Diskuze k článku

Stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

Příspěvků 21

5.4.2016 1:17

Pripominky...

P.A.Semi 79.?.?.?

K textu jen nektere pripominky:

CT neni zrejme rizena z US, ale z Brusele, ma nařízený jejich (Bruselsky) uhel pohledu (a ovsem kdo ridi Brusel je dalsi vec). Krome toho ale orientace je dana jednoduse tim, ze i osazenstvo CT je prazska vyssi stredni trida, spriznena nazorove s ODS a TOP09...

Ohledne projevu Zemana ze 17.11.2015 - vysilali ho v primem prenosu na CT24. Ovsem do okenka vedle nej pousteli primy prenos z kontra-akce nejakych par desitek sracu u Narodniho divadla... Tesne po skonceni Zemanova projevu prenos utnuli a o nasledne vecerni demonstraci s nekolika desitkami tisic lidi nezminili ani slovo, ani ten den ani nasledujici - coz teprve je zcela objektivne zamlcovani skutecnosti...

Stejne jako za minule totality, uceleny obraz lze ziskat pouze porovnáním médií z obou stran ...

A ovsem - v dobe, kdy (tehdy spis na zapade) byla media placena ctenari, mohla byt skutecne nezavisla. Dnes, kdyz jsou verejnopravni, jsou placena Bruselem, ostatni televize vlastni Oligarchove (treba TV Nova vlastni skupina, kterou jako jeden z vice hlavnich akcionaru vlastni Kolomojskij, TV Prima miri snad nekam k severskym kralum nebo do danovych brlohu), ostatni Media jsou zdanlive zdarma, ale jsou placena reklamami, a proto jsou ovladana zadavateli reklamy - tedy zase oligarchy a zidy (casto pomoci auto-cenzury redaktoru, kteri nechteji prijit o inzerci) ...


Ohledne migrantu - nejedna se o sebevrazdu Evropanu. Migraci a multi-kulturalismus ridi predevsim židé - leckteri se tim ani netaji a zverejnuji to, migranty sem zve a pomaha jim na ceste zid Soros, jedna se o cilenou vrazdu Evropy, provadenou ze strany aske-nazi chazaru obratne tak, aby nastvani byli lide misto toho na muslimy... (a jak spatne rika Zeman, ze za kazdym teroristickym utokem je muslim - za mnoho z nich, provedenych pod falesnou vlajkou, se prihlasi někdo ovsem z Izraelske zpravodajske agentury SITE. Ze maskovany utocnik pokrikuje alah akbar a za zvuku vybuchu nekam zmizi, jeste neznamena, ze to je muslim... Znamena to, ze chtěl, abyste si mysleli, ze to je muslim...)

347441

5.4.2016 12:04

RE: Pripominky...

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 347441

jen par pripominek k pripominkam.. CT do Bruselu, Brusel do USA kongresu, kongres do Knesetu..

Jednu vec nasi zajordansti bratri zapomeli, ze kdyz nam sem soupaji Muslimy, tak tim strasi evropskou populaci zidu, kteri se stehuji do Ameriky (furt pro ne ve vetsich mestech bezpecna maji tam sve sledovane enklavy, a pak ti chudsi do Izraele.

to znamena ze Evropa se "diky" muslimske okupaci stava protizidovskou, takze i neco spatneho je pro neco dobre...

totiz se zidy si Evropa nedokazala uspesne poradit po 2000 let, kdezto muslimy jsme (evropani) zlikvidovali ve spanelsku pred 400 lety.

Myslim ze Soros a Izrael udelal si touto deportaci muslimu do evropy udelal medvedi sluzbu, protoze mezi zidy (ne sionisty) je hodne normalnich lidi jako my, jen proste nabozenstvi maji jine,, Priklad Cech katolik, potka Cecha zida.

A prave tech Ceskych obcanu kteri maji zidovskou viru je mi skutecne lito.
znaval jsem jich tu pred 68 pomerne dost, a byli to naprosto normalni pracujici a pratelsti cesi.

