Diskuze k článku

Havrani čekají

Příspěvků 48

10.4.2015 4:09

Je nezbytné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

podporovat sociopatizaci školstvím prokmotrovaných odpadů lidstva otročících nevinné, bezbranné a rozvíjející nejhorší myslitelné vlohy šmejdů v kolektivních tyraniích organizace oblíbenosti kolektivů falší a přetvářek korupcích moci v kterých se těžce debilní pedagogové přes zdánlivě popírání s důležitostí vidí a ideálně využívají svěřené k realizací korupcí, vydírání a likvidaci dle choutek s pomocí extrémních bláznů systému kteří se tam dávno infiltrovali protože proti bezmezným hulvátům je účinná jediná obrana když jsou kriminálníci a nepříčetní idioté chráněni což samozřejmě stát nejmenším útěk ze systému devast vylučuje a naklepává je jako řízky lepšímu pozření ziskovci všech zaměření tvorby hodnot pro bublinový kasínový kapitalismus který nikomu nic dobrého nikdy nepřinesl kromě rozmaru pár idiotských budulínků kteří ovšem vychovaní zapřažení vehementně s vidinou neexistujícího soukromého ráje plní a proto jsou připravovaní otroci zcela bez perspektiv v masomlýnku těch kteří cíl mají bez ohledně v genech kapitalismu, použít a vykopnout v lepším případě za tvorby detroitismu a nově ukr fašisty podmaněné mamonu zmarů.

A zde opis samotného velkého vzoru s 30% negramotných kde toto je nepodstatné funkční nevzdělanosti systémem protěžované a pracující na sebedestrukci spolčených v honbě soukromých profitů chráněných mamonů.
http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/den-kdy-se-zhroutil-americky-sen-cely-clanek.html
http://www.czechfreepress.cz/evropa/v-lotyssku-se-vytvari-policejni-jednotka-pro-lov-antifasistu.html

330822

10.4.2015 7:25

RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 330822

Ok, zas a znova,
dokolečka dokola:

Vieme teda, čo NEchceme.
Čo ale CHCEME?


..okrem žrání, sr..ní, chcání,
spání a nejakého toho sexování [smích]

Je čas, pohnúť sa po evolučnej špirále zas,
alebo prepadnúť z cvičenia,
z maturity kultúry myslenia,
čo kulminuje v hĺbke studne, v nás.

Stačilo plakať, poďme riadiť, makať,
každý na svojom poste,
nech sevarealizačne bez tliachania rastie.

Každý nech sa riadiť učí i firmu i štát,
Monopoly pod pyramídou z povrchu Zemského,
zmätené budú iba tak.
Po otvorení tejto komnaty šťastnej, trinástej,
Po otvorení koča pandúrov, po ukončení cvika, 12.cyklu vrát.

Tak Človek na cestu svoju, Ľudskosti,
k Zemi Cností, věcí nejen tvých se vráť.
Aby i ty a deti tvé, vánek příjemný budouCnosti,
spolu mohli ste ve věČnosti už tu a tady znát
..a ne tam, kde vždy třetí vyhrává, se mezi sebou prát.

330830

10.4.2015 18:18

RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 330830

udo1 omlouvám se za to, že na tvou, Vaši formu sdělení jsem koukal spatra a jsem pro mnohé exot s mnohavýznamovými nerozluštitelnými opisy co jdou odpískat do autu ze hry seberozhodčími. Ovšem po jointu už jim rozumět nemusí ale nebudou dotčení, nebo co. [chechtot] [cool]

330894

11.4.2015 9:46

RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 330894

Drogy jsou špatný, ano [smích]

330943

11.4.2015 10:51

RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 330943

Ale může jim to zachránit sebeúctu v nedostatečnosti orientace. [mrknutí jedním okem]

330947

11.4.2015 17:41

RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 330947

Ano, sú situácie, keď je lepśie urobiť
aspoň niečo, ako nič..

No ilúzia sebaúcty vyprchá
v momente keď dotkne sa ťa realita.

Zdravé sebavedomie pramení len zo svedomia.
Bo ak niet tohto zmyslu siedmeho,
i zmysel šiesty, preMieru,
bude mať cestu stratenú.

Drogy sú liek
a (zne)užívania pre zábavu,
striedmeho tam asi niet.

Život sám, drogou najväčšou,zázrakom jest.

