Diskuze k článku

CIA spojuje George Sorose s teroristickými bombovými útoky

Příspěvků 23

26.5.2016 3:33

Prečo sa „Teroristi“ netransformujú na „Anarchistov“?

lubosmat 91.?.?.?

Odpoviem si sám, lebo: „Teroristi“ sa dajú odpaľovať na diaľku, a ich cieľom sú takmer vždy nič netušiace masy. Naproti tomu „Anarchisti“ sa odpaľujú sami, a ich cieľom sú za všetko zodpovedni mocipáni, hlavne „Wormongeri“.

PS: „Teroristov dodnes štedro financujú „Wormongeri“, a paradoxne „Anarchisti“ prednedávnom napríklkad na UA dostali k moci „Wormongerov“, ale keďže nemuzicírovali za vlastné, asi to tiež boli "Teroristi", alebo žeby "Spravodlivým hnevom Rozhorčený dav"?.

Ciieľom „Anarchistov“ je vyvolanie chaosu podkopaním výkonnej moci, a výsledkom je nakoniec teror.
Cieľom „Teroristov“ je vyvolanie strachu a paniky, a výsledkom je: že by TIGER?

Európa sa začína na vlastnej koži presviedčať, že "Terorizmus" je dobrý sluha, ale zlý pán.

348856

26.5.2016 6:13

Zestatnit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Tomuto chazarovy je treba zestatnit majetek taký rodtsildum a vsechny mimovládky zakázať,vysmech pro lidi čo neco tvorí.

348860

26.5.2016 16:51

RE: Zestatnit

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 348860

To odebrani majetku tomu hajzlikovi neni dostatecnej trest . Fura lidi by rado videlo jak visi na sibenici !

348888

28.5.2016 1:04

RE: Zestatnit

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 58.?.?.?

Reakce na 348860

je na case nektera zeme kdekoliv na svete vydat mezinarodni zatykac na tohohle zlocince. my jsme byli odzbrojeni v roce 2996 byly to jeho zidovske penize ktere tekly do tistenech a elekronickych uradu

348941

26.5.2016 6:17

Ester,kapitola 9,clanek 2.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Nebo se byli shromazdili Zide v mestech svych,po vsech krajinach krale Asvera,aby vztahli ruku na ty,kteriz hledali jejich zleho.A zadny pred nimi neostal nebo pripadl strach8jejich na vsechny narody.

Nekdy stoji za to se do bible podivat a uzasnete,jak se to kryje s nasi dobou.Bible mluvi I o homosexualite,politici,prisahaji na bibli,ale,zadny z nich s ebibli neridi,tak,jako I knezi se svou homosexualitou.Soudy pouzivaji bible jen podle sveho,v dane dobe se pouziji jen vhodne pasaze.
Najdete si ,jak pan Soros prisel ke svemu majetku,na internet je jeho zpoved,zbohatl z prodeje zabaveneho zidovskeho majetku v Italii a nikdy pred zadnym soudem nestal,jako kolaborator nacistu,coz je pozoruhodne,nikdy nebyl pred Nurimberskym soude,spolecne s kapo z koncentracnich taboru nebyl souzen. Je nam jasne ,ze I bibli predelaji k obrazu svemu,jakoze I Soros se predella do povalecne Evropy a svetoveho zidovstva,co by clen elity,slozene ,jemu podobnych,proc ,vlady a skoly uci o holocaust,kdyz jsou tam lide,jako Soroz a jinni,jez piskaji a krestanske vlady tancuji. Mimo jine CIA byla ustavena nacisty v USA,kde dostali ochranu,od zidovskych politiku,jako byl I president Roosevelt,jez nedovolil pristani luxusni lodi ST.Louis na americkem pobrezi.Mimochodem,ST Louis mela nacistickeho kapitana ,jez odvezl vsechny zidy zpet do Evropy, tam se hebrejsky-zidovsky modlili v hale,kde na zdi byl portret Adolfa Hitlera,jez dovolil opustit Nemecko.

