Diskuze k článku

Úskalí v problematice povinného očkování

Příspěvků 124

7.3.2015 1:05

Zvědavec jo to je balzám na nervy... neplacená reklama

jh111 185.?.?.?

Člověk ulopocený každodenními problémy,
vytočený nevyvážeností TV zpravodajství
přemýšlející nad tím jak se v našich krajích
ujme válečná propaganda,
jestli se vzbudí mlčící většina?
Nalezne oázu klidu a relaxaci na Zvědavci.
Děkuji za uvážlivý výběr témat článků.
To co je nám nyní potřeba je právě relaxace.

328542

7.3.2015 11:38

=== Sirotčí jistota:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 328542

Když je někde vyvinuta další nová geniální vakcína, první injekci bych prdnul mladému Rotschildovi.

328589

7.3.2015 1:33

Jak se chránit

Winston Smith 77.?.?.?

Dobrý den,

můj starší syn má po "HEXE" prokazatelně lehkou formu autismu. Dokonce i naše obvodní dětská doktorka po této
pro ni šokující zkušenosti už tolik "netlačí na pilu",
nejspíš má pořád ještě svědomí a lékařskou etiku.

Existuje jeden spolehlivý lék na neutralizaci nežádoucích účinků:
Den před očkováním, v den očkování a následující den podávat homeopatikum Thuya Occidentalis (ředění 9CH).

Mladšího syna už plně ochránilo, Systém se "nažral" a alespoň jedno dítě mi zůstalo zdravé !

http://www.modrykonik.cz/forum/leky-pro-deti/thuya-occidentalis-po-ockovani-pomuzou/

328543

7.3.2015 15:07

RE: Jak se chránit

Sergej Omrd 194.?.?.?

Reakce na 328543

To jste nechal po té zkušenosti očkovat i druhé dítě ...? Nejhorší, co by se vám stalo, by bylo tak 5tis pokuty (max je deset, praxe je mnohem mírnější) Tohle je placená reklama. Ne na zvedavce, ale na to homeopatikum....

328609

8.3.2015 2:39

RE: Jak se chránit

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 328543

Třikrát denně prášek cukru, bude chlapík jako rys! Ovšem výhradně cukru z laboratoří Boiron, stovku za čtyři gramy, že ano. Šamani prašiví, aby to čert po poli honil. Co to dítě rovnou vzít, polít ho vodou, posypat ho cukrmoučkou a třicetkrát s ním praštit o podložku potaženou koňskou kůží? [vyplazený jazyk]

Homeopatie je placebo, a placebo má smysl ordinovat pouze těm, kteří z toho mají pojem (tedy těm, kteří mají sílu a schopnost obelhat sami sebe). U nemluvňat a zviřátek se tedy jaksi z principu věci míjí účinkem. I u toho brabence: "Dali prášek podle rady, mraveneček stůně dál, celý den byl jako v ohni, celou noc jim proplakal."

Mladší syn měl prostě kliku, případně neměl predispozice. Předražený cukr, který se někde ve Francii proběhnul kolem túje, v tom nehraje žádnou roli. Je to sice škoda, ale je to tak...

328655

9.3.2015 12:11

RE: Jak se chránit

MartinB 90.?.?.?

Reakce na 328655

tohle je jen váš názor, znám spoustu lidí, kterým homeopatika zabírají.

328761

9.3.2015 12:39

RE: Jak se chránit

Winston Smith 77.?.?.?

Reakce na 328655

Neuvědomujete si, že nenechat "zaočkovat" neskončí jen pokutou!

Pokuta je pouze první viditelný "signál", že odporujete BIG BROTHEROVI - stejně debilní uvažování je, když si nic netušící Afghánec vezme domů nový Smartphone "náhodou" nalezený kdesi ve stepi a tím na sebe přitáhne zaměřovač US Dronu, který ho potom "hummálně" sejme i z celou rodinou, protože zcela jistě BYL (nadevší pochybnost) terrorista, kde by jinak v té poušti přišel k US Smartphonu že? Skupina lidí, co nám vládnou má pořád před očima "Mojžíšovo dillema" = buď si dítě dobrovolně zvolí zmrzačení a přežije, nebo zvolí revoltu a bude usmrceno !

Žijeme 25 let v Bordelstánu, kde Vám dítě nevezmou do školky, což Vás na dlouhá léta (coby otroka Hypotéky) uvrhne do ekonomické chudoby nepoznaných rozměrů (a já bohužel nejsem Janek Ledecký, který má dost peněz z tantiém na to, aby svoji dceru ESTER vědomě odloučil ze spárů Systému a individuálně dovedl až k Olympijské medaili) ...

"Vyčnívat" z davu je nikoliv věc "názoru", nebo okamžitého "hnutí mysli", ale vědomě podepsaný rozsudek SMRTI vydaný Systémem nad tím nejcennějším, co jste v životě dosáhli - nad vlastními potomky!

Protože Vím, jak homeopatika fungují (účinkují na jemnohmotné úrovni, která ovlivňuje hrubohmotnou) vím, že druhého syna jsem již spolehlivě ochránil všech příznaků ... Oba dva jsem vědomě vystavil "riziku", prvního bohužel z nevědomosti (jako většina idiotů, co podporují očkování), ale jako větší riziko vidím, aby v útlém mládí čelili šikaně spolužáků, učitelek a později i v práci, protože jejich OTEC se "rozhodl" myslet jinak ... To už jsem jednou zažil a nechci znovu - Díky, ale stačilo !!! [bliji]

328765

8.3.2015 15:11

RE: Jak se chránit

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 328543

Moje dcera začala po očkování koktat. (3 roky, 3 dávka Imovax Polio). Nyní začínám boj o to, aby to bylo uznáno, jako nežádoucí následek očkování. Lékaře nebudu šetřit, někteří dostanou asi do ......)

328701

7.3.2015 1:42

Výroba domácí vakciny

Robin 109.?.?.?

Ingredience: Formaldehyd, žaby, eter, mixér.

<https://www.youtube.com/watch?v=eX_GvhEFGsA>
https://www.youtube.com/watch?v=eX_GvhEFGsA

!!! A rtut....pro zachování dobrého zdraví, nepotřebuješ znát teplotu v obývacím pokoji. !!!!! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

328546

7.3.2015 2:38

Odborná veřejnost

Keson 178.?.?.?

Myslím, že k tomu by se měla vyjádřit především odborná veřejnost. Pokud vím, tak žádná z korektně provedených studií (velký vzorek, double-blind...) neprokázala jakoukoli vazbu mezi očkováním a autismem.
Trochu se bojím, aby taková demonstrace nevedla spíš k rozdmýchání emocí a hysterie, než k věcným odborným debatám (můžu se mýlit).
Já osobně i po zvážení rizika vlivu farmaceutických korporací považuji za důvěryhidnější názory uznávaných imunologů, spíše než všelijaké konspirační teorie.
Nerad bych se dočkal toho, že i tady začnou lidé zase umírat na spalničky, jako např. nedávno v Ohiu.

328553

7.3.2015 5:52

RE: Odborná veřejnost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 14.?.?.?

Reakce na 328553

Pane Keson,

Vidim, ze se obavate konspiracnich teorii vice nez ockovani...
Kdybyste chtel, mohl byste si najit na internetu spoustu studii a clanku od lekaru, kteri se nebali prolomit tabu ockovani a napsat svuj nazor na vec. Mozna byste zasnul az by se Vam otevrely oci!
Vite, co se do vakcin pridava? Casto se mluvi o rtuti a oxidu hlinitem, ale to neni ani zdaleka vse: vytazky z ledvin opic, vytazky z potratu, atd. Hledejte a naleznete, nebot nesmirne je milosrdenstvi Bozi... (to rikam jako atheista).
Muj jediny vnuk ve veku jednoho roku se po troj-vakcine MMR v Australii zmenil behem neceleho pul roku ze zdraveho ditete v lidskou trosku - dnes je mu 12 let a ma velmi tezkou formu Autismu ktera je pohromou pro celou rodinu.
Nebudu Vas ale presvedcovat...mozna, ze az se budete venovat vyzkumu ucinku ockovani tolik let jako ja (stal se z toho do jiste miry muj amatersky konicek), prohlednete...

Kangaroo

328558

7.3.2015 9:39

RE: Odborná veřejnost

Keson 178.?.?.?

Reakce na 328558

Ano, kdo hledá, najde. Když budete chtít, najdete zaručené důkazy o tom, že tuto planetu ovládají UFOni.
Je rozdíl, jesti si člověk nejprve utvoří názor a pak hledá/filtruje pouze informace, které ho potvrdí, nebo jestli hledá objektivní pravdu (to samozřejmě platí pro obě názorové strany). Vašeho vnuka je mi líto; stejně jako lidí, kteří zemřeli, protože nebyli očkováni.
Přeju pěkný den.

328570

8.3.2015 18:01

RE: Odborná veřejnost

vratka 89.?.?.?

Reakce na 328570

Omyl! Tuto planetu ovládájí hlavně peníze a tudíž je rozhodující výše zisku. V tomto případě jsou to hlavně zisky farmaceutických firem.

328705

10.3.2015 18:26

RE: Odborná veřejnost

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 328705

Pán Keson možno "narážal" na Mimozemšťanov v pozadí vlády USA. Práve som na knihu s týmto názvom "narazila", keď som si pozerala na youtube video "Kennedyho zastřelil řidič, který řídil jeho auto, William Greer":

https://www.youtube.com/watch?v=zKEoX3qsqY0

Pod videom v texte je uvedené:

"William Cooper ... Získal několik medailí za vedení boje ve Vietnamu a za odvahu. Jako pracovník tajných služeb, byl nositelem nejvyššího stupně utajení. Během osmi let námořní služby, získal hodnost poddůstojníka I. třídy. Odešel ze služby od amerického námořnictva, 11. prosince 1975.
Jelikož to byl velice čestný a odvážný člověk, můžeme díky němu nahlédnout, do přísně tajných materiálů. Své neuvěřitelné poznatky zapsal v knize: Mimozemšťané v pozadí vlády USA. Tuto knihu by si měl prostudovat každý člověk a je možné ji stáhnout zde: http://uloz.to/xSAo3Zk/mimozemstane-v...
Informace uvedené v této knize, jsou naprosto jedinečné a pravdivé. Opravdu doporučuji prostudovat. Otevře vám to oči a pochopíte pozadí světa."

Tak idem študovať.

328857

7.3.2015 11:46

RE: Odborná veřejnost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 328558

Na rozdíl od Kesona Vám verím. Je príliš sebevedomý, ale ješte málo zkušený. Nechápe, co nadelá poškozený nervový systém, protože jemu ješte funguje. Posmešky o ufónech jsou mimo mísu, delá sám co kritizuje, nerespektuje príčinnost.

Prijde chripka, virus napadne krome bežných "záchytných" oblastí i oblasti "rízení". Než, a zda vubec ta část zregeneruje objevují se značné poruchy ve funkci. Část dočasne, nebo úplne vysadí. Jedno, zda ruka, mozek, žaludek...

Testují se dnešní vakcíny dvojite slepým testem jako kdysi v klasické medicíne? Ne, je to drahé a není na podobnou organizaci čas. Jak ale testují? Statisticky, pres počítače. Rozhodí pár neznámých vzorku mezi dosud jakžtakž fungující léky, má to 2 dusledky.
1. Nikdo nemuže ríct a prokázat, že delají na nem pokusy, protože na vetšine opravdu nedelají.
Je to jako ruská ruleta, nezajímá je, kdo konkrétne kterou vzorku dostane, už malou odchylku od statistické distribuce jsou schopni odhalit. Šarže mají číslo kvuli identifikaci účinku/reklamaci, a verím, že si uchovávají informaci o tom, které šarže kam distribuují, a mají také zpetné hlášky o počte prípadu výskytu nekterých chorob v regionu dejmetomu v ročním horizontu. To na počítačové vyhodnocení úplne stačí.
2. Lék otestují na lidech aniž jsou známé predem účinky.

Je nesmysl nechat si na veškeré populaci provádet testy korporací, které jsou mnohdy rizikovejší, než choroba sama, hlavne proto, že se do toho príliš namontoval biznis, nad kterým stát stratil kontrolu. Pritom stát je subjekt, který by mel garantovat práva, když mu občan platí dane. Práva na informaci, zda jsou na človeku delány pokusy. Byly i zverejneny pokusy korporací školit lékare tak, aby to deformovalo statistiku o skutečných účincích léku(manipulace s vekem, počtem vzorek), čím je stížena jakákoliv identifikace príčinné souvislosti(lék-autizmus). Základ manipulace je ale v posunutí prahu/citlivosti statistického zjištení, které bežný občan nemá k dispozici.

Nejsem absolutním neprítelem očkování, nechal bych vakcíny, které fungovaly, a do tech nových se pouštet jen opatrne, hlavne s vyloučením biznisu, který dostal chuť vydelávat ješte na neodzkoušených vecech, čím takhle drasticky a neefektivne platíme vývoj nadnárodním korporacím.

Nikdo zatím porádne neprokázal, proč je lepší nahrnout do človeka najednou tak mnohočentou zmeť ruzných mikrobu. Taková infekce není v prírode pravdepodobná a když už, tak končí tragicky. Hexavakcíny by meli zrušit, jsou co pozoruju kolem príliš rizikové. Lékari často i opravdoví odborníci se čiste tím, že dost jasne nevidí do matematiky octnou v roli novodobých šarlatánu a alchymistu. Jsou schopni uverit, že náprotivku chtejí dobre, pritom ho zabíjí.

Veci jako haarp, chemtrails, domácí antivakcíny jsou načisto pitomost z nevedomosti, které spíš odvádí pozornost od podstaty veci.

328590

7.3.2015 22:25

RE: Odborná veřejnost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 118.?.?.?

Reakce na 328553

> Myslím, že k tomu by se měla vyjádřit především odborná veřejnost.

Myslíte tím tu odbornou veřejnost, která organizuje semináře o tom jak falšovat statistiky farmaceutických preparátů?

> Pokud vím, tak žádná z korektně provedených studií (velký vzorek, double-blind...) neprokázala jakoukoli vazbu mezi očkováním a autismem.

Čtu vědecké výzkumy z oblasti vakcín už skoro 20 let, ale žádnou korektně provedenou studii (natož double-blind), která by neprokázala vazbu mezi vakcínami a autismem jsem zatím neviděl.

Správně provedená double-blind studie v této oblasti je něco jako svěcená voda. Farmaceutické firmy se jí vyhýbají jako čert kříži a jsou ochotné udělat téměř cokoli, aby provedení a publikování takových studií zabránili. Jsou si totiž velmi dobře vědomi devastujících následků, které by korektně provedená double-blind studie měla na farmaceutický průmysl.

Proto tvrdím, že lžete!
Pokud ale skutečně taková studie existuje, pak přidejte link na tuto studii...

A ještě jednu poznámku: Systém, kde o vás rozhoduje někdo jiný tady už byl a nazývá se OTROCTVÍ...

328634

8.3.2015 9:00

=== Otroctví:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 328634

..... Systém, kde o vás rozhoduje někdo jiný tady už byl a nazývá se OTROCTVÍ...

Systém kde o Vás rozhoduje celý život někdo jiný je tu odjakživa, a jmenuje se stát. Otroctví, to je jen jedna zastaralá v podstatě ještě proti dnešku humanistická forma režimu. V otroctví byl nucen majitel otroka se o něj postarat. Dnes je místo otroka takzvaná "námezdná pracovní síla", která se využije, a zahodí. Zkuste pár odborných publikací židovského továrníka Engelse, a nebo jeho sponzorovaného poskoka Karla Marxe. Obávám se, že dospějete k překvapení stejně jako s těmi odbornými studiemi o hromadném očkování, a jeho výsledcích. Celé mládí jsem se ve škole byl nucen dívat na ochrnutou spolužačku. Tu lžičku z hnědé lahve jsme dostali od sestřičky v bílém plášti ve třídě povinně všichni, ale ona prostě neměla to štěstí, a centrálně ochrnula. Samozřejmě že to bylo tehdy ještě "demokratické" / jedna lahev - jedna třída/, a nerozdávaly se toho namíchané krabice ampulí v lékárnách, a prdnout to do Vás dnes může třeba jen poučený cikán. Kšeft musí běžet, kdyby fotr z truhly koukal, a zvláště dnes, v "kapitalizmu"...

328672

7.3.2015 2:46

.... a co ak?

pepino460 83.?.?.?

Precital som knihu Johna Viparena Neziaduci ucinok: Smrt. Osobne s nim suhlasim. Nazorny priklad sa deje v Spanielsku. Ako je mozne, ze 95% pacientov ockovamych proti chripke tu chripku dostali a teraz lezia a sedia po nemocniciach po chodbach? Osobne som proti akemukolvek ockovaniu, ak si tu knihu precitate, mozno sa pridate. Trocha k liekom este: ako je mozne, ze pacien lieceny a hspitalizovany s diagnozou mozgova mrtvica po 10 dnoch sa dozvie, ze to nieje mozgova mrtvica, ale skleroza multiplex /MMS/. 3 roky po hospitalizacii kde mu boli podavane lieky na mozgovu mrtvicu nemal doteraz ani len nadchu. Samozrejme dalsiu liecbu na sklerozu odmietol. Neverim lekarom ani dobry den.

328555

7.3.2015 10:28

RE: .... a co ak?

Reveil 83.?.?.?

Reakce na 328555

Totéž je s automechaniky. Když mi začalo z ničehonic houkat zaparkované auto, bylo ve 2 různých servisech a v obou řekli, že to jsou pojistky.
A nakonec se přišlo na to, že se ve svazku káblů prodřela izolace a při změně teploty se holé vodiče dotýkaly a docházelo ke kraťasu.
Z toho plyne, že lepší je spravovat si auto sám a léčit se taky sám, přikrývkou a teplým čajem.

