Diskuze k článku

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

Příspěvků 27

5.2.2016 0:52

To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válkou

kyticka 81.?.?.?

To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. světovou válkou. Předehrou bylo, že když se v 1. světové válce Německo vzdalo s tím, že je ochotno přistoupit na předjednané kapitulační podmínky, tak jak bylo domluveno, jako první zničilo svůj vojenský arzenál. Vítězové to měli na čestné slovo udělat rovněž, ale neučinili tak. Nepřipomíná vám to něco – Varšavská smlouva versus NATO? Bezbranné Německo, Rakousko – Uhersko a Osmanská říše pak byly zcela rozporcovány, kdy Německo bylo navíc mezinárodním bankovním systémem úplně ekonomicky zničeno (Výmarská republika) . Rusko, ačkoli formální spojenec vítězů, bylo zcela zdevastováno Rockefelerem dosazenými Trockisty. Obě země stabilizovali až jejich silní vrcholní představitelé. Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a země jimž vládli, začaly ve velmi krátké době velice prosperovat. Vzájemné nejprve mediální rozeštvání všech proti všem, které bylo završeno zejména polským pronásledováním své významné německy mluvící menšiny (spíše většiny), jakož bránění Německu v obchodním spojení s jeho východní částí, nyní ruským Kaliningradem, tehdy Východním Pruskem, rtuťovitý Hitler nakonec vyřešil napadením Polska. Polsko vzniklo administrativním rozhodnutím vítězů 1. SV v podobě, která jako stát existovala naposled v roce 1770, kdy v roce 1918 velká část jeho obyvatel, zejména žijící v širokém pásu celého severního pobřeží, mluvila již několik staletí německy.

Dosaďte si za tehdejší Polsko současnou Ukrajinu, dále za tehdejší Trockistické post-carské Rusko současný Arabský svět a současné rozeštvávání Američanů a Evropanů proti Rusku jakož proti všemu muslimskému bez rozdílu s rozeštváváním ze strany několika jedinců celé celosvětové židovské obce proti Německu zde:
https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Čtenář u výše uvedeného odkazu může namítnout, že je v článku vychvalováno hitlerovské Německo. Toto bych nerad komentoval. Podstatné je, že článek je zdroj naprosto relevantních historických záznamů z tehdejšího tisku o tom, jakou nenávist někteří jedinci vyvolávali u všech tehdejších židů, potažmo američanů vůči všemu německému bez rozdílu. Reakce z druhé strany na sebe nenechala dlouho čekat. PŘESNĚ TO SAMÉ SE DĚJE I DNES!!!

345237

5.2.2016 9:19

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Dušan 195.?.?.?

Reakce na 345237

"Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a"

To samozrejme nieje pravda. Toto tvrdenie platí len o Stalinovy. Podľa analýz toho čo povedal sa dostal do pozícií kde mohol hovoriť do riadenia štátu cez zasvätenie do "slobodomurárskej lóže" a tí ktorí riadia tie lóže nechápali že Stalin bude jednať podľa svedomia a nie podľa hierarchie.

Všimnite si detail o odchode Trockeho zo SSSR a postupný nástup Hitlera (tým že sa vedelo koľko dlží Nemecko už Bankári (zasvätení aj nezasvätení) mohli tvrdiť, že môžu požičiavať nemecku a že budú mať zisky z toho.

Hitlera si vybrali podľa jeho psychického profilu. Možno mu pomohli napísať (nielen vydať) "jeho" knihu Mein Kampf.

Toto je tak trochu už kompilát mojich názorov:
Keď Stalin vyhnal Trockého, tí čo riadili Trockého, Lenina a mysleli si že riadia Stalina, zistili že Stalina už neriadia a vedeli že je oboznámený s ich cieľmi (alebo ich tušil čiastočne). Začali riešiť ako rozbiť ich marxistický projekt (útok Hitlera na SSSR a tým zničiť veľa "biomasy" podľa možnosti čo najviac Slovanskej) a znova ho postaviť v správny smer.

