Diskuze k článku

Obama odmítá v Sýrii „spolupráci“ s Putinem

Příspěvků 20

21.10.2015 10:53

Nepříjemná pravda vyplouvá

Nausius 82.?.?.?

To o čem si "konspirační" teoretici a vrabci na střeše cvrlikají poslední rok se ukazuje nepříjemnou pravdou.
Amerika, která se po 11/9 pasovala na neohroženého bojovníka proti radikálnímu islámu, napadla pod touto záminkou několik suveréních zemí, překročila mezinárodní právo, zasela strach a vytvořila obrovský šmírovací aparát, tak ta stejná Amerika dnes podporuje ty stejné teroristické skupiny proti kterým měla vždy tak hrdině bojovat.
Více jak rok krouží letadla tzv. Koalice nad Syrií aniž by do dnešního dne bylo patrné co, že tam vlastně bombardují. Začíná se ukazovat, že tato tzv. Koalice cíleně ničila civilní infrastrukturu, bombardovala civilní zástavbu a jejich boj proti ISIL je pouhá fikce.
Zde se dostáváme k poslednímu bodu a tím je fakt, že za uprchlickou krizi je primárně zodpovědná vláda US a působení tzv. Koalice v Syrii která cíleně a záměrně ničí civilní zástavbu a nutí syřany utíkat ze Syrie. Pokud přijmeme tezi, že Německo je okupovanou zemí a německé Kancléřství je podřízeno vládě ve Washingtonu, není chování Angely Merkelové nijak překvapující neboť je patrné jaké síly a kdo má zájem na destabilizaci Evropy, protlačení TTIP atd.

Pokud se Evropa nepostaví na vlastní nohy a neopustí svoje lokajské postavení vůči USA, může to znamenat pro Evropu další válku.

340929

21.10.2015 11:58

efekt bombardovania

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

NATO rozbombardovalo Afriku a blízký východ, a tým sposobili migraci islámu. Rusko rozbombardovalo teroristov a sposobili migraciu teroristov. Násilí zjavne při rieseni problémov vytváří nové.

340930

21.10.2015 12:41

Clanek , uz neodpovida zkutecnosti, rychla zmena v politice.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Ne jenom , ze nadpis Breakthrouugh: Russia , Memorandum on Military Flights Over Syria, uz ukazuje, jak rychle se veci muzou zmenit. Takze, v rychlosti pokracujme,
"Russia Intercept Israeli Jets:Threatens Shootdown:Report" zde si kladem otazku ,co dela Israel v zdusnem pasmu,Syrie? Jakym pravem? Jak, hod noti Spojene narody vzdusnou agresy Israelu v Syrii? Jak, hodnoti Spojene Narody akci USA v bombardovani elektrarny, ne , bombadovani ISIS ?
Nakonec zprava "Israeli General Commanding ISIS Captured in Iraq", no a to snad rika vse, co se kolem nas deje a jako perlicku zprav si muzem precist "Jewish press admits: Canada is Zionist Occupied Territory." ,takze, svetem bezi zmeny jez nedokazem ani v nekolika minutach vstrebat v nasem mozku.
Tohle vse jen dosvetcuje, jak, rychle svet dokaze se v nekolika minutach zmenit, takze,vyskytneli se pravda, tak, ani profesionalni lhari to nemuzou zcela podchytit a zamlzit ,o co prakticky jde.
Secret US Attack, Cited by Putin Part of Pentagon BioWarfare Plan

340932

21.10.2015 20:51

RE: Clanek , uz neodpovida zkutecnosti, rychla zmena v politice.

dub 94.?.?.?

Reakce na 340932

u rychlého sledu událostí je velmi zajímavé i toto (i když to zdánlivě nesouvisí): http://beforeitsnews.com/alternative/2015/04/what-...
anšto wal mart je čínská firma, takže bye bye dollar?

340942

27.10.2015 10:35

RE: Clanek , uz neodpovida zkutecnosti, rychla zmena v politice.

Hrrr 46.?.?.?

