Diskuze k článku

Kdo vlastní virus Zika?

Příspěvků 34

4.2.2016 8:42

Kdo vlastní virus zika.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Ano virus zika je znám,proč je s nim spojována nedostatečný vývoj hlavy u novorozenců,když to zatím laboratoře nemůžou potvrdit.Také bych chtěl znát odpověď,prodělali tyto matky nemoc způsobenou virem zika,během těhotenství?
Také bych chtěl odpověď,může se těm matkám narodit další dítě s tímto poškozením,nebo ne?

345184

4.2.2016 9:42

RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 345186

Možná si děláte legraci,ale pokud to bylo zaznamenáno už dříve,jaký je další vývoj takového jedince.Snad to nemá něco společného s těmi našimi,jak jim říkáme bezmozci.

345188

4.2.2016 12:05

RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 345188

V žádném případě si nedělám legraci, sledujte legislativu , příprava na kádry je v plném proudu. Zejména ve školství.

Další vývoj jedince po státnicích z trojčlenky na UJAK je odvislý od toho, průkazku které politické party v tom duhovém spektru si pořídí. Tak bude buď v opozici nebo u vlády, což zase není takový rozdíl v projevu : bla bla bla nebo ble ble ble .
A ti méně úspěšní nepohrdnou kvótovanými posty v české televizi, stávající šišlavé zrůdy berte jako předskokany mediální anatomickokraniální korektnosti.
Buďte si jistý, že Zítřek překoná Dnešek naprosto všemi parametry.

345196

5.2.2016 15:50

RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO

el 85.?.?.?

Reakce na 345196

No, nekupte to za tu cenu (že prý volně prodejné za 599 déček). Ještě uděláme PR akci na protaženou hlavu, vytáhneme z archívu seriál "Lebkouni", přihodíme nějaký ten scénář do Hollywoodu (tam už tomu dodají potřebné emoce) a kdo nebude ZIKA, jako by nebyl.

Jediný problém bude, že povedeme-li to tak dále, nebude kupní síla, která dá dohromady 599 déček na zakoupení tohoto moderního viru, bez něhož postmoderna nemůže fungovat. Ale pozor naše banky už něco vymyslí, třeba taková Japonka na 15t.na měsíc už čeká na svou příležitost.

345265

4.2.2016 18:58

RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 345186

No, když tak na ty obrázky koukám, tak mě s trochou nadsázky napadá, jestli před x tisíci lety nevznikli ti neandrtálci obdobným způsobem, na základě virové infekce, kterou přinesli, infekci odolní migranti z jiného kontinentu...
[smích] [smích] [smích]

345217

4.2.2016 9:36

Zlata miliarda ...

Oleg 80.?.?.?

Tezko se tomu veri, ale nemuzu rict, ze by me to prekvapilo. Jsme jen pokusne mysi v obrovske laboratori. Mam pocit, ze uz neni cesty zpet a je jen otazkou casu, kdy prijde lidske hubeni ve velkem, tedy pokud to nepredbehne nejaka jina katastrofa.
Hned mi ten dnesni den dava vetsi smysl [bliji]

345187

4.2.2016 13:18

RE: Zlata miliarda ...

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 345187

Nenápadné bakteriologické zbrane
http://www.hlavnespravy.sk/virus-zika-alebo-ockova...

---------------------

Rôzne typy chemtrails a ich zdravotné prejavy. Zaujímavý je hlavne typ číslo 5:
https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-ty...

5. Typ zatuchnutá voda (Swampwater type)
…toto je jeden z najvýznamnejších typov chemtrailov.
…spôsobuje chrípkovité symptómy
…na rozdiel od iných chemtrailov býva sprejovaný vo veľmi vysokých výškach
…má chuť a pach ako dych človeka so začínajúcou nádchou.

Zloženie:
…s veľkou pravdepodobnosťou vírusy a baktérie.

