Diskuze k článku

Čína plánuje stát se GMO obrem

Příspěvků 25

11.5.2016 7:40

Mě to nepřekvapuje

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Vždyť je zřejmé, že Čína patří loutkovodičům a není tedy žádné překvapení, že si pořád jedou to svoje. Číňané jsou ochotnými otroky tisíce let a tak je s nimi méně práce. Mozky se zatím dají dovézt odjinud a technologie nakoupit.

348402

20.5.2016 16:11

RE: Mě to nepřekvapuje lautr

JanaJ 78.?.?.?

Reakce na 348402

Čína je budoucí leader světa-běhu, už mají vyspělý raketový program, USA-cké satelity zničí, nebo si je přivlastní = prolamování šifer a kódů výkonnými počítači není problém (a až se to naučí mikrobi a prvoci, tak se rychlost PC znásobí milionkrát)...
Čína vyváží do USA GMO potravinářské šlichty, ale sama je na trhu reguluje, jde o to hodit protivníka na záda = jednoduchý trik, že..
je to závod nabírající obrátky viz http://www.rukojmi.cz/clanky/800-bill-gates-priznal-vakciny-maji-snizit-populaci
konec euroatlantické civilizace je na horizontu viditelný, že...
asiaté mají v analýze průměrně nejvyšší IQ spolu s Židy, toto je realita....na netu je materiál (globální studie)..

348691

11.5.2016 8:34

Cina, Monsanto, GMO ...

QuoVadis 178.?.?.?

Clanek dava prostor otazkam, co vedeni Ciny k tomuto kroku vedlo a vede... Moznosti je jiste nekolik, ktera je ta prava, to se casem asi ukaze.

Pro svet by bylo jiste lepsi, kdyby Cina Syngentu koupila a pak ji zavrela [smích] Taktika ne neobvykla - predevsim ze strany velkych korporaci z USA (Facebook, Google, Microsoft,..) - da se tak lehce zbavit mozne konkurence (anebo nezadaneho producenta). Financne by to Cina jiste zvladla (pokud by USA zbankrotovaly, tak ztrati CIna biliony dolaru, proti tomu je 44 Miliard jenom "zlata muska"[mrknutí jedním okem], jenom je otazka, do jake miry ma Cina "blaho lidstva" na zreteli.

Jina moznost je taky, ze NWO (Rothschilds, Rockefellers, Brzezinsky, Kissinger, Soros,...) uz Cinu infiltrovalo - cinska jmena na ucastnicke listine Bilderbergu by tomu mohla napovidat - to by zadne dobre vyhlidky nebyly..

Cas ukaze.

348406

11.5.2016 15:53

RE: Cina, Monsanto, GMO ...

dub 62.?.?.?

Reakce na 348406

též doufám, že jde o strategický krok likvidace nákupem...
a pak nejen synengtny, ale všech, kdo používají její patenty.

348430

11.5.2016 20:55

RE: Cina, Monsanto, GMO ...

Rubens 195.?.?.?

Reakce na 348406

No neviem, ci mate kolektivnu slepotu, ved centrum moci sa z Londyna presuva do Ciny. A presuva sa uplne vsetko, aj bordel v neprospech ludstva, osoby a obsadenie v podani GP sa nemenia, iba dirigentske miesto. Cina nie je ziaden spasitel ludstva, za svojej kontinualnej niekolkotisicrocnej existencii nikdy neposobila ako velmoc, vzdy posobila bud izolacionisticky(povestny mur to potvrdzuje), pripadne ako vazal voci pocetne daleko slabsej populacii, ktoreho by aj ciapkami pri troche odvahy ubili.

348445

11.5.2016 8:59

aby nekdo mohl být obvinen z krádeže GMO

ppppp 78.?.?.?

musí mu být prokázáno, že opravdu kradl. Jinak jde o systémovou/logickou chybu právního systému, která nesouvisí s agresí nečeho jako Monsanto. Jinými slovy moderní inkvizice.

