Diskuze k článku

Lež se stává normálním pracovním prostředkem západních politiků i tzv. seriozních žurnalistů

Příspěvků 32

3.9.2015 4:31

cim hur tim lip

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Jen tak dal, zruste nam subvence, zavedte hranicni kontroly, viza, a treba i sankce, jen at to co nejvic ovci u nas co nejvic pociti, treba se konecne probudi a uvidi cim pro ten tzv. zapad vlastne jsme.
Z hlediska populacniho vyvoje ten tzv. zapad jiz prohral, jeho genocida je jiz vpodstate neodvratna, a to ze probiha relativne pomalu (a tudiz "neviditelne" pro bezne pomalu se varici zaby) na tom nic nezmeni, a trend je neodvratny, nechce-li se tzv. zapad ponorit do krvave obcanske valky, ci pouzit jina, karmicky opet velmi nevyhodna "reseni".
U nas, ve stredni a vychodni evrope je jeste sance toto zvratit, ovsem bez dramaticke zmeny geopoliticke orientace to nepujde...
To mimo jine okamzite implikuje, nema-li byt pro nas jako narod pozde, v nasledujicich volbach se do parlamentu ci senatu nesmi dostat zadna ze stran ktera at primo ci neprimo tuto genocidni cunami podporuje. Tudiz vlasnte asi zadna z tech ktere tam nyni jsou.. A ani to samozrejme neznamena, ze nejake ty nove to se budou chovat jinak...

338940

3.9.2015 10:20

==RE: cim hur tim lip

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 338940

Pokud by se v česku znovu budovaly hraniční pásma s dráty a ostrahou, zkonfiskoval bych starýho Švancenberga, který v roce 1988 koupil Havlovi oblek, aby se mu prej necoural po Německu v prochcaných texaskách a vytahaným svetru, instaloval ho tady jako svou loutku, a nacvičil na něj Kocába, aby mu vymejšlel jeho slogany pro lid. A další půl miliardy nákladů na to bych zkonfiskoval starý Veškrnový, co pak tu loutku udržovala až do rakve. Jo, dávat moc do rukou ožralým židovským rádobyumělcům, to se nevyplácí, to by měla českýmu lidu před každými volbami připomínat každá Lahvova lavička........ [smích]

338949

3.9.2015 11:24

==RE: cim hur tim lip

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 338940

Řekl bych, že největší a nejhroznější pátá kolona českého státu je 51 procent závislých a nesvéprávných idiotů, kteří zase naběhnou k volebním urnám, a zvolí opět sobě i ostatním ty samé, a nebo ještě daleko horší zloděje. Vždy se musím smát, když vidím třeba cikána z Chánova, jak za pětikilo volí s předem vyplněným lístkem, a musím se děsit, jak totálně degeneroval i ten nejinteligentnější český občan/ ten cikán !!!/ od dob rakouskauherska, kdy podle jedné Haškovy povídky poslední chudák z obecní vesnické pastoušky požadoval od katolického velebníčka, jemuž chyběl ke zvolení jeho hlas, kozu, a ti u kozu od toho velebníčka samozřejmě dostal. Koza dneska stojí asi patnáct tisíc korun, a veterinární osvědčení dalších pět papírů. Jak strašně klesl s cenou onen volebchtivý cikán, a jací idioti musí být všichni ti ostatní volebchtiví čeští voliči, kteří narozdíl od toho inteligentního cikána volí zadarmo. Někde jsem teď četl článek o tom, jak se všude kolem nás v čechách vynořují naprosto neznámá jména našich dolarových multimilionářů. Nikdo je nezná, a když se jméno zadá do gogla, většinou se zjistí, že jsou to estébácké nebo funkcionářské děti rodičů z minulého režimu. Mají nakradeno, a jejich zděděné prachy jsou už legální. Stáváme se malou emerikou, kde pradědek byl otrokář, dědek plantážník, fotr podnikatel, a synátor je soudce, poslanec, profesor humanitních věd z Plzně, ministr, a nebo již nepracující multimilionář. A to všechno kvůli zfalšované polovině idiotů, kteří jsou k volebním urnám, a většina ještě zadara...... [smích]

338955

3.9.2015 23:23

RE: ==RE: cim hur tim lip

R 88.?.?.?

