Diskuze k článku

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

Příspěvků 66

27.11.2015 2:47

V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

jj 185.?.?.?

Hitler ve své době věděl o plánech elit a budoucnosti Evropy, kterou nyní naplňuje EU.
Viz. úryvky
„Vy o mně nic nevíte, moji kamarádi ze strany nemají nejmenší představu o snech, kterými jsem posedlý, a o obrovité budově, jejíž základy budou alespoň položeny, až zemřu... Dochází k rozhodujícímu obratu světa. Ocitáme se na stěžejním bodě časů... Dojde k rozvratu planety, který vy nezasvěcenci nemůžete chápat... To, co se děje, je něco více než nástup nového náboženství...“


„Nejde vůbec o potlačení nerovnosti mezi lidmi, ale naopak o její znásobení a o to, aby se z ní stal zákon chráněný nepřekročitelnými hradbami,“ říká Hitler... „Jak bude vypadat budoucí společenský řád? Kamarádi, řeknu vám to: bude v něm třída pánů, bude v něm dav různých členů strany hierarchicky utříděný, bude v něm veliká masa anonymů, kolektiv sloužících, navěky podřízených a ještě pod nimi třída ovládnutých cizinců, moderních otroků. A nad tím vším nová vysoká šlechta, o níž nemohu mluvit... Ale o těchto plánech nesmějí nic vědět prostí bojující.“

Koncentrační tábory vznikají ze zasvětitelské magie, jsou symbolickým aktem, jakousi maketou. Všechny národy budou vyrvány ze svých kořenů, proměněny v obrovský dav nomádů, v hrubou hmotu, s níž bude možno libovolně nakládat a z níž vzejde květ, člověk, který je ve styku s bohy. Je to model planety naruby (jako říkával Barbey d‘Aurevilly, že peklo je nebe naruby), planety, jež se stala magickou rolí přeorávanou Černým řádem.

342378

27.11.2015 8:38

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 342378

bodejť by Adá nevěděl, když ho ta nová vysoká šlechta najala

342393

27.11.2015 19:13

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

maršal Žukov 95.?.?.?

Reakce na 342393

To je sprosté židovské ohováračstvo ktoré ešte nikto nedokázal a ani nemá ako.
Je to blbosť absolútne nezapadajúca do skladačky.

342418

28.11.2015 21:50

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

Reakce na 342418

Tak dobře. Zůstaneme u staré teorie podle které sionistům nevědomky dělal užitečného idiota.
Jen mi tam nesedí fakt, že se ve vedení NSDAP a Třetí říše obklopoval samými židy (Heydrich apod), typicky árijských blonďáků tam bylo jako šafránu.

342480

28.11.2015 23:33

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

maršal Žukov 95.?.?.?

Reakce na 342480

Nebol to užitočný idiot. Mal v hlave jasno ako nikto.
Obklopoval sa židmi? Tak na viac informácii na tuto tému som fakt zvedavý.
Narodny socializmus je jediný nepriateľ ktorý moze poraziť kabalu. Oni to dobre vedia. Preto špinia nacizmus a jeho predstaviteľov s takou pravidelnosťou a usilovnosťou ako nic iné.

342487

29.11.2015 16:05

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 342487

No pane maršále, ona prý byla židovka i ta jeho Eva Braunová. Poté co splnil rothschildovec Hitler svůj úkol a zničil celé Německo (něco jak náš Havel zničil naši zem a přitom po celou dobu vystupoval jako velký a naivní huhňavý pantáta a mazal Čechům med kolem huby), tak nasedl Schickelgruber s Braunovou na éroplán čekající na jezeře a odjeli kamsi do jižní Ameriky, kde si žili spolu šťastně až do smrti. Za sebe nechali umřít a spálit dvojníky.

342519

29.11.2015 20:10

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

maršal Žukov 95.?.?.?

Reakce na 342519

Nezaškodilo by podobné tvrdenia dokázať...
Ale jedno je isté a dokazovať to netreba: Rotschild nie je taký dement, aby cez Hitlera ukázal celému svetu ako zatočiť so židovskou úžerníckou mafiou.
Na toto máš aký protiargument ty mudrlant?
To, že mu to nakoniec nevyšlo, je iná vec. Nikdy v histórii nebojovalo toľko zahraničných dobrovoľníkov v cudzej armáde za spoločnú vec, ako to bolo v 2. SV za Hitlera.

342528

29.11.2015 21:01

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 342528

No tak asi takhle pane maršále: Pročtěte si internet a dozvíte se, že měl Schickelgruber k mání asi tak 18 dvojníků. Protože těch, co toho šíleného psychopata chtělo zkolit bylo nepočítaně. Jenže globální korporační „elita“ si ho chránila jako oko v hlavě. Proto se na něj nikdy žádný atentát nezdařil, i když se o to pokoušel třeba německý důstojník přímo v jeho blízkosti. To víte, když má někdo za nejbližší přátele Prescoty Bushe a všelijaké ty zbrojařské firmy typu Krupp, tak to by tak hrálo, aby si nechali zabít svou důležitou oddanou figurku.

Nejsem mudrlant ale mudrlantka.[smích] Židovská úžernická mafie jistě existuje, o tom žádná. Ale tady nešlo v žádném případě o zničení vlivných banksterů, ale sionisti (rasisti) pouze obětovali bezvýznamné židy, kteří byli takzvaná uschlá větev. To znamená, že to byli lidé, kteří se židovstvím nechtěli mít nic společného, ale přesto zůstali v globální evidenci, aby byli kdykoliv k použití jako zápalná oběť (což je v překladu slovo holocaust).

Hitlerovi to nevyšlo, protože narazil na Rusko, stejně jako užitečný idiot Napoleon.

PS: Čtěte víc internet, já to taky všechno nemám z vlastní hlavy, ale čtu dnes a denně nezávislé informace.

342530

30.11.2015 10:31

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 342530

Kolko z tých dvojníkov zabili? [smích])
A za akým účelom vymysleli holokaust? Aký a čí záujem je za tým?

342548

30.11.2015 19:37

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 342548

No to já samozřejmě nevím, tehdejší majnstrým jako vždy, tak jako i dnes držel hubu a krok, takže kolik Hitlerových dvojníků zařvalo se již nikdy nedovíme.

A ani o tom holokaustu vám nic bližšího nepovím, za jakým účelem ho vymysleli. Musím se přiznat, že mě tyhle krávoviny vůbec nezajímají. Ale nagůglujte si různé výrazy na gůglu a můžete si číst do halelujah spoustu věcí. On vlastně už ten jakýsi starozákonní debil chtěl obětovat svého vlastního syna jako zápalnou oběť. Prostě tihle lidi pořád žijí kdesi ve starověku a my normální lidi, kteří neznáme ani své nejbližší předchůdce (pokusila jsem se najít své předky na Slovensku, ale bohužel nic jsem se v podstatě podstatného nedozvěděla) vůbec nemáme jasno, co tyhle debily spojené tak divně se starověkem vlastně pořád tak trápí.[smích]

342573

30.11.2015 20:35

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

maršal Žukov 95.?.?.?

Reakce na 342573

HK az taká kravovina neni, je to ich achilovka. Inak by neuzákonili jej ochranu.
Ani oni nevedia, co ich trápi. Su to psychopati a potrebuju manipulovať inými tak ako my normálni potrebujeme milovať a byt milovaní.

342577

29.11.2015 23:58

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 342528

342539

30.11.2015 14:10

RE: V knize Játra kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

udo2 188.?.?.?

Reakce na 342528

Kadáfi mal dvojníkov 9
a saDám tiež zopár [smích]

342559

29.11.2015 21:31

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

u 195.?.?.?