328580

7.3.2015 7:50

Jeden z komentářů k tématu od jinud

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Ako človek, ktorý si prešiel peripetiami naťahovania sa s úradmi kvôli neočkovaniu, viem, že ich argument č.1 je kolektívna imunita a ochrana verejného zdravia. Je nutné začať zdôrazňovať určitý fakt, na ktorý nikto nechce brať ohľad – totiž ten, kto tvrdí, že máme kolektívnu imunitu zároveň dáva o sebe vedieť, že absolútne neovláda matematiku a nevie počítať ! A ľudia , ktorí nevedia počítať by nemali mať možnosť byť v riadiacich funkciách alebo v pozícii, že rozhodujú o osudoch druhých ľudí. Pamätám si , že keď sa začínalo s plošným očkovaním proti hepatitíde B a aktuálne boli zaočkované dva ročníky narodenia (vzhľadom na počet obyvateľstva na Slovensku to boli približne 2% populácie),vravela som našej detskej lekárke, že nechcem aby moje deti dostali toto očkovanie, veď aj tak skoro nikto nie je očkovaný. Lekárka dvihla obočie a povedala : Máme 97% zaočkovanosť !!! V sekunde mi došiel jej omyl a uvedomila som si , že takto to vníma veľa lekárov. Mýlia si zaočkovanosť jednotlivých ročníkov narodenia so zaočkovanosťou celej populácie! Neuvedomujú si, že keď máme zaočkované a preočkované detské ročníky narodenia hoci aj na 98%, tak v rámci celej populácie to nie je viac ako 20% !!! Ak nebudeme bojovať so skutočnosťou, že protilátky po piatich rokoch po očkovaní sú na nule – toto tvrdia naši poprední experti na očkovanie – tak nám je jasné, že nechránená časť populácie tvorí minimálne 80% celkovej populácie !!! Vždy ma pobaví, keď odborníci hovoria o nevyhnutnosti zalátať „imunizačné diery“ a vôbec im nedochádza , že „imunizačná diera“ má veľkosť 80%. Teda ŽIADNA kolektívna imunita. Žasnem nad tým, že sa pomaly podarilo dosiahnuť, aby neočkované deti boli postavené mimo kolektív ako malí zločinci a nikomu nevadí, že v týchto kolektívoch sa pokojne pohybujú očkovaním nechránení pedagógovia, vychovávatelia, kuchárky, upratovačky, samozrejme rodičia a starí rodičia detí. Deti nežijú v hermeticky uzavretých priestoroch, oddelené od dospelých. Ani prezident, ministri, úradníci, sudcovia nie sú chránení. Dokonca ani lekári, ktorí prichádzajú do styku s novorodencami, nie sú chránení, lebo účinok ich očkovaní už dávno pominul a nie sú opakovane preočkovávaní. Ako je možné , že sa v našom uvažovaní ujal taký nelogizmus a nie sme schopní na neho poukázať?
http://sa.uploads.ru/hFXGp.pdf - takto sa že vraj tvorí svet. Čo keby sme sa inšpirovali a v krátkom čase by sme vytvorili povedomie, že každý kto tvrdí , že máme kolektívnu imunitu je nekompetentný, neschopný človek s nulovým matematickým myslením a nemá právo byť vo verejnej funkcii? A už vôbec nie rozhodovať o zdraví a osude nejakého iného človeka.
Rozbalit

328563

7.3.2015 10:23

RE: Jeden z komentářů k tématu od jinud

pavel jan 90.?.?.?

Reakce na 328563

Zajímavý úhel pohledu.Zcela souhlasím. Nedávno jsem si položil otázku, proč lidé automaticky přebírají tvrzení vědecké a odborné obce jako hotovou nezpochybnitelnou věc. Ve společnosti jsou zřízeny instituce, jejichž úkolem je osvětlovat veřejnosti témata problematiky jednotlivých oborů lidské činnosti. To by bylo v pořádku - ne každý má dost času, znalostí a schopností se v tom kterém oboru orientovat. V moderní historii se však začala objevovat nepříjemná věc, která stále graduje. Tyto instituce i jednotlivce začala zpočátku plíživě, později zcela běžně ovládat politika a byznys. Protože důvěra ve vědu byla neotřesitelná,stal se z toho výborný prostředek pro manipulaci s myšlením lidí. Dlouho to fungovalo, výsledky výborné, až poslední dobou to začíná zadrhávat. Proč, protože prolhanost, intriky a pokrytectví těchto lidí a institucí přesáhly únosnou mez. Je to asi tak: když jako správce majetku budete krást s mírou, může vám to vydržet hodně dlouho. Když však začnete být nenažraní, stane se vaše zlodějna zjevnou a začnete mít problémy.Přesně to se stalo v oboru péče o zdraví. Určitá partička přišla na to, že manipuovat se zdravím veřejnosti je nejvýnosnější byznys na světě. Dobře se to uchytilo a časem dosáhlo obludných rozměrů. Jedou v tom všichni: byznysmeni, politici, media, vědecká i odborná veřejnost (myslím tu hmotně a karierně zainteresovanou část). No, jsem zvědav na další vývoj událostí a doufám, že zprávy o probouzející se lidské společnosti nejsou jen zbožná přání.

328578

7.3.2015 7:53

přidám si taky

six 87.?.?.?

O nesmyslu zvaném očkování nemá smysl mluvit, ten kdo chce si data najde. Přirovnám to k chemtrails, kolipak lidí chápe že chemtrails je realita? A to to máte přímo před očima. Lidská bytost ztrácí schopnost rozpoznat realitu a spíše se uchyluje k vírám od tzv. schválených odborníků.
Patřím též k těm co mají otřesné zkušenosti s tzv. lékaři, vyjímky jsou ale těžko se hledají. V současné době používám lékaře většinou na vyšetření a příp. stanovení diagnozy pokud je nějaký problém, léčbu si rozhoduji a řídím sám. Problém je, že to vyšetření které potřebujete hned, máte čekací dobu pár měsíců. Ale to jsou ty výhody západní společnosti, které se tak těžko vybojovali za 20let. Ono se někde musí projevit to 2-3 předražené lékařské vybavení v ČR.
six

328564

7.3.2015 8:43

RE: přidám si taky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 328564

žiaľ máte pravdu, ja to mám doma, moja manželka je obeťou tohto podvodu - čo už, známej dcérka, sesternicin syn, a to len moje blízke okolie - lekári sa bránia, boja sa následkov a súdov

328566

7.3.2015 10:29

RE: přidám si taky

pavel jan 90.?.?.?

Reakce na 328566

Nemáte to snadné, celá struktura je dobře organizovaná, financovaná a mediálně podporovaná. Největší problém je obrovská armáda užitečných pitomců, z ní musí mít všechna vyšší patra této struktury upřímnou radost.

328581

7.3.2015 9:16

RE: přidám si taky

Rudy1 213.?.?.?

Reakce na 328564

O nesmyslu zvaném očkování nemá smysl mluvit, ten kdo chce si data najde

No synku ty jsi tedy majstrštyk demokracie [mrknutí jedním okem]

328568

7.3.2015 10:21

Náhradní témata

Reveil 83.?.?.?

Řekl bych, že takovéto pseudoproblémky se vnášejí uměle, aby se odvedla pozornost od skutečných problémů, které se řešit nebudou.
Postoje antivakcinotiků jsou obdobné revoltě, při níž by se svobodomilní lidé bouřili proti svévoli státu, který všechny řidiče nutí jezdit vpravo.
Argumentace obsahuje řadu bulvárních tvrzení, např. pokud jde o ADHD. Zatím nikde nebyla seriózní studií prokázána souvislost s vakcinacemi. A divil bych se, kdyby se to někdy prokázalo - ADHD je vývojová porucha, převážně geneticky fixovaná, jádro problému se odehraje v nitroděložním období vývoje. Chlastající a kouřící matka k poruše vývoje přispívá. Očkování, ke kterému dojde až poté, co se dítě se změnami mozku (např. menší objem mozku) už narodí, za to může dost těžko.

328577

7.3.2015 11:18

Je to diskutabilní a stálo by to za vážné zamyšlení,to očkování...

Emil Robot 46.?.?.?

...určitě je rozdíl jak v očkovacích látkách,tak v motivaci k očkování dnes a před 50-60-ti lety,kdy jsme tím prošli my...možná nám to zachránilo život a zdraví....dnes ale "nelze věřit ničemu"....
Moje 80-letá matka po hecování svých kamarádek,aby udělala maximum pro své zdraví,šla s nimi se nechat naočkovat proti chřipce,vždyť to radí všichni doktoři a je to zadarmo atd.....
Dopadlo to tak,že všechny tři babky 3 dny po injekci zkolabovaly a přijely pro ně záchranky a skončily ve špitálech (poruchy činnosti srdce,závratě,ztráta chopnosti udržet rovnováhu,ztráta vědomí atd.)....já se vyděsil....obvoďačka dělá blbou....
Jediný,pozitivní výsledek,který to očkování mělo byl ten,že babka od té doby jak jen vidí injekci,tak je schopna zahodit fr.hole a vyskočit na nejbližší strom jak veverka.... [chechtot]

328587

7.3.2015 17:41

RE: Je to diskutabilní a stálo by to za vážné zamyšlení,to očkování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 328587

http://fr.gloria.tv/?media=632913

A to buďte rád, že to dopadlo takhle.

V mém okolí zemřeli tři osoby na očkování proti chřipce - údajně zatajili chronické onemocnění některého svého orgánu.

Má zkušenost - praktická lékařka mi předepsala lék INDAPAMIN na můj mírně zvýšený tlak. Po týdnu aplikace tohoto jedu, který významně snižuje koncentraci draslíku v laboratoři těla, mě odvezla sanitka a v nemocnici následovaly 4 kapačky denně po dobu 5ti dnů.

Postižená játra, EKG - deprese T vlny - rok trval návrat organismu k "normálnímu" stavu.

328615

7.3.2015 12:06

Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně

Donifan 178.?.?.?

Napřed jsem napsal (s otázkami)do SUKLu jakožto horlivý vyznavač očkování dívek proti rakovině děložního čípku. Odepsali mi tahle:

Dobrý den,

zvažování případných rizik při rozhodování o očkování Vašich dcer je zcela pochopitelné a správné. A je logické, že tyto informace hledáte na Internetu.
Na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) není od poslední informace o vakcínách GARDASIL - SILGARD z roku 2009 uvedena žádná další informace o závažných nežádoucích účincích, protože v ČR ani v EU žádné takové nežádoucí účinky hlášeny nebyly. V případě, že by k takovým nežádoucím účinkům došlo, byly by tyto informace zveřejněny nejen na stránkách SÚKL, ale také na stránkách Evropské lékové agentury (EMA) a ostatních lékových agentur EU.
Informace o hlášeních nežádoucích účinků jsou předávány všemi lékovými agenturami EU do centrálního systému nežádoucích účinků - systém Eudravigilance.
Zveřejňování takovýchto informací patří k naplňování poslání SÚKL, jak jste ho zmiňoval ve Vašem e-mailu.
Z nežádoucích účinků hlášených SÚKL od zahájení používání těchto vakcín v roce 2007 se jednalo vždy o nežádoucí účinky popsané v příbalové informaci a souhrnu údajů o přípravku, žádné závažné nežádoucí účinky (mezi které patří samozřejmě i úmrtí a trvalé poškození zdraví) hlášeny nebyly.

V moci SÚKL ani žádné jiné instituce není kontrola všech možných stránek a blogů, kde jsou zveřejňovány informace o vakcínách, zvlášť když jsou články uveřejněny bez jména autora a bez citací literárních a dalších zdrojů, ze kterých bylo čerpáno.
Žádná kampaň bohužel neodradí podobné odpůrce vakcinace ke zveřejňování takovýchto a podobných informací.

S pozdravem

Jitka Židlická
Tiskové a informační oddělení
Státní ústav pra kontrolu léčiv
Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel. + 420 272 185 333
e-mail jitka.zidlicka@sukl.cz

Pak jsem odepsal ale odpověď už nepřišla...

Dobrý den,¨

tak to jste mne uklidnila. Uklidnila jste mne v tom, že jsem pochopil charakter ignorace Vaší a úřadu, který zastupujete. Chytře jste se vyhnula informacím, které byly publikovány na webech, na něž jsem Vám dal odkazy. I na známý fakt, že Indie vyprala obchodníky s G/S ze země po úmrtí několika dívek. V US zemřelo několik desítek dívek a mnoho jich má podlomené zdraví.
Když tedy Vás toto nezajímalo, počtěte si alespoň názor prof.RNDr.Anny Strunecké DrSc http://www.slobodavockovani.sk/news/jsou-vakciny-proti-rakovine-delozniho-cipku-ucinne-a-bezpecne-nejnovejsi-publikace-o-hpv-vakcinach/
kde se mimo jiné píše :
,,Změny v mozcích dívek, které zemřely po očkování HPV vakcínou
Dr. Lucija Tomljenovicová a profesor Chris Shaw v Kanadě prováděli histologický rozbor vzorků z mozků dívek, které zemřely po očkování HPV vakcínou (Tomljenov...Automaticky kráceno

328594

7.3.2015 12:08

Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně

Donifan 178.?.?.?

,,Změny v mozcích dívek, které zemřely po očkování HPV vakcínou
Dr. Lucija Tomljenovicová a profesor Chris Shaw v Kanadě prováděli histologický rozbor vzorků z mozků dívek, které zemřely po očkování HPV vakcínou (Tomljenovic & Shaw 2012). Jejich detailní a vysoce kvalifikovaný rozbor ukazuje, že v mozcích dívek došlo k autoimunitním poruchám cév. Pokud nejsou tyto změny včas diagnostikovány, nastává smrt. Na probíhající autoimunitní cerebrální vaskulitidu mohou ukazovat některé symptomy, které dívky po očkování hlásí, avšak nevěnuje se jim pozornost ve spojení s touto poruchou. Jsou to zejména intenzivní a přetrvávající migrény, záchvaty, mdloby, třes, abnormality v pohyblivosti, psychotické symptomy a výpadky paměti.
Lékaři by si měli být tudíž vědomi, že v některých případech může očkování HPV vakcínou spustit fatální autoimunitní onemocnění.,,

Tak zatímco někde již zkoumají mrtvoly dívek, aby se zjistilo co s nimi očkování napáchalo, tak SUKL, plný zabedněnců a hlupáků, mlží a vydává nic neříkající prohlášení. Vy patrně vůbec nemáte tušení s čím si zahráváte, jaké genocidy se účastníte.
V diskusi pod článkem píše Mudr Eleková: ,,Dívky umírají nebo onemocní podivnými nemocemi postihující nervový systém, propukají u nich autoimunní nemoci. viz např. http://www.naturalnews.com/034635_schoolgirls_mystery_illness_New_York.html
V jedné škole dostalo najednou několik dívek Tourettův syndrom. Musí mít jednotnou externí příčinu a nabízí se Gardasil. ,,

Vy byste měli být postavení před soud a odsouzení za zločiny proti lidskosti. Nejen proto, že jste ignoranti a nedáte si práci, abyste zjistili jak je to s touto látkou, protože máte určitou zodpovědnost za zdraví národa, ale proto, že vy to děláte záměrně, kvůli penězům. Mudr Eleková píše : ,,Případ Gardasilu je obludným příkladem úchylnosti současného fungování zdravotnictví. Je ukázkou naprostého úpadku morálky, lidských hodnot a zdravého rozumu, ukázkou vítězství peněz nad všemi základními morálními hodnotami. Jak může někdo žít s vědomím toho, co touto vakcínou způsobil?,,

Jak vystižné - obludnost a úchylnost. Ano v Suklu pracují jen úchylové, kteří již neupřednostnují lidské hodnoty a základní morální hodnoty. Zcela propadli moci peněz. Stali se z nich obludy. Podle toho co jste mi napsala Vy - kéž si někdy uvědomíte co vlastně obhajujete. Kéž by se tak stalo! Mělo by Vám znít - Jak může někdo žít s vědomím toho, co touto vakcínou způsobil? ¨
Ano, ptám se lidí v SUKLu, kteří sice látku nevymysleli, ale umožnili ji vstoupit na trh - jak můžete v klidu žít, když je jisté, co látka dělá? Co jste to za lidi? K čemu Vám je všecko to vzdělání, když ho používáte jen k tomu, abyste vydělali peníze ? Daňoví poplatníci Vám umožnili vysoké vzdělání a vy se jejich dětem, vnukům, vnučk

328595

7.3.2015 12:42

Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně - dokončeni

Donifan 178.?.?.?

Jak vystižné - obludnost a úchylnost. Ano v Suklu pracují jen úchylové, kteří již neupřednostnují lidské hodnoty a základní morální hodnoty. Zcela propadli moci peněz. Stali se z nich obludy. Podle toho co jste mi napsala Vy - kéž si někdy uvědomíte co vlastně obhajujete. Kéž by se tak stalo! Mělo by Vám znít - Jak může někdo žít s vědomím toho, co touto vakcínou způsobil? ¨
Ano, ptám se lidí v SUKLu, kteří sice látku nevymysleli, ale umožnili ji vstoupit na trh - jak můžete v klidu žít, když je jisté, co látka dělá? Co jste to za lidi? K čemu Vám je všecko to vzdělání, když ho používáte jen k tomu, abyste vydělali peníze ? Daňoví poplatníci Vám umožnili vysoké vzdělání a vy se jejich dětem, vnukům, vnučkám takhle odměňujete.
Fakta z netu:
1. Vakcína prošla pouze třemi a půl lety experimentování (Gardasil/Silgard).
2. V době, kdy Evropská komise i americká FDA schválily licenci vakcíny Gardasil/Silgard, nebyly ještě výsledky těchto klinických zkoušek známé a přesto dostala firma Merck zelenou k aplikaci těchto vakcín ženám v Evropě i Americe.
3. Všechny klinické studie zkoumaly pouze vznik předrakovinných lézí. Vznik nádorů a jejich klesající počet nikdy nikdo nestudoval, natož aby ho prokázal.
4. Nebyly prováděny specifické studie na těhotných ženách.
Judicial Watch: „Ze 77 žen, které byly očkovány v průběhu těhotenství 33 hlásí kolaterální efekty jako spontánní potrat nebo anomálie plodu. Další reakce, které jsou neustále nově nahlašovány, zahrnují Bellovu paralýzu, syndrom Guillaina- Barra a křeče.“ (zdroj WorldNetDaily.com ze 6.10.2007)
5. Vakcína není schopna poskytnout ochranu ženám, které již byly papilomavirem infikovány.
6. Účinek vakcíny se výrazně snižuje po 4. roce od očkování a 6 let od očkování je nulový.
7. V příbalových letácích všech těchto vakcín se uvádí, že očkování nechrání před všemi typy rakoviny děložního čípku ani nechrání všechny očkované. Nenahrazuje obvyklá preventivní vyšetření děložního čípku na rakovinu
Mylný pocit ochrany může vést k vynechávání preventivních prohlídek a tím paradoxně i k navýšení počtu případů s rakovinou děložního čípku.
8. Francie zakázala reklamu na vakcínu proti rakovině děložního čípku z důvodu, že její účinnost nelze prokázat: “Gardasil, One Less Victim of Cervical Cancer?” France says ‘NO’ as they ban Gardasil ads
9. Vláda Indie zakázala pokračování klinických testů s Gardasilem v jejich zemi poté, co 4 dívky zemřely a 120 mělo vážné následky.
Od roku 2006, kdy se začalo s očkováním Gardasilem/Silgardem v USA, bylo do roku 2010 nahlášeno 18000 vedlejších účinků a 72 smrtí: India Halts Use of Gardasil Vaccine After Four Deaths
10. Doktorka Diane Harper, která se podílela na testovací fázi II a III vakcíny Gardasil/Silgard a bývalá mluvčí a konzultantka firmy Merck, prohlásila,...Automaticky kráceno

328599

7.3.2015 18:19

RE: Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně - dokončeni

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 328599

Napsal jste to té paní Žid-lické ze Súklu velmi trefně a moc Vám za to děkuji. Problémem je, že mnozí občané dodnes netuší, jaký póvl dnes v súklu kryje zločiny farmafirem- proto by si to měli lidé vzájemně sdělovat alespoň na internetu. I já jsem měla se Súklem co do činění a i mě se stalo, že jsem dostala nicneříkající odpověď v duchu- všechno je v naprostém pořádku a brambory jsou v řádku.

Jelikož se problém týká mé nejužší rodiny, z toho důvodu zveřejním jen kousek dopisu, který jsem na závěr do súklu napsala:
Dobrý večer paní Ing. Bohumilo Jakubíková,
děkuji Vám za Váš doporučený dopis. Upřímně řečeno, já jsem očekávala Vaši odpověď v podobném duchu, jaký jste mi napsala. [smích] Ono totiž, i kdybyste v tom mnou kritizovaném léku našli něco závadného, tak byste mi to stejně tak jako tak nesdělili, protože byste mi jako laikovi dali do ruky zbraň, s kterou bych se mohla vytasit třeba někde na internetu v internetové diskusi- což je samozřejmě pro vás všechny zainteresované ze SÚKLu nežádoucí.
Ale že nejsou generika vždy pro pacienty to pravé ořechové, přestože byly řádně schváleny SÚKLem, svědčí třeba tyto dva články přímo od ošetřujících lékařů:
http://www.internimedicina.cz/pdfs/int/2012/10/12....
http://www.mojemedicina.cz/files/leciva/jine-soubo...

