Diskuze k článku

Další šmírovací systém na cestě

Příspěvků 94

4.7.2003 3:42

Další šmírovací systém na cestě

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Od meho pritele ,ktery je denne na cestach po Australii jsem se dovedel o zvlastnich pyramidach u silnic ,ktere sleduji projizdejici vozidla a urcuji vahu auta ,vahu na predni osu a zadni a tim dostanou vahu nakladu,ovsem cislo auta a fotografie ridice a jine jsou v techto kontrolnich bodech ,ktere navazuji na kazde odebrani benzinu s pomoci magneticke karty ,ktera jim v ustredi rekne ,kde jste ,kolik benzinu jste odebrasli ,kam az muzete za natankovany benzin dojet,cimz maji spocitano ,kde asi budete brat dalsi benzin na cestu a jine.Proste,Velky Bratr musi vedet vse ,jen my ,obycejni lide nesmime o Velkem Bratru vedet nic a na to navic je zde jeste armada "nevericich Mateju".

15846

4.7.2003 12:31

RE: Další šmírovací systém na cestě

Lock 195.?.?.?

Reakce na 15846

Možná ti "nevěřící matějové" nezpochybňují, jak je různá šmítovací technika daleko a co je dnes možné. Spíš neodůvodněně nevěří, že by to mohlo být zneužito (ne ani tak k prospěchu morálně pokleslého jednotlivce, jako k rozšiřování moci mocenských struktur). Oni v to prostě nevěří, přesto, že se to děje jak ve stínu "pláště a dýky", tak otevřeně na polích válečných. Moc nemá až tak velké skrupule, může-li se plněji ujmout vlády. Proto je důležité přesvědčovat (různými prostředky) prostý lid, aby se bál a svému Velkému Bratrovi svěřoval stále více a více pravomocí.

15865

4.7.2003 22:43

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15865

Keď to vezmeme viac filozoficky, tak to bude asi takto:

V minulosti bolo božie dielo nespochybniteľné a bázeň z jeho trestajúcej ruky držala ľudí v pokore. Dnes na to už neveríme. Preto dostávame nové boha. Virtuálneho. Jeho kňazmi budú analytici, jeho trestajúcou rukou jednotky zvláštneho určenia. Toš, všetko je vo vývoji.

(Svojho času som si myslel, že náboženstvá sú výsadou primitívnych spoločností, ktorú týmto držia na uzde, kým dostatočne civilizovaní ľudia vedia, prečo sa majú srpávať slušne. Dnes už vidím, že až tak civilizovaní nie sme.)

"Človeku sa nedeje to, čo si zaslúži, ale to čo sa mu podobá."
J. Bergier, L. Pauwels, Ráno kúzelníkov.

15884

7.7.2003 17:30

RE: Další šmírovací systém na cestě

Lock 195.?.?.?

Reakce na 15884

Ale aspoň bychom mohli (tu civilizovanost) zkoušet ve stále větším počtu. Takhle se tomu zatne tipec a hrozí, že bude další doba temna. To sa mi nepáčí. Alebo ďalšia revolúcia? To sa mi tiež nepáči. Prečo si máme dokola robíjať kokosy?

15969

4.7.2003 22:35

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15846

Pán Robert Nohejl, čo robíte nelegálne? (Teda okrem "šírenia Osviečimskej lži", čo je na Slovensku trestné.)

15883

5.11.2006 13:45

RE: Další šmírovací systém na cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě rebbe (zavináč) tiscali (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 15846

Nejrozšířenější systém šmírování má náš Pumbuček, všechny naše hříchy zapisuje a to bez jakékoliv elektroniky. Až bude náš soudek plný, nastoupíme k poslednímu soudu a bude s námi udělán pořádek. Jestli se Australáci vzhledem k australské úrovni techniky na něco podobného zmůžou, je velmi pochybné. Zajímavé je ale, že Australan v Praze žasne, že máme tramvaje a elektriku, u nich to tak samozřejmé asi není.
Jenom s tím Pámbíčkem mám své pochybnosti, při těch miliardách, které má sledovat, jestlipak mu taky někdy něco neujde? Jenom fyzikálně, ta zapisovací rychlost jde do závratných hodnot, a čte to po něm taky někdo?
Bude to i v Austrálii hlavní problém, v těch kupách sena najít tu hledanou jehlu!

30534

4.7.2003 5:58

Další šmírovací systém na cestě

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Velky Bratr musi vedet vse ,jen my ,obycejni lide nesmime o Velkem Bratru vedet nic a na to navic je zde jeste armada "nevericich Mateju".

Robert Nohejl -- emunest@cyberinternet.com.au -- 203...

*

Musim se vas priznat, ze mate pravdu pane Nohejle. Nejvetsi s vel-
kych bratru, sam velky Bush misto toho aby si pochutnaval na svem
ranch v Texasu na BBQ zebirkach, tak studuje mapu Australie, po-
rovnava to s telefonnim seznamem a presne si zaznamenava pohyb kaz-
deho protinozce do sveho deniku a predava to CIA. Prave me volal
a rikal, ze zase pres satelit videl pana Nohejla, jak nekde na sme-
tisti vyhrabaval nejake davno jiz zazloutle noviny z Nemecka
z roku 1934 co se tam pise o Zidech. Vidite, on nema zajem jen
o ridicich na dalnicich v Australii, ale i o vas a vasich intele-
ktualnich zalibach. Taky me rikal, ze soferi jen za dnesek tam
prejeli 7 klokanu a asi dvacet kraliku. Je to pravda, nebo zase
ten Bush kecal ?

15851

4.7.2003 16:37

RE: Další šmírovací systém na cestě

Vašek vena (zavináč) volny (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 15851

Co si mě zjistí pan Busch nebo třeba Klaus se opravdu bát nemusíme, ani je to nezajímá. Horší ale je pan Smith nebo Novák, který třeba má razítko, který zrovna potřebuji a on si třeba blbě vyhodnotí nějakou moji zálibu nebo činnost. A pak ti nedá řidičák, zbrojní průkaz nebo tě nevezme do zaměstnání. Příklad: máš dospívající děti, hledáš všemožné informace o drogách, abys mohl s mladým pohovořit na úrovni. A tvé informační snažení je někde zaznamenáno, špatně pochopeno a třeba budeš vyřazen z různých možností (např. pracovat v bezpečnostních složkách, .......). A ani by zde nebyla zlá vůle.

15876

4.7.2003 22:33

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15876

Ak omylom napíšete do google "výroba LSD" namiesto "otrava LSD", tak to môže naozaj niekto zle pochopiť.
Rovnako, ak svojmu kamarátovi zavoláte, že "chete kúpiť dávku", namiesto, že chcete kúpiť "knihu o drogovej prevencii", tak sa to možno niekde prejaví.
V tomto okamihu svojho života nevidím nič, čo by mohlo brata veľkého, malého, alebo dokonca toho najmenšieho, na ňom zaujímať.
Čo sa týka toho zneužitia: To bude tiež niekde zaznamenané, že? Takže sa možnosti zneužitia moc skôr znížia, než zvýšia.
A rovnako je zaujímavé, že aj keď nadávate na to, aká je veľka kriminalita (najmä tzv. farebných), tak keď sa risuje možnosť nejako to skresať, tak ľaľa, bol by to zásah do súkromia. No áno, bude to zásah do súkromia. A bude daň za to, že sa neviem správať slušne.

15882

5.7.2003 1:35

RE: Další šmírovací systém na cestě

cygnus 62.?.?.?

Reakce na 15882

Co je špatného na tom, vědět jak se LSD vyrábí? Já to vědět chci. Chci vědět jak vyrobit střelný prach, jak vyrobit atomovou bombu, jak vyrobit drogy a další neznámé věci. (Bacha!! Nebezpečná slova, Carnivore detekuje, zaznamenává ... hlásí?)

Jenomže, to že to chci vědět rozhodně neznamená, že to chci použít. S pravděpodobností 99,9999% z těchto informací nepoužiju ani malou část, krom toho, že se budu před kamarády vytahovat, protože to vím. Nejsem násilník, jen rád kecám.

Že někomu vadí moje znalosti? A znalosti, které nemám, ale mohl bych získat? Fakt to někomu může vadit? Tak jo, ať mu to vadí, ale ať si svůj blbej pocit strčí do prd... a nevotravuje s ním mne. Znalost není a nesmí být zločin. Ani předávání znalostí nesmí být zločin, krom velmi výjimečných případů. Zločin je až to čím člověk na základě znalostí ostatním uškodí.

O.K. Jenže znalost o znalostech je nebezpečná. Když nějaký idiot vyrobí bombu, použije ji a nebude nalezen, ale o mne se bude vědět, že vím, ačkoliv s tím nebudu mít krom znalosti vůbec nic společného padne na mne podezření. Podezřejí neopodstatněné a zbytečné, pro mne nebezpečné, protože lidi mají snahu si usnadňovat práci, třeba si usnadní práci zrovna vyšetřující policajt a obviní mne, ačkoliv - znovu opakuji - s tím nebudu mít vůbec nic společného. Bohužel to není nesmysl, podobné věci se stávají. Teď k tomu přidejte snahu o diskreditaci. Představte si, že osoba o níž je známo, že něco nebezpečného ví a mohla by to zneužít je zároveň někomu nepohodlná .... Jak snadné.

Sledování aut, chtělo by se říct, je jen začátek, ale není. Je to pokračování dlouholetého trendu. A právě to s jakou radostí někteří lidé podobné záležitosti přijímají je naprosto fascinující.

Nejúžasnější je dokonalost systému. Fascinuje mne a děsí zároveň. To jak se postupně daří vytvářet systémy na shromažďování dat a především na jejich analýzu. Zatím jsou relativně izolované, ale spojují se. Jednou se spojí v jediný celek a možná budou v budoucnu pracovat bez účasti člověka (... jo vím jak idealistiká myšlenka to je, pracuju s počítačema a ty je nutné opečovávat, aby fungovaly jak mají ...), vše bude statisticky dokonale zpracováno a nebude důležité co činí jedinec, ale bude snadné ovlivnit celé masy lidí na základě perfektních dat, statistické odchylky se omezí na jednotlivce z mnoha set tisíc. I extremisty lze do statistik zahrnout, pokud tvoří významné procento, už dnes se to děje a čím dál dokonaleji. Třeba nejenom Orwellovská vize se stane skutečností. Současné ovládání mas lidí se totiž blíží spíš Huxleyově vizi, s Orwellem má skutečnost společné především to sledování.

To jsem se zas rozkecal, co?

15891

6.7.2003 12:52

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15891

Bacha!! Nebezpečná slova, Carnivore detekuje, zaznamenává ... hlásí?
--------------------------------------------------------------------
Google to hlási... (neviem presne komu, možno dokonca každému na požiadanie. Ale rozhodne google monitoruje, kto čo vyhľadáva. Ak chcete mať väčšie súkromie, používajte Copernik (najlepšie z netcafee))

15926

6.7.2003 13:03

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15891

Ja halva deravá, ako hovorí Kurt Cobein:

Každopádne si budete dávať vyhľadávať len neškodné slovné spojenia, k tým zaujímavejším veciam sa už preklikáte. Samozrejme nepoužívajte Internet Explorer a už vôbec nie Netscape (patrí AOL).

From the Physician's Desk Reference:

Delysid (LSD 25)

D-lysergic acid diethylamide tartrate

Sugar-coated tablets containing 0.025 mg. (25 ug.)
Ampoules of 1 ml. containing 0.1 mg. (100 ug.) for oral administration.
The solution may also be injected s.c. or i.v. The effect is identical with that of oral administration but sets in more
rapidly.

PROPERTIES

The administration of very small doses of Delysid (1/2-2 ug./kg.
body weight) results in transitory disturbances of affect,
hallucinations, depersonalization, reliving of repressed memories,
and mild neuro-vegetative symptoms. The effect sets in after 30 to
90 minutes and generally lasts 5 to 12 hours. However, intermittent
disturbances of affect may occasionally persist for several days.


METHOD OF ADMINISTRATION

For oral administration the contents of 1 ampoule of Delysid are
diluted with distilled water, a 1% solution of tartaric acid or
halogen-free tap water.
The absorption of the solution is somewhat more rapid
and more constant that that of the tablets.
Ampoules which have not been opened, which have been protected
against light and stored in a cool place are stable for an
unlimited period. Ampoules which have been opened or diluted
solutions retain their effectiveness for 1 to 2 days, if stored in
a refrigerator.

[vyplazený jazyk]

15927

18.3.2007 17:53

RE: Další šmírovací systém na cestě

Thrax 193.?.?.?

Reakce na 15891

Tak uplne naprostej souhlas [smích]

30550

5.7.2003 2:34

RE: Další šmírovací systém na cestě

Rado 24.?.?.?

Reakce na 15882

Pan Murt, posobite celkom vzdelane, ale tie vase dristy sa niekedy nedaju citat. Vysvetlite mi prosim, ake je moralne opodstatnenie trestu pre cloveka, ktory uz aj tak klesol dost hlboko a uziva drogy. A uz vobec mi nejde do hlavy, preco by som mal suhlasit s trestom pre niekoho, kto sa zaujima o chemiu a chce vediet aj napr. sposob vyroby LSD (co sa mimochodom da normalne dozvediet aj na slovenskych chemickych skolach)
K tomu zneuzitiu moci. Myslite, ze rozsirenim smirovania sa moznost zneuzitia moci znizi??? Ako ste dosli na taky nezmysel? Podla tejto logiky vlastne StB znizovala moznost zneuzitia moci Komunistickou stranou. Ved agenti vedeli vela spiny aj o svojich sefoch! V skutocnosti to bolo skor naopak, nie?
No a Vas logicky zaver: "A bude daň za to, že sa neviem správať slušne." uz hranici s kretenizmom. Alebo to myslite osobne - teda neviete sa slusne spravat a preto ziadate pre seba trest???

