Diskuze k článku

Epidémia neplodnosti III. Spoločenské faktory, promiskuita a strata záujmu o sex

Příspěvků 33

9.4.2016 7:07

"Kde se hřích vaří v konvici, je lidstvo pěna. Člověk je boží omyl." I B Singer

giggius 213.?.?.?

Ve jménu neomezeného individuálního zajištění jsme dopustili devastaci svého prostředí - přírodního, vztahového, vnitřního, toho, co tvoří a vnímá krásu. Dnešní svět lidí je ve fázi úbytku - asi tak ve stavu v půlce filmu Nekonečný příběh.Zachránit se možná dá, ale chce to vůbec někdo doopravdy?

347522

9.4.2016 9:50

je to daleko horší a jinak

remingtonist 5.?.?.?

Žiju v Česku, kde je sexu jestě daleko méně než v Japonsku. O nějaké "promiskuitě", "nevěře" už tu dávno nikdo neslyšel, nemanželský (či nepárový) sex tu prostě už dávno neexistuje. A už asi před pěti lety byl odhad, že vůbec nějaký sex - tak jednou do roka - je jen asi u každého pátého páru.
Když to řeknu "v kostce": Čím dál častěji se mi stává, že když řeknu mladším, že kdysi existoval sex, který spočíval v tom, že se dával penis do vaginy, řeknou mi, že to přece nejde, že jsem úplně blbý, když nevím, že v pornofilmech je to filmový trik, a že věřím na konspirační teorie.

347524

9.4.2016 11:51

RE: je to daleko horší a jinak

nezalezi 92.?.?.?

Reakce na 347524

dobry pokus [velký smích]

347527

10.4.2016 3:56

RE: je to daleko horší a jinak

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 347527

V necem ma pravdu a videl sem to v ceskym krateru v podkerkonosi v jednom mestecku vodkud pochazim na vlastni voci. Si predstavte , restaurace , zabava v plnym proudu , mlady , stary a naproti me u stolu souseduv syn a vo dve zidle dal vona s kamaradkou - vopravdu kusy ..... kam se na ne serou v USA hollywoodsky stars na kterejch by se v mnoha pripadech nechaly strouhat brambory ...... A von ten blbecek i kdyz to holky naraficiy aby vo ne vzdycky zakop misto aby s nima zacal bavit a sel tancovat kdy by krasne vomrk ty krasny jehlany a prekrasny telicka a pak neco podniknul si misto toho hral se smart phone a cumel do ty pivni sklenice jak kocce do prdele tak ze me to nedalo a souseda kterej si nemoh nevsimnout se zeptal jestli jeho syn kterej na ty sesli sedel jak tvrdy Y neni buzerant.....

347540

9.4.2016 11:07

Problém je jinde

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Lidí je přes 7 miliard, tedy nejvíce v celých známých dějinách. Prostoru je čím dál méně, takže i svobody. Vědomé plození potomků má se sexem pramálo společného. Muži jsou dnes postavení na vedlejší kolej a potomci jsou pro ně hlavně finanční zátěží, protože žena může kdykoli od muže odejít pod jakoukoli záminkou i s potomky. Děti dnes patří více státu než rodičům,takže se všichni odcizují sobě navzájem.
Co se týče toho školního systému, tak studovat nesmysly cca 20 let, aby pak člověk dělal nějakou primitivní činnost v praxi je poněkud mrhání časem a lidskými zdroji. To se týče samozřejmě hlavně kontraproduktivních humanitních předmětů, ale mám na mysli i praktické vědecké profese, nemluvě o běžných felčarech, kantorech, právnících a podobných existencích, kteří v podstatě ani studovat nemusí, protože beztak většinu zapomenou ještě na škole a v praxi pak stejně nestíhají ani základní vývoj.

347525

9.4.2016 11:12

Článek je otevřením "tabu tématu".

dir 109.?.?.?

Ovšem autor zcela zaměňuje příčinu a následek (slepici a vejce), respektive o příčině nehovoří a nemá o ní ani potuchy.
Vše popsané se děje v důsledku degenerace. Degenerace rodů, degenerace kmenů, degenerace civilizace. Degenerace (ďábla), jako přirozeného vždy existujícího jevu, který má v opakujících se vlnách (jako ostatně všechny děje) svá maxima. Jsou potom společenství degenerátů (mocných), kteří by už, už chtěli vidět povstávat z popela nového Fénixe a proto jev degenerace urychlují. Ať už demoralizací, či chemicky, či jakkoliv jinak.
Toto zakázané téma vyčerpávajícím způsobem zpracoval ve svých dílech G.P. Klimov. Ale pozor! Nepochopení, či spíše ne zcela úplné pochopení tématu vás může zcela rozbít. V opačném případě vás posune dopředu ke spáse a dá vám velikou moc nad ostatními.

