Diskuze k článku

Spící prorok Edgar Cayce předpověděl, že Putin nás zachrání před třetí světovou válkou

Příspěvků 17

10.6.2016 4:19

Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

President Kennedy rekl:ze obcane cekaji,co americka vlada pro ne udela,ale,otazkou je,co udela obcan pro americkou vladu.
Jinymi slovy president Kennedy rekl,ze ,zalezi predevsim na obcanech,kdyz budou sedet a jen koukat na sport,v TV, v hospode u piva ,zvanit nesmysli a ve volbach se nezucastnovat,tak,konecna stanice je to co mame.Nejvetsim zlem je ,ze tito nezucastneni na politickem zivota sve zeme,kdyz se dojde ke spatnym koncum,tak,tihle pohodlni materialismem nejvic krici,kdyz se sahne na jejich majetek,jejich prava, kdyz jim nekdo ten TV vypne a zdrazi pivo.
Co,"prorok" Edgar rekl, bude pro mnohe ,sygnalem,nic proti tomu nedelej,on nas Edgar zachrani,je to v predpovedi,,hora se otevre a blaniccti,rytiri vyjedou,take na Karlove moste,kuz vykopne Bruncvikuv mec se zazracnou silou.Kyz predpoved,tak,predpoved,knezna Libuse ,predpovedela nejenom slavu Praze,ale i spatny konec ,kdy orajici sedlak bude obdelavat pole,kde kdysi stala Praha.
Nakonec i Nosterdamus ,rekl,ze muslimska VOJSKA DOSAHNOU REKY RYN V NEMECKU,NO,A UZ JE TAM MAME!
Kdo je tedy,te predpovedi nejblize.
Je cas prekovat pluhy v mece a vymlatit zradne konsely vseho druhu,jinak,Vam prijdou v jejich panovani vzit tu prolhanou bednu,az ,uz ji na spracovani mozkovych zavitu ,nebudou potrebovat, v ramci,muslima do kazde rodiny,jen ,ne do te jejich, elitnich vladcu zivici se zradnym baksisem.

349423

10.6.2016 13:38

RE: Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?

Smutná Trefa 217.?.?.?

Reakce na 349423

Trefně napsáno.
Vše je pouze o lidech,aneb:"Jaký si to uděláš-takový to máš !"[cool]

349443

10.6.2016 14:36

RE: Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 349423

Na tom jistě něco je. Ale proč si tedy ze svých řad volíme ty "nejlepší" a platíme si je svými daněmi, aby spravovali věci veřejné pro nás a našem zájmu. Proč se máme nechat mlátit a jinak šikanovat nějakými zakuklenci a podobnými parazity, které taktéž platíme? Kdo má čas zajímat se, kdo a kde na nás šije nějakou boudu a šmelinu? Většina z nás je ráda, že dorazí domů a má chvíli klidu.

349444

11.6.2016 12:49

RE: Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 349423

Toho pervitinem nasypanýho a alkoholem dolejvanýho chcípáka neměli střílet, a udělat ho tím slavnýho. Měl skončit jako G.Busch a dostat občas na starý kolena na tiskový konferenci od nějakýho araba botou. /Google: youtube - Busch - bota /[velký smích]

349460

10.6.2016 10:08

Edgar Cayce

P9 37.?.?.?

Pokud by to někoho zajímalo, tak tady je docela pěkný životopis....
http://www.databazeknih.cz/zivotopis/edgar-cayce-1...

349430

10.6.2016 13:32

RE: Edgar Cayce

Clear 176.?.?.?

Reakce na 349430

Veľmi dobrý link! Stojí za to, zamyslieť sa sám nad sebou, nad svojimi blížnymi a šíriť dobrým slovom lásku, dobro , pokoru a úctu.Ďakujem!