328617

7.3.2015 22:02

RE: Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně - dokončeni

Donifan 178.?.?.?

Reakce na 328617

Ano, paní Židlická proto, že mi už nenapsala, by měla dostat Židlozepan - na ostravsku osvědčená medicína [smích])

Na Suklu jsou asi ignoranti anebo jsou tam ti praví - pochopitelně vždyt PRÁVĚ TAM se musí zajistit spolehlivost. Tam to soukolí bude hooodně promazané. Tam ten olej musí kapat - téci proudem.. do pytle, kdyby šlo alespon o dospělé lidi - pokud jde o oběti, ale jim na Suklu - našim spoluobčanům (snad) nevadí, mají na háku, že obětmi jsou děti! Do nebe volající zločin! Lidé se musí ozvat, bouřit! Oni si to dovolí, protože jim nikdo moc ani nedá najevo jaké jsou ignorantské hovada.

328630

7.3.2015 13:42

strabismus

Hanine 93.?.?.?

Očkování jsem věřila, očkovala jsem normálně, syn po hexe ochrnutá noha na týden, svedlo se to na vadnou šarži,neustále potíže s dýchacími cestami, pořád na hromadě, po MMR se začal v noci znovu pomočovat a začal šilhat, dnešní diagnoza těžká forma strabismu jedna operace za ním, oči se rozšilhaly znovu, za dva měsíce jde na druhou, nikdo nám nedokáže říct, zda to pomůže ( je to prý záležitost mozku, a ano, vakcíny jsou neurotoxické), nosí už tři roky celodenně oční okluzor, brýle, celá ta sranda nás už s poplatky za pobyt v nemocnici stála víc jak pokuta za neočko, takže kde je ta výhoda? syn je velice milý, trpělivý, oči poctivě cvičí a stejně nás ještě čeká běh na dlouhou trat, už neočkuju, nikoho z rodiny! oproti jiným rodinám jsme dopadli ještě dobře, přeju všem hodně sil do boje s tímto systémem, co nás nutí děti vědomě dál poškozovat zdravé děti, s neochotou uznat, že postižení je po očkování, matka sama nejlíp ví, že dítě se opravdu změní ze dne na den a ne že tam ta nemoc číhala a očko s tím nesouvisí!

328603

7.3.2015 17:19

Hliník ve vakcínách

anonym 89.?.?.?

Proč je ve vakcíně hliník? Byly prokázány neurotoxické účinky hliníku. My jsme byli očkováni v předškolním věku, ve škole, žádné patologické následky se nedostavily. Další očkování v přijímači na vojně, to byla tak silná injekce, že nám odpoledne odpadl výcvik. Všichni jsme to přežili, někomu bylo z toho přechodně špatně, jinému ne. Ale žádný hliník, proč je dnes na to plošné očkování používaný hliník?

328614

8.3.2015 23:22

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328614

Je několik předpokládných teorií, které vysvětlují lepší účinnost imunitní odpovědi, když je antigen navázaný na nerozpustnou (či málo rozpustnou) sůl hliníku. Používá se poměrně dlouho. Současné množství jsou méně nežli miligram na dávku. Používá se docela dlouho.

V těcho hladinách již není zanedbatelné ani přijímání hliníku vzduchem, vodou, jídlem, mateřským mlékem... V porovnání s ostatními "běžnými" zdroji hliníku je ta jeho dávka ve vakcinách malá, málo se vstřebává (nerozpustné soli) zatímco součet ostatních zdrojů jí výrazně předčí a jedná se o sole rozpustné, které se po organizmu šíří. I když mozek má hemoencefalickou barieru, které takovým věcem také dost brání.

Takže svádět příjem hliníku do odganizmu jen na očkování je zavádějící. Z jiných zdrojů ho získáváme víc a v rozpustné, tedy horší formě.

328727

9.3.2015 8:58

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 328727

Doporučuji vám alespoň shlédnout vystoupení paní MUDr. Elekové, který se problematikou vakcín zabývá dlouhodobě a hloubkově. Pak možná zjistíte, že nemáte tak úplně pravdu:
https://www.youtube.com/watch?v=WwG-Q7BYFRo

328748

9.3.2015 12:57

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328748

Asi nezjistím. Paní kolegyně jedná na základě svých úsudků, názorů a nikoliv na základě ověřitelných studií. Tím se lišíme a dokud nepředloží nezpochybnitelné výsledky ověřitelné studie na hodně pacientech, tak nemám proč jí věřit.

Konečně i moji pacienti očekávaj, že je budu léčit "lege artis" tedy podle posledních poznatků vědy, jak se to překládá. A nikoliv podle toho, co mě, či jiného tak nějak zrovna napadne.

Medicína je na jednu stranu svobodné povolání, ale pokud paní doktorka někomu prokazatelně rozmluví očkování jeho dětí a ty potom nedejbože vážně onemocní, či dokonce zemřou na nějakou komplikaci té choroby, tak paní doktorka nejen přijde o diplom ale skončí s velkou pravděpodobností v base. Doufám upřímě, že se tak nestane, ani ne tak v obavě o paní doktorku, jako spíše o nějakého jejího pacieneta, který za to nemůže, protože on není povinen tohle vědět a znát.

328767

9.3.2015 19:10

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 328767

naopak měla by být na základě ověřitelných studií nevyvratitelně prokázána účinnost očkování a hlavně by měly být vyvráceny zmíněné negativní dopady
pakliže se tak nestane nemělo by se to svinstvo používat
v současnosti se každý doktor který to udělá klesá dobrovolně na úroven nájemného vraha
ale hlavně že to sype že? dokonce i na kvalitní vínečko máš [mrknutí jedním okem]

328798

9.3.2015 22:35

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328798

To není pravda, účinnost očkování je docela dobře prokázaná už dávno. Zmíněné negativní dopady jsou jen něčí dojem a není na výrobcích aby za miliony dolarů (ony ty studie jsou docela drahá sranda, proč si myslíte že se u nás už takřka žádná léčiva nevyrábí?) vyvracely něčí doměnky.

Těch Vašich doměnek může být totiž tolik, že by na vyvrácení všech neměl ani pámbůh dost peněz. Ale vysvětlovat Vám to asi nemá cenu, máte prostě jiné představy.

BTW poslední víno, které jsem pil bylo obyčejné tokajské z Kauflandu za 100 kč půllitová lahvička - ale bylo dobré. Snad by jste mi ty dvě deci nevyčítal. [smích] Navíc jsem zaměstnanec a platím si vše ze svého běžného platu, já nerozhoduju o tom, co nemocnice koupí, tak nedostanu dnes zadara ani tu propisku.

A vzhledem k mé docela malé spotřebě (ne víc než litr vína měsíčně - ono v práci musím být stejně střízlivý, služby mám skoro obden a manželka je takřka abstinent, to člověka nebaví pít sám, tedy mě ne) na to zatím mám.

Jinak nemám pocit, že jsem nájemný vrah. Ale když se to Vám zdá, tak s vyjímkou pár vážných infekčních nemocí se můžete léčit klidně někde u šamanů. Demokracie Vám to umožňuje. Něco jiného jsou Vaše děti, to není tak úplně Vás majetek. Konečně ani toho psa nemůžete dnes zbaštit v sekané, pokud tedy nejste ve Vietnamu.

Mějte se

328816

9.3.2015 22:45

Rozvoj stagnace úpadek,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 328816

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/svobodne-rozhodujme-o-zdravi-nasich-deti.html

328818

10.3.2015 11:42

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 328816

účinnost očkování přímo nezpochybnuji
jde mi o ty negativní dopady ty tvrdíš že nejsou prokázané což je pravda ale nejsou ani vyloučené což je řekl bych závažnější
proč prostě neproběhnou studie které je s jistotou vyloučí? správěn by to mělo být tak že cokoli co může způsobovat tyto věci by se prostě nemělo používat dokud se neprokáže že tomu tak není
mně jde prostě o etickou rovinu kdy doktoři lžou matkám a píchají jejich dětem bůhvíjaké svinstvo a pak bagatelizují negativní dopady toho svinstva protože se to prý neodkázalo
ty studie si zřejmě mají udělat matky na vlastní náklady že? [chechtot]
přeci to nebudou dělat ti které ten byznys živí
to ti nepřijde jako absurdní?

další podivná věc je uniformita očkování pro všechny
proč se nřpihlédne k rodinné anamnéze a není umožněno vytvořit individuální očkovací plány podle toho jaké choroby se v dané rodině v minulosti vyskytly?
pokud nám jde oproočkovanost populace tak by to bylo přeci mnohem lepší než současný stav který nutí každého přijmout nebo odmítnout svinstvo u kterého je podezření že s poměrně vysokou pravděpodobností způsobuje velmi závažné poruchy?

další absurdita je že neočkovaným dětem hrozí že je nevezmou do školky
proboha proč? když je účinnost očkování prokázaná nezpochybnitelná?

328845

10.3.2015 15:43

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 328845

Protože a proto že prostě a jednoduše jsou z rozumem na štíru a když většina dělá hovadiny tak ti se správným postojem jsou poté rušivý element pokud nejsou přímo zdiskreditováni z mnoha zištných důvodů. A demokracie nedostává tedy na frak, ovšem lidstvo bezesporu kriply.

328852

10.3.2015 20:40

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328845

>účinnost očkování přímo nezpochybnuji
>jde mi o ty negativní dopady ty tvrdíš že nejsou prokázané
>což je pravda ale nejsou ani vyloučené což je řekl bych
>závažnější
>proč prostě neproběhnou studie které je s jistotou vyloučí?
>správěn by to mělo být tak že cokoli co může způsobovat
>tyto věci by se prostě nemělo používat dokud se neprokáže
>že tomu tak není

Je to docela jednoduché. Uvedené negativní dopady jsou jen něčí tvrzení. Při studiích zjišťujících bezpečnost léku se neprojevily a tak není potřebat znovu dokazovat jen proto že to zrovna někoho napadlo. Krom toho principielně dokázat že neexistuje něco co fakt neexistuje, je obtížné. Vždy lze tvrdit, že se to nenašlo, protože se (lékaři) dost nesnažili.

>mně jde prostě o etickou rovinu kdy doktoři lžou matkám a
>píchají jejich dětem bůhvíjaké svinstvo a pak bagatelizují
>negativní dopady toho svinstva protože se to prý neodkázalo

Tohle je docela drzost, co říkáš. Víš, jsem lékař a nikdy bych někomu nepíchal "nějaké svinstvo" To dělali fašisti, kteří píchali lidem v koncentráku třeba fenol. Buď tak laskav a používej trochu zdvořilejší výrazy a nedělej z nás bandu vrahounů. Já si o Tvém uvažování také myslím leccos ale neurážím Tě. I nelékaři mají dodržovat určitou etiku. Děkuji.

>ty studie si zřejmě mají udělat matky na vlastní náklady
>že? [chechtot]

Jo přesně tak. Jestliže vysloví něco podobně nepravděpodobného, tak nemohou čekat, že takové studie na hledání něčeho, co možná neexistuje bude platit někdo jiný. Studie stojí stovky mega dolarů. Je to jako když budeš poté co stavební firma dokončí Tvůj dům požadovat aby dokázala, že do zdí a základů nenakakala, že Ty si to myslíš.

To by znamenalo barák třeba 2M zbořit (další 1M), prohlídnout vnitřek zdí (1M) a pak znovu postavit. Ale ty nechceš za barák v ceně 2M platit 6M, že? Musíš si najít znalce a zaplatit ho. Pak to můžeš vysoudit.

>přeci to nebudou dělat ti které ten byznys živí
>to ti nepřijde jako absurdní?

Ne, oni dodržují vše, co se od nich čeká. Studie zjišťující negativní účinky léčiv se provádějí standardně. To firma vyrábějící léky zaplatí - a pak Ty v ceně léku. Když chceš něco navíc, musíš to hradit sám.

Podobných podezření můžeš vyslovit stovky. Nikdo by to nedokázal zaplatit a ani všechno provést. Také jde - někdy - o problém možnosti uskutečnní takové studie. Když vyslovím třeba tvrzení že když baštíš rohlíky, tak brzo zplešatíš, nebo že sex se zrzkama v mládí snižuje demenci ve stáří [mrknutí jedním okem] tak bych Tě chtěl vidět jak bys mi dokazoval že to není pravda. [velký smích] A co bys dělal předtím, než bys to dokázal či nedokázal. Zakázal bys péct rohlíky a zrzky zavřel od 10 ti do kláštera?

Pokusy na dětech nebo třeba těhotných ženách stejně nejsou dovoleny. Nemůžeš je provést.

328866

10.3.2015 22:55

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 328866

takže když se z nějakého důvodu stát rozhodne přikázat at doktoři píchají lidem ten tebou zmíněný fenol je to v pořádku dokud někdo milostivě neudělá studii která potvrdí že fenol má negativní důsledky na lidské zdraví [překvapení]

ale co hlavně že každej měsíc dorazí penízky na účet co byste se starali at to udělá někdo za vás vy přeci "nevíte" [chechtot]

328875

10.3.2015 23:41

RE: Hliník ve vakcínách

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 328875

Oni vědí,oni to napřed přeci poctivě a zodpovědně zkoušejí,třeba takhle:
https://www.youtube.com/watch?v=bgV5cKGWm_U


PS:to opravdu stojí za shlédnutí !!!!!!!!!!!!!

328878

11.3.2015 20:22

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328875

Plácáte hlouposti. Fenol je jed, tohle nikdo nenařídí. Taková pitomost se může vylíhnout leda tak ve Vaší hlavě. Očkování chrání proti nemocem, tak se pužívá. Co třeba penicilin na amginu? To je podle Vás taky "nějaké svinstvo" a děláme to určitě proto abychom z toho, že Vy chcípnete, vydřeli nějaký mrzký peníz?

Škoda slov...

328929

11.3.2015 23:59

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 328929

Tak to nenapsalo UI (UMĚLÁ INTELIGENCE) Hovno by s toho měli, a umírák který kdoví co trží nebo klauzuje je aha. To už není o viře a spravedlnosti. Normální vyrovnávání hladin a pro prudiče to po dně to bude drncat a snad i bolet machr zatím se smíchem nabíjejím si rotšilda a ukradení svět idiot.

Mohl bych pokračovat ale, ale fuj, nejsi omezenec jako rozsívači zmarů?!!! Chcípák [cool]

328944

12.3.2015 10:12

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 328929

tak si za ten fenol dosad něco jinýho chytráku
je to jen příklad
přesně tímhle idiotským způsobem to funguje u očkování a ty to tady hájíš
jediné co máš na svou obranu jsou pochybné statistiky o vymýcení nemocí které mohou souviset s čímkoli a tudíž jsou neprokazatelné
škoda slov pro tebe kdybyses alespon zastyděl měl bych s tebou soucit ale tahle seš jen obyčejnej zbabělej gauner

328966

12.3.2015 11:57

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328966

Aha. Mám prostě jiný názor, který umím podpořit argumenty, například statistikama WHO - ty jsou jistě pochybné zatímco to co říká třeba Dr Eleková to bude jistě slovo boží. Jsem chytrák a zbabělej gauner, což jsou asi všichni, kteří s Tebou nesouhlasí a slušně diskutují. Musíš mít těžký život s tímhle světonázorem.

Víš, rád bych Tě poslal někam, ale jednak mi to vychování nedovolí a jednak by se to asi panu editorovi nelíbilo, řekl bych. Tak si to budu jem v duchu myslet.

328971

12.3.2015 16:42

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 328971

statistika jsou jen určitým způsobem interpretovaná čísla
z hlediska odbornosti vůbec nic nedokazuje pouze naznačuje nějaké indicie tot vše
takže jsi hezky shodil to co zde celou dobu tvrdíš vliv očkování na vymýcení nemocí rozhodně není prokazatelný a tudíž není důvod proč by se mělo očkovat plošně a povinně uniformně bez ohledu na to kdo je očkován
co se týče doktorky elekové ta říká velmi závažné informace kterými by se celá odborná obec rozhodně měla zabývat ale zabývá se jimi?
vždyt vy jen blbě kecáte bagatelizujete a děláte z lidí blbce
mysli si co chceš

329009

12.3.2015 19:32

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 329009

No, jestliže tvrdíte že vliv očkování na choroby není prokazatelný (sic), zatímco Dr Eleková má závažná fakta, tak skutečně s Vámi si asi nemám co říci. Pěkný den.

329016

12.3.2015 20:02

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 329016

ano statistika ve skutečnosti nic nedokazuje
opak může tvrdit jedině někdo kdo neví co statistika je a nikdy se tím nezabýval

329019

12.3.2015 23:45

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 329019

Aha, takže když například statistika říká, že průměrný věk dožití je třeba 77 (číslo jsem zde odhadl), tak ve skutečnosti se možná dožíváme všichni 150 a jen to nevíme... [chechtot]

329044

11.3.2015 0:00

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 328866

Chapu ze hajite zajmy sveho sponzora. Chapu ze milovany stat se stara o zdravi svych poddanych. Doktory mame stale studovanejsi,vedci v potu tvare vymysleji nove leky. Ale cim vic mame tady toho , tim vic mame nemoci,alergii a vselijak postizenych lidi. Kluka jsem ockovat nedal. Samozdrejme sem tam dostane chripku, ale na rozdil od ockovanych se z ni vylize behem dvou dnu. Doktora navstivil jednou v zivote a to k vuli urvanemu svalu. Ted je mu pres dvacet. Znami co dali decka ockovat si stezovali na negativni reakce nastesti jen vysoke horecky.

328880

11.3.2015 20:29

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328880

To je ale zvláštní, moje děti, i švagra očkované jsou a krom citlivosti v místě vpichu, která odezněla do rána žádné problémy nemáme. Ale i teploty jsou normální projev očkování, imunitní odpověď je spojena s možným vzestupem teploty...

Co ale nechápu já, je že když mám jiný názor nežli Vy, že si hned myslíte, že mám nějakého "sponozora" že to prostě dělám pro peníze. Odkud máte tenhle názor? To je Vaše okolí tak zkažené, že všichni dělají jen samé lumpárny pro prachy? Smutné...

328931

11.3.2015 22:40

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 328931

Jo jsem casto mezi lupy , drzim permit pro velke zdravotni stredisko . Provadime tam skoro vsechny renovace.Samozdrejme ze ne vsichni jsou lumpove. Nekteri maji zajem dokonce cloveka vylecit. Take vim ze doktori maji ruzne vyhody za pouzivani novych leku a jejich propagaci. Nejak jste zapomnel odpovedet na otazku proc mame porad vice nemoci, napr.More than 3.5 million Americans live with an autism spectrum disorder. (Buescher et al., 2014)

Prevalence of autism in U.S. children increased by 119.4 percent from 2000 (1 in 150) to 2010 (1 in 68). (CDC, 2014) Autism is the fastest-growing developmental disability. (CDC, 2008)

328936

12.3.2015 1:54

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328936

To samozdřejmě na rovinu nutno říci že nevím. Ale nějak si pamatuju, že když jsem jako dítě "neviděl" čárky na písmenama, tak se to léčilo pohlavky a říkalo se tomu nepozornost, roztěkanost a tak podobně. Dneska je to dysgrafie a bere se to jako choroba.