330977

11.4.2015 18:19

RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 330977

Život ano, ale ne kotec. Unie je plánuje pro ziskárny oligarchů a TTIP promění zombírované v otroky komplet. Ale zase tomu samozřejmě nevěří jako tomu že za sociku byl proti tomu teď blahobyt (3900 průměr a zedníci měli víc jak doktoři [smích] * 14 a to ještě před dvěmi lety 54t) a lidé nevěděli roupy co dělat tak šilhali do západního německa a chtěli se mít taky tak ale už jim nikdo neřekl že tam mají lepší socialismus jak byl tady. [mrknutí jedním okem]

330981

10.4.2015 8:51

RE: Je nezbytné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 330822

Nejspíš jste obětí zmíněného sociopatického školství. Hora slov postrádající logický smysl a návaznost, zcela ignorující gramatiku se toho zdá být jasným důkazem.

330836

10.4.2015 10:30

RE: Je nezbytné

.lak 77.?.?.?

Reakce na 330836

[chechtot] Netajím se tím že takové výlupky nejhorších lidských vlastností jsem poté potkával zřídka z aurou posvětcení loupeživého státu nejchudším exploatovaným a vzory ovšem tedy měli. Na prudkou kritiku zahnutou autorsky se dá zvyknout že se to blbě čte když se tam nachází vizitky ozřejmení probíhajících otřsných anticivilizačních dění. A určitě se to blbě čte nejenom z důvodu oddělených vět. Psané je to v zápřahu souvislosti, což třeba zrovna ve škole vytáčelo učitelku k nepříčetnosti protože prostě víc jak do pěti slov ve větě hold nebyla s to pochopit i s tím co sobě nepřipustila a druzí dostali nálepkou. [velký smích] [překvapení]
Na gramatiku a spojení obratů popisů dějů jsem přečetl bez přehnaného sebevědomí dost velká kvanta knih než jsem začal s kompem. Pobavil jsem se jednou když z nepříliš jasných averzí a spíše osobních kdy se do sebe pustili oficiální jazykovědci kdy obraty a spojeními slov i tam skrytých významů se oplivali za gramatiku že kdyby tomu většinově v okolí rozuměli tak by si od nich ani pes kůrku nevzal. Že to byli šperky pornografických popisů brutálních perverzních mesaliancí ze zacházením jazyka druhým osobně je jasné. Ovšem slušnými slovy. A docela určitě soudce a ani znalci by neprokázali ty nejhorší myslitelné urážky které tam na sebe chrlili v kontextu. Takže Vážený když jste pochopil že jste solí země a já špína tak jste to moc nečetl a šlo vám o zcela jiné téma nebo bylo mimo Váš rozsah a prostě se rád věnujete obcování. Nedojdete pro radu do zpovědnice? Pastýř opečovává stádečko a ducajícími se zabývá, no ale kdo ducal rouhající se kacíř krásné pastvičky v ohradě kterou opustil? Berany berany. [vyplazený jazyk] [mrknutí jedním okem]

330854

10.4.2015 12:12

RE: Je nezbytné

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 330854

No jo, Šlaku, jenže Vaše projevy jsou sice z určitého vesmíru srozumitelné a dávají smysl, jenže většinové společnosti by bylo potřeba vyhulit několik jointů aby se tím vůbec začali zaobírat. Osobně mi s těmi Vašimi úvahami taky lezete na nervy. Přestože podstata sdělení tam je, ten způsob je špatný, místo posmívání se by bylo dobré se zamyslet nad lepším podáním.

330861

10.4.2015 12:39

RE: Je nezbytné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 330861

To nejsou úvahy ale realita před kterou dámy z nedělních škol zavírají očička a nóblesní se vyvyšují bontónem který je od věci a kritika které nehne myslí je k ničemu a tak někteří by měli radši pročítat pletení a vyšívání nebo zrýt záhon a nedělat ze sebe haury ve smyslu dojmologie mimo nosné téma. O posměchu to nebylo a není. Jenom o krajní neorientaci v společenském dění které se patrně vymklo kontrole a možnostem ždímaných a humanitě s civilizací obecných přínosů industrializace všem a stává se jenom rozmary budulínků jak naloží se sebeududkovanými idioty. A dobře to tedy pro ně nebude.

