Diskuze k článku

„Němečtí politici jsou americké loutky“

Příspěvků 32

14.11.2014 2:15

Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Vyhodit do povětří jadernou elektrárnu a svést to na jiné není jen tak. Ruské tajné služby, jejich sítě a analytická centra jsou zcela očividně ne-li podceňována, tedy jistě nedoceňována. Snad si nemyslí, že by taková akce - obzvlášť dnes - mohla ujít jejich pozornosti.
Ale i kdyby se pak veškerá západní média spojila a mlela svou, v co logicky doufají? Aby se celý svět proti Rusku spojil je naprosto nereálné, nemožné. Čím víc tlačí Amerika na pilu, tím rychleji se přibližuje hodina pravdy. Každé otevřené nepřátelství mělo, má a vždy bude mít své meze. Tento současný ekonomický stav a jeho nepříčetné vyostřování polyká gigantické prostředky, a zákonitě dojde do bodu, kdy bude postiženou stranou položena otázka, co je horší: zda s konečnou platností se zla jednou provždy zbavit (neboť umrtví-li se, vypukne časem opět)...
nebo záměrné poškozování ekonomiky tisícerými způsoby strpět a spolehnout se na sebe a spřátelené země včetně těch, které k Rusku ať už skrytě či otevřeně vzhlížejí.
Buďme tedy realisty a snažme alespoň přemýšlet nad tím, jak v pro nás těžkých dobách zajistit základní potřeby a ochránit sebe, své milé a blízké....jaké reálné možnosti se nám naskýtají. Být ve zmatku zaskočen je ta nejhorší možná varianta.

321020

14.11.2014 7:19

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 321020

Gorbačov otevřeně přiznal, že byli západem podvedeni. To je tak zásadní sdělení, které změní dějiny tohoto světa. A co toto sdělení říká všem ostatním: "Když si dovolili podvést SSSR co jim brání podrazit kohokoliv jiného a indicií, že to dělají kdekoliv, bez ohledu na životy civilistů, máme za posledních 25 let dostatek.

321026

14.11.2014 8:23

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

QuoVadis? 83.?.?.?

Reakce na 321026

Nevim, ale aktualne pri oslavach padu berlinske zdi jednal a mluvil Gorbacov jinak - obvinoval Rusko a Putina z eskalace situace na Ukrajine a staveni "nove zdi" v Evrope...

V Internetu koluji odkazy na to, ze Gorbacov ja vysoce postavenym svobodnym zednarem (33 Grad). Zda je to pravda a co to ma docineni s jeho aktivitami pred, pri a po rozpadu SSSR, ale i dnes ?

321030

14.11.2014 12:25

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 321030

To nevylucuje to co jsem napsal. Otevřeně na dotaz moderátora v TV přikývl, že byli podvedeni. Vše ostatní je už hra před Tv kamerami a vykladačů toho co bylo řečeno. Jiné zdroje uvádějí, že Gorbačov vyzval západ, aby naslouchal Putinovi. Abychom lépe pochopili, co myslí Gorbačov s Putinem oním porušením slibu, musíme se vrátit do února roku 1990. Tehdy zástupci Spojených států, Západního Německa a Sovětského svazu jednali o znovusjednocení Německa a budoucnosti NATO. V rozhovoru s Gorbačovem tehdejší americký ministr zahraničí James Baker prohlásil, že „NATO se nerozšíří na východ ani o centimetr“. V ten samý den sovětskému ministru zahraničí Eduardu Ševarnadzemu potvrdil to samé i německý ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher,“ připomíná americký úředník.

„Na základě těchto ujištění Gorbačov oficiálně posvětil znovusjednocení Německa. Bohužel pro nástupce Gorbačova ve funkci, poslední sovětský vůdce přijal za bernou minci vyjádření západních politiků, která z jejich strany nebyla vnímána jako neporušitelný závazek. Později toto nedorozumění vysvětloval americký velvyslanec v Sovětském svazu Jack Matlock. Podle jeho mínění nebyla při budoucím rozšíření vysloveně zmíněna východní Evropa, ale pouze východní Německo,“ pokračuje Cohen.
Opravdu si myslíme, že

321041

15.11.2014 16:37

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 321030

Příteli, když nevíte pravdu, tak raději nic nepište.. Naopak, Gorbačov jednoznačně stojí na straně Putina a Ruska - poznal, jak Západ lže. A co Vy???
Viz výběr dole.. Příjemné čtení..

http://czech.ruvr.ru/news/2014_11_08/Gorbacov-vyzv...

