Diskuze k článku

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

Příspěvků 48

24.10.2014 1:15

Saint-Jean-sur-Richelieu moc poklidna komunita tedy neni

MoUdrostrak 90.?.?.?

Saint-Jean-sur-Richelieu je spíš bezútěšná industriální předměstská placka. Když jsme tam museli jednou shodou okolností přenocovat, nechali jsme auto v hotelu (pár set metrů od dálničního mostu) a šli na večeři do centra pěšky podle řeky. Za cca 4km jsme tam i zpátky nepotkali ani živou nohu. Až jsme si připadali bez auta nepatřičně.
Byl tehdy začátek května, už ani nebylo tolik chladno - a stejně pořád tam ani nebylo cítit jaro.
Nedivím se, že v takovém prostředí se osamělý, nábožensky "probuzený" jedinec snadno „radikalizuje". Stačí občas vidět jak exceluje třeba Mikin v LehoŽumpě.
Dokážu pochopit, že dříve byli Kanaďané bez zájmu o svět. Ale dneska zvlášť třeba v tom Saint-Jean-sur-Richelieu je v centru víc exotických restaurací, nežli euro-amerických.
Pokud Kanada patolízalsky válčí za Usraelské zájmy po celém světě, Harper se prohlašuje za „hrdého Zionistu", je hned na malér zaděláno.
Evropa má pořád výhodu, že od člověka k člověku je blíž, nežli v licoměrné Emerice. Nedivím se, že se zrovna v Saint-Jean-sur-Richelieu někdo "zradikalizovat". Kdybych si odmyslel francouzštinu, nebylo tam nic, co by napovídalo, že jsme v Quebecu - a ne někde na pláních.
Proto buďme vděčni za Evropu, Evropanství a obecnou nechuť válčit po světě za Usrael, PetroDollar a PrintDollar.

319677

24.10.2014 1:21

Ciste povrchni pozorovani

n.z. 99.?.?.?

byl jsem s mym pribuznym prvni tyden v cervnu tohoto roku na navsteve v Ottawa. Prvni vec ktera nam zkazila dojem byl poradny dest, ktery trval zhruba po 1-2 hodiny; ten se zmenil casem na obcasny. Co me vsak doslova t'alo pod kolena byla nadmerna pritomnost policie. Hadam kolem 5 policejnich vozidel objizdelo komplex tri hlavnich budov, kolem a kolem jako ve valecnem stavu. Rovnez byli videt pesi policiste.

To co se prihodilo tento tyden je mi proto nepochopitelne: CO delali vsidhni ti policiste? Dalsi formu beznadejneho prekvapeni jsem dostal tim, ze vse propuklo po dobu nekolika hodin v chaos a policie nebyla schopna odhadnout kolik tech atentatniku bylo na Parliament Hill a pri tom meli toho jedineho jiz davno mrtveho. Rovnez tak byla kardinalni hloupost ho oddelat - ted se uz nedovi od nej nic.

Jinak kazdy si muze najit informace sam a pokud mluvi francouzsky ci anglicky se dobere k tomu co potrebuje.

319678

25.10.2014 3:10

RE: Ciste povrchni pozorovani

Tom 24.?.?.?

Reakce na 319678

>...pokud mluvi francouzsky ci anglicky se dobere k tomu co potrebuje.<

nedobre ...

319741

24.10.2014 1:30

Vždyť je to jednoduché

kyticka 81.?.?.?

Pro jakéhokoliv bojovníka provádějící ozbrojenou akci v týlu nepřítele existují dvě zcela exaktní označení.

a1) statečný hrdina speciálních sil
a2) statečný člen národně osvobonozeneckého hnutí-armády
a3) statečný člen odboje

b) podlý terorista

Jde o antagonismus, který je určený postojem mluvčího k osobě příslušného, neutrálně z tohoto pohledu slovníkem 2. světové války řečeno, "partyzána". Ti pak byli buď zlí a zákeřní, proto je stříleli po lesích, případně je veřejně věšeli pro výstrahu, nebo stateční a odvážní, proto jim stavěli mohyly, případně jim dávaly metály). Dle významu odvážného/podlého skutku se i v řadě případů následně dostali do učebnic jako vzor příkladné statečnosti/zbabělosti.

Tedy pár příkladů:

- Kdo zastřelil Heydricha? Teroristi zákeřně poslaní z Londýna, jejichž cílem bylo rozeštvat náladu mezi pokojně pracujícími dělníky v protektorátních zbrojovkách, kteří na rozdíl od svých německy mluvících kamarádů ani nemuseli s flinou v ruce honit Rusa pod Moskvou, nebo stateční vlastenci-odbojáři, kteří hrdinně podpořili doma pod jhem fašistů otročící národovce, aby viděli, že v tom nejsou sami.

- Kdo zastřelil pošťáka? Terorista, zloděj a vrah Mašín, nebo statečný člen protikomunistického odboje Mašín.

- Kdo zabil sám sebe a několik našich vojáků nedávno v Avganistánu? Statečný mučedník (zde pro vylepšení například přidejme ...kterému totálně vymyl mozek místní ímám), nebo teroristický fanatik (zde ale naopak pro změnu přidejme ...co mu zbloudilý USA-dron před měsícem vyvraždil nad ránem doma při snídani celou rodinu). Závorky lze případně prohodit, to jen tak pro pořádek [velký smích]

- Kdo zabil oběti náletu na civilní vlak v Srbsku při bombardování Jugoslávie? Statečný americký stíhací pilot chránící civilisty v Kosovu, nebo český terorista humanitární bombometčík Havel, případně jeho rakouský kámoš Schwarzemberg, který o tom hlasoval v trilaterální komisi?

Oprava Karel to být nemůže, ten hlasoval proti. Pardon, omluva.

A jako vždy, historickou pravdu má vždy až vítěz konfliktu!!!
(Což se může ale v průběhu dějin i měnit, takže pozor na hubu!)