Reakce na 338955

Těch 51% je myslím ještě podhodnoceno, kdo chodí na schůze vlastníků nebo pozoruje třeba ve frontě u pokladny lidi před sebou, když na ně přijde řada, tak uvidí tu neuvěřitelnou míru.

338972

3.9.2015 8:00

ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne

disident 90.?.?.?

Skandální projev francouzského ministra zahraničí znovu ukázal,že západní "herrenvolk"považuje Slovany stále(přes členství v EU a NATO)za méněcennou rasu,která je zde proto,aby poslouchala příkazy vyvolených.Maďaři sem byli zahrnuti taktéž,protože Orbán již delší dobu leží bruselským vládcům v žaludku.Český a jiný slovanský ovčan ať zapomene na to,že bude považován za rovnocenného partnera.Doufejme,že většina polského národa procitne a uvědomí si,že historie polsko-ruských vztahů je Říší zla využívána k protiruským štvanicím.Co se týče Ukrajiny,tak tam byl z láhve vypuštěn džin nacistické minulosti obyvatel Západní Ukrajiny,který ukrajinským poskokům USA přerostl přes hlavu.Teprve krizové jevy jako je dnes migrační vlna ukazují v plné nahotě slavjanofobii Západu.Nevím,jestli si toto vše uvědomují čeští ovčané,aby konečně poznali,že havlovci jsou pátou kolonou USA pomáhající uskutečňovat zločinné plány Říše zla.

338941

3.9.2015 9:12

RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 338941

Od toho sionistického dobytka Fabiuse se nedalo nic jiného čekat.Od toho jsou ale naši polodebilní vládní panáci,které si tu vydržujeme jako "na krmníku",aby mu řádně odpověděli a zároveň se zeptali,co dělal a jakým způsobem podporoval bombardování Líbye,přestože celý svět plk.Kaddáfí varoval,že v případě pádu jeho vlády se pohne půl Afriky směrem do Evropy.
To samé se týká i té durynské krávy Anduly M.,která když už docházely NATu pumy a Kaddáfí stále vzdoroval,tak zachraňovala situaci dodávkami z železných zásob bundeswehru....
Štěpán Kotrba má pravdu,že s takovou na střelbu přijde řada,jen je to otázkou času....
Dole na Balkáně byli zachyceni mezi ostatními "imigranti" z Albánie s videi poprav a agitačními častuškami v mobilech,deroucí se do říše Anduly Merklové,aby tam vysvětlili těm vandrákům z Afriky,že pro ten eurounijní blahobyt ale musí něco udělat i pro "syndikát",který jim to vše zařídil....

338947

4.9.2015 10:35

==RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 338941

.....havlovci jsou pátou kolonou...Bylo by zajímavé zjistit, zda Havel pomohl více západu a

nebo východu. Dnes jsme totiž v podstatě současně další

německou spolkovou zemí s funkčním průmyslem, samozřejmě za

ukrajinské mzdy, a další ruskou svazovou republikou,

obsazenou půl milionem vojáků bývalé sovětské armády v

civilu a s českým státním občanstvím v kapse, kteří sem

emigrovali. Putin může tedy Havlovi s úsměvem poděkovat za

zdařilou tichou, levnou a trvalou invazi, která se kdysi v

roce 1968 nezdařila tak jak měla.Proto bych Havlovu kamenou

hlavu nepostavil někam v americe do parlamentu, ale buď do

vitriny hlavní filiálky Bundesrepublik Deutschland s.r.o., a

nebo ještě vhodněji, vedle rakve Vladimíra Iljiče lenina do

mauzolea na Rudém náměstí v Moskvě. [smích]

338986

4.9.2015 16:59

RE: ==RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne

disident 90.?.?.?