Zdravotné problémy:
…príznaky identické ako prechladnutie alebo chrípka. Po každom takomto sprejovaní nasledoval nával pacientov do ambulancií lekárov.
…poznamenáva, že postrehol zaujímavý vzorec správania. Obvykle je tento typ chemtrail sprejovaný pred príchodom búrkového alebo studeného frontu. Zdá sa, že vláda sa snaží chorobové prejavy zvaliť na náhlu zmenu počasia, aby čo najmenej ľudí skúmalo príčinu. Takáto maskovacia stratégia naznačuje, že sa vláda BOJÍ, že by sa ľudia mohli dozvedieť pravdu. A to je znepokojivé.
…tvrdí, že v decembri 2013, keď došlo na 5 dní v jeho lokalite k výpadku prúdu a kúrenia, vláda sprejovala ich lokalitu viac ako obvykle práve týmto typom chemtrailu. Následne bol v ich okrese zaznamenaný prudký nárast prípadov chrípky, vrátane pandemického typu H1N1.

------------------------------

A ešte jedna krátka zmienka o chorobách šírených pomocou chemtrails:
http://www.hlavnespravy.sk/zacala-platit-dohoda-me...
"Tento rok tak intenzívne sprejovali tu v Texase, že u každého sa prejavujú efekty z chem-trailov, ale pripisuje ich vírusom alebo preťaženiu z práce. Začínajú sprejovať na svitaní a v priebehu pár hodín začnete kýchať, máte upchaný nos, bolesti hrdla, cítite sa unavený, je vám divne od žalúdka, dostávate migrény a silné úzkosti bez akéhokoľvek dôvodu. Ak to pokračuje viacero dní - tak tiež začínate mať emocionálne problémy - ťažké depresie a nekontrolovateľné záchvaty plaču."

345199

4.2.2016 14:12

RE: Zlata miliarda ...

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 82.?.?.?

Reakce na 345199

K tomu číslu typu "5".

Dávno som si všimol, že pred ochladením postupuje vždy infekčná vlna, ktorá sa o pár dní prejaví. Mikróby v takej vlne potrebujú nájsť hostiteľa, aby prežili, takže sú vtedy najaktívnejšie. Žijeme predsa v živej, konkurenčnej prírode.

Nie je to žiadnym sprejovaním, ale "kapitalistickým" chodením do práce aj v prípade, že by človek mal zostať doma. Používaním pochybných medikamentov maskujeme príznaky a pomáhame šíriť infekcie. Deti musia do úschovne=školy, škôlky aj choré, lebo sa nemá o ne kto postarať.

Ešte som hádam tiež nezažil čakáreň u lekára, alebo lekáreň, ktorá by mala POVINNE vetrací výmenník. Sme v tomto úplne na smiech, čo robíme.
S chodbami a čakárňami nemocníc je to tiež biedne.
Máme tisíce zbytočných predpisov a bezpečnostných obmedzení, ale to, čo je naozaj treba akoby nechýbalo.

Práve naopak, chemtrails slúži ako ALIBI, zásterka tým, ktorí si ZLE vykonávajú zverené úlohy.

Severný vietor z prechoreného kapitalistického Poľska takmer vždy prinesie nejakú vlnu. Ďalší vplyv si priznajme je pokles koncentrácie kyslíka v dôsledku dopravy, o 1, 2%. Čím prevažne dezinfikujeme mikróby? Takmer vždy kyslíkom. Ešte aj chlórovanie vody neuvolňuje do vody chlór, ale kyslík, používa sa len chlórová zlúčenina ako nosič kyslíka, aby po jeho uvoľnení zostala vo vode neškodná kuchynská soľ. Pri nižšej koncentrácii kyslíka sa mikróbom darí lepšie.
Potom tesné moderné okná. Kto má inštalovaný vetrací výmenník? Opäť klesá koncentrácia kyslíka, a častice vodnej hmly súžia ako nosiče.

Kdeže chemtrails. Škodíme si oveľa jednoduchšie.

345204

4.2.2016 12:00

po upornem hledani

stefan 78.?.?.?

jsem konecne zjistil puvod vseho:
Podle odtajněného dokumentu od Komise pro zemědělství při Obchodním a zemědělském direktorátu z února 2015 je Brazílie třetí největší „globální spotřebitel antimikrobiálních látek při výrobě krmiv pro zvířata“ – což znamená, že Brazílie je třetí na světě v přidávání tetracyklinu zvířatům do jejich krmiv. Jak vysvětlila studie od Americké agronomické společnosti et. al.: „Odhaduje se, že přibližně 75% antibiotik ta zvířata neabsorbují a jsou vyloučena v hnoji.“ Jedním z antibiotik (čili antimikrobiálních látek) konkrétně jmenovaných v této zprávě kvůli své dlouhé trvanlivosti v prostředí je tetracyklin.
dale se uvadi ze nejen david rockefeler ale i bill gates v tom jedou!!!