Stejně tak Aspergerův syndrom jsme se na medicině ještě neučili, nebylo to prakticky známé. V minulosti to měla nejspíše řada osobností a říkalo se tomu podivínství (nebo tak nějak)

Kacířská myšlenka: nemohou alespoň zčásti za to, co uvádíte zlepšené diagnostické informační a ekonomocké možnosti našich zemí, ve srovnání s dobou třeba před 50 ti či více lety?

Je hezké, že uznáváte, že všichni lékaři nejsou lumpové. Já zase měl osobně zkušenost s lidmi ze stavebnictví a musím říci že také všichni nejsou lumpové, v mých zkušenostech je to tak 50/50. Peace.

328947

12.3.2015 23:47

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 328947

Vidite o vzniku nekterych nemoci nevite nic, ale presvedcujete nas o neskodnosti vakcin. Cisla zvyseni autismu jsou za poslednich par roku. V dnesni dobe vetsina tkz. vedcu , politiku,lekaru a pod. kasle na zdravi lidi je zajima profit. Cest vyjimkam. Chvali te se uzasnymi vysledky ockovani, berete v uvahu ze za posledni desetileti lide vi mnohem vic o hygiene a vyzive. Znami doktori mne premlouvaji a jdu ve svem veku na celkove vysetreni ac jsem zdravy. Moje odpoved je vzdy stejna - Mnohem vice lidi umira s pomoci doktoru nez bez ni.

329045

13.3.2015 9:24

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 329045

To je pravda, u nás mnohem více lidí umírá jaksi s pomocí doktorů (tedy při léčbě jejich chorob lékaři) než bez ní (někde opuštění v jeskyni). Tak to prostě u nás je, jsme civilizovaná země. Jsou země, kde Vás tolik obtěžovat nebudeme ale asi by to nebyla dobrá volba.

Ano, o někteých chorobách se zatím moc neví. Nejsme vševědoucí a klidně to přiznáme. Nikdy Vám nepřišlo zvláštní, že někteří "alternativní" lékaři či léčitelé mají postupy vlastně na všechno? Asi nepřišlo.

Teď jsme nu tu měli jednoho takového šťastlivce. Nebyl u lékaře cca 30 let. Má zhoubné onemocnění v pokročilém stadiu a nelze pro něj prakticky nic udělat. Zemře a není mu tak moc let. Ale měl tu Vaší svobodu, cítil se zdravý a na vyšetření nechodil.

Přeji Vám ať dopadnete lépe.

329073

13.3.2015 12:02

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 329073

Strašení to je vaše oblíbená metoda, už vstupem do čekárny pacient přichází k této "osvětě" na nástěnkách.
Opustili jste tradiční medicínu s pohrdáním.
Ti nejlepší z vás znovuobjevují medicínu celostní.
I to co vám dala věda do rukou užitečného jste zprznili, viz antibiotika, ke kterým jste vyšlechtili nezodpovědným přístupem
odolné baktérie...
Jste namyšlení až běda, milí pharma-dealeři.
Čest výjimkám. Snad někdy vrátí to vaše povolání k užitku celé společnosti.
Individuální přístup při té sériovosti nemáte, a ani nemůžete mít, to se týká všeho - včetně očkování. Povinným očkováním jste se zbavili individuální zodpovědnosti a z občanů udělali statistickou veličinu. Koukněte na složení parlamentu, po právnících mají největší profesní zastoupení lékaři. Oni si sami vytváří zákony. Laik vám důvěřuje, bohužel. Udělali jste ze zdravotnictví černou díru na finance, své platy při stávkování poměřujete s platy na západě, a vydíráte veřejnost odchodem za lepším.
...
...

329080

13.3.2015 13:09

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 329080

V naší čekárně jsou jen ordinační hodiny a informace že pořadí pacinetů určuju já. Nevím o jaké tradiční medicíně mluvíte, o babkách kořenářkách a zaříkávačkách? Ano to jsme opustili ale nikdo Vám nebrání jít k šamanovi. Ale bylo by hezké, kdyby jste tam u něj už zůstala a pak s nějakým průšvihem neběhala za náma.

Celostní medicína, nebudu komentovat.

Antibiotika? Víte, my nejsme ti, co to dávali žrát drůběži a prasatům aby více nabývala. Naopak existuje komise která sleduje užíván ATB a brzdí nás abychom je nedávali "na všechno".

Nejsem pharma dealer, pracuji v normální malé nemocnici na chirurgii. Ano nemáme na paciety tolik času v současné situaci. Ale zase - není mou vinou že 1/4 nových lékařů zamíří za hanice místo aby zůstala u nás.

Je smutné, že nás tak nesnášíte. Nevím s kým si poměřujeme platy, ale jestli Vám připadá správné že asi 1/2 víkendových služeb máme placenou jako že v práci nejsme a přitom jsme.. i několik 24 hodnove po sobě... a ještě musíme poslouchat jak si nás Vy berete do huby.

Politikům se podařilo dobře vyvolat nenávist části populace vůči lékařům. Ale víte, já když si zavolám instalatéra nebo malíře tak mu taky musím zaplatit za celou jeho práci a ne jen za polovičku, proč Vám to vadí u nás?

Ani se těm mladým nedivím, být v jejich situaci a číst to co píšete...

329086

13.3.2015 14:34

RE: Hliník ve vakcínách

V. Slavík 193.?.?.?

Reakce na 329086

Pane Kosk, to není pravda s tím nesnášením...Já si vážím každého kdo komunikuje a je možné se od něj dozvědět něco podstatného, pro vlastní rozhodnutí....Politici jsou placení právě od toho, aby vyvolávali nenávist a rozdělovali. Jednou to jsou doktoři, příště důchodci, potom živnostníci. Je to jejich práce a nutno říci, že ji dělají dobře. Já si vašich názorů vážím a děkuji za ně. Věřím vám, že to myslíte dobře. I kdyby né, tak např. od propagátorů očkování, jsem se dozvěděl více mezi řádky, než např. ze studií Dr. Elekové, nebo Dr. Strunecké.

329092

13.3.2015 16:32

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 329086

"[smích]Nevím o jaké tradiční medicíně mluvíte, o babkách kořenářkách a zaříkávačkách? Ano to jsme opustili ale nikdo Vám nebrání jít k šamanovi. Ale bylo by hezké, kdyby jste tam u něj už zůstala a pak s nějakým průšvihem neběhala za náma."

Pane KOSKu - my jsme pod nickem 109 DVA. Jeden je evidentně pán, který je opravdovým expertem na všechny exaktní vědy včetně světové politiky. Ráda jeho příspěvky čtu a přeji si, abych mu tou shodou neudělala ostudu.

Takže - když už jste nás nerozpoznal, jak můžete jako lékař statisticky hodnotit vliv farmak na organismus? Pane - musel byste mít velké znalosti v oblasti biochemie a trochu analytického technického myšlení.

Jsem od Vás na opačném břehu - mám kybernetické vzdělání a ve svém pracovním procesu je aplikuji na biomedicínu - např. vliv farmak na metabolismus myokardu - divil byste např. jaké prasárny dokáže HEPARIN v organismu napáchat. Léky na tlak úspěšně likvidují celou laboratoř organismu - následně játra, ledviny, slinivku břišní atd.

Báby kořenářky nechte na pokoji - a homeopaty též - vždy znají míru podávání jejich "léků".

329101

14.3.2015 5:00

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 329086

>.. i několik 24 hodnove po sobě... a ještě musíme poslouchat jak si nás Vy berete do huby.
To si vás bereme oprávněně do huby, protože ta práce musí potom podle toho vypadat, t.j. buď se tam dobře vyspíte, a nikomu neuškodíte, nebo naopak.
>Ale víte, já když si zavolám instalatéra nebo malíře tak mu taky musím zaplatit za celou jeho práci a ne jen za polovičku, proč Vám to vadí u nás?
Zodpovědnost žádná (čest výjimkám), profesní solidarita lékařského stavu přikryje každý přešlap.
Instalatér musí zpackanou opravu provést znovu, nebo ho šéf vyhodí. U vás kolikrát už ani není na čem opravovat.
Někdy mne napadá, že by jste měli spíše platit pacientům za pokusy, které na nich provádíte...
Přeji více skromnosti vašemu lékařskému stavu, i Vám osobně.

329117

10.3.2015 20:42

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328845

>další podivná věc je uniformita očkování pro všechny
>proč se nřpihlédne k rodinné anamnéze a není umožněno
>vytvořit individuální očkovací plány podle toho jaké
>choroby se v dané rodině v minulosti vyskytly?
>pokud nám jde oproočkovanost populace tak by to bylo přeci
>mnohem lepší než současný stav který nutí každého
>přijmout nebo odmítnout svinstvo u kterého je podezření že
>s poměrně vysokou pravděpodobností způsobuje velmi
>závažné poruchy?

Ano, na tom něco je. Když někdo chorobu prodělal neměl by být očkován. Ale když jí měla jen babička tak ano.

>
>další absurdita je že neočkovaným dětem hrozí že je
>nevezmou do školky
>proboha proč? když je účinnost očkování prokázaná
>nezpochybnitelná?

Proočkovanost populace je do určité míry státní zájem, zájem většiny. Funguje to, když je očkováno 99.9999% populace (číslo ber z rezervou, prosím, vymyslel jsem si ho) Není v zájmu společnosti zvyšovat podíly neočkovaných. Asi jde o určité represivní opatření, které má odradit lidi od toho aby nakonec bylo očkovaných jen 50% a aby tu potom řádily epidemie. Tobě je zřejmě v tomto ohledu zájem druhých lidí volný. Ale oni tu žíjí s Tebou, nejsi na pustém ostrově, nezapomeň.

328867

11.3.2015 16:54

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 328867

"Proočkovanost populace je do určité míry státní zájem, zájem většiny."

To není státní zájem, nýbrž zájem farmaceutického průmyslu ve spolupráci s nataženou rukou pediatra. Podotýkám, že séra nemají stejné složení jako před desítky let. Výrobci se změnili a jde především o zisk.

" Funguje to, když je očkováno 99.9999% populace (číslo ber z rezervou, prosím, vymyslel jsem si ho) Není v zájmu společnosti zvyšovat podíly neočkovaných. Asi jde o určité represivní opatření, které má odradit lidi od toho aby nakonec bylo očkovaných jen 50% a aby tu potom řádily epidemie."

Jaké epidemie??? Zřejmě HIV, EBOLA a různé zvířecí chřipky - vyrobené uměle a vědomě ve výzkumných bio - laboratořích?

"Tobě je zřejmě v tomto ohledu zájem druhých lidí volný. Ale oni tu žíjí s Tebou, nejsi na pustém ostrově, nezapomeň."

Pouze doufám, že ti očkovaní nenakazí ty nenaočkované.

PS Cikáni si děti neočkují - a jak jsou díky přírodou obdařenému brzlíku zdraví.

Očkování je likvidace imunitního systému organismu. Dělejte si statistiku, komu pomohlo ke zdraví.

Ne nadarmo pediatr či praktický lékař Vám po negativním fatálním dopadu farmak sdělí, že jste zatajil chronické onemocnění.

328914

12.3.2015 1:57

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328914

>Jaké epidemie??? Zřejmě HIV, EBOLA a různé zvířecí
>chřipky - vyrobené uměle a vědomě ve výzkumných bio -
>laboratořích?

Tohle myslím na ilustraci docela stačí. Mějte se pěkně, nemá cenu se s Vámi bavit.

328948

12.3.2015 8:46

RE: Hliník ve vakcínách

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 328948

Nechce se mi věřit pane doktore tomu, že Vy dodnes nevěříte, že by mocní byli až tak nemocní, že by s klidem v tajných laboratořích vyráběli vědomě proti lidstvu různé umělé zvířecí chřipky a eboly. Vzpomínáte si, jak mainstream ( placený slouha mocných) uměle hysterčil a šílel kolem ptačí chřipky? Koupili jsme si tenkrát s manželem dvě krabičky Tamiflu za 2000 Kč. Pěkně jsme se finančně prohnuli, zatímco big pharma si tenkrát na ptačí chřipce celosvětově nebývale namastila kapsy. Nakonec jsme to Tamiflu stejně vyhodili, protože když jsem si přečetla příbalovou informaci, kde se to hemžilo samými jedy, hliníky a rtutí, tak jsem si řekla, že radši risknu tu ptačí chřipku.[smích]

A teď něco veselého pro zasmání:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/far...

328962

12.3.2015 12:15

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328962

Ano, dodnes nevěřím, že by ty různé chřipky někdo dělal v laboratoři, když to není k ničemu potřeba. Příroda to udělá snadno, zdarma za nás a když se podíváte do historie, také to párkrát udělala. A udělá i někdy v budoucnu.

Konečně nové chřipky vyrábí příroda každý rok ale jen občas se jí podaří "tak hodně nová" že naše imunitní paměť zcela zkrachuje.

Ano, manželka mě také donutila sehnat balení Tamiflu, které prošlo a někde ve špajzu ještě asi je na poličce. Připadalo mi to jako pitomost ale hádejte se s matkou dvou dětí. [mrknutí jedním okem]

Co se týče složení, tak to s prominutím kecáte. Já mám v práci možnost si jakýkoliv lék, včetně detailního složení a příbalových letáků ihned prohlédnout a v Tamiflu je oxid titaničitný a oxidy železa, Indigokarmín a ještě pád neškodných drobností. Oxid titaničitý je krajně inertní substance (používá se v potravinách jako bavivo, v opalovacích krémech a rozpouští se jen v roztocích silných kselin. Tedy v takovém Vetřelci by se asi rozpustil ale předpokládám že Vy jste spíše něžná žena nežli nějaký Alien [velký smích] ) a oxidy železa? Spousta lidí v sobě má nějaké drobné železné úlomky, které uvnitř Vás zreznou a děje se jim něco? Většinou o tom ani neví. Železo je navíc v těle přítomno v malém množstí fysiologicky.

Tím nechci říct, že je Tamiflu zrovna něco ausgrechnet zdravého ale není v tom ŽÁDNEJ HLINÍK A TAKY ŽÁDNÁ RTUŤ

Riskněte si co chcete, ale naučte se číst a nevymýšlejte si pitomosti. [smích]

328973

12.3.2015 21:50

RE: Hliník ve vakcínách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 328973

1) Dotaz - jak to děláte, že máte u editora privilegium na tolik přízpěvků???
2) Děláte si rozbory léků sám?? Pokud ne, proč máte takovou bezmeznou důvěru v to, co napíší jejich výrobci??
3) Víte jistě, že sériově vyráběné léky jsou zcela TOTOŽNÉ s těmi, co se dávají testovat??
4) Pokud si myslíte, že v tajných (vojenských) biologických laboratořích ve světě hledají léky na nemoci, tak jste nenapravitelně naivní.. Tam se vyvíjejí především tajné biologické zbraně. První z nich bylo AIDS.. To jistě víte,že ano..
5) Očkování MŮŽE být přínosné, ale to by se muselo očkovat opravdu "léky" a ne jedy. Nebo si myslíte, že snaha světových elit zredukovat lidstvo je taky konspirace?? A že pharma byznys neexistuje, protože výrobci léků jsou dobročinní dárci, kteří na lécích nevydělávají..
6) Celkově mi připadáte (prominte..) že jste tak chytrý, až jste .... Tímto končím, mějte se a přeji vám, aby jste si někdy v budoucnu maximálně užil své opěvované medicíny.. Třeba pak pochopíte, že jste celý život žil v bludu..
[cool]

329033

12.3.2015 23:59

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 329033

>1) Dotaz - jak to děláte, že máte u editora privilegium na
>tolik přízpěvků???
To nevím, zeptejte se ho.
>2) Děláte si rozbory léků sám?? Pokud ne, proč máte
>takovou bezmeznou důvěru v to, co napíší jejich výrobci??
Ne, ale když je v jedné vakcině napsáno, že obsahuje hliník a ve druhé ne a Vy tvrdíte že to je opačně, proč bych měl věřit Vám? Vy si je také určitě neděláte.
>3) Víte jistě, že sériově vyráběné léky jsou zcela
>TOTOŽNÉ s těmi, co se dávají testovat??
Už jsem to tu někde psal. I firmy se občas asi snaží podvádět. Ale zatím to vždy prasklo.
>4) Pokud si myslíte, že v tajných (vojenských) biologických
>laboratořích ve světě hledají léky na nemoci, tak jste
>nenapravitelně naivní.. Tam se vyvíjejí především tajné
>biologické zbraně. První z nich bylo AIDS.. To jistě
>víte,že ano..
Já si nemyslím, že se ve vojenských lab. hledají léky, vím že se tam alespoň někdy vyrábějí biologické zbraně. Ale nemám Vaší naivní představu že za VŠECHNY infekce v posledních letech mohou tajné vojenské laboratoře.
>5) Očkování MŮŽE být přínosné, ale to by se muselo
>očkovat opravdu "léky" a ne jedy. Nebo si myslíte, že snaha
>světových elit zredukovat lidstvo je taky konspirace?? A že
>pharma byznys neexistuje, protože výrobci léků jsou
>dobročinní dárci, kteří na lécích nevydělávají..
Hm, je mi docela přes padesát, očkovaný jsem byl na kde co, vzhledem k profesi a nějak mě nikdo zatím neeliminoval. Dokonce jsem se i rozmnožit dokázal. Jaký mají plán elity nevím ale co takhle nějaká válčička, to je mnohem snazší. Vyvraždíme se ochotně sami na jejich povel. Navíc infekce se může vymknout, to Vás nenapadlo?
>6) Celkově mi připadáte (prominte..) že jste tak chytrý, až
>jste .... Tímto končím, mějte se a přeji vám, aby jste si
>někdy v budoucnu maximálně užil své opěvované medicíny..
>Třeba pak pochopíte, že jste celý život žil v bludu..
Úplně blbej, chcete říci. No jen jsem opravoval nějaké omyly, viz třeba ten hliník co je jinde než si myslíte a tak dále. Díky za přání, to znamená asi abych zhebnul nějakou zvlášť ohavnou smrtí? Pěkné a od srdce. [mrknutí jedním okem]
> [cool]

329047

13.3.2015 8:18

RE: Hliník ve vakcínách

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 328973

Tak je možné, že s tou rtutí a hliníkem kecám, protože teď už těžko zjistím, co bylo na tom příbalovém letáku napsáno. Ono od té doby totiž uplynulo již asi 10 let a ten tehdejší příbalový leták v ruce pochopitelně již dávno nemám. Mám jen to, co se mi uchovalo v paměti a v té paměti se mi uchovalo to, že jsem se tenkrát z toho tamiflu přímo zděsila, co všechno v sobě obsahuje a kolik má úděsných vedlejších účinků- od selhání jater až třeba po mrtvici. Prostě celá řada fatálních nebezpečných zdravotních následků po jeho požití.

V dnešním příbalovém letáku tamiflu se již dávno neuvádí, co v něm vlastně všechno je obsažené, protože již farma korporace jsou dávno opatrnější a vše co se dá, to prostě tají.Ale i dnešním tamiflu se uvádí nespočet vedlejších zdravotních komplikací.