347453

5.4.2016 12:29

RE: Pripominky...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 347453

Ale to se možná pletete. Izrael se vylidňuje, hodně židů jej opouští a co je nejhoršího, dosud se nedaří přesvědčit židy najma v Evropě, aby se tam přestěhovali v hojném počtu. Tak co s tím? No já nevím, ale kdybych byl sionistou, tak bych se snažil udělat prostředí pro židy v Evropě nedýchatelné. On totiž ten tzv. antisemitismus u původních Evropanů je čím dál těžší najít. A jak se udělá prostředí pro ně nedýchatelné? No správně. Zaranažuje se tam masivní přesun jejich úhlavních nepřátel. Je to jen teorie, ale dávala by smysl, ne? Jak prosté, milý Watsone.

347454

5.4.2016 19:27

RE: Pripominky...

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 347454

Tak to je a ma to logiku . Nakonec lidi by melo zajimat i to jak po valce rabini Israel zalidnovali zidama .

347470

10.4.2016 0:55

RE: Pripominky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 347453

>...A prave tech Ceskych obcanu kteri maji zidovskou viru je mi skutecne lito.
>znaval jsem jich tu pred 68 pomerne dost, a byli to naprosto normalni pracujici a pratelsti cesi.

Je poměrně nesnadné určit, zda je ta citace z rodu naivních gojímů, nebo velmi propracovaná demagogie jejich nepřátel. Jak islamisté, tak židé jsou přece s jinověrci ve při. Dokonce až tak, že jsou jim protivníky na život a na smrt. Jak podle koránu, tak podle talmudu.

Jediným kriteriem umožňujícím v této válce ideologií. přitom paradoxně pod praporem stejného boha, je tak to prastaré: "podle činů...". A to bez ohledu na to, jaké mimikry si vůči těm ostatním právě nasazují. Oni mnozí z nich spíše jen chtějí aby vypadali k jinověrcům i nevěrcům mírumilovně a mnozí jsou i ochotni předstírat konverzi k víře svých obětí, ale činy jimi konané pro "tu jejich pravou víru", ty je odhalují v plné nahotě. A nejsou to jen činy zjevně násilné. Mohou mít nesčetně podob a účinků, ale ve výsledku se po nějaké době vždy projevuje jejich působení a to rozkladem schopností protivníků činit účinná protiopatření na obranu jimi uznávaných hodnot.

Demokracie je tak zneužívána coby štít k umožnění působení oněch civilizaci rozvracejících ideologií a přitom má být výsadou jen pro ty, kdo ji ctí. Je proto již nejvyšší čas k činům na její záchranu.


P.S. Není-li sjednocení dnes rozdělených věrouk možné ani za existence již i materiálního potvrzení existence Stvůrčí entity, je přišedší konflikt "do posledního ze spravedlivých" zřejmě nevyhnutelný. [oči v sloup]... nebude to ostatně ani poprvé a nejspíš ani naposledy. Ony ty pyramidy v Gíze tam nejsou jen tak pro uvádění turistů v úžas. Jsou mementem od prapředků civilizačně nesrovnatelných vyspělejších a přesto zmizelých tak dokonale, že se o jejich pouhopouhé existenci vedou učené disputace graduovaných hlav civilizace soudobé. Stačilo by přitom tak málo a to co dnes rozděluje, by mohlo spojovat... [pláč]

347539

10.4.2016 12:21

RE: Pripominky...

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 347539

K tomu není co říct,"ale povídejte volovi o sobotě,když jde v pátek na jatka a vida už jejich vrata a vratech řezníky s noži a slyšící chrčení poráženého dobytka namísto vspouzení se radostně přidá do kroku..."[pláč][pláč][pláč]

347548

15.4.2016 7:27

RE: Pripominky...

takk 89.?.?.?

Reakce na 347539

bojovnici za To jedno, by se meli pozabijet navzajem a zvladl by klid a mir

347736

5.4.2016 6:03

Zrada kterého vlastního národa?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Ředitel ČT je jewrej - kosmolpolita, který národ?