Toto je už istina:
Stalin bol skutočný bolševik. t.j. myslel na väčšinu (podľa možno na skoro všetkých) (netvrdím že nerobil chyby)

345245

5.2.2016 12:19

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 345245

Bez toho aby jsme zde dále rozvíjeli debatu na téma zda-li byl Hitler vlastenec, který udělal v předválečných letech pro svůj národ (ve smyslu bolševicky jak píšete) spoustu dobrého, nebo tomu tak nebylo, jak o něm uvádíte Vy, právě jsem narazil na dvě videa, která mne zdrtila, kdy pouze potvrzují to co jsem psal v příspěvku výše. Opět se mezi moudrým a vzdělaným židovským národem dostávají k slovu šílení jedinci, kteří zase jako v minulosti vnoukají svým soukmenovcům, že jsou nadřazeným národem nade všechny.

Pokud si židé jako národ takovéto štváče sami mezi sebou nesrovnají, hrozí to tu obrovskou katastrofou.

Nejprve opravdu koukněte na tuto krátkou animaci, která je strašidelná zejména proto, že je zde jeden jedinec tohoto národa generalizován jako celé židovstvo bez rozdílu. Tedy animace navozuje invektivu kolektivní viny. Správná interpretace je však, že se jedná pouze o zpodobnění úzké skupiny židovských extremistů. To však běžný divák již obtížněji rozlišuje, kdy navíc lze namítnout, že je celé video těžkým antisemistickým škvárem, jehož autor by měl patřit za mříže pro hanobení rasy-národa.

https://www.youtube.com/watch?v=P4trroY25_Q

Pokud jste video dokoukali až do konce, tak v jeho závěru vystupuje jistá Barbara Spectreová. Vycházíme-li z premisy, že celé první video je pouze štvavá a neopodstatněným protižidovská propaganda, tak lze předpokládat, že paní Barbara je "fake", osoba skutečně neexistující. Chyba lávky. Pokud není "fake" úplně vše co zde předkládám, ta se jedná o židovskou pedagožku, která si ve Švédsku založila, zdá se školu židovské nadřazenosti nad všemi národy, jejichž úlohou je, jak na webech již sem tam prosákává, splynout v jednu multi-kulti hloupou rasu, které budou vládnout Židé. Nakonec poslechněte druhé video!

https://youtu.be/2yNJ-jrdgZg

Jaký je potom rozdíl mezi Imámem, který ze své kazatelny vymývá mozek své komunitě, že Islám je nadevše a že kdo s tím nesouhlasí toho jsou povinni jeho posluchači podříznout.

Židovský národ, si musí udělat ve svých řadách opravdu pořádný úklid. Je jejich věcí, aby takovéto své extremisty soudily. Pokud tak neučiní, jsou lidé jako paní Barbara, schopni během několika let dovést náš svět k jaderné katastrofě! Je to stejné jako že je nutné pochytat vůdce radikálního Islámu. I to by měli učinit muslimové mezi sebou, protože dovezená demokracie na křídlech humanitárních bomb měla efekt naprosto opačný. Ti slušní a umírnění muslimové, kteří měli před 9/11 naprosto navrch nad extremistickou minoritou, jsou v současnosti v menšině a co budou Evropané s těmi hordami nepřizpůsobivých dělat v nejbližší budoucnosti je jeden obrovský otazník.

345255

5.2.2016 12:40

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 345255

Výše odkazované animované, nepochybně šovinistické, video je reakcí na šovinistku Barbaru Spectreovou. Stejně jako současný šovinistický Islám je reakcí na šovinistické 15 let trvající humanitární bombardování islámského světa, které zosnovali šovinisti, kteří chtěli ovládnout celý svět pro své, všem nadřazené, rodinné klany.

To jsou ti, kteří nyní štvou americký jakož i evropský lid proti Putinovu Rusku, kdy před několika dny proti jeho osobě rozpoutali nehoráznou mediální kampaň. Kampaň, že svou vlast okrádá a tak je nejbohatším Evropanem a že při první příležitosti svou armádou zaútočí na Evropu. Vše přirozeně bez jediného důkazu.

To jsou ti kteří, vědomi si, že Evropu jako konkurenta již nelze oslabit jako před 2. světovou válkou tak, že proti sobě poštvou navzájem Evropany různých jazyků - národů, tak nám sem musí nejprve nějakého toho nepřítele uvolněním stavidel imigrace nasadit. Pak teprve můžou zahájit barevnou revoluci klon č. 3 - původní obyvatelé Evropy proti hordám nepřizpůsobitelných, nevzdělaných, nadržených, islamo-šovinistických, ke všemu odhodlaných imigrantů.

První co musí naši současní politici udělat, je přestat se podřizovat lidem jako je velvyslanec USA Schapiro, který veškerou svou činností zcela zřetelně dokazuje, že pracuje pod zadáním ze strany takových lidí jako je Barbara Spectreová!!!

