Diskuze k článku

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

Příspěvků 41

21.6.2016 0:31

Evropani mohou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

s natiči zapomenout na závěti. Tu starost jim odepřou tržně.[překvapení]

349789

21.6.2016 3:52

Že by chorobná nedočkavost vlastního konce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Že je ta svobodná vůle, vložená do oživené hmoty bez limitů v pudech, že je zdrojem jejích různě výrazných existenčních nestabilit, na to ten Stvůrce narazil hnedle při konci svého tvůrčího zápalu. Tenkrát to vyřešil přenesením těch dvou nahých opic od rohu hojnosti v Ráji na Venuši, na pro ně nehostinnou Zemi. To ještě v naději, že v tamních podmínkách nebudou mít čas na pitomosti s hraním si na NĚHO a zůstanou jak mají údělem, být jen JEHO obrazem... a pak prý je vševědoucí, všemohoucí a kdo ví jaký ještě...jo tůdle... kdyby byl, tak by ten hokuspokus s otáčením průběhu entropie v podobě oživené hmoty, vůbec nezačal... no alespoň ho konečně jaksepatří ukončí obvyklým jaderným ohňostrojem, když si v té nehmotné sféře inteligence utrhl u svých tehdejších oponentů takovou kšandu[oči v sloup]...do svý smrti už holt veselej nebude...[mrknutí jedním okem]

Nebo JEMU i sobě přece jen helfnem a pomůžeme si od těch šmejdů nemajících svědomí, sami? Určitě by to přijal s úlevou, že ten hokuspokus má i něco do sebe a nechá nás zato ještě... vždyť ono i to žití v pokoře k NĚMU, to by přece stálo za to. ON chce jen nenechat nás vlamovat se JEMU do díla a ctít ten jeho morálně-právní základ naší existence - DESATERO.[mrknutí jedním okem]

Tak co opičáci? Jde se na to NATO? [naštvaný]

349792

21.6.2016 6:28

a čo keby

eurodron 178.?.?.?

niektorý členský štát NATO vyhlásil, že Mexiko previedlo kybernetický útok proti nemu a že ho treba do 72 hodín napadnúť? Následne do Pensacoly poslať 2 lietadielka a vyzvať usa aby začali bombardovať Mexiko, keďže sú najbližšie. Tu by sa hneď mohla ozvať Čína a Rusko, že je potrebné stabilizovať situáciu v regióne a obsadili by hranice Mexiko-usa. V tom prípade by ten paškvil z dielne NATO znamenal gól do vlastnej bránky.

349793

21.6.2016 8:07

Tak nač ještě čekáte?

Pepan 217.?.?.?

Teroristé USSA, EU a NATO, když máte takové zákonné možnosti tak se divím, že jen melete držkou, ovšem rozumní lidé celého světa vědí proč tomu tak je, prostě za plotem štěká každý ratlík ale běda jak se otevřou vrátka. Výše zmíněným teroristům se už zaručeně vypařil mozek a z těch zbytků výparů ještě chtějí oblbovat svět jací jsou hrdinové, ale doba Hoolywoodských hrdinů už je v nenávratnu.

349795

21.6.2016 8:44

RE: Tak nač ještě čekáte?

eda521 193.?.?.?

Reakce na 349795

Tak na co ještě čekáte ... ?
https://www.youtube.com/watch?v=VOn1BLVuMCI

349797

21.6.2016 8:31

Propagandistické sračky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

To celé je o tom, že treba vykazovať "činnosť".
Niekto veľa telefonuje, niekto veľa našoféruje, niekto melie papuľou.
Každý z nich má pocit, že je prepracovaný.
Divadlo suterénu a pre suterén.
Ale pozor! Rus dlho sedlá koňa, ale potom cvála rýchlo. Veľmi rýchlo.
Nepochybujem, že zopár mužíkov na Sibíri prežije.
Rozsmradnutá a zmľandravená "západná" civilizácia "nerozchodí" ani zopár organizovane privandrovaných údenáčov, nie to ešte zimu bez plynu či nebodaj teplo a svetlo, ktoré priletí do ich domovov.

