Diskuze k článku

Za bezvýhradnou podporou Izraele je náboženský fanatismus Američanů

Příspěvků 43

12.5.2015 0:44

středověké křižácké státy

r.m. 80.?.?.?

tam fungovaly stovku let myslím, nechci to přesně hledat, ale bez přísunu z přechodný populační vlny v Evropě projekt nakonec selhal

aby neplatila nakonec věta, že dějiny se opakují, jednou jako tragédie a po druhé jako fraška
a náboženství? to je ďábelský vynález živený lidskou blbostí

332645

12.5.2015 9:51

Znalost principu vytvoření věrohodné legendy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 332645

je záruka následných tisíciletých lukrativních pracovních příležitostí pod záštitou této legendy. Teď by ještě po vědeckých fiascích v Cernu měl někdo kvalifikovaný někde v poušti v jeskyni u Mrtvého moře najít na starověkém svitku ve džbánu napsáno, že Higkinsův bozon existuje, protože to řekl Bůh, a Cern má vystaráno jako Vatikán...

332670

12.5.2015 7:03

Proč se to tak děje

Marten264 93.?.?.?

není složité pochopit,

život na zemi podléhá astronomickým cyklům, pro snažší pochopení si je lidé připodobnili zvířecím vlastnostem. Tzv. zvěrokruh, zodiac.

Věk Mojžíše byl věk Berana, možná si vzpomenete co ten pouštní bojovník vyhazoval a zakazoval svým bližním (dokonce je kvůli tomu vraždil) byly to sošky ? Zlatý býk. Věk před Mojžíšem byl věk Býka. V opozici proti Beranovi byli ti podivní faraonští šamani co měli na čepicích symbol - hada/štíra.

Věk Ježíše byl věkem Ryb , jako protilehlé znamení byla Panna, mohl to být skutečně krásný věk pro lidstvo.

Nebýt šílenců posedlých mocí. Totiž ve chvíli kdy přichází nový věk, a ten je daný vnějšími okolnostmi, stará garda kněžích má zabalit fidlátka, říci DĚKUJEME ODCHÁZÍME, a zmizet ze scény.

Jenže tihle posedlíci tady straší ještě 2.000 let poté co tady nemají co dělat. Mumlají nesmysly a straší děti.

To samé se ale stane i teď neboť dobře zapykaní kněží věku Ryb nebudou ochotni dobrovolně opustit své majestáty a prebendy z toho plynoucí.

Přichází věk Vodnáře a jeho protilehlým znamením je Lev. Předpokládám, že ten to tady uklidí. Nelitujte je oni moc dobře vědí, jak to je. Ale ta moc plynoucí z teologické nadřazenosti je nepustí. Mají možnost volby - buď čestně odejít po svých - nebo bojovat a vést předem prohraný boj. Sami vidíte jaké sídlo vrahounů se stalo ze státu Izrael.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zv%C4%9Brokruh

332654

12.5.2015 7:18

ked si uvedomime

nezalezi 193.?.?.?

ze v USA su vo vacsine "krestania" z tzv. katastrofickych siekt, dalej radikalnych protestantskych siekt, ktore sa odstepili od hlavneho prudu protestantizmu, fanaticki vyznavaci Stareho Zakona, z Noveho Zakona poznajuci viac menej iba Zjavenia sv. Jana,tak sa nemozeme cudovat...
Podla europskych meradiel krestanstva ci uz katolicizmu alebo luteranstva, tak vacsina americkych "krestanov" ani krestanmi nie su. A o krestanstve mormonov a jehovistov moze hovorit iba blazon.

v americkych modlitebniach tychto sektarov je ulne normalne, ze v prieceli modlitebnej saly su vedla seba americka a izraelska zastava.

332655

15.5.2015 5:52

RE: ked si uvedomime

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 332655

Kdyby nekolikrat precetli Evanjelium podle sv. Jana, nejenom knihu Zjeveni, myslim (jde o Americany, vse je relativni), ze by jejich podpora zidu byla uplne opacna. Nevim, do jake miry je toto Evanjelium zachovano v ruznych novych/starych cirkvich a jak je pozmenena "Holy Bible". Mojzis je v rozporu s vyvolenym narodem, ktery pote, co jim prinesl desatero se jemu a tomu desateru, vysmal.
Kdyby to byl nekdy vyvoleny narod, nesmal by se, ale naslouchal a prijal jej.
Ono vubec veci kolem desatera jsou podivne. Clovek vedome vi, co je konani dobra a zla. Se zakladem se jiz rodi a nehlede na system ho ve vetsi mire dodrzuje. Pokud cini zlo, vi to i presto ze sobe nalhava neco jineho. Od toho je zde svedomi. Tedy pokud nejde zrovna o sociopata.

