Diskuze k článku

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

Příspěvků 80

18.4.2015 22:39

Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Už delší dobu se tak koukám okolo sebe a čtu jak se to všechno "sere", ale musím začít jinak:
Citace Reinhard Heydrich: „ČECH TU NEMÁ CO POHLEDÁVAT …“ o nutnosti poněmčení „té české sebranky“. Nastínil rovněž, jak je nutné Čechy rozdělit. Jednu skupinu prý tvoří lidé, kteří mají „správnou rasu a správné názory“, ty je možné velmi lehce poněmčit. Pak tu jsou lidé se „špatnou rasou a špatnými názory“ – tyto obyvatele je zapotřebí odsunout někam na východ. Jádro „rasového národnostního stavu“ tvoří podle Heydricha střední vrstva. Ta se podle něho skládá z „rasově špatných jedinců se správnými názory“ a „rasově dobrých jedinců se špatnými názory“.
Tu první skupinu je, jak Heydrich zdůraznil, možné usadit v Říši, ale je třeba dbát přísně na to, aby tito lidé neměli nikdy žádné děti. Druhá skupina je podle Heydricha „nejnebezpečnější, protože tvoří vůdcovskou vrstvu s dobrou rasou“. Je tedy nutné tuto skupinu ještě rozdělit – část usadit, pokusně, v čistě německém prostředí, poněmčit ji a vychovat ji ke správnému myšlení. Pokud by to ale nebylo možné, tedy bez milosti tyto lidi „postavit ke zdi“.
Salámovou metodou, přes naši pátou kolonu, se jim docela daří, německý (nejen) hegemon pouze změnil taktiku a ty naše ovce jim to žerou, co mě v tom utvrdilo, že to tak je, je poslední akce naší vlády a to znovu zavedení odvodů, viz. americký plán Ocelová růže, kde se počítá s nasazením vojsk evropské unie, spíše ale nahnání občanů druhé kategorie (všeobecně slované, pár rumunů a další) do mlýnku na maso, jízdenka je pouze jednosměrná, směrem k válečné linii, nějak tam není nic o tom, že by měla být i cesta zpátky. Mě jenom na tom všem vadí, že tu píše tolik lidí a nic, žádná osvěta, že je to vše špatně, existuje pár serverů kde sem tam něco probleskne, ale v souvislostech nic.

331454

19.4.2015 0:31

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

rad 77.?.?.?

Reakce na 331454

Co maji Nemci s Norskem? Na to, ze to byla vyspa fasismu se s tim Nemecko vyporadalo fantasticky. Jejich mladez kdyz odmyslim par skinu apod, s fasismem nechce nic mit. Ani videt. To by jste videl ten pohrdavej ksicht.
Pokud pujdou do mlynku na maso Cesi, tak pujdou i Nemci. A co Spanele, Italove? Nechce se mi verit, ze by 15cti milionovej narod (se Slovenskem) byl pro nekoho tak vyznamnej. Co Polsko, verny spojenec USA a nejvetsi evropsky nepritel Rusa? Jestli nekdo pujde do mlynku na maso tak cela EU. Nastesti zadnej plan nikdy nevyjde dokonale. Viz WW2, WW1. Jen to bude vsechny bolet.
Ja spoleham na jadernou silu. Pokud cela akce nebude predem domluvena- proste USA, Cina, Rusko, Indie a dalsi se nedomluvi jak zmensit pocet obyvatel a kdyz uz atomovku tak kam presne a na koho a vsichni o tom predem budou vedet. Mozna cela studena valka byla takova saskarna, tak by to bylo podobne jen horka.
A toho se bojim ja. Ze si dobrou stranu nevyberes. Ze ty vystupy jsou jen na oko a nakonec spolecna nenavist a valky vsem, doslova vsem mocnym vyhovuji. Ale spis je to blbost. Ale...Pokud to ale blbost neni, zadnej mlynek na maso se konat nebude. Prask prask a je po Evrope, jakej mlynek na maso. A to co zbyde, dekuji, ale v tomhle radioaktivnim smrti zbrocenym pekle bych stejne nechtel zit, i kdybych to prezil. A za dalsi narod, kterej se necha vmanipulovavat a jeho vlastni obcane prisluhuji a podkopavaji sami sobe nohy- pata kolona v Praze atd...Tak kdyz takovej narod, tedy naprosta vetsina neni schopna rict A dost! Tak takovej narod je zralej, aby uz nebyl narodem a zaslouzi si byt asimilovan silnejsim narodem. Je to tvrdy, ale takhle se to hraje. Cesi zatim des a hruza. To ze jsme je obrovska nahoda.
Uvidime co si zaslouzime. Ale protestovat 5 minut po 12cte nema smysl. Prave ted je tak za 11:50- idealni cas. Ovsem neplest si to s nasranosti ohledne ekonomicke situace jednotlivcu. A to je hlavni problem. Lidi za idee, prdel nezvednou, tedy my Cesi ne. Navic vetsina nevi wo co go. Proste se nezajimaji, nevi lautr nic. A to neni dobry. Jestlize jsou ochotni masove lidi vyjit jen pro vyrvani si tisicovky k vyplate- ale pro sebe, ne pro jineho, pro ostatni, pro budoucnost!

331461

19.4.2015 6:38

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 331461

První půjdou vazalové v zájmu plnění svých slibů o ochraně svých spojenců. Němci až jim to UK a USA nařídí. Možná se taky vymydlí východ Evropy, aby bylo kam nahnat muslmany.

331467

19.4.2015 9:58

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 331467

Němci nikam nepůjdou, spíš se vzbouří.

331473

19.4.2015 10:45

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 331461

To že žádný plán nevychází přesně, je každému jasné. Ale je treba mit zpracované vsechny složky , propagandu, pěšáky, kompletní arzenál, špionáž a hlavně vývoj. Přání usa jsou vsem známa, oni se primo chlubí, že jsou vladci světa a , že jsou k tomu povolání. Evropa i BRD i Norsko ... se ukázala být neuvěřitelným vazalem a je ochotna obětovat své socky pro spravnou us věc. To předvedli skvěle,když hrozila zástava plynu pres ukroše. Na Rusko se už vytvořily všechny druhy možných nátlaků, oslabení rublu, zlevnění ropy ,omezení obchodů. Chtěli i odpojení od swivtu , ale na to Rusko pohrozilo atomovym hribem někomu vlivnemu přímo u jeho prdele.

Máme tu Amerikanizaci a ne Germanizaci, Němci na nás z vysoka serou.
Debilní Česi to sami chtějí. Chtějí anglické radio s jejich kvilenim , us filmy, anglická slova v Českem jazyce.

Takže nejsou vsichni stejni. Us šéfuje, Evropa analyzuje anál a Rusko hraje v čele s Putinem veledulezitou roli- vojensky zaštiťuje staty BRICS

Co se těch penisů týče tak tak hloupé národy jak se vybarvují být v Evropě si nezasluhuji nikdy poznat , co je to erekce. Nikdy, ani v dětství, ani později ani v padesati , ani na marách. Stejně by si to strkali do prdele. Vzdělávací materiály, treba i plakáty, se tváří, že penis musi vzdy jen viset. Jen tak dál.

331477

19.4.2015 11:33

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Reakce na 331477

Pěkný den, totiž i v Americe jsou lidé a vlivní lidé, kterým se myšlenka vyhlazení celých národů docela líbí. Bohužel souvislosti, jak se tato myšlenka proplétá jako červená niť dějinami od začátku minulého století, vám dojde jen tak, když si plošně začnete sestavovat různé události a ptát se komu to slouží, jen mě na tom celém udivuje, že ten nebo ti dokáží držet kontinuitu této myšlenky napříč generacemi. Protože teprve teď je to technicky možné a nějakých 20 nebo 40 let už nehraje roli. Jen je třeba počkat až generace, které zažily jakous takous "svobodu" od cca 1950-1990 myšleno v Evropě vymře. Nezachová se myšlenkový pach, že to jindy bylo jiné, třeba lepší, že byly normální rodiny kde byl otec-matka-děti a ne otec-otec nebo matka-matka. Onehdá jsem si vzpoměl na myšlenku, kterou taky taťka Hitler propagoval ohledně árijské čistoty, jak jednoduché, odejmeme matce dítě hned při porodu a o dítě se postárá ústav k tomu specialně vytvořený (nic vám to nepřipomíná?), kde se ten malý prcek naučí všemu správnému, co správný arijec má umět, samozřejmě děti, které to nedokáží nebo budou mít nějaké vady, tak budou mýdlo nebo tak něco. Doprdele, fakt to nikdo nevidí, z jakou hrůzou máme do činění?

331481

19.4.2015 16:59

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 331481

Klídek Mazda, klídek. Proběhne reset, červí dírou přiletí servismani, zanalyzují výsledek pokusu, sklidí zbytky, navrhnou a provedou opatření pro další cyklus a odletí provést kontrolu na další planetu. Výsledek do hlášení SITREP No. 02 - Lekce v utrpení? To Universum HQ: Level 3 nedosažen, doporučujeme opakovat Level 2 s Adolfem o tři století dříve. P. S.: Ježíše v. 2.0 vynechat, zvolit mírnější verzi 1.5.

