Diskuze k článku

Soros vyzývá k „nárůstu financování“ EU

Příspěvků 19

4.7.2016 7:51

Etatista satanista :-)

Nikdo (originál) 212.?.?.?

V každém případě ten panáček nad hrobem krásně odhaluje plány loutkovodičů a za to mu dík. Takže je třeba se zařídit opačně, tedy začít šetřit, zavřít hranice pro invazní vojska vydávající se za uprchlíky, vykopat z Evropy ty stávající a nejlépe s nimi i poskoky předstírající řídící struktury EU. To je jediná rozumná cesta.
-------
P.S.:
"... že Soros je fanatickým etatistem nového světového řádu ..."

Sakra, kdo to překládal? Snad etatistou, ne? Strhněte mu z těch 359,-Kč alespoň 59,-. [smích]

350159

4.7.2016 10:08

RE: Etatista satanista :-)

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350159

>Sakra, kdo to překládal? Snad etatistou, ne? Strhněte mu z těch 359,-Kč
>alespoň 59,-. [smích]

To slovo jsem tam dal já. Původně tam bylo jiné. Omlouvám se, už jsem to opravil.

350162

4.7.2016 8:15

Velký Satan

Mivo 46.?.?.?

Osobně si myslím, že Velkému Satanovi už teče do holinek horem, nicméně ten o tom neví a nikdy by si to nepřipustil, neb si myslí, že už je tak silný, že se už nemusí skrývat.

350160

5.7.2016 0:41

RE: Velký Satan

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 350160

Mate opet pravdu a zacina se to mlyt po ceelem svete. lide maji plne zuby techto kriminalniku. mi jsme tady meli volby v Australii a deset novych poctivych senatoru ktere prakticky vsichni znama a jsme si vedomi jejich smysleni a vime jak budou jednat v senatu. tohle tady rozhodne esthablisment neocekaval ale stalo se to

350175

4.7.2016 8:58

Jsme na hraně

eda521 92.?.?.?

Život na dluh jako norma. Taky mám osobně "nevyužitou výpujční kapacitu", ale rozhodně to neberu jako "vrchol nezodpovědnosti", naopak. Sorosuv hlas je hlas pekla, které si z nás nakradlo vše co mohlo a chce víc - více dluhové nezodpovědnosti, kterou nazývá právě opačně. Peklo apeluje na všechny, kteří ještě nejsou zcela v jeho moci: zadlužte se, řešte své problémy přítokem našich, námi plně kontrolovaných, peněz. Když nebudou mít za svými virtuálními penězi živé smlouvy živých dluhových otroků, nebudou mít nic. Hrají o všechno a absurdita jejich výroků narůstá.
EU nedosahuje cílů a ztrácí legitimitu a podporu, říká pekelník. Ale neříká proč! Místo skutečného řešení, jehož pilířem by muselo být sdělení: Toto jsou naše země, naše Evropa, místo toho volá po dalších úplatcích pro invazní armádu mloků, pro armádu, kterou sám připravil.
K poznámce editora: myslím, že svým způsobem platí obojí, protože najednou nemají čas. Čas začal hrát proti nim, už není klid na tiché přípravy pod povrchem událostí. Především aktivita Ruska posledních let narušila jejich plány (nelze napsat, že zvrátila). Mám pocit, že svět je dnes na hraně - zaběhané západní mechanismy moci už nemohou platit (to vědí všichni) a o ty nové se povede boj, na všech úrovních. Satan už nemá čas dále posilovat, tváře se postupně odkrývají a střety přitvrzují. Referendum je cesta do pekel, řekl Halík. Mohl tohle říct v listopadu 89?

350161

4.7.2016 10:46

neschopnost pracovat a prežít má ruzné podoby

ppppp 95.?.?.?