Nac tedy vyvoleny narod potreboval "navod na zivot"? K tomu, aby vedel, jak se pred okolim tvarit a prezit, nic jineho me nenapada.
Jak jednoduse maskovat sve "ja".

332856

12.5.2015 7:20

Mnozí křesťané

Erwin 91.?.?.?

mají k tzv. židům vztah, který by se dal charakterizovat citátem : "...kdo ubližuje židům, dotýká se zřítelnice mého oka...".
Pokud si ovšem uvědomíme, že dnešní sionismus a skrývání se za židovství je dílem potomků Chazarů, je pohled mnohých velmi úzkoprsý. Tito potomci Chazarů nemají po rodové linii s židy nic společného a biblická proroctví pro ně neplatí.
Pokud si toto křesťanská společenství uvědomí, zmizí i nekritické chování vůči tomuto slizkému elementu.

332656

12.5.2015 7:39

chazari neexistujú

kritik3 87.?.?.?

Reakce na 332656

Chazarský štát neexistoval, je to vymyslená história. Žiadia a arabi tvoria národ semitov.

332657

12.5.2015 9:50

RE: chazari neexistujú

nezalezi 193.?.?.?

Reakce na 332657

Keby chazarsky chanat neexistoval, tak by prva misia svatych bratov Cyrila a Metoda nesmerovala k Chazarom a Kijevska Rus by neviedla ziadne vojny a kijevske knieza Svjatoslav Igorevic by namel koho rozprasit....

332669

12.5.2015 13:15

RE: chazari neexistujú

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 332669

Je zajímavé, že z chazarského chanátu vedla hned další cesta svatých bratrů mezi pohanské slovany, kterým dala "zadarmo" / vnutila/ své písmo. Je známo, že velmi často ne li vždy se vhodným šířením vhodného náboženství, které je s písmem neoddělitelně i když na první pohled barbarů dosti nenápadně spojené, dá kolonizovat rychleji , lépe a ekonomičtěji než třeba tanky. Přitom jde zejména o to, aby se ti, co jsou přinuceni slézt ze stromů snadno a rychle naučili v tom písmu poslouchat povely svých nových pánů. [smích]

332682

12.5.2015 21:10

RE: chazari neexistujú-ale jo

SAMRA 71.?.?.?

Reakce na 332657

Chazarská Říše, pokud se nemýlím, skutečně existovala někdy od 7. do 10. století. Obyvatelé byli “Turkistické” kmeny. Říše “kaganát” sahala od Dněpru na západě (včetně Krymu) až hluboko do dnešního Kazachstánu za Kaspickým mořem na východě. Na severu snad sahala až ke dnešní Moskvě a snad zabiraly i část dnešní Bělorusije. Známá byla konverze krále (Kagan) a “šlechty” k judaismu, někdy kolem 8.století. Naši známí “cestovatelé”, Cyril & Metoděj se tam prý též dostavili v 9. století aby napomohli zbytkům křestanů. Říše zanikla a Chazaři se rozprášili někdy koncem 10. století po nájezdech a poničení od Kyjevských Rusů.

332698

13.5.2015 0:29

RE: chazari neexistujú

herbert 84.?.?.?

Reakce na 332657

Co bol potom Chazarsky kaganat? http://en.wikipedia.org/wiki/Khazars

332702

13.5.2015 7:32

RE: chazari neexistujú

kritik3 87.?.?.?

Reakce na 332702

Európa a Ázia patrila pred storočiami slovanom. Rozpínali sa turci, ktorých slovania rozprášili. Falšujú sa aj súčasné udalosti vo svete, takže popisu histórie na wikipédii by som bez dôkazu neveril. Bolo posunuté dátovanie udalostí, minimálne o 200 rokov, vznikli aj duplicity, len s inými názvami.

332708

13.5.2015 16:46

RE: chazari neexistujú

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 332708

O poslední fázi "rozprašování turků slovany" píše dojemné povídky Jaroslav Hašek. Ten na rozdíl od zdejších wikikecalů opravdu byl na hranici tureckého ležení, kdy se se svým kamarádem pro jistotu aby je nestíhali, opilí jak dogy vzdali hlídkám janičářů, na které narazili. Zdvořilý francouzky mluvící turecký důstojník je s porozuměním vyslechl, nechal vyspat ve stanu pro mužstvo, a ráno je nechal eskortovat na hranice rakouska uherska. Jejich "vítězný boj proti turkům" skončil když hlídky odjely, a oni si vrávorajíce vytřepávali kaštany z kalhot, protože si do poslední chvíle mysleli, že je podříznou.

