Diskuze k článku

Osmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí

Příspěvků 29

16.2.2016 7:32

Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Když to pozoruji,nic jiného Turecku nezbývá než vyprovokovat Rusko a Assada.
Turecko provokuje na Sýrském území ve snaze,aby na Turecko provedli odplatu a v tom případě by Turecko jednalo jako napadený stát NATO.Bez podpory USA,by tohle všechno Turecko nedělalo,S.Arábie,je spíš sluha USA,než svrchovaný stát.

345613

16.2.2016 9:57

eskalace

ALMAS 109.?.?.?

ano, máte pravdu..problém eskaluje a zdá se že Turci mají invazi do příhraničních oblastí kolem Aleppa posvěcenou od USA. Utok raketami na nemocnice v Halábu a Idlíbu ke ke kterému se nehlásí nikdo vypadá že byl provokací aby byla prosazena bezletová zona a omluvena invaze "mírových sborů" Turecka. Tohle nedopadne dobře...

345615

16.2.2016 10:12

Zásah nemocnice "lékaři bez hranic"

opus111 89.?.?.?

Dokonce očekávám i řadu operací pod falešnou vlajkou v Aleppu, aby se „dokázalo“, že „svět musí jednat“, aby „zabránil genocidě“.

Zásah "nemocnice lékaři bez hranic" by se již mezi toto dal považovat.

345616

16.2.2016 18:36

RE: Zásah nemocnice

dub 94.?.?.?

Reakce na 345616

teroristi již dostali dodávky raket grad, zřejmě od někud z východní evropy (tipuju na rumunsko, bulharsko), což je přesně to, co šmejdi potřebujou pro své "humanitární" zdůvodnění v rámci false flag, neb jsou to ruské rakety...

345626

16.2.2016 19:01

RE: Zásah nemocnice

dub 94.?.?.?

Reakce na 345616

doplnění:

http://russia-insider.com/en/syrian-ambassador-hos...

345630

16.2.2016 10:21

Jestli Turecko a SA zaútočí na Sýrii tak ...

Nikdo (originál) 212.?.?.?

to bude poslední veselý kousek, který Erdogan a jeho melody boys udělali. V každém případě Turecko je tlačeno do záhuby.

345617

16.2.2016 10:23

Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu

altman 93.?.?.?

a to mně "uspokojuje". V osmatřicátém, kdy jsem se narodil, to tady bylo taky v klidu. Měl jsem, (na tehdejší dobu celkem normál), rodiče, a ti pokud nejsou jako ti dnešní, mi toho o té první "demokratické" republice dost navyprávěli. Pravice se nebála a fašouni byli spokojeni.
Tehdy "řvali" jen komunisté, dostali za to taky odměnu, zákaz činnosti. Dnes už "řvou" jen jednotlivci a to je málo.
Takže co by stařík jen doufám že umřu zavčas, protože to tady tak jak je, dlouho nevydrží. O tom zvířeti ( v tomto případě medvěd) zahnaném do kouta, to snad každý zná. Vypadá to na Rusko versus zbytek světa. Zatím je tam Putin, chladnokrevný hráč. Co se děje v táboře ultranacionalistů se můžeme jen domnívat. Že by chtěli čekat na první úder (ser) NATO ?

