Diskuze k článku

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Příspěvků 29

25.1.2016 2:04

Všechny ty stohy smluv a ujednání

montgomery 88.?.?.?

skončí ve chvíli, kdy lidstvo postihne katastrofa globálního významu. Tehdy se celý svět zresetuje a pokud lidstvo přežije, začne zase na nějakou dobu vládnout rozum. Neboť jedině ten bude zárukou přežití.

344857

25.1.2016 8:19

Vojna v Sýrii ????

rfrfr 185.?.?.?

Ak si prečítate tento článok, tak si uvedomíte, že vojna v Sýrii je pre USA iba malým ťažením na tomto pochode za svetovládou ! A všetci tí, ktorí sa nadchýnaju vojenskými úspechmi Ruka v Sýrii by si mali uvedomiť, že tie úspechy dosiahli iba preto, lebo USA ich chceli do vojny zatiahnuť kôli ekonomickému krvácaniu na viacerých frontoch.

344859

25.1.2016 9:52

RE: Vojna v Sýrii ????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 344859

Obdobi temnaje u konce,ted budou ješte pro nas velke zmeny,apokalypsa jenom ukončuje vše co tady bylo doted,je potrebna.Nic netrva večne a prave se nachazime v obdobi kdy konči jedna velika ASA a vše pujde dal,tak proste funguje stvoreni.Všechno co je je dobre,protože to je.

344862

25.1.2016 10:26

RE: Vojna v Sýrii ????

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 344859

Přesně jste to napsal. Ty úspěchy, kterých dosáhli, jsou právě zásluhou USA. Proto USA děkujeme.

344864

25.1.2016 8:49

Hra na demokracii skončila.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Naprosto souhlasím s článkem.
Skutečně se jedná o ovládnutí trhů,financí a tím vlastně i lidí.
Jak píše nade mnou o to Rusko jde v prvé řadě.Rusko je schopno být nejen samostatné ve všem,ale i vyvážet přírodní zdroje ve velkém a tím přispět k dalším zemím,aby nebyly závislé na zdrojích z nadnárodních korporací ovládaných USA.
Jak vícekrát píši,kdyby ovládli Rusko,tak Čína se může jít klouzat.Jistě,podmínkou je,za každou cenu,ovládnout zdroje BV.Bylo to už otázkou týdnů,Sýrie byla ovládnuta,jestli to byl záměr dostat Rusko do války,podle mne ne,protože vstupem Ruska do Sýrie,se jim překazili plány a proto očekávám něco horšího proti Rusku.
Jenom taková blbá otázka,prý v USA je nejvíc ekonomů držitelů Nobelové ceny,jak to,že mají tak zadlužený stát a přitom nespočet boháčů?

344861

26.1.2016 18:22

RE: Hra na demokracii skončila.

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 344861

Lebo udeľovanie nobelovej ceny tiež ovládli židia, prečo asi...

344913

25.1.2016 10:01

Comedia dell'arte

QuoVadis 83.?.?.?

Veskere novodobe dejiny (minimalne od 1. svetove valky, ale snad uz od francouzske revoluce) psali a pisi vitezove - jinymi slovy si je upravuji tak, jak jim to vyhovuje a potrebuji to.

Jednou prepsane dejiny nestaci, uz je zase snaha je prepisovat znovu - role Sovetskeho svazu jako osvoboditele od fasismu se stale vice zamlcuje, o "humanitarnich bombardovanich" Drazdan, Hirosimy, Nagasaki a dalsich mest (zlociny proti lidskosti) se v povinnych ucebnicich a oficialnich mediich stale nesmi mluvit a nemluvi - stejne jako o vsech vybojnych a dobyvacnych valkach, ktere od konce 2.SV mocenske kruhy v USA vedly (odhadem 35 milionu obeti)

Svet prichazi na to, ze si tyto mocenske kruhy USA pomoci svetovych organizaci (UNO, MMF, SB,.dolar..) a NATO upravily svet "k uzitku" svemu. Diky Internetu pravda vychazi stale vice najevo a pozice elit USA jako svetovy hegemon je stale vice oslabovana a pada... Proti tomu se musi neco delat... Dalsi svetova valka by se hodila (tak, jako 2. SV).