Reakce na 338986

chtěl bych vědět,kde je těch půl milionu bývalých sovětských vojáků s českým občanstvím v kapse.Pokud je mi známo,tak nejvíce migrantů z bývalého SSSR je z Ukrajiny,těch však zdaleka není tolik,a mimo to je dnes nacistická Ukrajina našim spojencem,který chce do EU a NATO,takže Havlova busta patří právem do USA.Ukrajinci pobývající u nás jsou dle našich korporátních medií plně podporovateli současného ukrajinského režimu,pořádají vPraze majdany,takže o příznivcích Putina zde nemůže být řeč.

339001

4.9.2015 19:50

RE: ==RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne

R 88.?.?.?

Reakce na 338986

Západu se hlavně nechtělo během 2. sv. války obnovit Československo v jeho původních hranicích, jediným garantem který to garantoval byl SSSR. To byl důvod, proč Beneš jel do Moskvy. A Havel? Takový novodobý Rudolf Mrva.

339003

3.9.2015 10:05

Mě na tom vadí že to je 90% chlapů

soto 37.?.?.?

Proč to není 90% atrakrivnich mladých černošek? Těm je v Africe dobře?
Politici si musí najít viníka,v tomamá článek pravdu a ještě jedna věc. Pravdu nelze sdělovat lidem. Nebyli by manipulovatelní dle potřeb , obvykle jako tažný dobytek. Gerhard Schrëder se nechal nedavno slyšet, ze Eu stárne a tak ta vlna mladíků z jihu je nutná! A co takhke zvýšit příspěvky vlastním lidem např mateřskou dovolenou z usmolených 8 000 na průměrný plat? 25 000 cca? Od těchto diskuzí je zapotřebí odvézt pozornost od začátku a dělají to dobře. Kdyby se tato diskuze dale rizmělňovala a to politici dělají, zjistilo by se že EU vlastně žádné jiné řešení pri udržení stálého počtu obyvatel ani NEMÁ!

338948

3.9.2015 10:50

Všetko zlé na niečo dobré

libertarian 185.?.?.?

Tie EU socialistické maniere už dlhšie prekračuju zdravý rozum. Ak táto utečenecká kríza pomôže zablokovať toto smerovanie - trebárs aj za cenu výraznej rekonštrukcie terajších pomerov , môže to byť užitočné. Aj jej rozpad môže byť nakoniec lepší, ako dokráčanie do absurdného cieľa terajšej politiky.
Kríza s emigrantami má minimálne jeden pozitívny dôsledok : Zvýšila záujem ludí o dianie, znížila ich ľahostajnosť a apatiu.

338950

3.9.2015 15:36

RE: Všetko zlé na niečo dobré

qwe 88.?.?.?

Reakce na 338950

Skutečně nevím, zda se dá říci o EU, že je socialistická. A propos, myslíte, že socialistické vlády před listopadem by něco tak amatérského dopustily? Tady byli v 50 letech Korejci, Řekové, pak pracovně Kubánci i Vietnamci - ale mám dojem,že se to nějak přece jen zvládlo.

338958

3.9.2015 16:38

RE: Všetko zlé na niečo dobré

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 338958

EU je socialistická hlavne rétorikou a formálnou ideologiou. V skutočnosti je čiste korporativistická (vlády a veľké korporácie, banky sú "v jednej posteli" - ako to povedal jeden slov. ekonom, Karpiš )
Socialistickou terminologiou a podplácaním soc. dávkami si držia priazen voličov.

338962

3.9.2015 16:43

RE: Všetko zlé na niečo dobré

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 338958

V kontexte tejto témy sa dá povedať, že EU je socialistická. Tie automatické "socialne " dávky cudzým občanom - to je čisťý socializmus , v tom najhoršom zmysle slova. A tie dávky, ten socializmus, je ako magnet na prisťahovalcov.

338963

15.9.2015 5:23

RE: Všetko zlé na niečo dobré

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 338963

>Tie automatické "socialne " dávky cudzým občanom - to je čisťý socializmus...

Tak toto tvrzení je v naprostém rozporu s krédem socializmu, kde má platit, že "každý podle svých možností (schopností), každému podle jeho zásluh".

Na to zmatení pojmů už dojel prastarý Babylon a tuto civilizaci to čeká rovněž, pokud se zavčasu nevzchopí k razantní eliminaci těchto novodobých "jazykozpytců".