347444

5.4.2016 8:35

Moc hezky napsaný otevřený dopis

Jarmila 88.?.?.?

a pochopitelně, odpověď na něho je naprosto nemastná a neslaná- co jiného jsme taky mohli čekat, že? A soudruh papaláš generální ředitel se nenamáhal odpovědět vůbec- vždyť na všechno má přece své podřízené poskoky. Snad by nám on či jeho podřízení poskoci v ČT mohli objasnit, proč se náhle zničehožnic producírují v Praze policajti v doprovodu vojáků se samopaly? Co očekávají? Nějaký teroristický útok? A „investigativní“ publicisté nic nevidí a neslyší? Pouze nepřetržitě lžou, lžou a lžou, jako když tisknou. Jenže si stále neuvědomují, že dnes už jim takřka nikdo nevěří a že už jsou jen neskutečně trapní prodejní šaškové a presstituti.

347446

5.4.2016 8:50

RE: Moc hezky napsaný otevřený dopis

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 347446

Souhlasím s reakci paní Jarmily na původní příspěvek. Několikrát jsem napsal do ČT moji reakci na nekompetentnost a vyložené lži co ČT v politických pořadech prezentovala. Je to zbytečná námaha, odpoví vám nějaký prostitut ve stylu "vy o koze on o voze". ČT která je česká jen názvem není pomoci, za naše peníze škodí národu... Jedině vyházet tu koupenou vlastizrádnou svoloč z oken a začít nanovo.

347448

5.4.2016 11:07

Řešení:

ROMAN1 88.?.?.?

Když jsem jednou bloudil po nekonečných chodbách budovy zpravodajství molochu ČT a pozoroval, kolik parazitů se živí z povinné televizní daně (koncesionářských poplatků), aby následně těmto svým chlebodárcům lhali či překrucovali pravdu, uvědomil jsem si, že řešení je vlastně jednoduché: ODŘÍZNOUT PARAZITA OD SVÉHO HOSTITELE, tj. prosadit zákon o zrušení koncesionářských poplatků! Ať si tu jejich lžipropagandu platí dobrovolně pouze ti, kterým je ku prospěchu, případně se jim líbí. Pravda, takových asi nebude příliš mnoho, takže doplnit ztrátu by možná musel nejspíše Brusel či ambasáda pana Šašira. Případně nějaká "dobročinná" nadace strýčka Choroše.
Ale to už v době nezávislých internetových médií, rozhlasu a televize bude pouze a jen problém ČT. Ostatním divákům a posluchačům zbyde alespoň více prostředků na sponzorování skutečných služebníků národa.
"České" televizi pak možná nezbylo než podstoupit odtučňovací kůru - ponechat si jediný (vládní) kanál - ČT24 -, hrazený z prostředků PS-PČR a Senátu PČR, případně kanceláře Hradu. Ostatní "kanály" zprivatizovat a vysílací frekvence vydražit - program jejich vysílání se beztak dubluje s obsahem dnes již komerčních televizí.
Většině národa by se takto ulevilo (minimálně finančně), a lžiparaziti by si museli hledat poctivější zaměstnání.
Dodávám, že prosazení zákona o zrušení koncesionářských poplatků by mělo být nedílnou součástí programu každé vlastenecké (protisystémové) strany.

347451

5.4.2016 20:20

RE: Řešení:

dub 94.?.?.?

