Diskuze k článku

Evropský Gulag: francouzská zóna, či proč Západ potřebuje válku s terorismem

Příspěvků 16

20.11.2015 6:34

Prostě chalifát bude

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Chalifát nazývaný zpočátku třeba "mini-schengen" se vytvoří v zemích jako je Francie, Německo, Benelux, možná i Rakousko a průběžně se Afričany a Asiaty budou infikovat i ostatní evropské země, aby se časem chtě nechtě přidaly pod tlakem převažující muslimské populace. Jde o rasovou genocidní válku. Cílem je úplná pacifikace či likvidace většiny bílého obyvatelstva, které už dávno bylo odstaveno od skutečné moci. Následně se pomnožené polodementní hordy pošlou na Rusko, kde už se čile množí pouze muslimské obyvatelstvo.
Jestli se bílé evropské obyvatelstvo do pár let nevzpamatuje a bez násilí to nepůjde, tak prostě v Evropě nemá budoucnost. Už teď tu nesmyslně otročíme na ty, kdo nás cíleně ničí.

342077

20.11.2015 20:36

RE: Prostě chalifát bude,protože banky pořebují obrat na ůčtech

JanaJ 78.?.?.?

Reakce na 342077

bankovní kartely (R+R atd,), řídí dosazování politiků a vlád (i oposuma trtkaícího opice v Africe v mládí)..
USA NOVA je lautr mytí mozků, čt se pochlebná kdekomou na západu,
po letech si včera dovolii pustit film Atentát (1964)-mezizím natočili nový redukovaný šmejd na toto téma in farbe , kdy mezitím natočili lavor havloidních zmetků v barvě = adorace Háchy a podobních vejlupků, za ůčelem restituce majetků v 90-tých ´po letech letech = je totál po havloidních kolaborantech rozkradýno a lid dnes leda only leda zírá, "jako z jara" že..
..filmy ČB z do počátku okupace asi už nnikdy euvidíme,
je třeba krmit nové komedianty poplatky za jejich rychkokvašnou přítomnost na kameře..
kdo sleduje po dekádách čt = je to, kamufláž a úpadek, bohužel....

342096

21.11.2015 20:37

houby chalifát

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 149.?.?.?

Reakce na 342077

Houby chalifát. "Velký izrael" bude. Nastolen pod záminkou ochrany proti islámu. To je projekt EU, který je ve skutečnosti sionisticko-zednářským projektem. Neboli židovský feudalizmus kde židé budou páni a gojimové sluhové a otroci.

Nečetl jste Protokoly sionských mudrců?

342123

22.11.2015 17:55

RE: houby chalifát

Nikdo (originál) 37.?.?.?

Reakce na 342123

Bude to zpočátku takový multikulturní chalifát, přidá se i USA a propojí se i dolar s eurem. Viz zbližující se kursy.
Islám se na výboje hodí velice dobře a bílé obyvatelstvo Evropy proti Rusku už nepůjde, tedy musí být silně zredukováno. Islám má tah na branku, který křesťanství zcela ztratilo. Křesťanství bylo odpočátku navrženo pro otrocké duše a islám pro dobyvatele. Judaismus je tu pro střední stupeň řízení. Páni světa se jen smějí tomu pinožení plebsu.

342167

20.11.2015 8:09

Opět hra s čísly

Jarmila 88.?.?.?

