Diskuze k článku

USA „bojují“ s teroristy vedenými fiktivními vůdci

Příspěvků 33

5.2.2015 1:23

Komentář z novinek, není co dodat, možná zvednout usraelu eu železnou oponu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

IS prodává zajaté děti jako otroky, ukřižovává je a pohřbívá zaživa, tvrdí OSN Čtvrtek, 5. února 2015, 00:23:37 | Souhlasím | Nesouhlasím | 0 Dotaz: Proč to sem dáváte? Odpověď: - protože světové teroristy z IS,Al-Kajdy,Pravého sektoru,UČK a další platí,vyzbrojuje,cvičí a podporují váleční štváči z USA,kteří tam vládnou na Wall Street!!! USA toužebně usiluje o 3.světovou válku aniž by bylo dotčeno území USA. Plánuje vyvolat v Evropě hrůzostrašnou a ničivou válku mezi EU a RF kde se oba navzájem zničí a oni se na ten horor budou dívat v televizí jak na Supermana a pak ti váleční štváči s USA přijdou jako mesiáši a budou světu lhát a vymýšlet si čiré nesmysly o prý nutných a nevyhnutelných příčinách tohoto konfliktu. Evropa a Rusko se bude válet v krvi a je úplně jedno jestli to bude pravicový nebo levicový volič či nevolič - zemřeme pro USA všichni!!! Tento scénař a osud Já striktně odmítám a jsem pro dialog,mírové rozhovory a prosperitu - dorozumění mezi všemi národy světa jako rovný s rovným!!! Teroristé z IS jsou hnusní vrazi,ale ti co je platí v USA jsou mnohem horší!!! KDO ZLU NEODPORUJE - SÁM SE PROVIŇUJE! Jsem pro Mír!

326395

5.2.2015 23:27

RE: Komentář z novinek, není co dodat, možná zvednout usraelu eu železnou oponu

Nogunu 85.?.?.?

Reakce na 326395

https://www.youtube.com/watch?v=jqo9gPxT6A8

326470

6.2.2015 0:31

RE: Komentář z novinek, není co dodat, možná zvednout usraelu eu železnou oponu

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Reakce na 326395

Mate naprostou pravdu o tom co Amerika chce. Je ale nesmirne dulezite si uvedomit kdo je u moci V USA kdo tam vladne a budeme to muset zacit nazyvat spravnymi jmeny a slovy .Podivejte se na Ukrajinu kdo je u moci to same je Ukrajinska oposice Do jednoho Zioniste Vrazedny mob. V Donetsku vrazdi civilni obyvatelstvo bombarduji nemocnice a Rusko je za to zoopovedne. Damy a panove Dr Goebbels se usmiva pod fousy paklize psloucha zpravy Z televize, novin a etherovych vln. Otresne .Reakce proti Zionisticke vlade na Ukrajine dosahla takave stadia kde je lide vyhaneji z vesnic a mest kdy prijdou brat mlade muze do vojenske sluzby.
Muj pritel z Gold Coastu pred par tydny odletel do Ruska na sest nedel a cestoval po celem zemi bez jakychkoliv zabran, take navstivil Sevastopol. Jeho citeni o Rusku? David je vzdelany inteligentni clovek ktery si dela nazory a presvedceni z toho co vidi vlastnima ocima. Byl jsem uplne ,skoro paralyzovany narodnim citenim Rusu. Je na miste si uvedomit ze ty vsechny zlociny ktere se tam pachaly byla prace psychopatu Marxistyckeho Sovetskeho Svazu Dnesni Rusko pod vedenim pana Putina a pane Medvedeva je zcela jina zeme. Somozrejme svetovy kriminalni elity tomu numuzou pristoupit

