Diskuze k článku

Proč Putin označil USA za „pravděpodobně jedinou světovou supervelmoc“?

Příspěvků 9

28.6.2016 3:24

Hitler veril Angli,dnes,mozna ,Putin veri USA,kdo,koho,podvede.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Kdyz jsem to docetl,tak,jsem citil to same,cim prosel Hitler,ktery mel respect k Anglickemu imperiu a doufal,blahovec,jeden,ze Anglie pujde nakoc s nim proti bolsevickemu Rusku.
Zda se mi, ze mozna Putin udela tu samou chybu.Churchil planoval valku , Rusko-Nemecko,tak,ze je necha navzajem se vybit-vykrvacet a potom Anglie,tedy,jakoby Anglie, pomuze tomu ktery bude valku prohravat s tim,ze nakonec Anglie se stane panem obou soupericim statum.Ovsem,my vime ,kdo stal za Anglii,jak nam ukazal professor Frankay,kdyz vyzival Britanii a jeji obcany do valky,tak,jak USA prominentni pravnik,Ultenmaier k bojkotovani Nemecka o jehoz osudu uz bylo predem "Sandrihemem" urceno.
Takze,dnes hraji tu samou hru s jinymi herci,ale princip je stejny,kdo,ovladne Zemi,jako takovou. Postup,jka se tak stane ,uz byl napsan a recen vBudapesti zidovskym rabinem,jehoz proslov,jak se to stane,je presne to,co se deje dnes. Jak,je to osemetna prace,stat se panem sveta a nebo se to nepovede a nastane celosvetovy pogrom,ktereho se ,tak zvani zide a uvedomuji si,ze cesta za svetovladou, muze spatne zkoncit, ze neni kam uz dnes utect, Jedno je jiste na tomto pochodu,ze lidska spolecnost je v postaveni,ze obycejny obcan s enedomluvi s obycejnym obcanem,tak,je to zarizene,ale,bohati a vlivni se domluvi,jak si maji rozdelit svet k vlastnimu prospechu, vzdyt na vsech vedoucich mistech vlad budou jedni a ti samy ,ktery to tak zvane risknou.
Nakonec I Anglii s enasli obdivovatele Hitlera,jak to dal v Nemecku do poradku I ten Churchil,to nakonec uznal a s nim mnoho jinych,ale,karty uz byly rozdany,Nemecko melo byt porazeno a Evropa se ma rozdelit a silu k pouziti,jk rekl rabbin v Budapesti, vsichni cerni a jiny,jsou vojaky Israelu ke svetovlade tak,zvanych zidu,
Takze,jaka role bude dana v teto vysoke hre Putinovi a nakonec ,jaky bud ekonec Ruska,ktere, kdysi pomohlo svoji flotilou zabezpecit mlady stat USA, staci nahlednout do historie pocatku Ameriky,jez se bala ,co provede Anglie nad osamostatnenim Ameriky od britskeho imperia, jez je budovano I v dnesni dobe.

350032

28.6.2016 16:06

Americka vojenska provokace ve Stredozemnim mori

gogo 165.?.?.?

To jsem zvedav, jestli nase media budou vubec informovat o americke provokaci ve Stredozemnim mori ze 17. cervna, kdy americky torpedoborec pretal drahu ruske lodi ve vzdalenosti 150 metru:

https://www.youtube.com/watch?v=xobL_7QUKCQ

350035

28.6.2016 17:10

Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

kyticka 81.?.?.?

„Chlapi v hospodě říkali, že snad v Holandsku je půjčovna zvířátek na šoustání. Možná je to kec. Možná by mohli čtenáři popátrat. Docela bych tomu věřil a taky bych věřil tomu, že až se zoo-úchylové stanou legislativou chráněná skupina, nebude dlouho trvat, že si úchyláček, sezdaný s kozičkou, před bohem i úřadem, bude moci adoptovat pět kůzlátek a dva chlapečky, aby pak spolu mohli všichni šťastně žít od jednoho zoo-úchyláckýho pochodu ke druhýmu. Tam pak vždy všem ostatním veřejně na alegorickém vozu předvedou, jak ten šoust vlastně dělají.

Ten průvod povede Šapito s duhovou Emerickou vlajkou, Dinsbír tomu bude tleskat, Halík to vše vykropí svěcenou vodou a Valachová to následně zavede do školství.

Jeden z těch adoptovaných synků, který byl odebrán heterosexuálnímu páru za to, že dostal pohlavek, když si nechtěl uklidit v pokojíčku, to celé nafilmuje a druhej pověsí na jůtůbe. Wollner z reportérů ČT o tom natočí osvětovou reportáž, kterou okamžitě převezme Rojtrs a takto bude ponaučena veškerá světová demokratůra, jak jsme v Práglu osvětoví. Kdokoli proti tomu cekne, ten půjde do lochu co by rasistická svině. Efbíaj ho vypátrá! Jsou fakt dobří.”

Připadá Vám to absurdní? Čtěte dál zde:
http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/

Článek který není o výše popsaném jevu, ale o tom jakému obrovskému nebezpečí zde v ČR, ale i v celé Evropě, právě v těchto dnech čelíme, aniž by si to většina spoluobčanů uvědomovala. Zvrhlý systém jede po našich dětech. Nyní se jakoby stále nic moc neděje, ale až dospějí a my se odebereme na odpočinek, nebude kdo, by si normální realitu pamatoval. Potom bude zhroucení naší kultury konečné a nezvratné.

