Diskuze k článku

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

Příspěvků 47

17.6.2016 3:43

Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Dnesni Evropa ma tisice takovych tragedii a media o nich nepisou,tisice zlocinu a policie ,nechce,nemuze ochranit sve spoluobcany.Proc pani poslankyne napomaha muslimum obsadit Evropu a nakonec srazit vsechny na kolena,kdyz po tisice roku,evropsti kralove branili Evropu pred najezdem krutych nepratel, o jejich krutostech srdcelomne historicke evidence,co jsou zac, ale, politici, jakoby nevedeli.
V Rumunsku slepa baba,Vanga ,predpovedela konec Evropy za velmi krutych okolnosti,jeji slova,"za padesat roku,od roku 2016 uz nebude Evropa,jakou zname,existovat, nepocitejte se smisenim dvou ras, bude ,jen jedna,jejich rasa,jejich nabozenstvi.
Co,vestila?
Baba Vanga zemřela před devatenácti lety. Před tím však nechala poměrně děsivý vzkaz: „Rok 2016 je počátek zkázy celé Evropy. Do roku 2043 bude Evropa zcela muslimská. V roce 2066 se strhne válka mezi Evropou a Spojenými státy. Američané použijí nějaký nový druh ničivé zbraně a Evropská populace bude zcela vyhlazena.“ Toto bulharská, slepá vědma opravdu řekla.

Jak se ukazuje, od jejích slov není daleko. Dnes už i někteří odborníci na migraci, politologové či lidé zajímající se o světovou politiku a vývoj straší s tím, že uprchlíků z východu nebudou tisíce, statisíce, ale spíše miliony. Některé předpovědi hrozí o celé miliardě. A to by byl skutečně zánik Evropy!
Brusel,se nechal slyset,ze 60 million muslimu zachrani Evropu,ale,otazkou je pro koho?
My,tu uz nebudem,Vase hlava bude napichnuta na plote, jak jsem mel moznost shlednout snimky,podrezavani krku a z hlav obeti udelana pyramida, samozrejme, politici na takove obrazky nemaji cas a nase zradna media vse ututlaji.
To,co nas ceka,uz pani poslankyne mine,kdyby byla zabita za jeji podporu muslimum,znicit Evropu,tak,nam to media stejne nereknou, radeji se budou zabyvat,novym zakonem,na odzbrojeni obcanu,aby,netrestali politiky s nozem v ruce,nez prijde doba,kde nove prichozi bude mit svuj nuz na vasem krku, to,uz bude legalne.

349592

17.6.2016 13:11

RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 349592

Zatímco bolševické děti v evropských vládách hrají výnosné psychiatrické divadlo, Soroš nakupuje zlato. Dobrá zástěrka. Ten zahradník je asi jeden z mála normálních lidí ve fantasmagorii zvané "velká británie". I v čechách by byl takový normální člověk potřeba.... [velký smích]

349628

18.6.2016 11:21

RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 349628

Ten zahradník byl šílenec. V době, kdy se misky vah dle průzkumů začínaly klonit u voličů směrem k Brexitu, udělal něco, co může posloužit opačné straně, které údajně nefandil... Jednoduše pakoš na ntou. Co si pak myslet o přispěvatelích do diskusí, kteří toto ještě schvalují? [bliji]

349650

17.6.2016 15:44

RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.

pokr 77.?.?.?

Reakce na 349592

Já jsem Vangu pozorně poslouchal na mnohých videích, ale nic z toho co píšete v nich neřekla. Varovala před chladnou Evropou v r. 2015 a když se nic nestalo, nějaký koumák se pokusil z toho udělat r. 2016.
Od té chvíle ji beru s rezervou.

349635

18.6.2016 11:27

RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 349635

Ano. Souhlasím. Takových proroků a proroctví je plno. Možná ani nevíme, co bylo skutečným zdrojem proroctví Vangy. Já ji podezírám z toho, že toho vychrlila hodně, a náhodně se sem tam trefila + že mohla mít vazby na tajné služby (možná i nevědomě), a ti jí občas "zazásobovali nějakými informacemi" z kterých vyvodila správné logické závěry, učinila nějaká ta proroctví, která vyšla a tím se proslavila. Váš skupticismus je tedy plně na místě a já jej sdílím. Já osobně skálopevně věřím, že budoucnost, ač se vyvíjí od minulosti, je zatím ještě nepopsaný list papíru, a je jen na nás, co s tím uděláme.