15896

6.7.2003 13:08

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15896

Pan Murt, posobite celkom vzdelane, ale tie vase dristy sa niekedy nedaju citat. Vysvetlite mi prosim, ake je moralne opodstatnenie trestu pre cloveka, ktory uz aj tak klesol dost hlboko a uziva drogy. A uz vobec mi nejde do hlavy, preco by som mal suhlasit s trestom pre niekoho, kto sa zaujima o chemiu a chce vediet aj napr. sposob vyroby LSD (co sa mimochodom da normalne dozvediet aj na slovenskych chemickych skolach)
-------------------------------------------------------------------
Halo? Vnímame? Môj príspevok je odpoveˇˇd, treba vložiť do kontextu...

Samozrejme, že nikoho nebude trestať za to, že sa zaujíma o výrobu LSD, to som nikdy nepovedal. (Alebo áno? Som voľajaký popletený, to tie drogy... [mrknutí jedním okem]

ˇˇCo sa týka trestu, treba dôkladne vypočuť tento dokument:
http://1okovybill.host.sk/mediafiles/amagyar-tlis.mp3 [velký smích]

15928

6.7.2003 20:46

RE: Další šmírovací systém na cestě

Rado 24.?.?.?

Reakce na 15928

Ok...

Ale ked uz hovorite o kontexte, tak mi prosim vysvetlite v akom kontexte ste prisli na to, ze big brother znizi moznost zneuzitia moci. Na toto som totiz asi prilis nechapavy a kontext mi unika.

"V tomto okamihu svojho života nevidím nič, čo by mohlo brata veľkého, malého, alebo dokonca toho najmenšieho, na ňom zaujímať."
No to si clovek vacsinou vsimne az ked je neskoro a big brother uz chrli "dokazy" niekde u fizlov...

15939

7.7.2003 10:39

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15939

Digitalne kopie je daleko lahsie archivovat a sirit ako papierove, takze vsetko sa bude dat uchovat po dlhsiu dobu. Cize zneuzitie moci pre kratkodobe politicke ciele sa nemusi vyplatit z toho hladiska, ze je vacsia sanca, ze ked sa klima zmeni, tak to vyplava na povrh. StB stacilo skartovat par kilogramov stareho papiera a uz nemozeme ukazat, kto bol agent Doktor a podobne. Ak to vsak bude zalohovane x-krat, moznost odhalenia podobnych typkov sa moze zvysit. Samozrejme predpokladam, ze podobni typci si budu tohto vedomi. Okrem toho aj sirenie informacii je jednoduchsie. Ak mate dokument v digitalnej forme, jednoduchsie z neho vyhladate klucove slova. Ale samozrejme, vsetko zavisi na cloveku.

Co sa tyka mojho nazoru ze som pre bratov nezajimavi, tak to mate pravdu, ze sa mozem len dohadovat, co bratov zajima [pláč]

15952

6.7.2003 13:11

Ako vyrobiť kokaín

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15896


H O W T O M A K E C O C A I N E

BROUGHT TO YOU BY: CUBE 1994-05-04


Welcome to the complete guide of how to make cocaine. If you do
everything right you are going to be king of the world, either in your own world or in the real world. Please read the disclaimer at the end of this text.


Now, let's get to action!


The basic formula for cocaine starts by purchasing or making tropinine, converting the tropinone into 2-carbomethoxytropinone (also known as methyl-tropan-3-one-2-carboxylate), reducing this to ecgonine, and changing that to cocaine.

Succindialdehyde. This can be purchased, too. 23.2 g of succinaldoxime powder in 410 ml of 1 N sulfuric acid and add dropwise with stirring a 0 a solution of 27.6 g of sodium nitrite in 250 ml of water over 3 hours. After the addition, stir and let the mixture rise to room temp for about 2 hours, taking care not to let outside air into the reaction.

Stir in 5 g of Ba carbonate and filter. Extract the filtrate with ether and dry, evaporate in vacuo to get the succindialdehyde. This was taken from JOC, 22, 1390 (1957). To make succinaldoxime, see JOC, 21, 644 (1956).

Complete Synthesis of Succindialdehyde. JACS, 68, 1608 (1946). In a 2 liter 3 necked flask equipped with a stirrer, reflux condenser, and an addition funnel, is mixed 1 liter of ethanol, 67 g of freshly distilled pyrrole, and 141 g of hydroxylamine hydrochloride. Heat to reflux until dissolved, add 106 g of anhydrous sodium carbonate in small portions as fast as reaction
will allow. Reflux for 24 hours and filter the mixture. Evaporate the filtrate to dryness under vacuo. Take up the residue in the minimum amount of boiling water, decolorize with carbon, filter and allow to recrystallize in refrigerator. Filter to get product and concentrate to get additional crop. Yield of succinaldoxime powder is a little over 40 g, mp is 171-172
. 5.8 g of the above powder is placed in a beaker of 250 ml capacity and 54 ml of 10% sulfuric acid is added. Cool to 0 and add in small portions of 7 g of sodium nitrite (if you add the nitrite too fast, nitrogen dioxide
fumes will evolve). After the dioxime is completely dissolved, allow the solution to warm to 20
and effervescence to go to completion. Neutralize the yellow solution to litmus by adding small portions of barium carbonate. Filter off the barium sulfate that precipitates. The filtrate is 90% pure succindialdehyde and is not purified further for the reaction to create tropinone. Do this procedure 3 more times to get the proper amount for the next step, or multiply the amounts given by four and proceed as described above.

15929

6.7.2003 13:14

Kokaín #2

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15896

Take the total amount of succinaldehyde (obtained from 4 of the above syntheses combined) and without further treatment or purification (this had better be 15.5 g of succindialdehyde) put into an Erlenmeyer flask of 4-5 liters capacity. Add 21.6 g of methylamine hydrochloride, 46.7 g of acetonedicarboxylic acid, and enough water to make a total volume of 2 liters. Adjust the pH to 8-10 by slowly adding a saturated solution of disodium phosphate. The condensate of this reaction (allow to set for about 6 days) is extracted with ether, the ethereal solution is dried over sodium sulphate and distilled, the product coming over at 113 at 25 mm of pressure is collected. Upon cooling, 14 g of tropinone crystallizes in the pure state.

2-Carbomethoxytropinone. A mixture of 1.35 g of sodium methoxide
(this is sodium in a minimum amount of methanol), 3.5 g of tropinone, 4 ml of dimethylcarbonate and 10 ml of toluene is refluxed for 30 min. Cool to 0
and add 15 ml of water that contains 2.5 g of ammonium chloride. Extract the solution after shaking with with four 50 ml portions of chloroform, dry, evaporate the chloroform in vacuo. Dissolve the oil residue in 100 ml of ether, wash twice with a mixture of 6 ml of saturated potassium carbonate and three ml of 3 N KOH. Dry and evaporate in vacuo to recover the unreacted tropinone. Take up the oil in a solution of aqueous ammonium chloride and extract with chloroform, dry, and evaporate in vacuo to get an oil. The oil is dissolved in hot acetone, cool, and scratch inside of flask with glass rod to precipitate 2-carbomethoxytropinone. Recrystallize 16 g of this product in 30 ml of hot methyl acetate and add 4 ml of cold water and 4 ml of acetone. Put in freezer for 2 1/2 to 3 hours. Filter and wash the precipitate with cold methyl acetate to get pure product.

Methylecgonine. 0.4 mole of tropinone is suspended in 80 ml of ethanol in a Parr hydrogenation flask (or something that can take 100 psi and not react with the reaction, like stainless steel or glass). 10 g of Raney Nickle is added with good agitation (stirring or shaking) followed by 2-3 ml of 20% NaOH solution. Seal vessel, introduce 50 psi of hydrogen atmosphere (after flushing vessel with hydrogen) and heat to 40-50. After no more uptake of hydrogen (pressure gauge will hold steady after dropping to its lowest point) bleed off pressure and filter the nickle off, rinse out bottle with chloroform and use this rinse to rinse off the nickle while still on the filter paper. Make the filtrate basic with KOH after cooling to 10. Extract with chloroform dry, and evaporate the chloroform in vacuo to get an oil. Mix the oil plus any precipitate with an equal volume of dry ether and filter. Add more dry ether to the filtrate until no more precipitate forms, filter and add to the rest of the precipetate.

15930

6.7.2003 13:17

Kokain #3

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15896

Recrystallize from isopropanol to get pure methylecgonine. Test for activity. If active, skip down to the step for cocaine. If not active, proceed as follows. Stir with activated carbon for 30 min, filter, evaporate in vacuo, dissolve the brown liquid in methanol, and neutralize with 10% HCl acid in dry ether. Evaporate the ether until the two layers disappear, and allow to stand for 2 hours at 0 to precipitate the title product. There are many ways to reduce 2-carbomethoxytropinone to methylecgonine. I chose to design a Raney Nickle reduction because it is cheap and not as suspicious as LAH and it is much easier than zinc or sodium amalgams.

Cocaine. 4.15 g of methylecgonine and 5.7 g of benzoic anhydride in 150 ml of dry benzene are gently refluxed for 4 hours taking precaution against H20 (the 2 should be on a lower level) in the air (drying tube). Cool in an ice bath, acidify carefully with hydrochloric acid, dry, and evaporate in a vacuum to get a red oil which is treated with a little portion of isopropanol to recipitate cocaine.

As you can see, this is quite a chore. The coca leaves give ecgonine, which as you can see, is only a jump away from cocaine. If you can get egconine, then dissolve 8 1/2 g of it in 100 ml of ethanol and pass (bubble) dry HC1 gas through this solution for 30 min. Let cool to room temp and let stand for another 1 1/2 hours. Gently reflux for 30 min and evaporate in vacuo. Basify the residue oil with NaOH and filter to get 8.4 g of methylecgonine, which is converted to cocaine as in the cocain step above.

Below is given a somewhat easier method of producing tropinone by the general methods of Willstatter, who was instrumental in the first synthetic production of cocaine and several other alkaloids. After reviewing this method, I found it to be simpler than the above in many respects.

Tropinone. 10 g of pyrrolidinediethyl diacetate are heated with 10 g of cymene and 2 g of sodium powder, the reaction taking place at about 160
. During the reaction (which is complete in about 10 min) the temp should not exceed 172. The resulting reaction product in dissolved in water, then saturated with potassium carbonate, and the oil, which separates, is boiled with dilute sulfuric acid. 2.9 g of tropinone picrate forms and is filtered.

Here are two more formulas devised by Willstatter that produce tropinone from tropine. Take note of the yield differences.

Tropinone. To a solution of 25 g tropine, dissolved in 10 times its weight of 20% sulfuric acid are added 25 g of a 4% solution of potassiumpermanganate in 2 or 3 g portions over 45 min while keeping the temp at 10-12
. The addition of permanganate will cause heat (keep the temp 10-12*) and precipitation of manganese dioxide. The reaction mixture is complete in 1 hour. A large excess of NaOH is is added and the reaction is steam distilled until 1 liter of distillate has been collected. The tropinone is isolated as the dibenzal compound by mixing...

15931

6.7.2003 13:18

Kokain #4

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15896

...the distillate with 40 g of benzaldehyde in 500 cc of alcohol and 40 of 10% sodium hydroxide solution. Let stand several days to get dibenzaltropinone as yellow needles. Yield: 15.5 g, 28%. Recrystallize from ethanol to purify.

Tropinone. A solution of 12 g of chromic acid in the same amount of water (12 g) and 60 g of glacial acetic acid is added dropwise with stirring over a period of 4 hours to a solution of 25 g of tropine in 500 cc of glacial acetic acid that has been warmed to 60-70 and is maintained at this temp during the addition. Heat the mixture for a short time on a steam bath until all the chromic acid has disappeared, cool and make strongly alkaline with NaOH. Extract with six 500 cc portions of ether and evaporate the ether in vacuo to get an oil that crystallizes readily. Purify by convering to the
picrate or fractionally distill, collecting the fraction at 224-225
at 714 mm vacuo.

The tropinones can be used in the above formula (or in a formula that you have found elsewhere) to be converted to cocaine. Remember to recrystallize the 2-carbomethoxytropinone before converting to methylecgonine.


----------------------------------------------------------------------

This text is spread for informational purpose only. I am not responsible

if someone is injured while using this information. After all, information

wants to be free.

----------------------------------------------------------------------

15932

13.7.2003 22:34

RE: Další šmírovací systém na cestě

Peter 65.?.?.?

Reakce na 15882

Graham....a si takto pri zmysloch? Kua! A co koho do toho co ja chcem nastudovat??!! To je presne ako ked Ti komunisti povedali, ze tym spisovatel myslel....ja chcem byt ten co mysli a ja chcem byt ten co rozhodne o mojich vedomostiach a ja chcem byt ten co si riadi svoj zivot! Kde to ideme ak nam byrokrati budu urcovat co mame vediet a co nie....novodoby feudalizmus...este Ti povedia kedy mas a nemas prekotit manzelku. Boha!

16308

4.7.2003 8:12

DARPA - nechvalně znáná ?

lojza ad2 (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Vedlejším produktem práce DARPA je mimo jiné Internet. Původně to měla být snad nějaká síť pro spolehlové spojení bunkrů v případě atomového útoku či co.

