Diskuze k článku

Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii

Příspěvků 19

9.1.2016 2:02

Konečne

sartre 94.?.?.?

som si prečítal jasný, pravidvý, zrejme kvalitne napísaný a rozhodne dobre preložený čánok.. Ďakujem (prispejem) Vám.

344057

9.1.2016 8:06

Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Také poděkuji za výborný článek.
I když jsem čekal razantnější postup,jak Ruska,ale i armády Sýrie,ale je vidět,že IS byl dobře zakopán na území Sýrie.O tom zkreslování zpráv ze Sýrie mne včera přesvědčila i Nova,když ukazovala ubožáky,jak jsou hladoví po obléháni Syrskou armádou.Jak je asi dlouho obléhá,kde jsou vojáci IS,kteří drželi město.

344073

9.1.2016 13:39

RE: Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 344073

To bylo i na ČT...dostali všichni rozkaz "hrát na city" jak to zlé Rusko ničí demokracii a úspěchy opozice...zajímavé je, že na těch záběrech (v ČT) v pozadí Syřané tancují... géébls hadra

344099

9.1.2016 12:05

Kapitulácia teroristov???

vladimir7 77.?.?.?

Divím sa že po tejto kapitulácii, tento ľudský odpad nejde do zajateckých táborov, ale spokojne odchádza do teroristického Turecka, kde môže byť znova použitý napríklad proti Rusku. Tento odpad treba dôsledne spáliť a zahrnúť púštnym pieskom Sýrie.

344085

9.1.2016 12:28

RE: Kapitulácia teroristov???

F&T 78.?.?.?

Reakce na 344085

Ale to je v pořádku a tak to Putin naplánoval. Oni Turecku udělají medvědí službu a rozvrátí ho zevnitř. V zajateckých táborech by je musel někdo hlídat, takto budou nevědomky pracovat a starat se o sebe sami.

344091

9.1.2016 13:01

RE: Kapitulácia teroristov???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 344085

proč? v turecku je místo syřanů nebo rusů živí turci, musí je hlídat, aby nepůsobili problémy doma (stejně neuhlídají) a ve chvíli, kdy začnou být nespokojení, začnou si brát, stejně jako v sýrii a jinde.

je to banda tupých primitivů (vyjma řídících agentů/velitelů vyškolených západem a často příslušníků západních tajných služeb), a tato banda fanatických kozomrdů bude působit problémy kdekoliv. a protože jsou jich desetitisíce, tak po návratu tohoto počtu do turecka začne turkům ta pravá sranda.

tudíž z dlouhodobého hlediska to turky (populaci) odcizí vládě a západu a přiblíží rusku a východu. a strategie není taktika, ta je dlouhodobá pracující s dlouhým horizontem.

dub

344093

9.1.2016 14:50

RE: Kapitulácia teroristov???