Reakce na 342487

Rudolf Hess.

342533

2.12.2015 11:51

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

quark 78.?.?.?

Reakce na 342487

Nechápu co vy děláte na Zvědavci. Vy a miliony dalších kteří to takto vidí, jsou jejich obětí. Hitler byl čtvrteční Žid (patrně opravdu krev samotných Rothsildů) a byl židovskou mocí až do konce války financován. Dětinská otázka proč je chtěl vyhnat z Německa je jednoduchá. Tento židovský podvod (nacismus) musel mít nějaké protižidovské rysy, proto ta velkohubost. Ale v praxi: Hitler čtvrteční Žid, Hans Frank – Žid, Adolf Eichmann – Žid (proto jej musel dopadnou Mossad a umlčet jej aby nemluvil!), Walther Funk - Žid, Paul Wanderber (za Hitlera víceprezident Deutsche bank) – Žid, Hjalmar Schacht (Hitlerova spojka na židovské banky v New Yorku) – Žid, jeden z prvních financiérů Hitlera ve dvacátých letech Fritz Thyssen – Žid, atd, atd. Jinak Hitler se už od mala pohyboval v židovské společnosti, měli na něho obrovský vliv, ovlivnovali jeho myšlení. Jinak ty všechny co jsem tu vyjmenoval, tam se to ví 100% a nebo se to psalo, ale co dále Heydrich, Haas, Himmler, Goobels, ti všichni zcela určitě vypadali taky jako čistí árijci která nám oni dávali za vzor co? Heidrich sám přiznal že se mu posmívali kvůli jeho typicky židovskému nosu. Nebojte byli lidi i tehdy kteří si to uvědomovali a upozornovali na to, stejně tak jako my dnes upozornuuje na tyto podvody, včetně zhoubného multikulturalismu, ale bohužel takový lidé byli pronásledováni a umlčováni, končili ve vězeních a nebo v koncentračních táborech jako nepřátelé režimu, nezapomente taky na to, že tehdy nebyl internet ani tv, takže to ty lidi měli daleko těžší si předávat a vyměnovat informace, tisk ovládali Židé už dávno, takže se ven v podstatě nic co nemělo, nedostalo. Jinak po celou dobu byl nacistický režim až do konce války financován americkými židovskými bankami. Všechny režimy po „francouzské“ revoluci jsou pak dílem Židů: demokracie, bolševismus, a bohužel i nacismus (který jakkoli může být někomu sympatický tím, že by tzv. protiźidovský – ale ve skutečnsoti to byl to rafinovaný židovský podvod, který Židé využili k rozpoutání 2. světové války, čimž dali poslední úder staré křesťanské Evropě, Židé sami myslím už roce 32 vyhlásili válku Německu!) – a všechny tyto režimy měli jediný cíl podvrácení moci a vlivu katolické Církve (která byla po celá staletí protižidovská) a ovládnutí národů! Mein Kampf (ač může být opět někomu obsahově sympatický, protože vystihuje tehdejší realitu) musel být logicky takto napsán, aby vytvořil legendu Hitlera ještě za jeho života. Už ale tehdy kdy ho psal byl vybrán židozednářskými kruhy pro svojí úlohu. Na toto upozorňoval ve svých spisech znalec židovsko-zednářské otázky. Erich Ludendorff. Dále doporučuji přečíst si Dr. Jan Příhoda; Adolf Hitler - studie vyvolencovy krycí legendy.

342626

27.11.2015 11:45

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

udo2 84.?.?.?

Reakce na 342378

Áno, presoliť.."preventívne" psyočkovať,
aby dav nepochopil, ćo je to skutočný fašizmus a nacizmus
a koncentroval sa na volavku, falošný cieľ v podobe výrastkov
s hákovým kríźom na červenom pozadí..

Avšak prvoradým je presne naopak,
nie ako sa v texte vraví,
vedieť ćo nechceme,
ale musíme vedieť hlavne čo chceme!
Človek myslí pozitívne
a ak nemá dostatočne jasnú predstavu o svojej budúcnosti
..a tak aj spôsobe jej dosiahnutia,
urobí to za neho vždy "milerád" niekto iný,
jeho osudu sa zmocní..

Tu bola téma "Kalergiho" myšlienok taktiež trochu dávnejšie rozobraná:
http://leva-net.webnode.cz/products/migracni-krize-evropy-je-plne-rizena/
afinabul.blog.cz/1506/slobodomurar-richard-coudenhove-kalergi

Obávam sa inak, že ten gesichtík K(a)lergiho neterky asi dobre poznáme aj z pekného roku ´89 naivného:
https://de.wikipedia.org/wiki/Barbara_Coudenhove-Kalergi

Klasická "dobromyseľná" brainwashperstitute z ORF,
protežovaná aj kočišom Kreiskym osobne.

Len podotknem, že Riško je jej ujo [smích]

Odmenou inak lenivým Rakúśanom bola koncesia lokálnych bánk pre Ostgeschaeft (Bavorom zasa IT s ďalšími korp.) a tým tzv. "investičné" sanovanie ich Sozialstaatu na najbliźšie desaťročia z nových východných koncentrákov (včítane našich automobiliek).

Ostatne..niečo podobné sľubovali i našim (SK) rádioaktivistom, keď aktívnejśie "pomôžu" na Balkáne, s Ukrajinou a hlavne s "akvizíciami" v "budúcom demontovanom Rusku"..
Našťastie my ruky tak krvavé nemáme,
bo to sa vždy vráti.. a dnes hodne rýchlejśie, než kedysi.
Viď seba, i vlastných detí kati..dnešných prielom imiGrantov hatí, atď..

A Dolfiho deMentori?
Že tie opičárny z jeho hlavy neboli,
je jasné asi každému,
čo myslieť sa, čo len trochu nebojí..

342399

28.11.2015 21:59

Nacizmus byl v podstatě jen překopaný judaizmus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

Reakce na 342399

Nacizmus byl v podstatě jen překopaný judaizmus, akorát místo nosatého žida považoval za vyvoleného árijského blonďáka. Jinak je to prakticky totéž. Místo gojim používali výraz untermensch, místo vyvolených ubermensch a místo Velkého izraele Třetí říši. A ve jménu této ideje byli nacisti ochotní obětovat miliony vlastních lidí, stejně jako sionisti.
Ne náhodou AIPAC a ADL považují srovnávání těchto dvou identických pseudonáboženství za prohřešek srovnatelný s popíráním holohoaxu, možná za ještě nebezpečnější.

342481

29.11.2015 1:04

RE: Nacizmus byl v podstatě jen překopaný judaizmus

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 342481

...ano a proto se taky záhy po skončení 2.sv.války v r.1954 sešli sionisti se starými nacisty v jednom zablešeném hotelu jménem Bilderberg,aby spojili své síly,neboť mají stejný cíl a to,co následovalo už znáte....

342491

29.11.2015 11:03

RE: Nacizmus byl v podstatě jen překopaný judaizmus

udo2 84.?.?.?

Reakce na 342491

Akurát by som sa možno viac snažil rozlišovať
pôvodný humánny judaizmus
a tú siofašistickú sektu,
založenú na tvrdo rasistických princípoch,
čo sa dnes s posadnutosťou maniaka,
snaží cez finacizmus vládnuť svetu.
skúpi(ť) sfet a k tomu 5%.

