Diskuze k článku

Plíživá válka Ameriky v Sýrii

Příspěvků 12

10.12.2015 1:30

Postavte veci ,do praveho svetla, Amerika neni suverenni stat.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Jiz prvni veta clanku mi rika,ze pisatel,nezaznamenal svetove zmeny,jeste jinymi slovy,drzi se toho,co je hrano na jevisti, abychom se jen a jen na toto koukali a nepremysleli.Hra je hrana v zakulisi a my se te hry nezucastnujeme,nebot jsme zvykly koukat na nahrane jeviste s umelci politicke reci o nicem,s velkou ztratou casu od veci,jez se deji za oponou.O cem mluvim?
Tel Aviv has replaced Washington,DC as US capital:Analist.Tady se to rika ,"po lopate" ze USA je v rukou Israelu a svetoveho zidovstva, tudiz ,nevladne zakonna vlada ,ale jen loutky dosazene, placene a odmenovane svetovym zidovstvem.Prectete tuto vetu: An investigation by an Israeli daily reveled on Monday that US donors have channelled over 200 million dollars into Israeli illegal settlements in the occupied West Bank, Palestine,in resent years-jinymi slovy si Israel a svetove zidovstvo dela naprosto podle sveho, nejaky kecupovy vyslanec ,co by ministr USA nema vubec zadnou moc, je to jen sasek litajici sem a tam, jez plni svou ulohu, danou mu zidovstvem, ze neco,Americane , jez nejsou ve vlade,prakticky,neco,resi pro radost a starost TV divaku.Mluvit o USA politice jako Ameriky, je nesmysl, americka zahranicni politika ud desitky roku je delana v Israelu,je to jak zbozi oznackovane americke zbozi ale delane,,Made in Honkong.China .Proto bych nazyval veci spravnou formou, se znalosti,israelska kolonie ,USA. Amerika je vassal Israelu, kouknete na tu ztratu v "americkem rozpoctu",65 trillion dollar, na druhou stranu USA plati pomoc Israelu,penezi a zbranemi, ackoliv doma v USA nema penize pro nezamestnane a nemocne a vojensky se zucastnuje s vice jak 120 vojenskymi zakladnami po celem svete a jejich horkym zelizkem je Ukrajina, proc,protoze "ukrajinska vlada" jsou vsichni zide.
Takze,clanek ":The Khazarian Mafia`s globalist NWO Agenda to destroy every nation`s sovereignty"Israel prakticky nevalci,protoze pouziva USA, jako nastroj, zbran, proti nepoddajnym.Samozrejme , ze podle "super velmoci" skaci dalsi politici s tim, ze se zalibi novemu svetovemu panu, jehoz prvnim lokajem na vykonavani spinave prace je USA, jako, kdysi, spinavou praci, delali, tak zvani bolsevici. Provalilo se , ze americke lode pomahaji na mori uprchlikum dosahnout Italie a Recka,ve stinu rabinskeho prohlaseni, ze Islamatizace Evropy je dobra vec. Premyslejte o veci.Takze, ty lode ve zkutecnosti pracuji, pro koho?

342971

10.12.2015 13:22

...zatloukat, zatloukat a zase zatloukat, rikaval jeden sexuolog.

arbitr 194.?.?.?

pro ty znale "ciziho jazyka" pridavam kousek z "briefingu" v USA, na otazky reportera odpovida mluvci (neco jako nas Ofcacek) pan TONER.

"QUESTION: Even if you accept the Turkish version that the plane traveled 1.3 miles inside Turkey and violated its airspace for 17 seconds – that’s according to Turkey – do you think shooting down the plane was the right thing to do?

MR TONER: Again, I’m not going to give you our assessment at this point. We’re still gathering the facts.

……………………

QUESTION: In 2012, Syria shot down a Turkish plane that reportedly strayed into its territory. Prime Minister Erdogan then said, “A short-term border violation can never be a pretext for an attack.” Meanwhile, NATO has expressed its condemnation of Syria’s attack as well as strong support for Turkey. Do you see the inconsistency of NATO’s response on this?

MR TONER: As to what President Erdogan may have said after that incident, I would refer you to him.

……………………

QUESTION: Turkoman forces in Syria said they killed the two Russian pilots as they descended in parachutes.

MR TONER: Yeah.

QUESTION: Turkoman forces are supported by Turkey and are fighting against the Syrian Government, they are part of the rebel force there. Do you consider these rebels to be a moderate force in Syria?

……………………tuto posledni cast pro jeji "krasu" si dovolim prelozit pro ty mene zdatne spolukecalky, takze:

QUESTION: I’m trying – I mean, do you think that everybody has the right to defend themselves?