326471

5.2.2015 4:43

Bude to cim dal,tim horsi,nebot krestansky svet se vzdal pravdivych informaci.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Former NBC and Bloomberg Executive and Head of the U.S. Broadcasting Board of America Compares RT to Terrorist Groups
“Non-Official Cover” – Respected German Journalist Blows Whistle on How the CIA Controls the Media
Propaganda 101 – How the Pentagon is Trying to Rewrite Vietnam War History
U.S. Propaganda Enters Into Insane, Irrational Overdrive in Attempt to “Sell” War in Syria
More Proof Emerges that “Meet the Press” is Pure Propaganda
Time Magazine Cover: This is What Propaganda Looks Like
Remember Zero Dark Thirty? Turns Out it was a CIA Propaganda Film After All
--------------
Ten,kdo ovlada media ma pul valky vyhrano,bez spojeni neni veleni,to Vam potvrdi kazdy kdo na vojne byl u radiostanice.Krestansky svet je ovladan timto zpusobem,ze osm zidovskych rodin ovlada media,Konrad Black,Murdoch,pred tim Aland Bond a jini,proste jsme se prodali do rukou nepratel za jidassky baksis.
Media jsou zbrani pokud jsou v cizich rukach,nakonec, trochu pameti pridat na Saddanovi zbrane hromadneho niceni a skupinu UN zidovskych inspektoru prolezajicich jeho palace a hlavne vykrast Bagdadske museum ashanka po "zlatem Talmud",jez udajne Saddam vlastnil.Nakonec ticho prolomili Americane sami,kdyz poznali,ze zvlastni jednotka Israelcu strili na Americke vojaky,samozrejme,ututlat tuto zalezidost bylo snadne jako ,historie lodi Liberty,ktera byla vydana na pospas Israelu a Americke lode dostaly rozkaz,nijak nezasahovat.Pokud lide nedostanou vlastni media,tak,nic nezmuzou,politikum je to jedno,ti se sami utapi ve lzi.
S vasalskym statem USA, Israel obsadi vsechny komunikacni prostredky.
In September, about 1,200 U.S. special operators and support personnel joined with elite troops from the Netherlands, the Czech Republic, Finland, Great Britain, Lithuania, Norway, Poland, Sweden, and Slovenia for Jackal Stone, a training exercise that focused on everything from close quarters combat and sniper tactics to small boat operations and hostage rescue missions.
Celosvetovy informacni chaos Vam nedovoli poznat,kdo je Vas nepritel a kdo pritel.Media Vam zaruci,ze,kdyz nemate nepritele,tak,Vam jej udelaji.Je to jako v Don Tichote,utocit proti vetrnymu mlynu.Takto se krestansky svet nici navzajem,spanelsti piloti,NATO, bombardovali Jugoslavce,na Nemenovskeho-Clark rozkaz,krestan,nicil, krestana,kdo,dnes vlastni,obohacuje se, z nejvetsich zinkovych dolu v Kosovu?
Kdo by vlastnil,ruske nerostne bohatstvi,kdyby Rusko prohralo,co myslite?
Kdo, by byl vinen za treti svetovou valku,urcite ne USA a jejich pravy vlastnici.
Rita Katz Distributes Fake bin Laden and ISIS videosRita Katz, 52, of Bethesda,Maryland, is the Source of the ISIS Foley-Sotloff-Haines-Henning Headchopper Videos. She Released the ISIS Videos Before ISIS Did.*
Pravda je vzdy nekde jinde,nez cteme.

326403

5.2.2015 10:51

No to mě nepřekvapuje.

to je jedno 80.?.?.?

IS navíc před cca 2-3 týdny obdržel jakýsi "islámský certifikát kvality ISO" od islámských učenců univerzity Al Aznar v Káhiře, coby největší autority na Islám v sunnitském světě. Tito učenci rozhodli, že IS nelze vyobcovat z muslimské ummy, nelze vůči němu vyhlásit džihád a na jeho představitele nelze vyhlásit fatwu. Učenci neshledali na IS, a jeho činech nic, co by totiž bylo natolik v rozporu s učením Islámu, aby bylo možno přistoupit k těmto krokům. Po upálení toho zajatého Jordánského pilota z královského rodu titíž učenci IS označili za satanisty a že jejich činy jsou v rozporu s Islámem a je třeba proti němu bojovat. Prohlášení mimo jiné byly spojené s tvrzením, že upalování Islám zakazuje. Je zajímavé, že ta prohlášení nepřišla po té, co IS upálil jedno 20-ti leté jezídské děvče... Navíc v Koránu jsou zmínky o nařízeném upalování zrádců Islámu... Je možné, že IS si takto může získat i hodně příznivců mezi chudými a zoufalými muslimy. Ukázali, že učení je jim nade vše a že neberou ohledy na bohaté... To jim může přivést hodně dalších příznivců... Osobně však nepochybuji, že CIA má prsty ve vzniku a vedení IS. Vedení jsou klasičtí vlivoví agenti. IS je pak satan na anabolikách, kterým CIA chce z oblasti vyhnat čerta Asada. Prostě účel světí prostředky.

