Diskuze k článku

500 milionů rukojmích

Příspěvků 109

7.10.2015 3:50

Hezký článek z nasranosti

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Nezačneme-li se rychle bránit organizovaně a se zbraní v ruce, tak bílá rasa v Evropě prostě skončí. Je to taková zkouška zdegenerovanosti. Osobně si myslím, že v ní neuspějeme, ale klidně se nechám příjemně překvapit.

340303

7.10.2015 6:28

Vzhledem k otupělosti a nezájmu mladých, debilizovaných propagandou a jejich chytrými hračkami,

Kanak 37.?.?.?

Reakce na 340303

nelze vůbec předpokládat, že by se tomuto někdo, kromě pár vlastenců nejen dokázal postavit, ale vůbec v tom něco dokázal udělat, tj. ubránit naši kulturu a civilizaci. Nemluvě o tom, že by šli do toho se zbraní, kterou většina viděla možná tak na obrázcích. Jakýkoliv takový pokus bude okamžitě potlačen. Vezměte si jen to, že 90% obyvatel je proti tomu, kolik jich ale přijde na demonstrace? Čech není Maďar, raději v klídku u piva bude čekat na svoje Blanické rytíře, kteří nikdy nepřijdou, než aby zvednul zadek. Štěstí přeje odvážným, zbabělým se dostane toho, co si zasluhují, bohužel.

340307

7.10.2015 8:58

RE: Vzhledem k otupělosti a nezájmu mladých, debilizovaných propagandou a jejich chytrými hračkami,

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 340307

Cituji autora : Mě na tom fascinuje na perfektní, stoprocentní, tupá devotnost, poslušnost a odtržení od normálních lidí u politických loutek napříč Evropou.

Pokud autor mluví o "perfektní, stoprocentní, tupé devotnosti, poslušnosti" lidských zdrojů ( gojim) , tak s ním souhlasím, pokud ale mluví o "politických loutkách" , tak s ním nesouhlasím - kdo si tu dělá, co chce ? Lidské zdroje nebo politiké loutky ? Kdo tancuje podle koho ?
Takže "přání otcem myšlenky" u autora.
S vámi Kanak_u naprosto souhlasím. Tuhle někdo napsal : "statisíce oslů na dnech NATO v Mošnově proti stovkám na demonstraci proti NATO na Václaváku vypovídá o kvalitě populace víc než růžové brýle protiválečných aktivistů."
A s invazí křováků je to úplně stejné.
Štěstí přeje odvážným, zbabělým se dostane toho, co si zasluhují - bohudík.

340318

8.10.2015 11:11

RE: Vzhledem k otupělosti a nezájmu mladých, debilizovaných propagandou a jejich chytrými hračkami,

radim 85.?.?.?

Reakce na 340307

Přesně tak. Sedněte si večer do parku, o čem se mládež při lahvích baví. Mysli si, že ty mi granty po svejkovsky ozerou a bude dobře. Obávám se, že tento národ je ztracený. Těch pár uvědomelych na to nestačí.

340401

7.10.2015 4:10

A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už nejed

jm 191.?.?.?

"A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už nejednou pomohlo"

nepomohlo to nikdy.
svejk je pouze kostrbaty mytus

Žižka & Švejk - společnost s ručením velmi omezeným -

Švejk určitě není postava konzistentní. Pro Haška a především pro zdrobnělé švejky je často jen záminkou. Švejk neboří falešné hodnoty, nemůže, protože

sám skutečných hodnot moc nemá, pokud vůbec nějaké; a žádné nemůže získat. Neskrývá nic pod maskou, je tou maskou. Je vždycky sám... a pouze švejkem, který se podvádí a zneužívá, zlodějíčkem bez životních alternativ. Je naprosto a nutně závislý. Rozhodně je podvodníkem a příživníkem nejen ve smyslu sociálním. Lidské a dobrácké postavy jsou v knize příznačně častěji okrajové nebo doplňující. V diskuzním pořadu "Češi potomci Švejka" se hovoří o účinné a neúčinné rezistenci. Václav Bělohradský uvádí jako příklad účinné rezistence postoj a jednání dánského národa, jeho solidaritu, díky které 99 % dánských Židů přežilo Holocaust,
ale současně přeceňuje účinnost Švejkovy rezistence a hodnotu účinnosti závislé na přijetí.

Švejk je však účinnou rezistencí jen v literatuře, švejkování pak v určitých, nečetných konkrétních situacích, jinak může být dokonce pro vládnoucí chtěný nebo ukradený. Švejkův svět není symbolický, ale typisovaný. -

See more at: http://blisty.cz/art/62997.html#sthash.y8YmrRtJ.dpuff[chechtot]

340304

7.10.2015 8:34

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 340304

Váš "profil" Švejka se sice tváří velice "fundovaně", ale jinak je to bezcený canc. Spojitost s Žižkou je pak vysloveně za hranicí.

340314

7.10.2015 10:31

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

udo2 78.?.?.?

Reakce na 340304

Re: DaneLaw
Tu sme asi narazili na podstatu problému-príležitosti, či? [smích]

Das "Jiddische Ost-Scheisseweiterleitungsgesetz".
Das uralte Kolonisationsprinzip..seit dem Agypten-Sinai trip..
Was willst den du PhéNix?
"Die Welt und 5 Prozent dazu!"

Čím ďalej na východ, tým vyššia úroková sadzba (=oprátka na krku sedliaka).
Tak je lenivý parazitujúci západný záhradník svojim Páníškom
za mlčanie na úkor nových otrokov odmeňovaný
a pyramídová hra - systém aDu ("pekla" ), pre nové obete vábivý.

Dáni, čo to pred 1000 rokmi vzdali,
si tú "hlúposť" dovoliť mohli.
Pre Človeka z východu však,
je pestovať si hada na prsiach..samovražda.
No hlavne vražda detí a vnukov svojich..

Isto..nie všetci židia sú bankári, no všetci bankári sú židia.
..i svoj plebs, perie FéNix ako prvý na oltári AbRaCháma obetuje..

Nič proti pôvodnému, humánnemu judaizmu,
ktorý takmer v prachu dejín zmizol.
Dnešný sionacizmus = fašizmus na pseudorasových princípoch,
ho našťastie ešte úplne nezahryzol..

To si však židia medzi sebou riešiť musia
a nie plakať, hulákať stále,
ako keď si upíri ráno zuby brúsia!

Inak to zasa za nich budú musieť,
v pude sebazáchovy riešiť druhí..

340327

7.10.2015 10:51

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 340304

Chytráctví a spekulace bývají krátkozraké, i když mnohdy dočasne vynáší, podobne jako kolonie anglosasum.

S tema 99% dánskýma Židama to vidím trochu jinak, sama solidarita nestačí, pokud dojde na vojenské rešení, do kterého spadají i koncentráky. Je to spíš jen nutná podmínka na zlepšení. Nedá se ríct, že by treba grilovaní kresťané v Sýrii nebyli vuči sobe solidární.

Čulíkovy blisty nepovažuji za to pravé, není vubec jaské, kým vším je Čulík sponzorovaný, a také jsem tam zachytil maximálne dezinformační/propagandistické články, které by normálním nezávislým portálem nemely projít.

Řekl bych, že nejjednodušší cesta je začít s porádkem ve vlastních politických radách. Ne se strílením, vešení, defenestracemi, ale s porádkem.
Spekulantum se dobre loví jen v kalných vodách.
Žádné zvrhlé sankce, jen odstavení od kormidla. Ať jde delat, kam chce, podobne, jako musí jiní. Parazitující housenky musí z buxusu pryč, jinak ho celý sežerou, neptají se nikdy, kde je mu konec.

340333

7.10.2015 15:12

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 340304

Že se Dánové, Nizozemci, Finové a jiní v době nacistické okupace mohli ,,starat" ještě i o nějaké Židy bylo také dáno úplně odlišným přístupem Němců k těmto okupovaným národům. Dánům a spol. nehrozilo vyvraždění z povrchu zemského jako Slovanům. Prasárny, které aplikovali Němci na Slovany, ostatní germáni vůbec neznali, jim to nehrozilo. Češi věděli, že Německo je pro ně smrt, a měli úplně jiné starosti...

340352

9.10.2015 8:22

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

kyticka 83.?.?.?

Reakce na 340352

Dotaz? Kde jste vzal tu informaci, že nás slovany - konkrétně Slováky, Chorvaty, Slovince, Čechy a Ukrajince chtěli Němci vyvraždit.

To máte z komunistický nebo žido-americký propagandy. Těch pár pamětníků to co ještě žije, to zažilo zcela jinak.

Jinak pro ostatní - obhajovat se Švejkem je důkaz toho, že jste malý přizdi sr..či, kteří umí jen remcat, kdy zejména se neumí podívat pravdě do očí a zejména se u vás projevuje závist komukoliv kdo je na tom v jakémkoli ohledu lépe než vy.

Vás nezajímá co kdo říká, ale kdo to říká. Příkladem je hanobení Babiše. I kdyby se na hlavu stavěl, stejně mu dáte nálepku Bureš.

- dává systém do pořádku (registrační poklady) - obhajujete zloděje co neplatí daně
- Babiš s kolegy ve vládě na půdě EU bojuje, aby EU donutila chránit vnější hranice aby EU zatlačila na Obamu a Putina aby se domluvili především oni a netahaly jejich spory do Evropy a mezi Araby - tak mu nadáváte, že to dělá jen proto, že si spočítal, že mu vyjdou lépe volební preference.
- nadáváte mu, že pěstuje řepku a ne obilí. Tak se zkuste seznámit s kvótami EU na to obilí - kolik ho ČR smí pěstovat. To se můžete zeptat také na Moravě vinařů jak je to s možností rozšiřovat v 'CR vinohrady. Babiš by také mohl ty polnosti pouze sekat a nechat ležet ladem. Na řepku ještě dostane z EU dotace. Ty pak dá lidem ve mzdách nebo dodavatelům dalších investic. Tedy uniklé daně z ČR velkými korporacemi třeba do Německa zase do ČR dostává zpět. Ale to vy kecálkové slyšet nechcete - Bureš je hajzl, že jo.

Tedy závěrem, autor článku je blázen. Místo aby podporoval všechny kteří se s tím u nás něco snaží pozitivně udělat, tak bez ověření si faktů šíří pomluvy právě o těch "sociálně inteligentních" jen proto, že také kromě práce ku prospěchu všem také podnikají a mají prachy. A co dělá Švejk? Nic kromě zesměšňování schopnějších.

To je čistý fanatický komunismus závistivých primitivů bez kouska důvěry v kohokoliv, kdo se má lépe než vy. Zamyslete se na slovy profesora Piťhy:
https://www.youtube.com/watch?v=MwRYpmWolWQ
nebo ještě lépe nad filmem prezident o Putinovi
http://ulozto.cz/xRizFqfL/prezident-2015-film-vlad...

Naopak autor článku nabádá k revoltě, chaosu - prakticky barevné revoluci, která by měla smést vše dobré i špatné a že jako pak to budeme stavět znovu odspodu jako nějak lépe, že ti nezkušení noví co se takto dostanou k moci nějak lépe vhlédnou do problému. Tak to se koukněte na současnou z Majdanu vzešlou Ukrajinskou vládu. Tak tak nějak by to dopadlo.

Přestávám tomuto webu posílat příspěvky. Platím mu již řadu let a právě končím. Podporovat fanatika a xenofoba, co to tady chce svými mindrákojidními bludy akorát v ČR rozeštvat nehodlám.

340448

9.10.2015 9:32

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 340448

Pane Kytička , původně jsem chtěl Panu Editorovi napsat podobný příspěvek, neudělal jsem to , za ty roky běhu na Zvědavci udělal tak mnoho pro tisíce lidí, jejich poznání a změnu názorů, že mu to promíjím a odpouštím. A zůstanu dále platícím uživatel jeho služeb. A pokusím se obhajovat jiný pohled v rámci diskuze, popř. napsáním svého článku.

Přijetím těchto lidí by Evropa neztratila ale získala. Naředěním současného Evropského paradigmatu by mohlo dojít k posunu v myšlení k lepšímu.

Podmínkou je laskavé a vlídné přijetí a společná práce na Novém životě.

Zcela souhlasím s Panem Igorem Chaunem.

https://www.youtube.com/watch?v=As0Jzyj3Gc8

340452

9.10.2015 10:50

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 340452

To Chaunovo povídání dobrý až do momentu kdy to shrnul. Čímž z původně extrémního strachu a zla nakonec udělal extrémní euforii a dobro.
A jak známo zlatá stezka vede středem .
Je dobré zachovávat si vnitřní klid a sluníčkové vyzařování, ale tento svět je svět duality, a proto je stejně dobré umět rozlišovat.
Chaun to cítí dobře, ale interpretuje to naivně.
Kytička , ten je jenom naivní. Jeho obhajoba Babiše je smutná a hloupá. Blekotá něco o penězích, které Babiš přes dotace vytahá Němcům z kapes, ale až bude glyfosátem a jinými svinstvy otrávená poslední studna v týhle zemi, tak co dál? Babiš nebude, peníze nebudou, čistá půda a voda nebude, ale budem jako mít dobrej pocit, že ten Babiš to eu aspoň trochu podojil, nebo co?
Ta myšlenka s ředěním záp. civilizace muslimama se praktikuje na západě už léta, všichni vědí jaké ovoce to nese. A když si migrant stěžuje na opuchlý koule z nedostatku sexu, tak to asi nkoho moc nepřesvědčí o jeho lidskosti.
http://medzicas.sk/mam-opuchnute-semenniky-vsetci-sa-stazuju-na-chybajuci-sex/

340459

10.10.2015 2:58

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340459

Nejhorší co se stalo je, že se i těm co nemají v hlavě úplně nas.áno, podstrčilo spojení "Babišova řepka", a už pak samostatně rozvíjejí důsledky, atd...
Když já jdu kolem nejbližšího pole s řepkou přesně vím, že nepatří Babišovi ale následovníku bývalého místního JZD, a tak je tomu skoro všude.
Je to škoda, protože i ti co by mohli něco udělat (vymyslet) pro budoucnost, ztrácí energii v takovém primitivním partajně-kalouskovském boji.