OTAZKA: snazim se- vlastne minim, myslite ze kazdy ma pravo sebeobrany?

MR TONER: We’ve said very clearly that people have the right to defend themselves.

PAN TONER; naprosto jasne jsme rekli ze lide maji pravo sebeobrany

QUESTION: Right? Including the Assad regime?

OTAZKA: Opravdu? vcetne Assadova rezimu?

MR TONER: No.

PAN TONER: Ne

no a zde to mate cervene na bilem, tak o cem se jeste dal bavit?[bliji]

342975

10.12.2015 18:18

Plíživá válka ...

mihulka 80.?.?.?

Když jde o Rusko, především jako takové, jdou malichernosti, jakou je třeba nákup levné a ukradené ropy, opravdu stranou. Marginálie. Rusko leží, nejenom Evropě, už staletí v žaludku. Je naprosto jedno, jestli bylo carské, nebo bolševické, demokratické, či jiné. Pouhá samotná existence vadí a svádí ostatní " svět " k myšlence, k jeho naprostému " rozparcelování." První velká příležitost, při rozpadu SSSR v roce 1991, byla z nejrůznějších důvodů a příčin, promarněna. Nyní, v souvislostí s předem a za drahé peníze, připravenou Ukrajinou, následně s Krymem a nejnověji i v Sýrii, cítí Západ s USA a s NATO, opět novou šanci. Když se k tomu přidruží i současné nejrůznější problémy USA i Evropy, včetně slepoty, hlouposti a nadutosti vlastních politiků ? Důvody jsou a budou, jak jinak, vždy jenom " ušlechtilé " a morálně velkoústnaté. Spíše až velkohubé.

342978

11.12.2015 0:57

RE: Plíživá válka ...

Marek 94.?.?.?

Reakce na 342978

Ta Ukrajina jim moc nevyšla, RF se rozrostla o 2 miliony obyvatel přes noc a rublová zóna o 4 miliony uživatelů.

342991

10.12.2015 20:00

Krach se blíží

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Idioty a poskoky mocných opěvovaný a na dluh žijící Západ vidí jedinou příležitost v tom, jak oddálit svůj krach,rozparcelovat a vykrást ruské nerostné bohatsví.Dělal to tak vlastně vždy, pouze se tomu dříve říkalo kolonialismus a nyní šíření demokracie. Skutečné "elity" Západu a loutkovodiče všech politiků (až na pár čestných výjímek) tvoří několik chazarských klanů, které se neštítí žádné špinavosti.Možná ještě neví, že už mají na sobě viditelný terč. I jim je jasné, že jaderný Armageddon je definitivní konec i pro jejich světovládu. Pokud Rusko neustoupí jejich médiím, intrikám a všemožnému nátlaku, a v to doufám, pak celý svět čeká krize, proti níž byla ta na počátku třicátých let minulého století jen rozcvičkou na dětském hřišti.Jednoznačnými viníky této krize je nenažranost a domýšlivost západních "elit". Ostatně jako vždy. Hodnotu bude mít jen půda, zdraví a jakékoliv zbraně k ochraně vlastního života a majetku. Ostatní harampádí bude bezcenné. Pořád je tato hrůza ale lepší alternativa než radioaktivní poušť, v níž přežijí jen odporní švábi.

342983

10.12.2015 21:58

RE: Krach se blíží

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 342983

Nevim jak v EU ale tady v USA a v CDN uz jsou tak drzy , ze k vymejvani mozkovnic lidi uz pouzivaj i Email. Prave pred chvili me prisel jeden vanocni kterej hral na soucit jako ze by jsme meli vobdarovavat islamsky ilegalni emigranty podlezenej fotkama z Europy tech ilegalnich sandnegru i s jejich parnchartama ktery rozhodne nevypadali na to ze by stradali kdyz byli obleceni do znackovejch hadru nejlepsi kvality u znicinejch ubytovacich zarizeni kde Europanama darovane veci i potraviny lezeli pohazeny na zemi. Fakt tyhle sprosty lzi erarem hajeny dokazou nasrat. Me vosobne se votvira kudla v kapse kdyz vidim jak imbecilni son of a bitch prosionistickej beztrestne lze lidem jak jsou na tom terroristicky sandniggers v Europe kam prisli ilegalne proti vuli vsech narodu parazitovat zle . [naštvaný]

342987

10.12.2015 21:42

Terorismus je nepřítel č. 1

Miloslav Dědek 178.?.?.?

