Diskuze k článku

Má útok v Paříži americké pozadí?

Příspěvků 24

20.11.2015 2:05

podivne posileni dolaru tento rok

Roman 194.?.?.?

A ejhle, neni za nim syrska ropa preprodavana pres isis? Jejda, co ted s kursem udela situace, ze se tomuhle vykradani Syrie zatne tipec. Jak chucpe [vyplazený jazyk]

342073

20.11.2015 8:56

RE: podivne posileni dolaru tento rok

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 342073

Prostě loutkovodiči vyrovnávají kurs dolaru s eurem a zakrátko někdo přijde s "geniální" myšlenkou, že by se ty měny vlastně mohly bez problému sloučit, když už stejně bude to Transatlantické obchodní a investiční partnerství.
Kdo vsadí něco proti? [smích]

342081

20.11.2015 9:51

Emoce uvadají,

Marten264 93.?.?.?

nastupuje střízlivý pohled na komplexní agendu NWO.

Mnozí hledají a tápou ve snaze identifikovat podněcovatele a duchovního strůjce těchto akcí. Už vám dochází i primární účel což je tvorba emočních nálad ve společnosti a jejich následné zpracování/zhmotnění do předem připravených kulis, vetšinou zákonných a represivních.

Vyslovím svoji doměnku kdo to není:
1. současní mediální reprezentanti evropských vlád a EU - užiteční idioti
2. Zednářské lóže - nemohou, mají ve svém kodexu vysoký mravní princip
http://www.uloz.to/xLhVGTPD/christopher-knight-rob...
3. dobrovolné spolky sluníčkářů - skutečné lidství
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386888-eu-...
4. Žido-křesťanské spolky mají mravní kodex, který toto vylučuje, ale protože si hájí SVÉ zájmy - mohou přilévat olej do ohně fanatickým slovem.

Při hledání organizátorů je dobré se zamyslet nad tím, co je cílem a komu to prospívá. Nějaký společenský řád zde být musí. Jak bude konstruován a komu bude sloužit ? Je smyslem života na planetě, které podporuje humanoidní/biologickou podstatu vesmíru (manifestuje duchovní podobu do hmotné), společnost plná špinavých strojů, schopná denně zabíjet stovky tun jiných zvířat, zahlcená vibracemi elektrosmogu .. atd. ?

Jsou dvě roviny ve kterých se zhmotňují vaše přání a myšlenky. Rovina nižší/ zvířecí - EGO, rovina vyšší - duchovní. V nižší rovině pracují především emoce pudové, strach, závist, nenávist, chamtivost, zásadní rozlišování moje-tvoje.

Kam a proč jsou cíleny útoky do roviny EGA. 95 % součaných obyvatel Evropy se zatím dále nedostali. Práce na duchovním vzestupu lidstva "zahájené" před 4.000 léty poselstvím Mojžíše a násl. Ježíše jsou tragicky neúspěšné až sebezničující. Tohle se nepovedlo a nic jiného zde není. Tihle "pachatelé dobra" se křečovitě drží svých nefungujících manter a zřejmě po vzoru Mojžíšků to tady mají do skonání věků. A z hlouposti a prospěchářství udržují současný status quo.

Kdo zbývá ?
1. Tajné služby státní/soukromé které chrání teritoriální a právní celistvost.
2. Obchodní spolky/korporace pro jejichž pohodovou činnost je potřebná konkrétní společenská situace občanů - Rusko už je vypakovalo.
3. Církevní spolky spojené vadným duchovním učením - pochopíte pokud se sami dostanete nad úroveň EGA a pak je uvidíte.

Kudy z toho ven.
Současný technokraticko/metropolitní způsob života vylučuje prudkou změnu. Vedla by k zničujícímu úpadku a chaosu.
Současný technokraticko/metropolitní model je dlouhodobě neudržitelní pro nadměrné a nesmyslné vytěžování přírodních zdrojů.

pokr. v násl.

342082

20.11.2015 9:51

RE: Emoce uvadají,

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342082

pokr.