347526

9.4.2016 14:06

Nekvalitný článok

tictactoe 46.?.?.?

"Veľkou chybou je, že väčšina párov sa domnieva, že pre udržanie stabilnej populácie je optimálne mať 2 deti. To je veľmi závažný omyl. Toto číslo totiž zabúda, že existujú ľudia, ktorí nebudú mať deti, aj keby chceli:" - toto je vrchol hlúposti a polovičatosti. Tak slabý článok, plný poloprávd a neúplností je iba autorov prejav vlastnej frustrácie. Len náhodne vybraný protiargument voči napísaným nezmyslom:
dnes je už nemožné plánovať počet detí. Dajme tomu, že už majú 1 decko. Chcú ale dve, ak príde k počatiu, a zistí sa, že žena čaká dvoj,a lebo trojčatá (čo po hormonálnych antikoncepciách je bežná odozva), tak dokopy budú mať i 3 či 4 deti, takže plánovať konkrétne číslo je nezmysel.
Celkovo som skklamaný, pretože prvé dve časti série boli zmysluplnejšie.

347530

9.4.2016 19:42

RE: Nekvalitný článok

Clear 176.?.?.?

Reakce na 347530

Mam za to, že autor pomerne jednoduchou formou vysvetlil , že svet je chorý.A tváriť sa, že to nie je tak, je pomýlené!

347535

10.4.2016 12:00

RE: Nekvalitný článok

tictactoe 46.?.?.?

Reakce na 347535

To vystihol už v prvom a druhom diely. Toto je zbierka poloprávd a nie hlbšia analýza. Ale rešpektujem Váš názor, keď si myslíte, že všetko je pravda, čo TU napísal.

347545

9.4.2016 14:13

Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

pozorovateľ 217.?.?.?

Zaujímavý názor z inej diskusie:
-------------------------------------------

Spektátor Čumilovič Puk | 05.04.2016

[...] Alkohol ovšem není jediná věc, co ničí nás Čechy či Slovany, či vůbec Evropany. Jsou zde další drogy: zejména marihuana (dnes tak propagovaná), která má prý mimořádné sterilizační účinky (o čemž uživatelé celkem vůbec neví) při kouření, a pak amfetamin. V marihuaně i amfetaminu patříme k předním světovým producentům i konzumentům - a myslím, že Slovensko je na tom podobně.

Vedle drog na 5. prioritě řízení nás zde "genocidují" další látky a bylo by to na celou knihu. Viz. např. : http://www.zvedavec.org/vezkratce/12520/ + http://www.zvedavec.org/komentare/2016/04/6840-epidemia-neplodnosti-co-nam-media-nepovedia.htm + http://www.zvedavec.org/komentare/2016/04/6844-epidemia-neplodnosti-ii-hormonalna-antikoncepcia-ockovanie-a-ine.htm

V Rusku a na Ukrajině se nyní rovněž hodně šíří HIV! A není daleko doba , kdy to může být stejný problém, jako v subsaharské Africe... Nehledě na další nemoci.

Nezapomeňme však na závažné okolnosti ležící i na vyšších prioritách řízení:

Na 4. prioritě ekonomické podmínky a hospodářská nestabilita nedovolují mladým lidem zakládat rodiny.

Na 3. prioritě vládne ideologie nezodpovědnosti, užívání si.

Na druhé prioritě (náboženství) panuje představa, že je v pořádku chodit na potraty a vést hedonistický bezbožný promiskuitní styl života...

A na 1. prioritě světonázoru vládne představa odkládání rodinného života na dobu, kdy se páry stávají z věkových důvodů neplodnými + ženy často chtějí jen jedno či 2 děti, aby ukojily mateřské pudy (o 1-2 generace dříve ženy chtěly min. 3 a více dětí...).

Dalo by se to ještě více rozebrat. Islamizace Evropy je již boj na 6. prioritě! Neb každá ta priorita řízení společnosti má své hard i soft úrovně, a Islamizace je ze začátku klasická soft úroveň boje, která se v momentě, kdy se muslimové cítí dostatečně silní, přechází v hard úroveň boje. [...]

Z diskusie pod článkom: http://leva-net.webnode.cz/news/kalergiho-plan-a-d...

