Diskuze k článku

Červená čára překročena

Příspěvků 29

22.6.2016 0:50

Global dimensions

xml 195.?.?.?

Vložený obrázek

Nahliadol som do pekla - Rusko kontrolujú Židia.
Sir Percival phillips ,London Dailly mail

Komunisti sú Židia a Rusko je nimi spravované celé. Sú v každej vládnej kancelárii, novinách a úrade. Vyháňajú Rusov a sú zodpovední za antisemitské cítenie, ktoré sú na vzostupe.
Mrs.Clare Sheridan,Traveler lecturer and Friend of trotsky in new York World,December 15,1923

Keď som bo naposledy v Anglicku, boli sme na pokraji vojny (Rusko-pruská vojna, 1877), ktorá by pohltila celé impérium... Židovské záujmy v celej Európe a židovská tlač vo Viedni ako ich hlavný orgán robila maximum, aby nás do vojny zatiahla.
Goldwin Smith, Modern History in Oxford in Nineteenth Century, Október 1881

"Ktokoľvek, kto nie je úplne slepý nemôže nepochopiť, že od samého začiatku bol boľševizmus čisto židovským podnikom. Bez najmenšieho váhania zapália požiar v ktorejkoľvek krajine, v ktorej majú dostatočný počet členov ochotných si osvojiť boľševizmus a vytvoriť podporu židovskú moc."
Alfred Rosenberg, Mníchov 1921, citovaný v E.M. Sanctuary, Are these Things So?, str. 369

"Je zrejme nerozumné povedať to v Spojených štátoch nahlas, avšak boľševické hnutie je a bolo od svojho začiatku vedené a kontrolované židmi..."
Kapitán Montgomery Scuyler, americké expedičné jednotky na Sibíri vo vojenskej správe z 1. marca 1919 plukovníkovi Barrowsovi vo Vladivostoku

Protikresťanská kampaň Sovietov nesmie byť obmedzená len na Rusko. Musí byť vykonaná na celom svete.
Stefanov, citovaný v J. Creagh Scottovej knihe Hidden Government

Muži, ktorí kontrolujú Rusko nie sú Rusmi. Členovia židovskej rasy z celého sveta tu dominujú.
James Abbe, autor I photographed Russia z The New Masses, 29. októbra 1935

Zdá sa, že židia sú dnes skutočnými vládcami sveta. Impériá ako Rusko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko vedú židia, židia vedú národy. Čoskoro budú nasledovať aj iné národy a židia vztýčia nad svetom svoju červenú zástavu.
Z telegramov Grand Republic Coadjutor of Jerusalem

"There is a PLAN OF HELL to disorganize Christian Society."
Joseph Lemann The Entrance of the Jews

The Protocols (i.e. THE PLAN for World Domination) are both true and authentic, and the heads of World Zionism compose The Grand Sanhedrin which desires world control"
"The Jews have driven me from the tribe because I have denounced their sinister plans."

Henry Klein, jewish NY lawyer, 1945

...

Zmocnite sa 50 najbohatších židovských finančníkov, ktorí robia vojny pre svoj vlastný zisk. Kontrolujte ich a zastavíte tak vojny všetky.
Henry Ford v Cleveland News, 20. septembra 1923

Vložený obrázek


Qui bono?

349823

22.6.2016 4:49

Zdravy rozum nemuze zvitezit v tomto "inteligentnim"svete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

And it’s getting worse. Sartre was right, when he said the US is but a Super-European-Monstrosity. The colonial Europeans, mostly Anglo-French Europeans,Takze, Sioniste potvrzuji,ze masova emigrace do Evropy,je na prvnim miste jejich agendy.
Takze,vsichni co jste s nimi zpivali pisen o holocaust a zavirali vlastni lidi do vezeni,kradli jejich majetek,nebot o ten hlavne slo, tak dojdete odmeny. Ted are at the helm of this monster-octopus, self-declared empire. They are behind the mysterious and Machiavellian eye on top of the pyramid on the US-dollar bill, the symbol of the Freemasons, the forefathers of today’s United States of America – and the driving force towards the New and One World Order.