Jednou z nich je schopnost naučit se spekulovat, parazitovat na živote ostatních.
Vícekrát jsem si kladl otázku, odkud se vzalo myšlení, které predpokládá, že nekoho budou živit bezprácne pro jeho modré oči, a že se najednou najde nekto, kdo obelstí verejnost natolik, že nejenom neví, že je vydíráná, ale ješte k nemu vzhlíží jako k modle a vzoru v souladu s výrokem "v demokracii všichni mohou být úspešní" aniž se zároveň rekne, že pro tu naši demokracii momentálne platí pravidla loterie. Vyhrává jen ten, kdo ji organizuje, plus pár náhodných co prišli k penezum jako slepý k houslím, a kterí tahají další mince do pyramidového výherního automatu.
Tento týden mi zrovna jedna majitelka pizzerie ríkala, že v sousední hospode byli schopni naházet behem 1 dne do automatu celou výplatu, nebo príspevek pro dotované etnikum. A že tam ty automaty jsou, protože hospodskému dávají vetší zisk, než alkohol. Když doplníme, že lidi moc alkoholu nevypijí, aniž by současne nebyli na mol opilí, tak zjistíme, že pohostinství, hospoda kolikrát není v pravém smyslu to, co bývalo, a že bežný normální človek proste toho tolik nevypije, aby tu hospodu uživil, o to hur, když je tech hospod moc.
Stejne jako když nemohou být všichni četníci, nebo kovári. Nebo nakonec i bankéri a makléri.

350165

4.7.2016 16:15

Zmrd

Blind Man 89.?.?.?

Kedy toto hovedo obtiahnuté ľudskou kožou už sa bude porúčať a prestane poúčať?

350168

5.7.2016 1:17

RE: Zmrd

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 350168

Tak tohle madarsko-chazarsky parazitni hovado co zpunktovalo tolik zla uz davno melo viset na sibenici !

350176

5.7.2016 1:30

nesmiluješ se nad nimi (gojimy) (Dt 7,2)

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Oblbovat a loupit budeš ze všech sil, jsi přeci požehnaný nad každý jiný lid svým neviditelným strach vzbuzujícím bohem Hospodinem, Jahvem, Alláhem, Ádonajem, Šódaiem, JHVH, prostě tím jediným, co všechno stvořil a všechno kontroluje.

Maďarský žid Soroš, Rotschildova loutka zase plká, jak kavárenští povaleči (od koho povaleči žvásty mají?), že Evropané mají živit přivandrovalce z židy rozvrácených zemí. Židy okradené a obelhané zoufalce. Země zaslíbená, ráj na Zemi - a pak, Hrozny hněvu). Pokolikáté už tenhle podvod v různých obměnách židi uskutečňují?

Skvělý návrh magora; nařiďte další výpalné (na výpalné jsou židi experti), zadlužte se u samovyvolenců do nesplatitelné výše. Nakonec, exekutoři jsou převážně z bandy zhoubné.

350177

5.7.2016 6:55

RE: nesmiluješ se nad nimi (gojimy) (Dt 7,2)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 350177

Přesně tak,pátá Mojžišova.
Víc mě napadá,že je Soros ekonomická duše CIA.
Ke své činnosti potřebuje obrovské množství informací a kvalitních,které má jen CIA.Také za jeho aktivitami,financování všech možných spolků,organizací,že to jsou peníze CIA,ze svého by to nedal.také je nutno dodat,celý akcioví trh,je velké letadlo,kdykoliv je možné jakoukoliv firmu,korporaci,nechat zkrachovat a akcionáři si utřou zadek s akciemi.Ten kdo je vystavil k prodeji,má beztrestný zisk.

350180

6.7.2016 14:12

RE: nesmiluješ se nad nimi (gojimy) (Dt 7,2)

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 350180

V jeho věku tolik informací nemůže zvládat ani při trvalých infuzích plazmy z krve mladých jedinců, která způsobí, že systém začne znovu opravovat pohybový a kardiovaskulární aparát a samozřejmě taky nervovou tkáň.
Je to už jen loutka hnaná děsy z toho, co v mládí způsobil svým soukmenovcům. Dokonce si umím představit, že je přesvědčen, že koná dobro.

350205

5.7.2016 2:37

Nejsi demokrat,nezijes v demokracii,kdyz jses po krk v dluhach.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Udajne ma byt Soroz financnim poradcem kralovny,asi tim,ze v minulosti malem zbankrotoval Britanii na peneznim trhu.
Kdyz se spatne hospodari,hraje se hra se statnimi penezi,podvody,korupce kriminalita vseho druhu,takze ,casem masy lidi muzou vyjit do ulic a nemusi to dobre zkoncit, takova revoluce bolsevickeho stylu proti burzoasii,aristokraci,kulakum,a vselijakym odbornikum je vazna hrozba.Co,udelaji zlodejsti politici v takovem pripade,aby se nestali cilem zloby za jejich nemohoucnost ?
Najde se konflikt,treba ,ten boj proti terrorismu a v obetech zredukujeme kriticke hlasy, prece ,to uz tady dvakrat bylo, tak,proc to nevyzkouset do tretice.
National debt jumps nearly $100 billion in one day to record high
By Pete Kasperowicz (@PeteKDCNews) • 7/2/16 12:01 AM Consumer Spending in the U.S. Continues to Rise The U.S. national debt is creeping up again, after holding steady for the last few months thanks to the annual flood of individual and corporate tax receipts.
Total government debt hit a record $19.38 trillion on Thursday, up nearly $98 billion from the day before. It's the first time it has ever exceeded $19.3 trillion.

