Diskuze k článku

Povolení krást

Příspěvků 69

16.8.2014 19:19

No konečně.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Konečně je zde téma, které se blíží skutečným příčinám, z nichž vznikly ty "dvoublbé holé opice". A jedině poznáním těch skutečných příčin je cesta, jak z té šlamastiky v níž se civilizace nachází, vybřednout. Má k tomu co říci zdejší ctihodné fórum? [vyplazený jazyk]

315530

16.8.2014 19:59

RE: No konečně.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 315530

https://www.youtube.com/watch?v=uDkElX7weic

315532

16.8.2014 22:19

RE: No konečně.

jirzina 176.?.?.?

Reakce na 315530

Já říkám tohle: bléééé [bliji]
A nezvracím směrem k vám ani k autorovi článku, ale směrem ke článku.

[mrknutí jedním okem]

315536

17.8.2014 11:04

RE: No konečně.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 315536

>... ani k autorovi článku, ale směrem ke článku.

To jako se ten článek neztotožňuje s autorem? [zmaten] [oči v sloup] [překvapení]
No tedy pane revidente to jsou věci. Co?...to sou věci... [oči v sloup]

315567

17.8.2014 12:16

RE: No konečně.

jirzina 176.?.?.?

Reakce na 315567

To jako se ten článek neztotožňuje s autorem?
No tedy pane revidente to jsou věci. Co?...to sou věci...


Na vysvětlenou:
Podle pravidel, které tu zavedl majitel serveru, pan Stwora, a se kterými jsem souhlasila, mám právo posoudit článek jako špatný, ale nesmím totéž napsat o autorovi. Kromě toho i vynikající autor občas napíše špatný článek, neníliž pravda?

A na lidi já zásadně nezvracím, neb jsou to moji bratři a sestry.

Dokonce nezvracím ani do klávesnice, protože by se to špatně vyšťourávalo. [vyplazený jazyk]

315573

17.8.2014 11:08

RE: No konečně.

jirzina 176.?.?.?

Reakce na 315536

Včera večer jsem vyjádřila svůj názor na článek tímto emotivním způsobem: blééé [bliji] .
Neměla jsem už chuť ani sílu to nějak rozvádět, protože už byl čas jít do hajan. [mrknutí jedním okem]
Udělám to tedy teď: Co se mi v článku konkrétně nelíbilo? Je to hlavně tato pasáž a konkrétně zvýrazněná věta.

Cituji:

Má kniha Pět fází kolapsu obsahuje rozsáhlou případovou studii věnovanou Ikům, malému kmeni lovců a sběračů na severu Ugandy, který, když byl pozorován antropologem Colinem Turnbullem v 70. letech, vykazoval takovouto úroveň kulturní degenerace. Dosáhli pátého stupně kolapsu: kulturního kolapsu. Turnbullovým receptem bylo je zničit jako lidi tím, že se rozbije jejich společnost a přenastaví se.

Autor o tom píše jako o housce na krámě, jako kdyby psychické experimenty ničení lidí (i když «jenom» těch na primitivní úrovni vývoje) byly něco zcela běžného a eticky ospravedlnitelného. Mají páni vědci oprávnění provádět takovéhle pokusy na lidech? [zmaten] Já to považuji za genocidu!!!

No, třeba se jedná jenom o špatně vytvořenou větu. Knihu Pět fází kolapsu jsem nečetla a nejspíš ani nevyšla v češtině. Ale našla jsem o tom článek ke stažení:

http://www.nwoo.org/komodorovo/pet_stupnu_kolapsu....

Jak už tady na diskuzi někdo napsal, hází autor článku všechny lidi do jednoho šuplíku. Možná je tak sám vidí z výšin svojí vědecké osvícenosti. Ve skutečnosti jsou ve všech společnostech promícháni lidé na různých úrovních vývoje jak intelektového, tak etického, což není totéž. I mezi primitivy existuje spousta eticky čistých, dobrosrdečných lidí. A lumpové jsou i mezi nejvíce vzdělanými.
Věřím, že pan Orlov dostane příležitost vyzkoušet svoje teorie v praxi na sobě. A pak buď změní nebo taky nezmění názor. [velký smích]

Ale článek na začátku pojednává o ruské humanitární pomoci jihovýchodu Ukrajiny. Na Novinkách.cz jsem se dnes dozvěděla, že už Ukrajina dostala z ruské strany příslušné «dokumenty», takže kolonu na své území vpouští. Jenže konvoj zatím nevpouští ukrajinská armáda, která má také hlad. Podle fotek z 15. srpna jsou už kamióny skoro prázdné.

http://www.novayagazeta.ru/photos/64856.html

Jestlipak něco zbyde na mírumilovné obyvatelstvo? [překvapení]

315569

17.8.2014 15:44

RE: No konečně.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 315569

>Věřím, že pan Orlov dostane příležitost vyzkoušet svoje teorie v praxi na sobě.

No tak pokud je pan Orlov Rus, tak si právě na Rusech i Ukrajincích ověřují tytéž praktiky Yankees. Ale nejen na nich. Všude kam šlápnou. Bylo tady před časem cosi jako "plyšák" a po jedné jediné generaci mají výsledky přímo ohromující. Předkové těch dnešních se zmůžou nanejvýš na polykání vzteku na ně a ti dnešní jsou jimi již nadobro zpacifackovaní, že tou po celé věky přetrvavší Češtinou se jejich potomci už ani nedomluví. Zatím sice ještě trpěna je, ale již jen jako doprovodný text té "Yankeesštiny". Všude. Protektorát se vším všudy [naštvaný] ... jako za Stalina. [vyplazený jazyk]

315587

18.8.2014 8:34

Pratelstvi SIBENICNI

favela 113.?.?.?