345618

16.2.2016 11:25

RE: Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 345618

Putin to řekl jasně:"pokud je rvačka nevyhnutelná,je nezbytné praštit první..",tak nějak a proto se dá očekávat,že když vyrukuje ta tlupa pomatených Saudů s úplně šíleným Hitlerem s fezem na hlavě,tak je v Sýrii těžko bude moci zvládnout konvenčními prostředky,které tam a nebo v okolí má....
Buď nás překvapí něčím novým,co jistě pobaví i protiruskou koalici anebo použije v nějaké omezené míře i taktické jaderné zbraně,neboť odlehlé pouště Iráku,kterými by saudská kolalice postupovala,by se jevily,jako nejpříhodnější terén.
Jisté je,že Irán by nestál stranou a má to do Iráku i Saudského království jen kousek přes vodu.
Údajně má mít Saudská koalice k dispozici až 350.000 vojáků,20.000 kusů obrněné techniky 2.500 létadel a kvanta vrtulníků.No,ale podle toho,co předvedla zatím v Jemenu zas i přes ty počty tolik hrůzy nenahání....
Snad to tomu spolku pomatenců jejich záměr Kerry rozmluví a Sýrii v klidu,se skřípáním zubů odepíšou,jinak by určitě nastálého zmatku využili Kurdové a zmáčli Erdoganovi koule,že by jsme to jeho zakvičení uslyšeli až u nás anebo je ještě ta varianta,vycházející z tradic turecké armády,že proběhne vojenský převrat a tím se turecká armáda vyhne nesmyslné katastrofě a rozpadu státu.
Samozřejmě,že když to začne naplno v té Sýrii,tak se na to okamžitě naváže útok z Ukrajiny a to v plném rozsahu a možná s nasazením i části NATO....
To v posledních dnech podivné a nezvyklé hemžení i těch našich protektorátních "Háchových melody boys" tomu nasvědčuje.....
No,zatím se to jen v zanedbatelných detajlech liší od předpovědi té slepé bulharské babky Vangy,která dle zkoumání komise gen.štábu armády SSSR prokazatelně věštila s 85% účinkem,takže nám jen zbývá doufat,že se tenkrát spletla a že se ta její předpověď o přetvoření Evropy v místo nevhodné k životu,nenaplní....[oči v sloup]

345620

16.2.2016 12:43

Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.

F&T 78.?.?.?

Reakce na 345620

Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán. Jakmile šílený vůdce zlítne na území cizího státu - Sýrie, tak Kurdová ztratí všechny zábrany a začnou vyhlašovat nezávislý kurdistán na území turecka.

345621

16.2.2016 17:40

RE: Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 345621

"Vyhubení Turecka" je dnes již dosti problematické, protože například Berlín je již mnoho let v podstatě největší turecké město v západní evropě. Osmanská říše je svou skrytou a nenápadnou rozpínavostí daleko zákeřnější než rakovina. [smích]

345625

16.2.2016 18:42

RE: Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 345625

Když byl Erdogan naposledy na návštěve v Germany řekl Turkům tady jsme doma. Němci mu tleskali.

345628

16.2.2016 19:26

RE: Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 345628

Turecký Berlín, židovská či slovenská Praha, ruské Karlovy Vary, arabské Teplice, cikánský Chánov, všude je něco...[smích]

345631

16.2.2016 21:09

Je přeci naprostá hloupost hovořit o "vyhubení Turecka".

Léčitel 195.?.?.?

Reakce na 345625

Chtěl bych znovu apelovat na naprosto zásadní fakt, že zcela jistě naprostá většina Turků a také Rusů a Syřanů žádnou válku nechce!
Je nutné vždy rozklíčovat, kde končí národní zájem a co je jenom zájem politiků a hlavně těch, co je mají na povel. Já nevím a nejsem schopen dokázat, kdo tam všude má jaké zájmy a komu z toho jdou obrovské peníze. Myslím, že by se i obyčejní Turci dohodli s Kurdy na rozdělení , jako jsme se třeba v klidu rozdělili se Slováky. Jenom kdyby se našel dostatek odhodlaných a nebojácných lidí a s těmi všelijakými prodejnými zmetky po právu zametli. Jenomže tady začíná to veliké úskalí všech násilných revolucí a převratů. Revoluce , také může být "sametová" [velký smích] , a ty jsou jak je vidět ještě horší ,ale hlavně, co přijde po tom?
Může se převrat zvrhnout v něco ještě horšího a lidé mohou s pláčem vzpomínat na "starý" režim. Tím nemyslím náš veselý "socialismus". Ten se rozpadl tak trochu sám , ale je fakt , že naprostou zásadní zásluhu měl Gorbačov a tady nevidím nikde žádné oslavy tohoto opravdu velikého státníka,proto, že byl komunista a Rus, místo toho je nám podsouván "polobůh" Havel, který na skutečné změně režimu v roce 1989 měl pramalou zásluhu! Bez něho by se režim rozpadl stejně. A stejný problém je s Erdoganem a dalšími politickými figurkami. Chci tím říci, že by se konečně mohlo začít pohlížet na politiku a "válčení" , které je v zájmu "obyčejných" lidí a nikoliv všech těch zbrojních parazitů a pijavic.