Tej čvarge sa nepodaril prenos vedomia na kremíkové čípy (niekto ich pekne oj.ebal), tak teraz skúšajú degenerovať ľudstvo.
[vyplazený jazyk]

349796

21.6.2016 14:27

RE: Propagandistické sračky

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 349796

Jasně oni musí vykázat nějakou činnost a důležité žvanění o Rusku vypadá jako tvrdá práce.. Ve skutečnosti je to fašounská tragikomedie. Fašouni se sami oddělali, sami vyhodili svoje občany do lufu a teď nemohou nic. Maximálně mohou jen oddělat další občany.

349813

21.6.2016 8:52

Rekl bych, že skutečný duvod pro válku

ppppp 95.?.?.?

by byl, kdyby howno paní Clinton nepadlo dostatečne svisle na záchodovou mísu. Bylo by to považováno za narušení homogenity amerického gravitačního prostoru Rusy.
Myslím, že všechny současné duvody pro válku s Ruskem jsou v podobne vysoké kvalite.

349798

21.6.2016 9:07

Stát který nedokáže vytvořit bezpečný IT prostor zasluhuje nakopat

Jan Novák 90.?.?.?

a ne aby se kvůli němu uvedla do pohybu vojska

349799

21.6.2016 9:16

Důvodů by bylo...

Sugar 94.?.?.?

ale koule na to nemaj. [smích]

Stačí se kouknout na dějiny Ruska, jaké mají zkušenosti s válčením a co předvedli v Sýrii. Potom na zdechající vytunelované zkapitalizované USA a je jasné, kdo by dostal na prdel.

USA mají jedinou možnost - poštvat někoho druhého. Ale i největším podpindosníkům v EU se nebude chtít umírat v jaderném konfliktu.

Jde zase o zbytečné nabíjení lidí strachem a stresem...

349800

21.6.2016 10:40

NATO - Hitler

vajir 141.?.?.?

Přesně před 75 lety, napadlo Hitlerovské Německo, SSSR. Stalo se to 21.6.1941.
Zdá se, že zapomínáme na toto velice důležité datum, jako bychom měli vymazané vzpomínky.
NATO se chová stejně, jako Velkoněmecká říše, která také hledala a vytvářela situace, kterými by zdůvodnilo, proč stupňovat napětí až za únosnou mez.
NATO se chová stejně a pod diktátem USA, se chová jako Hitlerovské satelity.
Bohužel dnes k těmto satelitům patříme i my, ČR, bláhově se domnívajíc, že jsme se tím zařadili k tzv." vyspělým západním státům".
Chováme se jako idioti a jako idioti dopadneme, až nás naší atlantičtí spojenci nakopnou do zadku.

349802

22.6.2016 7:43

RE: NATO - Hitler

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 349802

Lidi by meli znat pravdu aspon co se tyce dejin . Je velice zajimavy jak ty zkurveny propagandy plnejch lzi sionistyckyho zidovstva fachcej a ze nikdo ze strachu vo svou existenci se dnes boji votevrit hubu a napsat pravdu treba vo tom ze to bylo svetovy zidovstvo ktery tenkrat vyhlasilo Nemecku valku a ze to byla GB ktera jeste pred vyhlasenim valky Nemecku napadla leteckym utokem pristavy Hamburk a Kiel..... Mel ma tom nejvetsi zasluhu jistej krvelacnej chazar Winston Churchill kterej nechtel aby se Polsko dohodlo s Nemeckem a vodil psonky za nos tak dlouho az se nemci nasrali .... . Vopravdu,si ty dejiny tak jak vopravdu byly prostudujte ale ne z tech zidovskejch fantasmagorii z kterejma se lidem jeste dnes vymejvaj mozkovnice.

349827

22.6.2016 10:05

RE: NATO - Hitler

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 349827

daj pls. info na tie utoky na hamburg a kiel. vdaka.

349834

23.6.2016 5:28

RE: NATO - Hitler

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 349834

V clanku na internetu ktery zidovstvo jeste nesmazlo se pise , After England bomb Germany 6 times , finally Hitler retaliated agains England with airstrikes ! ( Nemecky mesto Emden a to snad kazdej vi bylo v poradi anglicanama bombardovano prvni ....) Mrkni na www.stormfront.org . A kdyz si naklepes na google clanek od Lorraine Day , M. D. World War 2 , The JEW Declared War - agains Germany! NOT the Other Way Around ! tak tam se vo anglickym bombardovani Nemecka pred zacatkem 2WW pise taky . Nezvratnym faktem je , ze se zidovstvo snazi pravdu prekroutit ale na Internetu pokud budes hledat jeste furt najdes pravdivy fakta jak to tenkrat skutecne bylo ktery stojej za precteni .