Islámský stát a další teroristické organizace představují v současné době zlo, které ohrožuje celý svět. V boji proti tomuto zlu by se všechny státy světa mohly spojit tak, aby vznikla celosvětová demokratická vláda, která by mohla efektivně řešit všechny vznikající globální problémy. Řešením těchto problémů se nyní zabývá OSN, ale dnes už je zcela zřejmé, že OSN neumožňuje globální problémy řešit efektivně. Je čas nahradit OSN novou organizací, kterou by mohla být uvedená celosvětová demokratická vláda. Tato vláda by mohla nastolit trvalý mír na celém světě, a to prakticky stejným způsobem, kterým se podařilo nastolit trvalý mír v rámci všech států spojených v projektu EU.
Jedna možná cesta vzniku celosvětové demokratické vlády je uvedená v následujícím článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

342985

11.12.2015 15:21

RE: Terorismus je nepřítel č. 1

zox 171.?.?.?

Reakce na 342985

jo, pekne to ovecka zpracovala, presne jak pastyrek chtel, dle schematu Akce-Reakce.
Jasne, nedriv vytvorime terror aby se ovecky zacly bat, a pak si samy odhlasuji strihani 2x denne az do krve a elektricky ohradnik na vybehu 2x2m.

Ne, celosvetovou DemonKratickou NWOvladu opravdu NECHCI.

Je naopak nutne, v ramci existujicich struktur, popohnat k zodpovednosti ty ussacky svine a jejich poskoky a nejlepe i jejich loutkovodice za to, co na celem svete delaji za bordel, vcetne masivni podpory terorismu ktery pak pouzivaji jako nepravidelnou armadu pro plneni svych mocenskych parazitickych cilu, a pritom se na vas idiotsky usmivaji jako ti nejvetsi nevinatka ktere to s vami prece mysli dobre...

A potom postupny revert vsech geopolitickych zmen prinejmensim pred rozbiti Jugoslavie, nejlepe i pred rozbiti Ceskoslovenska. A vubec by mi nevadilo vzniknuti nejakeho noveho vychodniho bloku (ovsem bez debilniho pseudokomunistickeho normalizacniho papalastvi a buzerace), jako stabilizacniho zavazi na pomyslnych geopolitickych vahach.

342995

11.12.2015 20:19

RE: Terorismus je nepřítel č. 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 342985

Ano,terorismus chazarských klanů vlastnících média, banky a korporace užitečnými idioty a přisluhovači opěvovaného a nesplatitelně zadluženého Západu,zejména pak Ameriky, jsou skutečně zlo v té nehnusnější a nejkoncentrovanější podobě. Vlastní neuvěřitelně naivní Ameriku, pracují pro ně armády, tajné služby, média a politici Západu a ze zákulisí a svých rezidencí rozjíždějí jako o závod války, etnické a náboženské konflikty, státní převraty,atentáty, genocidy a jiná zvěrstva, jen aby mohly dál vykrádat celý svět a vládnout mu. Je na na čase tomu udělat přítrž, jinak přežije jen hmyz odolný vůči radioktivnímu záření.

343001

11.12.2015 21:32

RE: Terorismus je nepřítel č. 1

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 343001

Je to jen okrajově k tématu,ale stojí zato poslechnout si debatu ABB Vs. Pavel Novotný....http://www.nwoo.org/2015/12/11/adam-b-bartos-pavel-novotny-migrace-debatni-klub/#more-32847

343006

12.12.2015 18:10

Drobečková politika

Reveil 90.?.?.?

USA si berou vzor z Palackého.- Politikou postupných provokačních kroků zavlečou Moskvu do řady v podstatě podprahových konfliktů, v součtu ale oslabujících Putina. Hodlají ho pak dorazit majdanizací. Všelijakých Jaceňuků je v Rusku stále dost...

343023

Příspěvků: 12

10.12. 01:30 Robert Nohejl  Postavte veci ,do praveho svetla, Amerika neni suverenni stat.
10.12. 13:22 arbitr  ...zatloukat, zatloukat a zase zatloukat, rikaval jeden sexuolog.
10.12. 15:00 Jan Ondřej  Kdo nakupuje levně od ISIL?
10.12. 18:18 mihulka  Plíživá válka ...
11.12. 00:57 Marek  RE: Plíživá válka ...
10.12. 20:00  Krach se blíží
10.12. 21:58 Satanist  RE: Krach se blíží
10.12. 21:42 Miloslav Dědek  Terorismus je nepřítel č. 1
11.12. 15:21 zox  RE: Terorismus je nepřítel č. 1
11.12. 20:19  RE: Terorismus je nepřítel č. 1
11.12. 21:32 E.R.  RE: Terorismus je nepřítel č. 1
12.12. 18:10 Reveil  Drobečková politika

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 369