Diskuze k článku

Jsem dozorce v Dachau

Příspěvků 26

14.1.2016 3:04

Mladici__to jsou u nas Indocesi :-}

Robin 109.?.?.?

'' Nejhorší služba je v dětském táboře, oni totiž říkají děti mladíkům od šestnácti do dvaceti ''

[chechtot][chechtot][chechtot]

344383

14.1.2016 10:09

To je charakteristický výsměch kdysi poraženým.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 344383

Jisté velitelské doktríny vyžadují nepřítele nejen porazit, ale poraženého dále totálně zesměšnit a zdeptat. Ti poražení jsou dosud němci, a protože je to nepříjemná situace, prostě si na to najmou za bakšiš dozorce "Tzechen"...
/ každého takového "českého dozorce" zejména pokud pochází od policie bych nechal odsoudit jako za ilegální službu v cizí armádě, protože to dělá ostudu státu. Samozřejmě ale, dnešní Tzechbabwe je již ostudou sama sobě. Možná ale právě, že dělat co největší ostudu ve světě je také "pro někoho" žádoucí...../[smích]

344391

14.1.2016 4:36

To teda cumim

Satanist 173.?.?.?

ze policajti a security ty ilegalni topinky kdyz delaj takovej bordel nesmej v Nemecku zkrotit .... Ted si predstavte co by se delo kdyz by takovej brajgl udelal v Nemecku nebo jinde v EU bilej europan jak by ho honili po soudech a kriminalech a jak by ho dojili advokati a soudy ..... By the way , tenhle witness statement bejvalyho policajta kterej ma po letech sluzby velkou zkusenost rozpoznavat xyndl je pravdivej popis personality tech spinavejch a ruznejma nelecenejma chorobama nakazenejch sandnegru kterejm hygiena nic nerika , ( jinak by verejne nesrali na chodnik pri zdi a v parku u lavicky nebo detem do pisku jak nekdo natocil na video v Doveru a v Parizi a prsk to na YouTube aby lidi vedeli ..... ) jakym sajrajtem nas Europany Merkelova a hajzlici v Bruselu chtej multikulturne vobohatit ! A navic jsou ti islamaci jak pise v tom clanku liny jak vsi coz nam nikdo z eraru taky nerek ........Aspon ze nekdo mel jeste dost rozumu a nechat postavit ubytovaci prostory pro sandnegry jen kousek vod Dachau kam je co by kamenem dohodil kde je kremacni zarizeni jeste provozuschopny pro pripad kdyz by jim tam islamaci vod lenosti chteli zacit kapat a pak na krchove nechteli hnit .

344385

14.1.2016 10:56

Jiní Němci

ROMAN1 88.?.?.?

Že je frau Merkel šílená, to už asi zpochybňuje málokdo. Ale že je takto postižená i většina dnešních Němců, to teprve postupně vyplouvá na povrch.
Jinak by se už dávno snažili odstranit tu pomatenou babu z vedení své země.
Nepochybně tři generace trvající "denacifikace" (čti: tvrdá neomarxistická masáž) se os(t)udně podepsala na kdysi hrdém národu. Multikulturalismem zamořená země a otrávená mysl lidí teď začne sklízet to, na co si během 75 let zadělala - Němci jako národ jsou prostě určeni k likvidaci, leda by se stal zázrak a oni nějak prohlédli. Ale již včera bylo pozdě. Neomarxismus slaví své žně.
Teď jde jen o to, aby Němci své šílenství nešířili a nevnucovali okolním národům. Riziko je to obrovské, protože podobných bláznů (neřku-li zločinců) v podobě 5. kolony vlastizrádců se i jinde vyskytuje nemálo, a za Jidášův groš se ochotně podílí na šíření této zhouby.

344392

14.1.2016 12:08

RE: Jiní Němci

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 344392

Nemci podobne ako Slovania ležia v žalúdku svetovládcov už dobré storočie. Zrejme práve preto Anglicko dvakrát vyvolalo svetové vojny s cieľom, aby sa medzi sebou maximálne mlátili Nemci a Rusi.