349861

24.6.2016 3:39

RE: NATO - Hitler

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 349861

24 Brezna,roku 1933,zidovsky celosvetovy kongres vyhlasil valku na Germany, samozrejme,dukaz,noviny, byly drzeny pod poklickou,prece nemuzou pripustit,prepsat Historii,dat vinu za krestansky holocaust zidum,kteri ten svuj vylhany dobre zpenezili.,kteri si jej odskodnenim promenili ve zlaty dul a vymyvanim mozku krestanu, nemyslim zradnych historiku a nedej boze ,aby prokouk nejaky politik a dostal rozum,ze veci jsou jine,nez nam zidovska media predkladaji denne pod nos . Samozrejme,ze takovy Soros nabizel,pomoc, ve vydavani skolnich ucebnic v Rusku a jinde , tam by jiste byla ukazka 24 brezna roku 1933 a nebo slova Solzenicina o 100 milionech ruskych zivotu, 40 milionu jen za valceni s Nemeckem,ktere,dle slov polskeho marsala,nemelo na vybranou,proto I Putin jednim casem v setkani s polskym presidentem,mu pripomel,ze to bylo Polsko s pozadim Anglie,Kdo vlastne zacal druhou svetovou valku a dnes Polsko,opet mluvi , zebude s Ruskem a Ukajinou valcit,proste Katyn jim nestacila,jako, odezva,jak Polaci nakladali se zajatymi Rusy.
Jakse zda historie se opakuje,pokud dojde,jakoze dojde ,k valce,tak to bude posledni list historie clovecenstva na teto planete,lidi,jez pro mamon znicili svet
Nebude ani ta "planeta opic",jak si mnozi mysli. Skriti skudci,na nejvyssich mistech,takze I Kameron prohlasil ze je zionista,predsedkyne Nemecka ma take dobry pozadi a tak muzem jit od jedne vlady k druhe,vsude ,pata kolona.
Hitler,predesel bolseviky o nekolik hodin,co mela dostat "Ruska armada" k utoku na Nemecko,Hitler je predesel,co,tedy Putin udela.
Bude ,orac,orat tam,kde kdysi stala Praha?

349889

24.6.2016 19:40

RE: NATO - Hitler

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 349889

>Hitler,predesel bolseviky o nekolik hodin,co mela dostat "Ruska armada" k utoku na Nemecko,

To je věta hodná majitele "modré knížky", nebo adolescenta. Kdyby tomu tak bylo jak zní z citace, narazil by Wehrmacht na tvrdý odpor k útoku již připravené RA. A to se nestalo, když už v prvních dnech války bylo zajatců z řad RA jen o něco méně než samotných útočníků právě proto, že nenyli řádně připraveni ani k obraně, natož pak k útoku "za pár hodin", kdy se čeká v plné zbroji jen na určený čas. Poplyšákoví demagogové věděli co dělají, když zrušili základní vojenskou službu. Můžou v pohodě přepisovat dějiny podle svých potřeb, aniž by jim ti co o vojně něco vědí z vlastní zkušenosti, nerozbili za ty pusté lži držky.

349940

24.6.2016 20:22

RE: NATO - Hitler

dub 89.?.?.?

Reakce na 349940

fascinující je, že tento blábol jednoho jediného "rusa" dokážou někteří opakovat do aleluja, zcela ignorujíce, že hitler šel až do baku jako horký nůž máslem a nesetkal se prakticky se žádným odporem. dtto směr ukrajina, bělorusko, o pobaltí s jejich pátou kolonou nemluvě.

asi se halt tehdá rusové chystali na mimozemskou invazi a jednotky připravené k útoku měli rozmístěny na měsící a oběžné dráze...

ale jak je vidět individuí bez mozku je všude plný pytel.

349944

25.6.2016 2:23

RE: NATO - Hitler

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 349944

Prectete si proc Ukrajinci vitali Wehrmacht a Waffen SS .