Hrozby přicházejí a odcházejí, ale nápady zůstávají. Třeba se tím jednou budou sledovat nějací ohrožení ptáčci nebo tak nějak.

Nepřijde mi špatný ten kdo to dělá (musí to být úžasná "hračka"[mrknutí jedním okem], ale ten kdo si to objednává či zneužívá proti vlastním občanům.

Údajně na českých hranicích policie testovala (možná snad i používá) systém, který vyfotí auto, rozpozná minimálně SPZ a podle databáze hledaných vozidel eventuelně spustí poplach. Takovéto databáze prostě vznikají. A mohou být i užitečné. Je otázkou jejich regulace (promazávání, šifrování s možností dešifrování na jen na soudní příkaz a pod.)

Jinak jak mají asi ošetřeno, když teroristí vezmou mnoho stejných aut s černými skly ? [smích]

15860

5.7.2003 10:33

RE: DARPA - nechvalně znáná ?

cygnus 62.?.?.?

Reakce na 15860

Myšlenka teroristů s mnoha stejnými auty je opravdu zábavná [velký smích]

Nechtěl byste teroristům vydávat průkaz teroristy? Založit jim odbory? Vždyť jejich práce je přeci nebezpečná. A co takhle uniformu. Sejde se tisíc teroristů před svým cílem, jeden z nich odpálí bombu, ale policie nebude vědět, který to udělal, protože budou všichni stejní [velký smích]

Řeknu vám, slavná scéna z Matrixu se 100 agenty Smithy fakt hadr ....

15907

6.7.2003 13:19

RE: DARPA - nechvalně znáná ?

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15907

Odbory nie sú problém, ale to životné poistenie...

15933

4.7.2003 14:11

Další šmírovací systém na cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Pokud se Iracane nerozpakuji zabit americkeho vojaka, co by jim melo znemoznit znicit kamery? Dnesni ostrelovaci pusky jsou presne i na 1-2 kilometry.

15872

5.7.2003 1:39

RE: Další šmírovací systém na cestě

cygnus 62.?.?.?

Reakce na 15872

Třeba to, že ostřelovač nebude o kameře vědět. Bude o ní vědět obyvatel domu a kolemjdoucí, který se náhodou podívá na správné místo. Jenže ti obvykle nemívají pušku a neničí kamery. Tj. tito lidé, kteří vědí, by to ostřelovači museli říct a příp. mu zadat práci. Jenže jim to za to nebude stát a kamera může být v koutě, na nějž nelze z větší vzdálenosti střílet, nebude totiž vidět. A vandala, který kameru strhne osobně si Američani najdou, bude nejspíš na záznamu.

15892

4.7.2003 22:15

Další šmírovací systém na cestě

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

chlapi i zenske, neni treba ilegalne smirovat, kamerovat nebo odposlouchavat. staci, kdyz mate registrovane auto, ti lepsi credit
card a ti jeste lepsi treba dum a pak vi kazdy vandrak o vas, co chce. neverite??? tak si nechejte udelat credit report, a budete se divit, kolik krat jste zaplatili opozdene nebo platite-li sporadane, kolik dluzite a co vse mate.
happy holiday (pro nas amiky!!!)
cau stefan

15881

5.7.2003 1:45

RE: Další šmírovací systém na cestě

cygnus 62.?.?.?

Reakce na 15881

Naprostý souhlas. Kreditní karty jsou naprosto převratná záležitost. Dokud nevznikly v kombinaci s výpočetní technikou, neměl nikdy nikdo v historii tak podrobný přehled o tom jací lidé utrácejí jakým způsobem peníze, co kupují, kdy to kupují, kolik vydělávají a pod. Přehled o životě v určité oblasti do naprostých detailů. Věřím, že banky vědí jaký zlatý důl tyto informace znamenají a my to ještě pocítíme.

Věříte tomu, že někteří lidé jsou ochotni raději nekoupit zboží, které chtějí, než aby platili v hotovosti? Chudáci, ale budiž jim to nepoučitelným přáno.

15894

5.7.2003 7:13

Další šmírovací systém na cestě

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Pán Robert Nohejl, čo robíte nelegálne? (Teda okrem "šírenia Osviečimskej lži", čo je na Slovensku trestné.)
Graham Murt -- dr_murt@yahoo.de -- 217...*

Mate pravdu pane Murt a tak je treba proti povidackam o Osvetimi zakrocit proti americke stanici ,ktera to odvysilala,takze Slovensko muze podat protest a nebo i vstoupit do valecneho stavu,bohuzel mam pro Vas smutnou zpravu ,ze Slovenska vlada nechytla "spravny vitr",tak ,jak se jim to podarilo za Hitlera,takze vlada USA tresta i Slovensko ,ze neprotestovalo proti souzeni Americanu za valecne zlociny a tim jste se octly na listine zemi ,kterym Amerika nepujde pomoc v pripade potreby.
http://lidovky.centrum.cz/clanek.phtml?id-183930
Jinak Vam doporucuji vylet do zminene Osvedcimi a zkontrolujte si pametni desku ,ktera mluvi o 1.2 milionu obeti a potom se zeptejte ,kde maji tu puvodni,mozna ,ze vymena desky s 6 miliony a 1.2 milionu obeti je u Vas rovnez trestni cin.Nakonec by bylo dobre ,aby jste si zpocitali sve partizany v dobe SNP,protoze jich je vic nez staci TATRY vubec pojmout.

15898

5.7.2003 10:47

RE: Další šmírovací systém na cestě

Zdenek zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 15898

>Mate pravdu pane Murt a tak je treba proti povidackam o Osvetimi
>zakrocit proti americke stanici ,ktera to odvysilala,takze
>Slovensko muze podat protest a nebo i vstoupit do valecneho
>stavu,bohuzel mam pro Vas smutnou zpravu ,ze Slovenska vlada
>nechytla "spravny vitr",tak ,jak se jim to podarilo za
>Hitlera,takze vlada USA tresta i Slovensko ,ze neprotestovalo
>proti souzeni Americanu za valecne zlociny a tim jste se octly na
>listine zemi ,kterym Amerika nepujde pomoc v pripade potreby.

>http://lidovky.centrum.cz/clanek.phtml?id-183930
>Jinak Vam doporucuji vylet do zminene Osvedcimi a zkontrolujte si
>pametni desku ,ktera mluvi o 1.2 milionu obeti a potom se
>zeptejte ,kde maji tu puvodni,mozna ,ze vymena desky s 6 miliony
>a 1.2 milionu obeti je u Vas rovnez trestni cin.Nakonec by bylo
>dobre ,aby jste si zpocitali sve partizany v dobe SNP,protoze
>jich je vic nez staci TATRY vubec pojmout.

Vibratore, ja se marne snazim pochopit o co Ti vlastne jde? Mimochodem, Slovensko dosud nepodepsalo kapitulaci, jako spojenec hitler. Nemecka, a je tudiz stale (papirove) ve valecnem stavu s USA. Ale co ma, do prdele, furt znamenat nejake zonglovani s cisly?! Jestli to byl milion, nebo pul, ci pet?! Ma to cislo (mensi), nejak ospravedlnit genocidu spachanou Nemci na zidovske populaci? Jestli se nekdo snazi umirnit, nebo velmi snizit zlociny nacistu proti lidskosti , tak mam velke podezreni, ze ma sklony k necemu podobnemu. V nekterych prispevcich, od urcitych pisatelu, je to docela zjevne. Skoro mi to pripada, jako by se nekdo snazil rict, ze tyhle udaje jsou jen lziva propaganda a nema se jim vubec verit. Hitler chtel vyhladit vsechny, jemu nepohodlne, lidi, nejen Zidy, a povedlo se mu to ve velke mire. Proto me "udivivuje" Tvuj nazor a pristup, a nekolika dalsich jako ty, k teto skutecnosti. Zatim jsi nebyl schopen podat lepsi argument, nez zase nejaky zkresleny, zaujaty, radoby pravdivy, udaj. Krome toho, kdo ma tezke problemy s pravopisem, slohovou upravou a prekrucovanim vyznamu slov, mi dava nechtic najevo, ze jeho postrehy nemohu brat moc vazne. Navic, kdyz je to vsechno jak na kolovratku. Porad to same! Nuda. Ale jestli je pravda, ze jsi zidovsky agent, jak se tady nekdo zminil, musim konstatovat, ze to teda pekne posr... . Odmitam tomu verit, protoze neco takoveho, by nemohli mezi sebou mit.

15908

6.7.2003 13:27

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15908

Mimochodem, Slovensko dosud nepodepsalo kapitulaci, jako spojenec hitler. Nemecka, a je tudiz stale (papirove) ve valecnem stavu s USA.
-------------------------------------------------------------------
Akú kapituláciu? Slovensko vojnu vyhralo! (Vážne, overte si to, Slovensko na rozidieľ od Maˇˇdarska neplatilo nikomu vojnové reparácie. [smích] ) Tomu sa hovorí diplomacia! A to vˇˇdaka SNP!
[chechtot]

BTW: Dotyčného pána, čo ste ho tak výstižne nazval ([cool] ), som už upozornil, že keby jeho milovaný vodca vyhral, tak by sa nevyhrieval v slnečnej Austrálii, ale na Sibíri by doloval urán, prípadne by vôbec nebol.
A znovu to prízvukujem: Len blázon vidí v Hitlerovi priateľa ˇˇCeského národa!.

15934

23.4.2004 10:55

RE: Další šmírovací systém na cestě

rodberto 213.?.?.?

Reakce na 15934

ja som tiez slovak,no nechapem naco sa ludia zamyslaju nad takymito vecami..na tejto stranke som po prvy krat a nasiel som tu par ludi podobneho nazoru.vojna je vsak,,chvalabohu zanami,,a tak sa sustredme na pozitivnejsie veci ,ako napr.joint... to len tak odveci,ked uz teda ideme do tej unie...ja uz mam aj eurokondomy.....

28286

6.7.2003 13:33

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15898

Pán Robert Nohejl, ja s vami momentálne nediskutujem o tom, koľko ľudí bolo zabitých v Osviečimi. Ja hovorím, že tu na Slovensku, vás za rečí, ktoré vediete môžu zavrieť. Berte to ako radu, že ktorej krajine sa máte vyhnúť.

ˇˇCo sa týka povstania: My Slováci sme povstali 29. 8. 1944, vy ˇˇCesi až tri dni po tom, čo Hitler zhorel. Alebo tak nejak.

A ten článok tam vážne nie je. (http://lidovky.centrum.cz/clanek.phtml?id-183930)

15935

5.7.2003 10:01

Další šmírovací systém na cestě

Zdenek zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

To je ale poctecnicko, tady od tech tezce pracujicich, jako Nohejl, Cygnus, Stefan a pod. Vy si asi myslite, ze kdyz uz je tady nejaka demokracie, tak teda musi byt vsechno v poradku. Policie nemusi byt, podvodnici, zlodeji, vrazi a jina verbez neexistuje, tudiz ani jakakoliv kontrola kohokoliv. Jenze, bohuzel, nikdo jeste nevynalezl takovy pristroj jako pan Roentgen, ovsem s tim, ze by tento okamzite odhalil jakekoliv zlocinne vlastnosti urciteho jedince. Pokud mate neco takoveho ve sve mozkovne, tak ven s tim, urcite byste na tom udelali slusny profit. Prave proto, ze demokracie dosla v nekterych zemich tak daleko, ze zlocinci maji velke pole pusobnosti, dochazi pak k takovym jevum jako tenhle. Mne vubec nevadi, jestli budu na ulici filmovan(monitorovan), i kdyz se budu treba drapat v jakekoliv casti sveho tela, komu to ale vadi, je jen ten, kdo k tomu ma nejaky duvod, tedy provest neco, co by nemel, a o to prave jde. A kdyz vam vadi credit, nebo debit cards, tak je nepouzivejte. Jen tomu, kdo ma zly umysl, muze toto byt na obtiz. Noste si u sebe "cash", o mnohe z vas se uz par tech "dobraku" postara, aby jste potom mohli uvazovat o tom, ze ty kamery zas tak uplne blby nejsou. Mozna lepsi reseni by bylo, drasticky zvysit a vykonavat tresty, za tyhle prestupky, preciny a zlociny. Jenze to uz je zase jina kapitola. Nemusely by se sekat ruce, nebo vypalovat znameni, jako ve stredoveku, jen by mohlo byt v kriminale jako v "kriminale". V Anglii, do sedesatych let min. stoleti, dostavali vezni, hned pri budicku, peknejch par ran na prdel. Zruseno kvuli tzv."bleeding hearts", pry nehumanni. Ale vetsina tech "inmates" uz se tam neukazala. Pry nejtryznivejsi moment tohoto ukonu, nebyla exekuce sama, ale doba nekolik hodin pred tim, protoze kazdy vedel co ho ceka a bylo to kazdy den horsi. To cekani. V Singapuru s tim maji velmi dobrou zkusenost, skoro se jim podarilo zlikvidovat zlocinnost. Vida, ale o dalsi zemi s touto praxi uz jsem neslysel. Snad jeste Cina, tam se konaly verejne popravy na stadionech, a pozustali museli jeste zaplatit kulku. Taky snizili zlocinnost o 75%. Jak byste reagovali na tohle reseni, pseudodemokrate?! Ja se docela bavim, kdyz slysim, nektere lidi, jak dsti ohen a siru, na ty zasrany policajty, co maji kamery na krizovatkach a zaznamenavaji ty co jedou na cervenou. To je krasna zvracenost, ze? Kdyz tam bude stat policajt sam, tak jiste na tu cervenou nepojedou, ale kamera?! " Fuj, to je svinstvo"!" Suma sumarum, kdyby nebyli lidi takovi, jaci jsou, mohlo by to byt i jinak, asi lepsi, ale bohuzel. A to, ze se nekdo techhle informaci snazi vyuzit, to je samozrejma vec. Drive na to byli ruzni tajni, donaseci, domovnice, ci domovnici a domov. duvernici a jina verbez. Dnes je jina doba, vse speje kupredu, jestli dobre, nebo spatne, o tom se prave zde muzeme bavit. Kazdy ma pravo si rict sve, aspon doufam. Na Zdar( nad Sazavou)

15906

5.7.2003 20:09

RE: Další šmírovací systém na cestě

Rado 24.?.?.?

