Diskuze k článku

Drama kolem Řecka? Jen mediální divadlo

Příspěvků 27

28.6.2015 18:50

Tak nak to bude

Satanist 173.?.?.?

s tim budget Recka jak to je napsany v tom clanku . Nejsem jedinej europan kterej si preje aby se Recko vratilo k drachme a celej erer v Bruselu tahnul uz konecne do riti ! Skoda ze v TV neukazali ty xychty z Bruselskyho Parlamentu co cumeli jak pero z gauce kdyz jim Tsipras poslal vzkaz , ze chlup z dlane si vzit nelze ......

335693

29.6.2015 0:22

RE: Tak nak to bude

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 123.?.?.?

Reakce na 335693

Musime si konecne uvedomit ze jednamw s kriminalniky. Nemi s nimi postizene pouze Recko. je to praktycky cely svet. Pouze zeme ktare spocitate na jedne ruce s nimi nemaji nic spolecneho. Jsou to "lide" odpovedni za vrazdy stovek millionu lidi vsech ras a continentu.

335707

28.6.2015 20:52

Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ještě že ta řecká krize je. Člověk utahaný po náročném dni plném zbytečné práce beze smyslu se může večer posadit k televizi nebo si vzít noviny a hned hladce vklouzne do 784. dílu Ordinace v řecké zahradě.

Řekové pořád odkládají peníze do slamníku, nevěří bankám; budou si muset utáhnout opasky, protože nikdo už jim nepůjčí. Jsou to všechno už důvěrně známá témata, která laskavý hlas uvaděče pro jistotu opakuje v každém díle.

Ani náznak nějakých konkrétních čísel, žádná analýza toho, které státy se podílely na řeckém bankrotu a které z něj mají prospěch, ne, nic takového. Pouze unylý zbytečný balast, který se nijak neliší od předešlých 783 dílů.

Další článek Teodora Marjanhnojoviče v Mf DNES o Řecku plný květnatých slovních spojení o ničem, prázdný jako bublina. Čtenář zálibně pozoruje, jak ta bublina na povrchu hraje všemi barvami, a je rád, v tomto babišovském bezčasí, že někde daleko za devatero horami jsou na tom lidi hůř. Ale podle novinhnojářů ne zase o tolik hůř, aby kvůli tomu musel vyjít na náměstí s řeckou vlajkou v ruce. A to čtenáře hřeje u srdíčka.

„Jo jo, tak snad to dobře dopadne, ale stejně si za to můžou Řeci sami,“ může to náš čtenář spokojeně uzavřít a těšit se na další, 785. díl „řecké krize“, který mu média korporátní fašokracie s Železného pravidelností naservírují, jako jeho tátovi v osmdesátkách Československá televize postupně vyblívala do obýváku z černobílé obrazovky jednotlivé díly Nemocnice na kraji města.

335695

28.6.2015 21:42

RE: Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města

Llo 82.?.?.?

Reakce na 335695

Hezky jste to řekl....to se mi líbilo...

335699

29.6.2015 8:30

RE: Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města

orava a kofčín 85.?.?.?

Reakce na 335695

promluvil jste mi z duše. Krásně popsaná situace( s železného pravidelností) [chechtot]

335716

3.7.2015 6:27

RE: Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města

favela 113.?.?.?

Reakce na 335716

..omlouvam se ,ze ziram a nemocnici nevidim....ale Zalozeni EU slibovalo mnohe nadeje celkem opodstatnene, spolecny vyvoj, spolecny prumysl a obchod a spolecna vzajemna pomoc ,tedy ekonomicka nemocnice pro lehce ochuravele,slibovaly zivot v EU bez problemu a s prosperitou nebyvalou jako v perince...Jako asi vsichni jsem si nabeh. Mezitim se EU vyvinulo ve SPOJENE HROBARSKE&POHREBNI UNIE s kvalitnimi rakvemi /dodani ihned/ znacky MERKEL a slavnostni funeral s hudbou prijde kolem 1/2 trilionu /no nekupte to,dyt je to skoro zadara/..Vase spokojenost nase stesti a tak vlady nevahejte spolehliva sluzba vsem a sleva zarucena na dustojne pochovani vaseho zesnuleho statu...Tisice dekovnych dopisu...Vasi Komisari-Funebraci..Hlavni urad Brusel. PS Nahrobni kameny dosly.