319679

24.10.2014 2:53

RE: Vždyť je to jednoduché

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 319679

Ukazkove a jednoduse receno,tlak budi protitlak,odezva je hned v Australii,ktera,co by spojenec nasleduje israelskou kolonii USA,bouchlo to v Kanade,ale ,lekli se v Canbere,takze,par vystrelu a zaplaceni ochrany pred vlastnimi omyly nas udou stat biliony,navic,nikdo nebude chranit nas,kdyz jdeme do obchodniho domu a nebo na fotbal a jinde.navic politici povstali ze zidli a vzdali hold smutku a pochopeni ,na to,co se stalo v Kanade,nikdo z tech politiku se nikdy nezvedl,kdyz zasahli v Afganistanu deti v lese zbirajici drivi na otop a nebo <omylem srovnaly barak s celou rodinou.
Drive se v Australii rikalo na to ,kam se pletete zbytecne,"priteli,to neni tvoje vec!"
Proto valcime v Afganistanu,Iraku a vsude jinde,tisice kilometru od nas v cizich zemi a pohrbivame 'hrdiny" a upozornujem mladou generaci na hrdinske skutky vsech predeslych valek,do,kterych nam opravdu nic nebylo,ale,politici ve sve patolizavosti tam museli vojaky poslat,s tim ,ze to je dobre pro nas.Takze,az se Vam zena nevrati z nakupu,tak je dobre pro nas,politici budou mit ochranu kolem sebe za nase panize a my si budem platit ve zvysenych danich svuj vlastni konec,ktery v zadluzenosti statuje cim dal tim vetsi a jak se zda nema konce,jen toto podnikani jde do bilionu dolaru.Politici jen premysleji,kde koho stahnout o tech par dolaru co ma zatimco oni "dej Pan Buh" jeste jsou lide,kteri provaly jejich korupci a tak jeden po druhem se zpovidaji,jak ,vlastne hospodari a obohacuji se na ukor statu,danovych poplatniku,takze,takto pracujici politik proste nema cas na takovou uvahu,kam to dovedem bombardovaci politikou a vubec,zda bude nekdo ,kdo muze byt nasim skutecnym pritelem,driv nez nebudem mit nikoho za pritele,nebot zmenili se cely svet natolik,ze tuto planetu udelame blazincem plny terroristu,jednech legalnich-statnich a potom amateru z nadseni,tak dar zivota nam dany prirodou nam takto bude vzat.
Lidi budou doma,nebude kam cestovat,budou se strachy bat vyjit na ulici,deti,pristi generace nas prokleje,jaky zivot jsme jim to pripravili.
V dejinach lidstva je priklad v mafii,kde rodinny klan vrazdil a na oplatku byl vrazden takovym zpusobem,ze dorustajici deti prebirali nenavist od rodicu,jez casem v teto valce -odvete zaplatili zivotem a nakonec pomalu z obou rodin nikdo nezustal v ramci odplaty na zivu,neco takoveho se muse stat celosvetovou politikou do ktere nas namoci nasi hrdinove v poslaneckych lavicich a mozna i urcita lhostejnost verejnosti.Jinymi slovy ,nase deti,nase vnoucata budou nenavideny detmi,vnoucaty z jinych zemi,nenavist az za hrob a bez konce,pro cizi zajmy, dominovat vsem a nad vsemi.
Do rad hrdinu a nebo bojovniku zarazuji i zeny,aby proces vzajemneho vyvrazdovani probihal rychleji.

319685

24.10.2014 13:19

RE: Vždyť je to jednoduché

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 319685

Dostal jsem postou:Skandál v Nizozemí......
> To je ta evropská demokracie!!!!!!Zápa
dní Evropa se probouzí ze svého snu. Za přítomnosti hola ndské královny vystoupí před koncertem dirigent (muslim) a místo dirigování začne publiku rozprávět o krásách islámu. Načež nastane nevídaná věc. Hudebníci si na protest sbalí svoje fidlátka a odejdou ze sálu. Nakonec to dojde tak daleko, že dirigentovi vezmou mikrofon z ruky.Bravo!!! Roztahují se pomalu ale jistě, pozor na ně!! Jsou nemilosrdní, tady nemá prostor žádná tolerance, oni ji také vůbec nemají ! !
https://www.youtube.com/watch?v=qkTcReX_1SA&feature=youtu.be
Jinymi slovy,dostavame to,co si zaslouzime,politici,od zotpovednosti zmuslimazaci Evropy si myji ruce,na druhe strane EU prohlasuje kolik emigrantu musi prijit do Evropy,aby,udajne,bylo na vyplaceni penzi,nebot Evropane zestrali ve vetsim mnozstvi,nikdo nerika ,kde jsou jejich desitkami roku placene dane na dobu penze.
Kostel,chranil ilegalni emigranty,kteri protestovali,ze ubytovani v kostele pred policii,musi sochy svatych zakryt plachtama a "kostel" vyhovel.V Nizozemi byla vrazda vnuka slavneho malire ,provedena muslimem.V mestske rade,kde dnes sedi vic muslimu,bylo doporuceno stezujicim se domorodcum,aby,kdyz se jim to nelibi,aby emigrovali.Poslechl jsem si nahravkyu ze Strakonic,kde starostka vita nove pristehovalce a mesita bude blizko katolickeho kostela.
Proste,kam se podivate,tak,tvorim esi pristi "Bartolomejskou noc", politici Vam reknou ve svem skoleni jejich vlastnich vymytych hlav,ze to vsechno je rasismus i kdyz "nepritel bude ve dverich"a bude vsude kam se podivate.Dnes si i muzete vybrat,jaky terrorismus chcete,nebot krestane jsou mezi dvouma kamenama.
Mossad Agents Arrested In Attempt To Bomb Mexican Congress
www.rense.com/general17/mossadagentsarrested.htm
Arrested With Guns and Explosives Inside the Mexican Congress ... She stated to
La Voz de Aztlan that the two terrorists had taken advantage of a situation that ...
Secretary, has very strong Zionist connections and himself is of Jewish descent.

Kdysi,jeste v dobe Ceskoslovenska,vlada poskytla asil terroristu jez zabili diplpmata Spojenych Narodu
Folke Bernadotte - Wikipedia, the free encyclopedia en.wikipedia.org/wiki/Folke_BernadotteA spokesman for the Israeli government replied: "Count Bernadotte has ... group
had approved the killing: Yitzhak Yezernitsky (the future Prime Minister of Israel ...
Cely svet mluvi o miru,ale,terorismus je vsude,nekde se stak i zakladem statni,nabozenske politiky.
V dobe komunismu ,Bulharska tajna sluzba se proslavila"pichnuti desnikem" na uzemi Francie.Proste,terrorismus a vrazdy se staly,tak rikajic ,dennim chlebem",kdo vzpomene vrazdy vedcu pracujicich na biologickych zbranich,malem ,jich bylo na stovku,proste ,teto svet zacina byt od jednotlivce az po cele narody krajne nebezpecny,nikdo nevi,kdo je vlastne kdo?

319712

27.10.2014 8:32

RE: Vždyť je to jednoduché

Ferddy 46.?.?.?

Reakce na 319712

Pane Roberte mate pravdu, ja to pozoruji zde v neutralnim Svycarsku. Zde se tito Muslimove rozlizaji, jejich zeny jsou nekomunikativni, ony totiz jsou vyvoleni tedy citi se neco lepsiho nez mi, kteri nepatri k jejich vire. Ja osobne nejsem v zadne vire, ani pokrten takze mohu vse srovnavat nezavisle.
Prave ta jejich arogance, jakoby jim patril svet, je nebezpecna. Ja se jich pomalu bojim. A Svycarska policije je pomalu bezmocna proti tem co jdou bojovat do Syrie za Islamsky stat a pak se navraceji. Mam dojem, ze Muslimove jsou podporovani financne Saudskou Arabii a jinymi arabskymi staty, takze si mohou zde ve Evrope dobre zit. Vzdyt oni nepracuji na ulici, ci v socialnich sluzbach, oni se vozi v drahych automobilech atd. Manualne proste nepracuji mezi normalnimi lidmi. My jsme podle nich asi zvirata na ktere plati jen plyvat.