349651

18.6.2016 2:16

RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 349592

Otazkou je proc dochazi v lidske spolecnosti k tragediim,osobnim a nebo v hromadne tragedii,treba valce,valka ,je tragedie,ale,na te valce jinni vydelavaji a jako tragedii to nemaji,jen,cisty obchod.Vzite se myslenkove do nekoho druheho.Pred nedavnem dve zenske ve svatebnich satech ,chteli dokazat mirumilovnost muslimu,rozdelii se na ceste na Stredni Vychod,ale,uz
senesetkaly,nasli ji v te osvicene zemi miru nhatou a mrtvou ve krovi,tak,tedy otazkou je co asi si myslela,kdyz v Nemecku ted znasilnili zeny nesouci plakat,"Vitame emigrant" a svou "praci" nestacily dodelat.
Australie je pred volbama a jeden vedouci politicke strany,slibuje,kdyz jej zvoli,tak zaruci ve sve strane 50% zen,k 50% muzu,tady uz nejde o to,zda tyto zeny maji k tomu uradu-postaveni znalosti a nebo ne ,proste I baba davjici toaletni papir na verejnych zachodkach,muze tu zidli v kancelari dostat take.Proste, vratte penize na vase skolne, nebot s trochu zdravim mozkem,tyto veci nechapete,proste,citite , ze jste blbec, kdyz muzou dve letadla zavinit pad peti budov a zprava je legalni,kdyz ucitelka vykladala jak v Rusku za polarnim kruhem rostou ve zmrzle pude brambory dole ,na stejne rostline ,rajcata nahore,tak,za desitky sveho zivota v tomto prostredi bych mel nocit plakaty take a byt znasilnen homosexualem,sel bych,tak, rikajic s dobou,ale, stale mi to nedava odpoved,jak urcity lide mysli a co z toho nakonec je,ze by politici chteli jit take do pruvodu anest napis ,ze vitaji emigrant, tak bych jim ten konec akce docela pral.
Proste,kdyz nekdo v tomhle ovzdusi uz dojdou nervy,tak se stane tragedie,mnohdy lide ,jez by kureti neublizili,najednou to v nich speni , mazku to svakne a vezme nuz a jde.
Kdyz, clovek precte clanek s nadpisem "Lesbicky utyraly syna k smrti v kleci a nutily je jist zvratky" tak,bych nejradeji take vzal klacek a sel udelat nejakou tu tragedii.
V Australii,odbornici pustili clapa na svobodu a on do tydne zabil.
Koho byste zmlatili k nepoznani,ovsem,media a politici by to vzali za tragedii,kdyby obeti byl politik, tak,co by to bylo, Aboridzinys tomu rikaji "Pay Back"placeni nazpatek.

349646

18.6.2016 11:17

RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 349592

Já zachytil zprávy o v podstatě 4 variantách islamizace Evropy: 1) Běžná imigrace většinou muslimů do EU, tak jak to bylo do cca roku 2010 (arabského jara) + vysoká porodnost muslimek v kombinaci s nízkou porodností evropských žen + konverze domorodců pod tlakem muslimského okolí = EU muslimská do cca roku 2070. 2) V souvislosti s projektem EURO-MED se pak objevily zprávy, že roku 2050 EU přijme na cca 50 mil. imigrantů (rozumějme muslimů, neb EURO-MED se týká severu muslimského Afriky) a byla by muslimská již kolem roku 2045. 3) V souvislosti s projektem EURO-MED se pak objevily zprávy, že roku 2040 EU přijme na 80 mil. muslimů. Kdy by pak EU byla muslimská jsem již v tomto scénáři nezachytil, ale soudím, že již nejpozději kolem roku 2040. 4) A naposledy někdy od roku 2013 jsem pak zachytil zprávy o úvahách některých politiků, že do roku 2025 EU by měla přijmout na 159 mil. imigrantů...Soudím, že by byla muslimská již kolem roku 2030. 5) V poslední době se vynořují občas informace o tom, že až stovky milionů až miliarda lidí v rozvojovém světě uvažuje o svém přesunu do Evropy v blízké době... . To je vážení katastrofa ne nepodobná záboru severoamerického kontinentu evropskými osadníky během 19. století - akorát řádově mnohem větší a rychlejší. Nu a mnoha politikům, ba i jejich voličům, je to tak nějak jedno, či tomu dokonce tleskají. O tom, proč se takto děje, kdo za tím stojí, co to udělá s Evropu, atd. apod., to je téma, že se to sem do diskuse ani nevejde.