bude holocaustovy museum,co by cela planeta, v ramci opiate byt panem nade z vsemi,jak uvedla v prohlaseni,tak,zvana,"Atomova komise" v roce 1947,kdy jako, jeden "masakr" zkoncil, a byli hned v priprave budouciho-na pokraji dnesnich dnu" nuklearni valku,kterou uz predpovedel Adolf Hitler,jak,Zemi zmeni v mrtvou planet,jako je Mesic.
The Media's Disinformation Campaign on Ukraine: “There are No ...
Apr 8, 2014 ... ... to Adolph Hitler's National Socialist party and it used the Nazi Wolfsangel ... This was an utter delusion which disregarded Hitler's Lebensraum ... the “ Muscovite-Jewish mafia” and lauded the World War II Organization of ... Yaroshhas also threatened to destroy Russian pipelines on Ukrainian territory.
www.strategic-culture.org/.../the-media-disinformation-campaign-ukraine- there-are-no-neo-nazis-in-the-interim-government.html,

Proste, zde neni vyhnuti, nezacit valku kdyz , tato planeta je presbrojena, uz vic zbrani se tady nevejde, od doby prvni atomove bomby, jsme dosli k tisicum pokusnym vybuchum v mirove dobe. Jen v roce 1958 USA provedlo na 180 vybuchu, Britanie 20 a bolsevicke Rusko,79 vybuchu.
Jinymi slovy,neni v lidech zadna intelligence,spise, inteligence skodi lidem, nez pomaha k lepsimu zivotu. Narust rakoviny je v celem svete,vlivem lidske cinnosti, sebezniceni je na ceste, vyhraje to rakovina a nebo nuklearni "omyl" homo-lidi.

349825

22.6.2016 7:25

Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,

Clear 176.?.?.?

zato prípadna ruska odpoved je "zameraná"!
Pokial príde k stlačeniu spúšte, USA budú hlavný ciel!!! O tom niet pochýb! A potom môžu lietať na víkendy na Mesiac.N o a my si na druhom svete môžeme klásť otázku, komu prospelo zničenie tejto planéty.

349826

22.6.2016 22:02

RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 349826

Pokud by bylo Rusko dotlačeno k preventivnímu úderu, tak v první řadě nebude veden proti USA a ani atomovými zbraněmi. Bude veden proti cílům, které narušují strategickou rovnováhu a to v Evropě popř. v Asii. Rusko stejně jako Amerika nemají zájem na globálním konfliktu s použitím jaderných zbraní. Takže strašení tohoto typu je přehnané.

349856

22.6.2016 23:06

RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,

dub 89.?.?.?

Reakce na 349856

tak to jste na velkým omylu, rusko opakovaně, a následně i čína, uvedlö, že v případě nutnosti úderu jde první dekapitující na usa

349859

23.6.2016 8:30

RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 349859

Nechci nikoho přesvědčovat. Vycházím z logiky věci. Rusko si nepřeje válku. To je dnes každému snad jasné. Pokud by však došlo k závěru, že jeho síly "odstrašení" jsou eliminovány, tak zaútočení na USA neznamená nic jiného než konec. A to konec pro všechny. Proto můj pohled stále nabízí pokračování. Útokem, jak jej výše popisuji, bude obnovena strategická rovnováha a Rusko může říci: "My jsme Vás opakovaně varovali, ale neposlouchali jste nás". Pak zbude prostor k zasednutí k jednacímu stolu a , ať to zní jakkoliv bláhově, třeba přepsání hranic v Evropě. Znovu opakuji. USA činí kroky, aby si bylo jisto, že zaútočení na Rusko mu nepřinese adekvátní odpověď a to zase Rusko nepřipustí. Proto se domnívám, že tak daleko to Rusko zajít nenechá. Znamenalo by to pro něj záhubu. Stejně tak by pro něj znamenalo záhubu spustit proti USA totální útok. Proto si myslím, že nastoupí "dílčí" řešení, které sice bude "totálně" nebezpečné, ale zbude šance návratu zpět. Pokud samozřejmě USA nedostanou rozum a zavčasu si neuvědomí, kde je hranice chtěného a možného.

