Diskuze k článku

Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší

Příspěvků 38

18.8.2015 7:06

Dříve

Erwin 91.?.?.?

mi byli teplouši ukradení, dnes jsou mi protivní.
Velmi bych poprosil admina, aby odstranil tu odpornou fotku u názvu článku. Byl to pro mě velice nepěkný pohled při otevření ranního Zvědavce. Málem jsem se poblil.

338267

18.8.2015 17:13

RE: Autor kalí vodu?

udo2 95.?.?.?

Reakce na 338267

Mňa tiež nejakí extrémisti v zásade nezaujímajú.

Avšak nič nekonať, zakiaľ koncepciu lepšiu nejakú nemám?
Hmm..to mi od autora smrdí podprahovým navádzaním k pasivite oviec,
avšak čiastočne má v hlbšom zmysle asi skôr pravdu..

LGBTI je dnes jednoznačne extrémistická organizácia,
ktorej ciele sú nezlučiteľné s dlhodobo udržateľnou spoločnosťou.
Ich jasným cieľom je evidentne demontáž posledných zvyškov demokraticie v Únii. Bodka.

Navyše je, ako tiež správne autor článku poznamenáva,
logicky tradične úzko na globálny finančný terorizmus napojená,
ktorého prvý útok, vždy na mravy smerováva..

Prečo prokuratúra, štátne zastupiteľstvo zatiaľ stále nekoná?
toť otázka každodenná, hlavná..
Naši dotyční zamestnanci, zástupcovia (úradníci) budú musieť byť skôr - či neskôr braní na zodpovednosť podľa príslušných paragrafov.
A nie len u nás.
To nemožno premlčať, keby aj niekto tak zákon chcel interpretovať..

Treba ísť prosto aktívne do politiky, obsadiť dané funkcie a konať.
Je jedno v akých stranách. Aj tak predsa v reálnej politike žiadne nie sú.
Ako na mašKarnom plese..
Sú len reálnopoliticky gramotní, zodpovední ľudia a
ich oponenti,
od ktorých sa síce učiť čo-to možno,
no tak aj posadiť ich tam, kam patria, nutne hodno.

Štát sú občania, nie ovčania.
Tam, kde niet občana, niet ani štátu.

Nič proti NORMÁLNYM inosexuálom,
ktorí vždy globálne objektívne zodpovedne
zastávali niektoré nenahraditeľné posty v spoloČnosti.

LGBTI fašizmus týchto ako prvých obetuje,
preto si to musia hlavne členovia týchto okrajových
zložiek spoločnosti, riešiť medzi sebou.
Nepripustiť agresívny extrémizmus.
Zodpovednosť je totiž vždy nevyhnutne kolektívna.
To vedia dobre aj naši vážení judaistickí kolegovia a ich "židia".
Detto tzv. Kresťania a pseudocirkevníci, či muslimovia a utmaníci ..apod.

338293

20.8.2015 22:44

RE: Autor kalí vodu?

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Reakce na 338293

Šalamounsky řečeno:
Avšak nič nekonať, zakiaľ koncepciu lepšiu nejakú nemám?
Hmm..to mi od autora smrdí podprahovým navádzaním k pasivite oviec,
avšak čiastočne má v hlbšom zmysle asi skôr pravdu..

Já článku rozumím tak, stručně řečeno, že našinec by si měl vyjasnit co je v politice zásadní a tam upřít své úsilí. Autor zřejmě skákání na ulici na pochodu teploušů za to zásadní nepovažuje.
Já to také za zásadní nepovažuji, stejně jako skákání na ulici proti TTIP, NATO, EU, GMO, USARMY, apod., prostě proti čemukoliv, už jenom z toho prostého důvodu, že bychom se uskákali a vláda by mohla chrlit další a další zmetky, že bychom už nestíhali, stejně jako byli uskákáni Ukrouši.
Přesto bych nezazlíval odpůrcům teploušů jejich účast přímo na pochodu, protože jsem se aspoň dozvěděl, kdo LGBT považuje za problém a chce se řešení věnovat. Dozvěděl jsem se tak, koho mohu volit, protože do veřejnoprávního bulváru se nedostane.
Škatulkování je přežitek, musí rozhodovat myšlenky. Nemáme-li nápady dokonalé, nezbývá nám nic jiného, než se přiklonit k těm co jsou nedokonalé, ale lepší než nic..

