Diskuze k článku

Český spor o imigraci

Příspěvků 28

14.8.2015 1:59

Osidlenci

Robin 109.?.?.?

Vladimire mate to ve spatne rubrice : __ "Témata: Migrace Afričanů do Evropy"
A ma to spatny nazev : __"Spor o imigraci" , spise by se to melo jmenovat AFRO OSIDLENCI PRICESTOVALI DO CZ NA POZVANI STAROUSEDLIKU.

338051

15.8.2015 18:16

RE: Osidlenci

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 338051

Ty migrujici muslimy z Asie a z Afriky hned kdyz ilegalne prekrocili hranice meli hned fofrem lifrovat zpatky do Afriky nebo tam vodkud prisli protoze vo vosidlovani Europy tema cernouskama a muslimakama velka vetsina europanu nestoji ! A z ceskyho krateru je uz taky meli hnat svinskym krokem ......

338155

14.8.2015 3:35

Hodně písmen

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

a podstata uniká. jako inspirace ujde.
Podstata problémů spočívá v "generování uprchlíků".
Všechny prostředky které jsou , by měli být nasazeny v maximálním rozsahu proti vzniku uprchlíků obecně. To je ovšem míněno i jako skutečná pomoc, nikoli jako další vysávání kolonie a účinné řešení není v moci jedné malé země.
Hlavní problém je evropská podřízenost největšímu "generátoru uprchlíků" a dokonce i dovozci "uprchlíků"...
Místo toho se např. "řeší" pojednání o rozdílnosti evropského "sekularizovaného práva" a práva šaría, kde nevidí hlavní rozpor v právu založeném na penězích oproti tomu na idejích, který spíše mluví ve prospěch toho bezpeněžního.
Problém neslučitelnosti či tolerance je v absolutní různosti kultur a nemá smysl je narychlo slučovat či přizpůsobovat ve stejném správním území. Nic jiného než nefunkční paskvil (další zřídlo pro právníky) nemůže nastat. Existují (existovali ?) i poklidná místa mnoha náboženství, jako např. Sýrie, ale ty vznikli dlouhodobým vývojem, nikoli vpádem.
Máme morální povinnost poskytovat asyl potřebným jednotlivcům, ale bez vedlejších politických úmyslů, a už vůbec ne s ohledem na jejich využitelnost- kvalifikaci, jako jiná forma "nákupu otroků" (levné pracovní síly). Předpokladem pro takový asyl by měl být návrat do země původu jakmile to podmínky umožní.

338052

14.8.2015 14:17

RE: Hodně písmen

mtk 88.?.?.?

Reakce na 338052

Kromě bomb a následně rozkradených peněz za nerostné suroviny proudily do Afriky též léky, které zmírnily dětskou úmrtnost. Za 70 let od WWII Afričané nepřišli na to, že není radno se nekontrolovatelně množit a zdvojnásobit tak za uvedené období svou populaci, které je nikterak pohostinná Afrika už těsná. Pochopitelně i z toho lze vinit kdekoho.
Válečné konflikty jsou jen katalyzátorem toho, co už tu běželo před tím a intenzívněji poběží i potom. Třetí svět si nedokázal poradit s přílišnou natalitou.
Jinak souhlas.

338071

15.8.2015 6:43

RE: Hodně písmen

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 338071

>Třetí svět si nedokázal poradit s přílišnou natalitou.
Jak by taky mohl, misionáři přece chtějí více oveček pro svoji víru, a nejen z KC. Také: větší stádo - větší zisk.
"Milujte se a množte se" nepotřebuje mezi chudými prosazovat ohněm a mečem, jde to jaksi samo.
Teprve až stopy materiálního nadbytku způsobí možnost volby: "Kam s ním?" (myšleno tím nadbytkem), začnou jiné "starosti", a následuje pokles natality až tak velký, že se dokonce musí uvažovat o nějaké motivaci proti. Nevím jestli je to tak úplně správně, ale funguje to.
Kolonialismus, a jeho novější narůžovo přebarvené verze ( pomoci chudým zemím) udržovali v materiálním nedostatku další a další generace, a potřebný nadbytek nikde. Bohužel tato etapa nadbytku nenastane jen tak brzy, neb banksteři a jejich "vlastníci" stojí o každý drobek možného zisku. Tento získávají elegantně přes zadlužování zemí pomocí úplatných vládců a rozšiřují tuto metodu i do "civilizované" Evropy (Řecko) a prezentují to dokonce jako pomoc.
Nebýt nenechavých pracek "bílého muže", Afrika by nejspíš našla stejnou cestu k uregulování natality jako dříve Evropa.