319852

28.10.2014 15:04

RE: Vždyť je to jednoduché

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 319852

To mate tak,Spojene Narody nikdy zadnou valku nezastavili,vzdy o ni jen a jen jednali,jejich neucinnost naopak napomahala vecem zlocinu,neni divu,ustavu UN slozili tri zide ,nam dobre znamy Zorin,americky zid -komunista Hess,na a o Molotovovi ani nemusime psat ,vsak znate ten obrazek jak si trasl ruce s Hitlerem ,jako Rusfelt se Saddamem Hussejnem.Spojene Narody bez podstaty pomohli utvorit Israel s tim,ze tam zije vicejak 400 000,tak zvanych zidu,Bolsevicke Rusko okamzite uznalo Israel,jako i americky president,Wolfenson-Wilson s upozornenim,ze jeho styky s milenkou by vysly na povrch,pokud nebude spolupracovat,takze, pro 400 000 nasli misto v Palestyne a Palestincu se nikdo neptal.jako nas za Mnichov,dale mame prehled,ze muslimu, kterych je v celem svete pres billin a nemaji zadny narok na svuj stat,zrovna tak, Kurdove,jez bojuji,co by teroristi za uznani Kurdistanu,jako statu.
Nezapomenme na zidovskou autonomni republiku Bioroistan ,co zidum za verne sluby v Lubiance prirknul Stalin-Dzugasvilli,Britove nabidli zidovstvu uzemi v Africe,nebot nerozdelovali ze sveho,ale, z africkeho-Ugandu,bohatou na nerostne suroviny,coz byla tatktika kolonialnich statu.K plnemu objasneni veci je prohlaseni zidovskeho rabbina,ze osidlovani Evropy muslimy je zidovsky zajem.
Jewish Autonomous Oblast - Wikipedia, the free encyclopedia http://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Autonomous_Oblast In 1908 Volochayevka, Obluchye, and Bira, Russia stations appeared; ... In the future, based on JAO was supposed to create a Jewish republic (as a place of ...
islamic center of america : The Muslim Observer http://muslimmedianetwork.com/mmn/%3Ftag...3Dislamic-center-of-americ Sep 1, 2011 ... ... court that violence was “necessary” to save Europe from Marxism and “ Muslimization. ... virtually identical to those of Christianity and Judaism. .... “Every kid here is happy,” says 10 year old Ali Alsumar. ..... MIDDLETOWN, CT—In order to prove that Muslims and Jews can coexist peacefully, Rabbi David ...
Dochazi k tomu,ze ,tak zvani zide budou chtit pratelstvi s muslimy,pokud oni,budou cim dal,tim vice pronikat do Evropy.Proto, bylo receno,ze nepritel meho nepritele je muj pritel.
'Islamization of Europe a good thing' - Israel Jewish Scene, Ynetnews http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html Nov 11, 2012 ... Jewish Scene: Rabbi Baruch Efrati believes Jews should 'rejoice at the fact that ... As concerns grow over the increasing number of Muslims in Europe, ... of modesty and integrity, and not like the hypocritical Christianity which
Znicke krestanstvi pomoci muslimu, politici delaji,jako,ze o ncem nevi.

319908

30.10.2014 1:27

RE: Vždyť je to jednoduché

favela 113.?.?.?

Reakce na 319852

...rozlizaji se vsude...Tak jako kdysi Gottwald prohlasil, ze se jezdi do SSSR ucit jak zakroutit krky burzoasii , tak islamove /i feministky,cikani atd/s jejich vysadami a vyzbrojeni nejen zbranemi ale hlavne politicky korektni smrtelnou nenavisti vuci nam /dukazy denne kolem nas/ jsou podobna Pata Kolona proti nam kteri vidi elitam do karet...a proti vsem normalnim lidem sveta...Co nas take postrkuje smerem k Rusku , je ze odtud nic takoveho neprichazi...

320023

25.10.2014 14:14

RE: Vždyť je to jednoduché

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 319685

Zdieľam vaše obavy, Roberte a chcem podčiarknuť tú "určitou lhostejnost veřejnosti".
Zaráža ma a vskutku znepokojuje, aká obrovská je táto ľahostajnosť k zverstvám fašistických eskadrón na Ukrajine, k utrpeniu civilného obyvateľstva, ktoré je systematicky vyvražďované. Všetko za trestuhodného ticha OSN, EÚ a aj nás, bezprostredného suseda tejto rozvrátenej krajiny.
USA sú majstri v destabilizácii, rozvracaní, vojenských pučoch i v krutom a neľútostnom vraždení, keď ide o ich národné záujmy. Čo ale pokladám za mimoriadne odporné je to, že svoje špinavé ciele dosahujú prelievaním krvi nevinných po celom svete a svoje viny hádžu na iných.
Tak sa potom môže napĺňať do bodky Orwellova desivá vízia. Medzinárodný súd súdi obete a vyznamenávajú sa vrahovia, prostitútky dostávajú ceny a každá smrť je OK, stačí, keď obete označíme slovom terorista...

319772

26.10.2014 11:00

RE: Vždyť je to jednoduché

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 319772

>USA sú majstri v destabilizácii, rozvracaní, vojenských pučoch i v krutom a neľútostnom vraždení, keď ide o ich národné záujmy. Čo ale pokladám za mimoriadne odporné je to, že svoje špinavé ciele dosahujú prelievaním krvi nevinných po celom svete a svoje viny hádžu na iných.

>Tak sa potom môže napĺňať do bodky Orwellova desivá vízia. Medzinárodný súd súdi obete a vyznamenávajú sa vrahovia, prostitútky dostávajú ceny a každá smrť je OK, stačí, keď obete označíme slovom terorista...

Po takovych slovech si vzdycky vybavim My Lai z roku 1968. Pro mladsi uvadim adresu, kde se dozvedi o te udalosti podrobnosti. Ja jen dodavam, co jsem v doporucene strance nevidel, ze americky velitel, zodpovedny za ten masakr, dostal puvodne basu, ale prezident Nixon mu to premenil na domaci vezeni!!!!!!!!!!! A druha adresa je seznamem valek USA. Hruza, jake ti Amici maji svedomi.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Masakr_v_My_Lai

http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americky...

319815

24.10.2014 1:40

Už nám neřekne

omega13 46.?.?.?

jak to bylo, o to se postarali ... Tyhle teroristické útoky v "pravou chvíli" mně opravdu nepřesvědčí ...

To byl stejný terorista, jako ti retardovaní dělníci na letišti v Houstonu, nebo které to měli "vyhodit do povětří", jako arabové, kterí v GB nakupovali hnojiva (na výbušniny. samozřejmě), kdy se ukázelo, že další ze skupiny, který akci rozjel a zorganizoval nakonec svědčil proti nim jako hlavní svědek, takto pracovník MI5 nebo jaké složky bezpečnosti. ...

Open your eyes !

319682

24.10.2014 2:38

Soutez v predhaneni se..

favela 113.?.?.?

Reakce na 319682

...v terorismu ,v nasili a masakrech ze vsech stran..Ale obrana proti islamskemu vrazdeni je zaroven utokem na multikulturnacismus. V hojnych poctech byli a jsou vitani a s otevrenou naruci plnou penez a vyhod...tito prislusnici nejmirumilovnejsiho a nejfanatictejsiho nabozenstvi...Ten kdo nevital a nejasal pri spatreni burkistek a nenavistne se chovajicich se gangu a na kolena pred mesitou nepadal a jinak pochybovacne nesouhlasil byl instant racista-zlocinec patrici do vezeni. Vitany a propagovany hojne byly jejich zvyky a porouceno prisne respektovat vse pod pohruzkami trestu. Zakaz slavit vanoce a jine svatky pod ucelem neurazit vzacnejsi obcany spatrenim jeslicek v vykladech obchodu , slysenim koled a videnim rozzarenych detskych tvaricek okolo rozsvicenych vanocnich stromku na namestich...Nyni jsou urazeni a nadsene pouzivaji kazde zaminky i to ze my nemuslimove zijeme i pres zakazy po svem ,/i to ze uz davno panuje diktatura a tyranie dvou stran vsude na zapade/ i kdyz stedre obdarovavani polit.systemy a politiky s poskytovanim penez za nic, sluhu,organizaci popdurnych ,zadarmo bydleni v dobe kdy renty jdou do tisicu tydne za 2 pokojove byty, proto pokracuji v tradicich a kulture kruteho nasili fanatiku, praktikovanych po tisicileti..Vse jim musi byt povoleno jinak je zle. Pateticke prohlaseni ze se Kanada neda zastrasit bylo provazeno mnozstvim k smrti zdesenych a bezmocne pobihajicich ,zmatenych postav...Vlady a elity se vsak obklopi policejnimi divizemi a bezbrany , bezmocny obcan bude stale tercem teroristickych utoku obojich teroristu kdekoliv vcetne sveho domova. Islamskych o kterych bezpecnostni urady vedi a vedeli/Boston a Kanada/a nebo opancerovanych vladnich monster po zuby ozbrojenych v policejnich uniformach ...A kdo je horsi ?