Tomuhle rikam dluh,jez se splaci denne,den ,co den.ale,komu,100 bilionu dolaru, co nenajdem doma na splaceni,tak si "dojdem" pro penize jinam, svoji pritomnost v cizim mluvime,bojem, to uz je jedno za co, hlavne se dostat k prirodnim zdrojum a stale se zbavovat neuzitecnych jedliku,z nichz ,pro pristi generace udelame prikladne hrdiny.
Uz,jsem kdysi napsal, ze hrdina ,neni vojak v zakopech,ale ,TI,co je tam dostali na zivot a na smrt.
Pomalu,kazdy den vzpomenem prvni svetove valky a dnesnim,pokracovanim, kasa je prazdna a nikdo nebral v uvahu varovani Greenspena, o hospodareni, titul lorda dostal od kralovny,ackoliv Amerika je demokraticka a nema vlastni slechtu-aristokracii, jez je tam jenom v otazce moci a penez,nebot vzdycky jde jenom o penize a zase panize,i kdyz se"vydelaji" na mrtvolach,
Syym zpusobem lidstvo je kanibalisticke, kdyz se nad veci zamyslime a staleti dokazala,ze se to nezmeni.
Urciti lide,se nikdy nezmeni,nejsou komunisty,kapitalisty,demokraty,socialisti a nebo zeleni,jsou vzdy v kazdem rezimu nahore a klidne prejdou od komunistu ke kapitalistum,jak,nam Sametovka ,predvedla, tam,kde jsou penize,tam,jsou oni, Marenka byla USA ministrne zahranici,jeji dedecek byl pravou rukou Stalina, proste v tom umeji chodit v kazde dobe, tyhlety mocipany v zakopech nenajdete proti terrorismu sleduji pres bankovni konto.
They preach "Democracy" and then make a little addition — "Economic Democracy" or a "Broader Democracy" or a "True Democracy", and demand that we turn all property over to the Government; "all property" means also "all rights"; let everybody hold all rights together — and nobody have any right of any kind individually. Is that Democracy or is it Totalitarianism?
You have read in a highly respectable national monthly the claim that the Bill of Rights, as taught in our schools, is "selfish": that a "true" Bill of Rights means not demanding any rights for yourself, but your givin...Automaticky kráceno

350178

5.7.2016 18:30

maďarský žid Soros se v mládí jmenoval Schwartz a spolupracoval s nacisty

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
George Schwartz was born in Hungary in 1930 — not the luckiest time and place to be born a Jew.
George’s father Theodore tried to change the family’s fortunes by changing their name to something less Jewish-sounding. It didn’t help. And soon war came.
When the Nazis took total control of Hungary in 1944, the Holocaust followed. In two months, 440,000 Hungarian Jews were deported to death camps.
To survive, George, then a teenager, collaborated with the Nazis.
First he worked for the Judenrat.
http://itmakessenseblog.com/2011/01/28/george-soro...
chtělo by to překlad editore, z článku vedou odkazy dál k hromadě zajímavých informací, třeba o tom jak podivně zbohatl

350190

6.7.2016 23:57

RE: maďarský žid Soros se v mládí jmenoval Schwartz a spolupracoval s nacisty

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 350190

Vubec nejlepsi na bohatstvi toho madarskyho chazara kterymu z prdele uz couha umrtni list je , ze si nekoupi ani vterinu zivota a bude mu stacit 6 perkynek .

350214

7.7.2016 4:56

VYVARUJTE SE KAZDYHO, KDO SI ZMENI JMENO

favela 125.?.?.?