By me zajímalo, jak prokazovali, že GMO opravdu kradli. Už jen možnost rozprášení GMO pylu (kontaminace neGMO) spolu s prezumpcí neviny takovou možnost pripouští.

348408

11.5.2016 15:46

RE: aby nekdo mohl být obvinen z krádeže GMO

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 348408

Monsanto nemusí nič dokazovať. Proste potajomky odobrali vzorky z poľa farmára, povedali, že plodiny obsahujú ich patentovaný gén a následne sa s tým farmárom súdili až do doby, kým neskrachoval kvôli súdnym nákladom. Takto to funguje v USA. Proti finančným a právnickým zdrojom Monsanta nemal žiaden farmár šancu.

348427

11.5.2016 10:33

Poku chce Čína nasytit vlastní občany

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

.. nemá jinou možnost než využít biotechnologické inovace.
Jen ti rusové si asi vystačí se středověkými technologiemi,

348411

12.5.2016 8:05

RE: Poku chce Čína nasytit vlastní občany

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 348411

Ty bež nejprve studovat výkladový slovník, a pak si neco prečti o vedecké analýze, než se pustíš do používání pojmu "inovace".

Zhoršovacích nápadu lidí jako ty máme tady pytle. Mnohý človek v úporné snaze "vylepšit", nebo spíše upoutat na sebe pozornost a lacino se uchytit v konkurenci je schopen zhoršit ješte i dále zhoršené.

Nejprve by sis musel sám zasadit a vypestovat kukurici, abys pochopil, že ve stejném čase a podmínkách ti klasická dokonce nehnojená sedlácká kukurice vyroste v lepší kvalite, než kousek vedle kukurice GMO.

Ty tu ale budeš rozdávat recepty od televize.
Stredoveké v první rade je, že dneska lékarská veda nedovede v mnoha prípadech poskytnout pacientovi diagnostiku vyšší úrovne, než ta stredoveká, a buď sázejí na diagnózu, nebo nabízejí očkování, která mají od príčinných souvislostí hodne daleko, a dovedou tím krome užitku nadelat neméne škody.
Stredoveké je, že Monsanto se snaží o likvidaci všech výzkumných správ svedčících proti nemu, a je schopno používat nekalé, nesoutežní praktiky. Když je tak skvelé, tak čeho se bojí?
Stredoveké je zamezit lidem množení tech rostlin, kde je najednou vubec nezajímá, kolik lidi opravdu hladuje.
Stredoveké je, proč indičtí farmári provádeli stredoveké sebevraždy na stovky neli tisíce.

Doba se mení i dnes. Možná s pokrokem robotiky budeme príšte považovat za stredoveké práve toto "roundup" chemické ošetrování.

348455

11.5.2016 11:02

Čína je N.o. 1. v genetike

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Čína je N.o. 1. v genetike, najme čo sa týka ľudí a bádať na tomto poli v oblasti poľnohospodárstva neznamená tým bez overenia niekoho cpať, dnešné postupy v poľnohospodárstve sú dostatočné aby nakŕmili celú zemeguľu aj bez GMO(len jedlo čo sa vyhodí v EU by nakŕmilo Afriku), len Američania, keďže tam straší neoliberálni kapitalizmus majú nutkavú potrebu tieto sračky cpať bez toho aby vedeli čo to urobí, no pretože zisk, Čína keďže je komunistická a za úmyselné poškodzovanie ľudí(vraždenie) je tam trest smrti, tak nečakám že by mal niekto gule neoverené technológie dať na trh, skôr tým budú napchávať väzňov vo väzniciach a sledovať dlhodobo čo im to urobí a brať od štátu dotácie na výskum a pokusy [mrknutí jedním okem]

348414

11.5.2016 12:10

RE: Čína je N.o. 1. v genetike

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 348414

"... len jedlo čo sa vyhodí v EU by nakŕmilo Afriku"

Nic a nikdo nedokáže nakrmit Afriku. Jen by se takovým pokusem tamní obyvatelé ještě více pomnožili a vše by zůstalo při starém.