349649

17.6.2016 7:03

Kandidátku na starostu Kolína nad Rýnom dobodal xenofób

sxg 95.?.?.?

Voľby vyhrala. Neskôr sa preslávila výrokom, že ženy sa majú zdržiavať na dĺžku ruky od cudzích mužov, tým majú zabrániť útokom, takým ako sa stali na silvester v Kolýne nad Rýnom.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/371031-kandidatku-na-starostu-kolina-nad-rynom-dobodal-xenofob/

349595

17.6.2016 7:24

Tak zbývá je doufat

Nikdo (originál) 89.?.?.?

Snad britové nejsou úplní bezmozci, aby se tím nechali ovlivnit. Jestli ano, tak jim stejně nic nepomůže.

349598

17.6.2016 12:04

RE: Tak zbývá je doufat

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 349598

No Britové se tímto incidentem rozhodně ovlivnit nenechají.

Potíž je v tom, že ta prostější a početnější multikulti většina bude pod dojmem tohoto mediálního pšouku hlasovat jako jeden muž – proti Brexitu, za Británii ještě eurohujerštější a úchylnější.

349621

17.6.2016 8:26

nehádat se,nerozdělovat se..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://cestyksobe.cz/pad-archonu/11915

349600

17.6.2016 9:28

Samozřejmě, že byla obětována.

ROMAN1 88.?.?.?

Pro válku za zavedení NWO bylo před 15 lety v N.Y. obětováno ve dvou mrakodrapech přes 3.000 nevinných lidí. Pro vstup USA do II.WW obětovali v Perlovém přístavu na Havaji v roce 1941 pár tisíc nic netušících námořníků a vojáků. O obětovaných 6 mil. jejich soukmenovců (jak oni sami uvádějí) během 2. světové, ve jménu nadvlády chazarské finanční oligarchie nad poválečným světem, se také ví. Že nyní hodlají obětovat celé evropské národy a zničit Evropu jak ji známe, se všude proslýchá. Co proti tomu znamená život jedné naivní (a dobře placené) poslankyně, užitečné idiotky, která poslouží ve jménu setrvání významné evropské země v novodobém vězení národů?! Vůbec NIC.
[bliji]

349605

17.6.2016 10:42

RE: Samozřejmě, že byla obětována.

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 349605

Tak to pozor! To je konspirační teorie, že by tito dobrodějové, kteří chtějí pro občany jen to nejlepší, záměrně oddělali vlastní lidi. To prostě není možný a bylo to už asi milionkrát jasně vyvráceno nejprestižnějšími goebbelsovskými médii!!!

Massive 9/11 Truth - Anti-War Demonstrations Los Angeles March-2010
https://www.youtube.com/watch?v=nM6vWyYnOEw

[zmaten]

349611

19.6.2016 9:10

RE: Samozřejmě, že byla obětována.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 349605

ad téma 6 milionů:
https://www.youtube.com/watch?v=paDxxnBDz7M

349706

17.6.2016 9:32

Za sebe

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

nevidím, proč by taková zpráva měla změnit mé rozhodnutí.
Trochu mi to připomíná povídku Jaroslava Haška o novináři, který dostal za úkol očernit dění v Rusku - v zoufalství vymyslel, že ve vezení Čeky byl umučen L. N. Tolstoj (zemř. 1910).

349606

17.6.2016 10:34

No vida

Andrew Siddur 77.?.?.?

Tak i ve Velké Bratritánii mají svého studenta Šmída. [smích]

349608

17.6.2016 10:47

Vše svědčí

Pavel p 89.?.?.?

pro to, že analýza autora článku je naprosto pravdivá.
Opravdu bude zajímavé sledovat, jak hodně natvrdlí jsou Britové.