Pre pochopenie kontextu:

6 priorít (kategórií) všeobecného riadenia/komunikácie/agresie ľudstva:
https://www.youtube.com/watch?v=WEINJQ6wd0Q

347531

9.4.2016 14:54

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

remingtonist 5.?.?.?

Reakce na 347531

...hodně zvláštní pochopení šesti priorit

347532

9.4.2016 18:48

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

Spektátor Čumilovič Puk 78.?.?.?

Reakce na 347532

Máte-li lepší pochopení, sem s tím. Jsem si plně vědom, že má pochopení nejsou ideální a rád se něčemu novému přiučím. Pozorovateli výše pak děkuji, že na jiné diskusi četl můj příspěvek a cituje jej i sem. Jen dodám - do diskusních příspěvků se nedá psát mnoho slov ze dvou důvodů: 1. Lidé dle mých zjištění až na výjimky nečtou moc dlouhé příspěvky a články. 2. Mnohé weby ani nedovolují psát dlouhé diskusní příspěvky. Tvůrce příspěvku to pak nutí snížit kvalitu svého vyjádření...

347534

9.4.2016 21:54

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

remingtonist 5.?.?.?

Reakce na 347534

1. na první prioritě zkoumáme, jestli je náš pohled naším vlastním názorem, nebo jestli je cizí, přijatý. Cílem řízení je probudit u druhých schopnost vlastního pohledu nebo ji potlačit.
2. na druhé prioritě zkoumáme historická a jiná fakta související s řešeným problémem, nakolik jde o pravdivá fakta a nakolik o falzifikaci. Cílem řízení je šířit pravdivá fakta nebo dezinformace.
3. na třetí prioritě zkoumáme, na základě jakých fakt nebo dezinformací byla která ideologie vytvořena a za jakým účelem. Cílem řízení je nahrazování jedné ideologie jinou (nebo udržování té jedné).
4. na čtvrté prioritě už zkoumají spíš jen "oni" - jak kdo spolupracuje, a podle toho jej platí nebo penalizují. My se jen snažíme získat a uhájit si nezbytné prostředky potřebné k životu.
5. na páté prioritě již těm, co nespolupracují, omezují přístup k základním životním potřebám. My se již snažíme jen o něco si prodloužit život a být pozorovateli.
6. na šesté prioritě již ty, co nespolupracují, vraždí. Jediné, co můžeme v některých případech tváří v tvář smrti udělat, je, byť nepřesně řečeno, "vzít někoho s sebou".
...Na 4.-6. prioritě jako jedinci moc působit nemůžeme, protože tam je řízení vázáno na ovládání bank, zdrojů a silových složek.

347536

9.4.2016 22:56

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 347536

Mám v sobě za tento večer jako obvykle již 1/2 litru vína, a tak jsou mé duševní schopnosti omezené. Můžete mi prosím tedy objasnit, jak Váš popis souvisí s tím co jsem napsal já a s článkem? Já svůj "žblebt" hodně konkretizoval, aby to bylo srozumitelné co nejvíce lidí ve vztahu k výše uvedenému článku a Vaše pojednání je tak všeobecné, že mi není dost jasná souvislost s tématem.

347538

10.4.2016 12:22

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

remingtonist 5.?.?.?

Reakce na 347538

Ony ty vyšší priority totiž až tak "konkrétní" nejsou.
Na první prioritě vůbec nezkoumáme problém sám, ale jen jestli je náš pohled na něj náš vlastní nebo přijatý.
Na druhé prioritě můžeme náš pohled srovnávat s historickými a jinými fakty, a podle toho jej vylepšovat, nebo naopak, pokud přijmeme dezinformace nebo si i správná fakta špatně vyložíme.
Problém sám je až na třetí prioritě, ideologické úrovni, kde je zabalen do jakéhosi balíčku, ve kterém je za nějakým účelem servírován.
Další úrovně jsou snahou tento balíček mocensky a násilím vnucovat.

V případě rodiny:
Na první prioritě jde pouze o to, jestli jsme schopni si udělat vlastní názor nebo přijmout cizí.
Na druhé prioritě zkoumáme historická a etnologická fakta o společenstvích lidí, kteří v rodinách žili nebo také nežili, a jaké plusy a minusy z toho vyplývaly. Též sociologická fakta z dnešní společnosti.
Rodina, o které "se nediskutuje", je teprve součástí některých ideologií.
A další úrovně jsou vnucováním takových ideologií třeba vyššími daněmi pro ty, co v rodinách nežijí, omezováním přístupu k sexu mimo rodinu, upalováním čarodějnic...