348861

26.5.2016 9:29

Kdo chce podekovat Sorosovi osobne - může

vj66 62.?.?.?

Nadace Open Society Fund Praha

Prokopova 197/9
13000 Praha 3

/+ napr. 7 uctu nekde u Raifky atd../

PS - neni to NAHODOU nekde na Zizkove, vedle Kliniky??[mrknutí jedním okem]

348866

26.5.2016 15:44

Robert Fico promluvil o tom, jak po něm jdou neziskovky placené ze zahraničí

vj66 62.?.?.?

Reakce na 348866

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rober...

Zakazat NEZISKOVKY ![bliji]

348884

26.5.2016 20:25

RE: Robert Fico promluvil o tom, jak po něm jdou neziskovky placené ze zahraničí

Lubo_S 158.?.?.?

Reakce na 348884

Fico rekl toto: "Nech sa na mňa nikto nehnevá, veď nie je možné, že vznikne nejaká iniciatíva, ktorá štrngá za zmenu, potom sa k nej prihlási veľvyslanec iného štátu a s hrdosťou povie, že podporovali túto iniciatívu."

Mne by zajimalo, kdo ten velvyslanec byl.

348896

28.5.2016 3:14

RE: Kdo chce podekovat Sorosovi osobne - může

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Reakce na 348866

Ne ze bych mel potrebu panu Sorosovi dekovat, ale ja skutecne nechapu kdo je a o co mu slo ???? Jestli pracoval za valky pro Hitlera, ci pro Sionisty ci pouze hrabal penize pro sebe. Ja mu dokonce verim ze nam rika pravdu!!! kdyz tvrdi ze se nema za co stydet , ze vse delal bez nemoralnich potreb, pouze nechapu jeho moralku ????. Mne neni jasne jakou ma moralku a principy , zakony podle nichz se hodnoti. Mozna , ze nekdo ctenaru bude vedet presne zdroje jako zivotopis, politicka kariera atd.

348943

26.5.2016 10:33

George Soros se narodil 12. srpna 1930 v Budapešti v židovské rodině jako György Schwartz

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Soros hrál klíčovou roli v asijských krizích 90.let, a „barevných“ revolucích v bývalých sovětských republikách. Tak tedy Indie a Čína otevřely své ekonomiky globalizaci, aby mohly čelit podobným nebezpečím. Podle The Executive Intelligence Review je Soros veřejnou tváří Rotschildových bankéřů. Sám Soros brzy po asijské krizi prohlásil: „Pokud někdy existoval muž, který by mohl být vzorem žido-plutokratického bolševického sionistického světového spiklence, jsem to já.“ (Sydney Morning Herald, rozhovor z 15.listopadu 1997)

Soros, jeden z nejdrzejších mega-spekulantů na světě, sám sebe umístil do služeb anglo-amerických bankovních zájmů a Mezinárodního měnového fondu (IMF/MMF), útočících na ekonomiky a politickou suverenitu zemí východní Evropy. Australský autor Peter Myers poznamenává, že Soros sehrál hlavní roli v restrukturalizaci polského hospodářství, společně s bývalým předsedou FEDu (Federal Reserve) Paulem Volckerem (pozdějším severoamerickým předsedou Trilaterální komise Davida Rockeffelera); místopředsedou Citibank Anno Rudingem (býv. IMF/MMF); a harvardským profesorem Jeffrey Sachsem. Klíčovou roli v rozšiřování „tržní ekonomiky“, která ničila státy, hrál Sorosův „Open Society Fund“ , jeho síť institucí a nadací, nemluvě o lidsko-právních nevládních organizacích (NGO).

Až do zahájení bombardování NATO v roce 1999 Sorosův fond v Srbsku sponzoroval v kosovské Prištině Občanské centrum („Civil Centre“) za účelem boje za národní nezávislost albánské muslimské většiny. V Bělehradě zase ovládal „rádio B-92“ , které v letech 1996-97 sehrálo hlavní úlohu při studentských vzpourách proti Miloševičovi.

