Diskuze k článku

Proč David Cameron tak mlčí o osvobození Palmyry z drápů ISIS?

Příspěvků 15

31.3.2016 7:27

Statefucker

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Lebo je to statefuckerová opica.

347296

31.3.2016 7:45

Proč mlčí?

Jacob 78.?.?.?

Příští světové bojiště Evropa. Otázka je, která její část?

347297

31.3.2016 12:06

Proč David Cameron tak mlčí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Obama i Cameron doufají v zázrak,že dojde s pomocí Turecka ke změně na Sýrském bojišti.Já myslím,že doufají marně,navíc to zadusí Erdogana.Jinak to Americké bombardování,je spíš zametání stop,jak se i občas napíše,že někoho zlikvidovali,asi aby nemluvil.

347304

31.3.2016 12:47

Ono se mlčí o více věcech

Velekěz Ratata 88.?.?.?

např. zde: http://www.jungewelt.de/2016/03-31/012.php (bombardování university v Mosulu zřejmě od USAF, o kterém německý mainstream prý mlčí - prý, dál jsem nevyhledával).

Neuvádím proto, že bych tak moc souhlasil s náhledem v článku Junge Welt. Pokud na universitě v Mosulu byly rozsáhlejší aktivity ISIL a pokud, jak se i v článku nakonec uvádí, to konzultovali s vládou v Bagdádu, tak to byl pro Američany legitimní cíl, tečka. Ale člověka samozřejmě napadne : 1) Co kdyby universitu nebombardoval Obama, ale Putin ? Jak by asi vypadala mediální realita ? 2) Mlčení něm. mainstreamu/Camerona o Uni Mosul/Palmyře je totéž: "mluvení/mlčení" se (už) neřídí tím, co se stalo objektivně vážného, nýbrž tím, jak dobře to zapadá do mediálního matrixu.

347306

1.4.2016 22:27

RE: Ono se mlčí o více věcech

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 347306

Všichni z města jsou šmejdi.
Šmejdi z města doufají, že v roce 3000 klon "Camerona" bude odvážně oportunistovat ISISamerica demojudekrácie aby zachránil nakradené městské hodnoty. Zavření fejsbůůůůkáři budou po zaplacení životního kreditu smět taky souhlasit a tak to bude vybavené přesně dle vývojové křivky ZLOdějského imperia. To platí i pro prdlavé gubernátory tady v Čechách.
Gdo to mentálně přežije až tam má se dobrovolně ukamenovat vlastním svobodným slovem, páč pastva už bude jen pro nejbližší vyvolené To jen proto, že lidi z města jsou na jen howno v trubkách a celé jejich angažmá je hrazeno z činností mimo jejich parkově upravených zón. Ti budou mít vždy plnou hubu toho aby ti co je musí živit neztratili pracovní návyky.
Tak takové zatím v popelnicích nenajdete. Zatím.

Definovat si tyto základní příčiny zůstane vždy jen na nestranných lidech mimo ten cirkus, kteří musejí mít rozum ať se děje co se děje. Ale i ta invence a chuť stále dokola něco stavět a nechat si to dle římského práva stále rozbourávat už je přechází. I to má své meze.

Doufám, že křivka přecházejících lidí, co chápou tlačení tohoto smradlavého balvanu do kopce nemá smysl bude růst strmým tempem, rychleji než se bude stíhat doplňovat harpagondechajcká finanční munice.

Pak bude stačit vytáhnout jen jeden kolík a celá ta šaškárna se na šmejdy nabalí fyzikálně strnulým kvaltem, až se nebudou stačit divit. Britiš mamá možná Camerona občas pohladí, možná mu i podrží, tašku, ale už to vypadá, že k návratu do ZLOdějského ráje, to nebude stačit. Tož tak

347377

31.3.2016 13:01

Tohle není zrovna ruské vítězství,že?

Jirkap 195.?.?.?

[smích] http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/399050-usa-a-rusko-se-pry-dohodly-na-odchodu-asada-do-ciziny.html

347307

31.3.2016 15:44

RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 347307

toto malo vyjsť až zajtra... dnes je len 31. marca[chechtot]

347311

31.3.2016 17:26

RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?

dub 85.?.?.?

Reakce na 347307

ne, to je jen sračkometová kachna, navíc ne první.
nechápu, jak ještě někdo může ztrácet čas českýma prodejnýma kurvama a jejich prolhanými výplody

http://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-r...