349612

17.6.2016 11:02

Príprava na sfalšovanie referenda

pozorovateľ 217.?.?.?

Možnože si niektorí myslia, že tento incident zmobilizuje zopár zástancov zostania Británie v EU. Ja si však skôr myslím, že je za tým čosi ešte horšie.

V kontexte posledných prieskumov, kedy tábor Brexitu vedie už o 19%, by bolo sfalšovanie hlasovania pomocou korešpondenčných hlasov a prehodenia hlasov ANO a NIE príliš nápadné a ťažko uveriteľné.

Takže zinscenujú takýto incident, potom hlasovanie sfalšujú a povedia, že ľudia na poslednú chvíľu hlasovali pod vplyvom emócií a že práve z toho dôvodu sa výsledok tak veľmi líši od posledných prieskumov.

Navyše, nedávno Eurokomisia úplne otvorene povedala, že nemá žiaden plán B pre prípad Brexitu, existuje iba plán A:

“Komisia nemá špekulovať o hypotetických situáciách. Komisia nechce uvádzať podrobnosti plánu B, pretože žiadny plán B nemáme, máme len plán A: Británia by mala zostať v Európskej únii ako konštruktívny a aktívny člen EÚ.” (zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/12935/ )

Takže sa obávam, že bude enormný tlak, aby Brexit nebol, nech by sa dialo čokoľvek.

A potom je tu ešte ďalší zádrhel:

"Pokud Brexit vyhraje ma Britanie dva roky na dojednani podmínek exitu z EU. Pouze potom bude parlament GB hlasovat o tom zda prijmou tyto podminky. V případě ze pominky budou příliš tvrdé nebude pro - EU parlament ochotný doporucit exit a tak budou mit Britové zaděláno na vpravde Britske dilema. Parlament bude doporucovat v EU zustat - v zájmu GB ale referendum bude pozadovat vystoupení za kazdou cenu. Nedivil bych se kdyby pak parlament vyhlasil vzhledem ke zmíněným podmínkám referendum druhé. " zdroj: z diskusie na idnes

To jest, nikde nie je istota, že poslanci britského parlamentu sa naozaj budú výsledkami referenda riadiť.

Mimochodom, v jednej diskusii už padla zmienka, že v Británii uvažujú, či kvôli útoku neodložiť konanie referenda.

349614

17.6.2016 11:09

Nic víc, než intuice

Moiry 82.?.?.?

Tuším, že Jo Cox není mrtvá, ale je plánovaně v Izraeli pod jinou identitou.

349615

17.6.2016 11:55

RE: Nic víc, než intuice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 349615

holt šapito,občas před DESETI LETY se vysílalo toto...https://www.youtube.com/watch?v=RknumBh-Svs[překvapení]

349620

17.6.2016 12:29

RE: Nic víc, než intuice

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 349615

To je dost pravděpodobné.

349622

17.6.2016 11:13

Obětování

Andrew Siddur 77.?.?.?

Věrný spojenec Pákistánie neváhal obětovat 3000 lidí, aby o sedm let oddálil finanční krizi.

Vyspělý západní lid od té doby úspěšně zdebilovatěl, takže dnes stačí ke vzedmutí vlny požadovaného stádního chování mnohem méně.

Chcete-li vypudit do ulic opruzenou mládež, vymyslete si na sociální síti báchorku o pobodaném-nepobodaném muslimovi, nejlépe dívce. Lidu nefejsbukovému takové oblbování nestačí, ten si již přeje být tupen hlavní zpravodajskou relací na Nečeské televizi nebo TV Noha… Nasaďte tklivou hudbu a odpalte zprávu o zavraždění všemi milované političky.

349617

17.6.2016 11:27

To nejsměšnější na celé události

Andrew Siddur 77.?.?.?

Chceme-li věřit tomu, že se čin udál tak, jak jej lžimédia popisují, potom je makabrózní legrací, že pachatel útočil za bílého dne střelnou zbraní – a ty jsou v Británii snad 20 let zakázány. Útočník nebyl zneškodněn ani s použitím trilionů kamer, jimiž je profízlované království pověstné.

