Diskuze k článku

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

Příspěvků 33

13.4.2015 7:01

Normální věc

Jacob 193.?.?.?

Na youtube najdete videa jak provokatéři v civilu vystupovali současně s těžkooděnci z autobusů a pak se rozptýlili mezi pokojně protestující občany. Stáli v prvních řadách provokovali těžkooděnce a pak chytali a sráželi na zem surovým způsobem mladé kluky, kteří se nevědomky do toho divadla zapojili. Je vidět jak pěkně vypasený fízl, klečí padesátikilovému klukovi na krku!!!!! Hledejte info ohledně lidových bouři proti chování nepřízpůsobivým v Čechách, pak se nebudete divit, že mlátí lidi jakéhokoliv pohlaví a věku. Jste jim dobří akorát tak na placení daní, pracovní a živá síla do armády. Toto jsou jediné dva důvody proč ještě nesnížili populaci na těch žádaných 500 000 miliónů.

331088

13.4.2015 8:22

RE: Normální věc

herbert 85.?.?.?

Reakce na 331088

Mozete nam ulahcit hladanie a poslat par linkov sem do diskusie?
Diky

331090

13.4.2015 14:37

jeden z virtuálních divů světa - státní trollové

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 331090

STÁTNÍ (libovolného státu, protože všechny státy svým zřízením pracují shodně) "Trollové pracují v trojici s předem danými rolemi. „Jeden ‚zloduch‘, který kvůli autenticitě kritizuje ruskou politiku a úřady, a dva další, co mu oponují - jeden argumentuje obrázkem, druhý odkazem,“ http://www.lidovky.cz/svedectvi-ruskeho-trolla-za-...

331107

13.4.2015 19:47

RE: jeden z virtuálních divů světa - státní trollové

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 331107

Na závěr přichází on, celý v bílém, trhne oponou a bílá je bílá a černá je černá. A Ray Koranteg nám s úsměvem z obrazovky TV sděluje jak je fajn, že půjdeme do důchodu po smrti. Pravda je jenom jedna a to ta naše pečlivě uhlazená a nezpochybnitelná.

331115

15.4.2015 11:21

RE: Normální věc

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 331090

Nemusíme chodit daleko do minulosti. Přecházení na červenou vás může stát i život. Čtěte dobře vyjádření policie.
http://pardubice.idnes.cz/policista-srazil-k-zemi-...

331192

13.4.2015 8:53

Opravdu nevím...

Götz von Berlichingen 109.?.?.?

...proč všichni nadávají na položida Göbbelse, vždy sdělil pravdu i když jinými slovy (srovnej komentáře porážky 6.Armády u Stalingradu a vyhlášení třídenního smutku v Reichu a porážky a nakonec ohlášené "vítězství" vrahounské karatelské Ukroušské divize u Debalceva nad ruskými Kozáky pod sovětskými vlajkami...). Mainstreamová media začínají být buď totálně tupá i se svými různobarevnými redaktorkami anebo je záměrně a plánovitě navedená na vlnu vyhrocené nenávisti ve společnosti. Potom je lepší ji ignorovat a nesledovat ty zakomplexované exhibicionistické malé ubožáky vršící obvyklé židovské lhaní jedno za druhým. [bliji] Jak že to zpíval Karel Kryl? Nasr.t, jó nasr.t...!

331091

13.4.2015 9:41

E.A.Graves..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Urad pro indianske zalezitosti:Nemuze byt pochyb,ze tato rasa je odsouzena k rychlemu a konecnemu zaniku...Od osvicene a krestanske vlady,jako je ta nase,nelze ocekavat vic,nez jim usnadnit cestu do sveta vezdejsiho.

331095

13.4.2015 10:01

historie se opakuje

disident 90.?.?.?

