Diskuze k článku

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Příspěvků 74

3.10.2014 0:41

Zjevně si chtějí zahrát ruskou ruletu ovšem s cizím prstem génia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

na kohoutku plně osazeného zásobníku, spíš arzenálu o kterém nemají tuchy a jen si namlouvají že zaskakují okolí vždy jako tvůrci oligofrenické hry přeci jen vždy a jen oni....... [překvapení] [oči v sloup] [zmaten]

318428

3.10.2014 3:43

RE: Zjevně si chtějí zahrát ruskou ruletu ovšem s cizím prstem génia

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Reakce na 318428

Bylo by na miste aby ti kteri chteji valku Ruskem meli dostatek intelligence a zaptali se Dzingiskhana, Napoleona a Hitlera jak dopadli. je beze sporu ze jejich znalost historie je nesmirne nedostatecna.

318432

4.10.2014 11:16

RE: Zjevně si chtějí zahrát ruskou ruletu ovšem s cizím prstem génia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 318432

No .... mozno sa spytali
dzingischan - co jeto rusko? presiel som tade tam a spat a nic...
napoleon - moskva padla v podstate bez boje - ale nic tam nebolo
hitler - rusko som podcenil. Pomylilo ma ked som videl ako prehralo s finskom. Mal som s nim bojovat ako v prvej svetovej, ked kapitulovali a nie najskor si zacat vojnu na stvrtine zemegule.

318519

3.10.2014 2:18

Skutecny nepritel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

je pritel, s kterym vas spojuje pouze "spolecny nepritel".

318429

3.10.2014 19:42

Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 318429

pritel jen na bazi spolecneho nepritele je neutralni a ne nepritel, naopak je dokonce (podle schopnosti spolecenske inteligence) i neco vic nez neutralni a to smerem k pratelstvi, Kdyz lide nemaji nic spolecneho tak to vubec nijak neznamena ze jsou si nejakymi neprateli. Skutecny nepritel je neprirozenost,ale jak vznika, mutace? parazitni viroza? pojidani masa? Kdovi... Chci to zjistit... Velmi

318468

4.10.2014 0:33

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318468

Historie prokazala opak te neutrality. Ne jednou. A mluvim o statnich svazcich, ktere opomijeji logiku.

Napr. vstepovani Evrope, ze "nasim spolecnym nepritelem je Rusko", prenesene z USA smerem k EU.
Kdepak, je to nepritel (protoze stoji v urcite ceste) USA.
Ovsem Evropa nema pravo volit zastupitele USA, jakym pravem tedy vnucuje Evrope spolecneho nepritele? Ja tvrdim, ze spolecny nepritel narodnich statu EU je predevsim USA a pote EU samotna. Jeji rozhodovani je prime ohrozovani obyvatel EU.

318486

4.10.2014 8:47

RE: Omyl

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 318468

Vážený Badateli, ůkol který jste si před-se-vzal není lehký.

Zkoumáním biologické podstaty člověka zjistíte velkou citlivost na různé chemické látky, kterých je v dnešní době požehnaně a některé ovlivňují pochody v lidském mozku velmi negativně.

Znečištění parazity je reálné a vede k překyselení organizmu, vzniku neovladatelných oblastí v mozku.

Pojídání masa( především vepřové a hovězí), konzumace nikotinu a alkoholu, vede k zásadnímu narušení/zničení některých mozkových spojení a to nenávratně.

Sledováním okolí se člověk učí co je vhodné/ přijatelné / zcela nevhodné a je jedno zda to sleduje ve skutečnosti nebo na obrazovce TV, prostě si v tu chvíli vytváří nějaký před-ú-sudek na základě kterého později koná.

Současná massmediální kultura předvádí prostým lidem věci nevídané a dříve neslýchané, záměr pocházející z úvahy - chtějí to tak jim to dáme, nebo prostá náhoda ? Jaké před-stavy mysli asi v takto ovlivněných lidech vznikají a co jim brání aby to nešli realizovat v reálném životě ?

Společenský systém založený na "právech" jednotlivce - ať jsou jaká jsou - je směšný, a vede k indiviualizmu, egoismu, chamtivosti, lhostejnosti k okolnímu světu. Které lidské vlastnosti jsou v mozku silněji zakotveny a jejichž upřednostnění vede k potlačení těch "slabších" soucit, laskavost, sdílení, přátelství.

Systém v němž žijete podporuje ?

318508

4.10.2014 9:40

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318508

Nemuzu souhlasit s jednim zazitym spojenim, proste je to blud, preneseny z dob nutne kolektivizace.

Nic proti kolektivizaci, ale myslenka, ze individualismus = egocentrismus je hovadina.

Individualismem se mysli predevsim schopnost pracovat samostatne. Rada vyvojovych pracovniku, spisovatelu, programatoru, vedcu atd. Netvori kolektiv, protoze je zapotrebi max. soustredeni. A to jaksi v kolektivu nelze.
Typicky priklad (urcite me nekdo jiz za to bude nesnaset...) Karl Marx. Byl ukazkovy individualista, obetoval sve zdravi (doslova) a nemuze ho nikdo obvinovat ze sobectvi, manonismu, ziskuchtivosti. To by nenapadlo snad ani Kalouse.
Dalsi - Einstein. A tak by se dalo pokracovat.

A tohoto terminu zneuzil system - zamerne. Nejdrive v Americe, aby totalne rozdrtil odbory, samozrejme se to preneslo do Evropy.
Kazdy kominik ma zivnostak, je "individualista" a jeho prijem bude koncit v momente, kdy jini "individualiste" pochopi, ze je jednudussi si usetrit nekolik korun a ze k vycisteni kominu nepotrebuji dalsi semestr na VS. To same se zacina dit ve stavebnictvi, kdy klesla duvera k stavebnim firmam natolik, ze si lide stavi domy opet svepomoci. Zednicina take nevyzaduje mit hotovou FUK. A tak je to se vsim a bude. Kseftare drzi poptavka, jakmile padne, vrati se jim jejich volebni hlas a nadrazenost i s uroky. Bez odboru je kazdy sam za sebe, tedy vrchnost nema sanci ohrozit. Jakmile se tyto skupiny ocitnou na dne, ztrati sanci se z neho dostat i sanci na protest. Videl snad nekdo hromadny protest bezdomovcu? V te fazi zacnou chapat, pozde. Neni hlasu, ktery by se za ne postavil, neni zajem aby bylo to dno videno. Zkuste si namatkove otuknout, ktere skupiny podavaji percentualne nejvic zadosti o osobni bankrot. Jakych skupin a odvetvi se tykaji aktualne firemni bankroty. Percentualni podil u temer MILIONU podanych exekuci kazdym rokem ve vztahu k OSVC.
Odectete z 10mil. obyvatel deti, duchodce, nemocne. Ten meloun je desive cislo!

Vzpomente na transformaci v 90 letech a ta prohlaseni. Budte pany sveho osudu, jste individualni bytost, budte sami sobe tvurci sveho stesti. Dost bylo kolektivismu.
Nekdo tomu rika uzivit se, postarat se sam o sebe, zalezi na jake strane nam ti politicti smejdi tak nejak stoji [smích] a co tim chteji dosahnout.

Ten skutecny Individualismus se neda vstepovat, neda se prikazovat. Bud nekdo jednoduse je, nebo neni, rozhodne nemusi byt sobec, spise naopak.

318513

4.10.2014 12:52

RE: Omyl

Mudrc Yakov Levištajn 198.?.?.?

Reakce na 318513

Ale jak vyřešit problém s "právem"?
Jestli má někdo "práva", pak logicky proto, že je někdo nemá. Pokud by je měli všichni bez rozdílu, byl by takový pojem vlastně nesmyslem. "Lidská práva" je sice něco na ten způsob, ale právě proto se to jeví jak naprostá absurdita, co pak jsou nějaká "práva" přítomna mimo ta "lidská"? (pominuli bohem na lidi svrženou knihu)
Z toho vyplývá, že ona "práva" nevychází z obhajoby jedinečnosti každé bytosti, ale naopak z privilegií skupin. Jsi náš? Jo? Pak máš kurva tedy i ty svoje "práva"! Tedy chrání skupiny, ne jednotlivce. Právo získám jako občan toho či onoho, jako člen sekty, jako hodnostář v systému, jako člen gangu, jako člen rodinného klanu, jako příslušník třídy, složky či jako součást systémových "orgánů", a to bez ohledu na to, co tvrdí moralisté o právním prostředí. Jedná se prostě o výsady skupin (korporativismus je prakticky to samé). Občanská práva jsou jistý posun k ochraně individuality, ale proti komu vlastně? Pokud by subjektem práva byl pouze jedinec, ztratil by i tento pojem význam, ale tady je "občan" rukojmím "státu", což je opět kolektivní subjekt, tedy jednotlivci skrytí ve skupině požívající privilegia daná právě příslušností v tomto případě k mocenské skupině lidí vyjádřené slovem "stát".
Je to prostě stále všudypřítomný kolektivismus vyplývající ze stádních pudů člověka, a který samozřejmě zotročuje každého skupinou neprivilegovaného "osamělce".

318522

5.10.2014 8:52

RE: Omyl

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 318522

Když jsem byl malý, měl jsem dědečka co byl zahradníkem. Velkou zahradu měl, na ní mnoho ovocných stromů, zeleninu, květiny. Každý rok plašil ptáky co mu "kradli" úrodu, zabíjel hmyz co mu napichoval ovoce, hubil plevel mezi květinami. Rok za rokem, měl jsem mu za zlé, že se tak nevhodně chová k rostlinám (on říkal plevel) které vyrostli a hnali se za slunce, k hmyzu co mi tak lehce bzučel u uší a ptákům co vesele zpívali kolem mne.