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 344085

Původní taktika při řešení problému Syřanů byla převzatá od Rusů,která byla užívaná v Čečně.To znamená totálně zlikvidovat kozomrdské oddíly a provádělo se to odtržením od týlu,obklíčením,rozdělením na menší části a jejich postupná úplná likvidace.
Zpočátku se to také se střídavými úspěchy provádělo,ale s nekonečným a ze všech stran plynoucím zásobováním stále novým materiálem a "biomasou",se to stále stávalo obtížnější,neboť SAA mezitím utrpěla takové ztráty vlivem špatné taktiky boje ve městech,které nestačila nahrazovat a proto se dostala do defenzívy a už se jen bránila a postupně ztrácela až do toho vstupu ruských VKS.....
Vzhledem ke stále trvajícímu deficitu živé síly i techniky,jejichž ztráta činí od počátku konfliktu cca 40% se ani s přispěním Ruska k té původní taktice nemůže vrátit a musí tedy postupovat na co nejkratší frontě a útočit jen na opravdu důležitých směrech s cílem přerušení zázobování a postupného vytlačení kozomrdů z území Sýrie,přestože tito se budou nejspíš vracet odtud,kam byli vyhnáni.Z jihu Jordánsko,Izraelem okupovaná část Golan, záp.Libanon atd.Turecko,Irák....
Dokonce,aby se jich konečně zbavili,museli Syřané přistoupit i na variantu vypustit je na sever pod dohledem OSN i se zbraněmi z oblíčených enkláv okolo Damašku a Homsu,aby tam nepomřelo civ.obyvatelstvo,které si kozomrdi drželi,jako rukojmí a vystavovali je okolo svých pozic zavřené v klecích,jako "lidský štít" před bombardováním......
S těmi vyškolenými kádry,kteří utekli z pod ruských bomb do Turecka se počítá i nadále,jsou přepravování Saudy do Jemenu,kde vypomáhají a tím,že idioty řízená EU dala tomu tureckýmu Hitlerovi 3,5 miliardy eur,má pokryté to přemístění a záchranu us-proxy válečníků k plnění dalších úkolů,dle jeho přání.
A to buď nasadit proti Kurdům z PKK,nebo ochraně ropných cest z Iráku anebo je přesunout na Ukrajinu do Chersonské oblasti,kde už jich má být cca 700 ve spolupráci s vedením krymských Tatarů a s požehnáním siofašistické kyJewské kliky,aby zaútočili na Krym a posílili obranu Mariupolu !
Takže přes Turecko se tyto dva protiruské konflikty slévajé v jeden a jako spojité nádoby se ovlivňují.....
Erdogan si zjevně ukousl moc velký krajíc,který nemusí strávit a může se dostat do takové šlamastyky,že místo novodobé Osmanské říše mu zbyde jen pašalík,s velikostí a významem Bulharska......
Zdá se,že bude velká rošáda a nikde není jistota,že se do ní nezapojí i ti organizovaní,nadržení ochmatici,kterých je dnes v EU víc,než vojáků těch kabaretních armád evropských zemí NATO,vedených gynekoložkama a komediantama z béčkových detektivek atd.,ochmatici,kteří se můžou začít organizovaně zabývat nečím jiným,než jen posedáváním,otravováním ženskejch za současného honění si péra za shovívavého úsměvu mutti Merkel a jejích Kř...Automaticky kráceno

344109

9.1.2016 17:13

RE: Kapitulácia teroristov???

sartre 93.?.?.?

Reakce na 344109

...tiež kvalita.. [mrknutí jedním okem])
Sem budem chodiť častejše [mrknutí jedním okem]

344123

9.1.2016 20:02

RE: Kapitulácia teroristov???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 344123

Ano, nejsou to dydlace o ničem a pro nic. Editor udržuje informační a otevřenou sdílnost nekabinetně a pokud pustí mnou zvýrazněné je to pro odlehčení a pestrost pojmů tříbících orientace v tématech, Je to laťka s mnohaletým profesionalismem a tedy tady poušť není, ale vembloudi sem mlsně zabrousí, což je poté pastva, že zvědavci.[velký smích][mrknutí jedním okem]

344136

10.1.2016 5:23

RE: Kapitulácia teroristov???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 344109

Jen v malem zareaguji na ten boj bileho proti bilemu.

Budiz, kdyz cvoci nejsou v cvokarne, ale ve vlade, tak jim je uplne jedno, jakou barvu ma jejich obet. Chemik financnik, herec ministr obrany, atd atd.
Vsichni jsou pouze herci, rizeni prichazelo nonstop z Berlina.

A ted malo odbcim k tem spatnym rozhodnutim zespoda.
Kdyz jsem se divil a psal, proc neustale utoci ti, co jen tak tezce prezivaji, proti tem, co jsou na jen na mensim stupni pod nimi. Tzn. ataky na Romskou komunitu.
Integrace do spolecnosti - staci vzdelavani. A protoze oni jsou zabedneni potrebuji individualni. Dotace EU rozkradla vlada a EU mlcela, ackoli o tom vedela. A protoze nam neveri ani slovo, tak ma vlada jednat primo s jejich "kapem". A oni uz jim vysvetli, co je normalni a co ne a proc neni dobre nasirat vetsinovou spolecnost. Ne, oni nejsou ti, co rozkradli celou republiku.
A jsou zde na nasem uzemi hodne dlouho, Nemaji problem s nasi virou, nemaji problem s jidelnickem. Panuje pouze nesnasenlivost, protoze nas take nenavidi, kdyz my je a tak jednaji nejjednodussim zpusobem. Vemou si, co chteji.
Delat pro nekoho, kdo je bytostne nesnasi, jednoduse nebudou.