Vůbec největším výsměchem tupému konzumentovi celostátních médií je potom to, že útočníkem nebyl, jak by bylo lze předpokládat, holohlavý neonácek s vytetovaným hákovým křížem a bytostný odpůrce deviantního xenofilního zřízení, nýbrž jeho produkt: mentálně postižený (+3 body Hatefree) dobrovolník (+1 bod Hatefree) na samém okraji společnosti (+2 body Hatefree), který v nějakém rozhovoru nadšeně popisoval, jak z něj práce v zahradnictví, kterou mu poskytla nějaká neziskovka, udělala lepšího člověka. [smích]

349618

17.6.2016 12:41

No,pokud se to....

E.R. 82.?.?.?

tak,jak se oficiálně uvádí i stalo,měli by si z toho politici a tzv.aktivisté vyvodit závěr,že když selhává i ten zbytek demokracie,kdy neberou v potaz názor většiny a arogantně prosazují ty "do nebe volající šílenosti",kterých jsme v souvislosti s uměle a účelově zorganizovanou imi-vlnou svědci,činí je to zodpovědnými a se vzrůstajícím chaosem a disfunkcí demokracie/diskuse,bude docházet k takovým "erupcím vkládání poslední cihly do zdi" stále častěji....,neboť idiocie a arogance těchto aktivistů,naprosto neslyšících na jakýkoli argument odpůrců,je bezhraničná na rozdíl od těch nesouhlasících,kteří už z toho taky začínají ztrácet rozum...viz případ té vítací aktivistické krávy ve Švédsku,které se za použití násilí vysmrkali do heligónu tři kozomrdi z Afghánistánu a ona je litovala a omluvila za celou západoevropskou společnost a její sexismus a chtěla na policii zrušit jejich stíhání !!!!.....

Kdyby byl co k čemu,když už ona je úplně blbá",někdo z její rodiny a bylo to na Sicílii,tak by ty tři zaživa vykuchal,pomlel a nechal sežrat prasatům,jak je dobrým zvykem i v zemi jejich původu naložit s každým,kdo ženě z jejich rodu něco takového provede.
Takhle ta hlupaňa může čekat jen to,že ji navíc jako nečistou můžou ještě kamenovat a chrstnou jí do xichtu kyselinu,jak je u nich zvykem i od příbuzných....

Je až absurdní s jakou agresivitou se někteří imi chovají vůči "hostitelské" veřejnosti a jak absurdně neadekvátně se tato k nim za to chová,právě v souvislosti s jejich zvyky,řešícími právě tyto případy.
Za co nás mají,nejen ty hloupé aktivistky, si tak každý muže domyslet sám.....[bliji]

349624

17.6.2016 12:42

Je to opravdu těžké

L.C. 194.?.?.?

Je pravda, že zbraně jsou ve VB zakázány. Ovšem již se nemluví o tom, že tam o to více kvete nelegální trh. Sehnat tam prakticky cokoli od bojového nože po Kalašnikov není problém. Chce to jen prachy. Kupodivu u nás je situace prakticky opačná, protože to nikomu víceméně nestojí za to. U nás se totiž ledacos dá koupit legálně (to může ovšem platit již jen dočasně díky EU a EK) a proč tedy zbytečně riskovat.

To, že útočníkem je dle všech „markerů“ slušný člověk, je jistě zajímavé. Rozhodně se vymyká ze všech běžných profilů běžných útočníků.

Je to ale tak nepředstavitelné? Představte si, že jednoho dne si uvědomíte, že svět kolem se změnil. A místo milých sousedů je kolem Vás samý Pákistánec, Afgánec, Etiopan, Eritrejec, Syřan, Albánec a jen Bohové vědí kdo další. Po ulici po setmění chodit neradno, do parku raději ani přes den, během kterého vám tam navíc vyřvává nějaký přiteplený arab ty své musulmanské modlitby a v tom všem bordelu Vám svítí kreatura, které je to málo a řve po tom, aby tam těch šmejdů narvali pod tlakem ještě daleko více.

349625

17.6.2016 13:16

Čeští eurohujeři už roztáčejí flašinet

Andrew Siddur 77.?.?.?