Společenský řád začíná od potřeb jednotlivce. V celkovém počtu účastníků vývoje na planetě může být pouze 30-40% nižších vývojových forem.Nižším formám vývoje musí být řád částečně vnucen, především laskavou formou následování. V takovém případě lze uvažovat o změně společenského řádu na řád vyšší. V opačném případě lze očekávat diktátorské režimy spojené s fanatizmem,vražděním, genocidou a zotročováním.

Je to na Vás a duchovním vedení této planety. Zatím zde nacházím pouze laxnost, diletantství, obžerství a jakousi falešnou naději, že TO někdo udělá za vás. Neudělá, Ti z vás, kteří nepřekonají práh své zvířecí podstaty se vrátí do ráje ke zvířátkům. I tam vcelku hezky. To vám přeji.

342083

20.11.2015 14:49

RE: Emoce uvadají,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 342083

V celku lze souhlasit, až na ten závěr, že:
>Ti z vás, kteří nepřekonají práh své zvířecí podstaty se vrátí do ráje ke zvířátkům

Ono totiž již není kam se navracet. Ráj, původně na Venuši, se stal ze známých důvodů místem oživené hmotě reprezentované druhem "lidé", zapovězeným. A nadto střeženým proti návratu do něj vskutku důmyslně. Veškerá oživená hmota je tak spojena jen a pouze s existencí Země.

Na Zemi jsou ale podmínky pro lidskou existenci bez onoho "v potu své tváře..." přímo nelidské, což nutně vyžaduje rozvoj toho co bylo prvotní příčinou zániku Ráje. Tedy touhu po bádání s poznáním okolního prostředí, v němž role Stvůrce a jeho původního záměru zvědět co se stane když se do oživené hmoty vloží něco málo inteligence, místo vděku upadá, nebo je zneužívána.

To Desatero (převzaté biblickým Mojžíšem ještě v roli velekněze chrámu v Heliopolis ze záznamů po civilizacích předchozích, schopných předat svým následníkům formou kamenného poselství "jak nahoře, tak dole" informaci o existenci Stvůrce a jeho kratochvíli - s obrácením průběhu entropie v pidiprostoru jedné z galaxií), to je základním určením vzájemných vztahů pro udržení druhu zbaveného většiny živočišných pudů, jímž lidstvo je. Jak ale dosáhnout jeho obecného respektu, toť úkol veskrze hodný jeho autora a té nicce honosící se titulem "člověk" tedy nezbude, než to nechat na něm. Ať již vírou nebo poznáním se přece již alespoň zde na Zvedavci ví o jeho existenci... nebo je zde někdo kdo ještě neví? [zmaten] [vyplazený jazyk]

342089

20.11.2015 17:06

RE: Emoce uvadají,

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 342083

"Žido-křesťanské spolky mají mravní kodex, který toto vylučuje, ale protože si hájí SVÉ zájmy - mohou přilévat olej do ohně fanatickým slovem"

mily Rabine, rozhodne se snazis, ale s tim zido-gojimskym spolky je to podle nasich zajordanskych slovanu jako spolek sedlaka s kravou- ci dobytkem.

Dokud jde krava dojti, tak je to v poradku, ale po konci jeji dojitelnosti jde na porazku

ty tvoje spolky jsou rizeny shin bethem za nekolika ucely... jeden z nich je shanet krestanskou mladez do kibutzu aby tam delali protoze palestincu neni dost.

druhy, je skolit ci vymyvat mozky prostestantksym blaznum kteri very na armagedon.

treti a ten je dulezity hlavne v americe, je ovlivnovat poslance v kongresu pomoci bud novin nebo penez, a pokud to nejde tak strachem.

Ohledne nizsich/vyssich forem - I kdyz jsem verici, tak prece jen mam dojem, ze jsme vsichi (vyssi/nizsi) formy vznikly z nejakeho slizu, rikej si tomu jak to chces
to ze jsme v evrope byli o neco dal na vyvojovem zebricku, zaridilo pocasi zde v Evrope, kde puvodni blbec se musel naucit myslet a logicky uvazovat aby prezil (to znamena na podzim natrhat nejake bobule, travni seminka a pokud to slo tak chytit do tenat nejake zvire ktere mohl pozdeji v zime zezrat.