Pak jsem trochu vyrostl a pořídil si zahradu vlastní, ne tak velkou ani s mnoha stromy a protože jsem se řídil vlastním rozumem, tak jsem si řekl, že nechám zahradě volnost.

Během dvou let stromy přestali rodit dobré ovoce neboť je nikdo neprořezával, okrasné květiny a keře zarostl plevel a většinu zadusil. Na takovou zahradu bych Vás vážený Rabi na prohlídku nepozval. Tak jsem pochopil, že ušlechtilé rostliny potřebují péči a ochranu. A plevel ?
Kompostovat. To je to správné řešení, ne čekat, že dostane rozum a začne se chovat jinak než plevel, ne domlouvat a tajně se těšit na výsledek, kompostovat, Rabi jinak to nejde.

Občas se stane, že Zahradník zestárne, jde do důchodu a pak umře. Pak se čeká, až se narodí nový, naučí se potřebné a ujme se práce.

Jak to souvisí s tím PRÁVEM ?

Lidé přece mají především povinnost, starat se o svěřený prostor, o sebe, o druhé. Víte kdy především začnete hledat práva ? Podívejte se na ukázku z filmu Amerika z roku 1993 s J. Lábusem ( pamatujete, to je ten co s ním byla vždycky taková legrace, zapomeňte a sledujte jak rychle se může člověk změnit když dostane příležitost) Češi nemohou říci, že nebyli poučeni o následcích svého rozhodnutí, a i zde platí - nevědomost neomlouvá, dopručuji shlédnout celý film.
https://www.youtube.com/watch?v=a2hPUiDhYx4

A INDIVIDUALISMUS ?
Moc hezky to vysvětlil přispěvatel v komentáři č. 318527. Dobrá věc, pokud jste dobrý.


V příspěvku níže č. 318530 se pisatel zamýšlí svérázným způsobem nad apetitem většiny lidstva, příliš se nemýlí. To co je v odkazu, je extrémní a dosažitelné pouze jedincům k tomu vhodným. Je dobré si připomenout, že se nacházíme v době kdy budou přicházet lidé se zcela specifickými úkoly a klestit cestu budoucím generacím.
https://www.youtube.com/watch?v=oZmPlq7uCvo

318569

5.10.2014 11:24

RE: Omyl

Mudrc Yakov Levištajn 108.?.?.?

Reakce na 318569

To je hezké, s tím zahradníkem. Víte, často, když se snažím něčemu porozumět, také pátrám v paměti po tom, co jsem si o tom myslel ještě jako dítě a neohnutý proutek.
Určil jste si roli zahradníka, dobře, pak jste si vzal pravo-moc nad svou zahradou. Neomezeně rozhodujete o tom, co bude plodit, co bude plevel, co bude okrasné. Také chci být zahradník, svrchované individum, co vypráví příběh o krásném kolektivu (zahrádce). Byl byste rád plevel, kedlubna, nebo narcis? Je to stejně jedno, rozhodnu sám, kam Vás začlečním, a čím budete o-právněn v zahradě, pane Martetne. [smích]

318572

6.10.2014 5:56

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 318572

Snazite ?

318613

7.10.2014 4:19

RE: Omyl

favela 113.?.?.?

Reakce na 318522

Mensiny maji vsechna prava a vetsiny/bile/ maji take pravo na to nemit vubec zadna prava...

318653

4.10.2014 16:04

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 318513

trochu rozvlacne, ani z toho neni znat co vlastne tvrdite.
Spravne to ma byt takto:

- individualismus v jedinci ma podporovat samostatny usudek a schopnost se vzdy rozhodnout samostatne a spravne, v souladu se svym svedomim a zakladnimi moralnimi a etickymi principy na nichz ma byt spolecnost zalozena, nezavisle na tvrzeni ostatnich, a zvlaste pak na ruznych celospolecensky formujicich tvrzeni v podobe "nahle se odkudsi zjevivsich", zjevnych "pravd".

- kolektivismus pak zajisti, ze se individualismus jedincu nezvrhne v boj narcistnich sobcu vsech proti vsem o tom jak koho nejlepe sezrat, ale ze naopak zajisti tvrde kolektivni celospolecenske vynucovani zakladnich moralnich principu (spravedlnost...), a spolu-praci a vzajemne pratelstvi namisto konkurence a vzajemne nenavisti (pokrytecky ukryvane za cenu tezkych vnitrnich dissonanci koncicich zavaznymi zdravotnimi problemy)

318527

6.10.2014 17:04

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318527

Ja se s Vami nepru a tvrdim to same.
ALE, vy uz to popisujete az moc politicky, ideove.
Na prijimani pravd, polopravd. I individualista se splete, kdyz jsou polopravdy podavane profesionalne. Prijme je, proc ne. Clovek neni stavany na absorbci "vseho".

To nema nic spolecneho se samotarstvim, moralkou, etikou, nebo necim jinym. A individualismus nemuze primo souviset s charakterem. Pokud je nekdo zvykly samostatne pracovat a pote tu moznost ztrati, muze se z neho stat zlodej - samotar. Nepletl bych do toho prilis moralku a etiku, protoze to s tim nema co delat.
Od toho jsou zakony, zakony navrhuji poslanci a ty voli obcane (zastupni demokracie).

Spatne je, kdyz se z individualistu nejak nasilne delaji kolektiviste a naopak z lidi neschopnych samostatne myslet - individualiste. A to jsem popsal. Individualista nikdy nebude v kolektivu podavat takovy vykon jako by mohl a naopak ten, kteremu nejde moc dobre SPRAVNE samostatne rozhodovani, nekdy padne jako "individualista" na drzku.


Nic jineho v tom neni a je to jednoduche k pochopeni.
Kdyz nekdo zkrachuje (berme v potaz pouze poctivou zivnost) dva, nebo vicekrat, asi chyba nebude az tak v systemu, jako jeho schopnostech. Nerikam odbornych, ty muzou byt na vysi, ale o schopnostech se zorientovat v realite, flexibilne prizpusobit svoji zivnost, rychle menit sortiment v zavisli od poptavky, zvysovat svoji odbornost, atd.
Kazdy zivnostik musi byt take tak trochu manazer a to se tezko uci.
Porad uvazujeme o forme poctive zivnosti. Protoze to druhe je zcela jiny pripad.

318636

5.10.2014 5:10

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 318513

"Nic proti kolektivizaci"
Myslíte-li dobrovolnou (ze které jde samozřejmě bez úhony zase vystoupit a stejně tak k ni přistupovat bez výlučnosti jen pro některé...pak asi je to v pořádku, ale máte-li namysli fázi kdy sovětský svaz dokončoval NUCENOU KOLEKTIVIZACÍ půdu pro fašistický řád, tak to je jiná...

A blbý je, že se pořád jen mluví o ochraně práv a ne o ochraně jedince (údajně práva požívajícího?). Neboli chtějí chránit práva jako taková, ne to k čemu se jakože ty práva vztahují.

318562

6.10.2014 17:20

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318562

Pokud existuji pro cloveka povinnosti, ktera jako kazdy obcan ma, musi zakonite existovat i jeho prava. Jinak jsme prave v tom fasismu, ktery obcanovi ZARUCUJE pouze povinnosti a zadne prava.
Ochranou se mysli dodrzovani a zachovani danych prav.

K te nasilne kolektivizaci. Rada lidi nema schopnost vcitit se do dejinneho mysleni. Po 2ww prece nemohl nikdo ocekavat, ze si zvoli fasismus, opet. Ono ten kapitalismus ma vzdy tendenci se hroutit prave pro nedodrzovani prav, resp. absenci prava pro vsechny. Pomalu se obrusuji, salamovou metodou se ukrajuje socialni stat, az zustanou PRAVA a nebo jeste BEZTRESTNOST pouze pro vyvolene 1%.

Tak to je v soucasne fazi, tak to bylo pred 2ww az do konce 2ww.
Nasilna kolektivizace, menova reforma (neprobehla pouze u nas) souvisela se zabezpecenim, jak potravinovem, tak energetickem. Stat potreboval finance na obnoveni infrastruktury, nemohl pripustit zisk jednotlivcu na ukor statu. At se mi to libi, nebo ne, je dobre se pokusit vcitit do dane doby.
To jeste byla industrialni doba, dnes mysim ani zazrak nedokaze zabezpecit praci pro vsechny. Automatizace pokrocila obrovskym tempem, nikdo dalsi prumyslovou revoluci, ktera by nastartovala dalsi rust, neceka. Pokud tedy lze o ceme premyslet, je to, co bude. Servisni spolecnost je dle meho nazoru nerealna.

318637

4.10.2014 10:09

RE: Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 318508

Systém v němž žijete podporuje ?
No Marten včera jsem koukal na reklamu kde pamperstický páprda s raketou na tenisovém hřišti vlísával a poroučel služebné klepající koberec aby přišla k němu domů a vzala si minisukni a nebála se dvojsmyslně přitlačit na plácání koberce. Životní pojištění? Prasečina pride parade v hlavním vysílacím čase, dal bych za sprasečení veřejného prostoru vyhodit i tu komisi etických obsahů kterou mají přehačovači nakradených papírků stejně na háku.

318515

3.10.2014 2:35

K tem bodum, uvedem v clanku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

je toho mnohem vice, ale tak to nejdulezitejsi a cerstve je spokeni navigacniho systemu Ruska Glonas s Cinskym.

318430

3.10.2014 6:23

Nesjednocena Ukrajina

favela 113.?.?.?

Reakce na 318430

je klin do zameru UKr.teoristu. Putin nesmi !! prodat vychodni cast Ukrajiny a nesmi "hrat" pro sjednoceni Ukrajiny!! Ti lide tam nebojovali a neumirali za to aby je prodal siofasistum za jakychkokiv okolnosti a verim ze oni nepristoupi na zadne jednani za ucelem je nejak zkorumpovat a rozdelit. To je navic proti zajmum Ruska. V Syrii jde o ruskou zakladnu a plynove potrubi kterym chteji imperialisteroriste EU a USA ,NATO ziskat nezavislost na Rusku. Tedy autor ma hodne informaci a veri ze vi co Putin udela a co ne, ale predpoklad o sjednoceni je nesmysl.