J. X. Doležal (Reflex): Odpovědí na vraždu poslankyně Jo Cox bude odmítnutí Brexitu.

349630

18.6.2016 15:27

Sérešova rómea.chlívek.cz s jejím kosher-menežmentem není pozadu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 349630

http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/frantisek-kos...

349654

17.6.2016 15:26

Co by na to řekl

R 90.?.?.?

Kdyby žil Václav Havel, zakašlal by, natáhl z cigarety, řekl mňo, a pohovořil by o nedostatku morálky a pokory v nás.

349634

17.6.2016 17:18

RE: Co by na to řekl

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 349634

Václavova strašná zdvořilost a slušnost [velký smích]

349640

17.6.2016 16:21

Zoufalství chazarských "elit"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Britská poslankyně byla obětována jako ovce jen proto, aby nedošlo k brexitu a k rozpadu projektu chazarských "elit" zvanému EU. Je vidět, že zoufalství zločineckých "elit" Západu nezná mezí a překonává i věčně sjeté tvůrce holywoodských krváků.

349637

17.6.2016 23:54

RE: Zoufalství chazarských

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 349637

V GB jak to uz tak vypada je tez dost nasranejch lidi na erar ...... Tohle napsali na GB News . He (attacker) was shouting "BRITAIN FIRST" when he was doing it and being arrested . He was pinned down by two police officers and she (MP Jo Cox) was taken away in an ambulance . Vlastne co na tech zpravach zarazilo je , ze nejsou k dispozici fotky nebo video z mista cinu pro verejnost ktera se z medii v GB dozvi i to jestli Liza v Buckingham palace mela prujem nebo zarazeny prdy .

349643

18.6.2016 15:23

RE: Zoufalství chazarských

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 349643

Ty jsi ale rozumbrada, zase si všechno odhalil[smích]V tý Kanadě musej být nadšený z takový kapacity.

349653

18.6.2016 16:34

RE: Zoufalství chazarských

vladuna 109.?.?.?

Reakce na 349653

>Ty jsi ale rozumbrada, zase si všechno odhalil[smích]V tý Kanadě musej být
>nadšený z takový kapacity.

Vidim, ze na rozdil od Satanist(y), mate velmi siroky prehled o tom, jak to v UK chodi.

349656

17.6.2016 16:56

Dovolím si otázku ...

Pavel H. 93.?.?.?

A máme jistotu, že ta žena skutečně zemřela ? Může mít "sebeobětování" i tuto cenu: jinou identitu a pěkný balík peněz někde v bance ?

Čemu lze dnes věřit ?

349639

18.6.2016 22:12

RE: Dovolím si otázku ...

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 349639

Z UK BBC News . Man in Court over killing of MP Jo Cox . Thomas Mair gives his name as " DEATH TO THE TRAITORS , FREEDOM TO BRITAIN" as he appears in court charged with the murder of Labour MP Jo Cox. V soudnich sinich v GB tak jako v Canade je fotografovani zakazany ale pastelkama namalovanej Thomas Mair mezi dvouma cajtama u toho clanku je .

349686

20.6.2016 22:06

RE: Dovolím si otázku ...

Lžidoktor 94.?.?.?

Reakce na 349686

Například ukázka jak si po "útocích" v Paříži užívali krizoví (ne)herci tiskovku svého "zavražděného" rodinného příslušníka...
https://www.youtube.com/watch?v=0fsYWbIvJNI čas 14:22 a 27:11

Nebo béčkoví herci v rolích pozůstalých při události v Sandy Hook...
https://www.youtube.com/watch?v=nVbwG8_qloA
https://www.youtube.com/watch?v=lV20DtXBuQs

[bliji]


Oficiální verzi co se stalo v Anglii nevěřím ani slovo...

349784

20.6.2016 23:37

RE: Dovolím si otázku ...

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 349784

Rozumim Vam a mate recht . Vono v BBC zpravach zrovna tak jako na zpravach v CZ si udelali z huby uz tolikrat (_!_) ze vubec neprekvapuje kdyz jim lidi prestali verit .

349786

22.6.2016 17:54

RE: Dovolím si otázku ...

Lžidoktor 94.?.?.?

