Diskuze k článku

Člen CFR vyzývá elitu, aby „povstala proti tupým masám“

Příspěvků 30

9.7.2016 4:43

Tak jako nasi predkove mnohokrat

favela 113.?.?.?

stojime pred krizovatkou a rozhodnutim co delat.S vedomim vysledku predchozich vzpour,rebelii a revoluci...
Nekteri navrhuji reformy v mezich zakona a jini reseni "cisarskym rezem" a zacit znova od podlahy..Nic jineho mezi tim neni.
Po revoluci francouzske bylo treba populaci nakazenou idejemi rovnosti/Voltair,Russeau atd./ zneutralizovat a zkrotit nejlepe valkami..Ztraty statisicove a potom podobny rezim zase znovu. A opet do valky 1870 a desitky tisic obeti/komunardi/..Nastalo vsak pomale zlepsovani..
I.sv.valka/valka je take revoluce/ take mimo jine priciny mela zastavit dalsi kvaseni socialni, ktere vsak socialni demokracie podle zradila / Nemecko/. Sok z industrialni valky a smrti milionu prinesl revoluce dalsi a komunisty. V Rusku predevsim obcanska valka /s udesnou panikou mezi elitami/ a jeji porevolucni zivotaschopnosti...A svet a jeho pracujici pozadovali vyvoj k lidskosti, ktere obeti v desitkach milionu meli konecne prinest.A zaruky sveta bez masakru.Obrat prinesla krize imperialismu a nebezpeci vzrostlo.Novej Napoleon ,Dolf a Togo/homo/naznacovali reseni,ale zasli prilis daleko,vymkli se elitam a obrovske masakry /vcetne utoku v Hirosime a Nagasaki/ zase zvysily pozadavky nevinnych obeti, jejich rodin a pratel spolu s obrovskym vlivem a prestizi SSSR/a primely elity k ustupum /...Pred skutecnou hrozbou sveho zaniku. Objevili se dukazy,ze imperialismus se rovna zaniku zivota cele nasi planety.Dalsi prevraty smerem ke komunismu pokracovaly.
Paralelni historie /a jeji pribehy/ ted opet pokracuje. A kde je reseni a kde neni tezko rict.
Dnes bych si jiste rozmyslel bezet na barikady proti tankum/68/.
A kdo ne. Verim a nejsem sam ,ze ted prisel zakladni zlom a ze elity nemaj tu moc, mnozstvi,zivotaschopnost a kvalitu jako predtim a ponekud zdegenerovaly.
Diktatori,politici vseho druhu drive ,meli schopnosti potlacit kazdy vyvoj ,ale ti dnesni a jejich spojenci vzbuzuji ostre reakce zasahovanim do soukromi, kde kazdy drive doufal, ze prezije a tak prinutili populaci predevsim v EU k odporu..
A kde je cesta od vcerejska k zitrku ?

350251

9.7.2016 22:43

Nedříve si přečíst Boží národ a Tabu v sociálních vědách

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 350251

Základem je znát evoluční strategii samovyvolených parazitů. Jenom vyvolenci jsou lidi, ostatní lidé (podle samovyvolenců) jsou dobytek, prasata…a řada dalších zvířátek, která mají podobu lidskou jen proto, aby gojimové (goj) mohli důstojně sloužit židovstvu.

Revoluce a války byly a jsou v naprosté většině v režii ničivých degenerátů z mafie samovyvolené, sekty židovské.

Klimov, Boží národ;

„Psychické onemocnění zpravidla začíná mravní nepříčetností. Začíná se vyvíjet patologická drzost, a to je nezaplatitelná vlastnost při šplhání na služebním žebříku.
Jedním z příznaků degenerace je též i agresivita, která je zpravidla spojena s homosexualitou aktivního typu.
nejvyšší kruhy moci jsou útulkem degenerátů…“
U nás v Rusku je židovský problém velmi důležitý, protože židé byli hybnou silou obou revolucí.