347314

31.3.2016 17:32

RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 347307

co uvádíš je mediální výkal,tzv fejk. A ty jsi erudovaný a určitě chytrý, co ty fejky-výkaly žere. .. chytrá hlava připadla blbcovi.
Assad bezesporu jednoho dne odejde, ale Baobama mnohem dřív.

347315

31.3.2016 18:09

RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?

dub 85.?.?.?

Reakce na 347315

navíc se mají během několika měsíců konat v sýrii volby, takže proč by něco takovýho vůbec řešili.
jestli ho zvolí, bude tam dál, jestli ne, odejde.

347317

31.3.2016 17:53

A my tehdy mlčeli.

ignorek 95.?.?.?

Tož prrr...
Mlčeli jsme jak roz....brejkovali jugošku, mlčeli jsme u hrubé provokace 9/11, u Afganistánu, iráku, arabského "jara", ukrajinského "jara", lybie syrie atd - budeme politicky korrektně mlčet i dál, jen politicky korrektně bůčet a přežvykovat.

Takže byl celkem logický předpoklad, že budeme mlčet i dále, když nám tu dopraví miliony "uprchlíků", kteří chtějí naši práci -.ti skromní- většina chce rovnou naše baráky auta a taky báby, nebo radějí dcery, pač ty jejich jsou otřesně škaredé- kdo ještě nevěřícně kroutí hlavou-je nenapravitelný užitečný idiot.

Takže-všechno co se stálo po 99 - je dań za naše mlčení.To je ta "karma" v málem - vyžerte si to pro začátek za bombardování jugošky.

347316

31.3.2016 18:35

RE: A my tehdy mlčeli.

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 347316

A k těm bábám.

Např. mladý Iránec musí :
1.zaplatit kalym-výkupné-výpalné za nevěstu
2. uspořádat svadbu na 3 dny pro všechno přibuženstvo - 150-200 lidí

Po zavedení sankcí Geyropou obyvatelstvo schudlo, taže na to prostě nemá.

V arabských zemích po "arabském jaru" to je ještě horší. Může si namočit konec jedině tak do ovci, nebo kozy, což je u nich normální a dobré.

Proto tu valí hlavně mladý všeho schopný. Ještě jim nevládky v držení Sorose za naše peníze vysvětlí, jak je tu každý nažhavený na jejich angažmo.

A hlavně, vždyť to tu všechno zadara, viďte?!

Tož vítejte, vaše bodoucí zeťačci

347321

3.4.2016 10:19

RE: A my tehdy mlčeli.

disident 83.?.?.?

Reakce na 347316

Nesmíme se divit ,protože mlčet o některých událostech patří k dobrému tónu naší dnešní totalitní ideologie.Průměrný ovčan je stále čím dál více krmen hesly nových totalitních agitpropčíků a má velmi málo času hledat názory mimo mainstream.V posledbní době však jsou kroky Říše zla a jejich bruselských poskoků natolik odporující zdravému rozumu,že určitá část našeho národa začíná procítat,jejich názory jsou však oficiálně nazývány putinskou propagandou.Politici pořád opakují jako vadná gramofonová deska totalitní mantru o demokracii a lidských právech.Tak jako za minulého režimu bylo smrtelným hříchem popírat vedoucí úlohu Strany,tak dnes je smrtelným hříchem popírat vedoucí úlohu USA ve světě a každý popírač je nazýván Putinovým agentem.Dnešní totalitní propaganda stálým zvyšováním tlaku zejména v poslední době se tak dostává do stádia úplné debility,kdy jí věří stále menší počet lidí což je oproti devadesátým létům(Jugoslávie)
pozitivní vývoj(tehdy mně bylo za můj názor vyhrožováno fyzickým násilím).Musíme být připraveni na to,že režimu ubývají argumenty a toto se bude snažit vykompenzovat represemi a zintenzivní se hon na t.zv. Putinovy agenty.

347404

3.4.2016 22:03

Protože ISIS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je další piplané dítě anglo - amerických zločineckých "elit" a think tanků namířené v konečném důsledku proti Rusku. Podobně jako kdysi Talibán. Navenek bojovat s něčím, co je produktem spřízněných patologických šílenců a velitelů, to vyžaduje opravdu velkou dávku pokrytectví a rozvinutou scizofrenii. Západní politici již mnohokrát prokázali, že těmito vlastnostmi disponují v dostatečné míře a že jsou jen nastrčenými a poslušnými loutkami svých loutkovodičů ukrytých v pozadí. Kdyby nebyli, dlouho by se ze svých funkcí a prebend netěšili. Žvástům o dokonalé západní demokracii mohou v současnosti věřit už jen ti, kteří jsou beznadějně netalentování a ti, kteří jsou z prospěchářských důvodů zalezlí v konečníku skutečných vládců Západu, tj, bankéřů a vlastníků nadnárodních korporací.Ti druzí ale povinně.