Reakce na 349786

Tak už došlo na moje slova. Zde je odkaz, jak její rodina dle mimiky doslova oslavuje brutální zavraždění své nejbližší [překvapení]
https://www.youtube.com/watch?v=FqmCnLLLtcA

Odkdy jezdí policie k ohlášeným vraždám na ulici bez majáků?
https://www.youtube.com/watch?v=Z0ivR-i1hTU

349851

18.6.2016 0:14

Rok 2003 a Švédsko

naiva 95.?.?.?

Hlasovalo sa o vstup do EU. Odporcov bolo veľa. Po tom čo dobodal vrah poslankyňu Annu Lind - ktorá bola veľkou zástankiňou EU, odporcov v hlasovaní podstatne ubudlo...

349645

18.6.2016 19:59

RE: Rok 2003 a Švédsko

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 349645

Je to jednoduchá matematika. Mají to dobře spočítané. Každý násilný čin, ať už klidně fiktivní (nevím jak vy, ale já jsem parte a truchlící nejbližší Janičky Koksové neviděl – a doufám, že nikdy neuvidím), zmobilizuje všechny „sluníčkové“ lidičky, kterým do hlavy nalili, že jedině Evropská unie je zárukou míru, blahobytu, péče a nebe bez mráčků.

A že takových sluníčkových lidí je čím dál tím víc. Není divu. Není to jenom vlivem zuřivé eurohujerské mediální masáže. I obecně platí, že lidé ve složité době mají často tendenci utíkat se do snových světů a malovat si věci na hate-free-růžovo.

Již nyní jsem přesvědčen, že v případě britského referenda tu máme další podivné hlasování, před nímž se mocnáři opět snaží uměle vyrovnat síly obou táborů. A pokud by europeisté prohrávali, jsou opět připraveni výsledek trochu přifouknout pár desítkami či stovkami tisíců podvodných hlasů, převažujících ho na tu správnou stranu.

349676

19.6.2016 0:00

RE: Rok 2003 a Švédsko

karel4u 187.?.?.?

Reakce na 349676

Je zajimave pozorovat, jak era pocitacu zmenila lidske mysleni ve vetsine sveta.
Drive, kdy si lide vymenovali myslenky diskusemi v restauracich myslenka musela projit primym procesem kritiky. To znamena, kdyz napady ozraleho intelektualazacaly byt absurdni, riskoval, ze dostane pres drzku.Vyhruzka fyzickeho nasili zabranila mentalni akrobaciji ktera v praktickem zivote nemuze byt zdrava.
apriklad, predstavte si, ze by nekdo u pateho piva rekl, pozveme sem muslimy, a nechame je znasilnovat zeny, nebo, to je skoda, ze tu nemame vice cernochu, nebo, buzeranti jsou skveli, nechame je tu aby se producirovali a dame je za vzor.
Co rikate, jak by to proslo . Kde je ta opravdova demokracie?

349698

18.6.2016 12:03

jijiji

jijiji 109.?.?.?

Švédsko hlasovalo o vstupu do EU v roce 2003? Mám za to, že je členem od roku 1995 .[překvapení]

349652

18.6.2016 19:55

RE: jijiji

inept 88.?.?.?

Reakce na 349652

myslím že mělo jít o přijetí eura ... A "vikingové" tehdy řekli ne. Pamatuju si tak matně na karikatury (tehdy ještě v dobrém) v MFDnes ..

349675

18.6.2016 17:48

aeronet

pozorovateľ 217.?.?.?

Veľmi zaujímavý článok na aeronete, že v informáciach o útoku na Jo Cox je až šokujúce množstvo nezrovnalostí:

http://aeronet.cz/news/glad-shes-gone-jo-coxova-by...

349662

18.6.2016 20:40

Jsem přesvědčen, že k Brexitu , nebo jinému exitu dojde, tak jako tak.

Léčitel 195.?.?.?

Možná jsem příliš "konspirační" , ale EU přestala fungovat v současném "módu" a je potřeba dojít k novým východiskům. Prostě dále blbnout je příliš drahé a ani elity nebudou "doplácet". Jenom kolik bude stát "migrace" a to jsem pořád na malých číslech. V současné politice není možné v EU pokračovat. Nedává to smysl a ani úplně trapný koncept "nedemokratického" vedení v EU není samospasitelný!