Ostatne to rikal I starej Marx ze prace polidstila opici, priklad toho je tam kde slunicko sviti cely rok.. Opice tam (nasi predkove) se nemusely starat, banany byly na stromech cely rok, a tak nemuseli pouzivat makovice na nic jineho jak sehnat nejakou behnu do postele a delat dalsi opicaky.

nakonec abych ukoncil tuto vzdelaneckou debatu, "tam kde sviti slunicko, tam se spatne dela
.

342090

20.11.2015 17:15

RE: Emoce uvadají,

Nikdo (originál) 217.?.?.?

Reakce na 342083

Člověče nešťastná, tohle (pseudo)náboženské rádoby oduševnělé fantazírování už Vám nikdo s funkčním mozkem a trochou zkušeností nespolkne. Musíte na to trochu chytřeji. [smích]

342091

20.11.2015 18:48

RE: Emoce uvadají,

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342091

Pánové "arbitr a Nikdo v originále" děkuji za koment, parádně jsem se zasmál, tahle doba je nudně racionalistická a s legrací jde vše snáz.

Vcelku zajímavější odpověď mne napadla k pánovi z 90-tky.

Chybí Vám počátek skládačky tohoto příběhu. Původně tato planeta byla určena pro výuku při vývoji živočišných druhů a pro obšťastnění a odpočinek vyšších duchovních forem.

Jednoho dne sem vstoupili naivní a zvědavé duše odněkud z prostoru Galaxie, možná Venuše. Protože je nikdo nehlídal, rozhlédli se provést vlastní misi a vstoupili do již hotových těl zvířat. Jenže, ouha, jak zpět. Byl vytvořen astrál a konec prvního dějství je likvidace dinosaurů. Následovala čistá těla (Adam a Eva) skrz něž by bylo možné se očistit a odejít do duchovních světů, ani tohle se úplně nepovedlo a následovala další potopa.

To co se nazývá Spasitelská mise je správně česky - Vyprošťovací mise.

Mezi pokus o vyprošťovák je akce Atlanťanů - ani ta se nepovedla a skončilo to potopením několika světadílů.

Současná entropie je pokus zvrátit chod dějin a v "Soudný den" očistit již částečně připravené duše a pomoci jim k odchodu. Mezitím při různých pokusech o vyndání těchto nešťastníků zapadlo mnoho dobrodruhů do hmoty hlouběji než původně chtělo a teď se tady točí pořád dokola. Většina již zapomněla co původně chtěli a prostě, někdy sprostě si to užívají. Mezitím díky neuvěřitelné nečistotě se na ně přisávají různé entity původně určené k čistění Vesmíru od svinčíku, ale tady narazili na místní lapiduchy v bílích pláštích, kteří ve snaze zachraňovat jak to jde jim prodlužují umírání a brání tak přirozené očistě.

No, co dodat, neberte život příliš vážně - stejně z něj nevyváznete živi. A život zvířecí říje je tak krásný a vlastně nekonečný tak co ?

342093

21.11.2015 4:28

RE: Emoce uvadají,

enki 207.?.?.?