349442

10.6.2016 18:43

Proč nás ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Putin ví, že všechny země na západ od Ruska jsou kolonie chazarských elit, které si lichvou, podvody, vydíráním, zastrašováním, válkami a převraty přivlastnily velkou část světa a obyvatelé těchto kolonií jsou jen poslušní, nejednotní a velmi naivní otroci těchto elit, kteří mají velmi krátkou paměť a rádi vymění svědomí za konzum na úvěr od lichvářů. Pokud Putin něco chce, pak je to zachránit samotné Rusko před vykradením a Rusy před zotročením chazarskými zločinci, jejichž kruté a nemilosrdné prapředky vykopali z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem již ve 12. století. Namyšlení psychopati ze Západu Rusko hodně podcenili (nikoliv poprvé, ale asi naposledy) a zoufalý boj za udržení jen strachem z důsledků krachu krytého dolaru a své dlouholeté diktatury nad světem díky své neuvěřitelné touze po mamonu a moci v podstatě již prohráli.Jejich chamtivost učinila z asijských zemí, zejména z Číny, světovou průmyslovou a finanční velmoc, která už nebude nikdy západní kolonií a z Ameriky jen nesplatitelně zadluženého obra na hliněných nohou, který exportuje hlavně zbraně, chaos, války, převraty, lži, intriky a podlosti. Pouze si to nedokáží přiznat, stejně jako jejich otroci. Pokud napadnou Rusko, skončí jako poražení. Hodně rychle. Proto jim zbývají jen intriky, lži, úskoky, provokace a zastrašování. A pak vyhlásit mnohokrát oddálený bankrot.

349446

10.6.2016 20:32

RE: Proč nás ?

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 349446

Vy naivo, současná Čína se vzedmula jen díky loutkovodičům. Je to rothschildovský projekt, kdy svá aktiva přesunuli do země s bezproblémovou otrockou masou. USA jsou postupně odstavovány na vedlejší kolej také rozhodnutím loutkovodičů. Rusko je tou agresivní politikou Západu vháněno do náručí Číny, která potřebuje sibiřské nerostné bohatství a to co nejlevněji.

349449

11.6.2016 7:12

RE: Proč nás ?

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 349449

Ojoj a všichni v Číně jsou padlí na hlavu, nechají se buzerovat od bílých a čekat jak jim to tam zrychtujou. Údajný přesun "Centra řízení" do Číny může být, ale těžko těžko si Číňané nechají kecat do svých záměrů. Samozřejmě, že i Triády budou sedět se založenýma rukama a budou se koukat jak Rotchildové přicházejíc celí v bílém usednout na trůn. Málo o nich víte, zkuste si něco přečíst o jejich historii a zvycích. Číňané nejsou žádní lidumilové a jejich mocenské zájmy jsou globální.Proč by čekali na kost, když mohou mít celou kýtu. Rotchildové jim můžou v tomto významně pomoct a získat za tuto nezištnou pomoc něco.

349457

11.6.2016 12:45

RE: Proč nás ?

Nikdo (originál) 77.?.?.?

Reakce na 349457

Evidentně ani netušíte, co byly např. opiové války a jak dopadly, jinak byste nemohl napsat takový nesmysl. Čína je sama o sobě slabá a bez loutkovodičů by ani žádné globální ambice neměla.
[oči v sloup]

349459

19.4.2019 21:41

RE: Proč nás ?

Eleonorka 178.?.?.?

Reakce na 349446

Můžu zkopírovat a šířit, velmi pěkně a jasně napsané?