Reakce na 340942

To je teda odkaz s prominutím na p.r.d. - stránky obsahem a charakteristikou ala Blesk, Hrom, Aha !!!

341073

21.10.2015 13:36

Odmietanie spolupráce ...

Luko 95.?.?.?

... nemusí byť až tak na škodu, ak sa na tom obaja štátnici v tichosti dohodli. Odísť z boja s "tvárou" je niekedy viacej, ako v ňom hrdo padnúť.

340934

21.10.2015 15:27

Poprední predstavitelia Iraku, Afganistanu a Južného Osetska jednajú s Ruskom.

lubosmat 212.?.?.?

Irak motivovaný úspechmi leteckých úderov RF a otvorenou spoluprácou s pozemnými vojskami Sýrie a Iránu.

Afganistan motivovaný silnejúcou hrozbou odnože ISIS a zároveň predpokladom uzmierenia pozícií s Talibanom prostredníctvom spolupráce s RF na platforme spoločného boja proti ISIS.

Južné Osetsko s inovovanou snahou splniť si svoj sen a pričleniť sa k RF iniciuje už druhé referendum na túto tému.

Všetko sa to deje v atmosfére tvrdohlavého odporu USA voči akejkoľvek spolupráci s RF. Hoci sa začínajú objavovať perličky vzájomných dohôd, hrozí tu zásadná strata pozícií USA na geopolitickej mape sveta.

340936

21.10.2015 16:28

RE: Poprední predstavitelia Iraku, Afganistanu a Južného Osetska jednajú s Ruskom.

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 340936

Strata postavenia USA na geopolitickej mape sveta nie je hrozba, ale nádej pre svet.
Nasledovať by malo vytvorenie silného medzinárodného tribunálu na vyšetrenie a potrestanie zločinov USA.

340937

21.10.2015 20:39

Can you see it?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

možná je to sehrané, každopádně to sedí [smích]

https://www.youtube.com/watch?v=mtQZwXOb3_Q

340941

21.10.2015 23:42

Velice dobre a pravdive napsanej clanek

Satanist 173.?.?.?

a ten kdo do ted neveril ma ted tu moznost videt jak se USA vodkopali ..... Dalsi comment k clanku zrovna nepatri a vomlouvam se za to . Pisu to tu proto ze se ledy hnuli a zda se , ze Pravda zacina vyplouvat jak olej na hladinu i v Israeli ! Naklepejte si na Google driv nez to smazou ' Israeli PM Accused Of Trivialising Holocaust' . Clanek vysel taky na The Huffington Post v GB 21st October 2015 ale myslim si ze na internetu moc dlouho nevydrzi a pak takovou pripezitost si precist legalne to co je knessetu trnem ve voku by nemel nikdo vynechat .

340945

22.10.2015 12:25

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 340945

Nijak se nevzrusuj, je to od Bibiho jenom chucpa, proste jak se mu to hodi, ovsem zde - v nasem kotli - jsou vetsi problemy - treba pan Zeman, jehoz bezohledne vyuzivani Izraele - pokud toho nenecha, prinese cesku velike problemy v dobe, kdy se Evropa spolu s casti Ameriky zacina divat na Izrael realisticky. Je to sice dlouhy proces, ale musi prijit, demograficka cisla nelze okecat...

Kdybych ho osobne nevidel a neslysel pri debatach s Kajou tak bych se divil, ale vim ze u neho ucel sveti prostredky, takze verim ze v nem neni zadna laska k Izraeli ale jen jeho typicka vychcana vypocitavost, maleho zlomyslneho parchanta ktery se diky stestene (blbosti ofcanu) dostal zase z mocuvky na vrchol hromady hnoje.

Podivam li se na obe kultury v historicke souvislosti, tak mi pripada islamska kultura (pred nastupem rabidniho islamu ve 12 stoleti) daleko prijatelnejsi, jmena jak Avicena .....aniz bych omlouval dnesni islam, mam dojem
ze Islam se stal rabidnim smerem cca od 12 stoleti, diky akcim katolickych monarchu v nynejsim spanelsku.