Reakce na 342093

prispevek od pana martena je zajimavy, ale je to osobni nazor cloveka, ktery asi ma rad filosoficke debaty. a to se musi ocenit, i kdyz ja osobne s vetsinou tohoto prispevku nesouhlasim. Pripomina mi to metafizicky new age movement, ktery je vetsinou neni ani zalozen na nahodilych evidencich. Pro me jsou tam nesrovnalosti technickeho a vyznamoveho charakteru. Proc referovat 'odnekud z galaxie" a hned udat "mozna venuse.[Planeta] jestlize duse[spirit] vstoupi uz do hotoveho tela, vysledek je astral projection.Samotny astral v teto souvislosti ztraci vyznamovou hodnotu. ale theologie nam rika ze zvirata nemaji dusi a nikdy nemela, jenom vyvinute smysli a adaptaci na preziti.Ohledne Atlantidy,jeste nikdo nedokazal jestli byla a kde byla situovana.Informace o Atlantide prichazi nejznamejsi popis od Plato, ve forme dialogu Timaeus and Critias v case antediluvian world a jeho misto udava za "Herculovymi sloupy. do dneska se s jistotu nevi kde to bylo.Pri potopeni Atlantidy nedoslo k potopeni nekolika svetadilu, ale jenom Atlantidy, s naslednymi katastrofamy na okolni pevnine.Jinak pojeti vyznamu "Entropy v kontexu nema opodstatneni ,protoze vychazi z nepodlozene spekulace. Hezky to vypada a budi dojem informovanosti.Vedecka baze entropy je qauntum fluctuation vychazejici z qauntum indeterminacy a je soucasti zero point location.A nakonec.Kdyz vsechny pokusy o vycisteni duse selhaly, jak to ze duse jsou jiz castecne pripravene k odchodu a kam. Jinak si cenim jineho ,i kdyz fundamentalne jineho pohledu na svet. Rozdilnost a to nejen fyzicka ale i nazorova nas cini kazdeho svym zpusobem unikatnim. Je jedno prislovi " Knowledgeable man talk,wise man listen Dekuji za pozornost

342100

20.11.2015 14:38

RE: Emoce uvadají,

QuoVadis 188.?.?.?

Reakce na 342082

Kam podle tohoho deleni patri Jezuite typu Barroso, Juncker, Draghi nebo Sioniste ?

342088

21.11.2015 8:52

RE: Emoce uvadají,

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342088

Tento způsob pohledu na panoptikum světa je ošidný. Pro pochopení je nutné zamyslet se nad fungováním karmického vyrovnání a odchodem jednotlivé duše z tohoto světa.

V článku Žaluji vás od Víta Pokorného je mnoho obvinění a ukazuje prstem, odvážně a srozumitelně. Ale NIC se nestane. Proč ? Označuje instituce, obviňuje systém. Tak to nejde.

Karmické vyrovnání pracuje na rovině individuální.

Příkladem může být moderní lékař pracující s chemickými léky které vám v konečném důsledku zkrátí život o desítky let. Uškodil vám - je vinen ? Není. Je chráněn systémem všeobecné důvěry, aby vaše stížnost byla v rámci vyrovnání úspěšná, museli by jste se sebrat a jít za ním a říct mu to přímo do očí, svoji stížnost podložit srozumitelnou argumentací a z vlastního hlubokého přesvědčení o tom být přesvědčen až do smrti.

Pokud to totiž není možné z pohledu vyššího principu rozsoudit zde, rozhoduje se v okamžiku odchodu duše do astrálu, kde všichni kterým domněle i skutečně daná bytost uškodila či prospěla přicházejí se svými nároky a svědectvími. Pokud se u posledního soudu prokáže vina, při další inkarnaci je povinen odškodnit obětí svých chyb.

Tedy je NUTNÉ aby jste se svými názory, stížnostmi, obviněními obraceli přímo na konkrétní lidi, vyjmenovávali konkrétní pochybení a zlé skutky, kterými se provinili na Vás či Vašich blízkých. V případě institucí komunikujících pouze přes tiskové odbory či hot-line, sdělujte to prokazatelně pracovníkům k tomu určeným a dělejte si vlastní záznam.

Jen tak můžete očekávat podporu vyšší moci. A věřte, dočkáte se jí. Nemusí to být hned, ale zato vždy. Používejte to pouze k dobrému, jinak se to celé obrátí proti vám.

342103

20.11.2015 22:24

RE: Emoce uvadají,

enki 207.?.?.?