Prekvapujúco už v roku 1943, keď svet ešte nevedel nič o nemeckých koncentračných táboroch a keď USA ešte od Nemcov nemali skoro žiadne straty, tak už existoval plán na takmer kompletnú genocídu Nemeckého národa:
---
"Morgenthau plán"

V roce 1944 se Velká Británie a USA dohodly na tom, že Německo po skončení války je třeba rozdělit na části, zničit těžký průmysl a samotné obyvatelstvo "přeorientovat" na zemědělskou výrobu. To byl tzv. plán Morgenthau. Předložil ho tehdejší ministr financí USA Henry Morgenthau. V září roku 1944 na 2. konferenci v Quebecu byl plán veřejně přednesen. Winston Churchill a Franklin Roosevelt ho přijali. Byla k němu přiložena poznámka Harry Whita, člena "finanční internacionály" systému Bretton-Woods, v níž se hovoří o tom, že při splnění plánu Morgenthau se v průběhu několika let počet obyvatel Německa sníží minimálně o 25 milionů lidí. Ale plán byl přesto přijat.

V srpnu roku 1944 byl vydán "Průvodce pro vojenskou administrativu v Německu", který se měl stát materiálem politického vedení pro okupační vojska v této zemi. Ale tuto příručku Morgenthau odmítl, domníval se totiž, že denní dávka jídla v množství 2.000 kalorií pro pracující Němce je příliš velká! Roosevelt tyto "návrhy na zlepšení" přivítal a řekl: "Musíme být k Německu tvrdí: mám na mysli německý národ, nejen nacisty. Bylo by třeba Němce buď kastrovat, nebo s nimi zacházet tak, aby se nemohli reprodukovat, aby neměli potomstvo, kterému by se jednou zachtělo chovat se tak, jako se chovali v minulosti". [...]

Počínaje rokem 1945 do poloviny roku 1948 jsme sledovali zotročení, ponížení a zničení celého národa," - to jsou slova důstojníka lékařské služby amerického námořnictva. Kapitán Albert Behnke srovnal německé a holandské hladovění: v průběhu několika měsíců v některých oblastech Německa okupovaných spojenci byl stanoven denní kalorický příjem na 400 kalorií; ve většině oblastí to bylo pod 1000 kalorií na den. Pro srovnání: v Holandsku byla guvernérem Třetí říše stanovena dávka 1394 kalorií na den - dávka, kterou Holanďané vždy dostali. Přitom za způsobení hladu v Holandsku byl po rozsudku Norimberského soudu komisař říšského komisariátu Seyss-Inquart popraven.

zdroj: http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2015/05/sssr-n...

----
A zdá sa, že tieto snahy o genocídu Nemecka pretrvali dodnes. Či už v podobe toho, že Nemecko spolu s Japonskom má najnižšiu pôrodnosť na svete (aká náhoda, že?) až po súčasný príval moslimov, ktorí majú v Nemecku vyvolať občiansku vojnu.

344395

14.1.2016 12:47

RE: Jiní Němci

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 344395

Jj, Morghenthau plán, zmínka o něm je i v knize Jamese Bacque OSTATNÍ ZTRÁTY. Knížka přeložená do ČJ vyšla v nakladatelství Reconquista v roce 2008:
http://guidemedia.cz/knihy-nakladatelstvi-reconqui...

344398

14.1.2016 11:56

Príčiny pasivity obyvateľstva

pozorovateľ 82.?.?.?

Osobne si nemyslím, že by tá pasivita Nemcov k prívalu utečencov súvisela s výčitkami svedomia za druhú svetovú vojnu. Možno je to tak médiami prezentované, ale rovnakú pasivitu voči imigrantom vykazujú aj iné národy, napríklad Švédsko, Francúzsko, Británia alebo Belgicko. V prípade Švédov určite nemožno tvrdiť, že by mali nejaký komplex viny za ww2 a že si kvôli tomu nechávajú skákať od cudzincov po hlave. A predsa sa to vo Švédsku deje rovnako ako v Nemecku. Takže prečo?

Nedávno som sa stretol s veľmi špekulatívnou úvahou,že títo ľudia sú vystavení nejakej forme ovládania mysle, s cieľom aby boli čo najviac pasívni a nevzdorovali zavádzaniu NWO.