Z veřejného života jsou odstraněni hlavní představitelé. Běžným trikem je označit je za „komunisty, fašisty, reakcionáře“; někdy jsou uneseni a vzati do Haagu k soudu jako mezinárodní zločinci (za zločiny, které nelze prokázat). Další tiše mizí rukama „neviditelných eskader smrti“; po odstranění Miloševiče bylo v Srbsku zavražděno množství prominentních osob. Vedení Sorosovy nadace operuje s investičními fondy v celkové hodnotě 18 miliard dolarů; s těmi uskutečňuje velmi spekulativní a ohromné nákupy akcií, měn a zboží, a tak vytváří pohromy a zmatek na zahraničních trzích.

Sorosova síť nadací a institutů se rozpíná přes Albánii, Arménii, Ázerbájdžán, Bosnu, Bulharsko, Chorvatsko, Českou republiku, Estonsko, Gruzii, Guatemalu, Haiti, Maďarsko, Kazachstán, Kyrgystán, Lotyšsko, Litvu, Makedonii, Moldávii, Mongolsko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, jižní Afriku, Tádžikistán, Ukrajinu, Uzbekistán, bývalou Jugoslávii.

Západní pozorovatelé říkají, že na rozdíl od tradiční poučky, že socialismus ve východní Evropě zkolaboval kvůli chybám systému a neschopnosti politických elit získat podporu veřejnosti, byla rozhodující role sehraná Sorose...Automaticky kráceno

348870

26.5.2016 10:36

George Soros se narodil 12. srpna 1930 v Budapešti v židovské rodině jako György Schwartz

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

pokračování: Soros

Od roku 1979 dával 3 miliony dolarů ročně polskému hnutí Solidarita, Chartě 77 v Československu a Andreji Sacharovi v Sovětském svazu (později nedávno prohlásil, že volba nového ruského prezidenta Dmitrije Medveděva nebyla svobodná a férová). V roce 1984 otevřel svůj Open Society Institute v Maďarsku a napumpoval do opozice milióny dolarů. Nahlodáním ustavených politických struktur tak pomohl připravit cestu pro kolonizaci východní Evropy globálním kapitálem.

Jugoslávie byla zacílena, protože Slované opakovaně volili Socialistickou stranu Slobodana Miloševiče. Tenkrát v roce 1991 Soros napumpoval přes 100 milionů dolarů opozici proti Miloševičovi, nakladatelstvím a „nezávislým“ médiím jako Radio B-92. Když byl nakonec Miloševič odstraněn k Haagskému tribunálu, obvinění z válečných zločinů a genocidy vytvořené proti němu byla shromážděna Sorosem financovanou Human Rights Watch!

Pro Západ (pro židovský parazitismus EU-USA/Izrael) je typické, že „otevřená“ společnost = otevření západní korporátní exploataci (využití, vykořisťování, vytěžení).

348871

26.5.2016 14:38

RE: George Soros se narodil 12. srpna 1930 v Budapešti v židovské rodině jako György Schwartz

dub 89.?.?.?

Reakce na 348871

v každém případě z právního hlediska je na základě těchto faktů každý, kdo kolaboroval s těmito individui, vlastizrádce a sabotér, kdy skutkové podstaty obou hrdelních zločinů naplňuje zcela a bezezbytku.

348880

26.5.2016 10:39

CIA + STB

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Kdyby nadějní mladí svazáci ve službách STB nevzburcovali znuděné blahobytné pražské studenty, tak by snad do ulic museli nasadit tisíce agentů a straníků, aby mohla sametová revoluce (a zprivatizování českého průmyslu do rukou estébáků a komunistů) vůbec proběhnout. Bez Zifčáka by se jim to nepovedlo, jak je tento národ tradičně apatický a předposraný.

Mě mnohem víc zajímají aktivity amerických agentů v ústředí Fondu národního majetku o něco později. Prý to tam celé ovládli.