V soucasne dobe dokonce my sami jsme si objednali slavnostni a dustojny pohreb nasi unie se vsemi poctami proslovy a hudbou. Presny datum a pozvanky pozdeji.Kvetiny a pohrebni vence vitany!!

335934

28.6.2015 21:39

To Merkelová říct nahlas nemohla,

Jacob 78.?.?.?

že peníze Řeckem protekly zpět do Německých bank, které se tak zahojily a tudíž teď je doba kdy můžeme Řecko jakoby potopit. Jenomže kam se dostaly ty všechny toxické úvěry, swapy nebo finanční deriváty či sázky na pád Řecka? Kdo je zaplatí, že by střadatelé penzijních fondů nebo střadatelé bank. Odkud jsou Ti střadatele Španělé, Italové, Poláci, Češi a když to praskne všechen hněv se snese na Ty nebohé Řeky, proto odchod Řecka nebude bez ohňostroje neb Evropská jelita nemohou ukázat, že to nemají pod kontrolou a přijde nějaké show.

335698

28.6.2015 21:47

Otrokarstvi nove

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Kdysi davno musek otrokar svym otrokum zajistit zradlo, hadry a nejakou tu imaginarni strechu... Musel sve otroky zivit a satit.

Dnes je vsechno jinak, jako minonky, ktere budou, mensi, jeste mensi, az budou nejmensi na celem svete... stejne jako nanuk misa

Dnes si musi sam otrok na sve otroctvi vydelat, otrok musi zivit otrokare a jeste se sam postarat o sve zradlo, hadry a strechu.

v89 to zacalo postupnym tunelovanim ... hezke slovo pro sprostou kradez za bileho dne, ale lepe zni a vypada ..., tunelovanim statnich firem a plynule to preslo v tunelovani celych statu a kontimentu.

ZISKY se PRIVATIZUJI, pokud mozno i VEREJNE, ZTRATY se ZNARODNUJI, pokud mozno i SOUKROME.

TO JE CELE = KAPITALISMUS na steroidech ala USrajina

335700

29.6.2015 0:06

To divadlo hrát do nekonečna nepůjde

F&T 78.?.?.?

To divadlo hrát do nekonečna nepůjde. Je to stejné jako s parazitem, který neuhlídá kolik vysaje ze své oběti až pojde.

Otázka je, kolik let to může vydržet?

Tím, že se problém neřeší a namísto toho vznikl penězovod na okrádání všech lidí se může drasticky propadnout kupní síla obyvatelstva a to se ocitnout na hranici chudoby. A pak se celý slavný babylón EU zhroutí někde jinde.

Aby to nebylo jako v tom Nabuchadnezzarově snu. Celá slavná EU stojí na hliněných nohou:
Vložený obrázek
http://www.cgg.org/index.cfm/fuseaction/Library.sr...

335706

29.6.2015 7:27

Euro

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 178.?.?.?

Nieje příčina a preto odchod nic nevyriesi. Euro je len prostriedok. A tak jako u vetsiny věci si ludia zamienaju prostriedok s pricinou/ucelom a potom su strateny a stále bludia v kuhu.

335714

29.6.2015 8:57

moudro feldkuráta Katze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Kdyby jakl nebyl klausův ideologicky předpojatý neoliberalistický poskok, tak by článek byl mnohem kvalitnější. Euro rozodně není příčinou, jen doprovodným jevem.