318434

4.10.2014 0:50

RE: Nesjednocena Ukrajina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318434

Situace se bude vyvijet. Tzn. to, co bude lze tezko odhadnout.
Ale jsou odhadnutelne reakce na rekneme moznosti, ktere jeste Urajina a zapad ma.

Pro Rusko, ja si to myslim davno pred konfliktem ma vetsi prioritu paradoxne jednotna Ukrajina. Je to jeden z bodu, ktere Saker neuvedl a ja ten duvod neuvedu a myslim, ze jde o jeden z hlavnich duvodu, proc Putin zdanlive reaguje flegmaticky. Nebudu ten duvod, resp. to proc je dle meho pohledu pro Rusko prioritou jednotna Ukrajina, rozvadet. To by slo lehce novinarskou chatrou preformulovat a vytvorit scenare v zapadnim stylu. Presto je to tak.

Treba se smirit s faktem, ze pokud by Rusko chtelo rozdelenou Ukrajinu, melo na jeji rozdeleni cca 15 let, realne pres 9. A Rusko by to udelalo, jinym zpusobem. Tim jsem si jist. Kdo sledoval volby na Ukrajine, ten vi, ze tim delicim pasmem byla reka Dnepr. Neustale. Nazorove, kvalitou obyvatel i napojenim na ekonomiku Ruska.
V te podivne "hre" jde ovsem o neco jineho, co zmineno nebylo a nebude.

Co je dulezite, to je zachovani klidu v Rusku a o tom se Saker rozepsal. Vzdy jsem napr. povazoval Dugina za prilis horliveho a hrajiciho se na boha (komplex filisofu). A ti lide postradaji smysl pro to, co je aktualne nejhorsi mozne reseni - jejich rvani kolem a vytvareni nejake prvni Moskovske kavarenske...

318488

4.10.2014 2:06

RE: Nesjednocena Ukrajina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318434

Neda mi to, tak jeste jeden pohled na ty roumove velmi vyspele obyvatele Ukrajiny. Mel jsem psanou debatu (davneji) s pomerne znamym a kvalitnim programatorem z Ukrajiny. Divil jsem se jeho nahle az nepochopitelne aroganci, tvrdosti a stupidite vuci Rusku, zejmena kdyz nemel dlouhe roky problem s psanim Rusky, prakticky vyhradne v rustine.

Prvni co mi sdelil bylo, chci vypadnou z tohoto bordelu. Ja se zeptal, prece TY jsi urcite hodne prilezitosti k uplatneni v EU mel, urcite by ses uchytil bez problemu. Odpoved, pomerne stroha byla, ze nemel a ze by to bylo nadlouho vysvetlovat. Dobra, ale takovymto zpusobem? Pres fasismus, mrtvoly, lhani a podporu debilkum? Mas to zrovna ty zapotrebi? Jeho odpoved byla primocara - je mi to jedno, po tech letech uz mi to je skutecne jedno a klidne vyuziju i ty nacky i Rusko, pro politicky azyl v EU, nejlepe v Nemecku, nebo jeste dal. Ja to dal nerozpitvaval, muj postoj zna a nekrouti mi ho, nebudu se pidit po jeho osobnich pricinach, promeny, nebo jak to nazvat.

Ten clovek se nikdy jako sobec nechoval, prave naopak, delal toho hodne, byl hodne trpelivy, zustava zahadou, ptat se ho dal nebudu.

Jiste je jedno, nejspise ta rozumnejsi cast ma plne zuby letite oligarchie a kdyby cokoli, zachranu vidi v ZATIM jeste fungujicich zakonech EU. Nevidi to, ze cela EU je oligarchicka, pouze misto tradicnich oligarchu zde mame ECB, ktera ma monopol nad Centralnimi bankami narodnich statu a tim i pravo rozhodovat o urocich o konvertibilte meny (pokud nejde o Eurozonu), buzeraci a devastovani socialniho statu pro udrzeni HDP a silneho Eura (v pripade Eurozony). A jiste je, ze si za ta leta zvykl kazdy bojovat sam za sebe a urvat co muze. Nehlede na cesty jakym splni ten pud sebezachovy a preziti. A take vubec neveri, ze by to jeste mohlo na Ukrajine vypadat jinak, normalneji. Nahlas tedy vlastenci, mozna i v hloubi dusi, se sbalenymi kufry. Je tezke napsat, ze se moc nedivim, jen po te masazi a podpore vrahu v EU je muj smer spise Ural, nez Berlin, coz pro zmenu by nepochopili oni. Ale jednou pochopi.
A jak asi mysli potom ta tupejsi cast Ukrajiny?

Jedine, co muze jeste Rusko Ukrajine ukazat, je PRAVA tvar EU a tolik obdivovaneho zapadu. V jeho uplne, odporne, pokrytecke nahote s fasounskym zakladem. Ostatne, to taky trpelive dela.

318496

3.10.2014 7:33

A co Německo?

Mrky 194.?.?.?

Článek je velmi poutavý a až zpravodajsky koncipovaný, nicméně k těm všem aspektům, které zazněly mi chybí ještě jeden a to současná spolupráce Kremlu a Berlína na přerušení poroby a šmírování ze strany Strýčka Sama. Celý projet EU tak mocně podporovaný (i ovládaný) právě Strýčkem Samem má jedinný cíl a to propojení se Severoamerickou unií a to jak ekonomicky tak i politicky. Kreml však již hotový (téměř) projekt EU chce Strýčkovy Samovi ukrást a navázat jej na BRICS či asijské struktury, což je z hlediska Strýčka Sama život ohrožující situace, protože jeho lid by hyperinflaci v důsledku pádu dolaru neunesl a došlo by k sociálním bouřím. Toto je to, co Strýčka Sama a EU spojuje, protože v současné situaci, kdy je euro vázané na dolar je rovnice pád Strýčka Sama = pád EU. Jiná situace by vznikla, pokud Německo (= EU) zvolilo nabídku Kremlu. Proto je Strýček Sam ochoten rozpoutat v Evropě III. světovou válku, protože jinak ji bude mít na svém území, i když jen občanskou.

318438

3.10.2014 8:17

RE: A co Německo?

.lak 77.?.?.?

Reakce na 318438

Tam už je nezadržitelný úpadek sfízlování což je tedy jen kriminalita absolutně nemorálních vyperoucích abych parafrázoval prací prací prášek dočista dočista. Jsou jak mamlasové co chtějí odetranit skvrny kyselinou a tedy přeneseně si nainstalovali to že král je nahý a bez sedla a koně. Což Snowden pochopil a znechucen Titanikem který potápí pojišťováci s vidinou zisku znechucen opustil. No trošku jsem to zšifroval ale u popisovaných zmotávajících providerů úpadků ve jménu vlastní nepostradatelnosti parazitů je to v popisu práce a vlastní nepochopitelnosti. [chechtot] [mrknutí jedním okem]

318440

3.10.2014 8:37

RE: A co Německo?

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Reakce na 318438

Mate stoprocentni pravdu potrebuje to pouze dostatecnou jiskru a bude velmi zavazny maler

318442

3.10.2014 16:41

RE: A co Německo?

Definitíva 95.?.?.?

Reakce na 318438

Sionistický fašisti okupujúci štát USA vedia, že ich koniec je nezvratný, mohla by ich zachrániť jedine 3.sv.vojna, ale nemajú s kým, Rusi nesadli na lep. Bojím sa, že pár atómoviek z pomsty je reálny a nebezpečný scenár a fašistický sionisti v USA, Izraeli a Európe by mali byť preventívne zlikvidovaný skôr, ako niekomu prdne v gebuli.

318464

4.10.2014 2:34

RE: A co Německo?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318464

Reagujme s rozumem a pouzivejme strategicke mysleni.

Konvencni valka s Ruskem - nonsens. To je jednoduse neproveditelne.

Vnitrni rozklad - diky Putinovi a zakony (zejmena spravne oznaceni zahranicnich organizaci jako agentu), pres hlasy tech, kteri touzi prevazne o tom byt na obrazovkach - aktualne nemozne. Podpora Putina je porad obrovska a Putin umi nazvat problem pravym jmenem.

Odstraneni Putina - neni to pouze Putin. Jsem si jist, ze po mozne "nehode zapadniho stylu" by nastupcem byl Zirinovskyj a obcane RF by to nasralo k nepricentosti. Zirinovskyj by byl pouze dirigent. Vojenskych strategu tam ma kvalitnich hodne, tam nehrozi situace Ukrajiny, ktera si rozbila Berkut falesnym obvinenim a zustali jim tam nemyslisi opice, ktere pro vytreni prdele potrebuji navod od horniho patra v kterem sidli FBI.
To by byla radikalne jina situace, ktera by RF semkla do jednoho smeru. Tim smerem by nebyla Ukrajina...

Zapad moc na vyber nema. Po zavedeni zlateho standardu se bud transformuje, nebo totalne zhrouti. To jsou fakta. Ti investori, kteri se drzi stability se okamzite presunou na vychod, pokud se BRICS podari prosadit zpet zlaty standard. Na zapade zustanou spekulanti, je dost mozne, ze po zavedeni sankci Rusko jako protivahu zakaze jakykoli financni pristup pro ty fondy/banky/financni skupiny, ktere udrzuji neoliberalismus.
A to do cele Euroasie, nebo dokonce BRICS.

