Diskuze k článku

Plody sionizmu

Příspěvků 53

19.7.2003 1:21

Technická připomínka

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 166.?.?.?

Arabi a Palestinci zejména nenosí "turban", jak autor mylně uvádí ve své závěrečné větě, ale Alkofiya/Alhatta (Palestinci), nebo Kefiya a Akal (Arabi všeobecně -- součást kroje beduínů)... Jedná se o tzv. palestinský šál nebo jeho variantu, ke spatření hlavně mezi účastníky západopevropských demonstracích (nošený kolem krku) proti proti Izraeli, USA, apd. a (nošený na hlavě) ve své tradiční formě Arafatem... [smích]

16509

19.7.2003 1:22

ako by mala vyzerat spolupraca.....

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 65.?.?.?

ako? no, spolupraca zidka s arabom NIKDY NEBUDE. kdyby izraelsky zidko nemel bohate bratry v usa, kteri jej drzi nad vodou, uz davno by jej arabi "zahalili" arafatovymu satky!!!!!
takze budme klidni, tam mir ani spoluprace nebude! a, ze to vzdy odsereme i my goimove, neni nejmensich pochyb-viz 9-11-2001!!!
h'ya nice weekend,
stefan

16510

19.7.2003 14:43

RE: ako by mala vyzerat spolupraca.....

Quak 212.?.?.?

Reakce na 16510

Ne, Stefane, jednou bude - až budou nejen na papíře, ale v každém jednání a postojích lidí práva jedince vyšší kredit, než práva jakýchkoli společenských skupin. Až bude jedinec pokládán za skutečný základ společnosti, skupin, národů... Až nebude jedinci vnucována úloha "šroubku v soukolí" ideologie, společenského systému. Až se toto uzná, žádný národ nebude moci útočit na jiný, protože by útočil na práva jedince a na jeho nejzákladnější právo - právo na život. Tehdy bude bez ohledu na nálepky kritika určitých praktik směřovat k jedincům, kteří ony praktiky provádějí a žádná nálepka, žádný prapor, pod kterým by se schovávali, jim už nepomůže. Protože se žádný společenský systém založený na ideologii skupiny neosvědčil, vídím ve zdůraznění posvátnosti práv jedince jedinou možnou alternativu existence lidstva bez neustálých útoků a protiútoků jedné skupiny na skupinu jinou. Úcta k právům jedince a lidskému životu representovanému jedincem, to je to, co mnohým dnes chybí. Tato absence je zdrojem mnoha problémů, jimiž současné lidstvo prochází.

16519

19.7.2003 16:19

Pane Quak,

Jiří Táborský 65.?.?.?

Reakce na 16519

to je sice moc pěkný nápad, ale - jak doufám jistě sám uznáte - čiročirá utopie. Snad ještě utopičtější než království boží na zemi; to alespoň nepředpokládalo, že ze všech lidí budou andělé.

Realističtější řešení, "Pax americana", Amerika propásla v době od Hirošimy a Nagasaki do ztráty monopolu na atomovou bombu. Část světa by na to tehdy přistoupila a zbytek by se se skřípěním zubů musel podvolit. Stalin měl sice potom ambice nastolit "Pax judeo-sovietica", ale to mu nevyšlo - a ani to už nešlo. I když měl tehdy větší šanci než současné pokusy mesiáše Bushe na "Pax judeo-americana".

O Vašem návrhu by ale mohla zauvažovat Vyšší Autorita, zrušit starý svět a stvořit nový, bez hadů a jabloní, a uplácat z bláta nového Člověka - parthenogenetickou Ženu.

16522

19.7.2003 18:05

RE: Pane Quak,

Quak 195.?.?.?

Reakce na 16522

Uznávám jen to, že to vypadá jako čiročirá utopie. Práva jedince byla již vícekrát postulována. Teorie (uznávám že pravicová podle "pojmologických škatulí", ale to není podstatné) postulovala minimalizaci ingerence státu (popř. veřejnoprávních struktur) do individuálních svobod jedince. Myšlenka tedy existuje. Zbývá už jen jedno (je to ale zároveň to nejobtížnější) - realizace v praxi, bez pokrytectví a postranních úmyslů. Protože však mnoho lidí uvažuje jako Vy, tj. takto tuto utopii smete se stolu jako věc až krajně nepraktickou, bude muset lidstvo projít až na dno krize, aby si ho "osahalo". Pak uzná tu "utopii" jako nezbytnou nutnost. Jiným řešením než je "průzkum dna" by bylo, kdyby lidé nacházeli v této myšlence moudrost a pokusili se ji realizovat ve svých životech. Dokonce vím, že takoví lidé, zatím ojediněle, ale přece existují.

16527

19.7.2003 17:21

RE: ako by mala vyzerat spolupraca.....

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 16519

>Ne, Stefane, jednou bude - až budou nejen na papíře, ale v každém
>jednání a postojích lidí práva jedince vyšší kredit, než práva
>jakýchkoli společenských skupin. Až bude jedinec pokládán za
>skutečný základ společnosti, skupin, národů...
jo, quaku, jak rika muj predrecnik jiri taborsky, byla by to pekna utopie!!!!!!
stefan

16525

19.7.2003 11:43

Plody sionizmu

K.M. mnop_k2 (zavináč) hotmail (tečka) com 217.?.?.?

Velmi dobry prispevek bez emoci. Ale nekolik poznamek prece jen. Autor si je jiste vedom toho, ze nejde ani tak o "plody sionizmu", jako spise o to, ze sionizmus je plodem tisicileteho antisemitizmu.
Ze Izrael neni idealem mirumilovniho statu, o tom nelze pochybovat, ale ktery stat at jiz v pritomnosti nebo minulosti by tomuto idealu odpovidal? Kdysi jsem nekde cetl, ze Zide budou stejnym narodem jako vsechny ostatni teprve tehdy, az budou zidovsti delnici, zidovske prostitutky, zidovsti vojaci a zidovsti zlocinci, proste az budou veskere skupiny spolecnosti mezi Zidy zastoupeny. To se v Izraeli dokonale uskutecnilo. A presto neni Izrael povazovan za stat jako vsechny ostatni. At jiz autor rozlisuje mezi antisionizmem a antisemitizmem, ten antisemitizmus je a zustane pricinou antisionizmu. Jiste by Izrael bez americke materielni pomoci mel problemy s prezitim, ale i ty radikalni Palestinci, kteri usiluji o jeho zniceni jsou financne i jinak podporovani arabskymi staty nebo Iranem a last not least i Evropskou Unii. Je to jakasi rovnovaha sil, ktera, zejmena pokud jde o USA a EU lokalisuje cely konflikt na Stredni Vychod a to z dobreho duvodu. Islam, ne jako nabozenstvi, ale jako zivotni filosofie mnoha set milionu pod urovni zivotniho minima zijicich a silne se mnozicich Arabu je casova bomba, ktera muze drive ci pozdeji ohrozit celou evropskou i americkou civilisaci. I kdyby Izrael zmizel, problem prelidneni a chudoby arabskych zemi tim vyresen nebude. A predmosti jak do USA tak i do Evropy si jiz islam vybudoval. A nebude pro nej problemem opatrit si zbrane hromadneho niceni a sebevrazednymi atentaty ohrozovat svetovou civilisaci.