.....kdo seje vitr zklizi bouri, problem je v tom, ze my cesi tu bourku sklidime taky ac jsme nic neseli.

340949

22.10.2015 17:27

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340949

"treba pan Zeman, jehoz bezohledne vyuzivani Izraele"

Prosím o jediný fakt, kdy pan Zeman využívá Izrael.


" - pokud toho nenecha, prinese cesku velike problemy v dobe, kdy se Evropa spolu s casti Ameriky zacina divat na Izrael realisticky."

Evropa /Merkelová/, část Ameriky /poloamericko - izraelská administrativa/ se dívá na Izrael realisticky tím, že jim dělá posledního posluhu.

PS
Jak vidíte, tak pan Zeman je za dobře jak s Izraelem - tak s panem Putinem. Myslím, že je to jediný prezident, který to s námi myslí dobře. A vzhledem k jeho dle Vaší formulace ohledně jeho vychcanosti - posluhu my jim NEDĚLÁME.

340950

22.10.2015 20:18

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 340950

tak tady je ty smaku, cti dale..letos v lete chtel Zeman do USA ale Obama mu neposlal pozvani, takze Zeman vyuzil Izraelskou kartu a nechal se pozvat "B" Knessetu cili Americkym kongresem.

Je zrejme ze Jsi mlady a hloupy, ale jednou ti to dojde, ze ne vse co se trpyti je zlato.

Ale vazne.. Zeman je chytry a - nerad pouzivam u neho slovo "inteligentni" cili nahradim to radsi "Vzdelany" clovek, ktery je naprosto neschopny prijmout jakoukoliv i beningni kritiku. Kdokoliv ho zkritizuje se stava jeho okamzitym nepritelem, se kterym se vzdy vyrovna. bud okamzite ci je li protivnik vetsi ceka trpelive na prihodny cas.

Ohledne Ruska, "podivas li se na historii nasich vztahu s USA nekoukalo z toho nikdy nic dobreho, takze Zeman je v tomhle pripade realista, ovsem muze take byt mozne, ze na nej existuje nekde nejaka slozka.

Zaver... Izrael je proste "Zemanovo eso v rukavu" ovsem je mozne, ze existuje take nejaka slozka, ci provazek za ktery se da tahat.

Mel jsem a mam dost zidovskych pratel, kterych si vazim -a ti kterych jsem si vazil nejvice bohuzel uz nejsou nazivu. Ale I pres to si musis laskave uvedomit, ze za to co jsme pro Izrael (jako stat) udelali v letech od 1946- 48 se nam Izrael odmenil hezkou plaketou ve vojenskem historickem ustave na Zizkove, a nyni po revoluci nekolika podvody a podrazy, ovsem to je normalni

abych se zase vyhnul dalsim zbytecnym otazkam uvedu dva.. Stavba dalnice z Ostravy nekam na sever, a podpaleni (historicky chranene) Orionky aby na Vinohradech mohli postavit sidliste

musim koncit, jdu na spacer.

,

340953

23.10.2015 7:25

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

Prednohorecštvrtý 178.?.?.?

Reakce na 340953

Chcel by som len podotknúť k tým rokom 46 - 48, že za obchodom alebo darom - nech si každý vyberie ako mu to vyhovuje - stojí vždy len malá skupinka ľudí, aj keď sa to navonok prezentuje ako pomoc celého štátneho útvaru.... To sa nakoniec deje aj v dnešných časoch, nič sa nezmenilo. Takže - parafrázujem jeden slávny nápis z vašej národnej kultúrnej pamiatky - národ sobě. Oni to tak berú, takže v tmto ohľade si netreba nič viac namýšľať.

340966

23.10.2015 12:32

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 340966

uz je kolem toho moc kecu, tak jen doplnim,," k tým rokom 46 - 48, že za obchodom alebo darom" to nebyl obchod ani dar, to co jsme tenkrat pro Izrael udelali nebyl obchod ani dar, ale byla to VYLOZENA ZACHRANA IZRAELE, ty Messerschmitty 109 s predelanymi motory byly jedine stihacky schopne ochranit Zidovske hordy proti arabskym hordam ze vzduchu..

to byl "Cely kseft"

Doufam, ze znas prislovi "pro dobrotu na zebrotu
vic se o tom bavit nechci, mam vysoky krevni tlak a nechci skoncit ve spitale s prasklou cevkou.