345634

16.2.2016 18:39

RE: Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu

dub 94.?.?.?

Reakce na 345620

netřeba jádro, taťka bomba má srovnatelný výkon jako taktické atomovky a nedělá sajrajt.

345627

16.2.2016 14:31

kdo spustí očistu?

el 85.?.?.?

Článek není pro pacifisty příliš lehkým čtením, ovšem nejsme na soutěži o americkou miss krásy, aby nám nějaká blondýna tvrdila, že si přeje světový mír.

Problémy Západu se neustále prohlubují. Tím největším je, že mu (resp. jeho představitelům) kromě pár deviantů závislých na jeho penězích a schopných udělat pro svou moc cokoliv, už prakticky nikdo nevěří.

Samozřejmě, že vlhkým snem trojboje USA, EU a NATO je bezletová zóna nad Sýrií. Konečně o tom včera hovořila i Merkelová, která se ve svém vývoji posunula již nejdále z "demokratických loutek", protože té už přestal věřit i zmanipulovaný dav.

Bohužel pro tuto temnou trojku právě v tomto bodě platí, že dvakrát do téže řeky nevstoupíš, když katastrofa Lybie stála pouze na této lži o bezletové zóně.

Ono, když je potřeba veškerá svá rozhodnutí odůvodňovat lží, abych z této těžil krví vykoupenou výhodu, nezbývá než vymyslet něco nového.

Bohužel to něco nového by musela být spolupráce s ostatním světem, což pro současný západní establishment nepřipadá v úvahu (nejspíše by se s nimi ani nikdo nebavil).

Tento začarovaný kruh je systémový problém, jež se za stávajícího běhu věcí nedá odstranit. Nerovnováha způsobená západním modelem života již překročila hranici, za níž již není návratu zpět.

Dříve, než i ti méně zdatní jedinci mezi námi pochopí, že jsme součástí právě tohoto západního světa, jež umírá v beznaději, jako produktu stokrát opakované lži o své nadvládě nad zbytkem světa a z toho odvozených vzorců chování vůči ostatním, ještě několikrát spolkneme hořkou pilulku, která nám z mysli vymaže každou myšlenku na to, že takto již dále není možno pokračovat.

Že by válka byla tentokrát oním očistným mechanismem, který přinese do systému alespoň nějakou naději?

345622

16.2.2016 15:26

záleží

Mirra 109.?.?.?

už jen na tom jak moc Erdoganovi hrabe. Další věcí je Řecko - na čí stranu se postaví, byť je formálně v NATO. Kdyby dostali Řekové dobrou nabídku na území tak by šli společně s Ruskem, vázali by část turecké armády a mohli by získat bývalá starořecká území v Malé Asii. Dalším faktorem proti tureckému dobrodružství jsou Kurdové. S odstupem mi přijde že proti nim zahájil Erdogan válku aby vyčistil týl a umožnil plynulou ofenzivu do Sýrie - ale to se nedaří. V případě konfliktu tam rychle rusové dodají zbraně a umožní přechod kurdských posil z jiných regionů, takže by se otevřela fronta v týlu Turecka.
Takže je dost možné že na tom proroctví řeckého mnicha ohledně rozbití Turecka vážně něco bude....
Erdogan je něco jako bývalý perský šáh, také sebevědomí až do nebes a jak dopadl. Také si myslel že obnoví perskou říši, stejně jako Erdogan myslí na obnovu osmanské.

345624

16.2.2016 20:03

Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí

Anellus Anellus (zavináč) centrum (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 345624

Má vlastně jen dvě možnosti, buďto teď "zacouvá", což v krátkosti povede k likvidaci Asada, parcelování Sýrie a k vyhlazení Kurdů. Následně budou Západem aktivizovány konflikty v Novorusku, Gruzii a Podněstří a důsledkem bude rozval Ruské federace přes různá nacionalistická hnutí, obdobně jako se Západu zdařilo zlikvidovat SSSR. Nebo RF půjde na přímý střet ze Západem a v tom případě může "utrpět vítězství" jen v případě plného odhodlání použít jako první i nejkrajnější prostředky,včetně ZHN. Nikoliv taktických ale strategických a vůbec ne na nějakém syrsko-tureckém bojišti ale tam, kde jsou soustředěny strategické ZHN protivníka. Všichni víme, kde to je. Je to bohužel strašná perspektiva ale je to tak. Prostě zčásti přežít má šanci jen ta strana, která udeří první a to vším, čím disponuje.
Protože já chci zůstat naživu, tak musím věřit, že Putin couvne, je vysoce racionální a ví, že nemá technickou možnost předstihnout protivníka ve strategickém úderu. Rusko je obklíčeno sítí základen USA a do Moskvy je z Litvy 200 km. Z Kamčatky do NewYorku 30x dál.