16518

19.7.2003 21:07

RE: Plody sionizmu

Peter 65.?.?.?

Reakce na 16518

Nesuhlasim K.M. Je to presne naopak. Antisemitizmus je kvoli tomu, ako sa sionisti spravaju....snazia sa byt nadludia, trcat z radu, su podli a zakerni, snazia sa ovladat svet a narody, zdaleka nekoncia Izraelom. Keby, ked uz teda maju tu ukradnutu zem, sa starali len o jej blaho a rozvoj, ver, svet by na nich uz davno bol zabudol a nik by nemal pripomienky. Lenze o to prave ide....dobyt a ovladnut zvysok sveta. Ich kredo a ciel.

16542

19.7.2003 21:24

RE: Plody sionizmu

Peter 65.?.?.?

Reakce na 16518


The following is the slightly edited text of a statement issued by 11 New York rabbis during a pro-Palestinian rally attended by 70,000 in Washington April 20.The world stands aghast, as the atrocities committed on the West Bank become known in ever greater and horrifying detail. Mere words are insufficient to express the pain all mankind feels at the plight of the Palestinian people. For over 100 years they have been subject to a carefully conceived plan to drive them from their homes and their land. At one time this was done by aggressive immigration. Later by war. And, finally by in sane destruction and dispossessions. This is, has been and continues to be the criminal agenda of Zion ism. But among this movement’s greatest crimes is that it claims to have done this in the name of Judaism and the Jewish people. This is a wicked lie.

The Zionists claim the Bible gives them the right to banish the Palestinian people and to subjugate them. What a pathetic joke. It is we, the Orthodox Jews, who believe in the Bible. Zionism rejects the Bible as it rejects the rest of our faith.

To the Honorable George W. Bush, the U. S. Government and it’s good citizens: We are extremely thankful for the pity and compassion you have shown the Jewish people in their plight in exile. And we are indebted to you for all the countless good deeds and hospitality you have bestowed upon us.

But please do not think by supporting the Zionist state you are in some way protecting or helping the Jewish people. On the contrary, by helping Israel stay in existence you are helping the killing of Arabs and Jews alike. You are helping the build up of anti-Semitism universally. We plead with you, stop all support to Israel. Stop all assistance. Stop all aid.

16545

20.7.2003 20:41

RE: Plody sionizmu

malvarika 213.?.?.?

Reakce na 16518

Výňatky z článku s názory rabína Davida Wisse, představitele hnutí „Naturei Karta“:

Po druhé světové válce, židé Safardi a Aškenázi odporovali vzniku židovského státu na úkor Palestinců, ještě před jakoukoli jejich újmou. Izraelci používají zastrašování a teror, každý kdo oponuje sionismu, je obviněn z antisemitismu a protižidovství.
Židé, kteří vyměnili duchovnost a posvátnost židovství za nacionalistické hnutí, chtěli existenci světského státu , z toho se zrodil sionismus, který přestože nemá nic společného s náboženstvím, zneužívá ho a upředňostňuje židovství nad ostatní náboženství.
Zločiny v Palestině jsou velkou tragedií jak pro Palestince, tak pro židovský národ. Způsobují nesmiřitelné nepřátelství mezi dvěma národy, Palestincům způsobují velké krveprolévání a ohromné pustošení. Je to horší, než co udělal Hitler s židy. Ti z nich, co byli na útěku, přišli do Palestiny a začali s jejími obyvateli nakládat stejně. Někteří jsou stoprocentní sionisti a některým byly vymyty mozky falešnými předsudky, které nemají nic společného s židovským náboženstvím. Připoutávají národ ke své ideologii argumentací, že kdyby dali zem Arabům, že ti je pozabíjejí. Vždy nenávidí arabské národy, obviňují je z primitivnosti, že nemají srdce a cit. To je nejen velký omyl , ale i zločin, vytrvale páchaný sionisty.
V historii vládli jednak židé sami sobě a jednak byli pod vládou islámu v různých zemích: v Tunisku, Iráku, Iránu, Jemenu a v dalších četných arabských zemích a jejich hostitelé se k nim chovali příkladně, lépe než v jiných zemích. To je součást židovských dějin a my to nemůžeme popřít, ale sionisti zasévají do srdcí lidí strach a děs, že Arabové je nenávidí, že je chtějí zničit. Tím utvářejí nové dějiny.Používají stále lži a intriky. Sionistická propaganda dělá nátlak na lid, aby Palestincům nebyla dána půda..
Židé nejsou bojovný národ, jsou to právě sionisti, kteří válčí a nejdůležitější je fakt, že zdaleka nepředstavují všechny židy, ale ovšem se to obrací proti židům jako takovým. Desítky tisíc židů, kteří nechtěli žít v ponižujícím sionismu, odešli z Palestiny a žijí v Londýně, v New Yorku…velká početná skupina zůstala v Izraeli, aby mohla odporovat sionismu uvnitř státu, ti neustále demonstrují. Hlásáme, že není možnost míru pro Palestince a soužití dvou národů vedle sebe, dokud existuje protizákonný izraelský sionistický stát.
Jsme stoprocentně přesvědčeni, že Palestinci mají právo bojovat proti okupaci, aby získali zpět zem, která jim byla uloupena, a sionisti nemají právo ani na minimum jejich půdy. Izrael obviňuje Palestince ze zločinů, ty však nejsou na palestinské straně, ale ve vojenském táboře Izraeli, který si přivlastnil palestinskou půdu a navíc soustavně Palestince utlačuje. Sionisti tvrdí, že intifáda je také zločin, ale ta je jen reakcí na děsivý útlak, ponižování a urážení, kterému jsou Palestinci stále vystavováni. Intifáda se vystupňovala za vlády Ariela Šarona. Palestinský národ má plné právo na seberučení, které jim bylo odňato.
Všechno živé žije z vody, ale sionismus žije z prolévání krve. Když prKráceno (Editor)

16594

20.7.2003 20:45

RE: Plody sionizmu

malvarika 213.?.?.?

Reakce na 16594

Dokonceni posledniho odstavce:

Všechno živé žije z vody, ale sionismus žije z prolévání krve. Když provede nějakou sebevražednou akci Palestinec, hned volají: podívejte se, jak chtějí žít, a hned od Západu vyžadují podporu na bezpečnost. My jsme židé, a tak nemůžeme být antisemité, z čehož jsme obviňováni. Chceme jen zastavit krveprolévaní na obou stranách. Muslimové nebyli nikdy nepřáteli židů, v historii jsme žili společně v souladu. Jejich nenávist začala se vznikem sionismu a jeho brutálností. Od samého počátku jsme jen proti sionismu, ten však existuje i mimo Izrael, a proto je nám neustále vyhrožováno.. Ani americká media nám nejsou dostupná, jediné, co můžeme je demonstrovat. I když jsme měli někdy obtíže, všeobecně nás policie chrání před sionistickými provokacemi. Za to v Izraeli se k nám policie chovala krutě.

16595

21.7.2003 0:37

RE: Plody sionizmu

Peter 65.?.?.?