Dnešní největší turecké město v západní Evropě - Berlín, je věrohodnou skutečností o tom, kdo má vlastně historickou pravdu.../

Doporučuji vyhledat ty povídky, a přečíst si, jak to skutečně bylo./.

332746

12.5.2015 7:46

Příčina?

lucifuge 95.?.?.?

Křesťanství je vlastně židovské náboženství. Židovský kmenový bůžek Jahve je tvůrcem vesmíru, křes'tané se rozplývají dojetím nad utrpením židovského rabbi Jezuse, a nad židovkou Marií kňučí blahem. Nic se nezmění. Přes tento naprosto zastaralý, myšlenkově naprosto bezcenný produkt, se ho lidé drží a sympatizují se židy, ztotožńují se s nimi. Přes toto židé ovládají veřejné mínění. Není z toho cesty ven.

332658

12.5.2015 9:01

RE: Příčina?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 332658

>Křesťanství je vlastně židovské náboženství. Židovský kmenový bůžek Jahve je tvůrcem vesmíru, křesťané se rozplývají dojetím nad utrpením židovského rabbi Jezuse, a nad židovkou Marií kňučí blahem. Nic se nezmění. Přes tento naprosto zastaralý, myšlenkově naprosto bezcenný produkt, se ho lidé drží a sympatizují se židy, ztotožňují se s nimi. Přes toto židé ovládají veřejné mínění. Není z toho cesty ven.
Naprosty souhlas. Jen male upresneni. V casti vaseho prispevku nasledne zopakovaneho bych ve dvou pripadech napsal velke Z s hackem.
>sympatizují se židy, ztotožňují se s nimi. Přes toto židé

332664

12.5.2015 23:08

RE: Příčina?

FRANTA1 194.?.?.?

Reakce na 332664

Jahveho zide prevzali od drivejsich kultur, Jezis byl pokrten pokud vim, a mimo toho mam dojem ze zatratil zidy.

Problemy jsou dva.. pitomci jako ty kteri nevedomky ci vedomky pomahaji zidum likvidovat krestanskou viru, (vseobecnou ci Katolickou) ktera se zaklada na Jezisovych zakonech ci radach.

druhy problem je, ze v Americe a aj trosku v Anglii se rozsirily nove druhy "pravych" protestantskych cirkvi ktere historicky nenavidi katoliky. Tahle nenavist techto rabidnich protestantu ke katolikum je tak velka, ze radsi podporuji zidy kteri vidi v Katolicich skutecne historicke nebezpeci.

Mimo toho se tito ameeroprotestanti zabyvaji virou v Novy Jeruzalem, ktery vzikne po strasnem pruseru ktery zacne v Palestine, a.k. Izraeli.

cili sleduji politiku "cim drive valka tim lepe" Oni vlastne nejsou tak velci pratele zidu ci Izraele, protoze podle nich ma byt Izrael v teto valce znicen, a pak ma nastat idylicke kralovstvi Jezisovo.

Doporucoval bych ti abys misto infantilnich plku, si precetl neco z Noveho zakona, ovsem musi ci mel by to byt preklad ktera vydala Bratrska cirkev, ten totiz neni "upraven" zidovskymi prekladateli kteri prekladali bible pro Martina Luthera.

332700

13.5.2015 12:23

RE: Příčina?

Vopice 46.?.?.?

Reakce na 332700

Ježíš zcela jistě existoval, protože se to píše v Bibli. Bible obsahuje dvě části, ta první je taková malá seznamka s psychopatickým a sadistickým židovským bohem, který nechává vyvražďovat každého, kdo se na něj zle podívá. Celý biblický příběh začíná stvořením dvou Židů - Adama a Evy. Ti se rychle pomnoží a najednou vznikne značný počet pronárodů, které musí původní Židé, z kterých tyto pronárody vznikly, mlátit hlava nehlava na základě přesných pokynů jejich boha.

Ovšem pak se bůh stane křesťanem, pravděpodobně křestem, a pošle svého syna Žida šířit nové poselství, kdy zavrhne Židy (tedy vlastně všechny lidi, neb všichni jsou potomky prvních Židů).

Z Židů se tedy stali Křesťani, nový boží národ, polepšený bůh už nemá takové nároky a proto se jeho jménem vraždí o trochu méně.

Samozřejmě, že praví křesťanští učenci se museli s tímto bezuzdným násilím nějak popasovat a proto zjistili, že jim to čisté křesťanské učení ti proradní Židi, z kterých se ještě nestali Křesťani, ošklivě zamotali, infiltrovali svatou stolici a založili falešné protestantské hnutí, které má za cíl vrátit moc do rukou Židů.

Není divu, že když někdo uvěří této fantasmagorii, tak mu na rozum v kebulce moc místa nezbyde.