Pokud stále nevěříte, co jsou nadnárodní farmaceutické korporace zač (v dnešní době kvůli zisku za jakoukoliv cenu již přímo zločinné), tak snad alespoň uvěříte svému kolegovi MUDr. Matthiasovi Rathovi, který se svými kolegy lékaři na ně podal žalobu do Haagu:
http://www.uspesna-lecba.cz/zaloba-na-farmaucetick...

329069

9.3.2015 21:47

RE: Hliník ve vakcínách

Nada 90.?.?.?

Reakce na 328727

Možná byste si měl zjistit , kdyže se ta hemoencefalická bariera mozku tvoří , uzavírá..
Jednu z nejhorších vakcin MMR-spalničky příušnice , zarděnky..dostávají děti už v roce a čtvrt , kdy se právě k mozku který není touto barierou ještě zdaleka chráněn dostávají všechny nebezpečné adjuvans které vakciny obsahují..

ani další názory ohledně nerozpustných solích není přesné.

328813

10.3.2015 21:09

RE: Hliník ve vakcínách

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328813

Myslím že nejste informávána. Našel jsem si složení dvou zde používaných vakcin MMR (Konkrétně PRIORIX a M-M-RVAXPRO) a v programu AISLIP je podrobné složení včetně všech vedlejších, či pomocných látek.

Ani v jedné z výše uvedených vakcin není ve složení zmíněna žádná sůl hliníku.

Pravděpodobně okamžitě namítnete, že to prostě zatajují. Asi to nebude pravda, například u Tetavaxu - očkování proti tetanu - je obsah hliníku normálně všude uveden. Konkrétně hydroxid hlinitý, v množství odpovídající 0,6mg Al na jednu dávku. Co teď?

BTW co takhle rozvést a něčím podpořit, proč tvrdíte, že moje názory ohledně nerozpustných solích hliníku nejsou přesné. To je totiž přesně ono, nestačí jen tak něco plácnout, je nutné to něčím dokázat. A je to na Vás, vy jste to řekla [mrknutí jedním okem] A důvěryhodné zdroje prosím, ne web paní doktorky Elekové s její celostní medicnou.

328869

7.3.2015 17:50

Přednáška o očkování od člověka co tomu rozumí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Doporučuji všem diskutérům skvělou přednášku o očkování
https://www.youtube.com/watch?v=ApWEj2XJ5pA

328616

12.3.2015 5:32

RE: Přednáška o očkování od člověka co tomu rozumí

Rudy1 213.?.?.?

Reakce na 328616

>Doporučuji všem diskutérům skvělou přednášku o
>očkování

>https://www.youtube.com/watch?v=ApWEj2XJ5pA


No taky skvělé , ale až na maličkost že přednášející používá
v přednášce mluvu ulice,což mě u akademika dost překvapilo
a dále že na prezentaci WEB stránek AV , kde je údajně zaměstnán je na fotografii zdá se mi někdo jiný.

328955

7.3.2015 18:36

Následky po očkování

Muchomůrka 193.?.?.?

Syn má rovněž následky po očkování, imunita naprosto v háji, stálé záněty, do školky chodí sporadicky. Už po prvním očkování ve 3 měsících hexa+prevenar začal mít koliky, průjem, problémy s kojením a od té doby přestal přibírat. Ve 3 letech dg. porucha pozornosti, problémy s pamětí a suspektní autistické rysy. Také jsme zjistili, že má záhadně poškozený oční nerv, který měl ještě v roce a čtvrt v pořádku, což by odpovídalo očkování MMR (spalničky, zarděnky, příušnice)...

V mém okolí je několik dětí silných alergiků, o ekzému a potravinových alergiích nemluvě. Opravdu zdravých dětí je velmi velmi málo. Ve vakcínách je neurotoxický hliník, který vyvolává alergie, spouští autoimunitu, může poškodit CNS. A tohle necháme píchat ve velkém množství do našich dětí. Skoro mám konspiračně pocit, že to snad ty nadnárodní korporace dělají schválně, likvidují celé populaci zdraví a vytvářejí si tak budoucí klienty. A nemocní lidé řeší hlavně svoje zdraví a na nic jiného už nemají čas, peníze ani sílu...

Stačí se podívat do USA, kde se očkuje nejmasivněji na světě, dětská populace je tam odrovnaná, tam je nějak neurologicky poškozeno snad jedno dítě ze tří (podle dokumentu Greater Good tuším, doporučuji ke shlédnutí na YouTube se slovenskými titulky). Výskyt autismu dnes již 1 dítě z 50, mají vyhlášenou epidemii autismu, ale spojitost s vakcinací je tabu, na výnosný kšeft si farmakorporace přece sahat nedají. Jak říkám, USA jsou maximálně do 20 let vyřízené, populace bude narušená tak, že je nezachrání ani přistěhovalci...

328619

7.3.2015 18:41

Rozhovor s lékařkou MUDr. Ludmilou Elekovou

Muchomůrka 193.?.?.?

Kdo problematiku očkování nezná, poslechněte si rozhovor s touto lékařkou, která má osobní zkušenosti s nežádoucími účinky na svém dítěti a této problematice se léta věnuje:
https://www.youtube.com/watch?v=WwG-Q7BYFRo

328620

7.3.2015 22:05

Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 93.?.?.?

jedním z nich, na které tady hromadně kašlete, je třeba to, že s vrozenými zarděnkami - najděte si, co to znamená pro malého človíčka - se narodí na světě cca 110 000 dětí ročně což je víc, nežli se v ČR narodí VŠECH dětí za stejnou dobu.

Před zavedením očkování se rodilo u nás se stejným problémem 4 děti z tisíce, což znamená více než 4000 dětí ročně. Za posledních 10 let se v téhle zemi narodilo s vrozenými zaděnkami dohromady 1 (slovy jedno) dítě. Importována i s maminkou z Vietnamu, kde se maminka nakazila, tedy ne u nás. U nás se už jen narodila.

Cca 145 000 dětí zemřelo na spalničky na světě v roce 2013. Nejvyšší počet onemocnění v posledních 10 ti letech v naší zemi (onemocnění, ne úmrtí) byl za jeden rok 22 případů)

Tohle vše jsou ověřitelná fakta. Proti nim je třeba hypotéza, že vakcíny způsobují autismus, což nebylo nikdy seriozně prokázáno v podstatě trivialita.

Nemyslím si, že bychom ve světě kde se svoboda pomalu (či spíše stále rychleji) vytrácí, za ní bojovat jako lvi zrovna v tomto bodě.

Dnes si může každý napsat na net, co ho napadne, ne nadarmo se říká že minimálně každá druhá ženská na internetu je chlap [mrknutí jedním okem] .

Ale než začnete zběsile bojovat proti očkování, tak si přečtěte i argumenty druhé stany, pokud možno nezaujatě. A zkuste se oprostit od představy, že my lékaři jsme jen banda vrahounů, která nečeká na nic jiného nežli hromadně zmasakrovat vaše potomky. Víte, my se živíme léčením lidí. Když Vás zlikvidujeme, z čeho bychom žili?

328631

8.3.2015 19:37

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 328631

Pane doktore, možná jste výjimka, která potvrzuje pravidlo.
Resp. snažíte se lidem pomoc, ale do léků či sér NEVIDÍTE a nevíte, jaké svinstvo lidem dáváte.. Máte jen informace od prodejců a těm je jedno, co prodají, resp. sami neví, co tam je..
A na závěr - většina lidí nechce, aby jste je LÉČIL, ale aby jste je VYLÉČIL !! Chápete ten rozdíl?? Je celoživotní závislost na nějakých lécích ještě LÉČBA, nebo to už je jen PRAVIDELNÁ měsiční platba do inkasa (pharma lobby), jak u platby za byt, vodu, plyn??
Ono léčit a vyléčit je sakra rozdíl..
A ješte - nevím, co se stalo, ale sobotní Právo napsalo článek, že jeden lék (proti cholesterolu) asi způsobuje cukrovku..
Co když je to záměr - dvě mouchy (celoživotí nemoci) jednou ranou?? Není takovýto člověk-pacient zlatou slepicí, co po celý život snáší vejce pro tu pharma lobby??
BOhužel, máte nezáviděníhodné postavení, i když určitě ne vlastní vinou. Vinným je celý systém tohoto západního světa..
Mějte se..
[cool]

328710

8.3.2015 21:49

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328710

No jako chirurg zase nepoužívám takové spektrum léků a za dobu co to dělám bych řekl, že jsem se o účincích těch do užívám docela dost přesvědčil. Ale jasně, viděl jsem i nežádoucí a velmi vážné komplikace, i fatální. Ale kladný efekt převažuje o několik řádů.

Máte také pravdu že nemám prostor ve svém životě abych pročítal rozsáhlé studie v angličtině, to za mě musí udělat jiní. Ale každý lék dnes prochází velmi podrobnou studií a výsledky pro odborníky, kteří tomu rozumí, jsou přístupné. Může lhát jeden, dva tři deset, ne tisíc.

S tím léčením/vyléčením nemáte pravdu. Já mám štěstí, že pracuji v oboru, kde často vyléčíme. Ale takový internista nedokáže vyléčit pacienta s vysokým tlakem, nebo cukrovkou. To nejde, je to záležitost věku, dispozic a na to není léku (který by to vyléčil trvale, jednorázově, míněno).

Ale diabetik, který je na svůj diabetes léčen dejme tomu třicet let a v 80 ti zemře na něco, co s tím souvisí jen hypoteticky, bude spokojený, i když ho jen léčili. On by jinak zemřel třeba o 20 let dříve.

Právo jednak nebude v tomto ohledu nejserioznější zdroj informací, oni novináři někdy klidně píší o něčem čemu nerozumí, ale i tak.

Víte jak se přišlo na efekt Sildenafilu? Byl to původně (měl to být) lék na hypertenze, na vysoký tlak a snad i na bolesti na hrudi. Pak se začaly v laboratoři tablety ztrácet. Nakonec někoho při tom chytili a ten se přiznal že to má ještě jeden "vedlejší" účinek. A bylo to. Jmenuje se to obchodně Viagra a právě ten původně nečekaný vedlejší účinek stojí za jejím obrovským úspěchem.

Západní systém není ideální, i když já mám asi jiné výhrady, ale to je vedlejší. Jinak ta čísla o počtu úmrtích na to či ono jsou ze stránek WHO a troufnu si tvrdit, že budou přesná.

Ale hlavně, pocházejí ze zemí, které tak moc "západní" nejsou. Spíše chudé, afrika a tak. Tady mě leccos vadí ale v porovnání třeba s tou afrikou je to pořád hodně dobré. I ten systém zdravotnictví. Sice jsem slyšel o případech, kdy se něco dělalo pro zisk jednotlivců (informace by možná neobstály u soudu ale byly značně pravděpodobné) ale nebylo to ve smyslu dát nesprávný lék. Spíše z několika stejných ten, kde někdo "namazal". Není to pěkné, ale není to vraždění pacientů.

Taky se mějte

328717

9.3.2015 0:02

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 328717

>Ale každý lék dnes prochází velmi podrobnou studií a výsledky pro odborníky, kteří tomu rozumí, jsou přístupné. Může lhát jeden, dva tři deset, ne tisíc.

Tady jste na omylu. Patrím mezi (podle jiných) zkušené odborníky na poli techniky. Proto vím, že napríklad k prohlášení o WTC se podepsalo nekolik tisíc "inženýru, projektantu, architektu..." o tom, jak WTC1,2 "nemohlo spadnout". Pritom jsou v tom dokumentu elementární technické bludy.
Jak je pak možné, že se tolik "odborníku pod tohle podepsalo".
Podepsal se pseudoodborní dav, ne odborníci. Pseudo proto, že se podepsali pod neco, čemu spíš jen verili, a co tak úplne nespadalo do oblasti jejich momentální profese.

Proč treba riskujete ten hliník? Dobre víme, co mohou nadelat atomy jiných prvku v substituci organických sloučenin. Vy chcete ríct, že zabudování čehokoliv do složitých molekul nepredstavuje riziko mnohem horší, než klidnejší a opatrnejší vakcinace, která se overovala desítky let?

Kde jsou ty príčinné souvislosti? Neprijde vám to jako "pouštení žílou", co nekdy zabralo, jindy opak? Rozdráždit toxinem imunitu, která pak "neco" udelá a "nejak se rozhodne" ?

Nevadí vám, že existují studie, které dávají do souvislosti Alzheimerovu chorobu s hliníkem?

Spíše bych rekl, že nekteré studie jsou natolik specifické a podrobné, že často nejsou nekým jiným reprodukovatelné, overitelné a opravdu jim rozumí pár lidí na svete. Ty tisíce dalších jsou jen kroví. Konkurence ale také všechny výmeny informací neumožňuje, takže nalejme si čistého vína.

Dobre jsem si všiml v okolí, jak probíhají lékarské diagnózy. Kolikrát mimo technickou logiku, "rozbory jsou drahé a trvají dlouho", tak se používá levnejší loterie, a nekdy pak panika, když to nevyjde. Tam, kde to opravdu umí jsou pretížení. Výsledkem je špatná dostupnost služeb zdravotnictví.

328735

9.3.2015 13:14

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328735

Hliník riskuju proto, že ho dostanu do těla v mnohem větší dávce jinými cestami - kterým se stejně vyhnout nemohu. O procento víc nebo méně velký rozdíl nebude
>
>Kde jsou ty príčinné souvislosti? Neprijde vám to jako
>"pouštení žílou", co nekdy zabralo, jindy opak? Rozdráždit
>toxinem imunitu, která pak "neco" udelá a "nejak se rozhodne"
>?
Imunita dnes a denně bojuje se vznikajícími nádory s množstvím jiných pokusů o infekci a většinou vyhrává. To že tyhle její denněí boje nevnímáte neznamená že nejsou

>
>Nevadí vám, že existují studie, které dávají do
>souvislosti Alzheimerovu chorobu s hliníkem?

Nevadí. Četl jsem závěry jiné studie, že Crohnova choroba může být způsobena ledničkami, protože se v různých zemích začala objevovat s asi 20 ti letým odstupem po masovém zavedení ledniček do domácností. Také jsem naší ledničku nevyhodil. Je to jen teorie, zajímavý pohled na věc, ale z podstaty věci to prakticky dokázat nelze. (obtížné to bude i u Alzheimervy choroby. Vzniká tak pozvolna, že bude obtížné sehnat dostatek dat a dstatečně velkou "kontrolní skupinu" které nebyla hliníkem nikdy exponována.)

A tak jsem si do té ledničky zašel, nalil si sklenku bílého, dobře vychlazeného a za pozvolného upíjení to pomalu pustil z hlavy. [mrknutí jedním okem]

328771

9.3.2015 19:03

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 328771

Ok, dekuju. Co se týče hliníku jste málo presvedčivý, nejdete k detailum. Nejsem neco jako biochemik a nevím, které sloučeniny hliníku zmetabolizují a které ne. Predpokládám, že ty v léku jsou tam proto, aby se dostali do obehu lépe, než ostatní bežné sloučeniny hliníku co jdou pres žaludek. Znáte treba príklad, kde se hliník dostává do tela ve významne vetším objemu, než predstavuje hliník v léku? Také není jedno, kde/jak ten hliník v tele zakotví. Oxid hlinitý je sám vetšinou inertní. Nevím v jaké forme je ve zmínených lécích, nestudoval jsem je. Rozumná a dostatečne konkrétní odpoveď by verejnost uklidnila.

Co se týče té ledničky, tak beru tuto vaši poznámku jako kombinaci sarkazmu a špatného pokusu o vtip.
Proč píšete o ledničce a nepíšete o konkrétním vlivu? Uvažte, že nekdo jiný muže o ledničce vedet mnohem více, než vy. Príčinný vliv by snad mohla mít difuze freonu. Nekterý chlorovaný, nebo fluorovaný uhlovodík. Proč nemluvíte konkrétne?

Co se týče té kontrolní skupiny, tak souhlasím. Pak si ale rekneme rovnou, že pokusy probíhají na lidech jako za Frankenšteina, a že stejný princip platí i pro nové léky, že nemáme dostatečne zdravou kontrolní skupinu pro srovnání, a že deláme furt stredovekou alchymii, která je navíc proti minulosti sofistikovane maskována. Strkáním hlavy do písku, a vydestilováním hlav se nic nevyreší.

328796

9.3.2015 23:32

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328796

Dobrá, já taky nejsem biochemik ale hliník je koneckonců vlastně anorganika, tak to můžeme zkusit. Když pohledáte, zjistíte, že vakciny obsahují převážně fosforečnan hlinitý a hydroxyd hlinitý.
Obě tyto látky jsou takřka nerozpustné viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Hydroxid_hlinitý a https://en.wikipedia.org/wiki/Aluminium_phosphate. Z toho plyne, že se jich ani po delší době většina nerozpustí. To je také onen důvod použití, slouží jako nosič pro antigen, pro to očkování a je cílem, aby to byla stabilní látka.

Proto jsou prosté přepočty hladin v krvi malých dětí dost zavádějící (náhoda nebo záměr?), protože nerozpustné látky ty hladiny nemohou vytvořit, podobně jako když hodíte desetigramový hřebík do litru vody, nevznikne jednoprocentí roztok železa. Asi se nějaký časem uvolní, on se uvolní krom titanu a zlata asi skoro vše ale uvádí se, že to je asi kolem 40% z toho miligramu. A to rozhodně ne ihned ale velmi pomalu.

Naproti tomu limit hliníku v pitné vodě je 0,2mg na litr.
viz: http://www.tzb-info.cz/pravni-predpisy/vyhlaska-c-...
To není tak moc - a často v ní bude o dost méně, ale o kolik víc vypijeme vody než dostaneme očkování. V očkování je tak kolem jednoho miligramu na dávku a není to v každé vakcině.
viz zde, přečtěte si složení. Jsou tam obvykle vyjmenované všechny pomocné látky: http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/MMR.htm.... Ve vodě budou mimoto naopak rozpustné sloučeniny. Ty budou moci skutečně po těle putovat.

Ale pravda je že se vstřebá jen několik procent (taky to lze dohledat). I tak lze dojít k závěru, že to je značně více, nežli dostaneme očkováním. V jídle to je někdy i více. Některé plechovky jsou hliníkové, i z nich se to může při troše smůly uvolnit - nicméně nepovažuje se to za velký problém viz:
http://www.ekoporadna.cz/wiki/doku.php?id=ekospotr.... Pamatujete na hliníkové lžíce a ešusy? Jedli jsme z toho celá desetiletí a když tím jíte něco s octem, tak se to rozpouští. Nemám pocit, že by každý druhý měl Alzheimera.

Lednička je opravdu pokus o zlehčení, ale ta studie je skutečná. Ale v ní se nezjišťovalo proč to tak je, jen se studovala hypotéze, že na to rozšíření Crohnovy chorobu má vliv konzumace potravin skladovaných v chladničce. Takže Vám konkrétní vliv nemohu poskytnout. Navíc zjistila se tahle souvislost, ale nebylo možno zjistit, jestli to není třeba z jiné příčiny, je tam zmiňována také obvykle lepší ekonomická situace té které společnosti a lepší diagnostické možnosti. Uvedl jsem to jen proto, že lze vysledovat různé souvislosti a je těžké určit, která je ta pravá.