338091

15.8.2015 12:03

A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 338091

Nanejvýš zase ti misionáři (spíš islámští s podporou petrodolarů) a těm o kontrolu růstu populace vážně nejde.
Dobře utajený výzkum v Indii přinesl výsledky naprosto opačné, při dorovnání životní úrovně na evropskou počet dětí v sledovaných rodinách naopak vzrostl ... a počty potomků v řádech desítek u arabských boháčů a feudálů jsou rovněž známy ...
Problém je to zkrátka biologický a obtížně řešitelný... ji ...

338118

15.8.2015 14:21

RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 338118

Blahobyt se nedodává, na blahobytné opeření zbude (alespoň některým) pracovitým, pokud je "misionáři" včas neoškubou až na krev. Vše to potřebuje čas, i změna hodnotových žebříčků není záležitost vteřiny. Tam kde se za bohatství považuje počet potomků a ne velikost konta, tam to bude trvat o kus déle, přitom asi nepůjde o potomky jako o exportní komoditu.
Obvykle uváděný příklad děloh muslimských žen jako zbraně je ale jen oblíbený účelový blábol viz: článek na OM. A jedno polopatické 13-ti minutové video k vývoji celosvětové populace s českými titulky Vám doloží, že někteří mají o problému docela jasno, a Vaše námitka:
>Problém je to zkrátka biologický a obtížně řešitelný...
se vyřešila skoro sama, právě tak, jak bylo mnou výše popsáno.
Starosti, co s mírným nadbytkem, otevřou netušené možnosti plánování kombinací a jiné možné dosud nepoznané mimogenitální zábavy.
Nevím sice jestli je to tak správně, ale tak to funguje.

338131

15.8.2015 16:04

RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 338131

Ještě bych to doplnil o odkaz na grafickou časovou simulaci populačního vývoje ze zmíněného videa:
http://www.gapminder.org/world/#$majorMode=chart$i...
Je tam možno zkoumat např. jak se začne projevovat průmyslová revoluce na vývoji populace. Např. Francie a Irsko jako první "podkročí" hranici úhrnné plodnosti 3 děti na ženu kolem roku 1890, i přesto že příjmem na hlavu je překonávají mnohé jiné země USA, VB, NZ...
Lze tam sledovat vybrané země. Je to nabité daty. Skvost!

338145

16.8.2015 4:05

RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?

mtk 88.?.?.?

Reakce na 338145

Věčná otázka každé vědy je, jak s nahromážděnými daty naložit, jak je interpretovat. Asi nejoblíbenější recept zní: dle libosti.
Bílá pracka sice mohla napáchat ledacos, nám ale chybí zkušenost případu, kdyby ta bílá pracka se do Afriky nevměšovala, což jsou věci, které už nikdy nerozhodnem. Jak při dobývání Ameriky, tak při kolonizaci Afriky platilo právo silnějšího. Není to nic k obdivu, leč tak se to stalo. Uvidíme, jak tomu bude nyní. Na indiánské kultuře si velmi cením toho, že padla v boji...
Dík za odkazy.

338181

16.8.2015 11:37

RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ? Válka asymetricky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 338145

Kdysi hodně dávno jsem na svobodné evropě poslouchal pojednání o tom jak industrializace ve správných rukou tržníků dovedou průmyslové oblasti tam kde se dřelo obecně a tvořilo cokoliv s množstvím lidí proměnit v blázince zubožených, uštvaných trosek s naprostými úpadky civilizace což pindostan potvrzuje s vlajkovou lodí inženýringu detroitem a systémem obecně a bez přelivu hodnot kasínovým kapitalismem je to tam tak všude a těch "požehnaných" kteří neutekli nebo neměli kam a globalizací to úspěšně trousí kam je jím dovoleno s podporou humanitárních bombardování barevnými a jinými hejbly ekonomických zájmů supů.