Reakce na 16595

Na margo celeho clanku vlastne niet co dodat...vravi sam za seba a musi otvorit oci aj tomu najzarytejsiemu idiotovi co podporuje alebo sa zastava sionizmu a Zidov in general. Dnes plne chapem a rozumiem, ci sa mi snazil povedat pred rokmi moj otec. Dnes je nad nim davno mramorova doska, ale hoci nevedel vsetko vysvetlit tak, ako sa da docitat na Nete, predsa len v zaklade povedal vsetko a hlavne pravdu.
Tak ako to vidim ja a ako tomu ako "politicky nevzdelanec" rozumiem, azda najvacsim zlom je sposob, akym tito sviniari brania ich nacionalisticke a destruktivne metody. Je to formou zakona. Dnes sa za obvinenie z antisemitizmu da v USA a v Kanade poslat do basy skor, nez jeden povie "krk" . A je to uplne jedno, ci ma niekto logicke argumenty preco nieco vyhlasil alebo nie, alebo ci poukazuje na historicke fakty a ci je to len jeho nazor, na ktory ma mat kazdy pravo a je bezpredmentne v ktorej krajine ci v akej spolocnosti zije. Sionizmus, Zidia a vobec cele toto egoisticke hnutie za tzv. slobodu nabozenstva a slobodny Zidovsky stat nie je nic ine, ako nicenie hodnot ludskej civilizacie.

16601

19.7.2003 21:31

Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Murt hovori, ze Izrael je stat na dobu urcitu (aj ked ju nepozna).

16547

20.7.2003 0:33

RE: Plody sionizmu

bolo sinsaev neni (zavináč) nebu (tečka) de 62.?.?.?

Reakce na 16547

Pan Murt, podla vasich prispevkov v poslednom case a uplne zhorseneho pravopisu zacinam mat pocit, ze ste jediny clovek na tomto fore, ktoremu ucast na tychto diskusiach skodi. A je mi to uprimne luto.

16555

20.7.2003 9:11

RE: Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 16555

Dakujem.

16567

19.7.2003 22:39

Plody sionizmu

Peter 65.?.?.?

Velmi dobre napisany clanok, fundovany nazor, mozem povedat, ze mi pomohol objasnit mnohe nepoznane fakty tykajuce sa tejto problematiky, nakolko cele roky som presne nechapal postoj narodov voci Zidom. Na zaklade clanku som si siel poprezerat zopar stranok, vravim zopar, lebo po niekolkych sa mi zacal obracat zaludok. Tolko nenavisti, podlosti, zidovskeho militarizmu a podcenenia ostatnych ras, som doteraz este nikde nevidel.Snaha sionistickych demagogov o ovladnutie sveta je taka silna, ze nie su schopni a ani nemaju co len najmensiu snahu o konstruktivny rozhovor a riesenie problemu. Niet divu, ze vsetky tie Middle East talks boli o nicom, pretoze ak niekto pristupuje k veci systemom "our way or no way" je velmi tazko ocakavat pozitivum. Tak sa zda, ze kto naozaj ma zaujem na urovnani problemu, su prave ti okradnuti, vyvrazdovani a utlacani.

Nemienim robit zo seba Salamuna, ale na zaklade ako tento svet ide, sa azda da predpokladat urcity vyvoj. Pomery sa zmenili a este sa zmenia vo vztahu Statov a Izraela. Respektivne, utvrdi sa trend a spolupraca. Na jednej strane mame krajinu, co by rada kontrolovala svet, na druhej krajinu, co by ho rada vlastnila. Vtip je v tom, ze ti co by radi vlastnili su v krajine co by rada vladla a da sa povedat, ze ju vlastne vlastnia. Takze kam ideme, je jasne. Z prefikanosti a z tuzby po uplnej moci, bude tato krajina aj nadalej pouzivat druhu krajinu ako stit a skryvat za umelovytvorene nezmysly svoje spinave sionisticke ciele. Bude nadalej vytvarat zakony, ktore ich budu ochranovat, ktore budu nivocit myslenie ludi, rozbijat cit a rodiny a ktore oni sami nebudu musiet akceptovat, pretoze pre Zidov mame aj rozvodove pravo odlisne. Nakoniec, ak vsetko vyjde, bude vlastne kontrolovat aj vlastnit svet len jedna krajina. A to tu predsa ide. A kedze podla filozofie ucel svati prostriedky, ani len Boha sa nemaju preco bat.

16550

21.7.2003 3:22

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Mnozi davaji pravo Israelu-zidum na uzemi podle bible,ale to je ten nejvetsi podvod v dejinach lidstva ,nebot tito tak zvani "zide" vubec nejsou zide ,kteri jsou popisovani v bibli a nejsou dedici Abrahama aMojzise ,protoze dnesni Israel nesouci nazev a predstavu zidovskeho statu je z vice jak 95% slozen z Chazaru ,kteri prijali ,jako mongolsko -turecke kmeny zidovstvi ,tim padem nejsou krevnimi dedici babylonskych zidu,nakonec sam istarel zakazal osvalvy Chazaru ,aby se pravda neprovalila na svetovou verejnost,takze jakesi pravo podle Bible je uplny vymysl a bylo by dobre ,kdyby kazdy z vas navsivil internetovou linku CHAZARIA.To jetak ,jakoby Eskymaci se naucili judaismus a druhy den se vydavali za potomky Abrahama a zadali uzemi Palestiny,ze se politici neuci hiostorii ,to neprekvapuje ,ale ctenar internetu ma skvelou prilezitost.Mimo jine ,navstivte archeologickou cast o Israelu a dockate se dalsiho prekvapeni ,neboy Vam reknou ,ze Bible je slozena z legend, a dokazuji ,ze podle vykopavek Jericho nebylo zboreno zidovskou armadou ,nebot tou dobou uz bylo 400 roku opustene mesto,rovnez tak zadny exodus se nekonal a tvrzeni ,ze po prechodu pouste opustili Egypt je stejnym nesmyslem ,nebot tou dobou hranice byly mnohem dale,takze uprchlici stale stali na faraonove uzemi.Tou dobou ruzne kmeny pod natlakem valdcu a silnejsich kmenu ,jez svym vlivem ovladali uzemi mezi Eufratem a Tigris menili sva nabozenstvi podle toho ,kdo tim okamzikem vladl,takze zide prijali muslimske ,aby prezili a leckde muslimove byli nuceni prijmout zidovske nabozenstvi pokud chteli prezit,doufam ,ze jako maly Cesky narod tomu rozumime ,nebot za posledni stoleti nedelame nic jineho a nasi politici nam to dokazuji kazdym dnem ,ze jsou "papestejsi papeze".
Takze michanim lidstva v oblasti stredniho vychodu doslo tak daleko,ze jsou jen vyznavaci judaismu,jako fanouskove Sparty a nebo Slavie ve fotbale,rasove a geneticky by neobstal ani Sharon,proti stat Israel opustil DNA test ,protoze by vsichni museli odejit pryc z Israelu ,jako statu zidovskeho!!!!!

16611

21.7.2003 4:54

RE: Plody sionizmu

albert 67.?.?.?