339455

3.9.2015 10:55

Putin se neuřekl,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

když prohlásil na jednom z jednání s EU - ... jen abychom vás jednou opět nemuseli osvobozovat... a je to tady!!! EU nevyhnutelně spěje k ozbrojenému střetu mezi "starými" a "novými" členy, protože i politikům východních zemí EU je košile bližší kabátu a rozlítit proti sobě svoje voličské elektoráty podvolením se diktátu Bruselu, to jim kvůli strachu z následků nedovolí svědomí.

338952

3.9.2015 15:51

RE: Putin se neuřekl,

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 338952

"EU nevyhnutelně spěje k ozbrojenému střetu mezi "starými" a "novými" členy, ...."

- tak toto určite nehrozí.
Politici sú kúpení bruselským centrom. Eurofondy boli vymyslené presne pre tento účel. A voliči sa zatiaľ Bruselu nebránia skoro vôbec.
Jedinými politikmi, trošku vzdorujucimi Bruselu su Zeman a Orbán.

338960

3.9.2015 19:24

RE: Putin se neuřekl,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 338960

>A voliči sa zatiaľ Bruselu nebránia skoro vôbec.

To je jen klid před bouří. Cílem je přece depopulace a to lhostejno jakou formou. Vyjma té vytvořivší ze Země planetu bez života... tedy pokud nebylo v tom stvůrčím pokusu o zvrat chodu entropie již rozhodnuto jinak.

338968

3.9.2015 14:04

pán či paní píše zajímavý příspěvek.

martin bares 90.?.?.?

a pak zcela pochopitelně (aby nevystoupil/a z davu křičících hlupáků ala pán Konvička) srovná Mnichov 1938 a Moskvu 1968.
Jedním slovem VUL / KRÁVA. Víc nemám co dodat a přestal jsem číst.
Ať mu / jí zdraví v té Evropské mUmii dobře slouží.

338957

3.9.2015 15:38

Zaznamenal někdo

qwe 88.?.?.?

že by se takto osočovalo Švýcarsko? Abych zůstal v Evropě - jinak by se dala zmínit Austrálie i USA.

338959

3.9.2015 18:25

Já bych rád dokázal že nejsem xenofobní

to je úplně fuk 78.?.?.?

Já bych rád dokázal že nejsem xenofobní, nýbrž "fobní" ze známého zla. A tak vzkazuji Němcům, Francouzů, Belgičanům, Švédům a jiným Zápaďákům, že až v budoucnu budou prchat před svými novými netolerantními a nepřizpůsobivými Islámskými sousedy, že můžou přijít k nám - ovšem za podmínky, že budou ochotni u nás podnikat či pracovat, naučit se náš jazyk a vůbec budou respektovat naše společenské i kulturní zvyky.[smích] Budou u nás opravdu vítáni - zejména jejich vzdělané mládí.

338966

4.9.2015 4:25

RE: Já bych rád dokázal že nejsem xenofobní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 338966

>...že můžou přijít k nám...

Tak to že sem při tom nezastavitelném exodu z jihu na sever přijdou, to je zcela jisté. Bohužel jak známo z historie nepřijdou s prázdnou, ale v těch plechových maringotkách a vidina našeho docela nedávno plánovaného "odsunu" na Sibiř, se tím naplní. Tedy pokud car Putin k tomu svolí, protože na naše další klasické osvobozování jako před léty, již nejsou vhodné podmínky. Prognostik Zeman si přece zajisté nedělá nepřátele v Bruselu jen pro srandu králíkům. Pořád je ale na scéně i jeho nedávné přiznání se k tomu bratrstvu bažícímu po světovládě, což dáno dokupy je docela hrůzostrašná představa. [bliji]

338977

4.9.2015 9:57

Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

ROMAN1 85.?.?.?