326416

5.2.2015 16:01

RE: No to mě nepřekvapuje.

dušan 217.?.?.?

Reakce na 326416

Nemalo by byť náhodou?

Účel svätia prostriedky. (t.j. ak použiješ prostriedky ktoré sú v poriadku (správne) tak je cieľ (účel) legitimný posvätený)

ps. to bolo len rečnícka otázka.

326441

5.2.2015 11:08

Kam až jsou schopní zajít USA v mystifikaci svých spojenců?

Mlaskhuňňhh 195.?.?.?

Pak věřte nějakým Zaorálkům, Sobotkům, Stropnickým, Schwarzenbergům. Zmrrrdům typu: Kalouskům, Langrům, Topolánkům, Bursíkům, že někdo z nich, myslí to s námi náhodou dobře. Nemyslí to s námi dobře ani náhodou. Tanky se posílají na Ukrajinu, ale píše se Afrika. Na Ukrajině bojuje 50.000 žoldáků NATO, ale sankce za to se uvalí na Rusko. Vybíjejí na východě Ukrajiny civilní obyvatelstvo, ale Opolčenci jsou obviňování z genocidy ukrajinské armády. Kde pak ranění vojáci slouží jako zdroj náhradních lidských orgánů pro evropské zdravotnictví. ISIS, je nakonec fiktivní organizace, to by jeden nevymyslel. Prostě, všechno je jinak. A zpravidla naopak, než se to veřejně říká.

326417

5.2.2015 19:30

Zbraně, pro Ukrajinu nebudou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 326417

Protože Ukrajinci neumí bojovat. Tak tam namísto zbraní vyslali zmíněných 50.000 žoldáků NATO. Zdali mají zbraně o tom se nikde nepíše. Asi fasují květiny. Například, jenom z Polska bylo na území Ukrajiny vysazeno několik dělostřeleckých pluku pravidelné armády a další podpůrné, zabezpečovací a útočné jednotky (v tomhle případě i s výzbrojí). A to nemluvě o ostatních členech NATO. Rusové jich napočítali na 50.000. Ani zdaleka, to na Ukrajině nekončí. Divím se Rusům, že už to dávno nepokropili a tu svoloč z NATO, už nevyhnali a byl by klid. Stejně se těm na západě nezavděčí, tak nevím o co jim ještě jde?

326457

5.2.2015 22:24

RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 326457

Jenom pro rusky slyšící:

http://youtu.be/ONMhnppJ_5k

326466

6.2.2015 0:38

RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Reakce na 326457

Opet musim podotknout ze mzte stoprocentni pravdu. mam osobni presvedceni ze se tak stane.

326472

7.2.2015 2:03

RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 92.?.?.?

Reakce na 326457

Propagandistickou korunu vsemu nasadil dnes sen-il-ator Mek Kejn, ktery prohlasil, ze neni mozne necinne prihlizet, jak poprve od konce 2.svet. valky, jeden stat uprostred Evropy je rozkouskovavan. Budicek pane senilatore. Ceskoslovensko, SSSR (to vsichni hykali blahem, kdyz se jednotlive republiky odtrhly od RF), Jugoslavie, potom jeste Srbsko (Cerna hora + Kosovo) atd. A vsude v TV to papouskuji, jako by to byla svata a jedina pravda. Fuj. Fuj.
Co kdyby se chtel separovat Texas od USA? Taky by asi byli prohlaseni za teroristy a Houston a San Antonio by bylo vystaveno ostrelovani a bombardovani. Jo neni metr jako metr. [bliji] [bliji]

326535

7.2.2015 11:43

RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou

dub 89.?.?.?