A pojedeme pěkně od základů. A nebo procitneme ze sna a půjdeme o dům dál.

Hledáte viníka? Hint: Mrkněte na rodiče a prarodiče, jestli "náhodou" "spí". [mrknutí jedním okem]

331496

19.4.2015 18:54

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Reakce na 331496

Dovolím si vypůjčit z jedné diskuse - Totiz, vetci predsa vieme ze Aldebarania sa pozemstanou boja po tom ako dvaja prieskumnici z ich najvyssich bojovych rad, NGRTX a PWGDRK boli udajne zabity drevenou palicou polskym opitym rolnikom, co si ich pomylil so svojim nenavidenim susedom Franckom. Z ich kozmickej lode si urbobil palenicu, takze fyzicke dokazy po lodi chybaju. Pozostatky ich tiel boli rozomlete a vhodene do rybniku, kde teraz na pobrezi vyrastaju tzv.aldebaranske muchy, ktore sice nemozu lietat, zato ale maju korene zapustene do zeme. Dozivaju sa velmi kratkeho zivota lebo su decimovane pozemskymi muchami, ktore si nenechali len tak okupovat ich uzemie a zvolali tzv.Rad Bratstva Much a Podobnej Haveti ktora sa podujala bojovat s nepriatelom. Podrobne o invazii tychto dvoch mimozenstanov referuje Stanislaw Lem vo svojej knihe Invazia z Aldebaranu. Pripomenme len ze si chceli podmanit Zem z dovodu dostatku masa z ludi. V znamom vesmire su totiz tzv. Homoburgry znamenitou pochutkou.O Zem vsak nemali zaujem len Aldebarania ale aj Bóni, mrnavy trpajzlici so sisatou hlavou ktory sa chceli naucit komunikacii, pretoze su jedine tvory vo vesmire co nedokazu medzi sebou komunikovat na ziadnej urovni. Su velmi ucenlivy, pretoze kazdy z nich vlastne vymyslel koleso,matematiku,fyziku atd. Maju tmavu pokozku a pre ich podobu s ludskou, OSN suhlasila s ich zaradenim do skol. Toto sa vsak moc neosvedcilo, pretoze v skole vydrzali len par dni.Zostali tak kratko, pretoze sa vlastne vsetko hned naucili. OSN vsak trvala na svojom. Bóni si to vsak nenechali a odisli spat, do minulosti na Zemi, kde dufali ze najdu viac pochopenia. Z roku 1215 sa zachoval zvitok s vetou:“Ten Harward stal za prd“ , co sa pripisuje Bónom.V 70tich rokoch 13teho storocia sa zistilo ze Bóni ked su ususeny, dobre horia. A tak jednu krutu zimu,vdaka ludom, vyhynula prakticky cela civilizacia Bónov na Zemi.
Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha.Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha. Podla jej obsahu je uplne jasne ze Boh vznikol asi 4ms tesne po Velkom tresku. Dokaz pochopitelne je. Sprava po rekonstrukcii znela: „Je to tu nejake male! Jau jau to pali! No pockajte, ja vam dam! Jau jau!“ a potom zmizol.
Boh potom prirodzene vznikol neskor asi miliardu rokov po Velkom tresku. Z tohto obdobia mame tiez spravu, ktora bola zachytena japonskymi turistami od zmutovanej pupavy na pokraji sialenstva na upati Kilimandzara o 16:32 miestneho casu 12.oktobra niekedy okolo roku 1478. Takto znie: „Kruci, a kde sa vsetci podeli?! Uz sa ma bojite?! No pockajte, ja vam dam!“. Dalsie spravy sa uz nepodarilo rozlustit. Po rokoch, v centre Centralnej galaxie Centralneho vesmiru v Snemovni Mna a ostatnych Bohov sa vraj preriekol Boh vody Hydrokrisna o tom ze Boh poslal na Zem bojovnika za mier Chesupa (Jezis), aby odcinil ze im raz nechtiac vytopil Zem ( biblicka potopa) ked zabudol vypnut sprchu a odisie na dovolenku.

331501

19.4.2015 18:55

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Reakce na 331496

Vsetko islo ako malo, ale ludia si Chesupa zacali spajat s niecim inym ako mali. Brali ho ako Bozieho syna a to mu zacalo vadit. Naraficil teda svoju smrt a zacal sa ukryvat. Po case ale zacinal mat z toho depresie a tak si zacal pospevovat. Ludia ho uz nespoznavali a tak si neskor kupil aj gitaru a zacal vystupovat. Zmenil si meno na Elvis Presley. Avsak za dalsie roky aj to zacalo liezt na nervy, pretoze si zacal nahovarat, ze vraj cez struny na svojej gitare zachytava spravy od Boha z minulosti. A tak poziadal Bónov, co tu boli na skoleni, ci ho nemozu poslat spat odkial prisiel. A tak vznikol tzv. Filatelisticky experiment. Bóni specialne na to upravily velku obalku kde nalepily elektropulznu hyperspacialnu postovu znamku a Elvisa strcili do nej. Pokus sa vsak nevydaril a Elvis skoncil vrasteny do upatia Kilimandzara ako pupava niekedy v 15. storoci.... Autor: Ales Tomis.

331502

19.4.2015 22:28

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 331502

Tomu říkám pohádka na nedělní usínání. Děkuji. [chechtot]

331522

24.4.2015 10:01

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

rad 77.?.?.?

Reakce na 331502

talent.

331764

24.5.2015 2:25

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Aleš Tomis tomis (tečka) ales (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Reakce na 331502

19.4.2015 18:54
RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?
Reakce na 331496
Dovolím si vypůjčit z jedné diskuse - Totiz, vetci predsa vieme ze Aldebarania sa pozemstanou boja po tom ako dvaja prieskumnici z ich najvyssich bojovych rad, NGRTX a PWGDRK boli udajne zabity drevenou palicou polskym opitym rolnikom, co si ich pomylil so svojim nenavidenim susedom Franckom. Z ich kozmickej lode si urbobil palenicu, takze fyzicke dokazy po lodi chybaju. Pozostatky ich tiel boli rozomlete a vhodene do rybniku, kde teraz na pobrezi vyrastaju tzv.aldebaranske muchy, ktore sice nemozu lietat, zato ale maju korene zapustene do zeme. Dozivaju sa velmi kratkeho zivota lebo su decimovane pozemskymi muchami, ktore si nenechali len tak okupovat ich uzemie a zvolali tzv.Rad Bratstva Much a Podobnej Haveti ktora sa podujala bojovat s nepriatelom. Podrobne o invazii tychto dvoch mimozenstanov referuje Stanislaw Lem vo svojej knihe Invazia z Aldebaranu. Pripomenme len ze si chceli podmanit Zem z dovodu dostatku masa z ludi. V znamom vesmire su totiz tzv. Homoburgry znamenitou pochutkou.O Zem vsak nemali zaujem len Aldebarania ale aj Bóni, mrnavy trpajzlici so sisatou hlavou ktory sa chceli naucit komunikacii, pretoze su jedine tvory vo vesmire co nedokazu medzi sebou komunikovat na ziadnej urovni. Su velmi ucenlivy, pretoze kazdy z nich vlastne vymyslel koleso,matematiku,fyziku atd. Maju tmavu pokozku a pre ich podobu s ludskou, OSN suhlasila s ich zaradenim do skol. Toto sa vsak moc neosvedcilo, pretoze v skole vydrzali len par dni.Zostali tak kratko, pretoze sa vlastne vsetko hned naucili. OSN vsak trvala na svojom. Bóni si to vsak nenechali a odisli spat, do minulosti na Zemi, kde dufali ze najdu viac pochopenia. Z roku 1215 sa zachoval zvitok s vetou:“Ten Harward stal za prd“ , co sa pripisuje Bónom.V 70tich rokoch 13teho storocia sa zistilo ze Bóni ked su ususeny, dobre horia. A tak jednu krutu zimu,vdaka ludom, vyhynula prakticky cela civilizacia Bónov na Zemi.
Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha.Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha. Podla jej obsahu je uplne jasne ze Boh vznikol asi 4ms tesne po Velkom tresku. Dokaz pochopitelne je. Sprava po rekonstrukcii znela: „Je to tu nejake male! Jau jau to pali! No pockajte, ja vam dam! Jau jau!“ a potom zmizol.
Boh potom prirodzene vznikol neskor asi miliardu rokov po Velkom tresku. Z tohto obdobia mame tiez spravu, ktora bola zachytena japonskymi turistami od zmutovanej pupavy na pokraji sialenstva na upati Kilimandzara o 16:32 miestneho casu 12.oktobra niekedy okolo roku 1478. Takto znie: „Kruci, a kde sa vsetci podeli?! Uz sa ma bojite?! No pockajte, ja vam dam!“. Dalsie spravy sa uz nepodarilo rozlustit. Po rokoch, v centre Centralnej galaxie Centralneho vesmiru v Snemovni Mna a ostatnych Bohov sa vraj preriekol Boh vody Hydrokrisna o tom ze Boh poslal na Zem bojovnika za mier Chesupa (Jezis), aby odcinil ze im raz nechtiac vytopil Zem ( biblicka potopa) ked zabudol vypnut sprchu a odi...Automaticky kráceno

333444

19.4.2015 20:09

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 331477

Tak se zeptám, když máte rád (ráda) vztyčené penisy - je možné, aby takováto kniha byla dána dětem ve školce v USA a v Izraeli?? Tyto země jsou naším vzorem, tak se ptám.. Pokud ano, pak je vše v pořádku. Pokud ne, tak timto na nas šijí boudu - nás rozvracejí a svou zemi si před tímto chrání.. Už chápete??
A nebojte, pokud je člověk duševně a fyzicky normální, tak sám od přírody pochopí, na co je erekce. A ve školce si mají hrát s panenkami a autíčky, ne s přirozením..

