Diskuze k článku

Den, kdy dílky zapadly do sebe

Příspěvků 16

9.11.2015 5:07

"nezvratnost procesu evropské integrace"

coinageboy 76.?.?.?

"nezvratnost procesu evropské integrace"

Ta pasaz mne dela starosti. Pripomina mi to historii USA kdy se chtel Jih odtrhnout od Severu - Unie vs. Konfederace. Obcanska valka v USA nebyla o negrech a otroctvi, ale o pravu na sebeurceni...

I Rimska rise vlastne nikdy nepadla, obyvatele vlastne nepocitili nic v tu dobu - vzalo to generace ve zpetnem zrcatku rozpoznat po nekolika stovkach let, kdy to prasklo.

Ja verim ze to tady prasklo, ale pozna se to az z perspktiv desitek, ne li stovek let...

341606

9.11.2015 15:22

RE:

tartus 213.?.?.?

Reakce na 341606

Velmi podnět na myšlenka. Akurat teraz tu otrocia biely na farebnych. Tudíž tu bude vojna za práva bílých.

341640

9.11.2015 20:24

RE:

to je jedno 78.?.?.?

Reakce na 341606

To mě zase "nezvratnost procesu evropské integrace" zní podobně jako heslo "se sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak"

341663

10.11.2015 13:13

RE:

Thor 37.?.?.?

Reakce na 341663

tady se prý říkalo "... a ani o chvilu dýl !!! " Ale schválně se podívejte na letopočty římských císařů a říše Vychodořímské hluboce přes rok 33, Dnes to jde vše rychleji . I tehdy nepomohla ani ta dvojkolejnost či dvourychlostní říše...

341698

14.11.2015 1:17

Taky zkouseli 4 cisare najednou

favela 113.?.?.?

Reakce na 341698

a taky rozpulili imperium /Konstantin/ Rima..ale kdyz to ma odejit do kytek tak nepomuze ani svecena voda...Osemetnost tech nepsanych zakonu je opravdu spolehliva. Kolik nadeji a opravnenych bylo vlozeno generacimi napr. do vzdelani ? Nebo do svetlych v zaklade ideji krestanstvi ? Kdyz se neco chce moc a hodne dlouho tak se to vzdycky zvrhne nekam do neprijemna ,jinam.. A neda se nic delat. Navzdory vsem co krici,ze clovek muze vse. Ale to by musel bejt na zemi uplne sam...

341800

9.11.2015 6:20

sestřelovat ruské stroje

Kadlik 109.?.?.?

"Nyní se zdá, že se síly EU přeorientovaly ohledně volby cílů, stíhací bombardéry Tornado se údajně chystají sestřelovat ruské stroje. Zajímalo by mě, jak to tyto veteránské stroje hodlají realizovat."

Tak tomu jsem se taky hodne zasmal [chechtot] Ve chvili kdy naka UK nebo US stihacka jenom skusi zamerit naky rusky vojensky ero nastane takovy toco ze amici a anglani nebudou stacit valit oci a to po nich nebudou muset rusaci ani strilet bude stacit kdyz jin na ty Tornada a F-15 pustej svoje novy elektronicky zbrane a Tornada a F-15 ktrey jsou nahchylny na kde co zacnou z nebe padat samy jak mouchy postrikany biolitem [velký smích]

341607

9.11.2015 8:55

RE: sestřelovat ruské stroje

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 341607

Nic není jak se plánuje. Sami ilegálové tím, že neustále zdrhají z východu na západ,jim dělají vrásky. Tady není nic co by jim nabídli. Jediná věc bude postavení drátů na hranicích a tím vybudují velké koncentráky, kde se vyvraždíme navzájem. Toto si už vyzkoušeli v Africe, kde různé náboženství a kultury se vraždí do posledního jedince. To je ten nárazníkový pás mezi RF a západní Evropou.