Nechtěl jsem sem tento odkaz dávat, ale pro ty z Vás vážení diskutující, kterým mohou unikat některé souvislosti musím. Prosím přečtěte si tento článek a pochopíte:

http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo...

345257

5.2.2016 16:12

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

udo2 78.?.?.?

Reakce na 345257

Hmm..
Muslimovia si to musia medzi sebou, zo svojim zradcami vyriešiť.
Židia si to musia medzi sebou, s rasistickými siofašistami vyriešiť, inak..

Kto to ale vyrieši za nás - kresťanov, ateistov, Slovákov, Čechov, Európanov?
Nevyzerá modlenie sa k Rusom, ako v ´44 znova tak trochu debilne?
Zase sa majú Rusi za nás nechať strieľať?
Sami neprežijeme a čo nás čaká,
keď Úniu včas nezdemokratizujeme, nedefašizujeme?

Dokolečka dokola, okolo stolalala..
Kolo kolo mlynské za 4 rýnske..či rímske, infernálne..
Čo tak ho preťať, ten gordický uzol mečom, metódou rozlišovania.
"Triesky vidíme, no brvno v oku svojom nie."
Ako môźeme druhých poučovať,
keď samy v Únii totálny bordel máme.
Samá prestitútka a úžernícka celévriťka!
Konzumistanskí zombidementi sa o politiku nezaujímajú
dovtedy, pokiaľ sa ona nezačne zaujímať o nich,
keď je už neskoro. Jatočný dobytok na oltár m´Amona pravekého..

Potom znova budeme Rusom nadávať, ako v ´68,
keď to urobia v strese "po svojom"?

345268

6.2.2016 1:34

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Prednohorecštvrtý 78.?.?.?

Reakce na 345268

Môžeme to začať riešiť od seba, malý štát Island nech je nám príkladom, že to pôjde aj bez násilia.

345286

6.2.2016 8:11

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

udo2 78.?.?.?

Reakce na 345286

Áno, koniec začiatku rozháraného.
Hra Života na pozitívneho AtRaKtoRa,
ako Ježiš, Mohamed, Sókratés, či Budha..

Každý na svojom mieste príkladom osobným ide.
Tak kráľovstvo nebeské na Zem rýchlo príde.
Apokalypsu (gr. "odhalenie" ) oponenti naši prespali,
čím v šachu veľkom, do kariet Celověka nahrali.

Na organizovanie máme net,
a občas, podľa potreby,
i stretnutia osobné, posedenia s úsmevom
pri čaji bylinkovom a jedle dobrom
na chatke, lúke, výlete v lese rodnom.

S luxusom nepreháňať,
hodinky, mobily odkladať a čas ovládať,
pre zdravie deň a noc,
podstatné od nepodstatného rozlišovať,
s prácou nepreháňať,
dobre spať a nenechať sa stresožrútmi provokovať.

345289

6.2.2016 17:51

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 345289

Závěje kokainu. Sněžím a jsem down, zapsal si exšéf Homolky ...

/Udo, neberte ten kaliummetabislulfit, a když tak ne deset deka denně.../.[smích]

345297

6.2.2016 20:31

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

udo2 188.?.?.?

Reakce na 345297

Fetmane, vy labužníku, nejako se v té fetce vyznáte! [smích]
Azda by ste situáciu radšej viac zakonzervovali?
Ja som skôr liberálny konzervatívec,
rád sa poučím..
..a bacha na ten kokeš, drogy nie sú všetko [velký smích]
prestáva snežiť, ide dlhé leto
a zima je vôbec otázna
pri tom globálnom otepľovaní.
..teda ak to je vôbec tým, tím

345301

7.2.2016 8:45

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 345301

Fetovat ustalovač je riskantní, a můžou to jen profesionálové. Třeba Vy to samozřejmě srkáte suvereně z pultu u baru pětitisícovkou, a nějaký začínající použije místo pětitisícovky lístek na Metro, a udusí se s tím na WC...[smích]