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/352937-gor...

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/352964-sve...

http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/jak-ted-budeme-z... [cool]

321086

14.11.2014 9:48

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 321020

Čeho jsou vládci USA schopni,nám předvádějí už dost dlouho a pokud zorganizovali a provedli,anebo byli nápomocni provedení 9/11 s vlastními lidmi,na vlastním území,tak vyhodit do luftu někde na Ukrajině jaderný kraftwerk,nebude žádný problém....tak jako s tím nešťastným érem a těmi válkami,které denně přinášejí pro většinu z nás těžkopředstavitelné hrůzy....zatím se nás to moc,netýká...,alespoň podle naší netečnosti a někteří jim dokonce vstoje tleskají...,ale.... [oči v sloup]

321036

14.11.2014 21:17

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 321020

Tu de hlavne o to, aby sa pripadne vyhodenie jadrovej elektrarne do vzduchu predpovedalo, ze to maju v plane. Tym je tato "konspiracia" znicena. To ako keby niekto vopred uverejnil, ze ukri riadeni usraelom planuju zostrelit malajzijske lietadlo, tak potom by si na to uz netrufli.

321061

15.11.2014 8:17

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 321020

Je přece jedno, jaká je pravda, Nabízí někdo důkazy? Stoprocentní, jednoznačné? Prostě se to ignoruje. Melou si stále svou propagandu a opakují stále to stejné. Stejně tak se zeptáte politika a on vám odpoví, ale tak, že nic neřekne, Když opakujete otázku, usekne diskusi s tím, že to již bylo zodpovězeno. Mohou si dělat, co chtějí. Pravda je lež a lež je pravda. Záleží jen na tom, co vám předkládají média a veřejní činitelé. Když si zjistite pravdu jinak a prosazujete ji, jste označen za extrémistu, rasistu, šovinistu, konspirátora... Záleží jen na tom, jakou bláznovskou čapku vám nasadí. A to je ještě to nejmenší, co se může stát. To je ta vyspělá západní demokracie!

321071

14.11.2014 8:14

Jak smutne....

QuoVadis? 83.?.?.?

Jak smutna je skutecnost, ze zurnaliste zverejnuji a publikuji pravdu az tehdy, kdyz uz jim "o moc nejde" - ve vyssim veku, po prodelane nemoci, urazu a podobne, kdy berou zivot uz jinak...

Nechci ani nahodou zmensovat odvahu pana Ulfkotte, naopak. Ale chci tim poukazat na to, o cem i jeho slova vypovidaji - zijeme v prolhanem obdobi a systemu, kdy je pravda potlacovana a jeji sireni pod tlakem, sankcemi a hrozbami zakazano.

Jak se lisi dnesni vek od stredoveku, kdy byli lide upalovani nebo veseni ? Jenom v tom, ze je toto potlacovani a zakazovani pravdy dnes tajne a ne verejne a metody daleko nenapadnejsi (otrava radioaktivnimi latkami, jedy, automobilova nehoda, zriceni letadla, v "lepsim pripade" postaveni na "cernou listinu" a pred "neutralni soud" v den Haagu atd).

A to vsechno proto jen, ze par panu chce mit den bohatsi kralu .. (z pisnicky Na kameni kamen od Brontosauru)

321029

14.11.2014 9:12

Vymenili sme vlčí údel v obore za reťaz na psa v stodole!

lubosmat 195.?.?.?

25 rokov „slobody“ na americký spôsob nám potvrdilo, že sme strčili hlavu do obojku a poslušne sa učíme brechať na všetkých, čo sa motajú okolo pánovej záhrady.

Už sme pochopili, že „okupácia“ neskončila odchodom sovietskych vojsk z nášho územia, ale sa transformovala na nový typ. Okupačná armáda USA je stále prítomná v západnej Európe, hlavne v Nemecku.

Demagogické táraniny o tom, že NATO je dobré a Varšavská zmluva bola zlá. Ktoré krajiny vlastne Varšavská zmluva napadla, či bombardovala počas doby svojej existencie mimo hraníc svojich členov?

Nevypovedateľné zmluvy popodpisované predajnými politikmi majú byť zárukou správnych rozhodnutí v zahraničnej politike európskych krajín?

- Chceli sme spravodlivejší finančný systém, ktorý si bude vážiť ľudskú prácu podľa jej spoločenskej hodnoty.

- Chceli sme spravodlivejšie a efektívnejšie prerozdeľovanie prostriedkov štátu.