338403

18.8.2015 8:56

Díky

martin bareš 90.?.?.?

Stručné, jasné, výstižné.
Chválím autora za článek i sám sebe, že se moje myšlení ubírá stejně.
Neznáme-li příčiny, nepátráme-li po nich, jen glosujeme jevy, které jsou důsledkem. A k čemu to.

Ještě jednou podpora autorům, kteří hledají a odmítnutí těch, kteří POUZE přechytrale glosují.

338269

18.8.2015 9:39

RE: Díky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 338269

[chechtot] Tak tam na AC24 jsem přechytračil asi.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6475-wall-stree...

338272

18.8.2015 10:08

Stejně jako v přírodě je vše založeno na dokonalém parazitizmu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Tzv. "socializmus" vždy skončí za pár let tzv"kapitalizmem", a když se to všechno dole začne vzájemně žrát, protože krást i terorizovat již může "podle zákona" každý, zařídí vládnoucí šmíra zase poměry podle stařičkého trosečnického vtipu:

Na ostrově se zachránilo pět trosečníků a z vody vytáhli jednu mrtvou trosečnici. Za měsíc kdosi řekl:

Dosti prasečin !!!

, a trosečnici společně zahrabali. Po měsíci všichni vzkřikli:

Dosti prasečin !!!

, a trosečnici zase vyhrabali.

Proč editor odstranil tu fotografii? Teď tu chybí, a ti, co si stále ještě nedovedou představit že je to možné, stále nevědí to, co říkal mistr Hrabal ve svém románu: Jak jsem obsluhoval anglického krále:

Nemožné se stalo skutečností...[smích]

338274

18.8.2015 10:14

Sme napojení na stratégiu

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

"Vyrobte si sami zbrane a potom ich proti sebe používajte".

Je to zákerná stratégia, ktorá využíva princíp "kde sa dvaja bijú víťazí tretí".
Dvaja sa oslabujú, namieria sily proti sebe, a tredí získa kormidlo.
Ešte by som povedal možno aj účinnejšie, než "Rozdeľ a panuj".

Tuto pomôže nič iné, než pochopiť, kto rozdeľuje, polarizuje spoločnosť, kto konkrétne vytvára vlny idúce proti sebe. Začína to koľkokrát nevinne, napríklad "ochranou dravcov" alebo prírody. Treba si všímať, kto to platí, čo tí ľudia robia, čo prevažuje. Či to má tradíciu, alebo je to odniekiaľ dotované.

Ak by naši poslanci boli poslancami a nie produktami reklamných kampaní, tak by nebol problém zrušiť financovanie polarizačných mimovládok a podobných inštitúcií, ktoré sa miešajú do správy štátu. Agendy mimovládok by mali byť skôr agendami poslancov, nemá čo byť štát v štáte. Štát nemôže vynakladať ďalšie prostriedky na kontrolu nečitateľných subjektov. Ak niekto niečo chce, tak prosím, ale v správe štátu. Ja tu predsa žiadnu štruktúru mimovládok ako volič nevolím. Nechcem tu subjekty s pochybným programom.

338276

18.8.2015 11:08

Když se dva perou, třetí vítězí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Co poštvat proti sobě drasticky policii a zločince plus úchyláky? Konečně by policie začala dělat to, za co ji daňoví poplatnící platí, a ti by zvítězili...