371089

11.6.2016 5:00

Nedelejme si iluse, co se zda ,je sen,tedy nic pro nas

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Ta predpoved je vzata, jako pranim myslenky, nic vic, nic min.
Tak se zamyslete nad minulosti KGB generala, jako, kdysi, president Bush, jez byl vedouci CIA, co, od techto lidi muzem cekat.
Putin osvobodi Evropu, ackoliv svym jednanim Evropa nestoji o to , aby byla osvobozena.president Putin nabidl Israelu, ze zide mohou zcela volne se prestehovat do antonomni zidovske republiky, Birodzan.
Netanyahu je spokojen s Putinem,nebot oba chvali kamaradstvi trvajici desitky roku,Putin nikdy nepozved hlas proti Palestinskym okupantum. Potrasani rukou v Kremlu,je politika Israelu, jakoby Rusko neznalo 100 milionu obeti zidovskych-rudych, komisaru, jakoby nejaky Gulag neexistoval. Dale, pokracuji v pratelskych planech ve vystavbe proceru na zpracovani zemniho plynu, nijak presidentu Putinovi nevadi, ze Israel krade ropna naleziste Palestincum a olej z Golanskych Vysin. Rusky president Putin mluvi vzletne, ale, co do zkutecnosti jsou jine vysledky, jsou hubene, jako u mnoha jinych politiku, jestlize Putin si potrasa rukou s Netanyahu-Mileikowsky, tak,v Americe , zide zbroji proti Rusku a tedy i proti Putinovi,po potrasani prijde kudla do zad,ale,Israel bude cisty, nevinny, Putin si mozna neuvedomuje , ze americti zide jsou israelsti zide,jako zide z celeho sveta nikdy nejsou Nemci, Slovaci, Belgicane, Kanadane, vzdy, jen a jen, zide, po cela tisicileti se nezmenili, takze, evropsti kralove byli chytrejsi Putina a mnoho jinych politiku,s volnou letenkou do Israelu. Takze,evropsti politici delaji israelskou politiku,ne,sve zeme, to musi Putin take videt, tak, jak Putina vidi zaprodanci-zradce, Evropy.

349456

11.6.2016 10:16

RE: Nedelejme si iluse, co se zda ,je sen,tedy nic pro nas

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 349456

Taky se značnou nelibostí sleduju ty Putinovy "tanečky se židem",ale na druhé straně se mu nedivím,neboť zřejmě na ně jen tak "vlítnout" nemůže,protože celá ta posraná 5.kolona v Rusku není nikdo jiný,než kompletní židovská diaspora plus jako smrad se za nimi táhnoucí jejich podpindosníci a na druhé straně je spousta židů kategorie "suchá větev/chudý příbuzný",kteří se podíleli na vítězství SSSR v 2.sv.válce i na poválečném budování SSSR a to v různých funkcích i akademických na projektech strategického významu a s Ruskem a Rusy se do značné míry stotožňují...,rozhodně víc,než s Izraelem,USA,nebo s vládci na Ukrajině...
Rozhodne neni žid,jako žid a těm Putin rozhodně ublížit nechce a ti dostanou na výběr ke komu se přikloní,zda k naplňování agendy NWO,nebo pracovat na "ruské věci".Dává ji prostě šanci.Vždyť i sami židé z USA své souvěrce v Evropě ohavně podvedli,zneužili,okradli a ještě z jejich tragického osudu dodnes bezskrupulózně vytloukají kapitál při každé příležitosti a oni to ví.....
Svůj názor projevil už tenkrát na přelomu 99/00 při tom palácovém puči při odstavení Jelzmana,kdy za pomoci kroužku Jelcinových židovských našeptávačů bezbolestně a bez otřesů uchopil žezlo,navýšil presidentské pravomoci a pak jich využil k rozehnání právě toho spolku přikrádajících proradných jewrejů do celého světa,kteří mu ve své bláhovosti a sebejistotě pomohli a ti,co to nestihli,skončili v base.....
Kdyby byl "jejich člověk",už dávno by Rusko položil a "nedramatizoval by to" a neházel pořát těm NWO-šnikům vídle do kola a bezesporu by jsme i my žili už dnes v úplně jiném světě,ve světě,kterého se tak obáváme.....[mrknutí jedním okem]

349458

11.6.2016 20:09

Blbost :-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

„Aristoteles dokonce říká, že zdravý rozum je zdrojem vědomí."