Pohleďme na Británii. Mladí smutní, že jim starší zkazili Brexitem budoucnost. Oni je však zachránili. Jen to ještě neví, neb výplach mozku, který dostali celoplošně ve svých školách, je obrovský a s realitou se tito mladí zatím jaksi ještě neměli možnost v praxi setkat.

Takže je to na nás starších, co si ještě pamatujeme normální svět, abychom zastavili to co je pro budoucnost našich potomků nejnebezpečnější.

350036

28.6.2016 19:37

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 350036

"Takže je to na nás starších, co si ještě pamatujeme normální svět, abychom zastavili to co je pro budoucnost našich potomků nejnebezpečnější."

Věřte tomu, že dítě vychované normální rodinou a má biochemické potenciály biologicky standardní , se prostě na homo nedá.

PS Ale homosexuála nepředěláte, horší jsou ti, kteří přijímají pod obojí. Tím se vyznačují turkmeno - mongoloidní kmeny - neboli tzv. bílí Židé.

350038

28.6.2016 20:38

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 350038

Homosexuálem se člověk rodi. Rodina to neovlivni. Clovek to maximálně muze cely život potlačovat. Mam zkušenost, ze nejagresivnejsi jsou ti,kteří zjistili, ze jsou tepli a vztekli na sebe, ze to ví. Heterosexuálům je to celkem fuk, až do te doby pokud nejsou obtezovani, i když teplousi poznaji na vas jestli jste stejna "krevní" skupina.

350040

29.6.2016 8:43

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 350040

To je blud. Homoušem se člověk nerodí...

350048

28.6.2016 20:28

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 350036

A jakou to má souvislost s tím článkem?

350039

28.6.2016 23:44

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

kyticka 83.?.?.?

Reakce na 350039

V celém článku zde na zvědavci zveřejněném, se přeci především hovoří o tom, že supervelmoc agresivně zavádí své pořádky, respektive pořádky jí vyhovující, ve svých koloniích, respektive všude, neb jejím cílem je mít kolonii z celé planety. No a my jsme právě pod tím útokem, kde se ty pořádky ze strany kolonizátora právě dějí.

Celý proces trvá cca 3 generace (po klíčové změně režimu). Pokud se podaří převychovat v řadě 3. generaci pokorných otroků, tak je proces ukončen a kolonie bude kolonií tak dlouho dokud bude kolonizátor životaschopný.

Je pravda, že v současnosti se hlavnímu kolonizátorovi hroutí řada oblastí, takže úplně silný v kranflecích není. Přesto u nás v ČR jde vše přesně podle plánu. Nebýt internetu, ani bychom si toho nevšimli, respektive všimli až v době, kdy by bylo pozdě.

Šance ubránit se nám naskytla. Svým příspěvkem, s odkazem na článek, jsem chtěl upozornit na to, že to vměšování se, o kterém Putin mluvil, nekončí jen humanitárním bombardováním nebo barevnou revolucí, ale že jde o značně dlouhodobý proces, který začíná dávno před zlomovým obratem (což je ta vnější intervence nebo jakoby vnitřní převrat) vyrobením dostatečně velké "5. kolony". Po změně režimu na pro-kolonistův, ale ještě musí dojít k úplnému opanování takové nové kolonie. To trvá ještě 3 generace převychovávání novodobých otroků.

O tom je ten článek na který odkazuji výše a přesně takto s článkem zde na zvědavci zveřejněném souvisí. V Rusku ten dokončovací kolonizační proces, díky Putinovi, postupně začali zasekávat od roku 2000. Otrokáři Rusko ideově plenili nikým nerušeni jen cca 10 let. U nás otrokáři naši identitu nerušeně ničí již 26 let a zatím nějaký zásadní obrat nevidím. Ano jakž takž se začíná dělat pořádek v penězích a ekonomice. Školství ale stále všichni u nás berou jako nějakou ne až tak důležitou oblast. Opak je pravdou, školství je to nejdůležitější a my pouze koukáme, jak Valachová s velkou pomocí jejího dřívějšího šéfa Dienstbiera a zlé stařeny Šabatkové pořádně přiložili pod kotel.

Tak si ten mnou odkazovaný článek (http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/) přečtěte a též se podívejte na ta zveřejněná videa. Pak Vám možná bude zřejmé jak vše souvisí se vším a co se stane, když my starší nezačneme tvrdě prosazovat aktivní odpor. Každý tak jak je v jeho možnostech.

Minimálně jakkoli tlačit na to, aby Valachová vypadla ze školství. Mluvit s učiteli svých dětí a vnuků a aktivně požadovat na škole, že takto a takto si výuku představujete a takto ani náhodou. Tlak musí být všeobecný a na všech úrovních. Převýchova našich dětí je ta nejzákeřnější věc, kterou může pro podrobení si jakéhokoli národa kolonizátor udělat.

350042

29.6.2016 7:51

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

martin bares 85.?.?.?

Reakce na 350042

Souhlas. Velmi důležitá a zásadní věc.
Ve školství určitě.

Tak jako škodí druhý extrém elitářského školství, který přivedl na svět Klaus starší a mladší ho úspěšně rozvíjí.

350047

Příspěvků: 9

28.06. 03:24  Hitler veril Angli,dnes,mozna ,Putin veri USA,kdo,koho,podvede.
28.06. 16:06 gogo  Americka vojenska provokace ve Stredozemnim mori
28.06. 17:10 kyticka  Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou
28.06. 19:37  RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou
28.06. 20:38  RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou
29.06. 08:43 Sugar  RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou
28.06. 20:28  RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou
28.06. 23:44 kyticka  RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou
29.06. 07:51 martin bares  RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 192