Diskuze k článku

Bizarní ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku byl plný symbolů satanismu a sodomie

Příspěvků 21

7.6.2016 4:47

Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Dokonce bych zrovna tuto přehlídku nevkusu a nenápaditosti označil za docela umírněnou. Tu symboliku bych vůbec nezmiňoval, protože je jasné, že tunel jde podzemím, tak se nabízí představy dělníků, pekla atd. To jen křesťanští pomatenci zase dělají z komára velblouda.
Zkrátka a jasně, někteří lidé nemají vkus a jiní zase rozum.
[velký smích]

349270

7.6.2016 10:29

RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence

Kangaroo 14.?.?.?

Reakce na 349270

Obávám se, že ten "nevkus" je zcela záměrný a že se nejedná o "nenápaditost" nýbrž o extrémní "nápaditost".
S tím, že "křesťanští pomatenci zase dělají z komára velblouda", nemohu souhlasit. Za "křesťanského pomatence" se nepovažuji a přesto si dovolím tvrdit, že se jedná o událost mimořádně důležitou. Přinejmenším nám globální Elita už nic nenaznačuje, ale doslova hází drze a vyzývavě do obličeje svoji nadřazenost a výsměch nad naší bezmocností. Doslova den ode dne jsou si víc a vic sebejistí úspěchem svých plánů - tedy že po eliminaci cca 7 miliard lidí jim zůstane neomezeně k dispozici 500 miliónů očipovaných otroků.
Pane Nikdo (Originál), tady už skončila legrace - jde nám o život (přinejmenším život SVOBODNÝ) a jestli mě něco opravdu trápí pak je to zjištění, že velká většina lidí neslyší a nevidí a dále spí spánkem Šípkové Růženky. Jak pravdivé je, že "nejslepější jsou ti, kdo odmítají vidět"!

Kangaroo[pláč][naštvaný]

349275

7.6.2016 17:36

RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence

Nikdo (originál) 217.?.?.?

Reakce na 349275

O život nám jde vždy, ale zatím ani elita nemůže opustit planetu, tak nás likvidují dost neobratně. V každém případě plebs sám sebe nezachrání, takže se sice můžete modlit, naříkat, přesvědčovat ostatní, ale nebude to stejně k ničemu.

349308

10.6.2016 11:55

RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence

ív 88.?.?.?

Reakce na 349275

Přestože má oči nevidí, přestože má uši neslyší..

349439

7.6.2016 10:59

RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 349270

.....Vaše řeč musí být omračující, energická, agresivní, sebevědomá. Více šumu a
slovního pozlátka, více vědecky mlhavého a nepochopitelného. Tvořte teorie,
hypotézy, směry, školy, metody reálné i nereálné. Čím extravagantnější, tím
lépe. Nevadí, že ty teorie nikdo nepotřebuje, a zítra přijdou v zapomění.
Nechť gójové si lámou hlavu, a nacházejí v nich co v nich není, zítra dáme
novou stravu jejich primitivním mozkům. Nezáleží na tom, co říkáte, ale jak
to říkáte. Sebejistota projevu bude chápána jako přesvědčení, ambice jako
vznešenost, způsob jak poučujete a opravujete góje jako výtečnost...

Z manifestu zdravomyslícího / 1945/[chechtot]

349277

7.6.2016 17:43

RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence

Nikdo (originál) 217.?.?.?

Reakce na 349277

To funguje obecně, tedy i na židovský plebs. Loutkovodiči řídí myšlení otrockých mas věky.

349311

7.6.2016 9:54

Kreatury...

luck.lee 195.?.?.?

Nie, Najvyssi, t.j. Absolutna Pravda, Laska, Dobro a Absolutna Mudrost a ako Jediny Zdroj Zivota slubil svojmu stvoreniu ze toto co nam tu teraz ti nestastnici predvadzaju je len docasny stav. Koli pouceniu ake to je ked si ludia slobodne sami vyberaju ze tento svet vyzera tak ako vyzera. Nezotrocia a neumlcia pokial im to sami nedovolite.