331512

19.4.2015 11:17

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Reakce na 331461

Co maji Nemci s Norskem? Jestli si myslíte, že nemají společného nic, tak se mýlíte. Pokud jako dítě vyrůstáte v tom, že do vás rodiče a okolí hustí, žš jste vyvolený a vy to potom v tlokáte do svých dětí a čirou náhodou se dostane vaše dítě k moci. Je naivní si myslet, že po druhé světové válce všichni SS a ostatní Gestapo a souhlasně smýšlející němci byli potrestáni. Rozprchli se všude možně a ano i v Norsku dostali azyl. A stále se stýkali. Přes různé spolky a pořád je držela a drží myšlenka, že toto území patří vyvoleným. Jen změnili taktiku. Pokud dojde na jaderné zbraně, tak toho moc nezbyde. Ohledně národní hrdosti, po roce 89 až do teď, zatím všechny vlády dělaly vše pro to, aby národní soudržnost rozbily a nejen to dělaly a dělají vše pro to, aby rozbily i soudržnost rodin, takže každý kašle na národní soudržnost, když má problém to ustát doma. A pokud chcete dělat revoluci, tak potřebujete peníze, jak budou peníze budou vůdci a armáda ovlivňovatelů a pak se stádo hne a bude revoluce.

331480

20.4.2015 22:28

RE: Odpovědí na vaši připomínku ...

Kiviss 85.?.?.?

Reakce na 331480

... ale nejen na Vaši, mohou být slova:

"Na scestí jsme se dostali, už když jsme do států importovali, kolik jen nacistů jsme mohli."

Robert Steele (CIA Counter-terrorism Center)
(Pozn.: řeč je o USA v období po skončení II. sv.v.)

331575

19.4.2015 18:52

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

JazzBoo 95.?.?.?

Reakce na 331454

Český gój je opravdu idiot. Nechápe a nejspíš ani nikdy nepochopí...
Nic jiného než současný osud si nezaslouží.

331500

19.4.2015 23:36

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 331500

A ktorý dnešný priemerný európsky gój nie je idiot? Zmagorených je cca 90% neobrezaných obyvateľov Európy. Aj tí obrezaní sú síce zmagorení, ale úplne inak...
Namiesto toho, aby sa gójovia zaoberali tým najdôležitejším, sledujú v telke polodebilov čo 5 hodín po užití dopingu vkuse šliapu do pedálov, alebo sa so zamrznutým sopľom šmýkajú na úzkych lyžiach po snehu...

331527

18.4.2015 22:42

Doplnění

Ahura Mazda 109.?.?.?

a tohle by si měli přečíst všichni v České republice povinně:
http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichi...

331455

18.4.2015 22:47

A toto je přímo k vašemu článku

Ahura Mazda 109.?.?.?

Unikátní disertační práci přinesla před časem na toto téma německá historička dr. Isabel Heinemannová. Nacisté začali systematicky vybírat muže, ženy, a hlavně děti určené k rasové prověrce. Tito lidé byli například podrobeni rentgenovému vyšetření. Pro každou vyšetřenou osobu byla založena takzvaná rasová karta. Obsahovala 21 znaků – velikost a tvar hlavy, barvu očí, vlasů a podobně. Tímto řízením prošlo (do roku 1945) minimálně 100 000 lidí. Vyhodnocováním nashromážděných dat a kategorizací lidí se zabývalo třicet rasových komisařů SS.
Dokáži si představit, že ten program oživili, v Norsku to rozjeli naplno a ostatní země jsou v pořadí.

331456

19.4.2015 13:26

RE: A toto je přímo k vašemu článku

QuoVadis 88.?.?.?

Reakce na 331456

Rasova ideologie (eugenika) je v aktualni literature spojovana jenom s Hitlerem a nacisty. Pritom existuji prameny, ktere udavaji, ze tato ideologie vznikla v USA, v Kalifornii.
A co je jeste mene publikovano, vyzkumy v tomto oboru na nemeckem Kaiser-Wilhelm-Institutu (dnes Max-Planck-Institut) byly pred 2. SV financovany Rockefellerem (Rockefeller Foundation). Jednim z pracovniku tohoto institutu byl i Josef Mengele.

331491

19.4.2015 23:40

RE: A toto je přímo k vašemu článku

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 331491

Eugenika by aspoň zabránila tomu, aby sa na najdôležitejšie posty v spoločnosti dostávali psychopatickí degenerovaní zmrdi.

331528

20.4.2015 1:43

RE: A toto je přímo k vašemu článku

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 124.?.?.?

Reakce na 331491

Po prve byl Eugenismus praktykovan ve Svedsku koncem 19 stoleti po te se rozsiril po svete prevazne do USA kde se delaly odporne experimenty na lidech CSR melo Eugenismus pred Nacistickym Nemeckem

331532

20.4.2015 5:46

RE: A toto je přímo k vašemu článku

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 331532

V brzku prijde cas,ze ,clovek nikdy nemyslici na valku a nasili,bude nucen prekovat svuj pluh davajici mu denni chleb na mec,pokud ,bude chtit sam prezit a tak se vyhnout vselijakym manevrum na genocitidu bileho muze,za zachranu vlatsni rodiny,bohuzel,bude na to sam,feminismus mu vzal podporu,jez mel ,kdysi v minulosti.
Bude muset rukou zeleznou vladnout tak,jak kdysi jeho predkove a zacit cistit Audiasuv chlev nejdrive doma,driv nez bude uz pozde.
Ceskemu narodu vzdy chybil narodni vudce,to,co je kolem nas vybudovali ti jez narodnimi vudci byli v posici kralu,ale to je daleka minulost,nakonec terror nepritele donuti,ze se jim nekdo vudcem stal,tak,jak v dobe vykradani Nemecka a blokady na Nemecko se nasel Adolf Hitler,jez tomu ucinil konec.
"People have so manipulated the concept of freedom,that it finally boil down to the right of the stronger and riche to take from the weaker and poorer whatever they have left"Philosopher Theordor Adorno.
Solzenicin to vystihl jednoduseji,clovek,jez ztrati vsechen majetek se stane svobodnym. Jakmile clovek nic nema, mimo sveho zivota,tak se stane nepoddajnym rebelantem a sahne na svou posledni obranu,boj o svuj zivot a k tomu nas dnes donuti nase doba.
Kirwan - Americas Khazarian Traitors
Israel, Khazarian Mafia Condemned World's Top Military, Intel
Celente – Who Knows, Maybe The End Is Near?
Signs Elite Are Feverishly Preparing For Something Big
Putin - Israeli Weapons Sent To Ukraine increase Death
Zionist Russian Oligarchs Supported NATO Expansion!
World Ponders Life After US Hegemony
Neocon Think Tank Wants US Proxy Army To Control Syria
ISIS Executes 30 Christirans In Libya-uz dlouho tece krestanska krev,co,tomu rika Vatikan.
Madsen Reveals ISIS, CIA, Saudi & Israel Connections - Vid
Heroin Is A White People Problem
Millions Of Girls Get Vax Spiked With Sterilization Drugs
Nastane boj o vlastni zivot proti zkorumplovane inteligenci,proti kriminalnikum v nejlepsim obleku.

331534

20.4.2015 10:05

RE: A toto je přímo k vašemu článku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 331534

přesně tak bna co pluhy?
ukoveme meče a jídlo ukradnem sousedům násilím kteří nebyli dostatečně chytří jako my
tak nějak po křestansku [mrknutí jedním okem]

331538

18.4.2015 23:53

Nekde jsem cet zajimavej comment

Satanist 173.?.?.?

plnej ucasti , bezmocnosti , vzteku , nenavisti i sadismu kde na nejvyssi miru na@@anej clovek napsal , ze nekolik uriznutejch kebuli norskejch diplomatu nacpanejch v baliku se srdecnym pranim unosy deti zarazit poslanym v Europe na spravnou adresu by problem unosu deti norskym erarem vyresil .....

