemí, které neustále
Řím nějak obsazoval a pak nutil to celé živit.

Nuže sloučení kdejakých skupin z celé plochy říše mělo důvod, neb, kdo měl v Římě povinně třeba svoje členy rodiny, tak si docela rozmyslel nějakou formu vzdoru proti systému.

Jenže ta směs pak musela mít jednotnou formu a to hlavně navenek a k tomu bylo do města nutno napřed natahat neskutečně mnoho s prominutám "žrádla".
Tak i vznikly hromady použitých amfor třeba od oleje, doslova to je pahorek --až desítky metrů vrstev.
Taky je potřeba dav zaměstnat a současně postrašit.
Tudíž vymysleli, že je budou zvát na hry a tam dostanou i chleba a že tak bude klid.
Pokud klid nebyl, tak odpůrce nahnali do arény a "lid" jásal nad tím, jak se s nimi zametlo.
Nuže vlastně už tehdy šlo o manipulaci s davem, což se provozuje doposud.
Tedy, ne, že bych to snad měl propagovat.

351291

16.8.2016 3:13

A jakej pan,takovej i pudl..

favela 113.?.?.?

Reakce na 351291

se rika.Vono to s tou praci neni tak jednoduchy,jak muzeme videt..Usili se musi nasmerovat spravnym smerem, jinak to nevychazi..Vzdy jsem tvrdil /i z vlastni zkusenosti/,ze prace nekterym ,by mela byt prisne zakazana. Nebot na co sahnou,to z...vi.I z prace se tloustne.Ty co nemohou chodit /ziva vaha okolo 300kg/ dostanou mensi auto za ucelem ohlidani center trhu,jezdi a jezdi a tak hlidaji...A jako ti ptaci nebesti, nepracujou a prece sklizeji !!
Pudlove jsou dulezitym zdrojem prace a take zdrojem zabijeni prazdneho casu,kdy panicky-majitelky z vyssich a jeste vyssich spolecnosti,sdili zkusenosti jedna druhe i obavy o jejich chovani a tak i po navstevach salonu krasy pro pudly i jejich majitelky oboji pak navstevuji i psychiatry. Diety tez jsou spolecne. A za cas jsou pudlove lini a volezly, ale stale popularni..take pro jejich roztomilou neposlusnost. Zerou dorty a radi mlasaji jako jejich majitele-lky.
A to sme drive taky nemeli. PUDLIFIKACE znacne casti spolecnosti nastala revoluci v cele s hlavnim Pudlem ,jehoz hlavni majitel dlel v zahranici. Nakaza vzteklinou,ktera se normalne pudlum vyhyba pak vykonala sve.. Pobyt mezi lidmi nemel zadny vliv na prevychovu pudla. Naopak, vsichni pudli vetsinou nejen zhubli, hlavne na duchu. Hlavni pudl-revolucionar, vsak nezhubl.
Ale obratme list.K vypraveni a tom...
Jak jsem rozmnozoval UMELCE.
Protoze filmy nebyly promitany v hospode U rakvi a servirovali tam/pred vejplatou/ levnou "kyselinu" Smichovskou desateho stupne/ a do vodarny v Podoli /zdroj vody k pivu/prinasela reka obcas zabloudivsi mrtvoly/, nezahorel jsem presto prichylnosti k filmovemu umeni...Sice jsem letmo znaval/musel/ s.Svorcovou /rikavalo se po Praze,ze vsechny kurvy jsou bohaty je ta jedna je svorcova/,zval jsem ji pani a nikdy se nepohorsila. Co taky nadelate s venkovskym idiotem, kterej na vas tupe cumi ,at rikate co chcete a smrdi lacinym pivem,vysvetlovani vas dovede ke zkusenosti, ze jste jeste hloupejsi ,nez ten idiot, pocitum zmaru,a litosti. Pudl je lepsi.
Pokr..

351298

16.8.2016 3:50

Ve zminene putyce,scuchl...pokr.

favela 113.?.?.?