"Čína keďže je komunistická ..."

V Číně je sice autoritářský režim, ale zcela určitě není komunistický. [smích]

----
Číňané dováží ohromné množství potravin a tak zřejmě hledají, jak být více soběstačnější a využít nakoupené půdy v zahraničí. Vypadá to, že chtějí vyžrat planetu, mají povahu sarančat a je jich násobně více než nejmenovaných vyvolenců. Nevypadá to s námi dobře. Snad jim Rusko neskočí na špek a nezačne s nimi spolupracovat přes míru. To bychom pak na USrael vzpomínali s láskou.
[vyplazený jazyk]

348415

11.5.2016 15:59

RE: Čína je N.o. 1. v genetike

dub 62.?.?.?

Reakce na 348415

afriku nakrmit lze, ale nutno to dělat domorodými plodinami uvyklými podnebí.

pěstování plodin středního mírného pásma - pšenice apod., náročných na půdu a hlavně na vodu, je (záměrná) kokotina non plus ultra. stejná kokotina, jako chtít pěstovat citrusy u nás. sice by to šlo, ale za obrovských nákladů na skleníky a další zdroje.

kdyby začali opět pěstovat africké plodiny, měli by potravin dost (nakonec i pár francouzských studií to dokázalo).

348432

11.5.2016 18:55

RE: Čína je N.o. 1. v genetike

zamp1 90.?.?.?

Reakce na 348432

Myšlenka dobrá,ale naivní.Museli bychom jim tam ty jejich plodiny pro ně pěstovat.
Když se farmy rozjedou, začnou na bílé farmáře pogromy. Neslyšel jste o tom?

348437

11.5.2016 19:15

RE: Čína je N.o. 1. v genetike

dub 62.?.?.?

Reakce na 348437

ale gůvno.
stačí se tam přestat srát. buď si budou pěstovat, tak jak to dělali po staletí, nebo chcípnou hlady.

celej ten stávající problém je tam díky tomu, že se jim tam bílí srali a serou a rozjebali jim tam tradiční společnosti a zemědělství.

dát jim semena, vyškolený agronomy maj, a zbytek ať se staraj.
dokud se spoléhají na mezinárodní pomoc (záměr zmrdů, protože druhá generace, která již neovládá základní dovednosti vč. zemědělství, je totálně závislá na jelitech - ergo velmi ochotí otroci a snadno zlikvidovatelní, stačí odstavit dodávky potravin a obilí, s kterýmžto cílem to bylo celé provedeno).

348438

11.5.2016 21:43

Ne-e, mentalita sakra! Cit nad vůli a rozum, jinak u nich trh a nepletu se, osvědčilo se jim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 348438

Omyl mají pod kůží utrhnout či ulovit a tak tam kultura pěstitelů bude podnikateli jinak vymýcena jako všude kde se likviduje konkurence trhu. Jako nedávno v rusku za yeltzina na skoupení za babku, ale mají organizace korporát a potenciální privatizované státní laufované kanonenfutry, patrně brzy po úpravě branných zákonů nových demokradtůr dodají aby zjednali nápravu na privatizaci svých zdrojů v rusku trhem. V africe trhnou leda ono gůvno, na budulínky dělat nebudou a ovšemže je za ně mají tamní i hospodáře na půdě, no. Neodpustím si ač Vy jindy zasvědcen, v tomto vedle jak tak jedle. morálku fakt nemají a kde by sakra asi tak vzali když se koušou jak besní psi, tydýt. Jebtišky bych tedy nehledal, leda [chechtot]

348446

11.5.2016 15:52

Plody věděckého pokroku šmejdů pro zisk jaksi nebere konce

Sasin 178.?.?.?