345194

4.2.2016 13:25

RE: po upornem hledani

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 345194

A potom sa divíme, odkiaľ vznikajú tie superrezistentné baktérie... Hlavne že obvodné lekárky pod vplyvom propagandy o hrozbe vzniku bakteriálnej rezistencie človeku odmietajú predpísať čo i len jednu krabičku antibiotík...

Ale je možné, že je to súčasťou väčších plánov. Jeden z bodov NWO popisuje snahu obmedziť bežnej populácii prístup k liekom. To by na to sedelo. Na jednej strane pomocou živočíšnej výroby znehodnocujú účinok pracne vynájdených typov antibiotík a na druhej strane aj to málo, čo ešte funguje, lekári odmietajú predpisovať, zrejme aby antibiotiká zostali iba pre "vyvolenú" elitu.

345201

5.2.2016 19:35

RE: po upornem hledani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 345201

A když už by je doktoři předepisovali, tak je pro jistotu přestanou vyrábět, jako třeba teď nedávno antibakteriální mastičku Framykoin (bez náhrady). Takže to taky celkem sedí.

345278

4.2.2016 13:19

Ockovani

P.A.Semi 79.?.?.?

Jen mala cast deti, ktere se narodily s malou hlavou, melo v krvi virus Zika, ktery je dost rozsireny, dost stary a pry pomerne dost neskodny. Zato zcela vsechny ty deti se narodily matkam, ktere byly ockovany novou vakcinou proti Tdap, zavedenou povinne prave 9 mesicu pred tim, nez najednou skokove vzrostl pocet pripadu Microcephalie (3-5 tisic pripadu za tri mesice pri beznem prumeru 1-2 set za rok). Zadny komar, prenasejici nemoc, to nestihne behem mesice z Brazilie do Mexika, ale letadlo, rozvazejici vadnou davku vakciny, to zvladne bez problemu.

U nas v televizi o tom nechaji diskutovat sefa vakcinologicke spolecnosti, ktery to samozrejme popre jako poveru, preci si nevypusti vlastni rybnik...

A jake reseni rychle vymysli WHO, ktere si kauzu Zika vymyslelo ? Novou vakcinu. Rekl bych, ze ta vakcina proti viru Zika bude teprve nebezpecna... A pokud to nebylo omylem vadna davka vakciny, kdo a proc by si pral, aby se rodily deti s malou hlavou, neinteligentni otroci budoucich svetovladcu...?

Aktualne se tomuto tematu podrobne venuje Jim Stone http://jimstone.is/ na 82.221.129.208

345200

4.2.2016 14:27

RE: Ockovani

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 345200

O tom, že očkovanie je pre tehotné ženy značne rizikové sa vie už nejakú dobu. Napríklad tu je kúsok z textu o dôsledkoch očkovania proti chrípke:
-----------

prečo neočkovať tehotné ženy
...riziko ochorenia tehotných žien je nízke a riziko komplikácií ešte nižšie
...ukázalo sa, že očkovanie tehotných žien viedlo k vlne potratov a zdravotne poškodených detí
...paradoxne najvýraznejší rizikový faktor ochorenia a komplikácií na chrípku bola obezita ženy

celý text: http://www.hlavnespravy.sk/cesky-ustavny-sud-rozho... (je to príspevok v diskusii)

345206

4.2.2016 14:58

kde je ten patent?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Podle zmíněného zdroje v roce 1947 J. Casals (Rockefeller Foundation) uložil vzorek viru Zika, který je teď uchováván ATCC a LGC. Kde je ten patent?
V původním článku je napsáno, že ATCC a LGC prodávají virus Zika. Chápu, že může být vnímán jako produkt, překlad však dělá dojem, jako by ATCC a LGC virus vytvořili.
Celý článek na mě působí jako konspirační blábol.