Boj proti teroru (Bush, PNAC...) je dalsi "umelou" zbrani pro omezovani lidskych prav a posileni pozice elit. Zvlastni je, ze teroriste napadaji vzdy nevinne lidi, turisty atd., kteri zadny vliv na deni nemaji, a ne ty osoby, ktere na vyvoj a deni vliv maji (politici, bankeri, banky, oligarchove, ...). Neni to dukaz toho, odkud "vane vitr", kdo tento terorismus skutecne podporuje ?

Indiani byli take v Americe k novym pristehovalcum shovivavi a pratelsti... a jak dopadli.. temer 20 milionu bylo vyhlazeno, ale o tom se taky nemluvi. USA jsou tak demokraticke... Jen aby nedopadla Evropa a Evropane tak, jako Indiani...

344863

25.1.2016 17:52

RE: Comedia dell'arte

disident 83.?.?.?

Reakce na 344863

Dobrý postřeh.Při osídlování Severní Ameriky to byli Evropané(agresivní,jiná mentalita a náboženství),kteří se vetřeli do přízně Indiánů a začali s intrikami,kterých byla Evropa plná,ale Indiáni nechápali,že se jedná o intriky s cílem poštvat Indiány proti sobě a tak se zmocňovat jejich území.Víme dobře,jak to vše dopadlo.Nyní něco podobného hrozí Evropě.Už se jim podařilo rozdělit obyvatelstvo Evropy(viz proniknutí ilegálních "běženců" na trajekt s pomocí demonstrantů z řad Evropanů podporujících imigraci v Calais)a toto bude dále pokračovat(zamlčování zločinů spáchaných imigranty a vyhrožování obětem),takže se máme na co těšit.Vedení EU bude tento trend nadále podporovat jejich řeči o zabezpečení hranic schengenu jsou jen debilní tlachy.

344874

25.1.2016 10:32

jde pořád o to stejné

ALMAS 109.?.?.?

Jak já to vidím...jde zas o rozdělení trhů a vlivu. Proč zas?..O to stejné totiž šlo před první světovou válkou, i před tou druhou. Nesouhlasím s tím že USA se snažilo zatáhnout Rusko do války v Sýrii..naopak....dělali všechno možné aby jim v tom zabránili a když se tak stejně stalo všemožně jim to ztěžují, například uzavřením vzdušného prostoru nad Tureckem a Evropskou unií pro jejich bombardéry.Dohoda TTIP a TTP, TISA mají za úkol odstřihnout a izolovat země BRICS od zóny volného obchodu. Ale tím se zas postaví proti sobě dva velmocenské bloky a tato situace velice připomíná situaci před první světovou válkou, teda alespoň mě to tak připadá. Respektive nepostaví - ti už proti sobě stojí, jenom tento konflikt se vyhrotí ještě víc. Mám obavu že nakonec budeme rádi za nástup radikálních klimatických změn, protože tito magoři nebudou mít čas na zahájení další války o trhy a budou válčit "jenom" o vodu a o prostor pro imigranty utíkající z neobyvatelných oblastí dík suchu a extrémnímu horku.

344865

25.1.2016 10:56

RE: jde pořád o to stejné

QuoVadis 178.?.?.?

Reakce na 344865

Zkuste hledat na Internetu clanky o podpore IS ze strany mocenskych sil v USA a prostrednictvim NATO ( v podstate taky mocenske sily USA) a Saudske Arabie.
Tyto sily pravidelne organizuji "majdany, barevne revoluce", aby svrhly demokraticky zvolene vlady, prezidenty (ktere nepracuji v prospech techto elit) - tak jak to bylo u Kaddafiho, Janukovice nebo je i u Assada. Kdo jim k tomu dal pravo ?

Proc neuvali USA sankce proti Turecku, kdyz exituji dukazy o zasobovani IS ze strany Turecka nebo o jasnem planovanem sestreleni ruske stihacky nad Syrii ?
Assad pozadal Rusko o pomoc a jako zvoleny prezident na to ma pravo. nevim o tom ze by zadal o pomoc USA, NATO nebo Izrael. Jejich bombardovani Syrie je podle zenevskych konvenci nevyhlasena valka, zlocin proti lidskosti.