Reakce na 350214

...a madarsky zidi patri mezi ty nejhorsi...Z Tramtarie Lowy je neco podobnyho, chytli ho jak svindluje s danema v Luxemburgu /tam byl Juncker, ochotnej sluha/a tak se jako vzdy nic se nestalo.....Takze zvysovat dane v EU a zvysovat a tak udelat dalsi krok k rozpadu a bez vedomi a souhlasu EU populace??...A samozrejme snizovat miliardarum dane v USA, v Tramtarii a jinde !!! Za koho tenhle zlej skret Satanovy Synagogy mluvi ? Odkud tohle pribehlo...
Zruda Schaub hned pribehl s ochotou zvysovat dane s pohonnych hmot. Coz znamena zase ,ze vsechny korporace zvysi ceny vseho!!!.../To znamena se dostat do potizi v exportu z EU !! Samozrejme navrh platit z kazde financni transakce 0.001, jako dan okamzite zametli.
Pujcovat si.!! Aniz by se nekdo z sorosparazitu obtezoval zeptat lidi v Evrope ?
A samozrejme vynalozit dalsi a dalsi miliardy na veskera zarizeni a vyzivu,bydleni a peci na parasiticky afroaraby je samozrejmost. A naparit zaplaceni toho lidem v EU.... Absolutni nezajem o populaci EU. Dobre videt z ceho prchaji britove...
V USA Greenspan, kterej to prived do krachu, zvanil potom pred kongresem nesmysly. Pritel a verici v ideologii Ayn Rand. Jeho zvasty me privedly na myslenku, ze subprime lending, v USA bylo ideologicky "korektne"podlozene za ucelem aby parasiticke MENSINY dostaly domky za kazdou cenu /a kvuli statistikam , kdo vede v soutezi korektnosti a kdo naopak mensiny utlacuje/....Primo za kazdym behali a pujcky vnucovali za kazdou cenu. Nekteri pochopili a odesli z techto firem, protoze jim bylo jasny kam to vede.
Greenspan taky drzel interest velmi nizko /1-2%/ a v tom se pokracuje i po krachu. PROC ?
Velkej problem. Protoze normalni interest se pohybuje kolem 10% na povzbuzeni a zisk investoru. Jde o US TREASURY bonds, kterejch vlastni Cina nekolik trilonu. Kdyby Reserve Bank USA interest zvysila tak USA "ekonomika" se dostane jeste do vetsich dluhovych potizi.., kde na to vzit zaplatit rocne uroky z tech vsech bondu....a pujcuje se denne prodavanim US Treasury bondu v milionech... Nevim, kolik dela 7-10% interest z bondu, ktery vlastni Cina a dalsi zeme.....myslim,ze by to v dnesni dobe a prave ted neuplatili..

350217

8.7.2016 6:02

RE: VYVARUJTE SE KAZDYHO, KDO SI ZMENI JMENO

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 350217

Proc ? Vy znate odpoved na tyhle otazky tak dobre jako ja jenze fura lidi k vlastni skode si jeste neuvedomuje ze deni kolem nich je presne tak jak jste to popsal ! Nejhorsi na tom vsem je, ze o vecech a o tom co se deje fura lidi nedokaze premejslet tak jako Vy aby se skretum jakym je Soros a dalsi zmrdi co nejdriv zatnul tipec .

350232

14.7.2016 4:32

Snaha o odpoved..

favela 113.?.?.?