319684

24.10.2014 6:56

RE: Už vam nereknou , ze

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 319682

v Ottawe vcera nestrilel terrorista, ale priblblej punk na kterym se system kterej ho jebal hned vod narozeni podepsal a ze se nemuze nikdo divit, jak mu z toho prdlo v kebuli a nekdo kdo se mu zrovna primotal do cesty to zkratka a dobre vodsal..... Je zajimavy, ze jeste neni nic vysetrenyho a uz maj vo tom v eraru a v mediich "chytrejch" cancu vic nez vopice chcanek a pri tom vsem nejsou schopni ani rict , jaky ten punk mel detstvi a jestli se na nem taky nepodepisoval pedofilni farar kterejch ma Canad v provincii Quebec uz taky jak nasanejch ! Taky jak jinak by to mohlo bejt a jak jinak by se to jeste dalo vysvetlit ze jo? Faktem zustava, ze terrorista by se na takovou akci pripravil jiste jinak a naklusal by na Parlament Hill aby v Parlamentu presvedcil erar nebo udal poradek s uplne jinym arsenalem.....

319693

29.10.2014 3:27

RE: Už vam nereknou , ze

favela 113.?.?.?

Reakce na 319693

uvalit masovy vrazedny teror na civilni bezbranne obyvatele pomoci zbrani a nebyt teroristou jen umeni pravdu...

319940

24.10.2014 4:12

neomarxisticka korektnost si kope hrob.

fohat 194.?.?.?

Az se to dotkne pozustalych po techto vysinutych politicich,zacne se neco dit...staci,kdyz zahalena muslimka stitive odhodi odjisteny granat kalouskum pod nohy...

319688

31.10.2014 2:46

RE: neomarxisticka korektnost si kope hrob.

favela 113.?.?.?

Reakce na 319688

s podminkou ze zahalena muslimka je predem vybrana a vycvicena specialnimi agenty treba a urceny "kalousek" je take predem vybran , musi kvalifikovat treba neposlusnosti a nebo mluvenim pravdy/tech "zlocinu" je vice... V Kanade , ve vladni budove nebylo utoceno vsak na cleny vlady a parlamentu, nebot jsou povahy poslusne ,podajne, trestu /z hlediska elity/ si nezasluhujici...

320092

24.10.2014 5:55

Vubec nepochybuju,

Satanist 75.?.?.?

ze jen dacan s vymytou mozkovnicej bral dnes rano ty cancy ze svalnaty Harperovi huby vazne..... Bylo by zajimavy vedet , kolik se tech erarnich hrdinu v Ottawa Parlamentu kdyz tam s flintou naklusal ten punk co vodprask u War Memorial na Elgin Street nic netusiciho vojaka a zacal tam taky strilet strachy posralo ...... [chechtot]

319690

24.10.2014 6:22

RE: Vubec nepochybuju,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 319690

>kdyz tam s flintou naklusal ten punk co vodprask u War Memorial na Elgin Street nic netusiciho vojaka
Je mi lito toho "vodprasknutyho nic netusiciho vojaka" a je mi jeste vic lito (ale jinak) cloveka, ktery je schopen tu strasnou udalost pretocit takto:
>Bylo by zajimavy vedet , kolik se tech erarnich hrdinu v Ottawa Parlamentu kdyz tam s flintou naklusal ten punk
(...)
>a zacal tam taky strilet strachy posralo ...... [chechtot]

319692

24.10.2014 17:42

RE: Vubec nepochybuju,

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 319692

Ja sem velice vsimavej a ty se podivej se na video zabery jak tomu vojakovi kteryho Ti je lito druhej den Harper s Harperovou u War Memorial na miste cinu hodili kytku pred cumilama ktery nestascili zirat na zem hur jak psovi ! (tak si ho vazili a litovali... ) nez si zacnes prskat na plomby ! Ja sem nic nepretacel, jen sem napsal pravdivej statement of facts a tak se z toho neposer ! [chechtot]

319717

24.10.2014 7:24

RE: Vubec nepochybuju,

.lak 77.?.?.?

Reakce na 319690

Ti se budou podělávat kontinuálně podle toho jak jim to v dinosauřích mozečcích bude docházet zato setrvale. Navíc sdílením z pozice moci psané i korupční budou vytvářet podmínky aby si co nejvíc spoluobčanů užilo stejně i od nich, protože převzaté zkušenosti musí zhodnotit. Navíc mistři lovu beze zbraní dokážou vyrobit obří kupy zmarů a beznadějí a mrtvými mohou směle jednorázovým zabijačkám zběsilých bezesporu sviňodebilit hravě konkurovat idioti, vlastně kap. přerozdělovači zákonozdárně. [bliji]

319696

24.10.2014 6:09

Vim, co to je byt emigrantem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Je to tezke prevzit v celem rozsahu zvyky nove zeme. Proto si emigranti prenaseji do novych domovu zvyky starych domovu. Ne vzdy to vsak mohou byt zvyky akceptovatelne. Treba:
http://zpravy.idnes.cz/islamiste-v-syrii-ukamenova...
Proti takovym premoralizovanym zvykum (zakonum) je nutne postupovat cilevedome. Kanada otvira dvere pro zajemce zit na kanadskem uzemi. Bylo by logictejsi, aby se stavela proti sireni takovych zakonu az na vlastnim uzemi, anebo s urcitym predstihem - zapojovat se do likvidace toho systemu preventivne i mimo?

Islamsky radikalismus se siri formou terorismu - tedy nasilim, hrozbou, zastrasovanim - hlavne civilniho obyvatelstva. Jeho plany jsou zrejme: svet. Kanada pro svoji imigracni vstricnost je tzv. primo na rane.
Nevim, neumim se tentokrat naladit proti US prevenci (za asistence Kanady), ktera je podle me nastavena prospesne pro cely zbyvajici svet.

319691

24.10.2014 11:18

RE: Vim, co to je byt emigrantem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 319691

poznam viac ako 2 desiatky moslimov, a ani jednen z nich nie je radikal, ak odhliadnem od tych, ktorym pozabijali preventivne rodinnych prislusnikov

319708

24.10.2014 18:08

RE: Vim, co to je byt emigrantem

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 319691

Pouzivej mozek, rozhlidni se vokolo sebe a zjistis, ze uz brzo do Canady mezi indicky a cinsky tribes kterejch je na pocet vobyvatel velka vetsina zacinaj tez emigrovat velky stada vopic baboon a me desi pomysleni, ze kazda z nich bude mezi zubama drzet citizenship card....... Aspon v Hongcover , rika se mu taky Vangkok to uz tak je ! [chechtot]

319718

25.10.2014 0:11

RE: Vim, co to je byt emigrantem

dub 89.?.?.?