Vezměme teď generála Franco, který vedl občanskou válku ve Španělsku. Zahynula v ní málem třetina španělského národa.
Podle krve, generál byl čistým židem. Jak po otci, tak i po matce. Ale byl z těch konvertitů, kteří to opět jaksi pečlivě utajují.
Na straně jeho protivníka, vedoucí komunistickou silou byla Passionaria. To je ta samá historie - čistokrevná židovka mezi konvertity a žena republikánského premiéra Negrina.
Vidíte, kdo vedl neobyčejně krvavou a pustošící válku ve Španělsku? Na obou stranách židé.

Známý zednář Gučkov, předseda státní Dumy [parlamentu], společně s profesorem Bechtěrevem odjeli do Konstantinopole, kde Mladoturci (to jest turečtí zednáři, kteří udělali revoluci v Turecku) je vítali s neobyčejnou slávou. Dá se z toho usoudit, že Bechtěrev musel být důležitým zednářem.

Podle mnohých pramenů, po revoluci Bechtěrev byl ne pouze levým, ale vyhlášeným liberálem, jak se tehdy říkalo. Vybízel studenty k účasti v revolučním hnutí.

Prezident Reagan často během své kariéry opakoval, že Sovětský svaz je "říše zla". Bylo to jeho heslem, ale aby někdo vyjasnil kořeny této říše zla, to nikdo v Americe neudělal. Proč?

Opět jedna záhada...

Vždyť všechno toto zlo bylo postaveno na židech. Jak v teorii - Marxem, tak prakticky - na sovětské vládě. Ta z 80% byla z čistých židů, a zbývajících 20% byli zamaskovaní položidé nebo lidé, ženatí za židovky.

Dnes židé téměř každý den zdvíhají křik málem až do nebes: byl holocaust, katastrofa...

A že Hitler zahubil 6 milionů židů (tato cifra je nejméně desetinásobek toho, co udává Jürgen Graff v "Mythus o holocaustu"
Ale nikdo z nich nekřičí o tom, že během "ruské" revoluce židé zahubili více než 60 milionů ruských lidí..."

350273

10.7.2016 1:00

RE: Tak jako nasi predkove mnohokrat

R 90.?.?.?

Reakce na 350251

Žádná změna nemá smysl, pokud budou mít po ní právo volit ti samí, kteří svou tupou volbou dovedli zemi (země) tam kde jsou ted.

350275

10.7.2016 21:06

RE: Tak jako nasi predkove mnohokrat

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 350275

Předpokládám, že mluvíš za sebe.

350293

9.7.2016 9:17

Velice výmluvné a hlavně podnětné...

E.R. 185.?.?.?

je toto,jistě nadevší pochybnost upřímně míněné vyjádření toho zrda z klubka hadů CFR....,jen jestli si jej zatím ta velice letargická "lůza" vezme k srdci...obdobným způsobem se na stejné téma vyjádřil i např. "Il pensiero grosso" Ha(jz)lík,Junckner,chaotička Merklová a jiní...nejspíš je pálí dobrá bydla.....

350254

9.7.2016 11:31

Humanita stranou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 350254

Když se ambicizní kripl dostane do vedoucí politické funkce, a zjistí že neví jak dál, nechá "demokraticky volit lid", a když se vše pohnojí, tak se to na ten lid svede. Když lid zjistí, že ambiciozní kripl v politické funkci neví jak dál, měl by ho okamžitě stáhnout z kůže, a opect na rožni a nebo z něj uvařit na náměstí guláš. Pokud ho nechá ve funkci plácat dalších pár let, vždy na to doplatí daleko více. Prezidentská, poslanecká a soudcovská imunita, to je výsměch lidu...Udělá chybu, a už se mají vařit v kotli...[velký smích]

350256

10.7.2016 13:21

Ale import atrakcí aby se spovzdáli smáli umí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 350256

http://www.czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/islam...

350287

9.7.2016 12:06

Užitečný idiot

Goloka 89.?.?.?