331458

19.4.2015 0:35

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

ondraash 77.?.?.?

Reakce na 331458

Jo taky sem si rikal, proc frajeri strilej deti, manzelku a sebe. Ty "socpracovnice" vystrilet i s tema poldama co s nima v tom jedou a je to.

331462

19.4.2015 12:43

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Kadlik 109.?.?.?

Reakce na 331462

napadlo mne uplne to samy nedokazu si predstavit ze bych stilel do svejch deti kdych mel kver tak ho automaticky obratim proti sociopatickejm zrudam , manzelku a deti predtim uklidim nekam do sklepa aby nekoupily nakou zbloudilou kulku [cool]

331486

9.7.2016 16:48

RE:

Větrak petrvietoris (zavináč) gmail (tečka) com 80.?.?.?

Reakce na 331486

jedně Putin je v tomhle normalni a necha děti rodičum norsko jsou obyčejne zodějske KURVY a každy spravny otec by měl mit doma kalašnikov a kurvy ze socky rovnou kropit kulkam

350262

20.4.2015 22:46

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Papík ripasu (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 331462

Víte, jak by ovčani řvali, že policajt, nezávisle na tom, jakým lidem zrovna pomáhá, má bejt v naší demokracii nedotknutelnej? [oči v sloup]

331578

19.4.2015 2:50

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 123.?.?.?

Reakce na 331458

Je na case se zacit branit proti temto zlocincum stejnym nasilim jako pouzivaji oni, paklize se jicj=h deset neboba pathact skonci v nemocnici zbytek se bude bat tyto zlociny delat. navadel tak pan Solzenitsin a mel 100procentni pravdu. ze zlovincem jednas se zbrani . JAKOUKOLIV a bez SLITOVANI

331465

19.4.2015 8:09

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 331465

Nikdy jsem nepochopil ty, co zabíjejí sebe a své děti místo, aby zabili ty, kteří zlo tvoří. A vždy platilo, že zlo musíte zabít a ne umluvit, jen degenerované ovce už neví o čem je řeč. Válka je vyléčí dočista dočista. [pláč]

331470

19.4.2015 10:29

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Alis 94.?.?.?

Reakce na 331470

Já nad tím taky kroutím hlavou... Zdravý rozum velí odprásknout poldy a sociální pracovníky jako prašivé psy, a ne děti a manželku!!! Kdyby to takhle ty desítky rodin udělaly (že by zabili zloděje dětí namísto sebe), tak by to byl určitě pádnější argument...

331476

19.4.2015 13:56

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 331476

Jak malí. Odpraskneš jednoho... do par minut přijede zásahovka a za další chvíli jste mrtví, milé a hloupé děti.

331492

19.4.2015 16:34

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 331492

Zdá se, že jste vůbec nepochopil situaci. Tady jde přece o to, že ty rodiny mají již tak jako tak zničený život. A než zabít manželku a své děti, tak je rozhodně lepší řešení odprásknout ty parchanty, kteří se na těchto zločinech podílejí. Oni si to pak mezi sebou řeknou, že je to velmi riziková činnost a příště si třeba rozmyslí jít někam krást děti. Rozhodně pak jejich řady prořídnou a stát (kdo je to vlastně stát? Snad ne těch pár šašků a komediantů ve vládě, či těch 200 zkorumpovaných kašparů v parlamentu?) bude muset hledat jiné cesty, jak naplnit Sionské protokoly talmudských debilů a psychopatů.

Ten český otec, co se oběsil kvůli nařčení té „odbornice“ to měl udělat úplně jinak. Měl za tou odbornicí jít a rozmlátit ji držku, že by ji nepoznala vlastní matka. Mainstream by pak musel o tom informovat a museli by ho pustit ke slovu, aby se k tomu vyjádřil, protože kdyby ho ke slovu nepustili, tak by muselo být lidem jasné, že je to vše vylhané a podezřelé.

331495

19.4.2015 19:44

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

rad 77.?.?.?

Reakce na 331495

mozna to otec chape tak, ze nevrazdi svoji rodinu, ale ze jim dava ranu z milosti. Potom cela vec je v jinem svetle. Je fakt, ze by mel vyckat aspon situace, kdy tam u nich bude soc pracovnik a pridat ho na hromadu. Kdyz uz teda. Jenze clovekovi mrdne v hlave ne kdy by to bylo nejlepsi, ale tak nejak kdykoli

331507

19.4.2015 19:48

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

rad 77.?.?.?

Reakce na 331495

zemrela socialni pracovnice. Policejni mluvci nam sdelila, ze na pripad je uvalene informacni embargo, abychom neublizili pributnym obetem a diky zakonu bla bla bla. Policie vsemi dostupnymi prostredky.... A je po ptakach a nikdo se nevyjadri a jeste z nekoho udelaji masovyho vraha bez mozku a bez srdce. Ne, to by musel udelat live na internetovym streamu, ale to opravdu verim, ze se vam v hlave honi jiny veci, nez jak se zapina kamera a e-vysilani. Vy ted premyslite, az vam ale rupne v guli, tak toho nebudete schopen

331508

20.4.2015 10:54

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 331495

Presne tak. Pokiaľ budú chodiť tzv. "sociálni pracovníci" do bytov bez strachu, tak budú mať strach rodičia. "Sociálni pracovníci" môžu chodiť do bytov s policajtmi, ale bude ich chrániť polícia celých 24 hodín a všetkých??? Raz im skončí, pracovná doba, raz pôjdu domov, alebo niekde bývajú a majú svoje rodiny, svoje deti.
Pokiaľ u nich nebude strach podľa oko za oko, zub za zub, budú sa báť rodičia.
Zúfalé zvieratá sa dokážu brániť: skúsil už niekto vziať divej svini mladé? To je len sprostá divá sviňa.
Sme ľudia, ale keď sa voči mne niekto nebude správať ľudsky a štát ma neochráni, asi sa budem musieť brániť sám.

331540

21.4.2015 0:07

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 124.?.?.?

Reakce na 331540

Rusove maji velmi dobre porekadlo"pes zahnany do kouta kouse" a presne to se temto gaunerum musi delat, je Vam doufam take znamo ze tito raubiri jsou vzdelavani na takzvanych univesitach? Je neuveritelne jaky lidsky hnuj tyto zakerne organisace produkuji

331583

19.4.2015 23:57

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 331492

Uz to predvedli mnohokrat .. ..., hromadky mrtvolek a kdyz prijela zasahovka tak z krizkem po funuse .

331530

20.4.2015 8:41

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 331530

Fotr šel do lochu až tam zčernal a dětičky byly odebrány. Matka na nervy. To je teda úspěch. Řady soc pracovnic byly ihned doplneny z pracáku. Je fakt ,že ze Švýcarska tyhle zprávy neuslyšíme, ale že si Rusové nechají vzít 100 000 deti za rok, to mi k té jejich vyhlášené nátuře nesedi.

331536

20.4.2015 10:08

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 331536

k jaké nátuře?
v rusku stačí zamávat stodolarovkou a rus ti prodá vlastní dceru
tak to tam bohužel funguje

331539

21.4.2015 7:33

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 331536

Vy me furt nerozumite, tak ze znovu. Predstavte si poskoky ktery erar vyslal aby nasly vodpurce takovyho svinstva jakym jsou erarni unosy deti a u mrtvolky (muze jich bejt i vic) po suspect z kteryho chce erar vymlatit priznani , nejlip za katrem nekdy i za pomoci drog uz nikde ani chlup natoz fingerprints , DNA a vubec cokoliv co by mohlo pomoci cetnictvu kterymu se kouri z brigadyrek kdyz se nema vubec ceho chytit ..... Samozrejme ze ty desperada budou cmuchat vsude , budou strkat frnaky i do lejster ktery psali domovnice pro narodni vybor a budou se vselijak snazit a proto bych se zasadne drzel takovy taktiky i pri nakupu equipment protoze to registrovany je Vam v takovym pripade uplne na prd a pak to ilegalni bych ani nedrzel doma, ale ulozil nakonzervovany v necem waterproof (staci plasticka roura spravnyho prumeru s peknym vickem ) nekde v country na flek vo kterym vim zas jen ja treba pro pristi pouziti ale tim nemyslim ze to budu drzet na chate nebo chalupe u kominu za tramem kde muzou poskoci zkorumpovanyho eraru kdykoliv udelat staru. Vite, kdyz bych byl nucen neco takovyho udelat tak to udelam sam bez cizi pomoci , vubec vo tom co chci udelat se nikde a nikomu ani posunkem ve xychtu nezminim , nebudu vyhrozovat protoze to eliminuje podezreni a to cim sem se eraru za takovy svinstvo vodvdecil si necham jen a jen pro sebe aby se me nestalo to co Vasemu fotrovi kterej jak to vypada neco udelal nebo se chystal udelat, ale jaksi sebevrazedne.

331591

19.4.2015 7:02

Tak Proto Jsou Strelne Zbrane

coinageboy 76.?.?.?

Cesko je odzbrojenej narod.