Reakce na 319691

a co to má společného s článkem?
je tam jasně uvedeno, že to byl rodilej kanaďan, tak proč tu žvaníte o nějakých přistěhovalcích a otvírání dveří kanadou?

abyste splnil stranickou linii?

319732

24.10.2014 7:20

Hon na čarodějnice pomáhá systému

Saša 24.?.?.?

Lidé se cítí ohrožení a bez reptání si nechají víc líbit. „Útok na Kanadský parlament!“ Vše záleží jen na podání. Držkatá televizní „personality“ Rosie O'Donnell řekla, že když dva lidi jsou zabiti v Kanadě mentálně postiženými neléčenými blázny je to terorismus a Kanada vyhlásí národní smutek, zatím co v USA je zastřeleno v průměru 86 osob denně „ a co to je? To je terorizmus tady“ (v USA).

V té tragedii ztracených dvou lidských životů je spousta trpce tragikomických okamžiků:
Předseda vlády Harper byl ochrankou nacpán do krytu, zatím co ostatní členové vlády se zabarikádovali v místnosti.
Michael Bibeau byl rychle zastřelen dvěma výstřely a pak rozstřílen na cimper camper nejméně 30ti výstřely ostatních hrdinů.
Michael Zehaf-Bibeau, co zastřelil vojáka „obřadně střežícího“ památník války, je synem Susan Bibeau-ové, která je nevyší státní úřednicí ministerstva přistěhovalectví/Immigration and Refuge Board of Canada. Michael Bibeau chodil do soukromé školy a zjevně si užil privilegované mládí. Jeho otec, původem Libyjec, se účastnil v roce 2011 boje proti Gaddafimu v Libyi. Michael Zehaf-Bibeau byl pod dohledem kanadské tajné služby, mnohokrát pokutován za požívání PCP, a jiných drog. Všichni jeho přátelé mají za to, že akutně potřeboval psychiatrické léčení, sám říkal, že ho pronásleduje ďábel (arabsky šejtan). Žádal soudce, aby ho poslal do vězení.
Oběť, Nathan Cirillo byl kulturista a voják jen na částečný úvazek, aby si přivydělal, živil se jako barový vyhazovač. Nesvěřili mu náboje do zbraně a také proč hned vedle parlamentu, stál tam jen pro focení turisty.
Největší prdel z toho má „Islámský stát“ na Twitteru. Kanadští vojáci dostali příkaz na veřejnosti chodit v civilu a do práce jezdit s bandaskou jako každý jiný nádeník a tak popichují „Během války vojáci brání zemi, kromě Kanady, kde svléknou uniformy a schovávají se na základnách“ atp.
Kanadská vláda se již kasá jak zneužije neštěstí k většímu šmírování obyvatel, přitom je více než spoluvina, nejen bombardováním civilistů na zcela cizím území, ale i politikou preferování imigrace ze zemí s diametrálně odlišnou kulturou a představami. Dále i podporou a nezdaněním muezinů a jiných „svatých“ na vlastním území. Snad každý četl, že federální policie RCMP může nosit turbany. Napadla mě ž...Automaticky kráceno

319694

24.10.2014 7:22

Hon na čarodějnice pomáhá systému

Saša 24.?.?.?

Reakce na 319694

Napadla mě žertovná myšlenka, kdyby na ochranu vlády použili tu „královskou jízdní policii“ v turbanech, nešťastného blázna by to dozajista zmátlo a zachránilo mu život a jeho matce jejího jediného syna.

319695

24.10.2014 8:37

RE: Hon na čarodějnice pomáhá systému

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 319695

Vsak taky ty zakony tady hodne lidi uz taky sere..... Jako priklad uvadim, ze pri jizde na bicycle zakon narizuje nosit helmu a raghead z RCMP kterymu vadilo ze cyclisti si ji nekdy nenasadej si i ve sluzbe jezdi na Milwaukee vibrator - (Harley & Davidson motorcycle) bez braincatcher ... [naštvaný] Byl vo tom double standard prekrasne psanej clanek taky v novinach a meli ste videt jak RCMP v turbanech ke kterejm se pridali i ti idioti ze zatamnenym mozkem v brigadyrkach rvali ... [chechtot]

319699

24.10.2014 8:40

RE: Hon na čarodějnice pomáhá systému

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319695

1) Norsky Massin Gun byl rovnez syn "diplomata".

2)Cesky nadprůměrně inteligentní "lesni" vrah Kalivoda byl synem diplomata v Paktu NATO v Bruseli jakbysmet:

"...Motivy jeho činů se nikdy nepodařilo objasnit. Sám o nich mlčel, spekulovalo se o duševní nemoci nebo o tom, že toužil být přísně potrestán. Tomu by nasvědčoval i fakt, že po vraždách nijak nezahlazoval stopy a po zatčení se k činům přiznal.

Vyšetřovatele zaujalo i to, že měl Kalivoda v době vražd u sebe v batohu fantasy(!!!) knihu Poslední hrdina od Terryho Pratchetta. Zvažovali, zda se nemohl nechat inspirovat hlavním hrdinou, který se vydal do hor a lesů, aby uchránil lidi před stářím a smrtí, a chtěl se mstít bohům(!!!). Nakonec se ale přiklonili k tomu, že si knihou jen zpevnil dno batohu, kde nosil zbraň.

Kalivoda byl podle znalců příčetný a nadprůměrně inteligentní. To dokázal v roce 2004 ve znalostní soutěži Chcete být milionářem?, kde vyhrál 320 tisíc korun. Kalivoda studoval dvě vysoké školy, které prý nedodělal jen proto, že na něj byly příliš lehké.

Podle psychologů mohl "trpět" i tím, že se nevyrovnal svým rodičům. Otec tehdy pracoval v centrále NATO v Bruselu a matka měla soukromou zubní ordinaci..."

3) Matka detskeho Massin Guna z N.J. take pracovala pro tajne sluzby.

4) Magor (sedevrazedny atentatnik) v letadle do Detroitu byl dokonce svym establishmentovym otcem predem udan - bez reakce...

Pozorovatel (pravicujici) by az rekl, ze je to trest "diplomatizujicim" rodicum od (jejich) LoutkoVodicu.

Za co?!
Nač?!
NATO!?

319700

31.10.2014 4:09

Posledni dobou je malo legrace..

favela 113.?.?.?

Reakce na 319695

tak ...se tesim ,ze to zachrani Kanada ,az podle rovnopravnosti bude Royal Kanadska Jizdni Policie nosit burky jako uniformy a cerny stan az na zem...Az budou honit v tom teroristy oblecene zrovna tak..Uz aby to bylo...a jine zeme musi nasledovat..Ani armady nesmi zustat v pozadu za multikulturnim vvyvojem...Sranda musi bejt a misto koni musi jezdit na velbloudech...Jsem sokovan ze to jeste neni zavedeno...