A nedelejte si iluze o lidumilnosti americkych elit, ktere tahaji za provazky nad Obamou a americkou zahranicni politikou - pokud jim bude Evropa k necemu uzitecna, budou ji pouzivat, pokud uz ne, tak ji nechaji padnout jako Bin Ladina , Kaddafiho, Erdogana atd. Elity USA nemaji pratele, ty maji jenom (vlastni) zajmy
(jak rekl tvurce US-zahranicni politiky poslednich 50 let, Henry Kissinger)

344866

26.1.2016 10:58

RE: jde pořád o to stejné

ALMAS 109.?.?.?

Reakce na 344866

hm...a Vám se zdá že se USA zastávám?

344892

25.1.2016 12:16

La comedia finisce a změní se v drama "somalizace"

E.R. 82.?.?.?

...jak už jsem napsal:Evropa čím dál víc,po všech stránkách impotentnější a odtržená od zdrojů Ruska se za pomoci migrantů a nevolené zrádcovské věrchušky,za neustálého oslabování národních států dočká všeobecné degradace, ekonomiky,soc.a zdrav.systému,systému vzdělávání,bezpečnostního a právního systému,bez použitelné armády...
Bude jen centrum + oblasti,ovládané oligarchy a jejich bandami,jako na UA...
Evropa,ta vybydlená a otrávená skládka s přemnoženým a zdegenerovaným obyvatelstvem,není nikomu za oceánem (kromě notorického zneužívání proti Rusku) zapotřebí (viz.Nuland-"jebat EU"[mrknutí jedním okem] a aby se nesnažila zachránit spoluprací s Východem,zlikviduje se pomocí TTIP a TISA její už tak omezená autonomie a vnitřní rozpory a "krysí závody v boji o ohlodanou kost" dílo skázy dovrší...
Jediná záchrana pro ni je vymanění se z pod diktátu USA,okamžité zrušení sankcí proti Rusku a umožnění co největších investic z Východu i za cenu výprodeje těch "starejch oprejskanejch baráků,plnejch mazanic",na které už nejsou prostředky na údržbu a ve ktrých ty "mazanice" pomalu plesniví,dokud je o ně ještě zájem např.od čínských zbohatlíků....
V Itálii a Francii den ode dne,bez ohledu na slábnoucí vliv USA,stoupá tlak na zrušení sankcí uvalených na Rusko,nejen od podnikatelů,ale i od vládních politiků (viz.Renzi),ale debilní,submisivní pašalíky z východní Evropy tomu zrušení sankcí zabránily a naprosto idiotsky se tím křečovitěji drží té větve,na které sedí,čím hlouběji se do ní zařezávají !!!
Co předvádí EU v čele s tou Merklovou,zjevně postiženou Kreuzfeld-Jakobsovou chorobou,je naprosto mimo rámec zdravého uvažování a Sralbotkovo přesvědčování Camerona k setrvání VB v EU je toho jen potvrzením.
Když i poměrně "odtažitá a odtažená" VB považuje nynější stav za nesnesitelný,tak ostatní země se musejí cítit o řády hůř (viz.PL,M,).Pouze u nás se volá po "víc Evropy" dle fašistů Schulze a Juncknera....
Každý den se "modlím" za to,ať to referendum VB o vystoupení z EU dopadne dobře a rozpad té bilderbergské zpráchnivěliny začne bez války a oprátka kolem našeho krku i krků našich sousedů,se trochu povolí....,ale pak to bude nutně chtít naprosto jinou vládu,svéprávnou,nikoli vládu "kominických koulí" (myšleno koule na řetězu k čištění kouřovodů) .[velký smích]

344869

25.1.2016 13:54

RE: La comedia finisce a změní se v drama

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 344869

To neni "somalizace" a ani zadna nahoda, nybrz plan, ktery se uskutecnuje.
Autor tohoto planu: Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi (1894 - 1972), zkuste zagooglovat "Kalergi-Plan" a zjistite, ze prevalcovani/zdecimovani Evropy uprchliky z Arabie a Afriky uz bylo davno planovano...