Reakce na 16611

>Mnozi davaji pravo Israelu-zidum na uzemi podle bible,ale to je
>ten nejvetsi podvod v dejinach lidstva

V dobe Pana Jezise Krista, ktery podle biblickeho svedectvi byl Israelita, Judahita, z Domu Davida (ale v Novem Zakone byl znam coby Galilejec z mesta Nazaretu), zeme Judea pod nadvlAdou farizejcu, saduskych, vudcu a vysokych knezi, a byla osidlena smesici ras a narodu. Byli to Judahite (nanestesti universalne prelozeno jako “Zide&#8221[mrknutí jedním okem], podle prislusnosti zemske. Po unosu 10+ kmenu Israele do Assyrie v roce 721 B.C. se zadny z techto kmenu do puvodni vlasti nevratil, ale “zmizel” kamsi na sever, do Zakavkazi. Muze but zajimave, ze zhruba v teto dobe zapocalo “stehovani narodu, tj. osidlovani Evropy kmeny prichazejicich ze Zakavkazi. Jeden se muze jen podivit, proc bilym lidem se rika Caucasians…
Jak svedci Stary Zakon, po unosu 10+ kmenu byla zeme Israel zalidnena narody vzdy pravym Israelitum nepratelskym. Byli to Amorite, Hittite, Perizzite, Hivite a Jebusite. Viz napr. kniha Kralu 1, 9:20.
Po navratu casti dvou zbylych israelskych kmenu (Judah a Benjamin, neco Levi) z babylonskeho exilu, posilnenych Babylonany a smichanych Israelitu s Babylonany (od teto doby se traduje, ze “zidem” jet ten, ktery ma matku zidovku, otec muze byt kdokoli), smesice obyvatelstva zeme Judea byla dale krome jinych posilena Edomity (Idumeans). Snad nejznamejsi zidovskym kralem z ery Krista byl Edomita Herod.
V Novem Zakone existuje mnozstvi reference svedcici, ze vetsina obyvatel Judey, Judeancu, neboli Zidu, nebyli Israelite. Naopak, byli to nepratele Israelitu, nepratele Krista, apostolu a Israelitu. Jak svedci kniha Sv. Jana, kapitoly 8-10, byli to – jak je Pan Jezis Kristus nazval - potomci dabla, zmiji pokoleni, Ne-deti Abrahama, Ne-stado ovci Israele. Jak vystizne definice!
Dnesni zide tvrdi, ze jsou narod, ze jsou rasa, ze jsou etnik. Co ale rika napr kniha Skutku?
Acts 2:5: And there were dwelling at Jerusalem Jews, devout men, out of EVERY NATION under heaven.
Skutky, 2:5: V Jeruzaleme tehdy prebyvali Zide, zbozni muzi z KAZDEHO NARODA pod nebem.
Ci kniha James 1:1: James, a servant of God and of the Lord Jesus Christ, to the twelve tribes which are scattered abroad, greeting.
Kristus dale predpovedel ve Zjeveni 2:9, a 3:9, ze prijdou ti, kteri ani nebudou Judeanci (Zidy, at ve smyslu Israelskeho naroda, ci ve smyslu populace Judey), ale budou lhat, a budou synagogogou Satana.
Pan Jerzis vedel moc dobre o kom mluvi! O Chazarech, o turko-mongolskych konvertech na babylonsky talmudismus v 9. stoleti AD! Moderni zidstvo, jak p. Nohejl poznamenal, se sklada z 95% z potomku Chazaru a tech, mezi nimiz kdy Chazari zili (Slovanska primes, Germanska primes, atd.).
Potomci teto chazarske smesi jsou zodpovedni za bolshevismus, jsou zodpovedni za loupez Palestiny, a jsou tez dnes ve vedeni-manipulaci USA!
Chazari nejsou potomci Semitu, takze vyraz antisemitismus je asi takovy nesmysl, jako tvrdit ze odpurce Marxismu-komunismu je “antigerman”, protoze z

16614

24.7.2003 10:16

RE: Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 16611

Myslím, že sa na to nepozeráte pragmaticky:

Židia nie sú v Izraeli ani tak preto, že by si to nejako extra zaslúžili, ale skôr preto, že v Európe po vojne bola snaha dostať ich niekam inam (či už bola motivovaná židmi, alebo nežidmi nie je až tak dôležité).

Zaoberať sa DNA je tiež o ničom. Kto by mal byť tou referenčnou vzorkou? Tým pravým Židom s veľkým Ž?

Stretávam sa tu s názorom, že židia nie sú skutočnými Židmi. Ale zároveň sa nestretávam s nikým, kto by povedal, že je ten skutočný Žid, Žid viac, ako žid, ktorému by právom patrila Palestína. Keďže takýto neexistujú, môžme myslím, konštatovať že Židia sú Izraelci + ich súkmeňovci všade po svete.

16781

24.7.2003 21:46

Pane Murt,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 16781

sionizmus existoval a byl propagován dlouho před druhou světovou vělkou. Tak sem zase nechoďte s takovými hovadinami.

16820

24.7.2003 23:46

RE: Pane Murt,

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 16820

Prepáčte, že sa vyjadrujem jazykom príliš komplikovaným.
Nesnažil som sa tvrdiť, že by sionizmus vznikol po druhej svetovej vojne. Ak ste to pochopil z môjho príspevku, ospravelňujem sa, nebol to zámer.

16825

21.7.2003 11:38

Plody sionizmu

don Rodrigo 195.?.?.?

Len par pripomienok. Kazdy veriaci Z(z)id je sionista, kedze sa modli za obnovenie Izraela. Otazkou je len v nazore na case a prostriedkoch. To, ze niektori Zidia ako Chomsky su proti Izraelu nie je najmensi problem, pretoze velka vacsina je za...alebo aspon neangazovana vlaznost...to je podobne, ako cast (mozno vacsina) [smích] slovenskeho naroda bola pred nejakymi 10 rokmi proti osamostatneniu Slovenska. Preco sa dava nalepka antisemitizmu ? Pretoze kazdy narod ma pravo na statnost. I ked sa to niekomu moze zdat prekonane (mapr. Murt) je to tak. Ak to upierate Zidom je to antisemitizmus. Zidia samotni, aspon velka vacsina je za existenciu Izraela i ked niektori to odkladaju az na prichod Mesiasa (Neturei Karta)

16627

24.7.2003 10:05

RE: Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 16627

Mýliš sa, prekonaný je judaizmus ako náboženstvo. Myšlienka Izraela, ako občianského štátu, je naopak veľmi aktuálna.

Inak, problém ktorý si tu zaplietol je ten, že človek vyznávajúci judaizmus má apriori vzťah k Izraelu. (Pričom my nevieme, či je tento štát občianký alebo náboženský, osobne len predpokladám, že ako náboženský - štát židov, sa dlhodobo nepresadí.)
A ako si mi pred nedávnom povedal, judaizmus je (ak nie univerzalistické,) otvorené náboženstvo. Čiže človek môže získať vzťah k štátu náboženskou konverziou, čo je unikát (a dosť nebezpečný).

Zamysli sa nad týmto: Ak nepríde mesiáš pred tým, ako naša planéta zanikne, budú sa môcť židia presťahovať na nejakú inú?

16780

24.7.2003 14:11

RE: Plody sionizmu

don Rodrigo 195.?.?.?