320094

24.10.2014 8:04

RE: Hon na čarodějnice pomáhá systému

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 319694

To snad neni mozny ...... Ze Vy tam u Vas prez pozdni hodinu snad ani nespite ? Ale kdyz uz jste vzhuru prectete si na tom Twitter taky velice zajimavy comments ktery pasujou na canadskej erar jak (_!_) na hrnec !

319698

3.11.2014 2:24

sem pocitacovej analfabet,

favela 113.?.?.?

Reakce na 319698

a navic pozdne hodinovy protinozec z Tramtarie a tak nemam tuseni jak se na ten Twiter dopajtlovat..

320235

24.10.2014 7:43

MK ULTRA ver.2000

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Tento bohulibý experiment probíhá v Kanadě již dlouho se skvělým výsledkem.

319697

25.10.2014 5:27

RE: MK ULTRA ver.2000

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 319697

Tak nak to asi bude ! Podepsalo se to i na Harperovi a jeho eraru. Dnes napsali ze ten hrdina co mel pak na verejnosti cancu jak vopice chcanek vo tom, ze terrorismus v CDN jeho democracii nezastavi kdyz ten punk s kverem naklusal do Parlamentu na chodbu zalez do satniku , ale uz zamlceli jestli se jim tam v tom satniku strachy neposral. [chechtot]

319747

30.10.2014 1:38

RE: MK ULTRA ver.2000

favela 113.?.?.?

Reakce na 319747

nebo operace Gladio...Mel by ten otrok /Harper/z Kanady okamzite rezignovat s celou vladou, protoze zabranit utokum na civilni obyvatelstvo je jedna z prvnich a nejdulezitejsich povinnosti kazde vlady statu. Bez toho je stat zbytecny a protistatni, kdyz navic zakazuje se utokum branit...Dalsi vlady dokonce organizuji tyto utoky...bez pochyb. Doslo to tak daleko ze se ani nikdo nepozastavi nad zlociny vlastnich vlad...

320024

4.11.2014 4:12

RE: MK ULTRA ver.2000

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 320024

Harperovi a jeho eraru se ten terrorismus toho debila kterej mel bejt zavrenej v kleci na psychyatrii velice hodi a jako vzdycky toho vyuzije a priblblejm kanadanum - (vetsina z nich si to snad ani neuvedomuje protoze drzi mezi zubama jak ta vopice baboon citizenship card )... nakejma novejma paragrafama v ty zemi democracie zase vomezi castecnou svobodu. Little by little .....! Presne tak jak to erar toho cernouska v bily chajde prozrany cervotociem dela amikum v USA !

320279

24.10.2014 10:32

trochu mimo

martin bareš 90.?.?.?

píšu trochu mimo, ale jen trochu.
Dávám to sem proto, že jinam není kam. A ještě to hodím do nwoo.

Podívejte se na dnešní Novinky. Jsou tam dva články. Jeden o poskytnutí vysoce nadstandardní zdravotní péče malému hošíkovi z Británie. Druhý o demonstraci muslimů v Praze za účasti Pánka, Bělohrádka a Hermana.
Články nijak zajímavé nejsou. Taková Novinková klasika. Zajímavé jsou reakce našich občanů (či ovčanů) pod nimi.

Zn: šílená moc propagandy, přeju hezký den.

319704

24.10.2014 13:25

RE: trochu mimo

lubosmat 195.?.?.?

Reakce na 319704

Od terorizmu k politikom – vôbec to nie je mimo, ale obecne skôr platí od politikov k terorizmu!

Samotná definícia terorizmu, niečo ako akt násilia na nezúčastnenom nevinnom obyvateľstve nie je vôbec medzinárodne definovaný alebo ustálený pojem.

Z povahy takéhoto „Teroristického“ činu vyplýva, že ho činí človek vlastnou organizovanou, a teda zámernou činnosťou smerovanou na náhodný civilný cieľ. Motívy takéhoto činu môžu byť rôzne: sociálne - ekonomické, náboženské, politické ...

Ešte som ani nezačal a už je tu prvý rozpor: „Niečo sa organizuje, aby bol nakoniec zasiahnutý úplne náhodný cieľ!“. A možno práve v tom je ten zmysel: „Hovorí sa, že sa viac bojíme neznámeho, neurčitého zla, ako vlastnej smrti!“.
Terorizmus má zrejme primárny zámer pôsobiť na široké masy, a toto je spoločná črta s politikou.

Osobne sa prikláňam k názoru, že teror páchajú silnejší voči slabším, a nie naopak. Slabší môže tak akurát vyvracať svoju frustráciu na chodník bezmocnosti.

Dôsledky teroru mocností sú viditeľné na cintorínoch všade vo svete. Keby terorizmus bol odvetou proti zverstvám dobyvačných armád, mal by konkrétny cieľ, a bol by smerovaný proti osobám schovávajúcim sa za imunitu prameniacu z titulov svojich funkcií.

Za teror môžu politici, ale trestaní sú takmer vždy absolútne nevinní ľudia.

319713

24.10.2014 19:07

no jo ale malo lidi vi ze Kanada je becko JUESEJ

franta ritabur (zavináč) hotmail (tečka) com 109.?.?.?

v pondeli jsme prijeli z kanady s BA. leteli jsme pres Londyn do Prahy. No z Toronta do Londyna 747 bylo ve vnitr cely hnedy, a az z londyna do Prahy se to zbelilo.

Nastesti v Kanade zimeme v memsim meste, kde je to celkem jeste bile, a taky je tam klid. Je fakt, ze Kanada se zahnojila diky tomu ze jsme "British Commonwealth" to znamena casti zasle Britske slavy, a to nas (Kanadu) stalo ze jsme mueli prijmout po valce Sikhy (to jsou ti s turbany) protoze se prali za Angliji, a potom Pakistance "pakis" ktere vykop Idi Amin z ugandy, no a pak bandu rakosniku kdyz to amici prosrali ve vietnamu, no a potom kvuliva tomu ze se kanadani kolem 80 roku nechteli rozmnozovat tak prisli ti pomrdni hnedackove, a pak cernousci. O tech cernejch by se dalo moc vypravet, ale staci ze okamzite kazdej cernej dostal okamzite vladni zamestnani, byl jsem treba pred 15 lety na celnici neco proclit a tam si za prepazku nadherna cerna ramlice pucovala nehty, a srala na kazdyho kdo byl bilej. No a to je ta utlacovana cast lidstva.

Vlastne je to nasledek Britske ci lepe receno anglicke politiky ktera od 17 stoleti razila politiku "Co muzes urvat urvi a co ne tak zkurvi". No a potom ti z kolonii nalezli nejdrive do Anglie, a potom kdyz uz jich bylo moc, tak to cpali do dalsich bilejch kolonii, jako je kanada a aj Australie, ovsem v Australii maji stesti ze jim tam nalezli cinane ci byli take dovezeni a to jsou ti nejslusnejsi.

No a Evropa, diky Francii a blci Degooooolivi prohlasila Alzir za kus francie a dnes dole na jihu v Marseili je vetsi kriminalita nez na jihu Texasu.

Smula je v tom, ze my cesi ac jsme nikdy nemeli zadne kolonie, v tom jedeme diky nasim blbym zlodejskym a lezdoprelisticky politikum taky.

Ja mam kliku ze uz mam flek na olsanech diky svemu veku, ale je mi lito (no moc ani ne) tech mladsich, na ktere ta hlavni sranda jeste ceka.