Viď známe odporné zvrhlosti
nepôvodného tzv. Starého zákohna (vol. Dt, Iz..)
"Druhým na úrok dáš a svojim nie,
i vládnuť tak budeš nad všetkým v MOJEJ záhrade"

Pýtať sa treba: V koho záhrade?
Boh (ak existuje), sociopatický hovadom isto nie je.
Ni(e)kto akurát tým púštnym dobromyseľný i(a)diotom
v tichosti podsunul vajco voľajakého klanového "ducha".
Amen

O tzv."kresťanstve" sa asi tiež nemusíme baviť,
ostatne aj o akomkoľvek inom "náboźenstve".
Všetky sú v princípe ateistické, presnejśie aDeistické.
Akurát je idealistický adeizmus nebezpećným tým,
že má mnoho tvárí. Ľahšie zablúdite.
Na rozdiel od v tomto aspoň čestnejśieho adeizmu "materialistického",
s jeho hyppoTézou o neexistencii cieľa objektívnych socionaturálnych
zákonov a tak i o možnosti neexistencie jeho tvorcu..
Toľko k princípom tzv. "hodnotového" mannaŽerstva.
(eufemizmus kontroly obrazu Boha v gebuliach stáda)

Fašizmus (teror menšiny voči väčšine) je v akejkoľvek jeho forme
nezlučiteľný s dlhodobo udržateľným rozvojom spoloČnosti.
Keďže statiky vo vesmíre niet, je fasca druhový model degradačný.
So vsetkými, z toho pre jeho vyznavačov a ich prisluhovaćov,
dôsledkami plynúcimi.
(včítane obetí, zdravé sedliacke myslenie odmietajúcimi)

342503

29.11.2015 19:37

RE: humánny judaizmus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 342503

„Nebudeš mít jiného boha mimo mne (desatero)…Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, Bůh žárlivě milující. Stíhám vinu otců do třetího pokolení…“ (Ex 20,3…)

„Jestliže mě nebudete poslouchat a nebudete plnit všechny tyto příkazy…pak já vám učiním toto: navštívím vás hrůzou, úbytěmi, zimnicí…budete plni zoufalství…Jestliže mě ani potom nebudete poslouchat, budu vás trestat za vaše hříchy ještě sedmkrát víc…sedmkrát víc…sedmkrát víc…Budete jíst maso svých synů…“(Lv 26,14…)

„Humanitární...“ - prosazování moci s využitím strachu a debilizace.

342525

27.11.2015 16:05

RE: taky pěkný citát...

te 46.?.?.?

Reakce na 342378

http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf

342408

27.11.2015 7:41

Coudenhove-Kalergi bažil ještě po jedné věci - po "panské rase" nad hnědou směskou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Coudenhove-Kalergi, který se díky zděděnému majetku nemusel soustředit na žádnou produktivní pracovní činnost, je autorem myšlenky Panevropy, jež dle jeho představ měla být osídlena míšenci a jejíž vedení mělo připadnout Židům.

Ve své fantazii dospěl až tak daleko, že si představoval postavení Židů v Evropě ve formě jakési šlechty, šlechtického rodu. Ve svém spisu Adel (1922) o Židech napsal: „Charakter těchto mužů a žen, kteří se pokoušejí osvobodit lidstvo, je podivná syntéza náboženských a politických prvků (...) Tyto charakteristické rysy, díky kterým se kdysi stali tvůrci světového křesťanského hnutí, je dnes staví v popředí hnutí socialistického. (...) Prominentní postavení, které dnes Židovstvo zaujímá, vděčí především své duchovní převaze.“

Dále z jeho práce Praktischer Idealismus:

„Boj mezi kapitalismem a komunismem o dědictví poražené šlechty krve je bratrskou válkou vítězné šlechty mozků, boj mezi individualistickým a socialistickým, egoistickým a altruistickým, pohanským a křesťanským duchem. Generální štáb obou stran se rekrutuje z duchovní vůdcovské rasy (Führerrasse) Evropy: Židovstva.“

„Kapitalismus a komunismus jsou oba racionalistické, oba mechanické, oba abstraktní, oba urbánní. Šlechta meče definitivně dohrála. Účinek ducha, moc ducha, víra v ducha, naděje v ducha roste: a s ním nová šlechta.“ (Strany 32-33)

„Co hlavně odděluje Židy od průměrného městského obyvatelstva, je, že jsou Inzuchtmenschen (pozn. překl: lidé, kteří se navzájem rozmnožují s pokrevně spřízněnými jedinci). Síla charakteru spojená s bystrostí ducha předurčuje Žida v podobě svých nejznamenitějších exemplářů k pozici vůdce městského lidstva, k nepravému stejně jako opravdovému aristokratu ducha, k protagonistovi kapitalismu stejně jako revoluce.“ (Strana 28)

http://nassmer.blogspot.cz/2014/05/jak-souvisi-vzn...

342387

27.11.2015 15:38

RE: Coudenhove-Kalergi bažil ještě po jedné věci - po

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 342387

Účinek ducha, moc ducha, víra v ducha, naděje v ducha roste:

http://www.palba.cz/album/albums/userpics/13092/79...

342405

27.11.2015 7:53

Autor má v hlavě zmatek

Nikdo (originál) 217.?.?.?

Např. nacionalismus (= národní socialismus) byl jasně socialistický, tedy stál na levé straně politického spektra. Hitler rozhodně nebyl árijcem a ani většina pohlavárů 3. Říše, tedy primárně vůbec nešlo o árijskou rasu, protože to by pak nelikvidovali árijské slovanské obyvatelstvo ve velkém. Hitler byl loutkou vyvolenců jako téměř každý vládce posledních 100 let v Evropě. Jeho úkolem bylo dostat ž/Židy do Palestiny a porazit Stalina, který se koncem třicátých let vymknul kontrole loutkovodičů.

342388

27.11.2015 19:00

RE: Autor má v hlavě zmatek

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 342388

"rozhodně nebyl árijcem" a hele hochu kde jsi na tohle moudro prisel?

jeste nakonec nam udelas s Adolfa rabina Jelinka, co?

to ze mel Hitler hnede vlasy to neznamena, ze nebyl Arijec, ale precti si radsi nejakej slovnik kde najdes co je Arijska a nearijska rasa ci narody

342417

28.11.2015 11:43

RE: Autor má v hlavě zmatek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 342417

Hitler byl Rotshchildův potomek a sionista k tomu, on byl ke své úloze předurčen a dlouhé roky předtím připravován např. ve VB, proto např.musel vzniknout Mein Kampf, aby z nej udělal ještě za života legendu. Ostatně Hitlerův původ a vzestup k moci zaměstnává historiky dodnes. Jak se mohl stát německým kancléřem neúspěšný rakouský malíř s neukončeným školním vzděláním, který to za první světové války dotáhl na pouhého desátníka? Čím si vysvětlit záhadný poměr mezi Hitlerem a jeho protihráči? Při pozorném zkoumání těchto vztahů lze totiž odhalit osobité schéma: kdykoli se Hitler na ten či onen způsob dostal do potíží, dostalo se mu pomoci nejen zvenčí, ale také od jeho nepřátel a protihráčů. Stručně řečeno měl vždy možnost najít z daných obtíží východisko. Mnozí nezávislí badatelé potvrdili, že Hitler byl řízen jinými osobami. Jeho úspěchu můžeme porozumět pouze tehdy, budeme-li se zabývat mocí, která za ním stála, stejně jako cíly, které tato moc sleduje! Psychoanalytik Walter Lange a autor knihy „Hitlerova duše" podává důkaz, že Hitler byl potomek (levoboček, kolik takových levobočků mohou mít na svědomí?) vídeňského barona Rothschilda.

342455

28.11.2015 14:59

RE: Autor má v hlavě zmatek

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 342455

....a s tím souvisí a situaci pikantně dokresluje fakt,kdy soudruzi a služebníci jednoho páníška Trockij a Hitler se potkali na schodišti,po kterém jeden byl neurvalým buranem s poďobaným xichtem svinským krokem hnád dolů a ten druhý zničeho nic začal stoupat nahoru,postrkován movitými a kultivovanými gentelmany s cilindrama na hlavách...to míjení se bylo v r.1929....[velký smích]

...nic není náhoda....