A to je to, nad cim premyslim od prvni chvile, kdy Clintonova pronesla, ze nepripusti vytvoreni noveho SSSR. No Euroasie jiz vznila, oficialne. Bez vsimani tech strasaku a zabijeni kolem Ruska. Kdo vlastne koho tlaci...
Zapad v podstate nebude mit na vyber. Utok na RF by znamenal jadernou valku v plnem rozsahu, konvencni by poskytl Rusku vyhodu k prvnimu utoku jadernou zbrani, je to blbost.
Jaderny - Rusko si nebude vsimat zakladny kolem, zautoci primarne na cely Severoamericky kontinent. V pripade odrovnavani tech X zakladen, ktere ma NATO by ztratilo hodne casu a vyhod. Zautoci primo na zdroj a v obrim meritku. Ostatnim doporuci zdrzet se. Jine reseni v pripade, ze situace eskaluje do tak hluboke podoby nevidim.

Jedine co do te doby, nez to dojde zapadu uvidime jsou vrazdy na blizkem vychode, vymeny vlad, vytvareni chaosu, bordel na Ukrajine. Bohuzel a zaroven je to desive, ze pres obrovskou spoustu falesnych zpravodajstvych ze zapadnich medii, zustavaji obyvatele "zapadu" v pohode.

318498

4.10.2014 1:27

RE: A co Německo?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318438

Kdyz si odmyslime ruzne pro a proti...

Ma snad nejaky smysl udrzovani hratek banksteru? Ma nekdo rozumny i nerozumny, mimo bankere, hedge fondy a ruzne financni mafie, eminentni zajem na udrzeni soucasneho socioekonomickeho systemu?

I ti nejvetsi rvouni typu Kalousek a knize maji v hleducku pouze vlastni profit, ktery jde mimo dosah nasich kontrolnich financnich organu. Vedi, ze to delaji pro sebe a teply duchod na Floride a vedi, ze pouze lzou. Teda, alespon si tak svuj duchod predstavuji...

Oni nemuzou couvnout, kdyz tu ideologii razi 20 let. Knize konkretne uz kvuli tomu, ze je "urozeny".
A kazdy z nich nevedel nic o dopadech letadlovych systemu v tak obrovskem meritku. Nemeli ani poneti, ze jednou budou vydirani temi, komu pomohli zbohatnout. To plati pro celou Evropu. Nakonec stat musi platit investorum za to, ze si o nich otrou kotniky, stat musi sanovat banky a ma zakazano trestat financni zlocince, stat musi akceptovat nulove dane ultrabohatych, financovat jejich danove prazdniny, zadluzovat se pro tlaky korporaci, zbrojniho prumyslu a kazdemu blbovi z NATO. A naopak, sdirat kuzi z chudeho remeslnika, zivnostnika, zamestnance.
Vitejte ve fasismu, jeste maskovanem, presto existujicim.
To vse pouze pro udrzeni ZDANI fungujici ekonomiky.

Vedi, ze kdyz se zhrouti neoliberalismus, zhrouti se i nas financni system. A tusi, ze z toho muze byt mela. Tak jak tedy dal? No misto pripravy na sobestacnou ekonomiku, vcetne energeticke a potravinove, vytvoreni statni banky, zavedeni kontroly u CNB, zmenach kontraproduktivnich zakonu, postihu financnich spekulaci, zdaneni bankovnich operaci (odvazny krok Orbana), se snazi nabulikovat pohadky o zlem Rusku a hodnem zapadu a predhazovat nepodstatne, kryt podstatne. O mediich nemluve.

Uvedomte si. Oni prchnou, zcela urcite. Lide zustanou a s nimi i ten gulas po moznem kolapsu. Zadny pravicovy ani levicovy ekonom nezna reseni na dalsi fungovani tohoto smeru, kazdy mozny postup uz neni ani oddalovani, ale rovnou spatny krok, vcetne TTIP.

318492

3.10.2014 7:55

A cisarski vojaci znasilnuju,

Bordelo Bill 66.?.?.?

Len taka rozkos. Aj minule slubili ale neprisli. ( Janosik, Radosinske naivne divadlo)
Ukrajinski vojaci znasilnuju, vrazdia a kradnu. Dokonca vrazdia uz aj zidov. Clanok pre silne zaludky

http://www.opednews.com/populum/pagem.php?f=Ukrain...

318439

3.10.2014 8:53

Ve skutečnosti je to docela jednoduché

Nikdo 212.?.?.?

Rusko nehodlá sanovat ukrajinskou ekonomiku a počká si až sociální bouře shodí režimy dosazené loutkovodiči. Východní regiony Ukrajiny se s neoficiální pomocí Ruska ubrání a časem se k Rusku připojí. Je pravděpodobné, že se dobrovolně přidají i jiné regiony.
Rusko hlavně potřebuje čas na dozbrojení(minimálně do roku 2020), na změnu finančního systému, na přeorientování trhů a vypořádání se s pátou kolonou, která je pořád hodně silná.

318443

3.10.2014 9:18

RE: Ve skutečnosti je to docela jednoduché

Mrky 194.?.?.?

Reakce na 318443

Myslím si, že ministr obrany Ruska uvedl, že strategická flotila jaderných ponorek bude dobudována do 3 let => zřejmě je již aktivní, ale nepřiznává to, aby to neby považováno za vyhrožování. Podobné je to i s armádou, kdy si myslím, že rok 2020 je naopak maximální doba přezbrojení ruské armády ze 70%, ale zbraněmi, které mají mít výrazně vyšší potenciál (v poli má eliminovat 1 ruský voják, 5 vojáků NATO). [smích]

318445

3.10.2014 10:18

RE: Ve skutečnosti je to docela jednoduché

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 318445

Vždyť sedí za joystiky droníků. A to chtějí ty krámy objednat sem, nespadli z višně naznak? [cool] Pak budou cálovat výpalný aby mohli k rybníku nebo na strom. [vyplazený jazyk]

318449

4.10.2014 2:37

RE: Ve skutečnosti je to docela jednoduché

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318443

Tak, tak. Temer do cerneho[smích].

318499

3.10.2014 15:51

Teroristický útok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Hej, hej očakáva sa obrí teroristický útok vedený organizáciou Islamský štát teda ISISOm či ISILOM alebo kalifátom alebo ako chcete kalifom Bagdádím z mesta Rakka v Sýrii. terč útoku samotná Kába, Dôvod? Náboženský treba sa vraj modliť Bohu a nie klaňať sa nejakej kaplnke respektíve meteoritnému kameňu ktorý je zamurovaný v rohu Kaby a verici moslimovia ho pri návšteve kaby boskávajú. kalif chce prsto očistiť Kabu od modlárstva a modloslužobníctva a chce kabu v mekke vyhodiť do luftu ako pred tým vyhodil do luftu iné sufijské mešity v Iraku a Levante a Sýrii.

318459

3.10.2014 16:33

Autor věci popisuje jako "děd vševěd" - pokud se nejmenuje Putin.

P.Lepenka 79.?.?.?

Je zajímavé, jak autor komplexně analyzuje současné dění ve světě, v Rusku a na Ukrajině. V takovém množství textu, kombinací a úvah by bylo nepravděpodobné, aby v něčem neměl pravdu.
Zdrženlivost Ruska je však dána i jinými důvody než popisuje autor. Viz. https://www.youtube.com/watch?v=w3tXmbtdpo8

318463

3.10.2014 17:04

Dlhých 6400 slov.

Definitíva 95.?.?.?

Dlhý článok, povedal by som, že typický made in ČR. Ale vecné a komplexné zhrnutie politiky Ruska a USA. Ďakujem.

Doplním, že Rusko preberá globálnu predikciu vývoja ľudstva založenú na diktatúre svedomia a slobody jedinca, ktorá je opakom anglosaso židovskej civilizácie založenej na sociálnom parazitizme, tisíc ročnej koloniálnej politike a vykrádaní hodnôt tvorených v kolóniách, znakom je otroctvo, nevzdelanosť - hlúposť a poslušnosť svetovej elite otrokárov. Viac vid. leva-net.cz

Rusko určuje-navrhuje podmienky vývoja, svet to akceptuje a elita USA, reprezentant anglosaso židovskej civilizácie, zúri do bezvedomia, lebo je v roli diváka, kruté usvedčenie elity USA z vlastnej nezdelanosti, nevedomosti, nepoznania objektívnej reality Zeme a Vesmíru. Ešte aj Izrael sa správa pragmaticky, ako každý správny chazar, počká si na výsledok a potom bude pokračovať vo vlastnej prosperite, možno poprie aj sionizmus a existenciu štátu Izrael.

318465

3.10.2014 21:31

RE: Dlhých 6400 slov.

RadicEmil 109.?.?.?

Reakce na 318465

Clanok je preklad, autor je The Saker. Je to uvedene na spodu, aj pod nadpisom. Nestrapnuj sa. Radsej si prejdi historiu clankov na jeho blogu.