Zbytek článku je ale už docela zajímavý. Klíčovým faktem je, že kdyby Řecko vyhlásilo bankrot, tak by se nestalo skoro nic. Tedy obyčejným lidem. Banksteři by naopak přišli o veškerou moc, protože by pak Řecký příklad následovaly další zadlužené země. A zjistilo by se, že banksterům, spekulantům a různým sorosům není třeba dluhy platit.

Kdo třeba zaplatí dluh lidem, kteří celý život odevzdávali velkou část platu socialistickému státu, který z něj budoval průmysl a infrastrukturu pro svoje občany a teď to všechno vlády rozkradly a dotyční lidé musí i v 70ti pracovat, aby měli na jídlo a nájem?

Jak řekl fedkurát Katz, čestné dluhy se musí splácet, na rozdíl od těch ostatních. A dluhy, které s pomocí banksterů vyrobili zkorumpovaní politici rozhodně nejsou čestné.

335720

29.6.2015 11:11

RE: moudro feldkuráta Katze

Thor 37.?.?.?

Reakce na 335720

No, svého času banksterům vypálil pseudodluhový rybník už Iceland - se divím, že se o tom víc nepíše...

335727

29.6.2015 11:33

Mediální divadlo.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 335720

Zatímco Holubova letka obsadí bufet u vchodu, Klausova letka obsadí vždy řečnickou tribunu v sále a židle předsednictva. A když starej zase někde něco šlohne před kamerou, tak tu na Zvědavci bude Jákl dvakrát denně. Taky mediální divadlo..... [smích]

335729

29.6.2015 15:22

RE: Mediální divadlo.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 335729

Nejgeniálnější novinářský filtrace má vymakaný IVK, kde talíře na bufetu jsou přišroubovaný ke stolu a na nich plastový sušenky s ftalátama. Půllitrový petky s vodou než se omačkají, přežijou čtvrt roku protože se vždycky po akci dolejou na WC a vrátí do basy. Tuhle sem se z toho v těch Dejvicích podělal, tvrdil na recepci kolegům nějaký protekční zavánějící stařešina z ČTK, ale vyplatilo se to, sice sem byl tejden v nemocnici na JIPce, ale vysolili mně abych mlčel, pět papírů na ruku... [smích]

335734

29.6.2015 23:36

RE: Mediální divadlo a osobnost přínosná obecně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 335729

http://harmonieduse.webnode.cz/pater-frantisek-ferda/
[mrknutí jedním okem] [vyplazený jazyk]

335745

3.7.2015 4:05

RE: moudro feldkuráta Katze

favela 113.?.?.?

Reakce na 335720

a odrecteni a zase prerecteni Recka . Navod...../Feldkuratovy trampoty na pravi ze byl zjevne jen klerikalni clen sekty bez kormidelnika a jeho zvaneni o dluzich je zhusta zpozdile a Feldrabinem asi nikdy nebude/...Obycejny bezdluhovy pohled z mostu rekne, ze reseni se nejak v Recku neobejde bez holofasistu...Tedy recept na spokojenost vsech /vyjma Reku/ je nasledujici: -Fasisticky prevrat v Athenach, mensi EU,US a NATO prospesna obcanska valka..Ukrajinizace Recka.
-Problemy s tim spojene se uspesne svedou na Rusko nebo Cinu- -- -Dluhy bleskove odpusteny a penize v bilionech se do Recka jen pohrnou.
-Vcerejsi president Gruzie Sakalsvilli /gruzinec jako poleno/ nynejsi guverner na Ukrajine Sakalsvillenko /ukrajinec jako poleno/ muze s klidem byt zitrejsi Sakalsvillis /rek jako poleno/ a tedy spravny ,spolehlivy zkratka idealni president prerecteneho Recka...

335931

29.6.2015 9:03

peníze raději do slamníku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Řekové jsou velice moudří, když vybírají své peníze z bank.
Totéž dnes dělá i každý moudrý čech. Jen trouba uchovává větší peníze na "svém" účtu, který už dnes není jeho.