Reakce na 315587

- Ruska duse je nevyzpytatelna.
-Papez steka na ...
- Rada nebezpecnosti...
-Chteli si udelat svuj...
Kdyz rekove prinaseji dary,to zname,ale kdyz prinaseji dary zidi prchejte,ani neberte nohy na ramena,to je zdrzovani.Neco mi furt rika ze ten Poro-Walzman nedopadne dobre.Sam zid a vleze do pasti vyvolencum za par petek a za rohlicky od Nuland atd. Poimbecilovanej...
Slavny denik Guardian,prinesl zpravu z prvni ruky,ze kolona ruskych tanku a haklu plne vyzbrojenych byla znicena. Coz znamena ze rusove prijeli nekam na Ukrajinu /bez vzdusneho zabezpeceni/tam se zastavili a pockali az budou rozstrileni..Ani nepicli zpet.A Putin kterej je poslal neudelal taky vubec nic!! O beda.Takovej platek se neda pouzit ani na hajzlu ponevadz uz je pos...nej.
Jacenjuk byl prvni krysa prchajici z potapejici lodi.
Pred mesicem jsem dal Ukroidum 3 mesice na vydrzeni.Je tady totiz jedna zivotne dulezita vec...
Ted uz by meli mit naplanovanou vyrobu v dostatecnem mnozstvi zimni vystroje pro svoje zoldaky a zimni pripravu tanku a jinych zbrani a doplnovat co je treba celou zimu./Nejsem odbornik,byl jsem na vojne u Lopatistu/.
Vojak toho zrejme potrebuje hodne v zime,ani suchej chleba se neda zrat,protoze je na kost. Ale PoroWalzman teprve zebra penize. Jo ty zidovsky dary a kde skoncis.Ani rohlicky uz nebudou.Kdyz to dobre dopadne tak zebrota.Americke SIBENICNI pratelstvi na krku,hladovi zoldaci a populace patricne zvlcili bidou a mrazem..a sliby EURA-NA-TO.Na co? A vroubek u Putina.Ouvej. Ruska duse je nevyzpytatelna. Jednou skoro prohrajou valku s Finskem a za chvilku rozdrti nejvetsi prvotridni armadu v historii..Myslim,ze je velkej rozdil v utoceni a braneni ve valce.Zvlaste v zime.Obranci to maj daleko snadnejsi.
Jeste nikdy v historii nebyla humanitarni pomoc tak paranoicky podezrivana i kdyz slo treba o havloidni bomby ve velkem mnozstvi !!
Rada NEBEZPECNOSTI /OSN/hodna sveho jmena zabezpecila od sveho vzniku prudky vzrust valek a ozbrojenych konfliktu.
A papez steka na nepravej strom. Valka prave ted neni v Koreji.
Dost problemu z toho vzniklo k dnesku,kdyz si chteli zidi udelat svuj vlastni stat v Rusku. Sliby a nasledujici vyhlazovani vseho jako vysledek Trocky-Lenin-Marx daru ,pro ty co vcas neprchli..Nebo se zdrzovali branim nohou na ramena...

315633

19.8.2014 7:24

RE: No konečně.

favela 113.?.?.?

Reakce na 315530

..PODIL PRACE NA POLIDSTENI OPICE ...Napsal B.Engels , ale nevysvetlil,jak to udelat,kdyz opice nechce pracovat...

315725

16.8.2014 19:46

seckych drbnime do jedneho suflika

one satsang2112 (zavináč) gmail (tečka) com 85.?.?.?

Socialne stereotypy prezentovane v tomto clanku spolu s odhadmi neurologickeho vyvoja jedincov spolocnosti sa mi zdaju za vlasy pritiahnute. V kazdej spolocnosti su jedinci osvieteni a jedinci blbi. Takisto vsehochut jedincov medzi tym. Kto kedy urobil nejaku studiu ako je to na ukrajine? Skadial cerpate svoje hodnotenie uplne cudzej narodnostnej skupiny ludi? ?...

315531

16.8.2014 22:22

RE: seckych drbnime do jedneho suflika

anton212 85.?.?.?

Reakce na 315531

Takže najprv k článku. Podľa mňa hovorí nie o všetkých Ukrajincoch, ale o "oligarchoch" (ako len toto pomenovanie zakrýva fakty), nenažraných podvodníkoch, zlodejoch, odľuďoch bez svedomia, takzvaných vyvolených, ktorí sa na Ukraine a vlastne skoro na celom svete dostali k moci. To bol ich plán už pred stáročiami. S malými prestávkami sa blížia k cieľu. Ešte zdolať Rusko a Čínu ako najväčšie prekážky pri realizácii ich sna a plánu a vlastne budú mať celý svet.
A teraz k Tebe. VŠ - Politológia, Sociológia, alebo niečo podobné? Ktorý Chazar Ťa "učil" čítať len prvoplánovo SMEtiarsky..

315537

16.8.2014 23:20

RE: seckych drbnime do jedneho suflika

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 315531

Postačí ako štúdia o úrovni a rozsahu riadenej debilizácie národa toto video?

https://www.youtube.com/watch?v=LcdB-8-0F94

315539

16.8.2014 23:49

RE: seckych drbnime do jedneho suflika

Aja 82.?.?.?

Reakce na 315539

Je-li tohle známka debilizace, nemusel jste chodit tak daleko, nevzpomínáte? "Kdo neskáče, není Čech". [pláč]

315541

17.8.2014 3:55

RE: seckych drbnime do jedneho suflika

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 315531

Zda se mi, ze se vas clanek nejak dotkl. Jiste, kdyz se divate na spolecnost a posuzujete individua, ale zde se divame na cely narod a vidime jeho progress. A to jak kulturni, tak ekonomicky.
To plati doslovne I pro Ceskou republiku.
Jiste si vsichni vsimli, ze od zacatku kapitalismu na vychode tam doslo ke katastrofalnimu uhynu charakteru, cim to je? Aprave tam je odpoved na ty lidi s nizsim socialnim chapanim. Vyvoj statu se deje pomoci zakonu, tyto zakony formuluji lide, tedy politici. No a prave jaci jsou lide takove jsou zakony. Tudiz, jestlize mate zakony, napriklad exekucni zakony v Cesku, nemuze vam ujit, ze jsou vytvoreny lidmi se slabym socialnim citenim.

315545

17.8.2014 21:10

RE: seckych drbnime do jedneho suflika

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 315545

Vubec se nemejlis. V ceskym krateru erarni charakter reznickyho psa se na vobyvatelstvu vopravdu podepsal. Ja sem dost vsimavej a fakt je to tam cim dal tim horsi a si myslim ze se z toho narod uz asi nevylize......

315606

16.8.2014 20:13

Až i sem dojdou Nositelé meče

Marten264 93.?.?.?

Tak si zazpívejte se Spirituál Kvintetem - Chvíle Nadějí

Už je tu zas - chvíle nadějí a úklidů,

nejvyšší čas dírou ve zdi vidět k sousedům,
teď každý z nás si musí vymalovat celý dům
vápnem, vápnem.

Po vítězství hned nemusí přijít ráj,
je dlouho cítit zanedbaná stáj,
Pod svícnem tma a vedle kamen mráz,
a největší chlad ten bývá skrytý v nás,
chvíle nadějí a úklidů.

Ďábel zůstane ďáblem - ďáblem
i když se se tváří jako svatý - svatý
za jeho šklebem nestydatým - hmm
se vždycky skrývá, jak to bývá, faleš a klam.

Naše barva je bílá - bílá,
ta jenom Satanovi svědčí - svědčí,
dost už bylo planých řečí - hmm,
vždyť je to prosté, vezmi koště, smetí je pryč.

Koště si vem, břízy když se nově olistí,
zdupanou zem svěcená voda snadno vyčistí,
a s úsměvem, jen aby peklo puklo závistí
do toho šlápnem, šlápnem!

Těm kdo to přežijí, no , hodně štěstí.

315533

16.8.2014 21:44

prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

8-P 193.?.?.?

takze bacha na lidi s nizkym celem, jsou to degenerati a neumi se chovat civilizovane. Ale nevim nevim pane profesore, takove dalekosahle studie mozku - jak velky meli prosim mozek kromanonci anebo neandrtalci? vetsi nez my? a sakra... Nizka cela? Vite ze nejvyssi cela maji novorozenci? Sere to, rve to - opravdu nosna struna civilizace - nemluvnata.

A pritom by stacilo, kdyby lidi nebyli blbi, a prestali strilet rachejtle ve mestech - dyt tam zijou lidi!

315534

17.8.2014 1:03

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

komtesa 147.?.?.?

Reakce na 315534

Ja to vzala jako legraci. Rozhodne ne vazne.