Mimochodem vyrustal tento slechtic na zamku Poběžovice (v nemcine Ronsperg) v okrese Domazlice.

344870

25.1.2016 17:11

Jo, zhlédli se u v tom

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 344870

https://www.youtube.com/watch?v=GU4VBEFyEgA
https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

344872

26.1.2016 16:00

RE: La comedia finisce a změní se v drama

Ferro 178.?.?.?

Reakce na 344870

Souhlasím s Vámi, že aktuálně je naplňována vize hraběte Kargiho. Jen doplním, že tato vize je pouhou částí globálního plánu na vytvoření Nového světového řádu, známého jako NWO. Tento plán je starý cca 2000 let a jeho naplnění stále aktuálnější. Bohem vyvolený národ tehdy dostal oprávnění panovat nadevšemi národy v případě zachování a prosazování Božího záměru s lidmi. Tím, že se národ vyvolený svému úkolu hrubě zpronevěřil, tak mu bylo toto výsadní postavení odejmuto. Bohužel jeho myslitelé jsou potencionální mocí opiti dodnes a stále plánují a realizují své světovládné vize. To, co se děje se světem posledních 25 let je toho jen dokladem!

Biblí NWO jsou texty vzniklé na prvém sionském kongresu v Basileji 1897 pod vedením Theodora Herzla všeobecně známé jako "Protokoly sionských mudrců". Není důležité, že jsou opakovaně znevěrohodňovány, jejich autorství je připisováno kdekomu, jen ne utajené části setkání sionistů a sionisty je předkládáno množství různých jiných variant. Důležité je to, zda popisované v protokolech je odrazem toho, co se skutečně děje. Ke všeobecnému úžasu je nutno uvést, že Protokoly i po více než 100 letech jsou neskutečně aktuální kuchařkou rozkladu společnosti a nástupu vlády Satana nad lidmi - NWO.

K pochopení dnešní zmatené a nepřehledné doby a mnohdy protichůdně vypadajících událostí je dobré přešíst i některá další mořná pozapomenutá díla jako: "Protokol Rakovského", nebo R. Ruiter - "Třináct dinastií". Vše volně dostupné na netu. Je velmi zvláštní, že tyto a další publikace k tématu jsou desítky i více než 100 let staré, ale neskutečně aktuální a popisují to, co vyvolený národ chystá pro gójimy.

344904

25.1.2016 19:20

RE: La comedia finisce a změní se v drama

vladoc 78.?.?.?

Reakce na 344869

Súhlasím so všetkým, čo napísal E.R., akurát ten záver s referendom môže byť úplne inak. Práve úspešné referendum o odtrhnutí VB od EU bude mať za následok politickú paniku (divadlo pre masy vo zvyšku EU) a s prihliadnutím na migračnú krízu, následné rýchlejšie zavedenie zmlúv s USA. EU bude na lopatkách a VB sa, ako zvyčajne, "zachráni"...

344876

26.1.2016 11:16

RE: La comedia finisce a změní se v drama

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 344869

TO NÁM TO PĚKNĚ ZAČÍNÁ!

V první dny roku se šestnáckou na konci
množí se ve světě rapidně pitomci!
Lžou nám a zkoušejí, co ovce vydrží...
staraj se jen o to, co za lži utrží.
NASA prý ztratila video z měsíce
tohle mi, vážení, nebere palice.
Zbytečné plakat a hrabat se v kazetách,
takových videí Hollywood „naseká“!

Jsou to jen pohádky pro hloupé ovečky,
Jako když v New Yorku spadly tři domečky.
Důvodem tehdy prý byla dvě letadla
a my jsme součástí trapného divadla!
Amíci krachují, tak v rámci svobody
k válce a zbrojení hledají důvody.
Ničí nám Evropu – rozpad už začíná
ty svoje podrazy svádí na Putina!

Syřané v Německu měli chuť na lásku
a já si pokládám závažnou otázku:
fakt máme nakoupit zbraně a náboje,
a všichni se převléknout do khaki výstroje?
Němečtí poldové maj ve mně fanouška,
když lumpy pozvané vytahaj za ouška!
Až jednou odsoudí ty ďábly z Bruselu
náš starý kontinent vyhne se průseru.