332721

13.5.2015 13:32

RE: Příčina?

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 332721

V otázkách náboženství zastávám stejný názor, pane Vopice. Navíc se ortodoxních věřících ptám. Stvořil-li Bůh Adama k obrazu svému (tedy podle sebe sama), udělal mu dle sebe i gonády (rozmnožovací orgány). K čemu Bůh potřebuje rozmnožovací orgány? Plánuje snad, že si jednou stvoří boží samičku a začne se rozmnožovat? A k čemu potřebuje prsní bradavky, jimiž Adama též obdařil? To by mě opravdu zajímalo. [chechtot]

332726

13.5.2015 16:29

RE: Příčina?

Vopice 176.?.?.?

Reakce na 332726

No, tak alespoň v něčem se shodneme, pane Vojto.

332741

13.5.2015 16:53

RE: Příčina?

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 332726

Vojtovi se to tentokrá podařilo trefit a to hned napoprvé,...gratuluju....Ten "Trojjedinej hermfrodit tam někde nahoře",si ten svůj omyl už zřejmě uvědomil a proto to tady dole začal tak vehementně dávat dopořádku k obrazu svému a už snad konečně jedinému správnému a definitivnímu,přes tu gender a homo agendu....a s aktivním zapojením a dopomocí jak lajcké veřejnosti,tak celé ŘK církve a i takových Theo-vědátorů,jako je ten Putna....doufám,že se mu dílo podaří a údy mu nebudou umdlévat zas nejmíň tak dlouho,jak mu trval ten první zmetek a ten jeho kompatibilní,stejně nepovedený doplněk...[velký smích]

332749

13.5.2015 22:54

RE: Příčina?

FRANTA1 194.?.?.?

Reakce na 332721

Jeste jednou....

....Problemy jsou dva.. pitomci jako ty kteri nevedomky ci vedomky pomahaji zidum likvidovat krestanskou viru, (vseobecnou ci Katolickou) ktera se zaklada na Jezisovych zakonech ci radach.

Aniz bych byl nejaky "Bible-thumper", prece se jen zde odvazuji tvrdit, ze verim ve Stvoritele - rikejte mu jak chcete, ja mu rikam jak moje maminka Buh.

Nehodlam o tom diskutovat proc a jak a kvuliva cemu verim, aaaaleee jen tak na okraj..

pred nejakou dobou tady byl strasne moderni "Big Bang", a co se behem let potom stalo, - vedatori, vetci, ucenci, atomovy fyzikusove zacli pomalu pripoustet ze neco muselo prece jen existovat aby ten cely cirkus spustilo.

proste jak stare ceske prislovi pravi "z hovna bic neupletes"

takze - klidne pokracujte.

332766

14.5.2015 13:15

RE: Příčina?

Vopice 94.?.?.?

Reakce na 332766

Když už věříš v jakéhosi Ježíše, tak pak automaticky věříš i starému zákonu. Proto jsi ve skutečnosti Žid, věříš v židovského mesiáše a v židovského boha a nechápu, proč se rozčiluješ. Jestli nejsi chopen pochopit tuto základní logiku, tak samozřejmě můžeš začít vytvářet teorie o židovském spiknutí, ale tím jdeš sám proti sobě, jako Žid.

332801

14.5.2015 23:39

RE: Příčina?

FRANTA1 194.?.?.?

Reakce na 332801

Nerad to rikam, Stwora pak vrci, ale ses vul, a reknu ti proc

Starej zakon je totiz opajcovanej ze zbirek predeslych civilizaci, muzes si to precist v dejinach staroveku. Takze civilizace a aj I lidi existovali pred starym zakonem, cili nebyli zide. Mozna ze se pletu ale Adam nemel vobrizku takze nebyl zid.

Nijak se nerozciluji, prskas tu jen ty nedoucenej nemrcouchu, a nemel neco o starym zakone, a prebarvenejch zidech na krestany. Abych te poucil on Kristus ze zidu moc krestanu neudelal, krestany "delali" jeho apostolove prevazne na sever od Izraele a taky v Rime, a tam tenkrat moc zidu nebylo.

Ale vopicaku se mi libis, podle tebe I starogermanske kmeny spolu s Norsemany byli taky zidi Co?

Kluku mas to trosku popletene, nemel bys asi tolik onanovat pred sprostejma vobrazkama na pocitaci.

shalom

332839

15.5.2015 3:45

RE: Příčina?

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 332839

Upresnim to. Je dokazany a nejsou vo tom mezi vedci v celym svete zadny pochybnosti , ze v Israeli dnes zije jen asi jedno procento potomku biblickejch zidu ktery toho vlasataho hippana nechali tenkrat ukrizovat a privandrovalej chazar vydavajici se za zida je tam kazdej !