341619

9.11.2015 7:59

Ukazuje sa totiž, že Európska únia má celkom inú úlohu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

My, ľudia žijúci v Európe sme si pôvodne mysleli, že Európska únia je tu preto aby sa mali ľudia lepšie, aby mohli cestovať a žiť kde chcú bez obmedzení, aby pohyb ľudí a kapitálu bežal bez problémov, aby ľudia tu v EÚ sa mali lepšie. Čas ukazuje celkom iný účel pre ktorý únia bola "vyrobená". Pre blahobyť a bezpečnosť teda nie, to by sem neťahali mraky prisťahovalcov odvšadiaľ a bezhlavo, lebo tým skutkom sa ten blahobyt vzďaľuje a nie približuje. Vyzerá to tak, že budú brať do EÚ všetko a v čoraz väčšom tempe aby nahnali do košiara čo najviac národov, kde by boli pod dorozom, kde by už nemohli robiť to čo chcú oni samotné národy ale aby robili len to čo sa im dovolí, čo sa nariadi z Bruselu to sa bude smieť, to sa bude musieť robiť. Keď sa povie rovné uhorky, tak budú len rovné. Smiešne nie? No možno len dovtedy, kým nepríde z Bruselu príkaz umiestnite na svojom území pol milióna migrantov, nesmiete siať nič iné ako GMO osivá. Musíte dovoliť stavať mešity. Pošlite svojich mužov bojovať do tej a tej krajiny kde máme my záujem. A tak budeme síce bývať v Európskej únii, ale nebudeme už bývať na Slovensku, v Čechách, ani v Maďarsku. Budeme beztvará masa ľahko ovládateľná, ktorá sa nebude vedieť zjednotiť ani dohodnúť a bude porobená na dlhé stáročia. Lenže ríše tu boli fyzicky, aj plánované, čo mali vydržať tisíc rokov a skončili v prachu dejín. Mimochodom, nepripadá vám takto, že odľud Hitler chcel takmer to isté, čo robia páni v Bruseli?

341614

9.11.2015 11:39

RE: Ukazuje sa totiž, že Európska únia má celkom inú úlohu.

.lak 77.?.?.?

Reakce na 341614

Jistě že to nahrává tomu že politika je zhuštěná ekonomie. V tomto případě připomíná hru monopoly kam se drobečci zasoutěžují kdy vítěz bere vše. Že bruseloni jsou podpindostani jakož i oni ussraele je zřejmé a kde jste si radši neuvědomujte a podvědomí na tom jistě vehementně pracuje aby jste se nedestruovali což tedy s depopulací NWO je možný záměr a na body vedou dva nula se zakletými bulíky fiktivně si myslící že stávající konstelace a nastavení ovlivní ku svému prospěchu. Tak to tedy dřív zmrzne peklo vážení. Vložený obrázek Vložený obrázek

341629

9.11.2015 15:22

RE: Ukazuje sa totiž, že Európska únia má celkom inú úlohu.

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 341614

Vždyť Hitlera si vychovali a vydržovali ti samí exoti, co dnes dosazují figurky do řídících struktur EU. Tenkrát potřebovali dostat Židy do Palestiny, teď zase Araby a negry do Evropy.

341639

10.11.2015 3:36

Jak souvisí vznešená evropská myšlenka s „panskou rasou“? Příručky o EU a učebnice dějepisu vám to zamlčují

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 341614

"Coudenhove-Kalergi si uvědomoval, že šťastné mase míšenců, ať už z Wittenbergu, či Liberce, musí vládnout „duchovní elita“. Ta má vzniknout kolem „panské rasy“, jak nazývá ve svých dílech Židy. Neboť ti se staletími pronásledování geneticky a duchovně zocelili, čímž získali předpoklady k poučování druhých. Rozhodování a vedení euroelity má zabránit možným sporům mezi jednotlivými členy společenství, kteří by chtěli prosazovat svůj dílčí zájem a nezohledňovali by dobro celku. Ve své práci Adel (Vídeň 1922) označuje Coudenhove-Kalergi Židy v pozitivním a žádoucím smyslu za Führernation (vedoucí národ), Herrenrasse (panská rasa), Herrenmensch (panský člověk) a Herrenvolk (panský národ)."
http://nassmer.blogspot.cz/2014/05/jak-souvisi-vzn...