349959

25.6.2016 16:04

RE: NATO - Hitler

dub 89.?.?.?

Reakce na 349959

protože židům sežrali, že za hladomor můžou rusové.

nicméně to zcela nic nemění na faktu, že ukrajina byla součást rudé armády a že tam žádné jednotky připravené na útok nestály a nebyly.

nemluvě o tom, že ze své naivity a blbosti ukrajinci velmi rychle a bolestně vystřízlivěli a ukrajinské jednotky sehrály v bojích dosti významnou roli.

349982

21.6.2016 10:57

Vcelku pôsobivé pokrytectvo...

pozorovateľ 217.?.?.?

Vďaka Snowdenovi je známe, že americká NSA odpočúva všetko a každého a neštíti sa ani sofistikovaných praktík nabúravania vládnych počítačov po celom svete. A oni budú niečo vyčítať Rusku???

Prehľad praktík americkej NSA pri sledovaní internetu. Stručné zhrnutie podľa knižky Glenna Greenwalda: Nikto sa neskryje.

Kapitola 3. Prehľad techník, akými NSA monitorovala dáta z internetu
http://www.hlavnespravy.sk/za-hranicami-absurdity-...

Kapitola 4. Škody spáchané odpočúvaním. Význam súkromia v živote človeka.
http://www.hlavnespravy.sk/nemecko-v-style-velkeho...

Jeden zo Snowdenových dokumentov dokonca ukazoval, že NSA má rozpracované postupy počítačových útokov na priemyselnú infraštruktúru krajiny. Dokážu vyradiť z činnosti elektrárne, vodárne, na diaľku vymazať firemné databázy a rôzne ďalšie aktivity, ktoré by mohli vážne ohroziť beh štátu. Asi si vie každý predstaviť, aké dôsledky by malo, keby NSA napríklad zhodila (alebo ešte horšie, zmanipulovala) počítače v nejakej jadrovej elektrárni. Že niečoho takého sú technicky schopní, dokázal pred rokmi vírus Stuxnet, ktorý dokázal pomocou falošných dát vyradiť z činnosti iránske centrifúgy na obohacovanie uránu a to po dlhé mesiace bez toho, aby si obsluha čokoľvek všimla.

349804

21.6.2016 15:25

RE: Vcelku pôsobivé pokrytectvo...

dub 89.?.?.?

Reakce na 349804

černobyl byl první ostrý (úspěšný) test...

349815

21.6.2016 11:47

Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

Léčitel 195.?.?.?

Sankce proti Rusku byly zcela zbytečné, spíše Rusku pomohly nastartovat vlastní výrobní potenciál v mnoha oblastech. Vojenské řešení nemá žádnou alternativu a tajné služby obou velmocí jsou domluveny, že se žádná "velká" válka konat nebude. Nemá žádného vítěze, jenom poražené.
Současné harašení zbraněmi jsou politické hrátky prospěšné z mnoha důvodů!
Především politikům přináší potřebné body, když nejsou jiná témata! Světová ekonomika na tom není vůbec dobře, jde o dobře skrývaný propad, který jde především na vrub životních úrovní obyvatel a příprava na "válčení" je velice dobré téma, jak odvést pozornost. Také zbrojení je náhrada za pokleslou ekonomiku a jde v prvé řadě o vysoce výnosný obchod se zbraněmi, kterému se náramně daří, když je válka mediálně na spadnutí! Nemám ponětí, ale mohu se také drasticky mýlit, kdo a za jakých okolností by si dovolil rozpoutat velký konflikt s Ruskem, když je všeobecně známo, že se válka s Ruskem vyhrát nedá!

349808

22.6.2016 22:51

RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 349808

Tajným službám se přisuzuje neexistující moc. Tajné služby neřídí politiky. Ty jsou jen nástrojem. Politiky a potažmo tajné služby řídí úplně někdo jiný. Jak je jen to pořekadlo? "Kdo má peníze má i moc".

349857

23.6.2016 15:26

RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

Vopice 185.?.?.?

Reakce na 349857

Prozradím ti tajemství. Nikdo nemůže mít moc, pokud nemá tajnou službu. Bez tajné služby se nemůže žádná moc udržet. Peníze v tom nehrají žádnou roli. Tajná služba žije svým vlastním životem a není síly, která by jí plně ovládla.