332852

15.5.2015 5:39

RE: Příčina?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 332839

Pred chvili jste napsal:
>....Problemy jsou dva.. pitomci jako ty kteri nevedomky ci vedomky pomahaji zidum likvidovat krestanskou viru,

Ja naopak tvrdim, ze vsechny cirkve byly stvoreny clovekem, aby prosty lid byl snaze ovladan. Jednoduche a pruhledne.
A existence krestanstvi je umoznovana proto, ze zviditelnuje a tim neustale vyumelkovane udrzuje v podvedomi lidstva presvedceni, komu nalezi "bohem dana vyvolenost..."

A taky jste adresoval panu Vopicemu:
>Nerad to rikam, Stwora pak vrci, ale ses vul, a reknu ti proc

Ja dodavam: Nic si z toho nedelejte, pane Vopice, to otitulovani, ktere vam FRANTA 1 adresuje, je zrejme od jeho prvnich napsanych slov, komu spise slusi.
[mrknutí jedním okem]

332855

17.5.2015 23:05

RE: Příčina?

FRANTA1 194.?.?.?

Reakce na 332855

Uz to skutecne nema cenu se prit jestli je Buh ci jsme si ho vymysleli - nejsem Daeniken abych si vymejslel UFaky, ale jeste nez byly vymysleny ci vydedukovany cirkve, nejak ten celej bordel kteremu se rika vesmir ci nejak podobne vznikl.

Teorie ze vesmir vzniknul "Velkou ranou cili Big Bangem" uz tak moc neplati, neurinovi fyzikusove ji popreli.

takze milej milovniku Vopicaka mi laskave vysvetli jak vznikl vesmir a ja ti pak vysvetlim jak vzniklo nabozenstvi.

Z me strany na tento namet koncim, (at si kazdy veri ci neveri cemu chce) - proste zvrha se to v kecani dokola...

333057

18.5.2015 3:43

RE: Příčina?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 333057

>Uz to skutecne nema cenu se prit jestli je Buh ci jsme si ho vymysleli
Tady je problem v nedorozumeni. Ja jsem nikdy neprohlasil, ze buh neni. Napsal jsem:
>>Ja naopak tvrdim, ze vsechny cirkve byly stvoreny clovekem, aby prosty lid byl snaze ovladan. Jednoduche a pruhledne.
A to je rozdil. Ja nestmeluji boha s cirkvemi, specialne s cirkvi rimskokatolickou. Ta, jakoz i ostatni krestanske odnoze, jsou opravdu ve svych podstatach propagatory Zidu jako vyvoleneho naroda. Presneji jsem to napsal takto:
>>A existence krestanstvi je umoznovana proto, ze zviditelnuje a tim neustale vyumelkovane udrzuje v podvedomi lidstva presvedceni, komu nalezi "bohem dana vyvolenost..."

>takze milej milovniku Vopicaka
Nejsem do nikoho zamilovan, natoz do muze. Jen mi vadilo, ze nekoho nazyvate neopravnene volem, kdyz ten dotycny by takto spise a opravnene mohl nazvat vas, protoze jste michal neuvedomele a tvrdosijne pojmy, ktere spolu nemaji co do cineni. Jako treba nyni boha a cirkve.

Ja napriklad se snazim byt cestny, ne vsak formou nejake cirkve, konkretne formou cirkve rimskokatolicke, tedy proto, abych se dostal do nebe. Nebot byt cestny kvuli nejake odplate, kvuli nejakemu zisku, je pro me byznys, vypocitavost. Ja se snazim byt cestny proto, ze to proste chci, ze me to uspokojuje. Takto ja akceptuji a mam v srdci boha. Nic vic nic min. Nad nebem vubec nepremyslim.

(Male doplneni: Byl jsem ucastnikem jazykovedne debaty o tom, jestli psat slovo buh s malym ci velkym pismenem, jak to neuvedomele pisete vy. Dospelo se k nazoru, ze slovo buh neni jmeno, nybrz neco jako zamestnani, protoze se jedna o urcitou formu rizeni. Sam to nakonec i vy potvrzujete odsouzenim Velkeho tresku a tim padem naznacenim, ze za zrodem zivota, tedy za konkretni cinnosti, je buh.)

>Z me strany na tento namet koncim,
Nedivim se vam. A jsem rad.

333069

12.5.2015 23:39

RE: Příčina?

dolly00 188.?.?.?