Reakce na 347451

to je i otázka pro nějakého dobrého právníka, protože tato stoka evidentně nemá vyvážené zpravodajství, neposkytuje prostor různým názorům, aby zajistila pluralitu atd., tudíž porušuje zákon o veřejnoprávní televizi.
pokud porušuje zákon, který je rovněž (zákonem vnucenou) smlouvou, má druhá strana - divák, právo kvůli porušování smlouvy a nedodržování smluvních podmínek od smlouvy odstoupit - tudíž neplatit poplatky.
navíc zřizovatel, pokud je evidentní, že jím zřízená instituce porušuje zákon (smlouvu) je povinnen okamžitě zjednat nápravu, včetně vyházení kompletního vedení.

ale protože nic z toho se nestane, tak by bylo vhodné, kdyby nějaký kvalitní právník řešil tuto věc přes ústavní soud, neboť pouze ústavní soud může daný zákon zrušit nebo vynést výrok, že v důsledku jeho porušování jednou stranou je druhá strana oprávněna od smlouvy odstoupit - přestat platit poplatky. a nařídit vrácení zinkasovaných poplatků zpětně za celé období, kdy byl takto zákon porušován.

347473

5.4.2016 14:11

Připomínka

svt 193.?.?.?

Jen připomínám, že není vše jen "černé" nebo "bílé". Česká televize byla jediné západní médium (TV), která měla možnost uskutečnit a odvysílat (nesestřihaný v přímém přenosu současně se syrskou TV) rozhovor s panem Assadem... Takže není vše jen "odsouzeníhodné"...

347457

5.4.2016 15:21

RE: Připomínka

Sugar 94.?.?.?

Reakce na 347457

Zajímavé viďte....

Proč ČR mohla udělat rozhovor s Bašárem Assadem?
Proč do ČR jako jediné země EU přijel čínský prezident?

a naopak

Proč jsou česká média nejvíce protiruská?
Proč je v Praze centrum Svobodné Evropy?

Schizofrenie či střet dvou koncepcí řízení společnosti na jednom území? K jaké variantě se připojíme či vybudujeme tu SVOU vlastní...

347461

10.4.2016 7:06

RE: Připomínka

Clear 176.?.?.?

Reakce na 347457

Zamyslite sa nad vlastnými slovami!!! " Bola jediné "západné" ??? médium s možnosťou uskutočniť .... Jediné, prečo asi???

347541

5.4.2016 16:55

Ředitel není sám má za sebou Pražskou kavárnu

Jacob 78.?.?.?

No on má ředitel i skvělé sekundanty. Kateřina Procházkova redaktrka ČT komentovala historii takto stručně (studio během návštěvy prezidenta ČLR) nějakou dobu tam byli Britové, pak byl Tibet nezávislý a od 50 let tam upalují mnichy.

347463

5.4.2016 20:50

Nejen média,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

ale i vlády, justice, policie,tajné služby i armády velebeného Západu makají především pro největší bankéře, vlastníky korporací a médií. S nástupem neoliberalismu a neocons k moci od konce 70. let došlo k totální privatizaci zisků, k socializaci ztrát a k dramatickému okleštění občanských a sociálních práv a svobod naivních a nejednotných ovcí pod rouškou boje proti teroristům.Prý demokracie, ve skutečnosti neudržitelný otrokářský systém,v němž jedno procento či spíše jedno promile nejbohatších neuvěřitelně bohatne z vykořisťování, zastrašování, intrikování a obelhávání miliard naivních a soustavně rozeštvávaných otroků, kteří se stávají obětmi stále nových válek, krizí, náboženských konfliktů atd.Hrozná vizitka lidstva v 21. století.

347475

5.4.2016 21:13

Řešení je velmi jednoduché

Vita 178.?.?.?

Prostě českou televizi ani radiožurnál nesledujte. Jestliže Vám - Nám servírují lejna postříkaná levnou šlehačkou ze spreje, jděte jinam. Oni to velmi rychle poznají. Na netu si čtěte co chcete, dopisujte si, koukněte občas na Pjakina a myslete na Stvořitele. Jsou to Ďábloviny, ďáblo televizní noviny, nic víc, nic míň.

347477

5.4.2016 22:15

RE: Řešení je velmi jednoduché

dub 94.?.?.?

Reakce na 347477

nepoznají, neb je jim to fuk.
výpalnickou daň jim bez zrušení zákona ústavním soudem nikdo nevezme.
takže budu dál plodit sračky a brát za to prachy, které jim budete platit, protože tato daň je vyměřována z elektrické zásuvky, nikoliv z existence televizoru, či dokonce na základě toho, že tu jejich stoku sledujete.