Přál bych si aby bylo více takových užitečných idiotů.
Nikdo totiž nedokáže ukázat ostatním jak moc jsou ti co vládnou odtržení od normálního života, nafoukaní a nevšímaví k ostatním, než oni sami.
Takže by bylo dobré kdyby si více takových užitečných idiotů, kteří si hloupě myslí, že sežraly šalomounovo hovno, pustilo veřejně hubu našpacír.
Uspíší tak aspoň chvíli probuzení národů, které pak konečně místo nečinného přihlížení přistoupí k činu a ten hnisavý vřed vyříznou ze svého středu aby se mohly dále svobodně rozvíjet.
Ten hnisavý vřed totiž už dorostl do gigantických rozměrů. Na svou podporu a obranu vysává obrovské množství zdrojů, které kdyby se místo do zbrojení daly do podpory života, tak by nebylo v chudých oblastech světa žádného hladomoru.
Skupuje patenty posunující pokrok lidstva v mnoha odvětvích, brání v jejich využívání a tím lidstvu brání v pokroku. Svou bezohlednou honbou za ziskem zničil obrovské rozlohy dříve krásné přírody a nezměrné množství lidských životů.
Chyrurgický zákrok je tedy nevyhnutelný a díky těmto užitečným idiotům bude alespoň uspíšen.

350259

9.7.2016 16:15

RE: Užitečný idiot

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 350259

... vysává obrovské množství zdrojů, které kdyby se místo do zbrojení daly do podpory života, tak by nebylo v chudých oblastech světa žádného hladomoru.

Chudé oblasti světa jsou chudé proto, že tamní lid je většinově polodementní a líný. Rozhodně to není tím, že by se zbrojilo. I kdyby se tam nalily peníze do infrastruktury a školství, tak se jen rozmnoží populace a bída zůstane. Jen tu bídu budou vyvážet více a dále do světa. Příkladů z Afriky a Asie je mnoho.

350261

9.7.2016 17:52

Chudé oblasti světa ..., nebo i tak z PL

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 350261

PROHRÁLI jsme válku, Válku Studenou..., Hermann, 9. 7. 2016 14:57:14
Státy Východní bloku PROHRÁLI válku, válku studenou. Nyní posledních 26let za to fakticky platíme jakési "reparace" ve formě danových prázdnin pro "investory" převážně z Rajchu, kteří tu mnohdy vybudovali moderní koncentráky kdy podlidé z Východu dřou i 12hod deně za 20% mzdy dělníka v Rajchu... ročně od nás "investoři" vyvezou zisk kolem 800 MILIARD !!! Česko je jen jednou z takových faktických KOLONIÍ a dobře nám tak. Pokud se tu producíruje beztrestně takový ZLOČINEC jako likvidátor českého hospodářství Klaus...tak dobře nám tak.
Reagovat

350263

10.7.2016 2:36

Az na to,ze my jsme zadnou valku ani..

favela 113.?.?.?

Reakce na 350263

nevedli ani NEVYHLASILI nikdy a nikomu na svete.
Varovani prislo do CR ,ze diskriminujeme cikany. Meli bychom pouzit metody USA a strilet jich okolo 360 za 3 roky...??
V Tramtarii bylo double dissolution parlamentu a senatu , protoze neprosel zakon o dalsich okradanich pracujicich. Korporace vyhazuji zamestnance a prijimaji je zpet za 60% platu !!Min.predseda Turnbull-chazar/Goldman Sachs investicni banker odstranil vetsinou zvoleneho pr.ministra predtim./Vudce opozice dokonce 2 !!/. Lide se snazili je nevolit , ale zrudy "nezavisli" hned po zvoleni se vclenili do rad Liberalnich Goldman Sachs fasistu. Ty parasity odstranit je nemozne...
Je zajimavi jak byvali politikove ihned zacnou prohlasovat a kritizovat vlady , ktere prisly po nich , ale kdyz byli ve funkcich tak posluhovali a snazili se zavdecit. Klaus = Je tady jeste neco k poddepsani,dokud jsem president ? Ale dusledky nechtej znat. Pres.Zeman by nemel mluvit do ekonomickych zalezitosti. Prechod na EURO je nestesti /Recko/. Ktereho vyuzivaji Germano-francouzsky vladnouci korporace+IMF,World Bank, WTO,a US Treasury.