Reakce na 15906

Vy by ste si zasluzili zit v nacistickom Nemecku, alebo v Sovietskom Zvaze. Tam mali tiez kazdeho odsledovaneho a kriminalita bola nizka.
Zamyslite sa nad svojim zmyslanim.

15914

6.7.2003 1:57

RE: Další šmírovací systém na cestě

Zdenek zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 15914

>Vy by ste si zasluzili zit v nacistickom Nemecku, alebo v
>Sovietskom Zvaze. Tam mali tiez kazdeho odsledovaneho a
>kriminalita bola nizka.

>Zamyslite sa nad svojim zmyslanim.

Ano velmi trefne prirovnani, obe zeme byly proslule svym vysoce demokratickym zrizenim, ze?

15920

6.7.2003 13:37

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15914

Ale s tou ˇˇCínou je to pravda. Keˇˇd tam boli schopní popraviť miestopredsedu vlády za korupciu, tak to o niečom svedčí. Myslím, že by nebolo zlé, to trošku preosiať aj na Slovensku. (Samozrejme nebolo by treba hajzlíka hneˇˇd popravovať, stačí ak si škodu odpracuje.)

15936

6.7.2003 20:39

RE: Další šmírovací systém na cestě

vita55 vita55 (zavináč) razdva (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 15906

Zdenku, to uz je takovy zakon, ze klasicka kriminalita je v totalitnich rezimech nizsi, nez v demokraciich. Je to ale vetsinou za cenu zlocinneho jednani statu vuci svym obcanum. A vrcholem je pak Gulag, Osvetim a dalsi a dalsi jevy s totalitou spojene.
A kamerovy system neni jedinou lahudkou v smirovacich programech, od pripravovaneho smirovani e-meilu, az po lustrovani vsech pasazeru leteckych spolecností. A tam kde se prolomí zásadní obrana proti zneuzívání (napr souhlas soudu s odposlechem, moznost mít advokáta .....), tam uz je blízko k totalite.

15938

7.7.2003 8:24

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 15938

A co kdyz je to uplne naopak ?
Co kdyz se pomoci nejnovejsi technologie demokraticke zeme brani proti kriminalite a terorismu ?
To by naopak mohlo demokracii posilit a nastup totality znemoznit. Right ?
Ja osobne proti kameram na ulicich nic nemam, protoze jsem nic spatneho neudelal. A kdyz chytnou nejakeho hajzla, budu jedine rad....... [smích]

15948

7.7.2003 17:49

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Lock 195.?.?.?

Reakce na 15948

Neměl bych obavy, kdyby rozvoj těchto věcí šel se zvyšováním legality a rozšiřováním lidských práv s větší účastí jedince na věcech veřejných (tj. naplnění ideje). Zatím vývoj sleduje opačný směr k nějaké Huxleyovsko-Orwelovské formě. Proto je více pravděpodobné, že tyto nástroje se stanou oporou moci proti jedinci. V takovém systému to, že se budete chovat slušně a budete ctít morální pravidla, Vás neochrání, naopak Vám to v jistém smyslu může přitížit. Budete-li ale hýkat, jak moc velí, možná se Vám nic nestane.

15970

8.7.2003 22:37

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

jan 67.?.?.?

Reakce na 15948

>A co kdyz je to uplne naopak ?
>Co kdyz se pomoci nejnovejsi technologie demokraticke zeme brani
>proti kriminalite a terorismu ?

>To by naopak mohlo demokracii posilit a nastup totality
>znemoznit. Right ?

>Ja osobne proti kameram na ulicich nic nemam, protoze jsem nic
>spatneho neudelal. A kdyz chytnou nejakeho hajzla, budu jedine
>rad....... [smích]


Dobre Vam nerozumim Mikine, i kdyz se ten Vas vyklad zda velmi duvtipny. Chcete tim snad rici, ze demokracii je mozno posiliti nastolenim totalitarni kontroly spolecnosti? Jinak receno: demokracii ubranime tim, ze ji zrusime? Hmmm, to je zajimavy a tvorivy nazor - neco na zpusob: domovni duvernici a spicli za demokracii a ptoti zlym teroristum? Nebo: kdo neni s nami je proti nam? Right?

Hodne stesti v dalsi tvorbe maestro!

16025

9.7.2003 3:32

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 16025

Mylite se jako obvykle dobry muzi.
Instalaci kamer, prohlidkami na letistich a podobnymi bezpecnostnimi opatrenimi se demokracie "nezrusi". Media budou dale fungovat (i paranoidni media [smích] ), lide budou i nadale cestovat bez vyjezdnich dolozek. Politicke strany neprestanou existovat. Vcetne tech komunistickych.....
Jediny rozdil bude v tom, ze nejaky ten Alibaba bude chycen uz pri vyrobe bomby, nikoliv az po jejim pouziti.
Takze lide budou moci i nadale cestovat, vydavat webove stranky a tak podobne.
Ochrana svobodne, demokraticke spolecnosti. Nikoliv jejich zruseni.
Mohu to na pozadani napsat jeste jednoduseji.....
Maestro [cool] Mikin

16037

9.7.2003 21:16

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

jan 67.?.?.?

Reakce na 16037

A to je vsechno Maestro [cool] Mikine? Tricet osum miliard v dolarech rocne na kamery a spizlovani a jenom proto aby "nejaky ten Alibaba ..." a jeho bombicky byli chyceni?
Ne! a Ne!

To co muzeme dnes pozorovat, je vyvoj k jakesi forme neofeudalismu, ve kterem hrstka oligarchu ma uz v podstate totalni kontrolu nad zbytkem populace. Tato situace se bude jeste dale zhorsovat s vyvojem stale dokonalejsi ovladaci technologie. Zadny stredoveky feudal se netesil takove moci a kontrole nad svymi nevolniky, jako dnesni kasta miliardaru. Diky technologii si tito novodobi feudalove mohou delat co se jim zachce a zbytek spolecnosti je proti nim zcela bezmocny ... Vetsina lidi si ani neuvedomuje co se jim to deje a s typickou tuposti blahoreci jak se jim to vsechno libi a jak to plne schvaluji ...

Neda se nic delat.

16084

10.7.2003 3:30

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 16084

> jenom proto aby "nejaky ten
>Alibaba ..." a jeho bombicky byli chyceni?
>Ne! a Ne!
---------------------------
Ano! a Ano! [vyplazený jazyk]
----------------------------
>To co muzeme dnes pozorovat, je vyvoj k jakesi forme
>neofeudalismu, ve kterem hrstka oligarchu ma uz v podstate
>totalni kontrolu nad zbytkem populace.
----------------------------
A vy se jim tak odvazne stavite do na odpor. Vzdyt vas muzou za tyhle slova zaslapnout jako mouchu. Vsadim se, ze jste byl tak odvaznej uz i za komunisticke hruzovlady......
-------------------------------
>Vetsina lidi si ani
>neuvedomuje co se jim to deje a s typickou tuposti blahoreci
>jak se jim to vsechno libi a jak to plne schvaluji ...
>Neda se nic delat.
-------------------------------
Neco se delat snad da. Doporucuji knigu V.I. Uljanova "Co delat". V ni najdete v teto tak nesmirne tezke dobe inspiraci.
Ja naproti tomu pujdu nekam s "typickou tuposti blahorecit"......

Vas........ Maestro [cool]

16091

10.7.2003 9:02

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16084

To co muzeme dnes pozorovat, je vyvoj k jakesi forme neofeudalismu, ve kterem hrstka oligarchu ma uz v podstate totalni kontrolu nad zbytkem populace. Tato situace se bude jeste dale zhorsovat s vyvojem stale dokonalejsi ovladaci technologie. Zadny stredoveky feudal se netesil takove moci a kontrole nad svymi nevolniky, jako dnesni kasta miliardaru. Diky technologii si tito novodobi feudalove mohou delat co se jim zachce a zbytek spolecnosti je proti nim zcela bezmocny ...

Pane Jan, toto je uz vazne. Byt vami, zbudoval bych si ve sklepe
jeden zelezobetonovy kryt. Zasobovat se velkym mnozstvim pitne vody
a jidlem na mnoho let. Jdou po vas !!!!! A taky pozor na ty kreatury z UFO !!!!!!!!!


16095

14.7.2003 0:47

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Peter 65.?.?.?

Reakce na 16084

Presne tak!!! NEOFEUDALIZMUS!!

16317

9.7.2003 3:36

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Zdenek zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16025

>>A co kdyz je to uplne naopak ?
>>Co kdyz se pomoci nejnovejsi technologie demokraticke zeme brani
>

>>proti kriminalite a terorismu ?
>
>>To by naopak mohlo demokracii posilit a nastup totality
>>znemoznit. Right ?
>
>>Ja osobne proti kameram na ulicich nic nemam, protoze jsem nic
>>spatneho neudelal. A kdyz chytnou nejakeho hajzla, budu jedine
>>rad....... [smích]
>
>
>Dobre Vam nerozumim Mikine, i kdyz se ten Vas vyklad zda velmi
>duvtipny. Chcete tim snad rici, ze demokracii je mozno posiliti
>nastolenim totalitarni kontroly spolecnosti? Jinak receno:
>demokracii ubranime tim, ze ji zrusime? Hmmm, to je zajimavy a
>tvorivy nazor - neco na zpusob: domovni duvernici a spicli za
>demokracii a ptoti zlym teroristum? Nebo: kdo neni s nami je
>proti nam? Right?

>
>Hodne stesti v dalsi tvorbe maestro!

Mistre Jene, delate se hloupym, nebo jen nechcete vzit na vedomi, ze jakakoliv technologie v kazde dobe je vzdy vyuzita v prve rade vojskem a pak hned policii. A prave proto, aby nemusely byt vsude domovnice a policajti, umistuji se kamery. Jsou v bankach, letistnich halach, stadionech, nemocnicich, i v malych obchudcich a ja nevim kde jeste. A vadi Vam natolik, ze nejdete radeji do banky, neletite nikam, nekoupite nic v obchode kde neco takoveho maji? Ale je samozrejme, ze kamery zlocinu nezabrani, jen muzou byt velmi uzitecne k dopadeni zlorada. Tady ve Vancouveru se zblaznili mladi fanouskove, v roce 1994, kdyz CANUCKS hrali ve finale Stanley cupu. Silene davy, vlastne jen par idiotu, "v ramci" oslav zacali rozbijet vykladni skrine, nicit i zapalovat auta a pod. Behem nekolika mesicu, diky poulicnim kameram, byli hlavni vandalove a zhari pochytani. A ted se podle Vas, mam zlobit na ty, co me hlidaji kamerou? Kdyby jste mel auto, nebo obchod prave v tech mistech a prisel o nej, mel by jste nejaky lepsi navrh, nez jsou treba kamery? Nechapu Vas nazor, ze by snad kamery na verejnych mistech, mohly zrusit demokracii. Ja uz jsem se podobne vyjadril v predchozim clanku, v odpovedi Stefanovi, je to paranoia. Zneuzit by se daly, samozrejme pro politicke zamery, ale o tom Vam snad nemusim povidat, kde tyto vymozenosti davno fungovaly, i kdyz nebyl k dostani treba toaletni papir, jindy zase cukr, nebo sul a mraky jinych veci, "nepotrebnych" k zivotu. Dnes se to, aspon doufam, pouziva hlavne proti tem, kteri chteji pachat nejake nepravosti. Jestli Vam pripada, ze jste ztratil svobodu, kdyz se ocitnete v oku kamery, tak Vam nezbyva nez vymyslet neco lepsiho, co by tyto nahradilo. Hodne Zdaru!

16038

9.7.2003 9:13

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16038

Mistr Jan se proste techto obav nemuze zbavit. Stale si proste mysli, ze je sledovan. Pan Nohejl a nekolik dalsich jedincu zde je
na tom stejne. Kde by ten stat bral penize na tu armadu "tajnych" ?
To je proste nikdy nenapadne. Vzdyt oni nemaji ani penize na to
aby sledovali potencionalni teroristy, zlodeje, nasilniky a ostatni
gaunery. On si chudak furt mysli ze jdou po nem k jake strane patri
ci co si mysli o Bushovi. Opravdu paranoia.
Deti se prestanou obycejne bat Mikulase a jeho certu, kdyz je jim
kolem 8 az 10 let. Tito lide se boji StB a kadrovaku i kdyz jsou
pryc z Ceska trebas 30 let. Je to nad jejich sily. Nebo, ze by meli
spatne svedomi ????? Kdo vi, ja nejsem psychiatr. Me je jich jenom
lito.

16052

9.7.2003 21:49

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

jan 67.?.?.?