Reakce na 16780

judaizmus ako nabozenstvo prekonany neni o tom sme sa uz bavili inde. jedna z dogiem je navrat vsetkych zidov do jeruzalema, cize nemusi to byt stat v politickom zmysle slova, ale je to tak povacsine chapane. btw. ak mesias nepride pred tym ako planeta bude znicena, otazka zidovskeho (a krestanskeho) Boha bude zriesena, ano ?

16798

24.7.2003 18:16

RE: Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 16798

Tvoje argumenty, prečo by judaizmus nemal byť prekonaný, boli nepresvedčivé a ešte slabšie sa mi videli dnes, keď som čítal tvoj príspevok o tom, že vyznavač judaizmu je spriahnutý s posvätným územím (to je isto prvok archaizmu).

Občianská spoločnosť v Izraeli je problémom spoločenským, ktorého naliehavosť riešenia má vyššiu prioritu, ako teologické odvôvodnenie existencie tohoto štátu.

Prečo by malo byť politické hľadisko druhoradé? Keď každé náboženstvo spoluvytvára politiku.
(Práveže, keď judaizmus nie je univerzalistickým náboženstvom, tak je teologické hľadisko druhoradé. Univerzalistickém nie je pretože sa snaží vytvoriž židovksú populáciu tým, že tam presúva židov zo sveta namiesto toho, že by ich vytváralo tam, kde ich potrebuje -- tak by reagovalo každé svetové univerzalistické náboženstvo.)

V akom zmysle bude situácie zriešená? Každá planéta mladšia ako Zem môže byť apriori posvetená a isto by sa našiel dôvod aj pre staršiu. Kresťan ostáva kresťanom všade. Mohamedán by sa mohol modliť aj na inej planéte smerom k Zemi (aj keby už neexistovala). A vykonávať púť k Zemi (aj keby tam už nebola, prípadne bola nepoužiteľná.) Akurát ten Jeruzalem...

16806

25.7.2003 10:21

RE: Plody sionizmu

don Rodrigo 195.?.?.?

Reakce na 16806

takze murt, este raz sa pokusim sformulovat svoj postoj tak, aby si aj ty co vsetko chapes inak pochopil. Otazka Boha bude zriesena ak bude Zem znicena pred tym ako sa ludia stihnu odstahovat inam...tom som zabudol povedat. Ak budeme niekde inde a Zem bude na pokraji znicenia, urcite sa najde teologicky postup ako to odovodnit a vysvatit nieco ine. ja som to myslel, ze ak ludstvo bude navzdy znicene. este k tomu uzemiu za ktory sa modli(me). podla M. Eliadeho, ktory ti je isto znamy, je jednou z funkcie nabozenstva navrat do illo tempore, teda zlateho veku ked vsetko bolo super (raj na zemi...) je to podobne ako ked si vacsina ludi spomina na svoje detstvo a radi by sa tam vratili. jednoducho zabudli na to zle a ostali im len dobre spomienky a predstava dokonaleho veku. Napriklad je to tak v starogreckom nabozenstve, germanskom, ale aj v krestanstve (raj...) u zidov sa tento vek spaja spolu s uzemim na ktorom zili v tej "zlatej" dobe. Preto sa navrat do illo tempore spaja s navratom na uzemie konkretne jeruzalema. priznavam, ze takyto vztah k mestu je mozno v 21. stor. trochu nestandardny ale nie je nicim zvlastnym v ramci religiozity. takisto si neviem predstavit, zeby napr. mekka patrila inemu ako arabskym moslimom...a ani arabski moslimovia si to naisto nevedia predstavit [velký smích]

16858

25.7.2003 18:01

RE: Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 16858

Začneme odzadu: Kym Mohamed Makku nedobyl, kňazi jej vtedajšieho kultu Čierneho meteoritu si tiež nevedli predstaviť, že by mali mať čo do činenia s Prorokom Alahovým. (Čiže svetský vývoj je vždy minimálne o jeden krok pred religióznym (nie však duchovným, ale to je na dlhšie)).

Tvoja odvolávka na Eliadeho je dogmatická. Písal o tomto ako jednej z možných prejavov náboženského myslenia. (T.j. - neprejavuje sa apriori v každom náboženskom systéme.) Nie som si vedomý toho, že by to priamo vzťahoval na tento prípad, respektíve že by tento konkrétny pohľad z tohto hľadiska vôbec kedy hodnotil. Jedná sa len o tvoju interpretáciu, vychádzajúcu z presvedčenia (toho, kde hovoríš, že Boží zámer je menej zrozumiteľný, ako onehda, pretože hierofania je slabšia. Pričom však samotné toto tvrdenie je scestné, pretože môžeš maximálne tvrdiť, že tvoj pocit hierofanie je menší, ako by si si možno želal, prípadne vedel predstaviť. Už kebyže hovoríš za svoj ľud, by som to bral ako nadnesené. Ale hovoriť takto vo všeobecnosti o ľudstve je nezmyselné)).

Tvoja argumentácia vlastne nič nevysvetľuje, len si zaviedol nový pojem, pretože judaizmus je stále jediné štátne náboženstvo, ktoré vzťahuje svoj zlatý vek k fyzickému miestu (oprav ma prosím, ak sa mýlim). Prečo vlastne priraďovať čas k miestu?

Toto je však druhoradé. Prvoradé je určenie spoločnosti (zriadenia) v Izraeli. Ako isto vieš, nemôže byť vyhlásený za zhmotnelú modlidbu (práve za tvojho predpokladu, že človek rozumie Božiemu zámeru stále menej a menej (BTW: ide o tvoj názor, alebo je to oficiálna dogma judaizmu?)). Čo bol jeden z dvoch základných bodov mojich pripomienok.
Druhý bod bol ten, že som poukázal, v čom je judaizmus archaický. Snaha zhmotniť zlatý vek v priestore nie je prejavom moderného myslenia. V súčasnosti sa RAJ (miesto Božskej odmeny) chápe skôr ako stav ducha, než ako fyzický bod vo vesmíre. Povedal by som, že z tohto priam "srší" istá nízka miera dualizmu medzi materiálnom a duchovnom, ktorá sa v súčasnosi prejavuje viac ako inokedy pred tým vo všetkých main-streamových náboženstvách (samozrejme ťažško ju očakávať napríklad u scientistov). Myslím, že dôležitosť tejto duality nemusím vysvetšovať.

Bonmot o konci sveta treba brať tako: Táto planéta bude jedného dňa znefunkčnená každopádne. Príchod mesiáša je otázny. Otázka Boha nebude samozrejme vyriešená, ak ľudstvo zanikne (bude len definitívne ukázané, že niektoré sekty s nízkou mierou hierofánie sa mýlili [smích] )

16891

22.7.2003 2:53

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

V podstate s zidy a jejich sionismem je to tak:co je tvoje je i moje a co je moje do toho ti nic neni.Kdo se nepodvoli zidum ,tak na nej narazi antisemitismus a je to ,pomoci uzitecnych krestanskych idiotu jej znemozni.Zid -zionista muze se usadit kdekoliv na svete,ale zkuste se Vy usadit v Israelu a dozvite se ,ze Israel je jenom pro zidy.Kdyz nahlidnete do historie ,tak zjistite ,ze zide se vsude ukazuji ,jako nejvice utiskovana spolecnost vyznavajici judauismus,ale vsude tam ,kde se tato "utiskovana" spolecnost dostala k vlade ,tak ,jak tomu bylo v Rusku a snazili se to same udelat v Nemecku,tak tam tekla krev proudem,je to jak s ohnem ,pokud je kontorlovan ,tak je uzitecny ,ale ,jakmile jej pustite ze zretele ,tak se stane nicivy zivel.V byvale republice RAD v Madarsku jen za tricet dni valdy se udelal masakr a Bella Khun vesel do historie ,co by krvavy pes madarskeho lidu,Trocky-Bronstin nechal strilet male deti,ktere kradli z druzstevniho,kdyz si vymnuli klasek v ruce ,aby utisili hald a co teprve takovy "Ukrajinsky Hlad",ktery "rudi" komisari vyvolali na Ukrajine a stalo to sest milionu obeti,kde doslo i ke kanibalismu.Takze v historii ,v te necenzurovane najdeme hodne poucnych prikladu ,kdo je kdo a jak se ,kde zachoval k jinym narodum a nebo spoluobcanum.