Samozřejmě, že nemám "patent na rozum" a může to být úplně jinak. Třeba v Sýrii také začíná situace "houstnout". Možná již mnozí zapomněli o co tam jde. Pro Rusko by vzdání se Sýrie znamenalo vzdání se dodávek ropy a plynu do Evropy. A může si toto Rusko dovolit?

349866

23.6.2016 18:50

RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 349866

>...Proto si myslím, že nastoupí "dílčí" řešení,...

"Myslet znamená hovno vědět", jak učí jedno ze rčení. Právě uplynulo historické výročí napadení SSSR Německem a ten demokratický Západ i podemokratičťující se Střed a část Východu Evropy o tom zarytě mlčí, nebo vydá demagogicky zdeformovanou zprávičku typu srážky koňského povozu s divočákem na polní cestě. SSSR, tedy především Ruská federace, byl přitom v téže situaci v jaké je i dnes, kdy mu jde o bytí/nebytí.

Nemáme ani nejmenší představu o obětavosti členů onoho společenství, které za pouhých 10 let muselo učinit tolik jako jiná společenství za celé století, aby ten očekávaný nápor nacizmu podporovaného produkcí celé ostatní Evropy i USA nejen ustálo, ale následně i proměnilo v jeho vlastní potupnou prohru. Za cenu ztráty cca 10% své populace převážně v produktivním věku.

Soudobá hrozba ze strany NATO je pro RF ještě mnohem horší nežli byla ta od nacizmu, když zbraně za těch uplynulých 75 let nabyly milionkrát větší ničivosti. Mentalitu společenství jakým RF je, tu však při hrozbě jeho totální devastace devastovat nelze, takže jeho dobrovolné podrobení se vydírání, to je jen zbožným přáním těch vyděračů a jejich nohsledů, ale dobrovolné obětování se kvůli záhubě nepřítele, toho ta válka přinesla činů bezpočet. A síla těch dnešních zbraní je taková, že padla-li by i možnost odvety za napadení, nijak to neovlivní možnost jejich odpálení sami na sebe, jak nejednou požádaly za VVV jednotky RA k přenesení palby na sebe vlastní dělostřelce v beznadějném obklíčení - zahynu, ale ty se mnou. Prostě útočník musí vědět, že nemá naději přežít a to je i jediná naděje zbytku světa, který se těm kdo s ním tak hazardují, musí vší svojí vahou postavit. Ne-li, pak přijdou k naplnění slova z Bible: " člověče pomni, že prach jsi a v prach se obrátíš". [pláč][bliji]

349881

22.6.2016 9:02

Jsem nebezpečný agresor!!!

Na-Iva tisk (tečka) amos (zavináč) gmail (tečka) com 89.?.?.?

Vyšel jsem na ulici v balistické (neprůstřelné) vestě.
Byl jsem označen za agresora.
Ocitl jsem se v hledáčku zaměřovače.
Protože ohrožuji okolí, budu asi muset chodit nahý.

349832

22.6.2016 10:51

RE: Jsem nebezpečný agresor!!!

vladimir7 195.?.?.?

Reakce na 349832

Napísal si to trápne, keď budeš chodiť po ulici iba v balistickej veste nikomu to nebude vadiť, samozrejme pokiaľ na nej v tých puzdierkach nebudeš mať rôzne kvéry, to už budeš veľké ohrozenie a musíš byť v hľadáčku.

349835

22.6.2016 11:28

RE: Jsem nebezpečný agresor!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 349835

balistická vesta nemá žiadne puzdierka...tá je skrytá po uniformou s puzdierkami...
takže nahý a vo veste...ale to ťa trafia do prdele ??!!! [smích]

349837

22.6.2016 14:57

RE: Jsem nebezpečný agresor!!!

vladimir7 195.?.?.?

Reakce na 349837

Máš pravdu, čo som napísal je taktická vesta, ale pointa je správna.

349844

22.6.2016 13:19

AK sa naučíte ich jazyk, budete rozumieť o čom hovoria, ale ja tak nič nepochopíte o ich zámeroch.

lubosmat 212.?.?.?