Reakce na 16038

Proc vam tedy ty kamery a spiclovani dnes nejenom vubec nevadi, ale dokonce je vitate a libujete si jak jste nyni bezpecni (nebo snad spise zabezpeceni - jako ovecky)?
A proc jste kdysi za socialismu s takovou paranidni nenavisti spilali babkam duvernicim a strycum z STB ze na vas smiruji? Dokonce jste pak na jistych konzulatech tvrdili, ze prave diky tomu smirovani nemuzete jinek, nez pozadat a politicky azyl (a promtne vam ho grantovali). Jaky je rozdil mezi spiclovanim v CSSR a spiclovanim a kontrolou v USA. Proc jste jedno zavrhovali a nenavideli a podobne, daleko efektivnejsi spiclovani v USA, schvalujete? Myslite si asi, ze ve Statech je spiclovani demokraticke a za socialismu tototalistickeee, presne jak vam to vysvetlily ty stvave vysilacky ze Svobodne Evropy. Myslete tedy jeste jednou, tentokrat pomalej!

Ja nevim co to lide porad maji s tim nedostatkem toaletniho papiru. Kde se clovek podiva, tam si stezuji jak nebylo hazlpapiru a bananu a damskych vlozek - v tomto poradi. Pamatuji si, jak jeden nestastnik narikal, jaka to byla za totace hruza, nebot pry nebylo cisteho toaletniho papiru. No co tim myslel a to ten pouzity skladoval ("aha, tu mame jeste nezahnedeny kousek, ten se zhodi"[mrknutí jedním okem]? A pak pouzival ten pouzity toaletni papir? To si to dobytce nemohlo narezat Rude Pravo na ctverecky jako elegan a zapadak?
Bude to vsechno potrhle stezovani mit asi nejaky jiny, skryty vyznam.

16085

9.7.2003 23:46

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16085

Pane Jane, tak jdeme na to jeste jednou, o.k. ???????

V cesku vas spiclovali pro vase politicke mysleni.
Tady zase jestli nemate kolem pasu plasticke bomby,
nebo nebudete-li potencionalne nebezpecny pro bezpec-
nost pro vasi zemi.
Do prosince je jeste daleko, to vam potom znova vys-
vetlime jak je to s tim Mikulasem a certama. Vy by jte
to do te doby zase zapomenul.

16088

10.7.2003 2:32

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Aja vterka 66.?.?.?

Reakce na 16085

>Proc vam tedy ty kamery a spiclovani dnes nejenom vubec nevadi,
>ale dokonce je vitate a libujete si jak jste nyni bezpecni (nebo
>snad spise zabezpeceni - jako ovecky)?

...vadi a vadilo i spiclovani bolsevicke(a to hodne).
A ted pojdte trochu teorizovat,co jste delal proti komunistickemu spiclovani a co chcete delat proti tomu soucasnemu?Mate reseni?

16090

10.7.2003 18:59

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Zdenek Matousek 24.?.?.?

Reakce na 16090

>>Proc vam tedy ty kamery a spiclovani dnes nejenom vubec nevadi,
>

>>ale dokonce je vitate a libujete si jak jste nyni bezpecni (nebo
>

>>snad spise zabezpeceni - jako ovecky)?
>
>...vadi a vadilo i spiclovani bolsevicke(a to hodne).
>A ted pojdte trochu teorizovat,co jste delal proti komunistickemu
>spiclovani a co chcete delat proti tomu soucasnemu?Mate reseni?


Pani Ajo, Vy se chcete bavit s certem jak zatocit s pekelniky?![překvapení] Prosim, prectete si ty komentare (soudruha Jana) vickrat a uvidite co se z nich dere na povrch. Zda se, ze se mu nelibily stvave, rozhlasove stanice ze Zapadu a naopak, spiclovani bolsevicke, mu zas tak moc nevadilo, plus dalsi skryte narazky a reakce, jako s tim toaletnim papirem. (Ti vyvoleni, nejrovnejsi z rovnych, prece meli vseho dostatek, napr. mleko, syry, maso ze Svycar apod). Jako by v tom citil narazku primo na svou osobu. Kazdy prece vi, ze tech nedostatkovych veci byly mraky, takze je jedno, co se pouzije pro priklad, ale JAK na to NEKDO reaguje, to je pro hlubsi zamysleni. Jinak Vam preju pekny zbytek dne u Vas v Montrealu!

16111

10.7.2003 23:49

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Aja vterka 66.?.?.?

Reakce na 16111


>
>
>Pani Ajo, Vy se chcete bavit s certem jak zatocit s pekelniky?![překvapení]
>Prosim, prectete si ty komentare (soudruha Jana) vickrat a
>uvidite co se z nich dere na povrch. Zda se, ze se mu nelibily
>stvave, rozhlasove stanice ze Zapadu a naopak, spiclovani
>bolsevicke, mu zas tak moc nevadilo, plus dalsi skryte narazky a
>reakce, jako s tim toaletnim papirem. (Ti vyvoleni, nejrovnejsi z
>rovnych, prece meli vseho dostatek, napr. mleko, syry, maso ze
>Svycar apod). Jako by v tom citil narazku primo na svou osobu.
>Kazdy prece vi, ze tech nedostatkovych veci byly mraky, takze je
>jedno, co se pouzije pro priklad, ale JAK na to NEKDO reaguje, to
>je pro hlubsi zamysleni. Jinak Vam preju pekny zbytek dne u Vas
>v Montrealu!

>
>

..no,az tak moc nechci,ale kdyz jsem rekla A,musim rict i B a pak nemam rada,kdyz z nas pan Jan dela "ovecky"(nema nic,proti ovcim).

16119

11.7.2003 4:47

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16119

Viz napriklad jisty slaboduchy grafoman ktereho CIA pozdeji dosadila za presidenta: Vlastnil luxusni dum a venkovskou usedlost a prohanel se po Praze v bilem mercedesu, kdyz zrovna nekulisoval. Tento clovek by nikdy neemigroval, byl si velmi dobre vedom, ze po emigraci by pro sve chlebodarce ztratil jakoukoliv hodnotu a musel zacit pracovat za minimalni mzdu nekde v nadrazni restauraci. V US by mu to nestacilo ani na najem a stravu.

Pane Jan, vy nejste jenom nemocny, ale vy jste i velice zly clovek. Vam se urcite tady v Americe nepodarilo uchytit, ze
ano ??? Mate nejake zivotni hodnoty ? Myslim tu hiearchii lidskych
hodnot ? Podle vas, vsechno a vsichni jsou spatni. Ale to je zbytecne psat, vy by jste to nepochopil. Ja jsem si precetl ted
vase prispevky, ne vsechny samozrejme. Verte me, ze s vami bych
nevydrzel sedet u piva ani 20 minut. Vy jste primo citankovy
symbol vseho negativniho. Vam se vubec, ale vubec nic nelibi.

16127

10.7.2003 21:40

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

jan 67.?.?.?

Reakce na 16090

>...vadi a vadilo i spiclovani bolsevicke(a to hodne).
>A ted pojdte trochu teorizovat,co jste delal proti komunistickemu
>spiclovani a co chcete delat proti tomu soucasnemu?Mate reseni?

Muzete konkretne napsat neco o tom "bolsevickem" spiclovani? Komuniste byli velmi diletansti ve sve propagande a kontrole spolecnosti, podarilo se jim pouze totalne se zdiskreditovat.
Pisete jak vam vadilo (a to hodne)jejich spiclovani - pak ovsem urcite budete urcite schopna uvest jak to spiclovani ve Vasem pripade delali.

Nikdy jsem nebyl v CSSR spiclovan nebo perzekuovan a nepodarilo se mi najit nikoho kdo by byl. Pred lety jsem mel moznost cist "politicke duvody" uchazecu o "azyl" - byly to vsechno naprosto zjevne lzi a vubec nejapne pitomosti. Co horsiho, tito "azylanti" nedokazali vubec pochopit samotnou definici a podstatu techto "duvodu". Dovedete si presdstavit neco trapnejsiho? Nedalo se jim to vubec vysvetlit. Na otazku proc aplikuji o politicky azyl odpovidali, za pry dedovi zabavili hospodu a proto oni nemohou s temi komunisty vice a musi hned odletet do USA. Clovek jim to pak pracne vysvetloval a kdyz uz si myslel, ze to pochopili, ti idioti zas zacali zvanit o te hospode. Ze zacatku jsem se smal az k slzam, ale ujistuji Vas, ze po case to zacne byt velice iritujici.

Nekteri chudaci nemohli vypotit ani to a zoufale opisovali deje ceskych televiznich serialu jako Bakalari nebo Tricet pripadu majora Zemana. Je ovsem pravda, ze nikdo neudaval nedostatek toaletniho papiru, bananu a damskych vlozek jako politickou perzekuci - i kdyz, kdo vi ...

Neverim, ze tehdejsi politicti disidenti meli opravnene duvody k stiznostem - vetsinou se pouze dopousteli kriminalni aktivity zamerene proti statu. Kdyby tuto activitu provozovali proti vlade v USA ... Chteli stat proste svrhnout a nastolit jiny, mnohem lepsi, jak tvrdili. A ze se jim to nakonec podarilo, vidte?

Tito disidenti byli financovani CIA a mohli si dovolit zivotni uroven kterou by jim emericky milionar mohl jenom zavidet. Viz napriklad jisty slaboduchy grafoman ktereho CIA pozdeji dosadila za presidenta: Vlastnil luxusni dum a venkovskou usedlost a prohanel se po Praze v bilem mercedesu, kdyz zrovna nekulisoval. Tento clovek by nikdy neemigroval, byl si velmi dobre vedom, ze po emigraci by pro sve chlebodarce ztratil jakoukoliv hodnotu a musel zacit pracovat za minimalni mzdu nekde v nadrazni restauraci. V US by mu to nestacilo ani na najem a stravu.

Odpovedet na Vasi otazku: Reseni nemam. Do flasky uz to zpatky nedostanete. Neda se nic delat.

16114

11.7.2003 0:43

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Aja vterka 66.?.?.?

Reakce na 16114>
>Muzete konkretne napsat neco o tom "bolsevickem" spiclovani?
>Komuniste byli velmi diletansti ve sve propagande a kontrole
>spolecnosti, podarilo se jim pouze totalne se zdiskreditovat.

Vam se opravdu zda,ze nas mel bolsevik malo pod kontrolou?Pak je nutne konstatovat,ze jsme kazdy odjinud.

> Pisete jak vam vadilo (a to hodne)jejich spiclovani - pak ovsem
>urcite budete urcite schopna uvest jak to spiclovani ve Vasem
>pripade delali.
>
Asi jsem v jine vekove kategorii nez vy,ale historky o uvezneni me babicky a dedy,moje problemy dostat se na studia,odmitnuti vyjezdni dolozky na "zapad".Co to je?Spiclovani a nasledny"trest".

>Nikdy jsem nebyl v CSSR spiclovan nebo perzekuovan a nepodarilo
>se mi najit nikoho kdo by byl.

To mate stesticko.

Pred lety jsem mel moznost cist
>"politicke duvody" uchazecu o "azyl" - byly to vsechno naprosto
>zjevne lzi a vubec nejapne pitomosti. Co horsiho, tito "azylanti"
>nedokazali vubec pochopit samotnou definici a podstatu techto
>"duvodu". Dovedete si presdstavit neco trapnejsiho? Nedalo se jim
>to vubec vysvetlit.

To je mozne,nevylucuji,ale na druhe strane to nepopira spiclovani.

Na otazku proc aplikuji o politicky azyl
>odpovidali, za pry dedovi zabavili hospodu a proto oni nemohou s
>temi komunisty vice a musi hned odletet do USA. Clovek jim to pak
>pracne vysvetloval a kdyz uz si myslel, ze to pochopili, ti
>idioti zas zacali zvanit o te hospode. Ze zacatku jsem se smal az
>k slzam, ale ujistuji Vas, ze po case to zacne byt velice
>iritujici.
Chapu.Jak jste se k takove aktivite dostal?

>
Je ovsem pravda, ze nikdo neudaval nedostatek
>toaletniho papiru, bananu a damskych vlozek jako politickou
>perzekuci - i kdyz, kdo vi ...

Jedna z veci,ktere jsem tu kladne hodnotila-nemusela jsem "shanet",sla jsem proste nakoupit a usetreny cas jsem mohla venovat prijemnejsim vecem(je videt,ze nejste "zenska).
Mam malo mista,odpovidam na 2

>Neverim, ze tehdejsi politicti disidenti meli opravnene duvody k
>stiznostem - vetsinou se pouze dopousteli kriminalni aktivity
>zamerene proti statu. Kdyby tuto activitu provozovali proti vlade
>v USA ... Chteli stat proste svrhnout a nastolit jiny, mnohem
>lepsi, jak tvrdili. A ze se jim to nakonec podarilo, vidte?

>
>Tito disidenti byli financovani CIA a mohli si dovolit zivotni
>uroven kterou by jim emericky milionar mohl jenom zavidet. Viz
>napriklad jisty slaboduchy grafoman ktereho CIA pozdeji dosadila
>za presidenta: Vlastnil luxusni dum a venkovskou usedlost a
>prohanel se po Praze v bilem mercedesu, kdyz zrovna nekulisoval.
>Tento clovek by nikdy neemigroval, byl si velmi dobre vedom, ze
>po emigraci by pro sve chlebodarce ztratil jakoukoliv hodnotu a
>musel zacit pracovat za minimalni mzdu nekde v nadrazni
>restauraci. V US by mu to nestacilo ani na najem a stravu.

>
>Odpovedet na Vasi otazku: Reseni nemam. Do flasky uz to zpatky
>nedostanete. Neda se nic del

16122

11.7.2003 1:04

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Aja vterka 66.?.?.?