Daniel Bardyn

345208

4.2.2016 16:01

RE: kde je ten patent?

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 82.?.?.?

Reakce na 345208

Vyhlášení WHO na vás jako konspirační blábol nepusobí? Proč nevyložili karty na stul, ale polovinu jich mají po rukávech? Koho takové polo/pravdy zajímají?

Není vám divné, že za 500 éček si mužete koupit nekde podobný virus?
Budeme teď jako príčinu mozkové deformace uvádet všechny možné koupitelné virusy? Kde je prokazatelná souvislost, když mnohým detem virus nezustal? Proč se chování viru tak významne zmenilo? Když současne s tím, se mely povinne očkovat tehotné ženy?

Proč naráz ten silne indukovaný zájem o postriky na komáry, nebo Gatesovy impotentní komáry, nebo nové vakcíny? Není to umelý odbyt, jako v Chaplinovi? Aby mel ráno práci, tak po večerech vytloukal lidem okna?

Když u nás zavedli povinné denní svícení, okamžite začali současne všechny ridiče dost prísne kontrolovat na rychlost. Pak vyhlásili, že díky dennímu svícení klesl počet nehod. Logika hodná policajtu a tech, co jim správne naslouchají.
Co se bábe chtelo, to se jí snilo.

Normální človek tomu nejspíš rekne maskovací manévr.

345210

5.2.2016 11:06

RE: kde je ten patent?

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 345208

Pokud si proflédnete obrázek přiložený ke článku, tak to tam uvidíte sám...

Zika virus (ATCC® VR-84™)

Výrobce sám v nabídce udává, že nabízí originální výrobek na který (tedy asi) má patent (že ATCC je držitelem ®) a že se jedná o kmen viru vedený pod číslem MR-766, tedy originální, nijak nezměněný produkt s předem danými vlastnostmi.

Dále nikde nelze dovodit, jaký kmen byl tehdy v tom roce 1947 uložen. Mohlo se jednat o jiný kmen a nabízené zboží prostě bylo z něj "vyvinuto"...

Nejsem tedy patentový znalec, ale tak to tedy vidím já... Není přece důvod, aby se výrobce oháněl nějakými ®, pokud je nemá podložené.

No a nakonec - proč tento virus ve světě nabízejí pouze tyto dvě společnosti (ATCC a LCG)? Pokud by nebyl chráněn patentem, bezpochyby je na světě mnoho dalších společností s podobnou "pracovní náplní", které by ho též měly ve svém portfoliu. A jak všichni víme, Amíci jsou schopni patentovat i suché z nosu.

345248

5.2.2016 13:45

RE: kde je ten patent?

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 345248

Pred časom som sa stretol s informáciou, že americká armáda vlastní patent na baktériu mycoplasma fermentas incognitas, ktorá je podozrivá ako príčina záhadného syndrómu veteránov z perzského zálivu (GWS).

345260

5.2.2016 16:05

RE: kde je ten patent?

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 345260

Jestli ten syndrom veteranu z perskeho zalivu neni spis dany tim, ze strileli munici s ochuzenym uranem... Jsou ozareni. (takovi tam jsou mezi nimi take, jestli maji jeste jiny syndrom, nevim...) Ono to neni "ochuzeny" uran, ktery by vznikl jako zbytek uranu 238 po obohacovani (extrakci centrifugou) uranu 235. Ten tzv. "ochuzeny" uran do strel je pry spis vyhorele palivo z reaktoru, tedy krome prebytku uranu 238 (po spaleni U235 v reaktoru) ma v sobe spoustu produktu stepnych reakci a je to neciste svinstvo ("dirty bomb" se tomu take rika)... (Pouziva se to jednak proto, ze uran je tezsi nez olovo, takze strely maji vetsi pruraznost, a mozna bych rekl i proto, aby se casti toho svinstva zbavili...?)

Dalsi problem na blizkem vychode meli z toho, ze coca-colu skladovali v kamionech v horku a "zkazilo" se jim tam umele sladidlo... (aspartam?)

345266

5.2.2016 19:33

RE: kde je ten patent?

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 345266

Ja som sa zatiaľ stretol s troma teóriami o príčine GWS, pričom si netrúfam odhadovať, ktorá môže byť správna (pokojne je možné, že je to mix všetkých troch príčin).