Reakce na 332658

Ježiš bol reakciou na to, že vyvolený národ sa nesprával podľa božích predpokladov a preto Boh zoslal svojho syna aby spravil "poriadok". Tak vznikol Nový zákon, v ktorom môže byť vyvolený ktokoľvek, kto bude milovať boha, nielen ten jeden prvý národ.
Islám potom vznikol ako reakcia na "zlyhanie" kresťanstva, tentokrát síce nie pomocou božieho syna - stačil prorok. Všetky tri náboženstvá uznávajú rovnakého boha, ale každé si myslí že ho dosahuje správnejšie. Jeden z ich hlavných vzájomných rozdielov je; židovstvo a islám sú si bližšie, pretože detailne predpisujú každodenný život veriaceho, kdežto kresťanstvo (RKC) tento návod nemá a akokoľvek sa niekomu zdá že cirkev ovláda súkromie veriacich, oproti prvým dvom to nič nie je.
Ako ale už bolo uvedené, americké evanielické cirkvy sú dosť iné než v európe.

332701

12.5.2015 8:14

Je třeba mít otroky

Freddy 84.?.?.?

Jestliže se vyvolení tvorové považují za něco více, než tvorové žijíci na této zemi, tedy gojímové, tak tito nadřazení tvorové si díky své ideologii, ve které jsou učeni a trénováni už od narození, jím nic jiného nezbývá, než žít s vědomím, že jím patří vláda nad gojími a lze proti gojímům použít všechny možné prostředy, k jejich ovládání.Nu a křesťanství je taky ideologie ale je právě vymyslená vyvolenými a určena jen pro gojímy a k jejich ovládnutí. Takže křesťané si nesmí uvědomit, že jsou vlastně hlupáky a že skočili vyvoleným na lep a v tomto myšlení jsou křesťané udržováni. Prostě i křesťané, čili gojímové jsou též učeni jinou ideologii, ideologii poslušnosti vůči vyvoleným. Ideologie je něco jako programování člověka. Takže vyvolení mají jiný program než křesťané a muslimové.

332661

12.5.2015 10:41

účel náboženstiev

kritik3 87.?.?.?

Reakce na 332661

Aj muslimovia sa považujú za vyvolených. Islam je meč a judaizmus ruka ktorá ho drží.

332674

12.5.2015 14:07

RE: Je třeba mít otroky

karel4u 76.?.?.?

Reakce na 332661

To tedy druha svetova a hnuti pana Hitlera by se dalo nazvat jako vzpoura otroku. A tak jako kazda potlacena revoluce, zeme ktera se vzbourila proti otrokarum, vidite, ze se to da, prohrala bitvu o sve osvobozeni.

332683

12.5.2015 14:18

RE: Je třeba mít otroky

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 332683

Dolfa to přehnal...a navíc,jak se už vyjádřil jeden kvalifikovaný
jewrej v minulosti,tuším takhle nějak,že "německý nacismus byl jen špatnou kopií(karikaturou) sionismu".....,no a ten nacismus ukrajinský,organizovaný těmi místními i přespolními jewreji je zas jen karikaturou toho Dolfova nacismu a proto je ještě o to trapnější.... a kruh se uzavřel.... [velký smích]

332684

13.5.2015 8:23

RE: Je třeba mít otroky

Freddy 84.?.?.?

Reakce na 332684

Ano, neboť pan Porošenko dříve Waltmann je též z vyvoleného národa a prote je mu předurčeno podle jeho ideologie ovládat Slovanské podlidi a tedy pomocí pravidla Rozděl a panuj a proto rozehrává bratrovražednou válku mezi Slovany. Pana Porošenka to nic nestojí, on k té válce používá podporu USA a jejich loutkařů, kteří opět vystupují tajně. Pan Porošenko a jeho vláda mají většinou dvojí občanství a když jím poteče do bot, tak mohou kam zdrhnout. Tato válka je, když se bude hledat pravda, vyvolaná a pěstovaná vyvolenými nadlidmi. Je to zájem těchto lidí, dobýt a zotročit Slovanské Rusko. tak jak se jím to povedlo říjnovou revolucí 1917. Jenomže tato vláda travala jen 70 let a na svědomí mají vyvolení asi 130 milionů Slovanůne -li víc. Je třeba si přečíst Alexandra Solženicina Dvěstě let pospolu, jestli se tyto knihy díky vlastnš cenzůře vyvolených nedají už sehnat anebp od Arthura Koestlera Třináctá větev.

332711

13.5.2015 7:35

RE: Je třeba mít otroky

kritik3 87.?.?.?

Reakce na 332683

Hitler si dovolil napdanúť západ, preto bol zlý. Ak by napadol iba ZSSR, tak by bol šíriteľom demokracie.