340475

11.10.2015 10:20

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 340475

To ví i malé dítě, že ne každé řepkové pole je Babišovo, ale jen Babiš vlastní největší rafinerii na řepku a když už do toho vrazil nemalé prachy, tak bude tlačit na řepku i po tom, až se prozradí, že biopaliva jsou úplná debilita.
Chce vysávat daně od nejposlednějšího živnostníka v zemi, ale když dojde na zdanění korporací a finančních spekulací, tak nějak neslyší.
Lidi jako on, nemůžou pro budoucnost udělat vůbec nic, protože to myslí dobře jen se sebou a jsou to zjevové starého světa a ten, jak vidno, mele z posledního.

340535

14.10.2015 2:43

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340535

Ještě štěstí , že Babiš nevlastní kutnohorskou tabákovou fabriku. Jinak by každé malé dítě (spolu s Vámi) připsalo rakovinu každého kuřáka na vrub jemu.

Je ale docela možné, že jste pozůstalý po Kratolii, kterou v únoru uštkla Kobra, a proto ta antibabišovská vytrvalost.

Jinak při pátrání po rafinériích řepky jsem narazil na zdroj informací přímo od pramene - stránky firmy Preol, které například informují dne 24.6.2015: Dceřiná společnost PREOLu, firma PREOL FOOD, a.s. zahajuje výrobu jedlého řepkového oleje Zlatá Haná, což mne, jako nadšeného uživatele řepkového oleje velmi potěšilo.
Stránky firmy Preol zcela popírají vaše vidění Babiše :
>Lidi jako on, nemůžou pro budoucnost udělat vůbec nic, protože to myslí dobře jen se sebou a jsou to zjevové starého světa...
Firma má dokonce etický kodex a i etickou linku, tam byste si nejspíš mohl adresně postěžovat. Dejte případně vědět jak jste pochodil. [mrknutí jedním okem]

340648

14.10.2015 10:21

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 340648

Tím, co jste zjistil a uvedl, jste ovšem spíš potrvdil výše uváděné.

Babiš je jediným tuzemským dodavatelem bionafty.
Ministerstvo financí je jediným akcionářem Čepra, které je největším distributorem pohonných hmot a odběratelem biopaliv.
A do třetice preolfood zahajuje výrobu jedlého řepkového oleje.

K tomu není co dodávat.
Ovšem váš výrok : " Stránky firmy Preol zcela popírají vaše vidění Babiše " , mě opravňuje se obávat, že asi nic z toho nechápete, protože hledat byť jen stín pochybnosti na místech, jejichž účelem je tvářit se hezky, to vyžaduje vysoký stupeň naivity.
Tak dobré pořízení s roundupem a v případě zdravotních komplikací si nikde nestěžujte, protože přístup k informacím zatím ještě je a neznalost neomlouvá.[smích]

340654

14.10.2015 17:07

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340654

Začal jste řepkou (Babišovou), když se ukázalo že ji pěstuje hlavně nejen Babiš přešel jste na největší (Babišovu) rafinérii řepky, která ale pouze zpracovává vypěstovanou hlavně ne-babišovu řepku. Teď jste přešel na (Babišův) Roundup, a na moji naivitu.
Nechám čtenáři ať posoudí nakolik je Váš způsob argumentace vyjádřením jinak oprávněných pochybností nad chemizací zemědělství - Roundupem zvláště, nebo jen blábolivým obviňováním Babiše v Kalouskově stylu, protože minimálně Babišův Preol s Roundupem zcela jistě nepracuje.
Musíte chodit koukat pod prsty zemědělcům při používání herbicidů či pesticidů, protože jen to by mohlo být důvodem k obvinění někoho konkrétního.
Mezi současně doporučenými herbicidy na řepku, z náhodně vybraných na internetu, zde, zde ani zde nikdo Roundup neuvádí. Bývá doporučován zahrádkářům hlavně při zakládání trávníku...

340663

15.10.2015 9:03

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 340663

Nic jsi nepochopil, Ivane.

340701

12.10.2015 11:58

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 340448

To je dobra ta ironie s Babisem....to se vam povedlo.

340574

8.10.2015 14:19

švejkování se nám stane osudným

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 340304

Je to přesně naopak, švejkování se nám stane osudným. Protože švejkování je zcela neúčinné v situaci, kdy se vás chystá někdo vyhladit a zgenocidovat. Což je právě dnešní situace.

340410

7.10.2015 6:08

Jsem o tom presvedcen odnepameti:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Ve vladcich se pohne smysl respektovat davy, az kdyz se zacnou obavat o to, co je muze potkat - o zivoty a majetky sve ci svych pribuznych. V neco takoveho doufat je vsak v dnesni Evrope nemozne. Byt vladcem, znamena pozbyt moralku (s ni v te sprezi zdravy clovek nevydrzi), a navic ti domyslivci se smysly recividistu ziji izolovane...i takove prochazeni verejnosti byva aranzovano a dopredu proverovano.
Takze nas necekaji zarne zitrky.

340306

7.10.2015 6:35

Za Slovenského štátu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

keď Maďari okupovali južné Slovensko boli kdesi v Rumunsku za prácou dvaja slovenskí drotári. Poslali ministrovi obrany Čatlošovi telegram: "Máme sa prebiť, alebo napadnúť tie svine odzadu?"
Mám dojem, že niekto tie svine odzadu už napadol.
Ale máte pravdu, ide o zánik civilizácie - tej Západnej.[oči v sloup]

340309

7.10.2015 16:00

RE: Za Slovenského štátu,

Oracle 95.?.?.?

Reakce na 340309

Tak na polemiku:
Patríme skôr k Západnej civilizácií alebo skôr k Východnej civilizácií či skôr Ruskému civilizačnému okruhu?

Ja hovorím, že sme bližšie k Ruskému civilizačnému okruhu, keď už len kvôli ničomu inému tak jazyku. A preto si myslím, že čo teraz zaniká nie je naša kultúra ale pre nás cudzia resp. nepriateľská kultúra. A preto nie je to pre nás na škodu, že to v budúcnosti môže priniesť problémy iného rázu tiež je istota napr. pokusy Európskeho kalifátu rozšíriť svoje územie vojenskými prostriedkami.

340358

8.10.2015 11:12

RE: Za Slovenského štátu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 340358

Súhlas[smích]

340402

7.10.2015 7:48

Moc dobrý

Erwin 91.?.?.?

článek, pane Vladimíre, moc dobrý. Cítím silný vlastenecký náboj a velkou míru pudu sebezáchovy. Pokud nemáte nic proti, budu šířiti dále.

340310

7.10.2015 7:54

Z Protokolov

filip 29 91.?.?.?

Ešte zopár citátov z Protokolov:

„ Za pomoci viery v Boha by mohol byť ľud vedený svojimi duchovnými pastiermi a mohol by v kľude a skromnosti prosperovať podľa pravidiel ,ktoré zriadil Boh. Preto sme vytvorili slobodomurárstvo ,aby gojimské hovädá netušili jeho ciele. Nalákali sme ich do našich početných loži ,aby sami odvrátili pozornosť od svojich súvercov . Viditeľné slobodomurárstvo je len rúškom k zakrytiu našich cieľov ,ale vlastný pracovný program tejto moci a jej pravé ústredné sídlo zostane navždy utajené. Všetky lože budú sústredené pod jediné vedenie známe len nám .Väčšina ľudí , ktorí vstupujú do tajných spoločností sú dobrodruhovia ,šplhúni a ľudia v celku bez ceny . Gojimovia nerozumejú ničomu ,ani bezprostredným výsledkom. Budú vstupovať do loží buď zo zvedavosti ,alebo z očakávania hmotného prospechu. Túžia po vzrušení ,ktoré im spôsobujú rečnícke úspechy a budeme im preto tlieskať do omrzenia.
Slobodomurárov likvidujeme tak ,že nás nikto mimo lože nepodozrieva . Ani samé obete sa nedozvedia o svojom odsúdení. Umierajú zdanlivo prirodzenou smrťou ,keď je to potrebné. Pretože to bratia z lože vedia ,netrúfajú si proti tomu vystúpiť. Tak sme u nich vykorenili túžbu aj po najmenšom odpore. Musíme vymazať z rozumu gojimov vieru v Boha a nahradiť ju formulkami a úvahami o hmotných potrebách. Keď sme sa stali neobmedzenými pánmi tlače ,môžeme zmeniť pojmy o cti ,cnosti ,charaktere a posvätnosti rodiny ,ktorá bola doteraz nedotknuteľnou a ktorej zasadíme prvú ranu k jej úplnému zničeniu. Najväčší význam by malo ,keby bola sviatosť manželstva nahradená jednoduchým ,civilným obradom.
Naši filozofi budú hovoriť o nedostatkoch iných náboženstiev ,ale nikto nebude môcť hovoriť o pravom zmysle nášho náboženstva. My budeme svetu predpisovať koho má ctiť ,komu má dôverovať a koho má zavrhovať.
Spôsobili sme nešváry náboženské a rasové ,ktoré udržujeme medzi gojimami už po 20 storočí.
Spomente si na úspech ,aký nám priniesli náuky Dárwinova ,Marxova a Nietcheho. Demoralizujúci vplyv týchto náuk už vidíte. Nevedomý ľud slepo verí nami upravenej vede ,tlačenému slovu a ním hlásaným bludom. (ešte nebola televízia) Ak by na nás nejaký gojimský časopis zaútočil ,zakážeme ho hneď po druhom útoku a zdôvodníme to tým ,že poburuje verejnú mienku. Pripomeňme si francúzku revolúciu ,ktorá bola našim dielom. Od tej doby vodíme davy od sklamania ku sklamaniu ,aby nakoniec uvítali s jásotom despotu zo židovskej krve ,ktorého chystáme svetu. Dnes vám už môžem povedať ,že sa blížime k cieľu. Ešte nám zostáva prejsť krátku cestu a kruh symbolického hada ,symbol to nášho národa sa uzavrie a budú ním všetky štáty zovreté ,ako v okovách. A keď nadíde chvíľa nášho svetového kráľovstva ,davy zmetú každého ,kto by nám stál v ceste.
Našim úmyslom je ,aby sa všetky národy účastnili kla...Automaticky kráceno

340311

7.10.2015 10:05

RE: Z Protokolov

filip 29 91.?.?.?

Reakce na 340311

Našim úmyslom je ,aby sa všetky národy účastnili kladenia základov tejto budovy ,preto z ich radov musíme získať silných nadháňačov. Je potrebné uštvať celý svet hádkami ,nepriateľstvom, zápasmi, nenávisťou ,hladom a očkovaním chorôb ,takže gojimom zostane len túžba po našej vláde. Keď dosiahneme prevratu ,povieme – všetko bolo zlé ,všetci ste trpeli. My odstránime príčiny vášho utrpenia ,to jest národnosti ,hranice a národné meny. Až bude po prevratoch ,ktoré vzbudíme vo všetkých štátoch súčasne ,všetky vlády budú zosadené ,čo bude asi tak za sto rokov ,potom budeme v osobe nášho panovníka uznávanými pánmi sveta.
Až budeme my pánmi sveta ,potom nestrpíme žiadne iné náboženstvo okrem nášho . Kráľ izraelský sa potom stane pravým pápežom sveta a pravým patriarchom medzinárodnej cirkve. Pokrok slúži tak, ako každá falošná myšlienka len k zakrytiu pravdy. Verejnú mienku gojimov sme už ovládli natoľko ,že sa skoro všetci pozerajú na svetové udalosti okuliarmi ,ktoré sme im nasadili. Aby sme ovládali verejnú mienku je potrebné uvádzať ju v úžas rozširovaním protichodných názorov ,až v nich gojimovia úplne zablúdia.

340325

7.10.2015 10:37

==Z manifestu zdravomyslícího ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 340325

........Vaše řeč musí být omračující, energická, agresivní,
sebevědomá. Více šumu a slovního pozlátka,
více nepochopitelného a vědecky mlhavého. Tvořte teorie,
hypothézy, směry, školy, metódy reálné i nereálné.
Čím extravagantnější, tím líp! Nevadí, že ty theorie nikdo
nepotřebuje, že zítra přijdou v zapomenutí.
Nechť gójové si lámou hlavu a nachází v nich, co v nich není,
zítra dáme novou stravu jejich primitivním mozkům.
Nezáleží na tom, co říkáte, záleží na tom, jak to říkáte.
Sebejistota v projevu bude chápána jako přesvědčení,
ambice jako vznešenost, způsob jak poučujete a opravujete
góje jako výtečnost./.../

Z manifestu zdravomyslícího z roku 1945
[smích]

340328

7.10.2015 8:17

Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,

gippius 213.?.?.?

nebýt lhostejný, orientovat se. A být připraven. Co jde dělat dnes? Podporovat projekty, pro které je na prvním místě zachování naší identity, v žádném případě nepodporovat ty, které ji ničí. Takže už žádné prostředky Člověku v tísni, Adře, Blistům, nikdy nevolit strany, které jsou "konstruktivní a proevropské". Snažit se o kontakt se všemi sebezáchovnými skupinami v celé Evropě. Nejhorší a nejdestruktivnější je pocit osamocení. Je jasné, že nejpozději do čtvrt roku vychladne většina vítačů i v Německu. A ohledně demonstrací s autorem nesouhlasím. Vytrvalé demonstrace spojené s "občanskou neposlušností" mohou být velmi účinné.