330863

10.4.2015 6:23

Tak to dnes

Satanist 173.?.?.?

v ceskym krateru vypada a je to vopravdu des a hruza co se tam deje. Nic proti clanku , ale vo ptakach toho vim hodne ale "Havranoviti" to teda slysim poprve. Kdyz uz tak Corvidae - mezi ktery patrej vrany ,krkavci , havran , kavky , oresnici , sojky a straky - teda Krkavcoviti ! Vsichni Corvus jsou vsezravci , hnizdej na skalach , ve skalnich dutinach , ve vezich kostelu , nebo na holy skale a jako priklad uvedu Alpine Chough - Kafka zlutozoba (Pyrrhocorax graculus) - sice existuji jeste 2 subspecies ve vyssich polohach Julskych Alp kterejm ke knizdeni staci sut ...... Dohromady v celym svete je 115 druhu Corvidae ve 25 rodech a patri mezi zpevny ptactvo i kdyz tomu mozna neverite . Vsichni Corvidae jsou velice prispusobivy a inteligentni ptaci a v American Ornitologist Union panuje nazor, ze puvodni predek vsech Corvidae zil v Australii .

330825

10.4.2015 9:46

RE: Tak to dnes

WL 94.?.?.?

Reakce na 330825

Díky za odborný výklad. (Zde jde umělecké dílo popisující kýč našich měst nikoliv o přírodopis, který systematizuje, popisuje, registruje živé tvory před jejich lidkvidací.)

330842

10.4.2015 18:47

RE: Tak to dnes

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 330842

Nemeli by se sebrat koryta vod prolhany huby parazitum naroda kteri skodej i ty prirode ? Vite za mejch mladejch let tech Rooks (havranu)- Corvis frugilegus) nad jednim malym mesteckem v podkerkonosi litalo daleko vic a vodhadoval jsem ten flock havranu na 5 tisic a v zime na polich mezi mestem Jilemnice a Horka u Stare Paky nebyla vzacnost videt v kazdym rookery flocks sedet na poli tak 10 tisic havranu coz byl uplne normalni pocet a to v dnesni dobe uz neuvidite . Tak ze budete mit pravdu co se tyce zivejch tvoru pred jejich likvidaci.

330898

10.4.2015 6:39

Pochopení souvislostí...

Sibolet 90.?.?.?

Kdo se v životě vývojově prokousal tak daleko.že pochopil Bhagavatgítu,nebo Gambit Mahátmu,zároven si na základě osobních zkušeností odpustil TEORETICKÉ TLACHÁNÍ,ten pochopil zároven terminus technicus VŠE JE DOBRÉ https://www.youtube.com/watch?v=YXQ80x6IFjw Ostatní vývojově pozadu štětinují,šináglují,jochují,juchají při bourání dalších ideologicky nevhodných pomníku...Budíž jim karmický ranec lehký. [chechtot]

330827

10.4.2015 8:12

Doba se mění

Marten264 93.?.?.?

Pan W. Lischka opět s vtipným nadhledem zhodnotil stav městské fauny. U nás také již havrani plně nahradili odmítané holubí populace. Pamatujete, holubi jsou nečistí, zdrojem parazitálních onemocnění a takové podobné kecy.
Tak teď mají parky plné masožravých havranů co jim serou na hlavy a nikdo s nimi nehne protože nějaký ouředník v Bruselu rozhodl že jsou CHRÁNĚNÝM druhem.

Také jsem zvědav, jak daleko kapitalističtí demonkrati postoupí na své cestě rozvoje společnosti. Je jeden velmi zajímavý, společensky potřebný nástroj, který stál na počátku evropské demokratické společnosti a jeho používání se stalo společenským přínosem - nevymyslel ho lékař Joseph Ignace Guillotin ale jeho následník doktor Antoine Louis. To je však detail, v praxi to nevadí. Stál na počátku, mohl by stát i na konci.
http://www.stoplusjednicka.cz/vyvracene-omyly-gilo...

Pokud by někdo rád zvolil lidštější postup doporučuji následující film, někde snad zakázaný, pro mírně podivný pohled na kvetoucí evropská velkoměsta a jejich osazenstvo.
Nádherná zelená - původ Francie.
https://vimeo.com/54624341

330832

10.4.2015 9:42

RE: Doba se mění

Sibolet 37.?.?.?

Reakce na 330832

máme tu orbitální šapito v plné kráse No a nějaký Cayce předpověděl tsunami,co potopí nejen Wall Street... [cool] http://orgo-net.blogspot.cz/2015/04/americka-letaj...

330841

10.4.2015 10:07

americké chemtrails nás ochrání pane Liška, nebojej se

r.m. 80.?.?.?

jakmile češi povyhynou, přiběhnou sem extra kultivovaní židovští osadníci vyhnaní z okupovaných území Izrahelle a slunce vysvitne na novou Obřezanou republiku.
[bliji]

330848

11.4.2015 16:06

Bůh nás ochrání pane Liška, nebojej se

+Adam 77.?.?.?