Ako spôsob realizácie ma napadajú nasledovné možnosti:

- manipulácia cez podprahové vysielanie v televízii, rozhlase, internetovej hudbe atď. Používa sa na to pojem "podprahová reklama", kedy sa do filmu alebo hudby zabuduje nepočuteľná/neviditeľná veta, ktorá sa ale človeku vrýva do podvedomia a začne sa ňou riadiť, bez toho, aby si to uvedomil. Hoci je používanie takejto praktiky po celej Európe oficiálne zakázané, je veľmi ťažké jej použitie niekomu dokázať. Súčasné digitálne televízie a elektronická hudba sú ideálne k tomu, aby sa do nej veľmi ľahko podobný skrytý signál zabudoval.

- manipulácia cez smartfóny. Je veľmi zvláštne, že ľudia používajúci intenzívne smartfóny pôsobia dojmom námesačnosti, ľahostajnosti, bežne sa používa pojem "smartfónoví zombii". Ako to funguje, nemám tušenia, len poznamenávam, že je to do očí bijúce.

- nenápadná distribúcia drog. Je známe, že existovalo a existuje množstvo výskumov venujúcich sa téme drog ovplyvňujúcich správanie ľudí. Rôzne látky pôsobia rôzne - niektoré drogy vyvolávajú agresivitu (viď čaj podávaný demonštrantom na Majdane), iné vyvolávajú ľahostajnosť alebo ochotu poslúchať príkazy. Čo ak sú obyvatelia Západnej Európy vystavení potajomky nejakému takémuto vplyvu? Napríklad vo forme kontaminácie pitnej vody, aditív v potravinách alebo dokonca v rámci rozprašovania chemtrails (áno, aj s touto variantou a pomerne podrobne rozpracovanou som sa už stretol).

- a posledná, najtriviálnejšia varianta, absolútna kontrola nad informáciami v médiach. To jest, v médiach čisto jednostranná wilkommenpropaganda, zakázaná akákoľvek diskusia pod článkami, automatizovane mazané diskusie vo facebooku. Mnohí ľudia vlastne ani nemajú šancu dozvedieť sa, že sa deje niečo divné, až kým nestretnú realitu na vlastné oči. A možno aj potom budú pochybovať o tom, či to nebol jednorazový incident.

Každopádne, je vidieť, že politici po celej Európe hrajú proti svojmu vlastnému národu. Je vylúčené, že by boli hlúpi a nechápaví. Robia to s plným vedomím. A znovu sa núka otázka, prečo to robia? Sú vydieraní, podplatení alebo agenti cudzích mocností? Alebo sú pod ďaľkovou kontrolou aj oni?

344394

14.1.2016 13:41

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

mc 83.?.?.?

Reakce na 344394

Proč dávali Němci za války zajatým vojákům vysoké dávky fluoru? Nebylo to z důvodu aby se jim nekazily zuby - fluor způsobuje změny v psychice - odevzdanost, apatii. Dnes je celá evropská populace fluorem doslova promořena...

344399

14.1.2016 14:49

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

Jan Novák 212.?.?.?

Reakce na 344394

Netřeba hledat spiknutí, tam, kde je vysvětlením normální blbost. To, že vedení EU i většiny členských států je proti svým občanům je zřejmé, ale mechanismus ovládání je ryze lidský, netřeba vymýšlet fantaskní scénáře.

Představte si, že parlament zavede podpory na uprchlíky a pozve jich sem milion bez ptaní. Budou protesty a demonstrace, pár lidí dostane po hubě od policajtů, další vyhodí z práce nebo zavřou za to co píšou na transparenty nebo fejsbuk, posílí se pravomoci policie aby zvládla "extremisty", zavede se nová daň na jejich krmení. A uprchlící proudí dál. Co uděláte reálně pak? Atentát na politika? Pogrom na imigranty s nevyhnutelnou bitkou ostrýma s policajtama? Myslím, že až na pár otrlých individuí budou lidi dál chodit do práce, platit daně a občas brblat u piva. A to i bez chemie v čaji.