318473

4.10.2014 9:18

RE: Dlhých 6400 slov.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 318465

Ale to tu už bolo tuším v 60 rokoch, volalo sa to tuším tretia strana a bolo to združenie krajín mimo studenú vojnu a lídri boli India a Indonézia a členovia Africké a Ázijské post koloniálne štáty a potom sa začala do nich montovať Amerika a len v Indonézii z toho bolo niekoľko stoviek tisíc mŕtvych(až milión), takže ten BRICS kvázi bol už v 60, len sa ho podarilo USA zničiť a teraz je rozdiel v tom že je Internet a tím pádom má každý prístup k informáciám by som povedal že na úrovni rozviedky v 60s(bežní človek bol na tom tak že si max. prečítal propagandu v novinách) a že za terajším BRICS stojí znovuzrodená Čína(ekonomická jednotka sveta) a Rusko(surovinová a vojenská špička sveta) a tím pádom má USA problém!!! [mrknutí jedním okem]

318510

3.10.2014 21:05

Něco k dokreslení stavu civilizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=z7h4m5EaGV8

318470

3.10.2014 21:16

dodatek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

time 14 [velký smích]

318471

3.10.2014 21:53

Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Zasiahnuť sa malo hneď po skončení ZOH, prípadne po Odesskej masakre v Máji. Ukrajina mala byť de-fašizovaná s výnimkou novovytvorenej samostatnej republiky Banderistan (Ľvov a pár miest okolo). Vo zvyšnej časti Ukrajiny mala byť vytvorená federácia - 4-5 štátov, plynovod, ropovod, budúca širokorozchodná železnica, prístup k moru - to všetko mali získať pod kontrolu Rusi. Lenže... Putin nemal gule do toho ísť sám a nikto ho nepodporil... Čína s Ruskom mohli vyhnať oligarchov, investovať do poľnohospodárstva, udržať priemysel v Donbase (nemuseli presúvať zariadenia v blielych kamiónoch do Ruska). Rusi by si ušetrili milión problémov, vytvorili by si jeden veľký - "západné" krajiny by ich oprávnene obviňovali z agresia, invázie, atď. Neurobili to... Teraz majú a ešte budú mať milión problémov a "západné" krajiny ich budú aj tak obviňovať z agresie, aj keď neprávom. Ak si Putin s Číňanmi mysleli, že neobsadenie Ukrajiny odradí USA od obsadenia Sýrie a neskôr aj Venezuely, Brazílie atď... tak je už teraz jasné, že sa mýlili. Ak by si aj teraz priznali chybu, prepásli čas, teraz to už bude oveľa ťažšie a drahšie...

318474

3.10.2014 22:19

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Karel 2. 90.?.?.?

Reakce na 318474

Po boji je každý generál. Ale myslím, že tu teď vůbec nejde o Západ, co si myslí. Jde o Ukrajince /bez rozdílu národnosti/, kterých je 40 milionů a kteří představují pro Rusko 1/3 vlastního státu. Jde o to, co si oni myslí o Rusech a co si myslet budou i za 20 let. To okolí Putina myslím trápí nejvíc. Vojenský zásah, byť jistě vítězný, by znamenal velmi těžké trauma, které by zůstalo ve vetšině Ukrajinců na dalších 50 let. Vzpomeň si na na rok 1968 u nás.

318477

4.10.2014 0:11

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 318477

áno... lenže... ono je to v komunikácii... Rusi (Sovieti predtým), Číňania túto sféru akoby úplne ignorujú a robia obrovskú chybu. Len si zober: USA nemá už takmer nič čo ponúknuť, ale médiami a propagandou (+ USD ktorý je ale tiež postavený iba na propagande) nielenže ospravedlňujú vytváranie a vyzbrojovanie teroristických skupín - Al-Kaida, Taliban, ISIL, fašistický prevrat na Ukrajine, o teroristických činoch na vlastnom území (9/11, Boston) ani nevravím, ale oni ešte dokážu presvedčiť EU o tom, ako veľmi EU potrebuje USA a ako potrebuje zavrhnúť akúkoľvek spoluprácu s RUS. Z celej súčasnej situácie ma najviac desí, ako dokázali zablokovať objektívne info a nahradiť ich klamstvom a propagandou. Ak fašistická chunta na UKR nepadne, do 5 rokov bude mať UKR väčšiu armádu vyzbrojenú a vedenú NATO a bude útočiť na Krym a Rusko. To bude potom pre Rusov lepšie? Som si istý, že nie. Ide zima a posledná šanca juntu položiť, ak nie, bojovať sa bude neskôr aj tak, ale už na Ruskom území.

318482

4.10.2014 6:41

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

SAMRA 71.?.?.?

Reakce na 318482

V článku mnoho pěny, málo many. Dalo by se schrnout do několikrát již prezentovaného “co RF (tedy Putin) dělá, či spíš nedělá, je snad jediné co možno dělat tedy správné”. Historije by nás však měla učit, že zameškání příležitosti je často osudné - nebo-li “kdo zaváhá, nežere”. Tedy nahoře uvedený příspěvek (318474) je podstatně reálnější než “The Saker”. Smutné ale skutečné. Jen si lze představit co by se stalo kdyby v Mexiku Rusové vytvořili a plně kontrolovali vládu a armádu zjevně nepřátelskou k USA.
Žádné OSN, žádné petice - mohutná vojenská akce by takou situaci zlikvidovala cca za 2-3dny, ať si někdo stěžuje nebo ne.
A zhruba 300 NATO “poradců” (v Kyjevě) včetně těch v “poli” jistě si nesedí na rukách, tedy každým dnem se možnosti Rusů ohledně Uk. zmenšují. Optimistické doufání, že se Uk položí, zůstane doufáním. Část Uk s dlouhodou rusofobijí je pro US lákavý plod kterého se nikdy nevzdají!

318504

4.10.2014 11:21

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 318474

Čověče,jste blázen......"Defašizovat ty miliony skákajících zombírovaných idotů" by znamenalo pozabíjet je....to teď postupně dělají opolčenci-Ukrajinci vlastní rukou,nikdo rozumný by ani nechtěl mít kuratelu nad státem s 45 mil.obyvateli s ekonomikou v krachu,to totiž znamená celý ten cirkus platit a ovádat proti vůli většiny těch milionů obyvatel.(Pro představu:co by asi dělali naši bratři Slováci,kdybychom je chtěli v tom r.93 "zfederalizovat"..?)
Kdyby to Putin udělal tak,jak říkáte,tak by si zcela jistě většinu těch 45 mil.obyvatel poštval proti sobě a přívržence,které na UA má by většinou poztrácel a o zbytku světa ani nemluvě....Jinou cestu,než ta co popisuje Saker v této situaci ani nemá,pokud nechce světovou válku."Putin nechce vyhrát jen jednu bitvu,ale celou válku".
"Žumpa musí vyhnít"a jak říkal soudruh Husák "nech odpadně,čo je zhnité...."
Ta občanská válka se vší tou hrůzou je drsné,ale jen to potřebné "oddělování zrna od plev",které "prohloubí už společnými dějinami vykopaný hluboký příkop mezi oběma částmi národa,který bude až po okraj naplněný hrůzou a mrtvolami"....
Ten stát-UA,bude rozdělen a to na hodně dlouho,ne-li navždy....
Fašistický element s proEUropsky/USA orientovanou částí obyvatel by byl těžko ovladatený,proto jej Putin "nechává strčit rapák do toho "zápaďáckýho hovna,aby sám zjistil,jak nevábně smrdí" a potom spíš bude schopný korigovat svůj vztah k Rusku,protože z "majdan-revolučního nadšení se žít nedá a almužna ze Západu stačit nebude" a dojde na "lámání chleba" doslova a do písmene....O to,aby Rus obsadil UA,právě baziliškům Brzezinky&Comp. jde,ale Putin žádný "druhý Afghánistán" s banderovským Tálibánem nepotřebuje...,Ukrajinci se musí porovnat mezi sebou a potom i vybrat "s kým půjdou" a to buď jako jeden stát a národ,(což je po tom všem asi těžko myslitelné)anebo každá část zvlášť a každá s jiným(jak to zrovna teď vypadá)....

318520

4.10.2014 13:09

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 318520

Emil Robot, ak mi teda nadávaš do bláznov... ja ti vravím - bláznom si sám. Ja som nikdy nikde nehovoril, že Putim by mal ovládnuť celú UKR a všetkých, čo by boli proti, vyzabíjať. Banderistan mal byť oddelený, Rusínom sa mala priznať Podkarpatská rus, ako jedna z federatívnych republík novej Ukrajiny (ešte Novorussia + 2či3 republiky). Toto by zamedzilo vyvražďovanie civilistov ktorí volili v referendách o odtrhnutí Donecka a Luhanska, ochránilo by to vybudovaný priemysel na východe, zabránilo by sa ťažbe bridlicového plynu americko-ukrajinskými firmami a devastovaniu živ. prostredia, zamedzilo by sa násilné povolávanie pro-ruských a proti-fašistických občanov celej UKR do vojny s Novoruskom, umožnilo by to nielen udržanie ale aj rozvoj hospodárskej, kultúrnej spolupráce UKR s Ruskom a Čínou. Rusi si zobrali Krym a budú za to navždy kritizovaní "západom", ak by si zobrali celú UKR s výnimkou Banderistanu boli by kritizovaní iba o niečo viac. Výhody jednoznačne prevyšujú nevýhody.

Banderistan by mohol vstúpiť do EU a do NATO (lenže oni by ho nechceli...) a v prípade útoku fašistov na už de-nazizovanú UKR, by bol vybombardovaný Lvov. Pochop jedno - človek je schopný páchať zverské činy a častokrát jediná vec, ktorá mu zabráni tak urobiť, je obava že niekto iný urobí to isté jemu a jeho rodine!!! Súčasná situácia na UKR - fašisti dobrovoľne a tisíce odvedencov nasilu bojujú proti mierumilovným ľuďom, ktorí sa v referende rovnakom ako na Kryme vyslovili za oddelenie od UKR a spojenie s RUS. Nedialo by sa to, keby bol Lvov v reálnom ohrození... Rusi/Putin prepásli obrovskú príležitosť, nemali dopustiť prezidentské voľby a dosadenie Porošenka američanmi. Bola to strategická chyba rovnajúca sa tomu, ako keď Stalin neuveril vstupu nemeckých vojsk na UKR.