342461

28.11.2015 15:21

RE: Autor má v hlavě zmatek

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 342455

Pan Hitler byl talentovany politik. To o nem rikala vetsina lidi ktera ho poznala, ostatne, relativne nizka vojenska hodnost nebyla na prekazku panu Topolankovi v hvezdne kariere.
Neni Pravda, ze pan Hitler nemel rad Slovany, jeho negativni vztah se zformoval az ctenim Blesku kde hlavne v sekci "nazory ctenaru" jejich nenavistne reakce na cokoliv ho utvrdily v tom, ze zeme a vesmir, podle jeho nazoru, by byly lepsi bez nich.

342463

29.11.2015 12:20

RE: Autor má v hlavě zmatek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 342455

Adolf Hitler - Poznámky k životopisné legendě
http://ulozto.cz/xwP76aG/prihoda-adolf-hitler-pozn...
http://ulozto.cz/xRGm6ng/prihoda-adolf-hitler-pozn...
a o jeho jednom současníku také zajímavě:
http://ulozto.cz/hledej?q=studie+vyvolencovy+kryc%...

342511

30.11.2015 0:46

RE: Autor má v hlavě zmatek

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 342455

Neuspesny malir,zkuste si na drazbe koupit jeho obraz,asi,budete prekvapen,ze zase tak neuspesny nebyl,za dnesniho stavu techto cennych obrazu,se plati horentn evysoko.
S, tim , vzdelanim to mate tak,ze vysvedceni s jednickama jeste nedela inteligenta, na Tasmanii byl clovek ,jez vubec nedodelal skolni vzdelani,ale,prosadil se jako obchodnik ve staveni namornich plavidel,luxusnich katamaranu,stal se milionarem,nakonec ,ani Einstein neprospel ve skole a navic ,mame zde skolene lidi ,odborniky, specialisty a vyzkumniky,sama vyssi kasta a vysledek,podivejte n atento svet v ramci intelligence ,jsme n apokraji nuklearni katastrofy, mnohe "chytre hlavy" jen a jen pracuji na zbranich hromadneho vrazdeni, stale studuji a zkouseni dokonalejsi biologicke zbrane.Co,takhle prenechat svet hlupakum a zavrit kriminalni inteligenci?
Mam silny dojem,ze ,svym zpusobem "hlupaci' by nenadelali na tomto svete vic skody,nez ta intelligence,manipulovani s pocasim a vyzkum vesmiru,zase,nejdriv pro valecne ucely,mluvi se o satelitech ,jez jsou vyzbrojeny nejmodernejsi technikou.
Inteligence, pokud ji tak muzem nazvat v dnesnim celosvetovem provedeni ma problem,jestli se tak vubec muze nazyvat, kdyz jen v USA je na 7000 povoleni od vlady,"tam,jsou take inteligenti,"na provozovani domacich vyskumu v bakteriologii, to znamena ,ze ,nekdo,nekde, neco vynalezne v tom vyskumu michani a krizeni bakterii natolik,ze ,kdyz v tomto jeho pokusu nastana nehoda atakto nove bakterie se dostanou ven,mezi obyvatelstvo,populaci,tak,tento svet na tento maly omyl,muze ,zaplatit tou cenou nejvyssi ,vlastnim zivitem,takze,ten intelligent-zlocinec,zpusobi katastrofu,a da se o nem rici,ze je hlupak ,ze takove smrtonostne pokusy dela.Bohuzel,mnohe university sveta,pracuji na vyrob e,tech nejsmrtelnejsich zbrani.
Co je nam platna intelligence,kdyz je kriminalniho charakteru.Podivejte se na dnesni svet,vsude se prakticky valci a obchodnici se zbranema maji zlate casy I kdyz vysledek muze byt naprosta nula-planeta bez zivota,jako Mesic,jak sam Hitler predpovedel.

342542

2.12.2015 1:49

RE: Autor má v hlavě zmatek

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 342542

Dnesni tisk, media maji v rukach z 95% zide, coz se priznava I verejne na internetovych zpravach, takze, se nikde moc nepublikuje neco, kde by Adolf Hitler mel kladny souhlas ctenarske verejnosti. Prikladne , byl Adilf navrzen Muzem Roku a to dokonce dvakrat a ted se posadte, navrch na nej dala zidovska novinarka, nakonec , jeho reziserka Leni, byla take cistokrevna zidovka a nijak, Adolfovi, nevadilo, Mauric s hodnosti SS, byl jeho sofer, zid a udajne jeho diabeticka kucharka take, co se s ni stalo po valce by bylo zajimave vedet. V radach wermachtu bojovalo vic jak 2500 zidu, dokonce I cerny z Tuniska, v radach armady bojovali I Karaites& Caraites, zide, jez se zrekli Talmud-u, prijali neco do sve viry od krestanstva a take neco od muslimu, ortodoxnimi zidy jsou nenavideni, mnozi znich ziji v Syrii od pocatku 8 stoleti,cast jich zije v okoli Krimu a take cast v Litvanii.
Mnoho politiku pred vypuknutim druhe svetove valky, vnucene zidovskym kongresem,(24 brezna 1933) mnozi demokraticti Britove se o Adolfovi vyjadrili pochvalne, co vse udelal pro Nemecko a Nemce, plan Adolfa Hitlera byl prestavet cely Berlin na moderni mesto s vyhledem 12 roku, proto byla kniha od Albert Speer silne cenzurovana zidovstevem, aby lide si nekladli otazku, jak mohl Hitler chtit prestavet Berlin, kdyz , jak media tvrdi, ze sel zamerne do valky, to nema logiku, ale, historie pseudohistoriku dave moznost I nemoznemu.
Zajimave je I to, ze , posmrtnou cenzurou a zlikvidovani ozehavych dokumentu prosel I Winston Churchil, zejmena jeho vstahy s milionarem Strakosem z Jizni Afriky. Nedavno prosla mala zprava ,ze Britanie se rozhodla znicit vsechny dokumenty,jez by svetu ukazaly "pravou tvar" Britanie, v ramci "okupovanych kolonii" s heslem, rozdel a panuj, co vsechno Britanie jinym narodum udelala,od hladomoru Indie az po masakrovani Zulu v Africe.

342612

27.11.2015 19:19

RE: Autor má v hlavě zmatek

maršal Žukov 95.?.?.?

Reakce na 342388

Všetko OK, ale skade máš info, že Hitler likvidoval Slovanov???

342420

29.11.2015 21:42

RE: Autor má v hlavě zmatek

u 195.?.?.?

Reakce na 342420

Prečítaj si Mein Kampf pozorne, a nájdeš tam jeho názor na Slovanov aj plány s nimi.

342534

30.11.2015 11:12

RE: Autor má v hlavě zmatek

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 342534

Mas možnosť zohnať neupravený originál?
Knižne vydaných rozprávok sú plné kníhkupectvá[smích]

342550

29.11.2015 23:24

RE: Autor má v hlavě zmatek

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 342420

Hele,ty perlo podTatranského národního socialismu,ten tvůj Dolfa by sám nejspíš nezabil vlastníma rukama ani králíka i kdyby měl hlad a nic jinýho ke žrádlu,ale přesto po něm zůstalo na 50 mil.mrtvých a velká většina právě Slovanů....neotravuj tu s ním a ten váš národní socialismus si namaž nějakým lubrikantem,ať tě to moc nebolí,a strč si ho do tý svý maršálský prdele....[velký smích]

342538

27.11.2015 12:38

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

Nobody 84.?.?.?