Reakce na 342082

zajimava koncepce nazoru. jenom bych chtel upresnit nazor na vysoky mravni princip freemasons. tomu jsem se musel zasmat. nebudu se dlouho rozepisovat na toto tema, protoze je to kapitola sama pro sebe. Jenom trochu z historie.freemasons je fraternal organizace, navazujici na egypske mystery schools.jejich principal master je HIRAM ABIFF,architekt KING SOLOMON temple, postaveny v roce 966 BC.postupem casu se organizace stahla do ustrani [z ruznych duvodu] ;prijmula ruzne prvky z jinych tajnych organizacich a 24 june 1717 znovu vyplula na povrch zalozenim GRAND LODGE OF ENGLAND.V te dobe uz mela v sobe prvky filozofie od knight templars.jesuits,rosicrucianu a pozdeli i illuminati zalozene nikym jinym nez ADAM WEISHAUPT. Jejich organizacni struktura je zalozena na konceptu pyramidy. zaklad tvori prvnich deset levels [scottish rite] kteri delaji ruznorodou pomoc pro verejnost. Ale tam to konci. Cim se jde vys az na 33 degree, tak tam se jedna uplne oneco jineho, co nevyjde na verejnost. od pozdniho stredoveku az do dnesni doby vetsina hlavnich hracu v politice vede umeni media military apod. byla a je clenama organizacich jako bilderberg,trilateral comission,cauncil of foregin affairs a velka vetsina z nich je zaroven FREEMASONS. Mozart,da Vinci George Washington a 13 americkych presidentu byli freemasons.jenom pro zajimavost se podivejte na pilire Jachim a Boaz, apron a jubela, jubelo,jubelum. ten kdo taha za provazky ze zakulisi je zastinen politikama na ktery zaslouzene nadavame. Jinak Robert Lomas a Christopher knight vydali 4 knizky pod nazvem HIRAM KEY, v english version.Jenom pro usmev. Cassanova byl take Grand master Freemason lodge. vsechno co je tajne nebo polotalne nema co s moralitou co delat.

342097

21.11.2015 3:58

A Hiram Abiff byl zavrazdenej trema

favela 113.?.?.?

Reakce na 342097

..teroristama /Jubelo,Jubela a Jubelum /myslim zidi/..A metody americkych mafii ,italske a hlavne zidovske pokracuji uspesne ..VYDIREJ NEBO BUDES VYDIRAN... A NEBO OBOJI zaroven!
Z Bruselu slysime denne vyhruzky EU teroristu , kdo nebere nase teroristy nedostane "nase" dotace !! Kdo vezme teroristy , utrati dotace na ne ! Kazdyho afroaraba je treba znasobit aspon 4x. Budou rvat o slouceni rodin a deti, maj v prumeru 4 a vice. Kdyz nemaj co na praci a maji se dobre. Navrh Maru je uplne presnej. Zautocit na hlavni velitelstvi teroristu prave v Bruselu!! A problemy razem skonci.
Zatimco vyderaci EU vydiraji /SWINESchulz/ a teteli se antirasistickym blahem kdyz jsou zaroven obratem vydirani. Afroarabove vyhrozuji : Navalte biliony ,jinak posleme vice afroarabu a teroristu /jsou v nebezpeci v Syrii /a v EU se o ne postarate a schovate je .
Jak tohle ma trvat..A proc teroristi dodrzuji pravidlo nikdy neutocit na vladni cile ?
AfroaraboFOBOVE z USA odmitli vsechny prchavce ze Syrie. Budou sankce ? Svedsko,Norsko, Dansko odmitaji prchavce taky!
Afroarabove si privadeji sebou do EU 10-15 lete nevesty a snoubenky a "manzelky"..
A co Wikileaks , kterej upi za odsouhlasene znasilnovani plnoletych "obeti" uz nekolik let v asylu !! Hrozi mu cetne soudy ve vsech moznych statech na svete !! Mel by se na moment zmuslimovat ,pojmout 12 letou mazelku a bude z nej v EU hrdina prinejmensim..A bude dalsi prilezitost vitat...???

342099

21.11.2015 16:40

RE: A Hiram Abiff byl zavrazdenej trema

enki 207.?.?.?

Reakce na 342099

Ano Jubelo, Jubela,Jubelum, byli atentatnici kteri zavrazdilu Hiram Abiff, ale ja jsem referoval Cryptografickemu vyjadreni symbolismu stejne koncepce ve Freemasons "odstraneni nezadouciho " objektu

342112

21.11.2015 8:24

RE: Emoce uvadají,

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342097

Všechna opravdová duchovní učení ( to není nábo-ženství) od stupně vyššího mateřské skolky se předávají přímo mezi Mistrem a žákem.