318523

4.10.2014 13:35

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 318523

No,...o Vaší dobré vůli nepochybuji,ale slova jako "mala sa priznat..." ...to myslíte,že já a Vy a taky ten Putin a ještě třeba někdo,že by jsme to rozhodli a tím by to tak bylo???!
Obávám se,že Vám tak nějak trochu uniká REALITA... [oči v sloup]

318524

4.10.2014 19:56

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 318523

Tak nám tedy řekněte, kdo měl UA - Kyjev přimět, aby dobrovolně Východní země pustil - nechal je osamostatnit..
KDO TO MŮŽE ZAŘÍDIT, když USA a Kyjev to nechtějí. V tom je jádro problému, který asi nechápete.
A že sitauce na UA je past na Putina - aby tam vstoupil a vyvolal válku, kterou USA potřebují jak sůl, to chápete??
A jak měli zrušit volby - ptal se Putina někdo?? NE - USA jedou svou cestou konfrontace.
Bohužel, představujete si to vše moc naivně, jako by Putin byl vládce světa..
Ale nebojte, dobře to skončí - jak ta 2. světová..
[cool]

318534

5.10.2014 15:22

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

JaRo2014 176.?.?.?

Reakce na 318534

Samozrejme, že na Ukrajinu mala vstúpiť oficiálne Ruská armáda "na požiadanie" od Janukoviča a mala sformovať s oficiálnou Ukrajinskou armádou jeden celok a zabezpečiť poriadok - stanné právo, zákaz vychádzanie, zákaz príchodu fašistov z Ľvova do Kyjeva a východu krajiny, vyhostenie všetkých diplomatov z krajín NATO z Ukrajiny... atď. Následne - referendum o vytvorení federatívnej krajiny a vyčlenení Banderistanu z Ukrajiny. Tak ako boli zmanipulované prezidentské voľby a budú aj parlamentné na Ukrajine, tak malo byť zmanipulované aj mnou uvádzané referendum, avšak namiesto američanov, Rusmi. Mimochodom, to si už nikto nepamätá, že Janukovič po úteku z Kyjeva v Charkove vyhlásil za nové hlavné mesto Ukrajiny Simferopol na Kryme? Že Turčinovom novo-vymenovaný najvyšší armádny veliteľ prešiel na stranu Janukoviča a Rusov a že odišiel na Krym? To boli tie chvíle, keď sa lámal chlieb a kedy by rázny zásah Ruska/Putina zabránili to, čo sa deje dnes a čo sa bude diať budúce roky, ak Rusi nevyužijú blížiacu sa zimu na odstránenie fašistickej junty z Kyjeva. Poslená šanca vyhnúť sa bojom na vlastnom území... uvidíme či ju Rusi využijú alebo nie.

318582

8.10.2014 6:27

Masove hroby na Ukrajine..

favela 113.?.?.?

Reakce na 318534

Mozna ze ty vsechny dohody Putina a Ukr. Junta jsou past na zapad za ucelem vynest na svetlo svetu Ukroidni +zapadni neustale podvody a lzi...Masove hroby na Ukrajine vsak jako vzdy hovori jasnou reci pravdu o fasismu zrovna tak jako ty masove hroby na Ukrajine v 1940-46 s rozdilem ze dnes bojuji fasiste nikoli pod hitlerovskou ale pod zidovskou "vladou"...!!!

318696

5.10.2014 1:07

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

SAMRA 71.?.?.?

Reakce na 318523

Porozumněno, souhlas pan/pani “neznámí” přispěvatel;
p.Emil neporozumněl, že jde jen o Novorossiji, Podněstří, a snad ješťě Zakarpatí.
Lid se tam v referendu vyjádřil pro odtržení od Uk (Kyjeva)=jakákoliv pomoc jim od kohokoliv by jistě byla uvítána aby si svoji samostatnost, či přidružení k jinému celku zachovali. Občany, kteří jsou spokojeni se Saltzmanem a ovládání jejich uzemí jinou vládou by nikdo nerušil na jejich území.
“Federalizace” pro rozmanité obce držené domobranou,jak nyní domlouvaná zdá se i s Ruskem, moc nevyřeší. Zahraniční a vojenská politika bude “federální”= bude-li si na federálním DLR “území” chtít US vystavět raketovou základnu, tak se tak stane;
Taká situace jistě nebude pro Novorossiji ani pro RF příliš přijatelná, jenomže pak již bude pozdě něco upravovat = orig. úvahy č.318474 a 318482 jsou tedy logické.

318556

5.10.2014 12:10

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

hc 90.?.?.?

Reakce na 318520

>Ten stát-UA,bude rozdělen a to na hodně dlouho,ne-li
>navždy....

No ano. Občanská válka nikdy nevede k očistě, ale k rozvratu. Znamená konec starých časů, které se už nikdy nevrátí.

318573

5.10.2014 23:41

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

JaRo2014 176.?.?.?

Reakce na 318573

Nebudeš mi veriť, ale keď som ešte vo Februári/Marci písal niečo na americký server - reakciu na článok - tak mi nejaký Ukrajinec odpísal, že keď sa trochu preleje krv tak to nevadí, že sa tým národ očistí... takže takto ukrajinskí fašisti uvažujú a ja hovorím, že proti nim treba tvrdo zasiahnuť, kým ešte nie sú dostatočne vyzbrojení, trénovaní, organizovaní. Čím viac času dostanú, tým to bude pre Európu horšie.

318608

3.10.2014 22:14

clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

kdysi jsem cetl ze pry Phy tagoras tvrdil, ze valky vznikaji jen proto nebot lide pojidaji maso. Mozne to je. Faktem je, ze clovek ani nahodou neni masozravec a dokonce ani vsezravec, ale plodozravec. Po snezeni masa se odhaluje, ze mate v mozku trimethylamin, coz je neco jako druh mrtvolneho jedu. Takze neni divu, co se potom vsechno na svete deje. I kun by se z toho porigal a nasral (kopal by i do kvalitniho kyble s vodou jak by byl vztekly,kdybyste ho krmili JAKO SEBE parkama! A v ZOO napr. nektere paviany nesmeji krmit masem jinak jsou mnohem vic agresivni. A to pritom je pavian tvor URCENY k pojidani masa. Tedy vidite jiste ze se deje velka degenerace pokud lide=plodozravci se DLOUHODOBE stravuji masem. Predstavte si ze (pro lepsi pochopeni:prezrane nemecke prasata v Kyjeve rodem z Germanie) naladujou a vystreli z kanonu na lidicky v obytne ctvrti Donbasu, ALE po zavrzeni (krmeni tech svych parazitu) sveho "jidla"= zrani masa a naopak snezeni pro cloveka prirozeneho jidla bez masa, plneho dobre psenice geneticky neupravene, cerstveho ovoce,zeleniny, orisku atd. No to je nesmysl, citite ze vegetariani tam proste nebojujou!! Ale "necim posedli" Sobci. Ze by masem? Kazdy citi, ze bez masa by takto zrudne PARAZITICKY nikdo na nikoho neutocil=jako PARAZIT. Stoji to rozhodne za vyzkouseni! Nemit v mozku NASRANO-trimethylamin!!! Tak vsichni- rychle na kavovy klystyr, at to fici! Ze zacatku dva, pak mesic totalne BEZ! masa a pak se tu nahlaste jak "se vam zmenil svet" jak se jinak citite, jak "jste prokoukli,prozreli telesne mentalne i citove, ocistili se hluboce" jak se vam komplexne "zvetsil pocit lasky" k lidem a svetu a zda se porad o vas pokousi ta nemocna chut rozhodovat o jinych lidech (a o sobe ne) a jeste k tomu bez vlastni sebereflexe. Budte radi ze jsou na svete VEDOMI lide, jenz si uvedomuji ze vetsina lidi je nevedomych z duvodu nemoci PARAZITIZMU, jinak byste uz davno zmizeli jedinym uderem mikrovlnneho paprsku! Nebo plynem. A modlete se at lide s palci na tlacitkach si nedaji jednou bucek a k tomu navic z umucenych zvirat! Mohli byste to VY PEKNE odsrat! Nejsou jen "atomovky". Jsou i velke "plynovky". Tak hybaj radsi zit prirozene a zmenit svuj jidelnicek!!! Nebo skoncite hur nez ty prasata na velkojatkach= hur nez ve velkokapacitnim lisu!!!! Za par let (trva to pro vas dlouho, mutovali jste proste moc dlouho) si zvyknete a uzasne silne vam zachutna prirozene jidlo. Tak nekecat furt a neco delat! Mate jiz tak v mozku tezke kovy,hlinik,dalsi jedy,spinu covky a mrtvoly plodu z ockovani. Tak, sup na palec olej a hybaj na ty klystyry!!!

318475

3.10.2014 23:01

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Reakce na 318475

Něco na tom možná bude. Maso jsem přestal jíst asi před 10ti lety, a skutečně by té době odpovídal nejen pokles agresivity, resp. spíš jakési pofidérní touhy po úspěchu v rámci systému... ale i obecně vzato jakoby pomalý přestup na "vyšší duchovní úroveň" a snaha vidět věci víc "do houbky". Takhle napsáno to asi vyzní trochu blbě, ale není to jen prázdná fráze (a s dospíváním to taky nesouvisí [smích].

318478

4.10.2014 1:18

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 318478

Tak a proč jsem měl choutku zastavit s rapiďákem a ojet blondýnu, přiznám se že jsem zvrhle zaměřen na ně. A bezesporu uměle neoplodňuji pro svou radost. Ale s kapacitou vytvořeného a možností darmožroutů jsem zaváhal blbě a v rámci chápání nebo ne by byla potenciální máminka š''ťastněší než kvák, hormone. Takže i islám jako chápu jo. A nepodnikám. Zatím.

318490

3.10.2014 23:37

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 318475

Ak tvrdíte, že človek nie je mäsožravec/všežravec, ale plodožravec, ako vysvetlíte fakt, že po praľuďoch zostali kopy kostí zvierat zabitých pre potravu a jaskynné maľby znázorňujúce lovecké scény, ako vysvetlíte, že všetky domorodé tzv. primitívne národy bez výnimky sú buď zberačsko-lovecké alebo pastierske, občas s primitívnou rastlinnou výrobou? A že aj naši najbližší príbuzní, šimpanzy, celkom bežne lovia malé antilopy a malé opice iných druhov ako potravu?