Jeste neco bratko, tenkrat jsme v tom byli spolu - oba narody, Rika ti neco jmeno Laco Novomestsky?

340978

23.10.2015 17:59

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340978

Moderní stát Izrael, o jehož vznik usilovalo sionistické hnutí již od konce 19. století, se odvolává na biblickou myšlenku země izraelské, jejíž zaslíbení tvoří jeden z ústředních motivů judaismu po více než tři tisíce let. Po první světové válce ustanovila Společnost národů Britský mandát Palestina s cílem vytvořit „domovinu pro židovský lid“.[6] V roce 1947 Organizace spojených národů schválila rozdělení Mandátu Palestina na dva státy – židovský a arabský.[7] Přestože Liga arabských států tento plán odmítla, Izrael na jeho základě vyhlásil 14. května 1948 nezávislost a v následující vítězné Válce za nezávislost rozšířil své hranice nad rámec plánu OSN na rozdělení Palestiny. Od té doby trvá mezi Izraelem a sousedícími arabskými zeměmi konflikt, který vyústil v několik válek a desetiletí násilí, trvající dodnes.[

PS V Izraeli židi žijí v kibucech a vyměňují si mrkev za brambory. Zatímco judaisti neboli konvertiti k židům si tam žijí vesele tzv. od roku 1948 na ukradeném území Palestinském.

Byl jim nabídnout k osídlení Madagaskar, ale tam se zalekli goril, které své území dokážou dost drsně chránit.

340986

23.10.2015 22:46

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 340986

ac nerad, prece jen musim...kdyz si predstavim, ze by Keltove (snad nekde zbyli) chteli zpet jejich uzemi, Polabsti Slovane by chteli uzemi kolem Berlina Lipska, Rujany, Pravi obyvatele Angli zpet svou zem, tak se mi mota hlava nad drzosti chazaru, a pitomosti lidi kteri jim to zerou. "Pitomost" bych radsi mel nahradit terminem "Sancta simplicita" ale tomu by mozna moc spolupisalku nerozumelo tak zustanu u ceskeho "pitomce" ne jako urazku ale zkracene popsani dusevniho stavu, nebo vedomosti o veci same.

Starej Hercl ve Vidni spolu s nekolika telesne impotentnimi soudruhy si vymyslel Sionizmus ovsem nemysleli to vazne, byla to ciste takova uvaha jako treba kdyz se mnisi dohadovali "kolik andelu se vejde na spicku noze".

Totiz ve Vidni a zvlaste v Rakousku to meli zidi skutecne sametove,, citili se jako Herrenvolk - mluvili jen nemecky a to I v nasi ceske kotline, kde se do 1918 stitili promluvit cesky a az potom prisly metamorfozy Sternu na Hvezdy, Izaku na Jirky, a zacli svitorid Pemacky.

zpet k Izraeli... ten jim slibil jiz lord Balfour za to, ze pomuzou zlikvidovat osmanskou risi, ale nikdy nesliboval Izrael ale jen Palestinu, s etnickym rozdelenim jako Sudety, nebo cesko- slovensko ale furt jeden stat

Celkem mas pravdu o Arabske lize , ale Arabove je napadli az kdyz vyhlasili svuj stat, takze....

znamy ktery pred lety prijel z Izraele mna poucil o kibucech, joooo delavali tam ze zacatku zidi, ale pak tam robotili palestinci, a po postaveni zdi tam tahaji blbe krestanske deti z evropy a ameriky.