Reakce na 330848

..easy imigration to the czech republic...Psáno na všech sloupích.Jeden američan se tím inspiroval a vystřílel tady po vzoru divokého západu celou rodinu kde bydlel..nebo ubodal?
Ovšem jako první se tam nahrnou "Turbanisté z Afriky.
turbanista-pískem a smrdím oplývající obyvatel Afriky,který žije v písku i kadí do něj.

330972

12.4.2015 7:59

RE: Ochraňte boha

WL 90.?.?.?

Reakce na 330972

Pomsta za Afriku se vrací. Imigranti útočí na imigranty. A vlastně se vrací pomsta za všechno. Není příliš vědecké přepokládat, že když zmasakrujeme všechny kontinenty, že přijdou kontingenty milosrdných, láskyplných, pracovitých, ušlechtilých a skvělých lidí. Smrtelná choroba si nachází adekvátní vstup do předem narušeného a nemocného organizmu, aby jej využila, vysála a zlikvidovala. Jestli ta smrtelná chřipka nebude Africká, tak bude Americká, Asijská a nakonec Evropská? Nesmíme se blbě divit, to nám nepomůže. No, nebo vlastně pomůže, abychom to už měli rychle za sebou.

331024

11.4.2015 16:55

Bůh nás ochrání pane Liška, nebojej se

+Adam 5.?.?.?

Reakce na 330848

http://video.idnes.cz/?c=A150327_160853_volby-2012_vov&idVideo=V150327_194823_webtv_sha

Doporučuji..ta ženská si myslela,že z toho vypadla pojistka,zasyčí to,bouchne,takže se otočila a začala zdrhat!

330974

10.4.2015 15:55

Havrani

Andrew Siddur 77.?.?.?

Havrani čekají i na židovském hřbitově v Praze.

330878

10.4.2015 16:33

The Raven

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Už víckrát ne!

Havran, E.A.Poe.

330880

10.4.2015 16:58

RE: The Raven

Kopáč hrobů 90.?.?.?

Reakce na 330880

Ano, pane Kropáči. Autor měl na mysli jistě vzácného havrana edgar a. pouis, nikoliv přesný živočišný druh, jak se někteří ptáčníci domnívali.

330882

10.4.2015 16:55

Venku je radioaktivně krásně

WL 90.?.?.?

Děkuji osamělým příspěvkářům, kteří se chrání před ozářením ozařováním z monitorů počítačů. Venku je dnes radioaktivně krásně, ačkoliv na obloze je mlha, jak ji zašlemovaly svými výfukovými plyny neustále sem a tam létající letadla. Letí za štěstím.
Je vidět, že většina návštěvníků Zvědavce asi nemá vůbec zájem o přírodu, neboť název článku jejich zvědavost nijak nepodnítil, aby jej četli. A pokud jej přečtou, jsou to možná často ti, kteří dělají ten svinčík na ulicích měst. Jistě jen proto, že jej tam dělají ti druzí.

330881

10.4.2015 18:04

Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Úřední nadrasa informuje póvl z Vysočan článkem v periodiku "Devítka 4/2015" , aby ve dnech 1. - 17. 5. 2015 raději neexistoval.
Bude totiž v O2 aréně tzv. šampionát a tak budou domorodci v zóně do 1km zahrnuti zvláštní péčí. Chéb a hry.
A ostatní póvl se do zóny prostě vozidlem nedostane. Ale abych "nekřivdil" , můžete si vyprosit ve frontě na úřadě jednorázové povolení vjezdu , ovšem musíte prokázat , že žijete či pracujete.
Cituji : " fanzóna je místo pro fanoušky, kde mohou strávit čas a zažít kvalitní zábavu před a po skončení hokejového utkání MS a setkat se s fanoušky z jiných zemí..."

Škoda, že to hejno havranů není skutečné a nemá 10 000 000 uvědomělých členů a nevypustí kloaky na fanzónu.

330892

10.4.2015 20:42

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

Pitomec 90.?.?.?

Reakce na 330892

Nic ve zlém, vy jste toho ještě neslyšel. Víte jen o tom, co vám řekli druzí? Není krásné, jak občané lpí na systému informací, které jim napovídali učitelé ve škole, vědci a jiní pitomci? Jak to, že víte o čem je řeč, když autor použil svůj výraz "havranovití"? To má být kvůli tomu a kvůli vám pitomec?

330909

11.4.2015 8:02

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

Pitomec 90.?.?.?