Reakce na 326535

u texasu o tom nepochybujte, je to jeden z ekonomicky nejvýznamnějších států unie a nachází se tam podstatná část zbrojní výroby, především hi-tech.
odchod republiky texas (a ty tendence tam jsou silné a texas má zvláštní statut, neboť nebyl připojen jako území, ale připojil se smlouvou jako republika) by opravdu bolel.

326556

7.2.2015 12:11

RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 326556

Na téma propagnda a konkrétně v podání "generátoru hňupovin" značy ČT je i s odkazem na inkriminované jednání Rady ČT se zajímavými stěžovateli na:

https://vlkovobloguje.wordpress.com/


vřele doporučuji i kvůli pravidelným svodkám z UA v ČJ

326558

5.2.2015 11:49

aneb k čemu je dobrá 5. kolona v podobě diaspory v daném státě

r.m. 80.?.?.?

Operace pod falešnou vlajkou: Susannah,
— 23/12/2014
Operace Susannah byl krycí název pro izraelskou vojenskou operaci provedenou pod falešnou vlajkou v roce 1954.
Izraelská tajná služba vypracovala plán na rozmístění náloží do několika civilních budov v Egyptě, jako byly knihovny, kina nebo jiné společenské budovy. Po výbuchu náloží měli být z teroristických útoků obviněni egyptští komunisté, nacionalisté a Muslimské bratrstvo. Operace měla donutit Spojené království ponechat v Suezském kanálu vojenské jednotky kvůli zhoršující se bezpečností situaci v oblasti.
Operaci Susannah dostala za úkol vykonat Jednotka 131, která existovala od konce čtyřicátých let. Tvořili ji i egyptští židé, kteří byli najati důstojníkem izraelské tajné služby Avramem Darem.
Izrael operaci Susannah dlouhodobě popíral, v roce 2005 prezident Moše Kacav přeživší operace vyznamenal.
http://ibezhranic.cz/operace-pod-falesnou-vlajkou-susannah/ [velký smích]

326420

5.2.2015 12:39

Přínosný článek

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano, Americký Stát, nikoli Islámský Stát, je to, co ohrožuje planetu zemi.

Al Kaida, ISIS, Boko Haram, atd. jsou pouze americké značky, odvádějící pozornost stáda kýženým směrem.

Ale jak říká král Zmikund ze známého komiksu: Pro šidy dobrí. Proto: Hnusní islamisti! Ať žije IvČRN! Martin Konvička for prežident! Díky, pane Reagane Stojím za Izrael! [chechtot]

326422

6.2.2015 5:32

RE: Přínosný článek

Robin 109.?.?.?

Reakce na 326422

Tady je hezký obrázek, dalo by se říci, Absoloventi Blemšuli. [velký smích]
http://img99.rajce.idnes.cz/d9903/10/10226/1022672...

326481

6.2.2015 10:34

foto aktivisty J.X.Doležala z komunistický rodiny je taky přínosný

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 326481

matinka byla odborná lektorka na VUMLu, výběrový byteček na Praze 6 zabavený třídním nepřátelům a přidělený za hubičku komoušům soudruha Husáka. [bliji]

326496

5.2.2015 13:24

ISIS = CIA = MOSSAD

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

ISIS = CIA = MOSSAD. Až lidé pochopí toto, pochopí i mnohé další.

326424

5.2.2015 19:21

RE: ISIS = CIA = MOSSAD

Kuko 78.?.?.?

Reakce na 326424

ISIS je staroegyptská bohyňa. A kedže viem že okultné elity uctivaju egyptských (ktorí sú totožný babylonským) bohov tak som pevne presvedčený že je to výtvor USA, lepšie povedané murárov...