350277

10.7.2016 12:04

RE: Az na to,ze my jsme zadnou valku ani..

Goloka 89.?.?.?

Reakce na 350277

No dovolím si vás opravit.
Česká republika sice válku formálně nevyhlásila ale z historického pohledu je to zcela irelevantní, protože to co se stalo se defakto rovnalo vyhlášení války.

Čili Česká Republika 7 dní po svém vstupu do NATO se v rámci sil zločinecké útočné aliance NATO účastnila bombardování JUGOSLÁVIE !!!!! V rámci NATO povolila přelety vojenských letadel přez své území čímž podpořila tento bezprecedentní útok na suveréní svobodný stát a aktivně se podílela na rozpadu Jugoslávie.
To že jsme nevyhlásili oficiálně válku je pouhé slovíčkaření, protože to co Česká republika udělala se plně rovnalo vyhlášení války JUGOSLÁVII.

Plnou zodpovědnost za to nese tehdejší vláda, která neměla pro vstup do NATO od národa žádný mandát a ani neproběhlo žádné referendum.

podrobněji např. zde:
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Nikdy-neodpustime-Zapadu-Vzpominky-na-bombardovani-Srbska-a-na-roli-Havla-a-Vondry-312693

350285

12.7.2016 6:25

Jiste. Samozrejme.

favela 113.?.?.?

Reakce na 350285

A jenom doufam ze nam srbove zase odpusti.../a mam slzy na ksichtu/. Nevim vubec, do jake miry neseme /kazdy z nas/ nevyhnutelne cast zodpovednosti. Zodpovednost za vlady a moznosti neco zastavit. Jak casto zlocinci uniknou spravedlivemu trestu.
Do jake miry meli tehdy /behem II.sv. valky/slovaci moznost nevyhlasit valku USA ?
Vymluva zadna. Vime vse. A tak...
Mame dnes JESTE DALEKO VICE zodpovednosti,nez kdy predtim a nez vubec muzeme unest ...

350348

10.7.2016 11:41

RE: Užitečný idiot

Goloka 89.?.?.?

Reakce na 350261

Zatím to tak je, protože svět je plný lidí jako vy, kteří nepoužívají mozek na to aby se zamysleli jak těm lidem nejlépe pomoci.
"To nejde" umí říct kdejaký pitomec a myslí si, že tím je vyřešeno. Obyčejný člověk má ale omezené možnosti jak s tím něco udělat. A jeden s tím nadělá velmi málo. Každý musí začít u sebe, ale to je moc bolestivé. A tak řekne, to sou flákači, hlupáci a lenoši a takovým těžko pomoct.
No ještě že všichni nejsou takový pitomci a někteří nemají mozek jen na okrasu a zdírání druhých z kůže. Naštěstí je tu pár lidí, kteří mají mozek na přemýšlení a i když je pravda že dospělé populaci v zaostalých částech světa není moc pomoci tak dětem pomoci lze a když dostanou dobré základy tak může vyrůst nová generace, která svou zemi začne měnit k lepšímu.

350284

10.7.2016 23:25

RE: Užitečný idiot

Nikdo (originál) 89.?.?.?

Reakce na 350284

Goloko, kdybyste měl alespoň minimální znalosti o programech pomoci třetímu světu a jejich neúspěšnosti, tak tu neplácáte tyhle koniny.

350298

11.7.2016 12:53

RE: Užitečný idiot

Goloka 89.?.?.?

Reakce na 350298

>Goloko, kdybyste měl alespoň minimální znalosti o programech pomoci
>třetímu světu a jejich neúspěšnosti, tak tu neplácáte tyhle koniny.

Poučte mě prosím.
Žádný učený znebe ještě nespadl a já budu rád za každou věcnou informaci.