349274

7.6.2016 12:30

Pesimisti a optimisti ...

P.A.Semi 79.?.?.?

Je divne, ze zrovna "Vedouci Kolotoce" (J.P.) se projevil takhle jako katolicky fanatik - pro nektere je jakakoliv symbolika, pokud zrovna nenesou v procesi Panu Marii, tak je rovnou satanisticka...?! (Tak urcite pohanske symboly tam maji, coz ale neznamena, ze jsou rovnou satanisticke...) (Globalni prediktor, ktereho do toho michaji na aeronetu, je jen ruska bajka, tu svycari nepouzivaji.)

Clanek autorky "Pozorovatelka", na ktery se odkazuje komentar v zaveru, je plny podstrcenych vyznamu, ktere tam nejsou, a prekrucovani symboliky - treba Venuse nekresli "pentagram", ale gotickou peticipou ruzici, pekne kulatou, a je pro Zemi velmi dulezita... Ze ma po dobe temna prijit Novy Rad je jiste, ale proc by to mel byt ten jeji temny NWO ?

Prehravaji urcite casti ze Zjeveni (z Apokalypsy), lecktere casti jsou ale jiz minulost nebo pritomnost... Treba migracni invaze - "rolujici" neboli "migrujici", nasledovani zenami v satkach a sufijskym tanecnikem (islamsky mysticismus)...

Skoda, ze videa jsou sestrihana, takze neni presne videt, kam ktera scena vyplyne... (ze screen-shotu, co v AENews pouzivaji, je videt, ze maji nekde kompletnejsi videa...)

349280

7.6.2016 14:01

Pesimisti a optimisti (2)

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 349280

K mystifikacim "Pozorovatelky" (v odkazu z komentare za clankem): jeji "nejstarsi" nabozenstvi je moderni blábol, sestaveny z Hebrejske symboliky, hebrejskym jazykem. Nema nic spolecneho s Iranem. "Melek tauš" je kral pomoci/kozel/plytvani - podle toho, jak se pise to "tauš" v originale. Satan je puvodne se "s" a znamena proste "Protivník,nepřítel" - hebrejsky... Nic na tom neni perskeho, a neni to rozhodne starsi nez Genesis, kterou to jenom prekrucuje, aniz by rozumnelo jejimu skutecnemu vyznamu... Babylon nebyl v Iranu, ale v Iraku... Duchovni babylon je ovsem za morem ve W.DC a v Hollywoodu...

Co kdo mohl vedet o vzdalenejsich planetach pred dobou teleskopu? Lide nic, ale Duchovni bytosti o nich jiste vedely. (Jeden z nespornych dukazu, ze kdyz se v Evangeliu objevuje znalost vzdalenejsich planet, nepochazi to od tehdejsich lidi, ale od Duchovnich bytosti...)

Jeji bludy o astrologii jsou spatne... Fenix neni znamenim Stira ani Pluta !

Boreni skaly - na skalu lezou, ale nemohou vylezt, skala se droli, az se rozdroli uplne...

Proc by nove nabozenstvi melo byt satanisticke? To je deformacni názor, spis náslep...

Strom korunou dolu ma predevsim koreny v nebesich...

A Věk Vodnáře uz zacal, v roce 1989 nastupem Internetu... (to byla dejinna udalost tisicileti, znamenajici zacatek noveho veku... pak uz jen chvili trva, nez se testo prokvasi...)

Stare indo-iranske nabozenstvi bylo neco zcela jineho, nez Pozorovatelka popisuje, a uz je davno pryc. To, co popisuje, je jen zmet judaismu, sufismu a recke mytologie. A vrchol zmeny nebude az v roce 2100, bude mnohem drive, leckdo z nas se ho jeste dozije... (dejinne zmeny neprichazeji v numericky kulatych letech, prichazeji jindy.)