Mentalita a logika niektorých národov pre nás zostane navždy záhadou. Angličania si vymysleli nový jazyk, ktorý sa ani za mak nepodobá tomu Shakespearovskému, sprehádzali logiku gramatiky a vytvorili „modernú“ angličtinu, táto forma jazyka sa ujala vďaka koloniálnej politike GB a neskôr USA takmer po celom svete ako univerzálna forma dorozumievania.

Je na čase zopakovať príklad potomkov Robina Hooda, odmietnuť jazyk kolonizátorov a urobiť to čo v dávnych časoch urobili Briti Francúzom. Máme dokonca určitú výhodu, nemusíme si jazyk ktorému kolonizátori nerozumejú vymýšľať.

Ani si neviete predstaviť, koľko škody narobili znalci jazyka kolonizátorov z našich radov, keď podpisovali a nechali podpisovať podvodné zmluvy so západom v období Neokolonizácie našich krajín po roku 1989.

Aké škody páchajú na sebavedomí našich národov zapredané a cudzie médiá pôsobiace v našom mediálnom priestore sa dá len ťažko popísať. Aký vplyv majú médiá na osprostievaní národa sa posledný krát výrazne prejavilo počas posledných prezidentských volieb.

Len oni sú schopní s podaním ruky vraziť Vám nôž do chrbta a zároveň žiadať ospravedlnenie že kladiete priveľký odpor ich ostrému presvedčeniu.

349841

22.6.2016 16:08

RE: AK sa naučíte ich jazyk, budete rozumieť o čom hovoria, ale ja tak nič nepochopíte o ich zámeroch.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 349841

Největší vinu neseme my sami. Zapomněli jsme v přívalu cizího na to své. Teda většina z nás.

349845

22.6.2016 14:50

A kdo bude vítěz a co bude po totální válce "kasírovat"?

Léčitel 195.?.?.?

Nemyslím, že dojde k nějakému konfliktu takovéto globální úrovně. Nikdo by neměl žádný zisk. A to ještě vůbec nevíme, jaké "zbraně" a jakého typu jsou v arzenálech klíčových mocností. Nejde pouze o jaderné zbraně, ale o biologické, chemické, hlavně "psychochemické"! a některé další, jejichž podstatu doposud ani veřejně neznáme. Článek je pouhý kalkul, co udělá Putin a Rusko, ale rozhodující jsou dohody tajných služeb těchto mocností a ty si již příslušné politiky dají do latě! Nikdo by neměl z popisovaného konfliktu žádný užitek a "magoři" zatím přístup k arzenálům a jejich použití nemají! I když , nikdy neříkej nikdy. To je potom jedno, můžeme se jenom modlit. Je několik filmů, jak bude vypadat civilizace "po válce", ale asi nikdo si nedovede představit skutečnost!!!
Jsem přesvědčen, že se žádná "třetí světová válka" konat nebude, protože postrádá smysl. To by musel někdo jasně "zvítězit" a o jistém "vítězství" některé strany konfliktu lze úspěšně pochybovat![oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup]

349843

22.6.2016 17:14

RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce

Léčitel 195.?.?.?

Reakce na 349843

Možná bude lépe když pohovoří odborník:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jad...

349846

22.6.2016 17:29

RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce

dub 89.?.?.?

Reakce na 349843

mno jaksi vám uniká, že na západě, a hlavně v americe, jsou u vesla náboženští fanatici, kteří věří v armageddon, spásu vyvolených a zatracení ostatních (a jsou silně mezinárodně organizovaní a rozlezlí).

a náboženští magoři logické argumenty neuznávaj, drží se svého dogmatu jak hovno košile, děj se co děj...

a v tom je ten problém.

349848

23.6.2016 7:32

RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 349848

Vidím to podobně dube.. Je to však ještě horší než píšete. Masově přibylo lidí s vymytým mozkem,bez zábran. Jde to vidět na diskusích různých webů.Na ty neplatí žádný argument-žádná lidskost. I zvířata jsou proti těmto "lidem" výše-neboť:
Existují dvě zákeřné živé bytosti-had a závistivý člověk. Zatímco hada můžeme ovlivnit magií nebo bylinami,závistivého člověka ničím.Ten vždy čeká na svou příležitost. .Při dnešní úrovni humanity by byla světová válka skutečně apokalypsou.