Jo, dnes si každej myslí, že tajná služba je třeba KGB nebo CIA nebo něco podobného, ale co třeba taková katolická církev a její jezuitské odělení?

Takže tajná služba samozřejmě politiky řídí, kdo si myslíš, že řídil třeba Norriegu?

349878

23.6.2016 18:52

RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

Censored 84.?.?.?

Reakce na 349878

> co třeba taková katolická církev ...?

Ovšem ona svou moc využila jen a výhradně ku prospěchu lidstva. Ona přece založila naše základní lidské hodnoty. A protože tou největší hodnotou pro křesťana je LIDSKÝ ŽIVOT, církev se od samých počátků zasadila o to, aby žádný nebyl zmarněn. Dle přikázání "nezabiješ" přece KC přísně zakázala ve sféře svého vlivu veškeré války, zabíjení, trest smrti.

Další významnou hodnotou je pro nás přece SVOBODA. A tak katolická církev brzo po získání moci nad světskými představiteli prosadila ve všech vyspělých zemích zákaz otrokářství.

Velmi uznávanou hodnotou je rovněž VZDĚLÁNÍ. A proto církev po celém světě už po tisíciletí svolává ráno zvoněním děti z blízkého okolí. V kostelních lavicích pak církví školený člověk učí všechny děti číst, psát, počítat, ... Prostě vzdělává je.

Církev nám dále přinesla také ... Ehm. Nebo se snad mýlím? Teď mě napadá, že ze všech církevních zákazů si vzpomínám jen na zákaz klasických olympijských her, na zákaz zobrazovat krásu lidského těla, na zákaz podrývat znalostmi přírodních věd klasická církevní dogmata o světě, ...

Tak se omlouvám, asi jsem se trochu zmýlil. [oči v sloup]

349882

23.6.2016 20:02

RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 349882

Censored, teď nevim jestli je to ironie, vtip, nebo jen nebetyčná hloupost (a nevědomost ?).

Lidský život:
Kdyby církvi šlo o lidský život netáhla by proti nám slovanům pěti křížovými výpravami + inkvizice.
A přikázání nezabiješ? Účel světí prostředky, že? Tady někdo káže vodu a pije víno. Apropos nežehnal náhodou papež hitlerovým zbraním?

Svoboda:
jedním slovem inkvizice. Navíc slovanům nebylo otroctní vlastní. Ona vlastně KC byla sama otrokářem.

Vzdělání:
V době husitské bylo běžné, že i prostí lidé uměli číst (na tu dobu dokonce i ženy).
K. H. Borovský to vyjádřil třeskutě a přesně:
Českých knížek hubitelé lítí - plesnivina, moli, jezuiti.
Jezuité můžou za dobu temna, to nemá se vzděláním nic společného, ba naopak. Např Tábor, založili gamnázium, kde se vyučovalo v latině. Čeština byla zakázána, ve výsledku velký úpadek, protože bylo vzdělání jen pro hrstku a ne pro všechny.
To je jako by nám tu dnes někdo násilně zavedl americké školství, stejně jako tehdy, by to významně zvedlo procento negramotnosti.

Censored, zmýlil jsi se hodně..

349883

21.6.2016 11:56

A co pořádný úklid před vlastním prahem

veve65 213.?.?.?

Tato zpráva z českého mainstreamu ale nějak vyšuměla.......

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/361963-pocitace-se-prodavaly-uz-zavirovane-nsa-sledovala-domacnosti-i-firmy-ve-30-zemich.html

349809

21.6.2016 12:35

RE: A co pořádný úklid před vlastním prahem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 349809

Něco podobného jsem chtěl napsat.
Do jakékoliv elektronické komunikace,lze předem zabudovat i několik zařízení a nejen odposlech,Proto jakýkoliv výrobek made in USA obsahuje potřebné zařízení.
Dokonce i ty lodě Mistral, vyráběné v Francii,byly osazené,odposlechy,sledován jejich pohyb a pobyt,pak to bylo narychlo demontováno.Takové dopravní lrtadlo Boeing,dokonce kamerou na sledování terénu.