V tomto krátkém videu to David Duke jasně pojmenovává.
Koneckonců, psal o tom již před 5 a půl lety i jejich nesionistický soukmenovec, Benjamin Kuras: Jak zabít civilizaci.
Otázkou zůstává, proč jsou Evropané ve své většině takové ovce, že to nevidí a při každých volbách zvolí partaje, prolezlé sionistickými elementy. Proč stále sledují (a kupují) produkty Chazarsko-sionistických medií. A proč se v důsledku řídí jejich manipulacemi. Proč nevezmou svůj osud do svých rukou?
Naivita, hloupost, důvěřivost, pohodlnost, či totální zblblost konzumem, reklamou a medií, ovládanými nepřáteli svobodných národů? Krátkodobý zisk? Směs všeho?
Tady už přece nejde o to, která mafie si z torz národních států více nakrade, a kdo se nechá více zotročit, tady už jde o bytí a nebytí Evropy a Evropanů, tak jak jej známe!
Věděl tohle vše norský Breivick, když při obhajobě svého činu uvedl, že brzy přijde čas, kdy jej Evropané začnou chápat...?

338985

5.9.2015 1:19

RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 338985

Breivik strilel na decka bilejch europanu ! Kdyz by tenkrat postrilel decka africanu kterejch v ty dobe uz ve Scandinavii bylo taky dost skoro kazdej by mu to po tom co dnes v EU vidi snad i vodpustil i v ty Scandinavii .....To co se dnes v EU deje vopravdu dokaze kazdyho soudnyho Europana jedine na@at ! Predstavte si co by se se tak asi delo kdyz by se bilej Europan dostal ilegalne za hranice jakyhokoliv statu bez pasu a jeste si roztahoval drzku a diktoval si podminky a vyhrozoval ! A krome techto cinu kterejma multikulturne ilagalni cernouci , mulati a ruzni creoles uz vobohatili kazdyho europana se dopoustej dalsich kriminalnich cinu za kterou by bilyho europana vsude ve svete honili po soudech a kriminalech a Europsti politici to vedi a nedelaj pro ochranu europskejch narodu a jejich kultury vubec nic . Tohle uz dokaze vopravdu nas@at a ne jen myslici lidi v EU kteri v Europe mesity a islam nechteji ! Tady v USA a v CDN to vymejvani mozkovnic doslo uz tak daleko ze ti zkurvenci rozjeli tak prolhanou a spinavou propagandu v tom smyslu jak africky "sandnegros" v Europe trpej jen aby kazdymu ukapla slza a v EU podporovali africky migranty . Samozrejme vo tom jestli ty " sandnigros" v Madarsku , V Bulharsku , v Italii , ve Spanelsku , v Srbsku v ceskym krateru , a jinde v Europe jsou legalne nikde ani slovo ale za to vo tech v tom mrazaku ktery nasli v Rakousich tam meli propagacnich cancu ktery se nezakladali na pravde jak vopice chcanek .[naštvaný]

339016

5.9.2015 2:10

RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 339016

No, nevím jak ostatním ale mi je jasný že stupňují potupy eulanů s prominutím a možná za ovcovitost skoro bez. Taková politicko ideově výchovná světnička jak na vojně rozšířená na kontinent. A ti co se nedostali nikdy do styku s neurvalými hulváty tu nehoráznost s principu slušnosti a dobrého vychování prostě a ve vlastním zájmu nesebedestrukce že je jim pliváno do obličejů stále nechtějí bláhově připustit. Za vaším hodnocením se dá logicky stát a bezesporu si za stávající letergije nějak bylo nějak bude nechtějí procitnout z procházky růžovým sadem a na to tuplem tedy dostanou návdavkem TTIP&ACTA a spousty podobných derivátů bezuzdných opovržení uvrhnutých na pokorné že se z toho zvencnou na osobité produkce magi v kostkách a už nic jiného. ... pomlčím protože těch nekorektních slov co bych užil by bylo přehršle třeba blible králické [naštvaný]

339018

5.9.2015 2:58

Rvava propaganda a invaze

favela 113.?.?.?