345308

6.2.2016 22:28

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 345289

som za osobny priklad vo svojom zivote. a aj tak konam. som aj za posedenie pri bylinkovom caji, ale co si tak vsimam, tak ak sa ja/vy s niekym stretnem tak raz za mesiac, nasi nepriatelia kazdu minutu riesia, co bude s nami. ak si aj par ludi da veci dohromady, tak 90% dalsich ludi nie. co teda s tym? nas nepriatel ma tolko moznosti nas dodrbat a my minimum sanci, ako z toho von. vsimam si, ze internet je pekne zradna vec. jednak sa o nas da spravit genialny profil, a co je horsie, diskusie kompletne redukuju akcieschopnost ludi. ludia sa vyburia virtualne a tym to konci. to, ze ludia tusia, ze nieco nie je v poriadku, vobec nestaci. chyba uvedenie rieseni do praxe. co z toho, ze mi pjakin povie, ze pride do eu kalifat, alebo co. tieto info su mi na dve veci. ja viem aj bez neho, ze je to v.. takze osobny priklad a pokecanie je fajn, ale zastavi to snad utoky moslimov? zastavi to podpisanie tipp, zrusenie hotovosti, a proste nastup nwo? ako si to vlastne udo predstavujete, ze ked to nevyriesia za nas rusi, tak potom kto? ja vychadzam zo stavu veci o ktore som sa v praxi zaujimal, verte mi, nie je tu nikto, kto by len tak zrazu zastavil ludi, ktori by dostali do ruky zbrane, co i len kalachy, nehovoriac o nejakych vybusninach, ci rpgckach, ktore mozno su v nejakych mesitach uz pripravene. fakt ma zaujima, ako to vidite vy, ako si to realne mame s holymi rukami a neochotou nieco robit vybojovat?

345303

5.2.2016 15:02

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

QuoVadis 188.?.?.?

Reakce na 345255

Ze by se neco zacalo konecne dit ?

Nadace Billa a Melindy Gatesovych podezrivana z "propagovani" korporatni globalizace (v podstate Novy svetovy poradek, NWO):

http://www.independent.co.uk/news/world/politics/gates-foundation-accused-of-dangerously-skewing-aid-priorities-by-promoting-big-business-a6822036.html

Bill Gates je také klíčový muž pro počítačový podvod, který má zajistit vitezstvi teto "novodobe mafie" v aktualnich americkych volbach:

http://thehill.com/policy/technology/267586-microsoft-on-the-hot-seat-in-iowa

Bude Hillary Clintonova obvinena ohledne jeji afery statnich tajemstvi pres jeji privatni email ?
Sama Hillary priznala, ze dostava pokyny od CFR (Council of Foreign Relations, Rothschildovska/Wall Street NGO):

http://www.activistpost.com/2016/01/hillary-clinton-brags-about-getting-her-marching-orders-from-the-cfr.html

345263

9.2.2016 3:30

Stalin jiste leninistum trockistum

favela 113.?.?.?

Reakce na 345245

vypalil rybnik. Zide v Rusku byli tak strasne pronasledovany,ze Trockij napr.moh studovat jak dlouho chtel a kde chtel/Lenin taky a oba pochazeli z velmi bohatych rodin. /Celej zivot si preju bejt takhle pronasledovanej, jiste mnozi taky/.Kdyz nepomohla svetova krize tak na Stalina vyskocili Dolfa. A samozrejme i teroristy./Aby se zacal branit proti teroru a tak na sebe postval populaci. Kdesi jsem cetl,ze vlady se dnes deli,jak ktere si rychle a pohotove si kleknou na kolena pred Korporacemi, konglomeraty atd. Je jiste ,ze politici odevzdali zhruba 70% moci korporacim a mezinarodnim elitam. Nedavno BP/Brit. Petroleum/ zase znicila velkou cast sveta v Brazilii. Predtim velke uzemi a pobrezi USA. Vsechny korporace jsou smrtelnym nebezpecim pro svet. Fukushima, Bhopal, Monsanto, Dow a dalsi .Jsou v principu tajne organizace, smrtelne nepratelske,nebezpecne vsemu zivemu. Nez spachaji sebevrazdu prinesou svetu obrovske katastrofy.Nikdo vsak nemuze /uz ani vlady nemeji tu pravomoc/aspon tuhle korporaci zakazat a potrestat ty co skodi.
Potom se sejdou v Parizi vsechny vlady, kvici o tom jak zachranuji svet a ovzdusi pred problemy, ktery prave jejich korporace denne devastuji. Nedavne vlady v Tramtarii "zavladly" tak ,ze dnes jsou namireny rakety s atomovymi hlavicemi z Ruska prave taky na TRamtarii. Jiste to same se stalo jinym statum taky a jejich populaci, stay ktere vubec nemaji normalne moznost a hlavne duvod vytvaret jakekoliv nepratelstvi s Ruskem.Vlady se dnes zameruji hlavne na represivni potlacovani vlastnich volicu. Viz okupace naprogramovanymi Mutanty, hlavne ve statech jako Nemecko, kde se muze prihodit nechtena zmena a tomu se musi zabranit. Polsko uz ma pres milion exportovanych ukrajincu aproto tak pistej. Stoji za povsimnuti /z videa/, jak ty polaci si uzivaji ty protesty , jak jsou radi ze muzou zase nejakej ten protest vyrobit...Vyslo take presvedcive najevo ze komunisti byli na 100% pro mir.