349811

21.6.2016 17:21

Nato je chazažská páka.

Pasažér. 141.?.?.?

To by už Německo a Francie museli vyhlásit USA válku za kybernetické útoky na mobilní zařízení vysokých státních představitelů ze strany CIA. Merkelovej i Hollandeho mobilní komunikaci šmírovali na vládní úrovni.
A tady chtějí vyvolávat války kvůli nestátním hackerům?
Už Sionisté nevědí kudy kam. Jejich čas se blíží. Svět procitá a brzy bude už všem jasné...ONI, nebo MY!

349816

21.6.2016 18:36

Bankrotující USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

už nemají, kde podstatně nakrást, aby znovu oddálily svůj krach a tak haraší zbraněmi a mediální sračkomety a své evropské politické poskoky vytáčejí do neuvěřitelných obrátek. Problém je v tom , že při té své samolibosti zločinecké chazarské "elity" Západu nějak ztratily přehled o tom, jak je na tom vojensky a morálně Rusko a také Čína a co mají k dispozici. Tihle samozvaní hegemoni by dostali na frak tak, jak si ani v nejčernějších snech nedovedou představit a jak si za všechna ta svinstva , která po celém světě už velmi dlouho organizují, financují a páchají, zaslouží.

349817

21.6.2016 23:51

Ano, byla to havlisticka lez

Carlos IV 60.?.?.?

(i kdyz pouze opakovana) po Gorbim a Reaganovi na onom setkani v r. 1989, ze se vojenske bloky rozpusti - ktera se naplnila asymetricky ve prospech NATA - a uz se jakoby vytratila z pameti lidi a samosebou se uz davno nikde nezduraznuje. Mlada generace o tom uz nema potuchy a vetsina zapadaku si tenhle podvod proti Rusku vubec nepripousti a medialni zrudy jako Murdoch a spol stale melou tu svoji o "rozpinavosti a agresivite Ruska" pricemz opak je pravdou. Pro nas by to melo byt poucne a tento relativne nedavny historicky fakt stale pripominat i z toho duvodu, ze nase zeme (jako ostatne prave treba ony pobaltske "samostatne" staty) je pouze naraznikova zona kterou NATO rado obetuje. Je to jeste o to horsi, ze o Mnichove '38 se (tusim - opravte mne pokud se mylim) uz dnes radeji ucebnice dejepisu nezminuji vubec abychom se nahodou "politicky korektne" nedotkli nasich "novych spojencu", pro ktere - bohuzel - zustaneme stejne navzdy pouze "fuck*ng eastern Europeans" - tedy urcite minimalne za zavrenymi dvermi. Historie se rada opakuje a lidska pamet je - bohuzel - moc kratka.

349822

22.6.2016 8:50

Autor je ignorant nebo omezenec

Na-Iva tisk (tečka) amos (zavináč) gmail (tečka) com 89.?.?.?

Pokud si dá někdo tu práci a hledá primární informace (ne ty co nám předžvýkají polovzdělaní novináři) musí zjistit podstatu skutečnosti.
Proti cyber-attack a odpovídající odpovědí cyber-defence a vlastní cyber-attack.
Tak proč ty nesmyslný keci co míchají virtuální a reálný prostor.
Asi má někdo čtenáře za úplný trotly?

349830

22.6.2016 9:28

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 195.?.?.?

Reakce na 349830

V klidu, dědo. Nerozčiluj se. Co jsi přesně myslel touto větou?

>Proti cyber-attack a odpovídající odpovědí cyber-defence a vlastní cyber-attack.

Četl jsem to několikrát tam i zpátky, ale moc smyslu mi to nedává...

Vtip je v tom, jak jsi správně pochopil, že soudruzi z NATO právě smíchali dohromady virtuální a reálný prostor, což má svoji logiku, protože zahájit válku lze samozřejmě cyber útokem, kterým lze například vyřadit protiraketovou obranu, že?

To, že oznámili, že to nyní považují za stejné riziko jako pozemní nebo letecký útok, se dá snadno v budoucnosti použít jako záminka pro vojenskou "odpověď", přičemž každý, včetně tebe, ví naprosté kulové, zda k nějakému cyber útoku došlo nebo ne.