Cílem je čipová totalita, kdy jen stát bude rozhodovat, jestli si zasloužíš mít nějaké peníze nebo ne. A k tomu potřebuje sebrat lidem jejich úspory a pak zrušit hotovost, aby dosáhl naprosté závislosti občana na státních přídělech.

335721

29.6.2015 15:54

RE: peníze raději do slamníku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 335721

Pokud by tady byl režisér Forman, mohl by natočit "Hoří má panenko-2", který by začínal našimi novodobými postbolševickými novotvary Havel-Klaus-Zeman, a končil rozladěným hlavním hrdinou, který si vybírá na Národní třídě v Praze ze zavřeného bankomatu svoje prachy plynem ze zapalovačem a sirkama, a po ráně jako z děla čumí na vyvrácenej displej na drátech do ulice, na kterým běží modrá smrt Windows 7-XT, a prázdnou plechovou přepážku na prachy...

335735

29.6.2015 10:51

Každý doping je nebezpečný, hlavne, keď sa aplikuje dlhodobo.

lubosmat 195.?.?.?

Doping bez ohľadu, či ide o drogy alebo peniaze, ak sa preženie škodí predovšetkým užívateľovi. Na začiatku rast a potom závislosť, atrofia a degradácia.

Kedysi som pracoval v zdravotníctve a veľa zamestnancov vyčítalo vtedajšiemu vedeniu nemocnice, snahu o vyrovnaný rozpočet (škrtenie výdavkov), argumentujúc , že tým čo sa o svoje výdavky nestarali refunduje štát tiež všetky dlhy, len s tým rozdielom, že čím väčšia sekera, tým viacej muziky si darebáci užili.

Aj v EÚ, tak ako v našom zdravotníctve, je nerovnovážne rozdeľovanie peňazí fungujúce na princípe najviac vreštiacej kukučky v hniezde. Výsledkom je, že prežraté kukučky likvidujú tučné porcie, a slabší sú postupne vytláčaní na okraj hniezda.

Pasca závislosti má aj ďalší rozmer, závislý prestane reálne vnímať beh a zákonitosti okolitého sveta.

Neustály tok cudzích peňazí úplne potlačil snahu o vytváranie kooperujúceho systému a tvorbu investícií zvnútra, prídelový systém umožňuje nielen platiť peniazmi zvonka, ale aj kupovať tovary dovezené zvonka. Táto pasca sa týka všetkých ekonomík pod globálnym diktátom. Cudzie banky požičiavajú ľuďom peniaze na tovary, ktoré produkujú cudzie spoločnosti!

Akým spôsobom chceme vlastne konkurovať „ vyváženým“ ekonomikám?

Ak sa prijal princíp jednotného európskeho hospodárskeho spoločenstva, riadeného z jedného centra, nie je jednoducho možné, zrazu sa zbaviť zodpovednosti a prehodiť pasažiera, ktorý všetko prehral, cez palubu v strede oceána.

Nehovoriac o tom, že projekt EÚ je len zásterkou NATO, podhodiť túto strategickú krajinu napospas druhej strane by bolo nanajvýš nezodpovedné, grécke vedenie to veľmi dobre vie.

335726

29.6.2015 21:45

=== RE: Každý doping je nebezpečný, hlavne, keď sa aplikuje dlhodobo.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 335726

Tuhle jsem konečně dočetl 700 stránkovou knihu "Umění diplomacie". Kdoví co by Henry psal, kdyby Machiaveli nenapsal kdysi Vládce. Když člověk dneska vidí státy, přeplněný negrama a mexikáncema, británii plnou poláků a pakistánců, francii plnou alžířanů nebo německo, prakticky již sežrané turky, musí oceňovat tyhle geniální obřezaný hochy, co si ještě pořád myslí, že něco řídí, a chyběly mi tam už jen dva slavné výroky světových šábesgojů, a to Heydrichovo:

"Proč bych jezdil mezi mými čechy v panzervágenu ?",

a nebo ještě slavnější výrok profesora Klause na davoském sumitu v nádherných devadesátých letech n minulého století, kdy na otázku nějakého reportéra, zda se česká delegace poučila z jednání, suvereně odpověděl svou charakteristickou pražskou česko ruskou pig-engliš do mikrofonů:


My jsme se sem nepřišli učit, my jsme vám sem přišli přednášet...