341688

9.11.2015 8:37

představte si (!) - hovno smrdí

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Ano, vskutku, hovno smrdí, je třeba to volům a krávám opakovat milionkrát. Třeba ho pak přestanou konečně baštit. I když osobně tomu nevěřím, stačí to hovno totiž zabalit do barevného staniolu a jeho prodejnost raketově vzroste. Už je to docela trapné .

341616

9.11.2015 9:24

RE: představte si (!) - hovno smrdí

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 341616

Západní masmédia pod záminkou informování veřejnosti provádějí náročný proces přebalování hoven do atraktivních obalů.

7 zemí do 5 let - Generál Wesley Clark
https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8

9/11: Press for Truth
https://www.youtube.com/watch?v=Qn4bGP3ze0g

[zmaten]

341620

9.11.2015 15:17

Dílky zapadly dávno předtím

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Nejdříve to byl pokus se smlouvou o Ústavě pro Evropu, později kosmeticky upravenou a přejmenovanou na Lisabonskou smlouvu. Mnozí si jistě vzpomenou na opakování "nepovedeného" referenda v Irsku. Právě tato smlouva dala možnost přehlasování členských zemí.

341638

10.11.2015 1:36

Varovne situace se uz

favela 113.?.?.?

Reakce na 341638

vyskytly predtim. Irove museli referendovat tak dlouho az zvolili "spravne"/jak uz zmineno/. Lisabonskej bezohlednej diktat podepsanej kolaborantem Klausem. /Jestlize mam podepsat novej Mnichov radsi odstoupim. A je mnoho dalsich zdrzovacich manevru pri ruce.Napr. zmenit nejdrive nadiktovanou /oktrojovanou dle Havlicka/ ustavu. /! Utok silencu na Srbsko. Ale masakry na nevinne srbske zeny, deti a starce a vsechno civilni obyvatelstvo byly vedeny prave fasisty z Germanie a automaticky souhlas od EU .Proc nebyli udajni "vinici" chyceni na misto toho ?? Brutalni masakry srbu v Kosovu na obranu teroristu !! Ekonomicka /opakovana/okupace EU zlocincu proti Recku. NATO z Brus-hellu stekajici na vse jako pes posedlej vzteklinou i na vlastni stin ! Spolu s ochranou a miliardami pro teroristy.
Ochota prijmout teroristy z Ukrajiny,Albanie,Turecka a vsechny teroristy sveta do EU a stedre podpory pro fasisty vseho druhu. Na misto pomoci Recku dostava teroristicke Turecko vsechno o co si rekne a miliardy z EU. merde-l naridila a EU poslechne na slovo jako pes.Vypadaji snad nikym nezvoleny Rumpuy,Juncker jinak ? Turecku bylo vzdy v minulosti spojencem germanu a tedy odmena stedra pro ne. Taky musi byt brzy v EU merde !!!
"Obrana" proti uprchlikum je kolaborace snimi a propaganda pro jejich zajmy a ostry teroristicky utok proti populaci EU. /Svedova napr. "zastavuji" prchavce letaky v Recku a snazi se tak zastavit zhrouceni Svedska/. Pasivita obyvatel je vzdy treba. Je to spoluprace.