Je mi jasné, že v tvých letech to již máš problém pochopit, stejně jako většinu ostatních věcí, neboť tvé myšlení utvářené v 70. letech se od té doby nezměnilo.

349833

22.6.2016 11:12

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Na-Iva tisk (tečka) amos (zavináč) gmail (tečka) com 89.?.?.?

Reakce na 349833

1. upsal jsem se , místo „a“ mělo být „je“
2. kdo vnímá konsekvence pochopí
3. „soudruzi z NATO právě smíchali dohromady “
nesmíchali, kybernetcký útok = kybernetická reakce
4. pokud něco napíše Bild nebo Sun, má to asi stejnou vypovídací hodnotu jako Blesk [smích] , hledej jinde šmudlo
5. protiraketovou obranu nenapadne žádný hacker, tyto systémy rozhodně nejsou online přístupné, to je extrémní naivita
6. kde jsi vzal to svoje přidrzlý „dědo“, do toho mám dost času
7. ve svých letech čtu a vyhledávám primární zdroje ať už jsou psané azbukou či v angličtině, teprve potom si dělám názor.

349836

22.6.2016 13:00

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 217.?.?.?

Reakce na 349836

Dědo, neblázni! Mluvíš z cesty...

1. no, tak to bylo opravdu jen malé upsání
2. bohužel se to nedá říci o tobě
3. "decision to formally consider cyber operations a military domain" jo, to přesně sedí k tomu, co jsi napsal
4. tady už vůbec nevím, o čem mluvíš
5. no, myslím, že naivní jsi především ty, jestli si myslíš, že to nejde, pravděpodobně proto, že máš spojené hackování pouze s internetem
6. když je ti 60, jsi pro mě děda
7. to ti tak budu věřit, ty už máš názor dávno pevně vytvořený - to, co si přečteš azbukou, to je pro tebe lež, takže enechápu, proč to tady vytahuješ, asi abys byl "nestranný", že?

[chechtot] Už dlouho jsem se tak nezasmál...

349840

22.6.2016 14:29

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Na-Iva tisk (tečka) amos (zavináč) gmail (tečka) com 89.?.?.?

Reakce na 349840

Soudruhu Vopice ty (IQ<70),
proč se navážíš do něčího věku o němž výš kulový ...
Do šedesáti mám ještě opravdu hodně daleko. Dvouciferně.
Ten odkaz na Bild je tam proto, že to je primární zdroj od něhož se odvíjí téma článku.
Proniknutí do izolovaného systému z podstaty není možné, lze ho ovšem vyřadit z provozu.
Military domain je pět, a každá nese vlastní reakce na narušení. (pevnina, oceán, obloha, vesmír a kyberprostor)
Názory dávno vytvořené má jen blb, svět se mění každou vteřinou [smích]
Články v azbuce, i v jiných znacích, přináší informace a nestrannost je pověra.
Čti chlapče, uč se porozumění textu, přemýšlej.

... to aby ses mohl zase zasmát, mě je tě spíš líto.

349842

22.6.2016 17:16

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 198.?.?.?

Reakce na 349842

Jejky, soudruh se nám rozčílil!

No, možná ti není 60, ale dle tvých příspěvků tipuji, že za bolševika jsi dělal politruka a teď jsi jen obrátil kabát. Což je dle mého nanejvýš pravděpodobné.

Jelikož ani nevíš, jaký je zdroj článku, raději se s tebou nebudu hádat. Už to je důkazem toho, že jsi naprosto mimo.

Ano, svět se mění každou vteřinou, ale tvé názory se nemění, takže jsi výsledný stav nazval přesně.

Líto ti mě být nemusí. Opravdu.

A ještě se tě zeptám... není tě tu škoda? Třeba na Lidových novinách bys skvěle zapadl mezi své ostatní soudruhy! [chechtot]

349847

22.6.2016 22:57

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 349833

Já bych vojáky nepovažoval za úplné kretény. Pokud se někdo domnívá, že systém protiraketové obrany je v některém místě propojen do internetu, tak je asi stejně naivní jako houbař, který hledá na severním pólu pravé hříbky.

349858

23.6.2016 15:15

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 185.?.?.?