347414

6.4.2016 6:20

Polozme si otazku..

favela 113.?.?.?

Reakce na 347414

Tak treba .Zepta se terorista /pripadne teroristi za teroristama a elity a dnes vime proc byli zruseny tresty smrti/ sve obeti nez ji zmasakruje, sezere za ziva,ukrizuje jestli patri mezi vitace? Tim vice je vse zrudnejsi. Zda se ze tenkou kulisou se pripravovali zverstva vseho druhu na nas a nahle jsem se octli v pekle kde neni nic jineho....nez zvrhlosti tisice jich denne...
Pohled z druhe strany..Z hlediska afroarabu je jasne, ze take oni /jako my/ jsou presvedceni!! ze EU a merkel docista zesilely.
Ani v tech nejkrasnejsich snech se neodvazili pomyslet,ze je nekdo pozve nekam, zacne jim davat vse zdarma/jidlo,osaceni ubytovani,veskera lekarska pece atd.,vse co chteji a nic za to nechce zpet ani pracovat nemusi. A nekdo jiny musi drit za zebrackou mzdu a otrocit pro ne. V poctech do milionu se tam nahrnou /deti se nezapocitavaji/. Muzou se mnozit jako kralici a je o kazdeho postarano, dale prijde humanitarni slucovani rodin znamena ze miliony stale porostou.../Stolecku prostri se/. Chteji auta a ridicaky tak auto-instr. dostali prikaz je poskytovat!!/Namitky ze neumi ridit se nepripousti/. A dostavaji vse na co drive ani neumeli pomyslet. Doma mel osla jen nmalokdo.
Dopisy do rodnych kmenovych osad jiste take prispivaji k zminene ochote vitacu,/nez ti jsou pripadne zavrazdeni,kdyz lezou tam kam nemaji/ a prispivaji k tsunami prchavcu, ktera neustava..Jiste se v nich neco prehani. A tak se adresati dozvidaji, ze evropane /kdyz se dostavi do Evropy/jim musi ve vsem ,vzdy a vsude ustoupit. Dozvedi se,ze veskere zlociny jsou tolerovany a netrestany. A kdyz si evropane stezuji, nebo protestuji jsou zmlaceni a zavirani do vezeni a vsemozne vlastni policii a vladami persekuovani...jako antirasiste. Dozvi se ze v EU je Eldorado a kdo se nedostavi je idiot pri nejmensim.
A kdyz teroristi-afroarabove bestialne a podle zavrazdi treba 150 bezbrannych obeti, daji je do vezeni kde /je nikdo nezabije,nezbicuje ,neukrizuje atd.a je o ne pecovano vsemozne a nemusi nic delat..A kdyz se nudi je i tyatr postarano. Zacnou rvat diskriminace, rasismus a v tu ranu pribehne vydeseny reditel /sef posluhu/ veznice a zacne se ponizene omlouvat a prosit za odpusteni./Kdyz vse utichne dostanou se zase z vezeni aby mohli dale pachat zverstva vrazd na detech zenach a na lidech Evropy../Policie zatim vzdy mela v zaznamech jmena holokostujicich teroristu, vzdy....

347485

Příspěvků: 15

31.03. 07:27  Statefucker
31.03. 07:45 Jacob  Proč mlčí?
31.03. 12:06  Proč David Cameron tak mlčí
31.03. 12:47 Velekěz Ratata  Ono se mlčí o více věcech
01.04. 22:27 Sasin  RE: Ono se mlčí o více věcech
31.03. 13:01 Jirkap  Tohle není zrovna ruské vítězství,že?
31.03. 15:44  RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?
31.03. 17:26 dub  RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?
31.03. 17:32 ignorek  RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?
31.03. 18:09 dub  RE: Tohle není zrovna ruské vítězství,že?
31.03. 17:53 ignorek  A my tehdy mlčeli.
31.03. 18:35 ignorek  RE: A my tehdy mlčeli.
03.04. 10:19 disident  RE: A my tehdy mlčeli.
03.04. 22:03  Protože ISIS
06.04. 06:20 favela  Polozme si otazku..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 223 989,73 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 716