340312

7.10.2015 9:24

RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 340312

V podstatě se vším co píšete se dá souhlasit, jen já mám velký problém s tím, abych se obrátil zády k panu Bohuslavu Sobotkovi.

Já toho člověka sleduji intenzivně již 10 let a vychází mi z toho, že vždy, když byl u vlády, ať už jako ministr financi nebo nyní jako premiér, tak se ekonomice dobře dařilo. Kdyby se nekonalo nesmyslné 7 leté přerušení v letech 2007-2013, kdy se dorvali k moci pravičáci a kdy především Kalousek devastoval ekonomiku ČR, tak jsme dnes mohli mít minimální mzdu přes 20 tisíc a průměrné platy přes padesát tisíc, samozřejmě při současných cenách.

V.V. Pjakin hovoří o tom, že na 6 prioritě, to jest vední války, v podstatě ten kdo vede válku již prohrává na všech předešlých prioritách. Proto jsem ocenil, že Bohuslav Sobotka odmítl jít do otevřeného střetu (obrazně na šesté prioritě) nějakou žalobou na přehlasování co se týče uprchlíků, protože ještě nebyly vyčerpány všechny možnosti takříkajíc diplomatických jednání.

A v posledních Událostech pan Zaorálek hovořil zajímavě, že EU už není tak nakloněna mechanismu kvót, že se přehlasování nemusí konat. Mám právě dobrý pocit, že Bohuslav Sobotka nejednal ukvapeně a nechal situaci vyhnít, kdy nakonec z toho ČR může vytěžit daleko více než v případě soudů o kvóty.

Takže já zatím volím Bohuslva Sobotku.

340322

7.10.2015 15:38

RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 340322

Jste naiva nebo zaprodanec, pisateli, co si přejete zůstat v anonymitě 89...?

340355

7.10.2015 16:38

RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,

To je jedno 78.?.?.?

Reakce na 340322

Sobotka a spol. o nějaké 6. prioritě řízení ví starou belu. Tomu nevěřte, co píšete. Věřil bych spíše na Zemana. Ten se například vyjádřil jasně, že kdo podporuje imigraci v rozporu s Dublinskými dohodami, tak možná porušuje zákon. To je jednání na vyšších prioritách řízení, konkrétně na úrovni propagandy, což je tuším 4. priorita řízení. Takový vzkaz musí být účinný i na Bruselony, co se pořád zaštiťují evropským právem a evropskými hodnotami, což Dublinské dohody reprezentují.

340362

15.10.2015 11:59

RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340362

Sedí Ahmed v Berlíně u řeky, špinavej, v roztrhanejch šatech, zkažený zuby a
chytí zlatou rybku. Klasika. Tři přání atd.

Ahmed se zamyslí a říká: "Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi
tady." Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu
povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů.

Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s
nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole
čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v
rámci "programu o slučování rodin" přebírá do užívání.

Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák
jako Němci.

Blik! Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v
roztrhanejch šatech v Berlíně u řeký. Tak se ptá rybky, co to má bejt? Rybka
mu odpovídá: "Jseš bílej, tak se koukej starat sám!"

340712

7.10.2015 12:20

RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Reakce na 340312

toto je dobrý postup, ale na dlouhé roky. Nějak nám ubývá čas, ty trhy s otrokyněmi se opravdu blíží i k nám ...

340342

7.10.2015 8:31

připravují už to dlouho

Tsignotschka 90.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=6dp6MkO5IIc

myslím, že někteří politici si o defenstraci vyloženě říkají....a hlavně se nesmí zapomenout na kopí a vidle pod okna

340313

7.10.2015 8:44

RE: připravují už to dlouho

gippius 213.?.?.?

Reakce na 340313

Dobré připomenutí. Tu paní jsem neměl nikdy v oblibě, na tento typ "slušných a mravných a klidných" manipulátorů mám opravdu dobrý čich/ do této sorty patří třeba i Halík, Bělobrádek, Herman/ - všecko zabíječi národa par excelence. Proto nezbývá, než opakovat, že člověk si má ve svém nejvlastnějším zájmu tyhle persony pořádně zapamatovat.

340316

7.10.2015 8:41

Dejinny clanok

s11 85.?.?.?

Nesuhlasim, ale s vyzvou k individualizmu. Individualizmus je to, co zabilo Zapad. No a co, ze organizovanie sa je zakazane. Oni sa organizovat do tvz. "statomafie" mozu a my sa organizovat nemozeme? Pripomina mi to zakaz zdruzovat sa, alebo zakaz verejneho zhromazdovanie z predchadzajucich rezimov. Kde su tie rezimy dnes? Ako dopadli ich predstavitelia? Emanuel Moravec sa zastrelil a jeho synovia boli popraveni.

340315

7.10.2015 23:31

RE: Dejinny clanok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 340315

Tady nejde o individualismus, ale o samostatnost v jednání a přitom jednotu v duchu.

Ptáte se, kde jsou režimy co zakazovaly veřejná shromažďování. No třeba ve Španělsku už mají spoustu takových zákonů a bude se to šířit.

340378

7.10.2015 9:07

Rukojmi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Ne rukojmi , pane Stwora , ale naprostych ignorantu. Pocinaje povalecnou generaci , prosrali jsme vse. Zijeme z toho co vybojovali nasi predci pomalu nam to ubirajl a my jsme neschopni tem par tisicum nadlidi ukazat silu milionu. Osobne se dostavam do styku s lidma ruznych trid . Ani jeden neni spokojeny s tim co se deje. Ani ti bohati. Ale pujdou znova volit Harpera. Mladi nevidi zadnou perspekivu v zivote. Vidi rozbite rodiny a pri zmene stylu zivota se boji i o to hovno co maji. Jejich zivotni sen je maximalni rychlost internetu. Jsem ale presvedceny, ze diky migrantum si prijdou na sve i ti kteri zrazuji sve volice. Vsem lidem, kteri nezistne bojuji proti tomuto systemu se omlouvam. Je jich male procento , ale jsou jedini kteri za neco stoji,

340320

7.10.2015 9:10

uvedomte si co hovorite

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 109.?.?.?

obavate sa o zanik nasej civilizacie, ale to nazyvate zapadnou civilizaciou, ale na inom mieste tuto civilizaciu a jej system jej sposoby odsudzujete. Ano odsudzujete aj tu imigrantsku verbez ale co na tom? Chcete sa bit za nasu vec, nasu vlast, nas sposob zivota, ale preco ked nas toto doviedlo k zahube? a netvrdte ze nie, lebo keby nie tak tu dnes toto neriesime.

pripadate mi ako schyzofrenici, nadavate na nieco a silou mocou to branite. vlastne nieste moc odlisny od tej mlciacej masy ktora si uziva konzumu, vy akurat viac kricite a mozno kopete okolo seba.

Tak a aby som len nemoralizoval ale dal aj nejake riesenie: Vytvorte si svoju vlasnu civilizaciu, svoju vlastnu kulturu, s vlastnymi hranicami. Zjednotte sa ludia rovnakych hodnot, a vytvorte najprv komunitu a ked bude dost velka, tak kludne ziadajte autonomiu. Tak ako amisi v canade a usa. Budte tym cim chcete aby bol svet a svet taky bude.

P.S. a kym niekto zacne kritizovat mna, tak vedzte ze ja sa kvam nepripojim len z toho dovodu, ze nepovazujem tuto krajinu, ani tento narod, a ani ludstvo ako take za tak dolezite aby som si robil problem s tym co bude. Vsetko co je dobre tak ako to je, a tym " dobre " mam na mysli ze to ma svoj zmysel a vyznam.

340321

7.10.2015 13:07

RE: uvedomte si co hovorite

karel rudolf 212.?.?.?

Reakce na 340321

a proč máme bránit společenské zřízení kde je všechno "jenom ....." a slouží jenom části lidstva. BohuŽel zásadní změny ve společnosti byly, jsou a budou spojeny s násilím, dokud většina lidí nezačne spolupracovat a nepřipustí vládu toho nejhoršího, co se za předchozí generace tady tvořilo tj. vládnoucích elit, které svou neohraničenou nenažraností chtějí ovládat celý svět . my všichni, kteří nejsme jejich součástí a sluhy máme jedinou šanci, spojit se a zničit je, s parazitem lze přežívat, ale nelze žít, parazita je potřeba odstranit, miliony migrantů nás ohrožejí na životě, ale současně nám ukazují, že takhle dál na Zemi nelze žít spokojeně a v míru, všechno se vším souvisí, války v jiných částaech světa jsou naše války, proti nám se bojuje a bojuje proti nám elita našimi rukami, pokud se
neprobudíme z toho našeho konzumního "civilizačního, západního jenom teplíčka", tak budeme mít problémy, ale my,normální lidé,ale né ti kteří to způsobili a řídí to

340345

7.10.2015 15:58

RE: uvedomte si co hovorite

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 340321

Žádná "naše civilizace" neexistuje. Vždy jde o nějakou židovskou variantu pro otroky. Obávat se musíme jen o naši árijskou rasu, která upadá poslední 2 tisíce let a všechny stopy o její bývalé velikosti jsou systematicky zahlazovány.
Jinými slovy doufám, že jste jen nějaký hybrid či rovnou vyvolenec.

340357

7.10.2015 9:38

A nebo taky :

Stepe 90.?.?.?

až bude Evropa dostatečně pošlapaná,pokořená,vysílená..... a volat o pomoc,tak ji Rus a Číňan osvobodí.A nechá si ji pro sebe !
Šílené,nemožné?Ano,ale je to je to jedna ze DVOU možnosti.Hádejte,která je ta druhá...

340323

7.10.2015 11:27

RE: A nebo taky :

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340323

"až bude Evropa dostatečně pošlapaná,pokořená,vysílená..... a volat o pomoc,tak ji Rus a Číňan osvobodí.A nechá si ji pro sebe !
Šílené,nemožné?Ano,ale je to je to jedna ze DVOU možnosti.Hádejte,která je ta druhá..."

Svatá pravda - všiměte si, jak Rus a Číňan trpělivě číhá. A nejsou sami - Indie, Argentina, Saudská Arábie, severní Afrika dělají totéž - viz BRICS.

340336

7.10.2015 21:26

RE: A nebo taky :

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 340323

Podle mého názoru se na nás Rus s Číňanem vykašlou - co se týče osvobozování. Nechají nás vyhnít a pak posbírají co zbylo...

340375

7.10.2015 10:03

ilumináti vychovali naše děti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Obávám se pane Vladimíre, že zatímco my jsme se tu roky zabývali kvanty konspirativních teorií včetně těch nejabsurdnějších, tak nám unikla ta nejzásadnější věc. Mezitím nám totiž ilumináti vychovali naše děti k obrazu svému, tedy ve tlupu nemyslících líných poloopic, které ani po absolvování střední školy nezvládají českou gramatiku, protože jejich jediným cílem je mít se co nejpohodlněji s co nejmenším úsilím (k čemuž obtížné studium nepatří).
Většina z nich je od rána do večera přilepená k obrazovce počátače nebo tabletu, kde do zpitomění hrají stupidní hry nebo žvaní o nesmyslech na facebooku.

Zkrátka jsme to podělali. Dokonce i Henry Makow si nedávno v jednom článku posteskl nad svým synem, že má z jeho práce proti NWO jen legraci, protože má vymytý mozek iluminátskou propagandou.

340324

8.10.2015 2:52

RE: film z 1988 Jsou mezi námi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 340324

Americký režisér Carpenter vytvořil roku 1988 film, který vás překvapí. Údajně je to sci-fi, tedy vědecko-fantastický, film. Stačí ale zaměnit "mimozemšťany" za Chazary a začnete filmovou řeč chápat. Pochopíte, že prozřít je a bude pro některé lidi velmi obtížné - viz pěstní souboj mezi Roddy Piperem a Keith Davidem. Zbavit se "oprátky", kterou nám Chazaři nasadili, je možné. Carpenter nám na konci filmu také ukázal řešení. Udělal to opět filmovou řečí, jak také jinak, že. Všichni lidí najednou byli schopni vidět, kdo má masku mimozemšťana a kdo je člověkem. Přeloženo, kdo je židem a kdo nežidem. Nesdílím Stworovu doměnku, že nás drží za koule. Sice zaplatí někteří nežidé tuto cestu životem, ale události jednoznačně vedou k celosvětovému pogromu.

340381

8.10.2015 16:02

RE: ilumináti vychovali naše děti

disident 83.?.?.?

Reakce na 340324

s vaším názorem plně souhlasím.V minulosti se vždy mladí lidé pokoušeli o změnu a tyto pokusy vždy vznikaly živelně.V devadesátých letech a dále byli mladí lidé naprogramováni k cestě,která nikam nevede a zároveň byla uměle snižována schopnost nezávisle myslet.Co se týče ideologického tlaku na mladé lidi,tak jsou devadesátá léta daleko horší než léta padesátá(mládež Gottwaldova-mládež Havlova).Tento přerod naší mládeže byl cílevědomě naplánován ve washingtonských think-tancích a jak je vidět,tak se dílo zdařilo.