Reakce na 16114


>Neverim, ze tehdejsi politicti disidenti meli opravnene duvody k
>stiznostem

...to neni otazka viry,ale reality.Disidentem jsem nikdy nebyla,ale znala jsem jednu rodinu..Nevim,jestli byste si na jejim miste stale myslel,ze neni nac si stezovat...konec koncu bylo hodne takovych,co rikali,ze Vaclav Havel mel"fesackej kriminal".Mozna,ale zkuste to odsedet za nej.

- vetsinou se pouze dopousteli kriminalni aktivity
>zamerene proti statu.

Tim myslite co?

Kdyby tuto activitu provozovali proti vlade
>v USA ... Chteli stat proste svrhnout a nastolit jiny, mnohem
>lepsi, jak tvrdili.

"Svrhnout a nastolit"-vy mate ale bolsevickou terminologii.Skoro si predstavuju krvavou revoluci.Chteli odstranit vladu jedne politicke strany.s tim naprosto souhlasim.Vy ne?

A ze se jim to nakonec podarilo, vidte?

A ci je vina,ze to dpadlo,jak to dopadlo?

>
>Tito disidenti byli financovani CIA a mohli si dovolit zivotni
>uroven kterou by jim emericky milionar mohl jenom zavidet.

Tohle je taky argument z Rudeho prava.Ovsem i kdyby byl pravdivy,nemam zas tak moc proti.Kdo je mel financovat?Ja,vy?Havel na to na vsechno svym psanim nestacil.[smích]

Viz
>napriklad jisty slaboduchy grafoman ktereho CIA pozdeji dosadila
>za presidenta: Vlastnil luxusni dum a venkovskou usedlost a
>prohanel se po Praze v bilem mercedesu, kdyz zrovna nekulisoval.
>Tento clovek by nikdy neemigroval, byl si velmi dobre vedom, ze
>po emigraci by pro sve chlebodarce ztratil jakoukoliv hodnotu a
>musel zacit pracovat za minimalni mzdu nekde v nadrazni
>restauraci. V US by mu to nestacilo ani na najem a stravu.

A vida,uz jsme u nej.Tak Havel.
Mercedes,dum,usedlost.Nezda se vam,ze to vsechno povidani o spiclovani sklouzava do "male,ceske zavisti"?
>
>Odpovedet na Vasi otazku: Reseni nemam. Do flasky uz to zpatky
>nedostanete. Neda se nic delat.

Skoda.

16123

11.7.2003 22:44

pro Aju

jan 67.?.?.?

Reakce na 16123

Pani Ajo-Vterko (eh sakra, porad mam tendenci cist to Vase jmeno jako Aja-Veverka)
Diky za odpovedi.

16172

12.7.2003 0:34

RE: pro Aju

Aja vterka 66.?.?.?

Reakce na 16172

>Pani Ajo-Vterko (eh sakra, porad mam tendenci cist to Vase jmeno
>jako Aja-Veverka)

>Diky za odpovedi.

>

Nemate zac.
Jeste malickost.Ono to mistni spiclovani je jiste technicky vyspelejsi,nez to bolsevicke "od ucha k uchu",nemyslim si ale,ze se da to komunisticke prilis zlehcovat.A to vy delate.
..... k pravnikum....muj tchan byl advokat,za odmitnuti vstupu do jedine a nejlepsi politicke strany byl vyhozen z prace,mel zakaz vykonu povolani.Titul mu soudruzi nechali a tak se s nim vytahoval pred opicema(zivil rodinu rozvozem kosti v ZOO) a pak az do smrti topil v jednom prazskem hotelu.
Jinak mi klidne rikejte Veverko.[smích]

16182

12.7.2003 2:05

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16123

Viz
>napriklad jisty slaboduchy grafoman ktereho CIA pozdeji dosadila
>za presidenta: Vlastnil luxusni dum a venkovskou usedlost a
>prohanel se po Praze v bilem mercedesu, kdyz zrovna nekulisoval.
>Tento clovek by nikdy neemigroval, byl si velmi dobre vedom, ze
>po emigraci by pro sve chlebodarce ztratil jakoukoliv hodnotu a
>musel zacit pracovat za minimalni mzdu nekde v nadrazni
>restauraci. V US by mu to nestacilo ani na najem a stravu.

A vida,uz jsme u nej.Tak Havel.
Mercedes,dum,usedlost.Nezda se vam,ze to vsechno povidani o spiclovani sklouzava do "male,ceske zavisti"?A co pak tak o uplne lidske podlosti ??????????

16189

11.7.2003 6:24

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Liberal 131.?.?.?

Reakce na 16114

Ano pane Jan.

Komuniste byli diletantsti nejen ve spiclovani, ale proste ve vsem. Proto take tak dopadli az prosustrovali vsechny ty ukradene hospody a zabaveny majetek. Komuniste se skladali z diletantu. Rozumneho a inteligentniho cloveka mezi sebe nemohli pripustit. Vsichni vystudovani pravnici uplatnovali sve vzdelani u soustruhu a nebo ve veprine JZD. Komuniste si udelali svoje pravniky. Celkove studium netrvalo ani sest mesicu.
Kdyz mluvite o spiclovani, tak spiclivani takovych diletantu jako jsou a byli komuniste je to nejnebezpecnejsi spiclovani, ktere pro stupiditu onoho spicla vas privede do Jachymovskych dolu. Jestlize by jste chtel najit nekoho, kdo byl persekuovan komunisty, tak na zacatek se vam mohu prihlasit ja. Ale mne by zajimalo, jaka to byla kronika, do ktere jste nahledal a cetl duvody emigrantu o azyl. Ale nemusite na to odpovidat. Odpovedi od lidi jako jste vy stejne nemaji ve svobodnem svete zadnou vahu.

16129

11.7.2003 21:47

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

jan 67.?.?.?

Reakce na 16129

>
>Komuniste byli diletantsti nejen ve spiclovani, ale proste ve
>vsem. Proto take tak dopadli az prosustrovali vsechny ty ukradene
>hospody a zabaveny majetek. Komuniste se skladali z diletantu.
>Rozumneho a inteligentniho cloveka mezi sebe nemohli pripustit.
>Vsichni vystudovani pravnici uplatnovali sve vzdelani u soustruhu
>a nebo ve veprine JZD. Komuniste si udelali svoje pravniky.
>Celkove studium netrvalo ani sest mesicu.

>Kdyz mluvite o spiclovani, tak spiclivani takovych diletantu jako
>jsou a byli komuniste je to nejnebezpecnejsi spiclovani, ktere
>pro stupiditu onoho spicla vas privede do Jachymovskych dolu.
>Jestlize by jste chtel najit nekoho, kdo byl persekuovan
>komunisty, tak na zacatek se vam mohu prihlasit ja. Ale mne by
>zajimalo, jaka to byla kronika, do ktere jste nahledal a cetl
>duvody emigrantu o azyl. Ale nemusite na to odpovidat. Odpovedi
>od lidi jako jste vy stejne nemaji ve svobodnem svete zadnou
>vahu.


Proboha je tomu tak Liberatore? Vsichni komuniste byli diletanti kteri si mezi sebe rozumneho cloveka nemohli pripustiti? Vsichni vystudovani pravnici a jini rozumni lide pracovali v JZD ve veprinu, jak s zertovnou detinskosti pisete? Komuniste pravnici setimesicni pouze byli a ti opravdovi pravnici - do veprinu s nimi, tak! Je to tak Liberatore, tak tak tak?

Potom proc vetsina tech, co ted v Cesku neco vlastni jsou byvali komuniste? Ukrast vsechno vsem, jako se to stalo po tom neblahem kapitalistickem puci, na to uz potrebujete nadani a rozhodne nemuzete byt diletantem, ale exelentnim kapitalistou tunelarem. Ano, zlodejem par exelence. A jak to, ze nyni ty byvale komunisty obracene v uspesne kapitalisty uz vubec neproklinate ale dokonce se jim obdivujete a pokousite se je napodobit? Cim to je?

Muzete mi prosim napsat, jak vas ti neblazi komuniste konkretne persekuovali? Ukradli Vam hospodu? Ale nemusite odpovidat kdyz ...

Chtel jsem odpovedet ohledne te "kroniky" na kterou se ptate, ale kdyz rikate, ze odpovedi lidi meho typu stejne nemaji cenu a nemusim pry odpovidat ...

Dobre, snad pro jine.
Emerika a jine zeme poskytujici status "utecenec" vyzadovaly predlozeni psaneho dokumentu, ve kterem pak "utecenci" z Vychodniho Bloku bajili o tom jak byli politicky persekuovani ( jiste jste se Liberatore take prihlasil, vidte?) Cela tato komedie imigracni nebyla nic jineho, nez novodoby obchod s otroky, maskovany jako humanitarni akce. Emici proste nemohli odmitnout zadatele se slovy: Vas kukuc, mily hochu, vypada velmi kriminalnicky, vy se mi nelibite, zamitam vas proto, raus! Nebo: Mila damo, vy uz jste stara herka, z vas uz dolar nevymackneme, jdete si hledat stesti jinde! To by vypadalo blbe, jak jiste uznate. Proto vymysleli "politicke duvody"! Se sladkym usmevem pak zdelovali nezadoucim, ze pry nejsou presvedceni o jejich verohodnoti(rozumej: tahni, nechceme te otrocku!)

Jednou, pred lety, v jiste zemi, jsem tyto politicke zvasty prekladal do englictiny.

16168

12.7.2003 7:11

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Liberal 131.?.?.?

Reakce na 16168

Pane Jane, nebo soudruhu Jene, jsem zde novym prispevatelem, ale stacil jste mne za tu kratkou dobu presvedcit, ze o vecech, o kterych pisete s vaznou tvari nemate ani sajnu. Nevim, na ktere planete zijete, ale dopurucil bych Vam, aby jste prestal kourit ty funny cigarety. (Mozna vite, co v te englictine znamena funny.)

16202

12.7.2003 6:55

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 16114


>Neverim, ze tehdejsi politicti disidenti meli opravnene duvody >k
>stiznostem - vetsinou se pouze dopousteli kriminalni aktivity
>zamerene proti statu.
---------------------
Jako treba opisovani samizdatu nebo kladeni kvetin k hrobu Jana Palacha.......
----------------------
> Kdyby tuto activitu provozovali proti vlade
>v USA ...
-----------------------
Tak by jim Bush urizl hlavy, ze ......
-------------------------
>Chteli stat proste svrhnout a nastolit jiny, mnohem
>lepsi, jak tvrdili. A ze se jim to nakonec podarilo, vidte?
--------------------------
Podarilo. A vas to, zda se pekne sere......
----------------------------
>Neda se nic delat.
----------------------------
Ne, to teda neda. Hlavne po vstupu Ceske Republiky do NATO a EU.
Jste v prdeli, soudruzi.... :IoI:

16200

10.7.2003 4:16

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

Zdenek Matousek 24.?.?.?

Reakce na 16085

Tak takhle to tedy je! Vy jste dozajista clen te NEJSPRAVNEJSI strany a velmi pravdepodobne i byvaly stranicky cinitel, prosvita to z vaseho komentare. Bohuzel nemohu zde normalne, bez servitku ohodnotit tuto velmi zapachajici, odpudivou a krivackou cinnost, takovych jedincu, bylo by to zcenzurovano. Ale mne, uz nemusite vubec nic sdelovat!

16092

9.7.2003 4:02

RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16025

Pane Jan,
kdopak ma zajem co delate ci co nedelate. Vy, Mikin, blbej ja.
Vite kolik by na to stat musel mit uredniku ? Oni chteji vedet
jen jedno, jestli mate nebo nemate v kapse nejakou plastickou
bombicku. Prestante se uz pro pana boha bat. Nikdo po vas nejde.
Opravdu. Vas politicky nazor tady nikoho nezajima. Uz nejste doma
uz vas nesleduji StBaci.Oni chteji jen vedet, jestli nemate doma
ve sklepe nejakeho Alibabu.
Uz konec fantasie. Zijte na plno pane Jan.

16041

10.7.2003 22:26

RE: Další šmírovací systém na cestě

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 15938

Zdenku, to uz je takovy zakon, ze klasicka kriminalita je v totalitnich rezimech nizsi, nez v demokraciich.


ale co vas vede !!!!!!!!!!

tam se o tom nesmi psat, to je to co vy nazyvate "zakon"
v Polsku a v samotne Moskve byla ta nejvetsi kriminalita
pred rokem 1989 ale nesmelo se o tom psat

16117

8.7.2003 2:30

RE: Další šmírovací systém na cestě

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 65.?.?.?

Reakce na 15906

zdenku, usuzuji, dle adresy, ze zijes v kanade. jinak tim co misty pises mi pripada, ze jsi se na zapadni polokouli vylihnul teprve vcera a nebo zijes v cr.
nevim jak u vas v kanade, ale tady nedostanu pujcit auto aniz bych mel credit card, cim vice jich mam, tim lepsi mam tzv. zapoctovy credit, kdyz chci treba dum, pujcku nebo auto. u nas v tej americe
je credit vice cenen nez cash. takze jsi neprimo zavisly na tom, co ONI chteji, aby jsi delal!!! ale kanada je asi jiny svet, o cechach ani nemluvim!!!!
cau stefan

15991

9.7.2003 2:51

RE: Další šmírovací systém na cestě

Zdenek zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 15991

>zdenku, usuzuji, dle adresy, ze zijes v kanade. jinak tim co
>misty pises mi pripada, ze jsi se na zapadni polokouli vylihnul
>teprve vcera a nebo zijes v cr.