16646

22.7.2003 3:55

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

The day before the assassination Israeli Foreign Minister Moshe Sharett publicly accused Bernadotte of “bias against the state of Israel and in favor of the Arab states.” Stephen Green points to evidence that the Israeli government was itself directly involved in the killing. On the night of the assassination the Czech consulates in Jerusalem and Haifa were busy processing some 30 visas for Stern gang members “who had been rounded up for their involvement in the planning and execution” of the assassination. “Between September 18 and September 29, most if not all of the 30 left Israel on flights for Prague, Czechoslovakia.” The “scale, precision, and speed of the evacuation-escape” made the State Department “suspicious that the Stern gang was not involved alone.” The U.S. wondered if the “operation might have been planned and prepared in Czechoslovakia, and that a specially trained squad had been flown into Israel from Prague for that purpose.”2 In addition, historian Howard Sachar notes that “Yehoshua Cohen, a friend of Ben Gurion, is widely believed to be the trigger man.” 3

Eight months later, in May 1949, the Israelis revealed to the U.N. that the majority of the Stern Gang members rounded up in the “purge” had been released within two weeks. Those not released were held until a general amnesty was granted on February 14, 1949.4 No one was ever put on trial for the killing.

16650

23.7.2003 0:07

Plody sionizmu

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdekoliv na svete ,kde se dostali Zioniste k moci, nezustalo nic jineho nez reky slz, krve a spousta lidskeho utrpeni.Zeme ktere je v minulosti vyhostily prosperovaly. Knihy historie jsou mnoho prikladu. Kam se podivame tam se odehrava lidska tragedie ketastrofalnich proporci. Je zajimave ze za financovanim, vedenim techto valek jsou vzdy jedni a ti sami lide.

16678

23.7.2003 2:15

RE: Plody sionizmu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 16678

>Kdekoliv na svete ,kde se dostali Zioniste k moci, nezustalo nic
>jineho nez reky slz, krve a spousta lidskeho utrpeni.Zeme ktere
>je v minulosti vyhostily prosperovaly. Knihy historie jsou mnoho
>prikladu. Kam se podivame tam se odehrava lidska tragedie
>ketastrofalnich proporci. Je zajimave ze za financovanim, vedenim
>techto valek jsou vzdy jedni a ti sami lide.

pavle, chci verit, ze to ctou i zidolovers ke konecnemu pochopeni. jsou mikinove, brnaci, matejove a jim podobni, skutecne tak natvrdli
anebo videt, slyset nechteji???????????/

16683

23.7.2003 11:17

RE: Plody sionizmu

K.M. mnop_k2 (zavináč) hotmail (tečka) com 80.?.?.?

Reakce na 16683

I kdyz nepatrim k tem "zidolovers", to co pise ten Pavel je demagogie a ne zvlast inteligentni. "reky slz a krve", ty snad zustaly v Kambodze a ruznych africkych zemich, jenze o nich se tak moc nepise. Zeme, ktere sionisty v minulosti vyhostily, pry prosperovaly. Je snad rec o Syrii nebo Alzirsku? A ta prosperita ruznych jinych arabskych zemi nema nic spolecneho se sionisty, ale jen s ropou, ktera prinasi jejim vladcum, ne veskeremu obyvatelstvu, miliardy dolaru. A tenhle naprosto nekonkretni prispevek ma nekomu otevrit oci?

16705

23.7.2003 23:53

RE: Plody sionizmu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 16705

>I kdyz nepatrim k tem "zidolovers", to co pise ten Pavel je
>demagogie a ne zvlast inteligentni. A tenhle naprosto nekonkretni
>prispevek ma nekomu otevrit oci?

k.m., jsi zde kratce na to, aby jsi rozumel kdo a komu se maji otevrit oci, anebo kdo jsou zidolovers,takze se ptej proc a jak a neplacej picoviny!!!!!!!!
pritel stefan

16741

24.7.2003 10:19

RE: Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 16741

Prečo?
Ako?

Prečo, to by som pochopil, psychológovia to vysvetľujú, ale to ako?

16782

23.7.2003 2:18

Plody sionizmu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

asi se neco deje s "dedulama", tady zatim ani nedutaji, ze by se "blysklo" i jim taky????????????? chci temu verit, ac se obavam!
stefan

16684

23.7.2003 7:53

Plody sionizmu

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Stefane, vzdyt ja od nich moc nechci . Zadam je pouze otevrit oci a divat se kolem sebe na tu nicivou moc. To nejsme mi to jsou ti ktere oni tak vehementne brani.Pro mne byl vrah vzdy nic jineho nez vrah a nikdy bych pro neho hledal lepsi slova ci obranu. Historie je na me strane.

16695

24.7.2003 1:25

RE: Plody sionizmu

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 16695

>Stefane, vzdyt ja od nich moc nechci . Zadam je pouze otevrit oci
>a divat se kolem sebe na tu nicivou moc. To nejsme mi to jsou ti
>ktere oni tak vehementne brani.Pro mne byl vrah vzdy nic jineho
>nez vrah a nikdy bych pro neho hledal lepsi slova ci obranu.
>Historie je na me strane.

a Stefan se divi, ze uz tady nic nepiseme, Velky Uciteli.

16749

24.7.2003 15:15

RE: Plody sionizmu

K.M. mnop_k2 (zavináč) hotmail (tečka) com 217.?.?.?

Reakce na 16695

>Pro mne byl vrah vzdy nic jineho nez vrah a nikdy bych pro neho
>hledal lepsi slova ci obranu. Historie je na me strane.

Mam tomu roumnet tak, ze ti sebevrazedni atentatnici jsou proste vrazi a Ty bys nikdy nehledal slova na jejich obranu?

16801

23.7.2003 12:15

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Ted je zajimave cist z obevenych osobnich poznatku presidenta Trumana o jeho zkusenostech se zidy z dob jeho presidentovani ,kde dosel k jednomu velkemu poznatku,ze :tato stale ublizovana a oplakavana skupina jez stale si stezuje na nespravedlnost okolniho sveta se ale postupem casu stane vladnouci a vlivnou silou ,jez nezna slitovani s nikym a zna jen sama sebe!!!!!
President Truman byl ten ,jez jako prvni uznal nezakonny stat Israel ,jez se sam vyhlasil a prohlasil ,jako suverenni stat na uzemi Palestiny,timto ,vyse uvedenym nazorem se dostal posmrtne do antisemitickeho pole,nakonec jeho nazor ,co by demokratickeho predstavitele se moc nelisi o zkusenosti s zidy a nazorem Adolfa Hitlera.