345632

16.2.2016 21:47

RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 345632

Krásná řeč.....,jako kdyby Borisovi Naděždinovi z úst vypadla (B.N.je známý "měkkoprdelatý" s ručičkama malýma,jako veveka a heboučkýma od toho,že nikdy nic pořádného nedržely,politolog,šéf nějakého toho žvanivého institutu,rád se předvádí v rusiše TýVí a neodmyslitelná postava ruské 5.kolony,mající ve své převodovce jen neutrál a zpátečku).....
Zapomněl jste na ponorky,které samy o sobě,aniž by vypálily vše,co mají ve svých útrobách,mohou celé USA obrátit v "puch a prach",se motají pár kilometrů od USA-podřeží a to stále.
A soudruzi Američani to dobře vědí,takže není třeba se zas tak těch základen bát.
Ony se ty dvě mocnosti se drží navzájem dost pevně pod krkem,tak jim nezbývá,než se okopávat maximálně do výšky holení....
[velký smích]

345637

17.2.2016 0:57

RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 345637

>Ony se ty dvě mocnosti se drží navzájem dost pevně pod krkem

"No naozaj! Zvonkajšku to tak vyzerá!!!" [překvapení]

Jenomže ona Země je jak známo kulatá a větry vanou povětšinou od západu k východu. V krajním případě si lze tedy představit i situaci, kdy RF obětuje jako vždy neochranitelnou oblast vlastního teritoria až k Moskvě a jako první preventivně rozmetá Japonsko s jeho baterií desítek jaderných elektráren, což lze ještě vylepšit "pošimráním draka, zde v podobě yellowstounské Godzilly, pod ocasem", jak se trefně vyjádřil onen výzkumník v projektu Manhattan o zjišťování kritického množství uranu, kdy jednoho dne toho draka skutečně úspěšně přiměl k pšouku a... a do týdne byl ohledán patologem.

Stejné by to bylo, jen bez toho patologa, s celou severní Amerikou i s její protiraketovou obranou a do dalšího týdne pak obdobně i s Evropou. Je to sice neradostný scénář, ale že se ho, tedy zničit nepřítele byť za cenu nezměrných vlastních ztrát, ti Rusové nebojí, to dokázali jak Napoleonovi, tak Hitlerovi... ti dva ovšem nebyli nositeli Nobelovky za mír ve světě...[oči v sloup]

345645

17.2.2016 1:09

RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí

dub 94.?.?.?

Reakce na 345645

už si to vyzkoušeli v praxi japonci - fukušimu úspěšně nechávaj chrlit již několikátým rokem v řadě.
a už se to projevilo nejen na západním pobřeží...

345646

16.2.2016 23:25

RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí

F&T 78.?.?.?

Reakce na 345632

Putin je stratég a zcela jistě nezacouvá.

Do přímé vojenské konfrontace s Ruskem nepůjde nikdo. Jediný cíl západu je způsobit uvnitř ruska zradu a tím způsobit částečnou destabilizaci obranyschopnosti. Teprve pokud by vnitřní elity zradily, tak rusko rozparcelují majdanem.

Mimochodem v rusky vymysleli asymetrické zbraně jako třeba prásknout atomovku několik km od pobřeží. Vzniklá tsunami potom způsobí katastrofu mnoho km do vnitrozemí a nikdo to nezastaví. Tomu se velice těžko brání.

Podle Pjakina už ani válka s Ruskem nehrozí v horizontu několika let. Všechny tyto články už mají jiný účel - strašit lidi aby ti nahoře mohli utáhnout šrouby ješte o pár závitů. A ještě z nás něco vyždímat.