315543

17.8.2014 4:30

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 315534

Chodim na Zvedavce od te doby co vznikl a rad ctu prispevky. Vsiml jsem si jedne zvlastnosti. Prispevky lidi kteri jsou pro Israel, kdyz se mluvi o Israeli maji u jinych clanku kde se mluvi o socialnich vecech zvlastni sobeckou prichut. Jako kdyby nemeli citeni pro spoluobcany kteri jsou socialne slabsi. Zvlastni prichut sobeckosti. Jakoby chteli rici, mu vsechno vy nam polibte prdel.
To neni o nizkem cele, ale o pochopeni mista ve spolecnosti. Jkoby chteli rici, my jsme vyvoleni, vy jste nic. Takovy pristup ovsem mnoho lidi pozlobi. Vsadim se, ze nejsem sam kdo si toho vsiml.

315546

17.8.2014 8:19

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

8-P 193.?.?.?

Reakce na 315546

Karel4U, nejsi prosim zenska? O tech se rika ze pri komunikaci davaji na pocity a emoce, a soudi proslovy ne podle obsahu ale podle formy. "Zvlastni prichut sobeckosti, jakoby nemeli citeni pro socialne slabsi spoluobcany?" "Jakoby chteli rict."

Z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz nekdo zacne pouzivat slova "jakoby" a ruzna prirovnani, obvykle plete z hovna bic, a jeho informace v tu chvili maji informacni hodnotu povidani jedne baby.

Pokud nemas rad Israel a jeho sympatizanty, tak to napisw rovnou, ale sirit tady zvesti ze lide co podporuji izrael jsou asocialni psychopati co kopou do slabsich - takova teze je na zaklade pocitu jakoby neprokazatelna. S pranim pekneho dne, 8-P

315553

17.8.2014 9:23

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 315553

potrefena husa...

315557

17.8.2014 10:44

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 315553

Já s Karlem4u souhlasím. Také jsem si toho všiml. Nemusíte to zpochybňovat jenom proto, že vy to nevnímáte. U soudu by se to dokazovalo těžko, ale je to tam.

315562

17.8.2014 23:22

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 315562

Tez s Karlem souhlasim. I tech dukazu u soudu jak to s nami zidovstvo vopravdu mysli si myslim je vic nez dost. Existuje spousta usvedcujiciho materialu napriklad z ruznejch projevu israelskyho knessetu presne vopsany v zahranicnich i ceskejch novinach kterej se ridi rasistickym Talmudem z kteryho rabini predcitaj zidovstvu ne jen v privatnich zidovskejch skolach ale i v synagogach. Jo jo , tak uz to je , rasistickej Talmud se vtlouka chazarum uz i ve staronovy synagoze v Praze jinak by rasistickej Talmud zidovstvo neznaly hebrejstiny nenechalo prelozit i do cestiny..... Ja jeden takovej rasistickej preklad Talmudu do cestiny z roku 1921 namotanej na dvouch stanglich taky vlastnim pro strejce Prihodu aby justice v ceskym ceskym krateru ktera dnes tez uznava nakoupeny doktoraty parazitu spolecnosti nemela dalsi zbytecny vydaje za prekladatele.

315618

18.8.2014 9:17

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 315618

Myslím,že by stálo zato tu Tóru vydat knižně,bychom se i my měli možnost seznámit se způsobem myšlení a žebříčkem hodnot našich vyvolených....Bible se doslova povalují všude a takový zajímavý autentický literární objekt z r.1925,doplněný prokazatenými výroky dnešních politiků a eventuelně i "blicími pytlíky známými z hromadné letecké přepravy",by i z komerčního hediska musel být úspěšný a poodhalil by pravdu a jistě by "rozptýlil všechny pochybnosti o dobrých úmyslech vyvolených s lidstvem a vzal vítr z plachet všem antisemitům a Liga proti pomluvám by mohla jít na zasloužilý odpočinek"....Předem si objednávám aspoň pět výtisků pro sebe a pár přátel okolo....Jen aby to nikdo zas blbě nepochopil a nebyl z toho tyjátr,jako z těch Hitlerových projevů,ale to snad až v takovém blbákově zatím nejsme....maximáně to dopadne jako s Protokoly a bude okecávání a zpochybňování,ale.....

Jsem ochoten zúčastnit se i na fin.sbírce,která by měla vytvořit základní předpoklady k vydání Tóry v češtině a to okamžitě.....

315638

18.8.2014 12:23

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 315638

Tóra je 5 knih Mojžíšových, máte ji hned v Bibli, proboha. Talmud je něco úplně jiné. Je to celá knihovna knih a kompletně přeložena je pouze do angličtiny (za celá staletí). To jistě není náhoda, zvlášť pozoruhodné je, že nebyl přeložen ani do němčiny. Každopádně z toho jasně vyplývá, že Talmud rozhodně není čtení pro gojímy.

315655

18.8.2014 15:22

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 315655

Dobře....,"upsal" jsem se ve spěchu i s tím rokem 25/21 a neopravil,ale když jsme u toho,tak k vydání nějakého komentovneho
stručného výtahu z Talmudu,pokud je v české verzi,bych měl....
Pokud by byl zájem,dejte mi vědět.

315676

18.8.2014 16:28

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 315676

Není Talmud jako Talmud.
V roce 1994 rabín Tzvi Marx ředitel aplikovaného vzdělávání Institutu Shaloma Hartmana v Jeruzalémě učinil pozoruhodné přiznání rozpoznáním, že židovští rabíni v minulosti vydali dvě sady textů:autentické talmudické texty, kterými vzdělávají svojí vlastní mládež v talmudických školách (yeshiviot) a "cenzurované a doplněné" verze, které jsou rozšiřovány lehkověrným nežidům pro veřejnou potřebu.

Rabím Marx prohlásil, že ve verzích Majmonideových učení vydaných pro veřejnost, je Majmonides nucen říkat, že kdokoli zabije lidskou bytost překračuje zákon.

Avšak rabín Marx poukazuje.."toto pouze reflektuje cenzurované a doplněné tištěné texty, *zatímco v originále v rukopisech stojí pouze "kdokoli zabije Izraelitu." (Tikkun:A BI-Monthly Jewish Critique May-June,1994).

Zdroj z roku 2010:
http://zpravy24.pantax.cz/2005/07/14.07.05.htm

315679

18.8.2014 18:25

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 315676

"Stručný výtah" z Talmudu by vypadal přesně tak, jak by si přál zadavatel. Totiž, kromě naprostých šíleností, jako že Ježíš Kristus se vaří v pekle v hovnech a byl zplozen z děvky, je tam i hodně věcí které jsou inspirativní a neškodné. Asi mi rozumíte že stručný výtah z Talmudu udělat zkrátka nelze.

315689

19.8.2014 7:32

Uz jen..

favela 113.?.?.?

Reakce na 315618

...ve Starem Zakone,bible ,jsou stanoveny pravidla o vyhlazovani jinych..vsech tech NEVYVOLENYCH ...

315726

17.8.2014 15:40

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 315553

No, a tady to vidite. Ja jsem napsal jen jednoduche mineni, nejsem nijak vzdelany, jak jste si mohl vsimnout podle stylu meho psani a gramatickych chyb ktere delam.
Ovsem to vas neodradilo od takrka hystericke tirady,a napsal jste to stejnym stylem jako vidime na Psu, kdyz se diskutuje (tam) o mrtvych Palestinskych detech.