Predstavete si ze kdyby slunsi lide vlastnili zbrane a mohli je v nalehavych prpipadech legalne+beztrestne pouzit:

Vysetrovatele Gestapa za 2 valky by na dvere klepali slusne a v dennich hodinach
Komunisti, STB, by respektovali "kulaky" a "nepratele socializmu"
Zidovsti vymahaci pohledavek - exekutori - by dostali obavy dohnat cloveka kterej visi 500K pokuty oni ho zrujnuji - by si davali zatracene bacha
Cikanska chatra by se krotila
Penzisti by se nemuseli obavat prepadeni silnejsimi, mladsimi kriminalniky...
Vykradani bytu by prestalo byt moderni (USA - staty s "castle doctrine" - tedy v byte muzes zlodeje/utocnika baztrestne odsterlit.... ) ja si nemusim zamykat barak - ani nevim kde mam klice)

Lituju zeme bez techto moznosti

331468

19.4.2015 18:05

RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 331468

re: "Lituju zeme bez techto moznosti"

Neviem, či sú nejaké zeme (v Európe) bez takejto možnosti. Možno len ľudia o nich nevedia. Určite to možné je vrámci nutnej obrany. Na Slovensku okrem toho prípadu túto možnosť máme dobre upravenú napr. v Trestnom zákone v § 26 Oprávnené použitie zbrane ... (2) Za použitie zbrane v súlade so zákonom sa považuje aj jej použitie proti inému vo svojom obydlí na ochranu života, zdravia alebo majetku, ak osoba do obydlia neoprávnene vnikne alebo v ňom neoprávnene zotrvá a nejde o nutnú obranu. To neplatí, ak bola pritom inému úmyselne spôsobená smrť.)

331498

19.4.2015 19:53

RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane

rad 77.?.?.?

Reakce na 331498

bezva, pravnici se museji posrat smichy. To vypada, ze vyhrava ten s lepsim pravnikem. a flastr jako krava dostane ten, co mel nejlepsi duvod nekoho odbachnout.
Prisel jsem domu a vidim jak zlodej znasilnuje svazanou porezanou dceru. Strelil jsem ho do hlavy. Soudce: Proc jste ho nestrelil do nohy. 10let za vrazdu ze zalohy. A zlodej 3 roky in memoriam [smích]

331509

21.4.2015 13:59

RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 331509

Musíš střelit do hlavy ještě toho soudce, pokud máš čest. Tedy jestli víš , co to je, když píšeš takové exkrementy.

331608

21.4.2015 14:27

RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane

Thor 158.?.?.?

Reakce na 331608

máte dceru ? A co byste udělal v tomto konkrétním případě Vy ??? Fakt mne to zajímá, ikdyž pochopitelné chvilkové pominutí smyslů byla pro soudce asi chabá obrana ...

331610

21.4.2015 15:01

RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 331509

Viete, aj na toto myslel náš zákon, konkrétne v Trestnom zákone je to v tom istom paragrafe § 25 Nutná obrana v odseku 3) Ten, kto odvracia útok spôsobom uvedeným v odseku 2, nebude trestne zodpovedný, ak konal v silnom rozrušení spôsobenom útokom, najmä v dôsledku zmätku, strachu alebo zľaknutia.

331619

21.4.2015 16:10

RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 331498

>Za použitie zbrane v súlade so zákonom sa považuje aj jej použitie proti inému vo svojom obydlí na ochranu života, zdravia alebo majetku, ak osoba do obydlia neoprávnene vnikne alebo v ňom neoprávnene zotrvá a nejde o nutnú obranu. To neplatí, ak bola pritom inému úmyselne spôsobená smrť.

Tá 2. veta vám príde jednoznačná vo vzťahu k tej prvej?

Komu inému? Tomu istému, čo v 1.vete?
Používanie zámen by sa v podobných prípadoch malo výrazne obmedziť. Ak platí, že tomu istému, tak nemôžem lúpežníka zabiť, nech sa dopustil čohokoľvek. Samozrejme chápem, že za kradnuté čerešne sa nestrieľa. Lenže profilúpežník tiež nebude kradnúť čerešne. Dajmetomu ohrozí na živote niekoho z domu, a ja sa musím báť, aby som ho nezastrelil ? Aby mohol prejsť do protiútoku? Alebo aby sa mohol vrátiť a pokus "napraviť"? Toto všetko mám stihnúť? To je nereálne. Taký zákon nie je dobre nastavený, treba definovať priority.

331620

19.4.2015 9:33

Irina Bergsetová: Pohľad na juvenílnu justíciu v širšom kontexte

ynterview 85.?.?.?

http://sk.ynterview.com/rozhovory/irina-bergsetova...

Tu je tiež dobrá analýza juvenílky. Juvenílka v severských krajinách je súkromná.

Vo svojom novom videu (preklad sa pripravuje) Bergsetová hovorí okrem iného, že elity pretvárajú soc. systém aby ho mohli sprivatizovať a robiť na ňom zisk. Ostatne hovorí dávno aj J. Keller. Volá sa to "filantrokapitalizmus".

331471

19.4.2015 19:08

RE: Irina Bergsetová: Pohľad na juvenílnu justíciu v širšom kontexte

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 331471

Jedna prosba. Změnte prosím barvu titulků. Bílá na světlém pozadí bez černého podkladového pruhu je hůře čitelná, oči se rychleji unaví. Buď zvolte žlutou (ffff00) nebo zelenou (00ff00) na černém podkladovém pruhu, případně nevkládejte titulky přímo do videí, ale vkládejte je na server jako samostatný soubor. Youtubedownloader i freerapid je umí stáhnout. Děkuji.

331504

19.4.2015 11:13

základ státu je rodina s vlastními dětmi

Thor 193.?.?.?

kdo to nepochopil, bude převrstven těmi, co pro to i něco dělají. Je to tak desetitisíce let, a žádný soukromý či státní kšeft s dětmi to v této době dalšího Stěhování národů nezmění. Pokud buzerantské organizace pod podlou záminkou návštěvy zdarma verbují děti, je to ještě hnusnější než když Šmejdi pořádají zájezdy pro důchodce. Ti už moc kšeftů nezaplatí, děti tak mohou být postupně poposunuty k myšlení, které je v důsledku zařadí do masy poslušných robotů nemyslících v souvislostech ...

331479

19.4.2015 11:38

Je jen otázkou času

Elaine 94.?.?.?

kdy rodina s malými dětmi pojede na dovolenou do země, kde se rozvíjí juvenilní justice a během pobytu se stane, že matka plácne dítě přes prdelku, protože zlobí....
Někdo ji udá a místní úřad na ochranu dětí přijede a dítě sebere...
Zdá se vám to jako nesmyslná fantazie? Mě ne.....

331482

19.4.2015 22:29

RE: Je jen otázkou času

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 331482

Bohužiaľ, také prípady sa už naozaj dejú:

Talianku, ktorá bola 2 týždne na služobnej ceste v Británii zavreli na psychiatriu, cisárskym rezom jej odobrali dieťa a ihneď ho dali na adopciu
http://www.hlavnespravy.sk/talianke-nutenym-cisars...

Norsko ročně odebírá 12000 dětí cizinců
http://www.stopautogenocide.sk/clanky/juvenilna-j...

“Norské zákony dnes umožňují Norům krást děti z jakéhokoli rodiny cizinců, kteří vstoupili na území této pirátské země. Norský právník vysvětluje, že současné zákony Norska umožňují bez udání důvodu, bez soudu a vyšetřování odebrat dítě jakémukoliv biologickému otci, včetně turistů. Od roku 1990 platí v Norsku úplné znárodnění dětí.”

Detský ombudsman v RF Pavel Astachov chystá „zoznam obetí juvenilného teroru“ v Nórsku
http://slovak.ruvr.ru/news/2014_11_11/Astachov-chy...
“…dochádza k odobratiu detí nielen z rodín, ktoré žijú v Nórsku stále, ale aj v prípadoch keď Rusi prichádzajú študovať, pracovať alebo dokonca ako turisti.”

Teror juvenilní justice ve Španělsku
http://www.stopautogenocide.sk/clanky/juvenilna-ju...
“23. října 2014 matka ruské národnosti, Larisa Basová, která byla postižena španělskou juvenilní justicí, opublikovala článek o juvenilní justici ve Španělsku, kde mohou odebrat dítě z jakékoliv rodiny, dokonce i turistům.”

331523

19.4.2015 12:25

Že by lidé až tak zdegenerovali?

Nikdo (original) 212.?.?.?

Nějak mi na tom článku nesedí ty šílené počty odebraných dětí a chování "rodičů", kteří si nechají ukrást děti a hrajou tuhle nesmyslnou hru v souladu s přáním nějakých úchylů tvářících se jako státní úřad.
[bliji]

331485

19.4.2015 22:22

RE: Že by lidé až tak zdegenerovali?