Samozrejme, problem. Ale nemusi byt, nemusel byt davno. Jeste lepsi je chranit genofond a ne ho nicit. O multikulti ani nemluve. My nejsme imperialiste, nikdo nas nema pravo tahat do jejich tazeni, ale ani terorizovat. Naopak, nam byla cela zeme rozkradena, zatimco si zapad hral na bohy.

Nyni si predstavte urcitou situaci, Mozna ne tak daleka budoucnost. Mobilizaci do posledniho muze, kazda ruka, noha, mozek se hodi.
Ma vlada rozdat zbrane romum, muze si byt skin jisty, ze rom neodstreli "spolubojovnika - gadza", nebo naopak? No, to je slozite. Mozna se ta 1. linie oddela velmi rychle a nepritel si zatim zahuli travu.
A tak teda, nema dat vlada zbrane romum a ponechat je doma? Strazit je nema kdo a bilym zenam, kdyz bude armada i policie chranit hranice, muzou opet privest peklo. Jeeeste slozitejsi situace, ze ano...
Sdeli vlada - rozdrbali "jsme si stat", musime vyvesit bily prapor. Kdo? My? Ne, vy! A mozna v tom poslednim tahu dojde vsem, kdo je vlastizradce a nepritel.
A mozna pozde.
Proste to nejhorsi reseni je jednoducha reakce a hledani vinnika, kde neni a existuje reseni.
A daleko lepsi je prevence jako ve vsem, jednoduse zdrava spolecnost.

O tu dalsi mensinu v zemu strach nemusite mit obavy, to ona bude pozadovat, aby kazdy za ne nasazoval zivot.

344153

10.1.2016 13:53

RE: Kapitulácia teroristov???

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 344153

Integrace je otázkou kompatibility hodnot a mentality .

Cikáni jsou tu tísíc let a neasimilovali se ani za komunistů a to jim dali ty zatím nejlepší podmínky,aby se ta asimilace uskutečnila.Proč zkrachovala?No protože hodnoty a mentalita myšlení obou etnik jsou většinou diametrálně odlyšné a pokud se jedno etnikum nepřizpůsobí tomu druhému a nevezme za své jeho hodnoty,ale bude lpět na těch svých,bude nutně žít v segregaci i kdyby se jakákoli Džamíla i posrala a nasypala to toho peněz sebevíc....Vše je otázkou nalezení společného jazyka a tím je vzdělání....,ale pokud někdo vzdělání nepovažuje za potřebné k životu a odmítá je,neni žádný předpoklad,že k nalezení společné řeči dojde.
Vzdělání je jedna z těch hodnot a tyky cesta k emancipaci a asimilaci a když jej někdo odmítá,protože je v rozporu s jím vyznávanými hodnotami a mentalitou,nedá se nic dělat.....
Až na výjimky si cikánské etnikum myslí to,že vulgárně řečeno "chodit do škol 20 let může jen vůl,když nakonec dostane za práci jen 20.000,-,když je může mít hned a bez práce,když pošle mladší ségru šlapat chodník na výjezdu z města směrem Hory Sv.Šebestiána....
Tak jako jsme se tu nesžili s cikány/romy,tak se tu nesžijeme,jako se to nestalo nikde na světě,s muslimy,akorát se tu v jistý okamžik s nimi pořádně serveme,nebo jim v tichosti podlehneme....a vo to asi gou !!!
Nikdo,ani v opěvované USA se nikdo s nikým nesžil,jinak by tam nebyl takovej bordel a nevraživost a samé latinské,čínské,italské,židovské atd.čtvrti a to samé gangy atd.Je to všechno nesmyst a jedno je jisté,že ten silnější agresivnější (nikoli vyspělejší) vyhraje a podmínky si přetvoří k obrazu svému.