315586

17.8.2014 22:45

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

steve 70.?.?.?

Reakce na 315586

Karle4u - kruci, trefil jsi to presne jako "pravdolaska Drazdany" ..., skoro az jako prepadeny narod trefuje v Gaze nemocnice a mimina ....

315614

17.8.2014 16:16

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Definitíva 95.?.?.?

Reakce na 315553

Neviem, kto sú sysmpatizanti Izraela, ani ma to nezaujíma. Poblúdencov podľa Biblického projektu sú miliardy.

Izrael a sionizmu je však najmilitantnejšia a najrasistickejšia ideológia na svete. Židovstvo je najväčší podvod v dejinách. Dnešní židia sú pôvodom chazari, konvertovali na židovstvo a nikdy ani dnešní, ani minulí chazari nemalo svoj domov v Palestíne. Toto sú fakty, dokázateľné, vystopovateľné v his-tóra, viditeľné udalosti dnešných a minulých dní.

Napriek falšovaniu dejín ľudstva a his-tora židov a masmediálnemu vymývaniu mozgov pravdu a fakty nemožno skryť, lebo jednoducho Vesmír už tak funguje. Na každého príde, kto mečom zachádza, mečom schádza.

315589

17.8.2014 1:18

Co sa tyka Ukrajiny,

mt-svk 91.?.?.?

myslim si, ze problem je inde. Ludia su zmagoreni cielenou propagandou, pricom boli podla mna vyuzivane podprahove informacie na zmenu podvedomia. Pricom sa sustredovali najma na deti, takze na Ukrajine vyrastla generacia zombie.

315544

17.8.2014 6:55

Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Nikdo 212.?.?.?

Jinými slovy: Běžného člověka dělí od zvířete tak dva dni nedobrovolné hladovky. Veškeré to nadřazování se nad zvířata a blábolení o morálce, empatii, sebeobětování ... je neuvěřitelně trapné a svědčí jen o děsivém zblbnutí civilizovaného člověka. [oči v sloup]
Pro salónní pseudointeltuály jednodušeji: Mnohem více záleží na vlivu prostředí než na nějaké části mozku. [vyplazený jazyk]

315549

17.8.2014 8:36

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

MichalB 77.?.?.?

Reakce na 315549

To zní jako: "Podle sebe, soudím tebe".
Pokud se z Vás stane za dva dny nedobrovolné hladovky třeba bratrovrah, kde berete jistotu, že se tak budou chovat všichni?

Jistě, Vaše poslední věta "Mnohem více záleží na vlivu prostředí než na nějaké části mozku." má něco do sebe, ale lze jí napsat a znám mnoho lidí, u nichž to tak je, i přesně obráceně.

315555

17.8.2014 9:17

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 315555

Člověk, ze kterého se po delší hladovce nestane zvíře prostě zahyne, z pohledu přežití lidstva jako druhu je to slepá ulička stejně jako homosexuálové. [smích]

315556

17.8.2014 11:07

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

MichalB 77.?.?.?

Reakce na 315556

Z pohledu hodně děravé teorie pana Darwina ano.

315568

17.8.2014 11:48

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

jirzina 176.?.?.?

Reakce na 315556

Člověk, ze kterého se po delší hladovce nestane zvíře prostě zahyne, z pohledu přežití lidstva jako druhu je to slepá ulička stejně jako homosexuálové.

To je váš materialistický názor. Ve skutečnosti jsou dvě možnosti: buď zvítězí hmota nad duchem a potom skutečně člověk degraduje na úroveň zvířete, nebo to bude opáčně; zvítězí duch nad hmotou a v tom případě se člověk stane osvíceným, Buddhou. A to je z pohledu přežití lidstva mnohem důležitější, než zanechání fyzických potomků, protože takový člověk se stává vůdcem národů a vštěpuje jim etická pravidla, a to i po své fyzické smrti. [mrknutí jedním okem]

Píše se o tom v religiózních textech všech náboženství. No, materialisté takové knihy nečtou a považují je za bláboly, protože věří, že jsou jenom tělo, hmota. Ale člověk není tělo, ale světlu podobný duch, který přežívá po smrti těla.

Ale věřte si, čemu chcete. [velký smích]

315570

17.8.2014 12:15

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Nikdo 212.?.?.?

Reakce na 315570

Není žádného ducha bez hmoty, Vy pseudointelktuální rozumbrado. Ale klidně těm žvástům pro otroky, kterým se obecně říká náboženství, věřte. [chechtot]

315572

17.8.2014 13:07

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

MichalB 77.?.?.?

Reakce na 315572

Zajímavé, že moderní věda (Akimov, Šipov ad.) zjišťují a především DOKAZUJÍ pravý opak. Ale je fakt, že na Vševědy s patentem na cokoli nemají dost zkušeností. Snad to někdy doženou.

315578

17.8.2014 16:28

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 315578

No, zkuste týden hladovět, a pak si řekneme, kdo zvítězí, zda duch či tělo. Všechny ty kecy o duši jsou zkrátka úplně na hovno. Když jsem se například koukla podrobně na Ivu Adamcovou, zjistila jsem, že je to v zásadě podvodnice. A nakonec to asi zjistila i Orgonet, protože ukončila svůj web o chemtrailsu, což je ohromná škoda, protože to byla velmi chytrá ženská.

315590

17.8.2014 16:40

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

MichalB 77.?.?.?

Reakce na 315590

Na svůj jednoúčelový argument se podívejte z jiného úhlu - zkuste týden hladovět třeba se svými dětmi. Budete jako většina masem se živících zvířat a podle Darwinovského tvrzení o udržení rodu sníte své potomky nebo tu bude NĚCO, co vám v tomto bude bránit?
To, že jsou věci kolem Duše konkrétně pro Vás "kecy úplně na hovno" přece neznamená, že jste předlohou pro veškeré člověčenstvo. Nebo své postoje a názory považujete za jediné správné a poplatné pro každého člověka?

315591

17.8.2014 17:30

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 315591

Domnívám se, že bych v případě hladu své potomky nesnědla a radši bych zemřela hlady. Ovšem to co říkám, to je všechno jenom teorie a nikoliv praxe. Například je známo, že v době hladomoru na Ukrajině se tyto věci děly, že rodiče snědli své vlastní děti, aby přežili.

Své názory a postoje nepovažuji za jediné správné a poplatné pro každého člověka- jsem pouze realistická , takže si nehraji si na něco, co člověk nikdy nemůže být. Bohové a páté dimenze existence jsou mi ukradené, protože vím, že lidé nikdy nemohou překročit svůj stín, stejně jako třeba šimpanzi nebo gorily a další zvířata, která se narodila do své dimenze.

315594

17.8.2014 17:43

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

dub 89.?.?.?