344405

14.1.2016 17:39

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

Aja 82.?.?.?

Reakce na 344405

Jo, ale to nevysvětluje, proč to vláda a parlament dělá, jaký je k tomu důvod, co je účelem, příčinou. Důsledky už si dovodíme sami.

344415

14.1.2016 18:46

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

qwe 88.?.?.?

Reakce na 344415

Člověk by řekl, že politici jsou napojeni na převaděčskou mafii a berou provize, ale to asi přece jenom ne. Myslím ale, že Merkelová by ráda dostala Nobeloviu cenu za mír.

344418

14.1.2016 19:13

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 344418

No, pokud se jí podaří rozpoutat nějakou válku (a IMHO alespoň občanskou někde v EU by mohla dát), tak si myslím že jí (Nobelovku) má jistou.

344420

14.1.2016 19:55

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

Aja 82.?.?.?

Reakce na 344418

Myslím, že Merkelová i většina vlád zemí EU jsou loutky, které poslouchají své loutkovodiče.
Úplně každý vidí, že se to loutkám vymklo a přesto jedou dál a nám lžou, ani se nezačervenají. Proč, proč jsou tak poslušní a přispívají k sebedestrukci, potažmo k destrukci národních států EU?

344422

16.1.2016 1:15

Dnes je hodne veci jasnych...

favela 113.?.?.?

Reakce na 344422

Arogantni elity opile vitezstvim 89 a zoufalstvim rozkladu vyrabeji stale horsi a absurdnejsi situace. Spojeni jeich a podpora teroristu je dalsi jistej hreb do jejich rakve. Udajne trilionove bezpecnostni agentury,technologie, netusi ze afroarabove jsou mimo zakon a nic nevidi !!A kdyz je nekde "cviceni" vemte nohy na ramena a prchejte,vlastne se radeji ani nezdrzujte vzit nohy na ramena..Rasisticka fasisticka ekonomika ma za ukol zrusit hranice pro terorism,nastolit vladu havloidu a merkelu. Datum 31.12.2015 vejde do historie jako den hanby ,brutalnich utoku proti bezmocnym , jako napr. v Lidicich. Teroru se fasismus nikdy nevzda. Trest pro Nemecko,za to ze nebylo schopne porazit SSSR nasledoval. Masove masakry civilniho obyvatelstva i potapeni lodi s vezni z konc.taboru napr. Nalet na Tokio 100tisic mrtvych,Hirosima-Nagasaki atd. Zamer byl dorazit valkou vycerpane Nemecko a zmocnit se sveta. Vytvorenim valecnych organizaci hned po skonceni valky a zabranit Miru za kazdou cenu /katastrofa pro fasisty/ukazalo pravdive zamery fasismu. Teroristicke utoky na SSSR a Vych. Evropu, propaganda nasili a valek a valky, pomoci psychopatu pod rouskou boje za svobodu/Masinove/. Duvody vrazd Sadama a Kadafiho jsou dnes jasne, byli nepratele terorismu. Vedomi vsech lidi sveta se dnes rychle obratilo proti nim a doufejme vsichni /aspon to tak vypada/ ze Obama je Gorbachov zapadniho fasismu..

344451

14.1.2016 19:04

chov ľudí pre pokročilých

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 344415

Vlády a parlamenty majú v tzv. vyspelých demokratických krajinách len obmedzenú moc a pravdepodobne sa podriaďujú nejakej vyššej nadnárodnej sile, ktorá sa snaží obmedziť spotrebu obyvateľstva celosvetovo. Preto nie je náhoda, že k výmene pôvodného obyvateľstva tupými barbarmi dochádza práve v krajinách ekonomicky vyspelých s veľmi vysokou úrovňou spotreby.

index spotreby domácností v prepočte na 1 obyvateľa:
http://data.worldbank.org/indicator/NE.CON.PRVT.PC...

spotreba elektrickej energie v prepočte na 1 obyvateľa:
http://data.worldbank.org/indicator/EG.USE.ELEC.KH...

344419

17.1.2016 9:42

RE: chov ľudí pre pokročilých

Julo Nowak 95.?.?.?