Tak se s tím smiřte, jinak to nejde. Je to proces učení a přijímání skutečností z nehmotného světa a obvykle to jde velmi pomalu, až desítky let.

Ono v podstatě nejde o žádná velká tajemství, jsou dnes dostupná komukoli kdo o ně má zájem, ale jejich pochopení a převedení do všednodennosti je z pozice lidské uni-formy obtížné.

Nebuďte zatrpklý, každý se může tou cestou vydat, stačí chtít.

342101

21.11.2015 9:53

RE: Emoce uvadají,

Thor 193.?.?.?

Reakce na 342101

pánové, nechci rušit vaši fillo zoofickou disputaci, ale dle nadpisu tohoto článku se už limitně blížíte do onoho pozadí ...

342104

22.11.2015 1:49

RE: Emoce uvadají,

enki 207.?.?.?

Reakce na 342104

Thor, presne Jste to vystihl. Jenom jsem asi spatne odhadl moznosti racionalniho uvazovani urcitych lidi. Okultni fantasmagorie na steroids nema nic spolecneho s nicim. Nekteri lide ziji v iluzi "skladacky v pribehu [fiction] Diky za input

342137

22.11.2015 9:18

RE: Emoce uvadají,

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342137

Pane enki rád jsem si s Vámi poklábosil a teď zkuste "go home gringo".

342151

22.11.2015 15:55

RE: Emoce uvadají,

enki 50.?.?.?

Reakce na 342151

No co na to dodat. Jenom to, ze to je dukaz, ze na nasi planete operuji" Modus operandi Incognito" Aliens, [mozna, ze jsou z venuse] abdaktuji lidi,vyndaji jim mozek a zapomenou ho dat zpatky, nez je poslou na Zvedavce. Pane Stwora dejte si pozor,nikdo nevi co ti bezdusi aliens maji za lubem.Pokud hledaji azyl s prehrate venuse,tak se drzte domluvenych kvot. Proste nekdo je doma a nekdo ho teprve hleda. Dekuji za pozornost

342163

23.11.2015 7:39

RE: Emoce uvadají,

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342163

He,heh, děkuji za příspěvek, dneska při pondělním ránu, není nad to začínat nový týden zvesela.

Na naší Planetě - to zní hrdě
Modus operandi + Incognito Aliens - jste zřejmě myslel, jste ho tam našel ?
za cenu zvyseneho politicko-vojenskeho tlaku - budete tomu velet ?
Ovšem Vaše nejlepší perla je zde - Atlantidy,jeste nikdo nedokazal jestli byla a kde byla situovana ale jistě víte - Pri potopeni Atlantidy nedoslo k potopeni nekolika svetadilu, ale jenom Atlantidy - už jste si vzpoměl ?
S tímhle jste mě fakt dostal na kolena - Vedecka baze entropy je qauntum fluctuation vychazejici z qauntum indeterminacy a je soucasti zero point location.Tomu rozumí uplně každý a ohromíte s tím každýho vola co potkáte.
Nic vic Vam z ruznych duvodu nemohu rici - Vy máte nějaká tajemná tajemství, které nelze ostatním sdělit, no vidíte MY Aliens je nemáme.

Takže pane Stwora opravdu pozor na tajnůstkářské podvodníky co se zamotali do falešných slov a podivných poselství.

Bude jich ještě mnoho.

342185

23.11.2015 20:12

RE: Emoce uvadají,

enki 207.?.?.?