Reakce na 339016

jsem si jist byly naplanovany predem a koordinovany nyni !!...Proto v nynejsich podminkach odpoustim rusum i komunistum invazi/69/. Dali mi lepsi zivot nez ten dnesni, budouci. Vetsina statu EU jsou hluboce zadluzeny a z Nemecka porad krici, ze vitaji uprchliky. Tedy kazdej stat at odveze uprchliky do Nemecka. Nemecko vyssava denne obrovske miliardy z Recka a /nejen z Recka/ tak na to maji spousty penez! Stovky humanitarnich organizaci/anti-humanni vskutku/,ministri vlad atd.byrokrati take vitaji a poradaji dlouhe schuze s jeste delsimi projevy a bydli za tim ucelem v prvotridnich nejdrazsich hotelich. Nikdo z nich jeste nerek :Vzdam se sveho milionoveho platu ve prospech uprchliku.Mnozi zde /vcetne me/prorokovali zanik bile rasy a Evropy.Proroctvi se tragicky vyplnuji..
Pred nekolika dny probihala a stale probiha ohromna US propaganda /CNN/, kdyz se naslo mrtve dite uprchliku na brehu more. Kdo zavini zraneni a nebo takovou tragedii nezaslouzi zadnou milost !Ovsem nemame pravo vedet vice. Kdo privlekl do toho mista dite,kdo za nej ma zodpovednost,kdo nechal dite udajne bez dohledu. Utopilo se dite , nebo se stalo obeti nasili, zlocinu. Nevime ale mame pravo vedet presne co se stalo.. Patrani by melo nasledovat neprodlene. Zjistit jak dite zemrelo. Krici se ze utonutim. Ale mohl nekdo prenest dite zemrele v nemocnici, nebo odjinud za ucelem propagandy ? Vime jak bohate jsou odmenovani falzifikatori za ucelem zintenzivneni propagandy, povyseni,miliony nasleduji /napr. miliardy za holobyznysy/.
Ze zkusenosti vim a mnozi jiste potvrdi ze deti maji instinktivni strach z vody, sami k vode nejdou a maji to zakazane bez doprovodu starsich a slysime mnoho kriku a place kdyz rodice zavedou dite po kotniky do vody. V lete, na podzim i v zime se deti nekoupaji oblecene!! Mnoho dni propaganda neustava a sili....... Mezi nejkrutejsi a nejbrutalnejsi narody patri Nemecko, Usa, Japonsko a Britannie. Podle oficialni statistiky zemre tam /v Brit./okolo 80 deti rocne nasilim, zlocinem. 80 britskych, evropskych ,ktere ale vubec nestoji za zminku, malou zpravicku v mediich, ale jedno dite uprchliku... Rozdil obrovsky. Mluvi se hodne a odsuzuje se horlive diskriminace. Prave v mediich !!!
Rozdil mezi vzdelanymi a kvalifikovanymi madarskymi uprchliky /56/a afroaraby je,ze ti nejsou schopni vyvoje a uzivit sami sebe po mnoho staleti./Inteligenti nam oznamuji,ze se to pres noc zmeni!! Jedine modernizace na Str.Vychode jsou za penize prodejem ropy.
Rvouci propaganda ale nemuze zastrit puvodce toho vseho. Valky, okupace, nasili, muceni vyhlazovani a bombardovani ve dne v noci po mnoho let a zniceni mnoha narodu. Nyni si Tramtarie vyzebrala povoleni bombardovat Syrii. Samozrejme to zvysi pocet uprchliku ....do EU..Ale toho si nikdo nevsimne !!!