Thomas P. M. Barnett: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.
Podrobnosti na http://desitka.org/?p=4761

342400

27.11.2015 17:20

Dodatkova informace

enki 50.?.?.?

Nevim jestli knizka byla prelozena do cestiny, ale rozhodne dava odpoved na vse, co se dnes ve svetovem chaosu deje. ZBIGNEW BRZEZINSKI : THE GRAND CHESSBOARD

342410

28.11.2015 23:10

RE: Dodatkova informace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 342410

Prelozena byla a je mozne si ji stahnout i v pdf.

342486

29.11.2015 15:55

RE: Dodatkova informace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 342486

brzezinski-velka-sachovnice-ocr-doc
http://ulozto.cz/xb38Ffu/brzezinski-velka-sachovni...

342518

27.11.2015 18:24

Tak tady mame vysvetleni na co se vsichni v uzasu ptame....

JVMila 67.?.?.?

... CO SE TO K CERTU DEJE A P R O C

https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Mikul%C3%A1%...

Ze bych byla jedna z milionu naivku stale verici/doufajici, ze bude zase vsechno tak nejak v poradku ? , ze se nam ti politikove vzpamatuji a n e c o udelaji !? Je to ode dne stale tezsi ... verit a doufat.

tiblbciblbibudoutakdlouhoblbnoutaztonatyblbceblbyjednouspadne !

Jey

342412

27.11.2015 18:26

film Metropolis

Jarmila 88.?.?.?

Kdo ten film z roku 1927 ještě neviděl, tak se na něj podívejte- Kalergi jak vyšitej. Zde je náznak děje: Píše se rok 2026...vítejte v Metropolis. Vítejte ve studeném a přetechnizovaném městě budoucnosti, ve světě vynálezů a prosperity, ale také sociálního útisku... Masy dělníků totiž žijí pod zemí a obsluhují stroje,aby smetánka na povrchu mohla bezstarostně žít...FREDER FREDERSEN (GUSTAV FRÖHLICH), syn vládce Metropolis, si užívá bezstarostně života v zahradách rozkoše, až do té doby, než se setká s MARIÍ (BRIGITTE HELM), kázající v podzemí dělníkům o lepším světě a interpretující jim starou biblickou pověst, zaměřenou na konflikt mezi vládnoucí a pracující třídou a vyzývá je ke vzpouře...(caligari)
http://www.csfd.cz/film/5612-metropolis/prehled/
A mají ten film na youtube v mnoha podobách, tak si něco vyberte, třeba tenhle:
https://www.youtube.com/watch?v=Ddkb345QNeI

Ale abyste nebyli pořád tak smutní a skleslí, velmi doporučuji americký film na rozveselení z roku 1961, nazvaný v češtině Raz dva tři. Je celý k mání v češtině na Uložto. My jsme se s mužem tedy velmi nasmáli. Je to o prohnilé Americe kontra prohnilé Rusko.[smích] Zde je malá ukázka z youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=JJhTZeAs8NI

342413

27.11.2015 23:10

Film : Borsalino s Alainem Dellonem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 342413

Nedávno ho dávali na ČT2.
Alain Dellone hraje mafiána v Marseiles.Ultra pravicový politik vyhraje volby a podle předvolebních slibů má zatočit s organizovaným zločinem.Činí tak stejnými mafiánskými metodami-postřílí Dellonovy gorilky a jeho umístí do ústavu pro závislé alkoholiky kde vládnou katolické jeptišky.(tyto jeptišky jsou později tím politikem vyznamenané řádem/medailí za příkladnou činnost ) Sám Dellone prohlásí před primářem,že ten ústav má podivně vysokou úmrtnost pacientů.Podaří se mu utéct do jiného města a do Marseiles se po letech vrátí jako boháč.Nápadně likviduje toho politika mocensky i finančně až ho dorazí.
Pravicový politik se ještě snaží Dellona zlákat ke spolupráci A MLUVÍ O NOVÉM SVĚTOVÉM ŘÁDU , JAK SE JEZDÍ INSPIROVAT DO BERLÍNA , ...
Ten film natáčeli tuším v ŠEDESÁTÝCH LETECH !!!

342435

27.11.2015 18:56

Nic není takové, jak se nám jeví.

jj 185.?.?.?

Fašismus neskončil smrtí Hitlera.
Vítězství ve 2 s. válce se projevuje teprve nyní.
Prohra spojenců se projevila atentátem na Kenedyho.
Prohra SSSR smrtí Andropova a Černěnka?
Konec budování komunismu smrtí Naděždy Krupské, která zjistila, že vládne Stalinův dvojník. Možná i dříve, kdy Stalin vyšachoval Trockého.
Konec budování komunismu v Čechách nastal odstraněním Slánského.
A nyní budování EU jako pokračování Hitlerových plánů.
Po Čechách se volně pohybují různí štětináči, kalousi, drábci a němcovejch.
Kteří šíří nesnášenlivost ke skupinám obyvatel tvrzeními že zneužívají dávky a lékařskou péči bez důkazů. A fašismus se řeší leda tak na nášivkách.

342416

27.11.2015 21:15

RE: Nic není takové, jak se nám jeví.

enki 50.?.?.?

Reakce na 342416

Absolutne souhlasim.Doporucuji od Joseph P. Farrell: NAZI INTERNATIONAL a COVERT WARS & THE CLASH OF CIVILIZATIONS. Mimochodem, Nemeckou kapitulaci podepsaly jenom zakladni slozky nemecke armady,ale Nazi party, a "SS" nikdy nekapitulovaly,

342423

27.11.2015 22:07

RE: Nic není takové, jak se nám jeví.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 342416

Článek pana Klusáčka neodsuzuji , ale nesouhlasím . Podle mého názoru se opět jedná o bitvu pod falešnou vlajkou .
Hlava té mocenské chobotnice složená z bandy multibilionářských zrůd jako jsou R+R+S a další je rozhodně echt ultrapravicová . Ano , ovládá evropské socdem i měkké křesťany(a oba se tváří levicově) ovšem skrze pravicové emerické jestřáby . Je možné , že se inspirovali kalergizmem .
Obávám se ale , že pokud jim nevyjde onen mix ras a následný pravicový otrokářský teror přeživších , objeví se pojistka - reakce na "levicovou" zradu t.j. pravicové a ultrapravicové vlády v Evropě . Základny už v několika zemích již mají a v dalších se očekává jejich volební vítězství . K tomu si připočtěte ony žiletkové "ploty" jímiž si dobrovolně obestavíme hranice svých obřích koncentráků.

342429

27.11.2015 19:18

Křížený lid Evropy

arbitr 194.?.?.?

no to uz tady bylo davno treba v dobe kdy Horda (mene nadani si najdou tento termin ve slovniku) zanechala ve Svycarsku spoustu "echt" svejcaru s mongolskymi rysy.

Mimo toho " Good 'Ole England je nadhernym prikladem na smesici narodu a pronarodu, od domorodych Keltu, Skotu, Ircanu, Walesanu, pres Rimany, Vikingy, Franky, a dalsimi parchantiky ktere si importovali (neradi) z Indie a Pakistanu, takze hlavne v Anglii mate krasny pripad jak se da udelat z melanze jednolitej narod (no vlastne moc ne).

anglani na tuto mixturu sli ke konci celkem chytre, kdyz zjistili ze domorodi a Fransti kralici jsou na prd, tak si importovali Nemce a ti jim dali kralovstvi do ordungu - potazmo kralovna Viktorie...