345640

17.2.2016 19:43

RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 345632

Já bych také rád zůstal naživu.

Ale jednak si nejsem jist, jestli skutečně tak hrozně moc chci žít v 1984^5 což je tak asi to, co by následovalo.

A za druhé na jeho místě (Putina) bych ustupoval jen do určitého okamžiku. Mám pocit,(č spíše obavy) že po malých krůčcích ustupuje už docela dlouho...

A za třetí, když se z odstupu podíváme, co my lidi jsme v globálu zač, co jsme za potvory... hm, on to život v nějaké jednodušší formě nějak přestojí a bez nás tu bude možná paradoxně lépe.

345662

16.2.2016 18:45

Národu chybí velcí vizionáři

R 90.?.?.?

a myslitelé, jako byli např. Jan Hus a Václav Havel

345629

16.2.2016 23:27

RE: Národu chybí velcí vizionáři

F&T 78.?.?.?

Reakce na 345629

Ano, ten druhý byl opravdový výkvět našeho národa. Jeho dokonalá vize se mohla týkat toho, jak se co nejlépe opít. Na zámečku se vždy chlastala 1. liga, o tom žádná.

345641

17.2.2016 14:19

RE: Národu chybí velcí vizionáři

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 345629

Nastesti komediantu ma dost, jak vidim...

345659

16.2.2016 20:29

Technická - pro překladatele

Karelooo 94.?.?.?

Odborný vojenský pojem "close air support" má jednoznačný český ekvivalent "přímá letecká podpora", nikoliv "blízká vzdušná podpora".

345633

16.2.2016 21:31

Neuveriteľné..

čitateľ 46.?.?.?

Zaujímavé, ako sa vyplňuje staré proroctvo o posledných časoch (2016-2021).
O boji modrých a zelených proti bielym. Čiže NATO a Arabské krajiny Perzského zálivu proti Slovanom, hlavne Rusom. No, nech bude ako bude, reál vojna v Europe začne až o tri roky...

345635

17.2.2016 0:03

RE: Neuveriteľné..

rad 77.?.?.?

Reakce na 345635

Kde na to chodite?

345643

17.2.2016 10:56

RE: Neuveriteľné..

ystar qedisk (zavináč) gmail (tečka) com 212.?.?.?

Reakce na 345635

Okamzite mi povedzte, o akom to proroctve hovorite.

345653

Příspěvků: 29

16.02. 07:32  Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí.
16.02. 09:57 ALMAS  eskalace
16.02. 10:12 opus111  Zásah nemocnice "lékaři bez hranic"
16.02. 18:36 dub  RE: Zásah nemocnice
16.02. 19:01 dub  RE: Zásah nemocnice
16.02. 10:21 Nikdo (originál)  Jestli Turecko a SA zaútočí na Sýrii tak ...
16.02. 10:23 altman  Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu
16.02. 11:25 E.R.  RE: Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu
16.02. 12:43 F&T  Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.
16.02. 17:40  RE: Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.
16.02. 18:42 Jacob  RE: Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.
16.02. 19:26  RE: Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.
16.02. 21:09 Léčitel  Je přeci naprostá hloupost hovořit o "vyhubení Turecka".
16.02. 18:39 dub  RE: Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu
16.02. 14:31 el  kdo spustí očistu?
16.02. 15:26 Mirra  záleží
16.02. 20:03 Anellus  Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí
16.02. 21:47 E.R.  RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí
17.02. 00:57  RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí
17.02. 01:09 dub  RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí
16.02. 23:25 F&T  RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí
17.02. 19:43 Kosk  RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí
16.02. 18:45 R  Národu chybí velcí vizionáři
16.02. 23:27 F&T  RE: Národu chybí velcí vizionáři
17.02. 14:19  RE: Národu chybí velcí vizionáři
16.02. 20:29 Karelooo  Technická - pro překladatele
16.02. 21:31 čitateľ  Neuveriteľné..
17.02. 00:03 rad  RE: Neuveriteľné..
17.02. 10:56 ystar  RE: Neuveriteľné..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,55 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
19,35 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 498,43 Kč
1 unce stříbra
577,66 Kč
Bitcoin
1 179 230,96 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 378