339021

5.9.2015 8:42

RE: Rvava propaganda a invaze

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 339021

Je to s tím utopeným klukem jen propagandou zneužitý humbuk,vždyť denně umírají děti a nejen třeba na Donbasu,ale i v Evropě rukou svých vlastních zdebilněných,"západních civizovaných" rodičů....
A může to být i naaranžovaný humbuk,jako to řezání hlav atd....Elita a jejich ničeho neštítící se,naprosto cyničtí pohůnci už nadělali těch tyátrů na zastrašení ovcí tolik a s takovými kvanty obětí,že na tohle jim skočí jen od reality odtržený idiot,který dotěď žil zavřený ve "flašce od octa" a čuměl jen každý večer na televizní seri(aná)ály....
Vzpomeňme si třeba na školu v Beslanu,akci skvělých partyzánů vedených Šamilem Basájevem,přítelem našeho obránce demokracie a lidských práv,evroposlance Štětiny,který měl být už dávno za schvalování těhle teroristických zločinů zavřenej,až by zčernal,jako ti zfetovaní imigranti,co mi v Parmě před obchodňákem vypustili kola u dodávky jen proto,že jsem jim nedal požadovanou almužnu 2 Ojró...a stejně se ta,až na výjimky vyškolená chátra chová tady....
Anebo ty tři paneláky s téměř 3.000 Američanů,anebo ten na tamní vládu narafičený útok syrských kozomrdů bojovým plynem,ke kterámu unesli a povraždili přes 200 alavitských dětí....,kde byli ti ukňouraní hňupi z těch pojeba... nevládek "Čl.v tísni,AI HRW atd."....Ten zkurvenej elitářskej,po světovládě prahnoucí dobytek se v prosazování svých cílů nezastaví před ničím a jejich pomocníci z ryzí špatnosti,nebo naivní blbosti i zde u nás taky....Naše odpověď by proto měla být rozhodná a účinná,jinak přijdem na řadu brzo i my.....

339027

5.9.2015 8:52

RE: Rvava propaganda a invaze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 339021

Někde jsem zahlédl že si výtečník chtěl údajně nechat opravit zuby tak se pustil na nafukovacím krámu za profitem s rodinkou. Bohužel jsem si vymazal historii předtím nezkoušeným programem tak odkaz neposkytnu.

339029

5.9.2015 9:33

RE: Rvava propaganda a invaze

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 339021

To dítě se neutopilo! Takto utopenec nevypadá. Mám k vodě dost blízko (jezdím divokou vodu a jachting) a nějaké utopence jsem už viděl.
Především: Pokožka utopence není růžová (jako ta na podvrženém fotu), spíše bílá až promodralá - podchlazením a odkysličením. To dítě (pokud vůbec bylo mrtvé, či pokud to nebyla figurína) vypadalo, jako by jej někdo otrávil kysličníkem uhelnatým a poté položil na pláži do vody...
Dále: Tělíčka dětí jsou z hlediska vodního vztlaku nejhoršími plováky. To zná každý dospělý plavec, který se učil plavat od útlého dětství. Jaké enormní úsilí musel vynakládat jako malý, aby se udržel na hladině, a jak se postupně tato skutečnost měnila v jeho prospěch, když dorůstal...
Čili: Malé dítě - pokud usilovně neplave či nemá nějaký plovací prostředek - jde téměř okamžitě pod hladinu a vyplave zpět, až když rozkladné procesy v těle vytvoří dostatek plynů, které to tělo vynesou zpět na hladinu, aby jej vlny mohly třeba vyplavit na pláž. Potom však užto tělíčko vypadá podstatně jinak než na onom fotu, viz. výše. Mj. je nafouknuté... (Výrobci této srdceryvné "zprávy" se měli poradit se svými soukmenovci v Hollywoodu.)
Celý mediální humbuk je bullshit. Čekal jsem každým dnem, kdy s tím siomédia vyrukují. Když nezabrala dodávka v Rakousku, přišel na řadu malý "utopenec".
Jistě budou v citovém vydírání Evropanů pokračovat a mnozí jejich konzumenti ten špek spolknou i s navijákem. [oči v sloup]
Nelze než připomenout slavný, dnes už starý film Barryho Levinsona VRTĚTI PSEM, (1997, v hlavních rolích Dustin Hoffman a Robert DeNiro). Především pasáž od 23:00 do 35:00 minut. Tam je praktika výroby podobných bullshitů ukázána velmi výstižně...[chechtot]