Reakce na 330909

Omyl, tento můj příspěvěk patřil někam jinam. Spletl jsem to, jsem to přece ale pitomec. No, vlastně jsem Pitomec. Omlouvám se.

Tak to snad vyžehlím tímto: MS světa v (po)ledním hokeji je velice důležité. Substituje mozkovou a pohlavní činnost diváků (tzv. fanoušků). Každé město podporuje hokej, mizí přitom zajímavé prachy, vyhazují se peníze, ale všichni drží hubu - je to přece na hokej!!!! Napadněte hokej a napadnete polovinu pitomého národa. Ti vám dají. Urazil jste jejich ušlapané mužství a absentující intelekt. Od rána do večera ti pitomci nadávají a nenávidí stát, přístoj na ovládání občanů, ale v tomto případě jej nadšeně poslouchájí. Je to výchova, aby poslechli i jindy. Až jim třeba řeknou uřízněte si kus hlavy, je to poslední móda, udělají to. Když jim řeknou, že např. Rusové jsou zlí, protože jsou zlí, přimou to za své, jako správní fotbaloví a hokejoví fanoušci a budou fandit vlastním hajzům proti cizím v MS, které nahrazuje světovou válku, a pak ve světové válce, která nahradí MS. Jsou to přece hokejem a fotbalem dobře vychovaní (zpitomělí) pitomci.

330939

11.4.2015 10:01

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 330939

Já taky už jsem z těch pitomců pitomec. Jen jsem zvědav na ty pitomce z Prahy 9 až pojedou na Finanční úřad v Praze 9 , on je totiž také zahrnutý v nedostupné zóně. Chá, chá, ale to je v pohodě. Rádi ohnou hřbet.
Ve svém textu jste to popsal absolutně.

330944

11.4.2015 13:59

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 330939

Ten Pitomec má pravdu....Festival tuposti a primitivního "mistrovského,jePIČÍHO" nacionalismu....Stůpidní mlácení klackem do kusu gumy je debilní samo o sobě,ale ten humbuk okolo je vrchol.....pouze pro primitivy a jejich manipulátory,stejně jako ta idiocie s mičudou s názvem fotbal....Z kruhů příznivců,tvůrců a parazitů,vydělávajících jeden na druhém peníze v těchto pochybných a primitivních zábavách se rekrutují ti největší grázli a násilníci viz např.tzv.dobrovolnické bataliony na UA....

Budou to bakchanálie hlupáků,rozbíjejících si navzájem prázdné makovice jen na základě fandovství rozdílým klubům,jinak si nechávají po celé své bídné životy doslova srát na hlavu a ani neuhnou,natož,aby se tomu postavili....

"Kdo neskáče není Čech"("a kdo skáče je dámské přirození",dodávám...)
"Kdo neskáče je Moskal"...... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [oči v sloup] [bliji]

330964

11.4.2015 21:11

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

Aja 82.?.?.?

Reakce na 330939

Máte pravdu, a nemusí to být ani MS v hokeji, hodí se i fotbalové derby.

http://www.novinky.cz/krimi/366747-fotbalovi-fanou... [překvapení]

330991

11.4.2015 7:46

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

WL 90.?.?.?

Reakce na 330892

Máte slovo. Ona ta úřední nadrasa jsou hovarani, kteří nás prostý povl, odpad, smetí a výkaly sametové revoluce uklízí.

330938

10.4.2015 20:36

Už i zloději zblbli

Pitomec 90.?.?.?

Nejen obyčejní občané, ale i zloději, kteří v noci okupují ulice, již zblbli. Včera vykradli v naší pár baráků (sklepů a chodeb), zatímco poctiví občané opovrhující domobranou spali spánkem spravedlivých. Náš nájemní barák také vybrali. Zloděj se nechal zavřít v domě, a pak pracovním výkonu zevnitř pomocí páky vylámal domovní dveře za 65.000,- Kč. Legrace je v tom, že ty dveře nebyly zamknuté. Stačilo vzít za kliku a místo kraválu pohodlně, v klidu a tiše zmizet s nakradeným lupem. Je docela možné, že ten zloděj byl z té firmy, které ony domovní dveře před rokem instalovala, a třeba potřebovala vytvořit poptávku. Ono se celkem v domě nic nestratilo - jo, pouze sousedská důvěra a důvěra v policii, kterou stejně neměla.

330908

10.4.2015 21:20

GEREANLÁNÍ Ú/KLID

WL 90.?.?.?