340413

7.10.2015 10:27

proc byla spuštena imigrace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Pri vysluchu imigrantu Rakuskou rozvedkodkou bylo zjisteno že dostavaji penize od Americkych organizaci,Soros pro ne vydava prirucku.Evropa odmitla zadost na Zbombardovani Asada,tak Rotschildove pres svou financni pyramidu zacli posilat imigranty,Nemecko zavedlo kontroly tak hned kauza Wolsvagen.
Evropa je jenom kolonie Bankeru,politik ktery jse jim postavi dlouho nežije.
Všichni mužeme dekovat Rusku že Evropa neni ve valce s Ukrajinou,ted Rusove zahranuji opet Evropu.Tychle psychopati ovladli penize,cenralni banky vubec nejsou statni,kontroluje ji par bankovnich rodin,je treba zestatnit banky a dostat penize pod konrolu statu,protože psychopati budou donekonečna financovat valky a chaos.

340326

7.10.2015 17:17

RE: proc byla spuštena imigrace

uccu 207.?.?.?

Reakce na 340326

prachy, za vsim dnes hledej prachy,,, tim padem banky,,, ty podporuji konzum a toto je jen dalsi trik jak podporit konzum,,, jestli se neco znici ? super zase vic se bude prodavat. milion uprchliku,,,parada,,,milion aut se dostane z bazaru na silnice,,,a ze to mistni zaplati, ano maji stale dost na rozdavani.malo ma jen otrok - stravu,ubytovani a osaceni. bankerum je to uuuuplne jedno. ze nemate na zivot? pucte si u nas, nebo u nas, ono je to jedno vse vlastni v zakulisi jedna rodina. prestali ste konzumovat? pucovat si? tak vam tam privezem takove co budou, ty uz stat dostatecne zadluzi kdyz se to nepovedlo puvodnim obyvatelum. to je uuuplne jedno co udelate. kazda akce produkuje reakci. -- znicte banky, obnovte inteligentni pravo. to zabere tak 10 let,,,ale to uz budou penize na cipech a virtualnich uctech, jako kredit na mobilu. takze proti komu vlastne bojujete... proti virtualnimu zakulisi,,, neni sance
oooo jedna sance je - vypadnout nekam kde sou 100 let pozadu, takze tohle tam bude az za 100 let , zalozte zdravou komunitu s vlastnim vzdelanim a sebereflexnim mechanizmem

340368

7.10.2015 10:37

bez

xxxJirka 88.?.?.?

Proč pořád chcete bojovat PROTI něčemu?
Bojujte ZA něco.
Proč pořád kritizujete cizí VIZE a CÍLE?
Mějte vlastní!

Neplýtvejte energií ničením toho, co je špatně. Použijte ji na vybudování toho, co je správně. Otázka zní, zda něco lepšího vybudovat dokážete!

"Proč kritik nenapíše báseň?"

Bojovat každý sám za sebe, nebo společně tvořit? Vyberte si...

340329

7.10.2015 16:29

RE: bez

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 340329

Tvořit můžete až poté, co zničíte bořitele a uchvatitele, jinak to nemá cenu xxxJirko. To jsou zkušenosti tisíců let otročení.

340361

7.10.2015 18:41

RE: bez

xxxJirka 193.?.?.?

Reakce na 340361

Jestli jsem to správně pochopil, tak říkáte, že cokoliv stvoříme, někdo jiný rozbije.
To je přehnané. Podle této úvahy budeme teda všichni všechno bořit?

Co třeba společně vytvořit podporu těm lepším politikům. Nebo Vám tisícileté zkušenosti říkají, že to nikam nevede? Podle mě lepší, než bojovat každý sám za sebe...

340370

8.10.2015 8:02

RE: bez

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 340370

Máte pravdu, systém společného žití se utváří odspodu. Je to tím, že duchovní princip vedení je založen na výchově jednotlivce, nikolivěk společnosti jako celku. Ta se utváří až jako výsledný produkt.

Tedy pokud se vám (komukoli) podaří zkazit výchovu, vnímání reality (např. pomocí médií TV, kino, tisk) jednotlivce je výsledkem společensky vadná struktura.

Kam až to může dojít ? Pracuje to podle pricipu čím hůř - tím hůř. Pokud je společnost zasažena (infiltrována i zvenku) morálně vadný konáním a jednotlivci se proti tomu nepostaví je výsledkem degradace. Je to uzavřený kruh - kolotoč osudu.

Taková společnost se dříve nebo později zhroutí za velikých bolestí a ztrát.

Kam až jste to dopracovali se můžete podívat v násl. videu. Chlápek se na konci hrdinně postaví na odpor tím, že čmajzne jeden kompot - tak TO JSTE celí VY. Takové je vaše současné HRDINSTVÍ, na víc nemáte.

https://www.youtube.com/watch?v=chCMlDlbecY

340390

8.10.2015 9:26

RE: bez

tartus 109.?.?.?

Reakce na 340390

a povedz nam ako z toho von, bez toho ze by si eliminoval uz poskodene jedince?

ak budes vzdelavat seba a svoje deti, a budes mat 10 deti a kazde dasich 10, tak si vieme vypocitat kolko storoci bude trvat zmena. a to za predpokladu ze VY nebudete eliminovany poskodenymi jedincami.

340394

8.10.2015 10:27

RE: bez i s

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 340394

Pane Tartus , parádní otázka a námět k zamyšlení.

NELZE . Je směrem dalších úvah co si představujeme pod pojmem ELIMINACE

- převýchova
- fyzická likvidace

Pokud vás napadne jiná možnost, sem s ní.

Fyzická likvidace by musela "přijít zhora" např, jako planetární kataklyzma. Neboť selektivní dělení z pozice člověk - člověk, nedopadne dobře. Viz. poslední Hitlerův pokus. V této souvislosti je dobré si připomenout co je to AKÁŠA .

http://inner-light.ning.com/forum/topics/co-je-to-...

Tedy, i kdybyste dokázal takové jedince najít a zlikvidovat a současně s tím netvořil vyšší princip, budou se vám obratem vracet ve formě právě narozených dětí. A protože nemůžete současně zabíjet lidi a přitom se tvářit jako svatý, dopadne to ještě větším úpadkem. Viz. "děti války"

To co teď vidíte před sebou je výsledek cca 6.000 let vývoje LIDSTVÍ v podání této planety a jejích duchovních vůdců (andělů) v rámci možností lidské podstaty, tedy konfigurace lidských těl a jejich spolupráce s mozkem.

https://www.youtube.com/watch?v=Oy5YQ-L2pSc

Převýchova v rámci celku při zachování současných podmínek je zbytečné trápení, podle mého úsudku. Tato společnost je již v takové fázi morálního úpadku, že se při pokusech o řešení budete používat násilí a zbraně. Je to vaše historická zkušenost a ani po těch tisících létech jste nepochopili, že tudy cesta nevede.

Co je pro mne nádherné poznání je to, že v těchto podmínkách je možné dosáhnout vyjímečných duchovních poznatků a zážitků. Je to jako najít perlu na dně mořském. Jsou to téměř čtyři hodiny povídání, udělejte si na to večer čas a nenechte se ničím rušit.

Pan Miloslav Král - z Čech

https://www.youtube.com/watch?v=Lh9WaRaoD0Y

Co bych k tomu rád připomenul, že přestože v rámci lidství dosáhl mimořádného poznání, stále se ani nedotkl možnosti vesmír řídit a stanovovat si v jeho rámci vlastní cíle.

V tuto chvíli jste, kromě obrovského kramářství, nedosáhli ničeho z obrovského vesmírného bohatství které se nabízí.

340399

8.10.2015 15:48

RE: bez i s

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Reakce na 340399

Ono ak chce niekto vytvorit 'raj' na zemy, alebo aspon nejaku tu utopicku spolocnost, tak musi fyzicky zlikvidovat 99,99periodic. populácie. Nic ine nepomoze, stym ze ostanu len male deti a zopar dospelých jedincov co budu tieto deti vychovavat v 'spravnom' duchu.

ale je potrebne nieco take vytvorit? to je otazka. chceme zit v takej spolocnosti? ak bude raj na zemy tak na co sa budeme tesit po smrti? co si odnesieme z tejto existencie ak bude vsetko slapat bez problemov? teda pre ateistov to ma zmysel, ale pre duchovných ludi nie.

Preto si uvedomme, ze tento 'nedokonaly' svet, plny utrpenia ma z duchovného hladiska zmysel a je dokonaly.

a prave tato duchovna stranka mna mi brani zobrat zbran a ist tvorit 'lepsiu' spolocnost.

340412

8.10.2015 23:03

RE: bez i s

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 340412

Souhlasím s vámi, že tento "nedokonalý" svět má z duchovního hlediska smysl a je dokonalý.
Ale že je potřeba trpět, abyste se měl na co těšit po smrti a proto nechat vše tak jak je, to je trochu mimo mísu.
O ráj na zemi nechcete usilovat, ne proto, že jste duchovní člověk, ale proto, že si ten ráj na zemi ani nedovedete představit. A navíc lepší svět se netvoří s bouchačkou v ruce, to je úplný nonsens.
Objevte ráj uvnitř sebe a on se bude sám manifestovat v tomto světě.

340427

9.10.2015 8:14

RE: bez i s

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 340427

To čemu říkáte zjednodušeně "ráj na Zemi" je skutečně pouze rozsah vnitřního probuzení. Jinak vám začne pracovat mozek, jste napojeni na jiný rozměr Vesmíru. To je celé. A z vlastní zkušenosti mohu potvrdit velmi příjemné. Prošel jsem zatím pouze dva kvantové skoky.

Svět kolem vás se nezmění , ale vy ho uvidíte jinýma očima.

Proto aby jste se vůbec mohli vydat na takovou cestu, je nutné se očistit, jak tělesně tak duchovně.

Již několik let vám zde předkládám své prožitky a poznatky z této cesty a přiznávám, že nejtěžší je její začátek, pak už jste ve víru dějů a není návratu. Nelituji, bylo to velmi náročné a v jednu chvíly jsem to pro nedostatek vnitřní síly málem vzdal. Mějte kolem sebe lidi a bytosti která vás mají rády a ony vám ve vaší nějtěžší chvíli života pomohou.

Vaše staré JÁ musí zemřít aby jste se mohli znovu narodit. V rámci stejného života, zde na této planetě. V tuto chvíly je již zde mnoho takových mezi vámi. Tím se nechlubíte každému na potkání, ale pokud se potkáte, tak se poznáte.

Uvěřte a ono se to stane, je jedno jak o to požádáte. Budete dotázáni několikrát po sobě a pokud ani jednou nezměníte názor pak se to stane.

Můžete třeba i takhle, i tak to platí -

https://www.youtube.com/watch?v=tZ4OQVXDYmM

340445

9.10.2015 8:30

RE: bez i s

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 109.?.?.?

Reakce na 340427

to trpiet neznamena sadomaso, ze ma to uspokojuje. utrpenie v kontexte: ked cvicim svali tak ma bolia, a na druhy den mam svalovicu a nemozem sa hnut. a toto prenesene na duchovno, proste si musim ponamahat svoje duchovne, moralne, dusevne svalstvo a to sa da len cez urcitu vyzvu z okolia. v dokonalej spolocnosti sa to neda. Tym netvrdim ze som pasivny, som aktivny ale nemenim svet, menim seba.

myslim ze my traja jak tu debatujeme myslime na to iste len to kazdy pomenuvame inymi slovami.

340449

9.10.2015 11:45

RE: bez

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 340361

ano, kritizovat a borit to spatne je samozrejme nutne, ale uz predtim je nutne mit stanoveny cil, abychom vubec mohli udelat ten prvni krok spravnym smerem, a vlastne i vedeli co konkretne je treba zborit nejdrive a co by eventualne mohlo i byt (i proti svemu puvodnimu smyslu) vyuzito k dosazeni onoho dobreho cile.

340463

7.10.2015 10:38

Dobře, dobře.

martin bareš 90.?.?.?

Díky pane Stwora.

Já se znám a vím, co dělat. A umím se i ve stáří učit. To je nebýt zapařenej v názorech a nebýt na druhý straně dost ohebnej a plynout vždy s proudem.

Takže díky ještě jednou.

340330

7.10.2015 10:39

ano, další mnichovsko-berlínská-eu zrada

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Historie se v určité podobe opakuje.

Když človeku, stejne jako národu nefunguje imunita, tak ho pozrou nejaktivnejší a nejagresivnejší bacily.

Nezbývá, než nastavit mantinely, zrídit valy a hráze.
Článek na správném míste.

Pokud se jedná efektivne a včas, tak se mnoho vecí dá vyrešit bez samopalu a ztrátách na životech. Navíc by ty ztráty úplne stačilo omezit na našich cestách, a soustredit se radši na to, aby za NÁS nemluvil v médiích a na duležitých místech nekdo jiný.

Aktuálne treba nic nedelá norské velvyslanectví, a Zeman ho zachraňuje tím, že je potrebné, protože by se komunikace dále zhoršila. Občanka Polské republiky, které podobne unesli díte si najala detektiva z Rakouska, který to díte Norum "unesl" a odevzdal matce.

Pak politici. Zjišťovat, kdo je komu odpovedný, a identifikovat, sepsat do seznamu všechny horizontální vazby (koalice, mimovládky). Kdo koho platí sponzoruje a za co. Zákon na jedinou politickou strukturu státu. Nikým nevoleni a proto ani nikomu z občanu neodpovedni nemají ve státní strukture a správe co delat.

340331

7.10.2015 10:43

Paralely s pádom Ríma

pozorovateľ 82.?.?.?

Mrazivo veľa paralel so súčasným dianím v Európe ukazuje tento vynikajúci dokument History Channelu o páde Rímskej Ríše. Videl som ho znova po niekoľkých rokoch a bol som šokovaný z toho, ako veľa podobných znakov vidíme dnes okolo seba. Otázne je, či máme šancu sa z toho nejak podučiť:

https://www.youtube.com/watch?v=EcuVJUKZvx4

Dokument poskytuje zaujímavý pohľad na príchod prvej vlny Barbarov. Títo boli taktiež utečenci, utekali pred postupom brutálnych Hunov a rozhodli sa hľadať záchranu v bezpečí Rímskej ríše.