Jen bych si dovolil za Němce požádat:
ta vodní děla líp příště ovládat!
Stříkáte na vlastní - německé občany
a ti se dopálí, a ztratí zábrany!

Fico už naštvaně bouch pěstí do stolu
Orbán nás oplotil před stádem buvolů!
Náš český premiér ve stínu potupy
sedí teď u mejlu a mění přístupy!

Řeknu Vám, přátelé, už mě to nebaví
ti, kterým věříme, bývají nepraví.
Posílám do háje Merkel i Obamu
nehodlám Koránu provádět reklamu!
Ulhaná média, vlezte mi na záda!
Rozum a svědomí ve světě převládá.

V důsledku inverze sluníčka pohasnou
lidé se vykašlou na Vládu současnou!
A tak Vám sděluji v závěru básničky,
že mít tady ferneta a tři velké skleničky,
připiju na zdraví s Láskou a s Osudem.
My budem s Dobrem, se Zlem my nebudem!
TAK SE STAŇ….

344893

25.1.2016 14:36

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

arbitr 194.?.?.?

kolikrat jsem tohle uz bud slysel nebo cetl...a prede mnou spousta predku..
takze neco jineho je chtit nebo skutecne dostat.

spousta planu na vylepseni demokracie, prerozdelovani - oddeleni bohatych od nas, pakaze, a nic se z toho nestalo, a nestane i pres zbozna prani vselijakych svetovych ci globalnich planovacu.

Duvod proc se globalni planovaci myli, je jen jeden a to ze zijeme na jedne planete, takze pokud jsem globalni elitistia jsem jim jen potud pokud mne nekdo jako takoveho bere a na to potrebuji obdivovatele.

Pokud to nekomu nedojde co myslim, tak at si predstavi ze by treba stenice zahubily vsechny nositele.

to same s nasimi elitami cili prizivniky, jak asi budou existovat bez stada na kterem se budou prizivovat? Takze dejme tomu ze stado zachovaji, ovsem i blbe stado se sem tam splasi, v kovbojkach se tomu rikalo Stampede , kdyz se hromada volu splasila a pak..

jeste mne napada pripad kdyz nejakej moula vysadil na nejakych ostrovech v Pacifiku kraliky, no a kralici se mnozili tak ze vsechnu travu zezrali a pak chcipli

Demokracie jako takova nikdy neskonci, protoze nikdy neexistovala - protoze to nejde s typem lidstva ktere je na zemekouli az dodnes.

Proste jak rikali Klingonove ve Startreku "mozna ze ano, ale ne dnes"

Abych toho kecani nechal, tak to uzavru... je to proste tak, ten kdo dole tak chce nahoru za kazdou cenu a ten kdo je nahore nechce zase za zadnou cenu dolu.

P.S. doufam, ze Batuska Stwora muj blabol zase vygumuje

344871

25.1.2016 19:28

RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 344871

tak s tímhle reálným pohledem souhlasím , a to tak asi vše, co pro záchranu planety od ichtylů mohu udělat , prostě se to nedá stihnout, ta natalita je úžasná, zatím je ještě nějaká tráva na ostrově...

344877

25.1.2016 20:33

RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Deméter 83.?.?.?

Reakce na 344871

Však taky elitní plány, tak jak "prosakují", hovoří jen o redukci lidstva, ne o vygumování... elitě je fuk, jestli ji živí 5 miliard lidí, nebo 50 milionů, na jejich živobytí to stačí a s moc lidma je moc práce a navíc všude zavazí [velký smích]

344878

25.1.2016 20:36

RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 344871

Jsou dva druhy lidi ....... Ti co kdysi meli ve spinavejch vetesnictvich stenice a dnes vymejvaj lidem mozky se Startrek . Jinymi slovy ti s kterejma si bohati vytiraj prdel a ti s kterejma si bohati chteli a chtej vytirat prdel a nemuzou ....... Ja jen soudruhu aby jsi se vo editorovi se kterym si ti zmrdi uz snazili vytrit prdel a neslo to vyjadroval zdvorile !