Zpet ke krizenemu lidu- a jak se furt rika tem impotentnim paprdum kteri si rikaji tajna svetovlada... toto hejno senilnich stariku si mysli ze.... ale to s tou svetovladou jim proste nemuze projit z historickych duvodu, a take proto ze kazdy svetovladec ma rodinu a ta ma rodinu a ta ma dalsi rodinu, takze se ten tajnej spolek vzdy rozredi.

Faktem je , ze se snazi, ale "jenom snaha te od koule nezachrani rikal muj matikar".

Nezapomente ze priroda je cela zalozena na nasili, nevidel jsem totiz lva kterej zere travu, a kdyz se clovek diva na nevine holuby tak vidi jak se ti parchanti perou o holubici.

U lidi, mala nevina batolata si na pisecku kradou kyblicky a mlati se lopatkami po palici.

Takze my vsichni jsme vlastne normalni a nase elity asi take

Nekdo kdysi nekde rekl ze mirumilovnost je nedostatek odvahy, zrejme to byl vul, ale trosku pravdy prece mel - snad...

ono by o tom se dalo psat do zblbnuti, a tak koncim..

342419

27.11.2015 22:17

RE: Křížený lid Evropy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 342419

Zrovna jsem chtěl napsat, že genetika je "pěkné svinstvo". Každou chvíli nám "provede podraz". Zrovna někde psali jak i poslední fungující antibiotikum je díky různým mutacím a nekompetentnímu využívání také v čudu, takže doktoři už z té kdysi úžasné věci nemohou primitivně těžit...

342430

27.11.2015 21:52

Špatný článek

Magnus Maximus 88.?.?.?

Článek je špatný v tom smyslu, že současné procesy v Evropě přičítá na vrub levici. U nás to dělá Klaus mladší i starší. Neustále blekotají o jakýchsi neomarxistech. Na jiných webech čtu zase o nějakých neo-levičácích apod. Přitom je to z principu kravina. Skutečná autentická levice, v našich podmínkách KSČM nebo snad alespoň její tvrdé jádro, prosazuje nebo by měla prosazovat změnu vlastnických poměrů ve společnosti. To znamená budování sociálně a majetkově spravedlivější společnosti, kde by nebyl jak píše Keller naprosto nesouměřitelný majetkový rozdíl, který v důsledku vede k fašismu a k uzavření společnosti. Tedy jedinec, který se narodí v chudé rodině nemá pak šanci tzv. sociálním výtahem se dostat na lepší pozici i kdyby byl genius. Prostě něco jako kastovní společnost i Indii. Levice nebo chcete-li komunismus či socialismus není elitarizmus, ve kterém teď žijeme. Ty miliony tmavých, kteří se do Evropy valí nezpůsobí změnu vlastnických a sociálních poměrů ve směru snížení rozdílů, ale přímo naopak. Rozdíly mezi bohatými a chudými se prohloubí. Díky této skutečnosti v tom skutečná levice nemá a nemůže mít prsty. Přečte si něco od Lenina, Marxe, Stalina nebo našeho Gotwalda, který mimochodem psal velice rozumně. Levice, která neusiluje o zásadní změnu systému, tedy snížení sociálních rozdílů ve společnosti není žádná levice. A ještě ten kdo dává rovnítko mezi komunismus a fašizmus bud idiot nebo záměrně klame. Protože tyto dva systémy jsou svými antipody. Přitahují se asi tak jako olej a voda. Právě fašismus v sobě zahrnuje nejvíce elitarizmus. V našich podmínkách je fašistickou a elitářskou stranou TOP09, vedenou knížetem a majetkovým elitářem. Proto se knížepán tolik dere za tzv. uprchlíky.

342427

27.11.2015 22:51

RE: Špatný článek

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 342427

"A ještě ten kdo dává rovnítko mezi komunismus a fašizmus bud idiot nebo záměrně klame.", nebo taky muze bejt blbej. Nezapomen ze zde mame jiz jednu novou generaci, a vetsina techto mladiku, je pitomky "pseudokomunistu" to znamena rodicu kteri se tenkrat dali do partaje aby z toho meli prospech. Tito lide se skutecne komousi nazyvat nemohou.

Dale... cim dale od 89 tim vice se objevuje spousta clanku a historek od byvalych "dissidentu". Vetsina z nich jsou profesionalni dissidenti - byvali prizivnici typu Rittiga. Pravdou je ze nekteri z nas skutecne dostali od bolsanu zabrat, ale myslim ze cislo tech kteri tenkrat skutecne trpeli se bude rovnat cislu tech kteri byli zavrazdeni ruznymi kriminalniky v bezvladi po 89,

ohledne Kadla, ktereho jsem volil, protoze jeho tata Frantisek byl skutecny cesky slechtic. Nechci Kaju soudit, ale zrejme se na nem podepsal pobyt jak ve Svejcarsku a tak i v Rakousku- Obe tyto zeme vynikaji skutecnymi snobskymi parchanty, takze se nedivte. Proto Kaja samozrejme nemuze mit levici v lasce, potom co mu udelala, takze se musi brat s rezervou.

O problemu socializmu vim toho dost, zil jsem v nem do 68 nez jsem zdrhnul. A tam jsem si uvedomil ze vse neni zlato co se trpyti, auslaky plne zlata ve Vidni byly sice neco nevidaneho, a velka auta v Kanade jeste neco vic, ale nic tam nebylo zadarmo, lide vetsinou horsi a zakernejsi nez zde (boj o misto) a tam kde nebyly odbory tak nasinec se jen tak tak uzivil. Zeptejte se navratilcu hlavne z Kanady jakou maji penzi a jestli by je ta jejich penze uzivila tam.

Problem marxismu a socialismu ma problem protoze ho vymysleli zide a tem se celkem po pravu malo veri, ale je mozne ze jak Marx a aj i Engels to mysleli skutecne dobre s malym clovekem, ovsem to tedka neni "in"

tem kteri mi budou nadavat blbcu, a navrativsich se zebraku oznamuji, ze jsem v meritku normalnich lidi "za vodou" ziji jak zde tak i v zahranici, a mam dost penez si koupit dene 12 plzen

342433

28.11.2015 4:31

RE: Špatný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 342433

Tak to dokonči. Myslel jsi 12 plzeňských piv, nebo (jedno) 12 stupňové plzeňské pivo, nebo 12 plzeňských bas plných piva, či dokonce 12 plzeňských pivovarů ?

342438

28.11.2015 18:59

RE: Špatný článek

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 342438

ve vsi ucte, a bez urazky, :ty vole ja us sem starej paprda, takze jedna pzen denne mi musi stacit, jinak se v noci pomocim - ci pocuram, a to by mne ma bytna zmlatila.

Jinak bejvaly casy kdy sem po Prazdroj Gulasku "udelal" 12 plzni v pivovare a pak jel na svym Bavoru " ze z Plzenskyho pivovaru do Nyran, kde jsme zavadeli vyrobu.

jooo -- to bejvavaly casy a bylo to za bolsevika

342473

28.11.2015 20:59

RE: Špatný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 342473

Omlouvám se, nějak mi hned nedošlo, že to je jen takový úsporný styl psaní, bez tečky za větou, bez háčku nad "n", přišlo mi to v první chvíli jako nedopsané.

342478

29.11.2015 13:38

RE: Špatný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 342478

No ono to je opravdu takové nedopsané. Pan arbitr je zřejmě takový světoobčan, že jsou čárky a háčky pod jeho úroveň. Anebo šetří na jednu plzeň denně a na českou klávesnici už mu nezbyde.
Pokud jde o Kchárla, tak toho mohou volit jedině lidi se stejnou diagnózou.