Plody věděckého pokroku šmejdů pro zisk jaksi nebere konce

Jak dlouho těm šmejdům bude dovoleno beztrestně vymejšlet frankensteinovinky, které jim blázni s mocí dotují. Jak dlouho budou pro takové šmejdy ohýbat a křivit naŘÍZENÍ aby mohli stále své šílenosti rozvíjet a zdokonalovat?
Gdy už je konečně ty zkumavky zabijou nebo se čeká až se země naštve a za nás to definitivně vyřeší potopením celého jejich psychopaticky nakaženého chmatáckého světadílu?

Fantastická rozuzlení podobných slohových cvičení čiší z ovčích očí připoutaných na řeznická lože, sledujíc broušení nástrojů na další úroveň středověkého bádání. S neuvěřitelnou důvěrou a loajalitou se oddávají snění o růstu a zvyšovaní kvality odřezávání zrn od plev. Čekají zase na reprízu. " Nebojte se, nebude to bolet".

Tyhle příběhy jsou čím dál lepší. Ovce se může svobodně zbláznit , nechat se očkovat, kupírovat a otrvaovat výmysly větců a věřit zase v reinkarnaci, že si to objednala u ferengů. Že si to může klidně óbjednat ještě jednou, páč co se dá prodat jednou, může být prodáno podruhé, potřetí atd....Těší se, že i ona jednou bude řezat a bádat, šidit a měnit a že jedou taky bude moci demograticky třídit lejna od kobylinců, a všechno zlo prodávat všem kteří ho nechtějí.

I to, co nigdo nechce se dá prodat. Šak počkejte až si genetikové začnou myslet, že i buňky ve vašem těle jim patří. Požalují to zlodějské vládě šmejdů a ta vyčaruje naŘÍZENÍ, ze kterého budou všem oči přecházet. Muheeeeeeeee

348428

11.5.2016 19:48

Čína

zbynek 82.?.?.?

je velmoc, která nebude zůstávat pozadu v JAKÉKOLIV technologii, GMO nevyjímaje, a to ani z humanitárních důvodů k vlastnímu obyvatelstvu, natož zbytku světa.
Hezký den.

348441

11.5.2016 20:29

Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.

ID 213.?.?.?

1. kamínek: O hypotéze o anorganickém původu ropy jsem poprvé četl asi sedumdesátých letech, ve VTM. Prý díky využití této hypotézy byl SSSR a později Rusko velice úspěšný při hledání ropy tam, kde by ji nikdo nečekal. Hypotéza se pomalu stává teorií - http://www.zvedavec.org/komentare2016/02/6791-vodi...

2. kamínek: Autor hýří radostí, no optimizmem bych raději šetřil. Pokud skutečně Rockefeller odstoupil od svých ropných aktivit, utržené peníze jistě nerozdal na charitu...
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7975-klicova-ud...

3. kamínek: Lze zjistit, nakolik procent je China National Chemical Corporation Čínská?
http://www.zvedavec.org/komentare/2016/05/6884-cin...

No a teď obrázek, který se dá z těchto kamínků poskládat: Rockefeller si uvědomil, že pokud je ropa anorganická, obnovuje se a nachází se na mnoha místech na světě, plán na ovládnutí světa přes ovládnutí ropy asi není možný. Pokud to ale nejde přes energii pro motory, proč to nezkusit přes energii pro žaludky – přes potraviny. Prodá ropná aktiva a investuje do Číny – např. do ChemChina. Dále lze skoupit GMO výrobce, a za levné čínské ceny prodávat GMO osivo všem zemědělcům. Pokud bude levné a bude mít vysoké výnosy, klasické osivo časem zcela zmizí z polí. Pak lze patentované GMO osivo prodávat za libovolné ceny. Kdo nezaplatí, nezaseje. Kdo bude zlobit, nezaseje. A hlad je větší sviňa než drahej benzin…
No a kdyby to nestačilo, je tu ten kamínek navíc: když se ještě Britské listy dali číst, vyšel tam tento článek - http://blisty.cz/art/39420.html . Pokud se ve fázi ještě levných GMO osiv masivně rozšíří GURT , bude dokonáno. A rebelům jako třeba Rusku se může na ty biopole sprášit GURT pyl aby nezlobili. (Nevím, jestli se pšenice a obilí obecně opyluje větrem nebo hmyzem, pokud hmyzem měli by to kormidelníci těžší, ale oni by na něco přišli.)