326454

5.2.2015 14:13

Najnovšie info z Jordánsko-Saudského pomedzia.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Najnovšie info z Jordánsko-Saudského pomedzia.

jordánsko pripravuje obrovský útok. Podľa posledných info z obasti Zo saudie prisúvajú na kamionových ťahačoch obrovské množstvá tankov do Jordánskych púští a premaľovávajú im identifikačné znaky na Jordánske.

Jordánsko urobí poriadk s ISISOM

Keď je iracký ale aj sýrsky štát tak nemožný že si nedokáže udržať kontrolu nad vlastným územím tak si tieto územia nezaslúži A preto to bude územie toho kto vyčistí tieto územia od šialencov z ISISU čiže Jordánskeho hášimovského sunitského kráľovstva.

A to bude Jordánsko. vyženie ISISÁKOV z výchdnej Sýrie a Severozápadného Iraqu a a anektuje územia a vyhlási ich za súčasť jordánskeho štátu.

Inak ked sa rozpadala Osmanská ríša v 1914 tak spojenci čo vyhrali na Osmanskou ríšou povedali že celá Severná Arábia a Mezopotámia a A Levanta bude patriť pod hášimovskú Kráľovskú rodinu čiže Jordánskemu hášimovskému kráľovstvu..
To je jedna vec. Druhá vec je tá že tieto územia čo sú opkupované ISISOm sú sunitské územia v živote nechcú patriť pod bagdadskú Irackú vládu ktorá je šítska
tak isto územia ISISOM okupované vSýrii sú sunitské a nechcú patriť po Damskskú alávitskú / čo je šítska sekta čiže pod Assadovu alávitsko-šítskú vládu.
čiže riešenie je jednoduché územia čo sú pod ISISOM oslobodní vojensky sunitské Jordánske hášimovské kráľovstvo a anektuje tieto územia na ktorú sú listiny a papiere z roku 1914 podpísané víťaznými mocnosťami z 1.svetovej vojny že mu patria, teda Jordánsku.

326431

5.2.2015 17:08

Nejznámější false flags

Jáá 46.?.?.?

http://deepinsidetherabbithole.com/Home_Page.html

namátkou nejznámější: poprvé v historii se po požáru v kanceláři zřítila několikapatrová budova:
https://www.youtube.com/watch?v=elp3fpqIPVg

jak je možné, že do budovy zajelo letadlo jako po másle, když všechna ostatní havarovaná letadla, nebo která se "potkala" s kopcem, se rozpadla na trosky?
https://www.youtube.com/watch?v=AA2TaA4Gl3w

Potřeba stále připomínat:
http://www.nwoo.org/2014/12/10/11-zari-2001-nuklea...


https://www.youtube.com/watch?v=CEsesnzDBvA&in...

326446

5.2.2015 17:57

RE: Nejznámější false flags

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 326446

Ano. Pohleďme však do přítomnosti: hle, operace "Euromajdan", spuštěná za účelem posílit americký export a utlumit ruskou ekonomiku ve prospěch americké.

Sankce proti Rusku byly naplánovány ještě než se na Majdanu srotili první zaplacení eurohujeři, čekalo se jenom na to, kdy do toho ukrajinského chaosu zasáhne Rusko, které už se na to nemohlo dívat. Stejně tak byla naplánována možnost, že se budou moci odehrát i takové věci jako sestřelení letadla (ať tou či onou stranou, na tom nezáleží – geniálně vymyšlené, že?), které bude prozřetelně vpuštěno nad válečnou zónu.

Četl jsem dnes v MfD rozhovor s jednatelem firmy EGE, vyrábějící elektro: mají výpadek 50 % exportu do Ruska! Ale ten člověk se na nikoho nezlobí, jako by vlastně říkal: „Asi to tak musí být.“ Ani mu nepřijde, že je něco špatně. Ještě se chlubí, jak dodávali technologie pro Westinghouse (americká firma) někam do Iráku, když všude kolem byla válka. To je otřesné. A takových podnikatelů musí být v ČR tisíce.