345380

9.2.2016 18:46

RE: Stalin jiste leninistum trockistum

dub 94.?.?.?

Reakce na 345380

fukušima byla spíš dílkem ozbrojených sil...

vůbec celkově zajímavý video
https://www.youtube.com/watch?v=by0GKpTNT5Y&fe...

345400

5.2.2016 11:05

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 345237

Pokud budeme tvrdit,to co je děje teď,že je to podobném,jako před oběma světovými válkami.Tak i mě to ukazuje na podobné hráče i cíl.Jako posilu,byly přizvání muslimové.Co mají sehrát muslimové,osobně nevím,ale když sleduji,naprostou apatii k válčení,jak v muslimských zemích,ale i proti Rusku,prakticky celého Evropského společenství,tak to se těmto režisérům nelíbí.

345247

5.2.2016 11:21

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Reakce na 345237

Dobrá analýza, ale. Arabsky svět nieje ako sssr. Tým moze být len Čína. A právě rozhadanie Ruska a činy bude posledním krokom před tretou světovou.

345251

5.2.2016 0:53

Šmejdi Lidem pomáhat nechtějí a nebudou.

Sasin 178.?.?.?

Okrádají je. Jedni říkají, že "bez práce nejsou koláče" a druzí říkají, že k blahobytu se musíš "zadlužit a proinvestovat". Na konci je BANKrot.

Potřetí v novodobých dějínách nám Němci předvedou jak umějí být debilizováni. Jak si zvykli skákat do větší výšky než zdrogované blechy.

Po rozpadu Německa si umím představit, že Slované z Bavor a Branibor budou toužit po Česku. Prusové a Finové po Rusku. To ale nebude k uklidnění situace v Jevropě stačit. Klid a rozkvět zajistí až kompletní převzetí původních slovanských území původním slovanským obyvatelstvem k úžině Gybraltar. V těch místech místo mýtické brány se může tyčit SU 500.

345238

5.2.2016 5:16

Je otázka,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

jestli se Hitler-Schicklgruber stal "nejodpornějším zločincem v lidské historii".

345242

5.2.2016 11:08

fakty su fakty

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Škoda len že autor ani len nezakryva svoji antipatií voci Hitlerovi. Tým dehonestuje aj to svoje svojvolne vykladanie faktov. Technicky vzato, je tento výklad historie rovnako bezcenný ako to co nás ucia na školách. Jeho vytazom su vždy sionisti kteří potřebují upriamit pozornost na tych šest rokov vojny, a ani slovo nespomenut co urobil Hitler pre nemcov za šest rokov mieru.

345249

5.2.2016 18:26

RE: fakty su fakty

dub 94.?.?.?

Reakce na 345249

hitler udělal velký kulový, jen žvanil. strategii řešil někdo jiný (schacht a spol. a jejich zahraniční páníčci) jinde.
a zcela logicky pokud chtěli poštvat německo proti rusku, tak tu trosku, kterou po 1. světový vytvořili, museli nějak oživit a dát lidem nažrat a nasekat do zásoby válečnou výrobu.

jen blb za tím vidí něco jiného, než účel s cílem přípravit zemi na válku. němci jim byli totálně u prdele, posloužili jen jako stádo kanonfutru.

a tvrdit, že něco udělal hitler je stejné, jako tvrdit, že něco vymyslel venca žízeň nebo dement kníže.

tož asi tak

345272

5.2.2016 21:19

RE: fakty su fakty

tartus 109.?.?.?

Reakce na 345272

tak len tak pre zaujimavost, Hitler zakazal fajcenie vo verejnych priestoroch a na uradoch, ako prvy na svete.