A jak pise jeden komentar za clankem:
"vytváří informační pole, aby se události odehrály tak, jak popisují. Neboli alternativní weby zveřejňováním a rozborem pomáhají iluminátům uskutečnit jejich plán"...
Spatnymi rozbory Pozorovatelka privolava spatnou budoucnost (nebo spis zlou interpretaci dobrych zmen) !

349291

8.6.2016 6:51

RE: Pesimisti a optimisti (2)

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 349291

Pane Semi poctivý rozbor.

S paní Pozorovatelkou jsem vedl diskuzi pod článkem tak ji vám sem postuji.

Marten264 - Paní Pozorovatelko, po delší Vaší odmlce jsem vcelu napjatě očekával s jakými novými poznáními přijdete. S lítostí Vám oznamuji, že jste se zacyklila v příbězích minulosti. V dávné symbolice již ztracených příběhů. Je to podobné jako by jste se snažila odhalit obrázková poselství dávných Mayů nebo Čínské. Snaha stačí ?
Jako novinku tohoto období si můžete užívat Astrální cestování, vřele Vám to doporučuji, sám to mám již za sebou. Otevře Vám to brány nových náhledů a poznání nových věků.

Pozorovatelka - Astrální cestování a podobné metody jdou mimo mě, mě témata úniků z reality nezajímají, já jsem pragmatik.A s jakými novými poznáními přijdu? Já se pořád považuji jen za pozorovatele a jestli se o něco dělím, tak pouze o jakéž-takéž vidění souvislostí. A článek, na který reagujete, jsem nenapsala z vlastního nutkání, ale jako reakci na velmi aktuální událost otevření tunelu a s ní spojený ceremoniál. Pokud Vy na ceremoniál máte odpověď, aniž byste pátral v minulosti, sem s ní, ráda si počtu. Pokud Vám jako odpověď stačí astrální cestování, děkuji nechc(s)i.

Marten264 - Děkuji za odpověď. Otevření otvoru ve skále je prokopání tunelu ve skále. Jediné co je na tom zajímavé je stupeň technické – strojní – vyspělosti civilizace. To, že to někdo snad spojuje s jakousi mystikou je hravost spojená s mystifikací. Pokud chcete spojovat obrázky se vzdechy minulosti je jen práce s iluzemi. Pokud chcete žít ve slastném opojení klamu, je to jen Vaše volba. Tím, že je jako ucelený soubor do sebe – jakoby logicky – uspořádaných souvislostí uvádíte na scestí klamu mnoho ostatních. A to není dobré.

Pozorovatelka - Já děkuji za Vaši odpověď: „Otevření otvoru ve skále je prokopání tunelu ve skále. Jediné co je na tom zajímavé je stupeň technické – strojní – vyspělosti civilizace.“ Snad zbývá už jen dodat, že ceremoniál nestojí za pozornost,že všechno to bylo pěkné a v pohodě a že hledat v tom nějaký význam je uvádění lidí na scestí klamu…
S hledáním souvislostí se to nemá přehánět, ale na druhou stranu – nemám ráda plytké lidi, kterým stačí podaná fakta a tím to končí, přesně takové totiž má systém nejraději. Už Vám jen doporučím, ať si dál užíváte svůj piknik https://www.youtube.com/watch?v=0fKBhvDjuy0&feature=youtu.be to je zas Vaše volba a já Vám ji neberu, ale stejně tak Vy mě neberte, že mě zajímá i ta perspektiva, ze které je řízen svět.

Co dodat.

349331

7.6.2016 19:07

Švajčiari sa musia uponížiť a odísť

ppppp 95.?.?.?

na školenie Kotlebovi na Slovensko.
Ten si najal akési divadlo k miestnej oslave, a keď sa obsah vymkol spod kontroly a zdravého rozumu, tak vstal a divadelné predstavenie zrušil [smích]
Aké jednoduché. Asi bol ich miestny hejtman ožratý.