349864

22.6.2016 17:33

RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce

karel4u 187.?.?.?

Reakce na 349843

Mate pravdu, valka, tedy opravdova valka neni pro US realna. Nemuzou si dovolit ztraty na personal bez velkych politickych implikaci, ale, prezbrojeni, zvlaste nuklearni je velmi dobre pro mistni ekonomiji.
Take pan Putin potrebuje nepritele aby mohl kontrolovat sve politicke nepritele. Tedy, jak se rika: vlk se najedl a koza zustala cela.

349849

22.6.2016 17:44

Řešení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Rychle vypnout tiskárny papírových a především virtuálních dolarů krytých jen zastrašováním , popř. obchodem s drogami tak, že svět přestane obchodovat v dolarech a chazarští světovládci ze Západu budou mít úplně jiné starosti než nastolování NWO a válku proti Rusku na evropském území do posledního Evropana.

349850

22.6.2016 21:37

RE: Řešení

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 349850

Loutkovodiči jsou vždy o několik kroků napřed. Ostatně proto zvedli na nohy Čínu a nechávají zvolna upadat USA.

349855

24.6.2016 17:06

RE: Řešení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 349855

Nějak moc spoléháte na genialitu a mazanost Rothschildů. Čína už nikdy nebude poskokem západních chazarských elit. Svých mazaných má více než Rothschildi, stejně jako průmyslu, peněz a zbraní.

349930

25.6.2016 7:18

RE: Řešení

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 58.?.?.?

Reakce na 349930

Mare totalni sttoprocentni pravdu ja jsm tohle predpokladal asi tak pred osmi lety a co sedeje dnes mi dalo za pravdu

349967

22.6.2016 18:28

Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná

RChPz 95.?.?.?

Rusi sa prirodzene na vojnu pripravujú. Všetky príznaky nasvedčujú, že bude. Tretiu svetovú zrejme považujú za možnú, buď že niekomu preskočí, alebo ako dôsledok reťazca príčin a následkov, keď vzhľadom na okolnosti bude možné vyberať iba z veľmi úzkeho spektra akcií a protiakcií a posledným, neodvratným aktom zreťazených udalostí bude... No či "Press red button" alebo "Nažmi krasnuju knopku," to neviem a vzhľadom na okolnosti a hlavne následky, bude mne i vám absolútne fuk, kto to stlačil prvý. Ak uvážime vzdialenosti v Európe, no... Pri likvidácii všetkých vojenských cieľov v európskej casti RF natiahneme brká tak či tak, podľa smeru vetra rýchlejšie alebo pomalšie, v každom prípade však pekne jedno po druhom. (Multi-kulti-EU magori budú spokojí, oslovovať sa nebudeme už pán, pani, súdruh, atď., všetci budeme "Vaša osvietenosť." V každom prípade, so zreteľom na nadšenie ako poliaci ťahajú kdejaký americký šrot na svoje územie, veľka škoda že Tatry nie sú v rangu aspoň päťtisícoviek. Takto prefúkne až k nám. Či dymom alebo aj plameňom, neviem.
Rusi však zrejme čakajú čosi iné a... podlejšie. I Američanom musí byť jasné, že Rusko neuzbroja na smrť (ako prezentujú krach Sovietskeho zväzu) ani sa nerozdajú na smrť (ako to, hadám viac k pravde, prezentujú v Rusku), Rusi si spojencov a priateľov vyberajú opatrnejšie, nestačí zamávať červenou vlajkou ako v minulosti a náklady zbraní, techniky a odborníkov za miliardy sa začnú valiť do tvojej krajiny. Chceš? Zaplať.
Sýria. To nie je len o tom: "Ty nešahneš nelem na mne... Ani na mojeho kamarata!". Čo samozrejme zvyšuje počet kamarátov. Najdôležitejšia je otázka: Ako to, s tak malými, vojensky podradnými silami, TAK rozvrátiť štát. Multinárodný, multikultúrny, multireligiózny... A pri tom centralizovaný štát Sýria. Pripomína niečo? Ako tomu zabrániť?
Zriadenie Národnej gardy, môže patriť práve medzi súbor opatrení, prijatých Ruskom ako reakcia na poznatky získané analýzou sýrskeho konfliktu. Jeho viditeľnú časť. Samozrejme, veľkou pomocou, možno väčšou než NG môže byť dosiaľ zachovaný DOSAAF a hlavne možnosti ktoré jeho organizačná štruktúra, ukotvená do spoločnosti na miestnej úrovni, poskytujpca do budúcnosti, pri zriaďovaní domobrany ktorá je práve na miestnej úrovni najdôležitejšou zložkou obrany štátu pri napadnutí zvnútra. Takú organizáciu my nemáme a zopár desiatok tisíc dobre "integrovaných" a hlavne zvonku riadených ""migrantov"" môže priviesť ku krachu a chaosu vlastne ľubovoľný štát EÚ a pri troške snahy a inteligencie (ktorá sa u nich vyskytuje zdá sa tak málo, až je to podozrivé), k vyvolaniu domino efektu ktorý roztrhá EÚ ako celok a rozvráti ľubovoľný štát pod Bruselským protektorátom. Vzhľadom na priveľa vnútorných väzieb, málo štátnej suverenity a samostatnosti, riadiace štruktúry štátov čoraz viac zvyknut...Automaticky kráceno