338277

18.8.2015 11:17

PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Podstata (esence) hmosexuality je sporna, navzdory mainstreamovym teoriim nejde mozna ani tak o pozitivni preferenci , ale o identitu, osobnostni rysy, ktere vedou k preferenci nejakeho chovani. Je asi tezko mozne aby kulturni variace byla zpusobena 'geneticky' nebo 'vrozene'. Pokud se mluvi o uchylce, jde potom o 'uchylku' od ceho, vznika otazka zdali uchylny uz neni prumer populace nebo tzv. civilizace, leccos by tomu nasvedcovalo. Identita neni definovana pozitivni pritomnosti dodatecne preference, jak si vubec predstavit nejaky gen, ktery by 'uchylne' kodoval preferenci samcich pohlavnich znaku nebo chovani, to je vylozene absurdni, ze ? Identita je definovana absenci, vztahem k odlisnemu Jinemu, tzn specificky v tomto pripade by mohlo jit o kulturni komplex, ktery mmj. az v dusledku averzivne rezonuje s normativnim heterosexualnim komplexem spolecenskych vztahu a metafor. Tudiz jde jen o vedlejsi efekt kulturni nebo charakterove odlisnosti , ktera nevznika jako vrozena ale vyviji se zrejme velmi brzo v detstvi z podobnych pricin jako ze hraci kostka spadne na sestku s sestinovou pravdepodobnosti, nejake geny zatim nejsou vubec potvrzeny, a take je evidentni ze spousta idealistickych jedincu, kteri se napriklad motaji kolem ruznych cirkvi a kultu inklinuje k homosexualite, zatimco opacne to tezko plati, samozrejme ze v mnoha pripadech asi vznikaji pokusy zalozit karieru na budovani homosexualnich styku. Absurdni je zase povazovat gaye za neschopne vychovavat deti, kdyz nejen spousta 'gayu', tzn. rekneme povahove ponekud odlisnych jedincu ,v ruznych dobach treba nemela odahu si priznat odlisnost a uzaviraji snatky, ktere potom nefunguji. Ale na druhe strane vubec neni duvod se domnivat,ze homosexualni styk je pouhou vysadou gayu, naopak muze jit o potencialni moznost pro celou populaci, kdyz restriktivni normy a definice normality poskozuji nejvice prave tuto prirozene nevyhranenou bisexualni vetsinu,snad az na jedince kteri pocituji vylozene neurotickou averzi. Tzv. liberalizace a 'prava ' gayu mohou byt prave strategii normalizace, kdyz je dobre znamo ze vetsina homosexulanich vztahu se historicky orientovala na mladsi rocniky , rekneme cca 18- 25 let, potom v kontrastu s heterosexualnim svetem vznika samozrejme nedostatek objektu, promiskuita a komercializace sexu. Liberalni diskurz tvrde kritizuje tzv. pedofilni vztahy a absurdni protlacovani normativni burzoazni heterosexualni rodiny (ktera stejne zoufale nefunguje), je arogantni NEGACI homosexuality, stejne jako vliv normativniho diskurzu kolem AIDS, kdyz zdaleka neni puvod AIDS jeste uspokojive osvetlen, mmj. se zda ze prvni vyskyty choroby jsou spojene s bezplatnym ockovanim proti hepatitide v NY , ktere neprovadel nikdo jiny nez dr. Szmuness davny znamy nekdejsiho polskehopapeze Wojtyly, coz je ponekud podezrela okolnost, take vychodonemecka Stasi pry Gorbacovovi natruc kdysi hrozila zverejnenim udajneho zapadniho podilu na sireni AIDS, nakolik mohlo jit o desinformace tezko soudit.
Tzv. liberalni permisivnost je jen pruhlednou snahou vrazit klin mezi konzervativni a progresivni si...Automaticky kráceno

338278

18.8.2015 11:19

PS2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Tzv. liberalni permisivnost je jen pruhlednou snahou vrazit klin mezi konzervativni a progresivni sily a nejvice se v ohnisku techto sporu ocitnou prave gayove, jako kdysi treba Zide apod.Stejne pokrytecke je kritizovani tzv. pedofilie v cirkvi , kdyz pravdepodobne jde jen o cistku nepohodlnych idealistickych prelatu, kteri jsou liberalum nepohodlni. Degradace kulturniho idealismu spojeneho okrajove s preferenci homosexuality na pouhou mensinu, subjekt puvodne semitskych zakoniku a tzv. 'prav' , na liberalni cirkusovou atrakci kuriozit je vpravde odpornou vizitkou upadku zapadni civilizace.
Homosexualni chovani muze byt zcela prirozene, vystupuje to na povrch v situacich , kdy se hrouti normativni spolecenske definice, tzn. v vezenskych subkulturach, ve valce - napriklad je znama Kinseyho studie ze 40. let , ktera uvadela incidenci homosexuality v ruzne mire v desitkach procent. Take mezi zviraty jde o bezne chovani.

338279

18.8.2015 17:58

RE: PS2

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 338279

>Take mezi zviraty jde o bezne chovani.

Toto je zcela jiste pitomost. Asi jste toho moc se zvíraty nepobyl.

338296

20.8.2015 20:28

RE: PS2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 338296

Zeptejte se třeba nějakého biologa. Homosexuální deviace mezi zvířaty samozřejmě existuje.
Asi bych neřekl že je to běžné (to u lidí taky není) ale kupříkladu jsme měli jednou slepici co se snažila kopulovat s ostaníma přesně jako kohout.