Reakce na 315594

problém vás dvou je zevšeobecňování, jako u všeho, ale tady je to silně vidět[smích]

určitě se část populace (zřejmě větší) bude chovat jako dobytek a primitivní zvířátko, ale část raději zvolí smrt. neexistuje jednotný mustr, obzvláště co se týká vyspělosti vědomí.

což je problém i článku, neboť jako každé obecné hodnocení populace a trendu musí zevšeobecňovat, aby se mohl aspoň něčeho dobrat.
samozřejmě však platí, že každá generalizace kulhá, tudíž váš spor nemá valného smyslu, protože každý jedinec se bude chovat jinak (i když obecný průměrný trend asi bude v souladu s článkem, kdy dobraní se tohoto převažujícího obecného trendu bylo jeho cílem), a tudíž ne všichni budu ďáblové, jakož i ne všichni budou andělé.

315595

18.8.2014 7:05

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 315594

Velice se mýlíte. [cool]

315624

17.8.2014 21:54

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 315590

Hladovění, nebo půst (půst = voda + NIC!) je docela zajímavá disciplina.
Např. v roce 2010, kdy jsem s půstováním začal, celkový součet dní bez jídla činil okolo 75 dní (přesný součet mám zaznamenaný v nějakém důkladně zaarchivovaném kalendáři a je zbytečné dohledávat přesný počet). Dny půstů byly různé 3,7,10,14 dní.
V roce 2011 ten počet byl +/- stejný a samotné délky půstů také, až na nejdelší, ta už byla 21 dní.
V r. 2012 celkový počet taky tak, ale už bylo více krátkodobých a nejdelší 14 dní. V tomto roce jsem taky přestal vést záznamy a prostě si "jen tak půstuju"...
Takovým lidem jako Vy půst a hladovění může prorazit do chápání a do praxe jedině nějakým velmi drsným životním zážitkem, životními tlaky. A to není nutné. Prostě nejste zralá a vězení hmotařských postojů nehodláte opouštět. To teprve přijde...

Ale co chci sdělit - je pro mě úsměvné, když lidé jako Vy vůbec zkouší, byť krátkou glosou, hodnotit něco jako půst a hladovění, aniž mají teoretickou znalost a už vůbec ne praktickou zkušenost. Asi jako když dítě na pískovišti s lopatičkou a rozšlapanou bábovičkou chce po technologické stránce hodnotit misi na Měsíc.

315609

18.8.2014 16:38

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

fohat 194.?.?.?

Reakce na 315609

naprostý souhlas,moje experimenty jsou s tím zajedno...holt to bez jídla funguje...Ovšem KRAJNÍ MEZE,pakliže přijdou,jako když najdu... [chechtot] [cool]

315681

17.8.2014 23:24

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

six 87.?.?.?

Reakce na 315578

A můj dojem je přesně opačný. Hmota je ta poslední věc co bylo stvořeno, nebo říkají něco jiného?

315619

18.8.2014 14:39

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Nikdo 77.?.?.?

Reakce na 315619

To jako, že nic stvořilo něco? To je ale blbost, co, Vy rozumbrado.
Jak se ten nehmotný duch liší od nehmotného nic? Já bych řekl, že tím, že je něco, tedy hmotný. [chechtot]

315672

18.8.2014 23:44

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 315672

Touto odpovědí dáváte najevo, že jste "zavřen" v dualitě (chápáním), takže není divu, že upřednostňujete hmotu.
A s tím stvořením je to ještě zajímavější, než že nic stvořilo něco. Ale to není ani důležité, protože odpověď na tuto otázku nelze najít v diskuzích, ani pečlivém, nebo ledabylém pročítání čehokoliv (tím se lze pouze přiklonit na nějakou víru, ale ne poznání samo. Lepší případ je, když se člověku dostane ve čtení návod k poznání vzniku stvoření), dokonce ani v tzv. vědeckých laboratořích. Všechny vyjmenované postupy jsou příliš hrubé a nedokonalé, aby nahradily přímé poznání (vnímání), které si lze postupně pěstovat a tak objevit onu poslední složku, která proniká vším co bylo, je a bude a co je vlastně jakýmsi "promítacím plátnem" života ve všech podobách. Toliko k teoretickému klábosení.
A další věc je, že si stejně ve skutečnosti poznání vzniku stvoření vlastně nikdo ani nepřeje. A pokud se velmi, velmi vzácně k tomu někdo propracuje, tak jen jako k vedlejšímu produktu snahy po odstranění životního utrpení. Jinak jsou to vše takové plytké, zbytečné nicneřešící debatní výstřely do tmy jako tyto naše...

315714

20.8.2014 16:08

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Nikdo 89.?.?.?

Reakce na 315714

Plácáte typické pseudointelektuální nesmysly. Z ničeho nic nevznikne a dokonce to "nic" ani nelze jakkoli intelektuálně pojmout, protože vždy něco je, vždy něco bylo a vždy něco bude.

315834

20.8.2014 17:57

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 315834

Jasně, že jo.
Vy zase plácáte typické materialistické, nabubřelé žvásty, takže to zvenčí vypadá na remízu.
A já samozřejmě vím, že pravdu mám já a Vy zase, že pravdu máte Vy... takže co? Takže nic.

Osobně vycházím z buddhismu, který je všechno možné, jen ne pseudointelektuální. A ten tvrdí, že prazákladem všeho je "NIC", prázdnota, která vším proniká, na které se vše stvořené a existující v jakékoliv formě promítá, kde není žádná dualita (jednotné pole sil). Nic, které vždy bylo, je a bude.
Tedy žádné "NĚCO". Jakékoliv "něco", totiž nějak, někdy, někde muselo vzniknout. Co vzniká, musí zaniknout, co se narodí, musí umřít a není věčné. Nelze jinak. Když to člověk pochopí, tak se mu i uleví. Tedy pokud se s tím smíří a přizpůsobí tomuto svůj životní styl. Toliko velmi, velmi zkráceně filozofické pojednání o buddhismem definované Nicotě, jako prazákladu bytí.
Vy názorově jako očividný hmotař (nemůžete nebýt, když tvrdíte a chápete po svém, že "něco" je věčné. Leda, že by to něco měla být ta zmiňovaná prázdnota, ono prazákladní "Nic" - ale to už začíná být taková ta rádoby intelektuální a zbytečná slovní atletika...) tohle nechápete (zatím) a musí Vás to dráždit.
Takže si své moudro užívejte po svém.

315840

21.8.2014 6:47

dualita zijici z hmoty

favela 113.?.?.?

Reakce na 315714

veznena..i kdyz v protikladu bezhmotnosti /zradlo nejdriv ostatni az potom/podminuje,existenci vseho ziveho...jeste zajimavejsi je kdyz neco stvori NIC...Dnesni media jsou toho prikladem.Peclive nebo ledabyle nedostanes se nikam...ani k poznani/cognization/zda se jaksi neco trochu jineho nez vnimani,/vnimani je zalozene na pozorovani a postrehu udalosti ,ale poznani je osvojeni a prijmuti te skutecnosti ,zjisteni do jake mity je zalozena na pravde a snaha jednat a pouzit pro dalsi vyvoj pro dalsi poznavani,na zaklade neexistence bez hmoty ale naproti tomu vira pouha by nas mohla osvobodit od hladomorny "duality" v chapani neboli...do primeho poznani tedy,ktere neni mozne nahradit,ale vypestovat hrube nedokonale/jako mrkev/?...ALE JAK /kdyz je to odlisne od mrkve/?? A co je posledni pronikava slozka a pronikajice vsim a vsudy a furt a vsude promitajice na jakesi platno vsecko tykajici se zivota ve vsech nepravdepodobnych a jinych podobach..jeji role ve skutecnem teoretickem klaboseni!1? Nikdo vlastne nechce ve skutecnosti vedet nic o vzniku stvoreni..Coz je ale prave to nejzajimavejsi na cele veci !!!A coz tedy aspon ty aplikace tvurcich vysledku,vsude kolem nas !!? Obrovsky vynalez napr. kola je tedy vedlejsi produkt vzacne se k nemuz nekdo propracoval nekdo se snahou po vyzmizikovani zivotniho utrpeni !?? Prostodusi spojte se s dobre vypasenymi ale prostuduchymi pseudointelektualnimi falsifikaty...