318479

4.10.2014 3:18

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318479

Nezijeme v praveku, i kdyz se to muze v dnesni dobe zdat [smích]

Jinak, lze i nelze s nim souhlasit.
Vegetarianem se clovek vetsinou stava z obrovske lasky ke zviratum, veganem z obrovske lasky k sobe samotnemu.

A opet je to neco mezi tim. Zivocisne bilkoviny clovek prozatim potrebuje, pokud je neprijima, svalstvo atrofuje, vnitrni organy chradnou, imunitni schopnosti jdou strme dolu. Zalezi tedy na celkove (nejen fyzicke, ale i psychicke) vydajove strance jedince, tak i na vrozene imunni schopnosti.
Sojove nahrady + lusteniny, tzn. rostlinne bilkoviny v te nejhustejsi forme zatim plne nenahradi zivocisne.
Jina situace panuje u vegetarianu, ktera do jidelnicku nezarazuje pouze maso a moc dobre si uvedomuji, ze krava by se roztrhla, kdyby se nepodojila a ne kazda slepice ve vajicku ma v sobe zarodek... Maso se zda jako nevyhnutelnost pro stadium dospivani a pro tezce fyzicky pracujici.

V budoucnu mozna nebude potreba chovu, protoze postaci jedna bunka divocaka k vytvori milionu kotlet. To neni fikce, staci sledovat holandske geneticke carodejniky.
Prozatim ve vsech genetickych pokusech drhne prave ta imunita. A tyce se to i GMO, zde tedy nejde pouze o kseft. Tzn. mimo eticky pohled s tim nejak nesouhlasi priroda (v astrofyzickem pojeti).

Ted ten jiny, vegansky a taky zcasti pravdivy pohled. Prijem zivocisnych bilkovin vytvari v tele radu tezkych latek (proto je dulezita kombinace masa se zeleninou s vetsim obsahem antioxidantu), take ten jejich pohled na rakovinu je zcasti spravny. Zcasti proto, ze rakovinove, rakovinotvorne bunky mame v sobe vsichni. O tom, zda nas imunitni system vyhodnoti tyto bunky jako nase, nebo cizi, rozhoduje opet STAV naseho imunitniho systemu. Jakekoli posilovani (umele) naseho imunitniho systemu je blbost, je to stejny pristup jako prijimani antibiotik, nebo Coldrexu pri kazdem kychnuti. Prirozenou imunitu to nici. Nejvetsi vliv maji dedicne geny, zbytek je zivotni styl. Spise nez cokoli v reklame je dulezita stridmost.

Souvislost mezi nadmernym pojidanim masa a agresivitou je prokazana jiz velmi dlouho, takze v tom pohledu se trefil. Take by si mel priznat, ze spise nez v raji zijeme porad jeste v pekle a mezi vlky je beranek kratke studium k priprave na veceri.

318500

4.10.2014 8:42

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 318500

Máte pravdu, že nežijeme v praveku, lenže to sa týka len technológie a spôsobu života. Stále v sebe nesieme genetickú, hormonálnu a enzymatickú výbavu pračloveka a nezbavíme sa jej. Sme len technologicky pokročili praľudia, nič iné.
Ako sa hovorí napríklad o psoch, treba ich kŕmiť vareným mäsom, lebo agresívne sú zo surového. Potvrdiť to neviem, nie som psíčkar. Ale som všežravec a mäsožravec a pritom som veľmi pokojný, mierny, nemám vo zvyku na nikoho útočiť, radšej si veci pokojne vydiskutujem.

318507

4.10.2014 10:26

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318507

Jasne, urcite to nebude zakon, maso = masovy vrah. Ovsem ty souvislosti zde jsou a rada odborniku v minulosti na to poukazala. Tedy dejme tomu, ze bude rozhodovat mnozstvi. Se psy se to traduje, chtel jsem to tam dopsat a zkusit patrat. Presne tento priklad a jeste jeden:

Jakou povahu ma asi Texasan pozirajici kazdy den i 5 krvavych steaku?
Nebo proc je pro Brity (schvalne, vim ze to nesnaseji) prioritni maso a jsou povazovany za nejagresivnejsi narod na planete?
To jsou fakta, to nejsou bludy. A myslim, ze dnes jiz ani nikdo antropology k vytvoreni obrazu o anglosaskych narodech nepotrebuje. Staci se divat, pokud to jeste zvlada zaludek.
(Comparing Cultures, Shalom H. Schwartz)
http://blisty.cz/art/56833.html

Jsou dukazy, ze anglosasove nemeli problem (z pouhe linosti) s kanibalismem. Jedni z prvnich osadniku cekali v Americe na lod z UK, ta nejak nebyla na obzoru, otroci a sluhove take ne, tak ve vesnici misto postarani se o obzivu zacali pozirat jeden druheho.
http://vtm.e15.cz/prvni-americti-osadnici-usvedcen...
...skutecne zde vynecham ruzne pokusy o obhajobu, nebo pokus o nastineni jejich "tezkych" osudu, muzu mit taky svuj pohled a zustanu u toho:
většina osadníků k zemědělství nijak netíhla


Nekde jsem mel odlozenou letitou studii o masu a agresivite z NG, pokud najdu, prilozim.
Ty teze, nebo povery, nebo jak to je, o psech a syrovem masu by me take zajimaly, na nasi fence to testovat nebudu...
Muj pohled na tu stridmost vychazi z vlastnich zkusenosti, vseho moc skodi.

318516

4.10.2014 0:38

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 318475

tak... ako mäsožravec musím uznať, že na tom určite dačo bude. Už len sa teraz zriecť vyprážaných kuriatok, že?... [smích]

318487

4.10.2014 1:47

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 197.?.?.?

Reakce na 318487

vyprážane kuriatko = rychle rostouci rakovinnovy nador proplachnuty antibiotiky a hormony, neschopny samostatneho zivota.

http://nextnewsnetwork.com/wp-content/uploads/2013...

http://www.freewebs.com/stampoutanimalcruelty/chic...

mnam.... [bliji]

318494

4.10.2014 1:17

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Reakce na 318475

I Hitler byl vegetarian. A my vsezrouti mame v mozku aspon neco, na rozdil od vas.

318489

4.10.2014 1:53

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 318489

mate na mysli asi BSE, ze ?

318495

5.10.2014 2:19

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 318495

kdyz bychom pochazeli z opice, tak ne simpanz,ale nejblize a nejpodobneji k nam je mirumilovna vesela opice Bonobo,zajimava hlavne tim, ze jeji nejvice castou a uznavanou cinnosti je Milovani. Ano, tak je to! K temhle bratrum mame nejblize! Ale jak rikam,evoluce je nesmysl,coz dokazuje mnoho veci,napr i stopy cloveka z doby dinosauru na DESITKACH lokalit na celem svete, zkamenele kladivko a dalsi. A lump archeolog o tom jen ZARYTE (a paraziticky) mlci.Fuj! I dalsi dukazy,ale ty jsou jiz slozitejsi,delsi na popis,tak jen z kraje:vedecky dukaz nesmyslu evoluce-zadny vyvoj DOKONALYCH (okamzite a ihned vyvinutych,bez meziclanku) mnoha organu organismu,i ve vcelstvu NEEXISTUJE evoluce atd. Je to tak,jiz stopy cloveka z doby pred 70 miliony lety zametla soucasnou evolucni teorii zpatky do kose. Jestli byla matka nebo otec Darwina opice, no prosim, proti gustu zadny disputat, i taci jsou mezi nami... (nemeli jist polevku z masovych kulicek), ale jak rikam,pytel na obili, a take si predstavte: zajice s zelvou, mys s rybou, zizalu s kapradinou, ne ne, takhle to nefunguje! A jak je to tedy s lidmi? Je vedecky dokazano, ze NECO (uz a zatim nevime co) vytvorilo ihned zive a dokonale tvory, a cely svet. Kde je to nyni nevime. A jakou funkci ma v tom celem clovek? Ano, jak jiz jsem naznacil,clovek je stvoren predevsim k maximalistickemu rozsirovani lasky na celem svete. Ma zuby, organy a smysl zivota nejvice se podobajici zajimave opici Bonobo, avsak k tomu ma navic mekke a cele hladke,bez chlupu, ruzove telicko, s několika zvlast ruzovymi body, misty a vystupky primarne urcene svou funkci- k mazleni. Pisu to tak jak to je. Pojidani masa u cloveka je jen hloupa setrvacnost pusobenim zdeformovane vychovy-indoktrinace (vyhovujici parazitum),jenz ma viditelne a neblahe na vas ucinky. Staci i to dite nezkazene sledovat. A proto: Misto zivota deset krat bohatsiho na rozdavani Lasky na potkani, jaky je zivot bezne opicky Bonobo, vedete zivot dvacetkrat parazitictejsi, nez ma zivot pavian bez mineralu a pohybu. Pisu to tak jak to je. Vite ale jak je krasne zit v prirozenem tele? Vite jaky je krasny ten pohled na trpytivou zarivost vychazejici z hladke fantasticke pokozky souhlasici zenusky? S osidlenim streva VELMI pratelskymi bakteriemi? No to si neumite ani predstavit! Zkuste to! Neokradavejte se a take svou zenusku (z niz delate buckem nemocnou na palici a telo matronu) o pozitky desetkrat intenzivnejsi nez ma kazda opice Bonobo.Videli (ci slyseli) jste "pozitky" kocek, krys,orlu, hadu nebo lvu? Fuj! A ted, videli jste pozitky Bonoba,vrabcu,konu,buvolu,capu,slonu,nebo neco odsud EXTRA, takoveho naseho maleho Bonoba:kralika na prirodni strave a na louce? No to je uzasne!!! To musite videt!! Ta laska, sila, vule i nacesana aura! To jste jeste nevideli! Stesti je vsude kolem,jen mit k tomuto ciste bunky! Tak rychle do toho!!! Pro klystyrku, a jdete na to! Vypnout mobily,zatahnout zavesy,kavu uvarit litr,podlozit se, uvolnit se a hop tam do sebe!!!