- Chceli sme budovať zdravú, vzdelanú a kultúrnu spoločnosť.

Voľnejší pohyb kapitálu nám mal dať väčšiu slobodu a priniesol masívne zotročenie. Vymenili sme ideály za doláre.

321034

14.11.2014 11:39

K čemu je Američanům válka v Evropě?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

K čemu je Američanům válka v Evropě?

https://www.youtube.com/watch?v=wlnAZVFZDSo

321039

14.11.2014 13:29

Je příznačné, že

To je jedno 78.?.?.?

Je příznačné, že v našich Babišomédiích se o tom novináři nezmínili... [bliji]

321042

14.11.2014 13:37

Demokracia je degeneratívny systém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Demokracia nie je ilúzia. Demokracia skutočne na západe a v USA už existuje dlhšie ako 100 rokov. Ale nikto nechce vidieť, že demokracia všade vedie k tomu istému :
- všeobecná duchovná degenerácia
- ovládnutie štátu, aj moci v štáte, zločineckými skupinami
- všeobecná dezilúzia a depresia všetkých, ktorí sa stávajú v demokracii stále hlúpejší, chudobnejší - aj keď sa im donekonečna opakuje, že sú šťastní, pretože sú slobodní a majú právo slobodne sa vyjadrovať a ????????
Dokonale, aj keď zbytočne emocionálne, demokraciu analyzoval pán Kysucký v jeho knihe "Demokracia je principiálny omyl".
Všetky demokracie vždy a všade nakoniec ovládnu zločinci, ktorí nakoniec nastolia tyraniu, aby sa udržali pri moci čo najdlhšie. Demokracia však určite skončí. Demokracia odporuje dvom základným zákonom vo vesmíre a to dualite a hierarchii. Problém je v tom, že demokracia doslova "separuje" zločincov od odstatných a dosadzuje týchto zločincov na pozície moci. Princípy, ako sa to zákonite deje, sú dokonale popísané v tejto knihe. Konečný systém štátneho zriadenie bude duchovne hierarchický a určite nie rovnostársky.
Demokracia vytvorila na západe svoje najväčšie problémy :
- duševne chorá emancipácia žien
- rovnoprávnosť cudzincov a rozpad prirodzených hierarchických vzťahov
A demokracia žiadne svoje závažné problémy nedokáže riešiť, naopak, problémy sa zväčšujú, pretože tieto problémy sposobili práve základné princípy demokracie. Ak sa chcú tieto problémy riešiť, musí sa k ním pristúpiť na základe iných princípov a nie demokratických......

321043

14.11.2014 13:45

Čo už.

Danielle 91.?.?.?

Dnes sa v Nemecku dostali k moci rovnaké korporátne sily, ako za Hitlera, rozdiel je iba v tom, že ovládli nie iba Nemecko, ale aj orgány EÚ a NATO a pomocou vojenských prostriedkov NATO a embárg terorizujú okolité štáty, ktoré sa nechcú podriadiť hegemónii Germánov...

Ciele Germánov, ktoré Germáni prasadzujú prostredníctvom NATO a EÚ, ktorú nedemokraticky diktátorsky ovláda Európska komisia, ktorú nik nevolil, sú rovnaké, aké mali fašisti, to je:

ovládnuť celú EÚ a vyhnať Rusov minimálne za Ural, prípadne celkom vyvraždiť, veď na rozdiel od Hitlera, dnes eurodemokrati šíria propagandu aj o tom, že ani Sibír Rusom nepatrí a Hitler sa uspokojil s vyhnaním Rusov iba za Ural, pričom eurodemokrati chcú uprieť právo Rusov na život aj za Uralom...

...iba že dnes postupujú obozretnejšie ako Hitler, lebo dnes si nemôžu dovoliť otvorenú vojnu proti Rusku, lebo dnes v Rusku majú protivníka, ktorý by ich vyhladil atómovou smrťou...

321044

14.11.2014 17:12

RE: Čo už.

QuoVadis? 93.?.?.?

Reakce na 321044

Nesouhlasim, Nemci urcite nechteji ovladat Evropu, vzdyt neovladaji ani vlastni stat a nic jim podle jesteho platneho SHAEF-zakona o povalecnem usporadani nepatri -

"...Mit Wirkung vom 12.09.1944 wurde es durch die Hauptsiegermacht USA beschlagnahmt (SHAEF-Gesetz Nr 52, Artikel I § 1).."