PS:Způsob myšlení našich neasimilovatelných kočovných indiánů bych ilustroval případem z vojny,kdy se nadšenci se zvlášť vyvinutým sociálním cítěním po odpolednách a večerech znažili své nevzdělané "spolubojovníky"romského původu naučit číst a psát a když to ti vejlupci uměli,tak si sedli a napsali stížnost Husákovi,"že je tam buzerujou i po službě v osobním volnu a nutí dělat věci mimo povinnosti (to študium čtení a psaní) a na to konto tam přišla z min.obrany prověrka,která nám pila krev celej měsíc....To,co je naučili,okamžitě použili proti nim,to je jejich vztah k majoritě a vděk.
Takže s nima je to doslova takhle:"urob susedovi dobre,osere ti plot".....
Oni jsou etnikem sami pro sebe a nic je nezajímá a o nic jiného,než o sebe se nestarají.Už jste se setkali někdy s cikánem odbojářem,nebo partyzánem ?!?!
[velký smích]

344186

11.1.2016 1:09

RE: Kapitulácia teroristov???

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 344186

Víte pane, ono to pro cikána bylo dost těžké, být za války odbojářem. Když vás někdo strčí do lágru, tak se odbojaří a partyzánuje dost obtížně. Víte, kolik českých cikánů přežilo protektorát? Cca 600 - slovy ŠEST SET...

A aby těch 600 lidí přežilo, museli se zdržovat mimo dosah Němců, být v ilegalitě a mnozí z nich byli i u těch partyzánů, protože jinde by je Němci našli a poslali do koncentráku.

Aby nedošlo k nedorozumění - dnešní cikáni v ČR jsou v převážné většině potomci těch co přežili válku na Slovensku a v Maďarsku, kde to Němci tak "nehrotili".

344221

11.1.2016 9:30

RE: Kapitulácia teroristov???

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 344221

....A právě proto,že nebyli žádní odbojáři jich přežilo jen 600,jak píšete....oni si žijí jaksi v jiném světě,je nic nezajímá.kromě nich a proto neutíkali přes Polsko na Východ i Západ,aby bojovali ve Francii,nad Anglií i v Africe i na Východní frontě proti fašistům,je tyhle záležitosti prostě notoricky nezajímají a proto byl jejich osud takový....,jaký bude i těch našinců,co je taky nic nezajímá,kromě televize a to,s kým zrovna šuká Borhyová,proto už v pět ráno čekají na poslední číslo Blesku.....[oči v sloup]

344226

11.1.2016 13:43

RE: Kapitulácia teroristov???

Beránek 91.?.?.?

Reakce na 344221

kde to Němci tak "nehrotili".

Nnno, nesváděl bych to na Němce. Ty "cikánské" tábory byly pracovní a spravovali je čeští protektorátní úředníci.
Ne Němci.

344242

9.1.2016 15:02

Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Jistě si jde všimnout,když už,rozdíl mezi utečenci co jdou sem a těmi co ukazovali v TV,tak kteří potřebují pomoc.Lehce se dovtípím,že ti co zůstali v oblastech ovládaných IS,tak je opravdu decimovali a ne Syrská armáda,když je osvobozuje z této tyranie.Pak mne nejde na rozum,pokud by byl někdo,jen půl roku v utečeneckém táboru,tak je určitě hubený,špatně oblečený,bez jakéhokoliv majetku.Takhle vidíme mladé osoby,dobře živené,dobře oblečené a s dosti značným majetkem.

344111

9.1.2016 22:28

Pokud vim, tak "Krvavy" Asad byl legalne zvolen a doposud mi...

arbitr 194.?.?.?

to nikdo nevyvratil, takze se divim diskuzim k tomuto tematu.
Pdle mne Rusove vlitli do Syrie z nekolika duvodu, ale hlavne proto aby zabranili zlikvidovani vlady Asada, a tim porazku a naslednou parcelaci Syrie> Parcelaci Syrie potrebuje hlavne Izrael uz treba jen k vuli Golanske vysocine (ma toho za lubem vic) a dale pro potrubi z Qataru do Turecka coz by ohrozilo ruske narodni zajmy.