348872

26.5.2016 14:04

RE: CIA + STB

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 348872

Podle kontroly, kterou v roce 2003 ve fondu národního majetku provedl Nejvyšší kontrolní úřad, vznikla v letech 1997 až 2002 na Fondu národního majetku ztráta přes jednu miliardu korun. Nějakých tisíc milionů, to je nic, to si nahrabali v čechách za pár let i tak nějací dva Havlové.....[velký smích]

348878

26.5.2016 13:16

Neměli bychom zapomínat ani na rok 1968

jikjik 90.?.?.?

To je stejná režie, i tehdy tady byly organizovány politické atentáty zpoza oceánu, jen se je nepodařilo dotáhnout. A že by o tom chlapci z CIA nevěděli?

348876

26.5.2016 19:26

Jeste k Sorosovym

Carlos IV 118.?.?.?

Nejlepe to dokresluje rozhovor Sorose se Stevem Kroftem:

http://itmakessenseblog.com/2011/01/28/george-soro...
(G.Soros nema zadne vycitky kvuli kolaboraci s nacisty behem 2. sv. valky kdy posilal sve spoluobcany do koncentraku a kradl jim majetky).

Dobry sekundant ke "krvave" Madle Allbrightove, srbske a iracke reznici (a spolu-zlodejce obrazu z Ceske Narodni Galerie), kterou prazsky xindl tak rad zve podepisovat sve "pameti"....a po dalsim podobnem jeste pojmenovali letiste. [bliji]

348893

27.5.2016 12:27

RE: Jeste k Sorosovym

Ferro 178.?.?.?

Reakce na 348893

Carlosi, co to melete za blbosti??
Podíval jste se na jeho datum narození? Vůbec se nedivím, že Soros nemá žádné výčitky. Jak asi 13ti či 14ti letý fakan kolaboroval "s nacisty behem 2. sv. valky kdy posilal sve spoluobcany do koncentraku a kradl jim majetky". Nejdřív se zamyslete, než pustíte ven takovou kravinu.

348918

27.5.2016 19:36

RE: Jeste k Sorosovym

Sirea 31.?.?.?

Reakce na 348918

Sám o tom hovorí. Pomáhal tatkovi... vraj sa tak zachránil...

348932

26.5.2016 19:34

Vzhůru do novodobého otroctví !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Soros byl a je jen všehoschopný, všemi mastmi mazaný skrček a přestárlý poskok Rothschildů a Rockefellerů pro špinavou práci. Od těchto pokryteckým Západem stvořených ultrabohatých a tím i mocných rodinných klanů s navenek uhlazeným vystupováním už velmi dlouho foukají všechny ty nekončící hrůzy a svinstva,které ničí svět, ty zjevně řídí vlivné prezidenty, vlády, tajné služby Západu, OSN, MMF, WB, Bilderberg, CFP, Trilaterální komisi,poslušné kolonie a otroky po celém světě,stejně jako neziskovky, nadace, média. Vysávají celý svět jako nenasytné pijavice, kterým se nikdo neopováží vzdorovat, pokud nechce skončit jako jejich další z miliónů obětí..Teď to udělalo Rusko a vidíme jak se početní poskoci Rothschildů a Rockefellerů činí.Z Ruska udělali právě ti největší zločinci světa a jejich servilní poskoci říši zla a z Putina udělali netvora, který snídá malé děti. Přitom jen brání mnohokrát zkoušené občany Ruska před dalším vykradením a zotročením, tak jako se to stalo mnohým státům a národům světa. Čína zatím vychytrale a zároveň neuvěřitelně hloupě vyčkává, jak to dopadne s Ruskem. Pak je ovšem na řadě ona a globální otroctví se stane skutečností 21. století a zoufalou vizitkou lidstva, slepé to vývojové větve a fatálního omylu matky přírody.

348894

26.5.2016 21:08

RE: Vzhůru do novodobého otroctví !