Takže v podstatě tímto a opatřeními o kterých můžeme mít pouze tušení že v podstatě blahobytní imigranti v roli turistů bez starostí a zodpovědnosti za rodiny a obec doma nehledě struktur jiných než je tlupa za to co je u nich odkud "vyzmetkovávají" muži v plné síle okolo 30 a to se někteří nestydí tvrdit že je jim třeba 17, kteří vlastní zemi a kontinent nechali plundrovat ti s perspektivami a se skrytou vojenskou fašistickou organizací za bukem a zde to funkčně o bezstarostných, bezskrupulózních a všehoschopných nezdrženlivých "žoldácích" bez kouska cti a kde by ji také měli vzít a v bezbřehém hulvátství podporovaných a předem zajištěných kteří jdou jako supové po zatím vymírajících odumírajících zombie a půjdou i po opovrhovaných mrtvolách což podpindostani bruseloni z euálky i obyvatel dělají. A vlastně doma splnili zadání na jedničku pro "šlechtu" a jdou plnit svoje sny jinam a hlavně budulínkům.

Je otázkou jestli to pro tržně založené není dlouhé a pro ně blábol.[překvapení][chechtot]

Aneb trháš, trhají, trháme v trhu trhu trhů trha tržíčka, tolik milovaného tržíčku

MAMONA [vyplazený jazyk]

338195

15.8.2015 13:45

RE: Hodně písmen

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 338091

Však oni ti naši filantropičtí inteletuáové z oduševnělého kroužku okolo Zjeba Brzezinského řeší,aby ta Afrika nebyla přelidněná a nezavazely tam tlupy žebrajících původních obyvatel,myslících jen na to co sežrat a co pošukat a dalo se tam trochu pracovat...jak říká sám Zjeb:"dříve byl problém milion lidí pozabíjet,ale nebyl problém je ovládat,teď nastal opak a je problém milion lidí ovládat,ale není problém je pozbíjet" a proto se pastarali i Evropě o zábavu.Neukojenejm paničkám se splašenými hormony teď ušetří spoustu peněz a dovezou jim exotiku až před barák a tím přilitím "čisté,přírodní
vody z Viktoriina jezera a posvátného Nilu" do "dekadencí rozpáleného oleje" připitomělé a deviantní EU zas popoženou vývoj k dokonalosti a notný kus dopředu,při současném získání potřebné dynamiky..... [velký smích]

338128

17.8.2015 7:28

RE: Hodně písmen

Freddy 84.?.?.?

Reakce na 338071

Oni Afričané se budou dále nekontrolovaně množit a budou nás zásobovat novými mladými emigranty. To je prostě nekonečný řetěz dodávek tvorů, který nemá konce. A pak islámská víra k tomu. A jestliže se utopí při přepravě na moři, tak jako věřící v aláha, příjde do islámského nebe, Stejně je to když bombou spáchá sebevraždu a ještě zabije při tom nevěřící,
Lidé Islámu jsou jako pochodující bomby. V Šariji stojí, že Muslim má právo zabíjet Nemuslimy a nic se mus nestane. Islám nás Evropany Nemuslimy vidí jako slabochy, které je třeba donutit k přestupu do Islámu anebo zavraždit.
Islam je Ideologie, která podle nacisty Himmlera je z nacizmem příbuzná.

338228

14.8.2015 5:02

Nejlepší morálka je šaratice, povídal kdesi kdysi Náhlovský

Mareš 212.?.?.?

Kdyby byla odpovědná místa schopna a ochotna garantovat, že migranti u nás nezůstanou natrvalo, že nedostanou možnost ovlivňovat naše záležitosti, že budou po uklidnění situace v domovských zemích okamžitě deportováni a že jejich zájem bude po dobu pobytu vždy až na druhém místě za zájmem domorodého obyvatelstva, nikdo by proti poskytování pomoci uprchlíkům neřekl ani popel. Žel, nikdo nám to garantovat nechce.