328822

10.3.2015 9:40

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 328822

Dekuju zejména za informace o vakcínách:
http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/MMR.htm...
Prečetl jsem príbalové informace o složení všech 10 vakcin. V žádné nebyla zmínena ani jedna sloučenina hliníku. Ani v celém textu není nikde zmínka o hliníku.

Otázka je snad, co všechno obsahuje živná puda m199, nebo nekterých na první pohled neidentifikovatelných složek, a neznámý muže být účinek dejmetomu glutamátu a močoviny, pokud se dostanou, kam nemají.

Samozrejme, než jsem začal mluvit o dvojite-slepém testu, tak jsem si nejprve prečetl, co to je.
Pak mám za sebou kurs, pár semestru z matematické statistiky, kde se jen tak nesedelo a neopsávaly se domácí úkoly.

Jinak hydroxid hlinitý muže mít formu, kdy je dobre rozpustný i ve slabší kyseline. Není tak inertní, jako oxid, nebo fosforečnan.

Sloučeniny rtuť a hliníku se však opravdu jako prísady objevují, pamatuji si, že jsem to četl, ale momentálne jsem nehledal, kde. Ve vámi linknutých složkách vakcín vypadá, že nejsou.

Protože ale nežádoucích účinku se vyskytuje docela dost, je treba se ptát po jiných príčinách.
Jednou z nich muže být zavádení experimentálních vakcín mezi bežné vakcíny.
Další muže být časté poškození imunity vakcinovaných lidí a dusledky patologického proniknutí viru do nervové soustavy. Tech negativních referencí je príliš moc, to nejde poprít. Až tolik, že jejich riziko nekdy prevyšuje rizika z neočkování. Meli by s tím odborníci neco víc delat, a hlavne také vysvetlit, jak to chtejí testovat na lidech, když dvojite-slepý test považují za prepych.

U homeopatik, podobne jako u bylinek samozrejme prevažuje prístup "placebo", a prevažuje predpoklad/statistika, že neuškodí (v prírode mohou být ty bylinky nebo houby skonzumovány bez následku). V podobné míre samozrejme ani nepomohou. Odhalit príčinnou souvislost v docela složitém lidském organismu nebývá jen tak zadarmo.

328839

9.3.2015 23:35

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328796

pokrač.:

Poslední věc máte mylné představy o zjišťování účinnosti léků. Je pravdou, že se to nakonec zkouší i na lidech, ale jsou to dobrovolníci a pokud by měli obtíže, tak se to popíše a léčba se ukončí. Ale jak to jinak chcete vyzkoušet. Vypočítat to nejde a to co nevadí myši může vadit Vám. Jistě že se ale to nejdříve zkouší na nějakých tkáňových kulturách, pak přes ty myši až k dobrovolníkům v nemocnicích. I u nás probíhala kdysi jedna taková studie, není to žádná legrace. U každého pacienta byl fascikl o řádově stovce či více stránek a - v nadsázce - se tam snad měřila i délka jednotlivých nehtů.

A kontrolní skupina? Někteří pacienti dostávají placebo, tabletky stejně vypadající ale nic neobsahují. Ani oni ani ti lékaři, kteří jim to podávají (a zapisují průběh, obtíže a tak dále), nevědí, který dostává co. Až ti kteří to pak zpracovávají to dají do souvislosti s tím faktem, přičemž nemohu už ovlivnit co bylo zapsáno. Říká se tomu dvojitě zaslepená studie, přečtětě si o tom něco. Data musí být dostupná dalším pro další následné kontroly.

Byly i podvody, ale přišlo se na to. Kdo tohle dělá třeba u homeopatik? Hm?

Víc Vám toho asi nedokážu takhle z hlavy asi napsat, konečně můj obor to primárně není. Mějte se

328823

8.3.2015 19:39

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 328631

Proti nim je třeba hypotéza, že vakcíny způsobují autismus, což nebylo nikdy seriozně prokázáno v podstatě trivialita
----------------------------------------------------------
Takže souhlasíte s ruskou ruletou ? Když se kácí les, tak létají třísky ? To je Vaše filozofie ?
Nechcete si zahrát ruskou ruletu sám ?

328711

8.3.2015 21:19

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328711

Já si ho už zahrál, nebojte. Mám dítě s aspergerovým syndromem, což se řadí k autistickým poruchám. I když se to tam řadí jen pro podobné příznaky, může to být v principu odlišné. Moje dítě je a bylo očkované běžně. Udělal bych to znovu.

Hypotéza, že za to může očkování, se nikdy nepotvrdila, alespoň ne něčím, čemu se dá věřit. Hypotéza je nějaký názor, doměnka. Můžete jich vymyslet libovolý počet. Ale až poté, co to někdo prokáže dvojitě slepou studií, na které se podílí opravdu hodně zkoumaných a data z té studie jsou veřejná a dají se ověřovat dále, to je něco, čemu se dá snad věřit. Je lepší, když těch studií proběhne nezávisle více.

Ale jasně, i tady lze trochu podvádět a také se to stalo. Obvykle se na to přišlo. Sice za čas ale přišlo. Stejně tak nežádoucí účinky se nemusí projevit v testech všechny. Nikdo netvrdí, že studie dokážou zcela vše. Na druhé straně takoví bylinkáři nebo homeopati nedělají studie účinnosti žádné. Prostě to jen řeknou a věřte jim.

Spousta lidí třeba věří homeopatii, což je hlavně způsob jak prodat cukr nebo líh za cenu o několik řádů vyšší, nežli je obvyklá. Fajn, je to vlastně psychoterapie, když to někomu pomůže, je to dobře. Ale nepřestane mě překvapovat, když někoho slyším jak o tom básní a tvrdí, že studie běžných léků jsou samý podvod. U homeopatik nikdo žádné studie nedělá a to mu kupodivu nevadí. [mrknutí jedním okem]

Mimochodem, právě studie, která měla potvrdit, ze očkování způsobuje autizmus se ukázala jako podvod a pak se zjistilo že autor studie byl zaplacen jak právníkem údajných poškozených, tak výrobcem kounkurenční vakciny. Výsledky byly odvolány. Dnes neexistuje seriozní studie, která by to potvrzovala a tak to zůstává jen v oblasti hypotéz, tedy doměnek.

328716

8.3.2015 22:57

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 328716

Nebudu Vám oponovat, protože to nemá asi cenu [smích]
Jenom zde uvedu obecně známý fakt - nežádoucí účinky očkování mají na SUKLu 90% podhlášenost.
Proč ? Protože lékařská Lobby, se zuby nechty bráním, aby bylo cokoliv hlášeno, respektive uznáno jako nežádoucí účinky očkování.
Proč asi ? Mimo jiné asi proto, že náš stát nebere na sebe odpovědnost za něco, co striktně nařizuje a ve svém důsledku to háže na lékaře.
Já se nebudu rozpakovat žalovat lékaře o náhradu škody.

328724

9.3.2015 8:41

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 328716

A ještě Vám napíši něco. Vy lékaři věříte ve svou přesnou exaktní lékařskou vědu. Velmi exaktní. A najednou, pokud jde o následky očkování, najednou tu je náhoda. Vše omlouvající a vše vysvětlující NÁHODA. Není to divné ? LOL.
NIC není náhoda, vše má svoje příčiny a důsledky.

328746

8.3.2015 22:18

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 328631

Já nejsem proti očkování absolutně. Já jsem pouze pro odsun očkování proti dětským nemocem (je řeč o MMR, že ano?) do doby před nástupem puberty. A to pouze proti těm nemocem, které dítě neprodělalo. Jak jsem ostatně napsala. I když odpadne argument autismu - na to mám však příliš mnoho případů v blízkém okolí - stále mám ideologický problém v podobě balíkování se farmafirem přeočkováváním nemocí, na něž vzniká po prodělání přirozená imunita -> odpadá příležitost k zisku.
Chlap nejsem, můžete si mě nagůglovat. Jsem tak reálná, že z toho má spousta chlapů noční můry.
Argumentujete vůči něčemu, co nebylo napsáno, a ještě to prokládáte svými vlhkými fantaziemi.

328721

8.3.2015 23:03

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328721

Odsun očkování před nástup puberty bude mít za následek tu přirozenou infekci, která má (zase podle mě) větší a závažnější možnosti komplikací. Jejich příčinná souvislost je na rozdíl od autismu prokázaná a jejich četnost je statisticky známá.

O autizmu to je doměnka. Až se to prokáže, budiž, já netrvám na tomhle názoru dogmaticky. Ale nebudu to měnit jen proto že "jedna paní povídala".

Jestliže ty choroby mají v globáním měřítku docela slušnou úmrtnost a dosti komplikací i při běžném průběhu, nejsem si jist, jestli je jeich absolvování v zájmu těch malých pacientů.

Je jasné, že farmaceutické firmy se budou snažit prodat své produkty a budou podvádět, vždy, když si budou myslet, že jim to projde. Ale přeci jenom, jen málo lékařů je ochotno se zcela zaprodat.

Ta poznámka o chlapech neměla žádnou souvislost s Vámi. Jen dokumentuje fakt, že informace na netu jsou někdy značně neseriozní. Neříkejte, že jste si toho nikdy nevšimla. [mrknutí jedním okem]

Argumentuju tak, abych vysvětlil názor na očkování u lékařů. To není proti nikomu. Vaši poznámku o vlhkých fantaziích nějak nechápu a budu jí ignorovat a můžu Vás uklidnit že ze žádné baby_Blažkové mít noční můru nebudu.

328726

8.3.2015 23:26

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 328726

Je dobré si taky něco zjistit o tom, v jakých civilizačních poměrech se umírá na dětské nemoci.

328730

9.3.2015 0:08

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 328730

Ze všech těch podrážděných reakcí mi vyplývá a tedy důvodně že pokud jsou léky na nemoci a tedy prý jsou tak je to mnohonásobně levnější (to mám s vicera odborných pojednání než by to mohl být hoax, ovšemže korporátní to media nedají, logicky) i z nezatěžováním plošnou ruletou možných tragických následků, ale to by musel být zájem profitujících na tu eventualitu přistoupit a pozbyli by své důležitosti a zisků což bude asi ten základní kámen nehezkého dění. V době kdy má každý mobila není problém když už se tedy něco neblahého činí čekat na řadu a že by se objevila nezvládnutelná situace množstvím postižených se zdá být krajně iluzorní i když lidé mají tendence nevolnosti s finančních a existenčních důvodů možného vyhazovu s přetlaku nezaměstnanosti přecházet. Nicméně pokud jsem se dozvěděl o velkých nákazách paradoxně to bylo v souvislosti s neúčinným očkováním. [překvapení] [chechtot] Závěr je systémová chyba a zeptejme se komu prospívá a nemusíme dlouho přemýšlet. Big pharmě od alergií až po naprosto exotické nemoci poškozením prokazatelnými neurotoxiny a toxikací organismů celkově, vynucování očkování lze proto se sedláckou logikou brát jako zcela totalitní manýr navíc rozumově příliš neobdařených či zkorumpovaných a s dodrbanými lidmi se dají očekávat pouze další svízele přenášející se do všech myslitelných sfér fungování společnosti a patrně by to mohl být i záměr lumpů a netvařme se že nikde nejsou. Jsou.

328736

9.3.2015 13:04

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 328730

Ano. Je to v zemích kde není tak proočkovanost populace, máte pravdu. Jinak už se objeily i v Evropě )zatím lokální) epideme některých těch chorob. Náhodou v zemích, které rezignovaly na očkování.

Tyhle civilizační poměry bych si snad i odpustil.

328769

9.3.2015 20:38

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 328769

https://childhealthsafety.wordpress.com/graphs/ - tam jsou grafy, jak nám klesala nemocnost a v souladu s tím i úmrtí na dané nemoci. Kupodivu stejné jsou grafy např. u tyfu, kurdějí (což není nemoc, že) nebo růže - tedy záležitostí, proti kterým se neočkuje. No, a pak tady je ještě jeden zajímavý článek o tom, co se stalo, když v Karáčí rozdali mýdlo a vysvětlili domorodcům, jak ho používat http://lecivacesta.webnode.cz/news/studie-ukazuje-.../.
A ještě k těm vašim lokálním epidemiím - jo, to vím, všichni byli šoking, jak je to možné, že očkované děti dostaly příušnice. Tuším, že šlo tehdy o Rakousko. Pokud máte na mysli něco jiného, dodejte data a odkazy.

328807

9.3.2015 7:48

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 328726

Studie publikovaná v časopise NeuroToxicology v září 2009. Hepatitis B (= nákazlivá žltačka/žloutenka typu B – pozn. red.) vakcína obsahující thimerosal způsobila závažné opoždění rozvoje životně důležitých reflexů u novorozených mláďat makaků. 13 jedinců dostalo vakcínu hepatitis B obsahující standardizované množství thimerosalu (rtuti) odpovídající dávce, kterou dostávají kojenci, 4 jedinci dostali jako placebo solný roztok, 3 jedinci nedostali žádnou injekci. Neočkovaná zvířata se vyvíjela normálně.
Neuromolecular Medicine, 2007: Christopher Shaw, PhD. [Department of Ophthalmology and Program in Neuroscience, University of British Columbia, Vancouver, Kanada], studie syndromu války v Zálivu: „testování ukázalo poruchy motorických funkcí ve skupině dostávající hliník … byly pozorovány závažné poruchy kognitivních funkcí ve skupině, která dostala hliník i skvalen… Skupiny, které dostaly hliník také projevovaly signifikantní poruchy motorických neuronů (35%) a zvýšený počet astrocytů (350%) v lumbální míše.“

328744

11.3.2015 9:41

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

Zvědavý rodič 185.?.?.?

Reakce na 328631

Nic proti Vám doktore, ale vy se nemusíte bát o živobytí právě proto, že se živíte léčením lidí. Jiná by byla, kdyby jste se živil uzdravováním lidí. To by Vám pak ti pacienti začali docházet. To např. dělá Váš kolega MUDr. Jan Hnízdil, který začal lidi místo nekonečného léčení, uzdravovat. Zatím je jeden z mála, takže pacienty je kde brát.

S podravem
Pravidelný čtenář ZVĚDAVCE

PS: O očkování a vše s tím spojené jsem se začal zabývat až po narození potomka. Přišlo mi divné, že pediatr chce očkovat už ve 2-3 měsících. Následně jsem přečetl několik knih (Doba jedová 1 a 2, Proč neočkovat, Nemoc jako cesta,...), četl jsem též i několik studií od prestižních amerických lékařských periodik, pročítal weby s pro a proti tématikou (jak se vakcíny vyrábí, jaké je jejich složení, jak se ověřují, jaký je vliv rtuti na lidský organismus,...), komunikoval se SÚKLem, se svým pediatrem, atd. Postupnými povinnými návštěvami zdravotnických středisek pro kojence jsem nechtěně zjistil, že o očkování vím víc než běžní pediatři a lékaři pro dospělé (vyjímku samozřejmě tvoří MUDr. Eleková, MUDr. Jiří Mařádek, MUDr. Jan Hnízdil a nebo třebas MUDr. Tomáš Lebenhart). To bylo smutné zjištění. A pak je mi zcela nepochopitelné, jak se tito neználci (nevědí vše pro a proti) mohou tak hádat se zodpovědným rodičem, který si zcela mimo svoji profesi našel čas a problematikou se dle jeho možností (nemá přístup ke všem lékařským materiálům) zabýval do hloubky. Kéž by všichni pediatři aspoň znali názor MUDr. Jiřího Mařádka (odkaz, viz níže).

Odkazy:
http://ona.idnes.cz/sveho-syna-nenechavam-ockovat-... (MUDr. Jiří Mařádek)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embed...

Jak se vyrábí a ověřuje nový lék (články pochází z FN Plzeň):
http://www.internimedicina.cz/pdfs/int/2012/10/12....
https://www.mojemedicina.cz/files/leciva/jine-soub...

328893

7.3.2015 22:49

Povinné očkování mimin? Devět, nebo by stačilo méně...?

Oliiv 109.?.?.?

Každý, kdo tématu očkování někdo věnuje pár dní svého času, i po odfiltrování diskusí na emiminu a článků od nebohých rodin, kterým očkování zničilo životy apod. pochopí, že současný očkovací kalendář je ovlivněn nenažranou tlamou farmaceutických firem (zejména jedné). Do této tlamy padají státní peníze inkasované prostřednictvím experimentu na populaci malých dětí, které se nemohou bránit. A s jídlem roste chuť. PR prostředky (úplatky) byly špatně investovány, nové vakciny (pneumokoky a HPV viry) nebyly prosazeny povinně ani se je nedaří prodávat podle plánu, i když to náš hodný stát platí. A po povinné hexavakcíně citlivé děti ochrnují, opožďují se ve vývoji atd. Je jich sice velmi málo, ale nedaří se to už tak pěkně tutlat, jako dříve. Někteří rodiče, (včetně těch, co se jim po první dávce očkování nelíbila změna zdravotního stavu jejich dítěte), začínají pochybovat, odmítají dokončit očkovací schéma nebo očkování odkládají a tlama tak nemá jistotu, že dostane, co si nakousla. Svým věrným sluhům proto obluda řekla "ne ne ne milí kamarádi, takto to nejde... Věrní sluhové se ulekli a hned se dali do díla. Vytahují se studie, jak se k nám blíží EPIDEMIE, další sluhové to hned tisknou v novinách a ti nejvlivnější navrhnou zvýšit SANKCE. Aby tady už nebylo žádné nenaočkované dítě, kterému jeho nezodpovědní rodiče upřou jeho právo na koktejlík aplikovaný do svalu, jehož účinnost je dokázaná pouze teoreticky a časově omezená. Ohánějí se kolektivní imunitou a hlásají, že neočkovaní kojenci jsou přímo semeništěm nakažlivých chorob, které z kočárků kapénkovou infekcí šíří do dalekého okolí. Proto je třeba trvat na tom všem, jak to máme a pořádně trestat vzpurné odpůrce... [pláč]

328637

8.3.2015 3:28

Doktori azdravotni sestry odmitli ockovani proti praseci chripce,proc asi?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vložený obrázek
Nikdy zadny statisticky urad nedal verejnosti zpravu o umrti a nebo poskozeni zdravi po ockovani,zadna zdravotni instituce nedala presna cisla o poctu postizenych na zaklade ockovaci latkou jez dostali do tela.Na dnesni narozene dite ,do veku 18 let ceka jej vice jak 40 ruznych serum,matky v jinem stavu,maji potize porodit zdave dite,pozdeji vzrusta cislo lidi majici ztratu pameti a jine.V americkem kongresu dosli k cislum,ze v roce 1980,nervove poruchy byly jeden z 10 000 lidi,ockovani se zvysilo a vysledek, jeden z osmdesati osmi,stat UTAH uz ma statistiku 1ku 48,New Jersie,1 ku 26. Tehotenstvi zen,jez konci potratem se zvysilo i 4,250%.
Farmaticky prumysl odmitl mit zotpovednost za serum proti chypce,doktori,odmitli zotpovednost k pacientovi,jestlize se neco stane nepredvidaneho,proste ,zotpovednost mate jenom VY!

328657

8.3.2015 11:09

! nesmysl

Nada 90.?.?.?

Autorko můžete mi sdělit kde čerpáte informace o tom že vám orgány mohou sebrat dítě případně násilím naočkovat??
Než budete dále šířit paniku tak si prosím zjistěte asponˇ
přesné základní informace! [oči v sloup]

328676

8.3.2015 13:18

RE: ! nesmysl

pozorovateľ 82.?.?.?