349852

22.6.2016 18:31

Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná

RChPz 95.?.?.?

zvyknuté iba preposielať direktívy Bruselu je EÚ, (v ktorej "jeden čihí, druhý hota" a za chvíľu každý neznáša každého, lebo každý dlží každému) v tomto ohľade podstatne zraniteľnejšia ako Rusko. Žeby sa do budúcnosti s Európou nerátalo? Ak sa má použiť proti Rusku, veľa času nezostáva. Iba ak práve tí ktorí sa sem pchajú desaťtisícmi sú práve tí, ktorí sa na Lýbijskí scenár v Rusku majú použiť. Ako, mimo môjho chápania, sedia si tu na zadku a socdávkach a "majú lajf." Možno to komusi došlo a preto sa snaží ich prílev priškrtiť... a presmerovať. Je jasné, že v Európe nejestvuje iba konflikt záujmo medzi Ruskom a Spojenými štátmi. Rusku je Európa viac menej ukradnutá, vyspevovať a akýchsi vyspelých technológiách ktoré Rusko životne potrebuje je smiešne. Všetko sa dá doviezť cez Čínu. Pre "verchušku" "Mersy" BMWčka a tomu podobné veci. Rusko si vozí z Európy prepych po stáročia. To, čo v skutočnosti potrebujú , sú obrábacie stroje a iná presná techniku, ktorú, sami to priznávajú, si zvykli nakupovať a odvykli sami vyrábať. No ak majú čo len trošku rozumu, niekde za Uralom, potichu, pracuje niekoľko stredísk "reverse engineeringu"
Nuž, krížiace sa záujmy v Európe, krížiace sa záujmy v Rusku, v USA sa tiež žerú medzi sebou. Zdá sa mi, alebo to v poslednom roku, dvoch akosi všade naberá na obrátkach a teplote? Asi skleníkový efekt.
Rusko sa pripravuje na vojnu. Mimo pochybností. Podľa všetkého obrannú. Udrieť prví, zrejme neudrú. Nezabúdajme však na jednu výraznú črtu ruského charakteru. V skratke: "Keď zdochnem, zdochnem. A ty so mnou."

349853

23.6.2016 6:34

RE: Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 349853

S posledním odstavcem bych si nebyl na Vašem místě tak jist.
"Ulice rodného města mne naučila: Je-li rvačka neodvratná, udeř jako první." V.V.Putin

349863

23.6.2016 12:44

RE: Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 349863

Je-li rvačka neodvratná...

To ale již nezáleží na Putinovi, ale na těch druhých. Předřečník tím chtěl říci, že Rusko, pokud jen to bude možné, bude se bezpochyby snažit rvačku odvrátit. Na rozdíl od strany druhé, která hledá ke rvačkám příležitosti a vyrábí si pro ně důvody.