345282

6.2.2016 9:41

RE: fakty su fakty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 345272

Sdělil jste to stručně a pravdivě. Podobně jako experimentem komunizmu i přez kvalitní informační pole mnozí diskutující doposud nechápou,že protagonisté-loutkovodiči skrytí v pozadí,jsou ti,kdo tento experiment vymysleli,platili a realizovali.

345292

6.2.2016 17:23

RE: fakty su fakty

Prednohorecštvrtý 78.?.?.?

Reakce na 345292

Dovolím si podotknúť jednu pripomienku k téme financovania a realizovania dvoch... izmov v medzivojnovom období, resp. na konci prvej sv. vojny. Jedná sa o importovaný agresívny bolševizmus Trockého súkmeňovcom Bélom Kúnom a okolností vzniku Republiky Rád aj na našom území, je to dosť zaujímavé doplnenie si faktov aj z archívu Matice Slovenskej a nezávislých alternatívnych médií pre pochopenie ducha doby na Slovensku pred a po Mníchovskej zrade....

345296

5.2.2016 21:15

RE: fakty su fakty

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 345249

Videl si niekedy fotku Starikova? Tak si ju nájdi a hneď sa ti rozvidnie.
Lož sa najlepšie predáva zabalená do právd a poloprávd.

Poznámka editora: Poslyšte, nebaví mě vaše protižidovské a vše dehonestující příspěvky. Navíc jste svých povolených 10 tento měsíc už vyčerpal. Takže nashledanou v březnu.

345281

5.2.2016 22:55

RE: fakty su fakty

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 345249

Svět je plnej úchyláků. Jedni si tisknou peníze a nikomu to nevadí, gdyž si za ně platí nájemné zabijáky nebo kurwy, drogy a kulky bomby banky. .

Druhzí vyrábějí zbraně a prodávají je magorům co si tím ubližují a vyhlazují ostatní a taky to nikomu nevadí.

Další pakoši sedí ve výzkumácích v bílých pláštích, šťourají se ve virech, které pak prodávají jako vakcíny a taky to nikomu nevadí.

Další míchají chemické dobroty a stáčí je do obalů "proti nákaze", kterou lidi s důvěrou sežerou a taky to nikomu nevadí.

Další idioti o tom básní v televizi na obrazovce a hrajou vymyšlené nalhané příběhy a taky to nikomu nevadí.

Všichni šmejdi jsou skvěle živení nad poměry, igdyž většina ví, že si ne-bužírují z vlastní "práce" a taky to nikomu nevadí.

Další prodávají ozdravné léčebné pobyty, dnes je Evropa zadarmo, a lidi tam jedou na poukázky jakoby neuměli do pěti počítat, a taky se chtějí dostat k lizu jako papaláši a jejim totál futrál, že ani neumějí kváknout. Poukázky furt platí.

Další skupinka lidí je ta, která nechápe nic, to jsou opravdoví spokojení idioti. Nosí oblečení, chodí v botách, jedí jídlo a vlbec se nestarají gde se to všechno bere. [smích]

Pak jsou ještě i takoví fěšáci, kteří už nevědí gde se lesknout a komu podržet a hledají jakoukoli díru gde ten zbytek normálních ještě prodat. Shánějí kupčíky všude, aj v Číně. Hlavně aby byl vod lidí pokoj. Ti "lepší lidi" se dívaj každej den na ekonomické grafy z pomocné školy, to měli děti zrovna geometrii, a jsou přesvědčení podle těch barviček, že to de stále nahoru. Už ani barvu nepřiznají. Muheeeee
A ostatní raději věří, že s tím nic nejde dělat, páč by s tím museli něco dělat, a tak studují internet s jeho HisTórií, kterou celou až do poslední tečky napsali oni, prý vítězové. A tím se celé dny baví než přijde čas na ZABÍJAČKU. No považte, už se jim sliny sbíhají. Muheeeeeee

Postavit mezi nimi ploty oni nechtějí. Ti potřebují k životu demogracii. No a to je to, co stojí velice stručně vypsané výše. [bliji]

345285

5.2.2016 11:09

Starikov konečně skoro kápl božskou

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Sice to opět nevztahuje na skutečné původce a naprosto netuším, kde vzal ten nesmysl o dvouletých volebních obdobích ve Výmarské republice, když i z odkazovaného bodu 3 jasně vyplývá, že to tak nebylo (doufám, že to není chyba překladu).
Nicméně z článku je zřejmé, že Hitler byl produktem loutkovodičů a byl i jimi dosazen do čela státu. Alespoň něco.