318559

5.10.2014 19:36

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 318489

zadny hitler nebyl vegetarian! Byl to naopak znacne necisty jedinec-masozravy, coz vse vysvetluje a doklada i ten fakt, ze mel problemy s travenim.

http://www.vegetarian.cz/ostatni/ahitnebyl.html

318597

4.10.2014 7:48

Global union na pochodu do Ruska

Bubo 89.?.?.?

Vyčerpávající článek. Perfektní. Odpovídá to ujednání
globalistů před lety jak rozdělit SSSR a vytvořit nejprve Soviet Union a poté světovládu. Tomu odpovídá následující:

http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/ukrajina-k...

318505

4.10.2014 9:01

Zatím dobrý

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Zatím hraje Rusko a Putin tu přesilovku Západu se zoufalými poskoky západních oligarchů ve funkci politiků, kteří chtějí za každou cenu válku s Ruskem jako východisko z nesplatitelných dluhů a slábnoucího vlivu,docela slušně.Ještě je důležité, co udělá Čína. Vzhledem k tomu, že poskoci Rothschildů a Rockefellerů rozjeli další Majdan, tentokrát v čínském Hong Kongu, nemusíme na reakci Číny čekat ani moc dlouho.Bude to mazec.

318509

4.10.2014 9:48

Daľší zapadný rukojemník zabitý

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Tie vrazdy sa celkom verne podobaju na Turecky film "Kurtlar Vadisi Filistin" (csfd:

http://www.csfd.cz/film/287802-kurtlar-vadisi-fili...

Tu je ukazka z filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=aDbiiCgVd0Q


Mozno nahoda, mozno nie [pláč]

318514

4.10.2014 18:09

Jak si vysvetlit nepricetne jednani USA=NATO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Svet dospel do stadia, kdy miliardy se hromadi v rukach maleho
poctu lidstva a tito oligarchove maji obavy co s temi miliardami, aby je stale tesily.Jako vsem superbohacum jim to nestaci ke spokojenosti- k tomu potrebuji nove mlade krasne zeny
a moc mistni az po statni a svetovou- mozna i zname sexualni orgie
Je bohuzel smutnou zkusenosti, ze socialiste meli dobre myslenky,ktere zneuzili bolsevici, ale to na veci by nic nemuselo menit, kdyby nynejsi zbohatlici byli pricetni. Vsechno proto zameruji na budouci valku, v domneni, ze USA to nezasahne jako i pred tim a nejblizsi Anglie je od Ruska daleko.
To, cemu davaji stale prednost je vyvijeni stale novych valecnych
prostredku, aby zneskodnili obranu protiprivnika.
Navadeni letadel i za cenu vyzkouseni nove supertechniky tam, kam
bude treba jen dokazuje, ze jim vubec nejde o pocet zabitych.
Hypoteticky by tedy protivnikova letadla nebo rakety by bylo mozno ihned po startu na dalku bud vratit nebo znicit i s atomovymi bombami a vratit zpet tam, odkud byla vyslana.
Dokazuji tim, ze pocet mrtvych je druhorady,dulezite je jen dosahnout svych cilu.Tim jen dokazuji, ze i kdyby bylo zabito mnoho Evropanu - tak i to je lhostejne.
Znamena to, ze svet je v rukou blaznu.

318532

4.10.2014 19:29

Nasmál bych se!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Kdyby rusové vážně navrhli zahájení jednání navrácení s amerikou a odpovědnými i kompetentními zcela logicky pochybně a právně značně neuchopitelný v podstatě tedy dar Aljašky která jim morálně naprosto jistě nepatří. USAni jsou všechny možné zájmové skupiny privilegovaných kořistníků a tak by bylo třeba rozklíčovat kdo by měl být konkrétně klepnut přes prsty bezcharakterních tržníků a dát jim šance se vyviňovat že oni ne ale ti druzí. Tamní nebozí obyvatelé "občané" terorstanu by alespoň viděli že kultura a vymáhání práva civilizovaným způsobem jde i z oligarchů kteří se dnes schovávají za něco zcela fiktivního a zavádí druhou stranu ke dveřím za kterými je doslova nikdo. [cool] [chechtot] [mrknutí jedním okem] Černobílý dům se scénou choreografie preferenty samoderžaví bych vynechal protože se k tomu nemohou kompetentně vyjádřit a pravomoce k půlce kontinetu planety nemají z planetárního principu naprosto vůbec. [velký smích] A vůbec konec hry, pěšák bere dámu. V tomto případě bordelmamá. [vyplazený jazyk]

318533

5.10.2014 23:05

vďaka

Anton1111 95.?.?.?

Vynikajúci výklad - ste majster pera a skutočne vidíte reálne veci tak, ako sa majú a Putin, keď to skutočne ustojí, tak bude mužom tisícročia, o ktorom sa bude vyučovať v dejepise ďalších tisíc rokov. Veď niečo obdobné už Rusi mali . Rasputina, čiže raz prídet Putin a on prišiel [smích]

318607

6.10.2014 4:17

Saker moc mluvi a malo pise domu

n.z. 99.?.?.?

rika pan Suchan: http://vladimirsuchan.blogspot.ca/

318611

8.10.2014 19:15

NATO fízluje vlaky?

fohat 194.?.?.?

Který z putinových dvojníku tam jede?https://www.youtube.com/watch?v=NdnnP55CS2I

318718

Příspěvků: 74

03.10. 00:41  Zjevně si chtějí zahrát ruskou ruletu ovšem s cizím prstem génia
03.10. 03:43 lindsay  RE: Zjevně si chtějí zahrát ruskou ruletu ovšem s cizím prstem génia
04.10. 11:16  RE: Zjevně si chtějí zahrát ruskou ruletu ovšem s cizím prstem génia
03.10. 02:18  Skutecny nepritel
03.10. 19:42  Omyl
04.10. 00:33  RE: Omyl
04.10. 08:47 Marten264  RE: Omyl
04.10. 09:40  RE: Omyl
04.10. 12:52 Mudrc Yakov Levištajn  RE: Omyl
05.10. 08:52 Marten264  RE: Omyl
05.10. 11:24 Mudrc Yakov Levištajn  RE: Omyl
06.10. 05:56  RE: Omyl
07.10. 04:19 favela  RE: Omyl
04.10. 16:04  RE: Omyl
06.10. 17:04  RE: Omyl
05.10. 05:10  RE: Omyl
06.10. 17:20  RE: Omyl
04.10. 10:09  RE: Omyl
03.10. 02:35  K tem bodum, uvedem v clanku
03.10. 06:23 favela  Nesjednocena Ukrajina
04.10. 00:50  RE: Nesjednocena Ukrajina
04.10. 02:06  RE: Nesjednocena Ukrajina
03.10. 07:33 Mrky  A co Německo?
03.10. 08:17 .lak  RE: A co Německo?
03.10. 08:37 lindsay  RE: A co Německo?
03.10. 16:41 Definitíva  RE: A co Německo?
04.10. 02:34  RE: A co Německo?
04.10. 01:27  RE: A co Německo?
03.10. 07:55 Bordelo Bill  A cisarski vojaci znasilnuju,
03.10. 08:53 Nikdo  Ve skutečnosti je to docela jednoduché
03.10. 09:18 Mrky  RE: Ve skutečnosti je to docela jednoduché
03.10. 10:18  RE: Ve skutečnosti je to docela jednoduché
04.10. 02:37  RE: Ve skutečnosti je to docela jednoduché
03.10. 15:51  Teroristický útok
03.10. 16:33 P.Lepenka  Autor věci popisuje jako "děd vševěd" - pokud se nejmenuje Putin.
03.10. 17:04 Definitíva  Dlhých 6400 slov.
03.10. 21:31 RadicEmil  RE: Dlhých 6400 slov.
04.10. 09:18  RE: Dlhých 6400 slov.
03.10. 21:05  Něco k dokreslení stavu civilizace
03.10. 21:16  dodatek
03.10. 21:53  Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
03.10. 22:19 Karel 2.  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
04.10. 00:11  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
04.10. 06:41 SAMRA  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
04.10. 11:21 Emil Robot  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
04.10. 13:09  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
04.10. 13:35 Emil Robot  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
04.10. 19:56  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
05.10. 15:22 JaRo2014  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
08.10. 06:27 favela  Masove hroby na Ukrajine..
05.10. 01:07 SAMRA  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
05.10. 12:10 hc  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
05.10. 23:41 JaRo2014  RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.
03.10. 22:14  clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
03.10. 23:01  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 01:18  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
03.10. 23:37 Malý a zvedavý  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 03:18  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 08:42 Malý a zvedavý  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 10:26  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 00:38  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 01:47  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 01:17  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 01:53  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
05.10. 02:19  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
05.10. 19:36  RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE
04.10. 07:48 Bubo  Global union na pochodu do Ruska
04.10. 09:01  Zatím dobrý
04.10. 09:48  Daľší zapadný rukojemník zabitý
04.10. 18:09  Jak si vysvetlit nepricetne jednani USA=NATO
04.10. 19:29  Nasmál bych se!
05.10. 23:05 Anton1111  vďaka
06.10. 04:17 n.z.  Saker moc mluvi a malo pise domu
08.10. 19:15 fohat  NATO fízluje vlaky?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 0

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,50 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 853,07 Kč
1 unce stříbra
532,40 Kč
Bitcoin
1 305 594,54 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 270