Reakce na 328676

už som sa v minulosti s podobnou informáciou stretol. Možno to zatiaľ nehrozí v čr/sr, ale na západe také prípady už boli. Stačí si pohľadať na nete niečo o juvenilnej justícii a odmietanie očkovania je tam jeden z významných dôvodov, na základe ktorého môže juvenilka rodine odobrať deti.

328688

8.3.2015 22:22

RE: ! nesmysl

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 328676

Kauza Půlnoční bouře. Nagůglujte si.

328722

9.3.2015 22:10

RE: ! nesmysl

Nada 90.?.?.?

Reakce na 328722

Ale no tak.Já si nagůglila , vy zjevně ne.
Tento případ je zcela jiný, tady chybily sice jak úřady ale i rodiče a s očkováním to nemělo od počátku nic společného.
Rodiče s malou nechodili na povinné preventivní prohlídky , které jsou povinné, nevyřídili jí na několik výzev úřadů ani rodný list , nepřihlásili ji ke zdravotnímu pojištění.
Dítě se nakonec rodičům navrátilo , s individuálním očkovacím plánem.
Prostě tak jak paní Trávníčková pojala v článku odebrání s naočkováním dítěte je tady nesmysl a zbytečné šíření paniky.

[mrknutí jedním okem]

328814

8.3.2015 13:14

zaujímavý článok k téme:

pozorovateľ 82.?.?.?

zaujímavý článok k téme:
http://www.badatel.net/21-otazok-o-ockovani-na-kto...

328687

8.3.2015 13:30

Ako môže očkovanie poškodiť deti?

pozorovateľ 82.?.?.?

Ako môže očkovanie poškodiť deti?

...spomína sa fakt, že každá vakcína je drastický koktail množstva rôznych bakteriálnych a virálnych kmeňov s množstvom konzervantov, antibiotík a ťažkých kovov a že takáto kombinácia je pre organizmus horšia, než postupné dávkovanie týchto škodlivín

...mimoriadne závažným problémom je používanie hliníka vo vakcínach. Hlavným zámerom je pomocou hliníka vyburcovať silnejšiu imunitnú reakciu na komponenty vakcíny. Samotný hliník má ale závažné neurotoxické účinky. zároveň hrozí vznik alergie na hliník, pretože hliníkové ióny sú vo vakcíne naviazané na imunizačné bakteriálne komponenty

Ďalšie prídavné látky vo vakcínach

- antigény (oslabené baktérie, vírusy a bakteriále toxíny) - hlavná zložka
- hliník - prídavná látka na zosilnenie imunitnej reakcie. Niekedy sa používa aj skvalén (mix z buniek ľudskej kože - s tým je spojené riziko nekontrolovateľnej autoimunitnej reakcie)
- stabilizátory (zamezpečujú aby sa roztok nelepil na skúmavku a injekčnú striekačku). Používa sa teľacie sérum, glutamát, bravčová želatína alebo ľudský sérový albumín
- antibiotiká (neomycín, streptomycín, polymyxín) - na predĺženie doby skladovania
- inaktivačné chemikálie na ochranu pred kontamináciou inými baktériami a vírusmi - formaldehyd (karcinogénny!)
- rozpúšťadlá, emulzifikátory a puffre. Neškodný je iba chlorid sodný. Inak sa používajú polysorbát 80, vaječné a kvasničné produkty, hydroxid sodný, síran amónny.
- konzervačné látky: tiomersal (obsahuje ortuť), fenol, benzetónium chlorid, 2-fenoxyetanol (bráni zamrznutiu vakcinačnej tekutiny)
- zvyšky kultivačných médií - fibroblasty z kuracích zárodkov, kuracie obličkové bunky, myšacie mozgy, bunky z obličiek afrických opíc. Tieto zvyškové látky môžu byť zdrojom nebezpečných kontaminácií. Bunky z afrického mačiaka zeleného napríklad pri jednom škandále v sebe obsahovali HIV vírus !

Záver

...hoci výrobcovia vakcín tvrdia, že sú pre deti bezpečné, v skutočnosti o bezpečnosti konkrétnych vakcín nie sú urobené žiadne štúdie.
...najčastejšou prísadou vakcín je v súčasnosti hliník
...proti imunoexcitotoxicite vyvolanej hliníkom doporučujú antioxidačné látky ako je vitamín C, rakytníkový sirup, kurkumín, kvercetín, resvertatrol a luteolín

Spracované podľa knižky Doba Jedová

328691

8.3.2015 13:39

Špeciálnou kapitolou obáv z očkavania sú znepokojivé správy...

pozorovateľ 82.?.?.?

Špeciálnou kapitolou obáv z očkavania sú znepokojivé správy o tom, že očkovanie býva zneužívané zahraničnými vládami na nekalé aktivity proti domácemu obyvateľstvu:

Obrovský škandál otriasol Keňou, keď sa zistilo, že všetky skúmané vakcíny proti tetanusu obsahovali antigén spôsobujúci neplodnosť:
http://www.badatel.net/znepokojenie-v-keni-tetanov...
http://www.hlavnespravy.sk/biskupi-kene-sa-obavaju...

Ďalší škandál sa viaže s Pakistanom, kde americkí lekári využili vakcinačný program na plošnú analýzu DNA obyvateľstva s cieľom nájsť Bin Ládinovu rodinu.
http://www.hlavnespravy.sk/v-pakistane-zatkli-viac...

V minulosti sa tiež objavili špekulácie, že masová epidémia HIV v afrických štátoch bola rozšírená zámerne pod pláštikom očkovacieho programu s cieľom regulácie populácie v Afrike. Je nadmieru zvláštne, že výskyt HIV v silne promiskuitnej Amerike a Európe je výrazne nižší než v Afrike a hlavne že tam došlo k tak masovému rozšíreniu HIV v tak krátkej dobe.

328694

9.3.2015 1:43

Pro priznivce ockovani

Kangaroo 14.?.?.?

Navazuji timto na svuj predesly prispevek a diskuzi, v niz se objevuji az zarputile pro-ockovaci nazory. Nic nenahradi zkusenosti z prvni ruky kdyz muzete na vlastni oci videt jak ockovane dite vam doslova pred ocima proziva zmenu ze zdraveho cloveka v kus "zeleniny"...!
Je velmi jednoduche narknout odpurce ockovani z konspirativnich teorii jen proto, ze se stavi proti oficialni lekarske vede ktera neni ani zdaleka nepropustna vuci lzim a podvodum vseho druhu. Diskuze je predem rozhodnuta - jak vzdorovat masinerii medii a tech, kteri maji oteze moci v rukou? Cim se branit kdyz kazdy argument je predem povazovan za konspirativni teorii a jako takovy smeten se stolu?
Tvrzeni, ze neexistuji dukazy o skodlivosti ockovani, nejsou pravdiva...bohuzel ti, kdo se opovazi proti oficialni vede postavit, si mohou byt jisti, ze jejich vedecka kariera bude znicena a na ne samotne bude vyhlasen hon jako na carodejnice. Uslechtila myslenka, ze by se melo diskutovat "ad rem, non ad hominem" je vysmivana temi, kdo nam vladnou...oni sami urcuji co je pravda a lez, co je skutecnost a co virtualni realita.
Par odkazu:
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zdravi/286-oc...
http://www.naturalnews.com/047072_MMR_vaccine_auti...
http://agreenroad.blogspot.com.au/2012/05/dr-viera...
http://www.know-vaccines.org/?page_id=593
http://healthimpactnews.com/2014/cdc-whistleblower...

Kangaroo

328737

10.3.2015 12:37

Priklad k zamysleni,proc asi?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Materska skolka odmitla dite,ktere nebylo ockovano, duvodem bylo,nebezpeci pro ostatni deti.Premyslejte,kde je to nebezpeci,kdyz deti ve skolce byli ockovany,tudiz se nemuseli bat neockovanych deti a nebo,ockovane deti by mohli nakazit deti neockovane,to je slovo do pranice,proc ,se materska skolka brani pred neockovanem diteti,je v ramci zdraveho rozumu trochu podivne jednani.
Z me rodiny,muzu rici pribeh,ze ma dcera porodila dite a stat ji da "porodne" s upozornenim,az,kdyz necha cerstve narozene miminko oockovat,potom na zaklade dokumentu,svedectvi,lekare ji bude vyplacena statem urcena financni castka.Diktat zmenili na dobrovolne rozhodnuti maminky,vzit a nebo nevzit financni castku nabizenou statem,za ucelem, "dobrovolneho rozhodnuti " matky ditete, otcu se ovsem nikdo nepta,ti nejsou duleziti v tomto pripade.
Neco z historie:On vaccinations: After the use of cowpox vaccine became widespread in England, a smallpox epidemic broke out which killed 22,081 people. The smallpox epidemics became worse each year that the vaccine was used. In 1872, 44,480 people were killed by it. England finally banned the vaccine in 1948, despite the fact that it was one of the most widely heralded ´contributions´ which that country had made to modern medicine. This action came after many years of compulsory vaccination, during which period those who refused to submit to its dangers were hurried off to jail.
-------------

Children Taken Away from Christian Parents to Receive Forced ...
http://healthimpactnews.com/2015/children-taken-away-from-christian-parents-to-receive-forc...
12 Feb 2015 ... Children Taken Away from Christian Parents to Receive Forced Vaccinations ... where parents who refuse to vaccinate their children will have their children ... At the time, a religious exemption to vaccination had been on the ...

328847

12.3.2015 10:15

pane Kosk děkuji za vaše komentáře.

V. Slavík 193.?.?.?

Vždy jsem vděčný za různé úhly pohledu. Avšak mám své vlastní, nutno podotknout, že neobjektivní zkušenosti. První dítě dnes 12 let.Očkován dle OK do 6 let, potom šmitec. Po očkováních vyjma 1x se vždy dostavila teplota (což bych ještě bral)do 3-4 dnů hlavně na tvářičkách podle lékaře atopický exém trvající 1 měsíc, neb jsem žádné kortiko nepoužíval.Popisovat změny v chování, nálady prcka nebudu, neb to už by bylo hodně neobjektivní. Popisovat dočasnou změnu ve výkonosti smyslů a fyzické kondici tak do 1 měsíce od oč. ze stejného důvodu též nebudu.V žádném, ale opravdu v žádném případě dle doktor se nejedná o souvislost z oč. Druhé dítě dnes 5 let z mé blbosti očkované dle OK do 15 měsíce, stav téměř přes kopírák. Pouze se přidalo náběh na astma, ale postupně pomalu bojujem a lepší se to. Ani exemy, ani astma, ani alergie v rodině nejsou.V portfoliu výrobce vac. ovšem léky na tyto jsou. Třetí dnes 3 roky neočkované, bez problémů. Připouštím, že manželka se spustila z nějakým mladým konipasem a má lepší geny. Od 18 let nejsem očkován na tetanus, neb jsem viděl následky u kamaráda na hokeji. Syn od bratra prodělal před rokem příušnice, tak že skončil na kapačkách v nemocnici. je ročník 93. Od roku 87 se očkuje kombinovanou vac. Tedy ač očkován onemocněl. Jeho případ zbořil v mých očích 2 mouchy najednou. Jednak že očkování zabrání nemoci, druhak když už o jeho slabějším průběhu. Shodou okolností v práci v jeho okolí onemocněl jeden jedinný člověk, nejmladší. Holčina ročník 95, očkovaná kombinovanou MMR na příušnice. Podle všeho ostatní mnohem starší co si pamatujou prodělali příu. v dětství, stejně jako já, bez očkování.Poslední případ z mého okolí. Malého souseda pravda ještě za komančů, po lžičce vac. na polio učili jeho rodiče znovu chodit a mluvit...do dneška si pamatuji průběh. Ač chápu rozdíl této vac, od dnešních, přesto bylo zvláštní už tehdy, že ač to bylo do 5 dnů po vac., přesto rodičům bylo sděleno, že klíště, komár, rakovina, rodinná zátěž, UFO, ale v žádném , žádném případě následek očkování....asi napíšete, že jsem neviděl umírat dítě na tetanus a černý kašel, ano to je pravda. Zároveň však je zřejmé, že né všechno kolem očkování funguje tak jak má. A že firma, či její sestry vyrábějí vac. a zároveň léky na následky očkování....Jasně že pro akcionáře je to dobré, né tak pro mé děti...

328967

13.3.2015 0:26

RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 328967

Díky za slušný komentář, alespoň ze mě neděláte hromadného vraha, jako jiní zde. [mrknutí jedním okem]

Můžete mít pochopitelně jiné zkušenosti a to čemu věříte je Vaše věc, nicméně ty různé statistiky asi nejsou nějaká hromadně zmanipulovaná data.

Na druhou stranu existují skutečně i hypotézy o nepříznivých vlivech očkování, třeba se dává do souvislosti s větším výskytem alergií a možná i některých autoimunitních chorob. Problém je ale v tom, že pozitivní účinky očkování jsou dostatečně dlouho známé a berou se za prokázané a to, o čim píšu se prakticky nedá dokázat.

Uvědomte se že: pokusy na dětech (stejně tak na těhotných ženách a kojících matkách) Vám nikdo neprovede z etických důvodů. Dále by to byly studie na příliš mnoho let (vakcina s Al v roce, Alzheimer v 60 letech - takový pokus bude prostě trvat 60 let). Bylo by to zcela neúnosně drahé.

A třeba na myších. Je vlastně u myší autizmus, nebo aspergerův syndrom? To samozdřejmě nevím, ale stejně na těch hlodavcích se bude spíše zkoušen obecně toxicita a ne takhle specifické věci prostě proto že to nejde - odhad.

Mě tady ale vadí, že diskutující mají minimální znalosti a klidně něco tvrdí věci, které nejsou pravda (třeba hliník v MMR vakcínách - žádný tam není, nebo hliník a rtuť v Tamiflu - taky to tam není). TEdy přesně naopak. Tuhle pitomost museli někde číst na netu a absolutně tomu věří, přitom to není pravda. Hliník jsem našel v očkování proti tetanu, to staré nevím, to nové to obsahuje. Další jsem nezkoumal, musím v práci také pracovat [smích] A když jim to napíšu, tak mě odbudou že jsem chytrej až jsem blbej. Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. Mě to neurazí, ale že je netrkne, že tvrdí hlouposti, že tedy asi jejich zdroj nebyl košer.

Bude asi i v jiných vakcinách ale ne ve všech. Z výše uvedených důvodů nemohl nikdo jeho negativní prokázat ale to tvrzení si už žije vlastním životem.

No já tetanus neviděl, ale můj bývalý šéf ho ještě zažil. Prý nic moc, asi lepší když Vás podříznou islamisti. My děti neočkovali, nejsem pediatr, jen dospělé, ale za 30 let si nepamatuju žádnou komplikaci a že jsme se jich napíchali stovky. A právě ony obsahují hliník. Jinak máte pravdu, starší vakciny měly více nežádoucích účinků, dnes je to jinde. Důvodem byly příměsi ale myslím že spíše z medií na kterých se to agens kultivovalo.

mějte se pěkně

329050

13.3.2015 9:23

RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.

V. Slavík 193.?.?.?

Reakce na 329050

Pane, opět děkuji za vaše názory a čas. Musím ale přiznat, že tentokrát jste mě maličko zklamal. Nějak jsme obešli, že minimálně ve 2 ( z mého okolí-dále sem nepátral)případech u příušnic vac. nezabrala.Co je horší, že to byly dvě různé vac. Dal jsem si tu práci a v případě syna mého bratra to byla kombinovaná tuším, že spalničky+příu. u nemocné holčiny to byla kom. MMR spal+příu+zardě. Nemám to teď u sebe, snad jsem to nespletl. Nikdo jiný ze starších lidí v práci, neonemocněl, páč prodělal příu. v dětství bez komplikací a bez očkování. Tedy mýtus o funkčnosti vac. minimálně v těchto případech vzal za své. Mýtus o lehčím průběhu nemoci u oč. minimálně u příbuzného také ( skončil na kapačkách).Jak to bude celkově statisticky nevím, není to nikde k dispozici. Jinak u těch starších vac. se prý profesionálové rozplývali nad jejich učiností oproti dnešním. U toho co postihlo sousedovic kluka, šlo spíše velmi laicky řečeno o životaschopnost breberek ve vac. než o příměsi. Vím že se asi usmějete nad předchozí větou, ale čekal bych od profíka, že tuhle podstatu bude vědět. Měl bych na vás asi 3 dotazy, pokud dovolíte. První, v tomto článku :
http://www.novinky.cz/domaci/363207-odpovednost-za-vedlejsi-ucinky-ockovani-by-mel-mit-stat-navrhuji-poslanci.html
mě zaujalo cituji : "Podle epidemiologů je v Česku očkováno 95 procent dětí, podle Farského jich je část očkována jen "na papíře", skutečně je očkováno jen 80 procent. Rodiče očkování odmítli a zfalšovali potvrzení oni nebo jejich lékař, řekl. Farský to prý ví od lékařů"
Kdyby to byla pravda a tvrdí to poslanec-zákonodárce.5% jsou legálně neočkovaní kvůli zdravotnímu stavu a pronásledovaní odpírači. Zbývajících 15%, čí to jsou děti? Jak by obyč. rodič zfalšoval potvrzení ? Čí jsou děti pro které pediatři riskují podvod ? Děti informovaných doktorů ? Inform. oligarchů ? Inform. papalášů? Čí ?
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

329071

13.3.2015 21:05

RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 329071

Asi Vás zklamu i tentokrát. Víte, tohle, samozřejmě jen tak podle popisu na netu asi nezjistím, nejsem žádnej senzibil.

Znám jen tyto možné příčiny, proč očkování selže:
1. nakazíte se výrazně jiným kmenem, než ten ze kterého byla původně vyrobena vakcína (typické - chřipka)
2. Dostanete vysokou infekční dávku. Ono očkování chrání do určité míry, je schopno (respektive paměť Vaší imunity) rychle zareagovat na nějaké množství infekčních agens. Pokud jich bude o několik řádů více, tak to nemusí fungovat ale měl by být lehčí ten průběh.
3. I po očkování nemusí vzniknout dostatečná imunita. Konečně je to jen část toho infekčního agens a malá dávka. Proto se v některých případech kontrolují hladiny protilátek po tom očkování
4. můžete mít nějakou poruchu imunity
5. máte smůlu [mrknutí jedním okem] - tohle je samozřejmě trochu vtip ale vlastně ani tak moc ne. Znám případy onemocnění očkovaných lidí, kdy se nezjistilo proč. Ani současná moderní medicína nemá odpověď na všechny otázky a asi ještě dlouho je mít nebude. Pokud chcete odpověď na vše, musíte k alternativcům. Ale počítejte s tím že si jí často vycucali z prstu.

Jinak ta představa že nefungoval "lehčí průběh" když skončil "na kapačkách" je ukázka toho, jak Vás může osobní zkušenost zmást, na malých počtech (tím Vaši zkušenost nechci zlehčovat). Ono u něj ani nemáte "kontrolní vzorek" tedy to jak by skončil, kdyby očkován nebyl. A i kdyby jste měl - hypoteticky - toho příbuzného dvakrát, jednou očkovaného a podruhé ne, stejně to neřekne pravdu. Musíte jich mít třeba tisíc, nebo více a pak ty skupiny porovnat a statisticky to vyhodnotit

Netuším odkud ten Farský sehnal ta čísla, těžko obešel polovinu pediatrů a pohybuji že by mu to někdo vykládal. Ale jak se medicína čím dál tim stává podnikáním, nevylučuju, že někteří lékaři raději ustoupí rodině aby nepřišli o pacienta....? Platí v našem právním řádu, že co je zapsáno v dokumentaci bere se jako fakt.