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 331485

Je to kvôli tomu, že títo rodičia sú osamotení a nemajú silu a schopnosti na boj s brutálnou štátnou mašinériou. Stačí si len spomenúť na mimoriadne odhodlanie pani Michalákovej a ani jej sa nedarí systém zlomiť. A to je jej prípad mimoriadny práve jej ohromujúcim odhodlaním svoje deti zachrániť.

Mnohí rodičia, ktorým boli deti v Nórsku aj inde ukradnuté sú cudzinci, ktorí sa nedostatočne orientujú v miestnom právnom systéme. Ďalšou skupinou su sociálne slabé rodiny, ktoré si nemôžu dovoliť právnika.

Kto si chce prečítať viac o tom, ako funguje systém britskej a nórskej juvenilnej justície, môže tu:

https://diskuter.wordpress.com/2014/10/25/juveniln...

https://diskuter.wordpress.com/2014/10/25/juveniln...

Špeciálne dávam ešte do pozornosti tento článok, k akým zúfalým krokom musia rodičia pristupovať, ak sa chcú dostať k svojim deťom:

Norské úřady ukradly Polákům dítě. Unesli si ho zpátky.
http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/414093/...

331521

20.4.2015 15:35

RE: Že by lidé až tak zdegenerovali?

Nikdo (original) 212.?.?.?

Reakce na 331521

To je právě to, že ti okradení rodiče rodiče hrají hru deviantních úřadů. To je zásadní chyba, která k ničemu dobrému nevede.

331556

19.4.2015 12:55

incest v roli zbrane

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Dobrý článek.
Prispeju touhle sumarizací:

http://www.zvedavec.org/komentare/2014/12/6253-juv...

http://www.zvedavec.org/nazory_6279.htm#ptr322947

http://nadhlad.com/content/kto-kradne-deti-na-ukra...

http://www.zvedavec.org/komentare/2014/11/6209-v-n...

http://www.zvedavec.org/nazory_5929.htm#ptr307270

http://www.ostrava-online.cz/blogy/norska-statem-o...

http://zvedavec.org/nazory_5718.htm#ptr297661

http://zvedavec.org/nazory-5599.htm

http://www.zvedavec.org/nazory_5929.htm

http://zpravy.idnes.cz/norsko-odebira-deti-aby-boj...

http://www.zvedavec.org/temata/155-juvenilni-justi...

Článkem je dobre doloženo, včetne tech obrázku, jak jsou deti ve vývoji neprirozene urychlovány a v podstate duševne znásilňovány jejich domnelými ochránci. Podobné kultu faluse, prípadne jeho náprotivku, jako kdysi za primitivnejších času. Nedívám se na to z pozice náboženství. Tím spíš, že se kult faluse od primitivního náboženství neliší. Co je horší, tak protimluv genderová rovnost je namírena jako zbraň proti populaci, v níž má být údajne pokrokem. Není to nic, než skryté predátorství a "rasizmus". 5. i 6. kolona se činí.

Doba paradoxu. Na jedné strane masivní reklamní kampane na volby zástupcu obyvatel. Na strane druhé nekolik málo jedincu-uredníku terorizuje celou společnost svými choutky za pomoci duševních infekcí. Ti servili momentálne, co potrebují za každou cenu vyniknout(vedomí si svých neschopností v oblasti seriozní práce) tomu nejlépe slouží.

Co kdybychom se tech nadbytečných pojmu a nálepek jako "rasizmus", "genocida", "fašizmus", "komunismus", "demokracie", "gender rovnost", "volný trh"... jednoduše zbavili? Bylo by vubec o čem mluvit?
Najednou by tím vznikla možnost uplatňovat zákon, lidská práva na všechny stejne, alespoň zhruba. Nikdo by se nemohl vymlouvat na speciální jemu dodané kriteria.

Začíná to často nevinne paušalizací typu "povinne denního svícení". Na tomto velmi dobre videt, jak lidi dovedou prijmout zrejmý nesmysl coby užitečnou novinku a vytváret si tím alibi na své choutky.
Společenský duch, vedomí jakoby bylo na čísi "jednotce intenzivní péče".
Kdysi byl takový vtip, proč oslum nesvítí oči. Protože by dotyčná oblast vypadala jako Las Vegas.
Máme to tady.

331488

19.4.2015 13:14

Co jsou to vlastne ty "Norské fondy" ???

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Pokud dám do google, tak vyjede hromada projektu jak v ČR, tak v SR.

Je jasné, že nic takové, jako krajina "Norsko" nemuže financovat pro modré oči a z čistého altruizmu, nebo investovat tolik penez.
Norsko je jen zásterka pro naivní.

Je za nimi americká banka a kdovíkdo ješte. Mluvila o tom ta Ruska Bergsetová a další. V podstate zase nejaká "fašistická selekce".

Pojem "norský" vypadá hezky, a lidé mu pak nemají problém sloužit. Ani prodejem vlastních detí.

Tady je ovoce 5. kolony. Je treba s ní do kompostu, a tem ubohým lidem radši zkusit nabídnout jiné možnosti, ať nedelají škodu vlastním. To by však vyžadovalo zachytit ty peníze, co momentálne tečou ze státu ven.

331490

19.4.2015 14:58

Henryk

Mojmír 176.?.?.?

Jak chorý musí být jeho mozek?

331493

19.4.2015 15:50

RE: Henryk

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 331493

Lidé zde nemusejí publikovat pod svým jménem.

331494

19.4.2015 17:52

RE: Henryk

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 331494

To ale nič nemení na rečníckej otázke pána Mojmíra.

(A to mi nie je ľahostajný osud akýchkoľvek detí, nielen tých v ČR.)

331497

19.4.2015 19:00

RE: Henryk

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 331493

Běž si raději študovat tu čítanku pro děti, třeba tam najdeš i něco pro sebe.

331503

19.4.2015 20:02

Jak to Norsko udelalo

rad 77.?.?.?

Muze mi nekdo vysvetlit pro je NORSKO (kdyz odmyslim kauzy odebitranych deti) u lidi tak dobre vnimano? Ja je vzdy mel v kolonce- nuda, suchari, odporny jazyk, ktery se neda poslouchat, divna kinematografie. zasrany bezky, zima jako prase a maji hodne penez, coz z nich porad necini nic extra, protoze to maji proti nam skoro vsichni. Nikdy jsem proste Norsko nemel za vzor a ani historicky se nicim extra nevyznamenali, ve sportu vubec nic krom posranych bezek, v umeni slabota, hudna zadna..nuda nuda nuda zima, holomráz.. tak proc ted si mame myslet, ze norske fondy jsou neco spešl? Nechapu. Nemecke fondy, ukrajinske fondy, spanelske fondy...

331510

19.4.2015 21:56

RE: Jak to Norsko udelalo

Manteuffel 109.?.?.?

Reakce na 331510

a ke všemu žerou velryby svině svinutý

331519

19.4.2015 20:46

V podstate nič proti,ale

tatko 85.?.?.?

nevylejte z vaničkou aj dieťa! Chcem týmto povedať,že pokiaľ viem,je (v SR a verím,že podobne aj v ČR)absolútna väčšina náhradných rodín ( či už profesionálnych,či pestúnskych) to najlepšie,čo sa pre deti,ktorým je nariadená ústavná starostlivosť dá urobiť.Neviem,kde autor berie inf. o narkomanoch a pod. ktorý deti sex. zneužívajú.Reálne to totiž funguje tak,že človek,ktorý má o náhradnú starostlivosť záujem,musí prejsť pomerne hustým sitom a prípravou a v prípade zverenia dietaťa (súdom!) je aj ďaľej monitorovaný.To nieje tak,že dostanete decko niekde na sociálke pri okienku!!! [mrknutí jedním okem]

331514

19.4.2015 22:13

...

pozorovateľ 82.?.?.?

Podrobne popísané, čo v praxi obnášajú plány na sexuálnu a "genderovú" výchovu na školách... A pozor, na Slovensku už existujú silné tlaky na zavádzanie týchto praktík do škôl!
https://diskuter.wordpress.com/2015/01/09/homo-sex...

Prečo nové „ľudské práva“ vyľakali občanov i politikov?
http://www.hlavnespravy.sk/preco-nove-%E2%80%9Elud... . K tomuto dodám, že napriek 2 roky trvajúcemu masívnemu odporu ľudí, ktorý dokonca vyprovokoval konanie referenda, vláda stratégiu nedávno prakticky bezo zmeny schválila...

331520

19.4.2015 22:33

Aspoň nějaká pozitivní zpráva.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Dost o tom pochybuji, že je to pravda, myslím, že jde spíš o propagandu. V britských listech je článek nějakého agitátora, že: Žijeme v zemi, kde si 80 % českých učitelů přeje segregované školství. Není to pravda, všude se jenom lže. Já takového učitele neznám. Kdo má chuť se učit, jsou mu dveře vzdělání otevřené, ať je to Číňan, Vietnamec, Mongol, Rus, nebo cikán. Kdo chce vymrdávat a mít vzdělání, tak tady něco mele o segregaci. Já vím, že amíkům by se líbilo, aby zde u nás byla vzdělanost, jako u nich v Americe, nebo nejlíp, jako u cikánu a my se jim přizpůsobily. Za dolary řekneme cokoli, to dá rozum, kor, když jsme na to v Čechách založili speciální školu SIAJEJ. Ale názor nějakého Švédska, Dánska a Norska, mně nezajímají. Samy neví co s tím, co si natropili s černouškama a v Kanadě je střílejí, tak co se do nás pletou. Mají svých starosti dost, tak ať si je nejprve vyřeší u sebe!

http://blisty.cz/art/77161.html

331524

20.4.2015 0:10

RE: Aspoň nějaká pozitivní zpráva.