349872

23.6.2016 20:46

RE: Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 349863

Vďaka za názor. Z mojej praxe. Často bolo možné vyriešiť koflikt jednou do zubov, pritom úplne v medziach zákona. A nevyriešil. Udriem, polámem záprstné kosti, porežem ruku na rozlámáných, zhnitých zuboch - žltačka, ganréta tiež možná, syfilis tiež možný, ako som zistil nedávno. Tak nezostalo inak, len vybrať tie otravnejšie, na čas a námahu náročnejšie metódy. Nuž tak. Ale dnes, keď to vonku "smrdí trablami" beriem zo sebou rukavice. Kevlar. Nuž, Rusko zatiaľ s Európou viac menej v hodvábnych rukavičkách. Možno časom navlečú kevlarové. A ruský jazyk pozná ešte jedny rukavičky. V preklade zhruba "z ježka rukavice."

349885

23.6.2016 4:53

Perpetual wars for perpetual peace...

favela 113.?.?.?

Rusko nemuze delat nic jineho nez myslet /a bylo vzdy prinuceno/ na svoji obranu.A neni dne aby se neobjevilo neco neuveritelneho. Putin nas dezinformuje...%&*()^#@!! A tak jsme byli kvalifikovani jako tupe objekty /snade obeti nejakeho vzdaleneho /asi 5000km/ rusky mluvicicho k tomu ..Politruka....
Zazil jsem casy, kdy jsme na podzim barvili listi na zeleno a lezli na stromy a lepili zpet obarvene ,predtim spadane listi, zazloutle travy natirali sme take na zeleno, plizili se a skrabali lisejniky z tasek na strese a barvili je na cerveno a okapy na zeleno ...Utesujici byl pohled na svet cervenych strech a modrych obzoru nebe ...a ptacci zpivali...Vojna se zdala byt idylkou, panoval nazor ze dvacet let po valce, nemuze bejt nic normalniho mozny a odchazeli sme na spol. mistnost poslouchat Svobodnou Evropu. Jednou mely prijet nejaky este vyssi sarze a tak pribylo i barveni pisku na cestickach v kasarnach . Pisek odmital a vzdoroval rozkazum nejvyssim, ukaznene zezloutnout a maril tak rozkazy a nase MIROVE usili ponevadz se lepil na stetky a tvoril zvance smisene z pisku a barvy a nechtel vypadat vubec jako pisek..
Miru bylo tenkrat plna prdel. V novinach v projevech v TV i v armade...A nebylo mozny jako dnes ,aby kdejakej hacker spustil valku...
Panoval taky obecny a vzity nazor, ze cim vyssi SARZE tim vetsi IDIOT.
Po inspekcich se obcas povysovalo a novi Terazkove si hrde vykracovaly kasarnami.
Mam za to ze TERAZKY SOM GENERALOM ,general Pavel take prozival tyto sve vojenske potesujici chvile a dodnes se jiste zucastnuje techto inspekci!!!
Jednou v zime sme byli poslany nacvicit boj s nepritelem. V zakouti jsme zapichli samopaly hlavni do zeme/aby se neztratily/ a venovali se klaboseni atd..PO chvili byla nam zima a rozdelali jsme ohne a suche drevo jsme zkusili sekat ze stromu samopaly. Ty se ukazaly byt neuzitecne a ihned se jim ohnul lauf. /Pri ostrych strelbach pak strilely za roh/.
Zaplet sem se dvakrat do vzpoury,jednou to bylo zhruba kvuli zdrazeni masa a jednou sme nedostali nazrat..
Putina malokdy nekdo zahlid,je daleko, v Cesku nikdy nebyl, nic nam nikdy nesliboval ani nedal ,ani modry z nebe a jiz se zmocnil nasich mysli 100%, jak terazky tvrdi gen.P.V roce 1989 byl bez prace, potom urednik a potom asistent starosty Leningradu. Mezitim se do Evropy nepozorovane nacpalo pres 2 miliony afroarabu, kteri zacali mesta pustosit,nicit cele ctvrti, pachat kradeze znasilneni, teroristicke utoky atd. A to vse bylo nam utajovano. Minuly rok zapocala hromadna invaze a okupace milionu z Afriky a Asie a stale pokracuje. Organizace NATO , ktere je terazky general clenem nejen transportuje ale i exportuje zminene ILEGALNE /a pomahaji i jednotlivi clenove NATO jako TURECKO/ mezi nimiz je velke mnozstvi psychopatu vseho schopnych do Evropy. NATO je tedy zlocinecka organizace vcetne general Pavla. Blbost skrze sarzi vsak zlocin neomlouva. Pod falesnymi sliby, lzemi dostali do NATO i Ceskou republiku, ktera je nyni drzena v zeleznych klestich tehle zvrhle organizace...Bez souhlasu obcanu pokracuje v dalsich zlocinech. Na vyroci napadeni fas...Automaticky kráceno