Což pohotově komentoval za několik hodin přítomný Klaus Kinkel nezapomenutelným výrokem:

Každý národ má nárok na určité procento idiotů...

[smích]

335743

29.6.2015 20:30

Rozpad Eu a eurozóny

sahosek s (tečka) a (tečka) hosek (zavináč) tiscali (tečka) cz 80.?.?.?

Každý, kdo pléduje pro rozpad EU by si měl uvědomit, že se po jejím rozpadu stane občaby si měl především uvědomit, že Řeckou krizi vědomě způsobil podvodnými machinacemi bankovní dům Goldman Sachs už v roce 2001, při vstupu Řecka do eurozóny, se záměrem oslabit euro tak, aby nikdy nemohlo konkurovat dolaru. Pokud euro skutečně padne, nebo bude alespoň si znicotněno, tak si tím USA uvolní ruce proti silnějšímu perspektivnímu měnovému vyzyvateli, BRICSu.

335741

30.6.2015 12:57

Důležité!!! Banksteři zmrazili řekům účty!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Důležitá zpráva!!
Včera zmrazili banksteři řekům jejich účty, aby je týden vydusili a o víkendovém referendu zvolili tu "správnou" variantu - vytunelování Řecka pomocí MMF

335752

30.6.2015 19:20

RE: Důležité!!! Banksteři zmrazili řekům účty!!

4pete 77.?.?.?

Reakce na 335752

Pokud řekové vyhlásí bankrot, tak Černý Petr zůstane EU.

335758

2.7.2015 11:38

Na Grexitu mohou ve skutečnosti tratit jen věřitelé, EU, MMF a zlato

r.m. 80.?.?.?

Podle analytika Matthew Lynna v případě odchodu Řecka z eurozóny budou na straně poražených pouze a výhradně na straně EU, Německa, MMF a dalších věřitelů.

Nejlépe by z Grexitu měli vyjít obyčejní Řekové, nejhůře naopak věřitelé, vlády evropských mocností a spol., kteří budou všichni velice tvrdě zasaženi odpisem řeckých dluhů a to takovým způsobem, že bude pro ně obtížné tuto krizi ustát či se z ní vzpamatovat.
http://zlato.kurzy.cz/zpravy/382494-na-grexitu-mohou-ve-skutecnosti-tratit-jen-veritele-eu-mmf-a-zlato/

335899

2.7.2015 18:55

V podstae má pravdu až na na jednu logickú príčinu!

rfrfr1 185.?.?.?

Tak ako to poisuje autor, vyzerá , že Grécko bude zadĺžené navždy. Nie, určite to nie je pravda! Grécko by sa skôr či neskôr odhodlalo k vystúpeniu z EÚ! Dnes ide o to, zraziť grécke platy tak, ako by zostali po devalvácii drachmy , ale bez zavedenia drachmy! Akonáhle sa dostanú platy na túto cielenú úroveň, veritelia sa zídu a dlhy , aspoň časť odpustia! A tu sa ukazuje ten zásadny rozdiel medzi zbankrotovaným Islandom s jeho devalvovanou menou a zbankrotovaným Gréckom s Eurom. Kým na Islande je nezamestnanosť 6 % ( a Island sa z krízy spametal prakticky do dvoch rokov), v Grécku je to 30 %. Ani na Islande sa ľuďom nežije ľahko , ale väčšina z nich nemusí emigrovať a túlať sa svetom bez domova, ako sú núteni gréci, ale môžu žiť doma a budovať sociálne spravodlivú spoločnosť nezávislu na politicky centralizovanej moci , teda bezohľadnej moci.