Reakce na 350232

Demokracie tak neni zadna pr...l,aby nas kde jakej pufta vobjizdel.Kazdej muzeme videt vysledky udalosti,casto jejich priciny..Drive se sirily informace pomoci letaku,tajnych publikaci, ilegalnich tiskovin a s rizikem s tim spojenym./Kdyz vlady budou tohle zakazovat,ztrati prehled a kontrolu veci/.Vidime jak si vrchnosti pocinaje neurvale,bezohledne a arogantnte k nam,jsou cim dal tim vice zkorumpovany moci,kterou drzi temer neomezene dlouho./Merkel/.Ale ani vymena,nic nezmeni./Rumpuy,Juncker/.Z blata do bahna a naopak. A doslo to daleko.Hodne se mluvi o tom,ze oni jsou loutky. Ale my sami jsme loutky tez!
Mnoho pricin vedlo k Brexitu a ti nahore zacali zpupne obvinovat obyclidi./Nase byvale britske spoluobcany/.A ze to neni spravne o tom se chci zminit.
Zatim se Brexit obesel bez nasili z obou stran. Co muze nasledovat, ale je sabotovani a manipulace vysledku /procesu rozdeleni/ arogantnti vrchnosti, ktera neplati nam respekt.
Za posledni cas naslo se hodne kritiku nespokojenych,ze to co je dnes neni uplne demokracie? A tamhleto taky, nebo,ze to neni vono,co to melo bejt a jak se nam ta slibovana demokracie nedari.
To je moc hezky, ale schazi tomu jedna dulezita vec.
Totiz my vsichni jsme v te demokracii pekne selhali. Pro priste, mel by byt meziclanek, nez se zacne znova a podle STEJNE stare I.republiky a komunisticke struktury vladnuti a ten meziclanek/komise treba / by mel peclive vybrat, kdo se hodi a kdo ne a zajistit zaruky,nez zase nekdo pribehne /Havel,Klaus a pod./a uchvati pomoci gangu vse. Vytvorit podminky a hlavne ZARUKY,aby zase nezacali lhat, podvadet a krast. Jsme casti systemu dnes a proto mame povinnosti,aby ten demo-cirkus nezajel z cesty a do bazin..
A na stiznosti uz je pozde/sere na ne pes/ a v tom je ten pes taky zakopanej.
Utoky medii a TV /i "vzdelanim"/lidi postupne zmrtveli uvnitr. Plus osobni pohodli,/mame co sme chteli/,nedostatek nebo absence solidarity a kdyz to elity postrehly, maji ted pocit ze nas drzi v hrsti a dovolujou si cim dal tim vice povzbuzeni,ze my se vezeme s tim co jsme chteli ale bylo nam postupne a podle ukradeno .Coz je obsazeno v lidske povaze.
Ale je na nas abychom ten vadnej system zacali opravovat!
Jsou mezi nami nekteri,co tohle postrehli/nemusime chodit daleko,zde napr. na Zvedavci/ a vcas,kteri na tohle nepristoupili, povstali a dali se na cestu. Treba v nedeli rano,misto snidane. Protoze demokraciie neni houska na krame a navic udesna drina povinnosti. Snazi se tak byt trnem v pr..li vrchnosti a zabranit skodam, ktere tropi ted kde se da,aby nas vrchnost nekopala do te same casti tela !! PRITOM jen plni povinnosti obcanske !..

350397

14.7.2016 4:57

SNAHA pokr..

favela 113.?.?.?

Reakce na 350232

Takze nejdrive je treba vedet kde jsme.
Kdyz veci nepohlidame, prijdou na radu veci horsi.
Napriklad ziskat ten respekt zpet.
Bylo to pohodlny, skoro zadarmo, prislo to z Ruska, nedalo to moc prace a skoncilo to hladce zvolenim Havlu a spol.
Mame ted sanci s presidentem, kterej je nejen demokraticky zvolenej ,ale je DEMOKRAT.
Jinak nas z ty demokracie jednoduse vykopnou a bez potizi./Jako odnekud,kde nekoho nechteji/.To je nepsany zakon nasich casu. A stiznosti uz dnes nestaci. Vdecime tem, kteri zacali bojovat /a umirali/za tyhle tenkrat tezko predstavitelny prava a svobody a drive nez nejake vubec existovaly.. Dnes je pohodlne jit svobodne demonstrovat...
Nebot my davame elitam respekt,prostor a veskere podminky delat veci dobre a co se nam vraci?
A co jsme zameskali dohnat. Videt a mit na mysli v cem nam dali lekci nasi byvali spoluobcane v Britannii, kteri ten proces zapocali a odhlasovali si jinou cestu.
Co jsme zameskali je ta demokraticka, VNITRNI PREMENA kazdyho z nas,co uz jinde asi maji za sebou...
A ziskat zpet a jiz nikdy neztratit... Nas RESPEKT,republiku a tim i nase zivoty a prave v tomhle poradi....

350398

8.7.2016 6:17

Jenze satan je nesmrtelnej...

favela 113.?.?.?