Pokud by si někdo chtěl prožít remake nacistického režimu 30.tých let v Německu,pak ať navštíví "demokratickou"Ukrajinu dnešních dnů.Můžeme zde naleznout paralely obou nacistických režimů:křišťálová noc-masakr v Oděse,oddíly SA-oddíly Pravého sektoru,bataliony Azov,Ajdara j.,pozdrav Heil Hitler-Slava Ukrajině(herojam slava),veřejné ponižování Židů-popelnicová "lustrace" atd.Pronásledování občanů nesouhlasících s nacisticko-totalitním režimem v Kyjevě je stejně intenzivní jako u nacistického režimu v Německu 30.let.V čem kyjevský režim předčil své německé vzory je to,že proti nesouhlasícím občanům vede válku za pomocí těžkých zbraní,Hitllerovi stačily koncentrační tábory.Pro naše havlovské xenofobní válečné štváče a natovské zelené mozky je kyjevký nacistický režim velkým vzorem.

331096

13.4.2015 10:22

Kampak asi směřujeme?

kyticka 37.?.?.?

Tak to začalo na Ukrajině

Začínáme pravdou a láskou
Vložený obrázek

Majdan již hoří
Vložený obrázek

Musí se do toho trochu rýpnout
Vložený obrázek

Aby se jim rozsvítilo
Vložený obrázek

Když tomu nechtějí rozumět
Vložený obrázek

V Oděse již nad lží a nenávistí zvítězili
Vložený obrázek

Humanitární bombardování všem dosud nechápajícím
Vložený obrázek

Pravda a láska zvítězila!
Vložený obrázek


Tak to začíná u nás

Veřejnou láskou v muzeu proti Putinovi
Vložený obrázek

Pravda! Šílené kundy dostaly Vaškovu cenu za kreativní disent od nadace Human Rights Foundation, jíž Havel předsedal, na oslavu za odvahou a vynalézavost při úsilí o život v pravdě a demaskování lživosti diktátorských režimů. Wikipedie: http://cs.wikipedia.org/wiki/Cena_V%C3%A1clava_Hav...

Zeman, poučen, říká kreativně pravdu
Vložený obrázek

Ale naše pravda
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

o lásce k našim přátelům
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

kteří nám pomůžou zvítězit
Vložený obrázek

nad lží a nenávistí
Vložený obrázek

určí jak to bude dál!

Čtěte Proč jsem nerozehnal Majdan? Podcenili jsme cynismus Západu.
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/160...

331098

14.4.2015 16:45

RE: Kampak asi směřujeme kytičko?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 331098

# .lak 2015-04-14 07:43
Všeliko to kvaltování a spěch pro hovado dobré jest. J.A.Komenský

Tak asi tudy cestička nevede pro ctěné šmejdy korporátními zázraky. Pro civilizovanou kulturu už vůbec ne. A pindostan s euálkou nejsou ničím jiným než zásobárnamy kanonenfutrů svých fašistických korporátních hejblů pro oligarchy. TTIP promění občany v to čím učitel národů opovrhoval.
To co drábkovi neprošlo nepokročilou ochlokracií plutokracie k obrazu zaměstnanců voličů aby lidé dělali za existenční minimum co by nezaměstnanci bez nároku na příspěvek na stravu v roli bílých koní podnikavců jednou nohou v base za odpovědnost šmelin rozhodnutí de facto jejich majitelů se smlouvou posvětí a adoruje. Vítejte v NWO. A nastřeleným čipem vás kdykoli odříznou od čekokoliv tak to spolehlivě nahradí okovy a řetězy otrokáře, budete lítat jak podvozek naložený haraburdím šlechty dálkově řízený myšlenkou zisku, ale ne vašeho a stanete se přebytečnou věcí plánované depopulace mimo přežité a tím odsunuté zákony a civilizaci.

Chtěli jste trh a soutěž zázraci a s čím se zachází s tím se schází a oni si ho s vámi hvězdy udělají a když nebudete snášet zlatá vejce a to nebudete tak vás uvážlivě a moudře zesociopatují, když nevypnou čip. A ani akcelerátor na vyřazení nosiče nevylučujte.