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 348894

...a proto nebývá nám,co jsme ještě trochu při smyslech,než najít si každý tu svojí šmírovací kameru a toho svýho hajzla ze sorosovy neziskovky a institutu mu podřízeného a v ten správný okamžik s nimi naložit,jako ti Číňani s potkany, sužijícími v dobách "kulturní revoluce",Peking....[mrknutí jedním okem]

348898

29.5.2016 16:44

RE: Vzhůru do novodobého otroctví !

Dunn 92.?.?.?

Reakce na 348894

Myslím, že je jedno řešení, jak zastavit řádění těch kriplů!Putin a Čína vědí, že když zničí dolar jako světové platidlo, tak si židooligarchové už neškrtnou.Pokud se to nepovede co nejdřív, bude třetí světová a to bude jiný mazec!

348968

30.5.2016 9:41

Možná budu chvíli za pitomce, ale:

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady byly nějaké bombové útoky? Pamatuju si, jak nám kdosi podpálil barák v srpnu 1988, v den (noc) onoho "slavného" výročí, ale bylo mi příliš málo na to, abych se zajímala, zda to byla součást nějaké větší akce, takže vy, kdo jste starší, o co, sakra, gou? Díky.

348986

5.6.2016 2:25

RE: Možná budu chvíli za pitomce, ale:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 348986

V Českých Budějovicích skutečně došlo někdy v polovině 80. let k bombovému útoku, pamatuji se že mi to tom tehdy jeden můj známý vyprávěl. Prý někde u muzea dělnického revolučního hnutí, jak tam byl (nebo možná ještě je) ten obří valoun. Žádné oběti myslím nebyly, a také se nic prý nevyšetřilo a celkově se to i nějak podezřele tutlalo, podobně jako informace o roku 68.
Možná už se tehdy některé vládnoucí špičky připravovaly na změnu režimu a nechtěly aby se v jejich metodách programování davu někdo moc vrtal.

349229

Příspěvků: 23

26.05. 03:33 lubosmat  Prečo sa „Teroristi“ netransformujú na „Anarchistov“?
26.05. 06:13  Zestatnit
26.05. 16:51 Satanist  RE: Zestatnit
28.05. 01:04 lindsay  RE: Zestatnit
26.05. 06:17  Ester,kapitola 9,clanek 2.
26.05. 09:29 vj66  Kdo chce podekovat Sorosovi osobne - může
26.05. 15:44 vj66  Robert Fico promluvil o tom, jak po něm jdou neziskovky placené ze zahraničí
26.05. 20:25 Lubo_S  RE: Robert Fico promluvil o tom, jak po něm jdou neziskovky placené ze zahraničí
28.05. 03:14  RE: Kdo chce podekovat Sorosovi osobne - může
26.05. 10:33 Pátá Mojžíšova 7:24  George Soros se narodil 12. srpna 1930 v Budapešti v židovské rodině jako György Schwartz
26.05. 10:36 Pátá Mojžíšova 7:24  George Soros se narodil 12. srpna 1930 v Budapešti v židovské rodině jako György Schwartz
26.05. 14:38 dub  RE: George Soros se narodil 12. srpna 1930 v Budapešti v židovské rodině jako György Schwartz
26.05. 10:39  CIA + STB
26.05. 14:04  RE: CIA + STB
26.05. 13:16 jikjik  Neměli bychom zapomínat ani na rok 1968
26.05. 19:26 Carlos IV  Jeste k Sorosovym
27.05. 12:27 Ferro  RE: Jeste k Sorosovym
27.05. 19:36 Sirea  RE: Jeste k Sorosovym
26.05. 19:34  Vzhůru do novodobého otroctví !
26.05. 21:08 E.R.  RE: Vzhůru do novodobého otroctví !
29.05. 16:44 Dunn  RE: Vzhůru do novodobého otroctví !
30.05. 09:41 baba_Blažková  Možná budu chvíli za pitomce, ale:
05.06. 02:25  RE: Možná budu chvíli za pitomce, ale:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
745 434,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 714