347549

10.4.2016 9:33

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 347536

Vámi uváděná metodologie je obecně nadřazená nejméně o 2 stupně vámi kritizovanému rozboru priorit souložení či nesouloženi resp. zakládání či nezakládání rodiny.
To byste měl vnímat, řídíte-li se vlastním poznáním. To co jste napsal, jsou prakticky minimální podmínky "zdravého rozumu" a kritického myšlení , a je dobře , že zde byly takto polopaticky publikovány.
Nicméně heterosexuální sex se kritickým myšlením řídí zcela výjimečně [mrknutí jedním okem]

347542

10.4.2016 12:13

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 347534

pre: Spektátor Čumilovič Puk

len technická poznámka

re: "Lidé dle mých zjištění až na výjimky nečtou moc dlouhé příspěvky a články. Mnohé weby ani nedovolují psát dlouhé diskusní příspěvky. Tvůrce příspěvku to pak nutí snížit kvalitu svého vyjádření..."

Moja skúsenosť je taká, že krátky príspevok si síce prečíta viac ľudí, ale po prečítaní ho automaticky vypustia z hlavy.

Naopak dlhý text síce prečíta menej ľudí, ale informácia z neho im zostane nadlho alebo natrvalo v pamäti.

Veľmi dlhé články majú dokonca vplyv na zmenu svetonázoru, t.j. že po prečítaní nejakého konkrétneho článku človek úplne zmení svoj pohľad na danú vec a tento nový pohľad mu zostane natrvalo.

Takže stojí to za to písať dlhé texty, ale musia byť naozaj kvalitné.

347547

10.4.2016 14:54

RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 347547

Máte pravdu. Mě se však někdy stává, že si zapamatuji i ten krátký příspěvek, pokud byl výstižný a dobrý. Některá témata jsou však takového charakteru, že se krátký příspěvek tomu nedá ani napsat... A tak se mi spíše stává, že nenapíši nic, nebo píši dlouhé příspěvky. A někdy se mi stává, že s odstupem času zjišťuji, že jsem napsal "somariny".[chechtot]

347550

10.4.2016 15:00

Obsah a forma příspěvku

Aja 82.?.?.?

Reakce na 347547

Kromě obsahu je dost důležitá forma a úprava.

Dlouhý příspěvek bez odstavců, s nekonečně dlouhými souvětími se opravdu čte zle. Vznikne guláš, který vyvolá mžitky před očima, v ten moment ho opouštím, byť by byl obsah sebezajímavější.

347552

10.4.2016 16:03

RE: Obsah a forma příspěvku

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 347552

Ono dosť záleží aj na takej zdanlivej banalite ako sú preklepy. Kedysi som vsádzal na rýchlosť a nezdržoval sa opravami chýb. Potom som sa raz stretol so zaujímavým článkom, ale tak plným preklepov, že som išiel pri čítaní zošalieť. Aby som to dočítal, musel som si to stiahnuť, poopravovať a potom nanovo prečítať. Od tej doby si dávam výrazne väčší pozor aj na vlastné preklepy, keďže každá takáto chyba rozptyľuje čitateľa od hlavnej myšlienky textu.

347554

9.4.2016 18:28

může za to vláda...

Spektátor Čumilovič Puk 78.?.?.?

Já si večer pustím zprávy. Vyletí mi tlak u zpráv z těch lží a sviňáren do nebes, a když už jdu spát, tak na nějaký sex vůbec nemám náladu, zato náladu vraždit ano... [smích])) Vládne nám holt banda kaziš.ků!!!

347533

9.4.2016 22:56

RE: může za to vláda...

Radek104 188.?.?.?

Reakce na 347533

Tak jestli tu propagandu pardon zprávy, dokoukáte až do konce tak smekám, to já bych nedal. Nechuť na sex bych považoval za absolutní samozřejmost. Otázka by spíše zněla, kolik štamprlí slivovice by mě po kompletním shlédnutí zpráv tzv. českých televizí hodilo z utrpeného trauma zpátky do provozu. Každopádně, zapít by se to muselo, o tom žádná, to i po pohřbu je čék míň na měkko, a pijem. [naštvaný]

347537

10.4.2016 12:05

RE: může za to vláda...