349313

7.6.2016 19:39

Referendum o minimálním příjmu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

No mně na Švýcarsku zaujalo hlavně to referendum o základním příjmu pro všechny obyvatele.

Když každý dostane životní minimum 60.000 Kč, kdo bude stavět a udržovat silnice, vyvážet odpad, kydat hnůj, spalovat mrtvoly, ...

Kdyby to prošlo, museli by Švýcaři souhlasit i s imigrací levné pracovní síly!

Dost vyčůraný "sociální engineering"!

349317

8.6.2016 0:34

Jenom tunel?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Otázkou je, zda tam postavili jenom tunel?

Podle důvodu k oslavě, srovnatelné s Olympiádou, a té symboliky, se asi jedná o hodně důležitou stavbu!

Možná i nějaké podzemní prostory do kterých zalezou (j)elita "až to bouchne". Pokud to stihnou [smích] Ve Švýcarsku už mají stejně všichni letní a zimní sídla a konta ...

Mněli bysme si hlídat, kdy se (j)elita sjíždí do Švýcarska... Na posledním Davosu se prý hodně mluvilo o "Escape locations"...

50km dlouhý železniční tunel pod horama... Tipoval bych to i na obrovské sklady pro případ války.

Do takové "Blanky" (bunkru), se dá v případě poplachu rychle a pohodlně zajet autem. Tunel téměř pod Hradem a objekty Ministerstva války, Jenerálního štábu, ... Stavba se výrazně prodraží a protáhne... A zakončí to amatérským trapasem s nějakými kabely??

Stavba tunelu skrz Prahu je strategicky důležitější než dokončení celého okruhu kolem Prahy?

(Mezinárodní ostuda, že ten okruh kolem Prahy ještě nemáme - po 25 letech "kapitalismu"... Kdyby pokračoval ten hroznej socialismus, tak už máme dostavenou celou dálniční síť! A kdyby nebyl ministrem financí a premijerem tunelář a zloděj protokolárních per, ale Čuba ze Slušovic, jsme dneska "Evropským tygrem"... Rozdíl mezi "tygrem" a "looserem" je jen pár lidí na špici společnosti.)

Pokud by stavby Blanky nevyužili ke stavbě nějakých strategckých objektů, tak nám vládnou skutečně idioti...

Jen mi vrtá hlavou, že by to nikdo z dělníků na Netu nevykecal? Ale na stavbách dnes makají hlavně cizinci... Kdo ví?

349324

8.6.2016 8:06

RE: Jenom tunel?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 349324

A co když je ten švýcarský tunel určen ke svážení ozářených mrtvol z celé Evropy?[zmaten]

349335

9.6.2016 1:28

RE: Jenom tunel?

dub 89.?.?.?

Reakce na 349335

s tím se nikdo obtěžovat nebude, proč by to dělal[smích]

mnohem pravděpodobnější je, že hluboko pod ním je velmi velký bunkr pro vyvolence.

349367

9.6.2016 8:00

RE: Jenom tunel?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 349367

No já se domnívám, že vyvolenci mají od druhé světové války k dispozici nejen luxusní bunkry, ale teď již celá podzemní města vybudovaná všude možně po celé planetě.

Napadla mne ještě jedna otázka: Proč nebylo zveřejněno jméno toho výtečníka choreografa, který to otřesné iluminátské představení zkomponoval? Jen ať se světu pochlubí, ať se neschovává v anonymitě.

349371

9.6.2016 11:06

RE: Jenom tunel?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 349371

Naivní lidé považují tunel Blanka za kryt, ovšem nevědí, že i při jeho kopání se na několika místech několikrát omylem narazilo třeba na zakonzervované podzemní elektrárny, sklady a další prostory. Ve skutečnosti je Praha již odedávna masivně podtunelována od mnoha generací, a to nejlepší dnes je tak hluboko, a tak rozsáhlé, že by tomu nikdo nevěřil. Občas nějaký opilý cizinec vyfárá, a kecá o tom s helmou na hlavě v hospodě, a pak zase zmizí.... Člověk se nesmí divit zdejšímu tureckému hospodářství s dvoubilionovým dluhem, a nesmí věřit, že jsou to jen pouhé dva biliony...[velký smích]

349380

9.6.2016 14:03

RE: Jenom tunel?