Rimania im napokon vstup povolili, ale následne Gótov otvorene vykorisťovali, nechávali hladovať, ich deti pred8vali do otroctva. Zároveň mužom ponúkali službu v rímskych légiach, pričom ich ale Rimania posielali zásadne do prvých línií.

S postupom rokov sa v Gótoch nahromadil tak veľký pocit frustrácie a krivdy, že sa zamerali na jediný cieľ a to pomstiť sa Rimanom. A to sa im naozaj podarilo, keď sa im podarilo dobyť a vyplnieniť hlavné mesto - nedobytný Rím. Na začiatku stáli barbari proti najlepšej armáde sveta. Lenže po tom, čo ich Rimania po celú generáciu zaškoľovali do rímskej vojenskej taktiky, dali im rímske zbrane, tak sa z Gótov stala rovnocenná armáda a Rimania jej napokon podľahli. Veľké poučenie pre nás a naše snahy o "integrovanie" a "výchovu" imigrantov.

340332

7.10.2015 11:04

prý opuchnuté semenníky

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

protože páneček nemá sex... praví se v jednom z linku v článku zde:

http://medzicas.sk/mam-opuchnute-semenniky-vsetci-...

Copak chlapci nebyli na vojne? Nemají predesané islamem nejaké pomucky? (islam prý predepisuje nebo doporučuje, kterou rukou si je treba a jak vytírat zadek). Nepamatoval snad islam na to, že všude není žena povinna delat to, co se muži zlíbí? No tak ať studují evropskou kulturu. Jsou tu miliony tech, kterí "to nemají jednou týdne", nebo časteji. Nekterí se dokonce ponosují, že Vánoce jsou častejší. No tak ať si také počkají klidne do Vánoc, v chladu se jim možná uleví. Nemít takové nároky, tak se jim ujde. To by tak chybelo, množit se jim každý týden, a mít stravu a ubytování zdarma. Vinné bakterie se také množí, dokud je cukr, nebo nedojde ocet.

No co, dámy, není vám jich líto? [smích] Taková diskriminace... dámy také nemusí být na tom nejlépe. Když dokonce prý i koza, pokud ji není príliš dlouho ve správném čase vyhoveno muže absencí pojít, až to teda není fór.

Tak vlastne zjišťuju, že já jsem si mel jít stežovat na lampárnu, nebo do novin, když mi za mladi "chybel sex".
Doma jim nechybel? Tak proč od nej odešli? Nemohou se k nemu vrátit?
Pekná teda drzost tohle.

340334

7.10.2015 11:10

RE: prý opuchnuté semenníky

jm 191.?.?.?

Reakce na 340334

"Nepamatoval snad islam na to, že všude není žena povinna delat to, co se muži zlíbí? " to je nesmysl

340335

7.10.2015 17:06

RE: prý opuchnuté semenníky

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 340335

Asi nechápete správne kontext, vytrhl jste muj výrok ze širší souvislosti. Já nepíšu o tom, že žena musí delat všechno, co si muž umane.
Výmluva na "opuchnuté semenníky" je však vysoce trapná, neobjektivní, jakoby ti muslimové byli výrazne jiní lidé, než evropané, a dodnes se s problémem "opuchnutých semenníku" pri absenci sexu nevyrovnali.
Také je možné že jsou jiní a že se proste více množí "jako králíci" (parafráze na papežovo vyjádrení). Spíše si to ale jen namlouvají a alibizují tím svou neprizpusobivost. Američané se prece také dost naklonovali, Hispánci v USA také, a jak to tam teď huste vypadá. Také, když mohou, tak to proste delají.

Jako kdyby se jim stalo poprvé, že když nekde jsou v armáde, nebo "v zajetí" tak najednou mají tenhle problém. Treba v koncentrácích si lidé na nic podobné nestežovali, a nemluvili o tom ani potom, co z nich vyšli.
Pritom ženy mají každý mesíc objektivne nejspíš vetší problém.

Ti rozmazlení chlápci už neví, na co by se vymluvili.

340365

7.10.2015 11:31

RE: prý opuchnuté semenníky

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 340334

z článku:

Moslimovia si idú do Európy aj pre ženy. O znásilneniach média väčšinou mlčia
http://www.hlavnespravy.sk/moslimovia-si-idu-do-eu...

"Situáciu vysvetľuje britský filozof Scruton. “Vezmite si len otázku mnohoženstva. Každý muž môže mať napríklad štyri ženy. Ale žena len jedného muža. Otázka znie: Podľa akého kľúča budete distribuovať ženy, aby sa dostalo na všetkým moslimským mužom? Takže to potom končí tak, že starí, bohatí muži majú plno žien a mladí, frustrovaní muži, na ktorých sa nedostalo, idú a dobývajú ďalšie územia, aby sa žien zmocnili, “dodáva Scruton pre český Reflex."

340337

7.10.2015 11:58

Ako ďalej?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Zaujímavý článok, zaujímavá diskusia a stále neviem, čo robiť dnes a zajtra, aby národ, rodina, slobodný jedinec prežil.

Dejiny nás učia: Veľká Tartária "zmizla" z povrchu Zeme, Slovania stratili oporu na Zemi, Veľká Morava sa rozpadla, rozdrobila, stáročia sme pod cudzou mocou, kresťanstvo zničilo slovanskú morálku, ducha spoločnosti, kresťanstvo je genocídou pre Slovanov, až sme sa dopracovali pod koloniálnu nadvládu anglosaso židov v EÚ, čo je Západná civilizácia, ktorá je ideologicky sociálne parazitická a otrokárska spoločnosť, mamonárska, zotročená dlhom a úžerou, vyznáva boha zisku-ihneď a za každú cenu. Východní Slovania, Rusi, boli tiež tisíc rokov vystavení fyzickej a kultúrnej genocíde, nástup Romanovcov, nemecké dejiny Ruska, VOSR, socializmus...až do nástupu Putina. Rusi zažili obdobie temna a dnes sa snažia z toho zovretia anglosaso židov dostať, zatiaľ úspešne.

Západná civilizačná morálka sa prieči morálke Slovanov, ktorá je geneticky fixovaná. Naša morálka je o humanite, spoločnej správe vecí verejných, hlasovanie zdola nahor, čo je Slovanská demokracia tisícročia pred vynálezom otrokárskej "demokracie" v Grécku /pôvodne tiež boli Slovano Árijci/, odmietanie otroctva, Slovania si boli rovní, nikdy nemali pánov, nikdy neboli sluhami, až kým neprišlo kresťanstvo s Pánom, ktorí nemá nič spoločné s bohmi. Základom spoločnosti je rodina, výchova a vzdelanie detí, úcta k predkom, rodová pamäť, poznanie predkov, celostné vzdelanie a ZDRAVOMYSLIE, zdravý sedliacky rozum, poznanie Vesmíru, život v súlade s prírodou a Vesmírom.

Medzi anglosaso židom a Slovanom je genetická odlišnosť, sú to iné kultúry, ktoré budú vždy v rozpore, Západ sa diktátu, otroctva a sociálneho parazitizmu, blahobytu na úkor Slovanov nikdy nevzdá. Slovania boli vždy zradený vlastnou „elitou“, od Veľkej Moravy až po dnešné Rusko, Slovania nikdy nemali skutočného vodcu, ktorý by Slovanov zjednotil.

To je dôležité, lebo človek je tvor stádovitý a bez vodcu je vydaný napospas parazitom, Rusi mali vodcov dvoch: Stalina a Putina.

Čo si my stádo Slovanské, ktoré cíti krivdu a neprávosť, počneme v tomto svete bez vodcu?

Z uvedeného vyplýva: Slovania sa musia zjednotiť /Maďari sú geneticky tiež Slovania!/, štátom sa musí vrátiť suverenita, ktorú nám Brusel ukradol, štát musí mať vojsko-domobranu, ktorá dokáže hájiť suverenitu štátu. Musíme byť vyzbrojení, lebo anglosaso židia sú zbabelci, sami bojovať nevedia, vždy bojujú za nich žoldnieri. Prvoradý musí byť záujem národného štátu, ochrana slobody jedinca a nie jedinec a korporácie.

Musíme sa vysporiadať s domácou zradcovskou politickou elitou:

Nevoľte politikov z politických kandidátok, na ktoré sa sami zapísali, odoberiete im legitimitu moci.

340338

7.10.2015 12:03

Jsou narody, kde by se dobry vojak Svejk neuplatnil.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Proste , ty narody neveri v jeho ucinnost v narodnich problemech. Kdysi mne vypravel jeden Polak, co se stalo v polskych lodenicich, kdyz zeny vysly do ulic s detmi, demostrovat proti nuznym pomerum a jak vime,kazdou politickou silu demonstruje policajt, tak i tady pochod zen mel zastavit kordon policie s puskama, kdyz se rozlobeny dav priblizil, zaznel povel k vystrelu a stalo se neco uplne nemyslitelneho, predni rady zen padly na dlazbu, prezne se dav vrhnul na policisty, podle jeho slov , nic moc z nezustalo, doslova je rozcupovaly na kousky.
V Madarsku, v Budapesti, na zdi byvaleho sekretariatu komunisticke strany Madarska je pametni deska se jmeny, zde rovner dav ulice dospel k budove a zadal slyseni, misto toho jim bylo pohrozeno silou statu a nastala revoluce, dal, vtrhnul do budovi a z hornich pater vyhazen nedotknutelne soudruhy i s jejich sekretarkami na dlazbu ulice, jako nasledek ignorace politiku, k tem "malym" nic neznamenajicicm.
Otazkou je proc , veci musi dojit tak k tragickym koncum, kdyz dlouho "pod poklickou roste sila pary", jez nakonec vybuchem vse rozmeta. Proc politici a jejich necitelna byrokracie vytvari svou nadutosti a pocitem nedotknutelnosti situaci revoluce, jen pro to, ze sami sebe udelali nadrazenymi nad ostatnimi obcany.
Zatimco, Svejk dopiji pivo v hospode U Kalicha, tak, zde soud lidu pripomel mocnym, svou silou, ze jejich privilegovana garnitura se svou bezohlednost a i spojena i s drzosti jejich nadrazenosti dosahla sve meze a nastal cas soudu, kde nebudou zasedat zkoruplovani pravnici a soudci, nebot trest byl vykonan na miste. Ze z maleho uvolneneho kaminku,muze byt katastrofani lavina.
Rumunsky president Chausesku, stavel palac , vice jak sty obyvacimi pokoji, zatimco o kousek dal lide nemeli svetlo v dome a splachovaci zachody, svou ignoraci rovnez zaplatil zivotem.
Historie je poucna, kdo se chce poucit.

340339

7.10.2015 12:06

Politika

Nausius 82.?.?.?

Myslím, že okamžik pravdy se ukáže v následujících volbách.
Osobně si tam potvrdím to, že jsme buď totálně v prdeli nebo se apatický televizní elektrorát přeci jen dokáže probudit a jednou ukáže, že to není jen tupé manipulovatelné stádo a tím získám znovu naději, že lze něco změnit.

Volání po demonstracích, násilí atd. je hloupost. Systém je na to připraven a přesně na tyhle projevy nespokojenosti čeká. Snad jediné co by fungovalo by byl celostátní nenásilný protest a odmítnutí platit daně a další poplatky státu. Bylo by to milonkrát učinější než vyřvávat někde na ulici nebo se mlátit s robokapama. Jenže tohle má šanci jedině tehdy pokud se připojí dostatečný počet jedinců, jinak vás systém zničí.

Pokud nejsou volby předem zmanipulované, tak přeci jen ještě má elektorát v ruce zbraň hromadného ničení které se musí pochopitelně každá politická garnitura bát.

Bohužel poslední průzkumy mi dávají za pravdu, že jsme prostě v prdeli.
Jestliže volby vyhraje eurounijní dotační král Babiš, druhý skončí eurounijní poskok Sobotka a jeho partaj a zbytek si rozeberou TOP09, lidovci a ODS tak je vymalováno. Nevěřil bych, že to někdy napíšu ale z celé téhle politické žumpy která sedí ve sněmovně tam jsou komunisté asi ti nejpřijatelnější.
Nechci nikomu radit jak a koho má volit, ale pokud se tady 25let u moci střídá jedna a ta samá parta a jako spasitel nám byl předhozen slovenský STBák který se chová jako by mu to zde celé patřilo, tak jsme prostě v hajzlu.

A kdo za to může? Můžeme si za to my sami neboť ve své lenosti a hlouposti sebou necháme manipulovat a tiše a apaticky delegujeme moc do rukou psychopatické a prodejné politické reprezentace.

340340

7.10.2015 16:14

RE: Politika

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 340340

Komunisté jsou taky prounijní, vždyť celá ta EU je výmysl internacionalizujících židobolševiků a Ti "naši" komunisté jsou jejich produktem.

340359

7.10.2015 17:07

RE: Politika

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 340359

Jak kteří. A když se ozvem, tak nám stádo otluče o hlavu, že chceme zase zadrátovat hranice. Za mě - ano, moc bych teď chtěla zadrátovat hranice, mám pro to pádné důvody. [mrknutí jedním okem]

340367

8.10.2015 1:56

RE: Politika

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 340367

Vite , vono dnes to zadratovani hranic by bylo nejrozumejsi reseni a rad bych videl na hranicich ceskyho krateru pro blaho naroda draty pod vysokym napetim i se spackarnama jako za komancu coz by bylo lepsi reseni nez muslimaky bez passport poustet do zeme a pak taky , vsechny poplatniky dani by takovy vopatreni vyslo nejlevnejc .... Sice sem a tam by ampery s tema ilegalama ktery narusili hranice udelaly kratkej process tak ze by ty elektricky draty museli ve dne v noci hlidat vozbrojeny straze aby se nahodou nestalo, ze ilegalni muslim na dratech visi moc dlouho kdyz se maj podle jejich viry pohrbivat do 24 hodin .