Je zajímavé, že na té obálce časopisu Economist na začátku roku 2015 jsou na těch dvou zabodnutých šípech takováto data:
11.5. a 11.3
Lidé se domnívali, že se něco stane 11.května a 11.března. Ovšem tak blbí a průhlední ilumináti nejsou, ve skutečnosti těch 6 čísel znamenalo přesmyčkou toto datum: 13.11.15
Takže někdo ze zasvěcených již takřka před rokem věděl, že bude v Paříži proveden rituální masakr na civilistech. Proto byl v tom židovském klubu Bataclan zrovna přítomen ten satanský metal Orlové smrti a další symboly.
http://prvopodstata.blog.cz/1503/zajimavy-obrazek-v-casopise-the-economist-uvod-a-pojmy-s-prvnim-dilcim-obrazkem

342079

20.11.2015 13:11

Pevnostní zdi z průzračného vzduchu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 342079

Evropa a většina jejich států se v podstatě tiše rozpadla koncem roku 2013, kdy skončila platnost stoleté bankovní dohody mezi ruským carem a americkým prezidentem z roku 1913. Lidu, který na to už dávno zapoměl, se to samozřejmě "opomělo oznámit", protože by dosud teoreticky vládnoucí třída ztratila definitivně své jakési opodstatnění a zejména tím kšeft. To co se děje nyní jsou jen poslední politické křeče definitivně rozpadlého monstra. Potřebujeme nyní americké pastory, kteří budou předvídat konec světa, který ale samozřejmě opět nenastane. [smích]

342086

22.11.2015 4:39

RE: Opět hra s čísly

enki 207.?.?.?

Reakce na 342079

Ahoj pani Jarmilo. Ano ,cely cover v magazinu ma cryptic symbols. Jejich hypotetical vysvetleni je zvetsi casti spatne nebo neuplne. Vsechen ten symbolism je na zaklade gnostic dualism , ktery je klicovy. Cislo 11 vyjadruje "messenger", tecka je rozdelovnik lichych cisel v negativnim pojeti. 5 a3. vsimete si ktere cislo je blize k noham Alice. zaroven si vsimete postaveni a rozmistneni politiku ve predu a jejich pozice. Tam uplne vynika Merkel s jejima rukama,Obama jeho vztycena prava ruka, Putinova prava ruka je zastinena Trubadurem,ktery ma sam o sobe specificky vyznam' Vsimete si kde stoji Cinsky president a indicky a jeho gesto.Zaroven se podivejte na zadni rady politiku. Vsechno ostatni by Vam pomohl alespon trochu objasnit nasledujici pokus.Reverse dualismus. Vemte kompas [ freemasons symbol] a dejte ho na picture, ale tak aby sever byl dole a jih nahore. Nic vic Vam z ruznych duvodu nemohu rici. A jeste jedna vec , ktera by Vas mohla zajimat. Jiste Vite zkratku w.w.w.- World Wide Web. V hebrew abecede je pismeno W prelozeno do latinky na 6tem miste. to znamena www-666, number of the beast. Nerikala snad i Sybila krome jineho, ze az bude svet zadratovan tak to bude konec. Nemame sice draty, ale neviditelna sit to je dekuji za pozornost

342142

22.11.2015 6:30

RE: Opět hra s čísly

enki 207.?.?.?

Reakce na 342142

Jeste kratky dodatek. Slovem kompas jsem nemyslel navigacni pomucku na orientaci, ale jak jsem udal v zavorce Freemasons compas. Je to v podstate ve tvaru kruzitka, o ramenech v uhlu 45% a v dane velikosti. Snad jsem mel i podotknout ze reference jih a sever se vztahuje na obraz. jinak receno, dat obraz vzhuru nohama . kompas se polozi do stredu obrazu' V symbolismu se nahore, dole. mini jako sever a jih. No a potom uz jenom zalezi na vasich znalostech z geometrie. Dekuji za pozornost