Reakce na 342185

To co jsem presne ocekaval. protoze Ja "neklabosim"{Ale i kdyz to je nekdy dobre, protoze to provetra mozek a tornado ma vetsi ucinek.] Ale chci prispet do jakekoliv diskuze pouze faktama a racionalnim uvazovanin.A proto se vubec nedivim,ze nebyli pochopeny ve smyslu meho zameru.Snad jen koment k predposlednimu odstavci. Ne; nemam tajemna tajemsrvi.Ten prispevek jsem napsal jako jeden zmnoha moznych pohledu na cryptograficke praxe elit. sacret Geometry je zakladni kamen Freemasons. Sirka, delka,vyska, a vsechno mezi tim je definovano jako Buh.Ze jsem na psal ze z ruznych duvodu nemohu vic rici,bylo proto, protoze to bylo to co jsem mohl maximalne navrhnout, vsechny dalsi spekulace by byli proste spekulace.Ale i tak, jak jsem to popsal se dojde k zajimavym vysledkum.Ono se pisemne totiz tezko vyjadruje ktera cara,nebo kruznice protina nebo urcuje smer k necemu. Proto zalezi na znalostech geometrie. Ja uznavam ze moje cestina neni dokonala,[ale neomlouvam se]a proto chapu nedorozumeni. A nakonec citat od Albert Einsteina, ktery je v platnosti poslednich sest tisic let, pro vsechny lidi na NASI planete " Jsou dve veci, ktere jsou nekonecne, Vesmir a lidska blbost, ale nejsem si jisty o vesmiru." Dekuji za pozornost

342219

22.11.2015 8:29

RE: Emoce uvadají, ale ty co přijdou - mezi lháři a blázny

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 342104

I vy z dómu Thorova se dočkáte neboť jak všichni jistě víte - demokracie je mlácení lidu, lidem pro lid. A další - https://sites.google.com/site/novamisantropovacit...

Rád bych upozornil, že obsah původního příspěvku byl zcela jiný. Velmi přesně to vystihl pán z Kosa zvostra - http://www.novarepublika.cz/2015/11/uprchlici-xxix...

A parádní rozbor poskytuje přímo z Francie Thierry Meyssan.
http://czechfreepress.cz/tema-tydne/thierry-meyssa...

342148

21.11.2015 20:47

RE: Emoce uvadají,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 149.?.?.?

Reakce na 342097

Tak ony původně byly i protižidovské zednářské lóže, třeba u Otců zakladatelů v USA. Jenže dnes to vše řídí židovská BnaiBrith.
Ale možná že se jen tvářili protižidovsky aby do svých řad nalákaly lidi ze všech částí společnosti.

342124

21.11.2015 18:41

Stalinův průliv v obraze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

http://politikus.ru/articles/62768-byt-ili-ne-byt-prolivu-imeni-tovarischa-stalina.html

342119

Příspěvků: 24

20.11. 02:05 Roman  podivne posileni dolaru tento rok
20.11. 08:56 Nikdo (originál)  RE: podivne posileni dolaru tento rok
20.11. 09:51 Marten264  Emoce uvadají,
20.11. 09:51 Marten264  RE: Emoce uvadají,
20.11. 14:49  RE: Emoce uvadají,
20.11. 17:06 arbitr  RE: Emoce uvadají,
20.11. 17:15 Nikdo (originál)  RE: Emoce uvadají,
20.11. 18:48 Marten264  RE: Emoce uvadají,
21.11. 04:28 enki  RE: Emoce uvadají,
20.11. 14:38 QuoVadis  RE: Emoce uvadají,
21.11. 08:52 Marten264  RE: Emoce uvadají,
20.11. 22:24 enki  RE: Emoce uvadají,
21.11. 03:58 favela  A Hiram Abiff byl zavrazdenej trema
21.11. 16:40 enki  RE: A Hiram Abiff byl zavrazdenej trema
21.11. 08:24 Marten264  RE: Emoce uvadají,
21.11. 09:53 Thor  RE: Emoce uvadají,
22.11. 01:49 enki  RE: Emoce uvadají,
22.11. 09:18 Marten264  RE: Emoce uvadají,
22.11. 15:55 enki  RE: Emoce uvadají,
23.11. 07:39 Marten264  RE: Emoce uvadají,
23.11. 20:12 enki  RE: Emoce uvadají,
22.11. 08:29 Marten264  RE: Emoce uvadají, ale ty co přijdou - mezi lháři a blázny
21.11. 20:47  RE: Emoce uvadají,
21.11. 18:41  Stalinův průliv v obraze

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 3

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 360