Dan77 94.?.?.?

Reakce na 331524

třeba mají na mysli jen segregovat (oddělit) ty co ruší koncepci školy (převážně cikáni) protože současný stav je oproi stavu před 20-30 lety příšerný.

Kauzy zmíněné jsou jistě pravdivé.
Čísla jde těžko ověřit, ale i kdyby byla zveličená a skutečná byla byť jen desetinová tak je to neskutečná levárna.

Snažil jsem se dohledat zdroje. Zveřejnil to VG časopis, což je norský bulvár. (takže důvěryhodnost zdroje je pofiderná, ale dejme tomu že to je pravda).
Ostatní obrázky jsou patrně jen "z pera autorky" ale ne již ze zmíněného slabikáře.
Naprosto jako z jiné planety jsou však komentáře lidí. přeložte si z norštiny. To je psychiatrickou práci. Nebudete chápat.
Pokud to tedy není pouze hoax a ti lidé to vědí pak je to norsko zvrácený, avšak slušně a korektně se vyjadřující národ. (fakt nechápu).

Odkazy:
VG (bulvár)
http://www.vg.no/nyheter/innenriks/skolestart/1-klasse-elever-fikk-penis-tegning-med-hjem-i-lekse/a/23315878/

jiný norský web:
http://www.glomdalen.no/nyheter/article7654103.ece

tento norský článek měl v sobě ještě další linky:
http://update2day.net/news/west/179-learning-the-alphabet-the-norweg

Stálo by za to to prověřit, ať se nevíří emoce, protože už ty samotné případy jsou nehorázné, které se dějí.

331531

20.4.2015 23:40

RE: Aspoň nějaká pozitivní zpráva.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 331531

Jednou se v budoucnu bude říkat, že Češi měli pravdu a segregace, je naprosto přirozená věc. Všichni lidí vůči svému národu a rase mají stejný status, to už zařídila příroda. Jako by to cikání, Araby, Indiáni, Čomolugmové a Masajové dělali jinak, než my? Nesmysl, příslušnost k národu a rase je naprosto přirozená věc. Nebudu brát hračky vlastním dětem a dávat je cikánům v sousedství, aby neřekli, že jsem bíla svině. Stejně to řeknou a já je mám za to milovat, podle představ EU? Je mně líto budoucí generace, je prostě ztracená a zdevastovaná nesmysly z USA a bez žádných světlých zítřku.
P.S.: Schází my ten optimismus před 25 lety. Asi to bylo mládí, ale pořád jsem byl veselý a smál se, dnes ani nevím, kdy jsem se naposled, v ty skvělý demokracii zasmál.

331581

21.4.2015 0:08

RE: Aspoň nějaká pozitivní zpráva.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 331581

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5860-duel-mesic...

331584

19.4.2015 22:40

Aj takto vyzerá odoberanie detí juvenilnou justíciou

pozorovateľ 82.?.?.?

Drastické video ukazujúce, ako prebieha odoberanie detí juvenilnou justíciou. Video nie je vhodné pre citlivé povahy:
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&a...

Pirátský útok juvenilní justice. Fínsky prípad. Video nie je vhodné pre citlivé povahy:
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421828030&a...

ŠOKUJÚCI ZÁZNAM! Takto si Briti berú násilím deti !!!
https://www.youtube.com/watch?v=Q4vGEzmIm-4

331525

19.4.2015 22:41

Genderové brýle

Kasandra 80.?.?.?

Jsem dlouhodobě nezaměstnaná (zdravotně postižená, v částečném invalidním důchodu). Jsem evidovaná na Úřadu práce v Uh.Hradišti. Zaměstnancem úřadu práce mi bylo doporučeno zúčastnit se akce, pořádané organizací Akropolis Uh.Hradiště, pod názvem Genderové brýle - tato akce se týkala co nejrychlejšího začlenění matek na mateřské dovolené a žen starší věkové kategorie- nad 50let do pracovního procesu. Za účelem - prý presentace na webových stránkách - si nás, účastnice kursu - podrobně fotografovaly lektorky výše uvedeného kursu. Fotografie tohoto kursu prý vystaví na webových stránkách. Nikdy se tak ale nestalo, jelikož jsem po absolvování kursu tyto webové stránky několikrát kontrolovala. Měli tedy naše fotografie - hlavně zúčastněných mladých žen-matek, plus naše jména na presenční listině. Mnohokrát mi vrtalo hlavou, proč si nás tak podrobně fotili? Jaké údaje a pro koho tato Genderová organizace sbírá?
Hledá snad mladé matky Árijského typu k případnému cílenému odebírání dětí pod nějakou banální záminkou? Viz: http://www.akropolis-uh.cz/ Záložka Gender
Jsou financované z EU, ale k čemu slouží ve skutečnosti? [zmaten]

331526

20.4.2015 18:47

Veľmi smutné čítanie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Koľko rodín v ČR, či SR je takých, ktoré o pojme Gender, nevedia nič a preto, keď ich milovaná dcérka, či syn prinesú taký dotazník, ho mileradi vypíšu, len preto, že mnohí si budú myslieť, však to je zo školy a hlavne ich miláčik môže ísť na výlet, kde sa im o neho na celý deň postarajú. [pláč]

331558

20.4.2015 22:50

RE: Veľmi smutné čítanie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 331558

A ešte ho dobře pojebú. Maju to dobře vymyslené, uchylovia.

331580

20.4.2015 22:01

Poznámky - George Orwell - 1984

Kiviss 85.?.?.?

"Nebylo týdne, aby Timesy nepřinesly článek o tom, jak nějaký malý donašeč, který poslouchal za dveřmi - všeobecně se používal výraz dětský hrdina - zaslechl kompromitující poznámku a udal své rodiče Ideopolicii."
(citát z knihy George Orwella - 1984)

1.
S indoktrinací dětí a vedením k udávání vlastních rodičům jsem se setkal na základní škole v Americe již na konci devadesátých let min. století.

2.
Trend v úmrtnosti odebraných dětí potvrzují i statistiky tzv. "internátních škol" na území USA, kde do těchto škol byly násilně zavírány a "převychovávány" děti původních obyvatel ( "indiánů" ).
Je nutné upozornit na shodné znaky s tzv. "dětmi na převychování" v tzv. "Velkoněmecké říši".

Připomínám slova Roberta Steela (CIA Counter-terrorism Center):
"Na scestí jsme se dostali, už když jsme do států importovali, kolik jen nacistů jsme mohli."
(Pozn.: po skončení 2 sv.v.)

3.
Rumunská tajná policie Securitate si (prý) z odložených chlapců ze sirotčinců vychovávala bezcitné vojenské roboty.

4.
1% psychopatů nám ze světa dělá psychiatrický ústav po vzoru "Přeletu nad kukaččím hnízdem."
Mj., jsem si při čtení článku připomněl i zajímavý film "The Magdalene Sisters"

5.
Připomínka:
Zrůdného návrhu (ČR) z roku 2013, přeškolit nezaměstnané z ulice na pečovatele či chůvy místo ODBORNÝCH vychovatelů a pedagogických pracovníků, jako řešení rozvráceného školství a chybějících 60 000 míst v mateřských školách.

6.
V neposlední řadě mne zaráží u tohoto tématu i jinde "náznaky":
"Za rozvracení rodiny a pedofilii může levice."

Pokud vím, tak za totáče to bylo přesně naopak:
"Rodina byla základ státu."
O rodinu se pečovalo, novomanželské půjčky (s minimálním úrokem nebo bez).
Rozsáhlá síť a investice do bezplatných kroužků, kurzů, souborů, sportovních, turistických (ano i pionýrských) oddílů pro děti.
Etc. etc. etc.

331573

21.4.2015 1:18

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ide o degeneráciu, demoralizáciu a postupnú depopuláciu a zničenie bielej rasy v (západnej) Európe a následné vytvorenie vhodnejšej biomasy a kultúry pre elity!!! Elity totiť meškajú s demontážou buržoázneho liberalizmu/kapitalizmu, ktorý je aj pre elity nebezpečný a zavedenie akéhosi pseudo-socializmu!!! Preto multi-kulti, lgbti, gender, juvenílka, rozpad rodiny, jedy v potrave, vakcíny a podobné sprostosti!!!