Za jednoho se jich najde 10./Sorosu/.Kolik je je jich treba aby znicili svet. Hrstka.
ZACHVATI-LI TE ZAHYNES.
Jak rychle znicili USA a predtim Rusko /1990-2000/?
Potom prisel Putin a ted maji zase vhodnou zaminku zbrojit v trilionech.
Vyvolali svetovou krizi a Roosewelt poridil valku. Porucil si nuklearni bomby a hned je dostal od ochotnych posluhu. A dalsi Satan je ihned pouzil v zajmu "miru".
Az odejde Putin tak je to jasny. Jejich zivoty se sestavaji z nenavisti a nasili a ze Staryho Zakona odkud si zkopirovali a vypujcili vyvolenost a jsou ted vdecny, ze si muzou hrat na chazary...Docasne ,dokud jsou treba!
Mojzisovo desatero jako zasterka pro blbce vseho druhu aby se zjednotili...V Iraku bombarduji dodnes a stoji za to si precist ze slibovali raj na zemi...
Vezmeme jednoho z nich. Koupil si protekci protektorat v Cechach. /To je ten panak z gumy o kterejch jsem psal/. Usmiva se na celou hubu. Je celej bez sebe,ze muze kde se da skodit. Na druhej pohled vidime, ze /nemusime kopnout aby se probudil/ jen se zeptat treba:..."vis vubec,co delas "? je uplne marny a zbytecny.
Samozrejme agituje jako ty komunisticky aktivisti s nastenkama a schuzema...A vrati se do puvodniho tvaru ihned.
A ted si pripomente posledni sekvenci z filmu MOST PRES REKU KWAI.
Maji obrovskou moc a tak brexit vypada jako vzpoura sedlaku u Chlumce. /Film AWAKENING to ukazuje dobre/.Mozna jde o uplne podrizeni britu,bez vedlejsich vlivu EU a tech chudaku v Bruselu.
Zbroji se ,aby vlady poridily pro korporace svetovladu.
Jsou to neunavne a neporazitelne sily zla, ktery pozoruju uz od svych 5ti let...Priblbly Zednari a iluminati se svejma zasterkama jsou jiste k smichu..
Znici treba Rusko stokrat, ale znici sami sebe i bez nej.To je tak jedina jistota.A vzdycky byla.
Zivot se pro ne sestava jen z nenavisti a nasili. Cokoliv bylo stvoreno bylo z Evropy. Z tvorivosti lidi pak povstala "vysoka" kultura v cele oblasti lidskeho zivota. To musi byt zniceno.Zadnej barbar to nema rad.Od Napoleonu a Hitleru ktery nemeli zadnej duvod jit na Rusko. Meli oba daleko vic ,nez kdy chteli. Uplna Destrukce a teror jako posledni motivace.
Italie a Uheraci maji hlasovat v rijnu a Usasci v Listopadu...
A jsou posedli antipropagandou. Hitlery ,treba by meli ,zastavit ,nez se veci vysetri, ale ukazujou ,ze sluhove elity jsou mimo zakon....May you live in an interesting times...Rikaj Cinani..

350233

Příspěvků: 19

04.07. 07:51 Nikdo (originál)  Etatista satanista :-)
04.07. 10:08 Vladimír Stwora  RE: Etatista satanista :-)
04.07. 08:15 Mivo  Velký Satan
05.07. 00:41 lindsay  RE: Velký Satan
04.07. 08:58 eda521  Jsme na hraně
04.07. 10:46 ppppp  neschopnost pracovat a prežít má ruzné podoby
04.07. 16:15 Blind Man  Zmrd
05.07. 01:17 Satanist  RE: Zmrd
05.07. 01:30 Pátá Mojžíšova 7:24  nesmiluješ se nad nimi (gojimy) (Dt 7,2)
05.07. 06:55  RE: nesmiluješ se nad nimi (gojimy) (Dt 7,2)
06.07. 14:12 r.m.  RE: nesmiluješ se nad nimi (gojimy) (Dt 7,2)
05.07. 02:37  Nejsi demokrat,nezijes v demokracii,kdyz jses po krk v dluhach.
05.07. 18:30 r.m.  maďarský žid Soros se v mládí jmenoval Schwartz a spolupracoval s nacisty
06.07. 23:57 Satanist  RE: maďarský žid Soros se v mládí jmenoval Schwartz a spolupracoval s nacisty
07.07. 04:56 favela  VYVARUJTE SE KAZDYHO, KDO SI ZMENI JMENO
08.07. 06:02 Satanist  RE: VYVARUJTE SE KAZDYHO, KDO SI ZMENI JMENO
14.07. 04:32 favela  Snaha o odpoved..
14.07. 04:57 favela  SNAHA pokr..
08.07. 06:17 favela  Jenze satan je nesmrtelnej...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 948,45 Kč
1 unce stříbra
546,03 Kč
Bitcoin
847 915,33 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 274