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 347537

Copak ty zprávy,ale ty komentáře k nim,ty jsou doslova srdcervoucí směrem k infarktu....
Taky jsem byl kdysi natolik pošetilý,že jsem považoval ten ďáblův vynález za zábavný a poměrně užitečný a protože můj kamarád má marnivou starou a díky ní v každé místnosti kromě WC i televizi s velkou obrazovkou a na obou chatách taky,tak mi kdysi jednu pěknou funkčí daroval.
Bylo mu jí líto vyhodit,protože na rozdíl od své staré,na ní musel vydělat....
Chvíli jsem se na ní zapnutou díval,pak už jen poslouchal v době zpráv a protože začala lhát čím dál drzejším způsobem,jsem se jednou po návratu ze střelnice při čištění zbraně neudržel a v afektu jí jednou ranou popravil......
Když přišl dotyčný kamarád a ptal se mě,jestli mi ta jeho televize ještě funguje,že opět byl přinucen inovovat a již nevyhovující přístroj by mi přinesl.
Musel jsem ho sklamat a místo televize mu ukázat díru v modřínovém obkladu,zakrytou obrázkem řezu motoru Norton Manx.
Zamyslel se,zakroutil hlavou a prohlásil,že je to správné řešení.
Na mou poznámku,že on by musel vystřílet nejmíň dva zásobníky,protože televizí má hodně a je špatným střelcem a než by s tím byl hotov,už by byla na místě zásahovka,prohlásil:
"kdo tu mluví o tom,že bych střílel po nevinných televizích,mě bude stačit jedna rána a z blízka....."
Jen teď nevím,jestli v tu chvíli myslel na sebe,nebo na svojí starou.....[velký smích]

347546

10.4.2016 14:58

RE: může za to vláda...

Spektátor Čumilovič Puk 109.?.?.?

Reakce na 347537

Kdybych byl Američan, zvažoval bych žalobu na finanční náhradu za to utrpení..., v USA jsou nejednou žalobci v podobných případech tak úspěšní, že se stávají i miliardáři! [překvapení]

347551

10.4.2016 22:57

RE: může za to vláda...

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 347533

"“Výskum ministerstva zdravotníctva, práce a sociálnych vecí z roku 2010 ukázal, že 36% mužov medzi 16 až 19 rokmi sa o sex vôbec nezaujíma"

Každé holce so roztáhne gdyž uvidí na vrchol a každému klukovi se vzepne gdyž uvidí nekonečno. Že těmto výzkumům ministří "práce" a "ostatních věcí" věří, je přirozené. Nejsou ani jeden normální. Jinak by tam nebyli. Osobně si myslím, že například ministr zdravotnictví nechápe vůbec nic o zdraví. To dá rozum, páč jinak by tam nebyl. Že? Muheeeeeee

347558

10.4.2016 15:58

psíčkarky

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Všimli ste si, koľko mladých báb namiesto tlačenia kočíka radšej po meste chodí so psom?

347553

10.4.2016 23:52

RE: psíčkarky

Radek104 188.?.?.?

Reakce na 347553

Je to tak. Standardně pes velikosti telete, obyčejnýho pudla či jezevčíka už nevedou ani starý vdovy, ten se jako alternativa partnera nehodí. Mohu posoudit, doložit z vlastního baráku, a sídliště vůbec. Mimochodem všimli jste si pozoruhodného zjevu - zmizení psích náhubků? Já už jsem čokla s náhubkem neviděl 5 let minimálně, patrně partner přece nebude mít klec na ústech.. Nejhorší je s takovou blbkou sjet vejtahem, to ona si ještě s tím čoklem-partnerem povídá jak s člověkem, a podrbkává ho za krkem. To je prostě k posrání. Někdy si říkám, že kdyby ji radši pořádně vymrdal nějakej negr, tak by to bylo vlastně rozumnější řešení civilizačního úpadku. Smutné a neuvěřitelné, kam může společnost klesnout a spadnout za pitomých 20-25 let.

347559

10.4.2016 16:31

Radiační radost

NoBody 90.?.?.?

Poklidné Slunce a přicházející bratrské Slunce - vytvářející klid před bouří - klesající a chladnoucí nebe - s kosmickou radiační radostí omývá lidskou kůži a celé tělo skrze.

Vše se snahou odvést pozornost - pozorností k přicházejícím z jihu - přicházejícím s blížící se změnou energií a života.

S Vrtulníky a Penězmi - s poslední radostí a současností - s Pyramidovým Mayakem nad hlavami - až do konce Věků.

May we meet again with our cosmic smile ...

347555

10.4.2016 22:35

Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Sasin 178.?.?.?