340380

7.10.2015 12:09

Ako ďalej? 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Musíme sa vysporiadať s domácou zradcovskou politickou elitou:

Nevoľte politikov z politických kandidátok, na ktoré sa sami zapísali, odoberiete im legitimitu moci.

Zrušte všetky politické strany a zaveďte občiansku spoločnosť, dnešné štáty sú monopolom na moc, kriminálne organizácie podriadené svetovým korporáciám.

Zaveďte priamu demokraciu, voľby poslancov z regiónov do parlamentu .

Odvolateľnosť poslancov.

Referendum na všetky rozhodnutia parlamentu a všetky investície štátu.

Zrušte súkromné banky podriadené FEDu.

Centrálna banka vydáva štátne peniaze a podriadená je parlamentu.

Nikto z politikov ani z bohatých ľudí priamu demokraciu nechce, lebo by schudobneli. Občania musia presadiť svoj záujem sami.

Ako to realizovať, to neviem ani ja, lebo stádo Slovanské sa rozpadlo na jedincov, každý jedinec má svoj žvanec a korýtko a veci spoločné nikoho nazaujímajú.

Najväčšiu skazu za tisíc rokov na duši Slovanskej napáchalo kresťanstvo, spravilo z nás národ poslušných sluhov svojho pána, kresťanstvo bráni vzdelaniu jedinca, bráni mu zmyslami vnímať realitu, túto vyhodnocovať a robiť si vlastné rozhodnutia pre lepší život. Jedinec je dnes len ľudský pracujúci dobytok, kŕmený je v supermarketoch a vyvoleným je dovolené otročiť na výrobných linkách.

Nech sa rozhodneme akokoľvek, silnú oporu potrebujeme, tou bolo a bude pre Slovanov len a len silné samostané a suverénne Rusko, ktoré sa spamätalo zo zničenia Veľkej Tartárie a tisícročnej genocídy.

Západní Slovania sa dostali hranicu zániku, ak nič nepodniknú, tak sa stanú súčasťou his-tóra a tam tiež nemusia byť, lebo dejiny píšu víťazi a pre porazených miesta v dejinách niet!! Vid. Veľká Tartátia, Veľká Morava, Mor ho...

Slovanská morálka a etika nie je v rozpore s morálkou Aziatov, ani Koránického islamu. Ale rozpor s anglosaso židom je tu na večné veky a nemá riešenie, jeden musí zo scény odísť, nerasisticky povedané.

340341

7.10.2015 12:48

latence

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

vaše www strana je googlem ne přímo blokovaná , ale "neumí ji najít" , což se jiným vyhledávačům nikdy nestane

K textu ještě doplněk : v protokolech je uvedena veškerá kauzalita , stačí umět číst

340343

7.10.2015 12:57

Klíčový omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

vyplývající z alternativní indoktrinace je, že 'naši prognostici' jsou nakloněni 'plebejcům'. To je k smíchu, Zeman nepředstavuje žádné řešení problému, ale je součástí problému. Putin nepředstavuje řešení problému, ale je součástí problému. Tzv. Východ a Západ nepředstavují k sobě skutečné alternativy, ale vytváří iluzi alternativ.
Ale lze skutečně souhlasit s tím, že každý je v tom sám za sebe, a právě od toho začít. Hra na studenou válku pouze konzervuje stávající stav, vnucuje obraz nepřítele a nutí pitomce pracovat 'pro systém', který nabízí 'řešení', jenže řešení je vždy ve finále stávající systém. Je to perfektní oblbovačka, v jednoduchosti této praxe spočívá její genialita, proto to již žije vlastním životem. Je to jako s těmi opicemi a banánem - první dostanou sprchu, dál se už cepujou sami navzájem.

Zapomeňte na to, že vás někdo z okruhu Zeman - Klaus spasí. Sice se to někdy pěkně poslouchá, ale tím to končí. Naší dokonolau integraci do nadnárodních či EU struktur politicky i hospodářsky má právě tato klika notnou zásluhu, ač se to snaží zamlžit havloidováním (docela laciný trik, s Havlem šlo vorat celkem snadno), jedna věc je co říkají a naprosto odlišná, co skutečně iniciují. Jejich politika směřuje tak jako tak k paralyzaci projevů spojených s identitou. Nikdo mi nemůže identitu zaručit, jen já sám, a když se někdo postaví do role ochránce identity druhých, chystá se mu jí sebrat. Zeman byl vychován jako internacionalista, vždy tak působil, a taky se tak choval a není důvod si myslet, že se to na starý kolena změnilo, byl to právě Zeman, za jehož demokratování se sem valily řezězce, podpesiovaly smlouvy, věšely prapory a klanělo se na všechny strany. Zeman žvástá co to jde, jednu chvíli by nejraději poslal Čechy na Golany bránit Izrael a v druhou zase na pomoc Asadovi, takže bysme za chvíli stříleli vesele proti sobě. Ještě štěstí, že je vše zkorumpovaný natolik, že k žádným akcím nakonec dojít nemůže, páč by nás zemanové dávno utratili. [mrknutí jedním okem]

340344

7.10.2015 13:36

Tam, kam chodím na pivo...

M.M. 212.?.?.?

...byla včera byla řeč o probíhajícím zániku Německa, a jeden z účastníků debaty pronesl památnou větu: "Jenom nepodceňujme Němce. Když svět naposled podcenil Němce, zařvalo na to osmdesát milionů lidí." A na tom něco je. Evropa je téměř na bodu varu a pojistný ventil je ucpaný. Ještě bude veselo. Zažili jste někdy bouchnout papiňák?

A tohle jste viděli? https://youtu.be/Q_XHkgScOSY Někdo si dal tu práci, že posbíral videa "uprchlíků", stěžujících si na podmínky v hostitelských zemích. Je to nádhera. Takhle dokonale zdiskreditovat veškerou pravdaláskovou propagandu jedním jediným videem, to nemá pamětníka.

340346

7.10.2015 14:01

Zamieňate si pojmy rebélia a revolúcia

lubosmat 212.?.?.?

Rebélia ako násilná odpoveď na útlak a bezprávie regulárnej moci, kde sú nakoniec protagonisti exemplárne potrestaní.

Rebéliu možno vnímať ako spontánny akt odporu slabších voči silnejším. Rebélie sú tvrdo potláčané a moc sa nebojí použiť na jej potlačenie ľubovoľné prostriedky.

Revolúcia je snaha o dosiahnutie nejakej kvalitatívnej zmeny, kde sú výsledky vnímané zúčastnenými subjektmi buď pozitívne alebo negatívne.

Revolúcia nemá žiadne znaky spontánnosti. Pozadie revolúcie je spletitou zmesou záujmov, kde sa postupne vyhrocujú nálady najslabších prvkov do kotla vtiahnutých, ktoré majú mať dokonca pocit akejsi ulicou danej moci. Ľudská masa usmernená žiadaným smerom zúrivo máva pripravenými vlajkami a reve dopredu vymyslené slogany.

Vrcholom spontánnosti súčasných „revolúcií“ sú sofistikované rečnícke tribúny, stanové tábory, štedré materiálne zabezpečenie a pravdaže dobre organizované „revolučné“ komandá, schopné vyvolať násilné strety s krvavými dôsledkami.

Rebeli a revolucionári neuznávajú samostatný rozvoj a reformy, svojím konaním veci komplikujú a zbytočne vyhrocujú, po pogromoch treba na konsolidáciu pomerov vždy veľa času, počas ktorého dochádza k úpadku a až následne k opätovne obnovenému pomalému rastu.

340347

7.10.2015 14:22

Nevim, proc prave cechokanadan Stwora tak place...

arbitr 194.?.?.?

nad osudem ktery ceka ceske ofcanky....pod invazi nevericich, kteri nam znici nase hodnoty - myslim ceske. Nejdrive se musim zeptat co jsou nase hodnoty- je to bud Havlicek, nebo Venca Havel, nebo Bohous Zemanu s hradnimi poskoky, nebo kadinal Duka, ci je to ten chlap v hospode kam si chodim davat nefiltrovanou Plzen?

Hodnoty Kalouska, Sobotky, Knizete jsou jine od hodnot maleho cloveka kterej si da par pivecek, koukne se jak dopadla Sparta a jde kolem 9 vecer chrapat aby moh' jit rano hakovat.

Ale nechme hodnoty hodnotama a drzme se reality... pravidelne ctu Idnes a vidim, jak se postoje nasi oficialni vladni trouby meni.. ohledne Ruska.. jeste v cervnu jsem nenasel vstricny komentar vuci rusum a zvlaste Putinovi a ejhle ted po par mesicich se to diametralne zmenilo.. takze svita..

ohledne nemcu, nesmime se jim pro jejich "vstricnost" k uprchlikum divit, vzdyt cely narod byl od 45 roku masirovan zidovskym stateckem o plosne vine celeho naroda nad pogromy - tedka se tomu rika holokaust. z tri miliounu zabitych se udelalo 6 milionu, a toto cislo se omila stale dokola kdykoliv nekdo z Izraele prijede do nemecka. Nemuzeme se proto divit, ze nemci naprosto zblbli a very vsemu co se v Haaretz napise.

Proste nemci maji ted druhy dedicny hrich a podle toho take jednaji, ale zase je mozne , ze svita ona i ost-deutchse frau Merkel si uvedomuje, ze uz by to podlejzani melo prestat.

zaver. faktem je, ze tento bordel zacali jiz v Iraku amici, ovsem zase na popud Izraele ktery nemel rad silny Damasek, proto ten podvod s Kuvajtem (precteete si laskave historii invaze do Kuwajtu)

Po Iraku (2x) prisla Lybie Kaddafi chtel kupovat zlato, a mezitim se mydllili v afganistanu, a ted aby se dostali spodem na rusaky, se snazi likvidovat syrii.

Evropa zazila jiz nekolikrat najezdy jinych ras a vzdy jsme prezili prezijime i dnes, chce to jen cas a nasrane obyvatelstvo

340348

9.10.2015 10:50

RE: Nevim, proc prave cechokanadan Stwora tak place...

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 340348

K tomu Kuvajtu, podvodu kdy USA napadly Irák poprvé dvě neocenitelné knihy:
Tajná válka proti židům
http://www.databazeknih.cz/knihy/tajna-valka-proti...
Co nezavály písky Mezopotámie
https://www.kosmas.cz/knihy/161505/co-nezavaly-pis...
U druhé knihy je nejzajímavější fakt, že ji napsal bývalý český diplomat právě v Iráku a to tam působil jak za komunistu, tak i za Havla a jeho syn co tam chodil do školy. Tedy od osob nanejvýše kompetentních k tomu, aby situaci v této zemi byly schopny maximálně objektivně posoudit a čtenářům přiblížit.

340460

7.10.2015 14:23

rukojmí nebo kořist ???

Thorr 158.?.?.?

na syrských trzích s otroky jsou dnes zatím nejžádanější jezidky s modrýma očima. Merkelová chce asi vylepšit nordickou rasu, jiný logický důvod pozvání statisíců muslimů do Evropy mne nenapadá. Druhým důvodem může být fakt, že Al Assad zrušil moratorium na odvod mladíků z rodin, kde již jeden padl (ale Syřanů je jen pětina, zbytek se za ně vydává). Ještěže se Rusi domluvili s Israelci, takže kousek biblické země se na čas (před osmanským džihádem) zpacifikuje http://eretz.cz/2015/10/zastupce-nacelnika-generalniho-stabu-ruske-federace-bogdanovski-jedna-v-izraeli-se-svym-protejskem/#more-33996 ...

340349

7.10.2015 14:29

Když slyším lidi kolem sebe

R 90.?.?.?

tak i ted špekulujou, jestli budou volit raději ANO nebo spíš ČSSD. Vůbec neřeší, že jsou i jiné alternativy. A o takové se chcete opřít? Ono to není tak, že volby se upravují, ona tupá většina opravdu takto volí. A od takové skladby očekáváme budoucnost této země? Bezpředmětné, předem ztracené. Vždy vás stáhne ke dnu. A i kdyby se něšjak podařilo vyměnit garnituru, tak ti tupci při prvních volbách tam zase navolí ty původní. Věřte tomu.

340350

7.10.2015 15:35

OMG

pm 80.?.?.?

Já to vůbec nechápu. Celé vaše noviny jsou postaveny na teoriích o tom, jak zlý západ rozvrací arabský svět. A já s vámi principielně souhlasím.

Když se ovšem lidé (ano, opravdu jsou to lidé) z tohoto rozvráceného světa začínají (z různých důvodů) přesunovat do Evropy, tlučete se v hruď a voláte do zbraně.

Pane Stwora, jste pro mě zklamáním [bliji]

340354

7.10.2015 18:41

Proboha

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 340354

To je řízená invaze nejschopnějších ničitelů, to nemá nic společné že se ,,začínají" přesouvat do Evropy.
Pan Stwora je především kabrňák že tu pouští i takové absurdní výblitky !!!

340369

7.10.2015 20:31

Co je to OMG?

zamp1 90.?.?.?

Reakce na 340354

Mohlo by to být: Ó Mám Guláš (v hlavě)

Když uděláme na ten gulášek recept, mohlo by se vám i trošku rozsvítit
(v té hlavě).