326447

6.2.2015 22:39

Vzkaz autorovi příspěvku

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 198.?.?.?

Reakce na 326446

Pokud se nenaučíte vkládat odkazy klikací, tak příště vám takový příspěvek plný neklikacích odkazů nepustím. Tentokrát jsem to za vás ještě opravil.

326523

6.2.2015 23:45

RE: Vzkaz autorovi příspěvku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 326523

Mě to počítač odmítne s tím že je to nekompatibilní a nepřemluvím ho ani jiným prohlížečem. Utrousil, ale většinou ani to ne že java skript nebere. Ale šprajcuje i jindy jinak když třikrát do roka nepřeinstalovávám. Naposledy se mi zhroutil sektor koše kam nacpal přes 3000 útoků soukromí. [chechtot] [mrknutí jedním okem]

326529

7.2.2015 0:39

RE: Vzkaz autorovi příspěvku

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 198.?.?.?

Reakce na 326529

Já jsem ten script testoval pod mnoha verzemi a fungovalo to, takže bych rád slyšel, jaký operační systém a jaký prohlížeč (včetně verze) máte.

A i když script nefunguje, pořád ještě můžete vložit klikací tágy ručně. Stačí v hranatých závorkách uvést url a /url na začátku a konci odkazu.

326530

7.2.2015 1:35

RE: Vzkaz autorovi příspěvku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 326530

Je to 7 a dělá to s kterýmikoliv prohlížeči a vyloženě někdy psí kusy že někdy člověk podezřívá že si žije vlastními choutkami a projevy kdoví proč se šprajcuje ?nestandartní akce?To mě ale dělal i foťák debila při nasazení na dalekohled "nepovoleno" a taky potom šel, prostě si asi jede s expertním nastavením ke které mu jsem drobně přiložil ruce v "kapsách. A poté jsem rád že mám zálohy [chechtot] A aktualizace w update to atakují že to není origoš verze, tedy nezávisle mého formátu. Aktualizace stahuji přes optimalizaci a tam registrace výrobce stačí. Výrobce ovšem dělá 7 v 8 a jiné exotické varianty takže se dá očekávat že orchestrióny ladí po svém, sestavy má bezvýhradně fajn. Co znám daleko dražší verky tak jsou slabý odvar tohoto normálně 2*4G a samozřejmě nezapnutým hypertradedingem. [velký smích]
http://www.acer-cs.cz/
[mrknutí jedním okem]

326532

7.2.2015 2:33

RE: Vzkaz autorovi příspěvku

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 326530

Šlak jede na operačním systému Dydlace [mrknutí jedním okem]

326536

5.2.2015 18:03

díky muslimteroristovi jsme všichni bratři

ASCHARAD 85.?.?.?

Ani bych se nečudoval, keby taký Bin Ladin ani nevedel či dajaké USA Státy jestvujů.

326448

5.2.2015 19:24

RE: díky muslimteroristovi jsme všichni bratři

dub 89.?.?.?

Reakce na 326448

no vzhledem k tomu, že ho koučovali už za války ruska v afghanistanu, kam ho poslali vést teroristy, ech odboj, tak je musel znát velmi dobře[smích]

326455

6.2.2015 22:26

videa ISIS mají profesionální režii i scénář

r.m. 80.?.?.?

Kameramani,technika natáčení zachycena zde v náborovém videu ISis. Chlapík s kšiltovkou, rejžo vestičkou a kamerou za ozbrojenci atd. Připomíná to popagační klipy IDF na jejich vítězné jednotky z izraelských televizních stanic. K vidění třeba ve filmu Slzy Gazy.
Videí je tam víc, sedněte si, přejeme příjemný divácký zážitek.
http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-111976...
[smích]
Pro odlehčení přidávám satiru o natáčení videa s rukojmím v oranžovým kvádru https://www.youtube.com/watch?v=wTfcDImw388
[velký smích]

326522

6.2.2015 23:14

RE: videa ISIS mají profesionální režii i scénář

moucha 178.?.?.?