Nemecko je dosud okupovanou zemi, existujici Bundesrepublik Deutschland GmbH nevlastni zadna prava, nejedna se o Nemecko (Deutschland) podle techto jeste platnych zakonu..

Pro ty, kdo umi nemecky:
https://derhonigmannsagt.wordpress.com/2011/08/26/alliierte-gultige-gesetze/

321048

14.11.2014 22:02

RE: Čo už.

Timechild 66.?.?.?

Reakce na 321048

Presne tak, z tej nemeckej masky stále vytŕča zahnutý klofák.

321062

14.11.2014 23:53

RE: Čo už.

ikke 78.?.?.?

Reakce na 321048

Ja umim nemecky - po 25 letech v Reichu [chechtot]

https://derhonigmannsagt.wordpress.com/2011/08/26/alliierte-gultige-gesetze/
A tento weblog zni jako ze autoru bylo ublizeno, ze nerozsiril nemeckou risi dobytim Moskvy [velký smích]

Ano, plati (ci platilo) pravo viteznych mocnosti, ale uz davno ne ve forme, jako hned po druhe svetove valce.

Zrovna tak neplati v puvodni forme zakon, ze kazdy Nemec musi absolvovat sluzbu v Reichswehr, Waffen-SS ci buchvi co, i kdyz to nemecky zakonik predpisoval (ci dodnes predpisuje?) [vyplazený jazyk]

Na krece vyzkousejte prosim VOLTAREN, na neurozu se ohledne leku poradte se svym lekarem ci lekarnikem. [smích]

321069

14.11.2014 16:08

SRN není svobodná a formálně to ani není skutečný stát

Nikdo 212.?.?.?

Dokonce SRN nemá ani občany, jen osoby a navíc je to prachsprostá s.r.o. [bliji]
V každém případě je to jedna z ukázkových obchodních kolonií těch jedinců, co je není radno jmenovat. Prostě výkladní skříň, kde platí to staré známé: Navrch huj, vespod fuj.

321045

14.11.2014 17:22

Všetci politici sú americké marionetky,

abc 89.?.?.?

keď sa riadia konšpiračnou vojnovou propagandou masovej mediálnej manipulácie svetových médií, ktoré sú v rukách svetových okultných síl vedúcich ľudstvo v zastúpení ich vodcov do konfrontácie s Bohom a vzájomného vyhladenia... Tento stav predpovedaný pred 2000 rokmi je súčasť duchovnej hry o naše životy. Duchovný vodca sveta, ktorý znásilnil ľudskú slobodu klamstvom, násilím, zastrašovaním a korupciou svoj boj proti Bohu prehral, preto vedie svet do celosvetovej konfrontácie s Kráľom kráľov a Pánom pánov...Postup svetových udalostí sprevádzajucich zmenu vlády nad svetom je daný 2000 rokov dopredu:

1/ Veľké celosvetové súženie zrútenim finančného systému a 3. svetovej vojny, ktoré bude Bohom skrátené kvôli vyvoleným
2/ Vyhlásenie OSN o Mieri a bezpečí!
3/ Vznik NWO pretransformovaním OSN, trvajúcej veľmi krátko a to len na jeden účel
4/ Politický útok na svetové náboženstvá s cieľom získať ich bohatstvo na krytie výloh NWO
5/ Viditeľné znamenia 2. Kristovho príchodu a prevzatia vlády nad svetom, ktoré budú zrejmé aj ateistom a falošným kresťanom ako znak ich odsúdenia
6/ Vychvátenie do neba posledných so 144 000 spolukráľov s Kristom
7/Celosvetový útok na Boží ľud s cieľom ich vyhladenia sprevádzaný ich zázračnou ochranou
8/ Armagedon, Božia vojna v ktorej Kristus v záujme záchrany ľudí túžiacich po Božej spravodlivosti odstráni všetkých odporcov Božej zvrchovanosti vrátane celosvetového politického a obchodného systému
9/ Kristus a jeho anjeli zviažu Satana Diabla a jeho démonov do stavu nečinnosti na 1000 rokov
10/Prežijúci Armagedon obnovia rajskú zem, spoločne so vzkriesenými ľuďmi zažijú obnovu života k dokonalosti
11/ Po skončení milénia bude Satan Diabol s démonmi uvoľnení aby dokonalé ľudstvo vyskúšali v rýdzosti voči Božej zvrchovanosti podobne ako zviedol Adama s Evou
12/ Satan Diabol, sa opäť pokúsi demagogicky o celosvetový vražedný útok na Boží ľud. Bude porazený a na veky zničený aj s démonmi. Spomienka na ich neúspešný pokus zvedenia ľudstva bude navždy výstrahou, precedentným prípadom pred podobnými pokusmi kedykoľvek v budúcnosti.
13/ Ti z dokonalých ľudí, ktorí prejdú skúškou rýdzosti uznaním Božej zvrchovanosti, získajú večný život v slávnej slobode Božích detí