1.Zlý západ ( který nás sametovou revolucí anektoval) rozvrací arabský svět.

Přečtete-li si reakce čtenářů na toto téma na Novinkách, kam většinou nepíší vyložení politologové, 8 z 10 čtenářů si to myslí také. Tedy i paní Nováková z Horní Dolní to ví. Vy, který publikujete až na Zvědavci máte jinou teorii? Jsou v tom zapleteni Rusové?

2. Kdo ovládá ten "Zlý Západ"?

Asi 50% čtenářů Novinek si myslí, že je to národ, který ovládá západní a částečně i východní banky. Jakou máte teorii vy?

3. USA zlikvidovaly Husajna s obrovskou armádou za pár měsíců. Teď válčí rok s Ručníkáři, kteří jezdí v gazících s přidělanými kulomety, už rok.

Ručníkářů přibývá, už mají i US tanky. Kde berou peníze na výcvik, na zbraně?
Kdo jim je dodává? Jakou máte na tohle teorii?

4. Říká se, že US nadace financují uprchlíkům cestu.

Jestli si myslíte, že ne, kdo jim tu cestu platí? Máte na to nějaký názor?

Když tyhle ingredience smícháme, vyjde z nich
"Útok na Evropu v zastoupení"!

V roce 1939 tisíce Čechů vítalo Němce s vlaječkami u silnic i na Václaváku.
Už máte doma vlaječku IS? Už jste si ve svém domku připravil pokojík pro pár imigrantů? Nebo chcete raději tu péči o ilegální imigranty nechat na jiných?

[zmaten]

340373

8.10.2015 6:05

RE: Co je to OMG?

pm 85.?.?.?

Reakce na 340373

Ach jo, přečtěte si prosím můj původní příspěvek znovu. Se "zlým západem" jsem vyjádřil souhlas hned v prvním odstavci

340386

8.10.2015 9:48

RE: Co je to OMG?

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 340386

Evidentně Vám není zcela jasný problém...,jeho vznik a autor a úloha a místo Vaše,naší (kolonie-CZ) v něm....Samozřejmě,že máme,jakožto "jakási pomyslná součást Západu(chudý příbuzný,zadni dvorek atd.)" na něm svůj podíl,ale je potřeba velice striktně oddělovat podíl např.můj osobní a např.pánů min.války emeritního Vondry a nynějšího Žilky a to už nemluvím např.o Draghim z ECB a jemu "rovných"....Pan Stwora přesně své místo "v problému" zná,jde o to,abyste si jej našel i Vy....a nezaměňoval mezi sebou příčiny a důsledky....

340395

7.10.2015 22:17

RE: OMG

Arabáček 89.?.?.?

Reakce na 340354

OMG ty jsichuj. To se jen tak vypatlaný demokratický mozek nevidí. Za rok už Ti Evropa bude mala. Jsem zvědav kam utečeš? Když všichni debilové jako ty, budou zavírat místní bránicí se obyvatelstvo a budou předávat úřady muslimům. Už vidím, jak jim budeš tychuju vysvětlovat, že jsi byl s nimi a podporoval je. A oni ti budou věřit plácat po ramenou a řeknou: ten je náš, bezvěrec a neuříznou ti jenomchuja, ale i hlavu. Nakonec žádná škoda to nebude, když v ty hlavě není žádný rozum.

340376

7.10.2015 22:58

RE: OMG

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 340354

mily zlaty, pisete pitomosti, Stwora nikdy nerozvracel a take Cesko nerozvracelo arabsky svet... dokonce za "Bolsevika" jsme araby podporovali, jak moralne tak i ekonomicky. Mimo toho vsichni tam na strednim vychode nejsou arabove, - priklad Iranci a myslim I syrani, (nekteri) Iranci nejsou semite, takze..

Mimo toho ceskoslovensko nikdy nemelo nikde kolonie a ani kolonialni ambice, a mam dojem, ze po prvni svetove valce nam -CSR nabizeli kus Naimbie - byvale Deutsche sued-west afrika tak to jsme to odmitli.

Pro informaci - cely stredni vychod zkurvili po 1918 anglicane spolu s francouzi, kteri si bez ohledu na etnicitu obavatelstva rozpaarcelovali cely stredni vychod doposud - otomanskou risi.

Pokud to nechapete, tak si vezmete mapy stredniho vychodu pokud mozno od 1800 pres 1900 a 1947 az dodnes a mozna ze prestanete plkat nesmysly.

jinak je hezke, ze tem strednovychocnanum rikate lide, v Izraeli jim rikaji jinak

340377

8.10.2015 6:02

RE: OMG

pm 85.?.?.?

Reakce na 340377

Momentálně ale jsme, ať se vám to líbí nebo ne, součástí západního světa. Určitou měrou se tedy na rozvratu (nejen) středního východu podílíme. A sklízíme zasloužené ovoce v podobě uprchlíků (zdaleka ne poprvé).

Myslel jsem, že je zvědavec na straně těch slabších - nespravedlivě rozvracovaných zemí a jejich lidu. Ve skutečnosti se jen začínáte tvrdě radikalizovat a dokonale připomínáte ty vaše "ovčany" či "stádo", kterými tak opovrhujete.

V případě uprchlíků se totiž s Lojzou z putyky celkem jednoznačně shodnete.

340385

7.10.2015 16:25

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Alfons 89.?.?.?

Naše naděje. Kabala se uchyluje k extrémním výhrůžkám, protože jejich mocenská struktura se rozpadá
Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

340360

7.10.2015 19:00

rračte si vybrat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

máme dvě možnosti http://www.liveleak.com/view?i=550_1421270303 nebo https://www.youtube.com/watch?v=ceTo-EyLWck [oči v sloup]

340371

7.10.2015 19:41

Článek bych mohl podepsat.

Petr0007 37.?.?.?

Článek bych mohl podepsat. Bohužel lidé se nemají jak zorganizovat, sociální sítě jsou kontrolované a v dnešním světě se lidé navzájem odcizují. Teoreticky by šlo vymyslet nějaký geneticky selektivní virus, který by určité rasy eliminoval. Izrael prý nějaký geneticky selektivní virus má. Nicméně může dojít k mutaci viru a eliminovat všechny lidi na planetě. Zajímavý je také názor, že nejde o eliminaci bílé rasy, ale o eliminaci inteligence. Černoši a arabové mají IQ mezi 70-85. IQ je z 80 procent dědičné. Kdo zničil tuto planetu, vymyslel DDT, znečistil řeky a oceány, těžil suroviny, stavěl dálnice, omezil prostor ostatním živočichům? ... chytří lidé. Možná to co je nad námi se snaží geny chytrých lidí eliminovat. Do budoucna chytří lidé úplně vymizí, infrastruktura se rozpadne a retardovaný zbytek lidí bude žít opět s přírodou. Z egyptských maleb je krásně vidět jak tam probíhalo mísení ras. Na kresbách je vidět jak běloši (někteří podle maleb měli dokonce bloňďaté vlasy) řídili stavbu pyramid. Na práci a do armády si vzali černochy. Rasy se postupně promísili, vyspělá civilizace začala postupně upadat až se rozpadla. Úplně stejný osud čeká vyspělý svět.

340372

8.10.2015 6:57

Počet cizinců

Petr098 66.?.?.?

Výhodou je, že počet skutečných cizinců nebude tak hrozný. Stačí odečíst Slováky.
Ukrajinci makající na stavbách a Ukrajinky za kasou supermarketu nebo uklízející kanceláře také asi nebudou dělat problémy. O Vietnamcích v jejich večerkách nemluvě.

340387

8.10.2015 15:15

Pane Stworo,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

omlouvam se, zabrusuji mimo tema, chci si to jen overit kvuli sobe:

Premyslim nad slovem "rukojmi", jestli ve vasem nadpisu ma byt na konci "ch". Jaksi mi tam nezni. Vzor "staveni" je sice stredniho rodu, ale kdyby se melo slovo "rukojmi" pres nejakou vyjimku ridit podle nej, tak rici treba "sedm stavenich" by asi neslo. V muzskem rodu obdobny vyraz (novodobe) snad neexistuje..., nevim, uz jsem docista mimo. Pardon.

340411

8.10.2015 16:27

RE: Pane Stworo,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 198.?.?.?

Reakce na 340411

Víte, že jsem to řešil také? [smích]
Podle jazykové příručky Ústavu pro jazyk český by 2.pád množného čísla měl být rukojmích. Opravte mě někdo, jestli se mýlím.

340414

8.10.2015 17:07

RE: Pane Stworo,

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 340414

Nahraďte slovo "rukojmích" slovem "hlupáků" a nemusíte řešit tvarosloví.

340415

8.10.2015 18:11

RE: Pane Stworo,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 198.?.?.?

Reakce na 340415

Ne, nejsme hlupáci. Jen zatím nevíme, jak to řešit. Ale většina normálních lidí ví, že to je problém jak prase.

340417

8.10.2015 19:50

RE: Pane Stworo,

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 340417

Víte dobře stejně jako já, že už je to "erlédigt" , takže hlupáci jsme. Koupení za zápornou cenu odpadků a hypoték. Neznamená to však vzdání se bez fidorky.

340422

9.10.2015 3:06

RE: Pane Stworo,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 340417

rod střední

Substantivum singulár plurál
nominativ rukojmí rukojmí
genitiv rukojmí rukojmí
dativ rukojmí rukojmím
akuzativ rukojmí rukojmí
vokativ rukojmí rukojmí
lokál rukojmí rukojmích
instrumentál rukojmím rukojmímirod mužský životný

Substantivum singulár plurál
nominativ rukojmí rukojmí
genitiv rukojmího rukojmích
dativ rukojmímu rukojmím
akuzativ rukojmího rukojmí
vokativ rukojmí rukojmí
lokál rukojmím rukojmích
instrumentál rukojmím rukojmími

Spravne ma byt rukojmí. Rukojmích je 6.pád

340434

14.10.2015 9:40

RE: Pane Stworo,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340434

Skloňujete skvěle!
Ale v zápalu boje Vám utekl správný pád.
Stejně jako v případě životných či neživotných tam patří šestý pád, podobně jako kdyby šlo o 500 milionů jablek, nebo 500 milionů černochů.

340653

8.10.2015 23:54

Asimilace

hs 82.?.?.?

"Sice nezatěžují sociální systém státu..............." Vážně??? A kdy jste byl naposledy na pracáku????? Už je to dloho že!!!! Tak se tam běžte někdy podívat. Bambusáci tam pobíhají s formulářema v rukách...... Berou všechny dávky, které se brát dají. Jeden má živnosťák a dalších 20 jich je na dávkách.

340428

9.10.2015 0:43

RE: Asimilace

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 198.?.?.?

Reakce na 340428

Fakt? Tohle mě zajímá. Může to někdo potvrdit?

340429

9.10.2015 13:06

RE: Asimilace

Oracle 95.?.?.?

Reakce na 340429

Obaja môžete mať pravdu, pretože existuje inštitút čiernej práce. [vyplazený jazyk]

340465

13.10.2015 5:09

Vazeni a uslechtili politici, politicky , ochotne ochotnicky

favela 113.?.?.?

Reakce na 340465

vznesena blahorodi a nejvyse urozena... Piseme vam ,odvazujeme se my ,tak spatnym osudem postizeni,nizkosti mrzkou /take vinou jiste podobnych rodicu/co neschopni jsme evidentne vseho lidskeho a toho cim vy oplyvate, stedre obdarovani.
Nuze nevahejte jiz ani vteriny ,nezustavejte na svych mistech vas prosime uprimne a nalehave vas zadame ,vyslyste sve city ,hlasy vasich srdci a bez prodleni odeberte se kazdy z Vas Merkel,Hollande,Obamo ,Junckere,Shauble a Vasaryova za hlasitymi projevy svych neznych a hlubokych soucitu a kam vas vase uslechtila laska vola..
Odeberte se za svymi milovanymi islamisty ze Syrie,Afganistanu,Iraku, Pakistanu,Lybie,Libanonu tam kde prave pobihaji, protoze uzky kontakty mezi milovanymi , ty jsou opravdu to nejhezcimi projevy na svete. Sverovani ,tiche a bezprostredni v blizkosti od srdce k srdci jsou ty nejvzacnejsi chvilky rodici se velke lasky. Zanechte proto nekde daleko, pryc stovky biricu , kteri by jiste prekazeli intimni atmosfere mileho vzruseni, jake jiste nebude ani nemuze chybet. Laska pokvete temi nejkrasnejsimmi, nejopojnejsimi kvety. A proc prirozene nepomoci svym milovanym, to je jiste samozrejme, kdyz jsou po ruce miliardy/a moznosti/ a mnozstvi prostredku a nikdo vas navic nezada aby jste samou laskou sami sebe ozebracili.Jiste budete nanejvys pochvaleni a vyznamenavani take. Oni vam sdeli VSE o svych zivotech a vy jim poskytnete take VSE. Uplne a docista vse /ovsem nikoliv ze sveho/. Nenechate preci sve milovane na holickach. Plameny posvatne, pozehnane lasky se pak jeste vice rozhori. Jdete vic ,nevahejte. Az se vratite , jiste prezijete to velke v/zruseni vasich zivotu jiste sdelite nam vase krasne zazitky a tak v nas jiste a tak v nas probudite to vase nakazlive laskyplne nadseni a naockujete nas ,protoze laska je povahy nakazlive.Uz cekame netrpelive. Jdete a pozvednete nase morem zhoubnym posedla cerna srdce mrzkym bahnem obalena nerozumnymi starostmi o nase rodiny a narod v bahne se stale valejici a pozvednete a ocistete je uslechtilosti vam vlastni. Zadne oko nezustane bez slz dojeti. Nuze vpred , laska ceka a vase srdce jiste jiz tahnou obrovskou silou.Jsme si jisti,ze tak jednate v souladu se starostmi o nase blaho. Vzdyt laska hory prenasi. Snad z te vasi uslechtilosti , lasky a soucitu neco malickeho z vas /nebo z tech co po vas asi nastoupi/ ukapne pro vase nizke,tupe,tvrdohlave vas volici spoluobcany krcici se skromne kdesi v koute po trosce lidske lasky touzici a chradnouci v nadeji,ze ...