345250

5.2.2016 14:31

Jak smesne je porikadlo -PRAVDA ZVITEZI

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Mysleli jsme drive, ze lzou jen bolsevici a nacisti, kteri vsazeli vse na propagandu,ale ze budou tak lhat a jeste s pomoci nejucinnejsi propagandy t.j.televize i internet. to nikdo necekal. Britove -Americane byli davani za vzor - gentlemanu.
Prispevky v teto diskusi to odhaluji a staci na odhaleni tech gentlemanskych gangsteru
Pro doplneni staci jen se vratit k dobe pred 2.svetovou valkou, kdy tem zapadakum nevadil nacismus ani Hitler. Jestlize s nim casto jednali, pak jako vzdy tito gangsteri neznali co znamena jejich oblibene - to je " fair".ale podvod, zrada lzi.
Jednali samozrejme i s Hitlerem " unfair" a hnali ho do valky proti bolsevismu Podepsane dohody s Hitlerovymi ministry souzily jen k tomu, aby Hitler se vrhnul
na Vychod pocinaje Ceskoslovenskem a Polskem,jen aby ho nenapadlo se zajimat o kolonie.Prave ten oslavovany Churchill mnohokrate bedoval, ze se kolonie chteji osamostatnit a mohou se spojit s Nemeckem.Prohlasil - Velka Britanie muze byt jen velka s Commonwealthem./ s koloniemi/ a jinou moznost nepripoustel
Ackoliv Hitler nebyl zadny cestny chlap, prece jenom veril, ze Gentleman=)fair
a byl hrozne zklaman az k nepricetnosti, dobre skryvane, kdyz Zapad uzavrel s Polskem smlouvu, ackoliv vedel, ze Hitler ma take uzemni pozadavky na uzemi
obyvane Nemci.rersp. pristup k Danzigu.
Ze tam poslal sveho 1.zastupce Hesse a riskoval nejen jeho zivot ale
ostudu u nemeckeho -naroda , svedci ze to nemohl pochopit, aby misto
neutrality mu vyhlasili valku.Cekal, ze kdyz se vrhne na SSSR, ktery
take Churchilovi prekazel pro blizkost Indie a Blizkeho vychodu a svetoveho bolsevismu opet protikolonialnimu, tak Hitler stale neveril, co se stalo, ze anglicka letadla zacinaji bombardovat nemecka mesta.
Je podivne a zaroven ostudne pro slavou britskou cestnost, ze ani za 75 let Angliie
odmita zverejnit s jakym ukolem tam Hess letel a protokol o jednani.Kazdy cestny stat tak stare dokumenty zverejnen. Hitler byl tak vztekem zaslepen, ze ukaze tem proradnym Anglanum ze porazi bolsevismus i bez jejich podpory pres varovani jeho generalu.

345262

Příspěvků: 27

05.02. 00:52 kyticka  To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válkou
05.02. 09:19 Dušan  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
05.02. 12:19 kyticka  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
05.02. 12:40 kyticka  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
05.02. 16:12 udo2  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
06.02. 01:34 Prednohorecštvrtý  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
06.02. 08:11 udo2  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
06.02. 17:51  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
06.02. 20:31 udo2  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
07.02. 08:45  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
06.02. 22:28  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
05.02. 15:02 QuoVadis  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
09.02. 03:30 favela  Stalin jiste leninistum trockistum
09.02. 18:46 dub  RE: Stalin jiste leninistum trockistum
05.02. 11:05  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
05.02. 11:21 tartus  RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk
05.02. 00:53 Sasin  Šmejdi Lidem pomáhat nechtějí a nebudou.
05.02. 05:16  Je otázka,
05.02. 11:08 tartus  fakty su fakty
05.02. 18:26 dub  RE: fakty su fakty
05.02. 21:19 tartus  RE: fakty su fakty
06.02. 09:41  RE: fakty su fakty
06.02. 17:23 Prednohorecštvrtý  RE: fakty su fakty
05.02. 21:15 maršal Žukov  RE: fakty su fakty
05.02. 22:55 Sasin  RE: fakty su fakty
05.02. 11:09 Nikdo (originál)  Starikov konečně skoro kápl božskou
05.02. 14:31  Jak smesne je porikadlo -PRAVDA ZVITEZI

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 548