A ještě přidám oblíbenou bonusovou slovní kompilaci, teda jak pro koho. [chechtot]

°!° Dydloforie o prodydlování nejdydelnatějších dydlavostí dydlatými dydlavými dydelnatostmi dydlů do dydlační dydlace dydlí.

[překvapení]

331138

13.4.2015 13:22

Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Andrew Siddur 77.?.?.?

Babiš dnes letí za oceán vysvětlovat protektorovi, proč u nás některá Babišem nevlastněná média ryjí do USA. Jako to kdysi vysvětloval Dubček Brežněvovi.

No, snad nám sem za pár měsíců nevtrhnou americké tanky, aby zničily kontrarevoluci…

331103

13.4.2015 13:44

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

karel4u 76.?.?.?

Reakce na 331103

Jiste vsichni znaji to prislovi "Vsechno je jinak."
Ta spravna strana jste vy, ne ti co jsou u moci. I v samotne USA si vsimli, co se deje v Cesku, a nejen v Cesku, ale v celem tom post-socialistickem bloku za prasarny, absolutne v rozporu s demokracji a ve stejnem case jejich vlady lezou USA do zadnic. Tedy: dilemma, jak to tem byrokratum vysvetlit, ze se musi snazit byt poctivy aby neposkodily dobre jmeno demokracie, coz se jiz stalo. Tyto vlady se totiz chovaji jako diktatori, a nerikejte, ze ne, kazdy to vidi. A neskonci to dobre. Vsimete si napriklad premenu policie z hloupych pochuzkaru na vysoce vycvicene zabijaky, to je jedna z ilustraci. Ono se vi, ze kazda akce insiruje proti-akci, tedy ze vlada oligarchu inspiruje prichod antioligarchie, at je to cokoliv a nic neni tak dulezite pro kapitalismus jako klid a pohoda a rovnovaha, tedy, to co s deje v cesku se USA nelibi.

331105

14.4.2015 19:31

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 331105

Vono se staci podivat na novou novelu brannyho zakona v ceskym krateru kterou kdyz si prectete neslouzi pouze k obrane statu. Zkratka a dobre nektery paragraphs brannyho zakona jsou udelany tak , ze vsem obcanum muze erar vydat rozkaz vobliknout uniformu a bojovat za Usrael !

331145

15.4.2015 6:24

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Boruvka 76.?.?.?

Reakce na 331145

>Vono se staci podivat na novou novelu brannyho zakona

Nevim jak jste se na navrh branneho zakona dival vy, ale je v nem zakotvena moznost brannou povinnost odmitnout. To jsou zadni vratka pro sraby co si jen hraji na vlastence a v pripade potreby se nechaji ochranit od tech co potrebu branneho zakona chapou a nemaji s nim problemy.

331171

15.4.2015 10:34

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 331171

Pokud je někdo vlastenec,nemusí to exhibovat svou participací v armádě,která je navíc podřízená všem zájmům vyjma zájmů tohoto národa a obyvatelstva....a pokud dojde na to,aby mohl projevit svůj vztah označovaný za vlastenectví (tím nemyslím to NATOvské fangličkaření a podpora statusu Quo a směru,kterým se naše země šine),může přiložit ruku k dílu i bez absolvování vojenské služby ve strukturách NATO....viz.např.nasraní horníci a traktoristi v konfliktu na UA.

331188

16.4.2015 18:46

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

L.C. 90.?.?.?

Reakce na 331171

S natolik slabou psychologií zde, obávám se, skutečně nepochodíte. Označovat za sraba někoho, kdo odmítá, ve jménu Bůh ví dnes snad koho, válčit ve válce, která nemá absolutně žádný smysl a důvod, je opravdu velmi, ale velmi bídný argument.

Další věc. Nechat se naverbovat do armády, která během jediného století 5x změnila stranu a jejíž velitelé mění své „spojence“ a „přátele“ jako kabáty, která se účastní konfliktů, kde nemá absolutně co dělat, by bylo vskutku projevem velmi silného měknutí mozku.