342513

28.11.2015 21:12

RE: Knížepán

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 342433

Knížepán je potomkem vyvolenců, podobně jako většina „šlechticů“ v Evropě. Do jeho konání se skrze dědičnost i výchovu projevuje „duchovní vyspělost“.

Kádl někdy vypustí sdělení oproštěné od sociální debilizace: „ve skutečnosti vládnou lidé, kteří se nevyskytují v politických stranách, světové mocnosti (vyvolenci) budou bojovat do posledního Syřana“.

Jenže Kádl byl pilným spolupracovníkem loutkovodičů při zavádění „demokracie a prosperity“ v Čechách. Dohlížel na Vašíka a kšeftoval s dalším agentem parazitů, Bakalou. Pilný byl i u zlodějny (restitucí) ve prospěch debilizačních sekt, ovládaných zase vyvolenci.
K migraci mele blbosti nadiktované organizátory zhouby Evropy.

342479

28.11.2015 11:36

RE: Špatný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 342427

"Neustále blekotají o jakýchsi neomarxistech."
Pojem "neomarxismus" je kouřová clona pro (neo)trockisty. Jejich "práce" se projevuje napříč celým tím spektrem destrukce a chaosu - od multikulti věrozvěstů, gender věrozvěstvů, LGBT věrozvěstů a již nastupujících věrozvěstů pedofilie až po fašistické tzv, neocons. Všechno z jednoho sionisticko-talmudského soudku.

342454

28.11.2015 17:12

genocida - ta je v plánu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Smíšení všech ras a vytvoření jednobarevného stáda gojimského dobytka s podprůměrným IQ bylo v plánu dřívě.
Dnes se díky pokroku v IT a robotizaci stává 90% populace zcela zbytečných pro potřeby toho 1 ‰ nejbohatších (a pejzatých). A tak je na programu dne genocida (post)křesťanů a muslimů vzájemným vyvražděním.

Jen nevím, jak chtějí lenivé a zdegenerované Evropany poslat proti těm muslimům, když je bojovná nálada přejde sotva jim naloží 40kg plné polní, neprůstřelnou vestu, zbraně a munice. Možná s námi ani v tomto nepočítají a prostě nás budou chtít rovnou vyhubit. Dráty na hranicích "proti uprchlíkům" se už začínají stavět, včetně detenčních táborů.
V každém případě napřed potřebují dostat pod kontrolu zdroje Evropy a Ameriky, aby pak mohli zaútočit na Irán, Rusko a Čínu.

342469

30.11.2015 6:53

RE: genocida - ta je v plánu

ras 77.?.?.?

Reakce na 342469

Dobry, to jsi ale vyjmenoval celej svet, kterej musi jeste dostat pod kontrolu [smích] Jinak nic proti.

342545

1.12.2015 19:33

RE: genocida - ta je v plánu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 342545

Dnes prakticky kontrolují celý svět s vyjímkou těch 3 zemí.

342607

29.11.2015 4:14

Mein Kampf se nejlepe prodava v Israelu, byli,byste prekvapeni.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Main Kampf - "Muj osud",od Adolfa Hitlera se drive jmenoval "Ctyri a pul roku zapasu proti lzim, hlouposti a zrade"-4,1/2 Years of Struggele Against Lies,stupidity and Cowardise".Myslim,ze v Bruselu by si jej meli presict,splnuji,jak,LEZ, HLOUPIST, TAK, ZRADU NA EVROPE.
Prvni vydani bylo vytisknuto u Max Amann, jez pozdeji zmenil nazev knihy na Main Kapf, za znimku stoji,ze mu v psani knihy pomahali,Maurice,zidovskeho puvodu,potom osobni ridic Hitlera a syn profesora "Haushofera", jehoz matka byla zidovka,byl to on ,co napsal pro oklestene Cechy potupnou mnichovskou smlouvu,byl, nakonec zastrelen v poslednich dnech valky v ulicich boriciho se Berlina,byl,to on ,jez poradil Hessovi let do Skotska ,byl,pritelem Hesse.Nakonec,proc citovat Hitlera,kdyz i jini vedeli odkud "vitr fouka",takze,takovy Voltaire prinesl rec do budoucna na adresu,tak,zvaneho zidovstva,"Predpovedel,ze zide se stanou smrtelnou ranou pro lidskou rasu.
Proto neni pro mne zadnym prekvapenim,ze vsechny zidovske spolky pomahaji "utecencum",jak jen muzou,jako ve stredoveku ,kdy otevreli mestke brany Avarum-muslimum do spanelskych mest,s tim,ze nebude udelana skoda na jejich majetku, dnes , Spanelsko vyzvalo zidy k navratu do Spanelska, trochu v nevhodne dobe ,kdy cast zidovstva uz bali kufry na cestu jinam.
Jiny zid,Nemenovsky-Clark,byvaly general letectva NATA, pouzil,katolickych spanelskych letcu,k bombardovani nepoddajnych Srbu a bombardovani Belehradu, to je klasicka ukazka ,jak pouzit krestanu,proti jinym,krestanum a i muslimum.Nakonec, v Iraku,se general Norman Swarzkopfk,vyznamenal,jako v druhe svetove valce,"hrozny zid",jak mu rikali,David Eisenhower,Takze,v pristi valce,pocitejte ,ze veleni bude v "jistych rukach" nakonec chyceni ISIS velitele jez je plukovnikem mossadu, jez velel ke vsem :islamskym" krutostem a poprav dav atusit,jaky osud budou mit lide v budoucnosti.

342498

29.11.2015 11:11

To asi všichni najenou ztratili paměť? TOP 09 chce boj za demokracii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Svou demokracii TOP 09 předvedli ve vládě, když jako buldozerem shazovali návrhy opozice a odmítali jakoukoli diskusi.
A nyní by se jim demokracie líbila?
Také se staví do mravní role hospodářů, ale kolik škod republice způsobili? Stačí S karta a Česká spořitelna, likvidace úřadů práce, důchodců atd.
Prostě na co šáhli to zmrvili.
A nyní vyhlašují nějakej boj, že by třídní? Ten přece bolševikům zakázali.

342504

29.11.2015 20:08

Geny

Pavel Krajtl 83.?.?.?

¿"levicoví intelektuálové" kteří předpokládají, že inteligence je dědičná?

Z čeho autor usuzuje že po rodičích něco zdědil?

342527

29.11.2015 21:03

Za panskou rasu Kalergi považoval Židy. Nevěděl, že to jsou dnes už jen Chazaři.

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
Coudenhove-Kalergi byl zjevně člověk rasistického smýšlení a že jeho „evropská myšlenka“ se neobešla bez předpokladu vládnoucí „panské rasy“, jakési elity, která v takovéto Evropě bude mít hlavní slovo. Šokující poznání, že, pomyslíme-li, že tato osobnost je uctívána předními eurokraty a že cenou, pojmenovanou podle této osobnosti, jsou vyznamenáváni „přední“ evropští politikové.
„Pro Panevropu si přeji euroasijsko-negroidní rasu budoucnosti, a tak lidské osobnosti zajistit různorodost.“ (Wiener Freimaurerzeitung 9–10/1923).

Ve své práci Adel (Vídeň 1922) označuje Coudenhove-Kalergi Židy v pozitivním a žádoucím smyslu za Führernation (vedoucí národ), Herrenrasse (panská rasa), Herrenmensch (panský člověk) a Herrenvolk (panský národ).
„Co hlavně odděluje Židy od průměrného městského obyvatelstva, je, že jsou Inzuchtmenschen (pozn. překl: lidé, kteří se navzájem rozmnožují s pokrevně spřízněnými jedinci). Síla charakteru spojená s bystrostí ducha předurčuje Žida v podobě svých nejznamenitějších exemplářů k pozici vůdce městského lidstva, k nepravému stejně jako opravdovému aristokratu ducha, k protagonistovi kapitalismu stejně jako revoluce.“ (Strana 28)
Vložený obrázek
A tady máme příslušníky nové panské rasy made in ČR. Všimněte si jasných stop vzájemného příbuzenského křížení v jejich ušlechtilých tvářích.