338393

20.8.2015 20:47

RE: PS2

Aja 82.?.?.?

Reakce na 338393

Máte pravdu.

http://zpravy.idnes.cz/homosexualni-plamenaci-adop...

338394

20.8.2015 5:07

RE: PS2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 338279

"...prave gayove, jako kdysi treba Zide apod."
- ono je to včechno z jednoho degenerativního soudku:
http://ulozto.cz/xrAD6YXu/klimov-g-rodinne-album-e...
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...
http://ulozto.cz/xFhcnCYX/klimov-bozi-narod-1-10-w...
http://ulozto.cz/xE5xRsK/klimov-txt-rodinne-album-...

338374

18.8.2015 12:17

Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší

iny nick 89.?.?.?

zaklad je rodina otec matka a ked pocujem ze by si teploskovia chceli adoptovat deti tak ma ide slak trafit[bliji]

338282

18.8.2015 13:56

RE: Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 338282

Pravdivé jádro článku je o tom,
že za všemi protispolečenskými svinstvy (ať už se jedná o vyvolávání krvavých válek či převratů, nebo propagaci všelijakých zvráceností a úchylek) lze dnes spolehlivě dohledat společného viníka - mezinárodního bankovního "Žida".
O tom to je a zde se nalézá onen zakopaný pes: Dokud bude mít výše uvedený element disponovat svou silou (vyvěrající z privilegia vytvářet "peníze" z ničeho a zmnožovat je půjčováním), dotud bude všemožně destruovat tradiční - pro něj povětšinou nepřátelská společenství. Aby na nich mohl úspěšně parazitovat.
Je třeba mu toto privilegium konečně odebrat, potom jeho síla zmizí. V zájmu sebezáchovného principu. Jinak se společnost - jakožto hostitel - z přemíry parazitů zhroutí a zahyne. Až si tuto prostou rovnici uvědomí podstatná část ovládaných a vykořisťovaných, bude vyhráno.

338285

18.8.2015 14:01

RE: Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší

Dalsi nick 141.?.?.?

Reakce na 338285

Presne ste to vystihol zda vsetkym je zidobankovnictvo grafik ste klunec pi hlavicke[vyplazený jazyk] presne tak

338286

18.8.2015 17:31

RE: Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 338282

a ty svému homosexuálnímu příteli říkáš otče nebo matko?[chechtot]

btw.: nepustí že? : ))))))))))))))

338294

18.8.2015 13:24

Pozorovatel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Soros je dobre manipulovaný panák CIA. Keby nepristúpil
k spolupráci už dávno by sedel ako zločinec v Anglicku
a v Taliansku. Peniaze, ktoré štedro rozdáva sú z tajných
prostriedkov CIA, tak ako v Polsku si Solidarita myslela,
že finančná podpora ide od amerických odborov...

338284

18.8.2015 15:02

taky si myslí že mávání pěstičkou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

na signatáře petice DOST sorose ani nikoho dalšího nezastraší
na devianty nácky fašouny a další verbež jsou třeba pořádně dlouhé pendreky to jim svědčí nejlépe[cool]

338287

18.8.2015 18:04

RE: taky si myslí že mávání pěstičkou

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 338287

Ano, pořádně dlouhé pendreky a mlátit to na jednu Hormadu.
Vložený obrázek

338299

18.8.2015 18:04

RE: taky si myslí že mávání pěstičkou

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 338299

*Hromadu, hrome.

338300

19.8.2015 8:30

RE: taky si myslí že mávání pěstičkou

JazzBoo 151.?.?.?

Reakce na 338299

Placky - vděčné téma
Vložený obrázek

338324

4.12.2015 12:59

RE: taky si myslí že mávání pěstičkou

Klara 37.?.?.?

Reakce na 338299

Jste normalne nemocni. To vy jste to, co tady ukazujete a prezentujete. Odsuzujete a hlasste tu svoji tzv. Viru ze je normalni to co vy za normalni povazujete. Nekdy byste se meli podivat kolem sebe a zjistili byste ze tri procenta dnes uz neplati a nikdy ani neplatilo. Jen lidi jako vy vytvorili v lidech myslenku ze to neni normalni ptz o tom nic nevite. Fuj![bliji]

342737

18.8.2015 18:02

Roman1 to vystihl nejlepe..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 115.?.?.?