1. Prvá teória hovorí o nákaze baktériou mycoplasma fermentas incognitas, ktorú proti američanom použili Saddámove vojská, pričom ironicky táto baktéria bola pôvodne dodaná Iraku Američanmi počas Iracko-Iránskej vojny.

2. Druhá teória hovorí o dôsledkoch experimentálnej vakcíny proti antraxu, ktorá obsahovala ako nosnú látku skvalén, ktorý je podozrivý z vyvolávania nekontrolovateľnej autoimunitnej reakcie.

3. Tretia teória hovorí o dôsledku otravy z prachu zo striel z ochudobneného uránu.

Faktom je, že zdravotné problémy podobné GWS sa vo veľkej miere vyskytujú aj medzi irackými a kuvajtskými civilistami, čo znižuje dôveryhodnosť teórie č. 2.

Na druhej strane, strely s ochudobneným uránom boli použité pri bombardovaní Juhoslávie a hoci v ich dôsledku majú ľudia množstvo zdravotných problémov, prejavujú sa odlišne, než GWS. Ale o situácii z Juhoslávie mám málo informácií.

Teóriu o aspartáme som zatiaľ nepočul, ale tiež znie zaujímavo.

345277

5.2.2016 18:35

RE: kde je ten patent?

Janko Hraško 178.?.?.?

Reakce na 345248

Ak by mali ochrannú známku na názov Zika vírus, tak to tm by bolo za Zika virus™, znamenalo by to že majú ochrannú známku na názov Zika virus, ale to nemajú, oni majú ochrannú známku iba na názov produktu to jest VR-84™, TM nemá nič spoločné s vlastníctvom patentu na daný produkt. To ® znamená že spoločnost ATCC má ochranú známku na názov ATCC, nič viac nič menej.

345273

4.2.2016 18:32

Pavel Nárožný

Jarmila 88.?.?.?

No, mám tady jednu aktuální zprávu z Novinek. Ačkoliv Novinky napsaly úplné a totální hovno o tom, čím se Pavel Nárožný vlastně provinil, tak veletupci v diskusi mají naprosto jasno. Jen chci dodat, že se několik let stará o starého muže pana Listchku, který se kamarádil s jeho matkou a nechával ho u sebe bydlet zcela zadarmo, i když na pana Listchku již útočí Alzhaimer a i psychiatrička mu radila, ať ho vyhodí z domu. On to přes to neudělal. Je to naprostý hnus co ty soudy, policie a majnstrým si dovolují k obyčejným slušným lidem.

http://www.novinky.cz/diskuse?id=432245&articleId=/krimi/393882-muz-obzalovany-z-dvojnasobne-vrazdy-byl-obvinen-z-pripravy-dalsi.html&sectionId=3
[bliji]

345215

4.2.2016 18:36

RE: Pavel Nárožný

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 345215

Pardon, jsem zapomněla sem dát ten ostudný článek:
www.novinky.cz/krimi/393882-muz-obzalovany-z-dvojnasobne-vrazdy-byl-obvinen-z-pripravy-dalsi.htmlz

345216

4.2.2016 19:20

ted mi nekdo vysvetlete

stefan 78.?.?.?

proc se produkt prodava:
Virus Zika Atcc VR-84 je komodita, kterou si můžete od ATCC-LGC koupit online za pouhých 599 dolarů.
je to postrik na ty komary, jed na hlodavce nebo proc by si jej mel nekdo kupovat?
diky

345221

4.2.2016 22:58

RE: ted mi nekdo vysvetlete

Oleg 80.?.?.?

Reakce na 345221

Napriklad pro vyzkum, vyrobu vakciny, nebo pro teroristy. V tom jejich shopu si muzete koupit treba i rakovinu [mrknutí jedním okem] Samozrejmne objednavku muze uskutecnit pouze spolecnost, ktera ma odpovidajici zarizeni a splnuje urcite pozadavky (Biosafety level).

345232

5.2.2016 9:58

RE: ted mi nekdo vysvetlete

stefan 78.?.?.?