Reakce na 344419

Treba vidieť aj ľudský faktor.
Angela, vychovávaná v Nemecku v emigrantskej rodine poľských židov, nenávidí Nemcov. A toto je výsledok.
Čakám kedy sa už konečne zobudia, veď je to pomaly 4 generácia od vojny (nezabudli sme ale týmto nemáme čo odpúšťať) a tú bezkrkú mužatku budú hnať kade ľahšie. Ak nie 6. generácia bude v menšine pod vládou týchto neidentifikovateľných hord primitívov, finančne podporovaných a riadených židmi z Ameriky a Izraela, ktorý Európe nikdy neodpustili, že museli cez vojnu utekať a zaplavili USA. Žiadia chcú svetovládu za každú cenu.

344523

14.1.2016 19:17

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

clovek 95.?.?.?

Reakce na 344415

presne tak, je treba hledat priciny pasivity obyvatelstva, zmutovanosti a vubec existence vlady, priciny toho, ze nekoho uspokojuje na nekom parazitovat misto tim PRAVE trpet, atd. atd.

344421

15.1.2016 20:09

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

E123 193.?.?.?

Reakce na 344415

Ohledně "migrační krize" vpodstatě existují dvě základní vysvětlení chování politiků:

1) politikova hloupost spojená se sluníčkářskou naivitou a touhou pomáhat
2) chladný záměr politika nebo jeho loutkáře zničit Evropu

pokud platí bod 1, existuje šance, že si politici, pod tlakem migrantské kriminality, své chyby uvědomí (i blbec se může poučit), a začnou je napravovat.

pokud platí bod 2, příslušní politici můsí být, ať už pučem nebo revolucí, co nejdříve odstaveni od moci, jinak je s Evropou ámen.

Jestli platí bod 1 nebo 2 se zřejmě dozvíme v nejbližší době, protože jestli Mutti Multikulti "neotočí" ani po silvestrovských násilnostech, které jí mimochodem k tomu otočení dávají perfektní šanci aniž by "ztratila tvář", pak bude zřejmě platit bod 2, a v tom případě bude ještě veselo. [pláč]

344438

15.1.2016 21:47

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

dub 94.?.?.?

Reakce na 344438

nemusíte na nic čekat, je evidentní že za 2)... a to koordinovaně v celém euroatlantickém prostoru.

344443

15.1.2016 22:33

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

E123 193.?.?.?

Reakce na 344443

Tak já již dlouho sázím také na bod 2, ale zatím jsem neměl, pro mě dostatečný, důkaz. Pokud ovšem Merkelová po té silvestrovské prasárně neotočí, mám jasno. V tom případě je ale nasnadě otázka:

Je to její vlastní záměr, nebo ji někdo "drží za koule"? Já tipuji koule...

344444

15.1.2016 23:32

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

dub 94.?.?.?

Reakce na 344444

mno pokud ke stejným jevům, nečinosti státních orgánů, ututlávání incidentů a cenzuře v médiích a stejným blábolům poblitiků dochází ve všech evropských státech, a to koordinovaně, nejen v německu (u sexteroru nyní např. i ve švédsku, dánsku a jinde), je to více než silný nepřímý důkaz.

jistě, že ji drží za koule. v démongrácii neexistuje poblitik, který by nebyl páníčky držen za koule, aby poslouchal. jinak by nebyl na post prasete na krmníku připuštěn. a mnohdy se to spojí s idiocií krmného prasátka nebo sociopatickými sklony - viz např. český subotka...

344447

16.1.2016 1:03

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

E123 193.?.?.?

Reakce na 344447

Tu celoevropskou snahu cpát sem migranty jsem v rámci bodu 1 připisoval teorii "obnovy levice" (nová levice v kostce - současné evropské levici alá socdem hrozí ideové "rozpliznutí ve středu" a tím i úbytek voličů a proto se snaží dovést si voliče nové) tj. destrukce Evropy je v bodě 1 nechtěným vedlejším produktem snahy evropské levice udržet si koryta skrze naivní myšlenku asimilace "pologramotných" jedinců s nekompatibilními vzorci chování, kulturou a náboženstvím.