Možná bychom chtěli uklidit tam nahoře, avšak nemáme uklizeno dole (na ulicích a doma). Možná čekáme, až se uklidí nahoře, že bychom pak uklidili dole – jako údajní svobodní občané se svobodnou volbou. „Úklid“ znamená „klid“, „uklízení“ zase „uklidňování“. Třídní boj stále trvá. Ti nahoře chtějí oddělat ty dole, ti dole, zase ty nahoře. Možná, že místo vzájemné nenávisti a pudového útočení, by stačilo uvědomělé uklízení a uklidňování. Vývoj však již jistě spěje správným směrem naopak - pod kytky. Jediné, co dokonale lidi odpuzuje je klid. Většinou milují nepořádek a nikoliv úklid. A tak je možná někdo pěkně odklidí a uklidí, když už je tak pěkně uklidnil. Jako, že se to už dávno stalo.
Jinak koukám, jak hnidopichy nármně rozhodil můj neodborný výraz "havranovití". Je to jistě skvělý důkaz chybných poznatků a vývodů autorových a vážené vzdělanosti kritiků.
Každému hnidopichovi nabízím, aby si laskavě sám vybral z široké nabídky uvedené v článku vhodný titul, totiž to, čím je - zda: „Svobodomyslným básníkem, romantikem, demokratem, erotomanem, náročným divákem, mudrcem nebo idiotem.“

330912

11.4.2015 7:37

RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID

Výkonný praporčík 90.?.?.?

Reakce na 330912

Ženy muže uklízet nenaučí. Žena muže neuklidňuje, ale pouze vzrušuje nebo rozčiluje. Matky kazí mužskou mládež. Manželovi neodpustí ani chlup, ale synům všechno, ať jsou jakkoliv velkými darebáky a lotry. Dospělé syny maminky k pořádku a úklidu nepřinutí. Od toho měli tzv. komunisté vojenskou základní službu. Skvělý nápravný vynález. Bohužel to nebyla armáda nadšeně lidová, a lidově donucovací. Kdo zrušil vojenskou základní službu, zničil společenskou mužskou sílu. Všichni vojáci to tenkrát moc nechápali, proč se na vojně místo atomové války pořád uklízí a uklízí - dělají rajony. A ono se uklízelo místo atomové války (místo aby uklízela atomová válka).

330937

11.4.2015 12:20

RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 330937

správně soudruhu
mládežníci nechtějí poslouchat výkonné praporčíky šup s nima do basy
ještěže takoví jako jsi ty už nemají na nic vliv mají před důchodem a zmůžou se jen na vypouštění smradu ze svých nevymáchaných držek
naštěstí je to co popisuješ minulost a již nikdy se to nevrátí [vyplazený jazyk]

330952

11.4.2015 9:39

RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 330912

Lepšie položiť otázku!

Poriadok môžete robiť hore len vtedy, keď ho máte dole
a zrovna tak i naopak.
Dole môžete dať veci "do laty"(do miery), len ak podobne robíte zároveň i hore.

Pri zle položenej otázke, v tomto prípade typu "Buď, alebo?"
vám chytrejší, ktorých to potom k amorálnosti zvádza, "tí hore" budú sa snažiť v uzmierení=zladení vám zabrániť.
Ide o jeden zo základných princípov doČasného zabezpečenia a výkonu moci.

inak povedane:
"Mysli globálne, konaj lokálne"

Ide ako vždy o hľadanie tej správnej, čo najobjektívnejśej miery.
Miery neegocentrickej.
Manipulácia davu, moc nad stádom je totiž postavená na predpoklade jeho(obete) egocentrizmu.

InDiviDualizmus, jednoDuchosť trivia, triviálnosť
je samozrejme niečo úplne ine,
čo len naoko, pre klam ducha spoloČnosti,
ni(e)kto po veky.. stotožniť sa snažil divne.

Toľko k princípom niektorým psydrôg,
hlavne tej moci, čo emituje nám cIVIs noci.
Bo vnímať situáciu vpravde, génia loci,
vo vzťahu jeho k pravidlám všeobecným, k práci,
čo každý tu má jedinečnú, to za námahu dá si,
iba ten, čo na Človeka nie len hrá si.