Reakce na 345232

ok dik

345246

5.2.2016 13:41

V.V.Pjakin na tému vírusu Zika

pozorovateľ 82.?.?.?

Konstantin prosí okomentovat situaci okolo informační kampaně o nemoci z viru Zika. Proběhla informace, že Rusko ta nemoc neohrožuje, protože naše klima pro ni není vhodné, zato severní Amerika prý je v rizikové oblasti. Je to pouze dezinformace pro odvedení pozornosti nebo nějaký manipulační nástroj? Je také zajímavé, jak se ty informace o této nemoci prolínají s informacemi o chřipce u nás i na Ukrajině.

Schválně se to všechno prolíná i s ebolou a MERS, všechno se to prolíná. Ještě jednou opakuji, že globální prediktor se nezajímá o ekologii a divokou přírodu jen tak bezdůvodně. A princ Filip, podle mě (zase jsem to jeho jméno zapomněl) snil, že se vrátí jako smrtonosný virus, který sníží počet obyvatel planety. To je také to, oč se snaží.

Probíhá vývoj, plánovaný vývoj různých virů, které se mají postarat o snížení počtu obyvatel na planetě Zemi. Přičemž ten vývoj je selektivní, kde co nakazit, aby to nepoškodilo něco jiného, protože z hlediska řízení není cílem spálená země.

No, v Latinské Americe podle nich žijí lidé třetí kategorie, na kterých je možné experimentovat. Nejenom experimentovat, i s likvidací je třeba začít, a to samé platí pro Afriku. V Africe ještě zbylo příliš mnoho nerostných surovin, které se nesmí dostat do rukou místnímu obyvatelstvu. Co kdyby tam najednou zmizely problémy, a začaly se budovat normální státy, které by byly schopné bránit své surovinové zdroje? Do Ruska se stále ještě dostat nedokázali. Takže je třeba zbavovat obyvatelstva ta území, kde ještě přírodní zdroje jsou. To je jak Latinská Amerika, tak i Afrika, jihovýchodní Asie, Thajsko.

zdroj: http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpov...

345259

5.2.2016 18:23

celý článok je zavádzajúci

Janko Hraško 178.?.?.?

o akom patente autor splieta? To ako preložil Name of Depositor, čo znamena meno uchovávateľa ako vlastníka patentu? Totálny blud. Žiadny patent na zika vírus neexistuje a ani neexistoval. Ved na tej stránke máte napísane čo je zdrojom virusu : krv opice z Ugandy rok 1947. To Name of Depositor znamená len to že daná organizácia, myslím ATCC získala vzorku daného vírusu od organizácie uvedenej ako Name of Depositor, a dalej ju uchováva a poskytuje ostatným organizáciam, laboratoriam atd.
Značky R ani TM v názve produktu nemajú nič spoločné s patentom, sú to iba obchodné ochranné známky. Všimnite si že každý produkt na stránke obsahuje dané značky, čo by znamenalo že všetky tie bioprodukty su patentovane čo nie je možné.

345271

5.2.2016 18:50

Zika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je hlavně další strašák a rozmělňovač pozornosti naivních oveček, který vypustily do éteru přes vlastněná média všehochopné "elity" Západu, zoufale se snažící udržet při životě šílený sen o vlastní světovládě.

345274

7.2.2016 4:46

Reseni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Zrusit zdravotni komisi Spojenych Narodu,ze tichym souhlasem nechava soukromou firmu LGC Standarts provadet pokusy s bakteriologickymi zbranemi hromadneho niceni,kdy,tichou cestou nakazi verejnost pro obchodni ucely a zaroven je valecnym zlocincem na odlidnovani teto planety.Za druhe,vsechny jejich pobocky po celem svete okamzite uzavrit a zahajit zenevsky soud za lidska prava a otevrit proces u Valecneho Mezinarodniho soudu pro valecne zlociny, na zpusob Nurimberskeho soudu, pokud ne,tak zprostit byvale nacisty zaloby ve vsech bodech obzaloby.
Firma LGD Standarts vina za poskozeni deti a matek na zdravi,timto zahajit proces odskodneni obetem jejich zlocinne-kriminalni praxe proti obyvatelstvu.
Zalovat vlastni vladu,jez povolila na svem uzemi provadet pokusy s bakteriologickymi zbranemi hromadneho niceni,jez ma pobocky v mnoha zemich sveta,jejiz personal by mel byt podroben vysetrovanim jejich zlocinne prace, jez ma za nasledek ,ze tisice deti takto budou bremenem rodicu,vinou teto organisace,pokud se tak nestane ,ani v jednom bode ,tak lide teto planety se staou jednou obeti techto valecnych pokusu,techto nezotpovednych"vedcu" politiku avsech tech poskoku,odborniku na nic a pro nic ,jez vystavuji svet risiku "mrtve planety".
Ockovanim matek-zen,je dalsi dil teto zlocinecke bandy,na ceste kontroli populace a k vlastnimu obohaceni,za kazdou cenu,i legalisovanych vrazd.