Proste- nadavejte Putinovi do krvavejch bolasanu a lezte spolu s nasim zahraministrem Bruselu do prdele

319721

24.10.2014 19:41

Demagógia, propaganda a hlúpe ovce

Cico Ciciak 109.?.?.?

Takže klasika. Máme tu nejakého znudeného alebo skutočne zo systému a súčasného stavu západu frustrovaného ZÁPADNÉHO DOMORODCA!!!, ktorý predvčerom konvertuje na islam (to médiá preistotu zamlčia), vyhodí sa do povetria a ejhla, hneď tu máme masívnu kampaň a propagandu všetkých západných médií o zlo islame, o zlých muslimoch, potvrdenú poučku - čo Arab to terorista a všade v mainstreamových diskusiách totálne vymyté ovce, ktoré si medzi sebou navzájom dávajú pluska za príspevky typu - "Kedy už konečne tú Arabskú háväď vybombardujeme?", bez toho aby vedeli, o čo ide. Pozrite sa len na české ihojte, čo tam tí antiruskou a antimuslimskou propagandou zblbnutí ľudia píšu. A keď sa im to snažíte vysvetliť, tak nemáte šancu a hneď ste onálepkovaný za rusofila, komunistu a konšpirátora, pretože správny demokrat a kapitalista musí nenávidieť Rusov a muslimov, že? To dá predsa rozum. Teda aspoň tým hlúpym zdegenerovaným ovciam, ktoré každý deň šňupú svoju najpravdivejšiu paradigmu. Hnus! Už ma niekedy ten život medzi touto bandou degenov fakt nebaví! [bliji] [bliji] [bliji]

319722

24.10.2014 19:44

Kanada je pouze součástí plánu NWO...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

... a někomu se zdálo, že je v boji proti "terorismu" a za nový světový řád málo angažovaná. Nemusíme si nic nalhávat, Harperova vláda je kvůli válečným dobrodružstvím po boku US boys stále pod tlakem umírněné kanadské veřejnosti a tak tento útok přišel v pravý čas. Kanada má svého zabitého hrdinu, vojáka a Harper má teď volnou ruku ve všem, i kdyby přišel do parlamentu s žádostí o vyhlášení války indiánům, tak ten souhlas parlamentu dostane. Teď ano. To v Británii už jsou mnohem dále, Cameron natvrdo řekl, že chce zavírat lidi kritizující současný demokratický režim a na pomoc jako důkaz si bere ISIL, nácky a Kukluxklan, ovšem ne v tomto pořadí, což děsí ještě více: http://aeronet.cz/news/cameron-jeste-slovo-a-zavru...

319723

24.10.2014 22:27

RE: Kanada je pouze součástí plánu NWO...

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Reakce na 319723

Je to stará osvedčená stratégia. Verejnosť sa musí nejako presvedčiť. Mna len štve to, že sa to robí takýmto spôsobom ako malé deti na základke, keď jeden smrad potajme presvedčí pol triedy aby sa nehrali s nejakou vytypovanou obeťou, s ktorou má ten smrad spor, ale nevie ho vyriešiť ako chlap zoči voči. Keď sa toto robí medzi malými deťmi, tak čo sa potom robí medzi dospelými? 1000x horšie svinstvá. Dakedy si dalo otvorene a férovo jedno vojsko druhému do držky a vec bola vyriadená.

Áno, dnes to vypadá, že už dávno nežijeme v slobodnej spoločnosti. To mi pripomenulo toto video:

Peter Stanek - Globálna kríza a kontrolovaná spoločnosť
---------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=CpWK79lEpVs

319728

25.10.2014 3:41

Ze zivota teroru...

favela 113.?.?.?

Reakce na 319723

Brzy po rijnove rovolucni frasce 1917 se stalo zrejme, ze komunisticka bolsevicka strana je predvoj tridy , ktera prestava rychle existovat. Revoluce delniku a v jejich jmene vyzmizikovala delnickou tridu . Zustal predevsim jen ten predvoj. V samotnem Petrohrade se snizil pocet komunistu z 50 tisic na trinacr tis. Valecny prumysl chem. a zbrojni take snizil pocty delniku z 250tisic na 50 tisic a velke fabriky jako Lessner a Ericsson snizily stavy ze 14 tisic na dve ste. Byli to predevsim delnici protestujici proti vlade v jejich jmene . Byli oznaceni jako lumpen prol.,nepratelske zivly a deklasovana trida /to jsem byl take prechodne/ Nesmelo se priznat, ze jsou to ti sami kteri revoluci vykonali.Vzrust cerneho trhu a zkuseni delnici odesli do vesnic. Az do vyse 80% pracujici jezdili po Rusku shanet potravu. V Petrohrade a dalsich mestech nezbyli zadne stromy,ploty,podlahy, knihy vzacne tisky i ikony, vse horlave skoncilo v kamnech. Navic populace ve mestech umirala hlady. Venkov neprodal za nove bankovky, zvykly na carske poctive stribro a heslo Pryc s Leninem a konskym masem, my chceme cara a veprove. Brzy uz v r. 1918 uz dal Lenin strilet do demonstrujicich delniku ve mestech,/tak jako car/ a nasledoval rychly sestup do teroru , pomoci teroristickych zakonu. Pokr.

319743

24.10.2014 22:19

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Už by sa malo konečne rozlyšovať, o akého "muslima" v skutočnosti ide. Či rodilého Araba, prisťahovalca alebo znudeného západného domorodcu. Taktiež by sa vždy malo zistiť prečo konvertoval na islam a či to nie je náhodou preto, lebo už má tejto špiny, faloše a pseudomorálky tej najdokonalejšej západnej civilizácie pokrk.

Článok je výstižný a mal by byť na titulkoch každého média. Ale to sa asi nedočkáme, kedže médiá nie sú nezavislé. [bliji]

319727

25.10.2014 4:50

Ze zivota teroru..pokr.

favela 113.?.?.?