348442

12.5.2016 8:17

RE: Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 348442

Tohle je jen megakonspirace mající za učel vyžrat peníze z grantu.

Že na to skočil i Glazjev, stává se. Asi nemel tolik času studovat více chemii, nebo analýzy ropy z více koutu sveta, že nekteré ropy obsagují spíše aromatické uhlovodíky, jiné lineární.
Takovéhle spektrum vytvorit "anorganicky" by se už dávno mezi chemiky profláklo.

Dneska konspirují i docenti. Veda, doba je složitá, a naletet vyškoleným agentum je četné.

Na výstave ve Frankfurte nedávno predstavovali perpetomobilní vodní elektrárnu, bez jakýchkoliv vnitrních potíží. Kroutili se kolem ní poruzní papíroví docenti, kterí si krome psaní po papíre umí ješte i zavázat tkaničky od bot.

348456

14.5.2016 10:57

RE: Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.

ID 213.?.?.?

Reakce na 348456

No já bych tu anorganickou hypotézu hned nezatracoval... Koukl jsem se trochu po internetu a vypadá to, že je starší než jsem si myslel - http://www.petroleum.cz/ropa/anorganicky_puvod_rop... . Co se týká aromátů, aromatizace je běžný postup zvyšování oktanového čísla benzínu (za cenu zvýšení obsahu kancerogenního benzenu) - když to zvládne běžná technologie, proč by to nezvládla příroda, vyšší teploty i tlaky má k dispozici. A moře času. http://www.petroleum.cz/zpracovani/zpracovani-ropy... , http://www.petroleum.cz/zpracovani/zpracovani-ropy... . Ono je to hlavně jedno ve věci byznysu Rockefellerů. Pokud se ropa nebo plyn nachází na dalších a dalších místech a nevypadá to, že by bylo možné ovládnout všechny producenty a přepravní trasy, pak pro nadvládu nad světem to není vhodný prostředek. Proč tedy nepřesedlat na jiného koně? Navíc v době, kdy ropné aktivity ještě lze prodat za vysokou cenu a potravinové nakoupit levně.

348527

14.5.2016 19:41

RE: Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 348527

Vyšší teploty, tlaky a čas jsou stále málo. Duležitá, klíčová je predevším termodynamika reakcí. Jsou analýzy, které prakticky vylučují obousmernou zmenu složení v míre aromatičnosti ropy.
Jiste, vhodná aromatizace muže oktanové číslo zvýšit, ale postupy, které jsou (človekem a cíleným zarízením) rízené nemohou konkurovat v prírode nerízeným, a kolikrát bez prívodu externí energie. Stejne jako se v prírode prakticky asi nikde netvorí z volného vodíku a dusíku amoniak, kdežto človeku se to povedlo.

348534

12.5.2016 16:10

Sytý hladovému nevěří.

mihulka 77.?.?.?

Ne, nechci a ani nebudu nikomu nic vyvracet, ba ani přesvědčovat. Jenom už před lety, kdy se o GMO začínalo psát a tedy i hlavně varovat před vážným nebezpečím z potravin GMO, jsem se zamyslel a uvažoval, zda bych raději volil pozvolnou smrt hladem, nebo si o něco " prodloužil " život nebezpečnými potravinami GMO. Přiznávám, volba byla na nebezpečné potraviny GMO. Co je platné ušlechtilé myšlení, jak by z potravinových odpadků Evropy, " vyžila " celá hladová Afrika. Teorie se nikdo ještě nenajedl a do " uvedení " do praxe, zbývá ještě celá " věčnost." Umírajícím hladem, marná útěcha.
Nejsem mluvčím Číny. Má volných více než bilion dolarů, v " našich " jednotkách, ne v oněch amerických a potřebuje je uplatnit dříve, než se z nich stanou jenom a pouze, obyčejné zelené papírky. Kupují tedy všechno, co se jim hodí a také, co se dá. Ano, může to být pro mnohé zklamání, ale prostě je to tak. Nejsou to žádní vzoroví " hoši, " dokonce ani ne od bobří řeky a mají asi i jiné priority. Jak jsem předeslal : " Sytý hladovému nevěří." - - Nu a Rusové ? Mají prostě zase " smůlu."