335914

2.7.2015 18:56

včera 1.7.2015

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-...

335915

5.7.2015 1:15

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Vlasáč ešte zabudol napísať, že grékov dostala podvodom do eu (hn)ussácka židácka banka goldmen sex! Ja si myslím preto, aby dostali eu do kolien (ussácka štátna elita) ako konkurenta ussa! Dnes ussákok ide o to, aby gréci vystúpili z eu a tá sa buď rozpadla, čo im vyhovuje viac, kedže sa im ľahšie dohodne s každou krajinou posamom, alebo aby v núdzi prijala ttip, tisa a podobné hnussácke "mňamky"! cipras aj zo sirizou je v područí niekoho, len som ešte nedokázal určiť, či v područí štátnej elity ussa alebo globalistov (globálneho prediktora). gréci však len tak rýchlo z eu nevystúpia, to by totiž išlo pekne na ruku (hn)ussákom a všetci vieme, že globálny prediktor ich potápa. Aj v poslednom videu sa V.V. Pjakin vyjadril ku gréckemu problému!

335989

Příspěvků: 27

28.06. 18:50 Satanist  Tak nak to bude
29.06. 00:22 lindsay  RE: Tak nak to bude
28.06. 20:52 Andrew Siddur  Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města
28.06. 21:42 Llo  RE: Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města
29.06. 08:30 orava a kofčín  RE: Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města
03.07. 06:27 favela  RE: Řecká krize v podání médií = ekvivalent Nemocnice na kraji města
28.06. 21:39 Jacob  To Merkelová říct nahlas nemohla,
28.06. 21:47  Otrokarstvi nove
29.06. 00:06 F&T  To divadlo hrát do nekonečna nepůjde
29.06. 07:27 tartus  Euro
29.06. 08:57  moudro feldkuráta Katze
29.06. 11:11 Thor  RE: moudro feldkuráta Katze
29.06. 11:33  Mediální divadlo.
29.06. 15:22  RE: Mediální divadlo.
29.06. 23:36  RE: Mediální divadlo a osobnost přínosná obecně
03.07. 04:05 favela  RE: moudro feldkuráta Katze
29.06. 09:03  peníze raději do slamníku
29.06. 15:54  RE: peníze raději do slamníku
29.06. 10:51 lubosmat  Každý doping je nebezpečný, hlavne, keď sa aplikuje dlhodobo.
29.06. 21:45  === RE: Každý doping je nebezpečný, hlavne, keď sa aplikuje dlhodobo.
29.06. 20:30 sahosek  Rozpad Eu a eurozóny
30.06. 12:57  Důležité!!! Banksteři zmrazili řekům účty!!
30.06. 19:20 4pete  RE: Důležité!!! Banksteři zmrazili řekům účty!!
02.07. 11:38 r.m.  Na Grexitu mohou ve skutečnosti tratit jen věřitelé, EU, MMF a zlato
02.07. 18:55 rfrfr1  V podstae má pravdu až na na jednu logickú príčinu!
02.07. 18:56  včera 1.7.2015
05.07. 01:15 Cico_Ciciak  .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 102 čtenářů částkou 16 740 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelka obchodu zakázala vstup očkovaným, hrozí obvinění z diskriminace 24.06.21 10:04 Česká republika 0

V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená23.06.21 23:03 Británie 2

Britové provokují v Černém moři23.06.21 16:55 Británie 0

WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-1923.06.21 09:54 Evropská unie 6

Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších22.06.21 21:20 Slovensko 1

Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko22.06.21 21:15 Česká republika 0

Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned22.06.21 18:27 Evropská unie 3

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 3

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 5

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 5

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 8

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,29 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,16 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 813,93 Kč
1 unce stříbra
551,26 Kč
Bitcoin
693 828,97 Kč

Poslední aktualizace: 24.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 397