332709

12.5.2015 11:42

Náboženský fanatismus Američanů

gippius 213.?.?.?

má ještě i jinou a mnohem nebezpečnější tvář. Je to v jistých "křesťanských" kruzích sdílený pocit, že válka /ani globální a jaderná/ vlastně nevadí, že je to boží vůle, že tím vlastně může dřív přijít armageddon a s ním zase Ježíš Kristus.
A že velké množství dnešních Američanů prostě bezvýhradně věří, že s Izraelem je třeba jít, děj se co děj? To už je holý fakt. Je to postoj, který je od mnoha míst propagovaný, doporučovaný a vyzdvihovaný. A to bez argumentů, jen podle biblických citátů, nebo jen tak, "z lásky k Izraeli" přece. Každý národ má slabou stránku, jen Židé nehřeší. "Holokaust byla vina celého západu, tedy naše vina" a my zato Židům mnoho a mnoho dlužíme - myslel to přesně takhle třeba Lubomír Zaorálek při své řeči v PČR.
Situace dochází do tak komických rozměrů, že zanedlouho bude antisemitismem i vyjadřování pochyb vůči politice Izraele. A ICEJ bude proti tomu pořádat demonstrace, kde se těch pár nadšených gójů s izraelskými vlajkami vždycky najde. Protože Izraeli je třeba fandit a to za všech okolností.

332679

12.5.2015 14:30

RE: Náboženský fanatismus Američanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 332679

V podstatě poslední egypská pyramida je kus nepříliš dovedně otesaného kamene, znázorňujícího hlavu jednoho světově známého vyvoleného českého opilce, který v poslední době znenadání přibyl mezi hlavy dalších emerických opilců do emerického parlamentu. Naštěstí již tento zajímavý umělecký artefakt, kterým se opět a opět demonstruje Světu moc, není již tak obrovský, jako kdysi byly ty egypské pyramidy. Je jistě groteskní nacházet se po smrti na jedné hromadě speciálně pro ty, kteří vybudovali státy, a teď se tam válejí společně mezi těmi, co ty státy zase rozkradli ..

332685

12.5.2015 15:35

RE: Náboženský fanatismus Američanů

gippius 213.?.?.?

Reakce na 332685

Ta hlava /připomíná mi spíš takového nepovedeného medvěda kodiaka/ je tam z jednoduchého důvodu. Václav Havel opravdu velmi pomohl Spojeným státům. Jedna ze středoevropských kolonií i díky němu teď patří do zájmové sféry oligarchií USA, jakož i celého západu. Proto ta vděčnost. Na stavění pyramid nechtějí dnešní globální elity dávat prachy, raději si koupí tryskáč, nebo jachtu, popřípadě se nechají zapsat do kryogenního centra nesmrtelnosti. Proto na umělecké výtvory znázorňující věrné vazaly zbývá jen málo: jedna zfušovaná socha a jeden šumař s kytarou. To musí Veškrnovi stačit. Stejně už je mrtvý.

332687

12.5.2015 16:28

Blízkovýchodní božstvo

Romik 194.?.?.?

Celá krisťácká víra je jen k jednomu účelu. Kosher nostry. Furt modli se, pracuj, poslouchej. Poslouchej panstvo, autority, nadřízené.
I přísloví a mudrosloví to zaneřádilo. Svými přáními rozesmíváš bohy. Nebo koho pánbů miluje toho křížkem navštěvuje. Proč tohle všechno?

Všechno je to jen o zotročení, proč...

Slovani měli své bohy a své předky. Ty "zavrhnuli" svou novou vírou v Jezukrista. Musel to být mazec, když z té doby v češtině otrok je tentýž výraz pro chlapce a slovanské jazyky mají stejný zdroj slov. Ne všechny překladače to umí, ale třeba ten na androidu, napište si češtinou otrok pro překlad do ruštiny a nabídne Vám totéž v azbuce... Pak překlad dá ... chlapec [zmaten] [zmaten] [zmaten]

Řekl bych i díky naší rodné řeči dobrovolně ten přechod nejpíš nebyl. Pak se jeden ani nediví podobnosti slova pro slovana a otroka v románských jazycích...

Takže modlit se k cizímu božstvu? Dost lidí jsou atesti, to se dá chápat. Jen nechápu blbost ateisty neuznávat naše vlastní polozapomenuté bohy a předky. Pak se jeden nemusí divit že se mu tohle vše zlé děje co říkají nahoře krásná přísloví. Když budeš prosit nepřítele o pomoc pomůže ti? Cizí nepřátelské božstvo ti pomůže? Nebo pomůže vlastnímu rodu? [vyplazený jazyk] Když svůj rod nebereš vážně? Žít jako člověk, přestat už pít žít jako člověk, rodiče ctít... Podprahovek je kvanta

Toto je krásně vidět třeba v německu, nejvyšší stavby jsou vždy kostely. Říkají tady vládneme my. [bliji]

332688

12.5.2015 21:19

"Israel is an important ally"

Andrew Siddur 77.?.?.?