342531

3.12.2015 17:03

RE: Za panskou rasu Kalergi považoval Židy. Nevěděl, že to jsou dnes už jen Chazaři.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 342531

jezis-major, takova koncentrace dementnich zrud na jednom miste muze vyvolat pouze jedinou moznou reakci. [bliji] [bliji] [bliji]

342689

30.11.2015 19:01

Křížený lid.

mihulka 80.?.?.?

Na křížený lid opravdu nevěřím. Z jednoduchého důvodu. Byť nepochybuji o tom, že řada našich mužů i žen, tedy domorodců, by neměla vůči mísení ras pražádné předsudky, tak pokud sem opravdu zavítá lid věřící a řídící se koránem a v právem šária, pak samotné příchozí rodiny se postarají o to, aby se jejich ženy, dcery, atd.atd. nestaly předmětem nežádoucích " choutek " od domorodců. To už spíše věřím tomu, že my, domorodci buď přirozeně vyhyneme, nebo nám k tomu, nově vytvořené prostředí, samo " pomůže."

342570

30.11.2015 19:30

RE: Křížený lid.

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 342570

Ano,tak nějak to ti šmejdi mají naplánované a abychom se moc necukali a dokonce nebránili,EU chystá pod záminkou boje proti terorismu postupné,úplné odzbrojení původního evropského obyvatelstva.
Zatímco v Bruseli v těchto dnech vymýšlejí zákon o zákazu držet semiauto zbraně,Turci s us-tajnými službami pašují do EU tisíce brokovnic a munici k nim,aby nás,nemaje armád,jen chabou policii,mohli ty pomalé podřezat jak ovce a ty mladé s ještě rychlýma nohama těmi brokovnicemi postřílet,jak zajíce....[naštvaný][naštvaný][naštvaný]

Myslím,že tu bude mela.....

342572

30.11.2015 19:56

RE: Křížený lid.

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 342570

Nejste Vy snad ten biolog Stanislav Mihulka z Jižních Čech, který spolupracuje s profesorem Janem Zrzavým, který mě kdysi označil na Neviditelném psu za strašnou ženskou a i Vy jste se neshodl s mými názory, když jsme si vyměnili několik mailů?[smích]

Ale abych se vyjádřila k tématu. Profesor Zrzavý se kdesi v jakési knize vyjádřil, že paraziti se neustále zdokonalují proti hostiteli, ovšem mají smůlu, hostitel se také proti nim neustále zdokonaluje. Takže to pořád jaksi všechno stojí vlastně na jednom místě. Takže i kdyby nakrásně v Evropě vznikla jakási hnědá rasa, i ta by si uměla poradit s parazitem, který by se ji snažil vysávat. Ovšem otázkou je, pokud parazit již ztratil veškerou soudnost a je již naprosto natolik zdegenerovaný, tak by se mohlo stát, že vyhubí nejen celé lidstvo ale i sám sebe. No co už, příroda by jela dál i bez lidí.

342575

Příspěvků: 66

27.11. 02:47 jj  V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
27.11. 08:38 výjimečné porušení omerty  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
27.11. 19:13 maršal Žukov  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
28.11. 21:50  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
28.11. 23:33 maršal Žukov  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
29.11. 16:05 Jarmila  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
29.11. 20:10 maršal Žukov  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
29.11. 21:01 Jarmila  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
30.11. 10:31 maršal Žukov  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
30.11. 19:37 Jarmila  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
30.11. 20:35 maršal Žukov  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
29.11. 23:58  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
30.11. 14:10 udo2  RE: V knize Játra kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
29.11. 21:31 u  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
02.12. 11:51 quark  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
27.11. 11:45 udo2  RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy
28.11. 21:59  Nacizmus byl v podstatě jen překopaný judaizmus
29.11. 01:04 E.R.  RE: Nacizmus byl v podstatě jen překopaný judaizmus
29.11. 11:03 udo2  RE: Nacizmus byl v podstatě jen překopaný judaizmus
29.11. 19:37  RE: humánny judaizmus
27.11. 16:05 te  RE: taky pěkný citát...
27.11. 07:41  Coudenhove-Kalergi bažil ještě po jedné věci - po "panské rase" nad hnědou směskou
27.11. 15:38 výjimečné porušení omerty  RE: Coudenhove-Kalergi bažil ještě po jedné věci - po
27.11. 07:53 Nikdo (originál)  Autor má v hlavě zmatek
27.11. 19:00 arbitr  RE: Autor má v hlavě zmatek
28.11. 11:43  RE: Autor má v hlavě zmatek
28.11. 14:59 E.R.  RE: Autor má v hlavě zmatek
28.11. 15:21 karel4u  RE: Autor má v hlavě zmatek
29.11. 12:20  RE: Autor má v hlavě zmatek
30.11. 00:46 Robert Nohejl  RE: Autor má v hlavě zmatek
02.12. 01:49 Robert Nohejl  RE: Autor má v hlavě zmatek
27.11. 19:19 maršal Žukov  RE: Autor má v hlavě zmatek
29.11. 21:42 u  RE: Autor má v hlavě zmatek
30.11. 11:12 maršal Žukov  RE: Autor má v hlavě zmatek
29.11. 23:24 E.R.  RE: Autor má v hlavě zmatek
27.11. 12:38 Nobody  Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf
27.11. 17:20 enki  Dodatkova informace
28.11. 23:10  RE: Dodatkova informace
29.11. 15:55  RE: Dodatkova informace
27.11. 18:24 JVMila  Tak tady mame vysvetleni na co se vsichni v uzasu ptame....
27.11. 18:26 Jarmila  film Metropolis
27.11. 23:10  Film : Borsalino s Alainem Dellonem
27.11. 18:56 jj  Nic není takové, jak se nám jeví.
27.11. 21:15 enki  RE: Nic není takové, jak se nám jeví.
27.11. 22:07  RE: Nic není takové, jak se nám jeví.
27.11. 19:18 arbitr  Křížený lid Evropy
27.11. 22:17  RE: Křížený lid Evropy
27.11. 21:52 Magnus Maximus  Špatný článek
27.11. 22:51 arbitr  RE: Špatný článek
28.11. 04:31  RE: Špatný článek
28.11. 18:59 arbitr  RE: Špatný článek
28.11. 20:59  RE: Špatný článek
29.11. 13:38  RE: Špatný článek
28.11. 21:12  RE: Knížepán
28.11. 11:36  RE: Špatný článek
28.11. 17:12  genocida - ta je v plánu
30.11. 06:53 ras  RE: genocida - ta je v plánu
01.12. 19:33  RE: genocida - ta je v plánu
29.11. 04:14  Mein Kampf se nejlepe prodava v Israelu, byli,byste prekvapeni.
29.11. 11:11  To asi všichni najenou ztratili paměť? TOP 09 chce boj za demokracii
29.11. 20:08 Pavel Krajtl  Geny
29.11. 21:03 r.m.  Za panskou rasu Kalergi považoval Židy. Nevěděl, že to jsou dnes už jen Chazaři.
03.12. 17:03  RE: Za panskou rasu Kalergi považoval Židy. Nevěděl, že to jsou dnes už jen Chazaři.
30.11. 19:01 mihulka  Křížený lid.
30.11. 19:30 E.R.  RE: Křížený lid.
30.11. 19:56 Jarmila  RE: Křížený lid.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 075