Pokud jde o Sorose toho by meli soudit predevsim pozustali ostatnich Zidu z Madarska, ktere dostal do koncentraku a posleze jim s fotrem zabavovali majetek.
http://itmakessenseblog.com/2011/01/28/george-soro...
Nedivil bych se kdyby "uctyhodneho investora" pozvali do Prahy na nejakou "prednasku" kdyz tam byla i "Krvava Madla" [bliji]

338297

18.8.2015 18:03

Bývala to jednodenní akce, teď maj veselici už celý týden.

r.m. 80.?.?.?

Zajímalo by mne, kde na tu týdenní anální taškařici vzali prachy. Nebo měli Střelecký ostrov a další lokality grátis?
[velký smích]

338298

18.8.2015 19:22

Mor ho!

JazzBoo 151.?.?.?

Vymýšlet novou, revoluční, účinnou koncepci argumentace a obrany tradičních hodnot opravdu není nutné.
Je tady od nepaměti a vzhledem k velice špatné toleranci protivníka na tento prostředek, se při jeho důsledném používání výsledek dostaví okamžitě.
Říká se tomu PRAVDA.
Pokud si je autor vědom nebezpečí a vyzývá „do zbraně“, měl by začít od sebe. Tady není místo na připosranost a nedůslednou interpretaci skutečnosti.

Například takhle upravit odstavec by asi šlo:
„Chce-li se někdo dožít dne, kdy budou takovéto veřejné akce těchto jedinců zakázány a společnost se o jejich sociálně patologickém chování dozví plnou pravdu v hlavním vysílacím čase nejsledovanějších židobolševických médií, musí se jeho kritický pohled odvrátit od nemocných zoufalců a placených figurek halekajících po ulicích. Jeho zájem musí upoutat takové osoby, jako je například miliardář George Soros, židoamerický finanční spekulant a politický aktivista narozený v maďarsku pod původním přímením Schwartz (zdroj Wikipedia), který konkrétně v ČR svými penězi podporuje nejen zmíněné homosexualistické akce, ale i projekty typu Antifa či Romea.“

Ovšem očekávat od průměrného českého góje neboli gádža, že se jeho obavy například o výsledek příštího zápasu „jeho“ týmu, nebo o životní osudy oblíbené serebrity, případně o zvýšení ceny piva posunou jiným směrem je pošetile naivní. Ba přímo hloupé.
Tady začíná utopie.

A zůstává jenom prostor pro citaci Sama Chalúpku:

A jedným veľkým citom srdcia im zahraly
A jeden strašný ohlas ústa im vydaly:
»Mor ho!« kríkla družina slovanská odrazu
A meč zasvietil v pästi každému víťazu...

338302

18.8.2015 20:29

proč nemáme hole v ruce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Už jsme prošvihli dobu, kdy bylo účinné hrozit pěstičkami.
Dokonce jsme prošvihli dobu, kdy bylo účinné vzít na ty svině nahoře hole.
Teď je doba, kdy už to chce kulomety a granáty. Jestli i tohle posereme, tak to bude poslední chyba v našem životě.

338307

18.8.2015 23:28

RE: proč nemáme hole v ruce?

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 338307

Ne. Kulomety a granáty jsou jejich výmysl a jejich preference. Není treba hrát jejich falešnými kartami.
Úplne by stačilo postupne odstavovat od pozic ty, kterí dohromady nic pro jiné nedovedou udelat a propagují onen zisk z ničeho. Jenomže bychom potrebovali neco popracovat i na sobe. Semtam neco vyrešit a nenechat si to "udelat". Nebát se vlastní práce.

338311

19.8.2015 2:58

RE: proč nemáme hole v ruce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 338311

Víte vy všichni chytrolíni proč si jen ulevujete, ale skutek utek? No protože nemáte to, bez čeho nejste ani to stádo, či jiné živočišné uskupení individualit stejného druhu. Nemáte vizi k čemu směřovat! Ten pokus s vizí byl pro závažné trhliny odvržen a to nynější přežívání bez vize se vám sice taky ekluje, ale nikdo v celé civilizaci netuší, co by nastalo pak!

A to vše z prostého důvodu. Nevíte nic o svém vzniku, ani o svém poslání. Tomu biblickému podání jste věřit přestali a to vědecké podání vám ho nenabízí a ani nabídnout nemůže. Věda totiž nic trvale pravdivého nepřináší. Má pravdu jen hledat, tedy tu "nalezenou" kontinuálně obměňovat. To je ovšem pro fundament civilizace podloží s tekutým pískem, na němž ona sama ani nemůže vzniknout, natož pak úspěšně existovat.