349682

19.6.2016 10:59

Jo Cox is tot :-}

Robin 109.?.?.?

Mno hlavne, ze se nikomu nic nestalo.

[chechtot][chechtot][chechtot]
,

349710

19.6.2016 16:28

Zfalšované průzkumy, zfalšované volby, zkrátka všechno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Nevěřím, že ty průzkumy stranící příznivcům setrvání v EU nejsou zfalšované. Stejně tak nevěřím, že následující volby nebudou zfalšované. Tu vraždu provedli jen aby zamaskovali toto budoucí falšování.

Je to celé absurdní. Jako kdyby vražda vysoce postaveného člena tabákových koncernů změnila můj názor na kouření a já kvůli tomu začal kouřit.
Prostě pitomost. Žádné preference to zvrátit nemůže.

349734

Příspěvků: 47

17.06. 03:43  Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.
17.06. 13:11  RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.
18.06. 11:21 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.
17.06. 15:44 pokr  RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.
18.06. 11:27 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.
18.06. 02:16  RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.
18.06. 11:17 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Ta tragedie,je jen odrazem,co nam politici delaji proti nasi vuli.
17.06. 07:03 sxg  Kandidátku na starostu Kolína nad Rýnom dobodal xenofób
17.06. 07:24 Nikdo (originál)  Tak zbývá je doufat
17.06. 12:04 Andrew Siddur  RE: Tak zbývá je doufat
17.06. 08:26  nehádat se,nerozdělovat se..
17.06. 09:28 ROMAN1  Samozřejmě, že byla obětována.
17.06. 10:42 J_Pitralon  RE: Samozřejmě, že byla obětována.
19.06. 09:10  RE: Samozřejmě, že byla obětována.
17.06. 09:32 WAZARI  Za sebe
17.06. 10:34 Andrew Siddur  No vida
17.06. 10:47 Pavel p  Vše svědčí
17.06. 11:02 pozorovateľ  Príprava na sfalšovanie referenda
17.06. 11:09 Moiry  Nic víc, než intuice
17.06. 11:55  RE: Nic víc, než intuice
17.06. 12:29 Nikdo (originál)  RE: Nic víc, než intuice
17.06. 11:13 Andrew Siddur  Obětování
17.06. 11:27 Andrew Siddur  To nejsměšnější na celé události
17.06. 12:41 E.R.  No,pokud se to....
17.06. 12:42 L.C.  Je to opravdu těžké
17.06. 13:16 Andrew Siddur  Čeští eurohujeři už roztáčejí flašinet
18.06. 15:27  Sérešova rómea.chlívek.cz s jejím kosher-menežmentem není pozadu
17.06. 15:26 R  Co by na to řekl
17.06. 17:18 Andrew Siddur  RE: Co by na to řekl
17.06. 16:21  Zoufalství chazarských "elit"
17.06. 23:54 Satanist  RE: Zoufalství chazarských
18.06. 15:23  RE: Zoufalství chazarských
18.06. 16:34 vladuna  RE: Zoufalství chazarských
17.06. 16:56 Pavel H.  Dovolím si otázku ...
18.06. 22:12 Satanist  RE: Dovolím si otázku ...
20.06. 22:06 Lžidoktor  RE: Dovolím si otázku ...
20.06. 23:37 Satanist  RE: Dovolím si otázku ...
22.06. 17:54 Lžidoktor  RE: Dovolím si otázku ...
18.06. 00:14 naiva  Rok 2003 a Švédsko
18.06. 19:59 Andrew Siddur  RE: Rok 2003 a Švédsko
19.06. 00:00 karel4u  RE: Rok 2003 a Švédsko
18.06. 12:03 jijiji  jijiji
18.06. 19:55 inept  RE: jijiji
18.06. 17:48 pozorovateľ  aeronet
18.06. 20:40 Léčitel  Jsem přesvědčen, že k Brexitu , nebo jinému exitu dojde, tak jako tak.
19.06. 10:59 Robin  Jo Cox is tot :-}
19.06. 16:28  Zfalšované průzkumy, zfalšované volby, zkrátka všechno

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 1

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 520