348472

12.5.2016 17:42

RE: Sytý hladovému nevěří.

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 348472

Svět zatím "hladem nechcípá",k tomu má dle plýtvání potravinami i ornou nesporně ještě hodně daleko,to jen je snaha navodit ovcím tento dojem,aby se nebránily zhovadilostem vzniklým z popuštění uzdy společnostem,jako je právě to zlořečené Monsanto & Comp a k tomu právě bohužel napomáhá krom zkorumpovaných vlád i třeba OSN a slovutní vědátoři a jejimi obsazené veřejné instituce.....S těmi vědci je to dnes podobné,jako s novináři....je to s nimi,jako s motocyklovými závodníky:"ti opravdu talentovaní a stateční se většinou brzy ocitnou za to tlustou zdí s bránou s nápisem "spěte sladce"...."

348476

12.5.2016 18:06

RE: Sytý hladovému nevěří.

dub 62.?.?.?

Reakce na 348472

tak pokud byste zvolil gmo, tak byste hlady umřel ještě dřív, protože se stále více prokazuje, že, mimo dalších lahůdek, je i výnosnost výrazně nižší oproti klasickým úrodám...

348479

13.5.2016 18:31

Cina Vyvazi Nekvalitni Jidlo

coinageboy 24.?.?.?

Konataminace jedy, nepovolenymi latkami, antibiotiky, tezkymi kovy - jidlo z Ciny je humus.

348511

Příspěvků: 25

11.05. 07:40 Nikdo (originál)  Mě to nepřekvapuje
20.05. 16:11 JanaJ  RE: Mě to nepřekvapuje lautr
11.05. 08:34 QuoVadis  Cina, Monsanto, GMO ...
11.05. 15:53 dub  RE: Cina, Monsanto, GMO ...
11.05. 20:55 Rubens  RE: Cina, Monsanto, GMO ...
11.05. 08:59 ppppp  aby nekdo mohl být obvinen z krádeže GMO
11.05. 15:46 pozorovateľ  RE: aby nekdo mohl být obvinen z krádeže GMO
11.05. 10:33  Poku chce Čína nasytit vlastní občany
12.05. 08:05 ppppp  RE: Poku chce Čína nasytit vlastní občany
11.05. 11:02  Čína je N.o. 1. v genetike
11.05. 12:10 Nikdo (originál)  RE: Čína je N.o. 1. v genetike
11.05. 15:59 dub  RE: Čína je N.o. 1. v genetike
11.05. 18:55 zamp1  RE: Čína je N.o. 1. v genetike
11.05. 19:15 dub  RE: Čína je N.o. 1. v genetike
11.05. 21:43  Ne-e, mentalita sakra! Cit nad vůli a rozum, jinak u nich trh a nepletu se, osvědčilo se jim
11.05. 15:52 Sasin  Plody věděckého pokroku šmejdů pro zisk jaksi nebere konce
11.05. 19:48 zbynek  Čína
11.05. 20:29 ID  Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.
12.05. 08:17 ppppp  RE: Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.
14.05. 10:57 ID  RE: Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.
14.05. 19:41 ppppp  RE: Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.
12.05. 16:10 mihulka  Sytý hladovému nevěří.
12.05. 17:42 E.R.  RE: Sytý hladovému nevěří.
12.05. 18:06 dub  RE: Sytý hladovému nevěří.
13.05. 18:31 coinageboy  Cina Vyvazi Nekvalitni Jidlo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,18 Kč
Euro
25,57 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
23,30 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 631,55 Kč
1 unce stříbra
556,33 Kč
Bitcoin
1 198 398,59 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 287