340992

24.10.2015 23:12

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 340992

zajímalo by mne, jakou máte představu o Keltech a jejich území a jejich vztahu k polabským Slovanům. Pokud mne pamět neplete, Keltové se smísili s národem Árjů (modroocí blonďáci neplést s árijci !! ), který do střední Evropy putoval z východu (podobnost prasánskrtu z češtinou). Keltové o tom dle legend velmi dlouho dopředu věděli a vítali je jako své příbuzné (byli pokrevní příbuzní) měli i podobné zvyky, filosofii atd. Jejich splynutím vznikli Slované. to jen poznámka ke keltům a slovanům

a mohu rozšířit i o kmen chbanů, delší časový úsek byly české země až po Bayreuth, když se o tom s němci bavím, prskají a nevěří [smích]

341013

23.10.2015 19:02

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

dub 94.?.?.?

Reakce na 340978

a protože to mladej masaryk udělal v rozporu s britskými zájmy (a šlo o podporu teroristů), tak bych za jeho "sebevraždou" hledal naprosto jiný, než ruský zájmy...

340987

23.10.2015 12:03

Uniklo neco,co uniknout nemelo,ta smula donuti lidi premyslet

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Kdo z Vas videl zabery poprav syrskych vojaku a civilistu,dospivajicich deti a zen, nebo podrezavani hrdel zajatcu,obrazky ukazujici useknute hlavy nabodnute na plote a jine, vse,od tak zvanych islamskych bojovniku Otresne podivani se v jednadvacatem stoleti,jakoby s eto delo za feudalism a n ev moderni humanisticke dobe s mnoha pravy cloveka, otazkou je ,kterych?O,cem je vlastne ten novinarsky omyl,jez neni na nasich obrazovkach, tedy neco tam je ,jako Netanyahu svadi holocaust na Grand Mufti v dobe Adolfa Hitlera,ale ,zde mu ujel jazyk ,kdyz rekl,ze Hitler nechtel zabijet zidy az do doby,kdy Berlin navstivil Grand Mufti.Zauvazujte.
Druhou veci a tou hlavni , je toto,ze velitelem tech ISIS hrdlorezu je ,israelsky general,,verte , neverte.oryginal: Breaking:Israeli General Commanding ISIS Captured in Iraq.Brig.gen.Yussi Elon Shahak and hisID number is34356578765Az231434 -Ysraeli officer captured by Iragi popular army via DFSI intel.
Co bude,asi nasledovat? Nechaji spojenci Israelu general av arabskych rukach a nebo jej osvobodi,jako kdysi dva britske vojaky v arabskem obleceni ,jez montovali minove pasti v mistech,kde se shromazdovali iracane, kde ,obetmi byli I deti.

340976

Příspěvků: 20

21.10. 10:53 Nausius  Nepříjemná pravda vyplouvá
21.10. 11:58 tartus  efekt bombardovania
21.10. 12:41 Robert Nohejl  Clanek , uz neodpovida zkutecnosti, rychla zmena v politice.
21.10. 20:51 dub  RE: Clanek , uz neodpovida zkutecnosti, rychla zmena v politice.
27.10. 10:35 Hrrr  RE: Clanek , uz neodpovida zkutecnosti, rychla zmena v politice.
21.10. 13:36 Luko  Odmietanie spolupráce ...
21.10. 15:27 lubosmat  Poprední predstavitelia Iraku, Afganistanu a Južného Osetska jednajú s Ruskom.
21.10. 16:28 Malý a zvedavý  RE: Poprední predstavitelia Iraku, Afganistanu a Južného Osetska jednajú s Ruskom.
21.10. 20:39  Can you see it?
21.10. 23:42 Satanist  Velice dobre a pravdive napsanej clanek
22.10. 12:25 arbitr  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
22.10. 17:27  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
22.10. 20:18 arbitr  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
23.10. 07:25 Prednohorecštvrtý  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
23.10. 12:32 arbitr  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
23.10. 17:59  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
23.10. 22:46 arbitr  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
24.10. 23:12 Zvirak  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
23.10. 19:02 dub  RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek
23.10. 12:03 Robert Nohejl  Uniklo neco,co uniknout nemelo,ta smula donuti lidi premyslet

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 0

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 0

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 0

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 642