349860

23.6.2016 6:04

pokr. Perpetual Wars..

favela 113.?.?.?

Napadeni SSSR/Ruska/ fasisty vseho druhu,dnes NATO zase shromazdilo fasisty vseho druhu na hranicich Ruska, vcetne hitlerovskeho Wehrmachtu /jednou fasista vzdycky fasista/. Major Terazky z Varasavske Smlouvy se snazil vzdy vse poctive vysvetlit. Terazky gen.Pavel je na rade. Vysvetlit bez obvinovani,jak Rusko podkopava "mirove usili" sveta a proc je a musi byt obkliceno zbranemi v hodnote trilionu ze vsech stran..Proc NATO, zlocinecky gang je vcele celeho tazeni a organizuje a manipuluje a ohrozuje existenci EU a sveta a porusuje tim mnozstvi mezinarodnich protivalecnych zakonu. Avsak to Terazky general Pavel zhruba nevysvetluje. Cim vetsi sarze...Nevysvetluje... Aby se svet tesil terazky na inspekci gen. Pavla a my zase zacali vse prebarvovat na RUZOVO !!
/Dle rozkazu zhora/.

349862

Příspěvků: 29

22.06. 00:50 xml  Global dimensions
22.06. 04:49  Zdravy rozum nemuze zvitezit v tomto "inteligentnim"svete
22.06. 07:25 Clear  Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,
22.06. 22:02 P.Lepenka  RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,
22.06. 23:06 dub  RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,
23.06. 08:30 P.Lepenka  RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,
23.06. 18:50  RE: Ľudská naivita a nezmyselnosť je technicky nemeratelna,
22.06. 09:02 Na-Iva  Jsem nebezpečný agresor!!!
22.06. 10:51 vladimir7  RE: Jsem nebezpečný agresor!!!
22.06. 11:28  RE: Jsem nebezpečný agresor!!!
22.06. 14:57 vladimir7  RE: Jsem nebezpečný agresor!!!
22.06. 13:19 lubosmat  AK sa naučíte ich jazyk, budete rozumieť o čom hovoria, ale ja tak nič nepochopíte o ich zámeroch.
22.06. 16:08 gippius  RE: AK sa naučíte ich jazyk, budete rozumieť o čom hovoria, ale ja tak nič nepochopíte o ich zámeroch.
22.06. 14:50 Léčitel  A kdo bude vítěz a co bude po totální válce "kasírovat"?
22.06. 17:14 Léčitel  RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce
22.06. 17:29 dub  RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce
23.06. 07:32  RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce
22.06. 17:33 karel4u  RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce
22.06. 17:44  Řešení
22.06. 21:37 Nikdo (originál)  RE: Řešení
24.06. 17:06  RE: Řešení
25.06. 07:18 lindsay  RE: Řešení
22.06. 18:28 RChPz  Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná
22.06. 18:31 RChPz  Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná
23.06. 06:34  RE: Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná
23.06. 12:44 Honza999  RE: Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná
23.06. 20:46  RE: Vojna, svetová, tretia, pre nás posledná
23.06. 04:53 favela  Perpetual wars for perpetual peace...
23.06. 06:04 favela  pokr. Perpetual Wars..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 3

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 210