Reakce na 326522

Mossad je schopný. Všeho, to myslím není žádná novinka. Pro góje ovšem možná ano. [smích]

326526

7.2.2015 19:10

jemen je už ruský.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

V záplave správ si nikto ani nevšimol že v Jemene prebehol štátny prevrat a v štáte sa chopila šítska ozbrojená frakcia s medzinárodnou podporou Iránu, Sýrie Libanonského hizbaláhu a v podstate sú to všetci Ruskí spojenci.

čiže USA stratilo krajinu jemen ktorá prešla do Ruskej sféry vplyvu.bude teraz Asi zúriť izrael a v USA si asi ani nič nevšimli lebo CIA rieši rukojenícku drámu s islamským štátom a Ukrajinský problém na Donbaase

Voľby už nebudú bude vládnuť 5 členná chunta ktorú vymenuje parlament ktorý je ale rozpustený a nový nevzíde z volieb ale bude nadiktovaný šítskimi ozbrojencami napojenými na Írán.

326573

9.2.2015 14:23

RE: jemen je už ruský.

Toky 85.?.?.?

Reakce na 326573

Jemen je už dlhú dobu komančský štát.

326670

Příspěvků: 33

05.02. 01:23  Komentář z novinek, není co dodat, možná zvednout usraelu eu železnou oponu
05.02. 23:27 Nogunu  RE: Komentář z novinek, není co dodat, možná zvednout usraelu eu železnou oponu
06.02. 00:31 lindsay  RE: Komentář z novinek, není co dodat, možná zvednout usraelu eu železnou oponu
05.02. 04:43 Robert Nohejl  Bude to cim dal,tim horsi,nebot krestansky svet se vzdal pravdivych informaci.
05.02. 10:51 to je jedno  No to mě nepřekvapuje.
05.02. 16:01 dušan  RE: No to mě nepřekvapuje.
05.02. 11:08 Mlaskhuňňhh  Kam až jsou schopní zajít USA v mystifikaci svých spojenců?
05.02. 19:30  Zbraně, pro Ukrajinu nebudou
05.02. 22:24  RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou
06.02. 00:38 lindsay  RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou
07.02. 02:03  RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou
07.02. 11:43 dub  RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou
07.02. 12:11 Emil Robot  RE: Zbraně, pro Ukrajinu nebudou
05.02. 11:49 r.m.  aneb k čemu je dobrá 5. kolona v podobě diaspory v daném státě
05.02. 12:39 Andrew Siddur  Přínosný článek
06.02. 05:32 Robin  RE: Přínosný článek
06.02. 10:34 r.m.  foto aktivisty J.X.Doležala z komunistický rodiny je taky přínosný
05.02. 13:24  ISIS = CIA = MOSSAD
05.02. 19:21 Kuko  RE: ISIS = CIA = MOSSAD
05.02. 14:13  Najnovšie info z Jordánsko-Saudského pomedzia.
05.02. 17:08 Jáá  Nejznámější false flags
05.02. 17:57 Andrew Siddur  RE: Nejznámější false flags
06.02. 22:39 Vladimír Stwora  Vzkaz autorovi příspěvku
06.02. 23:45  RE: Vzkaz autorovi příspěvku
07.02. 00:39 Vladimír Stwora  RE: Vzkaz autorovi příspěvku
07.02. 01:35  RE: Vzkaz autorovi příspěvku
07.02. 02:33 Andrew Siddur  RE: Vzkaz autorovi příspěvku
05.02. 18:03 ASCHARAD  díky muslimteroristovi jsme všichni bratři
05.02. 19:24 dub  RE: díky muslimteroristovi jsme všichni bratři
06.02. 22:26 r.m.  videa ISIS mají profesionální režii i scénář
06.02. 23:14 moucha  RE: videa ISIS mají profesionální režii i scénář
07.02. 19:10  jemen je už ruský.
09.02. 14:23 Toky  RE: jemen je už ruský.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 3

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 1

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,61 Kč
Euro
25,36 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,72 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 878,56 Kč
1 unce stříbra
485,84 Kč
Bitcoin
1 026 716,51 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 046