315859

21.8.2014 12:11

RE: dualita zijici z hmoty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 315859

Četl jsem to docela snaživě asi 3x, ale moc tomu nerozumím. Např. už ten éterický úvod "dualita žijící z hmoty vězněna"... co to má být?
Něco stvoří NIC? Dnešní média? Trochu guláš, ne?!
A proč by měl "obrovský vynález kola" být jako vedlejší produkt vyzmizíkování trápení? Kde jste tohle vyfabuloval(a)?!
Možná byste mohl(a) poněkud jinak formulovat a netahat tak dlouhá komplikovaná souvětí a plácat špenát s hovězím dohromady a vydávat to za vaječnou omeletu. Ad absurdum přirovnání.
Takhle ani nevím, na co a jak bych měl nějak smysluplně reagovat, páč by to chtěla vyjasnit pojmy s dojmy. A to by bylo zdlouhavé a tolik času ani zájmu rozvíjet téma, které je samo o sobě na knihy (až knihovnu), rozhodně nemám.
Takže pokud máte zájem zjednodušeně okomentovat sám (sama) sebe, tak jo. Zkuste mi to core of poodle sdělit ještě jednou. Takhle nevím, oč Vám šlo...

315890

24.8.2014 5:06

Nevyjasnujici reakce..

favela 113.?.?.?

Reakce na 315890

.. na jiny prispevek..kde porovnani prinese neco,jak doufam smyslu v prave nesmyslech..Neco co stvori nic...je zcasti treba nihilismus..a 99% vseho je nic,vydavajici se za udalosti/a tyka se pouze medii/..Prodat nejen manipulacni propagandy a ideologie pro senzacechtive/vetsiny/ se ziskem...Napr. s rozvojem lekarskych ved se se objevilo daleko vice nemoci a prave tak s rostoucim mnozstvi zprav se vytratila skutecnost a pravda prave pod zaplavami tech nic/vydavajicich se za neco/v case ..Vytratilo se neco o Budhovi a o tom kdo tvori nove duse a jak,kdyz se populace neustale zvysuje.. Dale je zajimave na skutecne tvorivosti,ze casto se nachazi v obkliceni ,v izolaci naporozumeni a ignorance...A ze zde hraje svoji roli cas a s tim co vlastne ten cas je..?A co neni..!

315986

17.8.2014 10:58

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 315549

>Pro salónní pseudointeltuály jednodušeji: Mnohem více záleží na vlivu prostředí než na nějaké části mozku.

Je nepochybné, že ti salonní intelektuálové mají mnohem více času věnovat se výzkumům dosud nepoznaného, nežli ti "v potu své tváře dobývající chléb svůj". A je rovněž nepochybné, že evoluce sice nedokáže přetvořit jeden druh v jiný, nebo dokonce v druh nový, ale v rámci druhu je schopna vytvářet rasy přizpůsobené různým existenčním podmínkám. Samozřejmě podle jejich rozmnožovacích schopností. No a to evoluční přizpůsobení se nutně zanechává své charakteristické stopy na tělech těchto mutantů.

Člověk, který nevlastní výbavu nutnou k přežití jedince v podmínkách této planety s živočišným potravním řetězcem a je původně vegetarián, je zde vlastně exot, jehož výskyt není vysvětlitelný jinak, než externím zásahem něčeho/někoho toho schopného. Přitom musel být po dobu stovek generací pod přímou kuratelou této entity, než se dokázal přizpůsobit jak fyzicky, tak intelektuálně, k náhradě svých limitů pro zdejší prostředí a to právě rozvojem rozumu. Shlukování do tlup je jednou z podmínek jeho existence, nese to sebou ale nutnost koordinace a strukturalizace, pro něž nemá člověk přirozené pudy. A tak musí mít řadu rozumem přijatelných pravidel, což je ale balanc mezi tím JÁ a MY.

Lidé jsou tak v obtížně řešitelné situaci na jedné straně rozumem způsobeného postavení v potravním řetězci, ale na straně druhé nutností toto postavení uhájit potřebou zdrojů vhodných surovin a energií, pro své nástroje k tomu potřebné. Dělba práce k tomu nezbytná pak přináší tu nutnost strukturalizace a koordinace, potlačující individuální svobodu, z čehož vznikají rozepře řešitelné nejednou jen násilnou formou. Je to rozumová obdoba rozmnožovacího pudu samců, zde ale zachvacující obě pohlaví.

Za dnešního stavu technologií ale ty rozepře mohou nabýt hrozby vyhynutí nejen toho zdejšího exotického druhu oživené hmoty, ale života vůbec. A proto je nezbytné, jak je uvedeno v tom prvním příspěvku, poznat svoji minulost, odhalující lidem zrcadlo v němž uvidí svoji budoucnost. Jsou přece jen prach a v prach se obrátí, tak proč si to ještě vzájemnou nevraživostí ztěžovat.

315564

17.8.2014 19:48

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

hank 91.?.?.?

Reakce na 315549

Tisíce příkladů z nacistických koncentráků a komunistických kriminálů mluví o něčem jiném.

315601

17.8.2014 10:03

Skrytá ideológia rozvracačov spoločnosti.

Definitíva 95.?.?.?

Evolučná teória o vývoji človeka, rast jeho mozgovej časti lebky, krátka doba existencie Homo sapiens. Tak toto sú absolútne demagógie, klamstvá bez DôKAZOV, žiadne kostrové nálezy na podporu evolúcie, teórie pseudovedcov. Ak kostru kromaňonca oblečiete do dnešných šiat a ho oholíte, tak máte moderného človeka. Nie sú kostrové nálezy o medzistupňoch v evolúcii. Existujúce staršie formy človeka vymizli a boli nahradené novou formou existencie.

Dnes sú archeologické dôkazy o existencii človeka desiatky tisíc rokov dozadu, o vyspelosti Sumérskej civilizácie, ktorej úroveň my dodnes nedosahujeme. Sú archeologické fakty, ktoré nás oprávňujú si myslieť, že človek je stvorený cudzou vesmírnou inteligenciou a že je súčasne jeho potomstvom, alebo že bol na ZEM presídlený.

V Starom zákone a biblii sú dejiny človeka "vylepšené" podľa Biblického projektu na ovládnutie ľudstva, na jeho duchovné zotročenie.

Genetika funguje ako kopírka, do molekuly presne, je nezávislá od vôle človeka. Potomstvo sa vždy podobá rodičom a to fyzicky aj duševne. Vonkajší prejav genetiky, správanie človeka, je možné prostredím čiastočne ovplyvniť, ale nie je možné zmeniť genetický kód. Robí sa to u nižších živočíchov, ale u človeka nie.