Jinak je těžké vždy dodržovat pravidla přesně jak mají být. Z vlastní zkušenosti znám situace, kdy, když dodržím pravidlo, budu mít u pacientů a kolegů posměch nebo problémy. Ale když bych ho porušil a skončilo to někde u soudu, budou to právě oni, kteří to všechno popřou. Není to vždy snadné. [smích]

329111

14.3.2015 7:22

RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.

.lak 77.?.?.?

Reakce na 329111

Hezky jste to napsal [chechtot] "můžete mít poruchu imunity". Tak a shrňme si co vlastně očkování dělá. Dá se říct že podstatné k tomu je řečené a sám jste k tomu analyticky došel a co to logicky dělá. Protože tam o nemoc naprosto nejde ale o jakési šamanění jako, ale nepovedené. Ale potom ještě se nesmíte nechat zhypnotizovat že to je k něčemu dobré. Není to vždy snadné? Ne je to nemožné v případě konzistentního poznání. Ovšem jde vychováním naučit oběť mít rád svého vraha a v případě obživy je to snadnější. A potom jsou ti kteří sebe a blízké neočkují či mají v případě skupin obyvatelstva doporučení aplikovat stokrát a tisíckrát menší dávky třeba v případě rómu kde korporace uznává že by jim mohli zakroutit krky jak jsem vyčetl a nesporně platí když zloděj není chycen za ruku v případě kapsářů tak se skutek mohl stát ale může být aktér obviněn že bránil svobodě projevů a svobody pohybu výtečníků. Celé je to o kořisti což samozřejmě popřete jako to popírá systém co jde do fatální krize a po jejím vyvrcholení pracuje neznajíc jiný smysl funkce na orgastickém repete. [překvapení] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

Hujája hujája hujajá ja.
https://www.youtube.com/watch?v=nfRKwQ4Cmek

329121

15.3.2015 13:27

RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.

V. Slavík 193.?.?.?

Reakce na 329111

Děkuji za názory. Pochopil jsem, co jste mi chtěl sdělit.
Moje druhá otázka a tak trochu jste mi napověděl " kontrolním vzorkem" : proč je taková histerie kolem přijímaní dětí odpíračů do školek a nechuť komunikace ve větším rozsahu ze strany pediatrů s odpírači. Pohled naprostého laika. Kdybych byl pedi.jako že nejsem (nikdy jsem se nějak dobře neučil), tak s otevřenou naručí přivítám každého odpírače. Právě proto abych měl ve svém obvodě byť malinký, ale přeci jen " kontrolní vzorek ". Jak je to s alergiemi, s imunitou, nemocností apod. u oč. a neoč. Totéž ve školce, přece jde o to, že maminy a taťíkové spolu komunikují často právě o nemocnosti svišťů.
Mohlo by se ukázat, že jsou na tom děti neoč. lépe ?
Je to tak, že ve skutečnosti ten K. Vz. už dávno mají viz. 15% ve vlastních ++? Je to neznalost, nebo kostička z byznisu jak při aplikaci, tak možná ještě větší po ní ? Pokud by existovalo něco jako kolektivní ochrana před nemocí na základě oč. a 95% je přifouknuto, stačí pro své pod deštníkem, těch 80% oveček ?
Každý další prudič-odpírač snižuje tu kvótu.Co myslíte, kostička, deštníček, bezproblémové vyhnutí se a tvrdí to poslanec-zákonodárce... není to větší motivace, než vaše krkolomnější "raději ustoupí rodině"? Upřímně raději bych byl pro vaši variantu.....

329211

12.3.2015 14:02

Z dnesniho australskeho tisku muzem najit,jak na tom jsme s ockovanim

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Australian doctors on alert for polio-like virus that hits children 5 months ago October 04, 2014 12:00AM
Australian experts are on alert for a new virus linked to paralysis in children.
AUSTRALIAN doctors are on alert for a concerning new polio-like virus that has been linked to paralysis in several children in the United States and Canada.
The US Centres for Disease Control and Prevention (CDC) is investigating a link between, Enterovirus D68, and 10 cases of limb weakness and paralysis in US children, who a week earlier suffered coughing, fever and a runny nose.
Health officials in Canada are also investigating whether the virus, which causes respiratory illness, is linked to polio-like symptoms in six young patients.
--------------
Zde se ozval ojedinely hlas varujici pred ockovanim deti proti obrne,jez muze koncit ochrnutim,zeslabenim organismu,nektere z deti ma priznaky,jakoby nachlazeni,coz jsou prvni signaly,ze neco neni v poradku,jak se zminuje profesor patologie Peter Collingnon.My-ctenari Zvedavce uz vim ez drivejska,ze zadna laborator na sera nedava na sve vyrobky zaruku,ze by se melo neco nepredvidaneho stat,doktori rovnez nechteji dat zaruku, ale ,priznacne je,ze kdyz neco jde spatne,tak zasadne nereknou,ze by to bylo zpusobeno ockovanim ditete,ukazka,jakoby nachlazeni,nekde se ukonci,jinde,pokracuje ke spatnym koncum.Cely clanek muzete najit na :Australian doctors on alert for polio-like virus that hits children.
http;//www.news.com.au/lifestyle/health/australian-doctors-on-alert-f.....
Myslim,ze tento clanek upresni debatu o ockovani,jak na tom vsichni jsme a co se muze stat s nasimi detmi,vnoucaty.

328987

14.3.2015 11:18

RE: Z dnesniho australskeho tisku muzem najit,jak na tom jsme s ockovanim

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 328987

V historii ockovani a lekarskych pokusu na lidech lze nalest na mnoha strankach internetu.V roce 1940,tedy v dobe druhe svetove valky byli cernosi infikovany injekci syfilisem,aniz o tom meli tuseni,pak, byli pod stalym lekarskym dohledem,jak nemoc probiha

The Checkup - U.S. apologizes for 1940s syphilis inoculation ... voices.washingtonpost.com/checkup/2010/10/us_apologizes_for_1940s_experi.htmlOct 1, 2010 ... We're going to do an investigation as well to see if there are any survivors .....
Nearly 400 poor black men with syphilis from Macon County, Ala., ...
A History Of US Secret Human Experimentation - Rense www.rense.com/general36/history.htm200 black men diagnosed with syphilis are never told of their illness, are denied
.... 1978 Experimental Hepatitis B vaccine trials, conducted by the CDC, begin in

Byl,zde take skandal s postizenymi detmi a detmi ze syrotcince ,"jez byli udajne pouzity k pokusum", ,jez spravovala tyto detske instituce.

Unethical human experimentation in the United States - Wikipedia ... en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_StatesAt least three children are known to have died from ... 73 mentally disabled
children were fed ...

America's shocking secret: US experimented on disabled citizens ... www.dailymail.co.uk/news/article-1361275/Americas-shocking-secret-US-experimented-disabled-citizens-...Feb 28, 2011 ... Critics blamed the experiment for the deaths of 11 children and the disabling ...
The moment cat is overcome with emotion when she sees her.
--------------
Setting the Record Straight On Radiation Experiments - Depleted ... depletedcranium.com/setting-the-record-straight-on-radiation-experiments/Jun 8, 2013 ... While we should not deny the existence of experiments of this type, it is also ...
Experiments,” done over a period of 30 years, in which the US ... developmentally
disabled children and military personnel — most of them ..... My doctors have 5
CAT scans of the massive damage it caused…to all of my organs.
----------
Mnohe tyto akce probehly jako ockovani proti nemocem.

329125

17.3.2015 3:31

RE: Z dnesniho australskeho tisku muzem najit,jak na tom jsme s ockovanim

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 329125

Problem zivota v lekarskych rukach je risikova "ruska ruleta",jak jsme se mohli presvedcit nahlednutim tohoto "privilegovaneho statu ve state",clankem v The Daily Telegraph Monday.March 1,1999,kde se doslova rika,"Medical mistakes killing 10.000 patients a year,Takze jsou tu smrtelne omyli,ale nevidel bych,ze by bylo 10 000 doktoru u soudu a potom zavreno,jako dusledek jejich nedbalosti.Vsimnete si,ze nekteri doktori s vysetrovanim pacienta jsou za tri minuty hotovy a uz pisou reskript na leky,po pravde receno,jak muz eza rychle tri minuty vedet,ze diaknosa je spravna.
Druhou veci je,ze doktori zadaji ulevu v zamestnani nebot jak oni prohlasili pracuji i 24 hodin denne,to bylo hlaseni z jedne strany,na druhe strane ,doktori,"takhle prepracovani,zadali,aby urazy neprijimala kvalifikovana sestra do osetreni,ze to je prace doktora,ze jim tento ukon v dobe urazu nenalezi,takze,asi doktori budou denne pracovat i 26-28 hodin,jak to tak vypada,proste,co chci rici,doktori to je dnes "industrialni sila"
svym zpusobem i mafie,kdyz jeden doktor prohlasil,z epouzivani zubni pasty s floridem ma nasledky na zdravi,necekejte zasah spolecnosti vyrabejici takovou zubni pastu,jeho vlastni kolegove jej srazili na kolen a vyhodili z nemocnice a usilovali mu vzit jeho doktorat.
V Kanade se takto verejnosti omluvil,ne tak nekdo,ale,sef nad mnoha doktory a dostal se do mlynice mafie ,ktera jej znemoznila,ze verejnosti rekl,ze to je povolene pozvolne otravovani verejnosti fluoridem a byl z toho poprask.
Takze,ctenari zvas,jakou sanci jistoty mas ,otevresli dvere ordinace?
Je zajimave,ze jsem se v jednom prispevku zeptal,zda zidovske deti v Israelu a jinde ,jdou na ockovani a dodnes nemam odpoved,copak to nikdo nevi a kdyz nevi,tak je otazka proc nic nevi?

329320

12.3.2015 23:22

Film, který předpověděl budoucnost lékařství

Andrew Siddur 77.?.?.?

Svět postihla jakási „morová" nákaza. Po čase se vytváří totalitní společnost, kde jsou nakažení posíláni do karantény, ale nikoliv aby je léčili, ale pouze označkovali a izolovali. Kdo uteče, je zlikvidován. Naštěstí je tu odboj, který se snaží lidem pomáhat.
(Úsvit / Daybreak, 1993)

Taky se vám zdá, že zápletka filmu popisuje tristní stav dnešního „lékařství“, které si desítky let neví rady s nejvážnejšími chorobami, neboť je podřízeno zisku a depopulaci?

329043

13.3.2015 0:02

Rozdydelnatění protroublých všeznalců :-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://berossos.blog.cz/1503/lekarka-hovori-o-ockovani

329048

13.3.2015 7:05

Očkování je v pořádku a homeopatie je nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

mám dítě, je očkované a to nad zákonnou povinnost a uvažuji ještě o očkování proti žloutence, patrně někdy v létě. Očkování miliony životů zachránilo. Jak vůbec víte, že ty z dětí, které fatálně reagovaly na běžné očkování by reagovaly lépe v případě onemocnění nemocí, před níž je očkování mělo chránit? není pravděpodobnější, že by i onemocnění mělo pro ně osudový průběh?

a nabízet homeopatika, to už hraničí s šílenstvím

329062

13.3.2015 14:55

RE: Očkování je v pořádku a homeopatie je nesmysl

V. Slavík 193.?.?.?

Reakce na 329062

Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Člověče, zavidím vám úsudek a způsob rozhodování. Já jsem po zkušenostech, dlouhých dnech, měsících zvažování pro a proti,zjišťování informací jak od lidí jako pan doc. Primula, či Dr. Eleková na duhé straně, u jednoho dítěte částečný odpírač, u druhého větší, u třetího úplný. Do dnes nevím 100% jestli jsem udělal chybu u prvního, nebo posledního....Spekulovat o tom, že se fatálně nemuselo dítě setkat ani s nemocí jako takovou, ani s očkováním a různě to propočítávat asi nemá cenu.
S homeopatiky nemám vůbec žádnou zkušenost.
Co by mě zajímalo, pokud to chcete napsat, jestli byla u vašeho prcka nějaká reakce na očkování. Případně jestli máte možnost porovnat nemocnost s někým kdo má dítě neočkované. Jestli se u něj objevila nemoc, proti které byl očkován. Jestli se potkalo s různou formou alergií, atop. ex.,astmatem,odstraněním mandlí apod.
Děkuji pěkně.

329094

Příspěvků: 124

07.03. 01:05 jh111  Zvědavec jo to je balzám na nervy... neplacená reklama
07.03. 11:38  === Sirotčí jistota:
07.03. 01:33 Winston Smith  Jak se chránit
07.03. 15:07 Sergej Omrd  RE: Jak se chránit
08.03. 02:39 Mareš  RE: Jak se chránit
09.03. 12:11 MartinB  RE: Jak se chránit
09.03. 12:39 Winston Smith  RE: Jak se chránit
08.03. 15:11 LaFox  RE: Jak se chránit
07.03. 01:42 Robin  Výroba domácí vakciny
07.03. 02:38 Keson  Odborná veřejnost
07.03. 05:52  RE: Odborná veřejnost
07.03. 09:39 Keson  RE: Odborná veřejnost
08.03. 18:01 vratka  RE: Odborná veřejnost
10.03. 18:26 Danielle  RE: Odborná veřejnost
07.03. 11:46 ppppp  RE: Odborná veřejnost
07.03. 22:25  RE: Odborná veřejnost
08.03. 09:00  === Otroctví:
07.03. 02:46 pepino460  .... a co ak?
07.03. 10:28 Reveil  RE: .... a co ak?
07.03. 07:50  Jeden z komentářů k tématu od jinud
07.03. 10:23 pavel jan  RE: Jeden z komentářů k tématu od jinud
07.03. 07:53 six  přidám si taky
07.03. 08:43  RE: přidám si taky
07.03. 10:29 pavel jan  RE: přidám si taky
07.03. 09:16 Rudy1  RE: přidám si taky
07.03. 10:21 Reveil  Náhradní témata
07.03. 11:18 Emil Robot  Je to diskutabilní a stálo by to za vážné zamyšlení,to očkování...
07.03. 17:41  RE: Je to diskutabilní a stálo by to za vážné zamyšlení,to očkování...
07.03. 12:06 Donifan  Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně
07.03. 12:08 Donifan  Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně
07.03. 12:42 Donifan  Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně - dokončeni
07.03. 18:19 Jarmila  RE: Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně - dokončeni
07.03. 22:02 Donifan  RE: Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně - dokončeni
07.03. 13:42 Hanine  strabismus
07.03. 17:19 anonym  Hliník ve vakcínách
08.03. 23:22 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
09.03. 08:58  RE: Hliník ve vakcínách
09.03. 12:57 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
09.03. 19:10  RE: Hliník ve vakcínách
09.03. 22:35 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
09.03. 22:45  Rozvoj stagnace úpadek,
10.03. 11:42  RE: Hliník ve vakcínách
10.03. 15:43  RE: Hliník ve vakcínách
10.03. 20:40 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
10.03. 22:55  RE: Hliník ve vakcínách
10.03. 23:41 Emil Robot  RE: Hliník ve vakcínách
11.03. 20:22 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
11.03. 23:59  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 10:12  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 11:57 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 16:42  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 19:32 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 20:02  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 23:45 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
11.03. 00:00  RE: Hliník ve vakcínách
11.03. 20:29 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
11.03. 22:40  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 01:54 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 23:47  RE: Hliník ve vakcínách
13.03. 09:24 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
13.03. 12:02  RE: Hliník ve vakcínách
13.03. 13:09 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
13.03. 14:34 V. Slavík  RE: Hliník ve vakcínách
13.03. 16:32  RE: Hliník ve vakcínách
14.03. 05:00  RE: Hliník ve vakcínách
10.03. 20:42 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
11.03. 16:54  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 01:57 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 08:46 Jarmila  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 12:15 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 21:50  RE: Hliník ve vakcínách
12.03. 23:59 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
13.03. 08:18 Jarmila  RE: Hliník ve vakcínách
09.03. 21:47 Nada  RE: Hliník ve vakcínách
10.03. 21:09 Kosk  RE: Hliník ve vakcínách
07.03. 17:50  Přednáška o očkování od člověka co tomu rozumí
12.03. 05:32 Rudy1  RE: Přednáška o očkování od člověka co tomu rozumí
07.03. 18:36 Muchomůrka  Následky po očkování
07.03. 18:41 Muchomůrka  Rozhovor s lékařkou MUDr. Ludmilou Elekovou
07.03. 22:05 Kosk  Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 19:37  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 21:49 Kosk  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 00:02 ppppp  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 13:14 Kosk  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 19:03 ppppp  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 23:32 Kosk  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
10.03. 09:40 ppppp  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 23:35 Kosk  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 19:39 LaFox  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 21:19 Kosk  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 22:57 LaFox  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 08:41 LaFox  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 22:18 baba_Blažková  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 23:03 Kosk  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
08.03. 23:26 baba_Blažková  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 00:08  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 13:04 Kosk  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 20:38 baba_Blažková  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
09.03. 07:48 LaFox  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
11.03. 09:41 Zvědavý rodič  RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta
07.03. 22:49 Oliiv  Povinné očkování mimin? Devět, nebo by stačilo méně...?
08.03. 03:28 Robert Nohejl  Doktori azdravotni sestry odmitli ockovani proti praseci chripce,proc asi?
08.03. 11:09 Nada  ! nesmysl
08.03. 13:18 pozorovateľ  RE: ! nesmysl
08.03. 22:22 baba_Blažková  RE: ! nesmysl
09.03. 22:10 Nada  RE: ! nesmysl
08.03. 13:14 pozorovateľ  zaujímavý článok k téme:
08.03. 13:30 pozorovateľ  Ako môže očkovanie poškodiť deti?
08.03. 13:39 pozorovateľ  Špeciálnou kapitolou obáv z očkavania sú znepokojivé správy...
09.03. 01:43 Kangaroo  Pro priznivce ockovani
10.03. 12:37 Robert Nohejl  Priklad k zamysleni,proc asi?
12.03. 10:15 V. Slavík  pane Kosk děkuji za vaše komentáře.
13.03. 00:26 Kosk  RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.
13.03. 09:23 V. Slavík  RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.
13.03. 21:05 Kosk  RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.
14.03. 07:22 .lak  RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.
15.03. 13:27 V. Slavík  RE: pane Kosk děkuji za vaše komentáře.
12.03. 14:02 Robert Nohejl  Z dnesniho australskeho tisku muzem najit,jak na tom jsme s ockovanim
14.03. 11:18 Robert Nohejl  RE: Z dnesniho australskeho tisku muzem najit,jak na tom jsme s ockovanim
17.03. 03:31 Robert Nohejl  RE: Z dnesniho australskeho tisku muzem najit,jak na tom jsme s ockovanim
12.03. 23:22 Andrew Siddur  Film, který předpověděl budoucnost lékařství
13.03. 00:02  Rozdydelnatění protroublých všeznalců :-)
13.03. 07:05  Očkování je v pořádku a homeopatie je nesmysl
13.03. 14:55 V. Slavík  RE: Očkování je v pořádku a homeopatie je nesmysl

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 75 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 4

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 344