>nevim jak u vas v kanade, ale tady nedostanu pujcit auto aniz
>bych mel credit card, cim vice jich mam, tim lepsi mam tzv.
>zapoctovy credit, kdyz chci treba dum, pujcku nebo auto. u nas v
>tej americe

>je credit vice cenen nez cash. takze jsi neprimo zavisly na tom,
>co ONI chteji, aby jsi delal!!! ale kanada je asi jiny svet, o
>cechach ani nemluvim!!!!

>cau stefan

Neboj se Pisto, jsem tady uz peknejch par let(20) a credit, nebo debit cards, mam uz taky peknejch par. Je to s nimi stejny, tady, jako u Vas na Floride. Ale me jenom zarazi ta paranoia nekterych lidi, co maji strach, ze jsou sledovani. Ano, v pripade potreby si bezpecnostni organove overi, zda to, co tvrdis, ze jsi byl tehdy a tehdy tam a tam, je pravda. Takze vadi to akorat tem, co delaji nejakou levarnu. Znal jsem jednoho, uz je po smrti(dej mu Panbu vecny hovno!) a ten musel zfalsovat i bezvyznamny dotaznik, s tim, ze lhat se musi. Takovi pak samozrejme krici a vadi jim takovehle postupy.. Mne vubec nepripada, ze bych byl, pouzivanim tech ruznych karet, nejak omezovan na svobode, nebo se tim nejak narusila demokracie, to je spis mnoho jinych veci, ale ty nepatri do tohoto nametu. A to, co jsem uvedl v predchozim clanku, jen potvrzuje zase to o cem se zminujes Ty, s tema kreditkama. Cash muze prinest kdejaky padouch, ale mit "cisty zaznam" na svem kreditnim uctu, je prece jen vetsi zaruka, a o to prece bance a ostatnim veritelum jde, nemyslis? Nekdy mi pripada ze moc ne. Tak se snaz a smaz, ale pozor Slunce je taky peknej previt, zvlast tam u Vas dole. Zdar a silu!

16033

7.7.2003 3:57

Další šmírovací systém na cestě

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

chlapi, nevim kam jste se to tu dostali k hitlerovi, osvetimi a osvobozeni ci kolaboraci slovenska za valky.????????????
nicmene k tematu, dnes jsem si u nas tukal ruzne lidi na na "public record" a divili by jste se kolik informaci vam system da o sousedovi, znamem ci kamaradovi. dozvedel jsemse, ze soused ma tri skraloupy na "trestnim" a nekolik na dopravnim. kamarad tam zase ma kdy jel ozraly, a ze musel podstoupit lecbu a "skolu". dalsi, kdy na nej sousedi ci manzelka zavolala policajty kvuli "domestic violence", zkratka, nevim jak je to v jinych statech, ale zde na floride, si muzete sami hrabnou do akt a zjistit jaky jste nebo jaci jsou nebo co maji ti v okoli!!!
stefan

15946

7.7.2003 10:43

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15946

Anonimita je to, na co sa obcas nadava v suvislosti s vyvojom nasej civilizacie. Tu vidime moznost, ako tuto anonimitu znizovat. V archaickej spolocnosti, v drobnych komunach, kazdy vedel vsetko o kazdom, zda sa ze to pride zas [smích] .

15953

8.7.2003 1:19

RE: Další šmírovací systém na cestě

igor igosho (zavináč) compuserve (tečka) de 62.?.?.?

Reakce na 15953

ší šmírovací systém na cestě


Anonimita je to, na co sa obcas nadava v suvislosti s vyvojom nasej civilizacie. Tu vidime moznost, ako tuto anonimitu znizovat. V archaickej spolocnosti, v drobnych komunach, kazdy vedel vsetko o kazdom, zda sa ze to pride zas .

-----------------------------

Pan Murt

1: anonymita
2: problem bude v tom, ze len niektori budu vediet o innych vsetko
3: vy ste svojim sposobom marxista. Karolko Marxovie to bol, ktory definoval slobodu ako poznanie nevyhnutelnosti.

15988

8.7.2003 17:03

RE: Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 217.?.?.?

Reakce na 15988

anonymita? Vazne? O.K. Budem si to pamatat. (Ale nespoliehajte sa na to [vyplazený jazyk] )

Problem bude, ze niektori budu vediet nieco, ale ti niektori nebudu vediet, kto dalsi je este niektory, ano?

V Marxe sa moc nevyznam, ale to poznanie nevyhnutelnosti mi nejako nejde, Prepacte, moja slovencina je slabsia. Ako ste to myslel? (Alebo ako to myslel Marxa?)

16010

7.7.2003 21:29

RE: Další ... dotaz pro Stefana

jan 67.?.?.?

Reakce na 15946

Muzete uvest webove adresy pro ten "public record" ?
Je nutne za to platit nebo je to zadarmo? Vetsinou chteji za tyto informace zaplatit. Nasel jsem ale pod "sex offenders registration" na www.google.com plno statnich databazi s fotografiemi a adresami zadarmo. Neco podobneho asi existuje i pro "domestic violence". To je neco, eh? Zeme plna svobody a ucte k lidskym pravum ...

15977

8.7.2003 2:25

RE: Další ... dotaz pro Stefana

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 65.?.?.?

Reakce na 15977

vlette do google a tuknete si clerc of court a mesto ve kterem to chcete zjistit. ja hovorim, ze u nas v meste, ve state florida je to verejne. je to urcite nejen od statu, ale i od mesta rozdilne!!!
stefan

15990

8.7.2003 3:05

RE: Dalsˇí ... dotaz pro Stefana

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 15977

> To je neco, eh? Zeme plna svobody a ucte
>k lidskym pravum ...
-------------------------------------
Jiste. V prvni rade k pravum obeti, prava zlocincu az v rade druhe......

15993

8.7.2003 4:42

Další šmírovací systém na cestě

fake 147.?.?.?

Co na tom je noveho ? Tenhle system(rozpoznavani SPZ - coz je potazmo aplikovatelne na plno dlsich veci) se rozjizdi uz nejakym rokem v Brne ...

15999

9.7.2003 3:15

Další šmírovací systém na cestě

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

ano, Igor, presne tak, jen ti "vyvoleni" budu vedet o tech jinych kde, kam krive slapli. ti, co si to "koupi", vyslapou nebo dohodnou, aby nebyli "masou", tak v tech "zapisech" nejsou.
a co se tyce anonymity, tak ta existuje, ale to nesmis mit auto, byt a credit card. a job muzes mit jen ten, kde se plati day by day, no fucking ssn required!!!!! koupis si kolo, a pak zije ve svobodne zemi, jak jeste dnes v americe stale propagovano!!!!
stefan

16036

9.7.2003 4:59

RE: Další šmírovací systém na cestě

Zdenek zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16036

>ano, Igor, presne tak, jen ti "vyvoleni" budu vedet o tech jinych
>kde, kam krive slapli. ti, co si to "koupi", vyslapou nebo
>dohodnou, aby nebyli "masou", tak v tech "zapisech" nejsou.

>a co se tyce anonymity, tak ta existuje, ale to nesmis mit auto,
>byt a credit card. a job muzes mit jen ten, kde se plati day by
>day, no fucking ssn required!!!!! koupis si kolo, a pak zije ve
>svobodne zemi, jak jeste dnes v americe stale propagovano!!!!

>stefan

Nezbyva mi, nez zase citovat Svejka :"Ja mam rad kdyz lidi blbnou na kvadrat".

16043

10.7.2003 11:28

Další šmírovací systém na cestě

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Amerika provede ukazkove mesto.kde bude bezpecnost zajistena mnozstvim kamer tak ,ze obcan bude mit dojem ,ze je sledovan kamkoliv se pohne.Cele mesto bude hlidano z jednoho centra pomoci kamer ,jez budou obsluhovana armadou a nebo soukromou bezpecnostni sluzbou,ktera bude v ramci tohoto planu znacne zvysena.Pokud se tento projekt v ukazkovem meste na zkousku prosadi a tim i osvedci,tak bude rozsiren i na dalsi Americka mesta, o podobnem programu se hovori na Village Voice,kde o podobny projekt usiluje Pentagon.

16100

10.7.2003 12:12

Další šmírovací systém na cestě

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Cesta ,kde obcan vymeni svobodu za bezpecnost!!!!
he cameras are already in place. The computer code is being developed at a dozen or more major companies and universities. And the trial runs have already been planned.

Everything is set for a new Pentagon program to become perhaps the federal government's widest reaching, most invasive mechanism yet for keeping us all under watch. Not in the far-off, dystopian future. But here, and soon.

The military is scheduled to issue contracts for Combat Zones That See, or CTS, as early as September. The first demonstration should take place before next summer, according to a spokesperson. Approach a checkpoint at Fort Belvoir, Virginia, during the test and CTS will spot you. Turn the wheel on this sprawling, 8,656-acre army encampment, and CTS will record your action. Your face and license plate will likely be matched to those on terrorist watch lists. Make a move considered suspicious, and CTS will instantly report you to the authorities.

Fort Belvoir is only the beginning for CTS. Its architects at the Pentagon say it will help protect our troops in cities like Baghdad, where for the past few weeks fleeting attackers have been picking off American fighters in ones and twos. But defense experts believe the surveillance effort has a second, more sinister, purpose: to keep entire cities under an omnipresent, unblinking eye.

This isn't some science fiction nightmare. Far from it. CTS depends on parts you could get, in a pinch, at Kmart.

"There's almost a 100 percent chance that it will work," said Jim Lewis, who heads the Technology and Public Policy Program at the Center for Strategic and International Studies, "because it's just connecting things that already exist."

As currently configured, the old-line cameras speckled throughout every major city aren't that much of a privacy concern. Yes, there are lenses everywhere—several thousand just in Manhattan. But they see so much, it's almost impossible for snoops to sift through all the footage and find what's important.

CTS would coordinate the cameras, gathering their views in a single information storehouse. The goal, according to a recent Pentagon presentation to defense contractors, is to "track everything that moves."

"This gives the U.S. government capabilities Big Brother only pretended to have," said John Pike, director of Globalsecurity.org, a defense think tank. "Before, we said Big Brother's watching. But he really wasn't, because there was too much to watch."

CTS could help soldiers spot dangers as they navigate perilous urban areas, Pentagon researchers insist. That's not how defense analysts like Pike see it. The program "seems to have more to do with domestic surveillance than a foreign battlefield," he said, "and more to do with the Department of Homeland Security than the Department of Defense."

"Right now, this may be a military program," added Lewis. "But when it gets up and running, there's going to be a huge temptation to apply it to policing at home"—to keep tabs on ordinary citizens,Kráceno (Editor)

16101

11.7.2003 7:54

Další šmírovací systém na cestě

Tomas Marny dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 209.?.?.?

zkouska nervu

16130

11.7.2003 8:01

Další šmírovací systém na cestě

Graham Murt -- dr_murt@ya Graham Murt -- dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) d 130.?.?.?

Pán Robert Nohejl, ja s vami momentálne nediskutujem o tom, koľko ľudí bolo zabitých v Osviečimi. Ja hovorím, že tu na Slovensku, vás za rečí, ktoré vediete môžu zavrieť. Berte to ako radu, že ktorej krajine sa máte vyhnúť.

16131

11.7.2003 16:01

RE: Další šmírovací systém na cestě

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16131

V Kanade je za to 6 mesicu v chladecku.
K tomu navic kazdy mesic psychiatricke
vysetreni.

16142

12.7.2003 10:00

Další šmírovací systém na cestě

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdy Vas dnes zastavi policejni hlidka pro randomni kontrolu v prevazne vetsine zemi dnesniho vyspeleho sveta ma tan policista zmacknutim knofliku na kompjutru v jeho hlidkovem automobilu o Vas vice nez stokrat vice osobni informace, nez mel clen Himlerova Gestapa kontrolujici Zida v Berlinskych ulicich ci jinde v Nacistickem Nemecku.Tak jsme to dopracovali z takzvanou "Demokracii"

16212

12.7.2003 22:12

RE: Další šmírovací systém na cestě

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 16212

>Kdy Vas dnes zastavi policejni hlidka pro randomni kontrolu v
>prevazne vetsine zemi dnesniho vyspeleho sveta ma tan policista
>zmacknutim knofliku na kompjutru v jeho hlidkovem automobilu o
>Vas vice nez stokrat vice osobni informace, nez mel clen
>Himlerova Gestapa kontrolujici Zida v Berlinskych ulicich ci
>jinde v Nacistickem Nemecku.Tak jsme to dopracovali z takzvanou
>"Demokracii"

zidy nebylo treba kontrolovat, ti uz byli viditelne oznaceni.

co se tyce kompjutru v pol. autech, ze ty nemas ciste svedomi ?

16241

13.7.2003 3:17

RE: Další šmírovací systém na cestě

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 16212

Pavle, vis, oni toho Zida dokonce nekdy zasrelili na miste. Ty
zase musis "dejchnout" do balonku. Prestan pit, a uvidis, ze se
nebudes muset bat.
Vis, tady u nas v Kanade skoro kazdy tyden chytnou nejakeho Arabskeho chlapce jak prevazi zbrane a vybusniny do USA. A co by jsi ty chpace pral tem hochum ? Aby je pekne pousteli ? Zkus nekdy
udelat to co jini lide delaji, skus premyslet. Nejprve to pujde
tezko, ale nakonec ti to pujde.