Nepůjdu bojovat za cizí zájmy, nepůjdu bojovat za něco, co je v přímém rozporu s mým smýšlením, pohledem na svět a jeho morálním hodnocením a co je v přímém rozporu s tím, co ještě zbylo z mé vlasti a mého kdysi hrdého národa.

A na závěr řeknu tohle. Mí předkové bojovali v obou světových válkách. Oni bojovali za svou skutečnou vlast ve válce první, za vlast a proti fašismu a nacismu ve válce druhé. Pokud si budu nucen vybrat stranu, půjdu v JEJICH šlépějích bojovat za stejné principy. To mi dnes celá slavná AČR nenabízí, nenabídne a nabídnout ani nemůže.

331287

16.4.2015 20:16

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 331171

Prectete si cerstve vydanou novelu novyho brannyho zakona v ceskum krateru znovu a kdyz by jste tomu zase nerozumel tak si to preslabikujte jeste jednou a pomalu.

331291

16.4.2015 21:42

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Boruvka 66.?.?.?

Reakce na 331291

Pane Satanisto novelu noveho branneho zakona si precist nemohu nebot je to teprve ve stadiu navrhu. S tim jsem se obeznamil ale ale vy jak se zda nevite vubec o co jde.

331298

17.4.2015 13:28

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 331298

Tak si přečtěte alespoň to, co je (zatím) navrhováno. A buďte si jist tím, že konečný VÝSLEDEK bude pro obyvatelstvo 100x horší.

331350

16.4.2015 20:41

RE: Blbiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 331171

Jiste, je to opravdu terno, misto kanonfutru za zajmy oligarchie chcipat na fronte, tak za zajmy oligarchie chcipat na nucenych pracech ve vyhlazovacich, pardon, pracovnich taborech.

Zatim tedy asi jako nejlepsi moznost vypada toto:

"(1) Kdo ke škodě ozbrojených sil nesplněním uložené služební povinnosti podle svého
služebního zařazení, byť i z nedbalosti, podstatně sníží použitelnost vojenského materiálu,.."

je za to sice taky trest smrti, ale aspon to za to bude stat, zvlaste pak "způsobí-li
úmyslně spáchaným činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu." [velký smích]

331292

16.4.2015 21:50

RE: Blbiš na koberečku – jako kdysi Dubček

dub 89.?.?.?

Reakce na 331292

hlavně to museli obšlehnout z protektorátního zákona, neboť české zákony již sabotáž a vlastizradu a velezradu upravují.

ale trest smrti genossen přeci dát nemohou, to je nedemográtické a nehumánní, to jim přeci řekne jakýkoliv eurohujer a eurokomisář.

a porušili by tím direktivy eu, čímž by měli být okamžitě vykopnuti a zákon neplatný...[smích]

331299

13.4.2015 16:53

Vyborna pozorovani, vyborne informace

n.z. 174.?.?.?

a vyborne znalosti (viz ProtiProud a samozrejme Zvedavec a dalsi). Mezi Cechy je znalosti dost.

Otazka: co s tim?
Odpoved: dale se ucit a doufat v to lepsi.

Svet je prilis velky pro male Cesko. Opet nebudeme zadnym vyznamnym hracem tak, jako jsme nebyli za 2.s.v. ac se nas Londyn do toho snazil za kazdou cenu vtlacit. Mozna je to tak lepe. Jmena hrdinu jsou na pamatniku, zivi pokladaji kvetiny.

Cekat a verit pratele. A nenechat se zatahnout do cizi lotroviny!

331109

13.4.2015 17:29

odvody

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

http://aeronet.cz/news/exkluzivne-americka-utocna-...

331110

13.4.2015 18:47

RE: odvody

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 331110

Kazdy myslici po zverejneni rotacek v misich mimo CR (7mes.) a zabrani zen nepotrebuje vedet smerovani - natlakove a manipulativni smerovani, to je zrejme.