V současné době je osmdesát procent národa naladěno proti imigraci. Ať na to koukám z které chci strany, značnou část viny na tom nese ta tzv. liberální levice (= neomarxističtí svazáci). To oni během let prosadili nezvaným hostům právo na udržení kulturní svébytnosti a její praktikování za peníze domorodců; to oni zajistili nezvaným hostům nárok na výuku v rodném jazyce, nárok na vlastní jména ulic, nárok na ubytování, na podporu, na čerpání ze sociálního systému, teď naposled dokonce volební právo do místních zastupitelstev. To oni odstranili nutnost asimilace a změnili nešťastné uprchlíky v potenciální kulturně-společenské časované bomby, které si žádný soudný člověk domů nepustí. To oni, levicoví liberálové... zasraní sebevražední snaživci, kterým se rodná země zdá špinavá a poctivá práce jim smrdí, ale hlavně že mají zásadně morální stanovisko, i kdyby za ním měli jít přes mrtvoly.

Narozdíl od mnoha jiných jazykových skupin, ve slovanských jazycích je slovo vlast úzce příbuzné se slovem vlastní. A vlastní je to, co je naše, co náleží nám. Bude to ještě naše, když to budeme bez rozmyslu rozdávat cizím? Možná to navenek vypadá jako xenofobie a rasismus, ale nehledejte v tom nenávist, protože v tom žádná nenávist není. Je to jen nebývalé - a u Čechů nezvyklé! - vzedmutí odpovědnosti vůči předkům i potomkům. Tady je to naše, říkají Češi, a tím je vyřčeno vše, není potřeba to žádným způsobem ospravedlňovat. Tady je to naše, tady to nedáme. Vlast je grunt, a grunt je nedělitelný.

338054

14.8.2015 10:58

RE: Nejlepší morálka je šaratice, povídal kdesi kdysi Náhlovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 210.?.?.?

Reakce na 338054

ve slovanských jazycích je slovo vlast úzce příbuzné se slovem vlastní.

Mohl byste ty jazyky vyjmenovat? Myslim, ze to plati jen v cestine a slovenstine, takze cela vase uvaha je od pocatku chybna

338062

14.8.2015 19:42

RE: Nejlepší morálka je šaratice, povídal kdesi kdysi Náhlovský

Zdeněk Jermář 176.?.?.?

Reakce na 338062

Na př. v ruštině slovo vlasť znamená državu, moc nad územím, takže je to správně.

338081

14.8.2015 7:43

opytajte sa radsej

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 109.?.?.?

co prave teraz schvaluje vasa vlada, co schvaluju v brusely a kedyze to budu najblizsie volby. To su otazky pre vsetkych europanov, lebo toto tu je len divadlo na odputanie pozornosti, ano je to undengroundove divadlo reality, kde ta herec moze prastit do ksichtu, ale stale je to divadlo a tym ze to bedlivo sledujete im len hadzete peniaze do klobuka.

338055

14.8.2015 8:30

Lavica?

dolly00 188.?.?.?

Na SK badám PRO postoj skôr od liberálnych pravičiarov. Liberálnosť-konzervatívnosť, nie pravo-ľavosť je tu určujúca.

338057

14.8.2015 8:30

Důsledky imigrace budou mít alespoň jedno pozitivum....

pokr 77.?.?.?

.....urychlí běh událostí. Rok 2016 je pro Evropu rokem děsivého rozvratu. Nás nevyjímaje. Na hranice se nám vrátí dráty....neschopní budou vykopnuti....špatné nekompromisně zrušeno....ekonomičtí zločinci vyšetřováni a pozavíráni (2016 jako 1994)....jejich majetky konfiskovány....atd. atp.
Nevěřím, že se u nás za takových okolností usadí valící se "inženýři a vědci".

338058

14.8.2015 9:27

informace z ČT24 ve čtvrtek 13.8. cca v 21 hod

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Policie ČR zadrží denně průměrně 40 ilegálních imigrantů. Už neřekli od kdy ani do kdy tahle situace bude trvat. A to jsou jen ti zadržení ( menšina ) , o nezadržených ČT24 obyvatelstvu nesdělila nic. Nyní použijte aritmetiku 4.třídy ZŠ. Rok má 365 dnů.