Moje vědomosti jsou pravda omezené a týkají se především americké pomoci zemím jako Irák, Libie, Sýrie apod. [smích])))))

No a máte pravdu vždy to bylo fiasko, vlastně ještě je. Ono ale záleží na tom kdo se snaží pomoct nebo kdo si na pomoc jen hraje.

Ale abych ten problém nezlehčoval. Je pravdou že i když se podaří nějakou pomoc zorganizovat, často se nedostane tam kam má a skončí v jiných rukou. Tady měly hrát zásadní roli mírové sbory OSN ale hold kde není vůle, není pomoci.

350324

10.7.2016 21:02

RE: Užitečný idiot

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 350261

No, jako správný nacista v tom máš jasno. To je dobře. Příkladů neuvěřitelných pitomců je také dost a dost. Jestli chápeš o čem mluvím.

350291

11.7.2016 0:39

RE: Užitečný idiot

Goloka 89.?.?.?

Reakce na 350291

>No, jako správný nacista v tom máš jasno. To je dobře. Příkladů
>neuvěřitelných pitomců je také dost a dost. Jestli chápeš o čem mluvím.

No pokud si nemám myslet že máš v mozku nasráno tak bys to měl rozvést.
Jinak jako provokace to bylo k smíchu. Měl by ses víc snažit.

350299

9.7.2016 14:53

Dallas, Dallas na tyhle turkotatarské šlechtice z Chazárie,

r.m. 80.?.?.?

to oni štvou „chudé a barevné a občany na okraji“ proti „pracující třídě a bělochům střední třídy“
https://youtu.be/-23nlUpUte0

350260

9.7.2016 20:10

RE: Dallas, Dallas na tyhle turkotatarské šlechtice z Chazárie,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 350260

Pokud se podaří třeba jen jedinému klimovovu degenerátu chopit se moci, začne okamžitě budovat konspirační struktury, a najednou za
krátký čas s úžasem zjistíme, že jsou v okolí nenápadně ale systematicky obsazena všechna důležitá místa od majitelů místních náleven přes lichvářství, exekutory až po vysoké veřejné funkce jeho soukmenovci. Každá psychická nemoc stejně jako touha po moci je nakažlivá stejně jako každá infekční nemoc, a když se rozvine epidemie, a nejsou dostatečné separační prostory, nezbývá než použít třeba řešení ze staršího filmu Maratonec...Čím více je říše v rozkladu, tím složitější a obojetnější jsou její zákony, to píše již Tacitus ve svých Letopisech z říše římské ze začátku tohoto letopočtu. Je groteskní, jak to přesně a bez výjimek platí třeba i pro dnešek... [velký smích]