342146

20.11.2015 14:11

Smutna pravda pro lidstvo, predevsim pro Evopany

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

To, co mnoho lidi jen neurcite citilo je skutkem. Evropane jako nejvyspelejsi civilizace musi poslouchat jako stado a prave i to stado se necha dobre
nasmerovat do staji, kdyz pociti strach.,Srovnejme se stadem ovci.!!!
Ten strach nam tady inflitruji jiz od konce SSSR, ktery jiz neni hrozbou tem, co
z nas udelali stado.Vsechny tyto akce, pocinaje t.zv.naletem na New York
a neustale zdraznovani slova teror -terorista a blaznivych kontrolach na letistich
a zaplavou televiznich i novinach zprav ve dne v noci prinasi vysledky i nasledky.
-Lide hledaji jen takove politiky, kteri slibuji teroristum pomstu.
I to padani letadel musi mnohym zpusobit hruzu a dusevni poruchy, kdyz leti.
Nejsmutnejsi je, ze se lidstvo nedokaze branit, nebot vetsina posloucha jen
zpravy o terorismu a mnohym nenapadne, ze to slouzi jedinemu cili.
Hruza z atomove valky se jiz nebude pokladat jako teror a lidi se na to zvyknou.
Vse souvisi se vsim a to co se jiz pres 20 let deje je jen dosazeni cile-
SVETOVLADY

342087

22.11.2015 10:38

RE: Smutna pravda pro lidstvo, predevsim pro Evopany

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342087

Poslouchat , číst, rozumnět to je to voč tu běží.

Ale sedmý den je den odpočinutí Hospodina, tvého Boha. Nebudeš dělat žádnou práci ani ty ani tvůj syn a tvá dcera ani tvůj otrok a tvá otrokyně ani tvůj býk a tvůj osel, žádné tvé dobytče ani tvůj host, který žije v tvých branách, aby odpočinul tvůj otrok a tvá otrokyně tak jako ty.

http://www.biblenet.cz/app/b/Deut/chapter/5

Tak to vidíte, čtete, rozumíte a dodržujete.

A co kdybych vám pověděl, že skutečnost je taková, že vám nikdy žádný opravdový Bůh nepřikázal jediný den pracovní. Svobodné bytosti si mezi sebou totiž NIKDY NIC nepřikazují.

Pouze otroci naslouchají a následují.

342158

21.11.2015 1:41

Kdo, je kdo, v teto krvave komedii?

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

The ISIS leader Bagdadi is Mossad agent with real name Shimon Elliot. Watch out SOB, Ruski Speznac will get your ass sooner or later. And Mossad, or CIA aint no help you anymore ...
http://russia-insider.com/en/military/watch-out-isis-russias-special-forces-are-coming-you/ri11237
Ma to vse souvislost, ze muslim neni muslim, tak, jako zid , neni zidem "ty pravis, zes zid, ale jim nejses." Revelation 2-9
Breaking:Israeli General Commanding ISIS Captured in Iraq.
Chycen October 19. 2015 s titulem brigadniho generala,Yussi Elon Shabak s sluzebnim cislem-ID 34356578765Az
Takze, modre neni modre, tak, jak cervene, neni cervene, kdo je kdo v teto krvave hre? Strategicky rizena emigrace jako valecna zbran. Strategic Engineered Migration as Weapon of War. Nic se nedeje nahodou proto, je podezrele chovani Israelu "Jewish organizations demend U.S. accept more "refugees". In a nutshell,the Jews are at war with with White Western Christian civilization.Takze , terroristi dojdou do Evropy, jako chudi utecenci.There were also reports of 4,000 ISIS-terrorists, who were sent into Europe disguised as refugees. France delivered weapons to Syria rebels, book reveals !!!! Tak,kdo je vlastne Vas nepritel?
V celku 25 statu USA odmitlo prijmout bezence-emigranty ze Syrie.
Svedsko dostava tydne 10,500 zadosti o asyl a neni schopno zastavit dalsi a dalsi vlny bezencu z islamskych zemi. Jak se zda, tak , dnesni moderni valka se vede uplne jinymi prostredky, predevsim je treba vytvorit psychiku strachu na ovladnuti mas ,pomoci terrorismu z jedne a i z druhe strany. Obcan se bude muset vzdat vsech demokratickych vyhod ve prospech,tak zvane ,bezpecnosti, to je prvni schudek k jedne svetove vlade. Vytvorit problem,plne ho zverejnit pomoci medii a pak prijit s resenim, vse ,ovsem rizene jednim a tim samym gangem.