321049

15.11.2014 8:49

RE: Všetci politici sú americké marionetky,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 321049

Vami publikovaný výklad je jehovistická téza vypracovaná na základe fundamentalistického prístupu pri doslovnej interpretácii neotestamentárnych spisov, predovšetkým tzv. Apokalypsy sv. Jána.

Literárny rozbor a kritický prístup by Vám naznačil, že tento spis vo svojej futuristickej časti je kompilát min. 2 príbuzných predchodzích menších apokalýps; niektoré motívy sú následne teda duplicitné a nútia Vás při Vašej doslovnej četbe ku krkolomným konštrukciám.

Tým nepopieram, že koniec dejín v réžii ľudstva spojený s "príchodom" Ježiša Krista nebude dramatický.
Odohraje sa však inak, ako nás presviedča vás WatchtowerTM z Brooklynu [oči v sloup]

321072

14.11.2014 18:21

sestřelení letu MH17 stíhačkou Su-27

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Rusové zveřejnili špionážní satelitní snímky, které mají zobrazovat sestřelení letu MH17 stíhačkou Su-27

https://www.youtube.com/watch?v=FWv0e1ry0DU

321052

14.11.2014 19:56

RE: sestřelení letu MH17 stíhačkou Su-27

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 321052

Dotyčný snímek ve větším rozlišení - je to ale z HDTV - takže to trpí hodně MPEG kompresí http://slon.ru/images2/2014/11-14/boeing_1tv_hr.jp...

diskusia(Pád letu MH17 na Ukrajině) http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=307&t=6201...

321057

14.11.2014 21:10

RE: sestřelení letu MH17 stíhačkou Su-27

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 321052

Tady na novinkách slavně píší http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/353596-mos..., že datace snímku chybí, přitom ale na snímku ten datum naspodu je! Problém je ale v tom, že na novinkách nezveřejnili celý snímek, spodní část snímku s datumem jim tam chybí.

321060

14.11.2014 19:56

Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse

Guru 178.?.?.?

Dnešní interview Vladimíra Vladimiroviče - střízlivý realistický přístup:

Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse

http://www.zerohedge.com/news/2014-11-14/russia-pr...

321056

14.11.2014 23:43

RE: Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 321056

Vubec se nezlobim ze tady ceny benzinu a nafty za posledni 3 mesice padaj dolu. V CDN sem uz videl litr benzinu za $1.19 a litr kvalitni nafty za CDN $1.24 a v USA u pumpy benzin ( prepocitano z us gallon na litr 98 centu a naftu za $1.09. To tu uz dlouho nebylo a tak jen at nam takovy ceny jeste nakou chvili vydrzej. Jen at skobaty frnaci krabatej xychty nebo pro me za me se z oil price collapse treba po$erou.

321068

14.11.2014 20:25

Ano, demokracie je pouhou iluzí.

Geronimo 89.?.?.?

Nikdy nic tak ďábelského, kromě pekla, nebylo vymyšleno. A už to takhle nehumánně, agresívně, funguje několik tisíc let a lidé se nepoučí a nepoučí. Zatím každá demokracie skončila válkou. A myslím, že jakýkoli sytém, který dokáže zabezpečit mír, třeba socialistický, je mnohem lepší, než jakákoli skvělá válka. Neboli, bídný mír, je mnohem, mnohem lepší, než bohatá válka.
Humanitní demokracie neexistuje. Jenom krimi-demokracie.

321058

14.11.2014 22:49

RE: Ano, demokracie je pouhou iluzí.

Nikdo 212.?.?.?

Reakce na 321058

Jestli máte pocit, že je tu někde nějaká demokracie, tak jste zřejmě právě přistál na planetě Zemi a ještě jste se dostatečně nezorientoval. [chechtot]

321065

14.11.2014 22:12

Nejenom němečtí politici jsou loutky, to platí o celé EU, snad s výjimkou Maďarska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Vývoj v naší zemi naprosto dokonale a natvrdo analyzuje tento článek, no, není to veselé čtení: http://aeronet.cz/news/zapachajici-realita-25-let-...