341686

11.11.2015 14:07

Mir je jen a jen pokracovanim valky-chytra hlava

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Australska vlada to vyresila s utecenci-emigranty na cestu do Australie tim,ze ,dala utecencena ostrovy mimo uzemi Australie,samozrejme tyto strediska na cizim uzemi musi postavit a personal platit a rovnez socialne zajistit utecence.Nakones se chytre hlavy daly dohromady a dnes plati prekupnikum penize-dolary,aby uz neposilali utecence na lodich do Australie, ze je to mozna prijd elacineji,necemu takovemu se rika vypalne,jestli se nemylim,nepritel se uplatil, aby nenadelal skody.Evropska unie, take dala chytre hlavy dohromady a nabidla africkym statum biliony dolaru ,kdyz povolaji sve utikajici obcanstvo,zpet do Afriky, tak,tomuhl es Erika obchod a muzeme to jmenovat vypalne take, a vec je vyrizena ,byrokrati za dane obcanu,predevsim zachranili zidle pod svym zadkem.
Ted se zamyslete,kdyz evropske zeme jsou zcela bezmocne proti privalu utecencu,kde obcane v danich platili bilionove polozky na vybudovani letectva ,namornictva,vojska,bezpecnostnich organu a nakonec je to vsechno k nicemu,kdyz nemuzou novou emigracni rodinu dostat z baraku ,kterym jim ovsem nepatri,ale,obsadi jej,neni to k "popukani" ta bezmocnost ukecanych politiku,co by "lehkozivku" parazitu spolecnosti, tech, hrdinu,kdyz se kouknete n aprsa dustojniku, tak pomalu maji na ty medaile malou hrud,jak , jsou zaslouzily. Cisar Rimsky, Rudolf, kolikaty? Druhy, jasnosti, jer rikal, generalovi hledajiciho Golema,"tak chcete cigrlatka,pozlacene kyrisy,fetise, no ovsem ,kdyz se po hospodach a krcabech flakaji,tak Golema ovsem na takovych mistech nenaleznou! Ven!! Ty plechova nadhero!
( Sir za zasluhy-zadne nebyly!)
To je ten vysledek,ze ta bezpecnost ,tak pro obcany v danich draha, neni vlastne uz zadnou bezpecnosti, naopak se byrokrati vyznamenali spoustou zakonu,proti rassismu,nenavisti a jinem, vse ,proti domacimu obyvatelstvu, aby bylo jeste vice beznadejne a trestane za odpor proti emigrantum, pronez se pristavily vlaky,autobusi,strediska a vse znicili a nici dal a bezpecnost se jaksi vytratila ,nebot poznali,ze oni sami nejsou mezi nimi bezpecny, to neni,jako pouzit laser proti domacimu obyvatelstvu, zde mame mezinarodni zakony,je zjsme si uvazali sami sobe na krk
Kde, jsou dnes ti advokati a rozumbradove ,kdyz se ulici mest tahnou nicim nehlidane kolony emigrant jez na sve ceste vse nici. Ta vlna, emigrant, ma sve informace , od byroratickych organu domaci vlady, mezinarodnich zkorumplovancu k vlastnim lidem, co si muze nemuze domaci obcan dovolit jako nasledek zradcovske zpronevery k vlastnim obcanum.
Vsechny ty valecne kramy vyhazet na smetiste,k nicemu to neni. Staty maji bilionove az trilionove dluhy, ale ,prekupniky emigrantu plati dobre.Ted,uz jde jen a jen o to najit zkutecneho puvodce teto kalamity.
Rabbi Baruch Erfrati, a yeshiva head and West Bank settler, wrote that
the Islamization of Europe was better than a Christian Europe for ethical and theological reasons – as a punishment against Christians for persecuting the Jews and the fact that Christianity, as opposed to Islam, is considered “idolatry” from a halachic point of view.*

341708

Příspěvků: 16

09.11. 05:07 coinageboy  "nezvratnost procesu evropské integrace"
09.11. 15:22 tartus  RE:
09.11. 20:24 to je jedno  RE:
10.11. 13:13 Thor  RE:
14.11. 01:17 favela  Taky zkouseli 4 cisare najednou
09.11. 06:20 Kadlik  sestřelovat ruské stroje
09.11. 08:55 Jacob  RE: sestřelovat ruské stroje
09.11. 07:59  Ukazuje sa totiž, že Európska únia má celkom inú úlohu.
09.11. 11:39 .lak  RE: Ukazuje sa totiž, že Európska únia má celkom inú úlohu.
09.11. 15:22 Nikdo (originál)  RE: Ukazuje sa totiž, že Európska únia má celkom inú úlohu.
10.11. 03:36  Jak souvisí vznešená evropská myšlenka s „panskou rasou“? Příručky o EU a učebnice dějepisu vám to zamlčují
09.11. 08:37 výjimečné porušení omerty  představte si (!) - hovno smrdí
09.11. 09:24 J_Pitralon  RE: představte si (!) - hovno smrdí
09.11. 15:17 Nikdo (originál)  Dílky zapadly dávno předtím
10.11. 01:36 favela  Varovne situace se uz
11.11. 14:07 Robert Nohejl  Mir je jen a jen pokracovanim valky-chytra hlava

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 9

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 041 782,15 Kč

Poslední aktualizace: 15.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 002