344879

26.1.2016 7:42

RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Štěpán Forgáč S (tečka) Forgac (zavináč) seznam (tečka) cz 188.?.?.?

Reakce na 344871

Souhlas. Demokracie na světě není a nikdy nebyla. Ten , kdo říká že je demokracie slabá blábolí. Nemůže být posuzováno něco co tu ještě nebylo.
Tož tak.

344883

26.1.2016 10:00

RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

QuoVadis 77.?.?.?

Reakce na 344883

Demokracie pochazi z rectiny Demos = narod, Kratos = sila,vladnuti.

Uz jen z tohoto pohledu je zretelne, ze nejblize a taky jako jedina zeme na svete je k tomuto pojmu snad Svycarsko, kde jsou lide prostrednictvim referend tazani na nazor v dulezitych otazkach.

Vsude jinde se dostavaji do vysokych rozhodujicich pozic lide ze stran, ktere u voleb casto ani nevyhraly, ale diky koalicim se prece jen ke korytu dostanou.

Tito lide jsou casto uz predem vytipovani temi vudcimi, urcujicimi silami - treba jako Bilderberg. Spousta prezidentu, kancleru, reditelu bank atd. se na tato mista dostala po ucasti na zasedani Bilderbergu (Obama, Merkel, Faymann, Fischer (oba Rakousko) atd..

Jak nekdo chytry rekl, kdyby volby o necem mohly rozhodovat, tak uz by byly davno zakazany.
Nemluve o temer stalych zpravach o manipulaci volebnich vysledku. Podle webove stranky rense.com je vlastnikem nejvetsiho zarizeni na scitani volebnich hlasu v USA je firma Election Systems & Software Inc. patrici rodine Rothschildu. Selma, kdo pri tomto spojeni na neco spatneho mysli....

344888

26.1.2016 12:41

RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Štěpán Forgáč 188.?.?.?

Reakce na 344888

Demos neznamená národ, ale lid. Kratios znamená vládu. Demokracie se nevztahuje jen na stát, ale na každý územní celek. Demokratická může být obec/město ve svém teritoriu, ale současně může být obec/město nedemokratické v rámci vyššího územního celku do něhož patří. Platí, že pokud nejsou obce/města demokratické ve svých teritoriích, nemůže být demokracie v jakémkoliv větším územním celku k němuž patří.
Závěr: Demokracie trvale absentuje v obcích/městech. Z toho vyplývá, že absentuje trvale i ve státě.

344897

26.1.2016 10:54

RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 89.?.?.?

Reakce na 344871

jeste mne napada pripad kdyz nejakej moula vysadil na nejakych ostrovech v Pacifiku kraliky, no a kralici se mnozili tak ze vsechnu travu zezrali a pak chcipli
----------------

Príliš krutá ale základná pravda a problém.
Všetky ostatné sú druhotné.

V každom prípade ale treba blbcom povedať, do čoho idú a že to sami spôsobili - aby o niečo viac trpeli. Áno, bez eufemizmov či irónie - utrpenie im treba zvýšiť. Je to ich trest.

344890

25.1.2016 18:21

Možná deziluze obětí špinavých her s naivy odporníky lidstva helper vexl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Po zubožování světa špinavými hejbli zakanálníků s emisemi CO2, biopalivy ničícími ceny potravin, bioflóru, motory a i s dotacemi na nezdravý palmový olej s drastickými chemizacemi mutageních podvýživových GMO, tam v indonesii zapřičiňující vypalování pralesů v tisících km2 je jasná zpráva odborníků i to co vám zamlčeli že země je na nejzažší oběžné dráze okolo slunce na obyvatelnost nevymrznutím. A jako vždy ruku v ruce trhem čím hůře tím lépe pro vyvolené. Mohlo by vám taky už začít být konečně divné že ze vzdělávacích ústavů lezou individua zájmů rasistů a to jakýchkoliv korupce a arogance moci šlecht a kapitálu a nikoliv životů obecně fauny a flóry a jeho udržitelnosti.
http://www.osel.cz/8651-zastavi-lidstvo-nadchazeji...