342098

22.11.2015 3:27

RE: Kdo, je kdo, v teto krvave komedii?

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 342098

Americane maji mnoho televiznich kanalu.ale pravdou je ,ze vsechny jsou kontrolovane zidovstvem,coz ,priznavaji I mnozi americti senatori, coz znamena ,ze americka verejnost je jen ajen informovana z jedne strany.
The Zionist controlled media in the United States has created an environment of Islamophobia and shortsightedness for over a decade in the country, a Muslim African American activist and speaker says.
There has been a collaboration between the US and Israel to create terrorist and extremist groups in the Middle East to serve Zionist and Western interests, said Abdul Alim Musa, director of Masjid Al-Islam in Washington, DC and member of the Institute of Contemporary Islamic Thought.

Samozrejme tento druh vlivu bude plne vyuzit na Americany, jako uz mnohokrate v historii,za prvni svetove valky zly Bosove sekali ruce a nohy belgiskym detem, v druhe svetove valce byl Hitler dabel v lidske podobe,jez chtel vyhubit vsechny zidy, nakonec,nedavno israelsky premier priznal,ze ,takto o Hitlerovi muzem mluvit az od roku 1941 v listopadu ,kdyz se sesel s Mufty,ktery udajne dal Hitlerovi lekci,jak tvrdi Benjamin Netanyahu,osobne.. Media se nikdy moc nezminili,ze Hitler nabidl od roku 1933 az po rok 1940 mirove urovnani.Pokud chceme kvalitni media ,rikajici pravdu,tak si najdete;The Greatest Mass Murderers of all Time were Jews,says Jewish Columnist. pod nazvem Stalin Jews, napsal do israelskych novin Sever Plocker.
Prvni,co by krestansky svet mel udelat,osvobodit sva media od cizeho vlivu a od cenzury,pokud chce krestansky svet existovat,jako takovy.Jak,nam kdysi rikali na vojne,"BEZ SPOJENI, NENI VELENI" a to spojeni opravdu nepracuje, cehoz mnozi kolaboransky politici plne vyuzivaji.Mimo jine je I kontrola pres verejn eknihovny,dejepis-historie, proste,clovek se pravdu,jako , takovou nedozvi a je takto velmi dobre ovladan-manipulovan.S tohoto duvodu nem acenu myslet arikat,ze mame demokracii,kdyz , mnozi maji zcela odlisne nazory na zaklady demokracie,mnozi,mysli,JEN TU MOJI DEMOKRACII<JE TOU PRAVOU DEMOKRACII> Kdyz mnohy "pisalek" napise na nejakou zpravu,ze se tak nestala,tak,neni daleko v dnesnich dnech od pravdy!

342140

22.11.2015 6:18

RE: Kdo, je kdo, v teto krvave komedii?

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 342098

Tak to je pises s tim democratickym vytvarenim psychyckyho strachu erarem to presne je uz dlouho ! Terrorismus globalnimu eraru aby lid ktery chce ovladat ve prospech tkzv bezpecnosti slouzi pouze k vodebirani svobody a protoze svobodu pod rouskou democracie nemuze vzit lidem celou najednou zkousi to litttle by little coz se uz deje ne jen v USA , v CDN nebo v AU ale i ve vsech zemich Europy ! To je presne to ceho chtej dosahnout tou ilegalni emigraci muslimu do Europy . Je tez velice zajimavy jak Israelstvo vyresilo v Israeli africky muslimacky emigrant z Eretrije , Sudanu , Libye atd... Pod zaminkou ze by narusili israelstvu way of life a z vobav ze by se israelci mohli z Africanama taky misit nahnali africke emigranty (na rozlohu) do nejvetsiho koncentraku v pousti a uzakonily novej paragraph, ze je bez soudu vsechny ilegalni cizince muzou pred vyhostenim v koncentraku , podotykam bez rjakyhokoliv soudu drzet 3 roky . Proc to samy co Israelstvo uz davno praktikuje nemuzou udelat i europsky staty je tez zajimavy ! Na YouTube jsou videa na ktery bych malem zapomel ktery stojej za kliknuti . 1) ISIS invasion All By Design...... 2) Putin Tells Everyone Exactly Who Created ISIS .....3) Obama Gives ISIS Left Cover atd ......