Stali jste se tak ze setrvačnosti pouhými vyznavači jakýchsi tradic, ale ty vás stahují do minulosti se kterou nemáte žádnou zkušenost, zatím co vy chcete žít současností nabitou možnostmi technologií, jsouce tak otroky "spotřební společnosti", jejíž existence je obdobná hadu ožírajícímu svůj vlastní ocas.

A samozřejmě každý z vás je v té rozmanitosti preferencí "spotřební společnosti" individualitou, takže s konkurenčními a nikoliv kooperačními vzájemnými vztahy, kdy se i vzájemně požíráte. S maskou úsměvu číslo 5 na xichtech. O jaké protiakci vůči těm destrukčním akcím tedy vůbec chcete vést řeči?

Má-li se z tohoto bludného kruhu vyjít ven, musí přijít podnět mocnější přitažlivosti té individualistické "spotřební společnosti", tedy společnosti chtíčů bez hranic, daných údajnou svobodnou vůlí. Podnět, přinášející všem, jak těm goiyům tak i těm negoyiům, pravdu o jejich vzniku a poslání, která jediná je schopna rozbít současné stereotypy vedoucí k degenerovanému společenství uctívajícímu mamon. Pravdu, která s vámi všemi sice setsakramentsky otřese, ale protože jste proti ní jen těmi "blbými holými opicemi", tak té chaosem zmítané civilizaci nezbude nežli ji přijmout, nemá-li zhynout.

A pak ... jo tak to už bude na vás... na vás všech... počáteční etalon již znáte - Desatero.

P.S. Jo a ten podnět, ten již přišel. Jeho původ byl nalezen v Gíze. A nežádá nic víc, nežli ho šířit.

338317

19.8.2015 10:54

RE: proč nemáme hole v ruce?

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 338317

Křesťanství stejně jako všechen ten multikulturní, genderový ... humus má židovský původ a není tu k ničemu jinému než k ovládnutí gojím. Kdyby všichni pánbíčkáři pořádně četli Bibli a ostatní relevantní původní zdroje, tak by věděli, že tenhle hnus p(r)odávají ž/Židé gojím pod různými názvy tisíce let.
[bliji]

338333

19.8.2015 21:39

RE: proč nemáme hole v ruce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 338333

Tak to je pláč na cizím hrobě. V Bibli ani v jiných "relevantních zdrojích" není ani slovo o pyramidách v Gíze a dokonce ani nejnovější soudobé zdroje je nedávají do souvislosti se vznikem Sluneční soustavy a už vůbec ne se vznikem života. Jeden zdroj to sice činí, ale asi nemá tu správnou PR váhu ověnčenou tituly ve předu i vzadu, aby přiměl zvědavce ze zvedavce.org být zvědavými, co že to tedy v té Gíze někdo našel za poselství, když už o ní byly sepsány stohy vědeckých, mnohdy i protichůdných pojednání... inu chce-li kdo sejít ze světa nepoučen o své podstatě, lidově blbej, není mu pomoci. Vzniká zde ovšem otázka, zda nezvědaví zvědavci na zvedavci.org nejsou trotlovití trollové z nezvedavce.org. [oči v sloup]

338361

19.8.2015 23:19

RE: proč nemáme hole v ruce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 338361

Aaaa. Pan ma zrejme "patent na rozum". Tak to vyklop, at se pobavime. [překvapení]

338366

20.8.2015 18:52

RE: proč nemáme hole v ruce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 338366

Aaaa byl projeven zájem a to už je lepší než lhostejnost. Pořád z toho ale čiší jakýsi ironizující osobní osten vlastní samolibosti, místo projevu věcného zájmu. Pán jen prodává co sám koupil. Chceš taky koupit? Tak zaplať!

Ne, nechci ty ďáblovy obrázky. Zaplať svojí zvědavostí. Tím, že ji ukojíš. Jak? Hledáním. Buďto se strýcem Googlem, nebo v mých příspěvcích, kde je na to několikrát přímo odkaz. A nebo v Národní knihovně, kde je ten odkaz rovněž, protože ta sleduje jeho aktuální změny. Tak si to užij. [mrknutí jedním okem]

338385

20.8.2015 8:06

RE: proč nemáme hole v ruce?