347480

10.4.2016 18:33

Neuvěřitelná reakce z RRTV

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Je zřejmé, že Vaše názorové zázemí se zřetelně rozchází s názorovým zázemím tvůrců
zpravodajství ČT.
Váš dopis je nicméně formulován velmi obecně a nepoukazuje na žádný konkrétní pořad, který
by bylo možno konkrétně vyhodnotit. Na základě stížnosti tak, jak jste ji naformuloval, Rada
nemůže učinit žádné konkrétní správní kroky.


Jak může mít veřejnoprávní médium v oblasti zpravodajství názorové zázemí??? Oni jsou povinni pravdivě, objektivně a nestranně informovat o událostech. Názory ať přenechají komentátorům, analytikům a politikům. Moderátoři a zpravodajové ať hlásají své názory doma nebo v hospodě, ale nikoliv v televizi!!!

347556

15.4.2016 7:48

katolicka-krestanska smrt CT

takk 89.?.?.?

Dvorak je soucasti skupiny do ktere patri degeKnize + mnozi dalsi zejmena z medii, kam se zacali cpat jako sesun pudy do oken chalupy v udoli, ve chvily, kdy zjistily ze jim lidi na kostely serou a ze jediny zpusob jak hlasat dal ty svoje bludy, jsou media. skupina a ktera ne jen nasi zemi takto otravuje a deformuje od bile hory. slechticke katolicke rody, ktere jedine od te doby zustaly slechticke a tehdy ukradly-zabraly cca 3/4 veskereho majetku. a od te doby, si delali vice mene co chteli. velka cast medii byla a jeste je vlastnena z nemecka a usa. napr. distribuce tiskovin, je z 98% ovladana prave touto skupinou, katolickou skupinou. vira je nepritel pravdy, a je i nekonecnym zdojem propagandy, aby tu pravdu v lidech ohnuli k te, nebo one vire. stavajici CT je skrytm nastrojem katlicke-krestanske propagandy, jaky v nasi zemi nikdy nebyl, az by clovek blil a nevedel proc. tihle panove-pacienti uz s tim jedou na hrane. snad i v nadeji, ze CT lidem znechuti do te miry, ze by mohla byt v budoucnu zrusena a oni, by mohli opanovat medialni prostor bez obavy z konkurenta ktery se neda jen tak koupit a aby ho ovladli, tak musi jejich trojsky kone (Necas-katolik, Kradousek-katolik, Sobotka-katolik) vyhrat nejaky ty volby a vmanipulovat si do cela CT nejakyho toho svyho reditele.

347737

Příspěvků: 21

05.04. 01:17 P.A.Semi  Pripominky...
05.04. 12:04 arbitr  RE: Pripominky...
05.04. 12:29 Vladimír Stwora  RE: Pripominky...
05.04. 19:27 Satanist  RE: Pripominky...
10.04. 00:55  RE: Pripominky...
10.04. 12:21 E.R.  RE: Pripominky...
15.04. 07:27 takk  RE: Pripominky...
05.04. 06:03  Zrada kterého vlastního národa?
05.04. 08:35 Jarmila  Moc hezky napsaný otevřený dopis
05.04. 08:50  RE: Moc hezky napsaný otevřený dopis
05.04. 11:07 ROMAN1  Řešení:
05.04. 20:20 dub  RE: Řešení:
05.04. 14:11 svt  Připomínka
05.04. 15:21 Sugar  RE: Připomínka
10.04. 07:06 Clear  RE: Připomínka
05.04. 16:55 Jacob  Ředitel není sám má za sebou Pražskou kavárnu
05.04. 20:50  Nejen média,
05.04. 21:13 Vita  Řešení je velmi jednoduché
05.04. 22:15 dub  RE: Řešení je velmi jednoduché
10.04. 18:33  Neuvěřitelná reakce z RRTV
15.04. 07:48 takk  katolicka-krestanska smrt CT

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 939