342145

21.11.2015 17:47

váš vnitřní život, který je tím opravdovým Životem...

jezinka 88.?.?.?

...si řídíte samy, takže KDO chce na sobě pracovat, nebude číst světovou tlač a čumět do bedny, chodit na majdany či rádoby zábavní kabarety, ALE bude se zajímat o SEBE aby se poznal a spoznal a dosáhl osobní svobody , jež je člověku svobodou pravou, a osud -karma zařídí jak strávíte další dny vašeho života. zde platí pouze opravdovost a poctivost samých k sobě!

/G-2,16/ "víme však, že člověk se nestává spravedlivým před Bohem na základě skutků přikázaných zákonem, nýbrž vírou v Krista Ježíše", přeloženo do současnosti "poznáním své podstaty, která jest neodělitelná od věčnosti Života"

i zde platí, čím více nás bude, tím lépe se nám povede[smích]

342115

21.11.2015 18:06

jako 11. září...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Židovská komunita ve Francii v pátek ráno varována před pařížskými útoky – Times of Israel změnily příběh, aby zatajily vnitřní zpravodajskou informaci
http://www.nwoo.org/2015/11/21/zidovska-komunita-v...

342117

22.11.2015 20:42

RE: jako 11. září...

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 342117

Jako vzdycky kdyz jim tece do krusek neco nekde vylitne do luftu nebo se nekde vrazdi aby se vobyvatelstvu nahnala hruza ...... Taky von pan Stwora spravne zverejnil clanek kde se psalo vo ilegalni emigraci muslimstva do EU a kde byla zminka kdo z takovyho terroru muze profitovat a proc . A kdo vlastne podporuje terrorismus pan Putin ve svym prohlaseni to taky rekl mediim na plnou hubu .......By the way , podobny varovani jako v Parizi dostali tenkrat "zidi" v USA v tech dvouch peneznich synagogach v NYC a proto ani jeden "zid" ze zidovsky komunity co by natah ve WTC rafky se nenasel .

342174

Příspěvků: 16

20.11. 06:34 Nikdo (originál)  Prostě chalifát bude
20.11. 20:36 JanaJ  RE: Prostě chalifát bude,protože banky pořebují obrat na ůčtech
21.11. 20:37  houby chalifát
22.11. 17:55 Nikdo (originál)  RE: houby chalifát
20.11. 08:09 Jarmila  Opět hra s čísly
20.11. 13:11  Pevnostní zdi z průzračného vzduchu.
22.11. 04:39 enki  RE: Opět hra s čísly
22.11. 06:30 enki  RE: Opět hra s čísly
20.11. 14:11  Smutna pravda pro lidstvo, predevsim pro Evopany
22.11. 10:38 Marten264  RE: Smutna pravda pro lidstvo, predevsim pro Evopany
21.11. 01:41 Robert Nohejl  Kdo, je kdo, v teto krvave komedii?
22.11. 03:27 Robert Nohejl  RE: Kdo, je kdo, v teto krvave komedii?
22.11. 06:18 Satanist  RE: Kdo, je kdo, v teto krvave komedii?
21.11. 17:47 jezinka  váš vnitřní život, který je tím opravdovým Životem...
21.11. 18:06  jako 11. září...
22.11. 20:42 Satanist  RE: jako 11. září...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 12

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,53 Kč
Kanadský dolar
17,93 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,09 Kč
100 japonských jenů
19,47 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 002,52 Kč
1 unce stříbra
541,44 Kč
Bitcoin
1 393 304,63 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 318