Diskutuje se proc a jak by to rusaci meli ci nemeli delat, ale nejdulezitejsi bylo ze tam strcili par svych vojaku, kteri by pomohli Syranum uz tim ze tam jsou, takze IDF, Turci a treba i Saudove se tam ted nemuzou beztrestne prohanet.

to ze pohlavkuji ISIL a ty ostatni je dobre, a uzitecne ale proti vlastni pritomnosti rusu v Syriji je to druhotne.

nakonec.. uvedomte si proc ten maglajz v Levante zacal, a kde zacal, a uvidite celou domino teorii, ktera mela skoncit s Erec Izrael, a spostou tribalnich statecku okolo

344141

10.1.2016 7:27

RE: Pokud vim, tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 344141

Víte toho asi dost,tak jistě víte,že by to netrvalo dlouho a Asad padl.Potom by skončila nejen přítomnost Rusů s Sýrii,ale i další přítomnost na BV,jak politická,tak i hospodářská.Po ovládnutí Sýrie,by byl na řadě Irán a toho si je Irán vědom.Proč ten maglajz začal v Levante já nevím,nejsem znalec tamějších poměru,tak spoléhám na přicházející informace.

344155

10.1.2016 9:19

Keď tí, čo 200 rokov nemali na svojom území vojnu,

Pán 176.?.?.?

diktujú 7 miliardám tejto planéty.Na základe čoho? Demo demokraciu vytvorili tí, čo po stáročia rabovali Afriku,Aziu, Latinskú Ameriku,zabili desiatky miliónov nevinných v mene mamonu. Čo keby týmto krajinám vrátili a nahradili všetko? Nie, o tom ani zmienka. Udržovať politické a vojenské konflikty, to je odpoveď miliardám chudobných ľudí. A DIKTOVAŤ! V dnešnej dobe je však už správny výraz "chceli by"!!! "Malým" problémom je Rusko a Čína. Harašenie konvenčnou silou je bezperspektívne. A použitie jadrových zbraní? Jedine hlupák si môže domýšlať, že to skončí na Rusku a Číne. A bilióny papierikov i život na tejto planéte skončí.

344159

10.1.2016 16:56

fandím

libor 78.?.?.?

Jen ať se pokračuje a daří, ať je toto území očištěné od amíky podporovaných hrdloředzů a ať konečně nesou američané odpovědnost za ty své lumpárny!
Pokud alespoň jeden amerfický preziddent nebude postaven před trestní tribunál, tak těmto prasárnám nebude nikdy konec!

344197

Příspěvků: 19

09.01. 02:02 sartre  Konečne
09.01. 08:06  Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii
09.01. 13:39  RE: Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii
09.01. 12:05 vladimir7  Kapitulácia teroristov???
09.01. 12:28 F&T  RE: Kapitulácia teroristov???
09.01. 13:01  RE: Kapitulácia teroristov???
09.01. 14:50 E.R.  RE: Kapitulácia teroristov???
09.01. 17:13 sartre  RE: Kapitulácia teroristov???
09.01. 20:02  RE: Kapitulácia teroristov???
10.01. 05:23  RE: Kapitulácia teroristov???
10.01. 13:53 E.R.  RE: Kapitulácia teroristov???
11.01. 01:09 Honza999  RE: Kapitulácia teroristov???
11.01. 09:30 E.R.  RE: Kapitulácia teroristov???
11.01. 13:43 Beránek  RE: Kapitulácia teroristov???
09.01. 15:02  Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii
09.01. 22:28 arbitr  Pokud vim, tak "Krvavy" Asad byl legalne zvolen a doposud mi...
10.01. 07:27  RE: Pokud vim, tak
10.01. 09:19 Pán  Keď tí, čo 200 rokov nemali na svojom území vojnu,
10.01. 16:56 libor  fandím

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 264