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 349380

Však také nejde jen o 2 biliony. V roce 1989 jsme byli s dluhem prakticky na nule. To je pravda. Pravda je ovšem i to, že se tady za to čtvrtstoletí rozkradl státní a občanský majetek v hodnotě dalších cca 8-10 bilionů. Dnes nám tu už nepatří víceméně ani ten vzduch, který dýcháme a voda, co teče ze země. Ostatně její cena vzrostla tuším stonásobně. K tomu si připočtěte, že se tady ročně zhruba 200 miliard prokorumpuje a dalších 50 miliard sežerou neziskovky (typu Člověk v plísni, či té zrůdnosti, co jí šéfuje ten teplej pornoherec), co z nás dělají blbce a chtějí sem lifrovat musulmany pod tlakem. Takže to máte 12 bilionů za 25 let + řekněme 300 miliard ročně korupce, paraziti z NGO a soc. dávky. To je pak k neuvěření, že sekera státního rozpočtu je každý rok zatnutá jen o dalších 100 miliard hlouběji.

349385

9.6.2016 16:25

RE: Jenom tunel?

vasek. 66.?.?.?

Reakce na 349385

No vidite pane LC, presto zivotni uroven od padu socialismu nekolikanasobne vzrostla a mame se mnohem lepe. Tak si predstavte jak se muselo krast pred rokem 1989. Mozna vam pak dojde, ze kecy o tom, ze jsme nic nedluzili v systemu RVHP, kde se provadel vymenny obchod, byly z dilny tech co kradli a lhali.

349392

9.6.2016 14:09

RE: Jenom tunel?

el 85.?.?.?

Reakce na 349371

Nevím, jestli Vás jméno režiséra rozesměje anebo rozpláče. Nějaký Hesse z Německa.

349386

10.6.2016 19:11

Miloš Zeman je iluminát.

Já22 89.?.?.?

Ilumináti jsou všude. Dokoce i náš prezident je iluminát, ale nesmí se to říkat . Tady je důkaz. https://www.youtube.com/watch?v=Wm0xqfAomZQ

349447

Příspěvků: 21

07.06. 04:47 Nikdo (originál)  Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence
07.06. 10:29 Kangaroo  RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence
07.06. 17:36 Nikdo (originál)  RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence
10.06. 11:55 ív  RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence
07.06. 10:59  RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence
07.06. 17:43 Nikdo (originál)  RE: Ten prezentovaný spektákl nijak nevybočuje z všeobecné dekadence
07.06. 09:54 luck.lee  Kreatury...
07.06. 12:30 P.A.Semi  Pesimisti a optimisti ...
07.06. 14:01 P.A.Semi  Pesimisti a optimisti (2)
08.06. 06:51 Marten264  RE: Pesimisti a optimisti (2)
07.06. 19:07 ppppp  Švajčiari sa musia uponížiť a odísť
07.06. 19:39  Referendum o minimálním příjmu
08.06. 00:34  Jenom tunel?
08.06. 08:06 Jarmila  RE: Jenom tunel?
09.06. 01:28 dub  RE: Jenom tunel?
09.06. 08:00 Jarmila  RE: Jenom tunel?
09.06. 11:06  RE: Jenom tunel?
09.06. 14:03 L.C.  RE: Jenom tunel?
09.06. 16:25 vasek.  RE: Jenom tunel?
09.06. 14:09 el  RE: Jenom tunel?
10.06. 19:11 Já22  Miloš Zeman je iluminát.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 322