340601

14.10.2015 4:35

Co panu Editoru uniká?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Skvělý článek, poctivý do posledního detailu. Jen má drobnou chybku - pan Editor pod tlakem okolností ztrácí nadhled.
S českým národem, jde-li vůbec obyvatelstvo Gottliny takto stále pojmenovat, to zase tak strašně nahnuté není. Proč?! Všimněme si a analyzujme to, co panu Editoru v nadhledu uniklo a uniká!
Ve Hře a Plánu s tzv. migranty nejde primárně 'jen' o zaplavení EUropy Třetím světem. Tento Plán je uvnitř EU přesně geograficky parametrizován - proto ty nejnovější ajfouny v rukou migrantů, kteří by si na ně nevydělali a neušetřili jinak ani za dva roky života.
Migranti se pohybují podle přesných koridorů. Některými zeměmi (Bulharsko, Rumunsko, ČR, SK, Polsko - ale i Slovinsko a jih Rakouska!!!) nesmí ani projít! Na jejich koridorech jsou přesně rozestavěny Sorosovské neziskovky, které migrantům dávají další a další balíky bankovek. A nutí je k dalšímu stanovišti a'la Člověče nezlob se.
Jak je vidno z reálného fungování Plánu, českému policistovi je dovoleno při zachycení migranta něco, za co by jeho severorakouský či bavorský kolega měl velké oplétačky. Nepoddajný Viktor Orbán dokonce posunul 'koridor pro migranty' o několik set km na západ od původního Plánu. A velká část Maďarska je již migranty nezasažena. Přesto jim je odmítnut prostup Slovinskem a Jižním Rakouskem.
Sedláckým rozumem lze tedy usoudit, že jsme se bez našeho vědomí stali 'privilegovaným' územím, kde dopad migrantů bude minimalizován. Současně v tomto území dochází k velkému globálnímu geostrategickému přechodu. Pokud by tomu tak nebylo, ulice by byly zaplněny protestanty proti Zemanovi, Orbánovi, vytahovaly by se na ně kompra a hrály ofensivní západní zpravodajské hry.
Je tedy nad míru jasné, že jak Zeman, tak Orbán nás vedou na Východ, do náruče prosperující Eurasie. Co se bude dít v detailu s našimi dosavadními EUropskými spoluovčany, nevím. Někteří dobře informovaní chroničtí přecházeči hranic okolo mě, již se posunuli i o pár set km na Západ, kdyby náhodou.
Domnívám se proto, že Gottlina se opět stane důležitým mostem mezi dožívajícím Západem a vycházejícím prosperujícím Východem. Což není vůbec špatná pozice. Stačí pozorovat Zemana, Orbána a další 'lakmusové' papírky. A nepřipadají mně 'nešťastní'.
Zachovejme si doopravdy nadhled. Je dost dobře možné, že Západ si importem migrantů řeší něco, co zatím nedohlédneme. V každém případě TI, kteří rozhodují (již) nově(???) o nás, něco podobného nepřipouští. A mají s námi jiné plány! Jiné, nežli spářit naše krásné ženy a dívky v Gottlině s 3. světem!

340650

14.10.2015 11:38

RE: Co panu Editoru uniká?

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 340650

Mají jiné plány....Asi ano,nechtějí si Gottlinu s Novým Jeruzalémem zaneřádit a zadělat na novou Palestinu...tady na Východ až po Ruskou hranici to vypadá na vznik Chazarského Kaganátu,náhradou za neudržitelný Izrael v případě zhroucení se USA...
To,že v tom vandrování má pazoury Soros a jeho zpravodajská síť je nadevší pochybnost a "zcela náhodou" se to ten koridor kryje s "nárazníkovým,sanitárním kordonem" dalšiho židovského architekta chaosů,původem z Magyár,Friedmana ze Stratforu.
Ukrajinu už mistní fešáci s kupírovanými oháňkami nechali jako stát zlikvidovat,ekonomicky zbankrotovat a skoupit věřiteli od Rothschildů a zbývá jen poslední fáze neutralizovat vnitřní napětí na Uk vzálemnou neutralizací zevnitř zrazeného opolčení s banderovskými pohrobky a nacionalisty,kteří doteď chazarům dělali špinavou práci,ale nyní je začínají ohrožovat,proto to zatýkání a vyštřování "majdanských střelců z hotelu Ukrajina z řad ultrapravicové Svobody...".....[překvapení]

340656

14.10.2015 23:49

RE: Co panu Editoru uniká?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 340656

Pane kolego, každá revoluce požírá nejprve své děti. Proto jak Svabóda, tak Právýj Sjéktor musí zaplatit odvěkou daň.
A teď zpátky k Parazitům a jejich Khasarii: Nemyslím si, že Khasarům růže pokvetou. Ve hře je mnoho silných hráčů: Vladimír Vladimirovič & Co. (Nazarbayev, Ljukhašenko...), dále Ogařiská z Říše Středu, Turci, Peršané, BRICS, německo-francouská industriální lobby.
Nikdo z nich nemíní nadále Khasarům dávat na sekyru nebo se s Khasary coby Paraziti dělit o něco, o co nemusí.
IMHO, dojde k nějakým handlům, ale Khasaři tak velký pakl nenasbírají, aby dostali na vypasení středovýchodní Evropu. Naopak se domnívám, že už jsme dávno spadli do klína Vladimíru Vladimíroviči do jakéhosi jeho Eurasijského kondominia s Ogary z Říše Středu. A budeme evropským logistickým překladištěm na páteři novodobé Hedvábné Stezky. Dokonce i ten kanál Dunaj-Odra-Labe se v tom nakonec zúročí.
Parazité a.k.a. Khasaři dostanou leda tak si líznout zexekuovaných bytů, chat a rodinných domků, které nám budou smět nabídnout coby Landlordi. Dále je Vladimír Vladimirovič a Číňané k lizu nevpustí a potřebovat nebudou.
Blízký a Střední Východ dostanou v léno Peršané s Egypťany. A budou Vladimíru Vladimíroviči i BRICS muset garrantovat klid a mír na obchodních a energovodných cestách, které tudy vedou.
A my? My budeme pracovat a znovuhledat naše slovanské kořeny. Pořád mně vychází, že dopadneme o něco lépe, nežli Euroatlantici. Na nich si totiž Khasaří ještě nějaký čas budou smět zgustnout resp. Euroatlanti budou muset splácet BRICSu & Co. sekyru, kterou Khasaři v posledních dekádách hluboce zatnuli.
Vždy jde o peníze až v první řadě. A ten korridor, který časem oddělí Vladimírovo od Khasarského nevznikl mýrnyx týrnyx.

340685

Příspěvků: 109

07.10. 03:50 Nikdo (originál)  Hezký článek z nasranosti
07.10. 06:28 Kanak  Vzhledem k otupělosti a nezájmu mladých, debilizovaných propagandou a jejich chytrými hračkami,
07.10. 08:58 výjimečné porušení omerty  RE: Vzhledem k otupělosti a nezájmu mladých, debilizovaných propagandou a jejich chytrými hračkami,
08.10. 11:11 radim  RE: Vzhledem k otupělosti a nezájmu mladých, debilizovaných propagandou a jejich chytrými hračkami,
07.10. 04:10 jm  A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už nejed
07.10. 08:34  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
07.10. 10:31 udo2  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
07.10. 10:51 ppppp  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
07.10. 15:12  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
09.10. 08:22 kyticka  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
09.10. 09:32 Marten264  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
09.10. 10:50  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
10.10. 02:58  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
11.10. 10:20  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
14.10. 02:43  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
14.10. 10:21  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
14.10. 17:07  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
15.10. 09:03  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
12.10. 11:58  RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n
08.10. 14:19  švejkování se nám stane osudným
07.10. 06:08  Jsem o tom presvedcen odnepameti:
07.10. 06:35  Za Slovenského štátu,
07.10. 16:00 Oracle  RE: Za Slovenského štátu,
08.10. 11:12  RE: Za Slovenského štátu,
07.10. 07:48 Erwin  Moc dobrý
07.10. 07:54 filip 29  Z Protokolov
07.10. 10:05 filip 29  RE: Z Protokolov
07.10. 10:37  ==Z manifestu zdravomyslícího ...
07.10. 08:17 gippius  Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,
07.10. 09:24  RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,
07.10. 15:38 Nikdo (originál)  RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,
07.10. 16:38 To je jedno  RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,
15.10. 11:59  RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,
07.10. 12:20  RE: Co je dnes nejdůležitější je zajímat se,
07.10. 08:31 Tsignotschka  připravují už to dlouho
07.10. 08:44 gippius  RE: připravují už to dlouho
07.10. 08:41 s11  Dejinny clanok
07.10. 23:31  RE: Dejinny clanok
07.10. 09:07  Rukojmi ?
07.10. 09:10 tartus  uvedomte si co hovorite
07.10. 13:07 karel rudolf  RE: uvedomte si co hovorite
07.10. 15:58 Nikdo (originál)  RE: uvedomte si co hovorite
07.10. 09:38 Stepe  A nebo taky :
07.10. 11:27  RE: A nebo taky :
07.10. 21:26 Honza999  RE: A nebo taky :
07.10. 10:03  ilumináti vychovali naše děti
08.10. 02:52  RE: film z 1988 Jsou mezi námi
08.10. 16:02 disident  RE: ilumináti vychovali naše děti
07.10. 10:27  proc byla spuštena imigrace
07.10. 17:17 uccu  RE: proc byla spuštena imigrace
07.10. 10:37 xxxJirka  bez
07.10. 16:29 Nikdo (originál)  RE: bez
07.10. 18:41 xxxJirka  RE: bez
08.10. 08:02 Marten264  RE: bez
08.10. 09:26 tartus  RE: bez
08.10. 10:27 Marten264  RE: bez i s
08.10. 15:48 tartus  RE: bez i s
08.10. 23:03  RE: bez i s
09.10. 08:14 Marten264  RE: bez i s
09.10. 08:30 tartus  RE: bez i s
09.10. 11:45  RE: bez
07.10. 10:38 martin bareš  Dobře, dobře.
07.10. 10:39 ppppp  ano, další mnichovsko-berlínská-eu zrada
07.10. 10:43 pozorovateľ  Paralely s pádom Ríma
07.10. 11:04 ppppp  prý opuchnuté semenníky
07.10. 11:10 jm  RE: prý opuchnuté semenníky
07.10. 17:06 ppppp  RE: prý opuchnuté semenníky
07.10. 11:31 pozorovateľ  RE: prý opuchnuté semenníky
07.10. 11:58  Ako ďalej?
07.10. 12:03 Robert Nohejl  Jsou narody, kde by se dobry vojak Svejk neuplatnil.
07.10. 12:06 Nausius  Politika
07.10. 16:14 Nikdo (originál)  RE: Politika
07.10. 17:07 baba_Blažková  RE: Politika
08.10. 01:56 Satanist  RE: Politika
07.10. 12:09  Ako ďalej? 2
07.10. 12:48 výjimečné porušení omerty  latence
07.10. 12:57  Klíčový omyl
07.10. 13:36 M.M.  Tam, kam chodím na pivo...
07.10. 14:01 lubosmat  Zamieňate si pojmy rebélia a revolúcia
07.10. 14:22 arbitr  Nevim, proc prave cechokanadan Stwora tak place...
09.10. 10:50 kyticka  RE: Nevim, proc prave cechokanadan Stwora tak place...
07.10. 14:23 Thorr  rukojmí nebo kořist ???
07.10. 14:29 R  Když slyším lidi kolem sebe
07.10. 15:35 pm  OMG
07.10. 18:41  Proboha
07.10. 20:31 zamp1  Co je to OMG?
08.10. 06:05 pm  RE: Co je to OMG?
08.10. 09:48 Robot Emil  RE: Co je to OMG?
07.10. 22:17 Arabáček  RE: OMG
07.10. 22:58 arbitr  RE: OMG
08.10. 06:02 pm  RE: OMG
07.10. 16:25 Alfons  Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.
07.10. 19:00  rračte si vybrat
07.10. 19:41 Petr0007  Článek bych mohl podepsat.
08.10. 06:57 Petr098  Počet cizinců
08.10. 15:15  Pane Stworo,
08.10. 16:27 Vladimír Stwora  RE: Pane Stworo,
08.10. 17:07 výjimečné porušení omerty  RE: Pane Stworo,
08.10. 18:11 Vladimír Stwora  RE: Pane Stworo,
08.10. 19:50 výjimečné porušení omerty  RE: Pane Stworo,
09.10. 03:06  RE: Pane Stworo,
14.10. 09:40  RE: Pane Stworo,
08.10. 23:54 hs  Asimilace
09.10. 00:43 Vladimír Stwora  RE: Asimilace
09.10. 13:06 Oracle  RE: Asimilace
13.10. 05:09 favela  Vazeni a uslechtili politici, politicky , ochotne ochotnicky
14.10. 04:35 MoUdrostrak  Co panu Editoru uniká?
14.10. 11:38 Robot Emil  RE: Co panu Editoru uniká?
14.10. 23:49 MoUdrostrak  RE: Co panu Editoru uniká?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 3

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 721