Pán Stwora:

"Norové se nezbláznili. Byli vybráni pro pilotní projekt, který má být implementován i v EU. Je součástí široké agendy spadající pod OSN. Společnost, která si osobuje právo na děti? Filosofie Fabiánských socialistů a nacistů - proudů stvořených globálními elitami.
Léta je to financováno a organizováno The Rockefeller Foundation a Carnegie Foundantion a dalšími...
Na první pohled je smyslem institucionalizace Brave New World - vědeckotechnické diktatury v rukou korporací. Ale pravým důvodem této korporátní agrese je depopulizace a následná výměna civilizace za vhodnější pro kultivaci. Juvenilní justice je jen jedním se zrůdných nástrojů. Pro pochopení věci jako celku je třeba si uvědomit, že globální elity po několik staletí řeší problém, kterým je existence liberálního kapitalismu jako sebevražedného systému, který nemůže existovat v uzavřeném ekosystému aniž by nedošlo ke zničení ekosystému. Depopulizační agenda v podobě juvenilní justice, podpory LGTB komunity, imigace a multikulturalismu, vakcín, genetických zbraní jako hormonální antikoncepce je krizovým řešením.

Silno doporučujem naštudovať článok - "O válkách"!!! Zo začiatku trocha nudné, ale potom sa to rozbehne!!! Je to ťažké štúdium, ale bez pochopenia aspoň časti, nemáte šancu vedieť, o čo dnes ide a zmeniť to!!! Najprv si ale preštudujte aspoň prvé 2 linky!!!

http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-...

http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkriz...

O válkách - Preštudujte si tabuľku v strede!!!
----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

Odhalení - Zvrácené plány světové elity a to jak jsou pravdivé
--------------------------------------------------------------
http://www.nwoo.org/2015/04/07/odhaleni-zvracene-p...

Aaron Russo about Rockefellers (cz subtitles)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=KxT6v5Q6JWA

Úlohu štvrtej ríše zohrá "Veľký kalifát"!!!
-------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/ulohu-stvrte...

Dlouhodobá antikoránická strategie zákulisí biblického projektu
------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/dlouhodoba-ant...

331586

21.4.2015 11:25

prispevok norskeho slovaka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 152.?.?.?

uz tri roky zijem v norsku, ale neviem ci mam len stastie ale doposial som sa ako student prveho rocnika strednej skoly s niecim takym nestretol. s jedinym cim so sa stretol bolo ze ucitelia kladu na prvy pohlad stupidne alebo cudne otazky na rodicovskych zdruzeniach, no jedna sa o odlisnu mentalitu

ked citam taketo clanky tak sa mi to zda az neuveritelne kedze ja tu zijem chodim do skoly denne a nikdy som sa s takym niecim nestretol. na druhej strane musim podoknut ze ten narod je tak blby ze my si to casto nevieme ani predstavit, napr nevedia rozoznat zakladne byliny, pestovat urodu proste vsetko si tu clovek kupi za peniaze, ale tym rozum neziska. cize ak tu prebieha nejaky vyplach mozgu tak sa im dobre dari

331601

22.4.2015 2:51

RE: prispevok norskeho slovaka

Annna 90.?.?.?

Reakce na 331601

Byli to primitivní vesničané, co po tisíciletí živořili v poměrně izolovaných lokalitách. Ovšem před pár lety přišli k penězům kvůli surovinám, co se u nich nachází. A nepřestali být hňupi s nulovým vzděláním a inteligencí, návyky i kulturou. Ten jejich moderní životní styl je jen slabá vrstvička na povrchu, nátěr, co nemá žádný základ. Jestli jste viděli Světáky, tak viz Marie Curie... Nechápu jak nám kdo tyto a jim podobné severské magory může někdo dávat za vzor. [bliji]

331642

6.7.2015 11:11

financni prebytky v rozpoctu MPSV??

xyd 178.?.?.?

MPSV uz asi nevi co s penezi tak vymysli nataceni filmu?
Vcera a dneska u sousedu v baraku (Pha - Vyhod) nataci filmovy stab pro CT nejaky instruktazni film "pro profesionalni pestouny" a financuje to pry MPSV.
Jakto ze jsem si nikde v tisku nevsiml ze MPSV ma tak obrovske financni prebytky, ze uz nevi co jineho smysuplnejsiho by s temi penezi delali a proto strkaji penize na podle mne mene prioritni veci???? Asi uz se nedaji vymyslet zadne uzitecnejsi veci a nebo uz vsechny skutecne potrebne projekty MPSV zafinancovalo???
Muzeme jen doufat ze se to nenataci za penize norskych fondu...pokud o tom vite nekdo vic, sem s tim...

336085

Příspěvků: 80

18.04. 22:39 Ahura Mazda  Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 00:31 rad  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 06:38 Jacob  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 09:58 r.m.  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 10:45  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 11:33 Ahura Mazda  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 16:59  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 18:54 Ahura Mazda  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 18:55 Ahura Mazda  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 22:28  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
24.04. 10:01 rad  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
24.05. 02:25 Aleš Tomis  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 20:09  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 11:17 Ahura Mazda  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
20.04. 22:28 Kiviss  RE: Odpovědí na vaši připomínku ...
19.04. 18:52 JazzBoo  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
19.04. 23:36 maršal Žukov  RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál
18.04. 22:42 Ahura Mazda  Doplnění
18.04. 22:47 Ahura Mazda  A toto je přímo k vašemu článku
19.04. 13:26 QuoVadis  RE: A toto je přímo k vašemu článku
19.04. 23:40 maršal Žukov  RE: A toto je přímo k vašemu článku
20.04. 01:43 lindsay  RE: A toto je přímo k vašemu článku
20.04. 05:46 Robert Nohejl  RE: A toto je přímo k vašemu článku
20.04. 10:05  RE: A toto je přímo k vašemu článku
18.04. 23:53 Satanist  Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 00:35 ondraash  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 12:43 Kadlik  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
09.07. 16:48 Větrak  RE:
20.04. 22:46 Papík  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 02:50 lindsay  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 08:09 výjimečné porušení omerty  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 10:29 Alis  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 13:56  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 16:34 Jarmila  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 19:44 rad  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 19:48 rad  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
20.04. 10:54  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
21.04. 00:07 lindsay  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 23:57 Satanist  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
20.04. 08:41  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
20.04. 10:08  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
21.04. 07:33 Satanist  RE: Nekde jsem cet zajimavej comment
19.04. 07:02 coinageboy  Tak Proto Jsou Strelne Zbrane
19.04. 18:05 Danielle  RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane
19.04. 19:53 rad  RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane
21.04. 13:59 výjimečné porušení omerty  RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane
21.04. 14:27 Thor  RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane
21.04. 15:01 Danielle  RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane
21.04. 16:10 ppppp  RE: Tak Proto Jsou Strelne Zbrane
19.04. 09:33 ynterview  Irina Bergsetová: Pohľad na juvenílnu justíciu v širšom kontexte
19.04. 19:08  RE: Irina Bergsetová: Pohľad na juvenílnu justíciu v širšom kontexte
19.04. 11:13 Thor  základ státu je rodina s vlastními dětmi
19.04. 11:38 Elaine  Je jen otázkou času
19.04. 22:29 pozorovateľ  RE: Je jen otázkou času
19.04. 12:25 Nikdo (original)  Že by lidé až tak zdegenerovali?
19.04. 22:22 pozorovateľ  RE: Že by lidé až tak zdegenerovali?
20.04. 15:35 Nikdo (original)  RE: Že by lidé až tak zdegenerovali?
19.04. 12:55 ppppp  incest v roli zbrane
19.04. 13:14 ppppp  Co jsou to vlastne ty "Norské fondy" ???
19.04. 14:58 Mojmír  Henryk
19.04. 15:50 Andrew Siddur  RE: Henryk
19.04. 17:52 Danielle  RE: Henryk
19.04. 19:00 hestroy  RE: Henryk
19.04. 20:02 rad  Jak to Norsko udelalo
19.04. 21:56 Manteuffel  RE: Jak to Norsko udelalo
19.04. 20:46 tatko  V podstate nič proti,ale
19.04. 22:13 pozorovateľ  ...
19.04. 22:33  Aspoň nějaká pozitivní zpráva.
20.04. 00:10 Dan77  RE: Aspoň nějaká pozitivní zpráva.
20.04. 23:40  RE: Aspoň nějaká pozitivní zpráva.
21.04. 00:08  RE: Aspoň nějaká pozitivní zpráva.
19.04. 22:40 pozorovateľ  Aj takto vyzerá odoberanie detí juvenilnou justíciou
19.04. 22:41 Kasandra  Genderové brýle
20.04. 18:47  Veľmi smutné čítanie.
20.04. 22:50  RE: Veľmi smutné čítanie.
20.04. 22:01 Kiviss  Poznámky - George Orwell - 1984
21.04. 01:18 Cico_Ciciak  .
21.04. 11:25  prispevok norskeho slovaka
22.04. 02:51 Annna  RE: prispevok norskeho slovaka
06.07. 11:11 xyd  financni prebytky v rozpoctu MPSV??

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 485