350269

17.7.2016 0:08

obsadili natrvalo MPSV, Marksová je fanatická chazarka

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 350269

Inspektorát práce nechává nefunkční, příspěvky lidem na bydlení v trvalém bydlišti co omezil Drábek v roce 202 nechává v platnosti.
Příspěvek na bydlení na rozdíl od doplatku na bydlení nejde ubytovnám. Doplatek je 90% nákladů a příspěvek říká, že má člověku zůstat po zaplacení nákladů na bydlení 35% penez na jídlo, ošacení léky atd.
Jsou to DVA různé zákony, neplést!!
Drábek vymyslel, že v městech a obcích do 10 tis, obyvatel bude strop příspěvku 2400,- Kč bez ohledu na skutečné náklady.
Podle zákona se příspěvky vyplácí jen v Praze. Tam to jde třeba až na 12 - 15 000,- korun. V Praze si vrchnost kupuje klid.
Pro doplatky na bydlení takové omezení neexistuje, podnikání s bídou musí přeci prosperovat.
Kdo zná ceny v menších hnízdech ví, že bez konkurence je tam v obchodech dráž. Pokud je tam jedna, dvě lékárny v okruhu x kilometrů, jsou doplatky u léků o 40 až 100% vyšší a ceny volně prodejných taky.
Marksovámá ale jiné starosti: https://cechycechum.wordpress.com/2014/02/16/nova-ministryne-marksova-tominova-je-fanaticka-zidovka/
...fanatická havlistka, fanatická feministka, fanatická revolucionářka, fanatická bojovnice za práva menšin, fanatická podporovatelka gender-ideologie či homosexuálů a dalších sexuálně nemocných a fanatická židovka.
...s Židovským muzeem pak na Praze 2 připravuje projekt Stopy Židů na Praze 2 a chlubí se tím Sudetoněmecké kanceláři v Praze, se kterou je v kontaktu. Na chalupu si zve dívky z Lauderovy židovské školy a jako správná Židovka jim chce na Pesach upéct macesy, ale ouvej, neví, jak se to dělá a když se chce poradit s kamarádkami Židovkami z Obce, dozví se, že je mimo...
Čechům plánovitě škodí, viz Norské fondy. Během posledních 5ti let z nich na sociální začleňování přiteklo 3,5 miliardy korun. Kde jsou? Je míň žebráků v ulicích???
inu...každý způsob, jak okrást Gojíma k slávě Izraele, je správný a chvályhodný, že paní Marksová, kdyby zákon protiprávně omezovala pouhá vyhláška nišží právní síly, ty náno

[bliji][bliji][bliji]

350520

10.7.2016 5:23

RE: Dallas, Dallas na tyhle turkotatarské šlechtice z Chazárie,

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 350260

Je to beze sporu ze super bohati stvou cerne proti bilym a vzajemne. Podivejte se na toho "cloveka" George Sorose a musi vam to dat jistotu ze to je tak.

350279

10.7.2016 12:19

hdgevn

Radim 81.?.?.?

Dela dobre, protoze ty masy jsou opravdu tupe.

350286

10.7.2016 21:04

RE: hdgevn

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 350286

Jako příklad jsi pro své tvrzení posloužil na jedničku. Chválím tě. Nicméně ne vždy to je tak, že podle sebe soudím tebe.

350292

10.7.2016 17:33

deník české kur.y

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Tohle je hlavně pro cenzora, ať zváží to do nějaké rubriky umístit:
Narazil jsem na stránky http://adelaonboard.blogspot.de/ , kde dotyčná česká učitelka Adéla Antošová popisuje celkem zajímavě práci na lodi.
Pak jsem narazil na její osobnější stránky http://massapequagirl.svetu.cz/ , kde ta samá učitelka popisuje sex. vztahy jako Au-pair v NY. Popisuje, jak tam 2 roky souloží s několika muži týdně, bez diskriminace, co se týče věku, barvy kůže atd. Sice si za to nenechává platit hotově, ale "jen" drinky (prý jsou neskutečně drahé) a jinými výhodami.
K dnešnímu dni už jsou tyto stránky zablokované, ale IT expert by je snad dohledal na netu a případně z nich udělal něco jako "Román české kur.y v NY."
Při čtení jsem žasl, co za lidi dnes absolvuje VŠ a učí naše děti.

350288

10.7.2016 21:16

RE: deník české kur.y

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 350288

Ano,"kdo všechno dnes má vysoké školy a učí naše děti" a taky soudí u soudů, rozhoduje v sociálních i jiných oblastech a na vysokých postech ve státní a veřejné správě a léčí lidi atd...a to platí i mezi muži...je to dost hrůza...to nemůže dopadnout jinak,než špatně a to úplně pro všechny...[oči v sloup]

350294

11.7.2016 7:46

RE: deník české kur.y

Moiry 82.?.?.?

Reakce na 350294

České vysoké školy založené po roce 1989 jsou státem placenými ústavy, jejichž účelem je totální destrukce osobnosti absolventů. Diplomy z takových škol jsou dobré buď jako mávátka na ÚP anebo časem jako poukázky na pobyt v psychiatrických ústavech.
Sebevědomí a drzost těchto absolventů považovat se za jedinou inteligenci národa je všem normálním lidem k smíchu i k politování.
Jak může hodnotit druhé lidi "inteligent", který evidentně neví, co s vlastním životem?