Ale nikdo nepise co s tim. Neni nacase tvrde zatlacit na vladu (sama nic neudela) k vyhlaseni refernda pod prisnou kontrolou scitani o dalsim smerovani zeme?
Situace v CR se kvapem blizi k zrcadlu Ukrajiny a potvrzuji to jak politici samotni, tak dokonce i ten zmanipulovany mainstream.
Pozn. Nekdy je vyhoda, kdyz nevedi co cini, diky sve tuposti.

Obcanum je vyhrozovano, spolecnost je rozdelena (blbost, jde o nekolik hovad, ktere jsou vsude..., jen pro efekt mnozstvi) a utoky vzajemnych skupin nabyvaji nasilneho charakteru. Policie obcany nechrani, ale pracuje dle politicko-vojenskeho zadani.
Je snad malo dukazu?
A ono vubec to zneni zakona - to psal snad Hitler sam. Nemecko se uz tesi na znovusjednocen a kdo zde zustane, ten bude... Merkelova musi blahem slintat pri predstave uzemi od Britanie po Rusko. Za Rusko se nedostanou, nikdy. A nemyslim, ze to nekdy bylo v planu, narozdil od AENews. Pokud nahodou ano, tak si muzou kopat hroby.

Zustava otazkou i realisticky pohled na nasi bezpecnost. Nemyslim, ze by Rusko CR opet s necim pomahalo, neni moc duvod. A pokud takto premysleji i generalove, tak je jejich rozhodovani sice proti zajmum vetsiny (mozna, nikdo nevi a proto to referendum), ale z jejich debilniho pohledu "jedine mozne", t.j. drzet kurz a byt angazovanejsi nez ten nejvernejsi sluha.

331113

14.4.2015 22:44

RE: odvody

hc 90.?.?.?

Reakce na 331110

K čemu ty povinné odvody bez povinné vojny vlastně mají být? Už bůhví jak dávno se tvrdí, že k výcviku vojáka jsou zapotřebí dva roky. Asi chce tenhleten zločinný režim posílat lidi do války jako kanónfutr - hned, jak se v přijímači naučí salutovat a pochodovat. Každopádně to smrdí hrozně, takovéhle věci se nezavádějí pro nic za nic.

331156

20.4.2015 22:39

RE: odvody

Winston Smith 77.?.?.?

Reakce na 331156

http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichi...

Zajímavé, jak PRAVDA vždy nakonec vypluje mrška na povrch !

TAJNĚ A - LSTIVĚ

„… musím získat nejrůznějšími metodami, nejrůznějšími oklikami příležitost, abych jednou ohodnotil veškeré obyvatelstvo z hlediska rasového i národnostního. Ať už pomocí rentgenu, prohlídkami ve škole, nebo tím, že rasově přezkoušíme mládež při zdánlivém uložení pracovní služby,“ řečnil Reinhard Heydrich před svými soukmenovci.

Ještě má někdo nějaké pochybnosti o "účelu" odvodů v ČR?

331576

13.4.2015 17:49

Najdou se u nas schopni pozorovatele

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Ja pro sve stari ledacos jiz nepostrehnu, ale jini by mohli videt jako ja, ze behem predvadeni videa Ceske televize CT24 se nektere zabery s americkymi vlajkami objevovaly nekolikrate na stejnem miste a to i jako posledni zpravy.
Jestlize tam stal stale stejny muz, tak je jasne, ze prave tento zaber se musel opakovat, obdobne to bylo s detmi a kdo ma moznost tyto zabery pres internet ziskat, pak neco odhali.
Vypada to, ze cela ta komedie s prujezdem bylo dlouhodobe planovana a mela presvedcit verejnost nejen u nas.

331112

13.4.2015 22:53

RE: Najdou se u nas schopni pozorovatele

Sibolet 37.?.?.?