330942

12.4.2015 8:32

RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 330912

Přátelé nebo nepřátelé (račte si vybrat), pokud jste vědecky studovali úklid, museli jste dojít k veselým nebo přinejmenším zajímavým poznatkům. Například, že "příroda nemá ráda prázdnotu" (B. Engels?), že nepřípustně napadáte vnější Vesmír v jeho základních funkcích (entropie, degenerace apod.) a třeba také k tomu, že vás jako ú/klidu milovné lidi druzí nepořádní občané sprostě znežívají. Pokud někde uklidíte, druzí tam okažitě hrnou a tlačí svůj bordel, aby vás utlačovali, diskriminovali, masakrovali atd. ČILI, pořádkumilovní, úklidu-, klidu- a míru-milovní lidé by rozhodně neměli uklízet a vytvářet klid a mír. Ti to již umí. Podporují tím pravý opak. Dělají ze sebe pro parazity hostitele. Měli by naopak velice účinně podporovat nepořádek, bordel, hummus, svinstvo a válku. To proto, aby se všechno to utrpení co nejrychleji zlividovalo, a aby byl ve Vesmíru (Všemíru) konečně kýžený konečný klid a mír. To si však ještě pěkně mákneme....

331026

12.4.2015 12:59

RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 331026

Isto, všetko radšej čo najrýchlejśie zničiť,
lebo potom zároveň i rýchlejśie pochopíme,
že cesta tá je slepá, na ktorej sa nachodíme [smích]

..avšak môže byť i neskoro začať,
potom bez vody v púšti kričať..

Alebo, že kacír som: Vystrčiť hlavu,
pred tým než nás sily opustia a všetci to vzdajú,
vyskočiť von z labrysyntu, davu
a prikladom mocným ísť, priepasť preskočiť,
nie rozhodný, no krátkozraký krok vpred urobiť.

331041

10.4.2015 22:21

Vybrat si co si?

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Tak třeba kafka, jako krkafci.

330919

11.4.2015 1:07

Krysy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

už dávno nežijí ve městech. Odsud je vypudili potkani a díky tomu zmizel i jeden druh blechy přenášející mor. Potkan je jedna z (mála?) věcí, za které můžeme být východu vděční.

330930

11.4.2015 12:39

Mrchožrúti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

My na SLovensku jedného takého havranovitého televízneho čierneho mrchožrúta máme. [pláč]

330955

11.4.2015 17:29

RE: Mrchožrúti, mienko-fíreri

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 330955

Len nechajte tých "našich" fašistov pekne pracovať,
veď kto nám inak bude chrbát pokrývať?
Chcete nás azda nechať..demokratúrne bombardovať?

Ako za Slovak štátu, akurát,
že títo si to dobrovoľne vybrali,
síce z hlúposti, no snáď nie naporád.
Vtedy oddanosť slepá bola zvyškom "cirkvy"
a snáď tí dnešní fascinujúci,
pre hrobárov vlastných pracujúci,
zjedia aspoň trocha mrkvy.

Mierou chápania robíš na seba
a mierou nechápania na toho, kto chápe viac.
To platí pre každého z nich i nás.

Niet vecí nepoznateľných,
len ZATIAĽ nepoznaných.

330976

12.4.2015 15:01

Mate slovo

WL 90.?.?.?

Možná nejsem sám, kdo má pocit, že pořad "Mate slovo", který mate slova, probíhá u každé diskuse, aby diskuse odbíhala od tématu. Musel jsem také odběhnout od počítače - před dům, kde si jedna důchodkyně zlomila nohu na čestvém psím výkalu. Musela pro ni přijet záchranka. Soused má totiž psa, strašnou obludu a ta dělá obrovské hroudy výkalů, ale zapomíná je uklízet - ten soused zapomíná, ta obluda ne, ta uklízí, snaží se své výkaly zahrabat. Už víte, proč mají zločinci před většinou občanů obrovskou výhodu? Zločinci se snaží své stopy uklízet sami, zatímco většina občanů na to má druhé.

331044

13.4.2015 9:23

RE: Mate slovo

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 331044

..a ktorýžeto z "duchov Vašich",
s uvedeným bytostne nesúhlasí?

331093

16.4.2015 20:11

Krása v bordelu

Pitomec 90.?.?.?

Vidět krásu v prostotě, pořádku, jednoduchosti, čistotě a účelnosti, to dokáže každý hlupák, ale vidět krásu v tom svinstvu a hnoji, ve kterým se denně na ulicích a v médiích zoufale a těžce brodíme, to je to pravé umění! [zmaten] [zmaten] [zmaten]

331290

18.4.2015 10:57

RE: Krása v bordelu

WL 90.?.?.?