345305

8.2.2016 11:34

RE: Reseni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Reakce na 345305

Rika se ,ze vul je nejblbejsi,ale,ja bych mu nechal predposledni misto. "Posudte samy:Guillain-Barre syndrome: The other deadly disease lurking in Zika mosquitoes"Ted,v pocatcich se dozvime ,ze Zika infekce z Vas udela uplnou hroudu masa bez mysleni,navic,jeste nevi,co to udela dal,jestli se to s necim neskrizi a jine nepredvidane veci, lide se ve sve psychice uplne ztrati ika virus could affect hundred of thousand of people in Spanin".
Jestli,tak Spanele ted nemaji nakazene komary,tak jim je tam dovezou, ta zprava je dost predcasna,druha vec za zamysleni stoji vynalez v roce 1947,v Ugande,tedy jen par mesicu po zkonceni valky,uz delali na bakteriologickych zbranich hromadneho niceni do pristi valky, jakoby jim 60 milionu ztraty krestanskych zivotu nijak nevadili, vzdyt planuji na jeste horsi valce.Dnesni svet Vam predlozi zpravu, ze budou trestat 95 leteho dozorce z koncentracniho tabora ,ze udajne ma na svedomi 3,682 vrazd,zatimco,jinde na svete,nikdo nezaluje vedce v duchodu,kteri se podileji na vyvrazdovani lidstva a nikdo je nezaluje. Zajimave by bylo zjistit,kdo plati tuhle kampeny,co po celem svete ma sve laboratore na vyrobu bakteriologickych zbrani, afera s kontejnery s chripkou,zaslane do nekolika zemi,nahle utichla ,kdyz se zjistilo,kdo je pravym majitelem "tovarny na smrt".Doufam,ze chapete,ze ten vul si zaslouzi postoupit o zebricek vic, nahoru.
Ti,co nam "obetave" pomahaji,nas i vrazdi,to je udel lidstva, laskavy paraziti.

345356

7.2.2016 6:30

Racte si v dnesnim svete vybrat ,jak chcete "chcipnout.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

3,100 Pregnant Colombians 2-6-16
Have Zika - Total 25,645 Infected
At least 3,100 pregnant women have the Zika virus, Colombian President Juan Manuel Santos said on Saturday. On the whole, there are 25,645 people infected with the disease in Colombia, he announced during a TV broadcast with health officials. No cases of Zika-linked microcephaly have been recorded so far, he said.