To je klasický koncentrační kravín. Do těch krav musejí inseminátoři stříkat, a to čeká i na lidi dokud jim nepřestane kapat na karbit. Štítky v uchu, kejda pod nohama, povinné dojení a co ještě? A kdo je šmejd tak tomu tleská. Heh

Šmejdi úpěnlivě budují a zpevňují jakýkoli koncentrák, páč gdyby jich nebylo nebylo by ani šmejdů. A těch se urodí ve městech stále dost. Nemějte obavy, že oni vymřou dřív. Na ně je potřeba použít jiné nástroje. Třeba přirozený podíl na půdě a rozpočtu každému, gdo se v našem pitomém údolí narodí. Pak by byl od nich pokoj. Ale jsou nevzdělanci, kteří se domnívají, že ti co nežijí ze svého přirozeného podílu, kterýž jim kvůli šmejdům stále více chybí, kvůli těm co """"jsou, inteligentnější, chytřejší a vůbec lepší po všech stránkách""". No máš ho vidět magora.

Takovej psychouš chce aby to jeho vzdělání vypadalo přirozeně. Tssss..Muheeeeeee

347557

11.4.2016 13:21

RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 347557

Ten "přirozený podíl na půdě a rozpočtu" je taková utopická krávovina vedoucí k totalitě, že to je škoda vůbec komentovat. Nicméně v této nemocné společnosti by to klidně mohlo být realizováno, jelikož dementů bez základních znalostí o fungování čehokoliv, nejen společnosti, je čím dál tím více.
[oči v sloup]

347584

11.4.2016 19:06

RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 347584

Jak jste na to přišel, že ten gdo nemá přirozený podíl na půdě a rozpočtu je dement?

Ti, co mají dnes papír na nikým nepředané podíly na půdě a nikým neschválené podíly na rozpočtu jsou GDO?

Děkuji za moudré VY-jádření

347605

12.4.2016 10:49

RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 347605

Nejste schopen pochopit prostý text a následně ani sesmolit smysluplnou větu, takže "moudré VY-jádření" beztak nebudete schopen jakkoli užitečně zpracovat.
[oči v sloup]

347632

12.4.2016 22:50

RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 347632

Gdo má trošku neposcaného rozumu v hlavě, začne se ptát po jeho šlohnutých podílech. Gdo na nich dneska sedí, Co s nima dělá. Páč v konečnému důsledku za ně stejnak odpovídá svým životem. Jako obvykle.

347660

Příspěvků: 33

09.04. 07:07 giggius  "Kde se hřích vaří v konvici, je lidstvo pěna. Člověk je boží omyl." I B Singer
09.04. 09:50 remingtonist  je to daleko horší a jinak
09.04. 11:51 nezalezi  RE: je to daleko horší a jinak
10.04. 03:56 Satanist  RE: je to daleko horší a jinak
09.04. 11:07 Nikdo (originál)  Problém je jinde
09.04. 11:12 dir  Článek je otevřením "tabu tématu".
09.04. 14:06 tictactoe  Nekvalitný článok
09.04. 19:42 Clear  RE: Nekvalitný článok
10.04. 12:00 tictactoe  RE: Nekvalitný článok
09.04. 14:13 pozorovateľ  Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
09.04. 14:54 remingtonist  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
09.04. 18:48 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
09.04. 21:54 remingtonist  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
09.04. 22:56 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
10.04. 12:22 remingtonist  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
10.04. 09:33 výjimečné porušení omerty  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
10.04. 12:13 pozorovateľ  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
10.04. 14:54 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Neplodnosť na 6. stupňoch riadenia spoločnosti
10.04. 15:00 Aja  Obsah a forma příspěvku
10.04. 16:03 pozorovateľ  RE: Obsah a forma příspěvku
09.04. 18:28 Spektátor Čumilovič Puk  může za to vláda...
09.04. 22:56 Radek104  RE: může za to vláda...
10.04. 12:05 E.R.  RE: může za to vláda...
10.04. 14:58 Spektátor Čumilovič Puk  RE: může za to vláda...
10.04. 22:57 Sasin  RE: může za to vláda...
10.04. 15:58 Malý a zvedavý  psíčkarky
10.04. 23:52 Radek104  RE: psíčkarky
10.04. 16:31 NoBody  Radiační radost
10.04. 22:35 Sasin  Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně
11.04. 13:21 Nikdo (originál)  RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně
11.04. 19:06 Sasin  RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně
12.04. 10:49 Nikdo (originál)  RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně
12.04. 22:50 Sasin  RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 655