Reakce na 351291

jsem se trzne s individuem,ktere bylo sekretarem u zminene soudruzky.Slovo dalo slovo a zizen take zapricinila jeste vetsi zizen, tim ,ze z toho vseho kseftovani vznikla. Sekretar nelenil a prinesl hromady clenskych legitimaci Fitesu. /Svaz filmovych a televiznich umelcu/ a ja je navzdory svym ne-prodavacskym schopnostem....prodaval. Zisk byl fifty-fifty a sly na dracku a trzba se v levnym hampejzu taky zvysovala, prekracovanim trzebnich planu. I clenove byvaleho FITESU / z pred 68, proto pak nevyhovujicimu/ se stali ilegalne cleny toho noveho jim prisne zakazaneho. Zajem hlavni pak byl kvuli moznosti sledovani upadkovych ,zakazanych zapadnich filmu nekde v Lucerne. Predstaveni jsem nenavstevoval.
Jednou jsem ,ale sel kolem /asi nebylo na pivo/ a davali film SHOCKING ASIA..Lide a hlavne zeny reagovali nahlas a v soku, kdyz detailech doslo k urezavani pohlavnich organu a vyvrtavani novych. Bylo tam narvano a mel jsem uspokojeni,ze take mym pricinenim ,nejen umeni ale i umelci zkvetali a rostli tvorive a rychle v poctech...
Vyzmizikoval jsem se temer hned. Nevolnost temer neznama z piva, se mi tam brzy prihodila. Od te doby mam obavy, ze zminek, ze kdyz chteji rekrujtovat nikoliv jen svarne dragouny/marines, rangers/, ale mensevicke mensiny, pac se film zminil taky o jejich naladach, ktere je nuti pozadovat navraceni toho co bylo urezano,pomoci operaci obracenych, tedy zpet z zen na muze a to casto.
V armadach to vse zaplati NATO,Pentagon a ty potom plati danovi poplatnici. Take generalskych komisi v kasarnach je mnoho, ktere resi tyto problemy ustavicne na misto poctiveho valceni...
Pouceni z toho neplyne zadne a nikdo se ku podivu nepoucuje.
Mozna je to dnes vsechno zpusobene tou povahou prevazne prevladajici a temer v pravde...pudlovskou....V tech spolecnostech nejvyssich a jeste vyssich...

351299

16.8.2016 9:28

Ani Werich by to krajšie nenapísal...

jan26 195.?.?.?

Naozaj pekne a múdro napísaná úvaha.
Len dodám k poslednej vete "Lidi proberte se". Ťažko sa väčšina preberá, keď dostane tak sladké anestetikum ako je spotrebný blahobyt na dlh.
Mimochodom, mne sa "rozplizlé obrovské zadnice" páčia. Som toho názoru, že oblé krivky robia ženu krajšou. Nevidím ich krásu vo vychrtnutých kostiach na predpis od teplých new yorských návrhárov. Ale to len tak naokraj. Nech si to užijú podľa hesla "Ak do pekla, tak na dobrom koni"...

351302

17.8.2016 6:48

RE: Ani Werich by to krajšie nenapísal...

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 351302

Taky hezky napsané -

http://czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/nase-mysl...

Možná by bylo dobré si pamatovat, že svět, vesmír kolem vás funguje jednoduchým způsobem - Kdo chce kam, pomozme mu tam.

351313

18.8.2016 9:36

Neviditelní

Moiry 82.?.?.?

Článek dobrý.
Trochu ale pozapomíná na milion otroků, kteří ve dnem i nocí hákují v montovnách
zahraničních firem dluh nedluh

351335

18.8.2016 18:17

Nesmyslně pracující článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Viděl jste už někdy orat nebo kácet strom či riskovat život v boji s kancem ŠAMANA?!
Už od prvobytně pospolné společnosti šamani a jejich shabesgoyim žili popříživnicku.
Dnes 5-10% Globu podporuje Zionismus, tisk USD, Humanitární bombardování - a proto NEMUSÍ PRACOVAT.
CO je na tom tak těžkého k pochopení???

351339

Příspěvků: 28

15.08. 05:22 Jarda z Brna  To jsem se nasmál. skvěle napsáno!
15.08. 05:42  RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!
15.08. 09:26  To jsem se nasmál, má to systémový lapsus. A už to tady na zvědavci editor měl ve zkratce
15.08. 10:44 J_Pitralon  RE: To jsem se nasmál, má to systémový lapsus. A už to tady na zvědavci editor měl ve zkratce
15.08. 10:15  =====RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!
15.08. 10:48  RE: =====RE: Je, to jsem se nasmál. Skvěle napsáno!
15.08. 10:53  ===== Je, to sem se nasmál......
15.08. 15:24 Jarda z Brna  RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!
22.08. 09:17 ppppp  RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!
15.08. 22:21 janaz  RE: To jsem se nasmál. skvěle napsáno!
15.08. 09:00 pacholíček  RE: To jsem se nasmál. "dojel na pakt s cigošem" chacha!!
15.08. 07:36 Kouba  Ach jo,
15.08. 08:37 J_Pitralon  Ať žije havloabsurdistán
15.08. 09:07 Nikdo (originál)  Ale no tak
15.08. 10:44 výjimečné porušení omerty  OMG
15.08. 16:38 Venny  RE: OMG
15.08. 20:11 Nikdo (originál)  RE: OMG
15.08. 11:00  RE: Ale no tak
15.08. 11:27 E:R:  RE: Ale no tak
15.08. 22:26 janaz  RE: Ale no tak
15.08. 11:17 ppppp  Táto psychóza dlhu
15.08. 17:05 FERDA  A co takhle Colosseum podruhé ?
16.08. 03:13 favela  A jakej pan,takovej i pudl..
16.08. 03:50 favela  Ve zminene putyce,scuchl...pokr.
16.08. 09:28 jan26  Ani Werich by to krajšie nenapísal...
17.08. 06:48 Marten264  RE: Ani Werich by to krajšie nenapísal...
18.08. 09:36 Moiry  Neviditelní
18.08. 18:17 MoUdrostrak  Nesmyslně pracující článek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 236 263,04 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 817