"Israel is an important ally" – Izrael je náš duležitý spojenec. Haha. No, mají to v těch Spojených státech jako u nás v ČR.

Oficiální doktrína, bedlivě dodržovaná čelními vládními představiteli, velí jít s Izraelem na věčné časy a nikdy jinak.

(Ne zas tak) tajný tip:
vyhledejte si v google "happy merchant"+"israel"+"ally" – a uvidíte více, než je v demokracii zdrávo [smích]
Třeba i tento obrázek

332699

13.5.2015 8:01

RE: malý citát z the Simpsons:

gippius 213.?.?.?

Reakce na 332699

Jak v jednom díle městský úředník vysvětluje Marge, že Barta nelze zachránit, prostě už došly peníze. "všechny jsme vydali na boj proti kouření, propagaci tabákových výrobků, hubení divokých oslů a na Izrael".

332710

13.5.2015 10:29

RE: malý citát z the Simpsons:

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 332710

a majitel jejich atomový elektrárny Burns je žid jak poleno. Mnohým fanouškům ten díl uniknul.)))

332715

14.5.2015 12:20

RE: malý citát z the Simpsons:

gippius 213.?.?.?

Reakce na 332715

...a ještě si vzpomínám na díl, kde se hlásí nový televizní kanál, který zdraví své "koncesionáře v Tel Avivu". Program je je nejspíš strašná nuda, střídá ho závěr na přiopilé Francouze, kteří to tisíce kilometrů vzdáleni sledují na satelitu, tváří se blivně a nedůvěřivě to komentují "terrible" a jeden z nich to po chvíli přepíná a po pár vteřinách pookřeje a říká "ce l magnifique!"

332796

13.5.2015 0:40

Izraelská lobby

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

strana 171, kapitola POLITICKÁ AKADEMIE
http://www.martinus.sk/?uItem=196933

332703

Příspěvků: 43

12.05. 00:44 r.m.  středověké křižácké státy
12.05. 09:51  Znalost principu vytvoření věrohodné legendy
12.05. 07:03 Marten264  Proč se to tak děje
12.05. 07:18 nezalezi  ked si uvedomime
15.05. 05:52  RE: ked si uvedomime
12.05. 07:20 Erwin  Mnozí křesťané
12.05. 07:39 kritik3  chazari neexistujú
12.05. 09:50 nezalezi  RE: chazari neexistujú
12.05. 13:15  RE: chazari neexistujú
12.05. 21:10 SAMRA  RE: chazari neexistujú-ale jo
13.05. 00:29 herbert  RE: chazari neexistujú
13.05. 07:32 kritik3  RE: chazari neexistujú
13.05. 16:46  RE: chazari neexistujú
12.05. 07:46 lucifuge  Příčina?
12.05. 09:01  RE: Příčina?
12.05. 23:08 FRANTA1  RE: Příčina?
13.05. 12:23 Vopice  RE: Příčina?
13.05. 13:32 VojtaIL  RE: Příčina?
13.05. 16:29 Vopice  RE: Příčina?
13.05. 16:53 Emil Robot  RE: Příčina?
13.05. 22:54 FRANTA1  RE: Příčina?
14.05. 13:15 Vopice  RE: Příčina?
14.05. 23:39 FRANTA1  RE: Příčina?
15.05. 03:45 Satanist  RE: Příčina?
15.05. 05:39  RE: Příčina?
17.05. 23:05 FRANTA1  RE: Příčina?
18.05. 03:43  RE: Příčina?
12.05. 23:39 dolly00  RE: Příčina?
12.05. 08:14 Freddy  Je třeba mít otroky
12.05. 10:41 kritik3  účel náboženstiev
12.05. 14:07 karel4u  RE: Je třeba mít otroky
12.05. 14:18 Emil Robot  RE: Je třeba mít otroky
13.05. 08:23 Freddy  RE: Je třeba mít otroky
13.05. 07:35 kritik3  RE: Je třeba mít otroky
12.05. 11:42 gippius  Náboženský fanatismus Američanů
12.05. 14:30  RE: Náboženský fanatismus Američanů
12.05. 15:35 gippius  RE: Náboženský fanatismus Američanů
12.05. 16:28 Romik  Blízkovýchodní božstvo
12.05. 21:19 Andrew Siddur  "Israel is an important ally"
13.05. 08:01 gippius  RE: malý citát z the Simpsons:
13.05. 10:29 r.m.  RE: malý citát z the Simpsons:
14.05. 12:20 gippius  RE: malý citát z the Simpsons:
13.05. 00:40  Izraelská lobby

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 191