Ak má niekto zlodejské gény, tak ich má tisícky rokov a je vecou spoločnosti, v ktorej zlodej žije, do akej miery sa tieto gény navonok prejavia.

Ak spoločnosť tisícky rokov dovolí množiť sa a prosperovať zlodejom, tak je zlodejina základom morálky. Ak takúto spoločnosť dáte pod dozorovací režim a odstránite príčiny zlodejiny, hlad, chudoba, duchovný rozvoj, tak sa spoločnosť morálne obrodí a zlodejina akoby vymizla, ale gény sú tie isté!!!

Židia-chazari tisícky rokov praktikujú eugeniku, úspešných podporujú, finančne neúspešných sa zbavujú. Prebieha u nich selekcia na určité žiadané gény.

Chazari boli Rusmi vyhnaní do sveta a Ukrajina bola v susedstve Chazarského kaganátu. Dnešná miliardárska a politická špička na Ukrajine sú chazari!

Genetika je určujúca, prostredie môže jedinca ovplyvniť len do miery genetickej výbavy. Ak niekto nemá gény na učenie, tak ho môžete zabiť, aj tak sa nič nenaučí.

GENETIKA JE KOPÍRKA. Mutácia je možná, ale je veľmi zriedkavá a obyčajne nezlučiteľná so životom.

315558

17.8.2014 10:13

Když upadá civilizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

lidé věnují velkou pozornost genitáliím a konečníku. Úpadek civilizace je řízený. Již v roce 1838 napsal jeden z nejvýznamnějších svobodných zednářů v Itálii, známý pod pseudonymem Vindice: Nikdy nepřestaňme znemravňovat lid, udělejme vše pro to, aby se mezi lidem neřesti postupně množily a šířily. Lidé musí všemi smysly nemravnosti vdechovat a pít až do úplné sytosti. Svět je vždy připravený přijmout nauky necudné a oplzlé. Z toho je zřejmé, odkud pochází záplava pornografie, ať již pod záminkou uměleckého díla, svobody sexuální orientace či dalších spekulativních a zvrácených důvodů. Zdroj z r.2012:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1496-slobodomura...

Vyzbrojen touto "moudrostí" byl i soudruh Lenin, který poučoval svoje podřízené, že předpokladem vítězství revoluce je zničení morálních hodnot, taková společnost nám pak spadne do klína jako zralé ovoce-pravil soudruh Lenin.

A že Velká říjnová socialistická revoluce v Rusku byla dílem svobodných zednářů, máme informace ze zednářských zdrojů. Např:
V židovském časopisu "NRS" zednářský velmistr Grigorij Aronson sděluje: *Revoluce v Rusku byla prací tajných svobodozednářských lóží,dceřiných lóží židovsko-francouzké "Lóže Velkého Východu" (Grand Orient.) Všichni členové Dočasné vlády, včetně Kerenského, byli svobodní zednáři.

Tato strategie má, mimo morální destrukce společnosti, též vážné dopady na legislativu, včetně USA- o českých soudech pomlčím. Např.: Dva soudci v Pensylvánii-Mark Ciavarella a Michael Conahan byli usvědčeni, že za úplatu poslali za mříže do soukromých vězeňských firem přes 2000 mladistvých. Mimo to, v amerických věznicích bylo v nejúrodnějším roce uvězněno 2,3 milionů občanů. (Toto číslo je každý rok jiné) Naproti tomu Čina,
která má 5x větší populaci, měla ve stejném roce 1,5 mil. uvězněných.

Lidské bytosti svou přirozeností, nejsou zvířata. Příčina destrukce společnosti je v nespráně a destruktivně vedené mysli.

315559

17.8.2014 13:20

RE: Když upadá civilizace

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 315559

Lidské bytosti jsou svojí přirozeností zvířata. Správně a konstruktivně vedená mysl může mít za následek, že se ze zvířete stane člověk. O tom, je-li společnost lidská nebo nelidská, rozhoduje výchova.

315579

18.8.2014 7:57

RE: Když upadá civilizace

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 315579

Tak je to jednoduché a prosté.

Proč mi můj člověk říká, že je to v dnešní době tak těžké, snad těžší než dříve ?

Potkal jste už na zemi osobně Člověka ?

315629

17.8.2014 10:43

No a co tohle ?

RuskyKolaborant 93.?.?.?

A co tohle ?
http://blisty.cz/art/74351.html

315561

17.8.2014 10:51

Zpet k humanitarni pomoci

SAMRA 71.?.?.?

Nejde snad jen o prostou krádež. Vzhledem k cílování životních uzlů (vodárny, elektrárny, doprava) a obytnich čtvrtí tzv. Ukraj. armádou z Kijeva, při přepadení Novorussiji, je zřejmé, že Kijev se snaží Novorussijskou populaci buď vybít, či alespoň vyhnat. Tedy jakákoliv “pomoc”, (zejména od nenáviděného Ruska), která by umožnila postiženym alespon částečně čelit takovým snahám Kijeva, je přirozeně krajně nežádující. Některé nesmyslné podmínky Kijeva pro “popuštění” pomoci jsou v článku. Kijev ale potřebuje celou Ruskou akci zdiskreditovat. Proto se najednou 15.8 (pátek) ráno objevilo v západním tisku prohlášení Andreye Lysenka, Ukraj. armádního mluvčího, že v noci na pátek Ruská obrněná armádní kolona překročila Ukraj. hranice a počala střílet. Byla však odražena a částečně zničena (vítěznou) Ukraj.=Kijevskou armádou. NATO papoušek Rasmussen okamžitě tuto zprávu komentoval jako “přepadení” “nezávislé” Ukrajiny. Komentátoři ihned toto přirovnávali k zavraždění Arcivévody Ferdinanda a počátek 1. S.V. U.S. Burza negativně reagovala na takou “vážnou” zprávu. Že nikde nebyly důkazy, že pohraničníci Rf prohlásili, že nikde žádnou armádni kolonu neviděli, ze udivené MZV, Rf vydalo popření jakékoliv akce na Ukraj. hranici - to obvyklí mediální válečni štváči ignorovali. Možná, že se někde v Kijevě už“důkazy” připravují přebarvováním vlaječek na bojové technice, možno též dle vzoru týmu Heydrich/ Miller se připraví několik mrtvol ve správných uniformách, jako to bylo u radio stanice v Glivici.

315563

17.8.2014 19:10

Nepořádek a kradení.

fohat 194.?.?.?