16263

13.7.2003 0:04

Další šmírovací systém na cestě

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Zdenku,tvoje odpoved je ta nejhloupejsi kterou muzes pouzit.Pouzivaji ji vsichni ti kteri se snazi zotrocit obcany mnoha zemi. Vubec by mne neprekvapilo kdyby se ukazalo ze jsi fizl tvoje odpoved je typicka pro tento druh lidi. Musis na mne z trochu lepsim odpovedi, tahle prilis uboha.

16249

13.7.2003 4:18

RE: Další šmírovací systém na cestě

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 16249

>Zdenku,tvoje odpoved je ta nejhloupejsi kterou muzes
>pouzit.Pouzivaji ji vsichni ti kteri se snazi zotrocit obcany
>mnoha zemi. Vubec by mne neprekvapilo kdyby se ukazalo ze jsi
>fizl tvoje odpoved je typicka pro tento druh lidi. Musis na mne z
>trochu lepsim odpovedi, tahle prilis uboha.

i fizl je povolani, velmi dobre honorovane, ver mi [mrknutí jedním okem]

Zdenek - Bretschneider

16266

13.7.2003 10:59

RE: Další šmírovací systém na cestě

Zdenek Matousek 24.?.?.?

Reakce na 16249

>Zdenku,tvoje odpoved je ta nejhloupejsi kterou muzes
>pouzit.Pouzivaji ji vsichni ti kteri se snazi zotrocit obcany
>mnoha zemi. Vubec by mne neprekvapilo kdyby se ukazalo ze jsi
>fizl tvoje odpoved je typicka pro tento druh lidi. Musis na mne z
>trochu lepsim odpovedi, tahle prilis uboha.

Pablito, muzes mi prosimte nejakym, velmi prostym, zpusobem vysvetlit, jak je to s tim "zotrocenim obcanu v mnoha zemich ", byt jen pouhym zaznamem v rejstriku kterehokoliv obcana ? To, ze nekdo takovy zaznam ma, je podle Tebe asi za to, ze "daval sve srdce naruci plnou a sazel kytky podel cest ?", nebo jen z velmi prosteho duvodu, ze treba v opilosti zmrzacil, nerku-li zabil, jineho cloveka svym autem, nebo jinym zpusobem se dopustil nejakeho prestupku, precinu ci zlocinu. Protoze je na Svete stale vic a vic, ruzneho neradu a zloradu, zakonite se pak urcita, statem ustanovena skupina lidi, napr.policie, snazi, aby pokud mozno zamezila, ci snizila, nezadouci cinnost mnoha jednotlivcu. A jen tak, mimochodem, kolikrat Te treba zavreli, nebo jinak sikanovali, kdyz si Te "scannovali" na kompjutru a Ty jsi byl cisty? Ale ted uz si pripadam uplne trapne, sorry, pripada mi to tak jednoduche a trivialni, jako vysvetlovat a ucit absolventa gymnazia, malou nasobilku. Kdyby mezi lidmi nebylo tolik zlocinnosti, asi by mohlo byt po Tvem, ale zatim je to bohuzel, uplne jinak. Jako vsechno ostatni. Zkus se treba zamyslet nad tim, proc tenhle jev vlastne existuje. Jestli by to opravdu bylo lepsi bez toho vseho. Kdyz nazyvas meho jmenovce policajtem, ja se zase nemuzu ubranit dojmu, ze Ty jsi typem cloveka, se sklony k zlocinnosti, nebo aspon k podvadeni. Nedurdi se, ja se nechci zastavat policajtu, taky me nekdy pohnou s nervovou soustavou, ale jestli jsem neco spatneho provedl, nebo se jinak provinil, muzu nadavat akorat sobe. A to by melo platit pro vsechny! I pro Tebe! ADIOS [smích]

16273

15.7.2003 2:03

Další šmírovací systém na cestě

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Pane Zdenek ,je videt,ze do veci zcela nevidite,nebot jsou lide kteri jedou 150 KM/H a nic sejim nestane,nebot jsou z lepsi tridy ,naproti tomu ,Vy dostanete pokutu ze Vam nefunguje ukazatel smeru,takze zde je dvoji metr,ted to bude o to horsi ,ze budou vedet o kazdem vasem kroku a budou cekat na kazdou vasi malou chybicku ,zatimco elita se bude prohanet volne ,nebot jsou soucasti kontroli nad svymi spoluobyvateli,mozna ,ze to co vytykate Pavlovi ,tak sam nerozumite celemu systemu.Prikladem je odzbrojeni a ovsem kontrola obyvatel,zakon prevzal Vasi bezpecnost ,ale zakon ma v podobe policisty na starost 15 000 obcanu,takz e jediny ,kdo ma zbran je kriminalnik ,ktery vleze do vaseho domu a koukate do hlavne pusky a ruka zakona nikde,ale Vys am nesmite mit v ramci kontroli obyvatelstva pusku.Cimvic o Vas budou mit informaci ,tim vic budou kontrolovat Vas zivot a novymi zakony si Vas budou cim dal tim vic podmanovat a to je to ,co jste od Pavlova prispevku nepochopil,policista je pro vsechny ,pokud je vsemi kontrolovan,ale jakmile policista se stane nastrojem elity ,tak Vas zivot se podstatne zmeni a Vase cestovani se stane utrpenim.Docela jste zapomel ,co nam komunisti delali za kontrolu na silnici ,kde ruka zakona,zastavila nevinneho a uz zacalo ,kde mate lekarnicku ,kde mate tricipi satek ,kde jsou nahradni zarovky ,to vse ,co on vedel a elita za nim ,ze nemuze, koupit v mototechne a uz vybirali penizky.Takze ,pocatek,prava policie proti spatnym ridicum ,ktery tak vyzdvihujete se nijak nezmeni ,ale zmeni se zivot poctivych ridicu,tak ,jako se po odebrani zbrani zmeni zivot majitelu domu ,jez se o to vic vystavi nebezpeci ze strany kriminalniku ,jez nahravaji "systemu" k upevneni Vasi kontroli a to je to ,cemu nerozumite a nemuzete pochopit,nebot sam mozna nevite ,ze kazdym dnem mame desitky novych zakonu,jak na silnici ,tak v obcanskem zivote ,ale hlidana elita se svou osobni ochranou se nijak nezajima ,zda nekdo stoji pred hlavni pusky a ani jej nezajima kriminalnik,kriminali jsou plne ,tak co s nimi,tak jak za komunismu 36X trestany a na podminku propusteny se dopustil dalsiho prestupku proti zakonu,koho komunisti trestali kriminalitou nas a nebo sebe v uracenych a isolovanych ctvrtich pro vladni elitu?
Az nas zbavi vsech demokratickych obcanskych prav,tak si vzpomenta na svuj kriticky prispevek o pravu a uloze policistu pri kontrole obyvatelstva.

16351

2.9.2003 11:51

Další šmírovací systém na cestě

Karel z Čech 212.?.?.?

Je to všechno hezké, jak se stát - náš nebo v Americe - stará šmírováním o bezpečnost svých občanů, ale světem vládnou peníze. Informace bude mít jen někdo a za peníze je ochotně prodá zájemci. Ten zájemce koupené informace určitě nepoužije v zájmu zvýšení demoktarických svobod spoluobčanů, ale na to, aby na nich vydělal - využitím v konkurenčním prostředí, vydíráním oběti, zastrašením politického protivníka a pod. Korumpovatelnost lidí všude - v ČR, v USA i jinde - je velká, jak se o tom denně přesvědčujeme, hodnota informací značná a nebezpečí zneužití informací ohromné. Jistě pokud se budu starat jen o svůj dvorek, řádně platit výpalné a dělat to, co mi mafie nařídí, tak budu do jisté míry v pohodě. Pokud však budu chtít prosadit se na trhu, poukázat na nešvary, cokoliv ze zaběhaného systému změnit, budou mít mí odpůrci nebo lidé mojí činností nějak dotčení, na mě účinné a silné páky. Šmírování občanů možná trochu pomůže v ochraně před teroristy, ale na druhé straně dá mocným spoluobčanům do ruky zbraň, jak mnou manipulovat a udržet mě v naprosté poslušnosti.

18964

3.4.2005 11:06

Další šmírovací systém na cestě

Jaroslav Nosek litice (zavináč) volny (tečka) cz 85.?.?.?

Potřeba šmírovacích systémů je vyvolávána blbci kteří například jezdí po silnicích jako kreténi či jinými, kteří neváhají pro obhajobu své myšlenky odpálit tunu trhaviny i se sebou samým.
Jar.Nosek, Plzeň

30367

Příspěvků: 94

04.07. 03:42 Robert Nohejl  Další šmírovací systém na cestě
04.07. 12:31 Lock  RE: Další šmírovací systém na cestě
04.07. 22:43 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
07.07. 17:30 Lock  RE: Další šmírovací systém na cestě
04.07. 22:35 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
05.11. 13:45  RE: Další šmírovací systém na cestě
04.07. 05:58 mateji  Další šmírovací systém na cestě
04.07. 16:37 Vašek  RE: Další šmírovací systém na cestě
04.07. 22:33 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
05.07. 01:35 cygnus  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 12:52 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 13:03 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
18.03. 17:53 Thrax  RE: Další šmírovací systém na cestě
05.07. 02:34 Rado  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 13:08 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 20:46 Rado  RE: Další šmírovací systém na cestě
07.07. 10:39 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 13:11 Graham Murt  Ako vyrobiť kokaín
06.07. 13:14 Graham Murt  Kokaín #2
06.07. 13:17 Graham Murt  Kokain #3
06.07. 13:18 Graham Murt  Kokain #4
13.07. 22:34 Peter  RE: Další šmírovací systém na cestě
04.07. 08:12 lojza  DARPA - nechvalně znáná ?
05.07. 10:33 cygnus  RE: DARPA - nechvalně znáná ?
06.07. 13:19 Graham Murt  RE: DARPA - nechvalně znáná ?
04.07. 14:11  Další šmírovací systém na cestě
05.07. 01:39 cygnus  RE: Další šmírovací systém na cestě
04.07. 22:15 stefan  Další šmírovací systém na cestě
05.07. 01:45 cygnus  RE: Další šmírovací systém na cestě
05.07. 07:13 Robert Nohejl  Další šmírovací systém na cestě
05.07. 10:47 Zdenek  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 13:27 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
23.04. 10:55 rodberto  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 13:33 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
05.07. 10:01 Zdenek  Další šmírovací systém na cestě
05.07. 20:09 Rado  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 01:57 Zdenek  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 13:37 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
06.07. 20:39 vita55  RE: Další šmírovací systém na cestě
07.07. 08:24 Mikin  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
07.07. 17:49 Lock  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
08.07. 22:37 jan  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
09.07. 03:32 Mikin  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
09.07. 21:16 jan  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 03:30 Mikin  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 09:02 mateji  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
14.07. 00:47 Peter  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
09.07. 03:36 Zdenek  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
09.07. 09:13 mateji  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
09.07. 21:49 jan  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
09.07. 23:46 mateji  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 02:32 Aja vterka  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 18:59 Zdenek Matousek  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 23:49 Aja vterka  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
11.07. 04:47 mateji  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 21:40 jan  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
11.07. 00:43 Aja vterka  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
11.07. 01:04 Aja vterka  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
11.07. 22:44 jan  pro Aju
12.07. 00:34 Aja vterka  RE: pro Aju
12.07. 02:05 mateji  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
11.07. 06:24 Liberal  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
11.07. 21:47 jan  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
12.07. 07:11 Liberal  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
12.07. 06:55 Mikin  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 04:16 Zdenek Matousek  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
09.07. 04:02 mateji  RE: Dalsˇí sˇmírovací systém na cesteˇ
10.07. 22:26 mateji  RE: Další šmírovací systém na cestě
08.07. 02:30 stefan  RE: Další šmírovací systém na cestě
09.07. 02:51 Zdenek  RE: Další šmírovací systém na cestě
07.07. 03:57 stefan  Další šmírovací systém na cestě
07.07. 10:43 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
08.07. 01:19 igor  RE: Další šmírovací systém na cestě
08.07. 17:03 Graham Murt  RE: Další šmírovací systém na cestě
07.07. 21:29 jan  RE: Další ... dotaz pro Stefana
08.07. 02:25 stefan  RE: Další ... dotaz pro Stefana
08.07. 03:05 Mikin  RE: Dalsˇí ... dotaz pro Stefana
08.07. 04:42 fake  Další šmírovací systém na cestě
09.07. 03:15 stefan  Další šmírovací systém na cestě
09.07. 04:59 Zdenek  RE: Další šmírovací systém na cestě
10.07. 11:28 Robert Nohejl  Další šmírovací systém na cestě
10.07. 12:12 Robert Nohejl  Další šmírovací systém na cestě
11.07. 07:54 Tomas Marny  Další šmírovací systém na cestě
11.07. 08:01 Graham Murt -- dr_murt@ya  Další šmírovací systém na cestě
11.07. 16:01 mateji  RE: Další šmírovací systém na cestě
12.07. 10:00 Pavel  Další šmírovací systém na cestě
12.07. 22:12 zdenek  RE: Další šmírovací systém na cestě
13.07. 03:17 mateji  RE: Další šmírovací systém na cestě
13.07. 00:04 Pavel  Další šmírovací systém na cestě
13.07. 04:18 zdenek  RE: Další šmírovací systém na cestě
13.07. 10:59 Zdenek Matousek  RE: Další šmírovací systém na cestě
15.07. 02:03 Robert Nohejl  Další šmírovací systém na cestě
02.09. 11:51 Karel z Čech  Další šmírovací systém na cestě
03.04. 11:06 Jaroslav Nosek  Další šmírovací systém na cestě

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 520