Reakce na 331290

Nejenom ze stavu ulic, ale i chabého zájmu, počtu čtenářů a mdlé diskuse lze vyvodit s ohledem na právně deklarovanou svobodu myšlení a vyjadřování, že občanská společnost se povětšinou skládá z pubertálně nedospělých jedinců, kteří svoji svobodu vyjadřování, volby, myšlení a jednání, a také nespokojenost a podprahovou tíseň méněcennosti, projevují hrdinskou revoltou proti pořádku a sobě. Pořádkem ovšem nemíníme pořádek zaváděný šmejdy pro ovládání tupě přežvykujícího stáda, ale pořádek spíše panensky přírodní či ještě lépe univerzální.
V přírodě např. zvířata značkují své teritorium uvědomělým vytvářením nepořádku, sestávajícím se např. z moči, výkalů, poškozování kůry stromů apod. Jinak žádné zvíře není tak blbé, aby vytvářelo nepořádek neuvědomělý, aby za sebou zanechávalo zbytečné a nebezpečné stopy, které by k němu jako k potravě lákaly a přiváděly jeho predátory. Z toho je patrné, že kriminální a fekální stoky, které u nás hrdě nazýváme ulicemi, jsou ve svém zaneřáděném stavu milovaným teritoriem většiny občanů.
Na druhé straně, pokud nevíte jak nato, abyste se někam vecpali a dělali tam druhým pořádek (jako např. NATO), tak tam napřed vytváříme nepořádek. Domácí nepořádné obyvatelstvo nepořádek pak nadšeně sametově vítá, stejně tak jako vítá nás.
Je jednoznačně zřejmé, že zájem a pozornost občanů mnohem více než cokoliv jiného poutá nepořádek, zločiny, vraždy, sex, násilí, drogy, lidské neštěstí atd. Tak, ať si toho marasmu pěkně dosytosti užijí, ať se jím udáví. A poděkování patří jistě těm, kdo jim to kýžené štěstí nakrásně zprostředkují.

331412

Příspěvků: 48

10.04. 04:09  Je nezbytné
10.04. 07:25 udo1  RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.
10.04. 18:18  RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.
11.04. 09:46 udo1  RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.
11.04. 10:51  RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.
11.04. 17:41 udo1  RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.
11.04. 18:19  RE: Je nezbytné bojovať ZA niečo, nie PROTI niečomu.
10.04. 08:51  RE: Je nezbytné
10.04. 10:30 .lak  RE: Je nezbytné
10.04. 12:12 Marten264  RE: Je nezbytné
10.04. 12:39  RE: Je nezbytné
10.04. 06:23 Satanist  Tak to dnes
10.04. 09:46 WL  RE: Tak to dnes
10.04. 18:47 Satanist  RE: Tak to dnes
10.04. 06:39 Sibolet  Pochopení souvislostí...
10.04. 08:12 Marten264  Doba se mění
10.04. 09:42 Sibolet  RE: Doba se mění
10.04. 10:07 r.m.  americké chemtrails nás ochrání pane Liška, nebojej se
11.04. 16:06 +Adam  Bůh nás ochrání pane Liška, nebojej se
12.04. 07:59 WL  RE: Ochraňte boha
11.04. 16:55 +Adam  Bůh nás ochrání pane Liška, nebojej se
10.04. 10:14 Sibolet  Jednoduše a levně...
10.04. 15:55 Andrew Siddur  Havrani
10.04. 16:33 Kropáč  The Raven
10.04. 16:58 Kopáč hrobů  RE: The Raven
10.04. 16:55 WL  Venku je radioaktivně krásně
10.04. 18:04 výjimečné porušení omerty  Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9
10.04. 20:42 Pitomec  RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9
11.04. 08:02 Pitomec  RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9
11.04. 10:01 výjimečné porušení omerty  RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9
11.04. 13:59 Emil Robot  RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9
11.04. 21:11 Aja  RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9
11.04. 07:46 WL  RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9
10.04. 20:36 Pitomec  Už i zloději zblbli
10.04. 21:20 WL  GEREANLÁNÍ Ú/KLID
11.04. 07:37 Výkonný praporčík  RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID
11.04. 12:20  RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID
11.04. 09:39 udo1  RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID
12.04. 08:32  RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID
12.04. 12:59 udo1  RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID
10.04. 22:21 Kropáč  Vybrat si co si?
11.04. 01:07  Krysy
11.04. 12:39  Mrchožrúti
11.04. 17:29 udo1  RE: Mrchožrúti, mienko-fíreri
12.04. 15:01 WL  Mate slovo
13.04. 09:23 udo1  RE: Mate slovo
16.04. 20:11 Pitomec  Krása v bordelu
18.04. 10:57 WL  RE: Krása v bordelu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 041