Colombia Zika - 25,645 Infected - 3,100 Are Pregnant Women
Puerto Rico State Of Emergency - Zika Cases Up To 22
Nicaragua Confirms 31 Infected Zika Cases Total
Brazilian Researcher Finds Zika Virus In Saliva
The Truth About Zika - Rappoport And Corbett
Evidence That Zika Virus Causes Microcephaly?
Zika Virus - What The MSM Isn’t Telling You
In the Midst Of Zika, MSM Rolls Out Norovirus Stories
--------------------------------------------
Your Radiation This Week - No 42
Japan’s Sakurajima Volcano Erupts – 50km From Nuclear Plant
West Coast - Biggest Bird Die Off In History, Staggering
Dana Durnford New Study - 99% Of Nuclear Scientists Hate You
Restarts To Increase MOX At Takahama Plant To 18.5 Tons
Trumpeted 'Nuclear Renaissance' Going Nowhere Fast
The Myth Of 'Safe' Thorium Powered Reactors
Your Radiation This Week - No 41
Japan Restarts 3rd Reactor Since Fukushima Catastrophe
Takahama Reactor Restart Ignores Nuclear Safety
Radioactive Waste Dogs Germany After Quitting Nuke Power
Dunford - Crazy Japanese Restart MOX Fuel Plant
Robot Fails Again To Inspect Fukushima R2
Fukushima Nuclear Crisis FAR From Over - Kan
For All Fukushima Stories See Top Right Column
Posledni moznost,vyuzit daru inteligence.V poslednim sebevrazebnem tazeni dokonce i pravnici a jini odbornici,se jim vrati rozum,ze ,penize ,nejsou vsecko a ze ten Marx mel pravdu,ze krestani zahynou na materialismus.Kdyby se nam ani tak nepodarilo zmizet ze sveta ,potichu a nenapadne,tak,posledni moznost je preventivni utok na Rusko od Spojenych statu ve jmenu demokracie a lidskych prav, takova reklama se nemuze minout ucinku, zejmena ,kdyz pokyn k utoku da nositel Nobelovi ceny miru, tak,to se neda kritisovat, nebot clovek i po smrti projde soudnim sistemem v zajmu spravedlnosti,ovsem!

345306

7.2.2016 11:47

když se potká správný virus se správným očkováním

r.m. 80.?.?.?

splní se vlhký sen Roberta Gatese a dalších Vyvolených parchantů.[bliji]

345312

9.2.2016 11:10

kolumbijský prezident

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 82.?.?.?

ohlásil, že z asi 3000 prípadov nákazy tehotných žien vírusom Zika žiadne dieťa nemalo mikrocefáliu. Teda že vírusy v Kolumbii sa správajú inak, než vírusy v Brazílii:

http://www.hlavnespravy.sk/kolumbijsky-prezident-z...

345386

Příspěvků: 34

04.02. 08:42  Kdo vlastní virus zika.
04.02. 08:43 výjimečné porušení omerty  vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO
04.02. 09:42  RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO
04.02. 12:05 výjimečné porušení omerty  RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO
05.02. 15:50 el  RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO
04.02. 18:58  RE: vpravo stávající rebel, vlevo ideál NWO
04.02. 09:36 Oleg  Zlata miliarda ...
04.02. 13:18 pozorovateľ  RE: Zlata miliarda ...
04.02. 14:12 ppppp  RE: Zlata miliarda ...
04.02. 12:00 stefan  po upornem hledani
04.02. 13:25 pozorovateľ  RE: po upornem hledani
05.02. 19:35  RE: po upornem hledani
04.02. 13:19 P.A.Semi  Ockovani
04.02. 14:27 pozorovateľ  RE: Ockovani
04.02. 14:58  kde je ten patent?
04.02. 16:01 ppppp  RE: kde je ten patent?
05.02. 11:06 Honza999  RE: kde je ten patent?
05.02. 13:45 pozorovateľ  RE: kde je ten patent?
05.02. 16:05 P.A.Semi  RE: kde je ten patent?
05.02. 19:33 pozorovateľ  RE: kde je ten patent?
05.02. 18:35 Janko Hraško  RE: kde je ten patent?
04.02. 18:32 Jarmila  Pavel Nárožný
04.02. 18:36 Jarmila  RE: Pavel Nárožný
04.02. 19:20 stefan  ted mi nekdo vysvetlete
04.02. 22:58 Oleg  RE: ted mi nekdo vysvetlete
05.02. 09:58 stefan  RE: ted mi nekdo vysvetlete
05.02. 13:41 pozorovateľ  V.V.Pjakin na tému vírusu Zika
05.02. 18:23 Janko Hraško  celý článok je zavádzajúci
05.02. 18:50  Zika
07.02. 04:46  Reseni
08.02. 11:34  RE: Reseni
07.02. 06:30  Racte si v dnesnim svete vybrat ,jak chcete "chcipnout.
07.02. 11:47 r.m.  když se potká správný virus se správným očkováním
09.02. 11:10 ppppp  kolumbijský prezident

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,18 Kč
Euro
25,57 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
23,30 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 631,55 Kč
1 unce stříbra
556,33 Kč
Bitcoin
1 198 398,59 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 715