16710

23.7.2003 12:56

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Zde je ukazka z americkeho disidenskeho radia na zidovske podnikani v Americe .
RATFACED JEW, JACKIE GOLDBERG OF CALIFORNIA LEGISLATURE TELLS COLLEAGUES:
"Some of us are thinking that maybe people should see the pain up close and personal, right now," . . . . .
Filthy jew bitch wants HER OWN CONSTITUENTS to be hurt by California's Proposition 13 which limits tax increases! This degenerate political whore should be pulled out of the statehouse by voters and run out of town forever.

16715

24.7.2003 0:08

Plody sionizmu

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

KM, Pisete o Africe,dobre. Podivejte se na to z teto stranky Nakrmit svoje zeny a deti na to nemaji,ale penize na AK-47, fungl nove Mercedesy nakladni auta,naboje vojenske uniformy atd.zeptejte se odkud ty obrovske castky penez prijdou.Tohle neni pouze v Africe.Tady u nas nejsou penize na nutnou lecbu v nemocnicich,ale 700 millionu na valku v Iraqu nebyl naprosto zadny problem najit. Podivejte se kolem sebe jak pisi jsou vzdy a ti sami gauneri kreri ty "reky krve a slz a lidskeho utrpeni vytvari". Chtel by jste byt Palestincem v Palestine? Jsem presvedcen ze ne.

16743

24.7.2003 2:48

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Nakonec ,aby jeden uveril,tak nahlidnete do zprav z druhe strany.
INTERNATIONAL CRIMINAL COURT TO IGNORE ISRAELI WAR CRIMES
CLAIMS THE COURT NEEDS "PERMISSION FROM THE COUNTRY" TO PROSECUTE WAR CRIMINALS AND THE OCCUPIED TERRITORIES ARE NOT A "COUNTRY"
When all legal avenues to redress grievances are closed, the only method remaining is for vigilantes to dispense justice in the street. And so they should!
Nesmite zapomenout ,ze v Australii chteli promitnout film od Davida Irwinga a ovsem jediny zidovsky cenzor to zamitl"tuto pro nej politicko-historickou pornografii",takze v demokratickem state jeden clovek rozhoduje ,co maji statisice videt a co ne,dale se stalo ,ze vec sla k soudu a soud rozhodl na zaklade konstitucniho prava a zakonu demokraticke zeme ,ze film se promitat bude a po nekolika hodinach poradatel pres povoleni soudu ,oznamil ,ze film se nebude promitat(kolik vyhruznych dopisu a telefonatu dostal od samovyvolenych Bohem???) a zakratko na to zidovska obec oznamila ,ze bude festival zidovskych filmu!!!
Kdo tedy vladne v Australii ,zidovska obec a nebo lid Australie?????

16754

24.7.2003 2:54

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Film lockout denies Irving
PETER KOHN AND ALANA ROSENBAUM
A CAMPAIGN by the Jewish Community Council of Victoria to stop the screening of a film that denied the Holocaust led to the Jewish landlord of the Melbourne cinema pulling the plug on the show just hours before it was scheduled to screen last week. [[
Why we took legal action against the Irving screening
michael lipshutz
THE Jewish Community Council of Victoria (JCCV) is the representative body of the Victorian Jewish community, charged with the responsibility of protecting our community and way of life. In doing so we felt that we could not ignore the potential for vilification were the Melbourne Underground Film Festival (MUFF) to screen David Irving's film, The Search For Truth In History.
Israeli cinema at Melbourne film festival
JAN EPSTEIN
THIS year's Melbourne International Film Festival is bigger than ever, with 400 features, documentaries and short films from all over the world including a selection from Israel.

16755

24.7.2003 6:10

Nevyznamejsi plody zionismu minuleho stoleti

albert 67.?.?.?

1. Zidobolshevismus (akce)
2. Nacismus (reakce)

16768

25.7.2003 3:12

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Muzeme se dohadovat ,jak chceme ,ale odpoved dostaneme vsichni bez rozdilu ,az sionismus dosahne postaveni nejvyssiho,coz se jim pomoci uzitecnych idiotu velmi dobre dari,nakonec ,az udelaji tu celosvetovou vladu,tak ,uz nebudeme mit moznost se vubec dohadovat.Jak se rikalo,chytremu napoves a hloupeho kopni,plan na hlavni celosvetove mesto bude Jerusalem a papezem krestanu byde Francousky zidovsky kardinal,coz je na internetu take,takz e skeptikove se brzo dockaji oficialni zpravy a uzitecny idiot bude radosti bez sebe.
Sent: Wednesday, July 23, 2003 10:48 AM
Subject: JERUSALEM TOUTED AS WORLD'S CAPITAL


> WorldNetDaily Breaking News Alert
> Wednesday, July 23, 2003
>
> Israeli opposition leader Shimon Peres, a former Israeli prime minister,
is proposing Jerusalem be declared the capital of the world as a way of
getting around competing Israeli and Arab claims to the city.
>
> According to his spokesman, Yoram Dori, the dovish leader of Israel's
opposition Labor Party suggested putting the important religious shrines in
Jerusalem under United Nations stewardship. He said the holy sites in
Jerusalem's walled Old City could be declared a "world capital."

16842

25.7.2003 9:46

Plody sionizmu

Pavel ntptng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

KM,Podivej se na to z tohodle uhlu,Arratat je masovy vrah a terrorista a mel by viset na sibenici bohuzel to same je pravda o vsech Izraelskych premierech mimo Netyenyahu.Vsichni byli nic jineho nez sprosti terroristi a masovi vrazi.Podklady jsou nevyvratitelne. Bohuzel Zioniste zacali vrazdit prvni!!! Jak rika Albert Einstein kazda akce vyvolava reakci a mas to Arabove se museli branit.

16853

27.7.2003 6:26

RE: Plody sionizmu

albert 67.?.?.?

Reakce na 16853

Jak rika
>Albert Einstein kazda akce vyvolava reakci a mas to Arabove se
>museli branit.


Pavle, libi se mi tve podlozene prispevky. V tomto pripade, s dovolenim bych Te opravil, to nerekl Einstein (mozna to nekdy rekl, ale jako zid to jen opakoval, sam to nevymyslel), nybrz tento primitivni a genialni zakon prirody vyslovil Sir Isaac Newton ve svem tretim zakone.
Jen tak mimochodem, Newton nebyl zid.

Ohledne Einsteina, a jeho zazracne teorie " ze vse je relativni", ktera natolik pomohla lidstvu ...
Around 1886 Einstein began his school career in Munich. As well as his violin lessons, which he had from age six to age thirteen, he also had religious education at home. Two years later he entered the Gymnasium (public school), where he studied mathematics, in particular calculus.
In 1895 Einstein failed an examination that would have allowed him to study for a diploma as an electrical engineer at a technical college in Zurich.

!Just blame it on ANTISEMITISM!