338059

14.8.2015 10:53

RE: informace z ČT24 ve čtvrtek 13.8. cca v 21 hod

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 338059

ČT 2R dnes asi 10krát uveřejnila záběry ošálovaných žen, které si ztěžovaly na nedostatek jídla. A tak - ať mi někdo vysvětlí, z čeho jsou tak TLUSTÉ. Dětičky též vyzáblé nebyly

338061

14.8.2015 13:28

Opět nekonečná debata o ničem.

pavel jan 90.?.?.?

Jejím jediným účelem je připravit oponenty islámské imigrace o energii. Známá neomarxistická taktika: vykecejte se a pak už konečně držte hubu, bude po našem!

338069

14.8.2015 14:08

Nemá cenu řešit důsledek

Antiseptik 67.?.?.?

pokud se příčina ignoruje. Ani nemá cenu se zabývat důvody proč emigranty nechceme, protože se tím nic neřeší, jenom se zostřují konflikty. Jo kdyby jsme (západní tzv. civilizace) nechali Afriku a střední východ na pokoji, nikdo kromě turistů by nám se nelezl. Pokud se ovšem radostně přidáme k těm co se vměšují, bombardují a okupují, nemáme se proč divit že ze zničených zemí utíkají lidé. Západ očividně prachy na bomby, drony a cvičení prodejných lidí má, ač nemá na nic jiného, tak si nemá na co stěžovat. Jo karma je sviňe. Dokud se nepostavíme proti všem těm barevným revolucím a násilné snaze přetvořit svět, aby odpovídal představám samozvaných majitelů a manažerů zeměkoule, máme jen důsledek vlastních činů. [bliji]

338070

15.8.2015 11:28

RE: Nemá cenu řešit důsledek

tartus 213.?.?.?

Reakce na 338070

palec hore, a nemusime ani radostne, staci mlcky konzumovat.

338113

16.8.2015 19:52

RE: Nemá cenu řešit důsledek

Fra 91.?.?.?

Reakce na 338070

Ano, už i čínská medicína odpradávna vychází ze zásady, že efektivnější je léčení příčin, a ne (jen chabé) potlačovaní důsledků.
Příčiny známe, nedělejmě, že ne!. Nalezneme ale dost statečnosti, abychom se postavili příčině oné světové choroby?

338213

17.8.2015 8:42

Všichni jsou odborníci na imigraci

Jacob 193.?.?.?

No už jsem přečetl snad stovky různých článků na téma stávající imigrace. Stále stejné omílané téze. Všichni to tuší - něco je špatně. Jedinou věc, kterou jsem z toho vyčetl je, že původní obyvatelé jsou zatlačování do pozadí tím, že přestávají mít všechna práva ve své vlastní zemi a zůstávají jim pouze povinnosti vůči státu.

338233

17.8.2015 10:40

RE: Všichni jsou odborníci na imigraci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 338233

http://pravyprostor.cz/clovek-ktery-ma-zkusenosti-...

338236

17.8.2015 21:32

RE: Všichni jsou odborníci na imigraci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 338233

Možná to vidím příliš jednoduše, ale většina imigrantů jsou zločinci a tak by se s nimi mělo zachzet. Zločincem se imigrant stane ve chvíli, kdy ilegálně překročí hranici. Např. když někdo útíká ze Sýrie a dostane se třeba do Egypta, který je obecně považován za bezpečnou zemi tak mu nic nebrání zajít na ambasádu některého státu EU a tam požádat o možnost emigrovat do daného státu EU. Místo toho často zaplatí desítky až stovky tisíc převaděčům.

Řešil bych to tak, že by se mělo zabývat pouze legálními žádostmi a zločince OKAMŽITĚ vracet zpět a doživotně zakázat vstup do EU (pokud by se pokusili dostat do EU znova zastřelit)

ČR by měla řešit jedině občany Rakouska, Německa, Slovenska a Polska, kteří by u nás požádali o azyl protože jsou pronásledováni (to není v současné době pravděpodobné, ale pokud by se to stalo tak by se tím ČR měla zabývat). V jiném případě je ilegální překročení hranice zločin a je třeba dle toho jednat.