339033

5.9.2015 10:58

RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 339016

Souhlas s Vaším příspěvkem, k tomu ještě viz. jeden můj o něco níže.
A k té první větě: Breivik strilel na decka bilejch europanu !
Jistě, je to fakt a je mi to líto (neboť je mi líto každého našeho zmařeného života, protože jako bílá rasa pomalu vymíráme), je však potřeba si uvědomit, co to bylo za mládež: Něco jako "mladí sociální demokraté", kombinovaní se "zelenými". Tedy, neolevičáčtí aktivisté, zasažení jedem multikulturalismu, Frankfurtskou školou, apod. Tedy líheň těch, kteří nám dnes svou činnosti (či naopak nečinností) umožňují importovat hordy vetřelců do Evropy, potažmo i do naší vlasti. Máme u nás také takové, jen se podívejte na jejich dílo!
Potom se zbývá otázat: Kdo je horší nepřítel - xindlové, co sem proudí po tisících, nebo spoluobčané stejné krve, kteří je sem zvou? Ať už kvůli svému finančnímu zisku, nebo z hlouposti jejich ideologie a neuvěřitelné krátkozrakosti? Ti vetřelci (viděno jejich očima) pouze jednají logicky a z hlediska jejich prospěchu. Ale ti původně "naši" lidé, kteří jim toto jednání umožňují, obhajují je a ještě mají tu drzost napadat a nálepkovat kritiky a odpůrce takovéto zhouby, anebo ti, co způsobili celou tuto katastrofu - TO JSOU TI NAŠI NEJHORŠÍ NEPŘÁTELÉ!!!
[naštvaný] [bliji]

339034

5.9.2015 15:25

RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 339034

Deti za to nemuzou ale rodicum tech deti ktery je tak vychovavaj by se meli ze zad rezat remeny ! Uz jen za ten brainwash kterej jim vtloukali nebo nechali vtloukat do hlavy ! S tim xindlem kterej se dopousti vic nez zrady narodu samozrejme mate pravdu ! Jsou horsi sajrajt nez ten co leze ilegalne do Europy . Uz za to by se meli houpat na kandelabru v konopnym nakrcniku !

339048

6.9.2015 9:47

RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

jezinka 88.?.?.?

Reakce na 339048

I ty děti za to můžou. Jejich rodiče vychovala "doba normalizace" po 68.roce politika komunistů v ČSFR. Nyní již víme, kdo tak učinil- "modrá DNA". A děti si sami vybírají své hodnoty, i když jsou rodiči usměrněny. Velkou zásluhu má na tom základní-škola, podívejte se co se v ní učí. Je povinná. Další vzdělání povinné není, proto ho lze "nakoupit" až do akademických hodností.

339108

Příspěvků: 32

03.09. 04:31  cim hur tim lip
03.09. 10:20  ==RE: cim hur tim lip
03.09. 11:24  ==RE: cim hur tim lip
03.09. 23:23 R  RE: ==RE: cim hur tim lip
03.09. 08:00 disident  ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne
03.09. 09:12  RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne
04.09. 10:35  ==RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne
04.09. 16:59 disident  RE: ==RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne
04.09. 19:50 R  RE: ==RE: ostrakizace Slovanů je stále na pořadu dne
03.09. 10:05 soto  Mě na tom vadí že to je 90% chlapů
03.09. 10:50 libertarian  Všetko zlé na niečo dobré
03.09. 15:36 qwe  RE: Všetko zlé na niečo dobré
03.09. 16:38 libertarian  RE: Všetko zlé na niečo dobré
03.09. 16:43 libertarian  RE: Všetko zlé na niečo dobré
15.09. 05:23  RE: Všetko zlé na niečo dobré
03.09. 10:55  Putin se neuřekl,
03.09. 15:51 libertarian  RE: Putin se neuřekl,
03.09. 19:24  RE: Putin se neuřekl,
03.09. 14:04 martin bares  pán či paní píše zajímavý příspěvek.
03.09. 15:38 qwe  Zaznamenal někdo
03.09. 18:25 to je úplně fuk  Já bych rád dokázal že nejsem xenofobní
04.09. 04:25  RE: Já bych rád dokázal že nejsem xenofobní
04.09. 09:57 ROMAN1  Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí
05.09. 01:19 Satanist  RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí
05.09. 02:10  RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí
05.09. 02:58 favela  Rvava propaganda a invaze
05.09. 08:42 Robot Emil  RE: Rvava propaganda a invaze
05.09. 08:52  RE: Rvava propaganda a invaze
05.09. 09:33 ROMAN1  RE: Rvava propaganda a invaze
05.09. 10:58 ROMAN1  RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí
05.09. 15:25 Satanist  RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí
06.09. 09:47 jezinka  RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 236 263,04 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 670