16983

25.7.2003 10:01

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Zakony "pro ne " a pro nas, ukazuji ,kam az dojdou dusledky sionismu ve state ve ,kterem zijete a rozdil poznate,az ,kdyz se dostanete do problemu.Nedivte se ,ze zide jsou bohati,kdyz nasi demokraticky predstavitelem jsou moralne zkorumplovany, to neni inteligence zidu,ale blbost krestanu ,ktera je cini bohatymi.

One law for "us", another law for "them"
Several years ago the "Linter Group" (used to manufacture among other things Speedo Swinwear - The Editor) was defrauded of close to $ one Billion Aust. Abe Goldberg (Jewish) fled to Poland, his female accountant was sentenced to three and a half years minimum. The govt/media story was; no extradition treaty.
Months later Tony Oates [goy fraudster - implicated in the the collapse of the Bond Corp and the rape of Bell Resources of over $ one Billion Aust by Bond Corp - The Editor] fled to Poland, hey presto we "discovered" the 1933 treaty.
Govt/media story; Goldberg has become a Polish citizen, despite the words in the treaty "all Polish citizens" Govt/media story; yes but that's not how it really works. Then Oates becomes a Polish citizen [SMH] alas to no avail, he is extradited to Australia.
Since Goldberg fled the govt has signed at least 2 extradition treaties with Poland. Goldberg was reported to have a new empire and a Rolls! The govt/media/opposition refuse to touch this scandal, can you give it some disinfecting sunlight.

16856

27.7.2003 23:40

Plody sionizmu

Pavel ntptg (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Alberte, byl jsem presvedcen,ze to byl Einstein, paklize jsem se zmylil tak se omlouvam, take jsem cetl kdesi ,ze prevazna vetsina jeho vedeckych vynalezu byl plagiarism.Je to stoprocentne podlozene? Nemel jsem moznost o tom vic cist.

17008

28.7.2003 21:46

RE: Plody sionizmu

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 17008

Čítať sa dá asi o všetkom, vrátane toho, že Američania nepristáli na Mesiaci. Osobne si nemyslím, že by bolo možné plagiátorstvo takého rozsahu, pretože oblasť výskumu bola pomerne nová, čiže prípadný podvodník by sa v nej aj tak musel veľmi dobre orientovať a musel by byť aj dosť chytrý, aby pochopil o čo vlastne ide.

BTW: Ja som čítal od Einsteina zaujímvaejší výrok:

Keby som to bol vedel, stal by som sa inštalatérom...

17083

28.7.2003 4:27

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

HARVARD UNIVERISTY (JEW) PROFESSOR WANTS TO "ABOLISH THE WHITE RACE"
SAYS "The goal of abolishing the white race is on its face so desirable that some may find it hard to believe that it could incur any opposition other than from committed white supremacists."
There you have it folks: Irrefutable proof that the JEW is intent on destroying the White Race. We've been warning you about this for a couple years, and few of you have believed it. Now, these filthy KIKES are saying it in the open.

17031

30.7.2003 3:27

Plody sionizmu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Gustav Husak byl odborarem za svaz bratislavskych instelateru a dotahl to az na presidenta,cili ,opacnou cestou,dokonce v dobe valky byl u masoveho hrobu v Katyn na pozvani nacistu,ale karieru stejne udelal.Nakonec ,lze rici ,ze vyvolil cestu opacneho uspechu nez to co mysli Einstein, mozna ,ze si nekdy rikal to same ,kdyz sedel a musel delat v brnenskych strojirnach ,jako mukl-dispecer vyroby.

17190

15.1.2004 15:10

Plody sionizmu

pickie pickie (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

v nejblizsi dobe vyjde preklad knihy dr. israela shahaka "jewish religion, jewish history". pokud mate zajem o ceske ukazky, dejte vedet...

24458

Příspěvků: 53

19.07. 01:21 Alex Juchelka  Technická připomínka
19.07. 01:22 stefan  ako by mala vyzerat spolupraca.....
19.07. 14:43 Quak  RE: ako by mala vyzerat spolupraca.....
19.07. 16:19 Jiří Táborský  Pane Quak,
19.07. 18:05 Quak  RE: Pane Quak,
19.07. 17:21 stefan  RE: ako by mala vyzerat spolupraca.....
19.07. 11:43 K.M.  Plody sionizmu
19.07. 21:07 Peter  RE: Plody sionizmu
19.07. 21:24 Peter  RE: Plody sionizmu
20.07. 20:41 malvarika  RE: Plody sionizmu
20.07. 20:45 malvarika  RE: Plody sionizmu
21.07. 00:37 Peter  RE: Plody sionizmu
19.07. 21:31 Graham Murt  Plody sionizmu
20.07. 00:33 bolo sinsaev  RE: Plody sionizmu
20.07. 09:11 Graham Murt  RE: Plody sionizmu
19.07. 22:39 Peter  Plody sionizmu
21.07. 03:22 Robert Nohejl  Plody sionizmu
21.07. 04:54 albert  RE: Plody sionizmu
24.07. 10:16 Graham Murt  RE: Plody sionizmu
24.07. 21:46 Jiří Táborský  Pane Murt,
24.07. 23:46 Graham Murt  RE: Pane Murt,
21.07. 11:38 don Rodrigo  Plody sionizmu
24.07. 10:05 Graham Murt  RE: Plody sionizmu
24.07. 14:11 don Rodrigo  RE: Plody sionizmu
24.07. 18:16 Graham Murt  RE: Plody sionizmu
25.07. 10:21 don Rodrigo  RE: Plody sionizmu
25.07. 18:01 Graham Murt  RE: Plody sionizmu
22.07. 02:53 Robert Nohejl  Plody sionizmu
22.07. 03:55 Robert Nohejl  Plody sionizmu
23.07. 00:07 Pavel  Plody sionizmu
23.07. 02:15 stefan  RE: Plody sionizmu
23.07. 11:17 K.M.  RE: Plody sionizmu
23.07. 23:53 stefan  RE: Plody sionizmu
24.07. 10:19 Graham Murt  RE: Plody sionizmu
23.07. 02:18 stefan  Plody sionizmu
23.07. 07:53 Pavel  Plody sionizmu
24.07. 01:25 zdenek  RE: Plody sionizmu
24.07. 15:15 K.M.  RE: Plody sionizmu
23.07. 12:15 Robert Nohejl  Plody sionizmu
23.07. 12:56 Robert Nohejl  Plody sionizmu
24.07. 00:08 Pavel  Plody sionizmu
24.07. 02:48 Robert Nohejl  Plody sionizmu
24.07. 02:54 Robert Nohejl  Plody sionizmu
24.07. 06:10 albert  Nevyznamejsi plody zionismu minuleho stoleti
25.07. 03:12 Robert Nohejl  Plody sionizmu
25.07. 09:46 Pavel  Plody sionizmu
27.07. 06:26 albert  RE: Plody sionizmu
25.07. 10:01 Robert Nohejl  Plody sionizmu
27.07. 23:40 Pavel  Plody sionizmu
28.07. 21:46 Graham Murt  RE: Plody sionizmu
28.07. 04:27 Robert Nohejl  Plody sionizmu
30.07. 03:27 Robert Nohejl  Plody sionizmu
15.01. 15:10 pickie  Plody sionizmu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 13

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 436