350307

11.7.2016 15:24

RE: deník české kur.y

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 350307

"Sebevědomí a drzost těchto absolventů považovat se za jedinou inteligenci národa je všem normálním lidem k smíchu i k politování."

Smích a politování je Vám k ničemu - tito "vzdělanci" se vyskytují v zaměstnáních na dost vysokých postech, neboť mládí vpřed. A to by tak nevadilo, horší je, že si počkají, až dokončíte práci spojenou se zavedením různých specializací - např. kompletní digitalizace podniku - a až je vše úspěšně hotové, tak se Vás zbaví ve stylu nadbytečnosti a vůbec jim nevadí, že máte např. 5 let do důchodu.

PS Nejhorší jsou bakaláři, kteří Vám výsměšně řeknou, že jsou to co Vy, akorát že se neobtěžovali s diplomovou prací.

350328

11.7.2016 10:18

RE: deník české kur.y

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 350294

Pravda. Zrovna nedávno jsem četla rozsudek se spoustou překlepů a gramatických chyb (špatné skloňování přívlastků v delších souvětích). Tak si říkám, jak mohou ti soudci chápat smysl zákona, když kolikrát evidentně ani nechápou smysl vět. A jak to tak po nich čtu, tak mám taky kolikrát potíž rozklíčovat, co vlastně chtěli vyjádřit. Tedy kromě toho, že rozhodují a tudíž tomu cirkusu tady šéfují.

350319

22.7.2016 14:51

RE: deník české kur.y

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 350288

http://web.archive.org/web/20160309201224/http://massapequagirl.svetu.cz/

350661

Příspěvků: 30

09.07. 04:43 favela  Tak jako nasi predkove mnohokrat
09.07. 22:43 Pátá Mojžíšova 7:24  Nedříve si přečíst Boží národ a Tabu v sociálních vědách
10.07. 01:00 R  RE: Tak jako nasi predkove mnohokrat
10.07. 21:06 hestroy  RE: Tak jako nasi predkove mnohokrat
09.07. 09:17 E.R.  Velice výmluvné a hlavně podnětné...
09.07. 11:31  Humanita stranou.
10.07. 13:21  Ale import atrakcí aby se spovzdáli smáli umí
09.07. 12:06 Goloka  Užitečný idiot
09.07. 16:15 Nikdo (originál)  RE: Užitečný idiot
09.07. 17:52  Chudé oblasti světa ..., nebo i tak z PL
10.07. 02:36 favela  Az na to,ze my jsme zadnou valku ani..
10.07. 12:04 Goloka  RE: Az na to,ze my jsme zadnou valku ani..
12.07. 06:25 favela  Jiste. Samozrejme.
10.07. 11:41 Goloka  RE: Užitečný idiot
10.07. 23:25 Nikdo (originál)  RE: Užitečný idiot
11.07. 12:53 Goloka  RE: Užitečný idiot
10.07. 21:02 hestroy  RE: Užitečný idiot
11.07. 00:39 Goloka  RE: Užitečný idiot
09.07. 14:53 r.m.  Dallas, Dallas na tyhle turkotatarské šlechtice z Chazárie,
09.07. 20:10  RE: Dallas, Dallas na tyhle turkotatarské šlechtice z Chazárie,
17.07. 00:08 r.m.  obsadili natrvalo MPSV, Marksová je fanatická chazarka
10.07. 05:23 lindsay  RE: Dallas, Dallas na tyhle turkotatarské šlechtice z Chazárie,
10.07. 12:19 Radim  hdgevn
10.07. 21:04 hestroy  RE: hdgevn
10.07. 17:33  deník české kur.y
10.07. 21:16 E.R.  RE: deník české kur.y
11.07. 07:46 Moiry  RE: deník české kur.y
11.07. 15:24  RE: deník české kur.y
11.07. 10:18 baba_Blažková  RE: deník české kur.y
22.07. 14:51 L.C.  RE: deník české kur.y

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 908