Nesmysl ! Buď byl Aristoteles pod parou , nebo někdo pěkně kecá [smích]

Vědomí je přítomno i ve zvířecí bytosti , v každé bytosti a je přítomno i v bytosti psychicky nemocného člověka ! ... Tedy ; není pravda (a ani nemůže být) , že zdravý rozum je zdrojem vědomí [smích] ... Tohle je prostě účelový BLÁBOL [smích]
[velký smích]

349472

12.6.2016 21:42

RE: Blbost :-)

heron 77.?.?.?

Reakce na 349472

Je to jenom preklad. Napred je potreba definovat zdravej rozum a vedomi. Ciste myslenky nevzejdou z cloveka, kterej ma v hlave rezanku a sni o tom jak te bude v noci rezat tupym nozikem- treba

349493

24.6.2016 9:44

pasivní ovečky čekající na Spasitele

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Tohle je další z osvědčených triků iluminátů a jim podobných. Že ovcím vsugerují, že je zachrání nějaký Velký Spasitel, který každou chvíli musí přijít.

Tím ovce efektivně udržují v naprosté pasivitě, protože ony si myslí, že vše co musí udělat je jen čakat na toho Mesiáše. Místo aby samy něco aktivně udělaly a nedejbože je to stálo nějaké úsilí nebo dokonce rizika.

Putin není hlupák ani masochista, aby ohrožoval sebe a celý svůj národ zachraňováním zdegenerovaných a zpohodlnělých Zápaďáků, kteří na něj celé roky kašlou a Rusy považují za primitivní východní mužiky. Myslím, že zkušenosti se zachraňováním evropanů mají Rusové od WW2 ještě v živé paměti. Jak jich miliony zařvaly v boji proti Hitlerovi, kterého si západ původně hýčkal a vlastně mu i dopomohl k moci i ke zdrojům (viz mnichovská zrada).

Kdepak, jestli se Evropané nevzpamatují sami, tak je nikdo nezachrání.


Naposledy jsme takto pasivně očekávali, že "oni nám tu demokracii a prosperitu v ČR zařídí" (Havel, Klaus, Kožený, ...). Jak to dopadlo, to pociťujeme dnes všichni na vlastní kůži.

349899

11.9.2019 15:37

RE: pasivní ovečky čekající na Spasitele

bh 194.?.?.?

Reakce na 349899

Zapad si hyckal Hitlera ? A kdo mel s nim smlouvu a dodavl mu suroviny ? Nebyl to nahodou Sovetsky svaz ? A nenapadl Stalin spolecne s Hitlerem Polsko a nerozpoutali tak ruku v ruce 2. světovou válku ?

373594

Příspěvků: 17

10.06. 04:19  Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?
10.06. 13:38 Smutná Trefa  RE: Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?
10.06. 14:36  RE: Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?
11.06. 12:49  RE: Kdyz svou lenosti dame politikum mandat,nas zotrocit,tak,co?
10.06. 10:08 P9  Edgar Cayce
10.06. 13:32 Clear  RE: Edgar Cayce
10.06. 18:43  Proč nás ?
10.06. 20:32 Nikdo (originál)  RE: Proč nás ?
11.06. 07:12 Jacob  RE: Proč nás ?
11.06. 12:45 Nikdo (originál)  RE: Proč nás ?
19.04. 21:41 Eleonorka  RE: Proč nás ?
11.06. 05:00  Nedelejme si iluse, co se zda ,je sen,tedy nic pro nas
11.06. 10:16 E.R.  RE: Nedelejme si iluse, co se zda ,je sen,tedy nic pro nas
11.06. 20:09  Blbost :-)
12.06. 21:42 heron  RE: Blbost :-)
24.06. 09:44  pasivní ovečky čekající na Spasitele
11.09. 15:37 bh  RE: pasivní ovečky čekající na Spasitele

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 9

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 041 782,15 Kč

Poslední aktualizace: 15.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 482