338260

19.8.2015 10:02

Záhada konečně vyřešena a příčiny imigrace konečně odhaleny !!!!!

Emil Robot 46.?.?.?

Přátelé Alelůuůuůuůuůjááááá.....Pan vizionář Čulík s rentgenovýma očima a skvělým štábem kolegů s tím nejpronikavějším viděním,co vůbec známe,tomu konečně přišel na kloub...Tak za tu posranou migraci může kdo jiný,než to zatracené "klimatické oteplování"!!!!(i na Ukrajině jsou takový hicy,že jim padají z nižších vrstev atmosféry kusy fosforu,chytají střechy lidem nad hlavou a je z nich strach i okolo kyJewa,kam ještě ani nedorazily,že před nimi uprchly 3 mil.mužů v braneckém věku směrem do nehostinné a zlým,opilým Rusem obydlené Sibiře-nad tímto podivným a určitě jen významem marginálním fenomenem by se Velký "Il Pensiero" Čulík měl zřejmě zamyslet a pozehnat i ty poslední pochybnosti takových šťouralů a hnidopichů,jak jsou sroceni okolo např.Zvědavce)
Viz.dnešní BL.
No,není to skvělé,teď už jsme u kořenu věci a můžeme se pustit do jeho potlačování,nejlépe zaplacením pořádné a upřímně míněné daně z kysličníku uhlíku tomu pigmejskému náčelníkovi v Fashingtonu,které nám seslalo samo nebe z "teplých" a navíc afrických krajin a VŠE se,jako vždy v dobré obrátí....Bože,jak je jen ten svět krásný i se všemi těmi,co to s ním myslí tak dobře,jako Čulík....S ním prostě nemáme šanci to prohrát....[velký smích]

338328

Příspěvků: 28

14.08. 01:59 Robin  Osidlenci
15.08. 18:16 Satanist  RE: Osidlenci
14.08. 03:35  Hodně písmen
14.08. 14:17 mtk  RE: Hodně písmen
15.08. 06:43  RE: Hodně písmen
15.08. 12:03  A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?
15.08. 14:21  RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?
15.08. 16:04  RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?
16.08. 04:05 mtk  RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ?
16.08. 11:37  RE: A ten blahobyt by afričanům dodal kdo ? Válka asymetricky?
15.08. 13:45 Emil Robot  RE: Hodně písmen
17.08. 07:28 Freddy  RE: Hodně písmen
14.08. 05:02 Mareš  Nejlepší morálka je šaratice, povídal kdesi kdysi Náhlovský
14.08. 10:58  RE: Nejlepší morálka je šaratice, povídal kdesi kdysi Náhlovský
14.08. 19:42 Zdeněk Jermář  RE: Nejlepší morálka je šaratice, povídal kdesi kdysi Náhlovský
14.08. 07:43 tartus  opytajte sa radsej
14.08. 08:30 dolly00  Lavica?
14.08. 08:30 pokr  Důsledky imigrace budou mít alespoň jedno pozitivum....
14.08. 09:27 výjimečné porušení omerty  informace z ČT24 ve čtvrtek 13.8. cca v 21 hod
14.08. 10:53  RE: informace z ČT24 ve čtvrtek 13.8. cca v 21 hod
14.08. 13:28 pavel jan  Opět nekonečná debata o ničem.
14.08. 14:08 Antiseptik  Nemá cenu řešit důsledek
15.08. 11:28 tartus  RE: Nemá cenu řešit důsledek
16.08. 19:52 Fra  RE: Nemá cenu řešit důsledek
17.08. 08:42 Jacob  Všichni jsou odborníci na imigraci
17.08. 10:40  RE: Všichni jsou odborníci na imigraci
17.08. 21:32  RE: Všichni jsou odborníci na imigraci
19.08. 10:02 Emil Robot  Záhada konečně vyřešena a příčiny imigrace konečně odhaleny !!!!!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 0

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 881