Reakce na 349858

No, a jak ohodnotit někoho, kdo si myslí, že kybernetický útok může být veden jen přes internet? Donald Cook byl připojený k internetu, když mu vyřadili elektroniku? Nebo jak jsi to myslel? [chechtot]

Prozradím ti jedno tajemství. K tomu, abys mohl rušit nějaké zařízení, případně ho rovnou zlikvidovat, tak k tomu nepotřebuješ internet.

349876

22.6.2016 21:01

Dost drzá manipulace.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

... vyžaduje, aby se každá členská země NATO připojila k oné členské zemi, pokud ta se rozhodne v odvetu napadnout útočící zemi. ... Tato formulace je lživá, stačí si přečíst Washingtonskou smlouvu. To slovíčko "vyžaduje" prostě není pravda. 1/ čl. 5 hovoří o ozbrojeném útoku; 2/ čl. 5 jednoznačně ponechává na jednotlivých členských zemích jakou akci podnikne (a zda vůbec) podnikne, či podniknou. To pochopí i člověk průměrného IQ. Jenže naši američtí přátelé si z NATO udělali soldatesku, kterou mají bezvýhradně na povel pro realizaci svých zájmů.

349854

24.6.2016 22:32

důvod není důležitý

Thor 194.?.?.?

ten se vždy upgraduje, důležitá jsou us.vojska, dočasně umístěná podél západních hranic po největším vojenském cvičení NATO. Trochu to připomíná cvičení Dunaj 1968 ...

349950

Příspěvků: 41

21.06. 00:31  Evropani mohou
21.06. 03:52  Že by chorobná nedočkavost vlastního konce?
21.06. 06:28 eurodron  a čo keby
21.06. 08:07 Pepan  Tak nač ještě čekáte?
21.06. 08:44 eda521  RE: Tak nač ještě čekáte?
21.06. 08:31  Propagandistické sračky
21.06. 14:27 J_Pitralon  RE: Propagandistické sračky
21.06. 08:52 ppppp  Rekl bych, že skutečný duvod pro válku
21.06. 09:07 Jan Novák  Stát který nedokáže vytvořit bezpečný IT prostor zasluhuje nakopat
21.06. 09:16 Sugar  Důvodů by bylo...
21.06. 10:40 vajir  NATO - Hitler
22.06. 07:43 Satanist  RE: NATO - Hitler
22.06. 10:05  RE: NATO - Hitler
23.06. 05:28 Satanist  RE: NATO - Hitler
24.06. 03:39  RE: NATO - Hitler
24.06. 19:40  RE: NATO - Hitler
24.06. 20:22 dub  RE: NATO - Hitler
25.06. 02:23 Satanist  RE: NATO - Hitler
25.06. 16:04 dub  RE: NATO - Hitler
21.06. 10:57 pozorovateľ  Vcelku pôsobivé pokrytectvo...
21.06. 15:25 dub  RE: Vcelku pôsobivé pokrytectvo...
21.06. 11:47 Léčitel  Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.
22.06. 22:51 P.Lepenka  RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.
23.06. 15:26 Vopice  RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.
23.06. 18:52 Censored  RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.
23.06. 20:02 Zvirak  RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.
21.06. 11:56 veve65  A co pořádný úklid před vlastním prahem
21.06. 12:35  RE: A co pořádný úklid před vlastním prahem
21.06. 17:21 Pasažér.  Nato je chazažská páka.
21.06. 18:36  Bankrotující USA
21.06. 23:51 Carlos IV  Ano, byla to havlisticka lez
22.06. 08:50 Na-Iva  Autor je ignorant nebo omezenec
22.06. 09:28 Vopice  RE: Autor je ignorant nebo omezenec
22.06. 11:12 Na-Iva  RE: Autor je ignorant nebo omezenec
22.06. 13:00 Vopice  RE: Autor je ignorant nebo omezenec
22.06. 14:29 Na-Iva  RE: Autor je ignorant nebo omezenec
22.06. 17:16 Vopice  RE: Autor je ignorant nebo omezenec
22.06. 22:57 P.Lepenka  RE: Autor je ignorant nebo omezenec
23.06. 15:15 Vopice  RE: Autor je ignorant nebo omezenec
22.06. 21:01  Dost drzá manipulace.
24.06. 22:32 Thor  důvod není důležitý

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 1

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 522