Vinoř se stala součástí Prahy,kde vyrosla spousta rodinných domku,kde se obec stará o místní komunikace.Pod obchodem Norma začíná turistická stezka na Satalice a na Jenštejn.Přístřešek ve formě altánu s lavičkami láká poutníka k posezení a konzumaci zakoupeného jídla.V tu dobu parkovaly pod Normou dva vozy Pražských služeb,kde chlapi diskutovali a chystali se na své rajony.Kolem toho altánku byla v ten okamžik změt odpadku,pet lahví,vajglu,igelit.pytlíku.Nikdo z těch zaměstnancu se nanámahal,aby udělal deset kroku a ten svinčík uklidil.Po týdnu jsem absolvoval druhou trasu po žluté do Satalic a ten svinčík,nejen,že byl NETKNUTÝ,ale ještě PŘIBYL.Nezájem o věci veřejné,krádeže věcí veřejných je choroba neomarxistického individualismu. [oči v sloup] [oči v sloup]

315600

18.8.2014 11:03

RE: Nepořádek a kradení.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 315600

Nejen že je to mimo mísu, ale ta poslední věta je fakt hodná svého autora - neomarxistický individualizmus - to je něco jako "mrazivý žár", nebo "díky vypíchnutému oku nevidím". [překvapení] [chechtot]

315649

17.8.2014 22:02

na ČT2..

fohat 194.?.?.?

http://www.csfd.cz/film/32564-probud-se-spione/ zajímavé retro,kde člověka přesvědčuje tehdejší plížívost neomarxistého dlouhého pochodu institucemi,kde si v tomto snímku přihrála polívčíčku sovětská KGB.Výsledek pochodu je JASNÝ,rozklad rodin,individualismus,neucta ke stáří,k společně vytvořeným hodnotám....Genetická struktura homo erectus,musí být povýšena oživením ZÁMĚRNĚ zakrnělých struktur,jinak je se Zemi konec.Tvurci,makejte,než bude POZDĚ.. [oči v sloup] [oči v sloup]

315611

18.8.2014 11:39

RE: na ČT2..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 315611

>Výsledek pochodu je JASNÝ,rozklad rodin,individualismus,neucta ke stáří,k společně vytvořeným hodnotám.

To jako tady bylo před plyšákem? [zmaten] A po něm je snaha o opak? [oči v sloup] Tak to tedy nezbývá než smeknout, neb díky "fohat"ovu vidění, se oteřely obzory dnešního světa i těm, kteří v něm, na rozdíl od něho, desítky let žili. [překvapení] [chechtot]

315652

17.8.2014 22:57

Za sociálnu úroveň jedinca môže do značnej miery výchova!

lubosmat 78.?.?.?

Začnem starým vtipom: Prichytil sused malého Lakatoša ako mu kradne sliepku. Zobral milého zlodeja za ucho a dovliekol ho domov k rodičom. Starý okamžite začal látať mladého, na čo on reval ako by ho z kože drali. „Hádam až tak prísne netreba, však to bola len obyčajná sliepka!“ miernil Lakatoša sused. Na to mu Lakatoš vmietol do tváre: „Však ja ho za tú sliepku nebijem, ale za to, že sa nechal chytiť!“.

Útoky na inteligenciu a možný úpadok úrovne správania sa jedinca, v tak povediac extrémnych situáciách sa nám, ako vidím podľa smerovania diskusie veľmi nepáčia.

My sme vyrástli na rozprávkach z Knihy Džunglí, kde Mauglí z batoľaťa, dokázal v lone prírode prežiť, dokonca sa aj sám naučil čítať a neskôr včleniť do ľudskej spoločnosti.

V realite sa vývoj takéhoto jedinca uberá úplne iným smerom, dôkazov sú desiatky.

Čo sa týka mladej generácie na Ukrajine, jedná sa určite o inteligentnú a schopnú mládež. Bohužiaľ to s nimi bude asi tak, ako vo vtipe na začiatku môjho príspevku.

Verím tomu, že inteligencia sama o sebe nie je zárukou humánnosti a vysokých morálnych hodnôt jedinca, tak ako aj tomu, že nižší intelekt neznamená automaticky necitlivého vyvrheľa so sklonmi k agresivite.

Jedno však majú obidve skupiny spoločné, a to že sa dajú ľahko manipulovať, pokiaľ sa im dlhodobo dostávajú na stôl jednostranné informácie, bez možnosti kritiky, nestranného posúdenia a diskusie.

315616

Příspěvků: 69

16.08. 19:19  No konečně.
16.08. 19:59  RE: No konečně.
16.08. 22:19 jirzina  RE: No konečně.
17.08. 11:04  RE: No konečně.
17.08. 12:16 jirzina  RE: No konečně.
17.08. 11:08 jirzina  RE: No konečně.
17.08. 15:44  RE: No konečně.
18.08. 08:34 favela  Pratelstvi SIBENICNI
19.08. 07:24 favela  RE: No konečně.
16.08. 19:46 one  seckych drbnime do jedneho suflika
16.08. 22:22 anton212  RE: seckych drbnime do jedneho suflika
16.08. 23:20 Malý a zvedavý  RE: seckych drbnime do jedneho suflika
16.08. 23:49 Aja  RE: seckych drbnime do jedneho suflika
17.08. 03:55 karel4u  RE: seckych drbnime do jedneho suflika
17.08. 21:10 Satanist  RE: seckych drbnime do jedneho suflika
16.08. 20:13 Marten264  Až i sem dojdou Nositelé meče
16.08. 21:44 8-P  prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 01:03 komtesa  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 04:30 karel4u  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 08:19 8-P  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 09:23  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 10:44 Vladimír Stwora  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 23:22 Satanist  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
18.08. 09:17 Robot Emil  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
18.08. 12:23  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
18.08. 15:22 Robot Emil  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
18.08. 16:28  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
18.08. 18:25  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
19.08. 07:32 favela  Uz jen..
17.08. 15:40 karel4u  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 22:45 steve  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 16:16 Definitíva  RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci
17.08. 01:18 mt-svk  Co sa tyka Ukrajiny,
17.08. 06:55 Nikdo  Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 08:36 MichalB  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 09:17  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 11:07 MichalB  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 11:48 jirzina  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 12:15 Nikdo  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 13:07 MichalB  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 16:28 Jarmila  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 16:40 MichalB  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 17:30 Jarmila  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 17:43 dub  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
18.08. 07:05  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 21:54  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
18.08. 16:38 fohat  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 23:24 six  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
18.08. 14:39 Nikdo  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
18.08. 23:44  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
20.08. 16:08 Nikdo  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
20.08. 17:57  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
21.08. 06:47 favela  dualita zijici z hmoty
21.08. 12:11  RE: dualita zijici z hmoty
24.08. 05:06 favela  Nevyjasnujici reakce..
17.08. 10:58  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 19:48 hank  RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála
17.08. 10:03 Definitíva  Skrytá ideológia rozvracačov spoločnosti.
17.08. 10:13  Když upadá civilizace
17.08. 13:20 výjimečné porušení omerty  RE: Když upadá civilizace
18.08. 07:57 Marten264  RE: Když upadá civilizace
17.08. 10:43 RuskyKolaborant  No a co tohle ?
17.08. 10:51 SAMRA  Zpet k humanitarni pomoci
17.08. 12:21 Soliter  Ruská kolona
17.08. 19:10 fohat  Nepořádek a kradení.
18.08. 11:03  RE: Nepořádek a kradení.
17.08. 22:02 fohat  na ČT2..
18.08. 11:39  RE: na ČT2..
17.08. 22:57 lubosmat  Za sociálnu úroveň jedinca môže do značnej miery výchova!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 0

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 4

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,75 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
23,76 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 823,86 Kč
1 unce stříbra
523,16 Kč
Bitcoin
1 371 716,72 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 221