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 338361

Člověče nešťastná, plácáte úplně mimo téma a navíc zcela nesmyslně pod mým příspěvkem.
[oči v sloup]

338376

20.8.2015 18:18

RE: proč nemáme hole v ruce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 338376

Mimo téma? Tématem tohoto vlákna je přece "RE: proč nemáme hole v ruce?"!!! A to o čem k němu přispívám, to tu otázku osvětluje. Kdyby ne, tak byste ty holé ruce neměli a nekňučeli kvůli tomu, že nikdo za vás nechce s tím nad čím hořekujete jako staré báby, pohnout tím správným směrem. Přitom ani nevíte kterým a kam byste chtěli dojít.

Jen v jednotě je síla, ale vy o to co by vás mohlo sjednotit, nestojíte. Tak si ten pláč nad rozlitým mlékem v podobě realizace Orwellovy sci-fi, užijte. Nic jiného nezasluhujete - "člověci nešťastní".

338383

23.8.2015 21:40

RE: proč nemáme hole v ruce?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 338376

Kouzlo nechtěného. Všechny příspěvky jsou mimo téma vlákna a mimoděk tak ilustrují skutečnost z nadpisu: že jsme jen banda dementních vohnoutů kteří neumí nic lepšího než se jen mezi sebou hádat o blbostech. A podle toho taky dopadneme.

338532

23.8.2015 15:15

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Britský prieskum: sexuálnu orientáciu ovplyvňuje prostredie - ? + Zaujímavé príspevky od Voila/u!
-------------------------------------------------------------------------------------
http://afinabul.blog.cz/1508/britsky-prieskum-sexu...

338518

Příspěvků: 38

18.08. 07:06 Erwin  Dříve
18.08. 17:13 udo2  RE: Autor kalí vodu?
20.08. 22:44 Aleš Krejčí / Brno  RE: Autor kalí vodu?
18.08. 08:56 martin bareš  Díky
18.08. 09:39  RE: Díky
18.08. 10:08  Stejně jako v přírodě je vše založeno na dokonalém parazitizmu.
18.08. 10:14 ppppp  Sme napojení na stratégiu
18.08. 11:08  Když se dva perou, třetí vítězí.
18.08. 11:17  PS
18.08. 11:19  PS2
18.08. 17:58 ppppp  RE: PS2
20.08. 20:28  RE: PS2
20.08. 20:47 Aja  RE: PS2
20.08. 05:07  RE: PS2
18.08. 12:17 iny nick  Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší
18.08. 13:56 ROMAN1  RE: Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší
18.08. 14:01 Dalsi nick  RE: Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší
18.08. 17:31  RE: Prague Pride: Mávání pěstičkou na devianty Sorose nezastraší
18.08. 13:24  Pozorovatel
18.08. 15:02  taky si myslí že mávání pěstičkou
18.08. 18:04 Andrew Siddur  RE: taky si myslí že mávání pěstičkou
18.08. 18:04 Andrew Siddur  RE: taky si myslí že mávání pěstičkou
19.08. 08:30 JazzBoo  RE: taky si myslí že mávání pěstičkou
04.12. 12:59 Klara  RE: taky si myslí že mávání pěstičkou
18.08. 18:02  Roman1 to vystihl nejlepe..
18.08. 18:03 r.m.  Bývala to jednodenní akce, teď maj veselici už celý týden.
18.08. 19:22 JazzBoo  Mor ho!
18.08. 20:29  proč nemáme hole v ruce?
18.08. 23:28 ppppp  RE: proč nemáme hole v ruce?
19.08. 02:58  RE: proč nemáme hole v ruce?
19.08. 10:54 Nikdo (originál)  RE: proč nemáme hole v ruce?
19.08. 21:39  RE: proč nemáme hole v ruce?
19.08. 23:19  RE: proč nemáme hole v ruce?
20.08. 18:52  RE: proč nemáme hole v ruce?
20.08. 08:06 Nikdo (originál)  RE: proč nemáme hole v ruce?
20.08. 18:18  RE: proč nemáme hole v ruce?
23.08. 21:40  RE: proč nemáme hole v ruce?
23.08. 15:15 Cico_Ciciak  .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 4

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 040,45 Kč
1 unce stříbra
491,40 Kč
Bitcoin
926 119,65 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 255