344450

14.1.2016 18:43

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

Nikdo (originál) 89.?.?.?

Reakce na 344394

Pravda je jednoduchá, mají se příliš dobře a bojí se přijít o svůj standard. Tedy drží hubu a krok.
Ostatně Němci jsou jen zblblí pomatení Slované s otrockými dušemi.

344417

15.1.2016 20:35

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

E123 193.?.?.?

Reakce na 344417

To máte určitě pravdu, ale lidé jsou podle mne pasivní hlavně proto, že nevidí žádnou šanci na úspěch, pokud se začnou bouřit. Dokud nezačnou otevřeně rebelovat policisté nebo vojáci, kteří de facto drží politiky u moci, lidé prostě nebudou "nastavovat krk" v marném boji. Věřím tomu, že kdyby se našla skupina vysokých důstojníků, kteří by deklarovali nezasahovat proti demonstrantům, do týdne tu máme revoluci.

344439

15.1.2016 9:05

RE: Príčiny pasivity obyvateľstva

Redmarx 195.?.?.?

Reakce na 344394

1. podprahova reklama
urcite ne, fungovani podprahove reklamy nebylo nikdy vedecky dokazano a i nadsenci pro toto pripousteji jeji omezenou miru ucinnosti.

2. smartphony
v podstate totez, je sice mozne ze nekteri lide casto pouzivajici smartphony mohou byt zblbli, ale velmi pravdepodobne neni pricinou smartphone ani zadne vysilani po GSM siti. Velmi pravdepodobne bude pricina uplne nekde jinde a jen tito lide taky pouzivaji smartphony, tedy mozna to neni pricina ale nasledek.

3. distribuce drog
Je to sice mozne, ale velmi nepravdepodobne, jak to utajene distribuovat? Pres velke retezce? Ale mnohdy jsou zmagoreni i lide kteri nakupuji zdrave a u lokalnich malych prodejcu.

4.kontrola nad informacema
ano, to je velmi pravdepodobna pricina.

344434

14.1.2016 21:00

pamatuji rok 1977

stefan 78.?.?.?

kdy jsem byl v lagru v Zirndorf u Furth! uz tenkrat byl lagr plny ruznych ras, nabozetstvi i etnik! ano bojovali nekdy mezi sebou, ale vzdy po prichodu polkicajtu byl klid! arabi veprove nejedli, ale kdyz byl rizek tak meli boule za usima!
jeden Ahmed rika: my arabi nejist veprove! rikam, ale rizek je veprove!!!
ja maso nevidet, alah nevidet, tak ja rizek mohla!!!!

344424

Příspěvků: 26

14.01. 03:04 Robin  Mladici__to jsou u nas Indocesi :-}
14.01. 10:09  To je charakteristický výsměch kdysi poraženým.
14.01. 04:36 Satanist  To teda cumim
14.01. 10:56 ROMAN1  Jiní Němci
14.01. 12:08 pozorovateľ  RE: Jiní Němci
14.01. 12:47 ROMAN1  RE: Jiní Němci
14.01. 11:56 pozorovateľ  Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 13:41 mc  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 14:49 Jan Novák  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 17:39 Aja  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 18:46 qwe  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 19:13 Kosk  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 19:55 Aja  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
16.01. 01:15 favela  Dnes je hodne veci jasnych...
14.01. 19:04  chov ľudí pre pokročilých
17.01. 09:42 Julo Nowak  RE: chov ľudí pre pokročilých
14.01. 19:17 clovek  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
15.01. 20:09 E123  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
15.01. 21:47 dub  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
15.01. 22:33 E123  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
15.01. 23:32 dub  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
16.01. 01:03 E123  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 18:43 Nikdo (originál)  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
15.01. 20:35 E123  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
15.01. 09:05 Redmarx  RE: Príčiny pasivity obyvateľstva
14.01. 21:00 stefan  pamatuji rok 1977

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,18 Kč
Euro
25,57 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
23,30 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 631,55 Kč
1 unce stříbra
556,33 Kč
Bitcoin
1 198 398,59 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 509