344875

25.1.2016 23:16

V r. 2016 bude strategickým směrem americké zahraniční politiky

Sasin 178.?.?.?

Tak za prvé si myslím, že strategické bude zlikvidování dolarové tiskárničky.
Za druhé rozložení EU na původní země dle národní a kmenové příslušnosti.
Za třetí odsun arabů z tohoto území.
Za čtvrté nástup původní kultury a začátek nové éry.
[bliji]

344882

27.1.2016 7:28

RE: V r. 2016 bude strategickým směrem americké zahraniční politiky

An 77.?.?.?

Reakce na 344882

Ne ne, bude to jinak. Živí budou závidět mrtvým. Vládci zemí zpustoší falešné náboženství. S tím je spojeno i hořekování nad zpustošením převelkého bohatství.
Ttip se blíží, s tím se naskýtá otázka. Když nás obchodně spolknou, nastolí i kontrolu jednotlivců pomocí čipů. Satanská církev a papež Frodo slintá:,,Číslo 666 je pro křesťany požehnáním,,. Viz r.2014 a papežovo vyhlášení. Takže si to prosím zkontrolujte v Bibli, nemohu zapomenout na Damašek, ten bude zničen.Viz Bibl. pisatel Daniel. A uprchlíci? Zjevení Janovo jasně píše o Satanových tlupách, o nasázení palácových stanů v zemi okrasy. Je toho více ale všechno to co prožíváme se jen potvrzuje.
Nezapomeňme že podle Jana bude ještě hůře, až se objeví na nebi znamení Syna člověka, to co se dále popisuje je silná káva.

344921

3.2.2016 1:39

Pane Papez, to je ale

favela 113.?.?.?

Reakce na 344921

...nahodicka /ta se vzdycky vloudi,ze jo?/, kdyz mate ve Vatikanu 71 kardinalu, zrovna tolik kolik bylo knezi v Sanhedrinu , kdyz krizovali Jezise Krista...

345127

Příspěvků: 29

25.01. 02:04 montgomery  Všechny ty stohy smluv a ujednání
25.01. 08:19 rfrfr  Vojna v Sýrii ????
25.01. 09:52  RE: Vojna v Sýrii ????
25.01. 10:26 Jacob  RE: Vojna v Sýrii ????
25.01. 08:49  Hra na demokracii skončila.
26.01. 18:22 maršal Žukov  RE: Hra na demokracii skončila.
25.01. 10:01 QuoVadis  Comedia dell'arte
25.01. 17:52 disident  RE: Comedia dell'arte
25.01. 10:32 ALMAS  jde pořád o to stejné
25.01. 10:56 QuoVadis  RE: jde pořád o to stejné
26.01. 10:58 ALMAS  RE: jde pořád o to stejné
25.01. 12:16 E.R.  La comedia finisce a změní se v drama "somalizace"
25.01. 13:54  RE: La comedia finisce a změní se v drama
25.01. 17:11  Jo, zhlédli se u v tom
26.01. 16:00 Ferro  RE: La comedia finisce a změní se v drama
25.01. 19:20 vladoc  RE: La comedia finisce a změní se v drama
26.01. 11:16  RE: La comedia finisce a změní se v drama
25.01. 14:36 arbitr  Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
25.01. 19:28 výjimečné porušení omerty  RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
25.01. 20:33 Deméter  RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
25.01. 20:36 Satanist  RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
26.01. 07:42 Štěpán Forgáč  RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
26.01. 10:00 QuoVadis  RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
26.01. 12:41 Štěpán Forgáč  RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
26.01. 10:54 Norman  RE: Hra na demokracii skončila. La comedia finita…
25.01. 18:21  Možná deziluze obětí špinavých her s naivy odporníky lidstva helper vexl
25.01. 23:16 Sasin  V r. 2016 bude strategickým směrem americké zahraniční politiky
27.01. 07:28 An  RE: V r. 2016 bude strategickým směrem americké zahraniční politiky
03.02. 01:39 favela  Pane Papez, to je ale

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 9

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 041 782,15 Kč

Poslední aktualizace: 15.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 524