Reakce na 331112

Aaale.to je téma,které si o sobě i natočili sami..https://www.youtube.com/watch?v=M-FXkj-r9Mc [oči v sloup] [oči v sloup]

331118

14.4.2015 19:11

RE: Najdou se u nas schopni pozorovatele

Venny 46.?.?.?

Reakce na 331118

To by měla být dnes povinná "četba" - jako kdysi Jirásek, Mladá garda a podobně: Vrtěti psem, 1984 a pro mladé Farma zvířat.
Pročpak si myslíte, že zrovna tyto filmy ČT moc často nevysílá? Protože část národa by v tom přestala vidět společenskou kritiku komunismu, ale spíše jiné, demokratické epochy.

331142

23.4.2015 12:54

Byl jsem v Liberci celý den a nic jsem nedostal. Kam si pro ty peníze mohu dojít ?

Mejla 88.?.?.?

Mezi tisícovkami lidí zdravících US Army se za celý den objevil jeden bolševik s letáčky, ale nějaký děda mu řekl, že na to není nikdo zvědav, tak bolševik odtáhl.

331717

23.4.2015 20:32

RE: Byl jsem v Liberci celý den a nic jsem nedostal. Kam si pro ty peníze mohu dojít ?

dub 89.?.?.?

Reakce na 331717

jo to jste si měl domluvit předem. platí se jen komparsu, užiteční idioti to dělají rádi a zadarmo.

331741

17.5.2015 9:51

vyfotit, nafilmovat a zveřejnit policajty i násilníky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 209.?.?.?

Proč nikoho nenapadne si to nafilmovat mobilem? Policajt tě nemůže zmlátit za to že ho filmuješ. A tajnej už vůbec ne.

333005

Příspěvků: 33

13.04. 07:01 Jacob  Normální věc
13.04. 08:22 herbert  RE: Normální věc
13.04. 14:37  jeden z virtuálních divů světa - státní trollové
13.04. 19:47 Jacob  RE: jeden z virtuálních divů světa - státní trollové
15.04. 11:21 Jacob  RE: Normální věc
13.04. 08:53 Götz von Berlichingen  Opravdu nevím...
13.04. 09:41  E.A.Graves..
13.04. 10:01 disident  historie se opakuje
13.04. 10:22 kyticka  Kampak asi směřujeme?
14.04. 16:45  RE: Kampak asi směřujeme kytičko?
13.04. 13:22 Andrew Siddur  Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
13.04. 13:44 karel4u  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
14.04. 19:31 Satanist  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
15.04. 06:24 Boruvka  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
15.04. 10:34 Emil Robot  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
16.04. 18:46 L.C.  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
16.04. 20:16 Satanist  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
16.04. 21:42 Boruvka  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
17.04. 13:28 Honza999  RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček
16.04. 20:41  RE: Blbiš na koberečku – jako kdysi Dubček
16.04. 21:50 dub  RE: Blbiš na koberečku – jako kdysi Dubček
13.04. 15:16 janmax  Jak se manipulují ankety
13.04. 16:53 n.z.  Vyborna pozorovani, vyborne informace
13.04. 17:29  odvody
13.04. 18:47  RE: odvody
14.04. 22:44 hc  RE: odvody
20.04. 22:39 Winston Smith  RE: odvody
13.04. 17:49  Najdou se u nas schopni pozorovatele
13.04. 22:53 Sibolet  RE: Najdou se u nas schopni pozorovatele
14.04. 19:11 Venny  RE: Najdou se u nas schopni pozorovatele
23.04. 12:54 Mejla  Byl jsem v Liberci celý den a nic jsem nedostal. Kam si pro ty peníze mohu dojít ?
23.04. 20:32 dub  RE: Byl jsem v Liberci celý den a nic jsem nedostal. Kam si pro ty peníze mohu dojít ?
17.05. 09:51  vyfotit, nafilmovat a zveřejnit policajty i násilníky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 349