321063

15.11.2014 8:51

Nejen němečtí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Kteří politici nejsou poslušnými panáčky amerických oligarchů a jejich poradců,jsou rychle odinstalováni z funkcí nebo se do nich ani nedostanou. Způsobů, jak to udělat, mají poskoci mocných z tajných služeb k dispozici nespočet. Odposlechy soukromých i služebních telefonů ,vydírání za nejrůznější slabůstky, mediální dehonestace a štvanice, nastrčené děvy volnějších mravů a dárečky s úplatky,přípisy velkých částek na účty od neznámých "dárců", dopravní nehody, náhlé zdravotní problémy atd. Každý způsob je jim dobrý k tomu, aby se svět točil podle přání světovládců a přinášel jim stále větší zisky. Není to zdaleka vynález posledních let, praktikují to již velmi dlouho.V posledních letech se o tom pouze více ví. Ostatní jsou jenom mediální pohádky pro naivní a hloupé.

321073

15.11.2014 15:36

To je problém voličů,

Lenka Praha 95.?.?.?

jediným důstojným prezidentem této země od r. 1918 byl Václav Havel. Místo účetního měl být po něm zvolena osobnost mravní jako např. Jan Ruml či Marek Eben či Jiří Bartoška či Simon Pánek a nemuselo to v této zemi tak dopadnout.

321085

15.11.2014 17:45

RE: To je problém voličů,

dub 89.?.?.?

Reakce na 321085

díky za pokus vnést sem humor, je ho opravdu hodně třeba[smích]

321087

15.11.2014 17:57

RE: To je problém voličů,

Sibolet 194.?.?.?

Reakce na 321085

znal jsem jediného pána,dustojného kandidáta na prezidenta.Ostatní jmenovaní pánové jsou jaksi slušně řečeno profláklí...Vývoj osobnosti paní Lenky jistě má co dohánět.http://www.uloz.to/xJd16Rv/erazim-kohak-1978-mp3 Rutinně profesionální manipulace s výsledky voleb DLE OBJEDNÁVKY každého přemýšlivého tvora ODRADÍ od podobných kratochvílí... [oči v sloup] [oči v sloup]

321089

Příspěvků: 32

14.11. 02:15  Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
14.11. 07:19 Jacob  RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
14.11. 08:23 QuoVadis?  RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
14.11. 12:25 Jacob  RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
15.11. 16:37  RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
14.11. 09:48 Emil Robot  RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
14.11. 21:17  RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
15.11. 08:17  RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.
14.11. 08:14 QuoVadis?  Jak smutne....
14.11. 09:12 lubosmat  Vymenili sme vlčí údel v obore za reťaz na psa v stodole!
14.11. 11:39  K čemu je Američanům válka v Evropě?
14.11. 13:29 To je jedno  Je příznačné, že
14.11. 13:37  Demokracia je degeneratívny systém
14.11. 13:45 Danielle  Čo už.
14.11. 17:12 QuoVadis?  RE: Čo už.
14.11. 22:02 Timechild  RE: Čo už.
14.11. 23:53 ikke  RE: Čo už.
14.11. 16:08 Nikdo  SRN není svobodná a formálně to ani není skutečný stát
14.11. 17:22 abc  Všetci politici sú americké marionetky,
15.11. 08:49  RE: Všetci politici sú americké marionetky,
14.11. 18:21  sestřelení letu MH17 stíhačkou Su-27
14.11. 19:56  RE: sestřelení letu MH17 stíhačkou Su-27
14.11. 21:10  RE: sestřelení letu MH17 stíhačkou Su-27
14.11. 19:56 Guru  Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse
14.11. 23:43 Satanist  RE: Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse
14.11. 20:25 Geronimo  Ano, demokracie je pouhou iluzí.
14.11. 22:49 Nikdo  RE: Ano, demokracie je pouhou iluzí.
14.11. 22:12  Nejenom němečtí politici jsou loutky, to platí o celé EU, snad s výjimkou Maďarska
15.11. 08:51  Nejen němečtí
15.11. 15:36 Lenka Praha  To je problém voličů,
15.11. 17:45 dub  RE: To je problém voličů,
15.11. 17:57 Sibolet  RE: To je problém voličů,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 12

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,53 Kč
Kanadský dolar
17,93 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,09 Kč
100 japonských jenů
19,47 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 002,52 Kč
1 unce stříbra
541,44 Kč
Bitcoin
1 393 304,63 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 762