Reakce na 319727

Rusko a rusove nikdy nezazili normalni vladu a normalni zivot a stale ,snad uspesne ted hledaji a zapad na misto porozumeni ,pomoci,jde jim po krku.....Kdyz nejde sedlak na chalupu, jde chalupa na sedlaka a kdyz nejde svet proti teroru jde teror na svet...Zajem je o samotne provedeni teroristickych utoku 9/11 a dalsich, mene ale o jejich dopad a dusledky jsou zde. A obvinuji se hojne ty dusledky na misto pricin. Na misto imperialismu meniciho se do terorismu fasistickeho,nekdy komunistickeho i vladne-korporacniho...Prevrat 9/11 za ucelem upevnit moc nejen v USA ale i nad svetem . Ku pomoci byli vitani teoriste-fanatici,vedci,byrokrati,policie a tajne sluzby,"umelci" a media predevsim..Povelem bylo zhrouceni SSSR a vych. bloku s vydatnou pomoci mentalne nedostatkoveho gorbaceva a jeho burzoasni zeny Raisy. "kdo nejde s nami"...protoze se jistilo ze USA je znovu vitezny Golem,Superman, King Kong a Rambo-Rocky dohromady a ze nic nestoji v ceste k svetovlade a byl vynalezen prislusny plan../autor Wolfowitz a jini fuckwitz/. V zavesu poslusne havloidi tulice se do prizne. Avsak Bush nebyl zadny Adolf , jen smesna atrapa. Jako mnoho planu ,neco vzdy selhava i dnes. Vetrne mlyny zacaly ztracet smer a bloudit v neuveritelnych problemech don kichotskych. Penize ,zbrane a moc meli postacit. Ostatni,ze se poda. Zacal zahy prevladat a dokonce vladnout chaos/muzeme pozorovat okolo nemoci Ebola a napadene sidlo kanadske vlady jak zjistujeme slouzilo predevsim jako stredisko pro kojeni kojencu,pece o deti,jesle a materska skolka.../verne provazejici vzrustajici byrokracii. Dopad zmineneho 9/11 kompletne znicil posledni zbytky otalejicihich demosystemu vladnuti a byla prosazena universalni poslusnost vuci elitni vrchnosti , co ma vzdy pravdu a hlavne kdyz ji nema..Byl nahrazen diktaturou a tyranii prislusnymi teror. zakony v zajmu elity oplyvajici vsemi prostredky avsak nikoliv schopnostmi. / Poslusny otrok musi byt 100% poslusny a to vylucuje vse jine.../Havel./ /Podobne jako v Rusku po 1917,kde byla delnicka trida postupne nahrazena delnickymi otroky/. Z demokracii republikoveho stylo zustale jen skorapka a zmizel obsah. Opakuje se do omrzeni svoboda slova,svobodne volby a svoboda vseho a cim vice se to omila tim vice je to podezirane z lzivych podvodu. Mnozi se podvody volebni pomoci Murdochoidnich machinaci s vladami a ministry v zakulisi a take korupcni silou propagandistickych medii. /Podobne jako v Nemecku, SSSR atd./ Neklamne znamky v poctu konfliktu jsou neklamne znameni , prichazeji prudke korouhvickove zvraty smeru ideologii, celkem uspesne pokracuje zadupavani a rozklad "zle nepredvidatelne selmy populace", atomizace zivota,organizaci komunit , umlcovani protestu a hlavne pravdy a tim i nasich zivotu..!! Pomoci protizakonnych zakonu , protiustavnich aktu elit a masakru zoldaky a monstry policie ,akty proti mezinarodnimu pravu. S z nichz nektere jsou utajeny jine prichazeji na povrch s malym poctem potrestanych...Uspesne je niceni a vykoreneni tradic , a "redeni" populace emigraci zdarile pokracuje...Manipuluje se vsim pomoci "domino efektu" a ...Automaticky kráceno

319744

25.10.2014 4:55

Svet a .. zivot teroru...pokr.

favela 113.?.?.?

Reakce na 319727

...Nepohodlne vlady padaji terorem jako kuzelky za vyletnim hostincem...Manipuluje se vsim i teroristy a naopak ,ti manipuluji svetem take a proto je vse provazeno nasilim z ktereho za fasimu a jeho nastroje v podobe teroru neni uniku...

319745

24.10.2014 22:40

RCMP ma uz motiv ....

Satanist 75.?.?.?

Udajne jak pisou na MSN tomu "terroristovi" z Parlament Hill na Motor Vehicle Branch diky bureaucracy nechtela prepsat starou rezatou Toyotu Corollu kterou usmlouval za canadskejch $650 jen proto , ze nemel ridicak vydanej v Ontariu coz milyho strelce tez priserne nasralo...... Uz se vubec nedivim ze muslimaci z canadsky democracie kde erar za chvili bude narizovat i to kde kde mame a nemame nakupovat maj na Tweeter prdel ......... [chechtot]

319729

28.10.2014 2:21

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Dalsi podvod na lidi, jelikoz Harper a jeho zio nadrizeni si preji nadhodit nove zakony. Jeden se pripravuje ze se nesmi kritizovat Zidy a Israel. A pak dalsi vice potvrdene zakony podobne Americkym po devet jedenact.

319880

Příspěvků: 48

24.10. 01:15 MoUdrostrak  Saint-Jean-sur-Richelieu moc poklidna komunita tedy neni
24.10. 01:21 n.z.  Ciste povrchni pozorovani
25.10. 03:10 Tom  RE: Ciste povrchni pozorovani
24.10. 01:30 kyticka  Vždyť je to jednoduché
24.10. 02:53 Robert Nohejl  RE: Vždyť je to jednoduché
24.10. 13:19 Robert Nohejl  RE: Vždyť je to jednoduché
27.10. 08:32 Ferddy  RE: Vždyť je to jednoduché
28.10. 15:04 Robert Nohejl  RE: Vždyť je to jednoduché
30.10. 01:27 favela  RE: Vždyť je to jednoduché
25.10. 14:14 Erika 52  RE: Vždyť je to jednoduché
26.10. 11:00  RE: Vždyť je to jednoduché
24.10. 01:40 omega13  Už nám neřekne
24.10. 02:38 favela  Soutez v predhaneni se..
24.10. 06:56 Satanist  RE: Už vam nereknou , ze
29.10. 03:27 favela  RE: Už vam nereknou , ze
24.10. 04:12 fohat  neomarxisticka korektnost si kope hrob.
31.10. 02:46 favela  RE: neomarxisticka korektnost si kope hrob.
24.10. 05:55 Satanist  Vubec nepochybuju,
24.10. 06:22  RE: Vubec nepochybuju,
24.10. 17:42 Satanist  RE: Vubec nepochybuju,
24.10. 07:24 .lak  RE: Vubec nepochybuju,
24.10. 06:09  Vim, co to je byt emigrantem
24.10. 11:18  RE: Vim, co to je byt emigrantem
24.10. 18:08 Satanist  RE: Vim, co to je byt emigrantem
25.10. 00:11 dub  RE: Vim, co to je byt emigrantem
24.10. 07:20 Saša  Hon na čarodějnice pomáhá systému
24.10. 07:22 Saša  Hon na čarodějnice pomáhá systému
24.10. 08:37 Satanist  RE: Hon na čarodějnice pomáhá systému
24.10. 08:40 MoUdrostrak  RE: Hon na čarodějnice pomáhá systému
31.10. 04:09 favela  Posledni dobou je malo legrace..
24.10. 08:04 Satanist  RE: Hon na čarodějnice pomáhá systému
03.11. 02:24 favela  sem pocitacovej analfabet,
24.10. 07:43 výjimečné porušení omerty  MK ULTRA ver.2000
25.10. 05:27 Satanist  RE: MK ULTRA ver.2000
30.10. 01:38 favela  RE: MK ULTRA ver.2000
04.11. 04:12 Satanist  RE: MK ULTRA ver.2000
24.10. 10:32 martin bareš  trochu mimo
24.10. 13:25 lubosmat  RE: trochu mimo
24.10. 19:07 franta  no jo ale malo lidi vi ze Kanada je becko JUESEJ
24.10. 19:41 Cico Ciciak  Demagógia, propaganda a hlúpe ovce
24.10. 19:44  Kanada je pouze součástí plánu NWO...
24.10. 22:27 Cico_Ciciak  RE: Kanada je pouze součástí plánu NWO...
25.10. 03:41 favela  Ze zivota teroru...
24.10. 22:19 Cico_Ciciak  .
25.10. 04:50 favela  Ze zivota teroru..pokr.
25.10. 04:55 favela  Svet a .. zivot teroru...pokr.
24.10. 22:40 Satanist  RCMP ma uz motiv ....
28.10. 02:21  So

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 6

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 13

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,27 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,19 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 850,97 Kč
1 unce stříbra
579,66 Kč
Bitcoin
906 676,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 680